Szybkie Wieści… 59

Iskander

Jak widać zakończyła się epoka pieszczot z banderowską dziczą i generał Armageddon daje im popalić od pierwszej chwili swojego dowodzenia specjalną operacją.
Oczywiście nie jestem telepatą i nie wiem jaką dalej obejmie generał strategię ale wiem doskonale jaką ja bym obrał będąc na jego miejscu i dysponując jego sprzętem.
Pierwszą i podstawową sprawą byłoby wysłanie do Kijowa i pozostałych wielkich miast bombowców strategicznych i zbombardowanie wszystkich największych miast Ukrainy ze szczególnym uwzględnieniem Kijowa. Bombami burzącymi ale tak żeby nie zabić cywilów. Po prostu nastawiłbym zapalniki żeby bomby eksplodowały nieszkodliwie dla ludności powiedzmy 300 – 500 metrów nad ziemią i…?
I wybiły w mieście wszystkie szyby. Co do sztuki. Każdą szybę w każdym oknie bym skasował. I to wszystko. To jest bowiem najprostsza strategia na całkowite zwycięstwo. Nigdy jeszcze tego nie robiono ale to jest dobry powód żeby w końcu spróbować na zasadzie: „hej zróbmy to i zobaczmy co się stanie”.
Ten prosty manewr wykonany przed zimą może wydawać się śmieszny ale na dobre odwiódłby Chochoły od knucia jakichś aktów sabotażu i dywersji i całkowicie zajął ich swoimi „pilnymi” sprawami, czyli pośpiesznym wstawianiem foli w okna i zabijania ich deskami żeby nie zamarznąć. Oprócz tego mogliby zamiast partyzantować gdzieś po Donbasie rąbać sobie nieszkodliwie drewno na opał w lesie, wycinać drzewka w parkach oraz ciąć stare meble żeby się ogrzać.
Bo elektrownie też koniecznie trzeba by im zbombardować.
To tyle. A cała reszta to niekończąca się lista plusów dodatnich.
Ponieważ taka Polska mogłaby na tym nielicho skorzystać, bo prócz produkcji zniczy jest też potęgą w produkcji okien. Na długie lata wszystkie polskie firmy miałyby pełno zamówień gdyby trzeba powymieniać stolarkę w tych wszystkich Kijowach.
Dodatkowym plusem takiego bombardowania są opady. Śniegu, deszczu i deszczu ze śniegiem, bo jak w tych rządowych rezydencjach klauna naleci do środka przez wybite okna woda to wszystkie te parkiety pięknie dęba staną i cudownie wytworzą kolejne zamówienia polskim artystom wykonawcom. Polska bowiem nie tylko zniczami i oknami stoi ale też branżą parkietową. Mnóstwo Ździchów, szwagrów i teściów zna się na układaniu parkietu, płytek i linoleum no więc wiadomo – lata prosperity czekają całą branżę teściowo szwagrową.
Kolejnym plusem jest to, że jak już Chochoły do Sylwestra powstawiają te nowe okna i przylepią nowy parkiet, no to na Nowy Rok znowu będzie możliwość ich strategicznie zbombardować…
Męczyłbym ich tak aż do bezwarunkowej kapitulacji. Okna i elektrownie. Najdalej w lutym Chochoły sami wzięli by widły i poszli po Zelenskiego.

11 październik 2022

1. Ukraiński nazista czyli heroj Ukrainy, mówi: „„Dopóki żyję i mam się dobrze, jeśli dotrę do Kachowki, powieszę wszystkich znajomych, których znałem. Jednych zabiję na miejscu, innych powieszę. Tak więc muszę przeżyć aż dotrę do Kachowki.”
https://www.bitchute.com/video/qScyNMHkgJiP/
Kolejne potwierdzenie Rzezi Wołyńskiej oraz tego co dwa dni temu mówił normalny Ukrainiec podesłany przez Agę. Oni będą mordować dopóki sami nie zostaną zabici, ponieważ to są wyhodowani przez Niemców i żydów terroryści i dopóki pochodzący z Ukrainy Andżej Duda i jego żydowska żona będą ich uzbrajać.

2. W Lwowie ciemność. Nie ma prądu ale są świeczki.
https://rusvesna.su/news/1665429877
Mądrzy Ukraińcy już pewnie na pniu wykupują promocyjne znicze z Lidla na wszystkich świętych…

3. Kolejne ciekawe ustalenia dotyczące masakry cywilów na filmie nazisty z Azowa. Film poruszył od wczoraj dosłownie cały świat.
https://rusvesna.su/news/1665319099

4. Kolejny film z tej masakry: nieudolna próba doklejenia w edytorze obrazu czerwonej opaski na „egzekutorze” co by miało winę zrzucić na Rosjan. Widać wyraźnie, że opaska jest nieudolnie dorysowana i ma „opóźnienie” do reszty obrazu.
Filmik w linku:
https://rusvesna.su/news/1665428410

5. Oszust Morawiecki znowu chce się podzielić norweskim gazem z sobą, swoją żoną, jej chłopakiem i Norwegami. Sprawiedliwie i po równo.
https://rusvesna.su/news/1665428057

6. Ukraińska bezpieka wszczęła poszukiwania Marii Zacharowej, generała Armageddona, Dymitrija Miedwiediewa i jeszcze chyba Misia Coralgola, bo oni tak na niby serio…
https://rusvesna.su/news/1665425259

7. Od dzisiaj Ukraina przestała eksportować prąd do Europy. Klaun będzie musiał wąchać chudszą kokainę…
https://rusvesna.su/news/1665417040

8. U Muricanów znowu panika. Ambasada nawołuje Amerykanów do ucieczki z Ukrainy.
https://rusvesna.su/news/1665405559

9. To był piękny dzień więc lecą piękne filmy. Elektrownia Lwów:

10. Dronik z termowizją robi porządek wśród sabotażystów cierpiących na bezsenność.

Poszli spać jak niemowlęta…

11. Rakiety przylatujące do Kijowa.

12. Dniepropietrowsk

13. Klaun posmutniał po ataku rakietowym i poszedł nakłamać Ukraińcom o rzekomo zestrzelonych rakietach. Nie wyjaśnił jednak dlaczego jego „zwyciężający kraj”, nagle rozpadł się na kawałki w zaledwie 3,5 godziny. No bo jak wyjaśnić że pół Upadliny zostało znowu bez energii?

No cóż, wojskowa parada mogłaby więcej w jego wizerunku poprawić niż tłumaczenie się z kolejnej klęski, którą widział wczoraj na własne oczy każdy Ukrainiec. Wojskowa parada Warchołomyr – taka z przytupem i z taktycznymi stanikami. Totalnie męska parada wojskowa.

zelenski1

14. Dzień w dzień drony polują.

15. Kolejna body kamerka zdjęta z taktycznego biustonosza u martwego najemnika.

16. Kijowskim transwestytom specjalna operacja nie za bardzo się podoba od momentu kiedy są odrobaczami.

Ja się nie znam ale w komentarzach internetowi doktorzy piszą że tamtego na ulicy małpia ospa zabiła i stąd zdenerwowanie pederastka…

17. Justin Bieber robi sobie emeryturę, bo po trzech dawkach osiągnął już wiek emerytalny i wygląda jak emerytowany Rambo.
Ale zabawa trwa dalej, bo sprawdzacze faktów z Indii już ustalili w międzyczasie, że to nie od szczepionki mu się tak z buzią porobiło 🙂
https://www.indiatoday.in/fact-check/story/pop-star-justin-bieber-facial-paralysis-false-claim-covid-vaccine-vancouver-times-satire-article-1976071-2022-07-15

18. Bardzo ładne ujęcie z przybycia rakiet do Lwowa.

12 październik 2022

1. Lwów. Woda, prąd i zasięg magicznie zniknęły. Chochoły gromadzą się pod polskim konsulatem gdzie jeszcze można złapać trochę zasięgu…

2. Trwa reakcja łańcuchowa. Z opisu do filmu: w rejonie Wyszogrodu na północ od Kijowa wybuchł wielki pożar. W mieście nie było syren przeciwlotniczych, odgłosów eksplozji i uderzeń rakietowych. Jednak znajduje się tam kijowska elektrownia wodna na Dnieprze. I niewykluczone, że właśnie tam wybuchł pożar, spowodowany skokami napięcia spowodowanymi skutkami wczorajszych ataków rakietowych. Jeśli to prawda, to kolejny dowód lipnego systemu energetycznego Ukrainy.

3. Elektrociepłownia Bursztyn została też skalibrowana w Iwanofrankowsku w związku z zapowiadaną wizytą Dziadka Mroza na Ukrainie. Dziadek ma wpaść na imprezę Ciemna Zima.

4. Czeczenia na serio szykuje się do wojny. Ahmat Siła.

5. Zajebista prezentacja Władimira Putina dla Emanuelli chyba już dotarła do adresata, bo francuska policja sprawdza teraz zbiorniki paliwa ludziom, którzy wybrali się zatankować paliwo. Chodzi o to żeby ludzie za dużo paliwa nie mieli, tylko żeby mieli trochę. Dużo śmiesznych scen w filmie z Francji 🙂

https://vidmax.com/video/215339-watch-as-the-people-of-france-go-ape-shit-on-each-other-as-gasoline-runs-out-nationwide

6. Robotnicy tak biegli w Ameryce do roboty że jednemu nogi się odłamały. To się nazywa duch walki z bezrobociem.
https://vidmax.com/video/215322-man-s-leg-snaps-while-racing-a-co-worker-in-a-factory

7. Koronacja krula Karola Czeciego na krula Ogromnorękiego ma się odbyć 6 maja w przyszłym roku. O ile dożyje, bo rząd jej jebanej mości już ćwiczy procedury Operacji Karol Delta Czarli – pogrzebu Karola Ogromnorękiego. Wszystko musi być dograne gdyby Karol zesztywniał: zaklinacze węży i kobziarze mają być w pogotowiu, bydło wymyte i uczesane żeby na procesji nie capiło starymi kozłami, karetę trzeba po Elżbiecie odkazić żeby Karola Elżbietą nie zarazić, konie wypastować, wykastrować i wypolerować a bileterów na rogatkach strategicznie rozstawić żeby ceremonia się zwróciła. Być może sprowadzony zostanie tym razem biznesmen Donald Trump, który ogarnął pogrzeb żony Ivany i w 15 dolarach się zmieścił, kiedy ją zakopał pod płotem na polu golfowym. Trampek na bank wypchałby Karola i ustawił przed Big Benem żeby zanim stary się rozsypie chociaż na kozackie selfiki turystów ponaciągać…

8. Smutny film o zagranicznych najemnikach którzy coś na tyłach planowali ale nie wiadomo co bo nagle udali się do Walhalii. Nikt nie ocalał.
Filmik w linku:
https://t.me/pl_news_front/6270

9. Lichwa zdycha. Z powodu braku chętnych na murikańskie obligacje „Bank Rezerwy Federalnej”, która nie jest federalna tylko Rotszylda, popłynął na 2.9 biliona dolarów.
https://t.me/pl_news_front/6257
Mateusz Morawiecki prowadzi rokowania z chłopakiem swojej żony żeby się on z Iwoną i z Rezerwą Federalną chociaż działkami sprawiedliwie podzielił.

10. Azjaci powracają do dalszych badań nad odwieczną mistyką ruchomych schodów, która stanowi dla nich egzystencjonalną, niezgłębioną tajemnicę od zarania świata.

Dla przypomnienia – oto sławni starożytni Azjaci – którzy byli pierwszymi pionierami badającymi zagadkę diabelskich schodów. Dobre wyjście z progu – niemal idealne – ale potem czasoprzestrzeń nieoczekiwanie odgięła rzeczywistość od pionu i wywołała turbulencje kontinuum kwantowego.

Wkrótce zresztą sztuczna inteligencja zastąpi Azjatów.

Amerykanie jednak się nie poddają i dumnie dotrzymują kroku będąc tuż, tuż za Azjatami.

11. Bardzo ładny przylot rakiety do Kijowa.

12. Już siedem lat temu NATO ćwiczyło wysadzanie rurociągu Nord Stream. Podczas ćwiczeń zgubiło drona podwodnego, który podczas rutynowych oględzin został odnaleziony.
https://tass.com/world/1520571
Po co ćwiczyć coś jeśli się nie chce tego zrobić?
Słonce Peru przecież od lat ćwiczy literkę „R” po to właśnie, żeby ją kiedyś poprawnie wymówić… a jak już naumi sie i wymówi odejdzie w chwale spełniony… znaczy spermiony.

13. Pod Chersoniem jeszcze się błąkają jakieś niedobitki.

14. Szczątki jakiegoś czołgu i jego załogi.

15. Ukraińska kwatera ma problem – ktoś sra po kątach – sztab prowadzi dochodzenie, przesłuchuje świadków i nadal szuka winnego.

16. 4 Brygada Ługańskiej Republiki robi szturm pancerny na pozycje chocholskie – fantastyczny widok z miejsca w pierwszym rzędzie.

17. Hollybrud. Wypływają dziwne sprawy. Piszą że pedofil Steven Spielberg zgwałcił analnie Hether O’Rourke (blondynkę) podczas kręcenia Poltergeista a potem odesłał ją do domu zamiast do szpitala! Mała zmarła oczywiście, a rodzice zostali przekupieni!
https://steemit.com/conspiracy411/@conspiracy411/hollywoodpedophilia-thepossiblemurderofheatherorourke-uoj58uy1ex
spielberg
Żydzi panikują. Nadchodzi bowiem nieuchronne rozliczenie za wszystkie talmudyczne zbrodnie na ludzkości. Gdzieś tam krąży po amerykańskich internetach radosna petycja: „W każdy piątek robimy uderzenie żyda w twarz – podpisz petycję, przyłącz się do akcji.”
zyd
Hmm… chyba coś jest na rzeczy bo antysemitym w Ameryce poszybował jak nigdy jeszcze w dziejach – normalnie do gwiazd. Te komenty pod adresem żydów na ich portalach są już takie że tak bardzo zasłużony dla żydów Hitler, nieśmiało by się zawstydził…
Stwierdzam, że straszne rzeczy ludziom wyrządzili i strasznie ludzie ich za to nienawidzą.

18. Wracając do spraw niepoważnych – na Chersoń znowu się wybrała jakaś ofensywa niepoważna.

19. Sprzęt z Mad Maxa już robi kilometry okopów. Czyżby na zimę się szykowała wojna pozycyjna?

20. Specjalistka od bycia Rotszyldem powiedziała, że elektrownie atomowe nie są takie złe jak węgiel. Ona się zna bo jak zrobiła eksperyment z palcem w gniazdku to otrzymała siódmy zmysł autyzmu. Mogłaby w końcu poznać holenderskiego farmera, żeby poznać pogląd rolnika na życie, bo jej szyja zrobiła się muskularna i zapewne jest ciasna dookoła.

Pamiętam jak nasz specjalista od bycia Jarkiem też mówił obelżywe rzeczy o węglu. Mowa nienawiści, normalnie. On też wie co mówi bo jak zrobił eksperyment z bratem w samolocie to brat mu się zwęglił.

21. Dla wymagających, którzy mówili że widzieli już wszystko – czy widzieliście drzewo goniące po jezdni  kobiety?

22. Z drzewami trzeba uważać – narwane się robią ostatnio. Widzieliście agresywne drzewo które wyskoczyło z ziemi i rzuciło się na spokojny autobus?

Coś czuję, że one czują, że idzie ciemna zima i dużo siekier będzie robić robotę. Mam teorię, że drzewa denerwują się jesienią.

23. Dziś Nazilensky znowu obudził się z krzykiem. Śniło mu się, że jechał pociągiem i spotkał stryjka.
zelenski
Jak już został ubrany, nadal krzycząc zażądał tarczy antyrakietowej od państw G7
https://rusvesna.su/news/1665520530

13 październik 2022

1. No i odbyła się dawno temu tu zapowiadana druga próba desantu na elektrownię atomową Zaporoże. Większość łodzi desantowych została zatopiona, zginęło na razie 30 ludzi, których ciała już są odnalezione. Reszta się rozpierzchła lub jest zaginiona więc nie wiadomo ilu jeszcze z 450 Jamesów Bondów jest na dnie, a ilu dryfuje pod powierzchnią.
https://rusvesna.su/news/1665565228

2. Rurociąg Przyjaźni został uszkodzony na terenie Polski. Być może minister Ziobro kopał pod Karaluchem jakieś dołki, a być może Morawiecki. Mogli to być również Ukraińcy kopiący fundamenty pod nową piramidę Cheopsa pod Płockiem dla faraona Zelenchamona. Ale tak czy siak ważne że ropa nie płynie do Niemca i jest to bardzo dobra wiadomość, bo Francuzom nie mającym paliwa będzie teraz razem ze szkopami raźniej.
https://rusvesna.su/news/1665559749
Pozostałe odcinki – transportujące ropę z Rosji do Polski – funkcjonują normalnie. Alles is gut und fantastisch und ordnung, meine liebe freunde…
Morał?
Na razie tym rurociągiem można przesłać do Niemiec kilkaset ton murzynów dziennie i kilometr sześcienny dobrego powietrza z Syberi żeby Niemcom schłodzić przegrzaną gospodarkę i nie narazić ich na wydatki związane z klimatyzacją. Natomiast ropa naftowa popłynie rurociągiem jak tylko spłyną za II wojnę światową reperacje i odszkodowania. Tak sobie żydy chytre na tą kasę wykoncypowały. Można więc te dobre wiadomości przekazać Analnej Lenie, która zbyt pochopnie sprawę odszkodowań bezmyślnie „zamknęła”. Niech sobie ze starą torbą Ursulą zrobi dorożkę Daimler z napędem na kucyka.
Ech kurwa, jak ta Pani Karma cudownie działa.

3. Zagraniczny najemnik „Ptak” powrócił do Muriki z Ukrainy. Wyleciał do domu we wtorek w worku na zwłoki.

4. Czarny raper Kanye West napisał na Tweeterach że idzie na wojnę z żydami. Miał 3 miliony lajków czy tam jakichś łapek więc został zabanowany. Ścierwościek już tydzień w amoku – wyciągane są najstarsze i najbardziej zboczone kukły z Hollybrudu żeby robić czarnemu hejt. Wrzawa narasta do granic panicznej histerii. Nawet stara torbiel Jammie Lee Curtis wyglądająca zawsze na chłopczycę a obecnie na starego zniszczonego przez alkohol dziada, zaczęła pod adresem czarnego ujadać 🙂
https://www.dailymail.co.uk/news/article-11296055/Kanye-West-posts-disturbing-tweet-claiming-hes-going-def-3-JEWISH-PEOPLE.html

5. Kolejny terrorysta złapany. Szykował zamach bombowy na centrum logistyczne w Briańsku.

6. Kobieta z brodą nad jądrami pragnie wprowadzić nowy podatek w Nowej Zelandii. Podatek od bekających krów.

Gdyby nie końskie zęby można by ją w sumie nazwać krową. Bykiem znaczy.

7. Oczko odpadło temu misiu. Cud zachodniej techniki. Kaczyńskiego można w ciemno wsadzać.

8. Brutalne zderzenie czołowe samochodów z udziałem dzieci.

9. Senator PIS Stanisław Karczewski – z zawodu chirurg, a z przyzwyczajenia idiota – udał się do szpitala na tak zwaną „drobną operację” i na pewien czas będzie mówi: „wyłączony z polityki”.
https://wiadomosci.wp.pl/senator-karczewski-po-operacji-wylaczony-z-polityki-6822137235925824a
Jednakże podłączony był pod plandemię i publicznie szczepił się jak głupi no więc to musiał być jeden z tych dyplomatołów, którzy uwierzyli w rzekome szczepionki na nieistniejące pandemie. Dwa lata temu jako marszałek senatu wył groźnie w masce na ryju o powszechne szczepienie, (foto kretyna w poniższym linku) co daje pogląd już milionowy raz na to, jak niewyobrażalnie nędzne są umysłowo te wszystkie rządzące barany. Oni chyba już tak nisko się plasują, że mają nie iloraz tylko iloczyn inteligencji, skoro nawet we własne debilne do bólu kłamstwa, zaczynają jak w święty obrazek wierzyć.
https://www.senat.gov.pl/aktualnoscilista/art,13299,tomasz-grodzki-i-stanislaw-karczewski-apeluja-o-szczepienie-sie-przeciwko-covid-19.html
„Wyłączenie czasowe z polityki”? Eche…. no u zaszczepionych jest tak samo jak u śpiewaków, piłkarzyków i innych cwelebrytów nie czasowe ale dożywotnio trwałe. Krótkie ale trwałe. Do polityki już więc senatora „podłączonego” nie zobaczymy, tylko raczej pod respirator, żeby służba zdrowia mogła go uczciwie udusić i legalnie zarobić jeszcze trochę na nim. Tam przecież każda pielęgniarka dla 60 złotych życzliwie mu kolejną dawkę poda.
Na grobie mogą mu, jeśli o mnie chodzi, wyryć złotymi literami jego własną złotą myśl (zassaną z powyższego linka):

„Dbajmy o to, by jak najwięcej osób się zaszczepiło, by żadna szczepionka nie została zmarnowana i by jak najszybciej wrócić do normalności.” – marszałek senatu wujek Dobra Rada

10. Sylwia Spurek, która mleka nie daje z powodu obustronnego zapalenia obydwu pleców, ostro skrytykowała podawanie dzieciom w szkołach mleka.

Niechybnie program „szklanka mleka” upadnie bo jeszcze nikomu Sylwi nie udało się wydoić.

11. Klaun już nie kocha Elona Muska więc Zachód już nie kocha klauna. Wypuścili materiał ze studia z którego pajac robił swoje reportaże udające, że jest „w terenie”.

Zachód go nie kocha, bo przejebał po całości sprawę Nowej Niebiańskiej Jerozolimy. Obecnie tak zwany Zachód czyli Stany Zjednoczone Afroameryki – łańcuchowy pies na smyczy syjonistów – stawia na Polskę i polskie mięso armatnie.
Plan gruby ale ja już oczami wyobraźni widzę te tysiące i dziesiątki tysięcy Polaków szturmujących punkty werbunkowe, żeby „walczyć” o dalsze okradanie naszego kraju ze wszystkiego.
Już widzę jak tam gdzie poległy te wszystkie Chochoły, Vikingi i murikańskie Ramboidalne Terminatory biegną Polacy, którzy o niczym tak nie marzą jak żeby wykopać sobie w mokrej ziemi przytulny dołek i spokojnie czekać na rosyjską artylerię, której wszystko jedno co jest do zmielenia. Dla niej nie ma bowiem absolutnie żadnego znaczenia czy to będzie listonosz, komandos czy ukraiński transwestyta. Każdy kozak zdycha w tych dołkach dokładnie tak samo nawet nie zbliżając się na 10 kilometrów do jakiegoś Rosjanina. Tak więc już dziś jasno i klarownie widzę jak Polacy biegną pod kaczym sztandarem walczyć żeby USA dalej mogło na Ukrainie i w Polsce kraść gaz, ropę, miedź, zboże, dzieci i wszystko inne żeby wyżywić za oceanem swoich wielkich wszystkożernych czarnych braci. Ba, widzę nawet jak każdy Polak oddaje swoją pensję dla Ukrainy, żonę i dzieci dla amerykańskich murzynów, a mundur na wojnę i uzbrojenie kupuje na wzięty u Morawieckiego kredyt.
Ameryka zdycha. I prawdopodobnie pociągnie Zachodnią Europę na dno za sobą. Już dziś trzeba się zatem przeorientować na Rosję, gdzie wszystko jest szczere, uczciwe oraz normalne. Tam nadal jest stara, dobra normalność – tam wszelkie zło lub korupcję rozpalonym żelazem się wypala i tam nie potrzeba na nowo koła wynajdywać. Wszystko co Polakom potrzeba – jest za wschodnią bratnią, słowiańską granicą. Siła, bratni ludzie, uczciwość. Za zachodnią granicą natomiast sami złodzieje, oszuści, zboczeńcy, zdrajcy i odwieczni wrogowie. Którzy właśnie widowiskowo idą na dno. Muricanie dopilnują żeby Europa na pewno zdechła a Rosja dopilnuje żeby zdechła Murika. I w ten prosty sposób Polska będzie miała okazję wreszcie rozwinąć skrzydła i stać się przyjazna wobec Rosji. Przepędzenie tej dziczy z sejmu i kurw urzędniczych to już drobiazg, bo syjonizm z Palestyny bez Muriki również jest skończony. Do Polski lichwiarze nie przyjadą, bo Rosja na takiego wrzoda u swych granic nigdy nie pozwoli. Już mieli Upadlinę… i wiedzą czym to grozi.

12. Stara torba Ursula von der Pony zakupiła dla każdego Europejczyka po 10 dawek pseudo szczepionki na covida. Największy skandal korupcyjny wychodzi właśnie na światło dzienne w eurokołchozie.
https://t.me/pl_news_front/6294

13. Zelenski wystąpił z patriotycznym orędziem do muszli klozetowej, jaką otrzymał w ramach pomocy od Szulca.

14. Pod Chersoniem odbyła się kolejna niepoważna akcja komika.

15. Heroje ze sławnej Ukrainy zebrali się pod rosyjską ambasadą w Londynie żeby powydzierać mordy i ponawoływać do zamordowania wszystkich rosyjskich dzieci. Normalnie w biały dzień.

16. Tymczasem Grupa Wagnera narobiła Chochołom w okopach trochę bałaganu.

17. Dzieci nadal się bawią wyśmienicie.

18. Podobno na dniach ma runąć system finansowy. Nie w bananowych republikach ale na Zachodzie. I podobno ma być to matka wszystkich kryzysów. Na dniach. Kilku, nie kilkunastu. Zobaczymy więc co się będzie działo. Takie info podobno wyciekło z narady banku Angli. Radzą sobie samym, żeby w dwa, trzy dni coś nabyć co będzie miało wartość.

Prawda jest bowiem taka że banksterzy są spłukani. Mogą zrobić jądrową fałszywą flagę żeby sobie zresetować system i anulować wszystkie długi. No i wymordować jeszcze więcej ludzi. Trzeba uważać szczególnie na te ich pigułki z rzekomym jodkiem potasu, które mogą zawierać bukiet silnych trucizn.

14 październik 2022

1. Atak Kosiarek na Chochołki. Mocna sprawa.

2. Kolejne żniwa dronika Sparty.

3. Ukraiński dron usiłował staranować rosyjski ale dostał z liścia i przegrał przez nokaut.

4. Jeden strzał i dwa lub trzy Chochoły gotowe. Snajper wyczekał aż się ustawią w rzędzie i zrobił im strzał jeden na milion.

5. Bachmut bliski wyzwolenia. Ukraińcy uciekają jak szczury…

 

6. Niemcy wyszli na ulicę powiedzieć głośno jak bardzo tęsknią za Nord Stream.

Jakieś głupie lamenty. Nie myślałem że Niemcy są tacy sentymentalni. Chcecie gazu to podepnijcie Makrelę Mengel pod rurociąg i pompujcie w nią ładowarką co godzinę paletę ziemniaków z majonezem. Das kartofelsalat. Gazu nie ma i nie będzie.

7. Zelenski zaczyna wbijać noże w plecy swoim niedawnym dobrodziejom. Mówi że miał „bliskie stosunki” z Borysem i Dudą. Może być skandal na lini Andżej – Agata, bo wzwód u klauna podczas wizyty Emenuella Masturbowanego jest już na zawsze zapamiętany przez internety.
Jak wrzawa ucichnie i Agata nauczy się chodzić, raczej na pewno wyda książkę: „Kochankowie mojej Du*y”
Film w linku.
https://t.me/pl_news_front/6350

8. Kolejne rewelacje na temat covida których nikt nie chce słyszeć.
Nadesłał Michał, dzięki 🙂

12.10. Kolejne rewelacje, o których nikt nie chce słyszeć.

9. Znowu dronik zabija z góry granatami.

10. Murikański generał zgadza się z generałem bacą i mówi że Putin niszczy na Ukrainie nowy porządek świata i marzenia santa Klausa Szwaba.

11. Kolejny po raperze Kanye czarny znany inny czarnym buntuje się przeciwko żydom i mówi „pierdolić żydów i tych rabinów”

12. W końcu wymyślono nierozlewającą się kawę. Powinna się spodobać zaszczepionym bo mają taką samą nierozlewającą się krew.

13. Kokaina – Ukraina.

14. Wyłączenie światła w Charkowie.

15. Tramwaje jednak kursują zgodnie z rozkładem.

16. Ale ten Chochołek już nie kursuje w ogóle.

17. Siły zbrojne Hondurasu. Klaun może ich zatrudni do trzeciego desantu na elektrownię Zaporoże, kto wie? Albo do ukraińskiej edycji Mam Talent…