Szybkie Wieści… 42

9 sierpnia 2022

1. Nastawienie wielu ludzi na Zachodzie do rosyjskiej operacji specjalnej i sytuacji na Ukrainie zmienia się, ponieważ ludzie dostają coraz więcej informacji o tym, co naprawdę się tam dzieje – powiedział Siergiej Mironow, lider partii Sprawiedliwa Rosja – Za Prawdę.
„Zwróciłem uwagę na niedawną wypowiedź słynnego brytyjskiego muzyka Rogera Watersa, który podobnie jak w poprzednich latach otwarcie mówił o roli Zachodu w konflikcie na Ukrainie. Powiedział tak, jak jest: działania Rosji są odpowiedzią na działania Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników – złamali obietnice nierozszerzania NATO na wschód, w odpowiedzi na które Rosja wycofała wojska z krajów Europy Wschodniej w Lata 90.
A teraz wzniecają wojnę na Ukrainie, która w rzeczywistości popełnia zbrodnię wojenną – mówi polityk. – Dla zachodniej publiczności, która została wychowana w duchu „jesteśmy dobrzy, więc zawsze mamy rację”, to naprawdę rewelacja.
Naprawdę niezależne i nie mniej ważne, dobrze poinformowane osoby mogą sobie na to pozwolić. Nie te posłuszne masy, którym Waters i jego koledzy z Pink Floyd nie dawali się oszukać ponad 40 lat temu na ich legendarnym albumie The Wall.
Przypomniał, że wcześniej, w 1989 roku, muzyk z zadowoleniem przyjął upadek muru berlińskiego i zakończenie zimnej wojny, co jednak nie doprowadziło do odrzucenia agresywnej polityki Zachodu wobec Rosji.
„Teraz zachodnie elity próbują ukryć swoje prawdziwe motywy za nową żelazną kurtyną, którą odgradzają ludzi od tego, co się naprawdę dzieje. Dlatego prawda powinna stać się główną bronią w walce z rusofobiczną propagandą i ideologią.
Roger Waters nie jest sam, takich ludzi jest coraz więcej, a naszym zadaniem jest przekazać im i za ich pośrednictwem prawdziwy obraz świata – powiedział Siergiej Mironow.
https://rusvesna.su/news/1659981465
Muzyk tego formatu, który popiera Rosję mile podbudował rosyjską propagandę – jak to wynika z powyższego tekstu – jednakże nie podniecałbym się tym za bardzo, bowiem to tylko puste słowa. Roger Waters nie posiada ani jednego czołgu a poza tym to nie jest wcale poparcie Watersa dla Rosji ale wykorzystanie sukcesów Rosji do autopodbudowania zapomnianego muzykanta, który się zgrał i wypalił już dawno, dawno temu.
Rosja według mnie nie powinna się w ogóle oglądać na ślady fałszywego poparcia na Zachodzie, bo ma obecnie najlepszą moralność, normy społeczne i najwyższe wartości – i to jest bezdyskusyjne.
Natomiast muzykanci typu Rolling Stones lub Pink Floyd – to były od samiuteńkiego początki narzędzia globalistycznego żydostwa służące do rozwalania w drobny mak właśnie tej moralności, norm oraz wartości.
Weźmy na przykład na tapetę słowa największych hitów Stonesów. Gimme Shelter – jest to zapowiedź wojny, gwałtów, morderstw… w najmniej spodziewanym okresie – tych słodkich latach sześćdziesiątych, kiedy wszyscy się kochali, a hippisi to już najbardziej…
https://www.tekstowo.pl/piosenka,the_rolling_stones,gimme_shelter.html
Dlaczego to tak? Ponieważ to był okres kiedy żydostwo posiadało absolutną władzę w Rosji a razem z nią 5 – milionową armię czerwoną której zamierzali użyć do najechania Europy. Udaremnił to Marszałek Żukow zabijając Berię i robiąc wjazd na Łubiankę czołgami, gdzie cała wierchuszka NKWD została zabita bez litości. Żaden muzykant nie miał nawet prawa znać tego typów planów ale Mick Jagger nie jest pierwszy lepszy. On uczył się na bankiera w London School of Economics i oczywiście jako Chazar znał tego typu plany.
Inny największy hit Stonesów. Współczucie Dla Diabła – w tym tekście aż się roi od informacji, o których nawet masoneria raczej nie miała wówczas prawa wiedzieć.
https://www.tekstowo.pl/piosenka,the_rolling_stones,sympathy_for_the_devil.html
Skąd Jagger wiedział że cara rytualnie zamordowano z rodziną? Że Anastazja krzyczała? Skąd wiedział, że ktoś zabije Kennedych a nie Kennedyego? W czasie premiery tego kawałka był zabity tylko jeden Kennedy? A tekst mówi o kilku?
Tego typu informacje były dostępne jedynie dla samej góry Chazarów w ówczesnej „szkoły młodych globalnych liderów”, czyli London School of Economics do której Mick Jagger jak gorliwy miś uczęszczał.
W ramach zadania domowego proszę sobie samodzielnie przeanalizować teksty samego „natchnionego” Rogera Watersa czyli największych hiciorów Pink Floydów. Na przykład jak to Roger i koledzy Rogera nie chcieli normalnej edukacji:
https://www.tekstowo.pl/piosenka,pink_floyd,another_brick_in_the_wall__part_ii_.html
albo błękitnego nieba:
https://www.tekstowo.pl/piosenka,pink_floyd,goodbye_blue_sky.html
No i dzięki właśnie Rogerom Watersom jest chujnia z patatajnią a nie edukacja oraz smugi chemiczne zamiast błękitnego nieba.
Jedyna różnica jest taka ze o tym że cały przemysł rozrywkowy jest w rękach satanistów wówczas nikt nie miał nawet zielonego pojęcia. Dziś wiedzą to przynajmniej obudzeni.

2. W jakimś klubie pedalsko tanecznym włączył się tryb chochoła spontanicznie. 5 rosyjskich żołnierzy, rozwaliło 17 chochołów śpiewających Sława Ukrainie. 7 jest na intensywnej terapii a reszta na kolanach śpiewała Chwała Rosji Ahmat Siła. I znowu dzięki dobrym Samarytanom, którzy przechodzili ulicą udało się opanować sytuację…

3. Znowu jakieś zwłoki Ukraińców znaleziono spalone w lesie…

4. Hiacynt wymacał murikańską haubicę i ją pięknie zniszczył.

5. Ukraina to już prawdziwa Nibylandia.

6. Słona woda plus piasek to środowisko naturalne kraba. No chyba że chodzi o Kraba podarowanego debilnym nazistom przez cywilnego debila.

Niemniej niemieckie panzerhaubitze, po czym takim musiałyby iść natychmiast na przegląd do autoryzowanego serwisu i wymiany połowy podwozia – jako że delikatniejsze są niż płatek róży…

7. Pedo Joe wyszedł na powietrze trochę się ogarnąć. Bez pedo babci nie dałby niestety rady.

8. FBI dokonało nalotu na posiadłość Trumpka. Być może szukają ciała Ivany, którą Trampek zakopał gdzieś w okolicy. Fanatycy pajaca zjeżdżają się tam z wyrazami poparcia w ramach taniego szoł, że Trampek jest prześladowany. Do zupełnego zalegendowania tego zdrajcy i zaprzańca, brakuje już tylko żeby mu szczepionkowe filmy usunęli z sieci jak Maciaka…

10 sierpnia 2022
Sprawy techniczne

W tym tygodniu będzie skromniej niż zwykle na blogu, bo kilka spraw się skumulowało i brak czasu mnie dopadł.
Po pierwsze, wpadłem do Polski i kuźwa tylu celelulitu co w dwa dni to ja wcześniej przez 30 lat nie widziałem – teraz chodzę przygnębiony i nie mogę dojść do siebie. Mc Donald robi robotę.
Po drugie, chcę spędzić jak najwięcej czasu z moim Małym… musimy w końcu opanować jazdę na rowerku bez tych kółek.
Po trzecie, zrobiłem w końcu dzięki darczyńcom operację zaćmy, bo sam z wypłaty to bym nigdy na to nie uzbierał. Podziękował ludziska – teraz jest lepiej – wszędzie widzę fajne czarne koła z białym środkiem – przez zaklejone oko – więc chyba mi tam soczewkę do rentgena przy okazji wstawili. Jutro to zdejmuję i jestem psychicznie gotowy kobiety oglądać bez ubrania. A nafaszerowali mnie taką ilością kropli i pigułek, że biegunka stulecia idzie przez świat teraz ze mną. Od kibla do kibla, więc jest bardzo wesoło.
Jeszcze raz wielkie dzięki za wasze wpłaty – bo to był – doktorek mówił – ostatni moment. A poza tym akurat jest mała przerwa w plandemiach więc chwilowo służba zdrowia jest normalna tylko droga. Jesienią pewnie znowu będą chcieli mnie zabić… nieważne. Bolało jak chuj, bo tam się już coś jakby bursztyn zrobił i szło opornie doktorkowi z tą słabą wiertarką i od samego rana dziś mnie tam cięli…

1. Zelenski został okradziony. W czasie kiedy był zajęty dopinaniem na ostatni guzik 153 kontrofensywy, ktoś mu ukradł, katalizator, maszynkę do golenia, źrenice i ćwierć Ukrainy.
https://t.me/pl_news_front/4417
Jako prezydent świata, demokratycznie wybrany przez Kołomojskiego, pajac może żyć bez maszynki czy jakiejś Upadliny. Ale jak tu żyć bez katalizatora kiedy wali z ryja?

2. Ciekawostki przyrodnicze. Połykacz ogni połknięty został przez płomienie.

Kto wie czy nie wynalazł właśnie najszybszego golenia brody, bo nawet palnikiem gazowym do opalania świń, by tak szybko tego nie skosił.

3. W Indiach chyba zalegalizowano do kanonu święte konie…

4. Ludzie z terenu Operacji masowo wieją do Rosji. Zachodni reporterzy z CNN w szoku, bo czaili się tam cały dzień a tu dosłownie nikt nie ucieka do Ukrainy. Ani jedna osoba 🙂

Wygląda, że mamy tu jednomyślność jeszcze większą niż Polsce, która już prawie cała Karalucha nienawidzi…

5. Pojedynek na haubice skończył się zdmuchnięciem murikańskiej.

6. Morawiecki olał Borysa Dżonsona.

https://www.rt.com/news/560507-boris-johnson-warsaw-visit/

I kto teraz prosiaka przytuli?

7. W Mieście Aniołów Anioł upadł na glebę.

8. Francuzi ustalili że Chochoły plądrowały ubitych Murikanów.

11 sierpnia 2022

1. Dwa samobieżne Chochołki dostały w bardzo widowiskowy sposób bilet do Bandery.

2. Nowe osiedla w Mariupolu.

Tak się wydaje pieniądze państwa z surowców i handlu. Zyski nie idą dla żydowskich oligarchów, na terrorystyczne bojówki żydowskich oligarchów, na biolaby żydowskich ludobójców tylko po prostu dla mieszkańców tej ziemi.
Oczywiście żeby to było możliwe najpierw jest konieczne całkowite zniszczenie zła – najlepiej poprzez wypalenie go do gołej ziemi.

3. Pod Chersoniem wypala się resztka „chersońskiej kontrofensywy”

4. Znowu na gorącym uczynku przyłapano Chochołki próbujące zasiedlić norki i dołki. Zostały spłoszone, sponiewierane i umęczone aż przestały się poruszać. Teraz tam leżą i wygrzewają się na słońcu.

5. Kartele z Ameryki Południowej szkolą się do specjalnej operacji. Chyba chcą zaopatrzyć klauna w nową kokainę…

No… jak to się mówi, czapki z głów.

6. Dokuczliwy brak kałachów w armi klauna wypełnią najnowsze karabiny snajperskie NATO.

7. Warchołomyr „wyzwoliciel” Zelenski mówi, że wojna na Ukrainie zakończy się wyzwoleniem… Krymu. O.

Jako, że medali „za wyzwolenie Krymu” naprodukował całe ciężarówki i teraz leżą bezczynnie, no więc klaun zaklina do nich swoją prywatną rzeczywistość, która nie pasuje w ogóle do naszej rzeczywistości.
Z co ciekawszych komentarzy pod tym filmem:

  • Naprawdę nie mogę się doczekać dnia, kiedy Czeczeni nadzieją tego małego żydowskiego karła jak szaszłyk. Słyszałem, że potrafią to zrobić w taki sposób, że człowiek może zostać przebity rusztem przez odbyt i wydostać się z ust i nadal żyć około 3 dni w absolutnej agonii.

– Robią to brudnym żydom, takim jak ten pasożyt, od tysięcy lat, więc sprowadzili to do sztuki! Wbijają rozgrzany do czerwoności żelazny pręt w górę odbytu, żeby go kauteryzować, żeby nie wykrwawił się, przywiązują odpowiednią ilość ciężarków do stóp, żeby powoli ściągały brudnego żyda w dół przez kilka dni. Jeśli wszystko jest zrobione poprawnie, zaostrzony kij mija serce i płuca i wychodzi przez usta.

8. Coś mocno pierdykło w Indianie. Na razie zniszczonych jest 40 domów i 3 zabitych.

Moja teoria jest taka, że ci cholerni Indianie musieli na zimę zgromadzić naprawdę spory zapas chrustu.

9. Szmaciana Lalka mówi, że to Rosjanie ostrzeliwują elektrownię atomową.

Ludzie natomiast piszą że: „ta zboczona cipka coraz bardziej przypomina używaną szczotkę do czyszczenia muszli klozetowej.”

10. Jeszcze jeden filmik z Indiany – widać jak w powietrze wylatuje gigantyczna hałda chrustu…

11. Kolejny wentylator dostał z pioruna i się złożył jak skórka od banana.

Zeus znowu górą w starciu z podróbkami…

12. Saudyjski biznesmen wykonał skecz z czaszką.

A mówili że Arabowie nie idą na medyczne eksperymenty…

13. Desperacka ucieczka spanikowanego czołgu, która zakończyła się utknięciem w stawie. Rosjanie go pewnie wydobędą i wcielą do własnej armii.

14. Mobilizacja u Chochołków wchodzi w fazę karmiczną i śmieszną.

Jeszcze niedawno owijali innych folią i bili a teraz sami na kopach są do brygady mięsno armatniej wcielani…

12 sierpnia 2022

Sprawy techniczne

Wczoraj zdjęli mi opatrunek i natychmiast powróciły kolory. Świat już nie wygląda jak oglądany przez bursztyn, aczkolwiek Trampek nadal jest pomarańczowy. Widocznie jest zaćmą na ciele ludzkości, no bo jak to wytłumaczyć. Poza tym z każdym dniem widzę coraz więcej – od wczoraj nawet te największe litery. Oni – nie wiem czy uwierzycie – na niektórych znakach drogowych STOP napisali. Normalnie nie do wiary.
Ciekawe co jeszcze uda mi się odkryć w kolorowym świecie?
Mój stan zdrowia natychmiast uaktywnił pobanowane i niepobanowane trolle. Są kuźwa czujni jak scjentolodzy. Testują, testują i testują, tak bez końca i w kółko, a jak tylko wyczują słaby punkt, albo tylko myślą że wyczuli, od razu atak całą watahą.
Jeśli ktoś jest ciekaw jak się jeździ ciężarówką z zaćmą – co najbardziej „martwiło” trolle – ależ drogie trolle, jest to najprostsza rzecz pod Słońcem: na załadunkach tyłem zajeżdżamy dupą do rampy aż jest takie ciche jeeeeeb, a potem oni tam paleciakami swoje palety na pakę ładują.
Natomiast w strefach wąskich, jednokierunkowych, na przykład na Paryżach jakichś, zwyczajnie otwieramy na oścież okna w kabinie z lewej i z prawej i trzymamy się środka pasa drogowego na podstawie echolokacji. Dźwięk odłamywanych od osobówek lusterek bocznych nie zawiódł mnie jeszcze ani razu i zawsze pozwolił dotrzeć bezbłędnie do celu.
Sprawa biegunki też się unormowała, drogie trolle. Światowid niczym świadek jehowy się podniecał że dlatego mnie pokarało, że dostał bana. A to wcale nie tak.
W sprawie biegunki żądnych szczegółów trolli oficjalnie informuję, że ciągle trwa odpływ – już trzeci dzień – ale można się przyzwyczaić. Podejrzewam, że ona jest bo mi ze dwie butelki jodyny do oka wlali a ja wcześniej z sześć postów olałem. No więc turbo oczyszczenie trwa w ramach tego co tybetańscy mędrcy określali terminem podnoszenia wibracji i wznoszenia się na wyższą gęstość. Przedwczoraj na dobre skończyły się wodorosty – tak zwane cappucino, moje drogie trolle…
cappucino… i od wczoraj odpływają tylko jakieś zielone glony. Skąd? A kto wie. Trzeba by zapytać wegetarian, bo znają te klimaty. Jasna strona jest taka, że trzeci dzień żywię się tylko wodą mineralną i nie czuję głodu. Trzy butelki dziennie to najbardziej ekonomiczny system odżywiania jaki w życiu wynalazłem. Koszty życia w Polsce nie są wcale takie wysokie. Nie jestem panikarzem więc martwić się zacznę dopiero, kiedy skończą się glony a zaczną pęcherzyki płucne… to byłoby niepokojące. Albo kamienie nazębne zaczną brzęczeć o muszlę…

Na razie spoko.
Poza tym, kiedy tak się przypatruję w moje nowe oko to widzę tam dwie odwrócone szóstki – podobne do tych trzech szóstek z logo CERN. Sięgnąłem więc w papiery i hmm… i widzę, że oni mi dali jeszcze kartę człowieka-implanta od firmy Novartis z Texasu. Nie jestem pewien ale to chyba ci dobrodzieje od Astra Zeneca. Doktorek, który się podpisał na tej karcie miał numer 999 więc sam nie wiem czy teraz kiedy tak patrzę na ten wszechobecny syf i chujnię to czy Pedros Hebrejezus nie nagrywa na dysk tego co ja oglądam. Niby zachowałem czujność w czasie zabiegu i nie dałem niczego sobie wstrzyknąć ale implanta wstawili i kto wie czy nie z kamerą. Na wszelki wypadek zatem dostaliście zenek i kmieciówka i wy bana tak jak wcześniej Światowid (ten od watażki Striełkowa), po to żeby Pedros waszych wpisów nie namierzył. Nie dziękujcie – zupełnie bezinteresownie uratowałem przed Pedrosem wasze obolałe dupy.
No trudno. Próbowałem w ZUS, jak człowiek, ale jak mi powiedzieli żebym przyszedł na operację za pięć lat to im odpowiedziałem, że za pięć lat to ZUS zobaczy moje składki – i na tym się nasze kontakty zakończyły. Pojechałem leczyć się na zagranicę.
Jutro pewnie się pojawią średnie litery – w miarę jak gała znowu zrzuci trochę opuchlizny. Jak doczytam na znakach drogowych jakieś małe literki – dam natychmiast znać „zmartwione” trolle.
Niepotrzebnie martwicie się, że macie 10 wejść na swoje blogi. Nic nie poradzę, że nikt nie chce się samookaleczać i czytać o watażkach Striełkowach w kółko do bólu dupy. Cieszcie się, że baca ma dziesiątki tysięcy. Pozdrawiam i aha cappucino było na koszt firmy.
Poniższy link do gniazda trolli nadesłał Jędrzej, dzięki 🙂
https://wiernipolsce1.wordpress.com/2022/08/09/list-otwarty-do-sz-pana-ryszarda-opary-wlasciciela-portalu-neon24/#comment-219024

Napisał przebywający na wygnaniu z bacologii Światowid, chyba do Kmieciówki:

„..jak Pan potrzebuje odsłon, proszę spamować linki na bacologia.wordpress. com – autor to prymityw i debil, ale ma z pół miliona czytelników i póki nie będzie Pan dawał linków krytykujących Putina albo przebieg wojny na Ukrainie, to Pana nie zablokuje. Wrzuca Pan linki u Maruchy, co jest bezproduktywne, na bacologii będzie miał Pan 20x więcej wejść. Szczególnie jak będzie Pan wrzucał linki antysyjnistyczne i antyszczepiokowe”

1. Wojska powietrznodesantowe w akcji dechocholizacji.

2. Jim Stone pisze, że 26 największych firm naftowych odnotowało rekordowy zysk w dziejach przekazując 15 miliardów dolarów dywidend dla swoich udziałowców za ostatnie 3 miesiące. A jako że „udziałowcami” są brytyjska i holenderska rodzina królewska, te wszystkie Rotszyldy i Rockefellery to widać dla kogo służy rabunek płacących za paliwo obywateli.
A u nas wygląda to tak:
baryłki
No cóż, jak syna malarza pokojowego i krawcowej w ramach awansu społecznego wysłano do miasta do technikum weterynaryjnego a stamtąd go wyrzucono… nie pozostało Omajtkowi nic innego jak wyskoczyć z majtek i nastawić tyłek Prezesowi, a potem zostać ekspertem od spraw rolniczych i wszystkich innych…
https://pl.wikipedia.org/wiki/Daniel_Obajtek
Zycie pełne sukcesów: zrobił wiatę na przystanku w Pcimiu, plac zabaw dla dzieci księdza na plebani i coś tam jeszcze dokonał…

3. Garść cytatów z rosyjskiego portalu podsumowujących Specjalną Operację.
russkie_7_0
Spójrz na podekscytowanie amerykańskiej patriotycznej publiczności: „Rosjanie wrócili!”
Spójrz na Indie i Chińczyków – patrzą na to co niespotykane, ich oczy są już okrągłe.
Rosjanie bezczelnie zrobili coś bezprecedensowego – nie tylko rzucili wyzwanie półtysiącletniej militarno gospodarczej hegemonii Zachodu, ale także ostrożnie rozmontowali i amputowali wszystkich pierdolonych frajerów Cthulhu.
Kiedy to się stało w historii?
Nigdy na tej planecie żaden naród nie rzucił wyzwania pięćdziesięciu najbogatszym i najbardziej zaawansowanym.
My, Rosjanie, ustanawiamy sprawiedliwość na tej planecie zgodnie z naszym rozumieniem w tym pieprzonym XXI wieku ze wszystkimi jego perwersjami i Armagedonami.
https://rusvesna.su/news/1660067186

4. Podczas podejścia pod Soledar żołnierze Milicji Ludowej ŁRL odkryli zwęglone ciała. Zgodnie z ustaleniami ługańskiego wywiadu, ukraińscy wojskowi oblali ciała paliwem i podpalili podczas odwrotu.
Według bojowników są to szczątki zagranicznych najemników, którzy walczyli dla bandytów z Kijowa i spalili ich aby utrudnić identyfikację.
Według danych opublikowanych przez rosyjskie Ministerstwo Obrony w połowie lipca na Ukrainę przybyło już od 24 lutego ponad 7100 najemników z ponad 60 krajów. Rosyjskie siły zbrojne identyfikują ich jeszcze na etapie przygotowań do wejścia na Ukrainę.
Ministerstwo Obrony poinformowało, że Polska poniosła największe straty spośród wszystkich zagranicznych najemników, którzy przybyli walczyć po stronie Kijowa od początku specjalnej operacji na Ukrainie – zniszczono 643 bojowników, a następnie Stany Zjednoczone (241) i Kanada (213).
Na czwartym miejscu w zestawieniu zestawienia departamentu rosyjskiego znajduje się Gruzja z 195 zabitymi najemnikami, a następnie Rumunia i Wielka Brytania, które straciły odpowiednio 156 i 141 bojowników.
Departament wojskowy wielokrotnie przypominał, że zgodnie z międzynarodowym prawem humanitarnym zagraniczni najemnicy nie są kombatantami, a najlepsze, co ich czeka, jeśli zostaną schwytani żywcem, to proces i maksymalne kary pozbawienia wolności.
Filmik ze spalonymi najemnikami w linku:
https://rusvesna.su/news/1660209818
Jasna strona najemnictwa jest taka że w przypadku tych „taktycznych młoto idiotów” z Polski, nie będzie ani rent dla wdów ani sierot, bo wicie, rozumicie, to tak samo jak medyczny eksperyment – podpisany kontrakt bez prawa do odszkodowań, tak więc do widzenia… i papatki od Andrzejka i Agatki.

5. Pod Moskwą ruszyły doroczne Igrzyska Czołgów. Wszyscy ciekawi są jak wypadną chińskie.

6. Codzienna praca Aligatorów w Donbasie.

7. Znani z oszwabiania wszystkich na wszystko Niemcy już się przygotowują do wariantu „ukraińskiej mobilizacji.” A więc żeby nie zostać zmobilizowani w armi jakiegoś żydowskiego pajaca łapiącego „poborowych” na ulicach, już sobie zawczasu wpisali do „prawa”, że każdy Niemiec ma prawo raz w roku „zmienić płeć”. Nie w sensie żeby zmienić płeć bez cudzysłowu ale na papierku – oczywiście tylko po to żeby uniknąć poboru. Ewentualnie żeby sobie podupczyć więźniarki w przypadku skazania, bo po „zmianie płci” wsadzą do celi z babami. Niby nic niepokojącego w kraju gdzie kobiety są brzydsze od krów ale jednak… pewne obawy są, że to jednak bardziej chodzi o sprawy poborowe.
https://www.zerohedge.com/political/germans-will-be-able-legally-change-their-gender-once-year

8. Dania zabroniła „szczepień” na covida dzieci do 18 roku życia. Mengelownia wyje, że to dezinformacja ale to prawdziwy fakt.
https://mailchi.mp/2eb15d6426d5/denmark-bans-covid-vaccine-for-youth-under-18?e=994fc0dafa
Tymczasem pod filmami kolejnych artystów wykonawców sławnego skeczu z czaszką w ogóle nie ma współczucia. Mimo iż prawie każdy występ kończy się śmiercią.
Dlaczego? Znieczulica?
Ależ skąd. To po prostu zdrowy odruch, bo dosłownie mały włos dzielił nas od zamordyzmu, jako że ci wykonawcy byli z reguły najbardziej radykalni i skłonni do prześladowań czystokrwistych i zdroworozsądkowych. Omal, omal im się to nawet udało ale niestety nie zdobyli nad normalnymi nigdy większości, bo zaczęli nagle masowo umierać. A potem jeszcze im Władimir Putin zakończył zabawę w plandemię i ambitne plany zwyczajnie zdechły.
Po tych homoparadach zapewne historia się powtórzy kiedy pedały zaczną łapać małpią ospę, a potem na nią pseudoszczepionki i będą żądać żeby reszta też się zaszczepiła bo oni nie czują się bezpiecznie…
Tym, którzy się na to nabiorą i pobiegną po szpryce też nie będą organizowane zbyt wylewne mowy żałobne.
Niektórzy się zastanawiają dlaczego Putin przestał się w to bawić, skoro wcześniej działał tak jak chciała globalna mafia ale to jest naprawdę bardzo proste. Władimir działał z nimi, bo jest z zawodu szpiegiem i jak każdy zawodowy szpieg ma do wykonania infiltrację – szpiegowanie innymi słowy. Poza tym jest jeszcze mała możliwość że mogli go też po prostu szantażować, że jak nie będzie działał razem z nimi, no to mu wyparują miliardy jakie ma u nich na kontach, tak samo jak wyparowały tym wszystkim „rosyjskim” oligarchom.
Jak by jednak nie patrzeć to jest bardzo mało prawdopodobny wariant, ponieważ Władimir posiada na tych kontach coś z 70 miliardów tylko. Niby dużo ale w porównaniu z szefem tego bajzllu Rotszyldem który ma 500 bilionów to nic. Jednakże te 500 bilionów Rotszylda to jest nic w porównaniu z trylionami jakie ma Putin w formie rosyjskich surowców. I właśnie o te tryliony z Jacoba Rotszylda non stop leci ślina jak z Warana z Komodo.
Bo prawda jest taka – a Putin ją na pewno doskonale zna – że puste biliony Rotszylda raz dwa stracą na wartości wraz z upadkiem dolara, ponieważ to tylko papiery, natomiast tryliony Putina to znaczy Rosji, urosną jak nakarmiona ryżem żona Morawieckiego na działkach.
Tak więc nawet gdyby Jacob nagiął niepisane zasady i okradł Putina, to Putin by mu wysłał ze 40 megaton do tej tajnej nory na biegunie i byłoby z grubsza kwita.

9. Biuro podróży „U Brata Józefa” działało nielegalnie. Nie dlatego, bo kierowcę miało, który wiózł do chrztu Adolfa Hiltera konnym tramwajem, ale dlatego że nie miało wpisu do rejestru, błogosławieństwa organisty, ubezpieczenia ze strony aniołów stróżów i pleców u matki boskiej. Sprawa w sam raz dla śledczych z inkwizycji. Dochodzeniówka z kurii się tym zajmie…
https://wiadomosci.wp.pl/wypadek-polskiego-autokaru-w-chorwacji-organizatorem-wycieczki-zajma-sie-organy-scigania-6800285165967872a
Wiedziałem, normalnie wiedziałem, że parę dni i właśnie tego typu brudy zaraz zaczną wypływać.
Na miejscu nieszczęsnych desperatów-pielgrzymów szanse na przeżycie zwiększyłbym zatrudniając się u klauna na najemnika. W biurze podróży „U Błazna” też można kawałek świata pozwiedzać no i co piątemu pielgrzymowi udaje się jednak żywcem z imprezy powrócić…

10. Schizofrenicy z ukraińskiej esbecji obawiają się akcji specjalnej rosyjskich blogerów przeciwko błaznowi. Podobno już są gotowe memy i reszta hejtu na nieomylnego geniusza z Kijowa, mające go zniszczyć w oczach ludzi z Zachodu 🙂
https://wiadomosci.wp.pl/kreml-chce-uderzyc-w-zelenskiego-planuja-specjalna-akcje-6800289469995520a
Ja tam widzę po wypowiedziach jego własnych wojaków, że on już jest zniszczony nawet w oczach swoich ludzi ale jak coś ciekawego wypłynie od ludzi Kremla – to oczywiście wrzucę na moim blogu – przecież on jest stworzony do memów na Zelenskiego.

11. Ukraińcy znowu się zamachnęli z motyką na Słońce, czyli z HIMARSami na most. Wyrzucili w błoto ze dwie murikańskie bańki a opalili jedynie jak zwykle farbę tu i ówdzie.
Film w linku.
https://t.me/pl_news_front/4484
Precyzyjne Hajmarsy może nawet i trochę są ale te dziury to Rosja załata za jakieś 2 dolary od sztuki, ponieważ sowiecki żelbeton nie jest aż tak łatwopalny jak azowcy w areszcie śledczym.

12. W jemeńskiej akademi wojskowej absolwenci podeptali sobie flagi Muriki i Izrela, bo co im tam…
Film w linku.
https://t.me/pl_news_front/4482
Aczkolwiek, jakby tak wniknąć w szczegóły i policzyć na przykład pasy na tej fladze lub umiejscowienie niebieskiego prostokąta z gwiazdeczkami, to w Murice niekoniecznie jest się o co czepiać…
Izrael natomiast ma pełne prawo do histeri oraz panicznego niepokoju 🙂

13. Rosyjskie T-90 już działają na froncie pod Izjum.

14. Francuski Cezar też przegrał partyjkę warcabów z rosyjską haubicą. Z 16 jakie palcowany Emanuel dał klaunowi od razu dwa udało się z planszy zbić na zawsze.

Najwyraźniej tamte wcześniejsze Cezary, które komik sprzedał Rosjanom zostały już należycie w rosyjskiej zbrojeniówce przebadane pod kątem namierzania. Muszą przecież mieć jakiś system do satelitarnego precyzyjnego naprowadzania, a skoro muszą to jest i co tam szukać i co hakować – tak samo jak GPS w murikańskich haubicach.
Potwierdza się po raz kolejny, że klaun to najlepszy agent Kremla 🙂

15. Para z małego brytyjskiego miasteczka (inni podają że z australijskiego) nie może pojąć skąd tyle nowych grobów się pojawiło nagle.

Jako, że i tu i tam odsetek odszczepionych wynosi ponad 80 % pozostaje nadzieja, że ogarną to prawidłowo zanim sami staną się kolejnym nagrobkiem.

16. Wypalanie banderowców z Piasków, których nie udało się inaczej wypędzić.

17. Niedawno pisałem, że ci którzy uciekli przed komuną z Rosji i Polski do Kanady, niedługo będą uciekać przed komuną z Kanady do USA, a potem będą uciekać przed komuną z USA do Rosji. I oni już to robią. Są na etapie ewakuacji z Kanady do USA.

Niezaszczepieni Kanadyjczycy proszą o azyl w USA


I teraz nastąpi najciekawsze, czyli czy Mateczce Rosji potrzebne będą jakieś dzieci marnotrawne, które porzuciły ją i się jej wyrzekły 🙂
Polakom, którzy za mamoną wyjechali z Polski już dawno pisałem (w tekście Poprawność Polityczna, bodajże), żeby wracali bo tam pójdą na zatracenie w masie zdziczałych murzynów, u których będą najniższym szczeblem – lokajami – więc nie będę znowu toczył piany…
Komuna bowiem w USA będzie bowiem mega straszna – w świetle tego że za „zbawcę” robi tam tylko Donald Trump. Parę dni temu wjechała mu do chaty FBI, ale nie dlatego bo zakopał żonę pod płotem jak psa, tylko dlatego bo mu Putin piłkę dał. To było bodajże w Helsinkach kiedy Trampek robił za prezydenta i huczał że „osusza bagno” i takie tam. W Upadku Kabały było o tym dokładnie. No więc Władimir przekazał mu z rąk do rąk piłkę w której były maile Hitlary Clinton żeby ją między innymi też „osuszył” razem z tym bagnem. No ale jako że potem tylko na trzaskaniu mordą u Trampka się skończyło te „osuszanie” no to wyszło jak wyszło i teraz Hitlary spuściła ze smyczy FBI żeby udupić Trampka, bo ją nie za zdradę stanu ale za coś prywatnego i tylko o kasę dla siebie pozwał. Bardzo dawno temu zauważyłem że ten zbawiciel nawet palcem nie kiwnie poza zakres osobistych porachunków. To tylko małostkowy centuś, w dodatku z pięć lub siedem razy wykupywany z długów przez Rotszylda, więc nigdy poza osobistą zemstą nie zrobi nic przeciwko satanistom. No i po te maile wpadło tam FBI. Oczywiście podniósł się wrzask, że to nielegalny nalot i takie tam ale reakcja satanistów jest interesująca. Zaczęli bowiem już dziś skowyczeć w stylu znanym z najbardziej zakapiornego okresu NKWD – że krytyka FBI jest „antysemityzmem”. No pojechali z najcięższym argumentem, co świadczy że już kompletnie nic większego nie mają. Wytoczyli najcięższe działa, bo doskonale wiedzą o liczbie swoich zbrodni i o tym że oni dokąd uciekać nie mają. No bo gdzie? Do Europy Zachodniej nie dadzą nogi bo tam jest zimny antysemityzm. Nikt im nic nie powie ale jak tylko jakiś nowy Hitler wyda rozkaz – wydadzą bez wahania żydów do pieca co do sztuki – już to mają we Francji, Holandii i reszcie krajów opanowane. Na Upadlinę też się nie ewakuują bo tam czekają na żydów legiony Stepana Bandery, które już od dawna nawet na klauna krzywo patrzą 🙂 Do Palestyny też się nie zawiną z tego swojego Hollybrud, bo to nie ten klimat. Afryka, Arabia też odpadają a Rotszyld ich nie weźmie do nory na Antarktydzie, bo na ograniczonej powierzchni w dwa tygodnie by się tam wyżarli jak stonka w słoiku. Ich jedyna nadzieja to zlinczować Trampka i zrobić w Murice gułag a cokolwiek w kierunku protestu ogłosić z trwogą jako antysemityzm 🙂
Tak więc komuna będzie tam sroga, bo Trampek zostanie ubity jakąś podrzuconą trutką albo mu po prostu podrzucą jakieś „dowody”. I nasza dzielna „ostatnia nadzieja głupich”, zniknie Murikanom z pola widzenia – dołączą do Kanady gułagiem pachnącej. A emigranci rozpoczną ucieczkę do Rosji – nie będzie im lekko, bo będą po szyje obładowani swoją bronią jako że ten nalot FBI to tylko temacik zastępczy dla matołów mający im zmarnować potrzebny na obronę konieczną czas – jak tamten o skradzionych Trampkowi wyborach 🙂

18. Schwytanie żywcem jakiegoś nazisty z – sądząc po naszywce – Aidara.

19. Samice Chochoła Stepowego nie czekając na powrót swoich samców z norek i dołków już zawczasu rozpoczęły rytuał godowy u swoich nowych przyjaciół na plaży w Brighton. Pedały, pedofile i transwestyty, zleciały się tłumnie czując silniejsze niż denaturat chocholskie feromony.

20. Kolejny sukces parti Pedofile I Sodomici. Wytruli cały ekosystem rtęcią. Taki jest opis do filmu:
Druga co do wielkości rzeka w Polsce zniszczona przez zanieczyszczenie rtęcią z papierni Jack-Pol
Polskiej papierni pozwolono na uwolnienie rtęci do drugiej co do wielkości rzeki w Polsce, powodując śmierć całego ekosystemu dzięki niezwykle wysokim poziomom rtęci. Prożydowski polski rząd, PiS, ignorował problem, ale niemieccy badacze przetestowali wodę w rzece i stwierdzili, że poziom rtęci jest tak wysoki, że nie można go zmierzyć.
Trucizna spowodowała masową śmierć ryb, a także innych zwierząt, takich jak bobry i psy, które z niej piją. Polakom radzi się nie łowić w rzece, a nawet zbliżać się do niej.
Potwierdzono, że niektóre polskie fabryki produkujące wyroby papierowe otrzymały pozwolenie od krajowego organu rządowego, który reguluje drogi wodne na zrzucanie chemikaliów przez 40 dni, ponieważ lokalne wodociągi w Oławie nie pozwalały im na zrzucanie ich do systemu rur, ponieważ ich gówno było tak toksyczne, że pieprzyłyby swoje zakłady uzdatniania wody. Więc polski rząd udaje, że nic się nie stało, ponieważ członek ich partii dał firmie pozwolenie na wrzucenie wszystkiego do rzeki. Cudownie. Jack-Pol jest finansowany z funduszy unijnych i możesz zobaczyć, jak chwalą się, że są przyjazne dla środowiska na swojej stronie internetowej
Artykuł o historii zanieczyszczenia Papierni:
https://www.tuolawa.pl/artykul/25957,to-pokazuje-bezradnosc-systemu-w-jakim-obecnie-zyjemy
Tyle opisu a teraz sam film.

Tak więc Folksdojcze trują gównem Wisłę rok w rok spuszczając do niej ścieki, natomiast Pedofile I Sodomici rtęcią Odrę. A ja krążę wzdłuż Odry i się zastanawiam skąd ta sraczka. Ciekawe ile ujęć wody jest zatrute i przemilczane. Skurwysyny! Padło wszystko nawet bobry. Teraz jak któreś dziecko będzie chciało zobaczyć bobra to tylko u Krystyny Jandy w teatrze – chyba że ją też rtęcią potraktują, bo jest taka stara że nawet covid jej się boi.
Tylko czekać aż wsypią Cyklon B do wodociągów, bo nowych „Polaków” w Palestynie dostatek…

21. Już nawet ścierwościek wyje o zabójczej dla wszystkiego rtęci wykrytej w Odrze przez NIemców.

https://wiadomosci.wp.pl/niemcy-wykryli-rtec-w-odrze-w-sieci-wrze-niepokojace-komentarz-6800422916848608a

Ponieważ PIS-owskie służby „wykryły” nie rtęć ale „zbytnie natlenienie” rzeki, to jest dowód że od początku wiedziały bo temat badały ale ŚWIADOMIE KŁAMAŁY. I teraz jest afera, bo jebany sanepid gdzieś zniknął razem z covidem i być może po prostu taki jest plan zbrodniarza wojennego Morawieckiego: wytruć Polaków na Ziemiach Odzyskanych (wzdłuż Odry) i zaludnić to Ukraińcami – bo tam ich najwięcej się osiedla od początku Operacji – we Wrocławiu już co czwarty jest Chochołem.
A dla zbrodniarza wojennego Morawieckiego parę milionów nadmiarowych zgonów więcej nie stanowi różnicy. Tak jak nie stanowi dla Ukraińców, którzy po wymordowaniu 200 tysięcy Polek i Polskich dzieci na Wołyniu nabrali apetytu na wymordowanie półtora miliona Rosjan z Donbasu – o czym jawnie w swojej telewizji mówili.
Nie wiem czy po tej akcji jeszcze jakiś Polak będzie się łudził że banda nikczemnego Kurdupla nie chce go zwyczajnie zabić?

A kłamać będą to pewne: te krzywomorde zjeby będą mówić, że objawy zatrucia rtęcią to „długi covid” i że jest na to „szczepionka”. I jeszcze jedna na „murzyńską grypę”. A jest tego w Odrze tyle, że szkopom zabrakło skali do pomiaru. Boją się czy ta rtęć nie wytruje Bałtyku!
Tu kurwa już dawno armia powinna wkroczyć i całą tę bandę z Wiejskiej pod wojenny trybunał, bo to co odpierdalają to nieprzedawnialna zbrodnia wojenna. Jedna po drugiej.
Jesienią zbierajcie ludziska soczek z łupin orzecha włoskiego – doskonały jest do usuwania z organizmu rtęci między innymi. A na sraczkę węgiel – jak pisał doktorek z tweetera. Przepis na soczek z orzecha jest w moim starym tekście o eliksirze mądrości… trzeba archiwum przekopać.

13 sierpnia 2022

1. Archeologom ponownie udało się znaleźć część starożytnej „chersońskiej kontrofensywy”, która zaginęła w mrokach dziejów. Okazuje się że spora część uczestników dawno, dawno temu odłączyła się od niej i została mumiami.

2. Ci, którzy się nie odłączyli też zostali mumiami. Za wierność sprawie dostali dłuższe grobowce.

3. Nowe murikańskie wozy opancerzone już po kilku dniach zakopały się w błocie i znalazły w rękach Rosjan.

Tak to jest jak się 17-tonowe „ciężarówki”, wyglądające jak mały pociąg pancerny, wyrwane z pustyni ładuje po dach i jedzie po uprawnych polach. Swojego czasu Hitler się czołgami tam zakopał a murikańskie barany myślały, że na oponach przejadą. Tam, jedynie Magda Gesler mogłaby się i to bardzo ostrożnie przez te buraki przetoczyć.

4. Cały batalion uciekł bojąc się rosyjskiej artylerii. Zamiast się poddać i żyć, pewnie zostaną rozstrzelani.

5. Chochołki zdziwione, że muszą iść do pracy i zarobić na swoje utrzymanie.

6. Krzywomordy, który tuszował ponad dwa tygodnie zatrucie Odry – porównywalne już powoli do hecy z Czarnobyla – teraz jak Niemcy wykryli rtęć a Amerykanie zrobili nawet film (!) o jego zaniechaniach – nadrabia mordą aż żal oszusta słuchać.
https://wiadomosci.wp.pl/nieoficjalnie-bedzie-zakaz-korzystania-z-odry-premier-apeluje-nie-wchodzcie-do-wody-nie-kapcie-sie-w-niej-6800612694403584a
Dopiero na drugi dzień po filmiku na bitchucie sprawa zrobiła się dla Morawieckiego priorytetowa.
Wcześniej priorytetem było dla niego i Kurdupla wypierdalanie ze spotkań wyborczych – i stąd byli ostatnio tacy zabiegani.
Teraz Morawiecki ma już na szczęście inny priorytet: troskę o wytrutą rzekę i miliony zwierząt.
Potwierdziło się dokładnie wszystko co wrzuciłem wczoraj jako opis do bitchutowego filmu. Przeklejam jeszcze raz dla przypomnienia:

„Druga co do wielkości rzeka w Polsce zniszczona przez zanieczyszczenie rtęcią z papierni Jack-Pol
Polskiej papierni pozwolono na uwolnienie rtęci do drugiej co do wielkości rzeki w Polsce, powodując śmierć całego ekosystemu dzięki niezwykle wysokim poziomom rtęci. Prożydowski polski rząd, PiS, ignorował problem, ale niemieccy badacze przetestowali wodę w rzece i stwierdzili, że poziom rtęci jest tak wysoki, że nie można go zmierzyć.
Trucizna spowodowała masową śmierć ryb, a także innych zwierząt, takich jak bobry i psy, które z niej piją. Polakom radzi się nie łowić w rzece, a nawet zbliżać się do niej.
Potwierdzono, że niektóre polskie fabryki produkujące wyroby papierowe otrzymały pozwolenie od krajowego organu rządowego, który reguluje drogi wodne na zrzucanie chemikaliów przez 40 dni, ponieważ lokalne wodociągi w Oławie nie pozwalały im na zrzucanie ich do systemu rur, ponieważ ich gówno było tak toksyczne, że pieprzyłyby swoje zakłady uzdatniania wody. Więc polski rząd udaje, że nic się nie stało, ponieważ członek ich partii dał firmie pozwolenie na wrzucenie wszystkiego do rzeki. Cudownie. Jack-Pol jest finansowany z funduszy unijnych i możesz zobaczyć, jak chwalą się, że są przyjazne dla środowiska na swojej stronie internetowej
Artykuł o historii zanieczyszczenia Papierni:
https://www.tuolawa.pl/artykul/25957,to-pokazuje-bezradnosc-systemu-w-jakim-obecnie-zyjemy
PISowiec pozwolił zrzucić niewyobrażalne ilości chemi do rzeki a oni będą to teraz „wyjaśniać” z dwadzieścia lat aż się sprawa przedawni. Już zaczynają mataczyć. „Szukać” zaczęli sprawców. Nawet milion zeta dał komendant milicji nagrody za to żeby Polacy zamiast niego wykonali jego pracę 🙂
Ale pierwsze co zrobili to oczywiście przysłali na mój blog jakiegoś Lesia, który odkrył że rtęć nie jest szkodliwa, bo jest całkiem obojętna 🙂
W wolnej chwili zabanuję chujka…
Najważniejsze jednak, że Mateusz Morawiecki rozpoczął od razu, zdecydowane działania. Natychmiast przerwał karmienie Iwony, co nie było proste, bo jej chłopak mocno trzymał ją za nogi żeby pokarm dobrze się ułożył i kobieta nie wpadła do kotła ze zlewkami, po czym przy jego milczącej zgodzie wygłosił dla Polaków błyskawiczne oświadczenie:
morawiecki
Sytuacja jest rzeczywiście nieciekawa, bo popadały sumy – nieznane jeszcze nauce – większe od Iwony – więc pewnie niejedna ofiara wśród ludzi też będzie – sprawa się robi rozwojowa …
sum

Tak więc to co jest od wczoraj w opisie do filmu doskonale wiadome – teraz będzie u Ziobrów ze trzynaście lat „wyjaśniane”… jedno jest pewne – teraz będzie mega tuszowanie tego że wcześniej to było tuszowane, bo tak naprawdę ludzie to zgłaszali jeszczew lipcu i lipne badania sanepidu stwierdziły tylko „zbytnie natlenienie” wody….

7. Kolejna murikańska haubica jest już bezpieczna na złomie.

8. Lady Mor Zelenski wydała dekret dla świata żeby świat nie wpuszczał Rosjan.

Coraz marniej wygląda jej morda…

9. Dwa francuskie pedały małpią ospą się pozarażały. Nie byłoby w tym nic sensacyjnego ale jest bo psa też pedały wyruchały.

https://www.mirror.co.uk/news/health/family-pet-tests-monkeypox-first-27724370

Teraz ich chart może wypuścić na rynek psią ospę z nutką małpiej dla lepszego smaku. Natomiast naukowcy mogą wreszcie ustalić jak małpia ospa przeszła na Francuzów…

10. W Nowym Jorku ktoś źle zaparkował konia. A może to była tylko końska grypa?

11. Rosyjski czołg dostał z Javelina ale samodzielnie ewakuował się i nikomu nic się nie stało.

14 sierpnia 2022

1. Kolejne dziecko z Doniecka okaleczone miną przeciwpiechotną banderowców.

2. Kolejne dwa amerykańskie złomy które się zepsuły jeden po drugim wpadły w ręce Rosjan.

3. Kompilacja niedawnych strat armi klauna.

4. Kolejne patenty na te miny zalegające w całym Doniecku.

One te „płatki” mają podobny kształt jak niektóre nasiona na drzewach. Zapewne artylerią są ciągle na Donieck zrzucane…

5. Wędkarz z Charkowa odpalił kamerę na jakiegoś szczupaka a zyskał wspaniały materiał jak działa nazistowska artyleria odłamkowa. Był w idealnym miejscu o idealnej porze, bo odłamki przestały spadać dopiero przed jego nosem.

6. Francuski dziennikarz dopiero teraz opublikował mega bombardowanie Azowstalu przez rosyjskie lotnictwo, jakie się odbyło podczas imprezy likwidacyjnej wypędzonego z Mariupola azowskiego robactwa.

7. Odnowiona już filharmonia i inne budynki rosnące jak grzyby w Mariupolu.

8. Batalion Somalia schwytał jeńców a inne ukropy zaczęli do nich strzelać. Rozpoczęła się ewakuacja.

Od pewnego czasu wiadomo, że oddziały neonazistowskie nie pozwalają im składać broni. Robią tę samą robotę co NKWD w żydobolszewickiej Rosji. Chazarowie pchają pod lufami karabinów Słowian na rzeź.

9. Cały oddział skradających się Chochołków, widoczny w lesie w nocy jak wszy na grzebieniu, zakończył swoją wizytę i udał się do świata Stepana Bandery.

10. Walki o Soledar.

11. I walki o Pieski/Piaski.

12. Coś megamocnego dla szczepanów zastanawiających się co jest nie tak z ich sercem. Straszny filmik od Jima Stone.

No cóż. Okazuje się, że w sercu szczepana jest ostatnia prosta Mateusza Morawieckiego. Taka hmm… mrożąca krew w żyłach.
Tu akurat szczepanowi się udało, bo lekarze otworzyli mu serducho i wyciągnęli dokuczające mu półmetrowe „skrzepy”, czyli to coś co nikt jeszcze nie wie co to jest, a czego kilogramy wypruwają z żył zaszczepionych na covida… balsamiści.
Ja od początku podejrzewam na pograniczu pewności, że to tkanka bliznowata wywołana nieustannym kaleczeniem naczyń krwionośnych od wewnątrz. Organizm usiłuje się zagoić – te wszystkie mikro uszkodzenia – i tworzy ją, ona rośnie i jest tylko mały problem: jest wewnątrz a nie na zewnątrz ciała, a więc nigdy nie zamieni się w strupa który w końcu odpadnie tylko sobie tak krąży to tu to tam, to popłynie do żyłki, to do tętniczki, a to zatka jakieś naczynko żeby poczerniałą nóżkę albo rączkę można było wreszcie amputować, to zacumuje w mózgu lub serduszku. Na chybił trafił tkanka sobie krąży, zapycha arterie, narasta i swoje robi.

13. Chochoły zaszokowane siłą rosyjskiej artylerii, ponieważ z ich czołgów nic prócz podłóg nie pozostało.
Filmik w linku.
https://rusvesna.su/news/1660458562

14. W Donieckiej Republice Ludowej wprowadzono darmową wodę dla mieszkańców.
https://rusvesna.su/news/1660457414
U nas też w Polsce wprowadzono darmową wodę dla mieszkańców. Na razie tylko w Odrze ale już są plany żeby na całym wybrzeżu Bałtyckim.
Mieszkańcy Wrocławia rzucili się na spacery…
mieszkancy wrocławia nad odrą
Mieszkańcom z innych rejonów Polski pragnących darmowej wody z Odry, Morawiecki zaproponował najpierw darmową szczepionkę na Odrę po konsultacjach z chłopakiem swojej żony i uzyskaniu jego zgody.
Natomiast Andżej Duda, który jest za tym żeby jednak wytruć Polaków, ogłosił kolejny sukces PIS – odkrycie złóż rtęci na 200 lat. Trochę jęczał, że to polskie odkrycie a nie niemieckie ale on nie rozumie prostych spraw: zanim bogata w rtęć Odra dopłynęła w ogóle do Niemiec upłynęło prawie dwa tygodnie. A te dwa tygodnie wszystkie jego służby sprawę tuszowały i gdyby nie Niemcy nadal byłyby tuszowane przez PIS. Oto bowiem mapa z datami zgłoszonych problemów z tym śniętym bobrem i sumem oraz granic między Polskami i Niemcami i Odrami, której to mapy Andżej nijak nie rozumie…
mapa
15. Zrozpaczeni nieugiętością Andżeja który nie jest debilem Dudy, Niemcy odreagowują na swój sposób – szykują się na namordniki od października i dawki przypominające do trzy miesiące, żeby być w pełni wyszczepionymi.

Germans Must Receive Covid Booster Every 3 Months to Qualify as ‚Vaccinated’ (Video)


Ja się z nimi zgadzam, bo też uważam, że Niemcy za mało dawek wzięli. Zdecydowanie za mało bo zamordowanych 11 milionów Polaków przez Niemców podczas II wojny światowej, Pani Karma jeszcze nawet nie zaczęła wyrównywać.

16. Na razie z Ukrainą wyrównuje rachunki. Tam zaczyna się już powoli mówić o 300 tysiącach ofiar, bo prócz zabitych i rannych są oczywiście jeszcze tak zwani „zaginieni”, którzy nigdzie rzecz jasna nie zaginęli tylko sobie krążą w atmosferze tyle tylko że w zupełnie innym stanie skupienia. Dziesiątki tysięcy przecież muszą być tych, którzy całkowicie wyparowali w wysadzonych składach amunicji, epicentrach bomb termobarycznych, etc…