Szybkie Wieści… 50

biorę ukrainę

Z okazji 50 Wieści można się już pokusić o aktualną…

Analizę

1. Na froncie bez większych zmian. Chochoł któryś już raz kontratakuje – tym razem w kierunku Charkowa. Rzucił tam jak sam podaje 55 tysięcy sztuk mięsa. Nie warto się nad tym za bardzo rozwodzić, bo na chwilę obecną frontu broni w tym miejscu 10 – krotnie mniejsza liczebnie aliancka koalicja. Jak tylko dotrą tam posiłki nastąpi oczywiście nowa chocholska tragikomedia. Już zostało tam zabitych pięć, sześć w porywach do siedmiu tysięcy neonazistów a to dopiero początek, ponieważ Rosja całkowicie panuje w powietrzu, a więc żniwa lotnictwo będzie miało pod Charkowem straszne. Parę dni i ta kontrofensywa skończy się jak zawsze: kurz opadnie a oczy ludzkie ujrzą kilka nowych cmentarnych miasteczek.

2. Po pół roku specjalnej operacji zauważyłem niesłychany wzrost znaczenia droników obserwacyjnych na polu walki. One całkowicie zmieniły obraz wojny. I dalej będą zmieniać – to pewne. Te małe latające kwadropterki robią dużo lepszą robotę niż profesjonalne drony. Te drugie bowiem raz dwa strąca przeciwlotnicza artyleria więc robią jeden, dwa loty bojowe i się witają ze złomowiskiem. Małe natomiast latają bez końca, czego koronnym dowodem jest słynny Duch Chersonia, który już wykończył 7 pojazdów na dzisiaj. I dalej sobie beztrosko z tymi granatami w plastikowych kubkach krąży 🙂
Tak więc duże drony bojowe nie do końca się sprawdziły, bo cholernie drogie i przereklamowane się okazały w praktyce na polu walki. To samo myślę spotka te robotyczne psy, które każdy kraj obecnie robi jak głupi.
Dlaczego?
One są bowiem po prostu z samego założenia idiotyczne. Na takim polu walki jak Ukraina nie mają szans biedne robopieski. Powodów jest bardzo dużo moim zdaniem. Po pierwsze, nawet jakby dotarły one do lini okopów z tym swoim karabinem na plecach to raz dwa skończyłaby im się amunicja i nie miałyby jak zmienić magazynka. I finito. Po drugie, samo dotarcie do lini okopów mogłoby się okazać niemożliwe, bo one przecież kretyńsko tupią „nóżkami” – więc każdy by ich usłyszał na chruście i w liściach już z kilometra. Kolejną sprawą z którą by sobie nie dały radę te robo pieski to zwykła siatka z drutu lub sznurka w którą by się wplątały i już nie wydostały z niej nigdy. Zwykła siatka, taka jak w bramce piłkarskiej rozpięta na krzaczkach lub drzewkach, może bardzo skutecznie unieruchomić te robotyczne pieski. No i po trzecie, one są tragicznie niskie, więc w praktyce guzik widzą na odległość. W porównaniu z latającymi dronikami są praktycznie ślepe, bo człowiek, który jest od nich wyższy zobaczy je i unieszkodliwi dużo wcześniej niż one jego. Robo pieski to moim zdaniem ślepa uliczka. Mogą jedynie iść obok prawdziwych żołnierzy i dajmy na to targać skrzynki z amunicją – to raczej wszystko. Nie są i jeszcze długo nie będą na tyle autonomiczne żeby sobie samodzielnie zmienić magazynek lub się bezszelestnie gdzieś podkraść żeby skutecznie coś zadziałać. Jako roboty samobójcy jedynie mogą  przyszłość. Kiedy obładowane trotylem lub czymś takim pójdą się wysadzić w powietrze razem z jakimś pojazdem albo bunkrem a i to przy optymistycznym założeniu, że będą tańsze niż ten pojazd bo jak nie będą to jaki z nich pożytek? Wydać pół bańki, żeby zniszczyć banderomobil za pięćdziesiąt tysięcy?

3. Tak więc małe tanie droniki mają największą przyszłość.
A jaka ona będzie?
No cóż, myślę że ich najlepsze czasy będą tej zimy. Pole walki przecież jest znane. Chochoł robi norki, potem kopie do tych norek dołki i tak sobie czeka na artylerię. Ale zimą nie będzie już mu tam tak słodko. Spadną bowiem liście i zniknie 90 procent osłony. Chochoł oczywiście schowa się do ziemianek i pod siatki maskujące ale jest jedno ale. Żeby nie zamarznąć będzie musiał gotować jakieś ziemniaki, świniaki, kawę lub zwyczajnie ogień w piecyku żeby się ogrzać. I tu będzie miał problem jakiego nie znał gdy było lato. Gorące jak diabli spaliny z tego piecyka. Rosyjskie Aligatory mają systemy termowizyjne potrafiące z 10 kilometrów namierzyć ciepły silnik jakiegoś pojazdu i wysłać mu przeciwpancerną rakietę. A spaliny z piecyka są o rząd wielkości od silnika bardziej gorące. Będą jak lufy karabinów wręcz świecić w nocy w termowizji na czerwono. W zimowych warunkach będą nawet w ziemiankach świecić jaśniej niż latarnia morska w nocy. Latem jeszcze można spaliny schłodzić trochę w podziemnych rurach z komina zanim się je wypuści w powietrze ale zimą to się nie uda, bo za duża różnica temperatur. Mój patent na wyjście z Azowstalu czyli ta kołderka termiczna już się przekuł w profesjonalne koce termiczne, które osłaniają przed termowizją rosyjskie pojazdy bojowe. Chochoły natomiast tego nie mają, bo bieda. Oni nawet latem siedzą w wilgotnych norkach pod swoimi kołdrami. Zimą bez ognia nie dadzą rady a jak coś gdzieś rozpalą spaliny ich natychmiast zdradzą. Tak więc ewolucja droników obserwacyjnych pójdzie w kierunku wyposażenia ich w termowizję tej zimy – tak ja to widzę. I widzę, że Chochoł będzie tej zimy straszliwie młócony przez naprowadzaną dronikami artylerię.
Tyle na temat ukraińskiej operacji.

4. Na świecie natomiast spawy też idą w dobrym kierunku. Definitywnie zakończyła się era pasożydowania na Słowiańskich surowcach. Rosja oderwała jednego po drugim wszystkie tasiemce, które ją wysysały z naturalnych bogactw. Lichwa od razu zaczęła obumierać. 85 % świata murem stoi za Rosją, która nie napada na małe kraje i nie rabuje ich ze wszystkiego – to główny powód. Natomiast te kilka krajów Zachodu które wegetują tylko na kolonialnym rabunku innych narodów zaczynają epicko upadać po oderwaniu od rosyjskiego koryta. Szacuje się (w bardzo wielu źródłach), że tej zimy 60 procent zachodnich firm upadnie i zdechnie. 60 % więc to będzie kamień u szyi, który pociągnie na dno całą resztę. I bardzo dobrze, bo zuchwali już byli do granic idiotyzmu i granic wyobraźni. Przyda im się twarde lądowanie dupą na twardej ziemi. Gdyby to ode mnie zależało, za te biolaby z bronią biologiczną przeciwko Słowianom, za te pseudo szczepionki, nie dostaliby już NIGDY WIĘCEJ nawet kropli gazu, nawet grama tytanu i nawet garści pszenicy. Całkowite zero wszystkiego, dosłownie całkowite po to, żeby zdechli skoro nie potrafią normalnie żyć po sąsiedzku i chcieli nas wymordować tylko po to żeby wszystkim Słowianom ukraść całą ziemię oraz ich wszystkie surowce. Były bajecznie tanie a mimo to planowali zupełnie za darmo je… ukraść. A właścicieli zamordować, co do sztuki!
To właśnie anglosaski Zachód Słowianom planował – te czarnogłowe, semickie śmieci chciały nas wybić w pień. Do nogi. A potem obrabować. Powinni więc w ramach Karmy zdychać powoli, w męczarniach i w najbardziej bolesny sposób. Z nędzy, zimna oraz głodu. I dopiero jak wybiją swoich liderów i przypełzną z żebraczą miską po michę, mogliby błagać o wybaczenie. Dopóki jednak na srebrnej tacy by nie przynieśli odciętych łbów Cukierbergów, Kill Bilów, Rockeffelerów, Rotszyldów, Faucich i rodzinek królewskich, nawet bym z nimi nie prowadził żebraczego dialogu. Postawiłbym na słowiańskich granicach żelazną kurtynę i dobrego elektrycznego pastucha, żeby się od bydła raz na zawsze skutecznie odgrodzić. To samo zrobiono z żółtą rasą kilka tysięcy lat temu i na kilka tysięcy lat był z nimi spokój. Tym razem na kilka tysięcy lat kwarantanny wysłałbym całe te plemię semitów i anglojudeosasów. Wysoki mur i kop w ryj, jeśli się zza muru choćby na milimetr jakiś szczurzy ryj wychyli.
Tyle moich przemyśleń ale wygląda że rosyjskie są podobne. Rosja bowiem rozwala obecnie nie tylko petrodolara ale też ONZ i giełdy metali szlachetnych. Po utrąceniu tego lichwiarzom już niewiele pozostanie… dlatego już dziś jadą wyłącznie na absurdalnych cenach za paliwa i energię. To jest sztucznie i bez powodu zawyżone – to ma miejsce tylko dlatego bo nie mają już innych źródeł do pasożytowania. Już nie mogą żerować jak czerwie na Rosji więc pasożydują na swoich obywatelach. Do czasu aż ci ich nie odrobaczą jeśli chcą się ozdrowić.
Najważniejsze jednak, że na dziś są już bez surowców. Każdy dzień bez surowców dla tych zwyrodnialców jest dla Słowian jak życiodajny oddech. Rosja rośnie w siłę z dnia na dzień coraz bardziej, dosłownie taplając się w pieniądzach, a bydło się dusi, bo się uzależniło od wyprzedawanej za grosze siły życiowej Słowian. Jebane pijawki w końcu zostały oderwane od źródła życia.
Jeszcze trochę powysysają się nawzajem ale na dłuższą metę to jest ich koniec 🙂

10 września 2022

1. Dopiero po śmierci starej iguany główny ściek wziął się za analizę pamiętnego zdjęcia sprzed trzech dni dopatrując się rzekomego „zasinienia” w miejscu, gdzie żadnego zsinienia rzecz jasna nie było nigdy, tylko zdiagnozowana przeze mnie prawidłowo martwica. To było przecież czarne i martwe a nie jakiś siniak.
Dla głodnych wiedzy głównym ściekiem obecnie płynie cała lista jej starczych chorób:
https://portal.abczdrowie.pl/krolowa-juz-wczesniej-chorowala-co-dolegalo-elzbiecie-ii
Oraz spóźnionych eksperckich analiz ekspertów od czarnej ręki. Hehe… artykuł z gatunku „lekarz wyjaśnia” – normalnie masakra kuźwa jakaś:
https://gwiazdy.wp.pl/dlaczego-reka-krolowej-elzbiety-ii-wygladala-niepokojaco-lekarz-wyjasnia-6810458771204736a
Wcześniej natomiast aktywne były tylko trolle usiłujące wmówić mi i innym ludziom, że oczu nie mamy albo wręcz, że to była fotoszopka.
Nie była. To była tylko moja nienajgorsza jak dotąd intuicja – i to wszystko.
To na bank nie była fotoszopka, bo nawet brytyjska rodzina chlewna oficjalnie zamieściła tę fotografię.

Brr… zupełnie nie wiem czemu ale obecnie elastyczna, powyginana sylwetka Liz od razu przypomina mi nie wiadomo dlaczego warana z Komodo 🙂
A ponadto jak donoszą w niedościgłym stylu murzyńskie media, królewna umarła i nadal nie żyje.

wiadomości z afryki
(Królowa nie żyje. Najstarszy królewski syn, Karol automatycznie stał się królową)

Serio, dokładnie tak tam czarni ludzie napisali – Karol Czeci Samozwaniec stał się automatyczną królową.

Memy zalały internety – wrzuciłem jeden z lepszych na obrazek tytułowy – i przebiły nawet tamte po zejściu jej męża.
prince-philip-death-31
(Dobranoc, słodki książę)

Tymczasem media głównego ścieku robią żałobną szopkę jeszcze większą niż po zgonie papieża. Ba, od czasu śmierci luźnej w kroku Diany nie było takiego cyrku na świecie.
Jaja będą jak już ziemia zostanie szpadlem uklepana i przeczytany zostanie testament starej iguany, w którym krul Karol Czeci Samozwaniec zostanie pominięty w kolejce do tronu i odstawiony do stajni, żeby mógł pokrulować sobie Łyliam i jego Kate po lobotomii. Po starej właśnie czegoś takiego bym się spodziewał, bo zarówno Karol jak i jego brat Andżej – ten od Jeffreya Epsteina – srodze jako pederaści i pedofile starą iguanę zawiedli i przynieśli do pałacu niezłą siarę. Jeszcze większą niż ten rudy bękart, który na salony naznosił błota i murzynów. No nic jak zakopią starą i wykopią testament zobaczymy co tam szponem moczonym w zwierzęcej krwi naskrobała…

2. Wojna propagandowa trwa. Od czasu „ducha Kijowa” u Chochołów nie było tak śmiesznej fałszywki. Atak na Izjum w którym ponaddźwiękowe odrzutowce – chyba murikańskie Warthogi – słychać na sekundę zanim nadlecą 🙂

3. Oczywiście Ukraińcy do Izjum nie wejdą, bo proszę zobaczyć jakie ogromne kolumny rosyjskie już tam zmierzają.
Filmik w linku:
https://rusvesna.su/news/1662720658
Cały czas gromadzone są tam przez obie strony olbrzymie siły. Przypominam, że chazarski klaun zagrał va banque i jak sam mówi rzucił tam 1/3 swojej armii – dobrze ponad 55 tysięcy sztuk mięsa. Wie że wszystko przegrał i chce nim odejdzie wymordować tylu Ukraińców ilu mu się uda, bo pracuje przecież nie dla Ukrainy ale chazarskiej mafii. Tej która upatrzyła sobie Polskę i Upadlinę na miejsce „Nowej Niebiańskiej Chazarii”.

4. Szwajcaria jako pierwsza posmakuje sobie „wielkiego resetu” ich narodowego skarbu – santa Klausa Szwaba ze wsi Davos. Mają tam bowiem przyklepać „prawo” do skazywania na więzienie przez najbliższe 3 lata osób, które się ośmielą ogrzać swoje mieszkanie aż do 19 stopni Celsjusza 🙂

https://www.westernstandard.news/news/switzerland-considers-jailing-people-who-heat-rooms-above-19c/article_46f2ea36-2edd-11ed-a650-c79d22935574.html

Karma działa. Wielkie brawa dla Władimira Putina – przyjebał bez jednego wystrzału w najczulszy punkt 🙂
Ciekawe któremu Rotszyldowi się teraz kiedy to jest modne zemrze nagle?

5. Ktoś ciekawy świata sięgnął do papierów MKOL i obliczył że przed plandemią umierało średnio 66 sportowców rocznie podczas zawodów i treningów. Od czasu plandemi natomiast – czyli od wprowadzenia zastrzyków na covida umiera grubo ponad 800 rocznie.

https://expose-news.com/2022/09/08/847-athletes-dead-post-covid-injection/

6. Faza numer dwa kontrofensywy numer jeden. To chyba jeden z tych desantowych elektryków, którzy popłynęli do elektrowni atomowej. Teraz jak nasz Bolek ma aureolę z much zamiast dobrej motorówki.

7. Faza numer dwa zagranicznych najemników spod Izjum. Najpierw zostali zmuszeni do ucieczki a potem dostali bombkę w swoją kryjówkę. Proszę zwrócić uwagę – bo właśnie o tym w analizie mówiłem – jak im ładnie ciepłe lufy karabinów w nocy świecą. Spaliny z piecyków będą świecić zimą jeszcze jaśniej…

8. Do KIjowa ciągnie rzeka ambulansów po tych klauna kontrofensywach. W każdym jedzie żywy worek z krwią i narządami na handel.

9. Całkiem spora horda zombie zmierza do Donbasu. Chyba szykuje się potężna bitwa nieumarłych z Rosjanami…

10. Ostatnie chwile życia wybitnie ciekawskiego Chochołka. Spotkał jakieś wojsko, które wyszło z krzaków. Najpierw się dopytywał dlaczego nie mają żółtych opasek, potem gdzie idą, oni mu powiedzieli że idą go zmienić bo jest rotacja i maja jego opaskę no i go zabili a potem na pozycji zmienili… i w ten prosty sposób ciekawy świata Wołodymir Woroszow razem z całym oddziałkiem został nawozem.

Dłuższa wersja krótkiej, wojennej kariery tego Chochołka była na jego telefonie.

11. Kolejne oczyszczone dołki.

12. Jakaś dziwna ale wesoła akcja z czołgiem w Bajłaklaja, której póki co nikt jeszcze sensownie nie wytłumaczył. Tam cały czas trwa obrona i większość miasteczka jest pod kontrolą Rosjan ale są tam też Chochoły…

Podobno to rosyjski czołg wg autorów ale nie ma na nim namalowanego żadnego symbolu typowego dla rosyjskich czołgów biorących udział w specjalnej operacji. Więc chyba raczej nie rosyjski tylko ukraiński…

13. Rosyjskie posiłki przybywają pod Izjum/Charków uporać się z tą najnowszą kontrofensywą.

14. I kolejne posiłki.

15. Dla Ukraińców też dostarczono posiłki – ognisty deszcz od Rosjan.

16. Elastyczna Liz Truss przyjęła pozycję dwunożnej jaszczury po czym nagle zaatakowała krula Karola Czeciego Samozwanego.

Nie było widać ukąszenia ale może go dziabnęła szponem… no zobaczymy w ciągu 48 godzin…

17. Ursula von der Pony rytualnie obmywa ręce po udanym seksie z małym koniem.

18. Kontrofensywa w kierunku Charkowa. Analiza tego co się tam dzieje.

19. Bracia Golec chcieli kiedyś wziąć ściernisko i postawić San Francisco ale San Francisco było szybsze i postawiło wszędzie braci Golców.

https://vidmax.com/video/214887-this-isn-t-the-set-of-the-new-mad-max-movie-this-is-dystopian-san-francisco

Święty Franciszek najwyraźniej lubi to…

11 września 2022

1. Od 1 października klaun z Kijowa cipami chce obrzucić Niedźwiedzia.

Ciekawe czy będą tak samo ładnie się rozkładać jak pederaści w okopach, czy może bardziej dramatycznie?
Bo na razie idą w górę akcje kobiecej logiki – z przyrodzenia taktyczno operacyjnej – której tak bardzo potrzeba na froncie. Jej mały przykład poniżej:

Sławna ukraińska noblistka Olga Tokarczuk na pewno po mobilizacji Chochołek, wytworzy cykl książek z gatunku: „Życie i gwałty w okopach” 🙂

2. Dwie kolejne ofiary dronika…

3. Kupki zwęglonych zwłok pozostały po klauna kontrofensywach. Z 55 tysięcy sztuk mięsa, jakie przysłał na Donbaski Ludowy Festiwal Przetwórstwa Mięsnego, około 6 – 10 tysięcy już zostało przetworzone, a co najmniej drugie tyle jest rannych.

4. W Mariupolu Owczarkowa adoptowała małe tygryski po tym jak straumatyzowana wojną mama je opuściła lub straciła mleko.

5. A tymczasem sam Mariupol też został przez mieszkańców do życia przyadoptowany i ma się bez nazistów świetnie.

6. Niekończące się konwoje jadą w kierunku Charkowa.

7. Analna Lena wybrała się do Kijowa. Zapewniła pajaca, że Niemcy będą ich wspierać i dodała, że Chochoły walczą „o nasz europejski porządek pokojowy”.
https://www.rt.com/news/562541-german-foreign-minister-arrives-kiev/
Pajac pewnie nabrał powietrza i dał sobie medal a jutro Szulc powie mu, że haubice będą w liczbie jedna sztuka miesięcznie od 2025 i tak jak gówno w przeręblu to się będzie w dalszym ciągu kręciło… albo Szkop zmęczy pajaca albo go oszwabi 🙂

8. Tymczasem gdzieś w Chocholstanie szykuje się potężne świniobicie. Rosja bowiem przerzuca na front te straszne wyrzutnie rakiet przeciwminowych, które w akcji przypominają harpuny na grubego zwierza. Te niezapomniane, które jedną salwą mogą rozminować kilka hektarów lub jak pamiętamy z Mariupola, oczyścić z wroga pół dzielnicy. Filmik w linku.
https://t.me/pl_news_front/5291

9 Jeszcze stara iguana dobrze nie wystygła a już doktor Makow pojechał po rodzince kurewskiej i to grubo. Warto zaczytać, bo się okazuje, że tam była od zawsze pedofilia i satanizm:

https://henrymakow.com/2022/09/queen-elizabeth-and-britains.html

krol i alfons
Na foto: krul Karol Czeci i jego alfons.

krolewnaA od siebie dodam że pedofilia i satanizm to dwa najmniejsze kurewskie problemy u Winsorów. Dużo większym jest fakt, że cała ta gadzia kryptożydowska rodzina jest z krwi i kości nazistami odkąd tylko nazim ludzkość pamięta. Oni wszyscy są z dokładnie tego samego aszkenazistowskiego chowu wsobnego co nazistowski i żydowski pajac Zelenski. Ta obok focia hailującej Elżbiety II zaraz jak tylko wypłynęła została przez sprawdzaczy faktów uznana za fejka.
Jednak to żaden fejk, bo ta sama Elżbieta jeszcze jako mała dziewczynka była przez tatusia krula Edwarda ósemkowego gorliwie uczona nazistowskich pozdrowień i sympatii do Hitlera.

nazi royal

(Kurewna Elżbieta to ta mała w środku)

Krul Edward ósemkowy też był w te klocki dobry. Zanim jeszcze nauczył małą Elżbietę miłości do nazizmu poślubił rozwódkę, która przed nim ruchała się z Joahimem von Ribbentropem. On zresztą za kawalera też się lubił ruchać z aryjskimi pedałami z SS. Po prostu kochał nazistów i nazizm. Już dobrze nie pamiętam ale jakiś Goebbels albo inny Goering był drużbą na jego ślubie.

Collect Pictures From Morgan Evans Antiques Auctions at Gaerwen Anglesey. Must have their name on any publishes picture!!!!!

(Na foto krul Edward ósemkowy to ten bez kapelusza, który robi nazistowski salut)

Im głębiej tym gorzej wygląda nazistowskie szambo u pomiotu nazistowskiej kurewny Elżbiety. Na kolejnym foto bękart Diany i nadwornego koniuszego – ksionżę Brudny Harry we własnej rudej osobie.
prince-harry
I teraz już jest chyba wszystko jasne, dlaczego rząd brytyjski tak zawzięcie wspiera ukraiński nazizm. Oraz dlaczego wujek Adolf nigdy tak naprawdę nie najechał Anglii. I dlaczego Anglia nigdy tak naprawdę nie pomogła Polakom w czasie II wojny światowej.
I chyba już jasne jest również to, dlaczego żałosnego i za mało nazistowskiego pedofilka i ciotę Karola, stara iguana chciała z tronu wydziedziczyć. Za mało w tym niedorozwoju było nazistowskiego zakapiora z krwi i kości.
I dlatego właśnie na tego zboczeńca wbrew woli starej iguany santa Klaus obecnie postawił. Zboczeńców seksualnych dużo łatwiej bowiem kontrolować i szantażować, a naziści jak uczy historia, czasem mogą się zerwać ze smyczy i narobić pasożydom problemów.
Zboczeńcy natomiast, nigdy. I dlatego właśnie Karol Czeci Samozwaniec został i na krula i na pośladki jak należy namaszczony w Davos.
krul
Dlatego z testamentem starej mogą się zacząć wkrótce dziwne szopki, bo Anglicy tak samo zresztą jak ona, szczerze tego szczura nienawidzą, tylko z zupełnie innych powodów.

10. W Brazyli złodziej ukradł telefon a potem wszyscy wbili na imprezę…

11. W Charkowie uciekają cywile. Wszyscy jak jeden do Rosji. Ani jeden nie ucieka do pajaca Zelenskiego.

12. Rosja cały czas sprowadza posiłki.

13. W bazie Himarsów Chochołki mają mały remont.

14. W Izjum które Rosjanie opuścili ciągle są chwytane Chochoły, które nie chcą walczyć za Nazilenskiego.

15. W centrum Doniecka podłożono bombę.

16. Zbiór klipów banderowskiej hordy, idącej na Noworosyjski Ludowy Festiwal Przetwórstwa Mięsnego, czyli według nich „na Moskwę” 🙂

17. W Murice wszystko normalnie. Pacjent na noszach uderza twarzą rękę policjanta.

18. Pierwszy dzień po spotkaniu z Liz minął na Wyspach spokojnie. Krul Karol Czeci uważnie obserwuje puchnące z wolna dłonie… 🙂
krul1

12 września 2022

Od momentu kiedy zeszła królewna zwiększyła się o kolejne 10 % oglądalność bloga. To dobrze. Najwięcej odwiedzających jest oczywiście z Polski. Potem USA i Kanada oraz Niemcy i Wyspy Brytyjskie – Polacy znaczy. Masowo wpadli nawet ludzie z Płaskiej Ziemi ale to się wycina na bieżąco, więc paniki nie ma. Blog będzie nadal polityczno informacyjny a nie polityczno informacyjny i o płaskiej ziemi.
Pozdrowienia dla wszystkich Odwiedzających znad Jebanego Jeziora (Faaker See), gdzie się chyba z pół miliona Harleyowców z całego świata zjechało. To chyba ich stolica.
20220910_100856
Jednemu się zrobiło kaput więc mi go załadowali, żebym się nie nudził na weekend. Duży skurwysyn – jeszcze większe bydlę niż tamten Fat Boy jakim śmigał Terminator – ponad 300 kilo żywej wagi.

1. Pod Piaskami kontrofensywa klauna została już krwawo stłumiona. Naziści stracili parę czołgów, kilka BMP, porzucili trochę zabitych i tradycyjnie uciekli.

Generalnie ta druga kontrofensywa i tak zadziwiająco dobrze Chochołom wyszła. Podejrzewam, że tylko na pierwszej lini idzie mięso ze słynnej łapanki, natomiast z tyłu napiera poprzebierane za Ukraińców wojsko NATO. I to raczej pewne, że to inne mięso Made im Murica.
Inna sprawa, że Rosja nieco spierdoliła sprawę na poziomie wywiadu, bo jeszcze niedawno skutecznie wykrywała kilkusetosobowe zgrupowania i je rakietami na bieżąco tłumiła – jak na przykład pamiętny pociąg z „rezerwistami”, a tym razem dała się zaskoczyć hordą o liczbie 55 tysięcy sztuk! Jakim cudem oni podeszli do lini frontu niezauważenie? Ktoś zjebał sprawę, wynika. Inna nieciekawa sprawa to pytanie: gdzie jest rosyjskie lotnictwo kiedy trzeba potężne zgrupowania i konwoje pilnie zbombardować zanim urządzą cywilom drugą Buczę?
Takie właśnie posępne myśli najpierw mi przyszły do głowy. Potem dopiero zacząłem głębiej główkować i przyszło mi do głowy, że być może to jest strategiczna pułapka i tak miało być a nie inaczej, bo lepiej odpuścić parę nie mających znaczenia wiosek widząc że i tak idzie horda aby ostatecznie zamknąć w kotle całą dużą armię za jednym zamachem zamiast ich łapać pojedynczo po krzakach i rozkopanych miedzach. W ten właśnie sposób przecież chłopaki z Wehrmachtu dali się nabrać. Polecieli z ofensywą jak na skrzydłach i zanim się obejrzeli byli gotowi do zlikwidowania pod Stalingradem. Żukow ich okrążył a von Mainstein z odsieczą nie zdążył. A potem już wojna toczyła się z górki…
Na dniach zobaczymy co z tego wyniknie… nie mam przecież informacji z Kremla więc na razie i tak pozostają jedynie gdybania 🙂
Oficjalnie w ciągu pięciu dni reżim klauna już stracił 4 tysiące zabitych i 8 tysięcy rannych. W samym tylko Krasnoarmiejsku Iskandery trafiły stację kolejową w trakcie wyładowywania ludzi oraz sprzętu – tam od razu pagibło 200 Ukraińców i zniszczono im 20 pojazdów bojowych.
Źródełko o chocholskich stratach:

https://www.rt.com/russia/562588-russian-military-ukrainian-losses/

2. Wiadomości kabaretowe. Rosja staje na głowie aby uniknąć śmierci swoich żołnierzy. Przy przeważającej dziesięciokrotnie sile wroga rozkazano im się wycofać z kilku przyfrontowych wiosek. Odbyło się to bez strat więc pełny sukces, bo nadal posiadają nienaruszoną zdolność bojową, a tymczasem reżimek kijowski albo nabrał apetytu albo nowej kokainy, bo ni z gruchy ni z pietruchy ogłosił, że uwaga: Ukrainy nie zadowoli odebranie Donbasu oraz Krymu i wypłata odszkodowań za zniszczenia ale zadowoli się dopiero kiedy Rosja zostanie całkowicie zdemilitaryzowana po bezwarunkowej kapitulacji. O!
https://rusvesna.su/news/1662901097
Nie wiadomo co potem zrobi prezydent planety jak już zdemilitaryzuje i skapituluje całą biedną Rosję. Może najedzie Marsjan albo Plejadan i zrobi im Marsjańską IV Rzeszę albo Plejadańską Jerozolimę, a może tylko wystartuje w wyborach prezydenckich zamiast Trampka i pedo Bidena żeby na bank wygrać. Zobaczymy jaką opcję wybierze, bo po podboju Układu Słonecznego syn Dżordża Sorosza to raczej już nie zagra dla nas chujem na klawesynie…

3. Dalsze wiadomości z kabaretu. Szwajcaria, która nie ma w ogóle wysypisk śmieci, miała niewielki problem z odpadami nuklearnymi. Po krótkim namyśle wpadli tam na bardzo elegancki pomysł aby zrobić składowisko atomowych odpadów na granicy z Niemcami.
I teraz nie Szwajcarzy tylko Niemcy biegają jak kurczaki z obciętymi głowami – zupełnie jakby im wrząca lawina z gór zeszła za stodołą 🙂
https://www.rt.com/news/562583-switzerland-nuclear-waste-storage-german-border/
Nie rozumiem Niemców w ogóle – zamiast zrobić z tych darmowych beczek elegancką piramidę i poczekać aż się zrobi masa krytyczna do ogrzewania rąk, nóg i małych miasteczek – toczą pianę zupełnie jakby uwielbiali marznąć…

4. Rosyjski BMP został trafiony podczas obrony. Jeden ranny żołnierz i to wszystko.
https://vidmax.com/video/214909-amazing-footage-captures-the-moment-a-russian-bmp-3-tank-is-hit-by-ukrainian-forces

5. Rosja chyba zdjęła w końcu rękawiczki. Powyłączano elektrownie i prawie cała Ukraina jest już bez prądu. Stają pociągi, w Kijowie zgasło światło, gdzieś tam metro, nie ma prądu, wody, Tik Toków i dyskotek. Chochołstan cofnął się do średniowiecza oraz świeczek. Obecnie Chochoły sprzedają Himarsy w zamian za generatory elektryczne. Upadlinę ogarnęła ciemność gdy Rosja przestała się bawić w zbijanego i wyłączyła zbudowane przez Związek Radziecki elektrownie. Obecnie sławni Ukaińcy mają dziejową szansę własną elektrownię sobie gdzieś postawić.
https://rusvesna.su/news/1662921165

6. Siły rosyjskie nadal się wszędzie bronią i tam gdzie potrzeba wycofują w obliczu wojennej konieczności. Dzięki temu ani klęski ani nawet małych strat niemal nie ma u Rosjan, a tymczasem fakty są takie, że reżim pajaca rzucił do walki aż 1/3 swoich sił ryzykując wszystko.
Według mnie szykuje się największa klęska klauna od czasu rozpoczęcia Operacji. Czekamy zatem…

7. Tymczasem rosyjskie lotnictwo już nad kontrofensywą klauna ostro pracuje. To był skład amunicji.

8. A tu jakiś banderomobil pełny sabotażystów.

9. Rosyjskie wojska powietrznodesantowe też już działają na terenie ukraińskiej kontrofensywy.

10. Kalibry też już poszły w tamtą stronę. Jeszcze nie wiadomo w co trafiły bo na Ukrainie nie ma teraz jak bez prądu kręcić dla nas filmików od chwili kiedy im zgasły internety 🙂

11. Tymczasem drugi dzień po spotkaniu z Liz, na zamku krula Karola Czeciego również minął całkiem spokojnie. Krul z coraz większym zaciekawieniem oglądał swoje palce.
rece
Natomiast giermkowie, cyrulicy, kobziarze, chłopi z widłami, kuglarze, rzemieślnicy, kupcy, wędrowni wyrywacze zębów oraz praworządni Szkoci nieustannie gromadzący się pod zamkiem ze szpadlami, są coraz bardziej zaniepokojeni sprawą tych palców.

https://www.scottishdailyexpress.co.uk/news/scottish-news/prince-charles-sausage-fingers-explained-27231944

Zgodnie z królewskim protokołem mają tylko dziesięć do dwunastu dni na zakopanie Elżbiety i absolutnie nie są przygotowani na więcej.
Ja ze swojej strony na wypadek gdyby coś poszło nie tak, przygotowałem zwięzły życiorys krula Karola Czeciego Samozwanego nadający się w sam raz na mowy pożegnalne.
karolKarol urodził się w 1948 roku w Londynie. Następnie przez 73 lata mieszkał u matki. Po tym jak go w tragicznych okolicznościach nagle osierociła, znalazł sobie robotę, poznał uroczą blondynkę i spuchły mu ręce. Niestety nie wygrał nierównej ………….-dniowej walki z silnym jadem i osierocił królewską klacz Camillę. Camilla została adoptowana przez arystokratkę Ursulę von der Pony, która w jeszcze bardziej tragicznych okolicznościach niedawno straciła ukochanego kucyka.
kucykTestament Karola był zawsze zwięzły i taki sam jak jego ojca: „Gdybym umarł chciałbym się odrodzić jako wirus, który zgładzi ludzkość i rozwiąże problem przeludnienia.”

https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/ksiaze-filip-nie-zyje-zartowal-z-reinkarnacji-mial-wrocic-na-ziemie-jako-wirus/kh3x9b7

12. Tymczasem sama Liz Truss nie czuje się najlepiej od czasu tego incydentu z królewną. Nie dość, że dręczą ją wymioty i krokodyle łzy to dodatkowo przygnębiła ją jeszcze choroba krula, u którego proces nabrzmiewania rozpoczął się natychmiast po zadraśnięciu.

BRITAIN-ROYALS-QUEEN-DEATH

Czekając zatem na poprawę swojego nastroju oraz zdrowia Karola Czeciego, Liz postanowiła wyjechać na kilka dni na wieś i odpocząć od polityki…
(Można kliknąć filmik, żeby był dźwięk ale lepiej nie klikać, żeby nie robić dźwięku)

źródło zapasowe: https://www.instagram.com/tv/Cd8tFiUh8xn/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D

13 września 2022

1. Kontrofensywa klauna już się w dużej części rozpełzła tradycyjnie po miedzach, krzaczkach i dołkach. I tam jest też tradycyjnie płoszona i wypalana.

2. Film popularnonaukowy dla młodzieży o polskiej haubicy Krab. Jakie ma parametry, jak się porusza no i jak się ją niszczy. Załogi młodzieżowe Krabów powinny uzupełnić wiedzę zanim pojadą z tym gównem na Rosję.

3. Rosyjskie uderzenie w ukraińską elektrownię. To było bardzo niemiłe – taka mocna eksplozja ale konieczne, bo jeszcze kilka dni temu klaun zaoferował Uni europedałopejskiej sprzedaż energii elektrycznej. Chciał wybudowane przez Rosję elektrownie eksploatować żeby sobie dorobić i dokupić broni. Do ataku na Rosję…

Teraz najprawdopodobniej pajac wystąpi w ONZ żeby cały świat zbierał dla niego Duracelle albo ogniwa słoneczne. A komikowa być może zrobi sobie rozbieraną sesję w kalendarzu Energizera, kto wie?

4. A tak wygląda elektrownia po.

Skończyły się najwyraźniej czasy pieszczot i gier wstępnych. I niekończących się kłamstw w propagandowej telewizji pajaca. Rosja uderzyła w najczulszy punkt błazna: odebrała mu w pięć minut całą wielomilionową… publiczność 🙂
Teraz biedny aktor ze spalonego teatru, może się do samego siebie produkować kiedy nie ma internetu i telewizji. Chyba będzie musiał drukować i roznosić ulotki, hmm. Albo „nadawać” jak Indianie – przy pomocy ognisk…
Zdechło wszystko, światło, propaganda, nawet te starlinki od wspierającego chazarską mafie Muska…

No i poszedł sygnał dla Europy – Rosja może zabrać prąd i światło jeśli ludzie dali rządom pieniądze a one nie zapłaciły Rosji rachunków. Proste.

5. 4 tysiące zabitych i 8 tysięcy rannych w ciągu pajacowej kontrofensywy wstrząsnęły Francuskimi dziennikarzami. Zrobili reportaż o tym świniobiciu na jakie zaprosił Ukraińców zbrodniarz wojenny Zelensky.

6. Wystraszony ofensywny Chochoł wystrzelał amunicję w ziemię i poprawił z granatnika. Ziemia nie żyje.

7. W Konstantinówce zlikwidowano banderowcom cały ukraiński węzeł logistyczny.

8. Banderowiec z kontrofensywy odgraża się cywilnym „kolaborantom”. Z pięć minut tam bredzi co to z nimi teraz będzie. Że mają listy przygotowane i takie tam. I dlatego cywile od nich zawczasu uciekają – doskonale wiedzą do czego banderowcy są zdolni.

9. 700 tysięcy Katalończyków wyszło żądać niepodległości.

700 tysięcy Polaków też wyszło na ulicę. Pomodlić się do żydówki z pozamałżeńskim dzieckiem w kolejce po węgiel…

10. Ukrainiec, który został wcielony do batalionu nazistowskiego Aidar, odmówił walki. Był torturowany, postrzelony w nogi i porzucony. Rosjanie go znaleźli i uratowali.

Nie zdziwię się że po tym już nie odmówi walki – po właściwej stronie, żeby odpłacić bandytom a Aidara.

11. Cały ukraiński oddział wybity został starannie przez artylerię do nogi. Chyba Rosjanom już nie zależy na jeńcach, bo na moje oko to były jakieś odłamkowe historie – bardzo brzydkie i niefajne z bliska…

12. Paru terrorystów z ukraińskiego SB zgarnęło FSB na Krymie.

https://www.bitchute.com/video/1t6h8znhdD87/

13. Trzy nowe bataliony są już w drodze na Ukrainę po wyszkoleniu w Czeczeni.

14. Wiadomości dramatyczne. Osoby wrażliwe nie powinny tego punktu czytać, ponieważ to autentyczna tragedia.
Holandia już nie przyjmuje ukraińskich uchodźców. Burdele pełne jak stodoły po dożynkach a holenderscy rolnicy raz że bardziej kochają swoje krowy, a dwa, mają mocno ostatnio ograniczone moce przerobowe, bo na okrągło pierdolą się z milicją.

Dobra wiadomość, czyli Happy End jest taka, że klaun już się wziął w garść i za dwa tygodnie Ukraina będzie przyjmować do pracy z wyżywieniem Ukrainki, które są uchodźcem. Doświadczenie w europejskich występach ulicznych z krwią, cycem i mokrą podpaską mile widziane. A potem pewnie do Banderajugend również będą przyjmowane cielaki 🙂

15. Pamiętny Greg z filmu Greg is dead pochodził jak się okazuje z kamerki odzyskanej z innego zabitego murikańskiego najemnika. Czyli nie tylko Greg is dead ale jeszcze jakiś Dżimmi. Jego ostatnie słowo to było „fuck” tak więc Greg is dead and fucking Jimmy.

16. Miły akcent podczas próby generalnej rytuału zakopania królowej. Koleś krzyczy do jej syna – pedofila Andżeja, który się przyjaźnił z Jeffrejem Epsteinem: „Andżej, jesteś chorym staruchem!”
Omal nie wybuchły zamieszki pod zamkiem, w którym zastygła jego mać Elżbieta, bo klakierzy natychmiast usiłowali zakrzyczeć chłopaka skandując bez sensu: „Boże chroń króla”…
https://vidmax.com/video/214922-man-gets-kicked-out-of-the-queen-s-funeral-for-screaming-at-prince-andrews-called-out-his-pedo-ways

17. Tak jak mówiłem dwa dni temu, (kiedy Analna Lena pociaszała klauna że Niemcy będą wspierać Ukrainę) Szulc już dziś zapowiada że: „Pomimo pilnych próśb Ukrainy, niemiecki rząd pozostaje niechętny dostawom pojazdów opancerzonych.”
https://rusvesna.su/news/1663002899
Po błyskawicznym wypełnieniu co do joty mojej przepowiedni pilnie potrzebna jest opini publicznej najnowsza prognoza bacologicznego instytutu spraw strategicznych – więc oto ona: za dwa, trzy, w porywach do pięciu dni – gówienko w przeręblu wykona pełny obrót i wejdzie w koniunkcję ze szczochem – wówczas stara torba Ursula von der Pony otrzepie ręce z końskiego łajna, tupnie o beton mokrym gumiakiem i oświadczy pajacowi z przekonaniem, że Unia będzie go wspierać. A po dwóch kolejnych dniach komisja eurpejska zablokuje fundusze… 🙂

18. Morderstwa, masowe grabieże i rabunki w Izjum, do którego Chochoły weszły.
https://rusvesna.su/news/1662988127

19. W Kaliforni w ciągu dwóch dni zastrzelono 15 osób. Nie dziwi więc, że Amerykanie tacy jak Jimmi i Greg masowo uciekają na Ukrainę szukając odrobiny bezpieczeństwa.

20. Z życia Downów, prawdopodobnie Francja. Nawet James Cameron nie powstydziłby się aż tak udanego ujęcia. Heh, normalnie można je oglądać bez końca, ponieważ operator ma prawdziwy talent…

21. Pan i pani magicznie się dobrali i cały szoł zajumali…

22. Wiadomości przyrodnicze. W Tybecie samce rozpoczynają sezon godowy. Znoszą do gniazda cegiełki, popisują kolorowym ubarwieniem i śpiewają w niebogłosy usiłując zainteresować najatrakcyjniejszego partnera.

23. Grupa Wagnera odbija Bachmut.

24. Odkąd nie ma prądu przemówienia Zelenskiego wystawiane są w filharmoni i teatrach.

Ale widzę, że za biletami szału nie ma.