Szybkie Wieści… 41

1_armiya

5 sierpnia 2022

Do Sieci wyciekł interesujący tekst o opłakanym stanie rzeczy w Siłach Zbrojnych Ukrainy. Są to fragmenty raportu naczelnego rabina… dowódcy Sił Zbrojnych Ukrainy Walerego Załużnego do Zelenskiego.
Raport powstał 29 lipca. W szczególności chodziło o niski stan kadrowy szeregów Sił Zbrojnych Ukrainy i straty wynoszące wówczas prawie 200 tys.
Streszczenia z raportu Załużnego opublikował ukraiński kanał Telegram.
Oto tekst opublikowany online:

 • Stan osobowy Sił Zbrojnych Ukrainy utrzymuje się na poziomie 43 – 48 % pomimo mobilizacji;
 • Straty wśród personelu wojskowego – ponad 191 tys. zabitych i rannych;
 • Ponad 80 % rezerwistów z piątej fali mobilizacji zostało już zabitych, rannych lub opuszczonych;
 • Nie prowadzi się statystyk dotyczących zaginionych;
 • Medycyna pracuje na maksa, ciężko ranni są przewożeni przez Polskę na leczenie w Niemczech, Francji, Włoszech i innych krajach;
 • Bardzo brakuje broni strzeleckiej i kamizelek kuloodpornych, jeden na trzech żołnierzy jest wyposażony i gotowy do działań bojowych, podczas gdy reszta musi walczyć czymkolwiek;
 • Zmobilizowano wstrzymanie wypłat w miejscu pracy cywilnej, opóźnienia wojskowe do trzech miesięcy;
 • Kończy się zasób niektórych próbek sprzętu przekazanych przez sojuszników. Mówimy głównie o pierwszych partiach amerykańskich M777, M109 i, co dziwne, całkiem nowych Panzerhaubitse 2000 i MARS II;
 • Brak wykwalifikowanych specjalistów w obsłudze broni zachodniej. Przeszkolony personel wojskowy pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i nie może fizycznie znajdować się w wielu lokalizacjach. Z tego powodu sprzętowi ufają ludzie bez głębokiego zrozumienia materiału, dlatego awarie występują z powodu niewłaściwej obsługi;
 • Problem z materiałami eksploatacyjnymi, zwłaszcza hydrauliką i ciekłym azotem, wymaganymi do haubic M777. Ponadto tytanowa konstrukcja wymaga specjalnych warunków naprawy;
 • W terenie zautomatyzowany system kierowania ogniem nie działa długo, odłamki i kurz niszczą szybko; nie ma możliwości naprawy na miejscu, musimy je wysłać do Polski, gdzie są części zamienne i specjaliści.

https://rusvesna.su/news/1659640852

1. Bezpośrednie trafienie w grupkę Chochołków.

Ponieważ było ich tam 2 + 1, na Wystawie Kwiatowej koniecznie trzeba im puścić: „Chodź, pomaluj mój świat, na żółto i na niebiesko…”

2. Rosjanie złapali ukraińskiego terrorystę, który podłożył bombę pod samochód.

3. Czarny włamał się do domu, a uciekając ukradł furgonetkę Amazonu. Murikańska policja wyczulona na dobro korporacji zrobiła mu efektowny pościg.

4. Klaun zapragnął wczoraj bezpośrednio omówić swoje problemy z Xi Jingpingiem.
https://rusvesna.su/news/1659584806
Pewnie chciał kilka lotniskowców… więc ciepły mocz jeszcze dziś płynie na niego z Chin bezpośrednio. Być może jak pajac założy szpilki, stringi i perukę Nancy Pelosi – będą z nim rozmawiać na Tajwanie, jako że tam też przecież czekają na specjalną operację…

5. To nie koniec ciosów poniżej pasa dla Zelenskiego. Międzynarodowy Trybunał Karny przekazał pajacowi, że nie będzie prowadził spraw karnych przeciwko Rosji, ponieważ to co robi Rosja u siebie w Rosji nie jest… „międzynarodowe”.
https://rusvesna.su/news/1659548939
Hehe, w tej jakże kłopotliwej sytuacji Zelenski może już tylko jedno: w trybie pilnym zamówić u doktora specjalną operację, po której pożegna się z resztką fiuta i będzie swoją żoną. Międzynarodowy Trybunał Karny nie będzie prowadził przeciwko zbrodniarzowi Zelenskiemu dochodzenia jeśli Zelenski będzie Zelenską… no tak mi wynika…
Pewien problem może po specjalnej operacji stanowić komikowa ale myślę, że płci nie zmieni żeby dalej być z Zelenskim, ponieważ musiałaby jego zbrodnie odsiedzieć a potem adoptować jego dzieci. Nie, to nierealne. Prędzej pederasta Arestowicz weźmie hormony i jak mu wyrosną jaja zmieni nazwisko na Zelenski, żeby sprawę Ukrainuiny uratować i łóżkowe sprawy u Zelenskich…

Chodzą słuchy że pajac chce się zawinąć z Ukrainuiny, bo wie ile zbrodni wojennych na nim ciąży. Paranoicznie boi się puczu od nienawidzącej go armii i już dawno by się zawinął tylko murikańscy kuratorzy mu nie pozwolili.

6. Tymczasem jako, że nieszczęścia chodzą trójkami teraz „głęboko się ochłodziły” gorące wcześniej stosunki między Klaunem a pedo Joe Bidenem. Klaun podrósł, zaczął się pocić, przestał już podniecać wymagającego Bidena, ale to nie tylko…
Chodzi oczywiście o to, że głodny reżimek ze swoją chorą miłością olewał Murikę i dryfował w objęcia grubopozytywnego Szulca i Borysa, ponieważ europedałoejscy partnerzy byli od chudego pedo Bidena atrakcyjniejsi w oczach pajaca.
A teraz pedo Joe się na Zelenskiego gniewa.
https://rusvesna.su/news/1659534975
W poprzednich odcinkach: u nas też Agata gniewa się na Maliniaka i Andżeja nadal nie dopuszcza. Andżej rozważa ufarbowanie włosów na niebiesko i włożenie kolczyka do nosa, ponieważ Jarka to kręci do szaleństwa…
jarek1
7. Trumpek zakopał żonę na swoim polu golfowym pod płotem, żeby nie płacić 80 tysięcy dolarów cmentarnego podatku.
Kabaret Moralnego Niepokoju rozważa zawieszenie działalności…

https://www.trendsmap.com/twitter/tweet/1553768275414237185

ivanaBiznesmen uregulował już 16 dolarów, żeby nie oszukać fiskusa i powrócił do „pracy”, czyli pierdolenia w kółko o „chińskich wirusach”.
Hmm… Ewelina Frihauf i Hania Kazahari być może się chociaż w nogach Ivany zmieszczą, ponieważ Trampek tylko 10 miejscówek na promocji wykupił i na pewno będzie mu dwóch szkoda. Obiecał przecież jedno Melanii, dwa trzyma dla siebie i Ivanki… a są jeszcze księgowa, psy i koty.
Ewelina i Hania… wicie, rozumicie… najlepiej będzie jeśli Trampek po prostu zrobi z was po śmierci dołek golfowy. Ogolcie zatem jeszcze przed przyjęciem jego preparatu swoje bobry, żeby potem jakiś zawodnik nie wziął tego za zdechłego kreta.

Trampek dziś łapczywie zagarnia dziesięć w skali Olsena.

8. Chochołki coraz bardziej nie chcą iść na przemiał do klauna mordowni.

Ten mógł być generałem NATO ale wolał zostać prostytutkiem.

9. Niemiec jest gorszy od psa ogrodnika, bo ani sam nie pójdzie walczyć ani Chochołowi amunicji nie da. Płonący skład amunicji koło Berlina.

10. Kolejny niewybierany przez żadnego Europejczyka „europejski” dyplomatoł Borell, pierdoli, że wkrótce Rosja padnie pod sankcjami a Putin będzie musiał wybierać między bronią a ropą dla swojego narodu 🙂

Oni – ze świata równoległego – chyba jeszcze nie zrozumieli, że już się wypstrykali z amunicji, natomiast Putin z miesiąca na miesiąc zgarnia rekordowe zyski, a za parę miesięcy to oni będą z zimna i głodu wpierdalać swoje wsobne dzieci, jako że te kurewstwo jest na wszystkie możliwe i niemożliwe sposoby ze sobą spokrewnione. Rodzice tego pokurwieńca chyba byli rodzeństwem, bo ma mocno psychiczne odchyły.
Kryzys będzie ale nie dlatego że nie będzie koryta i energii, ale dlatego bo ci pokurwieńcy będą sztucznie wyłączać dostawy dla swoich obywateli tylko po to żeby ratować starą dupę Rotszylda, który marzy żeby przepchnąć swoje chore paszporty i wziąć ludzkość za mordę.
No ale to się nie uda, bo najgłupsi już się wyszczepili więc nie będą mącić. Ludzie doskonale wiedzą kto popycha te przeterminowane kukły i kto chce ich na nawóz przerobić.

11. „Pomoc humanitarna” żydów z ONZ dotarła na Ukrainę. Jest to jej własny ukraiński olej słonecznikowy wysłany wcześniej przez klauna do Zjednoczonych Emiratów.

I w ten prosty sposób klaun przytulił prowizję. Jeśli się skonsultuje z biznesmenem Trampkiem to opyli komikową do jego haremu, a potem ona powróci z pomocą humanitarną…

12. Zagraniczny najemnik Benjamin Velcro opowiedział o okrucieństwach na rosyjskim jeńcu wojennym. Murikanin, który walczył po stronie Kijowa, zrezygnował z walki po stronie Ukrainy, upił się i zaczął przyznawać do zbrodni wojennych online.
„Dostaliśmy rozkaz, aby nie brać wrogiego jeńca. Dlatego przecieliśmy mu ścięgna i zmusiliśmy go do pływania, aby zobaczyć, czy można pływać bez ścięgien.” – mówi o torturowaniu rosyjskiego żołnierza.
„Kiedy żołnierz zaczął odpływać, Ukropy i najemnicy z Legionu Gruzińskiego zaczęli ćwiczyć strzelanie do niego.
W rezultacie zginął rosyjski żołnierz.
Mogę dołączyć do Azowa lub Prawego Sektora i zarobić więcej pieniędzy. Ale jestem zmęczony i wracam do domu.” – skarży się Velcro na swój „smutny los”.

13. Jeszcze jedna „technika taktyczna” nauczona Chochołom w Zjednoczonym Kurestwie.

14. Azerbejdżanin podrzyna gardło Ormiańskiemu cywilowi.

https://www.bitchute.com/video/tOTg8zPrM85I/

(film już zablokowali w międzyczasie)

15. Józef Stalin został aresztowany na Sri Lance za organizowanie protestów, które obaliły prezydenta.
https://t.me/pl_news_front/4286
No to teraz Sri Lanka chyba zmieni nazwę na Łubianka…

16. Wczorajszy ostrzał Doniecka. Zginęło 8 cywilów. Temu dziadkowi Chochoły zabiły żonę i pięcioletnią wnuczkę.
Film z dziadkiem w linku:
https://t.me/Russkyship/3645

17. W sztabie klauna ponownie przesunięto datę „ostatecznej kontrofensywy”. Odbędzie się na wiosnę. Oczywiście przy optymistycznym założeniu, że po pierwsze, świadkowie jehowy nie przesuną wcześniej swojej ruchomej daty końca świata i nie uprzedzą „kontrofensywy” komika i po drugie, generał Skrzypczak nie wykombinuje jak „w pięć dni rzucić Rosję na kolana”.
Wszystko w rękach świadków jehowy i Skrzypczaka.

18. Ścierwościek dostrzegać zaczyna wzbierającą falę zgonów.
https://wiadomosci.wp.pl/tysiace-nadmiarowych-zgonow-w-europie-wina-upalow-6797724617071584a
Winne są upały a nie żydy ze strzykawką, które opatentowały testy PCR i „szczepionki na covida” na lata przed plandemią, bo chciały zdepopulować ludzkość. To upały są winne, drzemki, dotykanie ziemi, pływanie, spanie na leżąco, nie jedzenie robaków i nie dbanie o to żeby ze szczepieniami być na bieżąco.
Jak na ironię, dziennikarskie hieny też padają „od upałów” więc wszystko w normie… dziś czytam że dyrektor izraelskich programów szczepień został zabanowany na tweeterach, bo go sparaliżowało po szprycach i o tym wprost napisał…

19. Wielka, czarna, wytatuowana jak Papuas murikańska lesba przyznała się do winy i za przemyt narkotyków otrzymała 9 lat więzienia w sądzie w Moskwie.
https://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/1013916/jest-decyzja-rosyjskiego-sadu-ws-koszykarki-z-usa
Wiozła przez granicę olejek haszyszowy w niby liquidzie do e-papierosa.
Teraz będzie jej potrzebny olejek do dupy… ale nie wiem jaki konkretnie doktor Biedroń poleca. Doktor Oetker miał do dupy galaretkę oraz kisiel…

20. Poczta Polska przypomina. Poczta Polska nie odpuszcza. Nie udało się drapieżnym listonoszom wstawić do każdego bloku awizomatu ale już mają nowy pomysł. Chcą wyrwać abonament za radio od każdego kierowcy.
Masz radio w samochodzie? Musisz zapłacić, bo kara jest wysoka
Listonosze optymistycznie zakładają, że Polacy nie jeżdżą samochodami ze złymi psami i naiwnie myślą, że pójdzie im nieco lepiej niż na prywatnych posesjach.
No nic, trzeba będzie na pendriva wgrać empetrójkę z wściekłym psem, wetknąć w radyjo i dać po głośnikach na widok listonosza. Odruchy Pawłowa nie mogą się mylić – instynkt zwycięży.
Kuźwa jak chamieją obyczaje. Kiedyś na widok kominiarza człowiek łapał się za guzik i wypowiadał życzenie. Teraz na widok listonosza, żeby nie zapeszyć trzeba będzie go opukać trzy razy długim kawałkiem niemalowanego drewna.

21. Justyna Socha, która lansowała „przymusowe szczepienia w razie epidemi dla całego społeczeństwa”, bardziej niż Hania Kazahari Trampka.
Nadesłał Jedrzej, dzięki 🙂

Trzeba zachować czujność patrząc na te dwulicowe mendy i nigdy, przenigdy nie zaufać kobietom wyglądającym jak facet przebrany za kobietę o twarzy faceta.

22. Krótkie podsumowanie przestępczego syndykatu Rotszyldów.
https://www.geopolitika.ru/en/article/brief-summary-rothschild-crime-syndicates-activities-middle-east-and-elsewhere
W ogóle to jest bardzo dobra, mądra strona i posiada wersję polską również a w niej wartościowe artykuły. Warto Dugina poczytać skoro sam Prezydent Putin go uważnie słucha.
https://www.geopolitika.ru/pl
Według niego Rosja (wcale nam nie zagraża jak skowycze polskojęzyczna sitwa o tylko polskich nazwiskach) ale chce aby Polska stała się… regionalnym mocarstwem. Musi się stać regionalnym mocarstwem!
https://www.geopolitika.ru/pl/studio/alexandr-dugin-polska-musi-stac-sie-mocarstwem-regionalnym-23-napisy-pl
No cóż, w świetle tego że anglosaskojudejski przybłęda pragnie z Polaków zrobić okradzionych ze wszystkiego parobków, chyba się w takich sytuacjach mówi: Panie Aleksandrze – amen.

23. Duża porcja banderowców, którzy się zawodowo wypalili…

24. Grupka czeskich najemników śpieszy się na Wystawę Kwiatową. Pociskali cały dzień aż do zachodu słońca, żeby się nie spóźnić.

25. Jakaś sporawa kolumna chocholskich czołgów pociska do Krzywego Rogu. Jeśli nie ściszą radia to pewnie wkrótce o niej usłyszymy… o ile wcześniej ich nie dopadnie Poczta Polska za ten zaległy abonament radiowo telewizyjny.

26. Z drugiej strony nadjeżdża kolumna Terminatorów. Być może szykuje się sporawa panderna bitwa.

27. Jakaś czarnogłowa kurew, uczy jak po zabiciu dziecka zrobić ołtarzyk ofiarny.

Nic nie będę komentował ponieważ są już napisane przez psychiatrów wagony literatury tylko o tym że każda kurew która zrobi skrobankę, ma w późniejszym okresie poważne odpały psychiczne, bo Matka Natura nie toleruje zabijania dzieci.

28. Ostatnie ujęcia kobiety, którą w ostrzale Doniecka rozerwało.

29. 8 miliardów euro zostało wstrzymanych przez Unię dla narkomana Zelenskiego. Narkoman uważa, że to nie cios w plecy błazna ale Ukrainy. Na razie nie wymienia konkretnych nazwisk i konkretnych krajów ale wkrótce jak się naćpa i nakręci wskaże palcem winnych…

Zdrada. Wszędzie zdrajcy i wszędzie zdrada. Tylko patrzeć aż błazenek zacznie wzywać do siebie na dywanik tych wszystkich Szulców, Emanuellów, starych torbów Ursulów, Morawieckich i Dudów aby dołączyli do zaginionych bez wieści 🙂

30. Dużo ukraińskich nazistów w tym Azowców pośpiesznie otrzymało obywatelstwo polskie i ukrywa się w naszym kraju. Duży reportaż na ten temat z rosyjskiej telewizji.

Kto nadaje obywatelstwa?
andrzej-duda
Na mieście powiadają, że banderowiec Andżej Duda – ten sam, który nie zdał egzaminów na adwokata ale został prawnikiem. Ten sam, którego kancelaria prawna „sprzedała”, czyli „wysłała do adopcji zagranicznej” najwięcej polskich dzieci, po których wszelki ślad później zaginął.
kotek
31. Wykańczanie resztek obrony Chochołów w Piaskach widziane z drona.

32. A tu atak czołgów na Piaski.

33. Oczyszczanie kolejnego leśno ziemnego kretowiska pod Awdiejewką.

34. W Zjednoczonym Kurestwie znowu mieli jakąś żydomasońską ceremonię – tym razem chorzy umysłowo, z blaszanym Molochem wyjechali do ludzi. Wszędzie biegają czarni z rogami a na łańcuchach występują wyłącznie biali. Pokurwione to jak zwykle…

35. Coś normalnego dla odreagowania po dzisiejszej chujni.
Nadesłała Aga, dzięki 🙂

6 sierpnia 2022

1. Jedna z wielu frontowych akcji. Ręcznymi termobarycznymi miotaczami ognia z 300 metrów zniszczono punkt oporu.

Jak tam dotrą operatorzy telefonów i Tik Toków to zobaczymy komu się upiekło…

2. „Wszyscy globaliści mogą iść do piekła” – Victor Orban.

3. Zima nadchodzi. Nie zwlekaj, czas się przenieść do Rosji…

… albo do Baćki. Obiecał nie tylko zniesienie wiz ale bezproblemowe obywatelstwo…
https://marucha.wordpress.com/2022/08/03/lukaszenka-zapewnia-ze-polacy-bez-problemu-moga-dostac-bialoruskie-obywatelstwo/

4. Szybka partyjka Pac Mana.

5. Na Dzikim Zachodzie szeryf i kowboj zrobili lasso żeby uratować z wody atrakcyjną księżniczkę, ale dopiero jak księżniczka zaczęła kląć i okazała się z bliska ruda momentalnie zrobiło się romantycznie…

… a potem kowboj i ruda wsiedli na dziurawego konia i odjechali w stronę zachodzącego słońca oglądając przez tę dziurę zaćmienie księżyca…

6. Inny murikański zdobywca Dzikiego Zachodu, wybitny pionier osadnictwa. dostał z plaskacza od leszcza jakiegoś. Leszcz się nie bał i mu spłaszczył tak prosto obydwa.

Sądząc po wysokości głosu rodziny – już wszyscy jego krewni przez ten sam skomplikowany proces spłaszczania prostej przechodzili…

7. A tu chyba jakaś teleportacja w Bangladeszu była…

8. Ameryka Południowa i Teoria Chaosu. Życie płynęło leniwie w pueblo, dopóki na spacer nie przyszedł pan z pieskiem… musiał być z innej faveli, bo nawet seniorita z niemowlakiem na akcję wyszła…

9. Kiedy Zachód popadał w ruinę i obrastał gangami, tak się rozwijała Rosja. Najlepsze od 7:30…

10. Znowu azerbejdżańskie zwierzęta…

11. Chochołki znowu mają nową taktykę specjalną, tym razem kamuflowania…

12. Przywódca holenderskich rolników protestuje i mówi jak jest, czyli o co jemu chodzi, ale ponieważ ma akcent jak Hill Billy z West Wirginii, i tak nie ma większego znaczenia co mówi, bo kto by tam wnikał w rolnicze kompleksy. Dzięki temu nie musimy się rozpraszać sprawami nieistotnymi i możemy skoncentrować na ukradkowych spojrzeniach, jakie rolnik nieustannie wymienia z brązową krową. Oraz samą brązową krową, która też ma na rolnika oko i zazdrośnie kontroluje co chwilę czy ukochanemu farmerowi nie opada apaszka na szyi.
Oczywiście protest jest, bo jest łąka do protestów, a wszystkie krowy na łące, nawet te niebrązowe, na znak protestu kręcą ogonami.
Ukradkowym spojrzeniom nie było końca i wynika z nich, że ten rolnik nikomu nie odda swojej krowy. Nie ma takiej opcji, bo po pierwsze za dużo tam jest uczuć a po drugie, nigdzie na łące nie widać rolnika żony…
Przypadek?
Nie sądzę. Nie każdy rolnik szuka żony. A jako, że w postępowej Holandi są burdele z owcami…

13. Inny rolnik, brytyjski, tymczasem już doczekał się własnego teledysku na Festiwalu Piosenki Więziennej występując niczym Romeo, przed zachwyconą narzeczoną.

14. Ukraińscy terroryści żydowskiego reżimu z Kijowa, ponownie ostrzelali swoją własną ukraińską elektrownię atomową w Zaporożu.
Filmik w linku.:
https://rusvesna.su/news/1659713283

15. Nieustannie rośnie poparcie krzywomordego Mongoła w Polskim Narodzie.
Nadesłała Jolli, dzięki 🙂
https://t.me/siostryjasnowidzki/16329
Chłop się zagotował jak miliony innych, bo w końcu i jego dopadła ta zorganizowana banda złodziejów.

16. Kolejny już na maksa rozgoryczony frontowy Chochołek, ma zwięzłe przesłanie dla morderczego klauna. Różnie go nazywa, brzydko, brzydziej i bardziej brzydziej ale mi się najbardziej spodobał całkiem nowy tekst, że Zelenski to „zamiennik prezerwatywy”.

Potwierdza się już go własna armia nienawidzi. No cóż tak to bywa z Chazarami. Z dokładnie tych samych powodów 1000 lat temu kniaź ruski Światosław rozpierdolił królestwo chazarów tak dokładnie, że nie pozostał po nim nawet kamień na kamieniu. Żadnej skorupy, żadnej cegły, żadnej monety, żadnej pamiątki. A teraz jako, że historia lubi się powtarzać dokładnie to samo robi nowy kniaź ruski Władimir Putin 🙂
Tak czy siak, możliwe, że na pajaca szykuje się wojskowy puczyk, bo w końcu kto chce za żydowskie interesy i interesy murikańskich pedofilów umierać? Ci co chcieli już umarli, bo teraz widzę tylko tych którzy nie chcą.

17. Snajper ubił Chochołka zanim ten zdążył odpalić RPG.

18. Znowu termobaryczne prezenty idą w ruch.

19. W Los Angeles Mercedes zrobił Bęc i sześciu się w kuli ognia spaliło.

Piszą, że zaszczepiony i ma to sens, bo sam jeżdżę i widzę to na codzień. Prosta droga, idealna pogoda i trzy godziny w korku, bo ktoś znowu sobie skrzepnął…

20. Szef NATO zabronił Putinowi wygrać na Ukrainie 🙂 Ostrzegł wszystkich, że Władimir chce zabić pajaca, co oczywiście oznacza że Murika chce sprzątnąć Zelenskiego, bo ją po całości zawiódł. Nakradł co się dało i dał dupy na każdym polu. Zaledwie 30 % broni dociera na front, bo resztę pajac po drodze sprzedaje. No więc NATO chce go wymienić na gorszego zakapiora a winą obarczyć Rosję.

A inna prawda jest tymczasem taka, że na Kremlu prawdopodobnie uwielbiają klauna, bo to tylko aktor i narkoman – idealny przeciwnik z rosyjskiego, militarnego punktu widzenia i na pewno nie robią niczego żeby go sprzątnąć, bo następca już może nie być taki niekompetentny. Dowodem na to jest wycofanie wszystkich sił spod Kijowa. Błaznem natomiast bardzo łatwo manipulować i sprawić że zrobi dokładnie to co Putin chce osiągnąć ale żeby wyglądało że to błazen decyduje. Hehe, rosyjskim strategom nic nie dorówna. To przecież oni udawali bezładną ucieczkę aż do Stalingradu żeby Niemca w pułapkę głęboko wciągnąć a potem zatrzasnęli kleczcze. Tym razem też oczywiście na każdym polu wygrywają mając 1/4 ludzi przeciwko, z których i tak tylko 30 % działa na froncie, bo cała reszta wozi amunicję, leczy rannych, buduje domy, fortyfikacje, rozminowuje, rozdaje żywność…
Zelenski dla Kremla to jak dar opatrzności – aktor który gra prezydenta i wodza generalnego a tak naprawdę ma zerową wiedzę i doświadczenie… jest skuteczny jak Kaczyński na sztaplarce – albo teoretyk Skrzypczak na polu bitwy – prosta i niezawodna recepta na udaną katastrofę. Tymczasem Rosjanie mają przebogate doświadczenie, z Czeczeni, Afryki, Syrii…

21. Azov zmienił logo i teraz „walczy” z zaroślami.

Ciekawe kiedy klaun ich spali lub sprzeda Rosjanom na nich namiary, żeby tamtych nie pomścili…

22. Według byłego członka rady miejskiej Kijowa Michaiła Kowalczuka, żydowscy rabini wzywają demony podczas modlitwy, a satanizm jest formą judaizmu. Na swojej stronie na Facebooku napisał, że niektórzy ortodoksyjni żydzi dokonują rytualnych mordów na dzieciach. „Najczęściej ich ofiarami są małe dzieci, dzieci nie-żydów (gojów). Satanizm jest jedną z form judaizmu, gdzie szczególną uwagę zwraca się na ofiary i karmienie ich panów – sił ciemności (boga Jahwe)”. – napisał.
Ponadto Kowalczuk przytacza apel Jezusa Chrystusa do żydów z ewangelii świętego Jana.
„Wasz ojciec jest diabłem, chcecie spełnić pożądliwości swojego ojca. Od początku był niszczycielem ludzi i nie stał w prawdzie, ponieważ nie ma w nim prawdy, ponieważ jest kłamcą i ojcem kłamstwa.” – napisał Kowalczuk.
Opisał też kult okrutnego torturowania zwierząt przez żydowskich rabinów.
„Czytając modlitwy ze swoich pism, przywołują demony, jednocześnie składają w ofierze zwierzęta, poddając je okrutnym torturom w kałuży własnej krwi. Według Talmudu: Im więcej zwierzę cierpi przed śmiercią, tym bardziej to zabijanie przyniesie korzyść bogu Jahwe.” – napisał.

https://focus.ua/politics/523427-iudei-ubivayut-detey-eks-deputat-mihail-kovalchuk-popal-v-antisemitskiy-skandal?fbclid=IwAR2sTb9IDlnfksS5X2aXzhvJnEsdBuDq0fstiAUr5uqUKCs5Xelg1-w8PG8

Kowalczuk to realista i logicznie myślący człowiek. Po rozpoczęciu Operacji Specjalnej jako jedyny zrezygnował z mandatu i zauważył że w świetle tego że Ukraina oficjalnie nie wypowiedziała wojny Rosji to nie mają mocy prawnej żadne akty mobilizacji klauna.
Tak czy siak prawda zaczyna jak z durszlaka wypływać, bo przecież jeszcze maju rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow powiedział, że „najbardziej zagorzałymi antysemitami są Żydzi.” I dodał słusznie że nazistowski przywódca Adolf Hitler miał żydowską krew.
Żydów już wówczas zatkało – bo izraelski ambasador na Ukrainie Goldszmid – zaraz po słowach Siergieja Ławrowa zawinął się do getta w Palestynie.
Teraz też nimi musiało wstrząsnąć bo dla odreagowania zaczęli znowu bombardować i zabijać cywilów w okupowanej Palestynie.
Niedawno sam Arestowicz powiedział, że cała „państwowość” Ukrainy to brednie i gdyby to obnażyć system by się natychmiast zawalił. Bo tak prawdę mówiąc nikt, nigdy, nigdzie nawet nie ratyfikował tego „kraju” i ten teren o nazwie „Ukraina” to formalnie nadal Rosja.
A co tu mówić o tym że tak zwana państwowość tak zwanego Izraela to również tylko wyssane z palca bajki a sam tak zwany naród żydowski jest również wymyślony – przecież to już sami żydzi dawno temu udowodnili.
Ambasador Goldszmid chyba się zawinąć będzie musiał na Księżyc jak tak dalej prawda będzie ze wszystkich kierunków wypływać…
Ale jedno trzeba przyznać – no szalenie ciekawie się żyje w ciekawych czasach – zwłaszcza kiedy Pani Prawda zaczyna łomotać we wszystkie piekielne wrota – pachołki szatana pieklą się jak sama nazwa wskazuje, bo każda kropelka prawdy to dodatkowe paliwo pod czekające na nich kotły 🙂
A ludzie dosłownie z tygodnia na tydzień stają się odważniejsi. To już nie jest „jebać PIS”, „spieprzaj dziadu”, tylko konkretne „wypierdalaj!”
A ich najnowsza palestyńska agresja – to tylko dowód jak bardzo boją się. Są po prostu spanikowani i dosłownie przerażeni odpowiedzialnością za swoje zbrodnie przeciwko ludzkości. To autentyczna histeria, no bo skoro już sami Ukraińcy, wyciśnięci jak cytryny, oszukani, wysłani na rzeź i nie mający już nic więcej do stracenia w twarz im to facefucku krzyczą…
A jako że uny planują dalej plandemie i dalej ograniczanie energii ciekawe czasy na pewno staną się jeszcze ciekawsze za kilka tygodni…

23. Niemiecki bundesminister zdrowia – cztery razy zaszczepiony – złapał covid mimo że miał tę przeciwgazową IPF coś tam maskę na ryju…

Moim zdaniem ma to samo co koleś, który mi wczoraj z piętnaście minut nabijał fajki na kasę fiskalną – po prostu wziął za mało dawek, bo jeszcze się trochę rusza…

24. Rzecznik Białego Domu, Szmaciana Lalka mówi, że pedo Joe też nadal ma covida i nie może podróżować.

szmaciana-lalka-dla-dzieci

25. Dobra wiadomość. Niedobitki azowców dostali banderomobil od klauna, naszywki z nowym logo i jadą na front zostać całopalną rytualną ofiarą.

26. Małpia ospa słabo się rozwija globalistom, więc w San Francisco chcą wypuścić 200 ognisk żywej ospy prawdziwej, żeby wywołać epidemię… „odporność” na ospę małpią…
Co może pójść nie tak?
To, że żywe ogniska polio spowodowały powstanie zabójczych wariantów polio, które uszczęśliwiły na chwilę Kill Billa Gatesa…

27. Modlitwa o prąd w ulepszonej wersji.

https://demotywatory.pl/5149116/Modlitwa-o-prad

28. Festiwal Tatuaży wchodzi do fazy finałowej w silnie strzeżonym ośrodku, żeby uczestnikom nie mogło nic zagrażać, bo pamiętajmy że tegoroczny Festiwal odbywa się w trudnym okresie działań zbrojnych i organizatorzy muszą zapewnić uczestnikom bezpieczeństwo.

29. W Kirgistanie nagle u pasażera busa spontanicznie włączył się Tryb Chochoła. Na szczęście współpasażerowie natychmiast go u niego wyłączyli.

30. W Ameryce polewają, że wielka czarna lesba Grinner, z transseksualnego… żeńskiego NBA, która nie lubiła za bardzo Ameryki, zawarła 9 – letni lukratywny kontrakt z rosyjskim więzieniem 🙂

31. I oto zaczyna się. Na maksa wkórwiony koleś odnalazł doktora Mengele, który podał „szczepionkę” członkom jego rodziny a oni po niej zmarli…

To musiał być ja tak sobie myślę jakiś lekarz…. rodzinny. A akcja chyba z Australii, bo tam bumerangi wożą w bagażniku zamiast gaśnicy…
Oczywiście takich akcji będzie więcej, bo pielęgniareczki i doktoreczki nie posiadają bunkrów i uzbrojonych strażników jak ci, którzy ich skorumpowali…

7 sierpnia 2022

1. W świetle najnowszych ataków terrorystów izraelskich na okupowaną Palestynę, Maria Zacharowa z rosyjskiego MSZ wydała oficjalne oświadczenie, że ludność Palestyny ​​ma prawo do niepodległego państwa w granicach z 1967 roku.
https://rusvesna.su/news/1659787749
U żydów amok, ale to tylko taki sam skowyt planktonu jak „operacja specjalna kota”, w czasie której odrobaczany kot się cieszy a skowyczą o holokauście tasiemce oraz glisty.
Niedługo w ramach rozwodu z Izraelem sąd najwyższy Rosji zajmie się też sprawą delegalizacji tak zwanej „agencji żydowskiej”, która już na początku specjalnej operacji starała się rozpętać w Rosji wewnętrzną rewoltę…

2. HIMARS numer siedem został zdemilitaryzowany a załoga odesłana do Bandery.
Filmik w linku.
https://t.me/pl_news_front/4358

3. Jakiś roszczeniowy Chochoł narzeka, że dali im jeden karabin na czterech i dwa magazynki.

Rozumiem go, bo jeden karabin na czterech to mniej niż zero siedem na trzech – a to przecież nic. Ale mimo to najbardziej mnie bulwersuje, że od kwatermistrza nie otrzymał biustonosza i teraz cyce mu dyndają… i to jest dramat. Ten za nim, nawet paska do spodni nie dostał i ledwo maćka ogarnął – pewnie naciągnął na maksa gumki od stringów, a jądra wepchnął do dupy… jakoś tak idzie podejrzanie szerokim krokiem…

4. W Readovce połączono różne filmiki, porównano szczegóły ubrań i wyszło, że jest kolejny dowód na rozstrzelanie rosyjskich jeńców wojennych przez bandytów klauna.

Widać że wysiedli nawet nie ranni. Na szczęście są twarze zabójców i ich szczegóły identyfikacyjne – to było ukraińskie wojsko. Zbrodniarze wojenni długo nie pożyją. Na razie Readovka rozpowszechnia to gdzie się da prowadząc swoje śledztwo i zaprasza do udziału w nim wszelkie media, ponieważ to jest zbrodnia wojenna.

5. Straż przybrzeżna wykryła i zniszczyła w nocy chocholską łódź płynącą w stronę Krymu. Niewiele widać, ale zapał do walki był taki, że ją rozjebali co najmniej na pół zanim poszła na dno.

6. Szpitale tuszują mordy szczepionkowe noworodków paląc ich zwłoki w szpitalach, balsamiści nadal wyciągają biały syf zapychający żyły wyszczepionych naiwniaków i co gorsza spodziewają się wkrótce masowych śmierci małych dzieci, które oczywiście też będą miały te gówno w żyłach i tętnicach jeśli zostały zaszczepione. Bardzo dobry film od Georginy, bardzo wiernie przetłumaczony.

7. Część dzisiejszych graczy w Pac Mana wygrała nosze, a część miejsca na półkach chłodni.

8. Jeden z dobrych ludzi wszedł na niedobrą chocholską minę.

Nawet nie jęknął, kurde molek…

9. Szkolenie snajperów grupowych.

10. Chochołki – jakieś homeopatyczne – znowu się zainstalowały pod jakimś mostem ale Rosjanie im wysłali petycję żeby jednak się wynieśli…

11. Wirus wolności ze Sri Lanki teraz szaleje w Argentynie. Rozwścieczone tłumy polują na polityków. Tu akurat dopadli ministra gospodarki.

W Warszawie o 6 rano znowu było słychać jak Morawiecki przełyka ślinę. O 6.15 przełknęła żona Morawieckiego. Tusk przełknął dopiero o 7, bo jako że pije kawę gorzką, to dziś posłodził 4 łyżki czubate, żeby dla Polaków nadal cukru nie było.

12. Nastolatka z Australii zniszczona przez preparat pfizera.

Jej matka natomiast za mało dawek wzięła, bo strasznie dużo gada… i jaka mondra jest i jak ostrzega 🙂

Nieszczepionych chyba pragnie ostrzec przed niebezpieczeństwem… ja pierdolę…

13. Grupkę Chochołów wymacał Hiacynt. No i dał popalić… czapki z głów, normalnie.

14. W Kanadzie gułagiem pachnącej już trzynastu lekarzy potrójnie zadźganych wyciągnęło kopyta. Fanatycy preparatu spijają śmietankę z szamba jakie pracowicie spienili. Kolejne zgony w toku…
https://lionessofjudah.substack.com/p/thirteen-canadian-doctors-have-died

W Australii szefowa programu szczepień wzięła „urlop”. Zaszprycowała się preparatem, szczuła na niezaszczepionych a teraz myk i ma turbo nowotwory nerek. Nadal jednak nie łączy jednego z drugim 🙂
Nie dziwię się już że w NWO chcą zrobić zawód lekarza do zdobycia w rok lub dwa w zawodówce – runął bowiem dawno mit, że do tej profesji potrzeba choćby szczątkowych śladów inteligencji.
Tym baranom wystarczy dać coroczny katalog procedur wydawany jak gazetki z parszywego Lidla – jeśli tam będzie napisane, żeby na gorączkę podać zastrzyk benzyny w serce – to oni to zrobią, kurwa!
A jeśli dopiszą żeby tę technikę na sobie też wypróbowali to też wypróbują… jebane matoły.
Tymczasem pandemicy normalizują okaleczenia szczepionkowe. Na foto – jeśli to nie fejk – Barbie po dawce przypominającej. WTF…
vax-barbieA skoro już jesteśmy w baśniowych klimatach – udało się rozwiązać zagadkę wszechczasów: czy w klockach lego da się postawić klocka lego. Niemożliwego dokonała wreszcie Czubaka, kiedy się skupiła, aby cała moc wyszła z niej na zewnątrz.

Cham Solo i księżniczka Leja są zachwyceni.

lego

8 sierpnia 2022

1. Siłom rosyjskim groziła demoralizacja w wyniku przedłużającego się oczekiwania na „chersońską kontrofensywę”, a zatem sami zrobili ofensywę na Nikołajew.

2. Kolejna odsłona Przygód Chochołków Na Własnym Polu Minowym.

3. Pajac grozi zerwaniem wszelkich negocjacji jeśli coś tam coś tam. Ma ból dupy z powodu zbliżającego się referendum, które uwolni spod niego kolejne miliony.

Zachód generalnie przestał go zwodzić i teraz zwyczajnie olewa więc niedługo Zelenski będzie traktowany wszędzie jakby miał aureolę wokół głowy z much.

4. Wiadomości przyrodnicze. U emigrantów na Zachodzie zauważono w końcu interesujące ruchy. Ci, którzy uciekli z Polski i Rosji przed komunizmem do Kanady, teraz uciekają przed komunizmem z Kanady do USA. Ornitolodzy spodziewają się, że emigranci wkrótce uciekną przed komunizmem z USA do Rosji.

A Cycle Has Changed Inside Russia


No cóż, zachodni ornitolodzy słuszne wyciągają wnioski ale parę lat spóźnione. Oni nie nadążają za tym co ja wiem od lat, bowiem ja znam prawdziwych ekspertów – na przykład pana Mariana, który mieszka w byłym kiosku Ruchu i chodzi na ryby odkąd pamiętam. Marian godzinami może opowiadać o łososiach wędrujących wokół planety, często pod prąd – tylko po to żeby po całym okrążeniu globu zaruchać panią łososiową i złożyć ikrę.
To są takie cykle w przyrodzie i Marian jak złapie cykl to miesiąc nie nie wychodzi z kiosku. I dlatego właśnie „uciekinierzy przed komunizmem”, czytaj „zarobkowe parobki”, żeby złożyć ikrę też muszą odwiedzić każdy kontynent. No Karma tak działa. Jeśli ktoś porzuca swoją ziemię, swoje plemię, swoją kulturę, żeby za garść drobnych parobkować u innych, przerzucany jest non stop jak piasek w klepsydrze w ramach Karmy która powraca. Porzucasz? Ok, to teraz sam będziesz porzucany.
Żydzi to praktykują już tysiące lat…

5. Pedros Hebrejezus mówi w przypływie szczerości, że nie jest zaszczepiony 🙂

6. W krajach dotkniętych suszą, przypłynęły w końcu kamienie…

… i błoto…

… a także intensywne opady suchego deszczu.

7. Niemieccy komandosi szkolą się intensywnie do Operacji Barbarossa 2.0

Mam nadzieję że nie golą jąder, bo same poręcze hamujące mogą desantu wystarczająco nie wyhamować.

8. Bangladesz dołączył do Głodowych Igrzysk. Płoną skrzynki po bananach, kartony od pomidorów, trójkołowe ryksze a policja karmi głodnych gumowymi kulami.

9. Holenderskich rolników zaobrączkowano, z obawy że zaczną migrować i opuszczać łąki lęgowe i łąki protestowe.

Kolejny materiał pokazujący katastrofalną sytuację demograficzną holenderskiego rolnika. To jedyny ssak w którego stadach nie widać w ogóle samic. Holenderski rolnik słabo się rozmnaża w niewoli. Wysoki komisarz unii do spraw rolnictwa, będzie musiał im sprowadzić sekszabawki w kształcie krowy i rozpocząć u ukraińskich uchodźców jakiś program insemizacyjny żeby odbudować populację holenderskiego rolnika zanim stanie się zagrożony lub ginący.

10. Właściciel Morawieckiego – Jacob Rotschild – opowiada o chowie wsobnym wśród członków rodziny w celu zachowania „czystej krwi”. Chyba do swoich pachołków to mówi…

Morawiecki zatem, jeśli ma siostrę teraz będzie musiał zostawić Iwonę, przyadoptowane dzieci, jej przyadoptowane działki i założyć zupełnie nową rodzinę.
Co zrobi Jarek jeszcze nie wiadomo, ale możliwe że się ożeni w końcu z Martą Kaczyńską. Albo jednym z jej synów…

No chyba że Jacob ma zupełnie inny plan i widzi na ślubnym kobiercu bardziej Jarka oraz Michnika, żeby nie hmm… nie rozżydzać tak czystej krwi.