Szybkie Wieści… 62

1_general_armii_sergey_surovikin

24 październik 2022

1. Szczepionkowe szambo wybija coraz wyżej. Najwolniej myślący ludzie na planecie – szczepany – powoli zdają sobie sprawę, że popełnili błąd i zaczynają się bać. Tysiące ludzi wzięło „szczepionki”, pod wpływem propagandowego zaszczuwania, dopiero potem przejrzało na oczy a teraz kompletnie nie wiedzą co robić. Jedni szukają jak opętani antidotum na te szpryce, inni dążą do odszkodowań ale i tak żadnej z tych spraw nie uda im się załatwić pozytywnie. W końcu sami na ochotnika zgłosili się do medycznego eksperymentu, do którego formalnie nikt ich nie przymuszał.
W praktyce był bowiem nie przymus ale szantaż oparty na zastraszaniu. Na przykład: jak się nie zaszczepisz – stracisz pracę. Wielu uległo – a teraz szukają odwetu, pomocy, winnych…
Obszerny ale rzeczowy artykuł o tym w linku:

Vaxx-Regrets: The Masses Are Realizing They Made a Mistake and They’re Getting Scared

2. Żydostwo nie przerywa milczenia. Żydzi, którzy przez ostatnie 30 lat najgłośniej pluli na Rosję i podżegali do wojy z Rosją, po wybuchu wojny z Rosją siedzą jak mysz pod miotłą. Z Kaczyńskim włącznie ale najciszej w Izrelu. Siedzą cicho, bo wielkimi krokami zbliża się sezon na grzyby.

3. Sparta nie zna słowa litość. Znowu świnki chocholskie są dronione.

4. Amerykańskie rezerwy ropy są na wyczerpaniu. Wystarczą kowbojom na niecały miesiąc. To wszystko dzięki polityce pedofilów Bidenów.
https://www.naturalnews.com/2022-10-21-america-diesel-supply-less-month-run-dry.html
Co zrobią potem?
Wskoczą chyba na konie. Ale to nic nie da. Ropa zasila Tiry, pociągi i statki. A więc wszystkiego wszędzie nie będzie, a zanim nie będzie wszystko stanie się niewyobrażalnie drogie.

5. Ktoś się nie bał i zajebał. Teksta o szczepanach. A potem podrasował i dorzucił lektorkę. Wyszło super. Mi najbardziej spodobał się tekst: „zapierdala po mieście jak namagnesowany ufoludek”.
Nadesłał Sztos, dzięki.

A autora klipa pozdrawiam 🙂 https://www.facebook.com/100078434514069/videos/1076672963043738/

Ten film jest także na bitchucie – podaję linka bo na facefuckach skarżą się, że zablokowali podawanie dalej: https://www.bitchute.com/video/ntl4WWbjwU0W/

6. Z Kamczatki już wyruszyli na front nowo zmobilizowani żołnierze.

7. Pedałek nastawia się na odebranie siłą Rosji Krymu.

Jak rozchyli dupę, Czeczeni uciekną, i wówczas kto wie, może mu się uda…

8. Upadek krajów trzeciego świata, ciąg dalszy. Zboczony transwestyta rozbiera się w brytyjskiej telewizji. Tłuste lochy cieszą się…

To wina Putina, no wiem…

9. Jak działa Kosiarka.

10. Artyleria odesłała cały oddział z dołków prosto do Bandery.

11. Żydzi przerywają milczenie. Zaczynają sączyć jad. Rabin oskarża Zelenskiego o wywołanie z Rosją wojny. Po tym wstępie wjeżdża na właściwe tory i oskarża Ukraińców o wymordowanie półtora miliona żydów…

Ciekawe kiedy Zelensky wypuści film i oskarży żydów o wymordowanie 8 milionów Ukraińców w Hołodomorze?

12. Szaleństwo. Rosyjska ciężarówka wbija pomiędzy ukraińskie czołgi w czasie bitwy… mijają się jak gdyby nigdy nic…

13. Już drugi rosyjski odrzutowiec rozbił się na terenie Rosji. Tego drugiego dogonili w powietrzu koledzy i widzieli przez kokpit jak obydwaj piloci siedzą ze zwisającymi głowami – podejrzewa się awarię systemu oddychania, która udusiła ich w locie.

Jim Stone ma teorię że to robota wirusa izraelskiego Stuxnet, bo rosyjski sprzęt działa na amerykańskich chipach.

14. Klaunowi skończyły się dla Ukraińców pieniądze na pensje i emerytury.

https://rusvesna.su/news/1666538138
Emerytowanym banderowcom unia oczywiście wypłaci emerytury.

15. Na Filipinach bez zmian. Nadal obowiązują stare przepisy drogowe.

16. Oblatywacze autobusów w Pakistanie w dalszym ciągu dają radę dbając aby klakson zawsze, ale to zawsze chodził jak trzeba. Przeglądy techniczne klaksonów mają chyba co pół roku…

17. Filmik animowany – bardzo ładny, taki na dobranoc – dla zaszczepionych i nie tylko.

25 październik 2022

1. Ruszyło śledztwo w sprawie katastrofy SU-30 w Irkucku. Ponieważ piloci odrzutowców szturmowych są podpięci jak nurkowie pod jakiś rodzaj akwalungu – sprawdzana jest sprawa stanu ich butli z tlenem przygotowywanych przez obsługę naziemną.
https://rusvesna.su/news/1666600898
Przupomnę – bo w źródle nie ma – że to był patrol dwóch samolotów. Kiedy pierwszy odrzutowiec przestał odpowiadać koledzy zbliżyli się do niego drugim i dostrzegli obu pilotów w kokpicie ze zwisającymi głowami – nieprzytomnych. Potem nastąpiła katastrofa. Śledztwo ma wyjaśnić czy to był błąd obsługi, awaria na pokładzie lub nie napełniono im butli z tlenem należycie, czy może sabotaż i napełniono je ale na przykład gazem nasennym. Jest wojna więc wszystko jest możliwe. Ale na pewno szybko wszystko się wyjaśni bo działają w tej sprawie intensywnie rosyjskie służby kryminalistyczne.

2. Wszyscy mówią o brudnej bombie jądrowej na Ukrainie. Wszyscy – od Zelenskiego przez Putina aż do tych Bidenów i Macronów – więc nie potrzeba linkować skoro wszyscy się ze wszystkimi na tym punkcie w pełni zgadzają.
Wniosek jest bowiem jeden i ten sam wszędzie: jeśli nie zorganizowana zostanie szybko nuklearna katastrofka, „szczepionkowa” mengelownia pozna na własnej skórze słowo holokaust. Namordowali tyle ludzi rzekomymi szczepionkami, że sprawy stały się już nawet dla szczepanów oczywiste i nie trzeba sprawców nawet palcem pokazywać, bo widoczni są jak wszy na grzebieniu.
Zaszczepieni w pełni po pół roku od drugiej szprycy już nie posiadają żadnej odporności – no chyba że ujemną – więc padają dosłownie od byle czego. Zabić ich może w każdej chwili pyłek z drzewa, zapach orzeszków ziemnych albo widok nagiego transseksualisty jeśli mają na akurat alergię. Ich jedyna nadzieja to zamieszkać jak Michael Jackson na sali operacyjnej w namiocie tlenowym i pić wodę którą sobie sami przefiltrują. Życie jak w Madrycie – bo jak na zewnątrz dajmy na to ptak ich osra to tym samym może zabić. Nigdy nie było leku na głupotę i nadal nie ma. Na razie jest jedynie skuteczna „szczepionka” na debilizm i nic ponadto. Trzeba po prosto na idiotów uważać. I uświadamiać że najwięksi naganiacze do punktów „szczepień” (Trump, Gates, Morawiecki, Trudeau, Macron, Ursula von der coś tam, etc) oni nigdy żadnych „szczepionek” nie przyjęli…
Bolek sobie wstrzyknął, jeśli to może kogoś pocieszyć oraz tamta królewna – po drugiej dawce okulała a po trzeciej w ogóle przestała chodzić…

3. Żydówka Rochelle Walensky – szefowa prywatnej firmy CDC (Centrum Kontroli Chorób) – 22 września przyjęła kolejną dawkę szprycy na covida – ukierunkowaną na wariant Omicron. 22 października, czyli miesiąc później choruje na covid 19.
Niezła jazda, bo to ona mówiła, że „zaszczepieni ludzie nie chorują i nie przenoszą wirusa”.

4. „Szczepionka” na covida została opracowana w Modernie na trzy lata przed plandemią. Te patenty odnalazłem jeszcze przed Ukrainą i sobie gniją gdzieś na moim blogu w starszych wpisach. Test PCR Rotszyld opatentował sobie na 5 lat przed plandemią. To inni ludzie ze trzy lata temu wynaleźli. Mimo to niektórzy nie skorelowali prawidłowo tych prostych faktów no i teraz mamy problem: po odejściu debili trzeba od nowa zaludnić Ziemię.
Dla czystokrwistych już stworzono w tym celu portale randkowe żeby robić zdrowe dzieci, w czasie kiedy nasze ukochane szczepany nadal uparcie od nas odchodzą tam, gdzie po śmierci udają się głupcy.
Po każdej burzy przychodzi dzień i teraz jest problem: jak te wszystkie kobity, które nie chcą poronić lub otruć dziecka skażonym mlekiem obrobić? No w jaki sposób? Przecież i Herkules dupa gdy dup kupa. Poważne wyzwania czekają w najbliższych latach czystokrwistych…
https://unjected.com/
https://purematch.co/

5. Zwykły dzień pracy w specnazie.

6. Alternatywne zakończenie wczorajszego filmiku z rosyjską ciężarówką wbijającą w czasie bitwy pomiędzy ukraińskie czołgi.
W wersji rozszerzonej film kończy się happy endem – kiedy rosyjski snajper zabija niedobrego najemnika z rudą brodą. Brawo dla snajpera, bo to był naprawdę trudny strzał – kula musnęła górę karabinu maszynowego i jebnęła prosto w rudy łeb. Po jeszcze jednym obejrzeniu wczorajszego filmu dostrzegłem że snajper dwa razy zabierał się za rudego. Za pierwszym razem trafił w skrzynkę z amunicją na jego karabinie maszynowym i zapalił ją ale rudy ją odpiął i wyrzucił. Dopiero drugi strzał snajpera uspokoił skomplikowanego rudzielca.
Nadesłał Old Donkey, dzięki 🙂

Z innych filmów wiem, że snajperzy ukraińscy raczej nie istnieją, bo straty mieli ogromne. Namierzano ich dronami i wykańczano z 3 – 5 kilometrów głównie przy pomocy PPK. Natomiast snajperzy rosyjscy mają się świetnie i prawie nie ponoszą strat, bo działają głównie na dużych kalibrach 12,7 mm przeznaczonych do niszczenia sprzętu z dwóch lub więcej kilometrów i niemal zawsze używają pocisków zapalających, żeby np wysadzić w powietrze zbiornik paliwa jakiegoś banderomobila lub przestrzelić pancerz i spalić załogę BWP. Być może zatem na tym dynamicznym filmie z bitwy rosyjski snajper nie chybił za pierwszym razem tylko chciał celowo spowodować detonację skrzynki z amunicją rudzielca żeby pociski karabinowe wybuchły mu w twarz. Zapaliły się przecież. Najemnik jednak przeżył, a więc dostał drugą szansę na udanie się tam, gdzie po śmierci idą rudzielcy. No i mamy happy end. A sam czołg z tego typu karabinem był raczej na pewno polski więc po głębszym namyśle nadałem mu swojską nazwę: Rudy 2.

7. Dronik Sparty i pełzające banderopiteki.

8. Jak opadł kurz bitewny kolejne dwa polskie czołgi szczęśliwie odnalazły się na Ukrainie. Jeden to chyba Rudy 2…

9. Pociągi nowego sprzętu przemieszczają się przez Rosję.

10. Pole minowe plus artyleria i kolejnej kolumienki już nie ma.

11. Rosyjski gaz dla Europy to przywilej a nie prawo człowieka.

12. Muricanie zbroją się. Na filmie transakcja zakupu siekiery. Brutalna.
https://vidmax.com/video/215510-warning-graphic-oklahoma-man-dies-after-taking-an-axe-to-the-head-by-a-man-buying-it-and-had-never-met-before

13. Afromurikanie z gangów bawią się. Na pokazie driftu 3 czarnych zastrzelono 5 rannych.
https://vidmax.com/video/215503-illegal-car-drifting-show-ends-in-mass-shooting-in-shitcago-5-shot-3-killed

14. Katy Perry miała awarię podczas występu na żywo. Restart systemu pomógł dokończyć imprezę…

Te illuminackie kukły są po takim praniu mózgu, że coraz częściej się zawieszają. Ta akurat dziwka jest zwolenniczką kanibalizmu, szczepień i chuj wie czego jeszcze. W necie nazywają ją M Katy Ultra – biorobot do seksu 🙂
katy perry
Na foto ona w kostiumie promującym szczepienia a w sieci spekuluje się, że częściowy paraliż jest efektem ubocznym „szczepionki”, na które tak gorliwie namawiała. Niepotrzebnie, bo tu nie ma co spekulować – kolejna cwelebrycka idiotka, która wstrzyknęła sobie eksperymentalny preparat.

https://www.eviemagazine.com/post/half-of-katy-perrys-face-looks-paralyzed-at-a-recent-concert-and-people-speculate-side-effect-covid-vaccine

16. Dworzanie krula Karola Czeciego ćwiczą ceremonię pasowania go na króla.
Film w linku.
https://t.me/pl_news_front/6689

17. Przedwczoraj zapytano Zelenskiego czy Ukraina może sobie poradzić z zestrzeleniem dronów nad Ukrainą. Zelenski myśli nad odpowiedzią już trzeci dzień.

18. Niemiecki sprzęt przeciwlotniczy właśnie dotarł do Kijowa i od razu całkowicie nie radzi sobie z Kosiarkami chybiając do wszystkich.

19. Snajperzy znowu mieli dobry dzień. Całkowicie zlikwidowali dywersyjny oddziałek Chochołów i drugi pomocowo ewakuacyjny.

20. Inspektor Pazurow sprawdza stan krymskiego mostu.

21. Natomiast inspektor Adolf ma jakiś problem, którego nijak nie można utulić.

22. Optymista poszedł bez statku wielorybniczego na ryby no i zesrał się w spodnie.

23. A tu kolejny idiota, który lekceważy znaki na niebie i ziemi i w lesie i bezmyślnie zadziera z drzewami.

24. Ukraina rok 2023. Telewizja, gęsi szablozębne, dostęp do darmowej energii oraz inne sprawy nie przewidziane przez pana Jackowskiego.

26 październik 2022

1. Dzień dobry, Chochoły – mówi rosyjska reporterka.

2. Dzień dobry, Chochoły – mówi Grupa Wagnera.

3. Ukraińcy coraz głośniej upierają się, że Rosja jest sławna a Zelenski to pederasta.

4. Niemcy, którzy tak bardzo zaangażowali się w walkę z covidem 19, że kradli wszystkim państwom dookoła maseczki, znaleźli dowody na sztuczne pochodzenie tego wirusa. Został stworzony na 99.9 % w laboratorium.
https://rusvesna.su/news/1666643140
Hmm… został stworzony w labolatorium. Jest zaraźliwy. Trudny w leczeniu. sztuczny. Przecież to tak samo jak Morawiecki.
Przypadek?
A poza tym odkryciem Niemcy odkryli jeszcze, że potrzebuą oni a nie Ukraina nowego Planu Marshalla. Ciekawe kiedy odkryją, że Polska w 65 % zniszczona przez nich nie otrzymała żadnej pomocy po II wojnie i żadnych Planów Marshala, tylko własnymi siłami się musiała odbudowywać.
To Niemcy – począwszy od Bismarcka – wymyślili i potem starannie wiekami hodowali Ukrainę. To Niemcy muszą więc na nią zapierdalać. No bo skoro Polacy zapierdalają na Morawieckiego i jego żonę… to zwykły gospodarski obowiązek ze strony hodowcy.
Mateusz bardzo dobrze przyjmuje pokarm, żona Mateusza również wspaniale się rozrasta i nikt nie jęczy żeby na jej pożywienie Murica dała środki jakieś w ramach Planu Marshala.
Poza tymi niuansami stara torba Ursula i Morawiecki doskonale są dogadani. Obydwoje są zgodni, że zamrożone aktywa Rosji należy ukraść.
https://rusvesna.su/news/1666701723
To znaczy żyd Zelenski chce te pieniądze ukraść ale potrzebuje narzędzi: starej torby Ursuli i oszusta Morawieckiego, bo stara torba zrobi „ramy prawne” a Mateusz zna pasera. To chłopak jego żony. Plan Gangu Olsena jest taki: Zelenski jest mózgiem. Mózgiem który dawno nie wąchał. Kokaina pobudza te same obszary mózgu co u nałogowych hazardzistów więc terapia jest identyczna. Musi wygrywać żeby być na haju. Narkoman nacisnął więc na starą torbę Ursulę, bo ma na nią haki. Jakieś rozbierane filmy z kucykami. Pragnie żeby ona nacisnęła na oszusta Morawieckiego. Morawiecki ma przyjąć botoks w twarz i wyprostować usta po to żeby nikt go nie rozpoznał podczas kradzieży i fizycznie zapierdolić Rosjanom pieniądze. Potem okradnie go przy podziale łupów Ursula – stara złodziejka, która potrafi Morawieckiego bez trudu oszukać – robiła to już wielokrotnie. Dopiero potem Zelenski wyciąga haki czyli filmy porno ze stajenki i czyści starą torbę do zera.
Po prostu lichwa zdycha i żałośnie dogorywa i dlatego szuka kasy gdzie się da, bo dotychczasowi sponsorzy już się z kasy wytrzepali. Kolejne narody coraz głośniej wyją, żeby olać nazistowskich banderowców i się zająć własnymi obywatelami.
Oczywiście, ostatecznie to nic nie da, bo Rosja nie jest w Unii więc unijne problemy unijnych zboczeńców, oszustów i złodziejów bardzo nisko jej powiewają. Unia może tylko państwami członkowskimi dyrygować a i to nie zawsze. Supermocarstwu nie podskoczy banda komisarzy, których nikt nigdy w Rosji na nic nie wybierał. 85 % świata popiera Rosję całym sercem. Garstka złodziei i szabesgnojów ma tutaj gówno do powiedzenia. Podejrzewam że nawet 5 minut by nie minęło a stara torba i oszust Morawiecki już by odparowali po kradzieży rosyjskich pieniędzy. Ona by się obudziła z odciętym łbem kucyka na pościeli, a Mateusz utopiłby się w misce zmodyfikowanego genetycznie ryżu.
Tak że skoku na kasę nie będzie, myślę. Będzie jedynie wydruk tych 300 miliardów przez oszusta Morawieckiego dla pajaca, o ile chłopak jego żony mu na wydruk pozwoli.

5. Codzienna już porcja Chochołków pieszczotliwie dronowanych.

Niedługo jednak Rosja skończy z pieszczotami i wyciągnie lepsze zabawki. Takie jak np 500 kilowe bomby termobaryczne jakich używała w Syrii, ponieważ Władimir mówił, że oni jeszcze nic nie zaczęli na poważnie…

6. Szczęśliwa szczepanka opowiada emocjonalnie o swojej walce z pandemią covida, która przyniosła jej wiele dumy ze szczepionek oraz dostarczyła bogate pokłady życiowej radości. Nie miała co prawda cukrzycy ale cieszyła się za każdym razem od nowa, z każdego palca którego jej amputowali z powodu wszczepionej martwicy. Dużo bardziej radowała się z tych palców odgryzanych przez koronawirusa, niż z narodzin dzieci, bo ze szczęścia aż się popłakała. Teraz da sobie drugą rękę uciąć, żeby tylko zniszczyć covida.

7. Płoszenie Chochołów z powietrza – ładny zbiór klipów.

8. Uziemianie Chochołów pociskami… ziemia – ziemia.

9. Kompilacja wszystkich sposobów na wypędzenie banderowców oraz ich żałosne szczątki.

10. Wykłady królowej nauk.

11. Automatyczny zdejmowacz kurtek coraz lepiej jest w Chinach poznawany.

Oryginalną koszulkę Dasabi też w zasadzie mogłaby młoda zrzucić…

12. Setki niedobrych banderowców zostały jak codzień zutylizowane ale jedno dobre życie zostało uratowane.
https://vidmaxviral.com/video/215498-faith-in-humanity-has-been-restored-guy-finds-a-dying-kitten-and-brings-it-back-to-life

13. Emanuel Masturbowany został przez żonę z jądrami zachęcony do rozmów pokojowych z powodu kończących się rezerw surowców we Francji. Putin tradycyjnie nie odebrał od Emanuelli telefonu ale papież wysłuchał spowiedzi skruszonego gerontofila. Co ma papież do wojny na Ukrainie tego jeszcze naukowcom nie udało się ustalić, ale Emanuella prosiła go o negocjacje pokojowe z Putinem.
https://rusvesna.su/news/1666694053
Jarka jak zwykle do żadnych rozmów nie zaproszono. Sam się zaprosił ale został wyproszony.

14. Zmiany klimatu widać już gołym okiem w brytyjskiej telewizji. Proszę się przyjrzeć typowi z teczką.

Z odejściem Benny Hilla tam już nie ma nic prawdziwego.

15. Księgowi usiedli do kalkulatorów, podliczono co trzeba i wyszło że zabitych dla żyda Zelenskiego jest już ponad 400 tysięcy Ukraińców.
https://rusvesna.su/news/1666710399
Ale to wszystko kropla w morzu. Kadyrow właśnie ogłosił jihad i obiecał, że będzie ich ścigał, palił, zabijał i wypędzał z całej Ukrainy, więc księgowi za daleko mogą nie odchodzić…

16. Kaczyński się boi. Obudził się z krzykiem, napił wody mineralnej i wyszeptał: „Polska podwoi ilość armi”.
https://rusvesna.su/news/1666729366
Jak Polska miała „podwojoną ilość armi” i była to prawdziwa armia a nie bataliony kapelanów, to nikt się w Polsce niczego nie bał tylko żył spokojnie. A ponadto to tylko ze strony Rosji nic nam wówczas nie zagrażało, bo Rosja stała tuż za naszymi plecami gotowa do walki o Polskę, którą właśnie wyzwoliła od banderowców i nazistowskich skurwysynów. Jarkowi potrzebny kaftan. Bo inaczej sobie krzywdę zrobi.

17. Inspektor Gadżet wykrył portal do świata równoległego. Jakieś mroczne siły chciały go tam natychmiast wciągnąć ale stoczył nieziemską walkę z diabelskimi mocami z tamtego wszechświata i nie dał się od nas demonom żadnym zabrać. Te piekielne dźwięki, hehe…
https://vidmaxviral.com/video/215518-cat-sounds-like-it-hit-7-levels-of-hell-after-getting-stuck-in-the-lampshade

18. Znaki końca czasów. W Indiach z ogromnych jajek już zaczęły się wykluwać święte krowy. Starożytne przepowiednie głoszą, „krowie placki będą nową walutą Indian jak upadnie dolar”.

27 październik 2022

1. Kolejne rewelacje wydobyto z laptopa pedofila Huntera Bidena. Okazuje się że są tam materiały także na jego tatę pedofila Joe Bidena. Lets go Brandon…
brandon-abusing-child
No cóż zwolennicy opozycji czyli Donalda Trumpa mogą już spokojnie odetchnąć – ich idol również jest pedofilem ale zarobkowe parobki, takie jak Hania Kazahari nigdy wam nie powiedzą o nim takich spraw jak w poniższym linku:
https://www.henrymakow.com/2021/01/Tempering-our-Expectations-of-Trump.html
Wniosek: nie ma w tym bagnie ludzi przy władzy na których żydzi nie mają haka. Haka seksualnego przeważnie, bo taka ofiara zawsze będzie gorliwiej bronić interesów żydowskich niż własnych. Zwykły zdrajca lub sprzedawczyk zawsze może zostać podwójnym zdrajcą lub podwójnym sprzedawczykiem i zmienić stronę na tą która da mu więcej. Szantażowany seksualnie zboczeniec – nigdy.
Dlatego demokracja to wolne wybory – między jednym a drugim degeneratem, bo nic innego w demokracji do wyboru nie ma.

2. Przegląd najnowszych kontrofensywek klauna z tego tygodnia. Mięso się nie marnuje – część w miarę świeża idzie na organy a część nieświeżą zjadają sobie bezdomne psy…

Hmm… ciekawe ilu najemników pojechało na Upadlinę z myślą że zostaną nawozem albo psim gówienkiem?

3. Aligatory miały nocą wspaniałe polowanko.

4. Polski Krab też dostał w nocy od królowej nauk precyzyjną przesyłkę.

5. W Ameryce ze zboczeńców uczyniono nietykalną „świętość” taką samą jak wcześniej z żydostwa. Nie wolno krytykować nawet. A uzbrojeni po zęby Amerykanie tolerują to jak skończone cipy…

6. Najcenniejsze kukułcze jako szkopów – Upadlina – jest na krawędzi upadku. Co robią więc szkopy które to śmierdzące jajo podrzuciły Słowianom, żeby dobrać się do Rosji?
Szkopy mają plan odbudowy Upadliny. Upadlina Iber Alles. Szulc o tej odbudowie pierdolił na jakimś zebraniu na którym zebrał się z muszlą klozetową i mikrofonem.

Szkopy są twórcami tego wrzoda na mapie świata i Rosjanie o tym doskonale wiedzą. Szkopy zatem zapłacą najwyższą cenę za dwukrotną hodowlę nazizmu na Ukrainie. To pewne i nieuchronne. I jedynie Szulce tylko jeszcze o tym nie wiedzą 🙂

7. Jakieś zmechanizowane świnki znowu zostały zdronowane.

8. Leśne świnki też dostały solidny wycisk.

9. Jacyś mądrzy ludzie z uniwersytetu Maryland opracowali sweter który w chuja robi oparte na AI systemy rozpoznawania ludzi. W tym sweterku dla sztucznej inteligencji człowiek robi się niewidzialny.

10. Coraz mniej listków na drzewach i coraz mniej dołków gdzie można się ukryć…

Tak czy siak – dupa pełna odłamków i tylko to się przecież liczy…

11. Gadająca dupa znowu przemówiła. Aktualny wysryw gównianej formy życia to: „Systemy energetyczne, systemy żywnościowe i systemy łańcucha dostaw zostaną głęboko dotknięte. Niestety zniszczymy wiele miejsc pracy… ludzie będą hakowalnymi zwierzętami… przyszłość już tu jest…”

Wybrane komentarze:
– Ten szkodnik musi być zwalczany, żyje tuż obok centrum wef
– Trochę latającego ołowiu z pewnością może przeprogramować gada Schwaba… 🙂
– Więc kto umieścił tego złego żyda u władzy? Odrzucam to, co przynosi gówniana forma życia.
– Będzie dobrze, kiedy ten psychopata umrze, nie powinno to trwać długo. Jest po prostu zdesperowany, by uniknąć śmierci, stąd jego obsesja na punkcie transhumanizmu. Na szczęście dla takich debilów nie da się uniknąć śmierci. Ta obecna choroba i obsesja na punkcie transhumanizmu jest wynikiem głupiego ateistycznego myślenia i staromodnych idei religijnych, które wymagają aktualizacji.

12. Złapano polskiego najemnika. Podobno chwalił się „zajęciem Moskwy” gdzieś na Tiktokach, ale nic o nim jeszcze nie wiadomo…

Tak czy siak, jeśli dla pieniędzy podniósł łapę na Słowian – zajebać go i rzucić psom…

13. U Brytoli tak szybko u premierów następowało zmęczenie materiału, że teraz mają mechanicznego premiera. Ciekawe kiedy będzie miał pierwszą awarię?

14. Kolejny interesujący rybak, który wybrał się na ryby a tam został sponiewierany jak szmaciana lalka.

https://vidmaxviral.com/video/215530-fisherman-go-from-enjoying-natures-power-to-fleeing-in-panic-from-it

15. Igor żeby zaimponować laskom wykonał niesamowity trik na huśtawce: złożył się jak fotel ogrodowy i zajebał ryjem tak, że chyba złamał sobie kark… dyszka w skali Olsena idzie prosto dla Igora.

https://vidmaxviral.com/video/215529-igor-painfully-found-out-pretty-quickly-why-circus-performers-train-for-years

16. A tu chyba kolejni murikańscy wojownicy zaciągają się na Ukrainę… takie mam jakby deja vu…

17. Na koniec coś pozytywnego. Starszy pan śpieszył się żeby złapać pociąg. Złapał.

28 październik 2022

1. Kolejna porcja cwelebrytów – szczepanów, którym się dziwne rzeczy przydarzyły po rzekomej „szczepionce” – zgony, udary, zakrzepy, zawały, etc…
Filmik w linku.
Nadesłał Leonzawodowiec, dzięki 🙂
https://t.me/WiadomosciCzasowOstatecznych/9124

2. Grubszy film kompleksowy o Ukrainie i tamtejszym banderyźmie. Są egzekucje banderowców z II wojny i całokształt działalności obecnego nazistowskiego reżimu.
Nadesłała Aga, dzięki 🙂

3. Palenie czyli nikotyna nie tylko chroni przed toksynami z rzekomych „szczepionek” ale również leczy skutki strzałów. Jim Stone wykopał na ten temat parę naukowych źródeł, podał linki z dowodami na to, że nikotyna neutralizuje receptory mRNA zawarte w zabójczych szprycach ale natychmiast je pokasowano.
„Teraz wiadomo, że nikotyna zatrzymuje Covid poprzez wiązanie się z receptorami ace2, więc czymkolwiek „covid” naprawdę jest, zatrzymany zostaje przez nikotynę. W rezultacie nikotyna powstrzymuje również zastrzyki MRNA przed wyrządzeniem maksymalnych obrażeń, a jeśli jest przyjmowana w dużych dawkach, prawdopodobnie całkowicie powstrzymuje zastrzyki.”
Tak więc źródeł Jima nie ma a my palimy sobie spokojnie – im więcej fajeczek tym jest bezpieczniej. Jim uważa, że oni się spodziewali i planowali od dekad tę plandemię – dlatego już zawczasu zrobili nagonkę na palenie – żeby pozbawić ziołowej ochrony jak najwięcej ludzi.
Kiedyś już pisałem że palenie chroni przed rakiem – zwłaszcza rakiem płuc – bo naukowcy odkryli, że palenie wywołuje u palacza flegmę. Tę samą którą każdy palacz odkasłuje żeby wypluć. Flegma pokrywa usta, oskrzela oraz płuca, tak więc jeśli wraz z oddechem wciągnie się do organizmu radioaktywną cząsteczkę (bo to ona bezpośrednio wywołuje raka) to ta cząsteczka oczywiście nie wniknie w tkanki płuc lecz ugrzęźnie we flegmie i zostanie razem z nią na zewnątrz wypluta. Zanim wywoła raka. To naprawdę takie proste i dlatego palący najmniej chorują na nowotwory, zwłaszcza płuc.
Natomiast niepalący, w ogóle nie mają tego typu ochrony. Ta sama historia może być z covidową szprycą. Bo prawda jest taka że nikotyna to nie jakiś diabeł z piekła rodem tylko szlachetna roślina. Zioło po prostu. Leczy, uspokaja i morderczo zabija wszelkie szkodniki. Liści tytoniu nie atakują owady. Mądre ptaki, jeśli nie chcą mieć robactwa w gniazdach też zbierają niedopałki i wplatają je w swoje gniazda. Nikotyna to lekarstwo, naturalny odkażacz i już kiedyś czytałem, że ona zwalcza „covidy”, czyli koronawirusy, czyli chrypki i przeziębienia. Nikotyna to jak syrop na kaszel. Ten kto miał kaszel i zapalił wie że flegma jest jak syrop. 3 fajki dziennie wystarczają żeby mieć ochronę. Tylko trzy. Natomiast w nadmiarze WSZYSTKO jest szkodliwe. Ba, można się śmiertelnie zatruć, kiedy się wypije na raz 7 – 8 litrów źródlanej wody. Tak samo można się wykończyć paląc trzy paczki dziennie. Kwestia umiaru – to wszystko w temacie rzkomej szkodliwości palenia. Ta rzekoma szkodliwość jest oparta na takich samych kłamstwach jak obecna plandemia – te wszystkie fotki chorych ludzi są fejkami – to są ludzie którzy wytoczyli mafii procesy bo ich zdjęcia z amputacji i inne takie zupełnie nie były związane z paleniem i bez ich zgody zostały kłamliwie wykorzystane. To ofiary wojen i zupełnie innych chorób – już dawno o tym pisałem w tekstach o paleniu tytoniu.
Tak więc Jim może mieć co do nikotyny i covida całkowitą rację – bez powodu źródeł by mu natychmiast nie pokasowali – widocznie trafił w dziesiątkę.

4. Trwa exodus ludzi z PayPala. Koleś z covidbloga został przez nich samowolnie „ukarany” 2500 tysiąca dolarów ukradli mu za rzekomą dezinformację więc opisał to jak PayPal sam jest sobie sędzią i prokuratorem co wywołało masowe porzucenie tej formy płatności. PayPal obecnie leci na ryj na giełdach. Skurwysyny myśleli że stłumią prawdę „karając” ludzi mówiących prawdę, a tu proszę, Pani Karma wkracza i zakłamane sukinsyny chroniące ludobójców są rąbane finansowo. Brawo dla kolesia z covidbloga – który od początku plandemi robi kawał dobrej i doskonale udokumentowanej roboty. Dołożył im tam gdzie ich najbardziej boli: po pieniądzach ich uderzył 🙂
Całość jego batalii ze złodziejami i samozwańczymi inkwizytorami w linku:

#DeletePayPal: company backtracks after misinformation, Acceptable Use Policy (AUP) leak of $2,500 per violation, but is enforcing said policy in my ongoing arbitration

Ja nigdy nie uruchamiałem formy płatności w PayPalach, bo widziałem u Jima Stone na wykazach jego darowizn, że zagarniają mu 5 % od każdej podarowanej kwoty – żydowskie dziadostwo po prostu – wyrywanie cudzej kasy kompletnie za nic. To chyba Elona Muska ten system – więc niech Elon spada…
Ludzie przechodzą na płatności kartą lub jak u mnie przelewiki na konto, gdzie nawet grosik nie jest przez pośredników przytulany.
A wszystkim moim darczyńcom przy okazji baaaaaaaardzo dziękuję – ratujecie sprawy życiowe i egzystencjonalne – co jest bardzo ważne w tym złodziejskim świecie i zakłamanych czasach 🙂

5. Kanał Solniczki znowu na Bitchutach został zablokowany więc sporo filmików może nie działać. Solniczka to nie Trampek więc nie biadolił jak cipa dwa lata tylko zawczasu wyczuł pismo nosem i wyemigrował na Telegramy i dam daje radę bez nawet sekundy przerwy w temacie.
Na filmie, Chochoł skoszony przez artylerię jak worek ziemniaków.
https://t.me/saltshakeranon/492

6. Jakaś loszka „wyjaśniła” niechęć do umawiania się z grubymi jako nową chorobę: grubofobię 🙂
https://t.me/saltshakeranon/485
Czekam na nowe jednostki chorobowe: szczepanofobię, kretynoalergię, żydowstręt, etc…

7. Krótki ale mocny film o Chazarach. Zajęcza warga to jedna z ich licznych wad genetycznych wynikłych z chowu wsobnego. Reżyser nie bez powodu dał taki szczególik. Masa aktorów z hollybrudu posiada tę wadę wrodzoną.

W komentarzach piszą ludzie, że „żyd płacze z bólu kiedy cię bije”…

8. Ranne Chochoły, które wyruszyły pozabijać Rosjan i cywilów teraz w błocie czołgają się, turlają, pełzają i umierają.

9. Tu jest cała playlista filmików ze Świnką Chochoł, bo ktoś pytał w komentarzach.

https://www.bitchute.com/playlist/8OQ1i93JQCW4/

10. Te świnki zostały na gorącym uczynku przyłapane kiedy jechały zrobić jakieś świństwo ludziom i już są spacyfikowane.

11. Cały banderomobil pełny posiłków też dostał bezpośrednio aż miło popatrzeć.

https://t.me/saltshakeranon/494

12. Chochołki spierdalają przerażone wśród rozpieprzonego sprzętu.
https://t.me/saltshakeranon/505?single

13. Niemcy zaczynają rozumieć że gazu nie będzie 🙂 Wyburzają farmę wiatrową i część miasta żeby rozbudować kopalnię węgla.
https://t.me/pl_news_front/6781
U nogi Szulca pewnie już ujada Greta żeby go zgwałcić w nogawkę…

14. Kolejne świnki w błocie uciekają i umierają.
https://t.me/pl_news_front/6776

15. Prezydent Putin zabrał głos i powiedział: „Amerykańscy przywódcy nie mają teraz kreatywnych pomysłów na promowanie pozytywnego rozwoju. Po prostu nie mają nic do zaoferowania światu poza utrzymaniem swojej dominacji.
Zachód kontynuuje politykę eskalacji napięć na całym świecie i próbuje podporządkować świat swojemu „porządkowi opartemu na zasadach”.
Nie jest jasne, kto wymyślił te zasady, na czym się one opierają, ani czym właściwie są. Jedyne, co jest zrozumiałe, to to, że koncepcja ma pozwolić tym, którzy sprawują władzę na świecie, żyć „bez żadnych zasad” i pozwolić im na robienie wszystkiego, co zechcą.
Zachód w ostatnich latach, a zwłaszcza w ostatnich miesiącach, podjął szereg kroków w kierunku eskalacji. Zawsze grają o eskalację; nie ma tu nic nowego. Obejmuje to podżeganie do wojny na Ukrainie, prowokacje wobec Tajwanu oraz destabilizację światowych rynków żywności i energii.
Historia postawi wszystko na swoim miejscu, a nazwiska Dostojewski, Czajkowski i Puszkin będą nadal żyć, w przeciwieństwie do nazwisk tych, którzy dziś próbują odrzucić osiągnięcia największych myślicieli Rosji i wierzą, że mają prawo do dysponowania kulturami świata według własnego uznania.”
https://www.rt.com/russia/565465-putin-valdai-west-culture/

16. Żydowska kandydatka na prezydenta Rosji Ksenia Sobczak spierdoliła z Rosji.
https://www.rt.com/russia/565386-ksenia-sobchak-flees-russia/
Uciekła w związku ze śledztwem o wymuszenie. Dzień przed przesłuchaniem. Przed ucieczką skłamała, że nie ma izraelskiego paszportu.
Fotokopia jej izraelskiego paszportu w linku:
https://rusvesna.su/news/1666878200
. z izrelskim paszportem tylko w jedno miejsce mogła uciec…
Nie to co Jarek, który ze swoim paszportem Wodnego Wolnego Ptaka, może się poruszać po wszystkich krajach świata i zaświata.
paszport