Szybkie Wieści… 54

Terminator2
Analiza

Nowe taryfy gazu mogą Europejczyków w tym sezonie grzewczym mile zaskoczyć. Wszystkie palniki palące się non stop 24 godziny na dobę w kuchni, kosztują 1,44 euro miesięcznie. Film z eventu można sobie poszukać a potem cały miesiąc oglądać strumieniowo w internecie.
Nadesłała Jolli, dzięki 🙂
https://t.me/krujka_md/1036
(W międzyczasie Rosjanina, który zrobił transmisję z palników na żywo, zabanowali w chuja. Widocznie za dużo Niemców z rozpaczy rzuciło się do komory gazowej czy coś. A to pech)

No i teraz dopiero widać ile kradły dotąd rządy w Europie pośrednicząc nieproszone w transakcjach zakupu tego bajecznie taniego surowca. Polacy zawsze mieli gaz najdroższy w Europie dzięki Pawlakom i innym pokrakom a teraz będą mieli jeszcze droższy dzięki żonie Morawieckiego i samemu Morawieckiemu.
Ja tylko przypomnę wszystkim a zwłaszcza młodzieży, że przed wejściem na polityczną scenę tych wszystkich Bolków, Bronków, Kwachów, Folksdojczów i innych chujków na kaczych łapach, palniki gazowe były też odkręcone w Polsce na maksa i też kosztowały takie same pieniądze. Prąd oczywiście także. Grzejniki? Na grzejnikach nie było żadnych podzielników, ponieważ non stop grzały na maksa.
I to wszystko przy średniej krajowej pensji 20 dolarów. Słownie: dwadzieścia.
To jednak nadal nie wszystko, bo te dwadzieścia dolarów średniej krajowej pensji starczało jeszcze na… wszystko inne. Kina, teatry, papierosy, jedzenie i to co tam jeszcze sobie można wymyślić.
Jakim to cudem?
Absolutnie żadnym cudem, ponieważ cudów żadnych absolutnie nie ma. Jedyna subtelna różnica między tamtymi czasami a obecnymi jest taka, że wtedy nie było w prądzie, gazie, grzejnikach i we wszystkim innym… ŻYDOWSKICH POŚREDNIKÓW. To wszystko, szanowni Czytelnicy.
Nie było Omajtków mających plany na siedem kolejnych pałaców. Nie było żon Morawieckiego mających pomysł na jeszcze dwadzieścia działek. Ba, nie było nawet Morawieckiego, bo nawet teoretycznie nie mogło go być jako, że Morawiecki był wówczas najwolniejszym plemnikiem, który jako ostatni spadł z parapetu do próbówki i z którego przypadkowo wyrósł najszybszy sprzedawca kredytów. Plew, innymi słowy.
Nikt, absolutnie nikt, słownie ANI JEDNA OSOBA W CAŁEJ POLSCE, nie miała bowiem długów czyli kredytu jakiegoś. Zero. Każdy miał gotówkę, która mu na wszystko wystarczała – te słynne 20 dolarów – a jak ktoś nie pił to nawet oszczędności w banku jeszcze jakieś posiadał.
To tylko taka subtelna różnica pomiędzy tamtymi czasami – w których byliśmy 10 światową potęgą gospodarczą i krajem który nie nawiązał stosunków dyplomatycznych z izrelem – a dzisiejszymi w których żydowski pośrednik nawiązał stosunki no i nakupił sobie drużyn piłkarskich lub najdroższych jachtów. Lub działek. Lub pałaców. Lub czasopism. Lub telewizorni…
Do tej analizy nie potrzeba żadnych wniosków lub morałów, bo każdy może je sobie sam prawidłowo wyciągnąć w świetle powyższych FAKTÓW, które są bezsporne.
Rosja dowodzi wszystkim niedowiarkom ile nawet w dzisiejszych czasach naprawdę kosztują te same co wówczas przecież źródła energii i jednocześnie pokazuje ile kradną żydowscy pośrednicy ze stajni żyda Rotszylda – te wszystkie szumowiny od santa Klausa ze wsi Davos oraz wszystkie ich zboczone seksualnie marionetki.
I aha, nie było wówczas kolejek do lekarza a leki praktycznie za darmo. Nie było też zatrutej żywności, bo dosłownie cała była w stu procentach bio i eko a jak ktoś przy niej niezdrowo kombinował to była dla niego kara śmierci. Oczywiście wykonywana a nie teoretyczna.
Nie było też żadnych CV lub bezrobocia bo gdy się do 10 zakładów zaniosło podanie o pracę to do 10 chcieli natychmiast przyjąć. Tak na od zaraz a nie na będziemy w kontakcie. Nie było podatku Vat ani jakichś dochodowych. Kas fiskalnych i tak dalej. Nikt nie musiał być wędrownym parobkiem, błąkać się za chlebem po świecie i myć naczyń po jakiś murzynach lub zamiatać ulic u szkopów, bo każdy Polak mógł żyć w Polsce z odrobiną godności. Kto chciał był inżynierem lub naukowcem bo od pierwszego do ostatniego dnia CALUSIEŃKA edukacja była całkowicie bezpłatna. Wystarczyły tylko chęci do nauki i nic więcej.
To surowce są bogactwem oraz praca a nie pieniądze. Żyd ma lewe ręce do roboty i nie posiada żadnych surowców. On ma tylko pieniądze i z dupy wzięte „długi”.
W nowym świecie według Rosji tego typu bzdur nie będzie. Spodziewam się zatem najprostszego rozwiązania jakie można pod Słońcem wymyślić – którego jednakże nikt na świecie jeszcze jakimś cudem nie wymyślił. Ot, paradoks!
Ten sposób wygląda tak: Jeśli Polska ma na przykład 7 pierdylionów zagranicznego „długu publicznego” no to w mennicy narodowej należy wyemitować w limitowanej jednorazowej sztuce okolicznościowy banknot o nominale 20 pierdylionów – wysłać go do Rotszylda, który jest przecież wierzycielem wszystkich tak zwanych długów publicznych i wezwać do wydania reszty.
To tyle co trzeba zrobić, żeby z niewolnika stać się wolnym w skali całego Narodu i spławić raz na zawsze wszystkich żydowskich pośredników, którzy już nigdy z tej reszty naszemu Narodowi się nie wypłacą. A skoro się nie wypłacą to uruchomić te wszystkie izby karno skarbowe i tych wszystkich komorników – to proste, bo wszystkie mechanizmy dzięki żydowskim pośrednikom już dawno istnieją i nie trzeba na nowo koła wymyślać.
A mina Morawieckiego i jego żony… BEZCENNA – na nią już nie będzie nigdy wartości 🙂
Słowiański prawomocny wiec – uchwała Suwerena – emisja narodowego banknota – spłata zagranicznego „zadłużenia”.
I to tyle w tematach „planów wyzwolenia”. Tylko cztery, małe kroki dzielą Polaków od pokojowego i legalnego odzyskania niepodległości. I suwerenności polityczno gospodarczej.
A dopiero potem sprawy drugorzędne: rozliczanie zbrodniarzy za popełnione zbrodnie, ściganie zdrajców, konfiskaty nielegalnie zdobytego majątku, likwidacja zbędnych służb, skorumpowanych konowałów oraz urzędów, etc…
Niedługo Marsz Niepodległości – wtedy można to wszystko załatwić jak się Polacy zbiorą do kupy. Trzeba tylko serdecznie podziękować tak zwanym liderom, czyli żydowskim pośrednikom, czyli tym wszystkim Braunom i Korwinom, no i załatwić polskie sprawy wyłącznie w polskim gronie. Bez liderów, oczywiście.
Proszę nie mówić mi potem, że nie mówiłem, bo właśnie wam mówię kiedy jest jeszcze do oporu czasu… w ramach „Polaka mądrego przed szkodą.”
Jak Polacy tego nie zrobią to tamci zniszczą ten kraj do końca, a potem utopią we krwi żeby uniknąć za kradzieże i zdrady odpowiedzialności. Dokładnie tak samo jak zrobił to żydowski pajac na Upadlinie. Obrabował Chochołów ze wszystkiego a teraz ich topi w ich własnej krwi.

22 września 2022

1. Odtajniony dokument CIA. Stepan Bandera był agentem Hitlera „Konsul II”. Nadesłał Darmio, dzięki 🙂
https://t.me/twojeteorie/4198
A sam dokument jest tutaj:

Click to access BANDERA%2C%20STEFAN_0016.pdf

2. W dniach 23 – 27 września po 8 długich latach oczekiwania odbędzie się referendum w Donbasie w sprawie wejścia w skład Federacji Rosyjskiej.
Palcowana Emanuella od wczoraj wisi na telefonie do Putina. Jego prośba o pilny kontakt została odrzucona, czytaj „przesunięta o kilka dni”. Oczywiście z braku czasu, he he.
Zachód szaleje, aż miło na wściekłych skurwysynów popatrzeć 🙂

Sprzedajne, zdradzieckie kurwy są zdruzgotane, bo marzyło im się wyniszczenie Rosji a tu taki myk: Rosji momentalnie przybędzie na dzień dobry 6 milionów obywateli a docelowo około 10 milionów, bo uchodźcy będą mogli bezpiecznie niedługo powracać.
No i Rosji dojdzie terytorium większe niż Bułgaria – terytorium gdzie będą stacjonować rosyjskie a nie natowskie bazy wojskowe. Prawdziwa armia innymi słowy a nie jakaś tymczasowa milicja ludowa jak dotąd.
Chazarski klaun już miał plany zmobilizować te miliony i wysłać na rzeź ale nikt mu już na to nie pozwoli – niech sobie szuka wojowników do jihadu w chazarskim gettcie na terenie Palestyny.
Potwierdza się po raz kolejny prawda, którą od lat głoszę: chcesz być wolny to walcz o wolność, bo wolność to okrwawiony ochłap, który trzeba zakapiorom siłą wyrwać z gardła a nie kurwa jakiś prezent od rzeźników.
Dowodów jak mrówków: cały Donbas będzie wolny, a cała Kanada gułagiem pachnąca będzie gułagiem kanadą pachnącym, bo o wolność nie walczy w ogóle. To samo Murica… i tym bardziej cały Zachód – ci debile będą wpierdalać robaki i się nawzajem podpierdalać, że sąsiad ma nagrzane aż do 15 stopni Celsjusza, zamiast zająć się szturmem na wspólnego wroga… szkoda strzępić ryja… mieli szansę ale po całości ją zjebali no więc trudno, niech zdychają.

3. Władimir Putin poinformował ludność świata, że dobiegła końca hegemonia Stanów Zjednoczonych Afroameryki. Marionetki Afroamerykanów – te wszystkie Morawieckie i te Dudy – zapewne tego nie usłyszeli, bo bardzo rzadko wiadomości z naszego świata przedostają się do ich alternatywnego wszechświata, ponieważ on istnieje tylko w ich chorych umysłowo baniach.

4. Aż dwa cuda pogodowo klimatyczne wydarzyły się jednocześnie. Pierwszy – w górach pojawił się pierwszy śnieg. Drugi – stało się to idealnie w tym samym momencie co zejście lawiny nieodebranych połączeń na telefon Putina od Macrona 🙂

Kolejna lawina nieodebranych połączeń spodziewana jest od Szulca, ponieważ Dudzie nawet nie podano do Putina numeru i on może się dodzwonić jedynie na infolinię biura obsługi trudnego umysłowo klienta.

5. W Iranie niedawno policja religijna pobiła na śmierć kobietę bez szmaty na twarzy. Dziś Irańczycy dopadli jednego ze strażników religijnych, odseparowali go od reszty i skopali aż miło było popatrzeć bo kości dewota chrupały.
https://vidmax.com/video/215052-iranian-religious-cop-gets-to-far-away-from-his-backup-gets-swarmed-beaten-and-stomped
Jeszcze innego religijnego milicjanta uprzejmie podpalono przed skopaniem.
https://vidmax.com/video/215049-iranian-police-officer-set-on-fire-during-massive-rioting-after-woman-is-beaten-to-death-by-cops-over-hijab-violation

6. Kolejny maraton gdzieś na świecie i kolejny szczepan, który umarł tuż przed metą z „przyczyn nagłych”.
https://vidmax.com/video/215048-32-year-old-runner-dies-unexpectedly-during-marathon-just-moments-before-finish-line

7. Morski Orzeł wykonał w Turcji zagadkową ewolucję.

Już parę ładnych razy ładowałem się na jakieś promy więc tu nie trzeba proroka żeby rozwiązać zagadkę i wiedzieć, że jeden TIR od zawsze kurwa i od kurwa wszędzie parkuje na lewej burcie, a następny TIR na prawej – i tak na zmianę, aż do samego końca – właśnie po to żeby nie robić tureckich akrobacji. Ci od kontenerów widać za krótko studiowali koran, bo rozdział o kontenerach i załadunkach jest dopiero w drugiej części… która się dopiero napisze jak sułtanowi Recepowi archanioły udzielą objawień.

8. A tak się odwdzięczają gościnnym ale głupim Polakom ukraińskie Chochoły, którym naiwniacy wynajęli mieszkania łykając bezmyślnie papkę z telewizora. Powyrywane i powyrzucane z mieszkania wszystko w znaczeniu wszystko: kaloryfery, wanny, futryny, lodówki… wszystko.
Nadesłał Leśny Dziadek, dzięki 🙂
Wideo w linku. (Trzeba coś tam kliknąć i zaakceptować a potem – u mnie już guzika nie było widać – ale zrobiłem przeskok na niewidzialną część ekranu klawiszem tab i potem enter – i wtedy się odpaliło)

https://www.sadistic.pl/nie-skomentuje-poniewaz-poprawnosc-polityczna-vt563576.htm

Jest jeszcze jak by co link zapasowy:

https://wydarzenia.interia.pl/malopolskie/news-przez-okno-wyrzucil-nawet-wanne-sasiedzi-w-szoku,nId,6299500

Nic tylko pogratulować właścicielowi intuicji przy wyborze uchodźców. Chłopie ale ty masz w życiu farta. Mogli zabić 🙂

9. Trampek, który przez 4 lata swojej kadencji mógł zrobić wszystko ale nie zrobił kompletnie nic – no może z wyjątkiem podpisania żydowskich uroszczeń wobec Polski – obecnie jest za swoją głupotę straszliwie kopany po jajach.
Żeby go utrącić z kandydowania w następnych wyborach został fałszywie oskarżony o „zawyżanie wycen swoich nieruchomości”. O miliardy, bla, bla, bla. I mały haczyk jest tylko taki że… płacił wyższe podatki od „zawyżonych” wartości więc o co w sumie został oskarżony?
Prokurator nie wie ale chyba chodzi o to żeby urząd skarbowy oddał Trampkowi nadpłatę 🙂
https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/swiat/artykuly/8552866,trump-oskarzony-zawyzanie-wyceny-nieruchomosci.html
No i takie to właśnie jest proste ze schizofrenikami – oskarżają bezmyślnie o coś co nawet teoretycznie sensu nie ma żadnego.
Przypomnę, że od czasów Jezusa jadą z tym tematem w kółko i w kółko i w kółko ciągle go powtarzając. No bo skoro taki stary patent doskonale nadal działa, to po co cokolwiek w nim zmieniać?
Najpierw rzucają kłamstwo, jak zostaje obnażone to rzucają lawinę następnych kłamstw a potem wiadomo z ewangelii… sami wrzeszczą jak małpy no i krzyżują.
Trampek teraz właśnie ten trzeci etap przerabia – ten z prokuratorem Piłatem – bo po pierwszym i po drugim razie pozostał głupim i głuchym pomimo setek i tysięcy wołających do niego na necie zdroworozsądkowych ludzi.
A miał aż cztery lata żeby zrobić wszystko – był kurwa, głównodowodzącym całej pieprzonej murikańskiej, nieszczepionej jeszcze wówczas armii! Jeden, jedyny rozkaz wykonawczy by mu wówczas wystarczył na te całe „głębokie państwo” 🙂
Teraz jak już jest za późno jęczy, że „Putin jest geniuszem”. Za późno Donald – o wszystkie twoje szczepionki grubo za późno, żeby ktoś się za tobą jeszcze użalał… głębokiego państwa nawet nie zadrapałeś, a patriotów i swoje wojsko szczepionkami zdziesiątkowałeś myśleć jak drobny cwaniaczek tylko o tym jak by tutaj wjebać na jakiś porządny stołek te swoje Ivanki. Teraz Karma puka… i Trampka fałszywie oskarżają oraz… jego wszystkie dzieci, hehe.

Agent Orange, tej śmiesznej kabały 🙂

10. Ci zabawni piraci z ukraińskich karaibów znowu wypłynęli w jakiś bojowy rejs. Nie mieli jednak farta jak Jack Sparrow, kapitan Jack Sparrow, i poszli na dno.
Zabawny filmik z piratami w linku:
https://t.me/pl_news_front/5610
Potwierdza się też w międzyczasie to o czym pisał ponad tydzień temu generał baca – jakiś murikański generał powiedział właśnie, że po tej klęsce w czasie „chersońskiej kontrofensywy” Ukraina już bardzo długo nie będzie zdolna do powtórzenia takiego wyczynu, bo jej siły zbrojne zostały zdziesiątkowane, ta „kontrofensywa” niemal do nogi wybita a jego armia jest już prawie całkowicie pozbawiona doświadczonych żołnierzy.
No cóż… niektóre jednostki klauna już ze trzy lub cztery razy zaznały „wymiany całego personelu” i tam już w ogóle nie ma żadnego żołnierza tylko typowe mięso z łapanki. Jedyną nadzieją klaunowatego pajaca jest sprowokowanie wojny światowej i ściągnięcie na Upadlinę żołnierzy NATO, żeby agonię niedoszłej Nowej Chazarii jeszcze co nieco odwlec na czasie.

11. Natomiast zabawni hitlerowcy z niemieckiej telewizji pokazując sprzęt ukraińskich nazistów z Ukrainy, dokonali rzeczy, która jest w Niemczech bardzo surowo zabroniona: publicznie propagowali hitlerowskie symbole – takie jak ta swastyka na ukraińskim transporterze opancerzonym.

12. Pojawiły się fotki, na których zagraniczni najemnicy zostali wymienieni w czasie wymiany jeńców na Rosjan przez jakichś szejków pośredników. Wśród nich obydwaj rolnicy szukający żony: Aiden Aslin i Shaun Pinner. Mówi się że wymieniono 200 jeńców. Oczywiście rosyjski internet znowu huczy…

Kolejna paczka fotek w tym zwolnionego dowództwa Azowa w linku.
https://t.me/pl_news_front/5625?single
No cóż, w tej sytuacji można wymienionym nazistom pogratulować i życzyć szybkiego powrotu… na front.

13. Władimir Putin wygłosił orędzie.
„Tematem tego wystąpienia jest sytuacja w Donbasie i przebieg specjalnej operacji wojskowej mającej na celu wyzwolenie go spod neonazistowskiego reżimu, która przejęła władzę na Ukrainie w 2014 roku w wyniku zbrojnego zamachu stanu.
Dziś zwracam się do Was – wszystkich obywateli naszego kraju, ludzi różnych pokoleń, wieków i narodowości, ludzi naszej wielkiej Ojczyzny, wszystkich, których łączy wielka historyczna Rosja, żołnierzy, oficerów i ochotników walczących na froncie i pełniąc służbę bojową, naszych braci i sróstr w Donieckiej i Ługańskiej Republikach Ludowych, obwodach chersońskim i zaporoskim oraz na innych obszarach wyzwolonych spod władzy neonazistowskiej.
Kwestia dotyczy niezbędnych, imperatywnych działań w celu ochrony suwerenności, bezpieczeństwa i integralności terytorialnej Rosji oraz wspierania pragnienia i woli naszych rodaków samodzielnego wyboru swojej przyszłości, a także agresywnej polityki. Niektóre elity zachodnie, które robią wszystko, aby zachować swoją dominację i w tym celu starają się blokować i tłumić wszelkie suwerenne i niezależne ośrodki rozwoju, aby nadal agresywnie narzucać swoją wolę i pseudowartości innym krajom i narodom.
Celem tej części Zachodu jest osłabienie, podział i ostatecznie zniszczenie naszego kraju. Mówią teraz otwarcie, że w 1991 roku udało im się podzielić Związek Sowiecki i teraz nadszedł czas, aby zrobić to samo z Rosją, która musi być podzielona na liczne regiony, które byłyby ze sobą w śmiertelnym konflikcie.
Plany te opracowali dawno temu. Zachęcali grupy międzynarodowych terrorystów na Kaukazie i przesuwali ofensywną infrastrukturę NATO w pobliże naszych granic. Używali masowej rusofobii jako broni, w tym pielęgnując nienawiść do Rosji przez dziesięciolecia, głównie na Ukrainie, która miała stać się antyrosyjskim przyczółkiem. Zamienili naród ukraiński w mięso armatnie i wepchnęli go w wojnę z Rosją, którą rozpętali z powrotem w 2014 roku. Wykorzystali armię przeciwko ludności cywilnej i zorganizowali ludobójstwo, blokadę i terror przeciwko tym, którzy odmówili uznania reżimu utworzonego w Ukraina w wyniku zamachu stanu.
Po tym, jak reżim kijowski publicznie odmówił pokojowego rozwiązania kwestii Donbasu i posunął się do ogłoszenia swoich ambicji posiadania broni jądrowej, stało się jasne, że nowa ofensywa w Donbasie – wcześniej były już dwie – jest nieunikniona i że nieuchronnie nastąpi atak na rosyjski Krym, czyli na Rosję.
W związku z tym decyzja o rozpoczęciu wyprzedzającej operacji wojskowej była konieczna i jedyną opcją. Główny cel tej operacji, czyli wyzwolenie całego Donbasu, pozostaje niezmienny.
Właśnie to chciałbym dzisiaj po raz pierwszy upublicznić. Po rozpoczęciu specjalnej operacji wojskowej, w szczególności po rozmowach w Stambule, przedstawiciele Kijowa wyrazili dość pozytywną odpowiedź na nasze propozycje. Propozycje te dotyczyły przede wszystkim zapewnienia bezpieczeństwa i interesów Rosji. Ale pokojowe porozumienie oczywiście nie odpowiadało Zachodowi, dlatego po skoordynowaniu pewnych kompromisów Kijowowi faktycznie nakazano zniweczyć wszystkie te porozumienia.
Na Ukrainę wpompowano więcej broni. Reżim kijowski wprowadził do gry nowe grupy zagranicznych najemników i nacjonalistów, jednostki wojskowe szkolone zgodnie ze standardami NATO i otrzymujące rozkazy od zachodnich doradców.
W tym samym czasie doszło do gwałtownego nasilenia reżimu represji wobec własnych obywateli na Ukrainie. Polityka zastraszania, terroru i przemocy przybiera coraz bardziej masowe, przerażające i barbarzyńskie formy.
Chciałbym podkreślić następujące. Wiemy, że większość ludzi żyjących na terenach wyzwolonych od neonazistów, a są to przede wszystkim historyczne ziemie Noworosji, nie chce żyć pod jarzmem neonazistowskiego reżimu. Ludzie w obwodach zaporoskim i chersońskim, w Ługańsku i Doniecku widzieli i widzą teraz okrucieństwa popełniane przez neonazistów na okupowanych przez Ukraińców obszarach obwodu charkowskiego. Potomkowie banderowców i członkowie nazistowskich ekspedycji karnych zabijają, torturują i więzią ludzi; rozliczają rachunki, biją i dopuszczają się zniewag pokojowych cywilów.
Przed wybuchem działań wojennych w donieckich i ługańskich republikach ludowych oraz w obwodach zaporoskim i chersońskim mieszkało ponad 7,5 mln osób. Wielu z nich zostało zmuszonych do zostania uchodźcami i opuszczenia swoich domów. Ci, którzy pozostali – jest ich około pięciu milionów – są teraz narażeni na ataki artyleryjskie i rakietowe ze strony neonazistowskich bojowników, którzy ostrzeliwują szpitale i szkoły oraz przeprowadzają ataki terrorystyczne na pokojowo nastawionych cywilów.
Nie możemy, nie mamy moralnego prawa do tego, by rzeźnicy rozszarpywali naszych krewnych i koleżanki; nie możemy nie odpowiedzieć na ich szczere dążenie do samodzielnego decydowania o swoim przeznaczeniu.
Parlamenty ludowych republik Donbasu oraz wojskowo-cywilne administracje obwodów chersońskiego i zaporoskiego podjęły decyzje o przeprowadzeniu referendów w sprawie przyszłości swoich terytoriów i zaapelowały do ​​Rosji o poparcie tego.
Chciałbym podkreślić, że zrobimy wszystko, co konieczne, aby stworzyć bezpieczne warunki dla tych referendów, aby ludzie mogli wyrazić swoją wolę. I poprzemy wybór przyszłości dokonany przez większość ludzi w republikach ludowych donieckiej i ługańskiej oraz w obwodach zaporoskim i chersońskim.
Przyjaciele, dziś nasze siły zbrojne, jak wspomniałem, walczą na ponad tysiąckilometrowej linii frontu, walcząc nie tylko z oddziałami neonazistowskimi, ale właściwie z całą machiną wojskową zbiorowego Zachodu.
W tej sytuacji uważam za konieczne podjęcie następującej decyzji, która jest w pełni adekwatna do zagrożeń, przed którymi stoimy. Dokładniej, uważam za konieczne poparcie propozycji Ministerstwa Obrony i Sztabu Generalnego w sprawie częściowej mobilizacji w Federacji Rosyjskiej do obrony naszej Ojczyzny, jej suwerenności i integralności terytorialnej oraz zapewnienia bezpieczeństwa naszego narodu i narodu w wyzwolonych terytoriach.
Jak powiedziałem, mówimy o częściowej mobilizacji. Innymi słowy, powołani zostaną tylko rezerwiści wojskowi, przede wszystkim ci, którzy służyli w siłach zbrojnych i mają określone wojskowe specjalizacje zawodowe i odpowiednie doświadczenie.
Przed skierowaniem do swoich jednostek, powołani do służby czynnej przechodzą obowiązkowe dodatkowe przeszkolenie wojskowe oparte na doświadczeniach z operacji wojsk specjalnych.
Podpisałem już Zarządzenie o częściowej mobilizacji.
Zgodnie z prawem izby Zgromadzenia Federalnego – Rada Federacji i Duma Państwowa – zostaną dziś o tym oficjalnie powiadomione na piśmie.
Mobilizacja rozpocznie się dzisiaj, 21 września. Polecę szefom regionów zapewnić niezbędną pomoc w pracy wojskowych biur rekrutacyjnych.
Pragnę zaznaczyć, że obywatele Rosji powołani zgodnie z rozkazem mobilizacyjnym będą mieli status, wypłaty i wszelkie świadczenia socjalne personelu wojskowego służącego na podstawie kontraktu.
Ponadto rozporządzenie wykonawcze o częściowej mobilizacji przewiduje również dodatkowe środki realizacji nakazu obronnego państwa. Szefowie przedsiębiorstw przemysłu obronnego będą bezpośrednio odpowiedzialni za realizację celów zwiększenia produkcji uzbrojenia i sprzętu wojskowego oraz wykorzystanie do tego celu dodatkowych obiektów produkcyjnych. Jednocześnie rząd musi bezzwłocznie zająć się wszystkimi aspektami materialnego, zasobowego i finansowego wsparcia dla naszych przedsięwzięć obronnych.
Przyjaciele, Zachód posunął się za daleko w swojej agresywnej antyrosyjskiej polityce, stawiając niekończące się zagrożenia dla naszego kraju i ludzi. Niektórzy nieodpowiedzialni zachodni politycy robią coś więcej niż tylko mówią o swoich planach zorganizowania dostaw na Ukrainę broni ofensywnej dalekiego zasięgu, która mogłaby zostać wykorzystana do przeprowadzenia uderzeń na Krym i inne regiony Rosji.
Takie ataki terrorystyczne, w tym z użyciem broni zachodniej, mają miejsce na obszarach przygranicznych w obwodach biełgorodskim i kurskim. NATO prowadzi rekonesans przez południowe regiony Rosji w czasie rzeczywistym i przy użyciu nowoczesnych systemów, samolotów, okrętów, satelitów i strategicznych dronów.
Waszyngton, Londyn i Bruksela otwarcie zachęcają Kijów do przeniesienia działań wojennych na nasze terytorium. Otwarcie mówią, że Rosja musi zostać pokonana na polu bitwy wszelkimi środkami, a następnie pozbawiona suwerenności politycznej, gospodarczej, kulturalnej i wszelkiej innej oraz splądrowana.
Uciekli się nawet do szantażu nuklearnego. Mam na myśli nie tylko zachęcany przez Zachód ostrzał elektrowni jądrowej w Zaporożu, który grozi katastrofą nuklearną, ale także wypowiedzi niektórych wysokich rangą przedstawicieli czołowych państw NATO na temat możliwości i dopuszczalności użycie broni masowego rażenia – broni jądrowej – przeciwko Rosji.
Chciałbym przypomnieć tym, którzy wypowiadają się na temat Rosji, że nasz kraj też ma różne rodzaje broni, a niektóre z nich są nowocześniejsze niż broń, którą mają kraje NATO. W przypadku zagrożenia integralności terytorialnej naszego kraju oraz obrony Rosji i naszego narodu z pewnością wykorzystamy wszystkie dostępne nam systemy uzbrojenia. To nie jest blef.
Obywatele Rosji mogą być spokojni, że integralności terytorialnej naszej Ojczyzny, naszej niepodległości i wolności będą bronić – powtarzam – wszystkie dostępne nam systemy. Ci, którzy stosują przeciwko nam szantaż nuklearny, powinni wiedzieć, że róża wiatrów może się odwrócić.
Naszą tradycją historyczną i przeznaczeniem naszego narodu jest powstrzymanie tych, którym zależy na globalnej dominacji i grożą rozłamem i zniewoleniem naszej Ojczyzny. Zapewniamy, że i tym razem to zrobimy.
Wierzę w wasze wsparcie.”

14. Chyba już jest ta nowa rosyjska giełda złota, która będzie miała uczciwą cenę kruszcu i stanowiła konkurencję dla tamtej londyńskiej giełdy, która pasła Rotszylda.
Londyńska giełda to był chory żart, natomiast nowa rosyjska będzie oparta o realną wartość walut państw BRICS a nie widzimisię Rotszyldów.

https://www.kitco.com/news/2022-09-20/Russia-s-new-gold-exchange-could-challenge-LBMA-and-reveal-gold-s-fair-price-Matthew-Piepenburg.html

W tej sytuacji Rotszyld będzie musiał sobie wydrukować nowe banknoty w swoim Monopoly mające pokrycie w Cukierbergu, Kill Billu i Matuszu Morawieckim, ponieważ oni to są przecież złote rączki.
I wówczas  Rotszyld sam sobie weźmie kredyt na te złoto u Morawieckiego, w wysokości powiedzmy dwóch bilionów cukierbergów, potem sam sobie spłaci odsetki w złotych morawieckich no i będzie bogaty jak skrzypek na dachu, bo zgarnie i kredyt i odsetki – to proste.

15. Dronik namierzył ukraińskiego dowódcę. Śledzono go spokojnie i zniszczono dopiero razem z kwaterą, do której naprowadził artylerię.

16. Murica. Murzynka z dupą wyglądającą jak cztery dupy, wchodzi nago na jakiś bazar i robi sensację filmową.
https://vidmax.com/video/215071-video-goes-viral-after-buck-naked-woman-walks-into-turkey-leg-hut-in-houston-nsfw

17. W Murice nadal sprawy z dupy, idą w dobrym kierunku mimo iż jeszcze nie rozwiązano do końca problemów z bezdomnymi, którzy srają na ulicach. Niektórzy mają pański gest i robią to pod restauracją, żeby skrócić łańcuch dostaw od źródła do oczyszczalni chodników. Wszyscy są zadowoleni i nikt nie protestuje, bo ci którzy protestowali dostali w twarz reklamówką pełną gówna na uspokojenie…
https://vidmax.com/video/215064-crapifornia-los-angeles-business-owners-are-now-having-homeless-people-throw-their-feces-at-them

18. Hotel w centrum Zaporoża zasiedlili naziści komika. Dostał więc aż dziewięć rakiet i wystartował w kosmos.
Fotki w linku.
https://rusvesna.su/news/1663828702

19. Mieszkańcy Łodzi skrzyknęli się i wbrew włażącym w banderowską dupę biskupom i władzom, wstrzymali budowę osiedla dla ukraińskich uchodźców. Brawo my.
https://rusvesna.su/news/1663763031

20. Okazuje się, że dużo bardziej niż kolejką górską emocjonująca jest przejażdżka indyjskim autobusem. A to wszystko dzięki temu że mają tam ruch prawolewostronny oraz zręcznych, obustronnie leworęcznych oblatywaczy.

23 września 2022

1. Po orędziu Putina do Narodu wojskowe biura rekrutacyjne przeżywają w Rosji oblężenie. Ochotników nie brakuje do walki z banderowcami i zachodnią, zdegenerowaną, globalistyczną dziczą.

2. Prawie 90 żołnierzy powróciło do Rosji po ostatniej wymianie jeńców. Na pełnowartościowych wojaków wymieniono buractwo z zachodu oraz azowskie śmieci, bo nie zapominajmy, że grubo przereklamowany „batalion Azow” jak dowiodła bolesna praktyka to żadne wojsko tylko banda zdziczałych kiboli chowających się za cywilami. Serio, to są tylko żule, które swój rodowód wywodzą prosto od małp Darwina, czyli z rasistowskich ultrasów Dynama Kijów, o czym nie za bardzo zresztą lubią wspominać.

Oczywiście tych pseudokibiców, którzy dokonali zbrodni nie wypuszczono…
dynamo

Dynamo Kyiv – Officials Remain in Denial Over Racism Problems

Azowcy z wojskiem mają tylko tyle wspólnego, że wojskowi instruktorzy z NATO odwiedzili ich w szatni na boisku gdzie nauczyli ich się ruchać w dupy. Tak zwanych „herojów z Azowstalu” czy tam „obrońców Mariupola”, którzy niczego w Mariupolu przecież nie obronili (jak to ?!?) przepędziła z miasta a potem pojmała jak szczenięta cztery razy mniejsza liczebnie grupa wolontariuszy z Czeczeni i donbaskich republik.
To tylko kibole w końcu. No, kibole po kursie zawodowego pederasty, żeby już być szczerym. Gdyby Zelenski miał jaja to by mu każdy azowiec wylizał, a tak to niestety są skazani wyłącznie na samych siebie.
Oczywiście można było ich skazać i rozstrzelać ale widocznie Putin doszedł do wniosku, że życie prawie setki prawdziwych rosyjskich żołnierzy warte jest więcej niż usunięcie paru śmieci, którzy prawdopodobnie i tak zdechną na froncie jako mięso wcześniej czy później, bo przecież bardziej od Putina z żydem Zelenskim oni się z wzajemnością szczerze nienawidzą. Najpóźniej od czasu kiedy żyd Zelenski Himarsami im parudziesięciu kolegów usmażył we śnie w tamtym areszcie, gdzie siedzieli i sypali go w zeznaniach.
Jest więc bardzo ciekawe czy Zelenski uroczyście niedobitków powita i jak będzie wyglądało w praktyce owo przywitanie, bo raczej nie będą się jak Liz i królewna przytulać do siebie 🙂
Wyszedł już film z zagranicznymi najemnikami. Do krainy pięknych kóz dolecieli już rolnicy szukający żony i mój ulubieniec – ten Marokino, który w Azowstalu nosił spodnie puchowe zamiast kurtki. – trochę upośledzony był od samego początku…

3. W Czeczeni szał mobilizacyjny i jeszcze większe tłumy ochotników 🙂

Klaun już chyba trzy razy dziś zmienił osrane majtki… od rana opierdala NATO, Unię i inne ONZ-ety 🙂

4. Gadająca Dupa czyli santa Klaus i jego gadka, której nawet nie trzeba tłumaczyć, ponieważ jest aż tak groteskowa, że bardziej już się nie da.

5. Kolejny sabotażysta usiłujący zrobić atak na gazociąg, żeby pajac mógł oskarżać fałszywie Rosję.

6. Pojmany przez Wagnera chocholski oficer mówi o prawdziwej panice w ukraińskich oddziałach w Bachmucie. Dowództwo bowiem przysyła tam mięso za mięsem, a tam znika batalion za batalionem, bo Grupa Wagnera nie szczypie się z mięsem.

7. Stara torba Ursula von der Pony dostała nagrodę za „utrzymanie pokoju” od Fundacji Kill Billa Gatesa.

Domyślam się, że Bill kupił jej kucyka. I że to był kucyk z regulaminowym prąciem… Ursula kocha, bowiem drapać jak tygrysica kucyki, za co zresztą bardzo kochają ją również wilki.ursula-von-der-leyen-mit-ihrem
8. Specjalna grupa terrorystyczna do zakłócania referendów w Donbasie, została w Chersoniu zlikwidowana przez specjalną grupę zadaniową do likwidacji grup terrorystycznych nasłanych przez klauna.
Filmik z bardzo widowiskowej likwidacji specjalnej grupy w linku:
https://rusvesna.su/news/1663827626

9. Orkiestra gra marsza wojskowego a szalupy z Titanica już stoją na morzu za burtą i się powoli napełniają pasażerami I klasy. Wszystkie banki światowe prognozują upadek 60 procent firm w szkopach z jednej strony, a z drugiej Władimir także Goebbelsom ani trochę nie odpuszcza. Duże europejskie firmy takie jak Volkswagen czują pismo nosem i zaczynają migrować do Ameryki. A zatem potwierdza się w pełni jeśli chodzi o autentyczność, wyciek raportu z RAND Corporation, że Europa ma zostać totalnie zrujnowana przez jebniętych na głowę zielonych oszołomów prowadzonych na smyczy CIA, a 6 do 9 bilionów dolarów ma sobie przefrunąć do Ameryki razem z najlepszymi umysłami ze świata nauki.
Murikanie nakazali Europie zrobić sankcje Rosji – co poskutkowało cenami energii i skowytem Morawieckich – a w tym samym czasie wszystkim firmom z Europy oferują u siebie tanią energię i dobre preferencyjne warunki. Firmy więc się ulatniają.
https://t.me/pl_news_front/5636

A jako że raport RAND Corporation nic nie wspominał o transferze polskich parobków zarobkowych do Ameryki na korzystnych jak Volkswagen warunkach, można się spodziewać bardzo dramatycznych scen na zmywaku: rozdzieranych z rozpaczą ścierek, tłuczonych talerzy, skowytu nad opuszczoną deską klozetową której nie ma komu zabrudzić, no i wycia niosącego się aż do Księżyca żeby ich wzięli chociaż do mycia dup starych murzynów.
To jest ten beznadziejny gatunek, o którym jakiś wieszcz pisał że mają mentalność lokaja i nawet jak im dać anielskie skrzydła to nie wzniosą się nigdy do nieba, lecz pójdą tymi skrzydłami ulice zamiatać. Bydło innymi słowy bez nawet grama godności.
To ten sam typ, który rodzi się niewinny, a potem przez całe pozbawione sensu życie pokutuje za grzechy żydówki Maryi tylko dlatego bo jest niewyobrażalnie głupi.
pokuta
Hehe, jak znam życie to z tak lotnym i bystrym umysłem parobka, to z pięć dawek już sobie do dziś wstrzyknęli, żeby ukochanej pracy nie stracić w Niemczech.
I w samą porę, bo to chłopy do tańca i do różańca, a do wiosny może już nie być żadnej pracy i żadnych szczepień w Niemczech. Dobrze, że byli przezorni i zdążyli się zabezpieczyć kiedy wszystko było dostępne. Kurwa, ale mam polewkę z sierot po Maryjach i Volkswagenach… Teraz pójdą chyba na kolanach z Wolfsburga do Paryża szukać Peugeota, a jak nie wypali to jest jeszcze wydeptana przez Alpy droga do Mediolanu i Fiata dla optymistów przekonanych, że siła nabywcza parobka zacznie wzrastać na światowych rynkach kiedy się wymodlą.
Będę obserwował bardzo uważnie ich migrację, tak jak obserwowałem ruchy taktyczne Grupy Barbapapa i na potrzeby naukowej obserwacji nadałem im roboczą nazwę Grupa Volkswagendojcz.

10. Wiadomości ze świata covidian. W Europie zanotowano 53 tysiące nadmiarowych zgonów, czyli poszczepiennych. Tylko w lipcu. Tylko tych zgłoszonych i tylko tych do bazy danych wprowadzonych. Pozostałych jest jak zawsze z dziesięć razy więcej.
https://lionessofjudah.substack.com/p/something-terrible-is-unfolding-europe

11. Nowy test inteligencji u piłkarzy. Natychmiast pokazuje iloraz oraz wszelkie wady wrodzone…

12. Minister sprawiedliwości za łapówkarstwo został skazany na śmierć. W Chinach ale w Warszawie ktoś wykupił całą wodę mineralną na dzielnicy gdzie mieszka ZIobro.

13. Na Krymie ogłoszono, że każdy zmobilizowany mieszkaniec w ciągu 5 dni otrzyma na konto 200 tysięcy rubli, to jest ponad 16 tysięcy złotych. Przeliczyłem i wychodzi, że każdy Krymianin, który dotrze do Warszawy będzie mógł kupić sobie z 4 tony węgla.
No i to mogłoby ożywić polskie górnictwo jeśli tylko Lidl zrobi na czas gazetki z wojenną ofertą: 1 tona wyngla – treningowa łopata Adidas gratis. 4 tony – wyczynowa łopata ze stali nierdzewnej Nike plus Karaluch. Przy zakupie wagonu wyngla – Das Kostenlos Komando, czyli drugi wagon żydów w wieku produkcyjnym kompletnie za darmo.
https://rusvesna.su/news/1663845198
Zachodnie ścierwomedia wyją z rozpaczy i kłamią o uciekających z Rosji uchodźcach przed mobilizacją albo wręcz o łapankach na ulicach – dokładna odwrotność sytuacji w Rosji, czyli dokładnie to co robi od pół roku klaun Zelenski. Tymczasem Rosja z ochotnikami nie może się uporać, bo momentalnie zapchały się wszystkie punkty rekrutacyjno werbunkowe.
Ale tak czy siak – skoro rzekomo Rosjanie uciekają no to dobra, niech będzie. W takim razie ja bardzo chętnie przyjmę do siebie uchodźców rosyjskich z Rosji: jest parę wolnych miejsc do spania, darmowy parking na dwa – trzy czołgi, niedaleko Orlen Omajtka jak by trzeba na szybko zrobić butelki z benzyną na Chochoły, i co najważniejsze absolutnie nikt pod moim dachem używania języka rosyjskiego albo czeczeńskiego nikomu nie zabroni. Ahmat Siła, Sława Rosji i ja serdecznie uchodźców z Federacji Rosyjskiej zapraszam 🙂

14. Mobilizacja w Rosji. Tłumy ochotników nie mają końca… Jakucja, Czeczenia, Dagestan… tych filmów są już w sieci tysiące… mała kompilacja

15. Piraci z ukraińskich karaibów powracają z nowym składem, nowym okrętem i w nowym odcinku.

16. Pojawiła się taśma na której Kill Bill aż dwa razy mówił Trampkowi żeby „nie szedł w kierunku badań skutków ubocznych szczepionki”. „To ślepa uliczka”, mówił. „Nie rób tego” też mu mówił. No i to wszystko jest nagrane. Media wałkują teraz ten materiał, bo chyba Trampek idący na dno pragnie Billa pociągnąć ze sobą.

A mnie ciekawi jak koleś nie będący nawet lekarzem jebany Kill Bill, który w ogóle nie ma żadnego zawodu bo jak Kaczyński nie skończył żadnej szkoły, robi w Białym Domu jako doradca typa, który też nie ma żadnego zawodu bo jest pedofilem i handlarzem nieruchomości? Jak to się stało, że dwóch pedofilów i kompletnych dyletantów dyskutowało w ogóle o sprawach medycznych na szczeblu krajowym?
Bo ja rozumiem, że syn krawcowej i malarza pokojowego – nieukończony edukacyjnie technik weterynarz Omajtek może być szefem Orlenu – tu przecież nie trzeba wiedzy tylko wystarczy wrodzony talent do obciągania prezesom, no ale w Białym Domu? Przecież Donald lubi małe dziewczynki a Bill młodych chłopców. Hmm…

17. Dwa zupełnie nowe i szalenie ciekawe filmy z 11 września. No tego jeszcze nie grali na weselach. Na pierwszym filmie – który na dzień dobry FBI wtedy skonfiskowało – widać rakietę uderzającą w Pentagon. Tam nigdy nie było żadnego samolotu.

Natomiast na drugim filmie widać eksplozję drugiej wieży WTC nagraną przez naocznego świadka. Żadnego samolotu tam nie było nigdy. Koleś wyraźnie to mówi do kogoś. Tylko sama eksplozja drugiej wieży. Żadnego samolotu.

18. Mało filmów ostatnio pokazuje się z frontu. Dla ciekawych co tam słychać u Chochołków – można więc zdradzić tajemnicę wojskową: zbliżające się czołgi słychać u Chochołków.

19. W całej Rosji ruszyły referenda nad przyłączeniem do Rosji Donieckiej i Ługańskiej Republiki oraz Chersonia i Zaporoża. W Donbasie lokale wyborcze będą mobilne, żeby klaun nie mógł ich ostrzelać. Będą podróżować od drzwi do drzwi a ostatniego dnia będą stacjonarne.
https://rusvesna.su/news/1663905937

20. Kanada gułagiem pachnąca. Kanadyjski zboczeniec z „protezą piersi” robi coraz większą furorę w internecie, ponieważ to groteskowe ludzkie gówno uważa, że jest… nauczycielem. Co za zjeb, masakra jakaś.

Straciłem już dawno resztki szacunku dla Kanadyjczyków, no bo jak można szanować baranów, którym zboczeńcy z Davos już jawnie na głowy srają? No jak?
Mają te swoje kanadyjskie stroje ludowe: łyżwy, kamizelki, nagolenniki, kaski i ogromne kije hokejowe – to wszystko idealnie chroni przed pałką milicyjną i..? I kurwa nadal nic nie rozumieją.

21. W dyrekcji Lasów Państwowych bardzo uroczyście przywitano się z cudownym napletkiem świętego Gwalberta – buziaczkom nie było końca:

Lasy intensywnie zaprzeczają i szybciutko strony usuwają no ale…
… ale to co się wydarzyło w internecie pozostaje w internecie:

https://www.trendsmap.com/twitter/tweet/1572459291734593536

Gdyby jednak i wujek gugiel badający internetowe trendy nagle zapomniał kto kogo i w co całował namiętnie, zrobiłem zrzuta dla uczczenia tej wielkopomnej chwili przybycia do Lasów Państwowych cudownego napletka świętego Gwalberta – patrona leśników, który jak podaje wikipedia zanim został patronem to się nieźle kurwił.
(link ze zrzuta już oczywiście został usunięty i nie bangla, ale treść wpisu na szczęście ocalała dla obecnych oraz przyszłych pokoleń)
napletek
Oczywiście skłonności kleru każdy zna i parafialni zboczeńcy niczym nie są w stanie nas zaskoczyć bo wiadomo co robią nocami w seminariach ale interesująca może być reakcja męża tej pani „dostojnik państwowy” na wieść, że całowała się z obrzezanym kawałkiem martwego od tysiąca lat żyda. Taaaa… to może być ekstremalnie ciekawa reakcja… albo jej dzieci, jeśli rzecz jasna pani urzędnik ma chodzące do szkoły dzieci to ich reakcja też może być ciekawa i to nawet jeszcze bardziej niż męża 🙂

Widać po niej przecież, że pani „dostojnik państwowy” dostawiona do komitetu powitalnego napletka nie za bardzo jest słowiańska i być może na polskich lasach się nie zna w ogóle, ale witać się z napletkiem hmm… dostojnie z doskoku, ona bardzo potrafi. Nawet lepiej niż pan dostojnik dyrektor 🙂

22. Londyn. Już za kilka dni ma zostać ogarnięta krypta, którą zdewastowała Camilla i grobowiec Elżbiety będzie udostępniony dla zwiedzających. Oczywiście za opłatą.
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-nie-zyje-brytyjska-krolowa-elzbieta-ii/news-miejsce-pochowku-elzbiety-ii-bedzie-wkrotce-dostepne-dla-zwi,nId,6299872#crp_state=1

Turystów ma witać naturalnej wielkości figura słodkiego księcia Filipa – ojca i jednocześnie męża Elżbiety – umieszczona przy wejściu do krypty, która elektronicznymi oczami będzie skanować bilety wstępu i przywoływać do porządku niesforne dzieci.
slodki książe
Pluszaki i magnesy na lodówkę dostępne będą w przykościelnym sklepiku.

23. Jeśli ktoś uważa, że kobiety nie mogą prowadzić autobusów to nieprawda. Mogą. I robią to dużo lepiej niż w Indiach.

24 września 2022

Dziś ten „pamiętny dzień”, który wszyscy mamy zapamiętać. Dzień się zaczął no więc jemy popcorn, oglądamy nowe internety i czekamy…
1. Tymczasem okazuje się, że najnowszy srajfon od nieżywego Jobsa jest telefonem szpiegowskim i to na skalę globalną. To telefon satelitarny albowiem, on non stop umożliwia śledzenie użytkownika gdziekolwiek na całym globie. 24 na dobę. Pod płaszczykiem „alarmowych wiadomości do służb ratunkowych” tę funkcję w srajfonie fabrycznie zainstalowano. Oczywiście nie pytając nikogo o zdanie.

https://support.apple.com/en-us/HT213426

Telefony od zawsze non stop nas podsłuchiwały. Jak ktoś nie wierzy niech sobie przy wyłączonym telefonie zrobi rozmowę z kimś stojącym obok – rozmowę twarzą w twarz – na tematy egzotyczne na przykład o golarkach do nosa firmy Braun – tak, jest coś takiego bo Niemiec wziął śrubokręt puknął się nim w łeb i wymyślił – lub o ekspresach do kawy z serii ultra dolce cappucino, lub o czymkolwiek innym o czym normalnie nigdy by nie rozmawiał, jak dajmy na to o cenach Multipli z instalacją gazową – a po kilku godzinach jak sobie wejdzie na internet może się mile zaskoczyć widząc reklamy tych właśnie egzotyków na swoim kompie.
Niektórzy podejrzliwi ludzie zastanawiali się jak to możliwe, że gugiel czyta w ich myślach, a to żadne cuda – mikrofon w telefonie pracuje non stop i tak sobie wysyła to co tam wysłucha…
I teraz jest już wyższy level, bo nie pomoże fanom srajfona bycie „poza zasięgiem” jako, że satelity są wszędzie.

2. Na świecie sprawy idą wyśmienicie jak dotąd. Rosja się jednoczy i dosłownie rośnie w siłę – już na dniach powiększy się o Zaporoże, Chersoń, Ługańsk i Donieck, a tymczasem imperium zła się rozpada. Aż pięć krajów pragnie opuścić Wspólnotę Brytyjską rzygając już historyjkami o Maghan. A jak egzotyki wybyją to zaraz się zgłosi Irlandia i Szkocja…
https://www.rt.com/news/563287-british-commonwealth-queen-imperialism/
No cóż… nosił wilk razy kilka dzieląc skórę na żywym niedźwiedziu, więc teraz sam posmakuje swojej własnej zasady: „dziel i rządź” wyłożonej mu przez coraz większego Misia Putina 🙂
Jeszcze niedawno Bolek Wałęsa skowyczał, żeby rozczłonkować Rosję na kilkanaście państw i „zdepopulować” czyli wymordować do 50 milionów, a tymczasem sam jest dzięki „szczepionkom” podpięty pod butlę z jedną nogą w krypcie Elżbiety czekając na Baala, który mu wsadzi w dupę cieplutkie jak lawa widły…

3. Mała Brytania. Jeszcze dobrze Elżbieta nie ostygła a w brytyjskiej rodzinie chlewnej już się żrą o koryto. Dosłownie.
https://www.o2.pl/plotki/wsciekly-harry-odmowil-krolowi-tak-karol-iii-potraktowal-jego-zone-6815361807059808a
Poszło o to, że krul Karol Ogromnoręki nagle wydał zakaz wstępu na obiad dla murzynki. Tej Meghan, którą poślubił rudy bękart Diany i nadwornego koniuszego. Przez kilka dobrych dni, kiedy Elżbieta umierała a potem stygła, wszyscy na zamku knuli jak by tu murzynkę do koryta z pożywieniem dopuścić ale krul Karol Czeci – który od spotkania z Liz intensywnie zmienia się w jeszcze nie wiadomo co takiego – wszystkie spiski knowaczy przejrzał i ich plany w zarodku zniszczył. Karol bowiem na dniach nagle dostał takich uszu, że słyszy nawet ich myśli.

karol1W efekcie kompletnie bezradny książę Brudny Harry szczelił focha, zacisnął ryj i nie podszedł bez murzynki do koryta krula Karola.
Teraz zapewne żałuje jak cholera, bo podawano cebulę i gotowane na parze ziemniaki i gdyby nie wszystkosłyszące ucho Karola, Meghan mogła nabrać ale nie nabrała masy…

https://www.pudelek.pl/ksiaze-harry-wsciekl-sie-i-odmowil-zjedzenia-kolacji-z-karolem-gdy-uslyszal-ze-zabroniono-meghan-markle-pozegnac-krolowe-elzbiete-ii-na-lozu-smierci-6815387934202688a

Sprawy jak widać nie idą za dobrze w rudo murzyńskich małżeństwach i kto wie czy nie zakończą się smętnie jak w żydowsko banderowskich związkach – w których Andżeja jak wiadomo, Agata nadal nie dopuszcza.
Rudy prawdopodobnie pójdzie w odstawkę, skoro nie może murzynce ogarnąć ziemniaków i obserwatorzy brytyjskiej sceny krulewskiej uważają, że jeśli ten scenariusz się zrealizuje, wkrótce zupełnie kto inny będzie wkładał w Meghan. Może Donald Trump? Albo Mick Jagger? Któż może wiedzieć?
Ja natomiast jako obserwator sceny cebulowo politycznej widzę tu niepowtarzalną szansę dla Polski, bo pierwszy, drugi, trzeci oraz czwarty mąż Marty Kaczyńskiej jest akurat wolny. To poczwórna szansa dla naszego Narodu. Widać tu od razu niewidzialną rękę wolnego rynku (na rynku z murzynkami), rękę trójcy świętej oraz rękę opatrzności, bo każdy z nich może dać Meghan w posagu wory cebuli i tony ziemniaków…
No i najważniejszą rękę – rękę krula Ogromnorękiego też tu doskonale widać.
No i jak już ogarnięto żywnościowe sprawy z murzynami i całość dopięto na ostatni guzik, krul Karol Ogromnoręki i krulewna małżonka przyjęli pozę do pamiątkowej fotografii. Najbardziej na ostatni guzik była dopięta jego marynarka, (za co odpowiada jednak nie krul lecz brak mamy oraz jego nadal sparaliżowana ręka), bo Camilla nie zdążyła się dopiąć, ponieważ kiedy oni ustalali zasady dworskiej etykiety przy korycie, ona była na przejażdżce z dobrze ułożonym murzynem i ledwie co została rozsiodłana.
karol
4. Warchołomyr Nazilenski ostro się wkurwił. Nie dali mu czołgów, które mieli mu dać no i on jest zły, bo już miał kupca.
Film z wkurwionym pajacem w linku:
https://t.me/pl_news_front/5670
Na jego miejscu bym się nie martwił, bo Rosjanie mu niedługo czołgi dowiozą. Właśnie zatrudnili 300 tysięcy nowych kierowców, którzy już się uczą drogi do Kijowa…
Błazen nawet zaczął w desperacji żydów z Palestyny oskarżać, że nie dali mu broni przeciwlotniczej i kompletnie niczego. Mówił, że jest w szoku, bo powinni dać mu wszystko.
https://rusvesna.su/news/1663942535
A tymczasem żydy z Palestyny niczego mu nie dały, bo żydy czekały aż on im całą Upadlinę da – małe nieporozumienie na lini oczekujących zaszło, bo oni tam czytają od prawego. A teraz jak już jest po ptakach one same się trzęsą o los żydów rosyjskich, bo już dawno by ich do izrela z Rosji z całym majątkiem „ewakuowali” tylko nie mają jak. Całkowite zero sponsorów, którzy by całe te żydostwo na swój koszt z Rosji wywiezło 🙂
Chyba Jurek Owsiak będzie musiał zrobić zrzutkę i wypuścić z puszkami na mróz znowu te biedne dzieci…

5. Borys Johnson żegnając się z korytem wygłosił gorące i szczere podziękowania dla „Inspirującego przywództwa Władimira Putina”.
Ten kto optymistycznie zakładał, (uderzam się w pierś), że Borys jest głupkiem mylił się. Borys jest debilem.
Pożegnalny film z Borysem w linku:
https://t.me/pl_news_front/5667

6. Somalijscy piraci przebrani za syryjskich uchodźców poszli na dno na Morzu Środziemnym. Film z topiącymi się murzynami w linku:
https://t.me/pl_news_front/5661
No i to była najprawdziwsza z prawdziwych, bo dosłowna akcja pod fałszywą flagą – normalnie definicja tego pojęcia.

7. Poparzone, poszarpane i oszołomione rosyjską artylerią Chochołki pozbierano w lesie, zapakowano w bandaże i wzięto do niewoli.

8. W rosyjskich pociągach nadal zakaz palenia ale wolno przewozić rowery i czołgi. To wszystko jedzie do pajaca o pokoju porozmawiać, o zakazie rozmów po rosyjsku i o jeszcze paru sprawach…

9. Władimir Putin chyba ukończył na katedrze bacologii kursy online na kierunku zajebistych prezentacji w power paincie, bo widzę że jest w tym coraz lepszy. No, no….

Ciekawe jak mu wyjdzie prezentacja brytyjskiej rodzinki królewskiej – czy będzie tak samo zajebista jak moja, czy może jeszcze lepsza?

10. Cesarstwo Estoni ogłosiło mobilizację. W planach jest powołanie pod broń 2 – tysięcznej (słownie dwutysięcznej) „armi” i zorganizowanie „manewrów” przy granicy z Rosją.
https://rusvesna.su/news/1663933956
Jeśli „armia” imperialna szkoliła się w NATO to będzie im potrzeba do tych manewrów aż tysiąc łóżek polowych, osiem beczek lubrykanta i z półtora tysiąca prezerwatyw. Z sześć ciężarówek będą musieli wziąć w leasing.
Rosja może widoków tych łóżkowych manewrów nie wytrzymać. Oni są – jak to dowodzi „chersońska kontrofensywa” – przygotowani do zabijania 10 tysięcy w jakieś trzy dni, no więc dwa tysiące kotłujących się pedałów być może, kto wie, wystarczy im na pół dnia?
Tak więc Estończycy w ramach „odstraszania” naprężą sobie niegroźnie muskuły pośladków i pokornie rozjadą się leczyć HIV do domów. Tyle będzie z ich „manewrów”.

11. Piraci z ukraińskich karaibów powracają po raz kolejny. Tym razem się wkurwili i sami nakręcili piracki film. Na filmie – którego akcja dzieje się między pierwszą a drugą częścią – widać udane lądowanie piratów na bezludnej wyspie o nazwie Energodar i ścieżki dialogowe nagrane szeptem, żeby nie obudzić tubylców na wypadek, gdyby wyspa nie była bezludna tak całkiem do końca.
Filmik w linku:
https://t.me/RVvoenkor/26875?single
A my – namiętni widzowie pirackich filmów – wiemy już z części drugiej, wczorajszej – jak się zakończył powrót piratów z Energodaru. Wiemy też, że krul Karol usłyszał ich, bo nocą zasięg mu się zwiększa na całą Europę i łapie nawet Radio Mariupol kiedy się skupi, ale i tak nie zdążył wpisać Energodaru do Wspólnoty Brytyjskiej, bo żaden z piratów nie ocalał, żeby mu wręczyć dowód aneksji do korony tej wyspy.

12. Kanadyjski rząd został złapany za rękę na zatruwaniu toksycznymi chemikaliami źródeł pitnej wody. „Kanadyjski” z nazwy, bo z zatruwania studni oraz źródeł słynni są przecież żydzi i to na tysiące lat, zanim wymyślono słowo „Kanada”.

W Polsce też histerycznie przejmowali wodociągi i ujęcia wody o czym od lat alarmują patrioci…

13. Straszna 30-minutowa kompilacja obrażeń po rzekomej „szczepionce” na covida. Jest tu wszystko: nagłe zgony na ulicy, upadki z krzeseł, skecze z czaszką, paraliże u dzieci, martwice, zakrzepy, ludzie dosłownie obłażący ze skóry, etc. 30 minut horroru normalnie. Straszne ludobójstwo żydów na ludzkości. Najpotworniejsze w dziejach…

14. Inteligentna Tesla Elona Muska zapaliła się i uwięziła kierowcę w środku. Zablokowała drzwi, pasy, wszystko. Gdyby koleś fizycznie nie wypierdolił okna upiekłby się tam jak kurczak. Nie było żadnego wypadku. O tak sobie… może Elon się wkurzył na gościa, kto wie…

Hulajnogi elektryczne też miały zły dzień. Kolesiowi zdarzyła się z hulajnogą mała przygoda w windzie.

15. Najnowsza teoria spiskowa – mocna sprawa. I bardzo logicznie ogarnięta. Jak Jim Stone ją namierzy – na bank ją pokocha, bo ostatnio taki jakiś chrześcijański się zrobił.
Koleś od teorii mówi, że rozkminił objawienie z biblii gdzie piszą, że uratowane mają być na końcu świata 144 tysiące. Wszyscy – nawet zawodowcy tacy jak świadkowie jehowy – jak dotąd uważali, że chodzi tu o 144 tysięcy żydów, a tymczasem on wyjechał z zupełnie nową koncepcją.
Mówi, że każdy z nas ma zestaw genów. 72 tysiące genów od mamy i 72 tysiące od ojca. Razem każdy posiada… tak, 144 tysiące genów po rodzicach. I to czyni z niego człowieka. Dziecko boże na boski obraz no i podobieństwo.
Tymczasem toksyczne szpryce mRNA dodają dodatkową nitkę DNA do ludzkiego genomu, czyli wpada jeszcze 72 tysiące i to już nie jest człowiek, bo ma 216 tysięcy genów. To biblijna bestia o biblijnym numerze 666. Więc nie będzie uratowany – taki jest morał z tej teorii. I według niego to kurewna Elżbieta (widoczna w 1:05) uruchomiła ten holokaust w czasie jakiegoś mrocznego rytuału.
Aha, dlaczego 216 tysięcy genów to liczba bestii?
Ponieważ prosta matematyka: 600 x 60 x 6 = 216 tysięcy. Dokładnie to co w bibli pisze, że kto da radę ten sobie liczbę bestii sam obliczy, bo to jest liczba człowieka, bla, bla, bla. I koleś chyba dał do myślenia, wynika.

16. Chersońska „kontrofensywa”, kiedy już rozwiał się dym i opadł kurz.

17. Dwa Chochołki artyleria przyłapała w dołkach podczas chyba nocy poślubnej, bo nawet w drodze do biorcy organów nadal były namiętnie splecione.

18. Uwolnieni z nazistowskiej niewoli rosyjscy żołnierze dzwonią do swoich rodzin z lotniska w Moskwie.

19. W Iranie nadal wściekłe tłumy polują na policję religijną, która pobiła na śmierć młodą kobietę za brak szmaty na twarzy. Tutaj dopadli dowódcę tej milicyjnej hordy dewotów i pobili skurwysyna tak, że ledwie stał na nogach.
https://vidmax.com/video/215087-iranian-mortality-police-commander-is-beaten-bloody-within-an-inch-of-his-life-by-rioters

20. Aż dwie batalionowe grupy hitlerowców komika – łącznie 2 tysiące Chochołów – usiłowały przebić się do granicy z Rosją w rejonie Tawołżanki. Dziesięciokrotnie mniejsze siły rosyjskie nie tylko ich nie przepuściły ale odparły, a potem zmusiły do odwrotu.
https://rusvesna.su/news/1663950596

21. Na Ukrainę a zwłaszcza Odessę runęła lawina irańskich dronów Szachid. Mają chyba silnik od kosiarek Hondy więc nazywane są Kosiarki. Jest już mnóstwo filmów z Chochołami strzelającymi na oślep do Kosiarek. Trudne są do zniszczenia, bo jest tak jak pisałem parę tygodni temu – przyszłość należy do małych droników, bo można je nafaszerować kamerami, ładunkami wybuchowymi lub obwiesić granatami a nie można ich skutecznie na czas namierzyć. Duże i powolne drony typu Bayraktary robią jeden lot bojowy albo dwa bo radary widzą je na kilometry przed akcją no i znikają strącone. Kupa milionów idzie razem z nimi na złom. Tymczasem do tych małych Kosiarek, które są „nieśmiertelne”, nawet nie można dostroić radarów bo byle gołąb albo kaczka wszczynałyby przeciwlotnicze alarmy. Tej zimy małe drony będą rządzić. Oto parę z dziesiątek filmów jak Chochoły są wobec Kosiarek bezradne mimo iż je widzą i słyszą ale dopiero kiedy już nadlatują.

Ta Kosiarka doleciała aż do kwatery głównej ukraińskiej marynarki wojennej w Odessie, gdzie narobiła bałaganu. Strzelali wszyscy ale nikt jej nie trafił.

A w tej chyba zapomniano wymienić olej, bo się zepsuła po drodze.

22. Ukraińska marynarka wojenna jednak nie poddaje się. Z piratami są ostatnio deficyty ilościowe ale w Odessie natychmiast zmobilizowano wszystkie kurczaki i rozpoczęto intensywne treningi kurczaków bojowych w zakresie nauki latania, żeby godnie odpowiedzieć Rosji.

No i następny desant na elektrownię atomową może Rosjan zaskoczyć…

23. Sławna Tiktokowa pani od szczepionek powraca. I to w jakim stylu. Debilometr mi się skończył. Pani chyba jest po następnej dawce, bo tylko trochę narzeka, że w szpitalu nie mogą jej pomóc ale dzięki bogu, mówi, jej siostra jest lekarzem. Więc chyba jakoś to będzie.

Jej pierwsze wystąpienie dla przypomnienia jest tutaj:

A my tymczasem tego… hmm… my z wypiekami na twarzy czekamy na kolejny film, po kolejnej dawce…
Któraś dawka w końcu musi przecież ten problem wreszcie zakończyć…