Szybkie Wieści… 52

mi-35_0

16 września 2022

1. No i zaczęło się likwidowanie europejskiego przemysłu. Huty, stalownie i wielkie fabryki kwiczą przedśmiertnie z powodu zbyt wysokich cen energii. W całej Europie Zachodniej huty zajmujące się cynkiem, miedzią, aluminium, manganem i innymi metalami przemysłowymi załamują się. Sytuacja jest tak tragiczna, że ​​grupa handlowa znana jako „Eurometaux” wydała pilne ostrzeżenie, twierdząc, że jeśli „nadzwyczajne działanie UE” nie zostanie zainicjowane, cały kontynent stanie w obliczu kryzysu „trwałej dezindustrializacji”
https://www.naturalnews.com/2022-09-13-consumer-demand-collapses-as-global-economy-implodes.html

2. Małpia ospa jeszcze nikogo nie zabiła ale szczepionka na małpią ospę pierwszego zabitego już zaliczyła. Historyczny, pierwszy małpi pederasta padł 9 dni po zaszczepieniu. Jakiś specjalista od makijażu z Hollybrud…
https://vaccineimpact.com/2022/hollywood-makeup-artist-dead-9-days-after-monkeypox-vaccine/
Cała historia jego walki z małpią ospą jest w linku i co ciekawe na karcie szczepień miał rubryki aż na cztery dawki. Niestety padł już po pierwszej… i więcej internetowych wpisów z jego historią walki z ospą już raczej nie będzie.


3. Tymczasem na froncie walki z covidem nieustannie odkrywane są nowe i fascynujące skutki uboczne tak zwanej „szczepionki” na covida. Absolutnym hitem sezonu staje się martwica narządów płciowych u odważnych kobiet.
martwica

martwica2
Więcej fotek w linku:

GRAPHIC: Post-injection genital necrosis is latest adverse reaction plaguing women, including the most horrifying case to date


Być może mógłby tym biednym kobietom jakoś pomóc wyciąg z Elżbiety lub maść z aloesu i Karola Czeciego, o ile rzecz jasna, te cholernie odważne panie, jeszcze nie straciły entuzjazmu do medycznych eksperymentów.

4. Indyjski sąd nakazał Billowi Gatesowi, rządowi indyjskiemu i Serum Institute of India – największemu światowemu producentowi szczepionek – udzielenie odpowiedzi na pozew ojca kobiety, która zmarła po otrzymaniu szczepionki Covishield COVID-19 firmy Astra Zeneca. Sąd w Bombaju wyznaczył termin 17 listopada na odpowiedzi i wyznaczył rozprawę na ten sam dzień. W pozwie złożonym w lutym Dilip Lunawat stwierdził, że jego córka, Snehal Lunawat, zmarła 1 marca 2021 roku, z powodu powikłań wynikających ze szczepionki Covishield. Domaga się odszkodowania w wysokości 1000 crores (to chyba świętych krów?) czyli 126 milionów dolarów.

Court Orders Bill Gates, Indian Government to Respond to Lawsuit Filed by Family of Woman Who Died After AstraZeneca Vaccine


Córka jak podaje źródło miała 33 lata i była… lekarzem, więc nie wiadomo czy płakać czy się śmiać.

5. Zaczęło się likwidowanie Ukraińców i zagranicznych najemników odciętych przez wysadzoną tamę w pobliżu Krzywego Rogu. Głównie Huragany się nimi zajęły – i już ponad 600 bojowników zostało wybitych w tym kotle.
https://rusvesna.su/news/1663238347
A jak impreza pod Krzywym Rogiem się zakończy mieszkańcom zostanie aquapark, no chyba że sobie zbudują tam elektrownię wodną, żeby nie ocieplać klimatu przy pomocy świeczek.

6. Tymczasem pod Chersoniem jacyś maruderzy z Ukrainy chcieli się dołączyć do wygaszonej już „chersońskiej kontrofensywy”. Jakiś desant na mierzeję szykowali tam czy coś, ale nie wiadomo co, bo nawet nie dopłynęli do mierzei. Kolejne 120 sztuk mięsa zostało wyrzucone za burtę jeszcze na morzu. Nikt nie wylądował na mierzei więc nikt już nam nie opowie o co maruderom mogło chodzić.
https://rusvesna.su/news/1663228799
Obecnie księgowi już skończyli z grubsza liczyć i bilans wygląda tak, że od początku tych kontrofensyw klauna, idzie do ziemi średnio 800 sztuk mięsa dziennie. Dwa razy tyle też średnio jest rannych, a więc zanim oni też trafią do ziemi, zajmie się ich organami najpierw rzeźnik.

7. Specjalna ukraińska grupa zadaniowa do spraw zasadzek, urządziła zasadzkę na Rosjan pod Artemowskiem. Grupa Wagnera jednak zasadzkę tam zorganizowała odrobinkę wcześniej i wybiła do nogi ukraińską specjalną grupę zadaniową do spraw zasadzek.
Filmik w linku ale ocenzurowany więc szału nie ma:
https://rusvesna.su/news/1663214092
Grupa Wagnera oraz Czeczeni to największe hardkory tej wojny stwierdzam, bo ich życiowa zasada jest taka żeby nie robić zasadzki tam, gdzie ktoś inny z zasadzką już się zasadził.

8. Trzyosobowa załoga banderomobila znalazła sobie przytulny lasek na miedzy i postanowiła wykopać sobie norkę, żeby się tam osiedlić. Ktoś postanowił jednak od razu zrobić z nich lekkoatletów i wystawić do skoku w dal.
Sędzia dał sygnał do startu i poooooszli…
Wygrał Chochoł, który wyskoczył z lasu jako pierwszy. Skoczył najdalej, bo musiał mieć niesamowity refleks i bardzo silne uda. Od razu wysunął się na prowadzenie, przeskoczył las, potem drogę, nad polem jeszcze chwycił prąd wznoszący i do samego końca już nie pozwolił nikomu odebrać uzyskanej przewagi. Drugi Chochoł był drugi, bo o ułamek sekundy spóźnił się z wyjściem z bloków startowych. A na ostatnim miejscu uplasował się ten trzeci – najsłabszy w nogach, który w ogóle nie znał się na sportach szybowcowych. Wyszedł bowiem dobrze, nawet miał szansę na życiowy rekord ale zarył buzią w pole co skróciło i to bardzo nawet dobrą początkowo parabolę. I w ten sposób mamy w skoku w dal jednego dnia aż trzy nowe rekordy świata.

9. Od jakiegoś czasu słyszałem pogłoski, że krucho z bronią w armi komika. I to chyba jest potwierdzenie, bo ważniejszy dla reszty był karabin niż ranny kolega Chochołek…

10. No i z wczorajszej wiadomości zrobiła się dzisiejsza światowa sensacja. Chodzi o to że szczepany po tak zwanej „szczepionce” na covida – masowo odrzucają przeszczepy narządów. I to nawet takie „błahe” jak przeszczepione… rogówki!
Media zaczynają temat coraz głębiej drążyć a sami lekarze też zaczynają pod tym pretekstem niszczyć plandemię Rotszylda. Nie mogą bowiem wprost powiedzieć, że szpryce kaleczą lub zabijają bo ich natychmiast zmasakruje już doskonale na to zaprogramowana propaganda ale ta zupełnie nowa luka o nazwie „odrzucone przeszczepione narządy” stanowi idealny pretekst żeby ostro jechać po fałszywych „szczepionkach”. Takiego skutku ubocznego nawet plandemicy nie przewidzieli, bo nie mogą nic na to zaradzić. Są totalnie tym zaskoczeni. A lekarze biją w bęben – no przynajmniej ci uczciwi…

11. Do aquaparku w Krzywym Rogu sprowadzono już pontony. Pozostało już tylko postawić kilka gumowych dinozaurów, świec dymnych, zdemontować niepotrzebne już nikomu znaki drogowe i zainstalować trochę nagłośnienia, a będzie atrakcja jak z Disneylandu…
A ponadto nie ma już zagrożenia, że jakiś Chochoł wykopie w pobliżu dołki.

12. Grupa Wagnera kończy oczyszczać Bachmut. Są już w strefie przemysłowej.

13. Dronik zaatakował znowu granatem jakieś wędrowne Chochołki. Nie trafił ale mocno ich spłoszył. I one spłoszone tak panicznie uciekały, że same wpadły na minę i skończyło się jak zawsze…

14. Niepełnosprawni w Ameryce nadal nie mają dobrej passy, bo to nadal nie jest kraj dla niepełnosprawnych ludzi.

15. Nie wiadomo czy Liz Truss była ostatnio w Brazylii ale wiadomo że mogła tam być. Kiedy bowiem wszyscy z napięciem obserwowali skrzynię z Elżbietą, Matka Smoków miała dość czasu aby się wymknąć i niezauważenie zakopać na ciepłej plaży kilka jaj…

16. Pod Pieskami coś solidnie przedmuchało ukraińskie dołki.

17. Pieszczoty z najemnikami się zakończyły. Jak tylko gdzieś zza krzaka wychyla się zawodnik z NATO do gry wkracza lotnictwo.

I dopiero teraz po tym czymś termobarycznym, mogą oni zobaczyć jaki wcześniej Władimir Putin był romantyczny.

18. Jeszcze jedno ujęcia kalibrowania słynnej tamy.

19. Chochołki Pędziwiatry miały fart.

20. Kompilacja resztek ostatniej kontrofensywy. Smutny film…

21. Dłuższa ballada o organicznej pracy od podstaw. O pełnej poświęceń i wyrzeczeń, heroicznej budowie zupełnie od zera dla mieszkańców Krzywego Rogu legendarnego aquaparku. Architekci krajobrazu, inżynierowie oraz niezliczeni robotnicy z klasy robotniczej musieli odsunąć na bok sporą tamę, przesunąć kilka mostów, żeby sąsiedzi i znajomi Warchołomyra Zelenskiego mieli wreszcie po starej znajomości wymarzoną atrakcję. Ale warto było – ta szczera radość na twarzach szczęśliwych, mogących sobie w końcu powiosłować mieszkańców – mówi wszystko – w tym, jak są sponsorowi – Federacji Rosyjskiej oni obecnie wdzięczni.

Tymczasem u odciętych przez wodę z aquaparku Chochołów wylądował sobie ukraiński śmigłowiec transportowy. Rosjanie go nie zestrzelili, bo zabrał w cholerę aż dwudziestu bojowników bez rąk i nóg. I bardzo dobrze, bo niech klaun który ich tam przysłał a nie Rosja obarcza się teraz kosztami ich utrzymania i leczenia.
Jak uczy bowiem ekonomia – o której Mateusz Morawiecki nie ma nawet zielonego pojęcia – lepiej zranić niż zabić, bo ranny wyłącza z gry co najmniej pięciu następnych, którzy się muszą nim potem zajmować. Tak więc łącznie 120 Ukraińców teraz będzie się sobą w jakimś Kijowie zajmować, zamiast nękać cywilów w Donbasie. A w przypadku zabicia odpadłoby z gry tylko dwudziestu.

22. W Libanie już nastąpił krach finansowy. Kobieta ze wspólnikami „obrabowała” bank żeby uzyskać dostęp do swoich własnych pieniędzy, bo potrzebowała ich na leczenie raka swojej siostry. „Napad” się udał i wydobyła swoje 13 tysięcy zielonych.
https://vidmax.com/video/214971-crazy-footage-shows-a-woman-holding-up-a-lebanese-bank-to-get-her-own-money-to-pay-for-her-sister-s-cancer-treatment
Niedługo po niej inny koleś zrobił tak samo w innym banku. Tak więc wypłacajcie swoją mamonę ludziska póki jeszcze idzie to w miarę gładko…
… bo giełda nie czeka, giełda non stop leci…

23. Dziwna akcja z Peru – koleś zatłukł butlą innego kolesia w ramach jakiś porachunków dilerów propanu. Wkrótce takie same akcje mogą mieć miejsce w Republice Federalnej Nazistów, bo pamiętam jak kiedyś bezrobotna Niemka zarąbała siekierą Niemca za to tylko, że ten czytał sobie ogłoszenia o pracę przed pośredniakiem.
https://vidmax.com/video/214944-shocking-video-shows-the-moment-a-man-murders-his-co-worker-with-a-propane-tank

24. Niemiecki generał sprowadził klauny, Chochoły oraz Skrzypczaki na ziemię kwitując krótko tak zwaną kontrofensywę:
„To były lokalne kontrataki, które mogą być użyte do zajęcia poszczególnych miejscowości. O odepchnięciu armii rosyjskiej nie ma nawet mowy. Putin mógłby dość niespodziewanie otworzyć drugi front, co odwróciłoby uwagę i siły sojuszników”
https://t.me/pl_news_front/5437
Na dziś księgowi się doliczyli podczas tylko tej jednej imprezy 6 -7 tysięcy zabitych…

25. A efekty tych kontrofensyw doczekały się już swojej własnej kompilacji.

26. Duch Chersonia dalej Ukraińców straszy.

27. Wegetarianie w końcu polubili zwierzęta. Natarli się olejem roślinnym i uczcili pamięć pomordowanych składając wieńce, bekonowi, łopatce i wołowinie bez kości. Nie zapomnieli o czerwonych różach dla ich ukochanej wątróbki. Ta wegetarianka, którą dla potrzeb filmu nazwałem Karkówka, przyszła nawet z tekturowym nagrobkiem, który nadaje się po złożeniu na zapakowanie tortu ślubnego lub kwintala cukierków. Wzruszająca scena.

28. Na Ukrainę powinni pojechać, bo tam dużo leży mięsa.

29. Odcięte pod aquaparkiem Chochołki zbudowały sobie most pontonowy ale to nie był dobry pomysł, bo powinni w aquaparku używać gumowych pontonów a nie nie metalowych.

30. Wypłoszenie Chochołków ze stacji benzynowej.

31. A tu Ukraińcy, którzy już wywalczyli sobie wejście do Uni. Lecą bez rąk i nóg na wymarzone wakacje do unijnego rzeźnika…

32. Po straszliwym wypadku na autostradzie w Oklahomie amerykańscy patrioci są przerażeni, bo z przełamanej na pół ciężarówki wysypał się ładunek wibratorów i lubrykanta, co może zachwiać całym łańcuchem dostaw w Północnej Ameryce. Patrioci są wstrząśnięci skalą zniszczeń.
https://vidmax.com/video/214974-semi-truck-flips-on-oklahoma-city-highway-spilling-dildos-and-lube-all-over-this

33. Po 21 latach ktoś bystry w końcu zwrócił uwagę na najsłynniejszy film z 11 września 2001 – ten w którym drugi samolot wbija się w drugą wieżę WTC. Dociekliwy koleś zrobił powiększenie i zauważył to czego przez 21 lat nikt nie zauważył wcześniej: że ten film to fotoszopka zrobiona w studio bo lewe skrzydło samolotu „chowa się” za budynkiem będącym kilometry dalej od niego. Nikt tego wcześniej nie zauważył bo i budynek i skrzydło z powodu cienia były niemal czarne na ekranie i się ze sobą na zwykłym obrazie zwyczajnie zmywały. To wyskoczyło w pełnej okazałości dopiero po solidnym powiększeniu.
To budynek powinien być za skrzydłem a nie odwrotnie. No cóż magikom w studio podczas montażu coś z warstwami się popierdoliło, wynika.
Ja osobiście wiedziałem już od kilku lat, że żadnych samolotów w drugiej wieży wówczas nie było – z całkiem innych filmów jakie przez te lata już do znudzenia sobie wszyscy oglądali. Elementem wspólnym dla wszystkich był bowiem prosty fakt – już dawno zauważony przez innych bystrych ludzi, że na żadnym z milionów filmów z tak zwanym drugim samolotem wbijającym się w drugą wieżę, absolutnie nikt na ulicy nie podniósł do góry głowy i nigdy nie zwrócił na niego uwagi. A powinni wszyscy. Wszyscy się staranowaną wieżą zainteresowali dopiero jak już nastąpiła eksplozja. Natomiast ryk nadlatującego nisko odrzutowca nigdy nie zaniepokoił nikogo, ponieważ nigdy nadlatującego z rykiem odrzutowca nie było żadnego. Był tylko wybuch w wieży ale bez tej fazy związanej z rzekomym nadlatującym samolotem. Ten kto był na lotnisku ten wie jaki wówczas powinien być ryk – gdyby ten samolot rzeczywiście nadlatywał. Ten ryk silników jest natomiast tylko na filmach a nie ma na niego żadnej reakcji wśród będących na ulicach ludzi. Został dołożony w studio bo w realu go nie było.
Dzisiejszy dowód, który koleś odkrył ze skrzydełkiem chowającym się magicznie za odległy budynek potwierdza tamte wnioski, tamtych ludzi, kompletnie i w pełni.

34. Tymczasem na łożu śmierci emerytowany agent CIA wyznał że to on… wysadził WTC. Duży artykuł o tym i dużo filmów z JEGO eksplozjami – nie związanymi oczywiście z żadnymi samolotami w linku:

CIA Agent Confesses On Deathbed: ‘We Blew Up WTC 7 On 9/11’

35. Cały świat odwołuje plandemię Rotszylda. Setki artykułów obecnie są o likwidacji obostrzeń, mandatów na pseudo szczepionki itd. Nawet ten ogier z Nowej Zelandii Jacinda Arden stuliła swój koński ryj i ze skruchą nawołuje do „szanowania wyborów każdego”.
Kasa się Rotszyldowi na plandemię skończyła i wszystkie jego dziwki po kolei się nawracają ale nie dlatego że kochają prawdę. O nie. One – te kurwy – zwyczajnie boją się że ktoś ich tak jak głupiego Trampka teraz przerobi na kozła i złoży w ofierze.
Bo zgony szprycowo covidowe już dosłownie bulgoczą jak wulkan i lada moment eksplodują…
A takich durniów jak Trampek oczywiście rozwścieczone tłumy rozszarpią najpierw bo doskonale pamiętają kto ich do zastrzyków zmuszał i namawiał… i kto wprowadzał covidowy zamordyzm.
Jacinda Arden jak wszyscy oni ze strachu obecnie trzęsie jądrami… a ja dużą falę samosądów związanych z covidowym zamordyzmem raczej wyraźnie widzę, ponieważ to po prostu nieuchronne po największym ludobójstwie w ludzkiej historii.

36. Nad Szkocję przyleciała spadająca gwiazda od strony Betlejem. Trzej królowie nie podążyli jednak za nią, bo jeden jest w skrzyni, drugi ma… tak on ten drugi ma pełne ręce…

karol

natomiast trzeci król, z racji końskiej twarzy boi się jak ognia zbliżać do stajenek. Bez uzdy jest cholernie nieufny i obawia się uwięzienia. Ma na tym polu obsesyjnie ekstremalne podejrzenia.

17 września 2022

1. Nazilenski osiągnął już kolejny etap degeneracji: rekrutuje cielaki do Banderajugend. Schwytano bowiem paru nieletnich szpiegów.
https://rusvesna.su/news/1663335036

2. Kontrofensywa ukraińskich nazistów pod Charkowem przeszła do fazy drugiej: panicznej ucieczki. I to bardzo panicznej – w kilka sekund uciekający panicznie BMP prowadzony przez ofensywnego Chochoła rozjechał swoich dwóch bojowników, którzy pospadali z drugiego BMP w czasie ich stłuczki, a potem sam wpadł do rowu.

3. Jeszcze lepszy numer wyciął odważny Chochoł, który ze strachu przed wojną uciekł do Francji. Żołnierz, dzielny jak samo ta cała nazistowska Ukraina. Skopał i pobił we Francji dwie Ukrainki, bo się pomylił i je wziął za Rosjanki. Taa daa.
https://rusvesna.su/news/1663310302
Karma zawsze znajdzie sposób żeby każdemu dać wedle zasług.

4. Kolejny dzielny Chochoł – intensywnie walczy z Rosją 🙂

No i teraz to pozamiatane, bo Rosjanie jak zobaczą na bank uciekną…

5. Talibowie nadal nie odpuszczają i dalej uczą się robić filmy o tym jak spadają. I już, już prawie robić filmy potrafią…

6. Rosyjski dron przerwał Ukraińcom jakąś bojową akcję, chyba analną ofensywę, bo nie wszyscy uczestnicy zdążyli założyć majtki.

7. Problemy Chochołków z dołków w pobliżu aquaparków

8. Murica. Policyjna kapuś i prowokatorka, poubierała się w kable, mikrofony, kamery i podsłuchy no i uderzyła z dziejową misją do handlarza narkotyków żeby go nagrać a potem wsadzić do pudła. Najwyraźniej przedawkowała filmy policyjne. Handlarz jednak świnkę schwytał i uwięził jako pierwszy, a potem kilka razy zgwałcił w buzię a materiały z podsłuchu tak skutecznie zaginęły, że nie tylko nic nie ma o tym w wideo sieci ale jeszcze nawet jej dane nie są ujawnione i trzymane w jeszcze głębszej tajemnicy. Tak więc cały internet tonie w domysłach kim jest szczęściara konfitura i jak ona wygląda 🙂
Filmik w linku ale wiedzy w nim tyle co w powyższym akapicie.
https://vidmax.com/video/214982-police-informant-gets-lead-into-drug-den-and-left-there-by-cops-gets-imprisoned-and-raped-twice

9. Francja zrozumiała kryzys energetyczny w Wielkiej Brytanii i zniosła embargo na murzynów do Anglii. Natychmiast wznowiła eksport czarnych. Pierwszych kilkuset gorących chłopaków już wylądowało szczęśliwie na brytyjskim brzegu. Widać, że śpieszyli się bardzo, żeby zdążyć na zakopanie Elżbiety.
Film w linku.
https://t.me/pl_news_front/5469

10. Szulc wstał z łóżka prawą nogą i się chyba tak raz a dobrze dzisiaj wysrał, bo jak wstał z muszli i przeleciał czaszkę skórką od słoniny, to głośno ogłosił, że: „Niemcy są gotowe aby objąć przywództwo Europy. I zapewnić jej bezpieczeństwo”. – dodał.
https://t.me/pl_news_front/5468
Noooo… jak ostatnim razem Niemcy zapewniali Europie bezpieczeństwo to żydów gdzieś wywiało…
Ale to były inne czasy… teraz to Niemcom zapewnia bezpieczeństwo Turcja i Afryka Dzika. Niemki są przecież w pełni bezpieczne na paradach sadomasohomo…

11. Stara torba Ursula von der Pony też chyba miała dziś udane sranie, bo wstała i ogłosiła, że: „Jak Ukraina poprosi o czołgi to trzeba jej dać”.
https://t.me/pl_news_front/5454
Ale czołgów już nie ma. Hmm… i co teraz?
Już wiem, teraz Ukraina może poprosić o kucyki. I jak poprosi to trzeba jej dać.
A jeśli pajac zachleje i po pijaku zprosi Ursulę na kolację – to wiadomo dupy też trzeba będzie dać…

12. Chochołkom, które ugrzęzły z powodu aquaparku po kilku dniach nowa atrakcja zaczyna się już podobać.

13. Kompilacja zniszczeń z dronów i artylerii.

14. Mały dronik bzyczy i dręczy jak komar duży czołg… i czołg ucieka.

15. Spłonął sobie wieżowiec China Telecom. Palił się dłużej niż obie wieże WTC i nie zawalił.

A tu film z wnętrza tego budynku.

16. Kozak uczy złodziejskie foczki prawidłowych odruchów Pawłowa.

17. Wypłynęła wersja rozszerzona skeczu z czaszką jaki wykonał biedny magazynier. Wygląda na to, że zwalił go z nóg nieludzki smród, jaki się wydobywa ze skrzynki z Elżbietą.

Do rytualnego zakopania Elżbiety pozostało jeszcze dwa dni więc liczba ofiar może wzrosnąć, bo magazynierzy czuwający przy skrzynce katowani są 6-godzinnymi zmianami. Mieszkańcy gruźliczych wysp są w niewiele lepszej sytuacji. Nie mogą się śmiać, nie mogą żartować, nie mogą się napić piwa, nie mogą w ogóle nic więc pytają: co wolno skoro nic nie wolno. Ludzie krula Karola Czeciego Ogromnorękiego wyjaśnili im, że poddanym wolno iść do kina i oglądać transmisję z rytualnego zakopania Elżbiety.
Donald Trump powiedział natomiast, że jak go wcześniej nie wsadzą za szczepionki, to na ceremoni zakopania wszystkich zaskoczy kreacją ku czci Elżbiety.

trump

18. Jarek lada dzień skończy przekop Mierzei Wiślanej żeby jego starsi bracia w lichwie mogli kraść polskie surowce i bez wiedzy Rosji wywozić z Polski, ale w przekopach wygrała jednak Marta Kaczyńska. Przekopała się ze swoim piątym lub szóstym mężem od swojej działki aż do jeziora. Być może buduje sobie jakiś modny ostatnio aquapark. Kto wie? W pełni nielegalnie oczywiście się przekopała, bo to jakiś rezerwat czy coś, ale co tam… ważne, że może sobie popływać albo zanęcić jakieś kaczki. I wcale się nie zdziwię gdyby się okazało, że przekopała sobie swój nielegalny kanał sprzętem Jarka z jego nielegalnego kanału. Prokuratura zajęła się sprawą bo trzeba ustalić czy Rydzyk już ten kanał zdążył poświęcić, bo jak zdążył to będzie on świętym kanałem imienia Jana Pawła Drugiego i tyle będzie…
https://www.money.pl/gospodarka/nielegalny-kanal-w-posiadlosci-meza-marty-kaczynskiej-prawnik-powinien-zostac-zasypany-6813018105936608a.html

19. Kontrofensywa z bliska, czyli kompletnie nieudany szturm Chochołków na okopy Ługańskiej Republiki zakończony totalną masakrą.

20. Wczorajsza akcja z wyskakującymi z lasu Ukraińcami w powiększeniu.

21. Dronik znowu miał trafienie.

I jeszcze jeden.

22. Dobrej jakości film z WTC. Strasznie cenzurowany na jewtubach. W 6:36 jest również wczorajsza scena i rzeczywiście skrzydło drugiego samolotu jest za tamtym małym budynkiem daleko – błąd montażysty składającego tę szopkę. W 7:33 jest człowiek, który w ogóle nie słyszy nadlatującego samolotu tylko reaguje dopiero po eksplozji, są spadający ludzie i dużo więcej rzadko pokazywanych ujęć.

23. Pasjonująca historia krulewskiego napletka, czyli jak krul Karol Ogromnoręki został obrzezany. Zrobił to rabin Jacob Snowman – nadworny rzezak kryptożydowskiej rodziny chlewnej. Szczegóły w linku:
https://www.jewishpress.com/news/jewish-news/king-charles-iii-was-circumcised-by-jewish-mohel-cherishes-uk-jews/2022/09/09/

24. Pałac Fuckingham. Krul Karol Czeci Ogromnoręki, z sukcesem zakończył poranną wizytę u krulewskiego krawca, gdzie sprawił sobie na rytuał zakopania Elżbiety zupełnie nowy garnitur dopasowany na wymiar do nowej ręki.
reka
Jednakże podczas popołudniowej wizyty u krulewskiego szewca wynikły pewne nowe problemy, bo krul nie może się zdecydować z przymiarką tylko cały czas z zaciekawieniem obserwuje swoje stopy.
noga
Pod wieczór tknięty jakimś nieokreślonym przeczuciem, Karol wezwał premier Liz Truss do złożenia na ten temat wyjaśnień.
Liz z uwagą obejrzała ogromną rękę, opiekuńczo wzięła krula za nadgarstek i głaskając go wskazującym palcem powiedziała do niego matczynym tonem, że bardzo ale to bardzo martwi się o Zjednoczone Krulestwo w jego rękach, ale nie rozumie zupełnie jak to się mogło stać.
reka2Krul wyglądał na zmartwionego i wyznał od serca Liz, że on też tego nie rozumie i dodał, że od dobrych paru dni bardzo mocno ciśnie go pierścionek od mamy, na co Matka Smoków odparła natychmiast, żeby tym się nie martwił, bo ona miała dzwona niedawno i została jej w garażu niepotrzebna felga.
Turbo groteskowa starożytna szopka, kiedy nie było jeszcze Monty Pythona i to Karol zamiast niego otrzymał w ubiegłym stuleciu ten pierścionek i czarodziejską różdżkę, jest nadal dostępna dzięki starożytnym kronikarzom z epoki.

18 września 2022

1. Na froncie same sukcesy. Ten wiekowy czołg T-72 Rosyjskiej Federacji od początku specjalnej operacji zniszczył już 15 wozów bojowych i 60 nazistów w tym zagranicznych najemników.

2. A te trzyosobowe stadko Aligatorów w zaledwie trzy dni pracy, wysłało do krainy wiecznego czołgania 17 czołgów nazistowskiego reżimku pajaca z Kijowa.

3. Drony też robią robotę. Granat z drona eksplodował tuż obok sracza a wypłoszony Chochoł, najpierw jak Reksio zrobił nerwową rundę wokół swojej budy, a potem wystartował jak rakieta, bo na swoje szczęście miał już wcześniej uruchomiony napęd odrzutowy…

4. Dobre wiadomości z Republiki Pederalnej Nazistów. Sto lat po Goebbelsie oni nadal potrafią reklamować faszyzm.

5. Ze Stanów Zjednoczonych Afroameryki też docierają pozytywne wiadomości. Afroamerykanie walczący w McDonaldach dotąd na gołe pięści, obecnie walczą siekierami o kawałki krowy co zwiększa ich szanse na zdobycie pożywienia nawet jak przeciwnik ma przewagę liczebną.
https://vidmax.com/video/215005-new-york-shitty-update-man-getting-beaten-by-4-others-flips-the-script-with-an-axe-destroys-mcdonald-s-in-the-process

6. Najpierw napisał o tym Jim Stone – z tydzień temu – a potem inni. Z think tanku RAND Corporation należącego do Rotszylda wyciekł dokument ze stycznia tego roku, że to USA wywołały i zaplanowały dla Europy kryzys energetyczny.
„Głównym celem jest podzielenie Europy, zwłaszcza Niemiec i Rosji, oraz zniszczenie europejskiej gospodarki poprzez zmuszenie pożytecznych idiotów w polityce do wstrzymania dostaw rosyjskich surowców energetycznych na kontynent”
Według dokumentu, celem Waszyngtonu ma być zmuszenie Rosji do militarnej interwencji, na Ukrainie a europejskich liderów do nałożenia na nią sankcji, w wyniku czego gospodarka UE „nieuchronnie by się załamała”. W efekcie z Europy do USA mają przepłynąć zasoby o łącznej wartości nawet 9 bilionów dolarów, a dobrze wykształcona europejska młodzież zostałaby zmuszona do emigracji.
Jima Stone nikt nie podaje tylko jest w wielu miejscach blokowany. Natomiast temat już podchwyciły i rzuciły na światło media głównego nurtu.
https://nyadagbladet.se/utrikes/chockerande-dokumentet-sa-planerade-usa-kriget-och-energikrisen-i-europa/
Sam poufny dokument ze stycznia tego roku jest do pobrania tutaj:

Click to access rand-corporation-ukraina-energikris.pdf

Najciekawsze fragmenty:
Jedynym możliwym sposobem zapewnienia, że ​​Niemcy odrzucą rosyjskie dostawy energii, jest wciągnięcie obu stron w konflikt zbrojny na Ukrainie. Nasze ciągłe działania w tym kraju nieuchronnie doprowadzą do militarnej odpowiedzi Rosji. Rosja wyraźnie nie zamierza pozostawić presji ogromnej ukraińskiej armii na republiki Donbasu bez odpowiedzi wojskowej. Umożliwiłoby to przedstawienie Rosji jako partii agresywnej, a następnie zastosowanie całego już przygotowanego pakietu sankcji.”
„Warunkiem wpadnięcia Niemiec w tę pułapkę jest wiodąca rola zielonych partii i ideologii w Europie. Niemiecki ruch ekologiczny jest ruchem silnie dogmatycznym, jeśli nie fanatycznym, co sprawia, że ​​dość łatwo jest skłonić ich do ignorowania argumentów ekonomicznych.”
Piszą też tam o obecnej minister spraw zagranicznych Niemiec Annalenie Baerbock – Analna Lena po prostu – i ministrze klimatu Robercie Habecku.
„Charakterystyka osobowości i brak profesjonalizmu pozwalają przypuszczać, że nie mogą na czas przyznać się do własnych błędów. Wystarczy więc szybko ukształtować medialny obraz agresywnej wojny Putina i uczynić z Zielonych zagorzałych i twardych zwolenników sankcji partii wojny. Umożliwi to nałożenie sankcji bez przeszkód.”
Czyli potwierdza się już kolejny raz że wrogiem Europy jest sitwa Rotszylda tocząca od wewnątrz Amerykę a nie Putin. I te fanatyczne, zielone kukły o tępych wyrazach twarzy z Niemiec. No bo od kiedy jakaś tępa ekolożka Analna Lena znać się może na „sprawach zagranicznych”? Hę? Albo baba polityk na czymkolwiek? No, od kiedy? Od momentu włożenia wibratora w dupę na balu u santa Klausa? Bo przecież oni nic innego nie robią przez ich całe tak zwane „życie”…
Przecież niemieccy naukowcy z Nord Stream Gazen Und Heizung Abteilung udowodnili już, że przy Analnej Lenie albo Szulcu to Niemcy się nie ogrzeją tak jak przy Putinie.

I w pełni się potwierdza, że na co najmniej miesiąc przed specjalną operacją już była zapięta na ostatni guzik przygotowana przeciwko Rosji prowokacja. Ba, cały pakiet sankcji też już mieli jak sami piszą przygotowany. Tych sankcji, o których kolejna kukła amerykańskich banksterów – Morawiecki – pluł się zupełnie jakby to on samodzielnie te sankcje wymyślił, do czego rzecz jasna on nie jest zdolny ze względu na wrodzony talent dotykania różnych rzeczy i zamieniania ich w gówno. Przecież Morawiecki nawet te, obmyślone przez innych sankcje tylko dotknął i natychmiast je spierdolił…
No ale tak to jest jak się nie sprzedawcę ziemniaków ale sprzedawcę kredytów sadzi na ministerialny stołek. Wówczas jest gwarantowane, że w ministerstwie nikt nie będzie miał zielonego pojęcia o ekonomii. Serio, pierwsza lepsza pani z warzywniaka bardziej by zaszkodziła Putinowi, robiąc mu na przykład embargo na ziemniaki i pomidory. Natomiast Morawiecki to może jedynie wielkie gówno Putinowi zrobić. No bo co on może w praktyce? Nie sprzedać mu lichwiarskiego kredytu? Obszczekać go zza płotu? Warczeć i wystraszyć krzywym zgryzem?
Rosja już pewnie dawno posiada ten dokument i doskonale wie gdzie są centra decyzyjne, bo na pewno nie w Kijowie, gdzie pajacuje jedynie amerykański kukiełek Zelenski. I zapewne doskonale na Kremlu wiedzą też, gdzie po II wojnie znaleźli ciepłe schronienie najgorsi naziści, którzy napadli na Rosję.
Tak więc Europa ma szansę na ocalenie. Ma, ale tylko pod warunkiem że zniszczona zostanie Ameryka – agresywny jak wściekły pies, żywiciel Rotszylda.

7. Coraz więcej głosów się podnosi że ten sztuczny ulep nazistowski o dawnej nazwie „Ukraina” a obecnej „Ruina” będzie musiał odstąpić terytorium należące do innych krajów. Węgrom – Zakarpacie, Polsce – Galicję, Rumuni – Bukowinę, Rosji – Donbas i Krym. Są to przecież terytoria innych krajów. Inaczej dojdzie do konfliktów.
https://rusvesna.su/news/1663424222

No i koniecznie chazarskich komików musi Ruina oddać Soroszowi. Najlepiej w szczelnym worku, żeby nie waliło jak w skrzynce z królewnami. To wtedy nie będzie dochodziło do konfliktów.

8. Dania zabroniła „szczepień” osób poniżej 50 roku życia. Oczywiście na covida. Powód? Szpryce są nieskuteczne czyli przed niczym nie chronią.
https://www.naturalnews.com/2022-09-16-covid-vaccination-no-more-under-50-denmark.html#
Tymczasem w USA trwają prace żeby mówienie prawdy o „szczepionkach” stało się nielegalne 🙂

9. Armia klauna zamienia się powoli w IV Rzeszę.

Oby do Stalingradu, hehe…

10. Wyszkolone w rzucaniu granatem przez Borysa Johnsona Chochoły poszły na zwiad. I zwiadowcy ich natychmiast złapali. Następnych chocholskich zwiadowców Liz Truss będzie szkolić w podkładaniu śmierdzących jajek.

11. W Izjum Chochoły osiedliły się w prawosławnej cerkwi i ją zniszczyły robiąc w niej swój klasyczny chlew. Nie wiem jak miłosierny Jezus ale matka boska cerkiewna to ich chyba żywcem za to spali…

12. Jacyś terroryści ukraińscy chcieli w nocy opanować dworzec kolejowy w Chersoniu. Być może niedobitki z tej sławnej kontrofensywy. Siły porządkowe się nimi właśnie zajmują…

I jeszcze jeden materiał.

13. Włoski generał Fabio Mini poczytał sobie chyba bacologię, bo spił capuccino, dostał nagłego olśnienia i stwierdził: „Ukraińcom nie będzie łatwo, wszystko jest odwrotnie. Od tej pory nie będą mogli kryć się w ziemiankach. Teraz będą musieli wytrzymać ostrzał artyleryjski na otwartej przestrzeni.”
https://rusvesna.su/news/1663463882
Fajnie, że Włosi jednak mają generała. Myślałem, że tam wszyscy posiadają stopień il carabiniero. Tymczasem il comandante generale Fabio Mini don Ciccio Corleone, miło mnie zaskoczył.

14. Aleksander Dugin napisał na Telegramie swoje przemyślenia.
„Punktem zwrotnym stała się sytuacja w obwodzie charkowskim i odwrót wojsk sojuszniczych, historia specjalnej operacji wojskowej na Ukrainie doszła do punktu, z którego nie ma odwrotu. Należy uznać, że Zachód wypowiedział wojnę Rosji i konieczne jest ponowne rozważenie systemu politycznego i społecznego kraju.
Sytuacja się zmieniła
Sytuacja na Ukrainie stała się wojną. To już nie jest specjalna operacja wojskowa. I nie wojna między Rosją a Ukrainą, ale wojna między Zachodem a Rosją. Zdaniem. Nie ma znaczenia czyimi rękami walczy Ameryka, ale uderzenia Himarsami na blok elektrowni atomowej w Zaporożu można interpretować jako próbę ataku nuklearnego na nasz kraj. Gdyby USA i NATO wraz z całym zbiorowym Zachodem nie zaczęły pomagać Ukrainie, wszystkie cele specjalnej operacji zostałyby osiągnięte dawno temu. Ale zaczęła się prawdziwa wojna. Zachód przekroczył wszystkie czerwone linie. To jest nieodwracalne. To, co się dzieje, wymaga przede wszystkim refleksji.
Wojna geopolityczna zbiorowego Zachodu przeciwko Rosji toczy się bez przerwy. Zmieniają się tylko etapy – zimny na gorący. Teraz jest gorąco, nie ma gorętszego nigdzie, bo Zachód nie jest zadowolony z samej możliwości istnienia niepodległej Rosji.
Przyszłość będzie zależeć od tego, kto wygra tę wojnę. Rosja już przystąpiła do wojny. Chiny, kolejny potężny suwerenny biegun, wkrótce wkroczą. Dlatego nie należy się dziwić, że Rosja jest w kręgu ognia.
Wywoływanie konfliktów na granicach Rosji i bezpośrednie uderzenia na jej regiony – Krym, Biełgorod, Woroneż, Kursk, Rostow, Terytorium Krasnodarskie – to wszystko elementy znanej Stanom Zjednoczonym strategii Anakondy Zachodniej, by zdusić Rosję.
W rzeczywistości jesteśmy w trzeciej wojnie światowej.
Co dalej
Pierwszą rzeczą do zrobienia w takiej sytuacji jest zaakceptowanie rzeczy takimi, jakie są. Obudź się. Jeśli zabójca wejdzie do domu, śpiący gospodarz ma mniejsze szanse na przeżycie niż wtedy, gdy nie śpi.
Kiedy wszyscy śpią, nie ma szans na zbawienie. Rosjo, obudź się.
Konieczna jest teraz odbudowa systemu politycznego i społecznego Rosji. W szczególności, aby wprowadzić stan wojenny w tych regionach, które są najbardziej narażone. Wprowadzamy stan wojenny, politykę restrukturyzacyjną na klarownej tezie wszystko dla frontu, wszystko dla zwycięstwa. I jesteśmy za to odpowiedzialni. Jeśli się pośpieszymy, naprawimy to. A jeśli się spóźnimy?
Trzecią kwestią powinna być restrukturyzacja gospodarki.
Wyposażenie naszych żołnierzy we wszystko, co niezbędne, to zadanie każdego. Od broni, pojazdów, UAV, kamizelek kuloodpornych i bezpiecznej komunikacji po odzież i leki. Dziś jest to kwestia życia i śmierci.
Co więcej, Rosja potrzebuje mobilizacji społeczeństwa. Nie chodzi o całkowitą mobilizację. Potrzebni są wykwalifikowani rezerwiści z doświadczeniem wojskowym i pełnym wyposażeniem. Dla których zostaną stworzone zarówno warunki psychologiczne jak i materialne. Mobilizacja powinna mieć charakter informacyjny.
Jakie są nasze tradycje, ideały i wartości, za które przelewamy teraz krew, cierpimy niedostatek, otrzymujemy ciosy? Kim są wrogowie? Skąd bierze się ich nienawiść do nas? Dlaczego zdecydowali się nas zniszczyć? Jaki świat chcą zbudować?
Naukowcy, artyści, filozofowie, dziennikarze, nauczyciele muszą wciąż na nowo dawać jasne odpowiedzi na te pytania.
Zbiorowy Zachód walczy o swoją planetarną dominację, a Rosja walczy tylko o życie, o prawo do bycia tym, kim jesteśmy.
Mogą się wycofać, wciąż mają gdzie. My nie możemy. Jesteśmy przyparci do muru. Pozostaje wygrać. W imię poległych. Dla dobra żyjących.”
https://rusvesna.su/news/1663429443

Kolejne potwierdzenie, że wrogiem Europy nie jest Rosja tylko Ameryka. I że cała Europa powinna murem stać za Putinem.

15. Ze zgonem kurewny Elżbiety raczej na dobre zakończyła się epoka szacunku dla tych nie wybranych przez nikogo pasożytów. Krul Czeci Ogromnoręki paraduje sobie bowiem zarażając kogo się da swoją dziwną ręką, a uczciwy Brytol mówi mu w twarz: „Podczas gdy walczymy o ogrzanie naszych domów, musimy płacić za twoje parady. Podatnik płaci na ciebie 100 milionów. Nie jesteś moim królem”.

16. Przepowiednie więc koronacyjne, czyli ile pożyje krul Karol Ogromnoręki oraz reszta inwentarza.
Nie wiadomo dokładnie tego jeszcze ale wiadomo, że astrolodzy z Królewskiego Obserwatorium Astra Zeneca uważnie się przyglądają datom, skutkom ubocznym, znakom na niebie oraz nekrologom i… ? I już są na etapie tworzenia naukowego wykresu umożliwiającego określenie prawdopodobieństwa udanego zejścia.
I tak, stosunek daty przyjęcia pierwszej dawki eliksiru nieśmiertelności królewny Elżbiety i jej słodkiego księcia Filipa, ma się do dat ich skrzepów, martwic i zgonów tak jak poniżej:

Królowa Elżbieta II i książę Filip zaszczepili się przeciw COVID-19


I co bardzo ważne, szczepionka królewnę „wcale nie bolała.” To cieszy.
https://zdrowie.wprost.pl/koronawirus/10425385/krolowa-elzbieta-jak-jej-organizm-przyjal-szczepionke-na-covid.html
Natomiast zaszczepiony miesiąc później krul Karol oraz jego krulowa klacz małżonka, też obecnie intensywnie szukają sobie miejsca na wykresie astrologicznym, ponieważ mają całkiem niezły współczynnik daty szczepienia do paraliżów i opuchlizny:
https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C811967%2Cnastepca-tronu-ksiaze-karol-i-jego-zona-zaszczepieni-przeciw-covid-19.html
Krul Karol Ogromnoręki coraz szybciej wypełnia się bowiem moczem, natomiast krulowa małżonka (pierwsza z lewej)…
camilla
… coraz szybciej się łuszczy i coraz bardziej przypomina żonę Terminatora, uderzoną w twarz torbą pięciocentówek.
camilla3
W Królewskim Obserwatorium Astra Zeneca na tego konia już raczej się nie obstawia ale używają go nadal do spłaszczenia krzywej na wykresach. Intensywnie za to wprowadzane są do bazy danych dawki ksieńcia Łyliama, który rozpoczął przyjmować preparat po kolejnych trzech miesiącach oraz jego ksienżnej Kate, pozbawionej chirurgicznie płatów czołowych po to, żeby zawsze była uśmiechnięta.

Ksionże Łyliam entuzjastycznie to zrobił, bo nie mógł się eksperymentalnego preparatu wręcz doczekać i ciągle nachodził naukowców pracujących nad eliksirem…
https://www.cooltura24.co.uk/artykul/25045,ksiaze-william-odwiedzil-naukowcow-pracujacych-nad-szczepionka
Wygląda więc na to, że dostał dokładnie to czego chciał i że plandemia koronawirusa wytnie do nogi konkurencję, żeby Matka Smoków mogła w końcu zasiąść na żelaznym tronie. No chyba, że też się zaszczepiła, bo nie zapominajmy, że brytyjska szlachta już od wczesnego średniowiecza jest beznadziejnie zażydzona i pełni tam od wieków tylko i wyłącznie funkcje rozrywkowo dekoracyjne.
Jeśli tak, to wówczas Jasiu Fasola będzie następny w kolejce do tronu, ponieważ przez czarodzieja Merlina jest spokrewniony z sir milordem Monty Pythonem i tylko on posiada iście królewskie brwi – nie gorsze niż Orzeł z Muppet Show – i przyrodzone prawo do korony. Poza tym mówią, że Jasio jest inteligentny więc istnieje możliwość, że nie poleciał jak ten głupi po preparat na koronę.

17. Bolka Wałęsę zaproszono na zakopanie Elżbiety. Bolek jednak nie pojedzie. Raz, że Gandalf mu powiedział: „Ty nie przejdziesz!” a dwa, oni już mu powiedzieli że mu nie zapłacą, i trzy, on też walczy o dobre miejsce na szczepionkowym wykresie i zajęty jest swoimi zakrzepami.
Jarek natomiast chętnie by się wprosił do Londynu ale raz że nie ma na autobus, a dwa zgodnie żelazną brytyjską tradycją jego nie zaproszono bo mlaska i ma łupież. W tej sytuacji Jarek wyśle do Londynu depeszę, że w Smoleńsku wysadzono mu z samolotu brata, a sam uda się do Lądka Zdrój jak ogarnie transport pekaesem bo ukradli mu paszport…