Szybkie Wieści… 61

tos

19 październik 2022

1. Główna elektrociepłownia w Kijowie zakończyła działalność.
https://rusvesna.su/news/1666074308
Mówią że generał Armagedon jest proekologiczny. Kijów nie będzie już zatruwany smogiem elektromagnetycznym…

2. Natomiast w Charkowie metro już nie zatruwa środowiska.
https://rusvesna.su/news/1666071858

3. Bank „światowy”, czytaj Rotszylda, machnął ręką na wszystkie białoruskie długi. Uznano je za niespłacalne i po sprawie.
https://rusvesna.su/news/1666066877
Morał: im więcej czołgów i samolotów pod ręką tym mniej komorników w pobliżu. Zresztą, to było tylko kilkanaście milionów – tyle to Zelenski tygodniowo przeznacza na kokainę…

4. NATO, czyli USA już ponad 60 miliardów wpompowało w Upadlinę. To więcej niż wojskowy budżet Rosji. I kompletnie niczego nie dało. Teraz – jak im samym kończy się ropa i amunicja – dochodzą do jakże słusznego wniosku: że reżimek kijowskiego pajaca bez dalszej pomocy nie przetrwa 4 tygodni.
https://rusvesna.su/news/1666063761

No i co z tego, że nie przetrwa miesiąca? To przecież nigdy nikogo nie obchodziło. Rosja zarabia pięć razy więcej na wojnie niż przed nią – więc nikt na Kremlu nie panikuje. Nazilenski z resztą kliki kradnie co najmniej ćwierć kasy z każdej pomocy więc też nie narzeka. A USA od zawsze czyli od Wietnamu tak prowadzą wojny żeby je przegrać – bo to się bardziej opłaca. Niczego nie trzeba naprawiać i odbudowywać tylko liczyć czyste zyski: dla kompleksu wojskowo przemysłowego. Każdy się cieszy z przegranych wojen. Każdy.
Tylko banderowcy zostaną z ręką w nocniku, bo przez następne stulecia będą żebrakami.


5. Pozdrowienia z Donbasu nadleciały do kolejnej już elektrociepłowni komika w Banderastanie.

My tu gadu gadu a ja sobie spokojnie czekam aż im powylatują na zimę wszystkie szyby 🙂
Ale póki co mamy powrót lata. Dziś pod Francją 25 stopni a wczoraj wieczorem było 21. Reset idzie…

6. Tymczasem Chochoły szkolą się w Wielkiej Brytanii do obsługi podwodnych dronów.

Ciekawe po co, bo wersje są dwie? Albo będą musieli Liz Truss tym zaspokoić albo starą torbę Ursulę, jak jej kucyki padną z zimna. Pewności jednak jeszcze nie ma, bo być może Borys rozchyli dupę. Na razie wszystko ściśle tajne i oprócz brytyjskiego wywiadu, bitchuta i jutuba nikt nic nie wie.

7. Czarny raper Kayne West, który wypowiedział wojnę żydom za co został wszędzie zabanowany kupił sobie media społecznościowe Parler. Żeby zapewnić wszystkim swobodę wypowiedzi.
Parlera nie znam, bo nie używam, ale pamiętam jak szuja Trampek się odgrażał ze sto lat temu że to kupi jak go Tweetery i facefucki pobanowały. Potem się odgrażał, że stworzy własne media – stworzył gówno, które kulawo chodzi. A teraz murzynek zrobił w parę dni to czego nie udało się „miliarderowi” Trampkowi. Agent Orange znowu został przez murzynów ośmieszony.

8. Zagadka powstania rasy brązowej wyjaśniona. To od brązowego mleka oni tak mają lub od brązowego piwa. Ale raczej jednak piwa.

9. Koleś polazł w góry, lecz nie wiedział co czyni.

Jak znam życie w plecak naładował z dziesięć kilo pysznych kanapek z wędlinką, które tak bardzo przecież lubi misio Yogi.

10. Udostępniono film z sabotażu Nord Stream.

11. Vovan i Lexus dodzwonili się do szefa Przedsiębiorstw Obronnych Ukrainy. Porozmawiali sobie szczerze z Siergiejem Paszyńskim, człowiekiem bezpośrednio związanym z ukraińskim kompleksem wojskowo-przemysłowym. Siergiej powiedział, że dostawa Bajraktarów na Ukrainę to nic innego jak projekt PR. Zdecydowana większość tureckich bezzałogowych statków powietrznych została zestrzelona na początku specjalnej operacji, ponieważ dron nie jest bronią samowystarczalną.

12. Świeża porcja mięsa.

13. Jeszcze jakaś Kosiarka zajrzała do Kijowa.

14. Wczoraj była, dziś nie ma. Granica między Rosja a Doniecką Republiką Ludową.

15. Wideo znalezione u jakiegoś umarlaka. Widać jakiegoś najemnika oraz Chochoły jadące na śmierć.

16. Świeczki podrożały o 400 % na Ukrainie.

A mówiły zakonnice: kupujcie świeczki Polo, wchodzą gładko i nie bolą…

17. Deszcz ognia widziany przez termowizję.

18. Grupa Wagnera dorwała ukraińskiego majora specsłużb. Zeznał że Zelenski szykuje atak chemiczny. Cały batalion dostał kombinezony ochronne, testy i odtrutki. Rozkazy były z Kijowa.

19. W Brazylii ryby poszły się napić do baru.

20. Poseł do europarlamentu mówi że stara torba Ursula von der Pony musi natychmiast odejść. Oczywiście ze względu na zamówienia pseudoszczepionek. Podpisała kontrakty na 4,5 miliarda szczepionek za 71 miliardów euro.

21. Jarek nie podpisywał kontraktów ale postanowił – zanim odejdzie i na zawsze złoży głowę na przepoconym, owłosionym łonie Abrachama – pozostawić Polsce swoją spuściznę. Nie dosłowną, ponieważ kot nie zaszedł ale literacką. Tomik złotych myśli Jarka wydany zostanie pod tytułem: Jarosław Niewielki – Jego Dzieło, Jego Myśl. Ksiądz będzie to rozdawał chodząc po kolędzie. I w Poczcie Polskiej będzie na ofercie. Do sieci wyciekły już pierwsze fragmenty dyktowane przez Jarka dla jego długoletniej gosposi i sekretarki – Mateusza Morawieckiego.

20 październik 2022

1. Rosja do zimy posiada już pełną gotowość. Miśki nakarmione, łyżwy naostrzone, Chochoły tylko jeszcze nie do końca są uśpione 🙂

2. Kolejny desancik na elektrownię atomową Zaporoże został zniszczony przez siły rosyjskie. Wyruszyło o 4 rano 37 łodzi desantowych – zniszczono 14 łodzi i zabito 90 sztuk dywersyjnego bydła – w większości zagranicznych najemników. Reszta się rozpierzchła i uciekła. Nie ma skażenia lub uszkodzenia – sytuacja radiologiczna jest normalna i pod kontrolą.
https://rusvesna.su/news/1666177314

3. Igor Striełkow najwyraźniej się ogarnął w końcu. Przestał podsrywać w kółko Putinowi i snuć swoje puste ale kolorowe strategie o jakichś „wojnach manewrowych” i się zaciągnął do prawdziwej armi z prawdziwymi nazistami naprawdę powalczyć.
https://rusvesna.su/news/1666172403

No i to rozumiem, bo teraz będzie miał okazję w praktyce pokazać co potrafi zamiast się spinać jak jakiś afrykański kacyk. Życzę mu wielu sukcesów i wiele zdobytych trofeów na froncie, jako że gram czynu zawsze waży więcej niż kilogram gadania…

4. Fałszywi żydzi z Izrela doskonale rozumieją fałszywych żydów z Ukrainy. Jak Chazar Chazara. Ci pierwsi nie chcą przekazywać żadnej broni tym drugim, bo się obawiają, że zostanie sprzedana na czarnym rynku i trafi w ręce… Iranu. Mają już na tym polu bolesne doświadczenia 🙂
https://rusvesna.su/news/1666167897
Świat schodzi na psy. Człowiek, człowiekowi wilkiem, a żyd żydowi żydem.

5. Chersoń jest totalnie ewakuowany. Według wszystkich źródeł szykuje się tam ostania ofensywa klauna. Ma tam rzucić ponad 100 tysięcy sztuk mięsa i miasto zdobyć, bo inaczej skończy się wszelka pomoc dla pajaca.
Wszystkie źródła są co do tego zgodne więc nie będę linkował.
Zamiast tego powiem tak: komik wojnę przepierdolił i już nigdy jej nie wygra a jego jedyna szansa na dalsze dostawy kokainy to jakiś tymczasowy „sukces”, czyli wysłanie na rzeź kolejnych dziesiątek tysięcy Chochołów.
Nie pomaga bowiem klaunowi nic. Łapanka ludzi z ulicy to był śmiech a nie mobilizacja, bo oni tylko patrzą jak spierdolić albo się do niewoli poddać, natomiast niedorzeczne zarobki dla najemników – na dziś to jest 2 tysiące dolarów dniówki – też w niczym nie pomagają, bo… chętnych do walki za żydowskie interesy BRAK. Nie ma chętnych nawet za taką kasę do umierania, a to pech.
Rosyjskiej artylerii wszystko jedno kogo przerabia na kotlety: transwestytów z Kijowa czy Rambów z West Wirginii. To ich mityczne wyszkolenie i tak przecież nie ma żadnego znaczenia, bo jeszcze się wyszkolony do walki z rosyjską artylerią nie narodził. Tu żadne kung fu nie ma znaczenia. Desanciki komandosów na elektrownię atomową są systematycznie do nogi wybijane, dywersanci żywcem się palą podczas skradania przez krzaki – dzień w dzień przerabiają w kółko to samo, natomiast mięso kopiące dołki…? No cóż, ono i tak nie widzi żadych Rosjan tylko nadlatujące z kilkunastu kilometrów ciężkie pociski. I na tym kończy oglądanie naszego wesołego padołu…
Być może genialny strateg Jarosław Kaczyński coś tu jeszcze nowego wymyśli ale szału raczej nie ma się co spodziewać jako że on nie zdał z przysposobienia obronnego do następnej klasy podstawówki. Jarek może jedynie różaniec zwołać i tym podobne mochery.
Prędzej więc generał Skrzypczak coś wykombinuje, bo on posiada od poczatku specjalnej operacji tajną koncepcje jak w 5 dni pokonać Rosję.

6. Pojawiły się wyniki badań rzekomych tabletek z jodkiem potasu.
Nie wiem kto i gdzie to badał ale wiem że to żaden jodek tylko kolejna po „szczepionkach” nie do końca koszerna trucizna.
Nadesłała Beth, dzięki 🙂
(Beth jak możesz to podaj jakieś info, kto to wykonał i gdzie to się uzupełni.)
Screenshot_20221019-181208

Screenshot_20221019-181229

Screenshot_20221019-181249
7. Prezydent Niemiec odwołał wyjazd do Kijowa. Ze strachu.
https://rusvesna.su/news/1666203980
No i stało się – okazuje się że Niemcy nie dość że mają na utrzymaniu starą torbę Ursulę, Analną Lenę, tłustego fuhrerka Szulca, wszystkożerną Makrelę to jeszcze prezydenta oni majo… Normalnie jestem w szoku, bo o posiadanie prezydenta ich nawet nie podejrzewałem.
Po co on jest? Dlaczego on istnieje? Czemu służy? I jak się go używa do cholery? Prezydent Niemiec? Prezydent? To chyba jakiś żart, niepoważny jak Hitlerjugent dla murzynów. Kto i kiedy wymyślił Niemcom prezydenta? Kto go wystrugał z banana? Ja rozumiem prezydenta Polski – bo on jest po to wystrugany, żeby służyć jako sługa Ukrainy, ale prezydent Niemiec? To jakieś niedorzeczne nieporozumienie. Nie mogli go nazwać prezesem jak Kaczyńskiego? Bo prezes wiadomo – nic nie robi bo jest po Wyższej Poelementarnej Szkole Głaskania Kotów. Kogo więc głaska prezydent Niemiec? Bo jakoś nie wyobrażam sobie żeby czochrał Angelę Merkel…
Nie, nie, nie… i jeszcze raz, nie. „Prezydent” to zbyt niedorzeczna nazwa dla pospolitego biowibratora…

8. W Rosji tegoroczne zbiory zbóż pobiły historyczny rekord.
https://rusvesna.su/news/1666185398
Pisałem już wcześniej że tak będzie kiedy Rosja jeszcze snuła prognozy, więc jest w końcu oficjalne potwierdzenie.
Teraz dodam, że to dlatego miał miejsce ten niebywały sukces agrokulturalny, ponieważ zaprzestano stosowania na Ukrainie nawozów sztucznych na rzecz nawozów naturalnych. Na azowcach, krakenach, zagranicznych najemnikach oraz bogatych w fosfor Chochołach pszenica rośnie jednak najlepiej niż na amoniaku. Nie od rzeczy jest także domieszka siarki, saletry oraz innych bogatych w trotyl szlachetnych składników, których nie szczędzi Ukraińcom hojna mateczka Rosja. Ten bukiet naturalnych chemikaliów sprawdza się jak widać znakomicie… aczkolwiek na banderowcach też może nas miło zaskoczyć… zobaczymy jak się skończy zbierać kukurydza.

9. Nowa ofensywa na Chersoń też przynosi rekordowe plony. Biorcy organów zacierają ręce aż dym wypełnia synagogi.

10. Francuziki mają dość chocholskiej propagandy. Właściciel knajpy powiedział że wspiera Putina i wypierdolił na ulicę Chochoły.

No nic nowego. Nie chcieli umierać za Gdańsk, więc jeszcze bardziej nie chcą zdychać za Kijów… jak wszyscy, jak zawsze, jak wszędzie…

11. Czarny raper dalej daje czadu. Na pytanie czy żałuje swoich słów o żydach, mówi że absolutnie nie. Twierdzi że żydzi są ultra szaleni…

12. Nazistowski atak Himarsami na budynek administracyjny Energodaru.

Trzeba im GPS wyłączyć, bo naprawdę zrobią prowokację atomową i rozjebią jakiś reaktor – aczkolwiek wszystkie w Zaporożu póki co są wyłączone.

13. Elektrownia w Kijowie znowu otrzymała o świcie prezent od Donbasu. Bo jak mawia generał Armagedon: „Dla wrogów Rosji poranek nie zaczyna się od kawy”

Ano nie zaczyna, bo mogą pouwielbiać zamiast kawy zapach trotylu i ozonu o poranku… z nutką aromatu świeżej świeczki…

14. Zresztą po co im energia w Kijowie skoro po ostatnich wydarzeniach mają kranówkę o smaku kawy. Trochę zimna ale wygląda jak mrożone capuccino – więc nie ma co wybrzydzać. Zaskakuje trochę widok umywalek, bo słyszałem, że oni się tam myją w miskach a kąpią w wiadrach…

15. Jakaś ślepa krowa przejechała w Las Vegas kolesia i się zaczęła nad sobą użalać zamiast mu pomóc a potem kolejne samochody go przejechały żeby zamknąć temat. Trzy lub cztery jeszcze mu poprawiły.
https://vidmax.com/video/215437-very-graphic-horrific-incident-in-vegas-man-was-struck-while-crossing-the-street-and-run-over-several-times-by-other-cars
Potwierdza się stara prawda, że to się wydarzyło w Las Vegas – pozostaje na zawsze w Las Vegas.

16. Inne Tiktokowe kurwisko we Włoszech robiąc sobie filmik przejechało gliniarza, potem uciekło a dogonione przez radiowóz i normalnie proszone „zatrzymaj się” znowu potrąciło gliniarza i wrzeszczało „zostawcie mnie”. Jebane negroidalne szmacisko, wyglądające na żydówkę – powinni kurwę na miejscu odstrzelić… Nie żebym nagle zapałał niezdrową miłością do palantów ale ci we Włoszech to nie są polskie chamy tylko normalni ludzie a to co odpierdalają te szmaty za kierownicą to już naprawdę przesada. Tę kurwę powinni bez żadnych gadek zajebać za samo to że wsiadła za kierownicę. Piszą że to jakaś aktywistka która się sama wjebała w policyjną blokadę i bez pozwolenia ją staranowała, bo miała jakiś „ważny” transparent do pokazania. Jakaś żydówka, której wszystko wolno… nawet robić filmiki w czasie jazdy…
https://vidmax.com/video/215433-woman-almost-runs-over-cop-during-protest-in-italy-things-get-really-insane

17. Azjaci chwilowo przestali badać tajemniczą strukturę ruchomych schodów żeby skupić się na automatycznych zdejmowaczach kurtek, które też są bardzo zagadkowe.

18. Kolejnych kilkunastu dywersantów miało jakieś grube plany na noc ale nie poznamy ich bo wszyscy zostali rozpryśnięci.

19. W Jew Jorku czarny pokłócił się w metrze ze swoją ukochaną. A potem powyrywał jej nogi z dupy.

20. Chłopak żony ministra finansów pozwolił Mateuszowi po raz pierwszy w historii opublikować mitologiczny, legendarny i nie oglądany nigdy wcześniej przez śmiertelników… skarb państwa. Oraz strażnika skarbu państwa o imieniu Jareczek.

21. Świnka Chochoł uczy się o Rzezi Wołyńskiej.

22. Ciekawostki ze świata pojazdów elektrycznych. Naukowcy indyjscy po latach badań w końcu opracowali błyskawiczną ładowarkę, która jest bezprzewodowa i w pełni darmowa. Jak nic będzie Nobel z elektrotechniki. To przełomowe odkrycie. Sekret tkwi w kształcie ładowarki. Odkryto, że najlepsza jest forma parasola kumulujaca swobodne elektrony bezpośrednio z powietrza i to dziesięć razy szybciej od konwencjonalnego kondensatora. Wykorzystano prawo Faradaya, czyli zamianę pola magnetycznego na prąd elektryczny oraz ochotnika „Maharadżdżę”, który był zainstalowany za kierowcą w charakterze nadprzewodnika. Podładowany kilkoma kilowoltami w dupę słoń elektryczny, natychmiast naładował się do pełna i zrobił bardzo dynamiczny. Do setki przyśpiesza lepiej niż Tesla, bo nie potrzebuje ciężkich bateri tylko kilku nadprzewodników, których po naładowaniu natychmiast odrzuca.

21 październik 2022

1. Bardzo poważny problem stwierdzono w siłach zbrojnych Upadliny. Jest to całkowity brak map własnych pól minowych. Jest to problem, tego… nie do przeskoczenia 🙂

2. Nowy dzień, nowe organy. W synagogach siwy dym idzie z zacieranych dłoni…

3. Matka Smoków zrezygnowała w ramach „szybkich wymian elit na Zachodzie”, prognozowanych przez Władimira Putina.

Dziwna seria, bo każdy premier gotowy do ataku nuklearnego na Rosję zastanawiąjąco zostaje zniknięty… Najpierw Borys a teraz to.

4. Brytyjski samolot zagubił się i zaczął „patrolować” przestrzeń nad Morzem Czarnym. Wystrzelono jeden pocisk odstraszający i „patrolowanie” dobiegło końca.
https://rusvesna.su/news/1666268884

5. Zgodnie z oczekiwaniami kończy się amerykańska kasa na reżimek w Kijowie. Faszyści komika są w głębokim szoku 🙂
https://rusvesna.su/news/1666252629

6. Nawóz na polach. Dowieziony razem z nową kontrofensywą na Chersoń.

7. Zaszczepione zombiaki zaczynają zrzucać skórę z siebie.
https://vidmax.com/video/215455-dude-did-so-much-drugs-the-skin-from-the-palm-of-his-hand-fell-off-in-one-gnarly-piece

8. W szkopach ktoś podpalił budynek z ukraińskimi uchodźcami.
https://rusvesna.su/news/1666257196

9. Chochoł spotkał coś gorszego niż specnaz w lesie.

10. Kolejny czołg.

11. Uciekające Chochoły część numer trzysta.

12. Wiadomości z cyrku klauna Zelenskiego. W konkursie na prawa człowieka zwyciężyła rasistowska, nazistowska, banderowska Ukraina.

Dobrze, że nie było konkursu na prawa zwierząt więc nadal można zabijać ukraińskie świnie.

13. Rosjanie trolują przy granicy Litwę.

14. Polacy pozazdrościli Murikanom i też zrobili sobie dzień kolejarza.

Sprostowanko: wczorajsze fotki o pigułkach z jodkiem potasu podobno są nieprawdziwe.

22 październik 2022

1. Masowa rzeż najnowszej ofensywy chersońskiej Chochołów.

2. Banderopiteki „walczą” z Rosją, czyli swoją historią 🙂

3. Chersońska ofensywa z innego kąta. Z kąta przed i kąta po.

4. Batalion Sparta wyłapuje niedobitki.

A tu inny filmik Sparty.

5. Chocholska pierwsza dywizja traktorowo wietkongowa.

6. Przepędzanie moździerzami ludzi bezdomnych z ich ziemianek i dołków do jakiegoś schroniska dla bezdomnych.

7. Powraca na imprezę dronik niespodzianka.

8. NATO ma jakiś zlot przy granicy z Białorusią.

Pewnie kolekcjonerzy militariów chcą się pochwalić swoją starożytną techniką… widać było kilka zabytków… żeby tylko transwestyci nie przejechali kogoś idącego poboczem do kościoła…

9. Murikanom kończy się powoli okno czasowe pozwalające na wojnę z Chinami. Mogą zaprezentować najbardziej zabójczą siłę tylko od 2022 do 2023 roku. Potem będzie po ptakach, bo Chiny staną się zbyt silne a Murica zbyt cienka. Mówi to murikański admirał.

10. Inny z kolei – szef sztabu Stanów Zjednoczonych generał Mark Miley – powiada: „Jeśli Ukraina upadnie, upadnie „międzynarodowy porządek światowy oparty na zasadach”, który został ustanowiony 80 lat temu po zakończeniu II wojny światowej”.

Czy nie o to właśnie chodziło prezydentowi Putinowi? Ależ tak, dokładnie o to żeby rozjebać pseudo porzadek oparty na całkowitym braku zasad i powszechnym złodziejstwie na rzecz garstki pasożytów, takich jak na przykład USA.

11. Burmistrz Kijowa błaga i żebrze o niemieckie pieniądze. Mówi po niemiecku więc tłumacz języka migowego natychmiast to przekłada na normalną, ludzką mowę.

12. Ogromne ilości dawek toksycznej pseudo szczepionki na covida z Niemiec znaleziono na plaży w Peru.

Pewnie lubiące porządek szkopy tradycyjnie dla nich wyjebały kontenery z tym gównem do morza na drugim końcu planety, a kontenery uderzały się o siebie aż pękły i morze w końcu wyrzuciło syf…

13. Kolejne przygody Świnki Chochoł.

Tych kreskówek są już całe serie. Biją rekordy nieznane od czasów Myszki Miki. Oto autorka najpopularniejszych kreskówek na świecie obecnie 🙂

20. Kompilacja artystów wykonawców umierających na scenie, chorujących na serce lub inne poszczepionkowe efekty.

I teraz widać że na tak zwanych cwelebrytów którzy mieli bardzo proste zadanie – pokazywać innym jak trzeba żyć – lansowano po prostu głupich, głupszych i najgłupszych…

23 październik 2022

I znowu mało filmów z wojny bo na froncie kolejny dzień trwa cisza operacyjna. Wszyscy są zgodni, że to cisza przed burzą. Gorączkowo sprowadzane są mundury zimowe i broń sowiecka. Kałachy, bowiem mogą działać nawet w warunkach syberyjskich bez żadnych kosmetyków, natomiast zachodnia broń im jest większa tym więcej specjalnych smarów wymaga. Zdesperowani sponsorzy klauna gdzie się da skupują po Afrykach i innych dziwnych miejscach starą posowiecką broń do dalszej walki. Po stronie rosyjskiej natomiast generał Armagedon na pewno coś grubszego szykuje… inaczej nie było by tak cicho.

1. Jakiś pierwszy batalion zmechanizowany został całkowicie unicestwiony przez rosyjskich spadochroniarzy.

2. Przegląd firm, które rzekomo „opuściły” Rosję. Kabaret ze zmianą nazw znacznie lepszy niż u pajaca z Kijowa, bo przynajmniej kiedy się wygłupiają, mają sucho, czysto i jasno 🙂

3. Sekretarza generalnego komunistycznej parti Chin siłą zabrano i wyprowadzono ze zjazdu partii.
Co zrobił?
Hm… poczciwy Ben Fulford pisze, że trwa tam czystka antykorupcyjna i sługusy chazarskiej mafii są obecnie likwidowani do trzeciego pokolenia, natomiast ja tak się znam na politycznej sytuacji Chin jak Chińczycy na problematyce blondynów o niebieskich oczach.
Tak że nie wiem to tam się zadziało – może koleś wypuścił bąka mordercę? Coś potwornego o smaku cebulowo jajecznym? Bo tylko ci w następnych rzędach mieli maseczki a tam gdzie on siedział ludzie byli zupełnie na to nieprzygotowani. Cholera wie…

4. W Murice schwytano Ghostridera.

Internautom udało się rozwiązać kolejną zagadkę. Otóż kiedy Ghost ukradł motor rozwalił zamek na baku to oblał się benzyną kiedy się przewrócił. Potem dostał z paralizatora i zamienił się w kulę ognia.

5. Pistolet z drukarki 3-D, który wypluwa 100 strzałów w niecałe 8 sekund. Te drukarki to całkiem dobra sprawa.
https://vidmaxviral.com/video/215474-3-d-printed-glock-that-shoots-100-rounds-in-a-few-seconds-is-impressive

6. Mistrz przyczepności. Nie wiadomo jak on to zrobił ale dobre to do ucieczek przed policją.

7. Wiadomości z krypty i paranormalno niewyjaśnione. Kobieta z Oławy wpadła do studni. Nie mogła się wydostać bo za nogę trzymała ją ręka martwego mężczyzny.
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-10-17/olawa-kobieta-wpadla-do-studni-strazacy-nie-mogli-jej-wyciagnac-bo-cos-trzymalo-jej-noge/
Nie wiadomo czy mężczyzna nie mógł się wydostać z tej studni, bo za nogę trzymała go ręka martwego dziecka ale wiadomo że woda ze studni wszyskim bardzo smakowała.

Z ostatniej chwili: wyjaśniono już tę zagadkę. Otóż ta kobieta i ten mężczyzna za życia ostro się uchlali. Potem poszli sobie na spacer gdzie zawaliła się pod nimi betonowa płyta przykrywająca studnię i oboje do niej wpadli. Najpierw wylądował na dnie gościu, potem płyta betonowa a na końcu kobita. Kolejność nieprzypadkowa. Tak że trzeba uważać na pijane baby, które mają gwarantowane pierwszeństwo ale oszukują czasami.

8. Zbiór klipów ze Świnką Chochoł.

9. Przyczepka wzięła z autem szybki ale głośny rozwód.

10. Batalion Sparta brutalnie rozprawił się z posiłkami, które dowiozły nieco obornika na pola Donbasu.

11. Kompilacja strat w armi Komika. Najlepszy moment jest w 2:39 gdzie za narratora tej rzeźni robi nie kto inny tylko sam klaun osobiście 🙂 He he, tylko czekać aż głos Nazilenskiego stanie się hitem jako nowy głos w samochodowej nawigacji…

12. Most kolejowo pontonowy powyginał się u pajaca.

13. Ludzie z Australii, ci najinteligentniejsi, którzy przeżyli szczepienia bo ich nie przyjęli, zdecydowanie wspierają Rosję a nie banderowski reżimek pajaca z Kijowa.

14. Pomimo wojny kijowscy żydzi nadal czują się w mieście całkiem bezpiecznie. Naziści oczywiście nienawidzą żydów ale żydzi zawsze słyna z tego że na każdą okoliczność posiadają idealny kamuflaż, żeby bez śladu wtopić się w otoczenie. Brawa dla żydów, wielkie brawa 🙂

15. Finansowane przez USA terrorystyczne zbirki z ISIS pojawiły się na Ukrainie i już napierdalają do cywilów.

Nikt nie wróży im zbyt długiego żywota lecz szybką podróż w kierunku 72 dobrze wytatuowanych dziewic.

16. Na powitanie kolejnej kontrofensywki komika wysłano gorący pakiet przesyłek termobarycznych. Jest z nimi trochę zabawy bo to już nie są brygady lecz bataliony i kompanie co najwyżej…

17. Murica. Czarna samica alfa znaczy swoje terytorium.

18. Drzewa coraz bardziej denerwują się zbliżającą się zimą. Nie wiedzą kto, kiedy i z której strony może nadejść z siekierą. Ale zachowują czujność i non stop bacznie obserwują otoczenie. Na widok ludzi natychmiast znikają im z oczu.
https://vidmaxviral.com/video/215477-tree-blowing-in-the-wind-magically-vanishes-and-reappears-repeatedly

Zagrożone, jednak natychmiast reagują niesłychaną agresją.

Myślę że do wiosny lepiej się do drzew nie zbliżać. Mogą kopnąć korzeniem albo przyjebać konarem…

19. W NASA wielkie święto i historyczny moment – w końcu udało się wystrzelić cebulowo jajecznego.