Szybkie Wieści… 48

kontrofensywa

2 września 2022

1. „Chersońska kontrofensywa” (na tytułowym obrazku) wywołała ostry stan zapalny w aż trzech wioskach. Obecnie ten wyrostek robaczkowy jest przez chirurgów intensywnie usuwany. Akcja klauna zakończyła się spektakularną porażką a jego amerykańscy kuratorzy już piszą, że to była jego samowolna operacja wykonana wbrew woli armi, bla, bla, bla, co oznacza, że Zelenskiego już powoli namaszczają na uroczystego kozła 🙂
źródło grafiki: https://t.me/pl_news_front/4984

2. Nazistowski reżim klauna wysłał wczoraj dwie grupy komandosów aby przejąć zaporoską elektrownię atomową. Dla odwrócenia uwagi banderowska artyleria ostrzelała w tym czasie teren leżący 400 metrów od reaktorów atomowych.
Łącznie było to 60 ludzi na siedmiu łodziach, którzy przeprawili się przez zbiornik wodny 3 kilometry od elektrowni.
https://www.rt.com/russia/561943-ukrainian-troops-seize-zaporozhye-nuclear-plant/

W miarę napływania informacji wrzucę nowe poniżej…


3. Rosyjskie Aligatory natychmiast wyruszyły ich zlikwidować.

4. Jakaś kościelna impreza w Polsce została tego… zaszczekana przez jakieś coś o niebieskich włosach z kolczykami w nosach…

5. Papamobile wydał dekret, aby w trybie pilnym WSZYSTKIE instytucje watykańskie przeniosły wszelkie aktywa do Banku Watykańskiego przed 30 września.
Nadesłała Beth, dzięki 🙂
Dekret papieski wchodzi w życie natychmiast, razem z publikacją w gazecie codziennej stolicy apostolskiej Osservatore Romano.
Cały majątek ruchomy będzie zarządzany przez „Instytut Dzieł Religijnych”, czyli sitwę bankową Watykanu czyli Rotszylda, który szykuje jeszcze jeden skok na kasę w ramach bankrutowania, które dokucza satanistom.
https://www.vaticannews.va/en/pope/news/2022-08/pope-francis-ior-holy-see-rescript-movable-property.html
No ale cóż, jak mus to mus – trzeba w trybie pilnym natychmiast powiadomić ojca Rydzyka i tego drugiego, jak mu tam było… aha… ojca Konika.
konik
Konik musi spuścić łeb i zrobić przelew, czy konie mnie słyszą !?

6. Dzień trzeci tragikomicznej farsy o nazwie „chersońska kontrofensywa” zaowocował najbardziej spektakularną porażką klauna w tej wojnie. Chodzi o tak zwany „atak” na elektrownię atomową Zaporoże, który swoją nieudolnością przebił nawet tamte nieporadne „ataki” na Wyspę Węży. Ale po kolei, bo to szerszy temat – i na pewno trafi do podręczników wojskowego kabaretu.
Próba przejęcia tej elektrowni atomowej została zaprojektowana i wyreżyserowana przez wywiad prosiaczka Borysa – MI6. Wyszkoleni w tym celu komandosi w Wielkiej Brytanii w liczbie 64 sztuk, wyruszyli przez zbiornik Kachowskoje na siedmiu szybkich łodziach. Wylądowali na przeciwległym brzegu – 3 km od elektrowni jądrowej, gdzie natychmiast spotkała ich rosyjska zasadzka.
Dlaczego zasadzka?
Bo życie jest full of zasadzkas.
Rosyjski wywiad był w pełni świadomy ich planów i obserwował tak zwanych komandosów od czasu, gdy opuścili Polskę. Plan operacji i część instruktorów, według danych wywiadu, przywiózł ze sobą Boris Johnson kiedy wycierał rękę w dupę zanim ją podał klaunowi. Gdyby operacja odniosła sukces, prosiak odmówiłby dymisji, powołując się na międzynarodowy stan zagrożenia, który grozi katastrofą planetarną. Borysowi marzyło się być niczym Churchill – wodzem czasu wojny. Operację koordynowali funkcjonariusze MI6 ze swojej siedziby na przedmieściach Kijowa. Wszyscy 64 członkowie grupy dywersyjnej przeszli niedawno szkolenie w Wielkiej Brytanii i przybyli do Odessy z Warszawy 29 sierpnia.
Z 64 tak zwanych „komandosów” co najmniej 47 już nie żyje, kilku jest rannych, a tuzin jest uwięzionych bez możliwości ucieczki, a wszystkie siedem ich łodzi zostało zniszczonych.
Całe przedsięwzięcie okazało się totalną, amatorską katastrofą. Obserwowaną z zaciekawieniem od początku do końca przez rosyjski wywiad.
Były jeszcze na wypadek W, dwie dodatkowe łodzie desantowe po 160 żołnierzy ale…
ale zostały zatopione na środku ich trasy. 320 kolejnych „komandosów” udało się do komandira Bandery.
Plan był taki ładny: zdobyć elektrownię i posiedzieć w niej z komisją ONZ w charakterze ludzkiej tarczy, co zapobiegnie rosyjskim atakom i da wynik jej pracy „zgodny z oczekiwaniami”, czyli że to ostrzeliwała elektrownię Rosja.
A potem być może planowano ich zamordować – tak samo jak kuratorów zachodnich w Azowstalu – i fałszywie oskarżyć o „zbrodnię wojenną” na komisji ONZ Rosję…
To wszystko zostało przejrzane w zarodku i bardzo mocno stłumione.
Łącznie w tę groteskową misję zaangażowano około 700 Chochołów – niemal wszyscy są już pozabijani.
Monumentalna klęska – największa w tej wojnie. Wszystkie zachodnie wywiady obecnie na jej temat milczą zgodnie – co oznacza, że maczały łapy w tej katastrofie. Atak bowiem zbiegł się idealnie z wizytą tych szulerów z ONZ, którzy chcieli oczywiście uznać kontrolę Chochołów nad elektrownią i ustanowić tam coś ala „strefę zdemilitaryzowaną”, czyli kolejny wrzód na mapie świata. To wszystko co sobie zaplanowali wzięło na monumentalną skalę w łeb, bo Rosja ich po raz kolejny ograła jak małe dzieci.
„Inspektorzy” z ONZ, pokręcili się trochę po elektrowni i jak niepyszni się zawinęli, bo im uważnie patrzano na ręce. Wyjechał ich szefuńcio i jego ludzie – zostało tylko dla formalności parę osób szeregowego personelu. Rosja miała i nadal ma nad tą elektrownią całkowitą, niepodzielną kontrolę.
Być może po wojnie zrobiony o tym zostanie film romantyczny. Jeśli tak to proponuję tytuł roboczy. „Protokoły głupków syjonu”, bo krętacze z ONZ i NATO osiągnęli tylko tyle, że kolejny blok tej elektrowni został wyłączony i kolejni Ukraińcy nie mają prądu oraz wody.
A Chochołom jak się coś tam w strategii kuratorów klauna nie podoba, no to pretensje proszę bardzo kierować do Borysa Dżonsona i tych agentów specjalnej troski w służbie jej jebanej mości. Tych wszystkich 007 i 700, czyli z licencją na zabijanie po siedemset Chochołów.
Tyle się wydarzyło na wczoraj.
Tymczasem dziś na Zakarpaciu jest już żałoba narodowa z powodu gigantycznych strat jakie tam odniesiono.

7. Kolejne spektakularne straty wśród uczestników tak zwanej „chersońskiej kontrofensywy”.

8. Krwawa porażka – tylko tak można nazwać te ofensywne „wysiłki” wojskowego amatora Nazilenskiego.

9. Kącik humoru. Pijany Chochoł udaje Chucka Norrisa i wypłaca kopa w ryj banderówce, która go spłodziła.

Karma nie przestaje mnie zadziwiać… zawsze znajdzie sposób, o którym nawet fizjologom się nie śniło.

10. Nieocenzurowana wersja najlepszej jak dotąd akcji Ducha Chersonia.

Ten niepozorny dronik rozpoznawczy ma już kilka pojazdów opancerzonych na boku zrobionych… i bardzo kurwa dobrze, bo co będzie tak na pusto latał 🙂

11. Polski czołg i dobrze wysmażona ukraińska załoga.

Jak by co to reklamacje proszę słać do Andżeja Dudy – to on aż tak bardzo nienawidzi Ukraińców, że im daje czołgi które wybuchają. Wszystko wskazuje, że to jednak nie jest debil tylko agent Kremla, który działa z cygańską przebiegłością i żydowskim wyrachowaniem. Ależ on musi tych banderowców nienawidzić…

12. Władimir nie cierpiał go, (bo nigdy go blisko siebie nie dpuszczał z jakimiś „poradami” lub „doradztwem”), ale z klasą pożegnał Michaiła.

13. „Chersońska kontrofensywa” została zmiażdżona a siły alianckie zdobyły na uciekających Chochołach mnóstwo zachodniej broni.

14. Nieprawdopodobnie zacięta walka o ruiny mostu – tym razem w wersji rozszerzonej.

Pamiętam ten most z innego klipu – bezdomne homeopatyczne Chochołki osiedlone pod nim ostatecznie zostały razem z tym mostem przez rosyjską artylerię na miazgę wymłócone. Ale walczyli dzielnie – trzeba im to przyznać.

15. Władimir Putin odwiedził Kaliningrad, którego o dziwo do dziś generał Skrzypczak nie „odbił”. Plany nawet grube Skrzypczak na ten Kaliningrad miał ale takie same jak Kurdupel na nowy ład…
Plan Skrzypczaka był do dupy, bo w dobrym strategicznie planie najpierw należałoby wysłać Bolka motorówką do Moskwy, żeby przeskoczył do Kremla przez płot i w pierwszej kolejności obalił tam flaszkę… to jest reżim totalitarny, a dopiero potem Bolka z matką boską i motorówką można by wysłać na Kaliningrad. Inaczej, jak uczy historia, to się nie ma prawa udać.
https://rusvesna.su/news/1662041219

16. Kolejny rozdział Protokołów głupków syjonu napisał się sam. Cukierberg, który jest tak naprawdę Rockefellerem, niewyobrażalnie przyżydził na jakości wciskając ludziom chłam zapóźniony graficznie o 30 lat i jego metawerse zdechło.

https://www.fastcompany.com/90781259/the-metaverse-is-as-dead-as-zuckerbergs-cartoon-eyes

Nikt nie chce patrzeć na jego ryj jak z pierwszej edycji starożytnych Simsów więc wicie, Cukierberg, rozumicie… z gówna bata nie ukręcisz, powiadają. Powiadają też, że z gówna powstałeś i w gówno się obrócisz.
Cukierberg Facefucka ukradł komuś innemu a potem się ugodą sądową wykpił za grosze, no ale metawerse to chyba było jego własne dziecko i prowadzących go kuratorów z CIA. Brak kasy i wrodzone skąpstwo jednak sprawiły, że nie opakował tego klasycznego żydowskiego gówna w kolorowy papierek no i stało się – wielki gruby plan który narodził się przez poronienie, umarł w wyniku poważnych wad wrodzonych, hehe.
metaverse
17. Palcowana dziwka Rotszylda – Emanuel Masturbowany – wyjął palca z dupy, podniósł go do góry i oznajmił, że Francja będzie miała największą armię w Europie.
Foto w linku:
https://t.me/pl_news_front/4994
Ja mu wierzę. W żadnej armii europejskiej nie będzie tylu pedałów, transów i kobiet z jądrami – to już z góry pewne. Skoro jednak Grupa Zadaniowa Bagietka zmarniała na Ukrainie jak rozdeptany rogalik, no to mam nową nazwę dla tej nowej armi: Legia LGBTHIV i Cudzoziemska.

18. Pedo Hitler, który furorę robi na obecnie na internetach.

19. Archeolodzy zaczynają się już dokopywać do warstwy historycznej z epoki Chochoła, w której odbyła się ta sławna „chersońska kontrofensywa”.

20. Próba odstrzelenia wiceprezydentki Argentyny. Niestety pistolet nie wystrzelił i Niemra dalej kradnie tlen…

21. Idiota roku. Właściwie covidiota.

22. Jeszcze dwa dni temu Analna Lena z niemieckiego MSZ warczała, że Niemiec będzie wspierał Ukrainę niezależnie od tego co sądzą wyborcy, a dziś proszę bardzo – zaraz po zbiorowym samobójstwie o roboczej nazwie „chersońska kontrofensywa” zarówno Szulc jak i palcowany gerontofil Emanuel, są uwaga, uwaga… gotowi do rozmów z Rosją 🙂
Foto obydwu bardzo kwaśnych szumowin w linku:
https://t.me/pl_news_front/5023
Starsza pani, która urodziła się mężczyzną i molestuje Emanuela odkąd był trudnym dzieckiem z izraelskiego burdelu dla pedofilów, nie skomentowała tego.
Morawiecki też nie skomentował „chersońskiej kontrofensywy”, bo chłopak jego żony publikować mu nie pozwolił.

23. Władimir Putin nie traci jednak czasu na telefony od szumowin. Wydał rozkaz żeby do połowy września oczyścić z banderowców cały Donieck. Tak więc tak jak się spodziewałem – kiedy reżimek klauna będzie lizał rany – wówczas Rosja zdecydowanie uderzy.
To było nieuniknione, bowiem innej metody jak dalekie odrzucenie banderowców od cywilnych miast, nie było i nie ma. Musi być przynajmniej 100 kilometrów front oddalony od miasta żeby mieszkańcy mogli żyć wreszcie w spokoju – poza zasięgiem artylerii – tak jak to ma miejsce w Mariupolu. Tak więc jesień zapowiada się interesująca.

3 września 2022

1. Operacja usunięcia wyrostka robaczkowego przebiega pomyślnie.
wyrostek1
Ponadto na północy w miejscowości Pietrówka udało się zamknąć w kociołku trochę złośliwych Chochołów próbujących wytworzyć jakieś przerzuty, czyli kolejny wyrostek robaczkowy…

2. Wciąż spływają materiały z tego zbiorowego samobójstwa jakie miało miejsce pod Chersoniem.

3. No proszę bardzo, okazuje się że z motyką na Słońce, czyli z Chochołem na elektrownię atomową, oprócz szpiegów specjalnej troski od Borysa, rzucili się też starzy, dobrzy murikańscy najemnicy z Black Water od pedofila Bidena.

Działali na Ukrainie razem z batalionem Azow – tu jest materiał na ten temat:

The Blackwater Is in Ukraine with the Azov Battalion


… a zakończyli działalność na brzegu błękitnej wody. Strasznie ich tam sponiewierano. Jak tak dalej pójdzie Rotszyld będzie musiał uśmiechnąć się do Sorosza i na Ukrainę pchnąć jego Antifę a jak Antifa się zużyje to satanistom pozostanie straż miejska i te działaczki od strajku kobiet… te ze zjełczałymi waginami, które rozmnażają się przez wysranie.

4. Jeszcze jedna murikańska haubica i jej ciężarówka została zdemobilizowana.

5. Makabrycznie duże straty odnotowano u Stepana idącego do Chersonia.

6. W samym tylko Nikołajewie leży rannych ponad 2000 Stepanów i czeka na biorcę narządów po tej klęsce pod Chersoniem. Szpitale przepełnione.

7. Niewielka część – łącznie jakieś 300 – miała szczęście i została schwytana.

8. Biologia. W pierwszej dekadzie września rozpoczął się okres godowy Chochoła. Wszystkie dołki, stepy, miedze, krzaki od Donbasu aż do Lwowa wypełniają zakochani…

9. Piosenkareczka z Brazyli wskoczyła sobie w stringach w tłumek fanów. Fani oczywiście sprostali trudnemu zadaniu…
https://vidmax.com/video/214785-brazilian-pop-star-finds-out-the-hard-way-it-s-a-terrible-idea-to-jump-into-the-crowd-naked

10. Armia rosyjska rozpoczęła najgorszy koszmar chazarskiego komika – ofensywę pod Chersoniem. Pancerny walec idzie na Chochoły we wszystkich kierunkach.
Mapka w linku:
https://rusvesna.su/news/1662134907

11. Niezadowolony z Szulca Klaus Schwab, podniósł ceny paliw w Niemczech o pół euro za litr. Było po 1,7 na początku tygodnia a w piątek jest po 2,2.
https://rusvesna.su/news/1662134089
Strach pomyśleć ile podniesie Anglikom za ten ostatni blamaż Borysa 🙂

12. Potwierdzają się moje wczorajsze przypuszczenia. Narkoman Zelenski wyjęczał bowiem, że miał umowę z komisją ONZ na utworzenie „strefy zdemilitaryzowanej” wokół elektrowni atomowej Zaporoże ale komisja ONZ go… tak, tak, wzięła jego i go oszukała. Mieli w Kijowie spotkanie, wszystko ustalili na spotkaniu a tu taki cios w plecy.
https://rusvesna.su/news/1662128821
Zdrada, wszędzie zdrajcy i wrogowie ludu. Trzeba czystkę zrobić i na szefa SB wyznaczyć kobietę z brodą i jądrami. Konczita Wurst, byłaby dobra, myślę… w łóżku klauna pocieszy i na froncie da radę – zwłaszcza w tym trudnym okresie godowym…

13. Duch Chersonia znowu działa. Tym razem upolował sobie banderomobila.
https://rusvesna.su/news/1662123620

14. Dimitrij Miedwiediew uspokoił starą torbę Ursulę von der coś tam zaniepokojoną rosnącymi cenami gazu.

  • Rosyjskiego gazu w Europie nie będzie. – oświadczył zamykając trudny dla starej torby temat.

Dymitrij musi być proekologiczny, tak myślę, bo gaz rosyjski jest wybitnie cieplarniany a najbardziej globalne ocieplenie dokuczało przecież Niemcom. Ludzie Szulca z bundesgutentagu powinni dla Dimitrija wygospodarować miejsce, żeby mu pomnik gdzieś w dobrym miejscu postawić, bo zrobił dla niemieckiego klimatu jednym zdaniem więcej niż Greta na wszystkich wagarach…
https://rusvesna.su/news/1662117705
No i w tej sytuacji powraca mój stary pomysł ale z drobną modyfikacją. Ponieważ Nord Stream ma akurat „konserwację” należy natychmiast odpiąć od niego Angelę Merkel i podpiąć ją pod Rurociąg Jamalski.

15. Były komik a obecny błazen ma nowy pomysł na przytulenie kasy. Oświadczył, że może sprzedać dużo energi elektrycznej Europie, coś około 8 procent tego co zużywają Włochy, ale pod jednym małym warunkiem: że mu Rosjanie oddadzą elektrownię atomową w Zaporożu.
https://rusvesna.su/news/1662113969
Rosjanie oczywiście przyklasnęli i usiedli w parlamencie żeby to solidnie rozważyć, bo fakty są takie, że jak dadzą klaunowi elektrownię to klaun energię sprzeda i będzie miał na kokainę. Propozycja jest niezwykle kusząca i podejrzewam, że Rosjanie lada moment z elektrowni w tym celu uciekną 🙂

16. Duzy skład amunicji zniknął Chochołom w Nikołejewie. Mają teraz solidny materiał na jezioro jako atrakcję turystyczną, po deszczach pewnie zarybią i sprowadzą rowery wodne…

18. Amerykańskie biolaby na Ukrainie. Przeprowadzano testy na mieszkańcach Rubieżnoje.

19. Niedobitki z „chersońskiej kontrofensywy”

20. Klaunowi chyba skończyła się kasa na banderomobilowe Toyoty.

21. Festiwal filmowy w Cannes. Katagoria film dokumentalny. Dzieło opowiada o tym jak grupka dzielnych emigrantów uratowała 89 babcię od niebezpiecznego banknotu 10 euro powodującego inflację. Uratowana babcia poszła do szpitala ze złamaną twarzą.
https://vidmax.com/video/214792-89-year-old-lady-is-brutally-sucker-punched-from-behind-and-robbed-of-10-euros-by-young-migrants-in-cannes

22. Niedobre wiadomości z uni europedałopejskiej. Wilki zjadły ulubionego kucyka Ursuli von der coś tam. Ciało kucyka znalazł na farmie mąż Ursuli, stary tobacz Heiko von der coś tam.
Na miejscu pracują służby niemieckie rolnicze i weterynarz, który już pobrał do badań próbki kucyka.
https://rusvesna.su/news/1662147754
Z Polski płyną do Ursuli kondolencje…

4 września 2022

1. Murikanie mieli dobre ubezpieczenie, bo jak im się zepsuł transporterek momentalnie rosyjska pomoc drogowa się nim zajęła.

2. 16 powodów, żeby się nie przeprowadzać do Rosji.

Ja tam jednak naliczyłem powodów dwadzieścia:
1 – Rosja nie świętuje miesiąca dumy,
2 – Nie ma squatersów w Rosji,
3 – Jeśli wtargniesz do czyjegoś domu będziesz usunięty,
4 – Pomniki nie pasujące do nowej epoki nie są usuwane,
5 – Od 30 lat armatki wodne i gumowe kule nie były używane,
6 – Pokazy sztuki afrykańskiej w muzeum nie wracają do Afryki,
7 – Jeśli ukradniesz coś w sklepie pójdziesz do więzienia,
8 – Nie ma genderowych toalet w Rosji,
9 – W Rosji ludzie myją całe ciała i nawet biorą kąpiele,
10 – Nie ma fundacji Sorosza w Rosji,
11 – Nie ma kolorowych ukraińskich widowisk w Rosji,
12 – W Rosji nie możesz przerwać kariery nikomu kogo nie lubisz,
13 – On może cię pozwać o zniesławienie,
14 – Nie ma BLM w Rosji,
15 – Nie ma kościoła szatana w Rosji,
16 – Dzieci Władimira Putina nie palą cracku,
17 – Nie ma getta w Rosji,
18 – Rosja stosuje tylko odwetowe sankcje,
19. – W Rosji nadal możesz kupić takie książki: Maus: opowieści ocalałej, Zabić Drozda, Przygody Hickleberry Finna, Mała Czarownica.

20 – W Rosji nie pójdziesz do więzienia za odmowę szczepień.

3. Wiadomości ze świata równoległego. Eurokurwy świętują zamknięcie Nord Stram 🙂

Cieszą się po prostu że wykończą zimnem swoich obywateli tej zimy – tych opornych którzy ich szczepionki nie wzięli i tych którzy byli na tyle głupi, że żadnej eurokurwy nie sprzątnęli. Działają dla santa Klausa Szwaba i się cieszą, że nic nie będziemy mieli i będziemy szczęśliwi.

4. Chińczycy nie odpuszczają i mimo niezliczonych ofiar nadal starają się schody ruchome zrozumieć.

5. Biologia. Glonojad szykujący się do oczyszczenia kolejnego zbiornika…

6. Samotny szeryf goni niebezpiecznego bandytę. I czterystu pomocników szeryfa…

7. Reporterzy powodziowi mają w Pakistanie przechlapane.

8. Brutalny koniec kolejnego oddziałku Chochołków. Ługańska milicja w akcji.

9. Mnóstwo martwej natury zalega w zaroślach w okolicy Doniecka. Dopóki się po to nie zgłoszą poszukiwawcze wdowy, klaun tradycyjnie będzie ich pensje sobie pobierał…

10. Szczęśliwe, bo żywe pojmane Chochoły.

11. Kolejny porzucony polski czołg. Przyda się w donieckiej milicji, bo Andżej Duda dał za darmo i pokrył koszty dostawy… ten, który nie jest debilem, ten Andżej, którego Agata nie dopuszcza…

12. Chochołki reperują swoje dołki w przerwie rosyjskiej artylerii na kawę.

13. Gigantyczna demonstracja w Pradze. Czesi chcą taniego gazu, nie rozwadniania ich narodu Chochołami, dymisji rządu i neutralności.

Jeśli zrobią szturm na parlament to dostaną to co chcą, a jak nie zrobią szturmu to będą marznąć zimą…

14. Posiłki, które przybyły do „chersońskiej kontrofensywy”, nie tylko wskazały bazę bojowników ale razem z nimi istniały tylko dwie minuty.

15. Nord Stream całkowicie zamknięty. Europa jedzie na zapasach a Ursula von der coś tam, szykuje się do palenia w piecu kucykami.
Surowce oczywiście nie podrożały więc rosnące ceny energii to tylko i wyłącznie sprawka Klausa Schwaba który chciał żebyśmy niczego nie mieli i byli szczęśliwi. Z gazu przecież się nie robi prądu, natomiast ropa wręcz o 20 procent nawet potaniała. Na razie cały świat „protestuje” czyli mówi że nie będzie płacić za prąd wyżyłowanych rachunków ale dopóki nie zrobią szturmów na parlamenty oczywiście to nic nie da, bo system jest totalnie skorumpowany i maksymalnie wrogi ludziom.

16. Mały Chińczyk topi się pod okiem ratownika. Inny ratownik wyciąga małego Chińczyka i daje zwłoki matce. Pełna profeska.

https://vidmax.com/video/214798-shocking-video-little-chinses-boy-drowns-in-pool-in-front-of-everyone-as-no-one-bats-an-eye-to-save-him

17. Smutne wiadomości od murikańskich wojowników. Najemnik Greg is dead.

No cóż, Greg już nie powróci z wakacji do domu, ale dla powracających, którzy powrócą przypominam o tym jak powroty bywają trudne i jak ważną sprawą jest przy próbie powrotu dobra nawigacja.

5 września 2022

1. Zgodnie z oczekiwaniami, Trampek szykowany jest na kozła w szczepionkowym holokauście. Plandemia Rotszylda pragnie go złożyć w ofierze dla odwrócenia uwagi od siebie, bo gigantyczna liczba zgonów i okaleczeń poszczepiennych jest już nie do ukrycia. Starym więc żydowskim zwyczajem na odstrzał pójdzie durny siedzący po uszy w kieszeni Rotszylda marionetek.
Trampek ma zostać oficjalnie oskarżony. I w pełni sobie na to zasłużył 🙂
https://aim4truth.org/2022/08/26/the-king-who-killed-is-killed/
Już zbierane są bardzo starannie jego proszczepionkowe działania i wypowiedzi:

  • Trump egzekwujący szczepienia w TRUMP TOWER TRUMP TOWER odmawia wstępu klientowi, który nie jest zaszczepiony! – 17 grudnia 2021, Trump Tower, Nowy Jork
  • Trump zachęca wszystkich republikanów do otrzymania „szczepionek”: „Wielu naszych ludzi nie chce brać szczepionek. Wiesz, nie wiem, co to dokładnie jest. Republikanie? Nie wiem, co to jest. Zachęcam was weźcie to. Tak. – Kwiecień 2021 roku.
  • Trump mówi tłumowi na wiecu w Alabamie: „Polecam wami przyjmowanie szczepionek”. – Sierpień 2021 roku.
  • „Mam nadzieję, że wszyscy pamiętają, kiedy otrzymują szczepionkę na COVID-19, że gdybym nie był prezydentem, nie dostaliby tego pięknego zastrzyku w najlepszym razie przez 5 lat i prawdopodobnie w ogóle. Mam nadzieję, że wszyscy to zapamiętają!” – 28 lutego 2021 roku.
  • „Wydaje mi się, że w pewien sposób jestem ojcem szczepionki. Wszyscy, idźcie po swój strzał”. – 28 lutego 2021 roku.
  • „Działa niesamowicie dobrze. Na 95 %, a może nawet lepiej…” – 9 marca 2021 roku.
  • „Te szczepionki są również bardzo bezpieczne. ” – 11 grudnia 2020 roku.
  • „Wprowadzenie szczepionki zbiera najlepsze recenzje. Posuwamy się naprawdę dobrze. Zróbcie te zastrzyki wszystkim!” – Donald J Trump, 17 grudnia 2020 roku.

Oczywiście on sam nie wziął nigdy tej trucizny ale leki prawdziwe: inwermektynę i tę drugą, chlorohydro coś tam…

2. Nazistowski bunkier otrzymał upomnienie.

3. Rosyjski dron obserwował z zainteresowaniem, jak ukraiński czołg wjechał sobie na ukraińską minę.

4. Pojawił się nowy symbol na rosyjskich pojazdach. Jeszcze nie Ghostbusters ale już prawie.

5. Pierwszy Ukrainiec w kosmosie. Byłby pierwszym Ukraińcem, który okrążył Ziemię, niestety podczas kosmicznego spaceru zahaczył o drzewo…

6. Po tym niepowodzenie od razu więcej ukraińskich kosmonautów wystrzelono w przestrzeń.

7. Pewnego Razu Na Dzikim Wschodzie.

Lepiej nie wkurwiać kolesia, który pali grube na centymetr (1:50) skręty 🙂
clint
3. Chyba zbliża się mesjasz, bo się pojawiają znaki na niebie i ziemi. Najpierw lekarze w Meksyku sfuszerowali sprawę. Przekazano im do wykończenia 3-letnią, bezbronną dziewczynkę z bólem brzucha i gorączką a oni stwierdzili zgon ale jej nie zabili. Mała na swoim pogrzebie bowiem zmartwychwstała. Rodzice zabrali ją więc do innego szpitala i dopiero tam zabito w końcu dziewczynkę. Chyba, że znowu zmartwychwstanie…
A pytanie jest proste: gdzie byli cholerni rodzice, kiedy małą trzeba było przebić prawidłowo kołkiem?
https://vidmax.com/video/214813-3-year-old-child-dies-wakes-up-at-her-own-funeral-only-to-die-again-hours-later
W rosyjskiej kostnicy też doszło do spontanicznego zmartwychwstania na miesiąc przed specjalną operacją. Nieboszczyk z kilkudniowym stażem, zmartwychwstał i uciekł w nieznanym kierunku…

Na razie dramatu nie ma ale jak na Wawelu coś zacznie tupać kaczymi łapkami w kryptę – to będzie poważny dramat.
Gdyby to zależało ode mnie już dziś postawiłbym tam czujną drużynę harcerzy z osikowymi kołkami.

4. Zboczeńcy z lewicy zamieniają amerykańskie miasta w raj dla przestępców. Dająca mocno do myślenia reklama społeczna żeby zatrzymać dewiantów.
https://vidmax.com/video/214812-and-now-the-most-terrifyingly-effective-political-ad-exposing-the-left-s-love-affair-with-crime-and-chaos
Tych filmów z murikańską dziczą są już w sieci tysiące – nawet nie wrzucam tego bo po co? Polskich parobków zarobkowych, czyli tak zwanych „emigrantów” i tak nawet pługiem nie uda się oderwać od ich dularów i nakłonić do powrotu z tego Titanica do Polski.
Za jakiś rok, dwa będą murzynów całować w dupy i przepraszać że są biali a tamci będą gwałcić im dzieci i cieszyć się, że są w pełni bezkarni…

5. Klaunowi kończy się po niesławnej „kontrofensywie” mięso na froncie. Od 1 października wprowadza zakaz opuszczania kraju dla Chochołek w wieku poborowym 🙂
https://rusvesna.su/news/1662302997
Kwestia czasu aż narkoman zażąda od unii wyemigrowanych Chochołów, no bo przecież nie wyśle na przemiał bandytów z mossadu… przynajmniej nie najpierw.

6. Zwykli Niemcy – o ile rzecz jasna jest coś takiego – każą Zelenskiemu przestać pierdolić w kółko jedno i to samo o „rosyjskiej agresji” i żądają od pajaca aby mienił płytę 🙂
https://rusvesna.su/news/1662301015
A tak poza tym to Niemców żadnych nie ma i nigdy nie było. To co się nazywa Niemcy to tak samo sztucznie wytworzony ulep jak tak zwana Ukraina. Banda semitów – tak zwanych Sasów – to ulepiła na w całości skradzionej Słowianom ziemi. A potem napisali sobie do tego fałszywą od początku do końca historię.
Jeśli ktoś ma zaległości niech nadrobi Artura Lalaka.

A ja ze swojej strony wrzucę o tym swój stary cykl artykułów w wolnej chwili…

7. Wygląda na to że błazen rozpoczął kolejną „chersońską kontrofensywę” w miejscu porażki pierwszej. Do Chersonia miał 117 kilometrów i już zostało tylko 116,5 bowiem Chochołom udało się zająć dwie ulice w pierwszej wiosce. Nad szpitalem powiewa ukraińska flaga. Ale jako że były komik nie ma artylerii, która przygotowałaby teren do ataku, napuścił na Rosjan banderomobile i piechotę, tak więc straty u Stepanów będą gigantyczne, bo moździerze i inne narzędzia ich bezlitośnie wymłócą zanim dotrą do 115 kilometra na kierunku Chersoń.
https://rusvesna.su/news/1662301465

8. Liczba zagranicznych najemników gwałtownie zaczyna spadać. Wczoraj 24 uciekło do Niemiec, co sprawiło, że z dnia na dzień przestali być „bohaterami” a zaczęli „zagrożeniem dla demokracji” – był nawet cichy skowyt w niemieckich mediach – a dziś 50 kolejnych udało się tam gdzie po śmierci udają się najemnicy, bo Rosjanie trafili aż dwie ich bazy gdzie byli skoncentrowani jak sardynki w puszkach.
https://rusvesna.su/news/1662293732
Z tego co kojarzę wynika, że już blisko 3 tysiące zagranicznych najemników jest w Walhalii od początku operacji.

9. Z życia brytyjskich Downów. No i pytanie za sto punktów: na chuj im te puby?

10. Kobieta Kot istnieje! Kolejny mit obalony!

11. Kolejny oddziałek Ukropków zgłosił się do Jednego Z Dziesięciu.

12. Na wyzwolonych z banderowców terenach buduje się nowe osiedla a na okupowanych nowe cmentarze.

13. Niedługo 60 % zachodnich fabryk zostanie zamkniętych. U zachodnich świń zaczyna się kwik, skowyt i narastająca panika. Palcowana dziwka Rotszylda oskarża kraje Europy środkowej o… podżeganie do konfliktu 🙂

Ona tam Czechy nazwała krajem nadbałtyckim i o Polsce opowiedziała jakieś rewelacje. Matołusz Morawiecki nic nie odpowiedział Emanuelli masturbowanej, bo chłopak jego żony mu nie wydał pozwolenia.

14. W Azerbejdżanie rząd ma się dobrze. Wszystko idzie gładko i nikt nikogo nie szturmuje.

15. Znowu Himarsami zaatakowano most antonowski.

16. Rosgwardia broni elektrowni atomowej w Zaporożu.

17. A miała być „śmierć Rosji”.

18. Kompilacja starych i nowych klipów z operacji.

19. Czarni plądrują kolejny sklep w upadłym Londynie w ramach małpiego wirusa szalejącego w krajach trzeciego świata.
https://vidmax.com/video/214818-london-has-fallen-mob-ransacks-shop-before-stomping-on-a-teen-woman-s-face-to-steal-her-phone

20. Karuzela w Indiach spadła na glebę i kilkunastu Indian zostało obrażonych.

21. Dobiegła końca nagła jak pandemia „miłość” do Ukraińców w Polsce. Filmik z Ukrainką próbującą wynająć w Polsce mieszkanie w linku:
https://rusvesna.su/news/1662300696
No nic, Morawiecki będzie musiał ją osiedlić na swojej działce. Raz że młoda, a dwa Iwona z każdym dniem jest coraz większa…

22. Jarek udał się do Mielca zapewnić mieszkańcom dobrobyt po wyborach ale mieszkańcy kazali mu iść przed wyborami precz i jebać PIS.