Szybkie Wieści… 57

nord stream

3 października 2022
Analiza

Kolejne „sukcesy” Chochołów, którym udało się zdobyć Krasny Liman. Ci, którzy uważnie czytają blog wiedzą jednak, że to jedna wielka ściema – te udawane ukraińskie kontrofensywy. Wiadomo to już od czasu tamtej pierwszej konrofensywki – w kierunku Chersonia.
Przecież „zdobywcy” z Kijowa, „wyzwolili” tam kupę złomu i jeszcze nie zniszczonych makietek z drewna. Były na blogu przecież filmiki z „ciężarówkami” zrobionymi z desek. Makietami po prostu udającymi rosyjski sprzęt.
A jednak mimo to następują kolejne kontrofensywki i kolejne „sukcesy” Chochołów. Ba, pojawiają się nawet wewnętrzne rosyjskie dyskusje i problemy. A to szef Czeczeni skoczył z mordą na generała, który według niego obronę Krasnego Limana spierdolił po całości, a to dyżurny krytyk Kremla – Striełkow – dojebał tam swoje trzy grosze. Na rosyjskich portalach dużo bicia piany i wzajemnych oskarżeń po tych „klęskach” frontowych…
Co to oznacza?
Według mnie to operacja zamydlania oczu jakiej jeszcze świat nie widział. Rosjanie się wycofują, Ukraińcy prą do przodu, a w dowództwie rosyjskim trwa szukanie kozła i wzajemne oskarżanie. Taki obraz jest obecnie wytwarzany.
A jakie są tymczasem fakty?
Makiety, ro raz. Brak strat u Rosjan to dwa. No i nieustanne transporty nowiutkiego sprzętu ciągnące z głębi Rosji. Sprzętu nowoczesnego, którego nadjechały już gigantyczne ilości – setki jeśli nie tysiące pociągów – ale którego na froncie nie ma.
Moim zdaniem szykuje się duża operacja coś ala zdobycie z pół Ukrainy jednym dużym skokiem a to co widać obecnie to udawany i dobrze odgrywany teatr, żeby Chochoł i zwierzęta z NATO złapały przynętę w wlazły w duże kotły.
Przed lądowaniem w Normandii też była mega wielka operacja odwracania od Normandii wzroku. I też uruchomiono w tym celu nieprawdopodobne zasoby dezinformacji i propagandy.
Tym razem może być podobnie i myślę, że na północy Rosja się cofa w starannie obliczony sposób, żeby tam zaangażować jak najwięcej najemników, śmieci z NATO no i Chochoły a kto wie czy na południu od strony Odessy nie zacznie się coś dziać na dniach poważnego. Coś od czego obecne „problemy z Limanem” mają tylko odwrócić spojrzenia całego świata – w tym także rosyjskiego. Rosja przecież wie doskonale, że murikańskie satelity obserwują ruchy na froncie i dzięki temu kowboje wiedzą gdzie front jest najsłabiej broniony. Skoro nie strącili tych satelitów tylko osłabili front tam gdzie im pasowało wiedząc że zostanie to zauważone – to oznacza że od początku samego taki właśnie mieli plan. Myślę że w zupełnie innym miejscu na przykład w okolicach Odessy niedługo zacznie się coś wielkiego o czym na dziś nawet Kadyrow lub tym bardziej Striełkow jeszcze nie wiedzą. Zobaczymy.
Mnóstwo nowiutkiego rosyjskiego sprzętu nadjechało na front i zniknęło.
Dlaczego?
Bo już za moich czasów kiedy królowały Ziły 135 z rakietami Luna-M istniały sprawdzone sposoby na ukrycie się z tymi potworami przed wzrokiem satelitów. Całe jednostki wojskowe znikały zwierzętom z NATO z pola widzenia w tajemniczy sposób więc skoro teraz tych setek lub tysięcy pociągów nie mogą nieboraki z NATO namierzyć, to znaczy że sposób nadal działa. Kto był w wojsku sposób zna, a kto nie był nie musi znać. Ale gigantyczne transporty nowego sprzętu już tam są. I one tam na coś wielkiego spokojnie czekają.
To tyle analizki i aha, jeśli ktoś znalazł pełne tłumaczenie przemówienia Putina to proszę podać – wklei się do Wieści raz a dobrze, żeby nie trzeba było małych kawałków po necie zbierać.


1. Spadkobiercy krzyżaków, hitlerowców i mięsa z Wehrmachtu po raz kolejny otrzymują od swoich podżegaczy krzyżyk na drogę. Drugi krzyżyk otrzymają już nie z magicznej spermy ale prawdziwego drewna – natychmiast po wykonaniu zadania – razem z awansem na worek nawozu.

2. Polskie haubice Krab mają fajną funkcję bojową – odlatują im lufy w kosmos po paru wystrzałach.
Fotka haubicy, która sobie sam lufę odstrzeliła w linku:
https://t.me/pl_news_front/5945
Ale spoko, ludzie z autoryzowanego serwisu już nad tym pracują, a Niemiec zapewnia na czas naprawy haubice zastępcze.
Niemieckie psują się mniej ale mają lepszy serwis. Na czas ich naprawy Murika zapewnia haubice zastępcze…

3. Ponad trzydziestu pięciu ukraińskich esbeków i ich zagranicznych „doradców” zostało zlikwidowanych kiedy się skoncentrowali w Dniepropietrowsku.
https://rusvesna.su/news/1664713521

4. Sport. Brazylijski wygimnastykowany Bambo zrobił skecz jakiego dawno już ludzie na tej planecie nie widzieli. Chciał wykonac fikołka i wskoczyć do basenu no i jak to się mówi… poszedł po bandzie…
https://vidmax.com/video/215201-dude-tries-a-front-flip-off-a-wall-within-a-small-pool-doesn-t-end-well

5. W Indonezji natomiast po meczu piłki kopanej 129 zabitych i ponad 200 rannych. Posprzeczali się o wynik w finale lub coś w tym rodzaju i weszli na płytę boiska porozmawiać o tym. Milicja ich „uspokoiła” tak srogim gazem, że wybuchła panika i powstała rzeźnia.
https://vidmax.com/video/215200-raw-video-massive-soccer-riot-in-indonesia-leaves-at-least-129-dead

6. Dwie murikańskie haubice zastępcze zostały zdemilitaryzowane – produkcja polskich haubic Krab ma wypełnić lukę… jak tylko dowiozą im nowe lufy…

7. Dwaj dywersanci wybrali się na lotnisko w Doniecku zrobić mały sabotażyk ale Spartanie ich zauważyli i im wszystkie kości połamali.

8. Inna kolumienka pancerna – taka na 30 ludzi – podążała do Chersonia w złych zamiarach ale spotkała brygadę Buriatów. A Buriaci wiadomo – wytłukli ich jak wariaci…

9. Kolejny Chochoł zachorował na głowę. Ma manię prześladowczą, bo skarży się że jakiś czołg go prześladuje… a ja tam żadnego czołgu nie widziałem. Widziałem tylko, że koleś słyszy jakieś głosy…

10. Rosyjski specnaz kontra terroryści NATO

11. Wywiad – jeszcze sprzed specjalnej operacji – z pedo Joe Bidenem w którym pedofil mówi, że jak Rosja z czołgami i wojskiem przekroczy granicę z Ukrainą to będzie koniec Nord Stream 2. Na pytanie jak konkretnie będzie to zrobione, odparł że: „proszę mi zaufać, bo to będzie zrobione.”
No i ten wywiad powinien zobaczyć Zbyszek Ziobro, bo on szuka sprawców którzy Nord Stream 2 zniszczyli. Może jak zobaczy wywiad wypuści list gończy za Bidenem 🙂

Prorok z tego pedo Bidena, czy ki chuj? Bo skoro pedofil to i chyba prorok.

12. Inny prorok ale rosyjski. Przepowiada, że dziś będzie zbierał grzyby i…

13. A tu kolejna załoga kolejnego ukraińskiego transportera która rozproszyła się i została nawozem.

14. Pożegnalne granaty dla uciekających Chochołów.

15. Pościg za uciekającymi nazistami komika. Jeden chyba został zlikwidowany przed filmem, bo karabin leży już na glebie a drugi został zlikwidowany jak chciał się schować za nasypem.

16. Banderowcy znęcają się nad rosyjskim jeńcem w Krasnym Limanie.

17. Zgodnie z moimi niedawnymi oczekiwaniami, im bliżej zimy tym więcej roboty mają małe droniki z termowizjami. Nie tylko bez najmniejszego trudu namierzają dla artylerii leśne i ziemne Chochoły ale też same masakrują ich granatami. One same natomiast nie używają silników spalinowych tylko elektryczne więc są w zasadzie dla wszystkich na ziemi niewidzialne. To dodatkowy bonus.

18. Nazilenskiemu który na ochotnika wstąpił do NATO i zaraz się ogłosił jego dowódcą gotowym poprowadzić sojusz do III wojny światowej, wyjaśniono na szczeblu najniższym – tym zaopatrującym go w natowską kokainę – że nie może wstąpić do NATO, bo ma akurat jakąś wojnę u siebie. Dodano też pajacowi, że dowodzić też na razie nie może tak od razu całym sojuszem, ale może nadal grać chujem na klawesynie i tańczyć w szpilkach z pederastami. Opiekunowie bowiem na to mu wyraźnie pozwolili.
https://rusvesna.su/news/1664770009
W tej sytuacji być może Nazilenski zrobi sobie pakt wojskowo seksualny z Dudą i Morawieckim (trójkąt kijowsko wyszehradzki) jeśli oczywiście nie zapomni o wstępnych konsultacjach z chłopakiem jego żony.

19. „Po atakach na gazociągi Nord Stream i Nord Stream 2, które przeprowadziły Stany Zjednoczone, Waszyngton może posunąć się nawet do uderzenia w elektrownię atomową w Zaporożu.” – zasugerował bułgarski polityk i lider partii Kostadin Kostadinow.
„Jak widać, wysadzili Nord Stream. Jeśli coś takiego stanie się z elektrownią jądrową, Boże pomóż Europie.” – dodał.
https://rusvesna.su/news/1664735223
Ano tak – kiedy cała Afryka, Azja i Ameryka Południowa olała Murikę ciepłym moczem obejmując ich embargiem na wszystko – nie dziwi że największy bandziorek w piaskownicy z braku ofiar teraz dręczy swoich pomagierów. Lichwa bowiem zdycha i się obecnie zjada nawzajem. Udzielenie po II wojnie światowej schronienia dla największych zbrodniarzy wojennych – obecnie procentuje tak dobrze, ze Murika nie tylko sojuszników ale sama siebie też zjada w coraz szybszym tempie. Degeneracja, przemoc, chamienie obyczajów, dzicz szalejąca na ulicachm, wszystkie co ważniejsze stanowiska obsadzone „kobietami” po operacji usunięcia jąder, no i groteskowa kukła na fotelu prezydenta – to najlepsza recepta na mega katastrofę. Katastrofę która jest i tak nieuchronna.
Ameryka jest skończona a w Europie przetrwają tylko ci, którzy będą pod skrzydłami zdrowej pod każdym względem Rosji.

20. Wiadomości duszpasterskie. Wezwania o boską interwencję bułgarskiego polityka zostały wysłuchane. Jezus już jest na Ziemi. Jego przylot zarejestrowały inteligentne dzwonki i inne takie kamery.

Obecnie pan Jezus porusza się pieszo, z trąbką jerychońską w świętym ręku i pierwszego inwalidę już cudownie uleczył…

4 października 2022

1. Pełne przemówienie Władimira Putina. Nadesłała Aga, dzięki 🙂

I jeszcze wersja dla niesłyszących, też od Agi. Dużo ludzi je nadesłało ale Aga była najpierwsiejsza. Wszystkim wielkie dzieki 🙂

Drodzy obywatele Rosji,
Obywatele Donieckiej i Ługańskiej Republiki Ludowej, mieszkańcy obwodów zaporoskiego i chersońskiego, deputowani do Dumy Państwowej, senatorowie Federacji Rosyjskiej!
Wiecie, że odbyły się referenda w donieckiej i ługańskiej republice ludowej, obwodach zaporoskim i chersońskim. Ich wyniki zostały podsumowane, wyniki są znane. Ludzie dokonali wyboru, jasnego wyboru.
Dziś podpisujemy umowy o przyjęciu Donieckiej Republiki Ludowej, Ługańskiej Republiki Ludowej, Obwodu Zaporoskiego i Obwodu Chersońskiego do Federacji Rosjskiej. Jestem przekonany, że Zgromadzenie Federalne poprze ustawy konstytucyjne o przyjęciu i utworzeniu w Rosji czterech nowych regionów, czterech nowych podmiotów Federacji Rosyjskiej, bo taka jest wola milionów ludzi.
I to jest oczywiście ich prawo, ich niezbywalne prawo, które jest zapisane w pierwszym artykule Karty Narodów Zjednoczonych, który mówi wprost o zasadzie równych praw i samostanowienia narodów.
Powtarzam: to niezbywalne prawo ludzi, opiera się na jedności historycznej, w imię której zwyciężały pokolenia naszych przodków, tych, którzy od początków starożytnej Rosji przez wieki tworzyli i bronili Rosję. Tutaj, w Noworosji, walczyli Rumiancew, Suworow i Uszakow, Katarzyna II i Potiomkin założyli nowe miasta. Tutaj nasi dziadkowie i pradziadkowie zginęli podczas Wielkiej Wojny Ojczyźnianej.
Zawsze będziemy pamiętać bohaterów „rosyjskiej wiosny”, tych, którzy nie pogodzili się z neonazistowskim zamachem stanu na Ukrainie w 2014 roku, wszystkich, którzy zginęli za prawo do mówienia w ojczystym języku, zachowania swojej kultury, tradycji, wiary, o prawo do życia. To wojownicy Donbasu, męczennicy Odessy, ofiary nieludzkich ataków terrorystycznych zainscenizowanych przez reżim kijowski. To są wolontariusze i milicje, to cywile, dzieci, kobiety, starcy, Rosjanie, Ukraińcy, ludzie różnych narodowości. To jest prawdziwy przywódca ludowy Doniecka Aleksander Zacharczenko, to dowódcy wojskowi Arsen Pawłow i Władimir Żoga, Olga Kochura i Aleksiej Mozgowoj, to prokurator Republiki Ługańskiej Siergiej Gorenko. To spadochroniarz Nurmagomed Gadzhimagomedov i wszyscy nasi żołnierze i oficerowie, którzy zginęli śmiercią dzielnych podczas specjalnej operacji wojskowej. Są bohaterami. Bohaterowie Wielkiej Rosji. I proszę o uczczenie ich pamięci chwilą ciszy.
Za wyborem milionów mieszkańców Donieckiej i Ługańskiej republik ludowych, w obwodach zaporoskim i chersońskim stoi nasz wspólny los i tysiącletnia historia. Ludzie przekazywali tę duchową więź swoim dzieciom i wnukom. Pomimo wszystkich prób, przez lata nosili miłość do Rosji. I nikt nie może zniszczyć w nas tego uczucia. Dlatego zarówno starsze pokolenia, jak i młodzież, urodzona po tragedii rozpadu Związku Radzieckiego, głosowała za naszą jednością, za naszą wspólną przyszłością.
W 1991 roku w Puszczy Białowieskiej, nie pytając o wolę zwykłych obywateli, przedstawiciele ówczesnych elit partyjnych podjęli decyzję o rozpadzie ZSRR, a ludzie nagle zostali odcięci od ojczyzny. To rozerwało, rozczłonkowało wspólnotę naszego ludu, przekształciło się w narodową katastrofę. Jak kiedyś po rewolucji zakulisowo wycięto granice republik związkowych, tak ostatni przywódcy Związku Radzieckiego, wbrew bezpośredniemu wyrazowi woli większości ludu w referendum 1991 r., zrujnowali nasz wielki kraj, po prostu postawili ludzi przed faktem dokonanym.
Przyznaję, że nawet nie do końca rozumieli, co robią i do jakich konsekwencji to nieuchronnie w końcu doprowadzi. Ale to już nie ma znaczenia. Nie ma Związku Radzieckiego, przeszłość nie może zostać zwrócona. Tak, a dziś Rosja już tego nie potrzebuje, my do tego nie dążymy. Ale nie ma nic silniejszego niż determinacja milionów ludzi, którzy swoją kulturą, wiarą, tradycjami, językiem uważają się za część Rosji, której przodkowie przez wieki żyli w jednym państwie. Nie ma nic silniejszego niż determinacja tych ludzi w powrocie do swojej prawdziwej, historycznej Ojczyzny.
Przez długie osiem lat ludzie w Donbasie byli poddawani ludobójstwu, ostrzeliwaniu i blokadzie a w Chersoniu i Zaporożu próbowali zbrodniczo kultywować nienawiść do Rosji, do wszystkiego, co rosyjskie. Teraz, już podczas referendów, reżim kijowski groził przemocą, śmiercią nauczycielom szkolnym, kobietom pracującym w komisjach wyborczych, zastraszał miliony ludzi, którzy przybyli wyrazić swoją wolę represjami. Ale niezłomni mieszkańcy Donbasu, Zaporoża i Chersonia mieli coś do powiedzenia.
Chcę, żeby władze Kijowa i ich prawdziwi panowie na Zachodzie mnie usłyszeli, żeby wszyscy o tym pamiętali: ludzie mieszkający w Ługańsku i Doniecku, Chersoniu i Zaporożu stali się na zawsze naszymi obywatelami.
Wzywamy reżim kijowski do natychmiastowego wstrzymania ognia, wszelkich działań wojennych, wojny, którą rozpętali w 2014 roku i powrotu do stołu negocjacyjnego. Jesteśmy na to gotowi, niejednokrotnie zostało to powiedziane. Ale nie będziemy dyskutować o wyborze ludzi w Doniecku, Ługańsku, Zaporożu i Chersoniu, został on dokonany, Rosja go nie zdradzi. A dzisiejsze władze Kijowa powinny traktować tę wolną wolę ludzi z szacunkiem i niczym więcej. To jedyna droga do pokoju.
Będziemy chronić naszą ziemię wszelkimi siłami i środkami, jakimi dysponujemy, i zrobimy wszystko, aby zapewnić bezpieczne życie naszym ludziom. To jest wielka misja wyzwolenia naszego ludu.
Na pewno odbudujemy zniszczone miasta i miasteczka, mieszkania, szkoły, szpitale, teatry i muzea, odbudujemy i rozwiniemy przedsiębiorstwa przemysłowe, fabryki, infrastrukturę, ubezpieczenia społeczne, emerytury, opiekę zdrowotną i edukację.
Oczywiście będziemy pracować nad poprawą poziomu bezpieczeństwa. Razem zadbamy o to, aby obywatele nowych regionów poczuli wsparcie całego narodu Rosji, całego kraju, wszystkich republik, wszystkich terytoriów i regionów naszej ogromnej Ojczyzny.
Drodzy przyjaciele, koledzy!
Dzisiaj pragnę zwrócić się do żołnierzy i oficerów biorących udział w specjalnej operacji wojskowej, do żołnierzy Donbasu i Noworosji, do tych, którzy po dekrecie o częściowej mobilizacji wstępują w szeregi Sił Zbrojnych, wypełniając swój patriotyczny obowiązek, którzy na wezwanie serca przychodzą do wojskowych urzędów meldunkowych i rekrutacyjnych. Chciałbym zwrócić się do ich rodziców, żon i dzieci, aby opowiedzieli im, że walczą o nasz naród, jaki wróg nam się sprzeciwia, który wpędza świat w nowe wojny i kryzysy, czerpiąc z tej tragedii krwawe zyski.
Nasi rodacy, nasi bracia i siostry na Ukrainie – rodzimej części naszego zjednoczonego narodu – zobaczyli na własne oczy, co szykują dla całej ludzkości kręgi rządzące tak zwanego Zachodu. Tutaj w rzeczywistości po prostu zrzucili maski, pokazali swoje prawdziwe wnętrze.
Po upadku Związku Radzieckiego Zachód zdecydował, że świat, my wszyscy, zawsze będziemy musieli znosić jego nakazy. Potem, w 1991 roku, Zachód spodziewał się, że Rosja nie otrząsnie się po takich wstrząsach i sama się rozpadnie. Tak, prawie się stało – pamiętamy lata 90., straszne lata 90., głodne, zimne i beznadziejne. Ale Rosja stawiła opór, odrodziła się, wzmocniła, ponownie zajęła należne jej miejsce na świecie.
Jednocześnie Zachód cały czas szukał i wciąż szuka nowej szansy na uderzenie w nas, osłabienie i zniszczenie Rosji, o której zawsze marzył, rozbicie naszego państwa, nastawienie narodów przeciwko sobie, skazanie ich na ubóstwo i wymieranie. Prześladuje ich po prostu fakt, że na świecie jest taki wielki, ogromny kraj ze swoim terytorium, bogactwem naturalnym, zasobami, z ludźmi, którzy nigdy nie będą żyć według cudzych rozkazów.
Zachód jest gotów przeskoczyć nad wszystkim, aby zachować system neokolonialny, który pozwala mu pasożytować, de facto, plądrować świat kosztem potęgi dolara i dyktatu technologicznego, by zbierać prawdziwy daninę od ludzkości, wydobyć główne źródło niezasłużonego dobrobytu, rentę hegemona. Utrzymanie tej renty jest dla nich kluczowym, autentycznym i absolutnie samolubnym motywem. Dlatego w ich interesie leży całkowita hegemonia. Stąd ich agresja wobec niepodległych państw, wobec tradycyjnych wartości i oryginalnych kultur, próby podkopania niezależnych od siebie procesów międzynarodowych i integracyjnych, nowych walut światowych i centrów rozwoju technologicznego. Bardzo ważne jest dla nich, aby wszystkie kraje oddały swoją suwerenność Stanom Zjednoczonym.
Elity rządzące niektórych państw dobrowolnie zgadzają się na to, dobrowolnie zgadzają się zostać wasalami; inni są przekupywani, zastraszani. A jeśli to nie wypali, niszczą całe państwa, pozostawiając po sobie katastrofy humanitarne, ruiny, miliony zrujnowanych, zniekształconych ludzkich losów, enklawy terrorystów, strefy katastrof społecznych, protektoraty, kolonie i półkolonie. Nie obchodzi ich to tak długo, jak długo otrzymują własne korzyści.
Chcę jeszcze raz podkreślić: właśnie w chciwości, w intencji zachowania swojej nieograniczonej władzy, istnieją prawdziwe powody wojny hybrydowej, którą „zbiorowy Zachód” toczy przeciwko Rosji. Nie chcą naszej wolności, ale chcą widzieć nas jako kolonię. Nie chcą równej współpracy, ale rabunku. Chcą widzieć nas nie jako wolne społeczeństwo, ale jako tłum bezdusznych niewolników.
Dla nich bezpośrednim zagrożeniem jest nasza myśl i filozofia, dlatego wkraczają na naszych filozofów. Nasza kultura i sztuka są dla nich zagrożeniem, dlatego starają się je zakazać. Zagrożeniem jest dla nich także nasz rozwój i dobrobyt – rośnie konkurencja. Oni wcale nie potrzebują Rosji, my jej potrzebujemy.
Przypominam, że roszczenia do dominacji nad światem w przeszłości niejednokrotnie zostały zniweczone przez odwagę i odporność naszego narodu. Rosja zawsze będzie Rosją. Będziemy nadal bronić zarówno naszych wartości, jak i naszej Ojczyzny.
Zachód liczy na bezkarność, na to, że wszystko ujdzie mu na sucho. Właściwie do tej pory wszystko uchodziło na sucho. Porozumienia z zakresu bezpieczeństwa strategicznego trafiają do kosza; porozumienia osiągnięte na najwyższym szczeblu politycznym uznaje się za fałszywe; stanowcze obietnice nie rozszerzania NATO na wschód, gdy tylko nasi byli przywódcy je kupili, zamieniły się w brudne oszustwo; traktaty o obronie przeciwrakietowej oraz rakietach średniego i krótkiego zasięgu zostały jednostronnie złamane pod naciąganymi pretekstami.
Ze wszystkich stron słyszymy tylko, że Zachód jest zwolennikiem porządku opartego na zasadach. Skąd oni przyszli? Kto w ogóle widział te zasady? Kto się zgodził? Słuchaj, to tylko jakiś nonsens, zwykłe oszustwo, podwójne lub już potrójne standardy! Jest przeznaczony tylko dla głupców.
Rosja jest wielką potęgą tysiącletnią, cywilizacją kraju i nie będzie żyła według tak sfałszowanych, fałszywych zasad.
To tzw. Zachód deptał zasadę nienaruszalności granic i teraz sam decyduje, kto ma prawo do samostanowienia, a kto nie, kto nie jest tego godny. Dlaczego tak decydują, kto dał im takie prawo, nie jest jasne.
Dlatego wybór ludzi na Krymie, w Sewastopolu, w Doniecku, Ługańsku, Zaporożu i Chersoniu wywołuje w nich dziki gniew. Ten Zachód nie ma moralnego prawa, by go oceniać, nawet jąkać się o wolności i demokracji.
Zachodnie elity zaprzeczają nie tylko suwerenności narodowej i prawu międzynarodowemu. Ich hegemonia ma wyraźny charakter totalitaryzmu, despotyzmu i apartheidu. Bezczelnie dzielą świat na swoich wasali, na tzw. kraje cywilizowane i na całą resztę, która zgodnie z planem dzisiejszych zachodnich rasistów powinno się dodać do listy barbarzyńców i dzikusów. Fałszywe etykiety – „kraj zbójecki”, „reżim autorytarny” – są już gotowe, piętnują całe narody i państwa i nie ma w tym nic nowego. Nie ma w tym nic nowego: zachodnie elity są tym, czym były i pozostały – kolonialistyczne. Rozróżniają, dzielą narody na pierwszą i drugą klasę.
Nigdy nie zaakceptowaliśmy i nigdy nie zaakceptujemy takiego politycznego nacjonalizmu i rasizmu. A czym, jeśli nie rasizmem, jest rusofobia, która teraz szerzy się na całym świecie? Czym, jeśli nie rasizmem, jest stanowcze przekonanie Zachodu, że jego cywilizacja, kultura neoliberalna jest niepodważalnym wzorem dla całego świata? „Kto nie jest z nami, jest przeciwko nam”. Brzmi to nawet dziwnie.
Nawet skrucha za własne historyczne zbrodnie jest przerzucana przez zachodnie elity na wszystkich innych, domagając się zarówno od obywateli swoich krajów, jak i innych narodów przyznania się do tego, z czym w ogóle nie mają nic wspólnego, na przykład za okres kolonialny i podboje.
Warto przypomnieć Zachodowi, że swoją politykę kolonialną rozpoczął jeszcze w średniowieczu, a następnie śledził światowy handel niewolnikami, ludobójstwo plemion indiańskich w Ameryce, plądrowanie Indii, Afryki, wojny Anglii i Francji z Chinami, w wyniku czego została zmuszona do otwarcia swoich portów dla handlu opium. To, co zrobili, polegało na podawaniu narkotyków całym narodom, celowej eksterminacji całych grup etnicznych w imię ziemi i zasobów, zorganizowaniu prawdziwego polowania na ludzi jak na zwierzęta. Jest to sprzeczne z samą naturą człowieka, prawdą, wolnością i sprawiedliwością.
A my – jesteśmy dumni, że w XX wieku to nasz kraj przewodził ruchowi antykolonialnemu, który otworzył przed wieloma narodami świata możliwości rozwoju w celu zmniejszenia ubóstwa i nierówności, przezwyciężenia głodu i chorób.
Podkreślam, że jedną z przyczyn wielowiekowej rusofobii, nieskrywanej złośliwości tych zachodnich elit wobec Rosji jest właśnie to, że nie daliśmy się ograbić w okresie podbojów kolonialnych, zmusiliśmy Europejczyków do handlu dla obopólnej korzyści . Osiągnięto to poprzez stworzenie silnego scentralizowanego państwa w Rosji, które rozwinęło się i umocniło na wielkich moralnych wartościach prawosławia, islamu, judaizmu i buddyzmu, na rosyjskiej kulturze i rosyjskim słowie otwartym dla wszystkich.
Wiadomo, że plany interwencji w Rosji powstawały wielokrotnie, próbowano wykorzystać Smutę na początku XVII wieku, a okres przewrotów po 1917 roku nie powiódł się. Zachód zdołał jednak przejąć bogactwo Rosji pod koniec XX wieku, kiedy państwo zostało zniszczone. Potem nazywano nas przyjaciółmi i partnerami, ale w rzeczywistości traktowali nas jak kolonię – biliony dolarów zostały wyprowadzone z kraju na różne sposoby. Wszyscy pamiętamy wszystko, niczego nie zapomnieliśmy.
A teraz ludzie w Doniecku i Ługańsku, w Chersoniu i Zaporożu opowiedzieli się za przywróceniem naszej historycznej jedności. Dziękuję Wam!
Kraje zachodnie od wieków powtarzają, że przynoszą wolność i demokrację innym narodom. Wszystko jest dokładnie odwrotnie: zamiast demokracji – tłumienie i wyzysk; zamiast wolności – zniewolenie i przemoc. Cały jednobiegunowy porządek świata jest z natury antydemokratyczny i nie jest wolny, jest oszukańczy i całkowicie obłudny.
Stany Zjednoczone są jedynym krajem na świecie, który dwukrotnie użył broni jądrowej, niszcząc japońskie miasta Hiroszimę i Nagasaki. Nawiasem mówiąc, ustanawiają precedens.
Przypomnę też, że Stany Zjednoczone wraz z Brytyjczykami zamieniły Drezno, Hamburg, Kolonię i wiele innych niemieckich miast w ruiny bez konieczności militarnej podczas II wojny światowej. I zrobiono to wyzywająco, bez, powtarzam, konieczności wojskowej. Cel był tylko jeden: tak jak w przypadku bombardowań atomowych w Japonii, zastraszyć zarówno nasz kraj, jak i cały świat.
Stany Zjednoczone pozostawiły straszny ślad w pamięci narodów Korei i Wietnamu barbarzyńskim „dywanowym” bombardowaniem, użyciem napalmu i broni chemicznej.
Do tej pory faktycznie okupują Niemcy, Japonię, Republikę Korei i inne kraje, a jednocześnie cynicznie nazywają ich równymi sojusznikami. Słuchaj, zastanawiam się, co to za sojusz? Cały świat wie, że przywódcy tych krajów są obserwowani, pierwszym osobom z tych państw instalują urządzenia podsłuchowe nie tylko w biurach, ale także w lokalach mieszkalnych. To prawdziwy wstyd. Wstyd zarówno dla tych, którzy to robią, jak i dla tych, którzy jak niewolnik po cichu i potulnie przełykają to chamstwo.
Wydają rozkazy i niegrzeczne, obraźliwe okrzyki pod adresem swoich wasali, rozwój broni biologiczne, eksperymenty na żywych ludziach, w tym na Ukrainie.
Swoją destrukcyjną polityką, wojnami i rabunkami sprowokowali dzisiejszy kolosalny wzrost przepływów migracyjnych. Miliony ludzi cierpią deprywację, maltretowanie, tysiące umierają, próbując dostać się do tej samej Europy.
Teraz eksportują chleb z Ukrainy. Dokąd zmierza pod pretekstem „zapewnienia bezpieczeństwa żywnościowego najbiedniejszym krajom świata”? Gdzie to zmierza? Wszystko trafia do tych samych krajów europejskich. Tylko pięć procent trafiło do najbiedniejszych krajów świata. Znowu kolejny szwindel i jawne oszustwo.
Amerykańska elita w rzeczywistości wykorzystuje tragedię tych ludzi do osłabiania swoich konkurentów, do niszczenia państw narodowych. Dotyczy to również Europy, dotyczy to również tożsamości Francji, Włoch, Hiszpanii i innych krajów o długiej historii.
Waszyngton domaga się coraz większych sankcji wobec Rosji, a większość europejskich polityków potulnie się z tym zgadza. Wyraźnie rozumieją, że Stany Zjednoczone, forsując całkowite zrzeczenie się przez UE rosyjskich nośników energii i innych surowców, prowadzą praktycznie do deindustrializacji Europy, do całkowitego przejęcia europejskiego rynku – rozumieją wszystko, te elity są europejskie, rozumieją wszystko, ale wolą służyć interesom innych. To już nie jest służalczość, ale bezpośrednia zdrada ich narodów. Ale niech Bóg im błogosławi, to ich sprawa.
Ale anglosasom sankcje nie wystarczą, przeszli na sabotaż – niewiarygodne, ale prawdziwe – po zorganizowaniu wybuchów na międzynarodowych gazociągach Nord Stream, biegnących po dnie Bałtyku, faktycznie zaczęli niszczyć ogólnoeuropejską infrastrukturę energetyczną. To jasne dla wszystkich, kto na tym korzysta.
Dyktat USA opiera się na brutalnej sile, na prawie pięści. Czasem pięknie zapakowany, czasem bez opakowania, ale esencja jest ta sama – prawo pięści. Stąd rozmieszczenie i utrzymanie setek baz wojskowych we wszystkich zakątkach świata, ekspansja NATO, próby tworzenia nowych sojuszy wojskowych, takich jak AUKUS i tym podobne. Trwają również aktywne prace nad stworzeniem wojskowo-politycznego powiązania między Waszyngtonem, Seulem i Tokio. Wszystkie te państwa, które posiadają lub dążą do posiadania prawdziwej suwerenności strategicznej i są w stanie rzucić wyzwanie hegemonii Zachodu, są automatycznie zaliczane do kategorii wrogów.
To na tych zasadach budowane są doktryny wojskowe USA i NATO, wymagające niczego innego, jak całkowitej dominacji. Zachodnie elity przedstawiają swoje neokolonialne plany w ten sam obłudny sposób, nawet z pozorem pokoju, mówią o jakimś powstrzymywaniu, a takie sprytne słowo wędruje od jednej strategii do drugiej, ale w rzeczywistości oznacza tylko jedną. rzecz: podkopywanie wszelkich suwerennych ośrodków rozwoju.
Słyszeliśmy już o powstrzymywaniu Rosji, Chin, Iranu. Uważam, że następne w kolejce są inne kraje Azji, Ameryki Łacińskiej, Afryki, Bliskiego Wschodu, a także obecni partnerzy i sojusznicy Stanów Zjednoczonych. Wiemy, że co im się nie podoba, nakładają też sankcje na swoich sojuszników – najpierw na jeden bank, potem na inny; teraz przeciwko jednej firmie, raz przeciwko innej. To jest ta sama praktyka i będzie się rozszerzać. Ich celem są wszyscy, w tym nasi najbliżsi sąsiedzi – kraje WNP.
Jednocześnie Zachód wyraźnie i od dawna jest myśleniem życzeniowym. Tak więc, rozpoczynając blitzkrieg sankcji przeciwko Rosji, wierzyli, że znów będą mogli zbudować cały świat na ich rozkaz. Ale, jak się okazało, tak różowa perspektywa ekscytuje daleko od wszystkich – być może kompletnych politycznych masochistów i wielbicieli innych nietradycyjnych form stosunków międzynarodowych. Większość państw odmawia salutowania i wybiera rozsądną drogę współpracy z Rosją.
Zachód wyraźnie nie oczekiwał od nich takiej niechęci. Po prostu przyzwyczaili się do działania według szablonu, do bezczelnego brania wszystkiego, szantażu, przekupstwa, zastraszania i wmawiania sobie, że te metody będą działać wiecznie, jakby były skostniałe i zamrożone w przeszłości.
Taka pewność siebie jest bezpośrednim wynikiem nie tylko osławionej koncepcji własnej wyjątkowości – choć to oczywiście po prostu zaskakujące – ale także prawdziwego głodu informacji na Zachodzie. Zatopili prawdę w oceanie mitów, złudzeń i podróbek, posługując się niezwykle agresywną propagandą, kłamiąc lekkomyślnie jak Goebbels. Im bardziej niewiarygodne kłamstwo, tym szybciej w nie uwierzą – tak postępują, zgodnie z tą zasadą.
Ale ludzi nie można karmić drukowanymi dolarami i euro. Nie da się nakarmić tymi kawałkami papieru i nie da się ogrzać domu wirtualną, zawyżoną kapitalizacją zachodnich sieci społecznościowych. Wszystko to jest ważne, o czym mówię, ale nie mniej ważne jest to, co właśnie zostało powiedziane: nie można nikogo nakarmić papierowymi pieniędzmi – trzeba jedzenia, a tymi zawyżonymi kapitalizacjami też nikogo nie ogrzejesz.
Dlatego politycy w tej samej Europie muszą przekonać swoich współobywateli, aby mniej jedli, rzadziej prali i ubierali się cieplej w domu. A ci, którzy zaczynają zadawać uczciwe pytania „właściwie, dlaczego tak jest?” – są natychmiast ogłoszonymi wrogami, ekstremistami i radykałami. Zmieniają strzały na Rosję, mówią: tutaj, mówią, kto jest źródłem wszystkich twoich kłopotów. Znowu kłamią.
Co chcę podkreślić? Są wszelkie powody, by sądzić, że zachodnie elity nie będą szukać konstruktywnych sposobów wyjścia z globalnego kryzysu żywnościowego i energetycznego, który powstał z ich winy, właśnie z ich winy, w wyniku ich wieloletniej polityki na długo przed naszą specjalną operacją wojskową na Ukrainie, w Donbasie. Nie zamierzają rozwiązywać problemów niesprawiedliwości i nierówności. Istnieje obawa, że ​​są gotowi skorzystać z innych, znanych im przepisów.
I tu warto przypomnieć, że Zachód wyszedł z sprzeczności początku XX wieku poprzez I wojnę światową. Zyski z II wojny światowej pozwoliły Stanom Zjednoczonym ostatecznie przezwyciężyć skutki Wielkiego Kryzysu i stać się największą gospodarką świata, narzucić planecie potęgę dolara jako globalnej waluty rezerwowej. Zachód w dużej mierze przezwyciężył zawłaszczenie dziedzictwa i zasobów Związku Radzieckiego, który ostatecznie upadł. To jest fakt.
Teraz, aby wyrwać się z kolejnej plątaniny sprzeczności, muszą rozbić Rosję i inne państwa, które za wszelką cenę wybierają suwerenną ścieżkę rozwoju, aby jeszcze bardziej rabować cudze bogactwa i tym kosztem zamykać, zatykać swoje dziury. Jeśli tak się nie stanie, nie wykluczam, że będą próbowali całkowicie doprowadzić system do załamania, na którym wszystko można winić, albo, nie daj Boże, zdecydują się na użycie znanej formuły „wojna napisze wszystko wyłączony”.
Rosja rozumie swoją odpowiedzialność wobec społeczności światowej i zrobi wszystko, aby opamiętać takich pasjonatów.
Oczywiste jest, że obecny model neokolonialny jest ostatecznie skazany na zagładę. Ale powtarzam, że jej prawdziwi właściciele będą się jej trzymać do końca. Po prostu nie mają nic do zaoferowania światu, z wyjątkiem zachowania tego samego systemu rabunków i haraczy.
W rzeczywistości plują na naturalne prawo miliardów ludzi, większości ludzkości, do wolności i sprawiedliwości, do samodzielnego decydowania o własnej przyszłości. Teraz całkowicie przeszli do radykalnego zaprzeczenia norm moralnych, religii i rodziny.
Odpowiedzmy sobie na kilka bardzo prostych pytań. Chcę teraz wrócić do tego, co powiedziałem, chcę zwrócić się do wszystkich obywateli tego kraju – nie tylko do tych kolegów, którzy są na sali – do wszystkich obywateli Rosji: czy chcemy mieć tutaj, w naszym kraju, żeby w Rosji zamiast mamy i taty był „rodzic numer jeden”, „numer dwa”, „numer trzy” – czy już tam są całkowicie szaleni? Czy naprawdę chcemy, aby perwersje prowadzące do degradacji i wyginięcia były narzucane dzieciom w naszych szkołach już od klas podstawowych? Wmówić im, że poza kobietami i mężczyznami istnieją podobno inne płcie i otrzymać propozycję operacji zmiany płci? Czy chcemy tego wszystkiego dla naszego kraju i naszych dzieci? Dla nas to wszystko jest nie do przyjęcia, mamy inną, własną przyszłość.
Powtarzam, dyktatura zachodnich elit jest skierowana przeciwko wszystkim społeczeństwom, w tym przeciwko samym narodom krajów zachodnich. To wyzwanie dla każdego. Takie całkowite zaprzeczenie człowiekowi, obalenie wiary i tradycyjnych wartości, tłumienie wolności nabiera cech „religii odwróconej” – wręcz satanizmu. W Kazaniu na Górze Jezus Chrystus, potępiając fałszywych proroków, mówi: Po ich owocach poznacie ich. A te trujące owoce są już oczywiste dla ludzi – nie tylko w naszym kraju, we wszystkich krajach, w tym dla wielu ludzi i na samym Zachodzie.
Świat wszedł w okres przemian rewolucyjnych, mają one charakter fundamentalny. Powstają nowe centra rozwoju, to oni stanowią większość – większość! – społeczności światowej i są gotowi nie tylko deklarować swoje interesy, ale także je chronić, a wielobiegunowość postrzegać jako szansę na umocnienie swojej suwerenności, a tym samym na uzyskanie prawdziwej wolności, perspektywy historycznej, prawa do niezależności, twórczego, oryginalnego rozwoju, do harmonijnego procesu.
Na całym świecie, w tym w Europie i Stanach Zjednoczonych, jak powiedziałem, mamy wielu podobnie myślących ludzi i czujemy, że widzimy ich wsparcie. Wyzwoleńczy, antykolonialny ruch przeciwko jednobiegunowej hegemonii już się rozwija w najbardziej zróżnicowanych krajach i społeczeństwach. Jego podmiotowość będzie tylko rosła. To ta siła zdeterminuje przyszłą rzeczywistość geopolityczną.
Drodzy przyjaciele!
Dziś walczymy o sprawiedliwą i wolną drogę, przede wszystkim o siebie, o to, by Rosja, dyktat, despotyzm, pozostały na zawsze w przeszłości. Jestem przekonany, że kraje i narody rozumieją, że polityka oparta na wyłączności kogokolwiek, na tłumieniu innych kultur i narodów jest z natury przestępcza, że ​​musimy przewrócić tę haniebną stronę. Rozpoczęty upadek hegemonii Zachodu jest nieodwracalny. I jeszcze raz powtarzam: nie będzie już tak jak wcześniej.
Pole bitwy, na które powołał nas los i historia, jest polem bitwy dla naszego narodu, dla wielkiej historycznej Rosji. Za wielką historyczną Rosję, dla przyszłych pokoleń, dla naszych dzieci, wnuków i prawnuków. Musimy chronić ich przed zniewoleniem, potwornymi eksperymentami, które mają na celu okaleczenie ich umysłów i dusz.
Dziś walczymy, aby nikomu nie przyszło do głowy, że Rosja, nasz naród, nasz język, nasza kultura mogą zostać wyjęte i wymazane z historii. Dziś potrzebujemy konsolidacji całego społeczeństwa, a taką spójność można oprzeć jedynie na suwerenności, wolności, kreacji i sprawiedliwości. Nasze wartości to człowieczeństwo, miłosierdzie i współczucie.
I chcę zakończyć moje przemówienie słowami prawdziwego patrioty Iwana Aleksandrowicza Iljina: „Jeśli uważam Rosję za swoją Ojczyznę, oznacza to, że kocham po rosyjsku, kontempluję i myślę, śpiewam i mówię po rosyjsku; że wierzę w duchową siłę narodu rosyjskiego. Jego duch jest moim duchem; jego los jest moim losem; jego cierpienie jest moim smutkiem; jego kwitnienie jest moją radością”.
Za tymi słowami kryje się wielki duchowy wybór, za którym przez ponad tysiąc lat rosyjskiej państwowości podążało wiele pokoleń naszych przodków. Dziś tego wyboru dokonujemy, dokonali tego wyborcy obywatele donieckiej i ługańskiej republik ludowych, mieszkańcy obwodów zaporoskiego i chersońskiego. Podjęli decyzję, aby być ze swoim ludem, być z Ojczyzną, żyć jej przeznaczeniem, zwyciężać razem z nią.
Za nami prawda, za nami Rosja!

Opracowanie wersji polskiej SpiritoLibero.
https://kurier-poranny.blogspot.com

2. Jerzy Urban nie żyje o czym ze smutkiem Gówno Wyborcze donosi, czego jednak nie będziemy tu linkować, bo to poważny blog jest a nie jakiś szalet publiczny…
Ważne, że Urban walczył z grypą bardzo dzielnie i aż do samego końca zachował pogodę ducha.

Jak donoszą dobrze poinformowane źródła (Cydr) z braku napletka uszy Urbana mają zostać relikwią, żeby Lasy Państwowe nie musiały się całować z napletkiem Gwalberta jak już znowu zrobią się całuśne…

3. Alexander Dugin: „Mamy do czynienia z barbarzyńską, straszliwą siłą. Nie ma już reguł, jesteśmy w zupełnie innej fazie globalnej konfrontacji. I musimy zdać sobie sprawę, że nie da się rozwiązać tego kryzysu miękkimi negocjacjami. Musimy być silni musimy wygrać, musimy zmobilizować całe nasze społeczeństwo.
Bardzo się z nich śmialiśmy. Z Bidena, który jest szalony, z Zełenskiego, który jest narkomanem, ale Zachód atakuje nas bardzo ostro, a czasem skutecznie i boleśnie. Ten temat szyderstw z wroga wyczerpał się, musimy tę bitwę potraktować poważnie.
Narkoman i niedołężny staruszek komunikujący się z duchami to fasada. Za tym kryje się żelazna potęga cywilizacji anglosaskiej i NATO. Zachodni liberalizm, i globalizm, to wynik ostatnich 500 lat ich historii.
Opowiadają się za swoją ideą, całkowicie fałszywą i całkowicie nieludzką, ale co najważniejsze, w ich świecie nie ma dla nas miejsca. Musimy zdać sobie sprawę, że jesteśmy wyklęci i nie można osiągnąć kompromisu z tą straszną, mroczną, okrutną siłą. Musimy być zmobilizowani do tej fundamentalnej konfrontacji, aby ostatecznie uratować Rosję, ludzkość i świat”.

Żarty z podstawionych na pośmiewisko pajaców się skończyły – tak mi tu wynika.
Tak czy siak założenia Rotszylda żeby postawić na zboczeńców (zamiast profesjonalnych sprzedawczyków) i tak będą powodem ostatecznej klęski lichwy. Wystawianie na pokazowe pośmiewisko transwestytów, pedałów lub kobiet z jądrami albo wręcz klinicznych przygłupów… hmm… czy może być coś co lepiej otwiera u śpiochów oczy?
Rotszyld polegnie przez swoje przysłowiowe, legendarne, żydowskie skąpstwo – pożałował nie dużej w sumie kasy na zawodowych zdrajców, stawiając na prostych (czytaj: darmowych) w szantażu dewiantów i tych szkód jakie wyrządzili jego planom objęcia władzy nad światem nijak już nie będzie w stanie odrobić. Całe wieki oficjalnego niszczenia indywidualnych naturalnych geniuszy oraz potajemne finansowanie najbardziej debilnych i upośledzonych ofiar chowu wsobnego – no to właśnie procentuje…
Z narkomanami, transwestytami lub ciotami z protezami piersi – no niestety ale jeszcze nikt w dziejach ludzkości nie zawojował świata – przecież to oczywiste oraz bezsporne.
I tu nie trzeba żadnego proroka, bo każdy doskonale wie że alkoholik nawet zabawki własnych dzieci z domu wyniesie żeby się napić. Tak więc narkoman, również cały sprzęt jaki dostanie najpierw sprzeda żeby sobie napełnić kokainą dziuplę w izraelach a dopiero potem ewentualnie wciągnie kreskę żeby poprosić o jeszcze 🙂
A jako że Rotszyld nic prócz tego typu narkomanów nie ma… wiadomo jak się to dla niego skończy.
Aleksander Dugin o tym wszystkim doskonale wie, bo nie traci w ogóle czasu na badanie kłamstw satanistów – niezliczonych – tylko poświeca go w pełni na samodzielne myślenie.
Prawie trzy lata temu pisałem o tym obszerniej – zaraz po tym jak wybuchła wojna z grypą, która tak wówczas się wystraszyła i uciekła że już jej trzeci rok nie widać:
https://bacologia.wordpress.com/2020/04/11/pandemia-ostatnia-hucpa-barona-rotszyld/

4. Jakby na potwierdzenie powyższego supersyndykat zbrodni, megakartel Rotszylda Blackrock złożył wniosek o ogłoszenie upadłości. Lichwa zdycha…
Nadesłał Leśny Dziadek, dzięki 🙂

https://rumble.com/v1m9zcs-blackrock-wniosek-o-ogoszenie-upadoci.html

5. Doradca Pentagonu powiedział, że w całym NATO tylko Polska i parę osób w Waszyngtonie chce walczyć z Rosją. I dodaje z troską, że jak tak dalej pójdzie to NATO się rozpadnie.
https://rusvesna.su/news/1664785713

Jebnięty jak to oni, emerytowany murikański debil. Prawda jest bowiem taka, że w Polsce tylko parę osób i to nawet nie normalnych lecz fizycznych: Morawiecki, Duda i Karakan chcą walczyć z Rosją, żeby ich taśm z ukraińskich burdeli nie wyciągnięto w Waszyngtonie lub na ukraińskiej esbecji.
Nie wiem czy dziesięciu prawdziwych ludzi tak naprawdę chce walczyć z Rosją w Polsce.
Bo za co i po co i dlaczego?
Żeby ginąć za banderowską Upadlinę, z której banderowcy milionami uciekli, ponieważ nie chcieli za nią walczyć z Rosją?
He he he… są ich miliony w Polsce i na co oni, ci banderowcy czekają?
Aż Polacy porzucą robotę i jako bezrobotni rzucą się na Władimira Putina, żeby za ich składki to nie oni ale Ukraińcy mieli studia opłacone i leczenie? Za działki żony Morawieckiego? Pałace Omajtka? A może za rudego i jego Amber Goldy? Za respiratory rudego Szumowskiego? No kurwa za co mieliby Polacy z Rosją walczyć? No za co, kurwa?
Bo ja nie wiem za co kurwa, a niestety murikański generał też nie zdradził nam za co Polacy „chcą walczyć” z Rosją. To pewnie słodka tajemnica Waszyngtonu – jeszcze słodsza niż jądra Kamali Harris 🙂
Jestem w szoku, że ten bełkot ktoś w Rosji bierze w ogóle na poważnie zamiast puszczać mimo uszu.
Parę dni temu byłem w Polsce. Już nawet odważne kobiety widziałem z przekreśloną na torebce flagą Upadliny i napisem „Wołyń pamiętamy” – tak po prostu przyklejoną jak byk do torebki skoczem, żeby każdy Chochoł już z daleka widział i po żadną pomoc nawet nie podchodził 🙂
Murikański emerytowany generał może sobie sam walczyć z Rosją za pedofilów Bidenów a od Polaków wypierdalać!
Żaden żołnierz, każdej armi świata wcale nie musi wykonywać zbrodniczych rozkazów. Żaden. A szkopy to sobie to nawet do ich regulaminu – jaki mają zamiast konstytucji – uroczyście zapisali. I w świetle tego – tak samo jak „szczepionek” – każdy może udziału w wojnie napastniczej po prostu odmówić.
To żydostwo pragnie władzy nad światem – a więc w dwuszeregu zbiórka – tam jest Rosja – i proszę sobie tę władzę samodzielnie wywalczyć. Pod sztandarem z gwiazdą szeryfa, flagą LGBTHIV lub nawet flagą z logiem Rotszylda – naprzód żydzi, huraaaaa!

6. Kolejna porcja dywersantów klauna sobie nocą po cichu odparowała.

7. Nowozmobilizowani już sobie ćwiczą na najnowszym sprzęcie.

8. Specnaz niszczy Chochoły aż wióry lecą.

9. Beznadziejne jest ich położenie. Beznadziejne…

10. I jeszcze jeden (polski czołg) i jeszcze raz…

11. Maniaków zmierzających na Everesty mała niespodzianka po drodze spotkała. Jeszcze nie wiadomo ilu ich tam zdmuchnęło…

12. Lichwa zdycha i szaleńczej zemście gryzie kogo się da po nogawkach a nawet rzuca się do gardeł, czyli niszczy nawet swoich dotychczasowych żywicieli. Nie kto inny tylko sam Jeffrey Sachs – tak, tak, z tych Goldmanów Sachsów – uruchomił kanał Bloomberg TV i ogłosił że rurociąg Nord Stream rozpierdolił rząd USA.

Nie wyłączyli go i nie zabanowali, bo ma kontrolę nad sporą częścią ich kasy. To proste.
To już nie te czasy kiedy młody Rotszyld pisał na Tweeterach do Donalda Trumpa uprzejmie: „Och zamknij się, kurwa”. Teraz lichwiarze jadą ostro z koksem – będzie grillowane. Ciekawe kto u nas zostanie sponiewieranym wiórem podczas rąbania nieudacznikowego drewna? Stawiam Desperadosa na Mateusza – bo tylko on zjebał co tylko dotknął i tylko on może dostać za to po uszach 🙂

13. Tak wyglądała kolejna kontrofensywka z 1 października w kierunku Chersonia gdzie klaun posłał około 50 pojazdów.

Wszystko co do sztuki zniszczono a nieliczne niedobitki na piechotę rozproszyły się po lasach.

14. Kukiełek satanistów Elon Musk albo upadł z kocyka na główkę albo na łeb mu spadła rakieta marsjańska – czyli ten zrobiony ze starych zlewozmywaków mega wibrator. Wstał i ogłosił na Tweeterach, że w sprawie Krymu i nowych regionów Rosji powinno się odbyć referendum jakieś pomocowe czyli z pomocą ONZ-ów 🙂
https://rusvesna.su/news/1664816795

Elonek się denerwuje, bo wraz z mobilizacją zakotłowało się u rosyjskich żydów desperacko usiłujących wydostać się z Rosji do Izrela – jako że to oni stanowią olbrzymią większość tak zwanych „rosyjskich uchodźców”. Musk więc gra na czas…
Tymczasem zaraz po tym wpisie Muska akcje Tesli poleciały w dół o prawie 10 % 🙂

15. Zoologia. Rosyjski dron nakrył wyszkolonego w standardzie NATO Chochoła w czasie intymnej odprawy u swojego dowódcy.

Jest już nawet wersja muzyczna tego romantycznego teledysku.

I w związku z tym spontaniczny konkurs się narodził: obstaw kto wygra tę wojnę:
kto wygra

16. Chochoł posmakował swojego własnego płatka – miny przeciwpiechotnej jakie od miesięcy zrzucane są na Donieck.

17. Inny chyba wstąpił do Al-Kaidy zanim udał się do raju jako jedna z tych 72 oralnych dziewic…

18. Ukraińscy banderowcy na chwilowo zajętych terenach znowu mordują cywilów. I swoje zbrodnie tradycyjnie nagrywają. Tutaj w Kupjańsku.

19. A ci bandyci spotkali rosyjski czołg…

20. W krajach zwijających się chyba mają już dość głodnych murzynów rabujących McDonaldy. W Londynie do ochrony przed głodnymi murzynami zatrudniono murzynów dobrze odżywionych i system dystrybucji chujowej karmy znowu jakoś działa.

21. Tymczasem bank Rotszylda, to znaczy tak zwany „Bank Anglii” zatwierdził nowe brytyjskie monety, które są w stanie sprostać wyzwaniom nowych wspaniałych czasów pod rządami krula Karola Czeciego.
moneta
Jak widać monety już nie będą ośmiokątne ale kwadratowe – żeby je sprawniej zainstalować u nieufnego z natury ciemnoskórego Brytyjczyka, który ich teraz dużo więcej w plecaku pomieści. Przedstawiać będą ogromną królewską rękę, trzymającą małego brytyjskiego funta – co z kolei jest wyznacznikiem spadającego kursu brytyjskiej waluty.

Co na to król Karol Ogromnoręki?
Karol mówi, że wygrał grę o tron więc winter is comming.
karol2
Nie byłbym jednak takim jak on optymistą, ponieważ przyjął swoje dawki z wypiekami na twarzy. Grypa minęła – wypieki zostały. Daję mu więc tylko pięć procent na dociągnięcie do wiosny. A Camilli drugie pięć, że padnie do lata.

No więc z tymi monetami to bym się na Wyspach za bardzo nie śpieszył, bo po co na wiosnę bić nowe z jakąś stajenką?

5 październik 2022

1. Matka Smoków Liz Truss mówi że „jestem wielką syjonistką, wielką zwolenniczką Izrela”

Komentarze pod filmikiem są z gatunku: „spalić wiedźmę”, „Putin miał 100 % racji, to sataniści”, „zrobić jej drugą Srilankę”, etc…

2. Kontrofensywka numer ileś tam: Chochoły tracą czołg i uciekają BMP.

3. Rosyjski BMP oberwał i wezwał inny do ewakuacji. Drugi nadjechał, też oberwał (z przereklamowanego Javelina) ale ewakuował wszystkich – w tym swoją załogę bez większych problemów.

4. Kamala Harris coś powiedziała ale nikt jej nie zrozumiał.

To chyba dobrze, bo jeśli chodziło jej o przyjazd do Polski, to trzeba w trybie pilnym powiadomić wysokich dostojników z Lasów Państwowych, że nadjeżdża cudowny napletek świętej Kamali, żeby zdążyli umyć zęby.

5. Bułgarska fabryka produkująca broń dla Upadliny wyleciała sobie spontanicznie w powietrze.

6. Pod Chersoniem kolejna grupka dywersantów klauna została widowiskowo zlikwidowana. Bardzo widowiskowo, warto oglądać do końca.

7. Francuscy, holenderscy i fińscy najemnicy – istny gang Olsena. Tak podali w opisie ale ten żul z prawej gada nie jak Fin tylko Polak. Tak czy siak, gdyby pozbierać do kupy ich luźne zęby, nakrycia głowy i uprząż to by się może udało zrobić z tego materiału jednego normalnego konia i pół kowboja w kasku motocyklowym…

8. Dwa kolejne transportery poszły pod Chersoniem do Bandery. Na dziś ta największa klęska pajaca kosztowała kilkaset pojazdów opancerzonych i około 15 tysięcy zabitych Chochołów.

9. Pokaz mody (błotnej) od Balenciagi w Paryżu. Jeszcze nie w gównie i nie od Łachmaniego ale już prawie.

10. Świadkowie jehowy podczas intensywnego treningu w Nowym Jorku.

11. Ziemia się osunęła i zepchnęła z widoku jezioro. To chyba jakiś znak, jeśli to był rodzinny staw Kaczyńskiego…

6 październik 2022

1. Stały fragment gry. Chochołki pojechały z ofensywką na front, tam zostały oklepane przez artylerię, pojazdy im spalono, a one rozbiegły się po krzakach robić filmiki dla Tiktoków.

No i nie ma im się co dziwić. Komik oszukuje ich jak może na odszkodowaniach. Wielu Chochołków rannych odłamkami w dupę nie dostało odszkodowania bo nie udowodnili że to na froncie. Filmują więc wszystko żeby nie było to tamto, bo Zelenski na głodzie nie tylko im nie da żadnej kasy – lub wdowom – ale jeszcze własnym cielakom zabawki sprzeda… tak żeby było śmieszniej, bo w końcu komikiem z zawodu jest.

2. Z powodu wojny dopiero w połowie września najemnicy rozpoczęli rok szkolny. Jeden najemnik polski nauczył się być martwy, a inny murikański być rannym. Na zajęciach z artylerii, oczywiście. Najemnik z Nowej Zelandi był na wagarach i będzie miał nieobecność.

3. Murikańska haubica zastępcza znowu zniszczona. Zastępowała niemiecką, której przydarzył się das defekt, a ta polską której odpadła lufa. Klaun nie płaci więc każdy mu złom wysyła żeby spłukanego pajaca mieć na jakiś czas z głowy.

4. Rosyjski czołg i BWP zagrały z Chochołem w dwa ognie. Oni byli ogniem a Chochoł Chochołem.

5. Nocą batalion Sparta spłoszył jakieś Chochoły.

6. Kwatera główna klauna pod Kijowem – czekająca non stop na dostawy broni – w końcu otrzymała z Rosji transport pół tuzina nowych Kosiarek.

Te irańskie drony samobójcy naprawdę robią robotę 🙂
Jednakże niektóre źródła podają że to były koszary i lotnisko pod Kijowem a nie kwatera klauna…
Tak czy siak jest już materiał jak Kosiarki do Kijowa przybywały.

7. Jakieś mega rekwizyty z Mad Maxa dotarły z Rosji na Ukrainę. Ten pierwszy to zdaje się jakieś coś do kopania okopów 🙂

https://www.bitchute.com/video/5Jrz5iOELxA2/

8. Zmobilizowani Rosjanie uczą się opatrunków i futroterapii.

9. Po „szczepionkach” na covid Węgry mają spadek o 20 % urodzeń. Szokujące statystyki omawiano w parlamencie.

W naszym też omawiano… podwyżki dla rządu i dla Agaty Dudy, która w rządzie nie jest ale dostała „pensję” na koszt Polaków.
Andżej którego Agata nie dopuszcza, nawet się nie zapytał Polaków czy w ogóle chcą brać jego żonę Agatę na swoje własne utrzymanie.

10. W Kijowie uchwalono że nasienie i komórki jajowe przeznaczone do rozpłodu muszą być rasowo czyste i należeć do rasowych Ukraińców.
https://rusvesna.su/news/1664948476
Oczywiście najbardziej rasowym Ukraińcem pozostaje nadal żyd Zelenski, żyd Kołomojski i jeszcze parę tysięcy rasowych ukraińskich żydów…
Ciekawe więc co teraz będzie z rasowym nasieniem Zelenskiego przekazanym dla nierasowego Emanuella i Borysa? Strach pomyśleć o następstwach…

11. Rosyjscy lekarze domagają się zakończenia szczepień na covida. W tym zmobilizowanych żołnierzy. Dwa listy w tej sprawie wystosowali. Jeden dla Putina drugi dla Szojgu. Chodzi oczywiście o skutki uboczne…
https://edwardslavsquat.substack.com/p/russian-doctors-demand-end-to-compulsory

12. Mobilizacja. Już ponad 200 tysięcy ludzi dołączyło do sił zbrojnych Rosji, ogłosiło rosyjskie ministerstwo obrony.
https://www.rt.com/russia/564046-russia-partial-mobilization-progress/
Co ciekawe sporo pokojowo nastawionych do świata Rosjan – jakieś 10 procent – zgłosiło się na ochotnika na wojnę, żeby uniknąć agresywnych konfliktów ze strony… żon.
https://www.rt.com/russia/563913-men-volunteer-women-nag/
No cóż, Rosjanki mają temperament i one mogą nawet jak jest minus sto na dworze – więc nie ma się co dziwić zajechanym biedakom. Tam jest w końcu wsio normalnie no więc żaden Rosjanin nie ma „komfortowej sytuacji” jak dajmy na to Andżej, którego Agata nie dopuszcza lub Morawiecki, który nie jest potrzebny żonie, która przecież ma prawdziwego chłopaka.

13. Jakiś żydowski chory umysłowo zjeb wyciągnął kopyta. Nazywał się Dawid Ozdoba i nikt (zanim nie wyciągnął nóg) o nim w zasadzie nie słyszał.
https://www.o2.pl/sport/nowe-ustalenia-o-smierci-dawida-ozdoby-informacje-zostaly-potwierdzone-6819635406285664a
Napisały to szmatławce jakby chodziło o kogoś dla świata ważnego, no więc poszukałem w necie i już na samej górze znalazłem ciekwy występ tego zjeba – przy którym jak się okazuje nie tylko każdy patostreamer ale nawet Zelenski wymięka…

A tu cała historia jego patologicznie chorej i bitej głowy… i walki z depresją, anoreksją, niedojebaniem mózgowym i całą resztą ciężkich wad wrodzonych:
https://sport.se.pl/sporty-walki/mma/dawid-ozdoba-walczyl-z-ciezka-choroba-tak-opisywal-depresje-chcialem-sobie-podciac-zyly-aa-2Zbz-eyzG-sd9w.html

14. Po długich miesiącach walki po sądach jakaś organizacja proludzka uzyskała dane od żydowskiej antyludzkiej prywatnej firmy CDC – Centrum Kontroli Chorób – która tylko samozwańczo udaje państwową służbę zdrowia – chodzi o dane o skutkach ubocznych rzekomej szczepionki na covida. W skrócie: spośród 10 milionów Amerykanów, którzy skorzystali z aplikacji niemal 8 % wymagało po przyjęciu eksperymentalnego preparatu leczenia. A to tylko pierwsza partia danych wyrwanych na drodze sądowej od CDC – licząca 144 miliony wierszy.
Prawie 800 tysięcy Amerykanów jak wiemy wymagało leczenia natomiast jedna czwarta czyli 2,5 miliona miało takie skutki uboczne, że stracili miejsce pracy lub nauki i nie mogą prowadzić normalnych czynności: pracować lub chodzić do szkoły.
10 milionów ludzi, którzy wypełnili formularze zgłosiło w nich ponad 77 milionów „niepożądanych symptomów” w tym 13 tysięcy niemowląt, u których „symptomów” było 33 tysiące.
To wszystko już płynie nawet głównym ściekiem. Filmik w linku:
https://vidmax.com/video/215244-ican-ffinally-gets-cdc-data-and-shows-out-of-10-million-mrna-vaccinated-americans-7-7-needed-medical-treatment-from-side-effects

15. Prezydent Putin podpisał dekret na podstawie którego elektrownia atomowa Zaporoże stała się własnością Rosji.
https://rusvesna.su/news/1664983056
Heh, jeszcze miesiąc temu klaun chciał prąd z tej elektrowni sprzedawać Włochom a tu proszę bardzo – jak się tylko zbliży do tej elektrowni dostanie w łeb.
Miesiąc i jaka zmiana, no bo czyż nie?
A pamięta ktoś pierwszą ofertę Putina dla błazna?
Były tylko trzy proste warunki do spełnienia: demilitaryzacja, debanderyzacja i jakaś jeszcze błahostka – likwidacja nazw ulic imienia Bandery – to wszystko co wtedy chciał i gdyby klaun na to poszedł – byłby dalej pajacem całej Upadliny, z elektrowniami, Donbasami i Zaporożami.
No ale nie poszedł na kompromis więc został po całości wyruchany. A Ukraińcy sami go zajebią jak im nie zapewni zimą koryta, prądu i wody 🙂

16. Banderowiec opracował sposoby na rozpoznanie „zdrajców” w chwilowo zajętym Artemowsku (po chocholsku Bachmut). Otóż ten żyd macha przechodniom rękami. Jak ktoś mu odmachnie to „swój”, a jak spuści głowę i nie odmachnie to „zdrajca”.
Filmik w linku.
https://rusvesna.su/news/1664965625
Hitler też miał podobny problem z rozpoznaniem żydów wśród Słowian: nie było jeszcze wtedy genetyki i tak szerokiej wiedzy o Chazarach, ale dziś już jest. Więc jeśli jakiemuś rasiście dokucza potrzeba wyszukania rasowych Ukraińców, czyli chazarskich żydów to jedną z ich cech jest brak płatka dolnego w ich uszach. I nos wystający niżej od dolnej krawędzi tego pseudoucha. U Słowian nos jest wyżej niż uszy – u żydów chazarskich odwrotnie. No i bardzo popularne są u nich czarne włosy oraz oczy w kolorze gówna. I akurat to wszystko ma żydek z filmiku udający Ukraińca.
Nic się u nich nie zmieniło: dalej uważają blondynów o niebieskich oczach za „wrogów małpoludu”.

17. Oho być może pajac idzie w odstawkę, bo totalnie zawiódł Murikanów. Ich wywiad podał właśnie, że zamach na Darię Duginę to była samowolka esbeków komika nie konsultowana nawet z nimi, bo by ich odwiedli od czegoś takiego. Murikanie są Zelenskim „sfrustrowani”.
https://rusvesna.su/news/1664992253
Co zrobi klaun żeby nie skończyć jak Borys?
Pewnie pójdzie wysmarkać się w rekaw tutusia Sorosza ale jako, że szmalcownik Sorosz razem z resztą lichwy raczej chudo przędzie nie wiadomo co to będzie. Może klauna wywiozą jak Hitlera do jakiejś Ameryki Południowej, a może dadzą mu po raz dwudziesty „ostatnią szansę” i będzie jak było… i straszno i śmiesznie.
Z pajacem czy bez pajaca satanizm przegrywa, bo musi przegrać skoro 85 procent świata popiera totalnie Rosję oraz Putina. To jest miażdżąca większość. Przytłaczająca.
Przegrali bo prócz podwyżek cen wszystkiego i tak nie mają żadnej koncepcji. Zostaną więc chyba już tej zimy całkowicie lub częściowo usunięci. Bez względu ile żałosnych kłamstw jeszcze wycisną. Obecnie ich propagandowym ściekiem płynie szambo o rzekomej klęsce Rosji.

Klęsce?

Rosja właśnie zdobyła cztery nowe regiony i elektrownię atomową. Ciekawa ta klęska…

18. Grupka uciekających na piechotę Chochołków została poważnie sponiewierana przez moździerza a potem dobita z automatycznego granatnika.

19. Sztab pod Kijowem po nocnej wizycie Kosiarek.

W nocy jednak wyglądało to lepiej. Można było kiełbaski usmażyć i ogrzać zmarznięte ręce. W dzień totalna lipa…

20. Ukraiński czołg wpadł sobie w zasadzkę.

21. W Chinach są już na półmetku spóźnionej walki z covidem. Skomplikowane to było ale udało się w końcu kwestię chińską rozkminić. Otóż cała maska oznaczała w pół opóźnionego, natomiast półmaska oznacza w pełni opóźnionego.