Szybkie Wieści… 60

putin_ochki_1

15 październik 2022

Wojna się rozwija a ludzie wszędzie biednieją.
Dlaczego?
Ponieważ cała kasa Zachodu jest drukowana przez żydów a następnie pożyczana na lichwiarski procent rządom państw zachodnich. Im więcej zatem te rządy pieniędzy roztrwonią lub zmarnują – tym więcej odsetek zarobią żydzi.
I tylko dlatego fundusze publiczne są wszędzie monstrualnie rozkradane lub wyrzucane w błoto. To są te ławeczki w parkach po pół miliona lub przekopy za miliardy. Im więcej pieniędzy zdartych z ludzi zostanie wrzucone w błoto na przykład na Upadlinie – tym więcej spłynie odsetek do żydów – to naprawdę takie proste. Im więcej ci Morawieccy ukradną publicznych pieniędzy – tym więcej zarobią żydowscy drukarze tej kasy.
Tak działa ten złodziejski system a mimo to Władimir „Antywirus” Putin, ograł zawodowych oszustów – lichwiarzy. Nie miał prawa w ustawionej partii z genetycznymi szwindlerami zwyciężyć a tu proszę bardzo: wszystkie ich grube plany zniweczył. I jeszcze się wzbogacił przy tym. Cztero lub pięciokrotnie.
Jakieś pytania?


1. Zdenerwowane czymś Chochoły powiedziały „dość” pod adresem rosyjskich dronów – samobójców i sprowadzili system przeciwlotniczy Buk. Drony – samobójcy od razu go zlikwidowały. Rozwaliły system, jak to się mówi 🙂

2. Plejadanie wylądowali w Ameryce. I od razu nauczyli się mówić po amerykańsku z kanadyjskim akcentem.

Komentarze pod filmikiem są z gatunku: „Oddałbym ostatnią kroplę benzyny, żeby to gówno spalić.”

3. Kolejna kontrofensywka. Szła całkiem bardzo dobrze aż do chwili pierwszego pocisku od rosyjskiej artylerii. Potem zrobiła w tył zwrot i cała naprzód.

4. Generał Armageddon – który zgasił Ukraińcom światło – pojechał im klasykiem: Witaj ciemności, mój stary przyjacielu. Piękne wykonanie 🙂

https://www.bitchute.com/video/H8ArqBLgP23a/

5. Miłość od pierwszego wejrzenia. Level Brazylia.

https://vidmax.com/video/215367-relationship-turns-deadly-toxic-when-girlfriend-stabs-her-man-in-the-back-twice

6. Uwaga dobry pies. Anioł normalnie. Musiał zostać pogłaskany przez Jezusa, bo uzdrawia inwalidów i w pakiecie robi obrzezanie.
https://vidmax.com/video/215364-dude-almost-left-his-own-skin-when-this-pitbull-got-serious

7. Amerykańskie żydostwo – które już na całego deprawuje tam szkolne dzieci na kierunku rozmaitych zboczeń – teraz pragnie odbierać je rodzicom, którzy nie wyrażą zgodę na ich transformację płciową.
https://vidmax.com/video/215360-virginia-lawmaker-introduces-bill-that-would-allow-the-state-to-remove-children-from-parents-if-they-don-t-affirm-their-pretend-gender

Ciekawe ile jeszcze upodlenia Amerykanie zniosą zanim na poważnie wezmą się w końcu za wycinanie tego wrzoda?

8. Grupa Wagnera wypala sobie drogę do Bachmuta.

https://www.bitchute.com/video/bbZ43h7iVOiF/

9. Jakimś ciekawym automatycznym moździerzem specnaz przepędza Chochołki.

10. Lekarze w Wielkiej Brytanii padają w takim tempie, że w przyszłym roku służbie zdrowia grozi całkowity kolaps. Konowały padają głównie od „szczepionek” na covida.
https://www.naturalnews.com/2022-10-14-hospital-doctors-quitting-industry-prone-complete-collapse.html#

11. Członek parlamentu EU mówi że nadmierny zakup „szczepionek” na covida to największa afera korupcyjna w dziejach ludzkości.
https://www.naturalnews.com/2022-10-14-covid-jab-over-purchase-biggest-corruption-scandal.html
Ten zakup stręczyła stara torba Ursula von der coś tam. A jej mąż jest w zarządzie pfizera.

12. W tym samym czasie ujawniono, że Macron i większość francuskiego rządu w ogóle nie jest zaszczepiona. Ujawnił to były kandydat na prezydenta we Francji Jean Lassalle, który twierdzi, że musiał przejść cztery operacje serca, aby naprawić szkody spowodowane przez „szczepionki” przeciwko koronawirusowi z Wuhan (covid 19).
(Istotne fragmenty tej publikacji)
„Szczepionka prawie mnie zabiła”, powiedział Lassalle, ujawniając, że wziął „szczepionkę Johnson & Johnson, ponieważ czuł się do tego zobowiązany jako członek parlamentu”.
Lassalle teraz głęboko żałuje swojej decyzji, ponieważ ukłucie „wypaczyło jego serce”.
„Więc miałem cztery operacje od 3 stycznia tego roku w klinice Ambroise Paré. W przeciwnym razie z pewnością bym nie żył”
Zapytany, dlaczego zrobił zastrzyk, Lassalle wskazał, że czuł się pod presją w ramach swojej pracy i wierzył, że jego koledzy politycy, w tym prezydent Emmanuel Macron, zrobią to samo.
Okazuje się, że Macron nigdy nie dostał zastrzyków.
„Ponieważ byłem posłem i nie chciałem sprawiać wrażenia, że ​​nie wykonuję swojej pracy”, ubolewał Lassalle. Ale nie wiedziałem, że Emmanuel Macron nie jest zaszczepiony. Nie wiedziałem, że większość członków rządu także nie, i nie wiedziałem jak wielu moich kolegów posłów też nie było. Chciałem dać przykład”.
Macron jest absolwentem programu globalistów „Młodzi globalni liderzy” Klausa Schwaba
W ocenie Lassalle’a Macron naciskał na wszystkich pozostałych polityków, aby zrobili coś, czego on sam nie zrobił.
To jest to, co nazywa się kłamstwem i jest to coś, co dzieje się cały czas w polityce.
Macron jest przecież absolwentem programu „Młodzi Globalni Liderzy” globalisty Klausa Schwaba, który jest częścią Światowego Forum Ekonomicznego (WEF). Kłamstwo jest standardem w tego rodzaju „edukacji”.
Wielu światowych liderów, którzy ukończyli szkołę Schwaba, odegrało kluczową rolę w narzucaniu masom oszustwa – a Macron nie jest wyjątkiem.
Wydaje się, że celem jest celowe załamanie obecnego porządku światowego poprzez masowy chaos. Obejmuje to ograniczenia związane z planem, zamykanie firm i inne szkody dla gospodarki.
Plandemia trwa już prawie trzy lata i jesteśmy świadkami ciągłego załamywania się łańcuchów dostaw w obliczu trwającego kryzysu energetycznego, inflacji żywności i czynszów oraz innych nadchodzących katastrof.
W sekcji komentarzy na stronie internetowej Fundacji RAIR, gdzie zostało to zgłoszone, jedna osoba podkreśliła wiele innych nazwisk oprócz Macrona, którzy byli zaangażowani w masowy globalny program ludobójstwa znany jako „COVID”.
Są to między innymi Ursula von der Leyen, przewodnicząca Komisji Europejskiej; miliarder eugenik Bill Gates i jego żona Melinda; premier Kanady Justin Trudeau; Tony Fauci; Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski i wszyscy dyrektorzy generalni w całej Big Pharmie.
Warto również zauważyć, że Ivanka, córka Donalda Trumpa, jest również absolwentką programu Young Global Leaders – co oznacza, że ​​również była zanurzona w tajniki globalizmu zdefiniowanego przez WEF.
https://www.naturalnews.com/2022-10-14-macron-most-mps-not-vaccinated-says-politician.html

13. A „szczepionka”, której nie wziął Emanuel Masturbowany, Kill Bill Gates, Ursula von der coś tam, Morawiecki oraz reszta zboczeńców ze stajni santa Klausa, spokojnie zbiera swoje żniwo: w krajach UE o największym wyszczepieniu jest… największa śmiertelność. Ta nadmiarowa. Ujawnił to przedstawiciel Rumunii. Parlament EU jest w udawanym słabo szoku.
https://www.naturalnews.com/2022-10-14-eu-countries-highest-vaccination-highest-excess-deaths.html
To oczywiście daje moralne prawo zabijania tych skurwysynów przez zwykłych ludzi, którzy cierpieli zarówno od lockdownów jak i zabójczej szprycy. Kwestia czasu aż widły pójdą w ruch, bo żadna euro komisja oczywiście nic nie zrobi nigdy w sprawie….

14. Dronik podarowany żołnierzom rozpoznał grupkę Chochołów. Znając ich siłę i liczbę zaplanowano atak na drzewko pod którym się okopali. Czterech zabitych dwóch uciekło.

https://www.bitchute.com/video/ay9zY99OKDJB/

15. Wywiad z nadludźmi z Czeczeni.

Są prawie tak wytrzymali na ból jak żona Andżeja Dudy, która jak ukradła Polakom „pensję” za nic nie robienie, czyli na swoje utrzymanie, to nawet nie skrzywiła się z bólu. Myślę, że to Agata musiała zainspirować Czeczenów…

16. Kolejny pancerny szturm 4 brygady ŁRL. Tym razem na punkty kontrolne Chochołów.

17. W przededniu sezonu grypowego, żydostwo z Centrum Kontroli Chorób i WHO już zaczyna straszyć Brytyjczyków nowym wariantem grypy covida… doktor David, profesor Maria, epidemiolog Mojżesz, sanitariusz Noe oraz personel medyczny z kliniki imienia Kaina i Abla…

https://www.bitchute.com/video/FinoYhPWIM0O/

Ale jak już wiemy jedynie doktor Władimir Antywirus Putin dysponuje skutecznym lekarstwem. Posiada 50 megotonowe szczepionki, ciężkie miotacze ognia i inne sprawdzone lekarstwa…
Tymczasem indiańska służba zdrowia opracowała praktyczną zgniatarkę dla skomplikowanych i chorych na wszystko pacjentów.

18. Ukraińcy do rozminowywania używają łopatologicznych Chochołów.

19. Zagraniczni najemnicy dostali od sierżanta Moździerza bezpośrednie pozwolenie na pobyt. Będą nawozem w Rosji.

20. Kosiarki przyleciały do kwatery głównej Chochołów w Zaporożu.

21. Koty to uprzejme dranie.

https://www.bitchute.com/video/QGqKkiSvD6vD/

22. Chochoły znowu schroniły się w jakiejś szkole. Miały pecha, bo akurat zaczęły się lekcje z balistyki.

23. Chochoł dostał w nogi z granata i karabinu podczas ukraińskiej rzezi cywilów. Przypuszcza, że to byli polscy najemnicy, bo krzyczeli „chodź tu kurwa”.

A mnie bardzo od samego początku specjalnej operacji interesuje etniczna tożsamość owych „polskich najemników”. Czyli jak długie mają nosy i jakie mają imiona, bo spodziewam się wysypu Dawidów, Adamów, Szymonów i innych takich. A to co najbardziej interesujące, to fakt, że polskich najemników rzekomo jest na Ukrainie najwięcej a mimo to jeszcze nie ma ANI JEDNEGO UDOWODNIONEGO, czy to filmem z wzięcia go do niewoli, czy ze sponiewieranym martwym ścierwem.
Gdzie są wywiady z polskimi najemnikami w obozach jenieckich? Podobno setki ich złapano?Gdzie procesy sądowe za najemnictwo? Gdzie tony polskich dokumentów, paszportów, etc? Takich samych jak tony murikańskich paszportów lub brytyjskich? Gdzie są naszywki polskie? Gdzie polskie tatuaże? Gdzie są inne dowody na obecność polskich najemników?
Prawda jest bowiem taka, że tylko słowa o polskich najemnikach póki co istnieją. Jednego czy dwóch do tej pory rzeczywiście zlikwidowano i polskimi dokumentami udokumentowano – co jest kompletnie niezrozumiałe bo jest ich tam podobno najwięcej…
Bo albo polscy najemnicy są najlepsi we wszechświecie, czyli nie dają się nikomu złapać i zabić albo ktoś tu naszą Ojczyznę… oczernia.

24. Rosyjski śmigłowiec niszczy z odległości 15 kilometrów przeprawę.

25. Coś grubego się szykuje w Ameryce. Od początku specjalnej operacji już trzeci terminator został przysłany z przyszłości.

26. Kosmos także ogarnęły niepokoje. Lord Vader zmienił płeć i przyleciał w trybie pilnym na Ziemię aby podleczyć sobie astmę. Wylądował na Okęciu, otrzymał od Morawieckiego nowy, kompaktowy respirator, komplet szczepień i od razu został honorowym członkiem Rady Polityki Pieniężnej. Z wrażenia zaparło mu dech…

27. Kurewna Camilla będzie koronowana razem ze swoim mężem Karolem Czecim. I tym prostym sposobem zakończy wieloletnią – trwającą grubo ponad pół wieku – seksualną drogę zawodową od prostej nałożnicy ksiencia, do krulowej małżonki.
Niedawno Camilla zawiozła do Szkocji furmankę kamieni na budowę nowego zamku, umachała się przy tym jak koń pod górkę, więc obecnie z obolałą od szpicruty dupą została shospitalizowana. Pod okiem nadwornych magików i weterynarzy przechodzi wszystkie wymagane przed koronacją badania.
tomograf

16 październik 2022

1. Zniszczona w nocy przez rosyjski śmigłowiec wczorajsza przeprawa – widok w dzień.

2. Kandydat do władz Jew Jorku, nakręcił klip porno żeby się wypromować.

W komentarzach ludzie pytają: Kiedy do Jew Jorku wpada Rosja żeby ich przed żydami uratować?
Odpowiedź: nigdy, ponieważ Rosja ma na anglosasów wyjebane.
No chyba, że… chyba że ludzkie resztki anglosasów proklamują w Jew Jorku Antyżydowską Republikę Ludową, powalczą z osiem lat z żydami i poproszą Putina o bratnią pomoc 🙂

3. W RPA safari poszło nie tak i to bawół zapolował na myśliwego. Bawół zabił kolesia, żeby murikanom poległym na safari w Donbasie było raźniej.

Normalny byk domowy jest niebezpieczny, a do dzikiego to nawet Rambo nie powinien się zbliżać, bo te bawoły z Afryki zabijają więcel ludzi niż rekiny i krokodyle razem wzięte.

4. Rosyjski generał mówi, że nie ma już ukraińskich sił zbrojnych. 80 % mięsa armatniego to zagraniczni najemnicy.

5. Jeden dron niszczy naraz dwie chocholskie wyrzutnie S-300.

6. Kolejne bloki oddano do użytku w Mariupolu.

U nas Jarek obiecał 3 miliony mieszkań ale do tej pory tylko pół miliona mieszkań dla Chochołów znalazł…

7. Wiadomości kulinarne. Schabowy ze świni może być z piaskiem ale musi koniecznie być dobrze utłuczony.

8. „Jesteśmy w punkcie, z którego nie ma powrotu. Globalna populacja spadnie o co najmniej 40 % od 1 stycznia 2020 roku do 31 grudnia 2024 roku po przyjęciu tak zwanych „szczepionek” na covida. A potem nastąpi prawdziwy reset i podbije te optymistyczne liczby. Teraz obserwujemy ludobójstwo szczepionkowe w czasie rzeczywistym, w którym jesteśmy prawie na półmetku.”
Na filmie rosyjski gracz Ofset (Aleksiej) umiera podczas transmisji na żywo.

9. Jack Burnell Williams: 18-letni brytyjski gwardzista, został znaleziony martwy w koszarach. Jack zasłynął kiedy brał udział w pogrzebie królowej Elżbiety, gdzie wykonał publicznie efektowny skecz z czaszką upadając z podestu na twarz. „Szczepionka” w zasadzie uchroniła go przed covidem, bo zmarł na powikłania związane ze skeczem. Umarł nagle ale jego śmierć nie jest określana jako „podejrzana”. Jack zapewne umarł ze starości. Zdarza się.
https://www.bbc.com/news/uk-england-london-63094170

10. Czy ludzka głupota posiada granice? Na te odwieczne pytanie nadal poszukiwana jest odpowiedź. Bliska jej uzyskania jest aktorka Mia Farrow, która wzięła już piątą dawkę szprycy na covida i czuje się wyśmienicie. Jest za nią bardzo wdzięczna i namawia żeby chronić siebie i innych 🙂

Oczywiście Mia wspiera Ukrainę i wszystkie głodne dzieci z Afryki. Wcześniej wspierała najobżydliwszego żyda świata: Woody Alena, który w wolnych chwilach gwałcił jej dzieci. A poza tym Mia jest szczęśliwa i to najważniejsze…
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że te zabójcze szpryce nie są przymusowe a prawda o ich zabójczej naturze jest od samego początku ogólnie dostępna. Tak jak na moim blogu, gdzie wszystko jest podane na tacy, bez szyfrowania, po prostu zrozumiałym, otwartym tekstem – od samiuteńkiego począteczku tej żydowskiej plandemi. A mimo to, są tacy jak Mia, którzy biegną po truciznę gorliwiej niż ćmy do płomienia.
W komentarzach na jej Tweeterach aż się roi od gratulacji od debili po dwóch dawkach szprycy na małpią ospę… nieważne.

11. Tymczasem Moderna ma już szczepionkę dla ludzi po zawale serca 🙂

Kto kuma ten wie że moderna znaczy „mode RNA” – znamię bestii…

12. Na imprezie u pfizera koleś zadał niewygodne pytanie. Od razu skoczył mu do gardła jakiś jebany pedałek. Został odrzucony śmiesznie jak szmaciana lalka… brawa dla kolesia. On podobno łapie w necie pedofilów.

13. Dronik batalionu Sparta znowu dziesiątkuje Chochoły.

14. Niemieccy naukowcy opracowali zupełnie nowy sposób pieczenia chleba na zniczach. Powinien przyjąć się także w Austrii i Szwajcarii, bo trzy godzinki zdrowasiek, i szkopek ma chlebek. Jego powszedni, he he he…

Na tę zimę jak nic trzeba będzie otworzyć przygraniczną hurtownię zniczów. A jak biznes hmm… wypali to i przygraniczną hurtownię nagrobków się dostawi…

15. Arabska matematyka. Tylko osiem razy dłuższa niż liczenie w głowie a w bonusie daje schemat konstrukcyjny modlitewnego dywanika.

16. W czasie kiedy holenderscy rolnicy ruchają się w dupy po pastwiskach i łąkach, dzieciom holenderskich rolników dają robactwo do wpierdalania w holenderskich szkołach.

17. Szkopy nażarły się ich powszedniego chleba a teraz ładują się na Stalingrad. Znowu.

Kto to powiedział że robienie ciągle tego samego licząc na inny skutek to debilizm? Chyba Fredek Kiepski albo inny Einstein…

18. Chiny wezwały Chińczyków do pilnego opuszczenia Ukrainy.
https://rusvesna.su/news/1665898182
Podobno Chochoły odpaliły na Rosję coś atomowego co bez kodów jednak nie wybuchło.

19. USA niedługo porzucą Ukrainę.
https://rusvesna.su/news/1665848510
Nie z powodu braku miłości do Zelenskiego, bo jego każdy pederasta kocha, ale z powodu wyczerpania się zapasów broni, bo Zelenski raczej nie sprzeda Amerykanom amerykańskiej broni. Prędzej będzie chciał im wcisnąć niemieckie i polskie haubice 🙂

20. Macronowi skończył się adrenochrom. Dołączył do klubu czarnych oczu…

celeb-black-eyes

weird-threads-podcast-3-the-zCAsvoKt6DT-1unazYH0x3j
21. Departament Obrony USA 12 listopada 2019 zawarł kontrakt na badania nad COVID-19 z firmą Labyrinth Global Health Inc na Ukrainie – na trzy miesiące przed ujawnieniem się COVID-19. Świat po raz pierwszy usłyszał o nowym koronawirusie w Wuhan w Chinach na początku stycznia 2020 roku. Jednak dopiero 11 lutego dane Światowej Organizacji Zdrowia dowodzą, że nowy wirus został nazwany COVID-19.
https://www.legitgov.org/us-department-defense-issued-contract-covid-19-research-company-ukraine-3-months-covid-19-was-known
Syjoniści muszą mieć dobrych astrologów w NASA.

22. Przyroda. Biały transwestyta wtargnął do zagrody z czarnymi małpami i rzucił butem w ciężarną samicę. Na wybiegu się zakotłowało, bo czarne dobrze się rozmnażają w niewoli i są silnie terytorialne. Zaatakowane małpki wzniosły okrzyki „ou!”, „ou!”, „ou!” po czym przepędziły z wybiegu transwestytę.
https://vidmax.com/video/215401-trans-fella-threw-a-shoe-at-a-pregnant-black-woman-oh-boy-was-that-a-bad-idea

23. Nauczyciel pokazał uczniom interesującą sztuczkę. Większość uczniów się ucieszyła.

24. Gruba i Grubsza też potrafią w sztuczki.

25. Turcja niedawno chciała stworzyć jakiś hub gazowy dla Europy. Od tamtej pory dziwne rzeczy się wydarzają w Turcji.

26. Tymczasem krul Karol Ogromnoręki po cichutku umiera sobie na tajemniczą chorobę serca. Lekarze powiedzieli mu żeby się przygotował powoli do odwiedzin matki.
Nadesłał KKK, dzięki 🙂
https://www.ibtimes.co.uk/king-charles-iii-heartbeat-away-death-report-claims-doctors-told-prince-william-prepare-1706807
Dobrzy lekarze „poinstruowali księcia Williama, aby stał niedaleko i był gotowy do objęcia tronu w każdej chwili, ponieważ król Karol III jest o krok od śmierci.”
No cóż krul Karol miał na mojej zajebistej prezentacji w Power Paincie numer trzy więc nie wypada żeby w półfinałach nagle coś namieszał…

17 październik 2022

1. Odsiadująca 20 lat za stręczenie pedofilom dzieci, pedofilka Ghislaine Maxwell w pierwszym wywiadzie z więzienia, nazwała syna kurewny Elżbiety – pedofila Andrzeja – „drogim przyjacielem”. Pedofil Andrzej żeby się „ugodzić” zapłacił miliony dla ofiary oraz został pozbawiony munduru i wszelkich odznaczeń.
Jaką kurwą trzeba być żeby takiego gnoja nazywać „drogim przyjacielem”?
Żydowską kurwą, ot co.
https://www.rt.com/news/564756-maxwell-andrew-friend-interview/

2. Z powodu rosnących cen gazu koszt kremacji u króla Emanuella Masturbowanego wzrośnie o 30 procent.
https://www.rt.com/business/564619-france-cremation-cost-gas-crisis/
W sumie zamiast palić ofiary „szczepień” tak zwanym „naturalnym” gazem, mogliby je polewać „naturalną” benzyną, której aha… też nie ma.
W takim razie zmarłych można dać do zjedzenia naturalizowanym Francuzom. Oni mają bogate doświadczenie w zjadaniu białych podróżników. Naturalnie z przyprawami…

3. Rosja z sukcesem umieściła na orbicie tajnego satelitę.
https://www.rt.com/russia/564743-russia-military-satellite-plesetsk/
Świat pogrążył się w domysłach na temat co to jest i do czego służy.
Moja teoria jest taka, że to będzie satelita do dostarczania Chochołom internetu, bo niedobry Elon Musk im swój zawiesił.
Pytanie dnia: dlaczego w ogóle Elon wyrodzony z illuminackiej marionetki im ten internet w ogóle dał i przez cały czas im rachunki za niego płacił? No dlaczego?
Ponieważ jest takim samym pajacem Rotszylda jak Zelenski, ot co. A teraz nie dostarcza neta i nie płaci bo Rotszyld wie że Upadlina upadła i jest nie do zdobycia.
Wkrótce reszta psów Rotszylda podwinie ogony i się z Upadliny wycofa…

4. Na otwarciu zjazdu parti Xi obiecał przyłączyć Tajwan do Chińczyków. Pokojowo, czyli jakąś zapewne specjalną operacją pokojową…
https://www.rt.com/news/564746-china-xi-taiwan-reunification/

5. Dwóch Tadżyków zastrzeliło 11 innych zmobilizowanych rekrutów na rosyjskim poligonie.
photo-2022-10-16-15-30-46-2
https://rusvesna.su/news/1665904567
Poczytałem sobie o tej sprawie i z komentów mi wynika, że byli traktowani jak tania siła robocza w Rosji więc się zemścili kiedy ich przerobiono na mięso armatnie. Rosyjska propaganda teraz przerabia konflikt etniczny w „zamach terrorystyczny”.
Jeśli chodzi o uczciwość, to Polaków też nota bene nie za dobrze się traktuje w rosyjskich mediach. Ciągle czytam tam skowyty i wycie, że Polacy to wrogowie Rosji, że zaprzańcy, że nieprzyjazny kraj, zdrajcy Słowiańszczyzny i tak dalej.
A to nieprawda, ale po kolei. Po pierwsze Polacy nie są wrogami Rosjan. Ale niestety Polacy pamiętają rosyjską politykę imperialną. Kiedy niemiecka caryca Katarzyna nazywana nie wiadomo dlaczego w Rosji „wielka”, dokonała rozbiorów Polski. I razem z częścią Polski wchłonęła ta chytra, rozpustna baba milion żydów (którzy pod karą śmierci mieli wcześniej zdrowy zakaz wjazdu do Rosji). A ten milion żydów następnie, w niecałe sto lat rozpierdolił od środka całe rosyjskie imperium. Wyrżnęli ci żydzi nie tylko caluteńką rodzinę cara ale też ponad 60 milionów niczego niewinnych Rosjan. Więc gdzie tu jest ta „wielkość” carycy Katarzyny? Gdzie dokładnie i na czym polega ta „wielkość”, bracia Rosjanie? Caryca Katarzyna jak widać nie była „wielka”. Była niewyobrażalnie chytra, seksualnie zdeprawowana oraz tak, tak, politycznie krótkowzroczna czyli po prostu głupia. Przydomek „wielki” od zarania świata nadaje się władcom przyjaznym… żydostwu. Nie wiecie o tym? Cyrus „wielki” – wpuścił jak koń trojański żydostwo do Babilonu, Kazimierz „wielki” – który zażydził Polskę, a teraz Katarzyna „wielka” – która umożliwiła żydom wyrżnięcie prawie połowy Rosjan. No gdzie ta „wielkość”?
Po drugie, sami Polacy chyba nie mieli za dużych powodów do pokochania Rosji kiedy ta ich siłą wcielała na 25 lat – czyli na całe życie – do carskiej armii? No tak czy nie tak, bracia Rosjanie?
Kradzione nie tuczy, a Rosja się obecnie niezwykle bogaci a mimo to nadal traktuje inne narody jak podludzi – tanią siłę roboczą.
To kolosalny błąd, bo w tej wojnie Rosja ma całkowitą rację, słuszność i działa w sprawiedliwej ze wszech miar sprawie. Tylko metody ma jeszcze przestarzałe. Rosja posiada niewyobrażalną kasę więc może sowicie ochotników zwyczajnie opłacić zamiast cokolwiek wymuszać – taki się tu sam wyciąga wniosek.
Po trzecie, obecna wroga polityka polskiego rządu wobec Rosji – to też zasługa nie Polaków ale… Rosjan. Kiedy się odbywało Powstanie Warszawskie, Rosja nie pomogła nam wyzwolić Warszawy tylko zaczekała po drugiej stronie Wisły aż Hitler wymorduje nasze elity. Po wojnie żydowskie NKWD wymordowało w Polsce resztę elit i patriotów. I to nie Polacy objęli rządy w Polsce po II wojnie światowej ale przywiezione – do oczyszczonej z żydów przez Hitlera Polski – nowe rosyjskie żydostwo. I to ono już 70 lat rządzi w Polsce. I to ono jest – jak zawsze – biologicznym wrogiem Rosjan. A nie Polacy.
To Rosja te żydostwo zainstalowała u koryta zamiast pozwolić swojemu sojusznikowi w drodze na Berlin, samodzielnie w Polsce rządzić. To był kolejny kolosalny błąd ze strony Rosji.
Jeśli to czytacie bracia Rosjanie to wiedzcie jeszcze jedno – takie małe po czwarte. II wojna światowa zaczęła się nie od napaści Hitlera na Rosję ale od napaści Niemiec i Rosji na Polskę 1 i 17 września 1939. To Rosja zamiast nam pomóc walczyć z faszyzmem pomogła hitlerowcom zniszczyć karaj antyfaszystowski. Ramię w ramię. I dopiero kiedy hitlerowcy napadli trzy lata później w 1942 na Rosję, ta w końcu przejrzała na oczy i razem z nami poszła wykończyć nazim do samego Berlina.
A podczas tych wszystkich nieporozumień ze strony Rosji, ANI JEDEN Polak nie wstąpił do SS i nie walczył po stronie Hitlera. Ani jeden. A Rosja, hmm… Rosja z tego co pamiętam wysłała na pomoc Hilterowi całą armię nazistów – armię generała Własowa, no bo czyż nie?
Tak że bracia Rosjanie – Polska jest cztery razy starsza od Rosji – i ma cztery razy większą mądrość życiową – więc zanim zaczniecie znowu popełniać „ojcobójstwo” i podnosić rękę na swoich rodziców – przemyślcie to sobie dobrze, bo to wy – zupełnie niepotrzebnie – robicie sobie wrogów z ludzi wam przyjaznych.
Polacy nie są wam nieprzyjaźni i nie popierają banderyzmu ukraińskiego. Popiera go rząd niepolski, który to wy nam po II wojnie zainstalowaliście. Rząd żydowski – taki sam jak na Upadlinie. On jest takim samym wrogiem Rosjan jak Polaków. Wspólnym wrogiem. To żydowstwo pracowało na Ukrainie nad bronią biologiczną przeciwko wam i nam. Przeciwko wszystkim Słowianom. Nie Polacy.
To Rosjanie aż do ostatniego dnia przed „wielką” Wojną Ojczyźnianą, sprzedawali Hitlerowi surowce. Nie Polacy. Polacy to mu nawet małego palca nie podali i musiał swojego używać do wkładania w dupę.
Nigdy nie było „wielkiej” Wojny Ojczyźnianej, bracia Rosjanie. Była II wojna światowa, która się rozpoczęła od napaści Niemiec i Rosji na Polskę. W 1939 roku.
A mateczka historia uczy cierpliwie: KAŻDE imperium, które wyciągnęło swoje chytre łapy po Polskę… przestawało istnieć. KAŻDE JEDNE. Imperium rzymskie, szwedzkie, niemieckie, austriackie, rosyjskie a obecnie kończy swoje istnienie imperium amerykańskie oraz żydowskie.
Dlaczego nie kultywujecie naszej przyjaźni, która się wykuła podczas wspólnej drogi na Berlin? Powinniście, bo to jedynie Rosja popełniała karygodne błędy w przeszłości. Polska nigdy. Polska jest sprawdzonym obrońcą Słowiańszczyzny – bo to z czym wy się zmagacie zaledwie jakieś trzysta lat, my już przerabiamy dwa tysiąclecia. Mamy prawie dziesięć razy większe doświadczenie w walce z żydowską zarazą. Odpieraliśmy z pełnym sukcesem ich ataki jeszcze na tysiąc lat przed powstaniem Rosji. Cztery razy wjechaliśmy do Starożytnego Rzymu zrobić tam porządek z semickimi warchołami. Cztery razy rozgromiliśmy tę swołocz. Przestańcie zatem uczyć ojca dzieci robić 🙂
I po piąte, ostatnie. Nie przegraliście tak zwanej „wielkiej” Wojny Ojczyźnianej tylko dzięki nam Polakom. Bo byliście totalnej klęski naprawdę już bardzo blisko. Chcecie konkrety? Oto one takie małe strategiczne: otóż gdyby Polacy zgodzili się z Hitlerem (który bardzo tego pragnął aż do roku 1938) być jego sojusznikiem (jak Węgry lub Włochy) to tych kilkanaście dywizji polskich wylądowałoby razem z nim w swoim czasie pod Stalingradem. Polacy nie byli tam jednak z Hitlerem, bo nie chcieli być jego sojusznikiem a więc pod Stalingradem zrobił się totalny remis: ani Rosja nie miała sił zniszczyć okrążonych w kotle Niemców którzy się okopali ani Niemcy nie mieli sił się wydostać z kotła. O wyniku tamtej bitwy – oraz tym samym całej wojny – zadecydowało tylko i wyłącznie to, która ze stron pierwsza otrzyma odsiecz. Z Moskwy wyruszył w tym celu Żukow, natomiast z III Rzeszy von Manstein. Żukow dotarł pod Stalingrad jako pierwszy bo von Manstein ugrzązł na Ukrainie. No i wasz marszałek II wojnę wygrał. Parę, dosłownie parę dywizji Polskich, których tam nie było, przesądziło o losach stalingradzkiej bitwy oraz całej wojny, bracia Rosjanie. Gdyby te dywizje były jako sojusznik Niemców nie byłoby już dzisiaj Rosji. Ale nie było tych dywizji pomimo iż zrobiliście co tylko się da żeby z Polski zrobić sobie wroga w roku 1939 – a mimo to nie zrobiliście z nas swojego wroga tylko sojusznika. Bo Polska jest w przeciwieństwie do Rosji cztery razy bardziej mądrzejsza 🙂
Gdybyście po tamtej wojnie w Polsce nie zainstalowali u władzy żydostwa, dziś nie mielibyście po drugiej stronie Ukrainy, rusofobicznego reżimu zaopatrującego banderowców w broń ale normalny polski rząd – przyjazny Rosji tak samo jak rząd baćki Łukaszenki. Pomyślcie o tym na spokojnie… i zauważcie że to nie normalni ludzie ale rządy są biologicznym wrogiem Rosji. Nie róbcie niepotrzebnie wrogów Rosji ze Słowian.

6. Uciekające Chochoły. Odcinek tysiąc któryś pod tytułem: „Kiedy kończą się narkotyki doping zapewnia „dawaj, na chuj” oraz artyleria.”

7. U podziemnych Chochołków również bez zmian. Nadal żyją w chlewikach i znają tylko dwa słowa: suka i jebat. Wykłady z tak trudnymi uczniami mimo to nadal trwają…

8. Na egzaminach ze świniobicia czasem telefon zgubi jakiś uczeń…

9. zombie-passportApokalipsa szczepionkowych zombiaków przyśpiesza. Padają jak muchy, są ich miliony a będą miliardy. Po pierwsze sprzedawczyki z rządów obiecali narodom, że szczepienie spłaszczy krzywą, zatrzyma rozprzestrzenianie się i zakończy pandemię. Pamiętamy? Powiedzieli, że jeśli 90 procent populacji otrzyma „szczepionki” na Covid-19, to te 90 procent będzie zabezpieczone od antyszczepionkowców, którzy są „globalnym zagrożeniem” żyjącym w zaprzeczeniu i niebezpieczeństwie. Pamiętamy, prawda?
No to niespodzianka: te 90 procent to oni chcieli wymordować a „globalnym zagrożeniem” okazały się szczepany, które umierają w szaleńczym tempie. Tak to prawda. Potrójnie zaszczepieni odpowiadają za 94 procent wszystkich zgonów, ujawniając, że prawdziwym „globalnym zagrożeniem” jest samo „szczepienie” na covida.
Najgorszą rzeczą, jaką dana osoba mogła zrobić dla swojego zdrowia w latach 2020 – 2022, jest zaszczepienie się na covida.
Teraz jesteśmy świadkami jak ludzie, którzy dostali szpryce, poszukują o wiele więcej pomocy medycznej niż w ogóle nieszczepieni, zwolennicy naturalnego zdrowia. Pamiętamy, jak szpitale i fałszywe media twierdziły, że wszyscy niezaszczepieni ludzie przepełniają szpitale, a zaszczepione masy nie mogą uzyskać na czas podstawowej lub nagłej opieki? Było, jest i będzie odwrotnie. To szczepany kwiczą po szpitalach w których wszędzie kończą się dla nich miejsca.
To są te wszystkie ranne barany, które wypełniają szpitale, zalegają w poczekalniach, leżą w łóżkach, prowadzą diagnostykę i zastanawiają się dlaczego nagle mają zapalenie mięśnia sercowego, zapalenie osierdzia, dziwne gumowate skrzepy naczyniowe, rwę kulszową, Covid-19 wielokrotnie, ciężkie stany zapalne, alergie, turbo nowotwory i wszystko inne.
Najczęstsze objawy szkód zdrowotnych wywołanych „szczepionką”, to oprócz powyższych dreszcze, obrzęki, bóle stawów, bóle mięśni i ciała, bóle głowy, zmęczenie i ogólne bóle.
To wszystko co płynęło z telewizji było kłamstwem, żeby sprzedawać więcej toksycznych szczepionek. A szambo właśnie wybiło dziurę w dachu i wciąż wybija sięgając stratosfery…
https://www.naturalnews.com/2022-10-16-turns-out-that-vaxxers-are-a-global-menace-to-themselves.html#
Tyle źródło, a od siebie dodam że póki co żadna nuklearna prowokacja nie udała się organizatorom tego ludobójstwa o biblijnej skali. Nuklearna katastrofa to ich jedyna bowiem nadzieja na obarczenie setkami milionów zgonów… niewinnego Putina.
Jednak wszystko będzie dobrze, bo i na tym polu Władimir ich ogra jak małe dzieci. Jestem absolutnie pewny, że zdrajcy tacy jak Donald Trump, Trudna Justyna, Emanuel Palcowany i jego pełnoletnia żona, oszust Morawiecki lub stara torba Ursula zostaną rzuceni na stos ofiarny. To nieuchronne, bo to oni wyli o „spłaszczeniu krzywej”, „ostatniej prostej” i namawiali miliony baranów do „ratowania babci”. Tak że już dziś wiadomo że przeżyją najsilniejsi i najmądrzejsi. Dlatego trzeba dla Szumowskich i Morawieckich ustawić pilnie dyby na rynku i krzesła dla widowni. I jakiś pręgierz. Oraz sprowadzić silnego w rękach kolesia z batem 🙂

10. Wybuchł mały skandalik w Murice kiedy się okazało, że za „szturm na Kapitol” Donald Zdrajca Trump, nie ułaskawił nikogo z uczestników. A to przecież on ich tam zwołał. Trampek natomiast ułaskawił siebie i swoją rodzinę.
Jebana szuja… no szkoda słów jaka to menda…
https://www.dailymail.co.uk/news/article-11316919/Furious-Roger-Stone-calls-Ivanka-Trump-Donalds-abortiooist-b-daughter.html

11. Kolejny naiwny baran. Kulturysta i trener fitnesu Doug Brignole napisał w kwietniu 2021: „Dla tych którzy uważają że szczepionki zabijają ludzi – mogą użyć mnie do testów. Jeśli nie umrę i nie będę miał skutków ubocznych powinniście się przyznać do błędu i ogłosić to.”

Tym samym Doug rzucił antyszczepionkowcom poważne wyzwanie.
Zmarł półtora roku od przyjęcia pierwszej „szczepionki” więc nie pozostaje nic tylko ogłosić wynik jego poważnego wyzwania. Doug doznał 14 października 2022 roku skutku ubocznego o nazwie zgon.

12. Kolejna próba czegoś tam pod Chersoniem.

13. Klaun ma już dopracowany kolejny błyskotliwy plan na pokonanie Rosji. Według niego Ukraińcy muszą w tym celu ograniczyć zużycie energii elektrycznej w godzinach 17:00 – 23:00

Oczywiście gdyby pajac mógł to by zażądał na natychmiast prądu elektrycznego od USA, Uni, ONZ i UNICEF ale nie może więc skończy się zapewne na tym, że będzie namawiał banderowców z Kijowa do zakupu wiatraków i paneli słonecznych.
Z drugiej strony Morawiecki też gdyby tylko mógł zabrać Polakom prąd i dać go Ukraińcom też by bez wahania to zrobił. Na szczęście dla Polaków na coś tak zuchwałego nie wyraził zgody chłopak jego żony.  Chochoły więc czeka zima przy Zelenskim i jego szabasowych świecach.

14. Jakieś obserwacyjne Chochołki zostały wydmuchane spod krzaczka i bardzo mocno spłoszone.

15. Inne niedobitki oglądają resztki którejś już tam kontrofensywy, która została doszczętnie zniszczona.

16. Pod Bachmutem czyli Artemowskiem po przejściu ciężkich miotaczy ognia Grupy Wagnera, krajobraz jak na Marsie.

17. Ludobójcze żydostwo jest na celowniku już dosłownie wszystkich. W parlamencie Unii padły słowa „Komisja Europejska powinna natychmiast rozwiązać umowy na nowe dawki fałszywych szczepionek przeciwko COVID 19 i zażądać zwrotu dotychczas wypłaconych 2,5 mld euro. Każdy, kto kłamał, że szczepionki zapobiegają rozprzestrzenianiu się wirusa, musi zostać pociągnięty do odpowiedzialności.” Tak powiedział były prawdziwy sędzia Mislaw Kolakusić.

To oczywiście pokłosie przepełnionych przez poszkodowanych „szczepionkami” szpitali, zmarłych po tej szprycy szczepanów oraz informacji z samego pfizera, że „szczepionki” ani przed niczym nie chronią ani nie zapobiegają żadnym zarażeniom jakie udało już się od mafi medycznej wydobyć.
Marny los czeka tych wszystkich Morawieckich, którzy dla Rotszylda odwalali brudną robotę, czyli „leczyli siłowo ludzi” mając medyczne wykształcenie zdobyte w jakiejś Wyższej Szkole Sprzedawania Pożyczek. Jak na ironię pomordowali nie tylko setki tysięcy normalnych ludzi ale także milicjantów, sędziów, polityków i prokuratorów, ba wykosili nawet rodzinkę królewską, no więc kto ich będzie bronił? No kto? Lekarze, którzy obecnie także masowo padają? Tych młodych naiwnych konowałów, ze zjebaną przez rockefellerowską „medycynę procedur” a nie medycznych badań psychiką, pada najwięcej. Jedynie najstarsi doktorzy, którzy pamiętają z podręczników że koronawirusów są tysiące, że one mutują i że dlatego nie można będzie na nie nigdy opracować szczepionki, przeżyją. Ale ci mają poukładane w głowach i morderców nie będą chronić.
(Miałem o tym nawet fragment podręcznika medycznego ale zaginął mi gdzieś w odmętach plandemi. Jak ktoś ma tę fotografię z podręcznika medycznego z lat 70-tych o koronawirusach niech zapoda w komentarzach to umieszczę na widoku.)
Tymczasem ludzkość dotarła do punktu, w którym albo wsadzi tych zbrodniarzy albo oni będą mordować w dalszym ciągu. Jak nie pseudo „szczepionkami” to bronią atomową. Te 2.5 miliarda euro wycofane z zaliczek dla medycznej mafii jak znalazł przydałoby się na budowę nowych więzień – piszą pod tym tweetem w komentarzach.

18. Krwawy Księżyc wzszedł dziś w nocy nad Kijowem. To znak, że krwawy klaun ma krwistą sraczkę.
Foto w linku.
https://t.me/pl_news_front/6427?single

19. W Zaporożu nie ma światła ale błyska jakby mieli dyskotekę. Chyba używają do zabawy agregatów po dwudziestej trzeciej 🙂

18 październik 2022

1. Zaginiona (u mnie) książka z wirusologi. Wypłynęła ze trzy lata temu zaraz jak tylko słowo „koronawirus” stało się modne, a potem została przywalona tonami innego materiału.
Nadesłał Magpin, dzięki 🙂
wirusologia
Wersja dla zagraniczniaków, którzy guglem sobie bloga tłumaczą:
Wirusologia”, autorstwa Leona Jabłońskiego, PZWL 1973
„Koronawirusy należą do tych małych szatanów, które u ludzi na całym świecie i w każdym wieku wywołują pospolite przeziębienia – i dlatego stanowią jedną z nieuniknionych przykrości ludzkiego życia. Nazwane tak z powodu korony charakterystycznych podłużnych wypustek, widocznej w mikroskopie elektronowym, są przyczyną wielu zachorowań, szczególnie w zimie oraz na wiosnę, kiedy słabną ataki innej, dużej grupy katarogennych napastników, rinowirusów. Zakażenia wywołane przez koronawirusy bywają czasami śmiertelne u zwierząt, ale nie u człowieka, z wyjątkiem być może sytuacji, w których odporność jest drastycznie zmniejszona z jakiegoś innego powodu.
Koronawirusy potrzebują zaledwie trzech dni, aby namnożyć się w drogach oddechowych w ilościach wystarczających do spowodowania fatalnego samopoczucia ich ofiary. Przeciętnie takie przeziębienie trwa około tygodnia, kilka dni krócej niż typowa infekcja rinowirusowa, co z nawiązką rekompensuje większa niż w przypadku rinowirusów ilość wydzieliny zatykającej nos. Koronawirusy z zadziwiającą skutecznością potrafią powtórnie atakować tych samych gospodarzy, co stanowi jedną z przyczyn, dla których wszelkie marzenia o szczepionce pozostają w sferze utopii.”

2. Kijowska milicja wzięła się za strącanie drona. Raczej… kijowo jej to wyszło.

3. Inne Chochoły wystartowały z RPG do dronika i też sukces, bo i dron trafił i pocisk z RPG też gdzieś w końcu walnął i coś rozwalił.

4. Kompilacja Kosiarek z Kijowa.

5. Kolejna homotechnika według standardów NATO.

6. I kolejna paczka Kosiarek w Kijowie.

7. Kolejne dwa satelity wojskowe Rosja umieściła na orbicie. Cały świat się zastanawia co to i do czego służy.

Ja myślę że to coś jakby antywirus dla murikańskiego GPS. Bo jak zgaśnie GPS Himarsy będą mogły tylko na oślep strzelać a nie precyzyjnie.

8. Trochę podtuningowany pojazd Grupy Wagnera – do trudnych zadań.

Pojazd w sam raz na reformę służby zdrowia i sądownictwa…

9. Ukraiński BWP otrzymuje Krasnopol.

10. Jeszcze jedna Kosiarka. Ładne ujęcie…

Brakuje mi trochę Chochołów śpiewających w tle hymn do Stepana Bandery i do Bayraktara 🙂

11. Kolejna miedza i kolejne odszczurzanko.

12. Kolejny artysta wykonawca, wykonał artystyczny skecz z czaszką na żywo podczas koncertu w Paryżu. Jakiś Haitański piosenkarz.

Krzysiu Krawczyk przetarł dla muzyków zupełnie nowy szlak – i teraz inni po prostu podążają. To był nasz Krzysiu K. który był jak Kolumb, my tym Krzysiem pokazujemy niedowiarkom… i ten Krzysiu to nie jest nasze ostatnie słowo.

13. Kolejna Kosiarka niszczy koszary w NIkołajewie.

14. A tu płonie trafiony Kosiarką budynek głównego systemu zarządzania energią Ukrainy.

Generał Armagedon miał dobry dzień…

15. Pedo Bidenowie po raz milionowy zostali strolowani.

16. Co za wtopa! Murikańska telewizja pochwaliła się na żywo, że ma od NASA nagrane dźwięki czarnej dziury, którymi NASA pragnie się podzielić no i puściła telewidzom nagranie dźwięków czarnej dziury… – to trzeba zobaczyć, bo nie da się nie zobaczyć…

17. Ukraina podąża do Uni…

18. Udowodniono w końcu że holenderskie autobusy są produkowane z płyt gipsowokartonowych.

19. Dziś chyba jakieś święto kolejarza…

20. Kosiarki bardzo zabolały klauna. Rzeźnik Ukrainy chce oskarżyć Iran o zbrodnie na Ukrainie. Wzywa też Persów do nie sprzedawania ich do Rosji. Pewnie chce żeby Ukrainie Iran je podarował ale to nie nastąpi przed objęciem prezydentury Iranu przez Andżeja Dudę 🙂
https://rusvesna.su/news/1666031626
Rosja tymczasem złożyła nowe zamówienia na Kosiarki. Są małe, tanie i niezwykle skuteczne, bo biją pod względem wydajności bojowej wielkie drony które okazały się przereklamowane. Generał Armagedon je ma, lubi i nie waha się ich używać.

21. Katastrofa rosyjskiego SU-35 w Jejsku. Przyczyną była kolizja z ptakiem. Na razie doliczono się 13 ofiar w budynku mieszkalnym. Pilot wyskoczył i pomogli mu mieszkańcy.