Szybkie Wieści… 47

mig-31_kinzhal

29 sierpnia 2022

1. Najgłupszy polski cwelebrytek Adaś Małysz, po reklamie „szczepionek” na srowida teraz reklamuje karty biometryczne a cała Polska się zastanawia czy on jest od urodzenia tak upośledzony czy tylko chytry.
Nadesłała Jolli, dzieki 🙂
https://t.me/kaka2708/2404

malysz1
Leć po czwartą dawkę Adaś, leć, bo co innego reklama jakiejś wody mineralnej a co innego satanistycznej agendy. Leć Adaś, nie pierdol.

2. Zabójczyni Darii Duginy, Ukrainka Natalia Wowk została podobno zarżnięta nożem w Austrii. Znaleziono ją w wynajętym mieszkaniu z 17 ranami od noża. Wiadomość niepotwierdzona ale pozytywna, bo tak z samego rana.

Niektóre rosyjskie portale twierdzą, że to fejk, bo rzekoma fotka z hotelu krąży od lat podobno po sieci – więc nie zamieszczam źródełek tylko poczekam…

3. Emanuel Pierwszy Masturbowany pojechał do Algierii wyżebrać trochę gazu. Usłyszał gromkie: „spierdalaj!”, powiedział: „dziękuję” i odjechał.
Filmik w linku.
https://t.me/pl_news_front/4899
Im nawet jakby na twarz nasrać to powiedzą, że to pyszna czekolada. Nie wiadomo czy znajdzie ukojenie u stuletniej Brygidy, która go adoptowała jak był mały ale wiadomo że urodziła się mężczyzną więc chyba tak po męsku raczej przytuli Emanuellę.


4. Kolejne żniwa specnazu.

5. Całe Wojsko Polskie od zarania świata tego próbowało, żeby dostać urlop i nikomu jeszcze się nie udało. A silny Chochoł dokonał tego co niemożliwe bez najmniejszego trudu – wywrócił hełm na lewą stronę.

To pewnie jeden z tych dobrych, niemieckich hełmów na III wojnę światową. Bardzo niemiecko – praktyczny na wypadek, gdyby Szulc nasrał do niego 🙂

6. Rosyjski Nudol. Do strącania rakiet balistycznych, satelitów, etc.

Takie przyśpieszenie na tej planecie posiada tylko Morawiecki jak zobaczy miskę ryżu.

7. Być albo nie być – wersja rosyjska. Rosjanin pozuje jak Hamlet z czaszką „obrońcy Azowstalu”.
– My żyjemy a ten koleś, nie. Niech spłonie w piekle. Musimy zdeukrainizować Ukrainę, bo jest wrogiem Rosji. To tragedia dla ukraińskich żołnierzy ale nas nie obchodzi ilu ich musimy zabić. Nie można z nimi żyć w pokoju. Nosiciele tej ukraińskiej idei muszą zostać zabici. Jak ten koleś z Azowstalu.
– Nie był cywilem?
– Zdecydowanie nie był cywilem, sami go zabiliśmy.
Ukronazistowskie kanały po tym filmiku dostały szału…

8. Kolejni uczestnicy ukraińskiej edycji Jednego Z Dziesięciu. Chociaż tym razem zadanie dla uczestników było łatwe – nocny spacer – do następnej rundy nikt się nie zakwalifikował.

9. Poważne karabiny mają na Chochoły ludzie ze specnazu.

10. Nagle otwarty portal pochłonął mechanika do innego wymiaru.
https://vidmax.com/video/211161-mechanic-filling-a-truck-tire-gets-launched-into-space-when-the-tire-explodes

11. Azjatycki mnich zamyślił się na trochę w czasie młodzieńczej medytacji, a kiedy się ocknął stwierdził, że ma 160 lat…
https://vidmax.com/video/211005-asian-monk-claims-he-is-163-years-old-looks-like-an-unrapped-mummy-with-worse-skin

12. Kolejny rów z nieświeżym Stepanem…

13. I kolejny…

14. Cmentarze bujnie rozkwitły na Ukrainie i mają świetlaną przyszłość. Jeśli Stepany mieli w kieszeniach te nasiona słonecznika to spoko ale bieda będzie jeśli to były nasiona konopii…

15. Murica. Dwie czarne małpy się poczochrały. Niepełnosprawny biały zginął, bo nie miał jak uciec.

16. Amerykanie mówią do pedo Joe żeby się pierdolił.

17. Zagraniczny najemnik patrzy jak jego zagraniczni koledzy płoną w domu, którego używali jako bazy.

18. W zażydzonej Odessie żydowski rabin w ukraińskiej telewizji nie dał się zakrzyczeć i powiedział prawdę o banderowskim reżimie. Że esesmani, że banderowcy, że reżim nazistowski i tak dalej… Oczywiście nie w ramach skruchy ale w ramach wbijania Ukraińcom noża w plecy. Oni wiedzą bowiem, że Rosja po całości wygrała i że za jakieś cztery do pięciu tygodni klaunowi skończą się ludzie i zapasy, więc już zawczasu zmieniają sobie „przyjaciół” na identycznej zasadzie jak w Polsce najechanej przez Niemcy, kiedy rzucili się do hitlerowców z kwiatami. Żyd od zawsze łasi się do nogawki silniejszego a gryzie słabszych… tu nie ma niczego nowego.
Ale tak czy siak można żyda obejrzeć i przesłać nawet żyda do Andżeja Dudy, żeby już do końca debilny uśmiech zrobić mu dookoła głowy – może mu bania eksploduje od nadmiaru informacji.

19. W powodziach w Pakistanie zginęło już ponad 1000 ludzi. Nie za bardzo lubiłem ich więc wrzucam małpkę walczącą o swoje dziecko…

Jest w niej więcej człowieka niż w tych kurwach robiących skrobanki.

20. Oczyszczanie wsi Kamionka.

21. W sprawie wytrucia Odry w dalszym ciągu trwa uważna obserwacja tego zjawiska przez rząd krzywomordego mongoła z PIS.
https://wiadomosci.wp.pl/katastrofa-w-odrze-polacy-wydali-wyrok-ws-dzialan-rzadu-6806354436766432a
Pedofile I Sodomici są znani i lubiani z powodu tej właśnie metody, odkąd uważnie obserwowali jak wymiera nadmiarowo 200 tysięcy Polaków w wyniku ich celowo wrogich działań.
03_w_kolejce_do_lekarza

22. FSB zidentyfikowała wspólnika Natalii Wowk, która zabiła Darię Duginę. FSB informuje, że służby zidentyfikowały członka ukraińskiej grupy dywersyjno terrorystycznej, który wraz z Natalią Wowk przygotował morderstwo. Okazało się nim Bogdan Cyganienko. Do Rosji dotarł przez Estonię 30 lipca i opuścił kraj na dzień przed zamachem.
To on przekazał Natali Wowk fałszywe tablice rejestracyjne samochodów i dokumenty prawdziwej obywatelki Kazachstanu, Julii Zajko. Ponadto wraz z Wowk zmontował bombę domowej roboty w wynajętym garażu na południowym zachodzie Moskwy.
Następnie Wowk osobiście podążyła za Duginą na parking dla gości festiwalu Tradycja swoim samochodem w Mini Cooperze i odpaliła bombę.
https://rusvesna.su/news/1661757972
Polowanie trwa i teraz się zacznie specjalna operacja decyganizacja…

30 sierpnia 2022

1. Niesamowita, westernowa strzelanina na punkcie oporu homeopatycznych Chochołków, którzy ulepili sobie pod mostem kryjówkę.

Pieski już wyzwolone więc wynik znamy.

2. Wiedziałem, że wytarcie ręki w dupę zanim się ją poda murzynowi jest wybitnie memogenne. Natychmiast to wiedziałem. A czytelnicy wiedzą, że ja to wiedziałem i ja wiem, że oni wiedzą, że wiedziałem…
Oto więc pierwsza odsłona tej kultowej sceny. W rolach głównych Głupi I GŁupszy.

3. Królowa nauk znowu zrobiła wykłady tak surowe, że wielu nie przeszło do następnej klasy. Będą powtarzać zaległy materiał z Bandery.

4. Zadanie pierwsze. Drogą szły dwa Chochoły a obok ścieżka biegła. Jeden Chochoł zamienił się w obłok niebieskiego dymu i się stopił.
Ile Chochołów pozostało na drodze?
Dlaczego nie Chochoły ale ścieżka biegła?

5. Kompilacja szturmów na okopy. Granaty, karabiny, artyleria i ognisty deszczyk…

6. Klaun chyba wziął w leasing parę banderamobilów i ogłosił Tęczowy Jihad, bo na to właśnie wygląda…

7. Twarze zidentyfikowanych już satanistycznych, hitlerowskich, azowskich nazistów z Azowstalu z angielskimi napisami. Niektórzy ranni, w ramach Karmy żywcem byli wpierdalani przez larwy i robaki, kiedy się poddawali.

Cywile podsumowali krótko: ich nie wolno rozstrzelać bo nie zasłużyli na kulę jak żołnierze. Ich należy powiesić jak bandytów.

8. Słupy telefoniczne bez przerwy w Donbasie latają.

9. Kilka klipów z pracy specnazu.

10. Pojawił się materiał Czeczeńców z bitwy o Mariupol.

11. Kolejna komplikacja tym razem z dołków Chochołków. Na początku bardzo dziwny Chochoł z bliskowschodnim nosem jak hamulec od karuzeli, rozmawia jak jego przodkowie z krzakiem, szykując się w podróż duchową do Stepana Bandery.

12. Zadanie drugie, podchwytliwe. Dwóch Chochołów położyło się do dołów. Ilu zmartwychwstało?

13. Zadanie trzecie. Co Na Ukrainie W Krzakach Piszczy?

14. Kolejny sukces zboczeńców z PIS. Polacy całymi dniami stoją w kolejce do kopalni żeby kupić węgiel na zimę.

15. Moi ulubieńcy – Grupa Barbapapa – zostali wreszcie zauważeni jako uczestnicy tej bardzo smutnej imprezy o nazwie „chersońska kontrofensywa”. Dałem im optymistycznie dwa tygodnie a oni proszę bardzo, już żyją drugi miesiąc! Oni żyją!
Impreza nie za bardzo klaunowatym nazistom się udała, bo oprócz dwóch samolotów szturmowych Su-25 armia rosyjska zniszczyła w ciągu jednego dnia 26 ukraińskich czołgów, 23 bojowe wozy piechoty i ponad 560 bojowników.
Ukraińskie kanały Telegram donoszą, że wszyscy lekarze w Mikołajowie zostali pilnie wezwani do pracy, gdyż do miasta przybyła ogromna liczba rannych z frontu.
Foto w linku.
https://t.me/pl_news_front/4937
Dopiero jak do miejsca „kontrofensywy” dotrze ofensywa, zobaczymy ile procent Grupy Barbapapa imprezę już zakończyło a ile procent nadal się wygłupia.

24. Książę Walii znowu ma awarię. Nie chodzi o Karola, bo on już się urodził upośledzony ale o największy okręt jej jebanej mości. Największy lotniskowiec Brytyjczyków HMS Książę Walii pierdnął w syrenę, wyszedł dumnie w morze i się zepsuł na drugi dzień po tym jak pierdnął i wyszedł w morze.
Obecnie (cytat królewskiej marynarki wojennej): „Wszyscy ciężko pracują, żeby zrozumieć problem.”
Jeśli ci „wszyscy” to Lizz Truss i ten ciapaty, to może być ciężka sprawa, bo Lizz jest odrobinę głupsza niż Sylwia Spurek, a ciapaty nawet nie rozumie słowa „okręt”. Dla niego książę Walii to ten co go ruchał w dupę.
Oni tego sami nie rozkminią, bo nie wiedzą, że ten „lotniskowiec” jeszcze przed awarią wyglądał jak Titanic z oderwaną dupą… no i miał dwie wieże na pokładzie. Żeby zawsze niezależnie od pogody, jedna niezawodnie zasłaniała drugą…
https://www.rt.com/news/561754-royal-navy-aircraft-carrier-diagnosis/
Ja nie wiem po co Brytyjczykom lotniskowiec za 3,5 miliarda, skoro mają samoloty pionowego startu, które można odpalić z tratwy bambusowej, a za 3,5 miliarda wybudować na angielskich bagnach 3,5 miliarda domów dla emigrantów i zakończyć problem przeludnienia w Indiach, Pakistanie i Afryce.

25. Ciekawy film o współczesnym doktorze Mengele – Faucim. Z polskim lektorem.

26. Nowe osiedle w Mariupolu już gotowe.

W czasie kiedy je stawiano oszust Morawiecki został oszukany w Unii na kasę dla uchodźców, na kasę na Karalucha plan „odbudowy”, dostał też karę od sekretarzy z kołchozu jakiś milion dziennie, no i wytruł wszystko w Odrze po tym jak nie udało mu się wytruć wszystkich na lądzie…

27. Po ostatniej porażce do kolejnej edycji Jednego Z Dziesięciu Stepany wystawiły aż piętnastu zawodników, żeby nieco zwiększyć szansę. Wyszło średniawo…

28. Inspektor Chochoł robi inspekcję krateru, który wcześniej się nazywał kwatera główna.

Wygląda tak samo jak stacja Czechowice Dziedzice główne, po tym jak ktoś ukradł tory i perony… byłem, widziałem te ruiny i stwierdziłem że tam życia nie ma – cywilizacja przetrwała jedynie po drugiej stronie ulicy w rozpadającym domu o nazwie „żabka” – tylko tam mają kawę ale uwaga, nie ma w maszynie mleka, bo pani poszła wydoić krowy i nie powróciła nigdy… musiała spotkać kogoś kto ją zabrał z tej zagłady…

29. Powrót ludzi z przeciwodłamkowymi kołdrami…

30. Były więzień zeznaje o ukraińskich banderowskich torturach…

31. Ałła ma misia.

32. Pajac ma pomysł na wygranie wojny. Pragnie żeby rosyjskie wojsko uciekło. To wtedy on wygra.

Podejrzewam że jak Rosjanie nie uciekną to się zacznie nieznośne tupanie nóżkami…

33. Ciężarówka z amunicją do Himarsa się zepsuła. A taka ładna była, amerykańska.

34. Baza zagranicznych najemników też miała trudne chwile.

35. W Bagdadzie rozpoczął się szturm na marionetkowy rząd marionetkowego amerykańskiego prezydenta w pałacu prezydenckim.
Polskiego marionetkowego amerykańskiego prezydenta, Agata nadal nie dopuszcza. Marionetka Duda, chyba się uda do marionetkowego pajaca.

36. Tymczasem marionetkowy syjonistyczny prezydent Trampek, wyczuł że idzie w odstawkę jako zdrajca narodu i na jego miejsce może wskoczyć jako kandydat bardziej patriotyczny od tego syjonisty Desantis – gubernator Florydy.
Wskoczył więc z mordą na mównicę i wezwał do natychmiastowego unieważnienia wyborów i przeliczenia głosów lub nowego głosowania 🙂
https://rusvesna.su/news/1661810043
Nie wiem czym jeszcze Trampek może nas zaskoczyć – być może na Haloween wykopie spod płotu żonę i postawi ją przed domem żeby spłoszyć żebrające o cukierki dzieci? A może po prostu jak Zelenski – zażąda aby natychmiast opiekunowie pedo Joe Bidena zabrali go i uciekli…

37. Jakaś rakietka przyleciała na most w Nikołajewie.

38. Bolek Wałęsa oblał test na inteligencję. Przyjął trzy dawki preparatu na nieśmiertelność i obraził matkę boską, bo osunął się na glebę w kościele. Teraz pompują w Bolka tlen w jakimś sanatorium.
https://wiadomosci.wp.pl/lech-walesa-w-sanatorium-wszyscy-drzeli-o-jego-zdrowie-6806888538258272a
Oj, skoro „wszyscy drżeli”, noooooo… to chyba szykują się trzy minuty żałoby narodowej…
Co za typ, ja prdl… przyjął trzy dawki jak wzorowy królik, teraz zamiast odporności ma AIDS i jest zaskoczony, że łapie co chwilę koronawirusy…
https://www.rp.pl/polityka/art19313251-lech-walesa-nie-moge-uwierzyc-jestem-zainfekowany
Jak to możliwe?
https://www.medonet.pl/zdrowie/wiadomosci,lech-walesa-zakazony-koronawirusem–jest-po-trzech-szczepionkach–jak-to-mozliwe-,artykul,49209626.html
Odpowiedź jest prosta: pierwsza dawka chroni babcię przed covidem, druga dawka chroni dziadka żeby aż tak ciężko nie chorował, trzecia chroni działkowicza Morawieckiego przed upadłością konsumencką, a dopiero czwarta, finałowa otwiera drzwi do nieba…

39. Od rana media głównego szamba wyją o „zwycięskiej kontrofensywie pod Chersoniem” a tymczasem Rosjanie już to nieporozumienie stłumili i nawet z grubsza podliczyli jej plon: ponad 500 pojazdów opancerzonych ubyło u komika.
https://rusvesna.su/news/1661842633
Najtrudniejsza do likwidacji była grupa sił specjalnych wysłana do sabotażu Chersonia i dywersji w celu wywołania paniki u mieszkańców.
Chersoń bowiem nadal pozostaje kamieniem młyńskim u szyi ukraińskich dowódców, którzy stale wymyślają coraz bardziej idiotyczne sposoby na zakłócenie spokojnego życia jego mieszkańców. Około godziny 6:30 na obrzeżach miasta żołnierze rosyjskiej Gwardii Narodowej namierzyli ukraińską grupę dywersyjno rozpoznawczą, która zdołała potajemnie przeniknąć do miasta.
Grupa była ścigana przez całe przedmieścia, następnie dogoniona i okrążona. W walce użyto granatników i broni strzeleckiej. Wszystkich sabotażystów zlikwidowano na miejscu, jeńców nie brano.
Najprawdopodobniej głównym celem tej samobójczej akcji było zasianie paniki wśród miejscowej ludności i uzyskanie rozgłosu w mediach na tle bardzo skromnych sukcesów „chersońskiej kontrofensywy”.
Filmik w linku:
https://t.me/pl_news_front/4949
No cóż, ścierwomedia wyją o sukcesach kontrofensywy od bladego świtu, no więc należałoby jakiś sukces do tej kłamliwej narracji dorobić.
Niestety, jak zwykle nie wyszło. To znaczy wyszło ale kiepawo.
Jedyny sukces tej „kontrofensywy” to taki że Goebbels Ukrainy Arestowicz awansował się na pułkownika. To autentyczny sukces bo jeśli on i klaun dowodzą to nie może być lepszej recepty na zwycięstwo Rosji. Co innego grać Napoleona a co innego być nim naprawdę… już pomijając że z Rosją Napoleon też poradził sobie raczej kiepawo.

Rosji nie da się najechać. Jest za duża. Nawet Hitler nie zajechał za Stalingrad a miał tysiące czołgów. Grupa Barbapapa nawet do granicy rosyjskiej, nawet teoretycznie nie dojedzie. No bo niby jak? Na kredyt? Przez Donbas gdzie nikt ich na oczy widzieć nie chce?

31 sierpnia 2022

1. Chwila ukojenia od okropności wojny – miły, poranny spacerek po Paryżu za czasów króla Emanuella Pierwszego…

Może jednak nieeee… dużo przyjemniej jednak było na wojnie…

2. Rosjanie pilnują żydów z getta w Palestynie. Chodzi o to, żeby agresywni górale ze Wzgórz Golan nie napadali na Syryjczyków. Te Z na pojazdach musi im nielicho podnosić ciśnienie 🙂

Od miłości do nienawiści tylko jeden krok… a jako że Rosjanie wiedzą doskonale jakiej narodowości był Lenin, Trocki, Hitler oraz kto wymordował 60 – 100 milionów Rosjan, będzie dobrze, myślę sobie…
Syryjczycy ich uwielbiają aż miło popatrzeć. Jeszcze serdeczniej zapewne powitaliby Czeczeńców – słynnych antysatanistów hehe.
Tak czy siak i militarna i ekonomiczna pętelka zaciskają się na gardle chazarskiej mafii.

3. Szulc przeszedł gruntowną lewatywę i w ramach wysrywu umysłowego rzucił nowe objawienie, w którym potępił „imperialną politykę Rosji”. O 1000 – letniej Rzeszy nic nie wspominał…

Trzeba uważać na chujka, bo to seks zabawka santa Klausa. Może mieć jakiegoś analnego wirusa.

https://www.weforum.org/agenda/authors/olaf-scholz

4. Amerykańscy okupanci uciekają helikopterem z dachu ambasady w Bagdadzie. Tradycyjnie jak w Afganistanie i Wietnamie. Wygląda więc, że kolejny kraj się od satanistów uwolnił. Ścierwościek, zaprzecza jak opętany ale jest wideo:

I foto:
bagdad
I oficjalne media głównego szamba, które potwierdzają ucieczkę ambasadora i pracowników ambasady w Iraku:

https://www.reuters.com/article/us-iraq-security-embassy-idUSKBN1YZ0L3

Jak się skończy chazarskiej mafii kradzież irackiej ropy będzie aj waj od Waszyngtonu aż do ściany płaczu. Czym, kurwa biedny Elon Musk będzie teraz ładował swoje wózki akumulatorowe?
Dosłownie z każdej strony ta światowa mafia jest obecnie po jajach mocno kopana. Duduś to chyba na Wołyń pod trybunał wojenny zostanie „ewakuowany”, bo trzeciorzędnymi głupawo uśmiechniętymi marionetkami nikt poważny raczej nigdy się nie przejmuje 🙂

5. Ministerstwo Obrony Rosji podało uaktualnione dane na temat strat komika w ramach tak zwanej „chersońskiej kontrofensywy”. W ciągu ostatniej doby zlikwidowano 48 czołgów, 46 bojowych wozów piechoty (mnie najbardziej interesują holenderskie czyli Grupa Barbapapa), 37 banderamobilów i ponad 1200 bojowników. Impreza się zakończyła i resztki Chochołów są w panicznym odwrocie podczas którego są brutalnie i systematycznie eliminowane.
Dla klauna sytuacja wygląda nieciekawie: u mnie zagarnął za tę dziwną akcję dziesiątkę w skali Olsena i ma zero postępów na froncie, co poskutkuje oczywiście zerem kasy i kolejnych dostaw od sutenerów klauna z Unii. Albo więc sam sięgnie po sakiewkę i wyciągnie szekle albo zobaczy wreszcie rosyjską ofensywę, która jest raczej nieuchronna moim skromnym zdaniem w sytuacji, kiedy jego działania wyczerpały banderowską armię na poziomie maksymalnym. Właśnie wtedy Rosja uderzy – kiedy klaun będzie żebrał o broń i lizał rany…

6. Waleczne Chochoły w akcji. Waleczne oczywiście tylko z bezbronnymi, bo jak idzie pogadać z nimi Rosja kulą się ze strachu jeszcze bardziej niż Andżej Duda na strzelnicy.

7. Są już materiały z „chersońskiej kontrofensywy.” Na początek „chersońska kontrofensywa” przed…

8. I „chersońska kontrofensywa” po. Odessę zalały Stepany martwe i Stepany ranne.

Klaun na tę imprezę zebrał co mógł. Nawet świeży garnizon z Odessy, jednak gigantyczne straty – w tym 1200 zabitych – są już nie do odrobienia.

9. Rosja wstrzymała dostawy gazu dla palcowanego Emanuella, ponieważ są tam jakieś nieporozumienia na linii ludzie – zboczeńcy.
Emanuel Machrą, teraz pewnie będzie jak porzucona dziwka wisiał z miesiąc na telefonach, a potem wmówi sobie że jest fajny i dopóki go Francuziki nie zgilotynują i tak będzie szkodził Francji jak tylko będzie mógł, ponieważ ręka santa Klausa jest po łokieć w jego dupie.

10. Doniecka milicja wzięła moździerz i tłucze Stepana na masło a potem śmietanę. Jak Stepan zrobi kwaśną minę no to będzie jogurt…

11. Święto zmarłych coraz bliżej. Ukraińcy w tym roku wyjątkowo wcześnie świętują… u prawosławnych to chyba święto ruchome, podejrzewam.

Polska jest z tego co mi wiadomo światowym mocarstwem w produkcji zniczy. A fakty są oczywiste: tej zimy będą zamarznięte na kość Niemce no i Chochoły którym coś strzeliło do głowy, no więc nawozy będą pomimo tych wszystkich sankcji i wysokich cen żywca w skupie. Tyle że naturalne a nie sztuczne. Tak więc branża chemiczna powinna przestać martwić się tym czego nie ma i zacząć cieszyć z tego co jest. A są perspektywy na gigantyczny sukces gospodarczy. Wystarczy nie rozpaczać w kółko, że nawozów się nie produkuje tylko zawczasu przestawić się na znicze. To te same składniki, saletra, potas i coś tam jeszcze.

12. Jakiegoś kolesia nie wpuszczono na jakiś festiwal. Normalka ale ten się przynajmniej zemścił na słodko 🙂
https://vidmax.com/video/214742-man-who-was-not-allowed-to-enter-music-festival-gets-revenge-by-cutting-the-power

13. Nju jork siti

14. W związku z powodziami w Pakistanie ktoś bardzo ładny film katastroficzny zrobił na autostradzie. Efekty specjalne jak u tych pielgrzymów z biura „U Brata”…

15. Pakistański pogromca mitów.

A mówili: głową muru nie przebijesz…

16. Szczepionki robią robotę. 74 uczestników maratonu trafiło z atakiem serca do szpitala, dwóch nie żyje. Kilku pod respiratorem dogorywa…

https://www.news24.com/sport/othersport/athletics/second-death-confirmation-rocks-2022-comrades-two-deaths-is-two-too-many-20220829

To było gdzieś w Południowej Afryce. A ja jeszcze jesienią pisałem, że czekam spokojnie na maraton bostoński… tam mają być tylko odszczepieńcy no więc szczepanów powinno być po imprezie na poboczu, co najmniej jak w tych Stepanów w rowach w Donbasie.

17. Kiedy Grety nie było ustalono Gretę – czyli dlaczego wszyscy się ślinią kiedy Greta do nich przyjeżdża. Szwedzka upośledzona umysłowo aktywistka ekologiczna Greta Thunberg (lat 20) jest prawnuczką bankiera Lionela Waltera Rotszylda, syna pierwszego barona Rotszylda.
Media zainteresowały się pokrewieństwem po tym, jak źródło w dużym szwedzkim banku Handelsbanken stwierdziło, że rodzina Thunbergów otrzymywała przelewy z Fundacji Rothschilda na swoje konta. Mimo pojawienia się tej informacji w prasie, bank tak gorliwie szukał przecieku, że aż wzbudził podejrzenia.
Po dwóch tygodniach badań okazało się, że pradziadek Grety, Joachim Thunberg, był synem Lionela Rotszylda, który był bękartem, ale został uznany w 1928 roku. Ponieważ jego matka przez pierwsze dwa lata wychowywała go samotnie, nadano mu jej nazwisko. Joachim został potem adoptowany przez biologicznego ojca, a od 12 roku życia przeniósł się do Francji. Tam otrzymał wykształcenie, a następnie studiował w Londynie. W wieku 26 lat Joachim Rotschild Thunberg stał się jednym z najbardziej znanych bankierów w Szwecji. Jego kariera trwała do 1957 roku, kiedy sprzedał bank, większość swojego kapitału przekazał pewnym „fundacjom” i przeszedł na emeryturę. Według rodziny Rothschildów Greta Thunberg jest praprawnuczką jednego z ich najsłynniejszych przedstawicieli, ale jej działania na rzecz środowiska, jak zapewniali, nie są związane z jej pochodzeniem i nie są w żaden sposób finansowane przez dom Rotszyldów.

https://www.thetruthseeker.co.uk/?p=257853

Uny tak mówią ale masońskie jedno oczko mówi mi zupełnie co innego: że Greta Rotszyld jest w satanistycznej sekcie Rotszylda po same uszy.
greta
18. Kompilacja klipów z „chersońskiej kontrofensywy”

19. Jeszcze jedna zbrodnia wojenna z samego początku Operacji Z. Ukraińcy pod Kijowem zabili Ukraińców żeby oskarżyć Rosję. A tymczasem Rosjan jeszcze tam nie było tylko rosyjskie lotnictwo.

20. Po pierwszych 100 dniach kolonii karnej kulturyści z Azowa nieco zrzucili na wadze.

21. Kiedy „chersońska kontrofensywa” chciała się zdrzemnąć, sędziowie dali wyraźny sygnał do kontynuowania ataku.

22. Zniszczona kolumna polskich czołgów podarowanych bezprawnie dla banderowców przez Dudę.

23. Grety nie ma bo Greta jest Rotszyldem więc teraz Indiana Jones płacze nad zmieniającym się klimatem.

Indiana jeszcze nie wpierdala robaków ale martwi się dwutlenkiem i tym co dobijało Gretę. Nie zdziwię się jak się okaże że był nieślubnym dzieckiem lorda Vadera i lorda Rotszylda molestowanym jeszcze w czasach kiedy był malutkim Chamem Solo…

24. Niedobitek z „chersońskiej kontrofensywy” opowiada o tym co go spotkało nocą w lesie. To musiał być duży niedźwiedź, wynika…

25. Belgijscy rolnicy zablokowali jedyną asfaltową drogę w Belgii, ponieważ ci z prawej chcieli pojechać na pole po lewej, a ci z lewej na pole po prawej. Trwają negocjacje.

26. Na bitwę artyleryjską Ukraińcy przybyli z karabinami.

27. Irakijczycy już zdobyli pałac prezydencki.

28. Pozytywny teledysk z ekipą Putina jadącą na niedźwiedziach 🙂

29. Rosyjski Bolek, Michaił Gorbaczow wyciągnął nogi. Po „długiej i ciężkiej chorobie” czyli wiadomo – eliksir.
https://rusvesna.su/news/1661896155
Tymczasem w polskiego Bolka nadal pompują bezcenny tlen, którego coraz mniej pozostało na Ziemi…

30. Na froncie walki z nieposłusznym Księciem Walii, brytyjscy naukowcy ustalili że lotniskowiec jej jebanej mości ma zjebane śmigło w jednej napędowej śrubie. Nadal może pływać po morzach i oceanach świata to jasna strona tej awarii, ale tylko w kółko – to weselsza strona. Nie ma mocy na Wyspach Brytyjskich żeby Książę Walii przestał się kręcić w kółko jak baletnica. To jest tak spedalony i wypełniony czarnymi zboczeńcami okręt, że jakakolwiek sensowna naprawa w sensownym czasie tej śruby nawet nie wchodzi w rachubę, ponieważ remont okrętu to trochę więcej niż założenie na zboczeńca damskich ubrań.
W tej sytuacji proponuję przemienić ten statek na okręt więzienny – zamknąć tam wszystkich chorych na małpiego wirusa i oni już nie uciekną bo jak uciekną to wrócą tam skąd uciekli, kręcąc się w kółko – proste.

31. Po tych wszystkich sukcesach „chersońskiej kontrofensywy” sztab generalny komika zdecydował się na kolejne zaostrzenie i tak już brutalnej cenzury i opublikował nowe wytyczne dla mediów relacjonujących operacje wojskowe:

– Zabronione jest ocenianie działań Sił Zbrojnych Ukrainy lub ich dowódców.

– Tylko dowództwo Sił Zbrojnych Ukrainy ma prawo do składania sprawozdań z operacji bojowych, ich przebiegu, konsekwencji i wyników.

  • Nie dopuszcza się żadnej alternatywnej interpretacji sytuacji operacyjnej na froncie.
  • Zabrania się tworzenia własnych prognoz.
  • Wszystkie media muszą milczeć na temat działań ukraińskich formacji zbrojnych i czekać aż dowództwo wyda oficjalny komunikat.

1 września 2022

1. Fragmenty ukraińskich pocisków zebrane w elektrowni jądrowej Zaporoże. Zostaną przekazane tej całej komisji ale myślę, że zaginą w otchłaniach eurokołchozu tak samo jak laptop pdeofila Huntera Bidena który „zgubiło” FBI lub taśmy z lądowania na Księżycu „zagubione” w NASA.

2. Chyba jakiś wirus zaatakował anglosaskie uzbrojenie bo po lotniskowcu jej jebanej mości, który się zepsuł na drugi dzień po wyjściu w morze, teraz wszystkie murikańskie śmigłowce zostały uziemione z powodu problemów z silnikiem. Jak znam życie wszyscy Afroamerykanie siedzą w sztabie usiłując z całych sił zrozumieć problem…

I tak nie zrozumieją, bo szmaciana lalka i tak powie że to wina Putina…

3. Kolejny polski czołg dopala się w ramach „chersońskiej kontrofensywy”.

4. Jedne Chochoły dzień w dzień umierają i gniją w okopach a inne w tym samym czasie mają ich głęboko w dupie i imprezują bez końca. Mina mięsa armatniego, które to obserwuje – bezcenna.

kolejny filmik w linku:
https://t.me/RVvoenkor/24545?single
i kolejny:
https://t.me/RVvoenkor/24544?single
i jeszcze jeden:
https://t.me/RVvoenkor/24547?single
To tyle w ramach krytyki że mój blog jest szyderczy, prześmiewczy i nieczuły. Skoro same Stepany mają swoje własne plemię w dupie – tym bardziej mi ich żałosny los wisi i powiewa. Dostali dokładnie tę samą szansę co Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś i inni. Mieli „wszystko” o co „walczą” – włącznie z Krymem – gratis od wujka Niedźwiedzia. Mieli.
Zjebali ten dar losu po całości wybierając los parobków i morderców własnego plemienia u żydowskich oligarchów, którzy z najlepiej wyposażonego w surowce i żyzną ziemię kraju zrobili feudalny folwark zwierzęcy, żydowski kibuc oraz burdel o najniższych w Europie dochodach na głowę: 100 dolarów/miesiąc.
Zjebali po całości szansę od życia a teraz będą wegetatywnymi Cyganami skoro nie potrafią żyć jak ludzie…
Kompletnie nic nowego w temacie Chazarów nie potrafiących żyć normalnie w zgodzie z sąsiadami. Chazaria, Izrael i Ukraina są tego najlepszym dowodem. To prymitywne i agresywne plemię z epoki kamienia przypadkowo przeniesione do XXI wieku. Nie ogarnia kompletnie tych czasów i nadal usiłuje truciznami, maczugami i kamieniami iść przez życie… i kraść, kraść, kraść…

5. Niewidzialny Chochoł. Do czasu drona z termowizją…

6. Jeszcze jeden polski czołg odnalazł się pod Chersoniem po „kontrofensywie”.

I jeszcze jeden. Tego chyba musiała klepnąć z góry łapa Cyklopa, bo mu się ocalała tylko podłoga.

7. A teraz gwóźdź programu. Wojna fejkowych wideo.
Najpierw runęło w świat propagandowe wideo ukraińskie z tak zwanej „chersońskiej kontrofensywy”…

https://t.me/RVvoenkor/24429?single

a potem kolejne…

Powstała zatem natychmiastowa parodia rosyjska, zrobiona od ręki na froncie – mistrzostwo świata oraz mistrzostwo szydery 🙂
„Ukry atakują. Runęła czwarta, piąta, szósta linia obrony. Czołgi… artyleria… czarownicy… zauważono użycie czarnej magii…” hehe no i ta ścieżka dźwiękowa. Jak nic, będzie Oskar za ścieżkę dźwiękową, bo nawet rżących koni nie zabrakło – co świadczy, że runęła też na Rosjan chocholska huzaria 🙂

Zachodnie ścierwomedia tymczasem puszczają to jako autentyczne przerażenie rosyjskiego żołnierza, masakra.
A oryginalnego fejka – który wyprodukowano dla ścierwomediów – made in ukraińska bezpieka, wszyscy już o nim pomału zapomnieli:

8. Pojebana wegetarianka dostała dożywocie za zagłodzenie trawą dziecka na śmierć.
https://vidmax.com/video/214749-vegan-mother-who-starved-her-toddler-to-death-with-her-insane-diet-is-sentenced-to-live-in-prison

9. A tu pedofil, który prawie porwał sprzed domu 6-letnią dziewczynkę. Oczywiście Murica i oczywiście sędzia go wypuści bez kaucji…
https://vidmax.com/video/214755-this-was-the-frightening-moment-a-6-year-old-narrowly-escaped-a-child-abduction-in-ohio

10. Po podpięciu Bolka pod butlę z tlenem, po trzydziestu latach przerwała milczenie Bolkowa.
„Nie o takę Polske wałczyłam.” – rzekła odpalając zdartą płytę.
https://wiadomosci.wp.pl/danuta-walesa-uderza-w-pis-to-jest-druga-komuna-6807298785778592a
Materiałów z tej „walki” nie ma co prawda nawet w najstarszym góralskim totalizatorze, ale teczka pewnie jest w jakimś ipeenie…
Najważniejsze jednak dla Polski, żeby starzy dobrzy lekarze zrobili wszystko co możliwe, żeby covid nie złapał Bolka…
bolek… albo Bolek covida.bolek1
Bo jak nie uratują Bolka, to Bolkowa napisze Mein Kampf – o jeke Polske walczyła – a tego to już żaden Polak nie wytrzyma…

11. Gorbaczow zanim zmarł zrobił wyznanie ale nie były to wyrzuty sumienia nad milionami Rosjan których jego pierestrojki zagłodziły na śmierć i upasły ponad miarę żydowskich oligarchów. O, nie? Jedyne co wystękał to: „Wszystko co zrobiłem, zostało zniszczone”.
https://www.o2.pl/informacje/nie-zyje-michail-gorbaczow-oto-co-mowil-o-putinie-przed-smiercia-6807242506865568a
I to jest pozytywna wiadomość, bo dużo prościej jest w świetle tego „zniszczyć wszystko” co zrobił nasz mały, polski Bolek – żeby tak jak Rosja powrócić do normalnej normalności w której to Omajtki siedzą w łagrach i więznieniach, a nie niewinni, okradzeni przez żydostwo ze wszystkiego ludzie.

12. Pojawiły się uaktualnione dane Ministerstwa Obrony Rosji dotyczące „chersońskiej kontrofensywy”.
Nie powiodła się próba wznowienia przez reżim Zełenskiego działań ofensywnych na odcinku Nikołajew – Krzywy Róg i innych kierunkach.
Podczas nieudanych ataków wrogowie ponieśli znaczne straty i zostali odepchnięci przez armię rosyjską.
Wieś Suchy Stawek została najechana i zniszczona przez batalion 57. brygady Sił Zbrojnych Ukrainy. Obecnie kończy się niszczenie jego szczątków.
Aby uwolnić jednostki Sił Zbrojnych Ukrainy, przez rzekę Ingulec przetransportowano 12 czołgów dostarczonych reżimowi kijowskiemu przez Polskę.
Część czołgów została zniszczona przez potężny ostrzał wojsk rosyjskich, kilka zostało wysadzonych na własnym polu minowym podczas bezładnego odwrotu. W rezultacie tylko 5 zdołało uciec.
Przez dwa dni nieudolnych ataków na Nikołajew – Krzywy Róg i inne kierunki, ukraińskie wojska straciły 4 samoloty bojowe (2 Su-25, Su-24 i MiG-29). W powietrzu zestrzelono trzy ukraińskie śmigłowce Mi-8.
Zniszczono 63 ukraińskie czołgi, 59 bojowych wozów piechoty, 48 innych bojowych pojazdów opancerzonych, 14 banderomobilów z ciężkimi karabinami maszynowymi i ponad 1700 bojowników z Ukrainy.
https://rusvesna.su/news/1661939857
Tysiąc siedemset, ho ho ho! Dodać tylko można że licznik dalej bije, jako że w krzakach i dołkach zlega na pewno jeszcze sporo kawałków Stepana którego jeszcze długo będzie się wydobywać. I koniecznie trzeba tu podkreślić również, że ten holokaust Chochoła jest wynikiem tylko i wyłącznie kijowskiego klauna, który mając przecież zerowe doświadczenie wojskowe ogłosił się ni z gruchy ni pietruchy… głównodowodzącym.
Nazilenski wymordował przecież i zdelegalizował wszelką opozycję, otoczył się skorumpowanymi jak on klakierami, zlikwidował nawet nieprzychylne media grając propagandę na jedną tylko nutę, no i po tej „kontrofensywie” karalne uczynił ocenianie na Ukrainie jego działań lub komentowanie jego tak zwanej armii.
A Miś jak to Miś, przeżuł banderowskie robactwo i wypluł… i idzie dalej.
A szef Chersonia skwitował błazna krótko: „Wołodymir Zelenski został katem ukraińskiego narodu. Złapał zwykłych obywateli i wysłał nawet nieprzeszkolonych na rzeź, ze znanym skutkiem.”
I dalej będzie wysyłał, dodam od siebie. Jest żydem w końcu i dopóki nie zostanie przez tych zwykłych obywateli zdjęty ze stołka, będzie ich mordował z upodobaniem – tak samo jak jego przodkowie.

13. Gorbaczow już został nawozem, a więc intelektualiści rosyjscy jadą z tematem.
„Gorbaczow nie dorósł do tytanów polityki globalnej.”

„Był mały i nieistotny.”

„Powinien zostać zapomniany.”
Tak samo Bolek, dodam. Jak tylko odepną go od aparatury powinien zostać raz na zawsze jak zdrajca Popiel wymazany. I to tak dokładnie żeby jak po Popielu tylko przezwisko po nim w pamięci zostało. „Popiel” – oznacza „trzymający z popami”, bo jako pierwszy jakieś 170 lat przed Mieszkiem zdradził Lachów przyjmując chrzest od odwiecznego wroga – tyle że prawosławny. Potem jego niemiecka żona wytruła 21 władców Lechickich więc została zabita (rzucona myszom lub szczurom na pożarcie) a on wypędzony. Podobno Popiel uciekł na południe i założył dzisiejszą Chorwację. Ale faktem niezbytym jest że NIKT nie wie jak się naprawdę nazywał, bo raz a dobrze został ZAPOMNIANY.

14. Najbardziej widowiskowy epizod „chersońskiej kontrofensywy”. (Na razie, bo podobno właśnie zaczęła się trzecia część tej pogrzebowej imprezy.) Latający ponad polem bitwy Duch Chersonia namierzył chocholski transporterek opancerzony, który usiłował złapać oddech i chyba uzupełnić amunicję. Ponieważ górna klapa była otwarta a nie było akurat pod ręką Szulca, raz za razem Duch Chersonia wrzucał mu kinder niespodzianki do środka. Pierszy granat chyba ogłuszył tylko Chochoły ale od drugiego kinderka zapaliła się amunicja no i dwa Chochoły wystartowały ze swoim transporterem w kosmos. Efektownie jak cholera.

15. W końcu wyjaśniło się dlaczego Chochoły palą się tak dobrze jak benzyna.

16. Czeczeńcy się nie patyczkują tylko działają.

17. Dziś chińska pogromczyni mitów. Podobno koty wyczuwają katastrofy ale w praktyce to jednak chińskie babcie mają lepszego czuja niż futrzaki. Babcia spoko się zawinęła z tym swoim obierakiem lub szydełkiem, a tymczasem kot ledwie, ledwie się zawinął… dosłownie centymetry sierściucha dzieliły od ciosu jakąś belką 🙂

Są tych babć miliony na chińskich targowiskach a zatem cena nie może być wygórowana. Może sobie jedną taką chińską babcię warto kupić.

18. Jeszcze jeden materiał o sławnym kulturyście z Azowa.

19. Szmaciana lalka i koleżanki szmacianej lalki z G-7 mają nowy pomysł na zagłodzenie Rosji. Kupią surowce w Chinach. Rosyjskie ale u chińskiego pośrednika. I to ma zagłodzić Rosję.

20. Niemiecka niewolnica seksualna santa Klausa Szwaba, Analna Lena zapewnia Chochoły że „Niemcy będą zawsze stały za Ukrainą i nieważne co mówią jej niemieccy wyborcy.”

Za każdym banderowcem ZAWSZE stoi Niemiec – to już pisałem ale warto sobie zapamiętać. Jest to ponad stuletnia polityka szkopa.

21. Wojska alianckie pod Charkowem. Ich transporter wpadł na minę…