Szybkie Wieści… 55

terminator

25 września 2022

1. „Pamiętny dzień” minął jak wiele innych pamiętnych dni a my żyjemy. Zmarł tylko Gustlik z Czterech Pancernych. Szkoda.
Gustlik
Pamiętam jak po pierwszej dawce przekazał, że „wszystko jest w porządku i że czuje się dobrze”, więc to chyba druga dawka była nie w porządku, bo po niej już nic nie mówił.

Szkoda… jeszcze jeden oszukany i zabity przez Morawieckich i Szumowskich.

https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci/koronawirus-franciszek-pieczka-zaszczepiony-aktor-o-swoim-samopoczuciu/8crezx2

2. Kolebka obrońców demokracji czyli kraje G7 już zapowiedziały, że nie uznają wyników referendów na byłej Ukrainie. To też dziwne, bo referenda to przecież demokratyczne i bezpośrednie wybory. W przeciwieństwie do ich komisarzy, sekretarzy, królów i księżniczek, których nikt na nic nie wybiera.
Najgłośniej wyją brytyjskie marionetki santa Klausa twierdząc, że prawo wymaga żeby sprawy terytorialne rozstrzygano w ogólnokrajowym referendum. No tak, tylko że po II wojnie światowej sprawy polskiego terytorium nie były rozstrzygane w ogólnokrajowym referendum, coś mi się tak kojarzy…
https://www.rt.com/news/563431-g7-referendums-ukraine-russia/
Problem jest w G7 po prostu taki, że nie mogą na Ukrainie sypnąć worków niezweryfikowanych głosów, na któregoś pedofila Bidena, który ukradnie dla nich gaz i zboże. W ogóle tam nie mogą na nic głosować, bo jest tylko jeden żydowski wódz, który pozabijał opozycję lub uwięził. Ale to ich problem i ich psychiatrów… mieszkańcy Donbasu sami sobie przyszłość wybiorą – bez konsultacji z G7, bo to jest ich przyszłość a nie pedofilów Bidenów albo jakiś anglosaskich komisarzy i dobrze urodzonych pokurwieńców.


3. Kolejna potrójnie zaszczepiona królewna wybiera się do Baala. Tym razem 82-letnia królewna Małgorzata z Danii. Na stacjach Royal Dutch Shell należy się spodziewać wkrótce flag za dystrybutorem opuszczonych do połowy masztu.
https://wolnemedia.net/potrojnie-zaszczepiona-krolowa-danii-ma-covid-19/
Nooooo…. po trzech dawkach to Gocha już raczej ma zerową odporność i zabić ją może cokolwiek – na przykład Anglosaski Pomór Świń.
Ale przynajmniej życia użyła – jarała jak Clint Eastwood, a chlała jak Himilsbach.
margaret
No i przy dzieciach nie zaciągała się.

4. Paniczna ucieczka Chochołków jak najdalej od ich dołków.

5. Podobno Xi został aresztowany przez wojsko. Nikt nic nie wie. Nawet ścierwomedia milczą.
Tak więc warianty są dwa: albo wkurzył kogoś za wysłanie wojsk na Ukrainę, albo wkurzył kogoś za wysłanie za mało wojsk na Ukrainę.
Pożyjemy zobaczymy. Bo na razie nie wiadomo nawet czy to prawda, że został zgarnięty. Są tylko filmiki pokazujące konwoje wojskowe wbijające do Pekinu.

https://vidmax.com/video/215104-the-internet-is-on-fire-after-reports-out-of-china-claiming-xi-jinping-has-been-ousted-by-the-military-video-shows-military-vehicles-entering-beijing

6. Firma Beyond Meat produkująca fałszywe mięso należąca do Billa Gatesa jest na krawędzi plajty, bo nikt nie chce dotykać tego genetycznie modyfikowanego gówna jedynie udającego mięso. Cały świat – z wyjątkiem jebniętych wegan – chce jeść prawdziwe mięso a nie jakieś chemiczne obrzydlistwo. Razem z całą giełdą również i ten syf Kill Billa obecnie leci na ryj. Akcje tej toksyny spadły bowiem z 234 dolarów do 13 za sztukę.
https://www.newstarget.com/2022-09-23-rise-fall-beyond-meat.html
Cieszymy się, że Kill Bill idzie ścieżką Cukierberga. Bardzo cieszymy się, bo tylko po kasie można przytemperować tych chciwych skurwysynów. Po straconych pieniądzach jedynie są w stanie cokolwiek zrozumieć. Miliardy szczepionek poszły do ścieku z braku chętnych, miliardy z Mety też wyparowały, a to pech, i teraz Bill niech sobie zrobi na obiad mięso z Melindy – bo to przecież zdrowy kawał chłopa…

7. Jedna z dobrze zmotywowanych kolumn mobilizacyjnych. 1500 Rosjan idzie jak sami mówią: rozjebać Chochoły.

8. Most Antonowski po miesiącach dziobania go Himarsami. Gdyby wierzyć w główny ściek to już chyba z dziesięć razy został zniszczony i z dziesięć razy zmartwychwstał…

9. Biologia. O jakiej porze roku zasadzone na wiosnę w dołkach Chochoły wypuszczają młode pędy i liście?

10. Ostrzał pozycji chocholskich chyba pociskami zapalającymi. Piękne rykoszety tam widać.

11. Trwają referenda.

Nawet część jeńców z ostrzelanego przez klauna Himarsami aresztu śledczego w Jeleniówce, głosowała za wejściem do Rosji, a ponadto pragną oni wejść w skład batalionu ochotniczego „Chmielnicki”, czy jakoś tak i walczyć z nazistami żydowskiego klauna 🙂
Oczywiście nie ci ozdobieni od stóp do głów swastykami naziści lecz ci, którzy pozytywnie przeszli filtrację i nadają się na normalnych ludzi.

Chyba przestali się bać pogróżek pajaca o konfiskacie mienia, po tym jak pajac chciał im skonfiskować życie.

12. Tu jest Polska nie Bruksela. Tu Bandery się nie wspiera.

13. Atak kaszalota w Nowym Jorku.
https://vidmax.com/video/215107-things-are-getting-really-mental-in-nyc-nsfw

To musiała być wieeeeeelka miłość. A potem wieeeeeelkie rozstanie….

14. W Polsce takie rzeczy nie do pomyślenia. U nas pełna kulturka i całkowity brak wzgardzonych kaszalotów. Doda starzeje się z godnością jak ta baszta na krakowskim rynku i szuka na spokojnie jak dama trzeciego męża. „Musi być stabilny finansowo.” – mówi.
https://teleshow.wp.pl/doda-zaprosila-adoratora-do-swojej-sypialni-zrobil-na-niej-duze-wrazenie-6815942911023968a
To może hmm… Dżordż Sorosz? Albo Klaus Szwab. Bo z ekstraklasy stabilnej finansowo tylko oni jeszcze nie wkładali w Dodę. A jak nie wypali z Soroszem, to jest jeszcze, krul Danii który wkrótce będzie wdowcem, no cała druga liga. No i liga mistrzów – oni mają sporo rezerwowych…

26 września 2022

1. Kolejna kolumna pancerna wyruszyła w stronę Chersonia. Raczej nie na referendum więc została stłumiona.

Już nawet kuratorzy klauna śmieją się z niego, że zamiast jakiejś zdecydowanej kontrofensywy – która miałaby przynajmniej cień szansy na wejście na kilka kilometrów za front – ten jak baran ciągle i ciągle wysyła małe grupki, które nawet tego cienia szansy nie posiadają.
No nic… jak mawiał Napoleon: „Nigdy nie przeszkadzaj wrogowi, kiedy popełnia błędy.” A zatem trzeba tak jak Kreml poważnie traktować a czasem chwalić Zelenenskiego i podziwiać jego cielaka, bo to z nim przecież naćpany pajac grający chujem na klawesynie, konsultuje przecież strategię… sam o tym mówił…

2. Może dojść do katastrofy nuklearnej dlatego uznany prorok, jasnowidz i uzdrowiciel Mateusz Morawiecki zarządził rozdać szybko, szybko, tabletki jodku potasu dla wszystkich polskich dzieci. Za darmo, bo on filantrop jest. Mateusz od zawsze spłaca ludziom długi, wykupuje lekarstwa, a nawet jak jest jakaś pilna potrzeba to i kredyt tanio sprzeda…
Wcześniej co prawda Morawiecki chciał wszystkich Polaków, włącznie z dziećmi, wymordować pseudoszczepionkami na nieistniejącą pandemię oraz wytruł rtęcią całą polską rzekę, no ale teraz on naprawdę chce uratować polskie dzieci przed skażeniem. Tak profilaktycznie, żeby umarły i się nie męczyły jak dostaną od promieniowania raka. On bowiem wie już na pewno, że będzie atomowa katastrofa.
Bo prawda jest taka, że Mateusz o tym skażeniu wiedział odkąd w wieku 10 lat znaleziony został w oknie życia. On to wiedział już wtedy. Przerwał milczenie dopiero teraz, kiedy już dorósł i rodzina zastępcza przestała go molestować, a chłopak jego żony pozwolił mu powróżyć z kart Tarota i potwierdzić przepowiednię…
Lista efektów ubocznych jodku potasu jest długa i interesująca ale co najwyżej dla tych, którzy uwierzą Morawieckiemu, że to jest jodek potasu i wezmą od niego te gówno.
Normalni ludzie albo poczekają, aż niezależni badacze sprawdzą co jest naprawdę w tych tabletkach Morawieckiego albo poszukają innego leku na katastrofę nuklearną. Bo jest taki jeden niezawodny i sprawdzony: trzeba wyizolować, dokładnie przebadać i zamknąć w labolatorium żydowskiego pajaca, który jest narkomanem i miesiącami napierdala w elektrownie atomowe z artylerii. Tylko to może w stu procentach uratować przed katastrofą jądrową ludność.
A nie kurwa jakieś podejrzane pigułki Morawieckiego wyprodukowane tam, gdzie wcześniej produkowano pseudoszczepionki. Trzeba by sprawdzić kto opatentował te pigułki na katastrofę atomową i na ile lat przed nią…

Inni jasnowidze – z NATO i zachodniego ścieku medialnego, już również wiedzą że nastąpi „rosyjski” atomowy atak i już mają na niego przygotowane scenariusze… a w tym samym czasie klauna ludzie żebrają o broń atomową w izrelu i Korei, gdzie póki co są wyśmiewani i spławiani…

3. Misio się zmobilizował i już nie jest grzeczny.

4. Ofensywki pajaca niezmiennie kończą się tak samo.

5. Zelenskiego zaczęli na poważnie brać w Donbasie. Od lat narkomana tańczącego w szpilkach z pedałkami zwyczajnie jak zboczeńca olewali, ale jak powiedział kilka razy, że dla Rosjan nie ma miejsca na Ukrainie, Rosjanie bez słowa spakowali swoje rzeczy, swoje domy, swoje ziemie i do Rosji wyjechali.
Na filmie mobilny lokal wyborczy – referendum trwa – większość już zagłosowała więc referendum uznano za ważne 🙂

6. Tak wygląda prawdziwa demokracja: prawdziwi, żywi ludzie chodzą naprawdę na wybory. Nie maszyny liczące, nie maszyny głosujące, nie serwery w izrelu, nie leśne dziadki i nie maszyny losujące. Żywi ludzie chodzą na wybory w prawdziwej demokracji. Oddają głosy i te głosy nigdzie potem milionami nie znikają…

7. W państwach NATO chyba też odbędzie się nerwowe referendum: czy jesteś za tym żeby zabronić Putinowi mobilizacji?
Zachodnia demokracja bowiem toleruje jedynie mobilizacje u klauna. Tam co prawda mobilizacje w ogóle się nie udają, bo z planowanej „milionowej armi” błazen schwytał tylko 50 tysięcy umysłowo najwolniejszych, no ale chodzi o fakt.

8. W Odessie płacz i zgrzytanie zębami. Kosiarki znowu przyleciały i jakiś tuzin wpadł do kwatery głównej Chochołów narobić bałaganu.

Dużo pożarów tam teraz szaleje. Zemsta za nieustanny ostrzał Doniecka jest adekwatna.

9. U chyba holenderskich rolników tegoroczne żniwa bekonu kompletnie się nie udały.

10. Rosyjscy farmerzy natomiast zupełnie inaczej sobie radzą z pochowanymi na polu świniami.

11. Chińska sprawa co nieco się gmatwa, a co nieco się wyjaśnia. Podobno Xi nadal rządzi, i podobno armia za nim stoi murem, bo to on ją zreformował i praktycznie od zera w obecną potęgę stworzył. A zadyma z wojskiem wbijającym do Pekinu zrobiła się po tym jak dwóch ministrów dostało za łapówki czapę. Minister sprawiedliwości i chyba finansów. Podobno, bo dalej nikt nic nie wie. Podobno była tam taka korupcja i taka sitwa, że bez armii nic nie dałoby tej ośmiornicy rady. Podobno, bo nadal są tylko teorie.
Ale jasna strona jest taka, że zaniedługo wszyscy się wszystkiego dowiemy. Będzie bowiem zjazd ich komunistycznej partii i wtedy się okaże kto czeka na czapę a kto aktualnie gada na mównicy.
Nie ma jednak powodów do paniki, bo chińska armia raczej wie co robi – już raz skutecznie zapobiegła kolorowej rewolucji, którą nakręcała stara torba Nancy Pelosi i inne soroszowe męty. Wtedy – na Placu Niebiańskiego Spokoju – chińska armia wzięła w porę swołocz za ryj i nie dopuściła do rozpadu kraju na pierdylion państewek. Tym razem mogło być podobnie, bo stara torba Nancy Pelosi znowu się niedawno po okolicy kręciła i kto wie czy jakiś „majdan” się tam nie szykował…

12. Elektryczne gówna na Wyspach już zrobiły się w eksploatacji droższe niż benzynowe . „Tankowanie” na stacjach paliw kosztuje już 1 funta za kWh.
https://www.dailymail.co.uk/money/electriccars/article-11211957/Electric-car-drivers-warned-plug-network-costs-set-soar.html
Liz Truss od santa Klauna tresuje dalej społeczeństwo niewolników, którym nie wolno nigdzie iść oprócz do roboty. Niby „zamroziła” ceny prądu ale tylko w prywatnych domach. A w domu wiadomo auta elektryczne ładują się dłużej niż jadą. Ładowarki publiczne, te „szybkie” i na stacjach paliw, czyli dla tych którzy nie mają garażu i parkują na ulicy nie są „zamrożone” więc ceny szybują. Oczywiście chodzi o to, żeby ludzie się nie pałętali – bo jeszcze dojdą do wniosku żeby z tej chujni wyjechać – tylko siedzieli grzecznie na dupie w chałupie ewentualnie w robocie.
Następnym krokiem będą oczywiście rowery – zostaną zakazane tak samo jak w Korei, żeby ludzie się nie pałętali tylko na miejscu siedzieli lub w robocie. Co wymyślą żeby wmówić ludziom, że rowery niszczą planetę jeszcze nie wiadomo ale wiadomo, że coś wymyślą skoro ludzie z Wysp to wytresowane już maseczkami posłuszne barany.
Pojazdy elektryczne to pułapka – plan globalistów na uzależnienie od prądu ludzi a potem albo astronomiczne ceny albo wyłączenie.

13. Szwab oszwabił? Wygląda, że coś jest na rzeczy. Założycielka Komisji Śledczej do spraw ściemy Corona, Viviane Fisher, oskarża Reinera Fullmilcha – to ten „prawnik” od Norymbergi 2.0 – o kradzież i ucieczkę z 1,35 milionem euro.

Nie chcę mówić „a nie mówiłem”, bo od początku plandemii pisałem, że jak się ten prawnik za to zabierze i oprze to o jakieś finansowe zbiórki, to będzie dużo szumu ale gówno z tego wyjdzie a nie Norymberga jakaś. Dlaczego? Bo każdy jeden prawnik to odwrotność Janosika i Robin Hooda – zabiera biednym i daje sobie.
No i wyszło gówno z worka…
Takie samo gówno wyjdzie ze słynnego: „będziesz pan wisiał” Grzegorza Brauna – każdemu kto mi a nie Fullmilchowi zrobi darowiznę dam na to dożywotnią gwarancję. A za zaoszczędzoną na Norymberdze 2.0 kasę każdy będzie mógł się przygotować na Grunwald 2.0 i małe poprawiny…

14. Cmentarzysko pod Chersoniem posiada już imponującą kolekcję pojazdów NATO.

15. Rosjanie odebrali kolejny prezent od Andżeja Dudy. Polski czołg, który był własnością Polaków a nie Andżeja Dudy.

W poprzednich odcinkach: Agata przestała go dopuszczać od momentu jak Andżej zdradził Ukrainę i został agentem Kremla. Podwójnym agentem, bo Agata zaczęła coś podejrzewać jeszcze jak zdradził ją z Zelenskim…

16. Płot Błaszczaka na polsko białoruskiej granicy to jakaś chora groteska… widać że arcybiskup który to święcił spierdolił robotę…

17. Ahmat Siła robi robotę…

18. Muricańskie transportery nie robią roboty… czekają sobie do lata aż droga obeschnie.

19. Znowu jakieś Chochołki wyskoczyły sobie z lasu w kosmos.

20. Największy na świecie targ spożywczy zjarał się w Paryżu. Pracowało tam 12 tysięcy osób i większość jedzenia do aglomeracji paryskiej tam była nabywana.

Jednakże ten dym sugeruje, że ta żywność była co najmniej tak zdrowa jak opony do samochodu.

21. Natomiast na największym na świecie targu mięsnym Chochołom zaczyna brakować wody. Te leżące na słońcu wyglądają na naprawdę spragnione.

22. Niektóre umierają wręcz z nogą na pedale gazu i one mają prawo powiedzieć, że są zawodowo wypalone.

23. Żegnaj Ameryko mistrzowsko zrobiony trolling.

24. Chińska łamigłówka. Dla najmłodszych 🙂

27 września 2022

1. Ukraińscy naziści obcinają, gotują i… zjadają głowy rosyjskich jeńców.
Nadesłał Old Donkey, dzięki 🙂

UkrainianSoldierCookingHumanHead1_large
https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/ukraine-soldiers-decapitating-cooking-and-eating-human-heads-of-russian-soldiers
Zboczeńca i kanibala z nazistowskiej ukraińskiej armii już zidentyfikowano w sieci. Jego foto w linku:
https://t.me/NovichokRossiya/12842
Inne źródło z ukraińskim skurwysynem dosłał Cydr, dzięki 🙂
https://t.me/Olej_w_Glowie/11292
A jako. że fotka się sama nie zrobiła to musi być co najmniej jeszcze jeden…

2. Świniom santa Klausa z domu Rotszyld coraz gorzej się wiedzie. Brytyjski funt spadł do poziomu najniższego od 200 lat a transwestyta Jacinda Arden – który udaje premiera i kobietę z Nowej Zelandii skowycze o wprowadzenie globalnej cenzury, bo ich kłamstwa już nie dają się ukryć.

3. Grupa hakerów RaHDIt zamieściła na stronie Nemesis (nemez1da.ru) informacje o ponad półtora tysiąca pracowników Wywiadu Zagranicznego Ukrainy.
W szczególności są to dane szpiegów działających pod przykrywką ambasad w dwudziestu krajach. Na liście znajdują się Stany Zjednoczone, Francja, Włochy, Niemcy, Polska, które aktywnie wspierają Ukrainę, jak i państwa, które zajmują bardziej powściągliwą pozycję – Azerbejdżan, Argentyna, Węgry, Grecja, Irak, RPA, Tadżykistan i inne.
Ponadto hakerzy upublicznili dane ukraińskich oficerów wywiadu pracujących w biurach ONZ, Unii Europejskiej i NATO, a także odtajnili ponad 40 lokalizacji ukraińskich jednostek SWR, w tym jedną tajną instytucję edukacyjną.
https://rusvesna.su/news/1664174904

4. We Włoszech wygrała w wyborach prawica. Pogróżki starej bolszewickiej torby Ursuli von der Pony olano i wyrzucono razem z flagami jej eurokołchozu na ulicę.
Filmik w linku.
https://t.me/rusvesnasu/22419?single

5. Cipa miesiąca i mordercza wiewiórka:

6. Zniszczenie mostu pontonowego, na który w samą porę zajechał sobie jakiś opancerzony Chochołek.

Niszczenie mostów to generalnie czasem idzie lepiej niż w założeniach.

9. U najemników bez zmian. Brytyjscy uciekają jak błotne szczury i ciągną zabitych z Muriki, żeby Ukraińcy ich nie zjedli. Dwie trzecie najemników już zostało zlikwidowanych.

10. Pod Chersoniem są już rozstawione dekoracje do drugiej części Czasu Apokalipsy.

11. Po tym jak Rosjanie w praktyce pokazali jak ultrakrótki jest żywot bojowy dużych – jednorazowych – dronów, turecki sułtan Recep teraz w Japoni szuka frajerów na swoje Bayraktary.
https://t.me/pl_news_front/5777
Szanse ma wysokie. Wyższe niż ajatollach Morawiecki – jak żyd wody na pustyni – szukający kupca na szczepionki…

12. Funcik leci na mordę. Coraz więcej ludzi spodziewa się wariantu jakiego jeszcze w historii świata nie było: funt spadnie poniżej dolara.
Oczywiście to zemsta santa Klausa Szwaba. Bo żadnego kryzysu – w tym energetycznego tam nie było i nadal nie ma. To nie szkopy, które jak narkoman uzależnione są od rosyjskich surowców. Fakt, o którym prawie żaden Brytyjczyk nie wie, jest taki, że Wielka Brytania jest energetycznie samowystarczalna. W pełni. Tylko ułamek ich energii pochodzi z gazu i to wcale nie rosyjskiego ale własnego. BP, Shell i jeszcze parę królewskich firemek posiadają własne złoża ropy i gazu na Morzu Północnym i Wyspy Brytyjskie są w pełni samowystarczalne. A ponadto mają masę elektrowni wodnych pracujących na przypływach oraz tych wiatraków, które u nich działają, bo tam zawsze piździ jak w kieleckim na przystanku. Aż połowa brytyjskiego prądu jest z atomu i wiatru. Brytole kompletnie niczego nie biorą od Rosji, a zatem złodziejskie ceny paliw i energii to robota wewnętrzna, bo ani atom nie poszedł w górę ani wiatr. Zapodają ceny z dupy żeby zamordować i wpędzić w długi calusieńkie społeczeństwo i zniszczyć calusieńką działalność gospodarczą. I żeby rodzinki królewskie na paliwach i cenach z dupy jak jeszcze nigdy się nakradły 🙂
Gdyby Putin wypuścił torpedy i im poprzewracał te platformy na Morzu Północnym, no to tak – mogliby go obwiniać ale on ich nawet nie dotknął. Jeszcze…
I nie dotknie, dopóki Brytole będą samodzielnie prowadzić samobójczą politykę. Przecież nie będzie im przeszkadzał lub ratował zdziczałych murzynów z Londynu przed wysokimi cenami. Albo tych zboczeńców z protezami piersi. No kaman… nie ma takiej opcji. To wewnętrzna sprawa zdrowych Szkotów i Irlandyczków, którzy muszą się ogarnąć a potem skrzyknąć i w końcu zrobić rozbiór tym bandyckim kurwom z Anglii, bo nikt ich kuźwa nigdy w tym czyszczeniu szamba nie wyręczy.

13. Kolejne ogromne oddziały Czeczenów w drodze na front.

14. Wiadomości z kasy chorych. Wyszczepiony w pełni trzema dawkami Szulc wysrał się i pojechał na weekend do Arabi Saudyjskiej żebrać o ropę lub gaz. Niczego nie wyżebrał więc opiekunowie po powrocie zrobili mu covid, żeby się nad Szulcem zastanowić.
https://portal.abczdrowie.pl/niemcy-kanclerz-jest-chory-ujawniono-wyniki-badan
Jeszcze bardziej niż Szulc, bo cztery razy wyszczepiony szef Pfizera zachorował też na covid. A jeszcze rok temu na Prima Aprilis donosił z podekscytowaniem, że testy w Południowej Afryce wykazały że „szczepionki” zapewniają 100 % ochronę przed covidem.
bourla-1
A teraz co pięć tygodni łapie skurwysyn swojego covida 🙂
bourla-2
bourla-3
15. Chory psychicznie nazista zaatakował szkołę w Iżewsku, zabił 11 dzieci, 6 dorosłych, 23 osoby postrzelił i popełnił samobójstwo.
Filmik z hitlerowcem w linku:
https://t.me/NovichokRossiya/12907

16. Natomiast Jarek cierpiący na Postraumatyczny Zespół Nerwicy Smoleńskiej znowu miał załamanie nerwowe. Piąte w tym tygodniu. Anonimowo zgłosił się do psychologa. Dyżurny z telefonu zaufania udał, że go nie rozpoznał po głosie i powiedział: „Nie myśl już o tym napletku – on nigdy nie odrośnie. Załóż Jarek majtki, dorośnij, wyjdź do ludzi, opowiedz im o swoim bracie, spotkaj się w końcu z kimś kto cię toleruje takim jakim jesteś. Nie dręcz non stop kota biadoleniem o napletku. On stracił jaja w młodości…”
Jarek zgodził się z psychologiem. Został ubrany w majtki, wyprowadzony z domu, włożony do auta i niczym napletek świętego Gwalberta, z pompą przewieziony do Oleśnicy na spotkanie z mieszkańcami. Tam, jeszcze trochę chory, uświadomił mieszkańców, że:

Oszołomieni jego szczerością mieszkańcy Oleśnicy natychmiast zorganizowali światowej klasy koncert na cześć Jarka:

A tak nawiasem koleś, który niedawno zagrał Elvisa pozamiatał i jest pozamiatane – w ojczyźnie sobowtórów Elvisa prawie nieznany młody aktor tak idealnie się zbliżył do oryginału, że mówi się że był przez Elvisa w czasie zdjęć opętany. Jeszcze nikt nigdy tak nie zagrał jak on wiernie. Nawet Jim Carrey który od pół roku w gumowej masce udaje pedo Joe Bidena. Powinni dać chłopakowi Oskara i pokojową nagrodę Nobla a zabrać Baranowi Obamie…

28 września 2022

1. Znowu powraca Chochoł w taktycznym biustonoszu – ale teraz w lepszej jakości…

2. Dziś WHO ma podobno zawiesić wszelkie szczepionki na covida 19.

3. Kanada gułagiem pachnąca od 1 października znosi wszystkie obostrzenia i wymagania covidowe…

Co to oznacza?
To oznacza, że covidianie z paszportem covidioty będą mogli podróżować jako zwykli idioci…

4. Turyści z Rosji odnaleźli szczątki turystów z Ameryki.

5. Kamandir Siergiej Wołyń powraca. Ze starym nosem, w starym więzieniu – bo nie wygrzewa się z kozą w jakimś Dubaju – i nową fryzurą. I nową blizną na czole – ale to chyba mąż go walnął w więzieniu taboretem w czasie wypełniania obowiązków małżeńskich… tego typu szczegóły i tak są nieważne.
Ważne, że Siergiej jest za niepodległością Donbasu i jego prawem do samostanowienia, którego Ukraina Donbas pozbawiła.

6. Nagranie z sąsiedniej klasy w czasie strzelaniny w Iżewsku, gdzie nazista zabił 11 dzieci i 6 dorosłych.

7. Chochoły robią transport.

8. Konwój ciężarówek więziennych ze skazańcami, którzy na ochotnika zgłosili się na front do Grupy Wagnera, jedzie na szkolenie.

A ścierwościek „rozpacza” nad biednymi rosyjskimi rekrutami „martwiąc się” że oni tacy biedni, że zardzewiałe karabiny im dali i że to że tamto i że im ich bardzo szkoda. Jednocześnie blokując wjazd do Unii dla Rosjan w ramach swojej osobistej schizofrenii…

9. Zastrzelony były premier Japonii – zastrzelony już naprawdę dawno temu – w końcu doczekał się pogrzebu państwowego. Premier Shinzo Abe spoczął w papierowej torbie. Czego instytut bacologii nie mógł oczywiście przegapić…

Japończycy oczywiście protestowali, bo Abe był solidnie skorumpowany i chyba dla uspokojenia nastrojów Abe został w torbie do łapówek pochowany.

Przenoszenie papierowej torby z premierem Abe odbyło się z jeszcze większą pompą niż transport cudownego napletka świętego Gwalberta.

Dobrze, że nie było w Japoni delegacji wysokich dostojników z Lasów Państwowych, bo na pewno otworzyliby torbę wyjedli wszystkie frytki, a potem posypali sobie premierem Abe swoje pełne grzechu głowy w ramach liturgi pokutnej.
To jakaś groteska, milordzie. Najpierw procesja padłej królewny prowadzona przez „baphometa”, czyli kozę, a teraz papierowa torba…

Nie wiem co się dzieje ale wiem, że jak tak dalej pójdzie to Jarek załapie się na list kondolencyjny włożony razem z nim w butelkę i nadany zostanie przekopem przez Mierzeję na otwarte wody…

10. Na szczęście jest na ten satanizm skuteczne lekarstwo – ciężki miotacz ognia, który ich leczy raz a dobrze.

11. Prezydent Putin mówił o sytuacji żywnościowej w Rosji. Powiedział, że tegoroczne zbiory są rekordowe, natomiast tak zwany eksport z Ukrainy to było totalne oszustwo, bo z 32 statków ze zbożem aż 25 nie trafiło do biednych krajów lecz do Unii.
Tymczasem w Rosji spodziewano się uzyskać 140 milionów ton zboża a zebrano 150 milionów ton w czasie tegorocznych żniw. Rekord wszechczasów.
https://rusvesna.su/news/1664276501

12. W ciągu jednego dnia zniszczono wszystkie trzy nitki gazociągu Nord Stream. Niemcy coraz głośniej domagali się od Szulca uruchomienia, no więc Amerykanie wysłali okręt podwodny i zamknęli temat.
https://rusvesna.su/news/1664266791
No cóż, Szulc będzie musiał to swoim czarnym i ciepłolubnym wyborcom jakoś teraz wytłumaczyć – te skomplikowane „sojusznicze” niuanse i natowskie strategoczne priorytety 🙂
A my Polacy, no cóż. My powinniśmy wiedzieć że Niemiec musi marznąć jak pod Stalingradem, bo jak Niemiec nie marznie to mu zaraz odpierdala.
Ile można słuchać o „biednych” Niemcach, których nie stać na paliwo lub energię?
Proszę sobie zobaczyć ile Polak mógł za wypłatę kupić litrów paliwa przez ostatnie 30 lat a ile litrów Niemiec. Ile Polak mógł nabyć kilowatów, a ile Niemiec?
Nikt wtedy jakoś kurwa nie płakał nad biednym Polakiem, który ćwierć wypłaty czasem musiał Omajtkom oddawać żeby zatankować, więc teraz się to do naszego a nie niemieckiego poziomu wyrównuje, bo to my mieliśmy dogonić Unię i mały myk jest taki, że w tej Uni nas na ten temat totalnie okłamano.
A skoro to tak, to Pani Karma sprawi że Niemiec dogoni Polaka w zakresie cen energii i paliw i tyle będzie w kwestii niemieckiej. Niemiec będzie jak mały samochodzik pożytecznie za garść kilowatów zapierdalał, zamiast po raz kolejny finansować banderowski nazizm, bo Rosja z jednej strony a Murika z drugiej go teraz dusi.
Tysiące szkopów i polskich zarobkowych parobków z Grupy Volkswagendojcz protestowało w Niemczech razem przeciwko Szulcowi żeby odszedł i żeby uruchomiono Nord Stream, żeby oni mieli swoje dniówki.

Mówi się, że Niemcy już się potajemnie dogadywały z Rosją na temat uruchomienia tego gazociągu i wtedy zareagowały kowboje…
Filmik z wycieku gazociągu.

13. Po likwidacji całej grupy ziemnych Chochołków światło ujrzała bolesna ale naga prawda. Nie wiadomo jednak czy ludzkość jest gotowa aby poznać szczegóły tej masturbacji.

14. Lepiej poznać prawdę o zombiakach komórkowych. Ładna zombiaczka weszła na tory po telefon, który jej upadł i dostała w pysk kolejką górską…
https://vidmax.com/video/215144-young-woman-gets-run-over-by-rollercoaster-in-melbourne-leaving-her-fighting-for-her-life

15. A tu interesujący przypadek białego kolesia który poszedł – tak, on po tej plandemi samodzielnie poszedł do doktora – i dostał od niego tak srogie piguły, że teraz od dłoni, twarzy i karku zamienia się w… murzyna.
https://vidmax.com/video/215140-wth-white-dude-turns-into-a-black-dude-after-taking-prozac
Wziął pigułki na główkę więc już wcześniej był chory. Hm… więc skoro lubi eksperymenty medyczzne niech ma czarno białe epizody do swojej karty choroby…

16. Prawdziwy samiec alfa delta bravo – nie zawahał się niedźwiedzia grizzly uderzyć z liścia żeby uratować stodołę, kobietę i psa jakiegoś 🙂
https://vidmax.com/video/215138-alpha-male-takes-it-to-the-next-level-when-he-slaps-bear-in-the-face-to-protect-his-dog-and-girlfriend

17. To murikańscy najemnicy są najczęstszą przyczyną wielu groźnych chorób a nie palenie tytoniu – dowodzą najnowsze badania naukowców z Phillip Morris.

Ale… ale skoro przyszłość Stanów Zjednoczonych jest w ich rękach – możemy być spokojni.

18. U Chochołów też wysoka umieralność. Tam jednak chyba jest jakaś pandemia, bo oni wszyscy bez maseczek…

19. Zawzięta bitwa o punkt kontrolny – Chochoły chciały trafić w czołg z RPG ale czołg był o ułamek sekundy szybszy. A potem granaty poszły w ruch i zaczęła się intensywna strzelanina. Uciekające Chochoły na końcu filmu zostały skoszone.

20. 11 okrążonych przez tydzień we wsi Spornoje ługańskich milicjantów – po tych „kontrofensywkach” komika – mówi że było wspaniale, bo przy całkowitym okrążeniu można było strzelać w dowolną stronę.

21. Natomiast klaun mówi, że jak Rosja uzna referendum to on nie będzie o pokoju rozmawiał z Putinem. Już dwa razy tak powiedział.
Ale… ale jak klaun zdejmie ten brudny podkoszulek i założy pokojowe niebieskie ogrodniczki to Putin na pewno zmięknie, bo jak mówią źródła zbliżone do Kremla, do trzech razy sztuka.