Szybkie Wieści… 56

nord_stream

29 września 2022

1. Stara torba Ursula von der Pony dostała piany na ryju po sabotażu gazrurki na Bałtyku. Grozi winnym, że poszczuje ich kucykiem i wilkiem. Nawet nie warto wklejać jej słowotoku, ponieważ to są kwestie dla specjalistów z oddziału schizofrenicznego.
Taką a nie inną, albowiem dostała narrację stara torba Ursula do przeczytania na głos od santa Klausa który ją popycha, ponieważ wszystkie media głównego ścieku wyją na jedną i tą samą – co ona – nutę. Oni jeszcze przed sabotażem wiedzieli, że to będzie wina Rosji. Której – ach tak – żywotnym interesem jest przecież niszczenie swoich własnych rurociągów 🙂
Uny już latem ostrzegali Niemcy przed wysadzeniem gazociągu, masakra jakaś. Ale teraz dopiero to w ścierwomediach opisują:
https://wiadomosci.wp.pl/spiegel-cia-ostrzegalo-niemcy-przed-mozliwymi-uderzeniami-na-gazociagi-nord-stream-6817175398165312a
I wszystko ładnie, pięknie – jak to w psychiatryku – tylko że dane z flightradara pokazują, że nad miejscami sabotażu krążyły sobie tuż przed sabotażem murikańskie śmigłowce z lotniskowca USS Kearsarge zaparkowanego na Litwie.
flight radarWięcej fotek z tej akcji w linku:
https://rusvesna.su/news/1664342369
Tak czy siak szkop nie otrzyma gazu i to jest dla Polaków najważniejsze. Gdzie byli ci unijni eksperci, kiedy szwab robił sabotaż i kładł swoją gazrurkę na dnie – co zablokowało polskiemu portowi w Świnoujściu przyjmowanie dużych statków? Co wtedy zrobił dla Polski rudy folksdojcz?
Nie było wtedy w ogóle skowytu Ursul i folksdojczów, no bo czyż nie?
Tak więc teraz można już spokojnie wyjąć w Świnoujściu tę nieczynną i zepsutą gazrurkę i odblokować polski port. W niemieckich i tak nie ma przecież prądu i gazu więc zostaną zamknięte. A w polskich portach są terminale gazowe i cała reszta infrastruktury. Wicie, rozumicie Ursula… Aleksander Dugin powiedział: że to „Polska ma być regionalną potęgą”. O Niemcach i kucykach niczego nie wspominał.
Ursula jednak swoje – straszy i grozi „winowajcom”…
https://rusvesna.su/news/1664341461
Ale… no właśnie ale… nie strasz Ursula, nie strasz, bo się nasieniem kucyka zesrasz.
Bo prawda jest taka, że to międzynarodowe żydy chcą rozjebać Niemcy a nie Rosja i że w tym celu mają zainstalowane w szkopach proamerykańskie ale niemieckie marionetki: Szulca, starą torbę Ursulę, Analną Lenę, wcześniej naturystkę Makrelę, etc, a oni są bardziej zboczeni i szkodliwi dla Niemców niż, dla Polaków folksdojcz Tusk i dziad Kaczyński razem wzięci.


2. Frekwencja w referendach wyniosła wszędzie grubo powyżej 95 %. Tylko w Zaporożu niecałe 90 %. Nowe obwody lada chwila zostaną włączone w skład Federacji Rosyjskiej.
https://rusvesna.su/news/1664312630
Co to oznacza?
To oznacza, że zrozpaczonej ludzkości potrzebna jest pilna, geopolityczna…

Analiza

Zmienią się mapy świata, to po pierwsze. A po drugie jeśli ktoś zaatakuje Rosję, to może się spodziewać wszystkiego co Mateczka Rosja stworzyła: okrętów atomowych, tsunami, bombowców strategicznych, scenariuszy Sacharowa, naddźwiękowych Kindżałow, Sarmatów i tego wszystkiego czym Mateczka Rosja jeszcze się nie pochwaliła. A jako, że Mateczka ma co najmniej 30 lat technicznej przewagi, biada wrogom Mateczki Rosji, którzy mają chytry pomysł na jej surowce.
Fakty są bowiem bezsporne i bezlitosne: na przyłączonych do Rosji terenach jest 95 % byłego ukraińskiego PKB, tak więc opiekunom i pajacom z Kijowa pozostały w sumie ugory kosztowne w utrzymaniu, które nawet nie zarobią na siebie, bo nie mają na czym. Upadlina jest tym samym skazana na jeszcze głębszy upadek i jeszcze większe podziały, bo sama nijak nie utrzyma się na powierzchni lecz utonie. Nawet jeśli wezmą u santa Klausa bolesny kredyt na konie i furmanki – to z agroturystyki nijak nie poegzystują, bo turystów w tym banderowskim skansenie długo nie było i jeszcze dłużej nie będzie. I to tyle bolesnej prawdy o rosyjskiej strategii, z którą nic jak widać nie może się równać. Rosjanie w tej rozgrywce zdobyli co tylko chcieli i stali się jeszcze większą potęgą, natomiast „kolektywny” Zachód, czyli garstka skorumpowanych świń z chlewu santa Klausa ze wsi Davos, przejebał po całości. Ba, pozostał na upadlińskich ugorach – oraz u siebie – z kosztownymi w utrzymaniu banderowskimi Chochołami pełnymi milionów, roszczeniowych cieląt.
Wszystko co przedstawiało jakąkolwiek wartość: surowce, infrastruktura i zasoby ludzkie, wzięła pod swoje skrzydła Mateczka Rosja i cały ten brud starannie odfiltrowała. Zdegenerowany Zachód obudził się nagle z twarzą w nocniku i ujrzał, że ma zdegenerowanych banderowców i pedałów do utrzymania.
Wsio.

3. Murica. Dobrze odżywiony świadek jehowy podczas patrolowej misji „od drzwi do drzwi”, wdał się w ekumeniczną dyskusję z inteligentniejszym od niego dzwonkiem. Dzwonek w ramach międzywyznaniowego dialogu zapytał go: „Witaj, tu Alexa. Jaki jest powód twojej wizyty?” a świadek Jehowy że „Jezus Chrystus”. Dzwonek odparł, że „Tu nie mieszka taki rezydent. Jak się nazywasz?” A świadek jehowy odparł mu „O boże, powiedziałem Jezus Chrystus.” po czym wyciągnął wiatrówkę, żeby dzwonkowi dobrą nowinę jakoś przekazać.
No i dzisiejsza dyszka w skali Olsena wpadła tak zaraz z rana.
https://vidmax.com/video/215153-fat-jehovah-s-witness-kid-gets-annoyed-at-alexa-not-accepting-jesus-christs-as-our-savior-pulls-bb-pistol
Lichwa zdycha, lecą im wszystkie biznesy, spadają wszystkie akcje na ryj, tłuste pasożydy nie mają się jak pożywić, więc nie dziwi że żydomasońskie sekty takie jak świadkowie jehowy – wytworzone w chorej głowie masona 33 stopnia – krążą obecnie dosłownie jak pojebane, żeby tylko desperacko przy pomocy swoich ułomów, jeszcze kogoś oskubać z pieniędzy.
W Polsce – gdzieś zaczytałem – te sekciarskie otyłe, watykańskie kurwy domagają się… dziesięciny, bo przed oczami mają już widmo bankructwa, a z pustego dzbana – wiadomo – nawet Jarek nie naleje.

4. Murikańska zła passa domokrążców trwa. Koleś namolnie wciskający panele słoneczne przejęzyczył się i powiedział że szuka chętnych „czarnuchów” zamiast „sąsiadów” (niggers – neighbors) no i czarnuch żadnych paneli od niego nie kupił 🙂
https://vidmax.com/video/215145-solar-panel-salesman-tries-to-sell-a-black-dude-some-alternative-energy-man-does-he-f-ck-up
Druga dyszka leci – dziś chyba Międzynarodowy Dzień Domokrążcy jakiegoś…

5. Naukowcy brazylijscy tymczasem w końcu wyjaśnili zagadkę lejów krasowych. Otóż jak się podczas badań terenowych okazało, tajemnicze dziury w ziemi powstają podczas przygotowań, wyposażonych w ultra grube dupy, tancerek do karnawału.
https://vidmax.com/video/215146-4-chubby-chicas-hopping-on-the-dancefloor-fall-through-it
I kolejna zagadka odptaszkowana…

6. W Murice rozpoczął się wyścig świń o dostęp do koryta. Wieloletni doradca Trampka Ron DeSantis wyczuwając świńskim nosem konkurencję, nazwał Trumpa „jebanym świrem” i „kretynem”.
https://www.dailymail.co.uk/news/article-11254473/Ron-DeSantis-Donald-Trump-2024-report.html
Niezależnie od tej gry pozorów jest tak jak mówił Władimir Putin w filmie – wywiadzie dla Oliviera Stone: „Nieważne kto w Ameryce wygra wybory, bo polityka będzie i tak ciągle taka sama”.
Wiadomo jaka: satanistyczna, masońska, antyrosyjska, antyamerykańska, antyludzka po prostu. Mali będą gnębieni, gnieceni i okradani a bogate pasożydy chronione i rozpieszczane.
DeSantis zasłynął, bo nie robił covidowego zamordyzmu jako gubernator Florydy. Ale nie robił zamordyzmu nie dlatego bo kocha ludzi tylko dlatego, ponieważ na Florydzie mieszkają jak termity całe miliony bogatych żydów.
Teraz oczywiście jak już utrącony zostanie Trampek, do stóp DeSantisa rzucą się te wszystkie patryjotyczne Eweliny Frihauf i Hanie Kazahari, żeby ciemną ludzkość oświecić jak to ” wszystko idzie zgodnie z planem” i z Q-onana przeciekami – to na bank będzie bardzo ostro na jewtubach masturbowane 🙂

7. Murikańskie i światowe giełdy już na tyle bilionów popłynęły, że co uczciwsi znawcy tego szamba prognozują bardzo rychły ubój niewypłacalnych banków. Najpierw ma nastąpić – ostatni – jeszcze jeden mega dodruk pieniędzy bez pokrycia, a zaraz potem ostateczny krach. I ostrzegają, że to może być przykryte bełkotem o rzekomych rosyjskich atakach hakerskich lub czymś takim.
Konkluzja jest taka: dopuścili żydostwo do systemu finansowego więc żydostwo wjebało cały świat w niemożliwy do spłacenia dług – bo tylko to potrafi – pożyczać nieistniejące pieniądze na oszukańczy procent. I teraz marzy im się cyfrowa waluta, nie oparta nawet o papier, którą będą mogli oszukiwać w dowolny sposób: kasując na komputerze czyjś majątek lub wyczarować sobie z niczego bogactwo. Bez żadnej kontroli i żadnego prawa. Dokładnie tak samo jak skasowali miliony elektronicznych głosów na Trampka lub LePenównę a wykreowali z niczego miliony głosów na pedo Joe i Emanuellę.
Trampek po tym oszustwie ze dwa lata potem liczył te głosy no i się… przeliczył. Tak samo nikt niczego już się nie doliczy, jeśli uda im się skasować papierową gotówkę.
I dlatego chcą kolapsu systemu finansowego, który jest obecnie.

8. Murika. Agenci FBI zrobili skok na bank. Wprowadzili w błąd jakiegoś sędziego co do swoich zamiarów i za jego pozwoleniem, czyli nakazem rozpruli 1400 skrytek depozytowych w Beverly Hills, rabując normalnym ludziom 86 milionów dolarów w gotówce, sztabkach, klejnotach, rzadkich monetach oraz innych zdeponowanych w banku dobrach.
https://www.zerohedge.com/political/fbi-misled-judge-then-seized-86-million-cash-beverly-hills-safe-deposit-boxes
Już się zgłosiło ponad 700 ludzi nie zamieszanych nigdy w żadne przestępstwa. FBI im „pomoże” teraz odzyskać swoją własność w stylu Zbigniewa Ziobry: jak powypełniają miliony podatkowych deklaracji, akt bankowych, stanowych formularzy no i jak dostarczą miliony dowodów na to, że nie mają garba i nie są wielbłądami. Bardzo chciano ten rabunek czyli „skandalik” utajnić ale następny sędzia się nie zgodził i wszystko płynie z szamba które wybiło… tylko dosłownie kilka ofiar FBI – siedem bodajże – było jakoś rzekomo związanych z handlarzami narkotyków ale FBI na to żadnych dowodów oczywiście nie posiadało…

9. Lwowska Fabryka Pancerna zespawała dużą lufę z małym transporterem i zbudowała „czołg” Frankenstein. Z celnością kiepsko ale robi bum i nadaje się do celu, który cierpliwie czeka i się nie porusza. Można się spodziewać, że Lwowska Fabryka Pancerna niedługo otrzyma od Władimira Putina naddźwiękowy akt wyróżnienia, w uznaniu zasług za swoje pomysły.

10. Nowa fala mobilizacyjnych łapanek u komika. Najsilniej chwytają mięso we Lwowie.

11. Jeden na wszystkich – wszyscy uciekli. Po lewej milicjant z DRL, na środku nasyp drogowy (dlatego się nie widzą nawzajem), po prawej cztery Chochoły.

To był tylko jeden milicjant. A ile zdziała 300 tysięcy żołnierzy?
Ech, na szczęście gdzie im tam do naszej milicji. Nasza milicja idzie na wroga tylko z paralizatorem. I tylko w czterech na jednego…

12. Chochoły też mają talent do granatów w rękach. Nakręcili właśnie film z epizodem o nazwie „Przyjacielski Ogień” na terenie swoich pozycji. To film z kanału ukraińskich nacjonalistów, a to ich własny opis: „Przyjacielski ogień zdarza się bardzo często i istnieją nawet podejrzenia, które nie są przypadkowe: około tydzień temu w jednej z jednostek na kierunku Ugledaru miał miejsce przypadek przyjacielskiego ostrzału. Trwa śledztwo, główna wersja to brak koordynacji działań. Mówiąc prościej – zwykła niechlujność i przechuizm dowódców przy planowaniu. Istnieje jednak motyw, że śledztwo rozważa wersję umyślnych działań z osobistych powodów. Nigdy się nie zdziwię: od dłuższego pobytu na froncie dach i nerwy zdmuchują się dopiero po drodze – każdy weteran wam to powie. Ale sprawa jest nadal popieprzona. I mówię wam, w rzeczywistości ten film jest daleki od jedynego.”

13. Przeminęło Z Wiatrem. Powabna jak pokrowiec od śpiwora Sofia z Ukrainy, która na początku specjalnej operacji rozbiła małżeństwo Brytyjczykowi – pisałem o tym w daaaawnych Wieściach – została aresztowana podczas włamania.
Koleś, który ją przygarnął i po tygodniu porzucił dla niej własną rodzinę, rozstał się z nią po czterech miesiącach, ponieważ stracił dochody z jej powodu i kontrakty, a Sofia chlała, zachowywała się dziwnie, zaatakowała nożem ścianę… tego typu miała odpały. Zaczął się po prostu obawiać o siebie i spławił ją dla świętego spokoju.
No i teraz biedna Sofia, zbombardowana w lutym i wypędzona z Ukrainy przez Putina, chciała się do niego włamać a no bo on rozstał się z nią a miał nie rozstawać, no i już jej nie chciał pomagać a mówił że będzie pomagał…

Teraz czekamy aż Sofia urodzi czarne dziecko i pozwie o alimenty tego białego kolesia…

14. Żydzi intensywnie świętują coś na Ukrainie. Być może, kto wie, brak gazu ich tak bardzo ucieszył?

15. Po przejściu ciężkich miotaczy ognia sprawy już nie wyglądają tak kolorowo w ukraińskich dołkach tylko raczej czarno biało i brutalnie…

https://www.bitchute.com/video/AyRaQcU0uMcJ/

16. Julia z Ukrainy. Nadaje codziennie z Amsterdamu.

Chyba przez te protesty holenderskich rolników Julia nadal ma problem ze znalezieniem żony…

17. Na konferencji prasowej dotyczącej zepsutej gazrurki szefowa fińskiego MSW wykonała skecz po którejś dawce.

18. Murica w pełnej gotowości na przyjęcie huraganu.

19. W Zaporożu Huragany już przestały pracować. Ale musiało nieźle wiać, bo aż drzewa poprzewracało. Rosjanie naliczyli setkę ofiar i dalej liczą.

20. Niedługo Chochoły będą dawać sobie rękę uciąć żeby nie iść na front wschodni. Na razie są na etapie nogi…

21. Punkt obserwacyjny w Zaporożu został efektownie zlikwidowany.

22. Czeczeńscy wojownicy mają jaja z mosiądzu.

23. Profesjonalny reportaż z zaciętych walk w Ługańskiej Republice.

24. Radio Żyd podało że Ukraińcy umierają. Za prawo bycia pedałem.

25. Jakiś ciemnawy migrant próbował okraść człowieka z kamienną twarzą, i tak mu się potem śmiesznie stało:

30 września 2022

1. Kolejny ukraiński czołg został zdemilitaryzowany.

2. Czeczen od wczorajszej amputacji – ten o jajach z mosiądzu, jest ok – normalnie czeka w kolejce do doktora i nie robi scen na jakimś pogotowiu ratunkowym.

3. Następny Chochoł unikający mobilizacji. O rękach i jajach z gumy…

4. Trochę świeżych strat u komika.

5. Belgijska armia szykuje się na coś poważnego. Nie wiadomo tylko dlaczego maszeruje jakby właśnie została zgwałcona. Będę sprawę pilotował…

6. Rosyjski czołg unicestwia ukraiński czołg.

7. Tani dronik z podwieszonymi granatami zniszczył kolejny polski czołg.

8. Grupka Chochołków została przerzedzona w czasie walki. Chyba wpadli w oko snajperowi bo jedna kula dwóch skosiła jak zboże.

9. Lichwa zdycha. Oto dowód – Greta Thunberg z pochodzenia Rotszyld – zostawiła dwutlenek w spokoju i teraz aby uratować świat nawołuje żeby ratować… banki 🙂

10. Murikańskie władze mówią że ofiar huraganu są już setki.

Mówią to po każdym huraganie odkąd wynaleźli domy z gipsu i kartonu…

11. Analna Lena martwi się, że referenda w Donbasie są fikcyjne ale to nie jest ważne. Ważne, że w miesiąc schudła z 50 kilo a to przecież dopiero początek odchudzającej rosyjskiej terapii 🙂

12. Ciężki miotacz ognia znowu spalił na raz cały las. I wszystko to co w nim piszczało…

13. Chochoł został ranny i szybko odmeldował się do Bandery. Bardzo szybko – ma szansę na nowy rekord Ukrainy.

14. Coraz więcej żołnierzy NATO działa na Ukrainie podszywając się pod najemników. Czeczeni zestrzelili drona z ładunkiem „Pozdrowienia z Nowego Jorku”. Ładunek nie wybuchł i sprawa się stała oczywista.

15. Kanadyjska aktorka Jennifer jakaś tam, poszła w ślady Justina Biebera. Potwornie pokaleczona przez „szczepionki” jednak w odróżnieniu od niego mówi, że „dla bezpieczeństwa zrobiłaby to jeszcze raz”.
„Typowa tępa krowa kultu śmierci”. „Miłej zabawy, suko”. „Weź następny dopalacz w drugą rękę – to cię zrównoważy”. – to niektóre tylko z komentarzy.

16. Prezydent Rosji Władimir Putin zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami i normami prawa międzynarodowego, uznając i potwierdzając zasadę równości i samostanowienia narodów, zapisaną w Karcie Narodów Zjednoczonych podpisał dekrety o uznaniu obwodów chersońskiego i zaporoskiego za niezależne terytoria, wynika z oficjalnego portalu internetowego z informacjami prawnymi.
https://rusvesna.su/news/1664489412
Na zdegenerowanym Zachodzie można raczej na pewno spodziewać się szybkiej pandemii zbiorowego amoku ale od opinii na temat referendum niewybieranych przez nikogo śmieci są dużo ważniejsze sprawy. Takie jak ta – mały kotek został szczęśliwie uratowany i zaraz dostał wychowawczo z liścia od troskliwej mamy.

17. Aby zamknąć temat referendów, na terenie Donieckiej Republiki Ludowej, na dzień przed ich wejściem w życie skonfiskowano i znacjonalizowano majątki 142 ukraińskich oligarchów. Same największe żydowskie szychy: czołówka polityki, organów rządowych oraz mafii. Czarny piątek dla Niebiańskiej Jerozolimy…
Oczywiście mogą się oni w ciągu 14 dni odwołać ale jako że za 14 dni nie będą mieli w zasadzie do kogo, no cóż… zawsze mogą napisać liryczny wiersz do Putina.
https://rusvesna.su/news/1664480027

1 października 2022

1. Kolejne szczury poszły spać.

2. Podczas ględzenia głównej sekretarki NATO Cipy Stoltenberg, niemiecki kanał DW skończył nadawać w pół słowa kanalię a zaczął prawdziwego polityka. Podobno wystąpiły tam jakieś „problemy techniczne” 🙂

3. Putin serdecznie powitał nowe obwody rosyjskie: „Witajcie w domu. Rosja otwiera przed wami serce.”

I reakcja nowych mieszkańców Rosji.

4. Kolejna porcja zlikwidowanych Chochołów.

5. Chochołki zostały mocno spłoszone a potem mocno spłaszczone.

6. Walki o Liman trwają cały czas.

7. Błazen Zelenski coś wciągnął a potem sam się przyjął do NATO. Teraz jako szef NATO chce III wojny światowej.

Asystent jakiegoś ordynansa Murikana z NATO uspokoił pajaca mówiąc: „Teraz nie czas na rozszerzenie NATO o Ukrainę”, co oznacza, „spierdalaj”.
https://rusvesna.su/news/1664566838

8. Nocne polowanie dronika z granatami.

9. Skomplikowany wątek antysemickorasistowski. Izrel nie przekazał pajacowi żadnej broni na Niebiańską Jerozolimę więc żydowski pajac z Kijowa wydał żydom do sklepów wstęp wzbroniony na Upadlinie. Rabusie, przepraszam rabini ustalają kto kogo bardziej zniesławił.
https://vidmax.com/video/215179-watch-as-ukrainian-supermarket-denies-jews-entrance-to-shop

10. Ryby pojawiły się na suchym lądzie a potem poszły na pustynię.

11. Szczęśliwy kierowca.

2 października 2022

1. Nadzwyczajna kasta uznała w drugiej instancji, że mówienie że Duda jest debilem nie stanowi przestępstwa i nie jest społecznie szkodliwe. Okręgowa nadzwyczajna kasta tak zadecydowała po głębokiej analizie upiornie debilnych uśmiechów Andżeja Dudy, którymi upiększa nasz świat od kiedy na nim się pojawił. Na wyroku zaważyły niedawne uśmiechy Andżeja podczas spuszczenia do krypty królewny Elżbiety.

I co teraz?
Teraz ruch Andżeja Dudy, – który nie zdał jak podaje wikipedia egzaminów na adwokata, – i który jeszcze nie jest prawomocnym debilem. Jeśli Andżej w porę złoży wniosek o uzasadnienie roboczej hipotezy, że jest debilem a potem będzie apelował, nastąpi akt trzeci dramatu.
A co potem?
Potem, jeśli najwyższa nadzwyczajna kasta podtrzyma opinię nadzwyczajnej kasty rejonowej i okręgowej – a chyba zrobi to, żeby niższe kasty nie wyszły na debilów – Andżej zostanie oficjalnym państwowym debilem. Takim o znikomej szkodliwości społecznej – ale mogą być jeszcze inne argumenty za tym podane w uzasadnieniu.
No zobaczymy, czy Andżej uderzy do kasty najwyższej.

Jeśli uderzy to potem wiadomo – Andżej uśmiechnie się i pójdzie z tym uśmiechem do Strasburga a jak i tam zostanie uznany za debila to trudno – wtedy sam się ułaskawi i w ten sposób będziemy w punkcie wyjścia: Andżej Duda znowu – już po raz drugi w historii – nie będzie debilem.

2. Minister Ziobro tymczasem rozpoczął śledztwo w sprawie wysadzenia w powietrze rurociągów na dnie Bałtyku.
https://wiadomosci.wp.pl/ataki-na-gazociagi-nord-stream-ziobro-polecil-wszczecie-sledztwa-6818029559597920a
To oczywiście nie leży w jego kompetencjach, bo w tej sprawie on może tyle samo co dzielnicowy z Tworek w sprawie skradzionej w Pekinie miseczki ryżu, no ale chłopak chce się z dobrej strony w końcu Polakom pokazać. Niczego nie osiągnie tym śledztwem, niczego nie wskóra i niczego nie wyjaśni, bo kompletnie nic nie może w Szwecji albo jakiejś Danii, no ale być może Ziobro liczy po cichu chociaż na ten pierwszy, historyczny głos poparcia dla niego. Ten jeden, jedyny, który w końcu pozwoli mu opuścić obszary zbliżone do bezwzględnego zera.

3. Pajac Nazilenski wznosi toast do kobiet, Europejczyków i homoseksualistów za ludność nowych regionów rosyjskich 🙂

4. Amerykanie już się nie kryją i pokazują swoje wojska na Ukrainie.

I jeszcze jeden filmik z US Army.

5. Koncert na Kremlu.

6. Wypalanie Chochołów.

7. Dowództwo Chochołów było przekonane o swoim taktycznym geniuszu i postanowiło przebić się przez linię frontu pod Chersoniem ogromną kolumną pancerną. Ale coś poszło nie tak.
Pierwszy akt – Chochoł działał sprawnie: z przodu czołgi T-72M1, za nimi lekkie pojazdy opancerzone: BMP-1 i amerykańsko-holenderskie transportery opancerzone.
Drugi akt zaczął się od tego, że ich aktywność została zauważona z drona i oczywiście stała się ofiarą artylerii.
Następny akt dramatu – czołgi stłoczone razem zostały trafione ogniem artyleryjskim. Czołgi zagrzmiały na polu… i spłonęły.
Niedobitki cofają się, a ci, którzy mają mniej szczęścia, wypalają się na stepach Chersonia.

8. Duży skład amunicji straciły Chochoły na froncie.

9. Cała hiszpańska klasa z nauczycielem robiła eksperyment z beczką ciekłego azotu. Wszyscy kończą go w szpitalu.
https://vidmax.com/video/215197-barrel-full-of-liquid-nitrogen-explodes-during-class-experiment-leaving-15-injured

10. W Chinach chyba mają jakiś nowy czalendż na TikToku: wsadzają babcię na wózek inwalidzki i spuszczają z góry. Nie podali jednak jednoznacznie, czy trzeba jej uszkodzić hamulce czy nie potrzeba…

11. Kontrakty szczepionkowe szefa Pfizera i starej torby Ursuli von der Pony są już pod lupą jakiejś europejskiej komisji do spraw szwindlu covida.

https://www.politico.eu/article/pfizer-ceo-albert-bourla-pulls-out-of-testifying-to-eu-parliament-covid-panel/

Trudne pytania czekają szefa Pfizera Bourlę jak już skończy pierdolić o „zakażeniach covidem”, na które ostatnio regularnie i bardzo często się uskarża…

12. Dylemat naprawy rurociągu Nord Stream – bardzo dobry tekst, aczkolwiek ze źródeł zalatujących biblią więc nawiedzone dewotyczne wtręty usunąłem, żeby nie opuszczać obszarów logiki logicznej na rzecz apokaliptycznego krakania.
Atak na rurociągi Nord Stream może skończyć się katastrofą ekologiczną, która równa się katastrofie w Fukushimie, z uwolnieniem milionów metrów sześciennych metanu do środowiska w wyniku samego ataku jak i próby ratowania rurociągów.
Doniesiono, że Rosjanie muszą utrzymywać przepływ gazu przez rosyjski koniec rurociągu, aby zapobiec przedostaniu się wody morskiej i rozpoczęcia procesu, który raz rozpoczęty, nigdy się nie skończy – rdzewienia. Rdza nigdy nie śpi, gdy już się raz obudzi.
Tak więc, o ile nie mają narzędzi do usuwania i zabijania rdzy, mają dwie możliwości:
Kontynuować pompowanie gazu przez rurociągi, a tym samym niszczenie życia morskiego i środowiska ogromnymi ilościami metanu.
Porzucić rurociągi jako złom, po tym, jak ich budowa kosztowała miliardy i położyć nowe, które źli szaleńcy mogą również zniszczyć.
W zależności od ilości uszkodzeń i tego, czy rury są po prostu przedziurawione, czy porozrywane i odkształcone, określić, jak trudno będzie je naprawić. Mogą pompować gaz tylko od strony rosyjskiej, aby zapobiec rdzewieniu, i oczywiście nie mogą od drugiego końca w Niemczech, który nieuchronnie wypełni się wodą morską i rdzą, co oznacza konieczność wymiany, jeśli nie pokonają rdzy.
Możliwa jest naprawa rur pod wodą za pomocą spawania hiperbarycznego i na głębokości 70 metrów nasycania nurków mieszanką gazową, którzy są wykwalifikowanymi i certyfikowanymi spawaczami, ale byłoby to zadanie monumentalne, ponieważ rury są zakryte i zabetonowane. Prawdopodobnie znajdują się pod dnem morskim. Jeśli Rosjanie zastosowali normalną metodę układania rur pod dnem morskim, za pomocą systemu, w którym ogromne sanie siadają na górze rury i poruszają się wzdłuż niej, a jednocześnie mają dysze pod wysokim ciśnieniem, aby wydmuchać piasek spod rury, tworząc wykop, w którym osiada rura, dotarcie do rury w celu jej naprawy będzie jeszcze trudniejsze.
Pytanie brzmi: czy rury po prostu leżały na dnie morskim, czy zostały w nim zakopane? Na głębokości 70 metrów nie byłyby podatne na uszkodzenia kotwicami, jak na płytszych wodach, ale głębokość morza nie jest jednolita, zwłaszcza gdy zbliża się do lądu.
Gdyby leżały na dnie morskim, łatwiej byłoby je znaleźć do naprawy.
Spawanie pod wodą powoduje, że spoina jest krucha, ponieważ nie chłodzi się naturalnie jak na powietrzu, ale jest natychmiast chłodzona przez wodę morską. Dlatego w przypadku czegoś takiego jak te rurociągi stosuje się system spawania hiperbarycznego, ponieważ wykorzystuje on komorę ciśnieniową gazu nad rurociągiem, aby utrzymać wodę z dala od spawu, dzięki czemu schładza się powoli, jak na lądzie. (Dalej było o „wielkim ucisku” i reszcie przepowiedni biblijnych więc odfiltrowałem toto)

The Nord Stream Pipeline Repair Dilemma

Zniszczenie tego rurociągu to było w sumie wypowiedzenie wojny przez USA Europie. I jakiś Ziobro nigdy tego prawidłowo nie ogarnie tak samo jak zniszczenia życia w Odrze nie ogarnął prawidłowo Morawiecki, ponieważ obydwaj to tylko kukły robiące posłusznie to co im ich właściciel ze wsi Davos rozkaże. A rurociąg rozjebało amerykańskie wojsko na służbie Rotszylda, bo tylko oni mają do tego środki i tylko Rotszyld vel Klaus Szwab, ma urojenia związane ze swoim „wielkim resetem”.
O tym natomiast, że koleś od bibli ma rację potwierdza też niezależnie… niemiecki rząd, który już dojrzał do tego żeby się z rurociągiem Nord Stream pożegnać na zawsze.
Dlaczego?
Ponieważ, „Jeśli uszkodzone przewody nie zostaną szybko naprawione, rurociąg może zostać stracony na zawsze – zniszczony przez dużą ilość słonej wody, co spowoduje korozję.”

https://news.yahoo.com/nord-stream-possibly-lost-forever-161800097.htm

Fakty są takie że niemiecki rząd „zakłada, że to może być akt sabotażu”, czyli robi to samo co Ziobro – zamydla pustym bełkotem, to co oczywiste: „Atak USA na Europę”. A skoro fakty są takie że nikt oficjalnie nie nazywa spraw takimi jak są – nikt z oficjeli nigdy nie zrobi niczego konstruktywnego i Niemiec nie będzie miał gazu, bo nikt tego nie naprawi zanim rdza nie zniszczy. A nawet jak potajemnie naprawi to nastąpi kolejny sabotaż amerykański, i kolejny i tak w kółko. Zachodnie rządy będą udawały że nie wiedzą że to Ameryka, a Ameryka nie przestanie udawać, że to Rosja.
Tak więc jeśli Europa chce przetrwać to powinna, najpierw zniszczyć Amerykę zanim weźmie się za naprawę gazrurki.