Szybkie Wieści… 49

grad

6 września 2022

1. Zapłakany Chochoł robi filmik, w którym mówi że z jego 100 osobowej kompani „chersońską kontrofensywę” przeżyło tylko 7 osób.
Filmik w linku:
https://rusvesna.su/news/1662371141
No a jakaś Ukrainka dopisała jeszcze, że z całego 800 osobowego batalionu, przeżyło 150.
Ranni wypełnili już w międzyczasie wszystkie szpitale na Ukrainie. Teraz ich się zwozi nawet do oddalonego o 400 kilometrów od frontu Kijowa.

2. Rosja opływa w pieniądzach ze sprzedaży ropy i gazu. Zyski o dziesiątki miliardów rubli przewyższają wpływy spodziewane ze strony rządu.
https://rusvesna.su/news/1662384556
Hmm… to musi boleć żmijowe plemię, bo raz że cieniuchno z prawdziwym pieniądzem kwiczą, a dwa Rosja to wszystko zagarnia całkowicie na czysto, bez pośrednictwa lichwiarzy i bez prowizji dla drukarzy dolarów.
Żeby to kupić ktoś musi najpierw kupić sobie rosyjskie ruble a zatem ich popyt ciągle i ciągle dynamicznie rośnie. Morawiecki ma pewnie już jakiś schizofreniczny pomysł, żeby Putin się z nim podzielił ale jak znam życie będzie się musiał z Iwoną pomysłem sprawiedliwie podzielić, żeby nie wypaść z rytmu, w który wpadł odkąd tego starego oszusta od pół roku wszyscy na kasę oszukują. Oszukał go Szulc, oszukał pedo Biden, oszukała palcowana Emanuella, oszukała stara torba Ursula no i jeszcze jakiś tam kołchozowy trybunał Morawieckiego również oszukał. Takie mamy trendy i lada chwila jeszcze narkoman z Kijowa oszusta Morawieckiego na pieniądze oszuka 🙂


3. Stara ukraińska ludowa tradycja: Ukrainiec rzuca się w Polsce na samochody żeby wyłudzić odszkodowanie.

Milicja oczywiście niczego nic nie zrobiła kiedy to zgłoszono. Dopiero przy trzeciej próbie jak Chochoł rzucił się na nieoznakowaną psiarnię (!) w końcu zgarnęli go i skończyło się w psychiatryku jego chochołowanie. Dadzą mu papiery, że jest chory żeby nie został ukarany…

4. Ukraińskie siły specjalne jak by to określić, aha… one wciąż w kierunku elektrowni atomowej Zaporoże fala za falą nieustannie… nadpływają.

No i dziewiąteczka w skali Olsena zaliczona. To są zapewne ci z zatopionych na środku przeprawy barek desantowych ale nie mają czego żałować, bo kiedy beztrosko ku brzegom elektrowni sobie żeglowali, tamci którzy do brzegu dopłynęli zostali tam tak strasznie sponiewierani przez czekające na nich w zasadzce Aligatory, że teraz zbierani są ze wszystkich drzewek rosnących przy brzegu. Bardzo nimi tam rzucało – ci którzy żeglowali – oni przynajmniej są cali i nie wiszą jak bombki choinkowe na przybrzeżnych zaroślach…
Z drugiej strony terrorystyczny reżimek klauna z Kijowa zaprzecza jakoby akcja desantowa na elektrownię miała miejsce – następni „ochotnicy” do wykonywania jego rozkazów powinni sobie to dobrze zapamiętać – narkoman się ich wyprze w najlepszym wypadku 🙂

5. Naprawdę zabawny Chochoł. Wyjrzał ze swojej norki zupełnie jak świstak, a potem nagle spłoszył się i biegał po całym lesie tam i z powrotem. Zabawne, bo ten „las” ma dziesięć metrów na dziesięć. He he…

6. Podręcznikowo głupia TrussLizz Truss została nowym premierem Wielkiej Brytanii. W ustawionych przetargach minimalnie pokonała ciapatych. Jest zatem pewne, że Wielka Brytania widowiskowo upadnie. Lizz jest głupsza bowiem nawet od Sylwi Spurek i jako młody globalny lider w pełni jest gotowa do uderzenia atomowego na Rosję. To raczej gwarancja, że już jest po Brytyjczykach 🙂

https://www.weforum.org/people/liz-truss

Tymczasem z Borysa Johsona santa Klaus chyba sobie zdejmie skórę żeby obszyć sobie fotel, bo prosiak spierdolił jemu plany po całości. A plany były bardzo grube.
Warto tu myślę przy okazji przypomnieć słynnego, panicznego maila przestraszonego Rotszylda do rządu brytyjskiego jeszcze z początku operacji.
Rothschild-panic
„Ukraina jest wyjątkowym fragmentem globalnej szachownicy którego nie możemy utracić.”
„Musimy rzucić Rosję na kolana, żeby wysłać silny sygnał do Chińczyków.”
„Bez Ukrainy nasz globalny porządek może nie przetrwać.”
Takie a nie inne były dla Borysa wytyczne. I Borys to wszystko spierdolił. A Rosja doskonale wie z czym walczy i nie są to na pewno jakieś banderowskie zbuntowane Chochoły. Rosja dała z liścia globalnym satanistom i wygniata ich jak wszy, fala, za falą. I wygrywa na wszystkich frontach – prawdopodobnie tej zimy to Wielka Brytania, Niemcy i Francja zostaną rzucone na kolana, bo minister Pieskow powiedział wyraźnie:
– Gazu nie będzie dopóki będą sankcje.
I to raczej wyczerpuje ten gazowy temat. Sława Rosji! I oby Rosja już nigdy więcej im nie puściła tego gazu, bo natychmiast będą znowu przeciwko niej knuli – przecież to oczywiste. Za biolaby, za wirusy i za sponsorowanie nazizmu powinni zostać cofnięci do średniowiecza, żeby się zajęli nie przemysłem który ich przerasta ale kulturą pastewną i rolną. To Rosja jako spokojny kraj powinna zapewniać Europie samochody, normy moralne i całą resztę. Na pohybel Rotszyldom i jego nieudolnym satanistom.

7. Pod Charkowem znowu zniknął Ukraińcom jakiś skład amunicji.

8. Niedawno krążył po necie film z chocholskiej szkoły, gdzie wykładano jakieś egzonauki, że to Ukraińcy zbudowali egipskie piramidy. Nie wrzucałem tego bo było niewiarygodne ale to był błąd, ponieważ oni rzeczywiście potrafią stawiać piramidy. Mają to we krwi. Komora królewska jaką wykonali na samym początku budowy najnowszej piramidy jest tego oczywistym dowodem. Teraz jak komora jest już gotowa, naniosą kamieni, obrzucą tynkiem no i gotowe… będzie grobowiec jak się patrzy dla faraona Zelenchamona.

9. Duch Chersonia uderza ponownie. Tym razem bardzo brutalne wykańcza członków bandy UPA pochowanych w dołkach. Nie chcę niczego sugerować ale ten polny hetman w 0:46, który dostał odłamkami po nogach – on był kurwa w sportowym staniku 🙂

10. Murica wytworzyła Patriot Front. To oczywiście kolejna prowokacja i ściema made in FBI żeby wyłapać prawdziwych patriotów – tych odpornych na zdrajcę Trampka. Alternatywny internet już porządnie wyśmiał tych tajniaków…

Mordy mają pozasłaniane wedle najlepszych wzorców terrorystów… już samo to ich dekonspiruje – bo przecież tylko i wyłącznie bandyci zakrywają swoje plugawe twarze 🙂

Za jakiś rok będą już mieli w Ameryce prawdziwy totalitarny faszyzm, z obozami koncentracyjnymi i całą resztą. I nic nie robią kurwa tylko czekają na jakiegoś zbawcę. System więc im podsuwa jednego fałszywego zbawcę, po drugim.
Dziwne to, bo Amerykanie bardziej niż Polacy ogarnięci są i widząc ich komentarze wiem że o chazarskiej mafii i żydowskiej naturze wiedzą więcej niż przeciętni Polacy. No i mają kupę broni, z którą nic sensownego nie robią – taki paradoks.

11. „Chersońska kontrofensywa” – są już materiały z jej likwidacji nocą.

12. Andżej Duda, który rzekomo nie jest debilem, znowu bez zgody Polaków wysyła polskie haubice Krab na chazarską, terrorystyczną Ukrainę, żeby zabijać cywilnych Słowian. Niszczy majątek i dorobek Polaków i wspiera banderowski nazistowski reżim, kultywując rodzinne tradycje SS i UPA jakie wyssał z mlekiem ojca. Nic dziwnego, że żydówka Agata nadal go nie dopuszcza.

13. A tymczasem sami Ukraińcy już coraz rzadziej chcą walczyć za nazistowski chazarski reżimek. Z niewolnika nie ma wojownika. A z łapanki nie da się ulepić żadnej armii.

14. Chochoły próbują zestrzelić dronik, który na nich naprowadza ogień artyterii.

15. Kolejna murikańska haubica została tymczasem zdmuchnięta.

16. Kolejny wysryw ukraińskiej propagandy. Skończyli się cyganie, babcie z doniczką i z trującymi pierogami – bo oni wszyscy przyjęli rosyjskie obywatelstwo. Tym razem zatem emeryt z UPA ze strzelbą zestrzelił myśliwiec SU-34. I emeryt dostał medal 🙂

Oczywiście brak dowodów filmowych na toto, no i praw fizyki umożliwiających dotarcie śrutu na pułap myśliwców a nie kaczek, no ale na Ukrainie nikt w takie szczegóły nie wnika. W następnych odcinkach: emeryt ze strzelbą stojąc na dachu pędzącego pociągu strąca jabłko z głowy Putina na Kremlu, emeryt ze strzelbą któremu skończyła się amunicja zabija salwą z grochu różowego jednorożca i idzie na Chersoń.

17. Naziści klauna dalej ostrzeliwują cywilów. Zielenodolsk.

18. Udany dzień dla artylerii. Pod Charkowem zniszczono 30 neonazistów z Krakena i 10 ich pojazdów. Mięczaki wypatrzono z drona.
Filmik z likwidacji ich gniazda w linku.
https://t.me/pl_news_front/5129

7 września 2022

1. Kanada gułagiem pachnąca. Kiedy Trudna Justyna nadal rozbraja Kanadyjczyków dwóch bandytów zaszlachtowało 10 osób, raniło 18 i nadal są na wolności. Pachnąca gułagiem i końskim łajnem milicja ich szuka…
https://vidmax.com/video/214834-as-beta-cuck-justine-trudeau-is-busy-disarming-law-abiding-citizens-2-thugs-stab-10-people-to-death-in-saskatchewan
Wszystko ładnie, pięknie, chyba, że to tylko propagandowa ściema, żeby w Kanadzie gułagiem pachnącej, zabronić jeszcze posiadania noży 🙂

2. Naczelny folksdojcz Polski – straszy Polaków, że gazowa mafia pragnie podnieść ceny gazu w Polsce 10 – 15 krotnie.
https://rusvesna.su/news/1662451045
A to wszystko w kraju, który ma pod nogami nieprzebrane ilości energii geotermalnej – w stu procentach czystej i w pełni darmowej, której nadwyżki Polska mogłaby z powodzeniem eksportować i to już od bardzo dawna, gdyby nie obecność w kraju pijawek z gatunku Omajtka, Karalucha, Morawieckiego i Dudy.
Te kanalie tylko Rydzykowi pozwoliły brać tę darmową energię. Dla prawowitych właścicieli jest zablokowana. I będzie, dopóki kanalie nie zostaną od koryta oderwane.

3. Kirył Stremousow powiedział, że „kontrofensywą chersońską” osobiście dowodził Zelenski i, że umyślnie wysyłał ludzi na śmierć.
Jego zdaniem władze krajów zachodnich, przewidując upadek reżimu kijowskiego, same oddadzą Rosji Zełenskiego, który nie może uniknąć trybunału wojennego.
– „Myślę, że trybunał powinien się odbyć w Kijowie. Zelenski musi odpowiedzieć za cały smutek, który przyniósł narodowi ukraińskiemu.”– powiedział Stremousow.
https://rusvesna.su/news/1662447584

4. Syn krawcowej i malarza pokojowego zapowiada ciężką zimę w Europie. Nauczył się stawiać prognozy w technikum weterynaryjnym, którego nie ukończył i w sypialni prezesa, który nie dał mu oka zmrużyć. I teraz wykształcony Omajtek bez zmrużenia oka przepowiada Polakom prognozy.
https://www.money.pl/gospodarka/obajtek-to-bedzie-ciezka-zima-w-calej-europie-6809420378720864a.html
Pan Jackowski natomiast zapowiada straszną zimę i już jesienią z tego powodu strasznie się upił.
Oni wszyscy straszą, bo narracja od santa Klausa jest taka, żeby straszyć zimą tak jak wcześniej covidem. Ci którzy się wystraszą a potem spanikują, pewnie przyjmą szczepionkę żeby nie złapać roznoszonego przez zimno wirusa. Niedzielski już zapowiedział czwartą dawkę dla niedoszczepionych, bo on też kurwa posiada kilka lat szkoły podstawowej oraz szklaną kulę i jest utalentowanym „prorokiem”.
Dobrze, że w Polsce mamy dzień niepodległości w listopadzie. Może w końcu Polacy pójdą dla rozgrzewki po niepodległość jakąś a nie z procesją po przydrożnych kapliczkach? Warto tu przypomnieć przepowiednię największego współczesnego jasnowidza – Władimira Putina – że Europę czeka szybka zmiana elit 🙂
Pożyjemy, zobaczymy który prorok miał najlepszą wizję. Do zimy sto parę dni pozostało. Cały świat robi z napięciem uroczyste odliczanie…
A jeśli chodzi o moje prognozy to ja tak sobie myślę, że uny chcą zamęczyć ludzi na Zachodzie cenami energii, czyli wjebać wszystkich w sztuczne, urojone, ale monstrualne „długi” (akcja) a potem wyjechać z „pakietem oddłużającym”, czyli umorzeniem ale tylko dla zaszczepionych (reakcja). I wymusić tym samym swoje kretyńskie paszporty szczepionkowe i paszporty żywnościowe, które i tak nigdy nie będą trwałe tylko tymczasowe. Ci, którzy ulegną strachowi oraz panice już się nie podniosą tylko będą brać eliksir dopóki nie zdechną a tamta banda psychopatów ze wsi Davos będzie nękać ludzi bez końca bo po prostu uwielbiają się bezkarnie pastwić… z samej swojej natury uny tak mają. I dopóki nie zostaną zlikwidowani będą to robić ludziom bez końca. W kółko i w kółko i w kółko. To jednak im się ostatecznie nie uda, bo ogarnięci albo obalą w końcu nieludzkie nierządy albo zaczną masowo migrować na wschód – do Baćki i Wołodymira i tam zasilać ich armie. Tak ja to widzę.

5. Borysa wyrzucono na ulicę. W niezapomnianym stylu Monty Pythona. Najpierw Borys przy dołożonych w reżyserce oklaskach w tle opuścił mieszkanie razem z Borysową. Potem przy śmiechach w tle wygłosił do jakiejś skrzynki po bananach płomienne przemówienie. Z drzew leciały liście a z Borysa babie lato. Ze dwudziestu aktywistów ze społeczności Bezdomnych Anonimowych Alkoholików przyszło go wesprzeć podczas eksmisji, lecz zrobili to tak czule, że Borysowa omal w latarnię łbem nie przyjebała, bo szła prosto pod zachodzące słońce. A jak policja Borysa w końcu zabrała, na ulicę wyrzucono również jego kota zamykając ten komediodramat. Kotem nawet pies z kulawą nogą się nie zajął.

(Niektóre filmy mogą nie działać bo chyba jest problem na Bitchucie z niektórymi kanałami)

https://www.bitchute.com/video/PnTWJKJuBVRh/

Skrócona wersja – bez kota – jest na jewtubie:

6. Prócz tej wielkiej kupy gówna, w Wielkiej Brytanii jeszcze jednego najemnika sobie wykreślono. McIntosh Craig Stanley wyszedł na safari i nie wrócił oraz Australijczyk Jannahai Jed William. Tymi gówienkami zajęli się Rosjanie.
Fotki najemnych baranków w linku – razem z ufundowanymi przez Słowian świeczkami:
https://rusvesna.su/news/1662467676
A jak kot Borysa nasra – no trudno, zmiecie się na wycieraczkę lub zakryje w liściach. Może Lizz Truss się załapie – ma do tego przyrodzony talent 🙂

7. Amerykańskie opancerzone taksówki kompletnie się nie sprawdziły na drodze do Chersonia. Chyba że miały robić za trumny na kółkach, to wtedy to tak.

Jeden z klientów murikańskiego opancerzonego ubera znalazł się nawet w odmętach internetów.

nogi

Jego nóg nadal się szuka… no i kolejnej pary dobrych ukraińskich butów.

8. Media głównego szamba od tygodnia dławią się od bełkotu, że Kreml panikuje, Putin umiera, sztab specjalnej operacji odwołuje dowódców, no słowem impreza żenująco upada.
A tak wygląda sytuacja na Kremlu dziś:

9. Małpa uciekła z zoo w Charkowie. Obywatele natychmiast rzucili się na ratunek zanim oszołom Nazilenski wcieli ją do wojska.

10. Kolejna zbrodnia Nazilenskiego. Niedawno jego sztab chwalił się, że Ukraińcy zajęli wioskę o nazwie Ozerne w pobliżu Jampola (po drugiej stronie rzeki Doniec na północny zachód od Siewierska). Pokazali na TikTokach nagranie, na którym jednostka sił specjalnych przepływa łodzią przez Doniec, wkrada się do miasta, aby szybko powiesić flagę, a następnie wraca. Ale teraz okazały się prawdziwe fakty tej historii, kiedy siły DRL zademonstrowały wideo, w którym kilku propagandowych Ukraińców zostało zlikwidowanych w rzece w zamian za ich 5 minut TikTokowej sławy. Zginęli niemal natychmiast tylko po to, żeby na 5 minut umieścić flagę w nieistotnej kompletnie wiosce, którą Rosja i tak nadal kontroluje. Taki jest styl prowadzenia wojny przez Nazilenskiego. Wysyłka na pewną śmierć dla szybkiego zwiększenia szumu na TikToku, który potrwa i tak tylko kilka minut.
Biedne tępe Chochołki skończyły identycznie jak tamte wysłane na rzeź – czyli tak zwany „desant” elektrowni atomowej. A teraz pływają jak ryby w Odrze.

11. Szwedzcy naukowcy odkryli w końcu przyczynę dręczącej ludzkość od dwóch lat dolegliwości – tę powodującą udary, kłopoty z pamięcią, zakrzepy, nowotwory, choroby naczyniowo sercowe, choroby naczyń krwionośnych, utratę komórek mózgowych, etc.
Przyczyną jest… chrapanie. Tak.
A lekarstwem – zakładanie do snu maski.

Snorers may be at significantly higher risk of cancer, heart disease, dementia

Jest raczej pewne, że szczepany to kupią 🙂

12. Nie tylko Szwecja posiada ekspertów. Anglia ma słynną Liz Truss, jak również ONZ także może się pochwalić jądrowymi ekspertami. Eksperci z MAEA od tej elektrowni atomowej właśnie, po zaledwie tygodniu badań ustalili, że można zapobiec uszkodzeniu elektrowni atomowej.

Trzeba tylko przestać ją ostrzeliwać.
https://t.me/pl_news_front/5160
Normalnie nie wiem dlaczego Rosja jeszcze ich na kopach stamtąd nie wypierdoliła. To tak jakby tam wpuścić Morawieckiego – on by po niecałych dwóch tygodniach odkrył, że elektrownię atomową można uratować jeśli tylko ktoś od niego kupi miskę ryżu na kredyt.
Po jaki chuj z tymi debilami Rosja jeszcze prowadzi jakieś „rozmowy”? Nie rozumiem tego. To gówno satanistyczne jest tak mocno i nieodwracalnie upośledzone i tak bardzo od urodzenia popierdolone, że każda jedna sekunda poświęcona gównu uwagi jest i tak z góry zmarnowana.
Wypłynęła na przykład słodka focia wicepremierki Lizz Truss – to jakaś jej psiapsiółka ale jako że jara skręty grubsze niż Clint Eastwood – będzie miała respekt na pierwszej lini przy korycie. No i widać po kielichu dwa razy większym niż Wałesy, że uwielbia zdrowy styl życia 🙂
Fotka obleśniej brytyjskiej loszki w linku:
https://t.me/pl_news_front/5158
Obiecuję, że jeśli Kreml będzie z tym niepoważnym gównem poważnie rozmawiał, to ja się poddaję…

13. Wiadomości straszne i paranormalne. Lizz Truss otrzymała oficjalną nominację. Nie to jednak jest przerażające ale dwie zupełnie inne sprawy jakie ujrzały światło dzienne w czasie mojego śledztwa dziennikarskiego.

Liz Truss meets Queen Elizabeth at Balmoral Castle

Po pierwsze, starsza od Mieszka Pierwszego królewna, od prawej dłoni już rozpoczęła intensywny proces rozkładu.
Po drugie, Lizz Truss całując w rękę starą, chyba odruchowo ze starej krew wypiła, bo teraz nie ma jej odbicia w lustrze. Wampirzyca Lizz wyraźnie odmłodniała i urosła a stara się tymczasem wyraźnie skurczyła. I znowu jak było potrzeba to nie było batalionu harcerzy z kołkami…
I uwaga, to nad kominkiem to nie jest okno tylko lustro. I okno tylko się odbija w tym lustrze. Wazoniki z dynastii Ming, również się pod różnymi kątami w nim odbijają. A Lizz, która się nie odbiła, powinna ze względu na kąty odbicia pojawić się między wazonikami ale bliżej tego lewego Minga. Powinna się odbić dokładnie między wazonikiem lewym a zegarem, bo taki kąt się tworzy z miejsca w którym stoi, ale jej odbicia tam w ogóle nie ma.
Jeśli ktoś ma wątpliwości niech zobaczy ich poprzednie spotkanie. Kiedy jeszcze ten średniowieczny królewicz ledwo ale jednak żył. Nie było wówczas takiej różnicy wzrostu, to raz. Lizz była starsza, niższa i grubsza, to dwa. Natomiast przylga królewny nie była obumarła, to trzeci fakt, bezsporny.
krolowa2
Zrobiłem powiększenie wrażliwego fragmentu, żeby nie było wątpliwości, że właśnie w rękę stara iguana została ukąszona. Na grzbiecie tak zwanej dłoni natychmiast pojawiła się bowiem martwica, a tak zwane palce całkowicie straciły krew wypitą przecież z małych dzieci jakie miały wcześniej. Ponadto wyczuwając bliskość Lizz, krew automatycznie do tyłu uciekła. Kto oglądał Thing Johna Carpentera, ten wie.
reka
źródło w dużej rozdzielczości:

Ponadto jest jeszcze sprawa dla reportera. Na zegarku Lizz jest bowiem dwadzieścia pięć po dwunastej w południe czasu londońskiego a królewna jak gdyby nigdy nic, światło elektryczne sobie w chacie pali. Skandal. W kominku pali natomiast drewnem o zgrozo, co powinno natychmiast zaniepokoić władze i samorząd miasta Krakowa. No i piersi ukrywa pod spódnicą – co jest po prostu niebywałe, bo od średniowiecza nigdy takich dziwnych rzeczy nie robiła.
No nic… w tej sytuacji jest nadzieja, że może kiedyś Lizz Która Nie Odbija Się W Lustrach, żeby się odmłodzić wpadnie do Polski i wyssa Pinokia, Bolka albo Karalucha.

14. Gazprom troluje UE. Zima nadchodzi.

Oczywiście to reklama dla spanikowanych lemingów na Zachodzie. Żeby z przerażenia dostali obłędu i pobiegli po szczepionki chroniące przed zimą. Ogarnięci doskonale wiedzą, że idzie reset i w związku z nim będą jeszcze dwa ekstremalnie ciepłe lata – jeszcze bardziej ciepłe niż te, które się skończyło. Zimy natomiast są takie „straszne”, że śnieg jak już spadnie to poleży sobie z pół godziny. Ludzie nie takie zimy przetrwali, bo jak Niemcy najechały Rosję to w oblężonych miastach ludzie spalili zimą drzewka parkowe, meble i inne takie. I przetrwali. Obecna zima to śmiech – strachy przeznaczone dla Francuzików, Brytoli i Niemców. Bardziej niż zimna powinni się matrwić że im przemysł zdechnie, bo jak zapierdalają to mogą się przynajmniej rozgrzać a jak będą bezrobotni to im tylko gorące chłopaki z Afryki na rozgrzewkę pozostaną 🙂
No chyba że ktoś jest zarobiony na szczepionkach jak stara torba Ursula von der Meine Kleine Pony. Ona nie musi czekać na wilka tylko sama może otworzyć sobie nożykiem kucyka i wejść na noc do środka.
kucyk
15. W Zjednoczonym Kurestwie można wygrać w Kole Fortuny cztery miesiące opłat rachunków za energię. Jak u nas też tak będzie zakładam, że Bolek Wałęsa natychmiast wygra, bo ma szczęśliwą do loteri rękę.

https://vidmax.com/video/214836-uk-morning-show-goes-full-black-mirror-with-wheel-of-fortune-game-that-pays-contestant-s-energy-bills

Nie wiem co można wygrać w zjednoczonych Niemczech ale zgaduję, że kolację z Angelą Merkel – ostatnio Donald Tusk nieoczekiwanie wygrał – ewentualnie cieplutki kocyk z kucyka. Ursula von der My Little Pony, nie patrzyła bowiem na zmarzniętych Niemców wilkiem, tylko rzuciła jeszcze przed zimą trochę dobrej, końskiej skóry na niemiecki rynek.

ursula
Sprawy techniczne

Wakacje się skończyły i na blogu o ponad 20 procent od razu zwiększyła się oglądalność. Komentarze znowu oscylują w okolicach 700 sztuk albo lepiej. Więc wielka prośba do starych i nowych komentujących: żeby strona z blogiem nie muliła i wytrzymała ze cztery dni z jednym wpisem, nie osadzajcie filmików tylko wrzućcie w linka spację. Fotki i teksty natomiast nie mulą więc spoko. Ale mimo to wody też nie lejmy, czyli nie wklejajmy tego co jakieś szumowiny mówią. Raz że jutro będą szumowiny mówić zupełnie coś innego a dwa to są tylko słowa – rzecz bez żadnej wartości, bo kłamanie wychodzi im lepiej niż oddychanie. Dużo lepiej oceniać i komentować ich plugawe czyny a nie pustą gadkę – bo to ma przynajmniej sens – jako że każda kanalia i tak jest wyłącznym posiadaczem popełnionych przez nią czynów.
No i proszę nie pytać co Wuj Sam może dla was zrobić, tylko co wy możecie zrobić dla bacy.
Za wszystkie darowizny bardzo wszystkim dziękuję 🙂
Aha, jeśli komuś nie odpisałem to z braku czasu – z komentarzami zarobiony jestem – ale lepiej żeby one były niż żeby miało ich nie być, nieprawdaż?
To pozdrowienia ze smutnego Kijowa. Bardzo smutnego, bo nie mają tu klaunów a jak tylko pochwalą Putina to pójdą do więzienia. Czesi zazdraszczają nam Polakom.
kijow

8 września 2022

1. Ukraińcy pojechali zwartą grupą zdobyć Bachmut ale Grupa Wagnera już tam na nich czekała. Filmik z kamerki ukraińskiej jak wpadli w zasadzkę.

2. Bitwa na froncie i ratowanie rannego.

3. Ukrainiec zdezerterował, bo i sprowadził do Rosji całego i zdrowego Bayraktara nr 1084. Filmik z drona.

4. Murikańska haubica pracuje w Donieckiej Republice walcząc z Chochołami.

5. Kompilacja najnowszych strat w banderowskiej armi, aczkolwiek co niektóre eksponaty już tam trochę leżą.

6. U Chochołów chyba nowa kontrofensywa się szykuje bo silniki warczą. Nowością są bojownicy nie poprzebierani za nazistów ale krzyżaków 🙂

Możliwe że miał to być wehrmacht ale nie wyszło. Możliwe też, że to znak żałoby po kucyku Ursuli von der Pony. Ursula ze swojej strony też mogłaby na znak żałoby uczesać się w kucyk – tak mi się wydaje…
Przecież ona i tak nic nie ma do roboty w swoim jak by to powiedzieć… Wilczym Szańcu.

7. A tu chyba jakiś sławny murikański najemnik powraca z frontu, bo jak to wytłumaczyć?

8. Nawet wiewiórek ma już tej chocholskiej propagandy dość.

9. Jakaś dziwna moda zapanowała w Donbasie. Każdy Chochoł chce mieć swój prywatny grobowiec. Może to jakiś nowy chalenge z Tik Toka?

10. W Kazachstanie kobieta skoczyła na bungie i rozmazała się na ścianie. Nie przebiła głową muru – inne mądre kobiety będą musiały więc powtórzyć ten skecz…
https://vidmax.com/video/214840-kazakhstan-woman-dies-when-her-bungee-swings-her-into-headfirst-into-a-wall

11. Dimitrij Miedwiediew podsumował nową premierkę Brytyjczyków która odkąd się spotkała z królewną unika luster.
„Termojądrowa, rusofobiczna Truss pokłóci się ze wszystkimi, zawiedzie wszystkich i odejdzie w niełasce, podobnie jak jej poprzednik, kudłaty Borysek.”
https://rusvesna.su/news/1662553422

12. W Kongo święto narodowe, bo oddano do użytku nowy most. Zawalił się pod ciężarem przeciętej wstęgi

Tym sposobem nikt już nie powie, że inżynierowie z Afryki zawiedli, ponieważ oni są i zawsze będą niezawodni.

13. Koleś wkurwiał byka ale o dziwo nie dostał z byka tylko z kopyta.

14. Strzelanina po napotkaniu norek Chochołków.

15. Murzyn wziął kamerkę, broń i poszedł zostać na facefucku seryjnym zabójcą. Już zaliczył pięciu…
https://vidmax.com/video/214856-shock-video-mass-shooter-live-streams-himself-shooting-up-an-autozone-in-memphis

16. Koronawirus nie odpuszcza. Holenderscy naukowcy zrobili badania kliniczne na holenderskich rolnikach i opracowali aplikację na smartfona, która wykrywa covida. Szczepany zainstalują na pewno bo aplikacja wykrywa nie tylko holenderskich rolników chorych na covida ale jeszcze idiotów i debilów.
https://vidmax.com/video/214858-it-begins-new-smartphone-app-can-supposedly-detect-covid-from-your-voice

15. Zbir chciał wyrwać torebkę ale nie wyrwał, bo zaczęło rzucać nim jak na kreskówkach 🙂
https://vidmax.com/video/214857-thug-picked-the-wrong-woman-to-snatch-a-purse-from

16. Karaluch znowu usłyszał serię przedwyborczych obywatelskich nawoływań żeby wypierdalał więc zasmucił się i powiedział że Polska ma tylko dwóch sojuszników: Ukrainę, która mówi wygra wojnę i Wielką Brytanię.
https://rusvesna.su/news/1662584177
Z takimi sojusznikami Karaluch spodziewa się że wygra wybory. Zapomniał jednak o trzecim sojuszniku Polaków – muchozolu.

17. Polscy naukowcy – czyli te skorumpowane do granic możliwości kurwy – odkryli, że nikt nie umarł po szczepionkach, bo nikt umarły się nie zgłosił do profesora Flisiaka zgłosić taki niepożądany odczyn poszczepienny.
Nadesłał Vanarium, dzięki 🙂

18. Tymczasem Wielka Brytania zakazuje szczepień na covida dzieciom w wieku 5 -11 lat, ponieważ „szczepionki” niszczą jądra u małych chłopców. Hamują rozwój jąder, uszkadzają jądra oraz uniemożliwiają im stanie się mężczyznami…

Oczywiście to tylko odwracanie uwagi, bo tak zwane „szczepionki” i tak uśmiercą zaszczepione tym gównem dzieci na długo zanim osiągną one wiek dorosły.

19. Tymczasem jest już wysyp kolejnych balsamistów potwierdzających obecność włóknistych, nawet półmetrowych struktur w ciałach szczepanów, którym się po szczepionce umarło. Ich konkluzja jest oczywista: białko kolczaste którego ogromne ilości pojawiają się po zastrzyku powoduje masowe stany zapalne w płucach, mózgu, wątrobie, nerkach, sercu i naczyniach krwionośnych.

More embalmers report bizarre blood clots amid COVID vax campaign

9 września 2022

1. Ruszyła kolejna kontrofensywa. Numer ileś tam. I od razu stały fragment gry – Chochoły zdobywają opuszczone miasteczko, żeby zawiesić na moment flagę i zrobić dla Tik Toka film, a po kilku dniach znajdowani są jak leżą bez rąk i nóg po rowach i krzakach. Etap z flagą już jest. Czekamy na fazę dwa.

2. Ci tutaj już osiągnęli poziom Zen.

3. Uwaga, uwaga, najemnik Malcolm idzie z ofensywę prosto na Rosję. Murzyn po stronie nazistów? Jak dla mnie ok – przecież ktoś musi Chochoły zaopatrywać w narkotyki…

4. Jako ochronę przed termowizją Chochoły rozniecają ogromne pożary, żeby ich nie mogło namierzyć lotnictwo.
Czy to działa?
Na razie tak.
Ciekawie będzie jak wejdą na kilkanaście kilometrów wgłąb i w międzyczasie co ma się wypalić już się wypali. Będzie chyba jesienny sezon na kotły – tak mi się widzi, bo dalej niż 50 kilometrów na jednym tankowaniu i tak nawet teoretycznie nie zajadą. A potem będą bez paliwa i tak trochę otoczeni…

5. No i proszę bardzo, są już pierwsi uczestnicy fazy numer dwa.

6. Atak Chochołków na Bajlakleję.

Film w linku: https://odysee.com/@Overthrown:6/afu-offensive-balakleya

Obecnie obie strony ściągają tam duże ilości posiłków…

7. Brytyjska królewna wyciągnęła nogi, co potwierdza moje przypuszczenia że od przedwczoraj rozpoczęła proces rozkładu.
Przez całe swoje plugawe życie chroniła pedofilów i patronowała antypolskiej i wrogiej Słowianom polityce. To „Niemka” z pochodzenia, czyli żaden Windsor ale Saxa Gotha, czyli podszywana pod Brytyjczyków kryptożydówka, czyli chazarskie plemię.
Niech jej ziemia ciężką będzie i niech się milion razy inkarnuje jako szczurzyca! Osiem lat ostrzału i mordu cywilów w Donbasie rzecz jasna głęboko w piździe stara torba miała – i jeszcze nazistów jej zjednoczone kurewstwo non stop wspomaga.
A Liz Truss koniecznie trzeba zaprosić do Polski. Wyszczuplała, odmłodniała, wysoka wyrosła dziewczyna, a całuje w rękę tak, że nie trzeba poprawiać.
I Morawieckiemu można by ją na początek przedstawić. On premier, ona premier więc przydarzyłby się premierowy pocałunek w krzywą mordę… a zaraz potem Liz można by wysłać z roboczą wizytą do Dudy.
Lizzard to po anglikańsku jaszczurka, więc Liz Truss w swobodnym tłumaczeniu Waran Z Komodo może oznaczać, bo przecież ona całe dwa dni cierpliwie czekała po tym jak ukąsiła kurewnę w rękę. Liz musi mieć tak silny jad, że ja pierdolę. Noviczok wymięka bo rozkład zaczął się normalnie od razu.
Tak czy siak lizaliby się tam z Andżejem długo i namiętnie. Andżej wyposzczony bo Agata nadal nie dopuszcza a Liz coraz większa i większa i coraz szerzej uśmiechnięta. Andżejowi nie uszłoby to płazem – to pewne bo waran – jak uczy królewska historia – dłużej nić 48 godzin nie czeka.
Polecam wszystkim gorąco artykuł o kurewnie pt. Jubileusz Królowej Zepsucia:

https://revisionistreview.blogspot.com/2022/06/the-jubilee-of-elizabeth-ii-queen-of.html

W kolejce do tronu się zakotłowało, bo następny był ksionże Karol – sławny przygłup, pedofil oraz pederasta. Już dawno się na gruźliczych wyspach spekulowało, że on oczywiście przez swoje upośledzenie umysłowe – został już dawno pominięty w kolejce do tronu przez brytyjską rodzinę chlewną.
Pozostają więc Łyliam i Brudny Harry.
Łyliam  bo jest łysy, natomiast Harry jest bękartem. Dwór ma zatem dylemat. Diana zrobiła Brudnego Harrego z nadwornym koniuszym co ubogaciło bękarta o tę trudną rudą urodę. Poza tym Brudny Harry przywlókł na dwór murzynów więc też z kolejki zrobi raczej wypad.
Łysy Łyliam i ta jego Kate po lobotomi, będą teraz być może królewiczowali. No chyba że miłosierny lud brytyjski weźmie ich wszystkich w szambie jak koty litościwie wreszcie potopi. Cała ta rodzina to czyste zło i najgłębsza z możliwych degeneracja.
Z ostatniej chwili: na necie spekuluje się że stara padła już z miesiąc temu a to co było to tylko przedstawienie. Możliwe więc że jakąś karlicę tylko tam w Szkocji mieli jako sobowtóra kurewny, bo różnica wzrostu między nią a Lizz była naprawdę gigantyczna – ja od razu zwróciłem na to uwagę. Inni zapewne też, a więc z braku lepszej aktorki, być może zrobili jej w końcu zgona i zamknęli niewygodny temat, żeby lepszego sobowtóra nie szukać. Przecież wiadomo że papieża gra jakiś koleś w gumowej masce i Pedo Joego również. Za tą wersją przemawia też fakt że ksionże Karol natychmiast – zanim jeszcze stara ostygła – już ogłosił się królem Karolem Czecim i nawet jakiś dekret już tam ogłosił błyskawicznie, a do zamku gdzie cały czas pali się światło – na rytuał wypychania, jak muchy do gówna wszyscy się natychmiast zlecieli, zupełnie jakby pod bramą na coś takiego od dawna czekali.

U poczciwego Bena Fulforda natomiast jest inna wersja: że kukły od NWO zabijane są ponieważ do końca września mija im termin spłaty długów jakie wytworzyła corporacja USA. Padł Gorbaczow, teraz stara, w mięczyczasie prosiak Borys wyrzucony został na ulicę. Ben obstawia że to Rotszyld się wściekł na swoich dłużników w ramach tego terminu spłaty…
Ciekawi mnie natomiast jaki wyraz hmm… twarzy będzie na pogrzebie miała 70-letnia „królewiczówna”? Camila o głowie konia. Kobieta koń – bo różnie na nią mówią. Ta od Karola Czeciego, który jest starszy od papieża. No bo a nobo, jeśli Camila spontanicznie pierdnie lub zarży może być sensacja…

Angole teraz będą mieli kryzys, bo muszą poczekać na nowe pieniądze z nowym królem a ze względu na spuchnięte łapy Karola Czeciego wywołane brakiem adrenochromu może miejsca na nowych banknotach zabraknąć. Ksionże bowiem już tak ma że jak się nie napije krwi torturowanych dzieci to łapy mu się robią jak u Popeya. Czerwone, sine i opuchnięte.

Tak czy siak na gruźliczych wyspach będzie teraz poważny problem, bo przecież Liz ze swojej strony też przez cały czas tam gdzieś krąży w okolicy i na dobry moment wyczekuje…

8. Duch Chersonia atakuje już siódmy raz.

9. I ładna kompilacja:

10. Nazistowski reżim uderzył w Nową Kachowkę zabijając 6 cywilów. Kolejna zbrodnia chazarskiego pajaca.

11. Sensacja, proszę ja was, sensacja. Wypłynął kuriozalny i żenujący materiał z samego początku specjalnej operacji przeciwko nazistom i narkomanom. Wideo pochodzi z chwili, kiedy kijowski błazen dzwoni do Palcowanej Emanuelli przerywając jej masturbację i smarka w rękaw płacząc, że Putin zaatakował jego reżim, a potem błaga żeby Emanuella zadzwoniła do Putina. Pięć minut po rozpoczęciu akcji policyjnej klaun już skowyczał lecąc na skargę do swoich kuratorów, he he. Resztę znamy: krul Emanuel Pierwszy Masturbowany jak porzucona dziwka trzy miesiące wisiał potem na telefonie a Kreml go olewał 🙂
Załamywał rąsie i nadmiarowy nos nimi podtrzymywał…

12. Dobrych wiadomości ciąg dalszy. W Szkocji natychmiast po skutecznym ukąszeniu kurewny wybiło zupełnie nowe źródło, żeby spłukać resztę tego brudu jaki po starej iguanie pozostał na tej ładnej ziemi.

To Znak przez duże Z. Każdego dnia ubywa satanistów i pedofilów. Nazistów, banderowców i szabesgnojów. Ziemia się oczyszcza z chazarskiego brudu i oto jest dowód – ze wszystkich możliwych miejsc na świecie – w Szkocji nowe źródło się pojawiło 🙂

13. Matka Natura na wszystkich frontach zresztą dynamicznie działa. Do walki z anglosaskim brudem rzuciła największych kozaków na ziemi – koty.

Jak ktoś ma wątpliwości, że one niczego się nie boją, no to proszę:

14. Coś się gdzieś stało i przybyła karetka. I to nie do końca był dobry pomysł wzywać do lekko rannego zaprawionych w bojach z covidem specjalistów…