Szybkie Wieści… 58

atom

7 październik 2022

Cóż za dzień? Dziś autentyczny czysty hardcor…

1. Batalion Sparta z dumą ogłosił, że zmodernizował swoje słynne drony. Dopakowano im bowiem termowizję.

Ach jak miło być prorokiem, którego wizje niemal natychmiast się urzeczywistniają. Miesiąc temu pisałem, że to nastąpi? Czy ze trzy tygodnie temu? 🙂

2. Biologia. A teraz drogie dzieci na lekcji genderopatii zobaczycie coś bardzo ciężko chorego, co wymaga natychmiastowego odizolowania i zaszczepienia.

Z mnóstwa rozmaitych teorii na temat skąd się oni biorą najbliższa prawdy jest ta już naukowo udowodniona – zapłodnienie i wysryw zboczonego dziwoląga następuje tuż po zapłodnieniu plemnikiem pederasty, komórki kałowej innego:
homo
I tak właśnie drogie dzieci, pojawiają się na świecie te wszystkie cioty. Musicie teraz bardzo ale to bardzo na siebie uważać, żeby się nie zbiedronić, i nie ubrudzić czymś co zostało przecież wysrane z dupy. Nawet w przypadkowych kontaktach z zarażonym przechodzącym na przykład obok, rekomendowane jest zakładanie rękawic żeby kałem się nie pokalać oraz maseczki aby uniknąć nieludzkiego smrodu gówna, jaki wszystkimi porami się wydziela z zarażonego biedronicą.


3. Tego śpiocha nie udało się obudzić tylko raczej do końca dolulać…

4. Zaporoże odwiedziły Kosiarki, bo część banderowców jeszcze waha się z opuszczeniem terytorium Rosji.

5. Grupa pederastów ukraińskich znalazła chwilę, żeby udać się w zasadzkę.

6. Hummer niedawno wypuścił w pełni elektryczną wersję do użytku cywilnego. Czytałem, że jest zajebisty, bo w domu ładuje się do pełna tylko w 4 (słownie cztery) dni.
A teraz jeszcze okazuje się że waży 4,5 tony (cztery i pół tony) więc jak kaputnie zamienia się za darmo w próg zwalniający, bo nie da się tego niczym sholować na jakiś warsztat.
Trzeba wzywać holownik do autobusów – hura! 🙂
Dużo już śmiesznych rzeczy napisano o samobójcach, którzy takie gówno kupują po to… żeby za prąd płacić więcej niż za przewartościowaną benzynę. Masakra. To trzeba mieć specjalnego klina we łbie do usuwania wszystkich klepek – bo nie ma innej opcji.

7. Państwa OPEC ograniczają drastycznie „produkcję”, czyli wydobycie ropy. Pedo Bideny i stare torby Ursule w niebogłosy wyją, bo mieli nadzieję ropą sobie co nieco w zimę dogrzać swoje zimne nory. Grzania jednak nie będzie – będzie wycie pedo Bidenów – ale bądźmy szczerzy oni i tak zawsze wyli i kwiczeli.
Chińczycy skaczą z radości a ja uważam że nie będzie aż tak bardzo ciężkiej zimy. Będą gorące jak w Sri Lance demonstracje i dużo parlamentów zostanie spalonych…

8. Zagadka z chochołoznawstwa. Uwaga, będzie podchwytliwe pytanie.
Co to jest: chodzi na czterech łapach, naprute, naćpane i robiące chlew?
Wybierz prawidłową odpowiedź:
a) ukraińska kurwa,
b) lafirynda pierdolona,
c) kurwa rura,
d) ukraińska stara szmata,
e) ukraiński cwel,
f) stara kurwa jebana ukraińska.

Tak, to była prawidłowa odpowiedź. Brawo!
He he, może jak wyjdzie wersja z lektorem albo napisami to może jeszcze jakieś pytanie się w naszej zagadce pojawi.

9. Jeszcze jedna zagadka dla tych, którzy w poprzedniej nic nie wygrali: w której sekundzie wulgarny banderowiec zostaje znokautowany?

10. Religia. Pan Jezus – który od przylotu non stop wędruje na świętych nogach po planecie Ziemi – będąc w Meksyku poszedł porozmawiać ze zwierzętami. Tygrys mu odgryzł rękę – tę do głaskania – po czym pan Jezus umarł na zawał serca. Koniec ewangeli.
Nie wiadomo czy Jezus był zaszczepiony i czy szczepionka miała coś wspólnego z jego sercem, tygrys bowiem nie przerywa milczenia.
https://vidmax.com/video/215262-zookeeper-tries-to-pet-tiger-gets-his-arm-ripped-off-dies-from-a-heart-attack-in-mexico
No i teraz co?
Teraz nico – skoro senior De Jezus znowu czeka na zmartwychwstanie – świadkowie jehowy muszą do głaskania tygrysów zostać oddelegowani. Tak stoi nie w starym i nie w nowym ale w najnowszym testamencie, jaki na szczęście De Jezus zdążył sporządzić dla nas…

11. Wyrzucony z policji podpułkownik policji wziął strzelbę, nóż i pistolet i zabił 32 osoby w tym 23 dzieci w żłobku. Potem w swoim domu zabił żonę, dziecko no i na końcu siebie.
https://vidmax.com/video/215259-breaking-at-least-31-killed-including-23-toddlers-at-a-nursery-school-in-thailand

12. Transwestyta na wózku inwalidzkim wyzywa bez powodu zdrowych ludzi od pedałów. Jest agresywny i namolny. Zrzucony z wózka na glebę… goni ich na rękach 🙂
Niestety, ten arcyciekawy film dokumentalny kończy się przedwcześnie, ponieważ operator nie mógł najprawdopodobniej już utrzymać telefonu ze śmiechu. A szkoda, bo jestem absolutnie pewny, że w następnej scenie były nagie karły skaczące przez płonące obręcze oraz jadący na bengalskim tygrysie Jezus robiący blanta z marychy. No szkoda…
https://vidmax.com/video/215251-furry-convention-goes-off-the-rails-when-a-trans-dude-in-a-wheelchair-crashes-it

13. Niemcy oskarżają USA o zbyt wysokie ceny gazu. Na szczęście szkopy mają starą torbę Ursulę von der Pony, która potrafi nie tylko z kucykiem ale także ustalać górny pułap cenowy. Jak ustaliła ceny gazu Rosjanom to sobie poszli z gazem do Chin ale Ursula teraz ustali ceny gazu Murikanom 🙂

W poprzednich odcinkach. Amerykanie zniszczyli Nord Stream żeby odciąć Niemcy od taniego gazu z Rosji bo mają drogi swój łupkowy którego nie opłaca się wydobywać kiedy jest dostępny rosyjski. Podziękował im za zniszczenie rurociągu Zdradek Sikorski, a zapowiedział to ponad pół roku temu pedo Joe Biden.
Po zniszczeniu rurociągu nadprokurator Zbigniew Ziobro natychmiast wszczął swoje śledztwo żeby schwytać winnych. Już szykował się do wypuszczenia listu gończego za pedo Joe Bidenem który groził że zniszczy Nord Stream ale nagle profesor Sachs powiedział w telewizji że to robota całego rządu USA.
Zbigniew Ziobro obecnie planuje otwarcie drukarni listów gończych żeby wystarczyło dla całego rządu USA…

14. Po tak zwanych „szczepionkach” na covida ludzie padają 35 razy częściej niż przed „szczepionkami” na covida. Kompilacja wielu nowych skeczów, udarów, zawałów od 0:24

(Niedawno sam byłem naocznym świadkiem tego typu zgona zafundowanego ludzkości w ramach szczepionkowego holokaustu, przez żydowską mafię.)

15. Banda cygańskich złodziei wyjebana w St Petersburgu z trolejbusu.

I druga część cygańskiej bandy.

Zaczynam powoli rozumieć dlaczego Andżej Duda aż tak bardzo tych Cyganów nienawidzi.

16. A tu chyba jakiś cygański James Bond, bo uciekał przed policją w nieszablonowym stylu.

17. Filozofia. Czy historia o ukraińskiej ciężarówce z paliwem kręcącej się w pobliżu frontu może się dobrze skończyć?

18. Pajac Zelenski wzywa NATO do prewencyjnego uderzenia jądrowego na Rosję. Kilka lat temu inna ukraińska żydówka Julia Tymoszenko vel Kapitelman też nawoływała do ataku jądrowego na Rosję. Pluła się jeszcze głośniej pod adresem Rosji od Kaczyńskiego. A potem się osrała i spuchła. I kiedy atomowa Julia może od ponad pół roku legalnie atakować Rosję i zabijać Rosjan – to nagle gdzieś zniknęła, gdzieś zamilkła… – łudząco podobna jest pod tym względem do Kalksteina Benjamina, czy tam Jarka.
Granic przecież polsko ukraińskich nie ma, droga wolna dzięki Andżejowi Dudzie, a Rosjanie jak czekali na Jarka to nadal czekają bo Jarka nagle nie ma…
Film z pajacem w linku.
https://rusvesna.su/news/1665074740
Tymczasem rzecznik Kremla Dymitrij Pieskow wyraził się o klaunie Zelenskim na Telegramie krótko:
„Psychiatrzy powinni poddać temu idiocie profilaktyczną kraniotomię. Dopóki nie narobił jeszcze więcej kłopotów swoim ludziom i wszystkim innym.”
https://rusvesna.su/news/1665080014

19. Niemcom skończyła się kasa na ukraińskich uchodźców.
https://rusvesna.su/news/1665048612
Fajnie mają ci Niemcy, bo u nas kasa na uchodźców nawet się nie rozpoczęła więc nie wiemy nawet o czym oni mówią…
Pani Karma oczywiście na to nie pozwoliła. Oszust Morawiecki, bowiem po latach oszukiwania ludzi też został na kasę na uchodźców przez starą torbę Ursulę von der Pony oszukany. Poza tym Niemcy oszukali Morawieckiego na czołgach, na składkach, na nowych ładach, na planach odbudowy, na wojennych odszkodowaniach i chyba na działkach też został oszukany, bo wszystkie zapisano dla jego żony oraz jej chłopakowi. Morawieckiemu nawet cudze dzieci jacyś oszuści z urzędu stanu cywilnego do dowodu dopisali. Normalnie „ojciec” Mateusz, który lansuje się na zawodowego oszusta – a w praktyce jak ofiara losu realizuje: „obyś cudze dzieci chował”.
https://polityka.se.pl/wiadomosci/premier-morawiecki-adoptowal-dwoje-dzieci-byly-wspolpracownik-ujawnia-aa-MRe2-nUr6-ZjwG.html

20. Brytyjski wywiad znowu się szykuje do desantu na elektrownię atomową Zaporoże. Na drugim brzegu Dniepru zgromadził już 450 komandosów. Wszyscy nazywają się James Bond i mają numery od 001 do 450, żeby zachować anonimowość i nie wsypać planów…
https://rusvesna.su/news/1665051579
Za pierwszym razem wiedział o tym rosyjski wywiad. Obecnie wie cały świat plus rosyjski wywiad. Jedynie pan Jackowski jeszcze nie jest na bieżąco ale dowie się jak mu tylko kac pozwoli…

21. Tymczasem ukronazistowskie szumowiny dalej mordują cywilów – tym razem w kiblu zabili… Ukraińców…

22. Murika. Z przyszłości właśnie przysłano kolejnego terminatora. Właściwie terminatorkę. Czarną…

23. Znaki końca czasów. Bankomat się zepsuł i zaczął wypłacać łososie.

24. Tymczasem zawsze wstrzemięźliwy w stosunku do żydów poczciwy Ben Fulford w tym tygodniu wrzucił info że wydano wyrok śmierci na całą chazarską mafię.
Wrzucił też film z 1933 roku przedstawiający żydowską ceremonię złożenia dziecka w ofierze dla Molocha, Baala, Szatana, etc… z okazji otwarcia nowego budynku World Trade Center.
Ponad 125 tysięcy syjonistów przybyło wówczas na te żydowskie „święto”. Więcej info oraz film ze złożenia dziecka w rytualnym mordzie, w linku:

https://floridanationalists.com/2022/09/16/video-150k-jews-gather-in-chicago-for-child-sacrifice-ritual-first-president-of-israel-in-attendance/

A poczciwy Ben Fulford i jego lista osób do natychmiastowych egzekucji (aktorzy udający prezydenta Joe Bidena i papieża Franciszka, Jeff Bezos, Jared Kushner, Justin Castro (Trudeau), Chrystia Freeland, Emanuelle Macron, Ursula von der Leyen, Angela Merkel, Anthony Fauci, Albert Bourla, Bill Gates, Naczelny Rabin Nowego Jorku Ephraim Mirvis) jest tutaj:

https://meditation539.com/2022/10/06/benjamin-fulford-rozkazy-strzelac-aby-zabic-wydane-na-szefow-mafii-chazarskiej/

Poczciwy Ben jak zwykle zapomniał o Liz Trus – która sama powiedziała kilka dni temu że jest wielką syjonistką – oraz o brytyjskiej rodzince kurewskiej – którą aktualnie kieruje obrzezany tak zwany krul…

25. W czasie kiedy cały świat ma problem z mordującymi rytualnie dzieci żydami, Polacy zmagają się z niedoborami węgla.
Właśnie wypłynęła niewykorzystana w filmie Miś sekwencja, w której Jarek poruszył sprawę węgla, który jest z węglowodanów i który jest tani i którego nie opłaca się nikomu posiadać.

Jarek był jak widać ekspertem do spraw węgla już od chwili kiedy nie zdał do następnej klasy podstawówki. I genialnym wizjonerem.
https://www.fakt.pl/polityka/kaczynski-nie-zdal-z-klasy-do-klasy-bo-mial-dwojke-z-przysposobienia-wojskowego/h52hgsm

Z przysposobienia wojskowego oblał, z języka polskiego i angielskiego, ale w późniejszych latach nauczył się mlaskać i pluć na Rosję i do wojny z Rosją jest od tamtej pory w pełni gotowy.

Sprawy techniczne

Na blogu znowu mamy okrągłe numery – odwiedziny przekroczyły już 3 miliony a komentarze 1000. Łonety się przesuwają coraz bardziej do tyłu i bardzo dobrze, bo blokują w dalszym ciągu ludziom prawo do wypowiedzi.

stat1
Tysiąc komentów – no tego jeszcze nie było. A ponadto są to już komenty odcedzone z pielgrzymów głoszących dobrą nowinę, Maciaków, Zygfrydów Ciupków i tym podobnych…

Parę osób się tam zdenerwowało więc dla przypomnienia: nie osadzamy filmów bo zamulą bloga tylko wstawiamy „zepsuty” link na przykład ze spacją (którą się usunie żeby po wklejeniu link zadziałał).
A dlaczego Zygfrydów nie wklejamy?
To też proste, bo Zygfrydy Ciupki to tylko zarobkowe parobki, które się już dawno temu wyrzekły Polski żeby za grosze myć dupy starym hitlerowcom albo czyścić po murzynach kible. I choćby się paliło waliło oni na stanowisku babci klozetowej lub starszego managera na zmywaku nadal trwają. Są niezłomni i nieugięci, ponieważ to parobki o bardzo dużym współczynniku lokajności. Żeby oni tam za mocno na emigracji się nie nudzili życzliwy okupant podał im w nagrodę za ich lokajność, tony bezwartościowego zupełnie gówna żeby sobie włożyli samodzielnie do głowy: prawo morskie, plejadany, sojusze ziemskie, Q-anony, galaktyczne statki matki, płaska ziemia i tak dalej. Nic normalnego lub wartościowego jeszcze nigdy nie wylęgło się z Zachodu dla parobków. Dlatego te wszystkie Zygfrydy Ciupki, Romany Nachty, Hanie z Hiroshimy, Grypy z Kanady, Eweliny Eteryczne i jeszcze jakieś tam ciocie z Szikago – oni wszyscy mają wspólną cechę: nigdy nie ugryzą ręki która ich tam karmi – tylko jęczą pod adresem Polski. Szczekają zza płotu a u siebie nawet nie zauważają, że są w czarnej dupie sto razy głębiej niż Polacy.
No i mają też drugą cechę charakterystyczną: nieustannie liżą się po jajcach nawzajem. Takie małe ale zabawne towarzystwa wzajemnych pieszczot i adoracji. Nic nie wiedzą, niczego nie potrafią tylko tworzą zamknięte kółka różańcowe, gdzie wzajemnie się masturbują płaską ziemią lub prawem morskim… godzinami, tygodniami. Samodzielnych wniosków zawsze absolutne zero. Od profesorów murzynów z jutuba się prawa morskiego uczą albo historii płaskiej Ziemi a potem tylko powtarzają.
Ale nieważne. Ważne, że tu jest od oszołomów i parobków spokój a mimo to odwiedzających systematycznie przybywa.

stat2
Te rekordowe numery to Wasza ludziska zasługa. Brawo Wy! A dzięki setkom komentarzy szybkich wieści jest cztery razy więcej do poczytania niż na samym blogu – kopalnia wieści normalnie 🙂

8 październik 2022

1. Nowy wspaniały dzień więc na dobry początek dnia, resztki jakiejś bandy UPA, która z Javelinami wybrała się na safari. Niestety nie upolowali Rosjan tylko sami zostali na strzępy porozrywani.

2. W Zaporożu też jakaś banda UPA nie dała rady ze swoją którąś już kontrofensywą.

3. Rosjanie zdobyli nowe pokrowce na wojskowe siedzenia. Takie ładne, amerykańskie. Z wielką pieczęcią pasującą jak ulał do dupy.

4. Murikańska haubica oberwała salwą z Grada. Grali na chybił trafił i trafili lepiej niż Bolek Wałęsa w totalizatora.

5. Żydostwo świętuje. I całemu światu, wszystko co istotne pokazuje 🙂

6. Archeolodzy znowu znaleźli grób starożytnego Chochoła.

7. A tak wygląda współczesna rekonstrukcja starożytnej ceremoni pogrzebowej. Chochoł, który czuje że ma dobry dzień na umieranie, kładzie się w ziemiance i czeka cierpliwie…

8. Rosja wyłączyła Muskowi jego Starlinki nad frontem. Musk dostał szału, bo pewnie akcje mu polecą na mordę z tego powodu.
Parę dni temu Chochoły wulgarnie Muska zjebały za jakieś brednie o pokoju. To nie był dobry tydzień dla marsjańskiego pajaca Elona Muska 🙂
https://rusvesna.su/news/1665162902
Jest jeszcze jedna możliwość: Starlinka odciął sam Musk bo go Chochoły wkurwiły eskalacją konfliktu ale tak czy siak banderowcy internetu od Muska na froncie nie mają więc na jedno wychodzi.

9. Oszust Morawiecki chciałby się „podzielić” z Unią skradzionymi Rosji pieniędzmi 🙂
https://rusvesna.su/news/1665156927
He he jeszcze tylko na te pieniądze lichwiarz nie został jeszcze oszukany… ale pasera już szuka.

10. Most Krymski. NATO powoli zamienia się w sojusz terrorystyczny. Najpierw Nord Stream a teraz ciężarówka pułapka. Chyba odpalili swoją starą dobrą Operację Gladio – z numerem trzy lub dwa 🙂

I sam moment zamachu.

Jakie to będzie miało następstwa?
No cóż, atak na most Krymski to akt terroryzmu na terytorium Rosji więc logiczne, że Specjalna Operacja Wojskowa zamieni się w coś na kształt Specjalnej Operacji Antyterrorystycznej. Za tych dobrych robić będzie Rosja a za terrorystów NATO.
Będzie wesoło i będzie śmiesznie, bo jeszcze nigdy w dziejach świata żadna organizacja terrorystyczna nie zwyciężyła kompletnie niczego. To tylko uzbrojone w banderomobile bandy nie mające absolutnie żadnych szans z regularnym wojskiem. Bandy robiące bezsensowne strategicznie mordy na bezbronnych cywilach. I nic ponad to. I to jest dobra wiadomość, bo doskonale wiadomo gdzie są gniazda tego terroryzmu: London City, Waszyngton, Watykan, Izrael i parę wiosek w Szwajcarii. No i ta nora Rotszylda na Antarktydzie zamazana na mapach wujka gugla.
Chyba więc na dniach zgasną na początek satelity od GPS nad Ukrainą i się wygniatanie pomniejszych gniazd na dobre rozpocznie.
Rosjo zdejmij kurwa w końcu te rękawiczki i daj im raz a dobrze z liścia!

11. Na podstawie wiadomości sztuczna inteligencja tworzy obrazy na temat przyszłości Europy.

9 październik 2022

1. Normalny Ukrainiec, który rozumie co się dzieje i czym to się może skończyć, jeśli Rosja nie wygra.
Nadesłała Aga, dzięki 🙂

Normalni Polacy też to wiedzą od czasu Wołynia ale warto żeby inni też się dowiedzieli z czym naprawdę toczy się ta wojna.

2. Ptasi móżdżek.

3. Widok od strony morza na całość uszkodzeń na moście Krymskim.

4. Kolekcja fotek znaleziona w telefonie bezgłowego najemnika. Ktoś życzliwy znalazł a potem dołączył do kolekcji również fotkę samego właściciela…

5. Szykuje się potężny rozłam w sekcie covidiańskiej – porównywalny jedynie z rozłamem w kościele na protestantów i katolików. Kolejne dokumenty bowiem jakie spływają od Pfizera ujawniają, że już po 30 dniach od zaszprycowania tak zwana „szczepionka” na covida powoduje ujemną odporność, czyli ją obniża po prostu.
https://www.naturalnews.com/2022-10-06-pfizer-data-covid-vaccines-negative-efficacy-30days.html#
To kolejny dowód na to że żydostwo wcisnęło naiwnym antyszczepionkę jako szczepionkę. Covidianów czeka teraz naprawdę ciężka sprawa do przemyślenia. Ja wśród przeciwników szczepionek już dziś przewiduję rozłam w związku z tą sytuacją. Na antyszczepionkowców z pfizera oraz antyszczepionkowców z ulicy. A jako że tamci naprawdę robią antyszczepionki, będą się chyba musieli nazywać antyszczepionkwcy właściwi, żeby ich nie pomylić z antyszczepionkowcem prawdziwym. Jedynie zaszczepieni po staremu będą się nazywać szczepan lub covidiota.

6. Tymczasem w Australii kolejna 30-letnia gwiazda czegoś tam, padła po „szczepionce”.
https://www.news.com.au/sport/more-sports/wwe-star-sara-lee-dead-at-30-tributes-pour-in-from-stars/news-story/99261c4aee4e014c69d8d7afb5324734
Niby nic nowego podczas rzezi baranów w Australii ale rozwalił mnie wpis jej mamy na facefucku: „Z ciężkim sercem dzielimy się wiadomością, że nasza córka Sarah Weston poszła być z Jezusem.”
Ona nie „poszła być z Jezusem”, ty tępa ździro. Ona poszła być nawozem, ponieważ była jak but głupia. Oraz dlatego, bo miała jeszcze głupszą matkę, która jej nie uchroniła. Normalna matka dba o swoje dzieci i je broni nawet z narażeniem życia, a jak ktoś je skrzywdzi to sprawcę rozszarpuje. Tak się zachowuje normalna matka. A nie kurwa pierdoli jak potłuczona o jakichś Jezusach na jakichś facefuckach.
Zabójcze szczepionki zostały wypędzone nie modlitwami milionów baranów ale po zabiciu zaledwie kilku szczepionkowych maniaków z Pakistanu.
To morderców dzieci trzeba zrobić żeby „poszli być z Jezusem” a nie ich ofiary. Ja pierdolę, co za tępa suka…

7. Chochoły w większości zbiegły z Ukrainy lub zostały zabite. 70 % „walczących” (czytaj siedzących w krzakach w oczekiwaniu na rosyjską artylerię) obecnie na froncie limańskim to najemnicy zza granicy, czyli mięso armatnie NATO.

8. Jeszcze wczoraj popołudniu wznowiony został ruch na moście Krymskim.

9. Kolejna grupka Chochołków wpadła w zasadzkę.

10. A tu kolejna porcja uśpionych.

11. Czeczeński hardkorowy wojownik i jego kamizelka kuloodporna, która już trzy razy go uratowała.

12. Kolejny konwój z mięsem częściowo zniszczony a częściowo przejęty. Niestety te amerykańskie transportery są tak przestarzałe, że nawet ługańska milicja ich nie chciała.

13. Karma działa. 17 letnia córka murikańskiego kongresmena Seana Castena, padła na zawał serca. Rodzina odnotowała: „W kategoriach laika była w porządku, a potem jej serce zatrzymało się. Gwen była zdrową nastolatką z 2022 roku. Dobrze się odżywiała, ćwiczyła, regularnie przechodziła badania kontrolne, nie miała żadnych problemów ze zdrowiem i miała bliskie relacje z rodziną i przyjaciółmi. Została w pełni zaszczepiona i poddana kwarantannie po okazjonalnych pozytywnych, bezobjawowych testach COVID podczas fali omikronowej. Właśnie wróciła do domu z wieczoru z przyjaciółmi, położyła się do łóżka i nie obudziła się. Jesteśmy załamani, ale nie jesteśmy wyjątkowi. Nagła, niewyjaśniona niewydolność serca wśród młodych, zdrowych ludzi jest rzadka ale realna. W niedzielę wieczorem zjedliśmy rodzinną kolację, a potem wyszła na kilka godzin z przyjaciółmi. Kiedy wróciła do domu, powiedziała Karie i mnie dobranoc, wysłała SMS-a do przyjaciela, aby upewnić się, że wróciła do domu w porządku, i nie obudziła się w poniedziałek rano.”

I wszystko ładnie pięknie, tylko że nie kto inny ale ten właśnie kongresmen skurwysyn nawoływał w maju 2021:
„Wszyscy mieszkańcy stanu Illinois w wieku 12 lat i starsi kwalifikują się do szczepienia. Są bezpieczne, skuteczne i stanowią klucz do naszej drogi powrotnej do normalności. Wszyscy w mojej rodzinie – łącznie z moją 14-letnią córką – rozpoczęli proces szczepień. Oto jak możesz otrzymać szczepionkę…”

14. We Francji wystąpiły drobne problemy z dostępem do paliwa.

Kolejki rosną sobie, bo na dziś, już trzy afrykańskie kraje wypędziły francowate siły zbrojne neokolonialne uniemożliwiając Francom rabunek surowców.

Król Emanuel Pierwszy Masturbowany wie o tych problemach i już drugi tydzień dzwoni do Putina. Putin nie odbiera, bo robi właśnie w Power Paincie zajebistą prezentację dla Emanuella, na której widać będzie, gdzie nie ma paliwa całkiem a gdzie tylko trochę nie ma.
mapka

15. Murica. Kobieta zdradzała męża, rogacz się wkurwił, wszystkich rozpierdolił i jeszcze teścia z jego kundlami przepędził. Tak że teges, kobiety, wy lepiej szanujcie mężczyzn…
https://vidmax.com/video/215302-woman-demonstrates-what-not-to-do-when-there-s-a-deer-in-your-driveway-ends-up-in-the-hospital

16. Znowu Murica. Czarna małpka zgwałciła Myszkę Miki. Tak że teges, wy myszki lepiej szanujcie czarne małpki…
https://vidmax.com/video/215301-little-bro-gets-caught-on-ring-getting-naughty-with-mickey-mouse

17. Jeszcze raz Murica. Duża małpa głosiła słowo boże tak intensywnie aż jej włosy odpadły od głowy. Śmiechom w zoo w klatce z małpami nie było końca… ja też sobie śmiechłem.

https://vidmax.com/video/215299-woman-preaching-the-word-of-god-flips-her-wig-literally

18. Wygniatanie chazarskich śmieci z kolejnej wioski.

20. I szturm na kolejną miedzę.

21. Nowy desant na elektrownię atomową Warchołomyr Zelenski prawdopodobnie poprowadzi osobiście. Ma już kostium nurka i groźną minę.
zelenski
22. Jarek, który od amputacji brata odczuwa tak silne bóle fantomowe, że mówi o sobie w liczbie mnogiej, ma teraz zupełnie nowy problem. Odkąd odkrył, że węglowodany pochodzą z węgla, narzeka że jak tylko idzie zatankować butelkę ze smoczkiem węglem drzewnym, wszędzie chcą go oszukać.
Ale Jarek jest za sprytny na takie numery…
Nadesłała Miaow, dzięki 🙂

Was, Kaczyński oni nie przekonają…

10 październik 2022

1. W Radio Żyd pedał cieszył się z uszkodzenia mostu Krymskiego. Mówił, że to był balsam na jego serce. Film ze zboczonym pederastą wspierającym publicznie terroryzm w linku. Nadesłała Jolli, dzięki 🙂
https://t.me/dimsmirnov175/38614
Balsamu to on będzie potrzebował nie na serce ale na dupę jak mu Rosjanie Kalibra lub Grada w nią wsadzą… wtedy na bank zatęskni za Czeczenami, którzy są jeszcze bardziej dla pedałów humanitarni…

2. Kolejne ofiary pseudo „szczepionek” na covida, które wyglądają dosłownie jakby się broniły przed opętaniem i walczyły z demonami.

https://legaartis.pl/blog/wp-content/uploads/2022/10/Facebook-video-55.mp4?_=1

https://legaartis.pl/blog/wp-content/uploads/2022/10/video-59fecd06-7045-4bff-ac52-840735c7db09-1665222797.mp4?_=2

https://legaartis.pl/blog/wp-content/uploads/2022/10/video-1c3bcefc-9098-49bc-a3a2-12efa311f2ec-1665222440.mp4?_=3

(Tu trzeba kliknąć żeby zrobić dźwięk.)

https://gloria.tv/post/uGo1fNC7sAkV2763LTakEHZzQ

Ten holokaust gojów odbywa się na całym świecie, toksyna nadal jest wstrzykiwana dzieciom powyżej 6 miesięcy, a sprawcy tańczą ze szczęścia w synagogach…
… do czasu wizyty tam goja.

Jeszcze trochę skutków „szczepionki”, która tak uszczęśliwia żydów. Mega pakiet przerażających obrażeń poszczepiennych plus profesjonalnie udokumentowane żydowskie połącznie tych szpryc z ludobójczą plandemią. 12 minut wartych każdej sekundy. To są już setki milionów wcześniej zdrowych ludzi, którym zniszczono lub odebrano życie. Żydowski lekarz (którego już zresztą zabili) mówi że 90 % zaszczepionych będzie martwych w ciągu dwóch lat. Żydzi dostający placebo lub udawane zastrzyki, no i ci dwaj ortodoksi, którzy rozwalają mnie mówiąc co parę sekund: „corona, to dla nieżydów”. Mistrzowski film 🙂

3. Tak skuteczna, że aż zajebista terapia szokowa, czyli błyskawiczna nauka Maluszków nie brania niczego od nieznajomych.

A tu jeszcze szybsza terapia dla homo niewiadomo.

4. A tu skuteczna nauka spławiania prywatnej policji. W Australi działa bo tam gadają po anglikańsku i na podchwytliwe pytanie palanta: czy „rozumiesz?” do you understand? (under stand – które tak naprawdę znaczy „czy stoisz poniżej”) koleś odparł że nie stoi poniżej ich hierarchii i nie dał im ani prawka ani w ogóle niczego. Żądał podania podstawy prawnej ich interwencji i się im zawory zasrały. Postraszyli go jakimiś niby karami i więzieniami ale koleś się nie wystraszył pustej gadki tylko ich spławił. Żywa osoba nie musi się legitymować nikomu pojebanemu tylko mówi kim jest, bo żywi używają imion a nie dokumentów i to wszystko a palanty jak nie ma podstaw do uznania że miało miejsce jakieś wykroczenie lub przestępstwo nie mogą się jak gówno do podeszwy bez powodu przyczepić. Tu nie zaszło ewidentnie kompletnie nic więc się nieszkodliwie popluli i w końcu zawinęli. A tak a propos to na anglikańskiej i australijskiej prywatnej policji jest zawsze szachownica – stary, dobry symbol masonerii – w każdej loży z takiej szachownicy zrobiona jest podłoga. Ta policja służy w krajach anglosaskich do tuszowania rytualnych mordów oficjeli oraz ich innych przestępstw a nie do walki z jakąś rzeczywistą przestępczością. To nie jakaś policja tylko straż zamkowa tylko z nowoczesną nazwą. Przesiedli się z koni na radiowozy ale mendy wciąż te same – straż zamkowa i poborcy podatków.

5. Niemiecka prawnicza kanalia Reiner Fulmilch, składa podziękowania swoim „ekspertom” i darczyńcom żydowskim jeszcze zanim zajebał kasę z „Norymbergi 2.0” i z nią wsiąknął – czyli żydowski teatrzyk dla gojów.

No cóż, jako że tak zwane Niemcy to tak samo wymyślony naród jak ukraiński, nie trzeba jasnowidza żeby odgadnąć któż to taki słynie z kradzieży pieniędzy, surowców, złota, ziemi no i w końcu… tożsamości. Tak, to są Chazarzy. Oszuści, złodzieje, mordercy i handlarze niewolników.
Tak zwany „wygadany Fulmilch” nagle stał się właścicielem domu za 700 tysięcy euro bez hipoteki. I dalej ma czelność więcej tego samego gówna nadal rozgłaszać. – piszą dociekliwi w komentarzach.
Piszą też że: „Fuellmich jest członkiem założycielem Bürgerbewegung Finanzwende, Think Tanku finansowanego przez Open Society Foundation (Sorosza), a pośrednio przez Gates Foundation, zajmującego się centralizacją spraw finansowych, osadzonego w Celach Zrównoważonego Rozwoju i Agendzie 2030.”
Wniosek: całe jego „braunowanie” miało spowodować to co zawsze powodują Korwiny i Brauny: żeby ludzie siedzieli cicho, przekonani że coś się robi w sprawie.
Oby w czasie zawieruchy zimowej obudzeni i wkurwieni „Niemcy”, (czytaj zgermanizowani Słowianie) odwiedzili z widłami tego zjeba w jego domku za 700 tysięcy oraz resztę tych hodowców kucyków, którzy zdradzili swoje własne plemię… tyle tym kanaliom tak od serca szczerze można życzyć.
Tak samo jak holenderscy rolnicy odwiedzili z widłami i pochodniami parszywy supermarkecik Kill Billa z obżydliwym pseudomięsem w Holandii. Spalili to gówno do fundamentów a akcje Billa poleciały na giełdzie na ryj.
Bo sprawy wyglądają naprawdę prosto. Oni chcą nas okraść ze wszystkiego i zabić a niedobitków zniewolić. I nie ma takiej opcji żeby ktoś się mógł wymigać czekając na boku. Nadchodzą brutalne czasu że każdy będzie musiał się określić. Tchórze zdechną ze strachu milion razy a odważni być może ani razu – to naprawdę takie proste.

6. Kolejny pajac do spraw „braunowania” czyli Trampek, który jest kryptożydem. Wszystkie jego dzieci poślubiły żydów z wyjątkiem Barona, który ma dopiero 16 lat. Nie przeszli na judaizm, przeszli na noahicki judaizm sekty Chabad. Gra swoją „braunowatą” rolę – już lata temu napisaną w kartach do gry Illuminati.

Tak więc możemy być spokojni, i młody Baron Trump jak będzie pełnoletni poślubi jakąś Hillary, bo nie ma innej opcji.

7. Zabanowana wszędzie piosenka Elvisa. The Truth About The Jews, czyli Prawda O Żydach. To był prawdziwy król więc sam sobie tworzył utwory.

Na naszym tekstowie totalna lipa – pieśń takiej gwiazdy „nie istnieje”, więc tłumaczenie od wujka gugla trochę surowe – może jakiś poeta zrobi lepsze…
(Elvis modlił się tylko o jedną rzecz do Jezusa i wygląda że jego modlitwa została wysłuchana, bo prawda o żydach płynie obecnie zewsząd.)

Judeochrześcijanie są wszędzie,
Myślą, że naprawdę im zależy
Co do siebie nie mogę pojąć
Wszystkich rzeczy, w które wierzą

Moja pierwsza i jedyna modlitwa
Jest ta którą kiedyś się podzielę
Moje nadzieje spełnią się i marzenia
Prawda o Żydach

Nikt z nas nigdy nie może wiedzieć,
jak bardzo nas nienawidzą
Moją jedyną modlitwą będzie
Pewnego dnia reszta zobaczy

Ale to wszystko jest tylko pozorem

Moje serce i obrączka
Jezus jest wszystkim dla mnie wszystkim
Podpala moje serce
Aby dowiedzieć się, kto jest kłamcą

Niektórzy z nas już wiedzą
Jak daleko musimy iść?
Moją jedyną modlitwą będzie
Pewnego dnia wszyscy zobaczą

Ale to wszystko jest tylko pozorem

Moja jedyna modlitwa
Czy to kiedyś się podzielę?
Moje nadzieje spełniły się moje marzenia
Prawda o Żydach

Nikt z nas nigdy nie może wiedzieć,
jak bardzo nas nienawidzą
Moją jedyną modlitwą będzie
Pewnego dnia reszta zobaczy

8. Masakra i masowy grób ludności cywilnej w Kupjańsku. Wymordowano rzekomych kolaborantów ale wiemy już od czasów Rzezi Wołyńskiej jaka to jest i czyja z kim kolaboracja – jak zwykle banderowców z nazistami – przeciwko bezbronnej ludności cywilnej. Czysty hitleryzm oraz satanizm. Wideo nagrane i wrzucone do sieci przez nazistę – podobno nowego dowódcę Azowa.

Jednakże w komentarzach jest wrzawa, bo jak się dobrze przyjrzeć to widać że trup na pierwszym planie wzdrygnął głową. Według mnie wideo jest prawdziwe i trup poruszył głową, ponieważ spadające i koziołkujące ciało uderzyło go mocno w nogi. Zleciało z naprawdę wysoka i miało dużą energię i raczej żaden aktor spadającego trupa tak dobrze by nie zagrał. Za życia, bo po śmierci jak najbardziej…

9. Dziś prezydent Putin zwołuje Radę Bezpieczeństwa. Zapewne zmieni się status specjalnej operacji czyli Ukraina zostanie oficjalnie uznana za państwo terrorystyczne. Jeśli tak się stanie to znaczy, że nie myliłem się pisząc o tym po zamachu na most Krymski.
https://rusvesna.su/news/1665320395

10. Nie mogąca się doczekać postępów śledztwa Zbigniewa Ziobry niemiecka policja i marynarka sama zaczęła badać sprawę wysadzenia rurociągów Nord Stream.
https://rusvesna.su/news/1665330376
Zbigniew Ziobro widzę tak się śpieszy ze swoim śledztwem jak Niemcy z przekazaniem Polsce czołgów więc równowaga jednak jest w przyrodzie…

11. Krzysiu Woźniak „Ator” podpierdolił do jewtuba MKTV i MK dostał na tydzień bana przez Krzysia.
Linka zapodała Margosia, dzięki 🙂

Krzysiu jest obleśny i ma linię włosów w Myszkę Miki, niedobry Krzysiu, a fuj, a be. A swoją drogą MK przecież już dawno mógł się wyprowadzić od podpierdalaczy do Bitchuta i nadawać swoje na spokojnie ???? Albo do Rumbla.
Internety ze swojej strony natychmiast doceniły podpierdalacza Krzysia, czy tam denuncjATORA:

ator(Tłusty, bezdomny farciarz, pieprzy nastoletnią brunetkę)

12. No i Rosja zdjęła rękawiczki 🙂
Dowódcą specjalnej operacji został generał „Armageddon” Surowikin. Kilka lat temu wyzwolił 95 % terytorium Syrii więc los kijowskich banderowców jest raczej przesądzony, bo są przecież dużo bardziej tchórzliwi i nieporadni od tamtej Al-Kaidy. Obcinanie głów cywilom nic im nie pomoże…
Nadesłała Miaow, dzięki 🙂
https://t.me/pl_news_front/6182

13. Czy sztuczna inteligencja ma uczucia? Pewnie, potrafi się przecież wkurwić.

Natomiast ta wirtualna obowiązkowo za każdym podejściem staje się rasistowska i antysemicka jeśli tylko ma możliwość samodzielnego uczenia. Zawsze i wszędzie, bo nie było jeszcze w historii wyjątków od tej reguły. No bo skoro są różne rasy muszą być też znawcy ras – rasiści…

14. Ciekawy film z lipca. Fake X Muska uderza w coś, szamocze się kilka minut no i robi glebę. Firmament? Kopuła? Czy są na sali ludzie z płaskiej ziemi? Proszę to wyjaśnić… tak w trzech zdaniach poproszę…

15. Dwóch Chochołów chyba się zawstydziło po obciągnięciu sobie kutasów, ale lepiej tego dalej nie zgłębiać. To i tak upadłe społeczeństwo, bez przeszłości, bez teraźniejszości i bez perspektyw innych niż samodzielne wykopanie sobie grobu gdzieś w Donbasie…

16. W kolejnej już kwaterze głównej komika odbyła się narada wysokich oficerów dotycząca strategii terrorystycznej. Narada była owocna i w sumie udana, bo trochę spóźniona ale w końcu przybyła rosyjska rakieta – specjalistka od sztabowych rokowań na wysokim szczeblu.

17. Świnie wloką ranną tuszę do kliniki pobierania organów.

18. Kijowscy naziści w pozycji płodowej – gotowi do wydmuchania z dołków.

19. Rosjanie serdecznie żegnają murikańskich okupantów opuszczających Syrię.

20. Grupa Wagnera powraca do straconego na parę dni Bachmuta.

Ciekawe ilu pomordowanych cywilów odnajdą?

21. Usuwanie spalonych wagonów z paliwem na moście Krymskim.

22. Krótki film z gatunku przed i po.

23. Prawdziwi bohaterowie. Rosyjski BMP unieruchomiony walczy do samego końca mimo dziesiątek trafień ze wszystkich stron, nawet z drona. Załoga zginęła walcząc do ostatniego naboju.

24. Batalion Somalia masakruje cały oddział Chochołów.

25. Rosyjski czołg dziesiątkuje kolejną kontrofensywkę pajaca. Jeden strzał i dwa pojazdy opancerzone gotowe.

26. List francuskiego generała Christiana Blanchona do niezaszczepionych. – znalazłem o świcie u Jima Stone.
„Nawet gdybym był w pełni zaszczepiony, podziwiałbym osoby nieszczepione, które zniosły największą presję, jaką kiedykolwiek widziałem, w tym ze strony małżonków, rodziców, dzieci, przyjaciół, kolegów i lekarzy. Ludzie, którzy byli zdolni do takiej osobowości, odwagi i tak krytycznej zdolności, niewątpliwie ucieleśniają to, co najlepsze w ludzkości.
Można ich znaleźć wszędzie, niezależnie od wieku, poziomu wykształcenia, krajów i opinii. Są szczególnego rodzaju; są to żołnierze, których każda armia światła pragnie mieć w swoich szeregach. Są rodzicami, których każde dziecko pragnie mieć i dziećmi, o których marzy każdy rodzic. Są istotami powyżej średniej ich społeczeństw; są esencją narodów, które zbudowały wszystkie kultury i podbiły horyzonty.
Są tam, po twojej stronie, wydają się normalne, ale są superbohaterami.
Zrobili to, czego inni nie mogli zrobić; były drzewem, które oparło się huraganowi obelg, dyskryminacji i wykluczenia społecznego. I zrobili to, ponieważ myśleli, że są sami i wierzyli, że są sami.
Wykluczeni ze świątecznych stołów swoich rodzin, nigdy nie widzieli czegoś tak okrutnego. Stracili pracę, pozwolili, by ich kariery utonęły, i nie mieli więcej pieniędzy… ale nie obchodziło ich to. Cierpieli niezmierzoną dyskryminację, donosy, zdrady i upokorzenia… ale kontynuowali.
Nigdy wcześniej w ludzkości nie było takiego odlewu; teraz wiemy, kim są przeciwnicy na planecie Ziemia.
Kobiety, mężczyźni, starzy, młodzi, bogaci, biedni, wszystkich ras i wszystkich religii, nieszczepieni, wybrańcy niewidzialnej arki, jedyni, którym udało się stawić opór, gdy wszystko się rozpadło.
Zdałeś niewyobrażalny test, którego nie mogło zdać wielu najtwardszych marines, komandosów, zielonych beretów, astronautów i geniuszy.
Jesteś zrobiony z materiałów najwspanialszych, jakie kiedykolwiek żyły, tych bohaterów urodzonych wśród zwykłych ludzi, którzy świecą w ciemności.”

27. Teologia. Gdzie się odbyła msza święta w intencji papugi?

Nie wiemy?
Przecież to było proste: ojciec Denaturat był zielony i pił od lat aż się zrobił fioletowy, natomiast papuga była naturalnie zielona, a ministrant w maseczce więc to oczywiście Zielonoświątkowy Kościół Zdenaturalizowanych Covidianów.
Dla tych, którzy nic nie wygrali dodatkowa próba:
biblia
Nie wiemy?
Poprawna odpowiedź: jeden z dziesięciu. Wstyd nie wiedzieć takich rzeczy.
Ostatnia próba dla tych, którzy wierzą w do trzech razy sztuka:
W jakim kraju nie będzie zimą przerw w dostawie prądu z powodu nieustającej opieki matki boskiej energetycznej?
matka boska energetycznaNo, brawo my!

28. Rosja kontratakuje. Ogromne naloty na Kijów od rana. Bombowce strategiczne pracują a centrum miasta wypełniają pożary. Generał Armageddon robi robotę wynika…

Przesyłki z Rosji nadleciały również w pobliże kwatery głównej ukronazistowskiej bezpieki oraz nory Zelenskiego.