Szybkie Wieści… 45

russia

22 sierpnia 2022

1. W związku z „kryzysem energetycznym”, którego nie ma, bo jest tylko sztuczny kryzys wyłącznie u wrogo nastawionych do Rosji pojebów z zachodnich rządów, nasz cudzoziemski rząd na przychodźstwie w tajemnicy przed Polakami uruchomił program Drewno plus.
Rabunkowo wycina się polskie lasy i wyprzedaje drewno na opał do szkopa, który uzależnił się od rosyjskiego gazu bardziej niż Zelenski od kokainy. Jeśli ktoś przypuszczał, że po wytruciu całego życia w Odrze rząd Karalucha powiedział ostatnie słowo – no… może się zdziwić.
https://www.money.pl/gospodarka/niemcy-wykupuja-polskie-drewno-opalowe-nieoficjalne-doniesienia-mowia-o-ogromnej-skali-6803424804203168a.html
Dla Polaków Krzywomordy wymyślił „pozwolenia na chrust”. Ciekawe kiedy go ktoś z buta wylegitymuje i zapyta o pozwolenie na wydawanie pozwoleń, bo coś mi się widzi, że chuj nic takiego nie ma. Nawet teoretycznie nie może mieć, ponieważ to kretyn bez żadnego zawodu i żadnego wykształcenia. To tylko bądź co bądź sprzedawca kredytów – czyli czegoś co nie istnieje. Na Dzikim Zachodzie tacy jak on naciągacze sprzedawali olej z węża na porost włosów. Pinokio natomiast nawet naciągaczem nie jest, bo nawet ust nie umie naciągnąć na kutasa prawidłowo, bo ma krzywe. Pierwsza lepsza babcia sprzedająca banany lub jagody posiada większą wiedzę z ekonomi od tego przygłupa. Przypominam fakt bezsporny: ani jeden Polak, nie oddał ani jednego głosu na Morawieckiego. On wziął się z dupy. To tylko Dyzma przysłany od santa Klausa Schwaba, który będzie pajacował i kradł do czasu aż dostanie sprawiedliwie z buta…

2. Nazistowski nowotwór Klaun Zelenski odwołał wszystkie uroczystości tak zwanego dnia niepodległości. Doskonale wie, że w święta i rocznice szczególnie intensywnie ostrzeliwano Donbas w ostatnich ośmiu latach. Panicznie boi się identycznego odwetu.
https://rusvesna.su/news/1661083075
Ciekawe co zrobi Rosja? Na razie skalibrowała magazyn amunicji do Himarsów w Odessie ale alarmy przeciwlotnicze wyją na całej Ukrainie. Cały rosyjski internet też wyje o natychmiastową zemstę za zamordowanie Darii Duginy. Pytają dlaczego kwatera główna SB jeszcze stoi w Kijowie. Nawet dla nieprzyjaciół i krytyków Putina niepojęte jest istnienie tego nowotwora nazywającego się rządem w Kijowie. Bez całkowitej likwidacji tych terrorystów niemożliwe jest istnienie pokoju na świecie.


3. Na froncie walki z zatrutą Odrą, partia Pedofile I Sodomici powoli zbliża się do wyjaśnienia.
PIsRyby natomiast zabiło palenie. Bo wiadomo palenie zabija.palenie zabija

4. Grupa Wagnera napotkała szczątki dziwnego stwora z wielkimi dłoniami w okolicy Bachmuta. Szukali snajpera a znaleźli martwego Shreka.

Teraz FIona z Kijowa może zabrać na ciężarówkę te dłonie i jechać do klauna po rentę wynika.

5. Kolejna kwatera ukraińska zakończyła swoje istnienie. To był rosyjski Kornet z głowicą termobaryczną.

6. Inspekcja ukraińskich pozycji z rosyjskiego drona. Inspektor był tak miły, że porobił bardzo ładne zbliżenia.

7. Ciekawy przypadek snajperki Osy z Azowa. Na początku operacji znaleziono ją zabitą ale w trakcie identyfikacji więźniów z Azowstalu okazało się, że żyje i jest w niewoli. Przebrała się w ubranie policjantki i nawet pamiętam jak jedna taka wśród poddających się była – w czarnej koszulce z napisem na rękawie policja. Okazuje się jeszcze, że żeby zmylić Rosjan wcześniej zabito inną dziewczynę żeby udawała zabitą Osę.

8. Denazyfikacja w toku.

9. Kolejny nazista zdziwiony, że dołek mu się zamienił w oczko wodne.

10. Ciężki miotacz ognia mocno tłumi Chochołki błąkające się wokół Doniecka.

11. Po zamordowaniu przez SB Darii Duginy panika już od wczoraj wieczór w Kijowie. Tłumy uciekają z miasta spodziewając się uderzenia odwetowego.

Krążą pogłoski że od 24-go sierpnia ma się rozpocząć zupełnie nowa odsłona Specjalnej Operacji, która już nie będzie miła.

12. Rosyjscy żołnierze zostali hospitalizowani po zatruciu bronią biologiczną. Rosja oskarża reżim klauna o biologiczny terroryzm.

13. Jeszcze jedna partia Pac Mana.

14. Pod domem premiera Pakistanu gromadzą się tłumy żeby go aresztować i powiesić albo powiesić i skopać. Cały Pakistan szuka skurwiela…

Morawiecki dwa razy dziś o 4 rano przełknął ślinę a mimo to chłopak jego żony nie pozwolił mu opublikować oświadczenia.

15. Niemieckie prostytutki z Femen, czyli de facto ich alfons Klaus Szwab skoczył z mordą na Szulca żeby natychmiast wprowadził embargo na gaz. Bez porządnego kryzysu bowiem nie uda mu się wymrozić Niemców, ponieważ ci zaszczepieni powinni teraz przecież umrzeć z zimna.

Ciężko coś tam zrozumieć coś sensownego, bo jak kilku Niemców jednocześnie krzyczy to robi się harmiderek jak w schronisku dla psów.

16. Obydwaj Chilijscy rolnicy poparli holenderskich rolników.

Meksykańscy rolnicy być może też się dołączą do protestów ale dopiero po tym jak skończą żniwa kokainy…

17. Turyści z Rosji mają jakiś zlot wokół Nikołajewa. Widać od razu że są bardzo agroturystyczni.

18. Garść wywiadów z azowskimi śmieciami. Jest oczywiście Siergiej Wołyń, który teraz hoduje ukrop oraz inni którzy czekają na swoje trybunały. Sądy nad zbrodniarzami lada dzień mają ruszyć…

(W tym materiale w 0:23 akurat widać tę azowską snajperkę Osę przebraną za policjantkę – czarna koszulka z napisem na rękawie policja)

19. Fińska ździra skończyła imprezować i zamierza pozwać rosyjski Rosatom o dwie duże bańki. Chodzi o to, że fińska ździra dalej chce imprezować ale Rosja odcięła ją od rosyjskiej energii elektrycznej.
https://rusvesna.su/news/1661111422
Morawiecki się z fińską ździrą podzieli sprawiedliwie energią pod warunkiem jednak, że chłopak jego żony mu pozwoli.

20. Chersońska „kontrofensywa” powraca do klauna po wykonaniu zadania. Na pełnej parze…

21. Ustalono mordercę Darii Duginy. Federalna Służba Bezpieczeństwa Rosji ujawniła mordercę Darii Duginy (Płatonowej). Zbrodnia popełniona w rejonie Moskwy została przygotowana i popełniona przez ukraińskie służby specjalne. Sprawcą zabójstwa była obywatelka Ukrainy, która po zbrodni uciekła do Estonii – Ukrainka Natalia Wowk, urodzona w 1979 roku, która przybyła do Rosji 23 lipca wraz z córką Sofią Szaban. Wynajęły mieszkanie w Moskwie w domu, w którym mieszkała Dugina. Aby szpiegować swoją ofiarę, użyli samochodu Mini Cooper, na którym trzykrotnie zmieniali tablice rejestracyjne: używano numerów kazachskich, ukraińskich, a nawet DRL. W dniu zbrodni Wowk i jej córka przybyli na Festiwal Tradycji. Po kontrolowanej eksplozji 21 sierpnia wyjechały przez Psków do Estonii. Ustalono również, że przed morderstwem samochód Darii śledzony był przez trzy telefony zdepersonalizowane. Sygnał jednego z nich mógł odpalić bombę. Wszystkie trzy numery natychmiast po zamachu zniknęły z sieci.
https://rusvesna.su/news/1661167065

I jeszcze jedno źródło:

https://www.ansa.it/sito/notizie/topnews/2022/08/22/fsb-donna-ucraina-ora-in-estonia-ha-ucciso-dugina_bc88e52e-1d97-4f66-8a0e-f89875c46f2b.html

No cóż, Estonia wysunęła się tym samym na pierwsze miejsce do denazyfikacji jako kraj, który udziela schronienia terrorystom. Cała nadzieja w tym, że Duda który nie jest debilem, udzieli azylu zbrodniarzowi Zelenskiemu, żeby Polacy nie musieli na denazyfikację aż po Estoni czekać…

PS. Znalazłem jej kanał na Instagramie – są fotki z córką ale nie mam tam kont i mi się nie otwierają:

https://www.instagram.com/vovk.natalia/

22. Żydy z Izrela domagają się żeby jakiś nazista podał się do dymisji. Nie, nie chodzi o żyda Zelenskiego tylko innego nazistę – z żydowskiego rządu.
https://rusvesna.su/news/1661164471
Ciekawe, które żydy głosowały na nazistę – bo to one narobiły aj waj i och gewalt?

23. Brytyjscy prawnicy dołączyli do holenderskich rolników. Strajkują bo stracili 1/4 dochodów. Jest to autentyczny dramat, bo ich obciachowe szaliczki wg kroju ze Starożytnego Egiptu ciężkie są do prasowania kiedy energia idzie w górę. Natomiast środki odwszawiające do prawniczych peruczek kosztują teraz krocie odkąd kryzys dopadł producenta Cyklonu B i doszły jeszcze cła na lokówki po Brexicie. Zawodowi kłamcy będą musieli nieco bardziej się wysilić, żeby zmiękczyć zahartowane brytyjskie dupy 🙂

Foto baranów w linku:
https://t.me/pl_news_front/4763
Zawsze mówiłem, że jak już muszą mieć swój własny styl to zamiast szaliczków które 4 tysiące lat temu wyszły z mody i obciachowych peruczek, lepiej jakby używali nowoczesnych gumowych masek Shreka, żeby zachować powagę urzędu. A osobny problem dla brytyjskich prawników stanowi dylemat godny Makbeta: szczepić się czy nie szczepić, oto jest pytanie.
Dlaczego ci skurwiele się nie wyszczepili do cholery, skoro szczepionka jest najlepsza na bezrobocie. Idioci jeszcze nie zrozumieli bardzo prostej sprawy: idzie reset i wszystkie niby zawody, polegające na machaniu jęzorem zamiast prawdziwego fachu, stają się zbędne i bez znaczenia. W nowym świecie – w którym przeżyją tylko najmądrzejsi – na wagę złota będą murarze, piekarze i tym podobni a nie jakieś pustogłowe napchane bełkotem łazęgi. Popyt na ich pseudousługi spadnie do zera w świecie gdzie jest tylko jedno prawo: prawo silniejszego.

Nawet nie trzeba daleko szukać, bo najlepiej po „profesorze prawa” Kaczyńskim i tej całej samozwańczej kaście widać, jaką chujnię zrobić mogą kanalie bez zawodu i bez żadnych wartościowych umiejętności.

23 sierpnia 2022

1. Jeszcze wczoraj ścierwomedia wyły że Darię zamordowano w ramach „walki wewnętrznej” wrogów Putina, a tymczasem rosyjskie FSB opublikowało nagranie wideo z podejrzaną o zabójstwo Darii Duginy:

  • jak wjeżdża ona do Rosji,
  • jak wchodzi do tego samego domu, w którym mieszkała Daria,
  • i jak wyjeżdża do Estonii i jak używa różnych tablic rejestracyjnych na Mini Cooperze kupionym od kolesia o nazwisku jakie ona wcześniej miała.

Ustalono dosłownie wszystko: że zbrodnia została przygotowana i popełniona przez ukraińskie służby specjalne. Wykonawczynią jest obywatelka Ukrainy Wowk Natalia Pawłowna, urodzona w 1979 roku, która przybyła do Rosji 23 lipca 2022 roku wraz z córką Szaban Sofią Michajłowną, urodzoną w 2010 roku.
W celu zorganizowania zabójstwa Darii Duginy i uzyskania informacji o jej stylu życia wynajęli mieszkanie w Moskwie w domu, w którym mieszkała zmarła.
Aby obserwować dziennikarkę, przestępcy używali samochodu Mini Cooper, wjeżdżając do Rosji używali numerów Donieckiej Republiki Ludowej E982ХН, w Moskwie kazachskich 172AJD02, a wyjeżdżając ukraińskich – AH7771IP.
W dniu morderstwa Natalia Wowk i Sofia Szaban byli na festiwalu literacko muzycznym Tradycja, na którym Daria Dugina była gościem honorowym.
Po kontrolowanej eksplozji samochodu Toyota prowadzonego przez Darię Duginę, 21 sierpnia 2022 Wowk wraz z córką wyjechała przez region Pskowa do Estonii.
https://ru1svesna.su/news/1661178501
W niecałe 48 godzin rosyjskie służby wyjaśniły wszystko. Dodać jeszcze tylko można, że morderczyni Wowk była wcześniej członkiem nazistowskiego batalionu Azow.
Dlaczego Rosjanie wyjaśnili sprawę w aż tak błyskawicznym tempie?
Ponieważ Antoni Macierewicz obraził się i im nie pomagał.
PS. Nie myliłem się, że to robota ukraińskiej esbecji, bo jej legitymacja też została błyskawicznie ujawniona. Jej stronka na Instagramie, którą wczoraj znalazłem, już jest wyłączona. Rosja zrobi co się da żeby obie morderczynie Darii Duginy wydobyć z Estonii. Podejrzewam, że najpierw poleci wniosek o ekstradycję a potem ruszy Specjalna Operacja…

Tak że raczej nie omyliłem się pisząc, że sprawcy nie będą się skarżyć na długowieczność – nie ma takiej opcji. Ciekawe tylko czy tak samo jak Aleksander Dugin, na którego oczach zamordowano mu córkę, ona też będzie miała przyjemność oglądać śmierć swojej córki?

Bo po tym jak naziści klauna spalili nazistów klauna śpiących w areszcie za to że tamci zaczęli na nazistów klauna zeznawać, raczej nastąpi niezdrowa rywalizacja kto morderczynie Darii zabije pierwszy. Rosjanie żeby wymierzyć sprawiedliwość? Czy może naziści klauna żeby ją uciszyć? Interesujący dylemat musi mieć teraz nasza zabójcza Natalia 🙂
Jej legitymacja z chyba ukraińskiej esbecji. Nadesłał jako pierwszy Azazel, dzięki 🙂
Vovk
2. W Libii Grupa Wagnera zestrzeliła rosyjskim Pantsirem Żniwiarza Libii – drona Reapera.

I jeszcze jedna kamerka.

32 miliony dolarków zniknęły. Reapery kosztują więcej niż śmigłowce Apacz. Jeden Żniwiarz to równowartość 20 Bayraktarów. Baran Obama i jego chłopak Miszel wdrożyli te potwory, które latają po całym świecie i bezkarnie jak na razie zabijają cywilów. Ale wygląda że ich dobra passa właśnie się skończyła.

3. Kolejny tragiczny epizod tak zwanej chersońskiej kontrofensywy. Ukraińskie czołgi szukając cienia, najechały jakiś domek z ogródkiem i razem z nim rozebrane zostały na osmalone kawałki.

4. Rozpoczęła się także rozbiórka Azowstalu.

5. Tymczasem u Ukraińców pod Donieckiem rozpoczął się karnawał.

6. Chochoły wysadziły most w Światogorsku skazując tym samym na śmierć otoczone już resztki swoich wojsk. Może kilku piechurów ucieknie ale o sprzęcie nie ma mowy…

7. Rosyjska odpowiedź dla hejterów i Zachodu 🙂

8. Chochołkowy banderabus chyba dostał z haubicy, a może z działa okrętowego. Nie wiadomo co to było ale robi wrażenie, bo wygląda jak Ubot po trafieniu torpedą…

9. Niedrogi stół operacyjny, pozwalający w terenie zabrać Chochołom przeznaczone na handel narządy.

A jak organy są już pobrane, to świstak siedzi w tym kuble i je zawija w sreberka…

10. Niemiecka haubica się zepsuła. Była na gwarancji Szulca więc pomoc drogowa z bundesligi się pojawiła w ramach asistance.

11. Szturm na dołki gdzie żyją Chochołki. Spłoszone schowały się do grubej rury kanalizacyjnej ale celny granat zapalił ich własną amunicję i je tam wysmażył raz a dobrze…

No cóż, przypadkowi ludzie z przymusowej łapanki nie mają absolutnie żadnych szans u już zaprawionych w boju żołnierzy zawodowych.

12. Nowe sterty ubitych Chochołów.

13. Kolejny szturm na kolejne dołki, które już zakończyła zmiękczać królowa nauk. Niedobitki jedzie posprzątać czołg, BMP i oddziałek piechoty. I tak wygląda front – codziennie przesuwa się w ten sposób o kilka kolejnych kilometrów.

14. Kolejny Prawy Sektor wylosował bardzo dobre miejsce siedzące na środku sceny, żeby dobrze wszystko widzieć.

15. Operator drona wykrył podejrzane ruchy. A jako że artyleria czekała aż dron wykryje podejrzane ruchy, wymłócono podejrzanych.

16. Sułtan Recep opowiada zabawne historie z klaunem. Wszyscy na Zachodzie klaunowi wszystko obiecują, a potem same odpadki mu przekazują 🙂

No tak to jest bo jak Unia obiecuje że da, to obiecuje, a jak mówi że zabiera to zabiera. Przecież Unia to definicja żydokomuny 🙂

17. Tymczasem nad mostem krymskim zauważono Z

A ja jeszcze jako uważny obserwator zjawisk pod mostem zauważyłem w Lewym Sektorze zjawiskowe nogi…

18. To nie koniec pięknych widoków. We Włoszech bezdomny uchodźca Romeo z Gwinei wyciągnął kutasa żeby się oświadczyć bezdomnej uchodźcy Julii z Ukrainy. Jakie to romantyczne…

Status Cygana nadchodzi. Już nie tylko na Zachodzie ale nawet w Polsce widziałem Ukrainki żebrające na ulicach. Pozamykano na przykład na dworcu we Wrocławiu te wszystkie budy z darmową kawą i korytem jakie tam pół roku stały. PKP też skończyło z darmowymi biletami no i teraz Chochołki krążą z puszkami na jakieś niewidzialne dzieci z hospicjum, etc. Namolne jak szarańcza. Zapytałem jedną namolną gdzie te dziecko, którego oprócz puszki z pleksi nigdzie nie widać a ona że w chore w hospicjum. To ja jej: dawaj telefon. Ona, a po co. Ja jej że chcę zobaczyć filmiki jak ona się troszczy o te chore dziecko z hospicjum. Ona że nie ma. No to ja jej że „idi na chuj” i tyle co umim z chocholskiego…

19. Serbska armia przemieszcza się do skradzionego jej Kosowa. Chyba się tam odbędzie jakaś Specjalna Operacja.

20. Po kolejnym ostrzale elektrowni atomowej w Zaporożu, koleś udał się obejrzeć uszkodzenia i znalazł taksówkarza zabitego przez odłamki oraz uszkodzony rurociąg – zapewne po to aby myślę, aby reaktory pozbawić chłodzenia i wywołać katastrofę.

21. Teraz wioska Wesele wypala się wesoło ciężkim miotaczem ognia.

22. Kiedy Chochoły nie potrafią po polnej drodze iść żeby sobie krzywdy nie zrobić, jakiś koleś wyskoczył z koziołkującej i spadającej z mostu ciężarówki i zupełnie nic mu nie jest.

To musiał być Indianin, bo jak to wytłumaczyć.

23. W Chinach towarzysze z komunistycznej partii Chin już robią testy PCR… rybom.

Towarzysz Morawiecki z towarzyską żoną wkrótce także na to wpadną – jak tylko uda im się znaleźć jakąś żywą rybę w kraju. No i rzecz jasna jak towarzysz chłopak jego żony Morawieckiemu w końcu pozwoli.

24. Brytyjska policja już nawet nie udaje się do włamań, bo całe siły kieruje do ochrony parad zboczeńców. Anglia upada nieco gorzej niż inne kraje trzeciego świata. Na filmie atak 50 czarnych bandytów na McDonalda żeby… zrabować całe „jedzenie” 🙂

https://vidmax.com/video/214644-the-fall-of-the-united-kingdom-is-nearly-complete-as-50-youths-pile-into-a-mcdonald-s-and-rob-all-the-food

25. W Szikago trochę lepiej, bo czarni bandyci mają dostęp do broni – podczas podobnej akcji od razu pięciu się samodzielnie odstrzeliło.

https://vidmax.com/video/214643-5-people-shot-during-mass-shooting-in-chicago-during-a-weekend-of-heightened-violence

26. W Kanadzie gułagiem pachnącej zaszczepiona kanadyjska pielęgniarka z Kenii zrobiła live dla facefucka jak to ona się kąpie w basenie. Skrzepła sobie i utopiła się na żywo, a fani kanadyjskich pielęgniarek z Kenii przez trzy godziny oglądali jej ostatni występ na kamerce. Na szczęście reżyser zanim opublikował ten film nieco go przyciął, żebyśmy jak tamci na facefucku nie zasnęli.

https://vidmax.com/video/214635-real-time-tragedy-kenyan-nurse-living-in-canada-makes-a-facebook-live-video-in-the-pool-ends-up-drowning

27. Nieco dłuższa wersja wypadku w Turcji, w którym zginęło co najmniej 16 ludzi, kiedy jedna ciężarówka z naczepą spowodowała wypadek kolejnej ciężarówki z naczepą.

28. Banderowcy zaminowali most a potem wpadli na swoją minę banderomobilem.

W tej osobliwej sytuacji jedynie Maciek z Klanu wie jak to skomentować.

29. Największy uczeń doktora Mengele złożył rezygnację.

https://www.niaid.nih.gov/news-events/statement-anthony-s-fauci-md

Jim Stone uważa, że szykują kolejną plandemię i kolejny zamordyzm, który Fauciego może przerosnąć i nie chcą żeby dziadek to spierdolił.
A ja myślę, że to taka sama „rezygnacja” jak Karalucha, który „zrezygnował” a tymczasem oni go nadal jak figurkę świętą po wszystkich odpustach w kraju obwożą, ponieważ desperacko szukają ale nie mogą większego skurwiela i tak znaleźć.
To już było przerabiane z Owsiakiem i jego „rezygnacją”. Większego pajaca nie ma, a więc „zrezygnowany” Owsiak dostał z liścia i znowu jest z powrotem…

24 sierpnia 2022

Dzięki bardzo wszystkim darczyńcom!

Niech co, darczyńcy?
Niech żyją!
Skończył się niestety czas opierdalania i znowu trzeba jakieś głupie palety rozwozić.
U Małego są postępy, już 10 metrów przejechał na rowerku sam bez tych kółek – to jego rekord życiowy plus gigantyczny guz na czole – ale to wina nie jego tylko jakichś metalowych barierek. Moje oko już widzi średnie litery i nie kłuje jak pojebane. Wynalazłem, że wystarczy z oka wyjąc taki kłebek sierści jakie mają koty i oko przestaje dokuczać.
Skąd tam się wzięła sierść nie wiadomo – pewnie ten lekarz mi wsadził pod powiekę jak nic nie czułem… nieważne. Ważne że świat znowu jest kolorowy.

1. Krótki ale zapierający dech reportaż z piekła o tych, którzy jeszcze parę dni temu ostrzeliwali Donieck – na dziś zabitych 300 dzieci – a którzy obecnie sami smażą się w piekle.

2. Zamienił stryjek… w wersji ukraińskiej. Kobita dała izraelskiemu klaunowi syna a otrzymała kawałek tkaniny z poliestyrenu.

3. Jak tylko skończyli kopać swoje dołki spadł deszczyk i wypełnij je wodą do pełna. Jasna strona jest taka że jak podejdą miotacze ognia będzie gdzie dać nura…

4. Coś mocno wystraszyło zwiadowców komika w lesie. To mogła być sowa a mogła hiena – nie wiadomo tego.

Moim zdaniem to była Czupakabra. Bardzo głodna. Czająca się żeby jakiegoś Chochoła wyssać 🙂

5. „Im więcej Rosjan zabijemy, tym mniej będą musiały zabijać nasze dzieci” – złota myśl ambasadora chazarsko ukraińskiego z Kazachstanu.

Zadziera z Panią Karmą, skurwiel zuchwały. Kolejny po Bolku Wałęsie, który chce pomordować sobie Rosjan. Oderwało go od rzeczywistości skoro nie widzi, że już 300 tysięcy zabito ale dzieci Bandery…
A jak się Stepanowi skończy pomiot przyjdzie chyba kolej na dzieci ocalałe z barki Noego… te co się tak ze swastykami kiwały pod ścianą do płaczu.

6. Rosyjska Osa dopadła Bayraktara i zrobiła mu glebę.

A tyle się debile na „pmagasie” nazrzucały 🙂

7. Haitańczycy wyszli sobie z domu poszukać premiera czy tam prezydenta.

Morawiecki zamówił całą zgrzewkę wody mineralnej, bo spluwaczka mu się zrobiła już z rana pełna…

8. Siergiej Ławrow powiedział, że nie będzie żadnej litości dla organizatorów i wykonawców zbrodni na Darii Duginie. Żadnego przebaczenia.
https://rusvesna.su/news/1661255857
Jest taki film na tę okoliczność. Bez Przebaczenia z Clintem Eastwoodem. Rozpierdolił ich wszystkich i powiedział że: „Skończyła mi się litość.” A do tego skorumpowanego szeryfa, który jęczał że jest nieuzbrojony rzekł jakoś tak: „Skoro wybatożyłeś mojego przyjaciela na śmierć, powinieneś się uzbroić.” po czym go zajebał.

9. Są już „przecieki” z nadchodzących trybunałów, czyli informacje jakie wtajemniczeni w zeznania jeńców sączą, te których panicznie boi się zbrodniarz wojenny Zelenski. To reżim kijowski i sam Zelenski wydawali rozkazy mordowania cywilów, rozstrzeliwania i bombardowania starców, kobiet i dzieci. I dlatego Zelenski straszy, że jak ruszą trybunały to nie będzie rokowań pokojowych.
Dureń nie rozumie, że trybunały będą, że będą jawne, że wszyscy ich w takiej formie oczekują, a pokój zostanie zaprowadzony dopiero jak on i jego ekipa zostaną całkowicie wyrwani z korzeniami z Ukrainy. Inaczej i tak żadnego pokoju nie będzie, bowiem to są zwykli bandyci i terroryści.
https://rusvesna.su/news/1661242540
Z tego co mi wiadomo była jeszcze jedna próba ataku Himarsami na kolejny areszt żeby spalić oskarżonych, którzy są rozmowni w zeznaniach. Niestety dla klauna nikt nie został zabity, bo areszt okazał się pusty po tym jak azowców w inne miejsce przeniesiono. Tym samym uratowano im życie – a to może i na pewno sprawi że będą jeszcze bardziej niż po tamtym areszcie… rozmowniejsi. Nadchodzi Karma i błyskawicznie kończy się pajacowanie…

10. Dziś 24 sierpnia – data kiedy Operacja ma się stać podobno bardziej radykalna. Chyba coś w tym jest bo Departament Stanu wezwał wszystkich Murikanów do niezwłocznego opuszczenia Ukrainy. Rząd USA opiera się na danych z wywiadu.
https://rusvesna.su/news/1661239738

11. Panika u rodziny morderczyni Darii Duginy. Jej ojciec – który zapewne sprzedał jej samochód Mini Cooper, bo ma takie samo nazwisko jak ona panieńskie, oznajmił: „Natalia, była w Europie. We Francji. Jako uchodźca. Potem jej się to nie podobało, wróciła do Polski, a potem na Ukrainę.”
Według niego, kilka dni temu córka zadzwoniła do niego i mówiła, że ​​jest w krajach bałtyckich.
„Powiedziała, że ​​jest na Litwie” – dodał ojciec podejrzanej Natali Wowk.
Zaznaczył, że nie wie, jak jego córka trafiła do Rosji.
Ponadto ojciec Wowk potwierdził, że służyła w Siłach Zbrojnych Ukrainy, ale nie w Batalionie Azowskim. Według niego odeszła z wojska z powodów zdrowotnych.
https://rusvesna.su/news/1661235549

Jej matka natomiast potwierdziła że miała Mini Coopera o którym donosi rosyjskie FSB.
No i tu się rodzi pytanie do Andżeja Dudy który nie jest debilem: panie Duda, jak to jest że mordercy i terroryści wjeżdżają sobie i wyjeżdżają do Polski z Ukrainy kiedy tylko chcą? Na wakacje? Na morderstwa na zlecenie? Hę?
A jak wysadzą w powietrze auto małej Dudy? Przecież to są terroryści? Potomkowie banderowców, którzy pomordowali na Wołyniu 200 tysięcy polskich kobiet i polskich dzieci. No może nie z Michaiłem Dudą ale ze Stepanem Banderą!
Tak czy siak, sądząc po szybkości z jaką pracuje FSB Rosji, sprawę zabitego Polaka nożem w Warszawie i tej kobiety zastrzelonej z broni służbowej przez Ukraińca ze szkoły policyjnej, któremu Polka wynajmowała mieszkanie bodajże w Rzeszowie, też można powierzyć do wyjaśnienia śledczym z Rosji, bo wynik będzie ogłoszony Polakom najdalej za dwa dni.
A Ziobro choćby zjadł tysiąc kotletów i się napinał jak tysiąc atletów i srał potem paragrafami przez dziesięć lat, to się osra i nigdy nie ustali co i jak.
No panie Duda, bez żartów. Dlaczego jako nasz pracownik, wpuściłeś do Polski terrorystów? Bez żadnej kontroli? Bez maseczek? Bez kwarantanny? Bez paszportów covidioty? Bez wszystkich innych bredni wymaganych od Polaków?
To pytania retoryczne, bo Duda, który nie jest debilem – jest jak oni wszyscy – wyłącznym posiadaczem popełnionych przez nich czynów. A Karma idzie… bo Rosja dziś rzeczywiście swoje działania wybitnie zwiększyła…

12. W produkcji stępek Polska pod rządami PIS jak wiemy osiągnęła już maksimum. Tak samo Niemcy pod rządami Szulca. W dostawach sprzętu dla komika „zbliżyli się do akceptowalnego limitu” – cokolwiek ten bełkot oznacza 🙂
https://rusvesna.su/news/1661231682

13. Władca tureckich dywanów i używanych pierścieni, mówi że Krym należy do Ukrainy.

No więc trudno, lecą memy.
recep
14. Schwytany Chochoł – specjalista od elektroniki – zeznaje, że pomagał reżimowi klauna namierzać elektrownię atomową w Zaporożu. Co ciekawe mówi, że używał geolokalizacji a więc GPS i satelity są jednak przez Rosję wyłączone! Tak czy siak chyba wyłapie czapę, bo to co odpierdalał naprowadzając ostrzał na cele to czyste szpiegostwo a więc nie podpada pod Konwencję Genewską. Szpieg nie jest i nigdy nie był jeńcem tylko wrogim agentem. Czapa dla tego pana!

15. Zauważono dwukrotnie zwiększone działanie rosyjskiego lotnictwa w Donbasie. Ono już wcześniej – chociaż nie ma z tego widowiskowych filmików – załatwiało połowę spraw na froncie. Teraz wygląda na to, że lotnicy odwalą jakieś 3/4 brudnej roboty.

16. „Robactwo Europy”, „Czarnuchy Europy”, w końcu się wyjaśniło skąd się wzięły te zupełnie nowe epitety.

17. Tłusta rezunka zaatakowała nożem, pokojowo świętujących Święto Rosji Rosjan na Cyprze.

Nie dostała kijem od flagi w łeb? No trudno, ale noża nie zabierać tylko razem z tym nożem ją na front wschodni do Donbasu proszę przekazać. Będzie skwierczeć niczym prosiak na ognisku, aż się zderezunuje.

18. Samochodzik dowodzenia przypadkowo się zabłąkał na linię frontu. Rzadki przypadek. Jeden strzał i sześciu dowódców, w tym jakiś major, udało się złożyć raport z misji rozpoznawczej do komendanta Bandery.

19. Chersońska kontrofensywa jak Struś Pędziwiatr kontynuuje natarcie na kierunku jak najdalej od Chersonia i po drodze podziwia tą szybszą część kontrofensywy.

A minister obrony Szojgu ostrzegał: „wszystkie takie dziwne akcje będą bardzo mocno tłumione.”
Powinni go zrobić również ministrem zdrowia na Ukrainie, bo wie co mówi ten człowiek…

20. Dwie najbardziej totalitarne kanalie: Trudna Justyna i Szulc, czczą pamięć ofiar stalinizmu i faszyzmu. „Czczą”, czyli machają jęzorem.

Oderwało chujków na dobre od rzeczywistości. Jednemu Kanadyjczycy non stop krzyczą: „pierdol się”, a drugiemu Niemcy ciągle wrzeszczą: „spierdalaj”.
Ech kurwa, te jełopy nadał się łudzą, że zaszczują Rosję.
Czym barany? Czym? Sankcjami?
Te rzekome „sankcje” wprowadziło tylko 15 % „świata”. To oznacza że 85 % nie wprowadziło żadnych sankcji przeciwko Rosji. A ponadto te 15 % to w praktyce tylko kilka tysięcy szumowin opłaconych przez Klausa Szwaba. Reszta, zdrowa na głowę reszta obywateli z krajów tych 15 % ma gdzieś sankcje i też popiera Rosję. Lichwa zdycha jeszcze lepiej niż „Niebiańska Jerozolima.”
Ten niecały promil ludzkości – on jest nowotworem który właśnie od pół roku starannie się wycina. Każdego dnia wypala się kolejne chore komórki i kolejne i kolejne. Trudna Justyna i Szulc już czują pętlę na szyi – stąd jałowe pierdolenie o ofiarach stalinizmu i faszyzmu… Wszyscy zgodnie kibicują Rosji żeby ich wzięła głodem i brakiem surowców zamroziła. I to ma sens, bo wtedy Rosja nie będzie sobie brudziła rąk tylko obywatele Zachodu będą musieli sami oczyścić swoje bagna jeśli chcą dalej normalnie żyć. Bardzo mądra strategia z punktu widzenia Rosji, bo rusofobów na Zachodzie tylko tyle co w parlamentach i w synagogach…

21. Wpadka propagandy u króla Emanuella Palcowanego. Dawno nie było już czegoś tak zabawnego. Jego ścierwościek podał kłamstwo, że był rosyjski atak rakietowy na elektrownię atomową i wszystko ładnie pięknie tylko, że ta rzekoma rosyjska rakieta wbita w dach to… zwykły komin 🙂

Emmanuel Pierwszy Masturbowany musi mieć jakieś poważne schizy związane z brutalnym Brygidem, skoro wszystko co ma dziurę jak jego dupa kojarzy mu się natychmiast z wibratorem. Ewentualnie jest to freudowski kompleks odrzuconej ździry jaki postraumatycznie u niego powstał kiedy Putin nie odbierał pół roku od Emanuelli telefonów. Jeśli to właśnie Władimir namieszał w Emanuelli głowie to teraz stuletni mister Brygida będzie musiał zawinąć rękawy i z półtora roku odmieszać sprawy w Emanuelli okrężnicy.
Po tej kompromitacji francuski kanał już opublikował przeprosiny za to że wyemitował fałlszywkę 🙂
Żałosne skurwysyny, dla których kłamanie jest jak oddychanie.

22. Jakiś nagły „szef rady europejskiej” (wuj wie co to, po co i od kiedy) wyglądający na wyleniałego rabina, ogłasza swoje prawdy z talmudu objawione: że to Rosja ostrzeliwuje swoją własną elektrownię atomową. Kłamanie jest dla niego też jak oddychanie – bo widocznie jakieś grubsze plany z tą elektrownią posiadali. Takie na miarę Czernobyla co najmniej.

A mnie zastanawia kiedy powstała „rada europejska” z afrykańskimi szefami i kiedy były do tej rady europejskiej jakieś w Europie demokratyczne wybory?
Ktoś? Coś?
Bo wygląda, że w jakiejś synagodze szefa do tej rady uny sobie same po kryjomu wybrały.
Ursula von der coś tam była przecież, szefową! Stara torba Ursula, no tak czy nie tak? Ona też nie była wybrana przez żadnego człowieka w Europie ale była przynajmniej zabawna i stara.
Może to nieślubny syn starej Ursuli? I odziedziczył po starej te fuche?

23. Kozacy uczcili pamięć Darii Duginy.

24. Bardzo poważne straty wśród tych, którzy ostrzeliwali Donieck. Leżą sobie wszędzie tam, gdzie tylko jest się gdzie położyć.

25. Wygląda, że po zamordowaniu Darii zaprzestano na pewien czas stosować te sprawy związane z litością. Wykańczanie dwóch robaczków, którzy już byli wstępnie znieczuleni i nie mogli za szybko pełzać…

26. Rosja uruchomiła dziś bombowce strategiczne nad Ukrainą. Operacja Niedżwiedzia Sieć. Ludzie sobie nasłuchują na częstotliwości 8131,00 kHz

Szulc desperacko szuka przyjaciół. Na razie znalazł „sojusznika” w Trudnej Justynie więc nie wygląda to dla Szulca kolorowo…
Wysokoprecyzyjne pociski z tych bombowców fruwają nad cała Ukrainą.

Jeden z tych bombowców.

27. Namierzono hotel w Austrii gdzie jest morderczyni Darii Duginy.

Pracownicy to zgłosili bo ją rozpoznali ale dokumenty musiały być na inne nazwisko. Zawiadomiono Rosję… a polowanie trwa.

28. Ukraiński snajper w niewoli zeznaje, że dowództwo zgwałciło i zabiło cywilną kobietę.

Oj wypłynie spraw na komika w nadchodzących trybunałach… od jego własnych ludzi…

29. Kolejna murikańska haubica, która ostrzeliwała Donieck no i załoga, której się upiekło.

30. W Murice aresztowano sędziego. Za handel ludźmi.

31. Murica upadająca, kolejny level: masakra sprzedawcy przez czarną małpę, której się nie chciało za zakupy zapłacić.

https://vidmax.com/video/214658-nasty-woman-smashes-circle-k-employee-in-the-face-with-a-brick-leaves-without-paying

32. Syn starej torby Nancy Pelosi aresztowany po spowodowaniu wypadku po pijaku.

https://vidmax.com/video/214656-drunk-af-paul-pelosi-s-dui-video-released-pelosi-destroyed-car-in-accident-won-t-do-any-prison-time-of-course

W tej rodzinie chleją wszyscy: stara torba, mąż starej torby aresztowany niedawno, a teraz cielak. Fajna rodzina fajnych nieanonimowych alkoholików. Na Tajwanie są lubiani…

https://vidmax.com/video/214656-drunk-af-paul-pelosi-s-dui-video-released-pelosi-destroyed-car-in-accident-won-t-do-any-prison-time-of-course

25 sierpnia 2022

1. Dużo martwej natury wciąż się znajduje wokół Doniecka.

Żarty się skończyły wynika i w dzień niepodległości Ukrainy Rosja chyba idzie na rekord.

2. Rosja prowadzi w czołgowym biathlonie.

3. Doniecka Republika również obchodzi dzień niepodległości Ukrainy.

4. Borys Dżonson powiedział że brytyjscy podatnicy muszą wiedzieć że absolutnie niezbędna jest ich wsparcie dla „wolności na Ukrainie”. Nie powiedział nic o wolności dla Ukraińców na Ukrainie, a więc wiadomo, że chodzi o wolność okradania Ukrainy przez chazarską mafię.

Brytyjscy podatnicy powiedzieli Borysowi Fuck Of po czym kontynuują skrzykiwanie się na facefuckach, żeby obrabować następnego McDonalda z mielonych krów, coli w proszku i mrożonych frytek.

5. Cztery Chochołki nocą opuściły swoje dołki. Szły raźno, chyba od Chersonia, ponieważ to modny u nich ostatnio kierunek, kiedy nagle coś zaczęło bzyczeć. Padły na ziemię ale tylko jeden się potem podniósł. I to już koniec opowieści o Chochołkach, które w trzech czwartych zostały spalone.

6. Zelenski w ONZ domaga się przyznania mu zwycięstwa. No jest żydem, tak więc jak każdy mecz piłkarski z żydami powinien się zaczynać od rzutów karnych dla Izraela, tak samo każda Operacja Specjalna powinna się zaczynać o specjalnej operacji klauna. A oni mu dali tylko osiem lat na ostrzał Donbasu
Rosja nie gra fair ustalił klaun i dlatego domaga się zwycięstwa.
Jak mu nie przyznają tego zwycięstwa którego się domaga, grozi że Rosja zaatakuje Europę, Azję, Afrykę i Amerykę Łacińską.

7. Pac Man – wydanie świąteczne.

8. „Stany Zjednoczone i zbiorowy Zachód wywierają bezprecedensową presję na niepodległe państwa aby utrzymać globalną dominację. W tym celu stosują jawny szantaż, groźby, kolorowe rewolucje i przewroty oraz rozpowszechniają rażącą dezinformację”. – Powiedział Siergiej Szojgu.
„Konfrontacyjne działania i sankcje nałożone przez Zachód pogarszają sytuację w światowej gospodarce, rujnują komunikację, sztucznie wywołują kryzys żywnościowy. Duża liczba ukraińskich żołnierzy dobrowolnie się poddaje, Kijów boi się ich zeznań. Teraz duża liczba ukraińskich żołnierzy, świadoma humanitarnego stosunku strony rosyjskiej do jeńców wojennych, dobrowolnie składa broń. Jednak reżim kijowski, aby zastraszyć i zapobiec kapitulacji innych, również bojąc się ich zeznań, eliminuje własnych żołnierzy.” – Jako przykład podał atak rakietowy w areszcie w Jelenowce, gdzie przetrzymywani byli ukraińscy jeńcy, w tym z batalionu Azow, organizacji terrorystycznej zakazanej w Rosji.
„W rezultacie 50 osób zginęło, a 73 zostało rannych.” – powiedział Siergiej Szojgu.
Ujawnił również dowody na łamanie przez Ukrainę międzynarodowych norm dotyczących traktowania jeńców wojennych.
„Fakty tortur i brutalnych morderstw rosyjskich jeńców wojennych są zamieszczane w Internecie przez samych wykonawców tych nieludzkich czynów.”

9. Główny ściek zastanawia się gdzie jest cholerna Greta. Jest przecież klimat i cholera a nie ma cholernej Grety.

Ja myślę, że Greta na emeryturę odeszła. Powróci jak zostanie tylko miesiąc na uratowanie planety.

greta
10. W Chersoniu złapano sabotażystę z ukraińskiej SB.

11. Kolejny oddziałek Chochołków, który szedł aż tylna część oddziałku weszła w jakiś portal we mgle i zniknęła jak w Trójkącie Bermudzkim.

12. Główny ściek czyli Fox News oszałamia świat niefiltrowaną prawdą: „Spójrzcie na dane. Ta szczepionka jest najbardziej niebezpieczną szczepionką, jaką kiedykolwiek stworzono.”

13. Filipińczyk chciał zgwałcić na ulicy Filipinkę ale przyszło stado Filipów i zrobiło mu wycisk.
https://vidmax.com/video/214659-brazen-rapist-attempted-to-sexually-assault-woman-in-broad-daylight-locals-give-him-some-mob-justice

14. Deszcz rakiet nadal pada na całej Ukrainie.
https://rusvesna.su/news/1661352202
Trzeba było nie drażnić Niedźwiedzicy…

15. Z kamerą wśród zwierząt, czyli życie seksualne Chochoła i jego kozy okiem termowizji 🙂

16. Ogromne straty na każdym froncie.

17. Kompilacja małych bombek z drona.

18. Jeszcze jeden bardzo ładny pościg w Stanach Zjednoczonych Afroameryki.
https://vidmax.com/video/214674-man-who-stole-a-box-truck-leads-police-in-gainesville-florida-on-wild-and-dangerous-chase

19. I kiedy człowiek myśli że widział już wszystko nagle… atak lisa w Nowym Jorku. Pasjonująca walka z futrzakiem…
https://vidmax.com/video/214670-video-shows-a-fox-repeatedly-attacking-a-woman-in-a-new-york-neighborhood

20. Na wyzwolonych terytoriach być może w ciągu tygodnia odbędą się referenda o przyłączeniu do Rosji.
https://rusvesna.su/news/1661371224

21. Śledztwo w sprawie biolabów na Ukrainie jest już w połowie ukończone. Najdalej za pół roku będą wyniki końcowe.
https://rusvesna.su/news/1661398227

22. Poszczepienne zgony wyjebały w kosmos i są już nie do ukrycia, ponieważ nadal nie ma wojny atomowej która mogłaby to zamaskować. W Murice odsunięto doktora Mengele Fauciego a w Pentagonie gorączkowo szuka się kozłą ofiarnego który „zmusił” żołnierzy do zabójczej szprycy. Nie ma ochotników ale ktoś musi zostać poświęcony…
Padają nawet ci którzy powinni wiedzieć najlepiej – wirusolodzy – jak ten 32-letni oszołom:
https://theobserver.remembering.ca/obituary/cason-king-1086002720
Kostucha zagarnia ich równo jak leci… żona Pedo Joe Bidena ma już chyba trzeciego lub czwartego covida 🙂
Tylko kurwa największy zwolennik szczepionek Trampek z idiotów się śmieje i chociaż wszystkich namawiał jak pojebany – sam trzyma się jak najdalej od strzykawek. A to jest dowód ,że on doskonale wie czym jest ten syf i z pełną świadomością wysyłał i nakłaniał Murikanów na śmiertelny strzał.

23. Lepiej nie wkurwiać lwa kiedy tak patrzy sobie na mięso…

Ale pulpecik musiał się zdziwić hehe…