Szybkie Wieści… 63

z

Analiza

W ramach analizy tekst z Nowych Aten.
http://noweateny.com/International/details/534/USRAEL-ZDETONUJE-BOMB-ATOMOW-NA-UKRAINIE-ABY-ZDYSKREDYTOWA-MOSKW-I-WEPCHN-POLAKW-POD-WYWROTK-Z-GRUZEM-GENERA-PETREUS-DA-WOJNY-CO-ZROBI-XI-JINPING

USRAEL ZDETONUJE BOMBĘ ATOMOWĄ NA UKRAINIE ABY ZDYSKREDYTOWAĆ MOSKWĘ I WEPCHNĄĆ POLAKÓW POD WYWROTKĘ Z GRUZEM; GENERAŁ PETREUS ŻĄDA WOJNY. CO ZROBI XI JINPING?
ByNowe Ateny — 2022-10-24
Według niemieckiej gazety Der Spiegel oraz rosyjskiego Ministerstwa Obrony sytuacja na Ukrainie coraz bardziej zmierza w kierunku „eskalacji poza kontrolą”, co nie do końca odpowiada rzeczywistości, ponieważ wszystko, co od samego początku ma miejsce na Ukrainie odbywa się pod pełną kontrolą, wg starannie przygotowanego, wielowariantowego scenariusza, który można przyrównać do symultanicznej rozgrywki szachowej pomiędzy Rosją, a prowadzącym atak na granicy przegrzania obwodów Deep Blue 2.0 z drugiej strony, grającym zażarcie w imieniu współczesnych państw nazistowskiej osi, utworzonej przez Izrael oraz pożytecznych idiotów z USA, UK, UE, Kanady i Australii. Na samym końcu jest oczywiście Ukraina, jako wystawiona na widok publiczny scena tej krwawej, potencjalnie śmiertelnej dla wszystkich rozgrywki, która sama z siebie nie ma kompletnie nic do powiedzenia, jako sztuczny twór, apriorycznie tymczasowy kraj na dzikich polach, stanowiący żerowisko dla żydowskich oligarchów, w pełni zależnych od globalnej finansjery tej samej proweniencji, jednak realizującej projekt stricte religijny, judaistyczny, kabalistyczny, a więc anty-religijny, quasi-mesjanistyczny, absolutnej dominacji narodu wybranego przez diabła nie nad Rosją, a nad całą resztą świata.
Jak pisał Julian Tuwim „chorzy obłąkańcy”, którzy prowadzą wojnę z Rosją wykorzystując Ukraińców jako mięso armatnie chcą, aby ta wojna była jak najszersza, a wówczas miałby nadejść ich wyjątkowo leniwy mesjasz, który ociąga się już tysiące lat, aby stanąć na czele Izraela, roznieść w pył Goga i Magoga, czyli Rosję oraz Iran i rządzić całym światem „żelazną rózgą”.
Wiele osób nie potrafi zrozumieć, że postępowanie żydostwa wynika z patologicznej religii judaizmu oraz, że wszystko, co się na świecie dzieje istotnego, jak fałszywa pandemia, rujnowanie przedsiębiorstw, państw, kościoła chrześcijańskiego, ceny węgla, prądu, nadchodzący krach ekonomiczny, to jedynie narzędzia w morderczej sensu stricto walce, broń skierowana przeciw znienawidzonym „gojom”, którym żydostwo doktrynalnie odmówiło człowieczeństwa. Toczy się więc wojna nie USA z Rosją rękami Ukraińców, tylko – jakkolwiek to zabrzmi u uszach zindoktrynowanych antykulturą dzikiego Zachodu – Dobra ze złem, w rzeczy samej. I na tym poziomie należy rozpatrywać to, co się aktualnie na świecie dzieje, jednak nie jest to sprawa prosta i pisał już na ten temat ś. p. Ryszard Kapuściński, stwierdzając, że sam nie pojmuje świata oraz wyznaczając ludzkości malejące kręgi, w których poruszają się poszczególne jednostki, mające ograniczony horyzont własnych światów kolejno do własnego mieszkania i okolicy, do gminy, potem do miasta, województwa, kraju, Europy, do kolejnych kontynentów, a na samym końcu zaledwie nieliczni pojmują nasz świat. I ci potrafią spojrzeć na cały obraz z właściwej perspektywy, dostrzec wszystkie elementy, mogą nawet próbować poinformować inne kręgi o swoich spostrzeżeniach i logicznych wnioskach, mogą zalecać konieczne rozwiązania pro publico bono, ale niemal nikt ich nie słucha, nie istnieje bowiem wspólna płaszczyzna, na której mogliby się ze sobą komunikować, ich oceny rzeczywistości różnią się od siebie diametralnie zależnie od kręgu, w którym się znajdują.
Na czerwono tereny pod kontrolą Rosji, na żółto walki toczące się z wojskiem ukraińskim,czyli obecna „wojna na Ukrainie”
Rosyjska państwowa agencja informacyjna Ria Novosti stwierdziła, że ​​Kijów praktycznie ukończył budowę małej taktycznej bomby atomowej i jest gotów zdetonować ją na własnej ziemi „aby rozpocząć silną antyrosyjską kampanię mającą na celu podważenie zaufania do Moskwy.”
W rozmowie telefonicznej ze swoim francuskim odpowiednikiem minister obrony Rosji Siergiej Szojgu stwierdził, że Kijów planuje zdetonować bombę radioaktywną, by zdyskredytować Moskwę. Rosyjskie Ministerstwo Obrony poinformowało, że Szojgu „przekazał swoje obawy dotyczące możliwych prowokacji Ukrainy przy użyciu „brudnej bomby”.
Konwencjonalne urządzenia wybuchowe, które również rozpraszają materiały radioaktywne, nazywane są „brudnymi bombami”. Ze swojej strony Ukraina, która zrezygnowała z broni jądrowej po rozpadzie Związku Radzieckiego, oskarża Rosję o planowanie zrzucenia takiej bomby.” – pisze Der Spiegel.
Równolegle pojawia się w przestrzeni publicznej zdecydowany komunikat amerykańskiego żyda, byłego szefa CIA, niesławnego generała Davida Petreusa, który stwierdza w wywiadzie dla francuskiego L’Expres, że USA mogłyby wraz ze swoimi aliantami bezpośrednio interweniować militarnie na Ukrainie. Stany Zjednoczone mogą dołączyć do konfliktu z Rosją nawet wówczas, kiedy nie istnieje bezpośrednie zagrożenie dla NATO – powiada Petreus.
Rosja mogłaby posunąć się do działań „tak szokujących i tak przerażających, że spowodowałaby odpowiedź US i innych państw. Mogłyby one reagować w ten, czy inny sposób, ale jako siła międzynarodowa pod komendą USA, a nie jako siły NATO.” NA początku października Petreus stwierdził, że USA mogłyby zmieść z powierzchni ziemi wszystkie siły Rosji zaangażowane na Ukrainie, włącznie z rosyjską flotą na Morzu Czarnym, „jeśli Moskwa użyje broni nuklearnej na Ukrainie.” Jednak we wspomnianym wywiadzie dla L’Express zmienił retorykę i stwierdził, że Waszyngton w takim wypadku sięgnąłby po… więcej sankcji ekonomicznych, akcji prawnych oraz dyplomatycznych”.
Co ma Petreus na myśli mówiąc o koalicji ochotników działającej poza strukturami NATO?
Ciężarówkę z gruzem, pod którą żydostwo od dawna chce wepchnąć Polskę, o czym pisaliśmy na łamach Nowych Aten wielokrotnie zanim nasza witryna została zaatakowana przez nieznanych sprawców, z następnie ordynarnie zablokowana przez polskie, ergo: żydowskie służby specjalnie, kontrolujące także NASK oraz wszystkie adresy w domenie .pl.
Owi ochotnicy, to przede wszystkim Polska, która miałaby ruszyć na ukraiński front wschodni wraz ewentualnymi idiotami, którzy daliby się do takiego ruchu podjudzić, jak Mołdawia, Słowacja, Czechy, Litwa oraz inne miniaturowe państewka nadbałtyckie, aczkolwiek trudno uwierzyć, żeby Czesi i Słowacy dali się nabrać na te żydowskie brednie, nie wspominając już o Węgrach.
Zatem Polska i Polacy. O to chodzi pośrednio w tej wojnie, o likwidację Polski i eksterminację tak dużej liczby Polaków, jak to tylko będzie możliwe. Jeśli trafią na front, to będą bombardowani przez Ukraińców zza pleców i przez Rosjan z przodu. W efekcie niewielu młodych ludzi przetrwa, gdyż chodzi najbardziej o tych, którzy mogliby stwarzać zagrożenie dla żydostwa po zajęciu Polski na wschód od Wisły, jak wówczas, podczas Powstania Warszawskiego, które miało pozwolić i pozwoliło na wymordowanie bezbronnej de facto polskiej młodzieży, aby nie mogła sprzeciwić się czerwonemu terrorowi żydokomuny w Polsce po wojnie.
Celem żydostwa jest kolejny rozbiór Polski i przejęcie ziem na wschód od Wisły, a także zachodniej Ukrainy, ponadto Białorusi, Litwy, Rosji w okręgu Królewca, Łotwy i Estonii. To stary plan syjonistyczny, realizowany już przed wojną przez żydowskiego Hitlera Zeeva Żabotyńskiego, wspólnie i w porozumieniu z Hitlerem oryginalnym, Adolfem.
Wówczas, po 1939r. nie udało się go w pełni zrealizować, choć cel był niemal tak blisko, jak w przeddzień Bitwy Warszawskiej 1920r., kiedy armia sowiecka, a więc w zarządzie żydowska, miała przejść przez Polskę jak przez masło, czy Morze Czerwone i połączyć się z gotowymi do rewolucji bolszewikami w Niemczech, we Francji, w Hiszpanii, a więc przejąć całą Europę. Hitler był entuzjastycznie witany w USA, był człowiekiem roku 1944 magazynu Time, miał tam swoje tryumfalne przejazdy oraz miliony zwolenników, Coca Cola była ulubionym napojem hitlerowców, IBM udostępnił całą swoją moc obliczeniową, IG Farben wyprodukował Cyklon B do obozów koncentracyjnych w Polsce, a żydowska finansjera inwestowała w Hitlera, niczym w samego mesjasza, zatem świat leżał już niemal u stóp żydowskich i pewnie zostałby pochłonięty przez czcicieli Molocha, gdyby nie Józef Piłsudski, który stanął na czele odrodzonej Polski i pokrzyżował żydostwu plany, dokonał niemożliwego, za co został totalnie znienawidzony i jest oczerniany przed polskim ciemnym ludem, włącznie z Michalkiewiczami i s-ką, do dnia dzisiejszego.
Jednak sprawy przybrały zły obrót dla komitywki żydowsko-żydowskiej, żydostwa hitlerowskiego działającego wspólnie i w porozumieniu z żydostwem sowieckim, bolszewickim. Coś im nie za sztymowało i rozpoczęła się Operacja Barbarossa, a następnie sowiecka kontrofensywa, nazywana dziś przez Rosjan wojną ojczyźnianą, zakończoną w Berlinie na skutek „wiadomości”, jaką przekazało swoim braciom żydostwo anglosaskie w postaci nalotów dywanowych na Drezno i Hamburg, co miało oznaczać w ich języku komunikacji: Stalin, nasz bracie w chałacie, ty który miałeś pośród komisariatu bolszewickiego ksywkę „Koczba”, na cześć bar Koczby, mitycznego przywódcy żydowskiego z I w. n. e., chłopie, ani kroku dalej! Tu się kończy twoja strefa wpływów. Berlin i basta. I tak zostało.
Żydzi nigdy nie mogli osiągnąć jednomyślności, zawsze się różnili w detalach, choć już nie co do celu głównego, tylko do metody. W wewnętrznym konflikcie byli już od czasów ortodoksyjnych faryzeuszy i niewierzących w życie pozagrobowe saduceuszy, a całkiem niedawno Goldman Sachs pożarł Lehmann Brothers, więc pośród żydostwa bez zmian.
Jak się rysuje obecny scenariusz?
Dość ponuro. Wkrótce możemy spodziewać się żydowskiej prowokacji nuklearnej na Ukrainie. Wszystkie wysiłki aby odbić elektrownię atomową na Zaporożu z rąk rosyjskich spełzły na niczym, więc ten scenariusz będzie trudny do realizacji, choć przy udziale żydowskich mediów rozprzestrzeniających kłamstwa po świecie wciąż jest możliwy. Niedawny sygnał z Francji, kiedy nominat podłej rodziny Rothschildów aktualny prezydent Emmanuel Macron oświadczył, że Francja nie zaangażuje się w konflikt nuklearny z Rosją, pozornie otwiera Rosji opcję nuklearną. Wzmacnia ją wczorajszy komunikat gen. Davida Petreusa dla L”Express, o „sankcjach, akcjach prawnych i dyplomatycznych” USA, jeśli Rosja zaatakuje Ukrainę atomem. NATO niezaatakowane również nie zamierza interweniować.
Powstaje więc niejako zachęcające przyzwolenie Zachodu na rosyjski atak nuklearny i żydzi zamierzają w tę lukę, którą sami umyślnie stworzyli wejść oraz wykorzystać ją dla swych partykularnych, plemiennych celów aranżując prowokację nuklearną pod fałszywą flagą. Oczywiście nie zbombardują zachodniej Ukrainy atomem, ponieważ chcą tam żyć, ale jako właściciele Hollywood stworzą globalny show, w którym pokażą ciemnemu ludowi świata rzekomy rosyjski atak nuklearny na Ukrainę, atomowy grzyb, wielki błysk, falę uderzeniową oraz chmurę pyłu radioaktywnego zmierzającego uparcie pod wiatr z zachodu Ukrainy nad wschodnią Polskę. Miliony Polaków uciekną w popłochu z rejonów na wschód od Wisły, łykając garściami jodek potasu, a ci, którzy zechcą się oprzeć i zakwestionować kolejny, żydowski humbug, zostaną wysiedleni siłą, oczywiście dla ich dobra.
Nastąpi mobilizacja wojskowa, polska młodzież zostanie wysłana na front ukraiński, gdzie będzie umierała za niewolę waszą i naszą od friendly fire wojsk ukraińskich, które potem przeproszą za pomyłkę, mówiąc w języku US-manów że to „collateral damage”, a także od ognia rosyjskiego, jako agresorzy.
Jest całkiem prawdopodobne, że zorganizowane żydostwo, aby osłabić Rosję zechce otworzyć kolejny front w Syrii, już atakowanej rakietami przez państwo apartheidu Izrael, być może także gdzieś od strony dawnych republik radzieckich.
Wszystko zostało dokładnie przemyślane, każdy wariant sprawdzony w scenariuszach symulacji gier wojennych. Jedyną niewiadomą jest dziś czarny koń, na którego być może zbyt lekkomyślnie postawiło zorganizowane żydostwo w Chinach, prezydent Xi Jinping, gwarantujący dotąd zmianę hegemona świata z amerykańskiego, na chińskiego, ale zawsze pod pełną kontrolą żydowską. Jednak Xi na XX Zjeździe Komunistycznej Partii Chin, której został szefem na kolejnych pięć lat, pokazał aspiracje cesarskie i swojego oponenta, byłego prezydenta Hu Jintao polecił publicznie wyrzucić za drzwi z sali obrad, w trakcie wyborów. Podeszło do niego dwóch panów, wzięli go za ramiona kazali zabierać tyłek, wynosić się i nic nie pomógł opór widoczny na opublikowanym filmiku. Hu Jintao został wyprowadzony przez dwóch stewardów w białych rękawiczkach jak hetka pętelka. Prezydent oraz szef partii komunistycznej, a także samodzielny decydent militarny Xi Jimping posiada dziś w Chinach władzę absolutną, jest cesarzem. Co zrobi? Czyją weźmie stronę? Czy zdecyduje się na pozycję żydowskiego lokaja, czy zechce przypomnieć żydostwu, skąd mu wyrastają nogi, mając w pamięci wszystkie krzywdy, których Chiny doznały na przestrzeni lat od zorganizowanego żydostwa? Zobaczymy.
Tymczasem prezydent Węgier Victor Orban przestrzega niedwuznacznie Polaków, że utracą swoją państwowość. „Nie przejmujmy się tymi, którzy strzelają do Węgier z cienia, a także w wyżyn Brukseli, Skończą tak, jak skończyli ich przodkowie.” – powiedział w niedzielę podczas przemówienia w miejscowości Zalaegerszeg.

29 październik 2022

1. Elona Muska mroczne siły jak sama nazwa wskazuje na siłę lansują na zbawcę narodu. Niestety „zbawcą narodu” jako pierwszy zgłosił się być Jarosław Kaczyński.

Elon więc ma ciężki orzech do zgryzienia. Żeby przebić w wyścigu o fotel zbawcy Jarka, Elon zwolnił Vijayę Gadde, szefową działu prawnego, która podjęła decyzję o zablokowaniu konta Donalda Trumpa na Twitterze. Zaraz po tej gadziej cipie wyleciał na zbity ryj dyrektor finansowy Ned Segal. Potem kolejni. Do Tweetera wparowało natomiast 15 inżynierów oprogramowania Tesli, ominęli zabezpieczenia oprogramowania i zablokowali wszystkich pracowników bez ostrzeżenia po to, aby ci nie mogli sabotować ani usuwać starych wpisów.
Jim Stone się Elonem niezdrowo podnieca w związku z powyższym. Ja jednak wiem, że Elon miał mamuśkę w satanistycznym kulcie no i prócz mętnego pochodzenia dochodzi jeszcze: „po owocach ich poznacie”. Po owocach a więc:

  • zamordystyczne machloje cenzorskie na PayPalu – pragnące dla santa Klausa zniszczyć prawo do swobody wypowiedzi.
  • lipny program kosmiczny plus lipne jak chuj rzekome rakiety z nierdzewnej blachy, rzekomo latające na Marsa – to też stały fragment gry u satanistycznej mafii.
  • Elon to klasyczny satanistyczny pojeb – daje chore imiona dzieciom, które płodzi mu jakaś podręcznikowa pół macica pół satanistka – która dla minuty uwagi nawet własną duszę wystawiła w necie na sprzedaż.
  • no i te nieszczęśliwe wózki akumulatorowe Tesla – czyli nieważne że Mercedes, BMW, Audi i inne Hondy lub Fordy przez dziesiątki i setki lat robiły auta i powiększały non stop biznesy, bo nagle z kapelusza, tak z białego kapelusza, pojawia się znikąd jakiś Elon Musk i posiada też z białego kapelusza wyciągnięte niewyobrażalne fundusze, na niewyobrażalne fabryki samochodów przy których wszystkie inne firmy motoryzacyjne razem wzięte mogą tylko jak ubodzy krewni wymiękać. No bo Elon na to kasę nie ciułał przez setki lat tylko podwinął w garażu rękawy i po roku już tę kasę ma – geniusz większy niż wszyscy inni geniusze razem wzięci:-)

No czy to nie są opowieści dla debili?
Elon Musk to fałszywa opozycja – ba, pionek – to tylko taki sam figurant jak Cukierberg do firmowania swoim nazwiskiem pralni czarnego budżetu z deep state. Taki sam jak Bill Gates któremu się jego „własny” winsows ciągle na prezentacjach zawieszał.
On tylko firmuje swoim nazwiskiem przedsięwzięcia deep state – na przykłąd takie jak przerzucenie wszystkich ludzi na świecie na jebane wózki akumulatorowe, które będzie można sobie tylko wypożyczać. Jego walka o wolność słowa to tylko mydło w oczy aby zdobyć zaufanie, a potem jak Trampek, zdradzić dwa razy boleśniej barany, które w nim zaufanie pokładały.
Gdyby stawiał fabryki samochodów na wodór – o, to wtedy bym może uwierzył że chce zniszczyć monopol paliwowej mafii i coś dobrego dla ludzkości zrobić. Ale on stawia na auta elektryczne, które ani nie mają zasięgu ani nie są tańsze od obecnych. A ceny energii dopiero zaczynają rosnąć, bo zapowiada się że prąd będzie 20 razy droższy. A ponadto znowu będzie banda lichwiarzy która będzie decydować komu go sprzeda i po ile. Tak samo jak dziś benzynę.
Tweeter to kilka tysięcy botów sztucznej inteligencji udających żywych użytkowników oraz pięć tysięcy „badaczy nastrojów” czuwających jak harcerze żeby tam nie było swobody wypowiedzi. Te pięć tysięcy jest obecnie „przerażone” Muskiem, bo taki jest scenariusz. Tylko scenariusz. Prawda jest bowiem taka, że Tweeter nie potrzebuje harcerskiej warty oraz tych botów, bo kto chce dotrzeć z przekazem do milionów dotrze w taki lub inny sposób. Poza tym kurwa „prawo do swobody wypowiedzi” już jest przecież zagwarantowane dla każdego na Ziemi w karcie praw człowieka i żaden Elon Musk nie musi o nie dla nikogo „walczyć”. To już jest dawno wywalczone, ok?
A poza tym „swoboda wypowiedzi” to jedynie sztuczny problem dla odwrócenia uwagi. Amerykanie jeśli chcą to piszą co chcą w internecie: używają słów: czarnuch, żyd, etc, nagminnie w swoich artykułach filmach albo komentarzach. Prawdziwym problemem, o którym Musk nie mówi są jego wadliwe wózki akumulatorowe. Degradują środowisko komponenty do baterii już na etapie wydobycia – a potem jest jeszcze gorzej, bo nikt nie ma pomysłu na ich utylizację. Nikt nie mówi też, że produkcja wózków akumulatorowych zużywa więcej paliw kopalnych niż produkcja spalinowych pojazdów i o tym że docelowo prąd elektryczny ma być luksusem, na który stać będzie tylko grzecznych i bogatych. Reszta ma nic nie mieć – więc także prądu – brać w dupę zastrzyki – i być szczęśliwa.
A nieszczęśliwi mają być tylko żydzi, którzy mają mieć wszystko – dosłownie całą planetę i już nie mogą spać z jednego powodu, który ich zawsze martwił od zarania dziejów – że nie żydzi żyją. Albo że coś mają. Albo że są normalni. Albo zdrowi. Lub szczęśliwi.
Musk to jeden z wymienionych w Protokołach Mędrków Syjonu „unych milionerów”, którzy są zaaprobowani. Taki następca dotychczasowych książąt lub celebrytów – których w NWO w ogóle ma nie być. Padają przecież po zastrzykach jak pojebani…
Jeszcze się nie zdarzył przypadek aby ktokolwiek z satanistycznego kultu się odwrócił od nich i przeszedł na jasną stronę. Nie było. A skoro Elon miał mamuśke satanistkę i ma żonę satanistkę no to o czym tu jeszcze gadać?
Tymczasem ruskie babcie mają propozycję nie do odrzucenia dla Elona Muska.
Nadesłała Jolli, dzięki 🙂
https://t.me/infokjuchat/156112

2. Całe przemówienie Władimira Putina. Ważne, bo porusza tylko istotne kwestie i pada w przededniu wojny światowej. Bez teleprompterów, skryptów, kartek, scenariusza lub ataków demencji. Jasno i spokojnie Władimir mówi, ponieważ posiada jasną wiedzę na każdy temat.

Jeśli ktoś ma to z tłumaczeniem proszę podać to się zamieści na widoku.

3. Kalinka w nietypowym wykonaniu.

4. Po tym jak zwolniono z koloni karnej niektórych azowców i najemników chłopcy na froncie dotrzymują słowa, czyli „już raczej nie biorą jeńców”, żeby uniknąć ryzyka że jakiś banderowiec lub zagraniczny zakapior będzie kradł tlen i niepotrzebnie oddychał. Dodatkowa kulka w łeb pozwala im uzyskać do do tego absolutną pewność.

Pojadę klasykiem: „i to jest słuszna koncepcja” albo, „nowa świecka tradycja” 🙂
PS. A tak nawiasem to coś cichutko się zrobiło o tych zwolnionych z koloni karnej azowcach i najemnikach. Wcześniej było w necie pełno tych rolników szukających żony a teraz cisza. Być może, tak sobie myślę, że Władimir Roztropny zawarł z Saudami jakieś ciche porozumienie: on po cichu przyjmie Arabię Saudyjską do grona państw BRICS bo mu łatwiej z nimi będzie się uporać z Muriką, a oni humanitarnie u siebie najemnikom łby upierdolą. Tak po prostu mieczem, bez rozgłosu i zbędnego siania lamentów lub paniki w mediach. Po prostu starym arabskim zwyczajem: główka na pieniek i ciach. Pretekts zawsze można na biegu sporządzić: napiją się alkoholu, nie założą burki na ryj albo obrażą Allacha…
Ta cisza ze strony rolników jest bardzo długa i bardzo wymowna, bo wczesniej śpiewali hymny, łajali banderowski reżim i w kółko notorycznie udzielali wywiadów. A teraz nie ma nic…

5. Test powiększonych magazynków puff gun. Wygląda na niewiarygodnie spierdolone gówno. Biada kolesiowi, który z tym kałem znajdzie się na froncie…

Są do kupienia w każdym sklepie dla idiotów, gdzie są taktyczne latarki, taktyczne maczety, taktyczne kompasy, taktyczne plecaki, taktyczne pistolety na plastikowe kulki, taktyczne majtki, taktyczne długopisy i tym podobny taktyczny chłam:
https://b2b.buos.com.pl/pl/p/Magazynek-PUF-GUN-do-AKSAIGA-kal.-7.62×39-40-10-szt.-MAGAZINE-BLACK-FOR-AKSAIGA/880
Dają gwarancję na dwa lata, bo dobrze wiedzą że jak klient przyjdzie im pierdolnąć z kałacha w łeb to magazynek i tak nie załaduje mu broni. Trzeba ich zatem kolbą podczas reklamacji napierdalać. Pod warunkiem, że kolba dębowa i oryginalna a nie z taktycznego plastiku ze sklepu z taktycznymi śmieciami… zrobiona w Chinach z nakrętek po wyciągu z cebuli…

6. Kraje Wspólnoty Niepodległych Państw w przyśpieszonym tempie przejdą na rozliczenia pomiędzy sobą w swoich walutach narodowych porzucając na zawsze dolara.
https://rusvesna.su/news/1666943825
Ja to jestem zdziwiony że jakiś dajmy na to Kazachstan i Rosja w ogóle rozliczały się w dolarach utrzymując na prowizjach pasożytniczego amerykańskiego żyda, który sobie siedzi jak świstak i drukuje dolary a potem je zawija w sreberka. Dzień w dzień od stu lat. Przecież razem z wjazdem na Ukrainę Dzień Świskaka się zakończył. I teraz świstaka się przebije kołkiem i zawinie w sreberka…

7. Ministerstwo Spraw Zagranicznych Czeciej Erpe opublikowało pełną listę żądań, jakie Jarosław wysunął pod adresem Niemiec w notatce dyplomatycznej w sprawie odszkodowania za szkody wyrządzone krajowi w czasie II wojny światowej.
Wśród tych wymagań:

  • odszkodowania za straty materialne i niematerialne w wysokości 6 bln 220 mld 609 mln zł,
  • zadośćuczynienie ofiarom agresji i okupacji niemieckiej oraz członkom ich rodzin za wyrządzone im szkody i krzywdy;
  • systemowe działania Republiki Federalnej Niemiec prowadzące do zwrotu skradzionych Polsce dóbr kultury znajdujących się na terenie Niemiec,
  • zwrot aktywów i pasywów polskich banków państwowych i instytucji kredytowych skradzionych przez państwo niemieckie w latach 1939-1945.

Ogłoszono łączną kwotę 6 220 609 000 000 zł (około 1,3-1,5 biliona dolarów).
https://t.me/saltshakeranon/617
Polakom się należy. Ale tylko Polakom. Nie Morawieckim i jakimś chujom na kaczych łapach. A zatem dopiero po zmianie rządu polskojęzycznego na rząd naprawdę rdzennie polski, będzie można o tym z Szulcami pogadać. Na dziś nawet centa nie wolno żydom polskim przekazać, bo Morawiecki czai się w pobliżu, jego starsi bracia w lichwie też się czają, i na sto procent wszystko przeznaczą (z Andżejem który nie jest debilem), dla jakiegoś koszernego pajaca z Ukrainy oraz chazarskie getto w Palestynie. Dopiero rząd polski będzie mógł się o to upomnieć i o przekazanie tego Polakom zadbać oraz o drugie tyle od banderowskich pajaców z Upadliny za Rzeź Wołyńską między innymi. Te zbrodnie są wojenne więc się nie przedawniają. Czekamy zatem, aż kaczyzm upadnie i skończy na śmietniku histori.
Bo skoro lichwa i tak zdycha to niech sobie najpierw zdechnie. Rozliczenia potem. Jak Morawieckiemu budżet się nie domyka to niech nie węszy na krzywy ryj tam gdzie go nie lubią, tylko sobie u santa Klausa kretyt jesienny weźmie pod zastaw Iwony i jej chłopaka.

8. A teraz dobre wiadomości. Zjednoczone Kurestwo ma zapas gazu na 9 dni. Republika Pederalna Niemiec na 89 dni, u Emanuella Masturbowanego gazowe szaleństwo potrwa jeszcze 103 dni, a u holenderskich rolników 123.
https://t.me/saltshakeranon/612
Wygląda więc że jedynie twardzi w pośladkach holenderscy rolnicy do wiosny wytrzymają bez ogrzewania się krowami, natomiast Niemcy już w listopadzie zaczną otwierać nożami kucyki, żeby na noc wejść do środka i mieć trochę ciepła.
Ale spoko, dobry wujek pedo Joe sprzeda im dobry gaz murikański. Dziesięć razy droższy ale Niemiec – który zawsze płakał jak sprzedawał – teraz rozpłacze się jak kupi. Amerykański żyd też będzie płakał kiedy będzie pośredniczył.
Wszyscy będą płakać, kupować i sprzedawać…
Hehe, ale ich Władimir załatwił. Normalnie czapki z głów, bo ten cały gaz przecież warty jest półtora euro miesięcznie, normalnie masakra jakaś.
Nawet Makrela, która wnosi w niemiecką gospodarkę całę siedem metrów sześciennych metanu dziennie, nie warta jest pożywienia, bo zakup dla niej wanny sałatki kartoflanej na dobę, kosztuje znacznie więcej. I tej dramatycznej sytuacji nawet odrobinę nie łagodzi fakt, że Angela jest tak tłusta, że się poci majonezem.

9. Klaunowi skończyło się generalnie mięso z łapanki. Teraz wysyła na rzeź oddziały zaporowe, które wcześniej mięsa pilnowały. No i od razu sukces – nazistowski batalion Kraken – dostał tak że banderowskie świnie aż w powietrzu latały.
https://t.me/saltshakeranon/605
A mówili że zanim nastąpi koniec świata to prędzej świnie będą latać… no to latają…

10. A jak ktoś jeszcze nie rozumie dlaczego Rosja robi się bezlitosna i brutalna – no to malutki filmik z ukraińskimi cielakami jest w linku od Solniczki tak dla przypomnienia.
https://t.me/saltshakeranon/603

11. Chocholska policja złapała chocholską armię uzbrojoną w polskie busy na kradzieży magazynu. W linku filmik z ogromną ilością towaru jakie Chochoły ukradły.
https://t.me/saltshakeranon/602
Tak że pomagajcie Ukrainie wyznawcy Andżeja Dudy, pomagajcie, bo teraz znowu będzie im brakować rabunkowych samochodów, kiedy chocholska policja te sprzeda razem z towarem na czarnym rynku…

12. Sparta po spartańsku robi świnkom pobudkę. A potem nagrywa ich agonię.
https://t.me/saltshakeranon/599

13. Szykuje się sroga zima w Amerykach. W północnej Indianie gromadzą chrust, a w środkowej bezdomne psy ludzkie głowy. W Ameryce południowej natomiast tradycyjnie naziści się gromadzą we wszystkich synagogach. Serio kiedyś byłem w Argentynie i na pchlim targu widziałem stragan żyda z tymi ich lichtarzami a obok starego esesmana z żelaznymi krzyżami, opaskami ze swastyką i dużym wyborem wydań Mein Kampf.
https://vidmax.com/video/215583-shock-video-stray-dog-filmed-carrying-a-human-head-in-zacatecas-mexico

14. Nowy trend na Tiktoku u młodych małpek. „Kia challenge”, czyli kradzież samochodu. Cztery małpki zabite podczas wypadku jaki po kradzieży spowodowały…
https://vidmax.com/video/215582-young-mother-and-4-teens-killed-in-horrific-crash-during-tiktok-kia-challenge
Niestety, mimo bardzo młodego wieku jedna z małpek zdążyła złożyć jaja… problem więc pozostaje nadal nierozwiązany…

15. Problem z murikańskim małpami narasta. Na filmie bójka małpek i starszy osobnik usiłujący rozdzielić walczące młode. Po chwili sam walczy z kolejnymi w kotłującej się czarnej masie…
https://vidmax.com/video/215581-man-trying-to-break-up-massive-brawl-between-students-ends-up-in-his-own-fight

Tak że w miarę jak żydowska propaganda non stop 24/24 i 7/7 sączy jad w tępe, durne i brutalne czarne głowy (obwiniając białych za swoje zbrodnie), małpy z dnia na dzień coraz bardziej głupieją i dziczeją. Z dnia na dzień dosłownie jest tam coraz gorzej.
Murikę czeka z nimi wojna domowa, bo albo podjudzeni czarni wyrżną białych, albo biali coś zrobią żeby nie wymrzeć pozabijani. Jak nic nie zrobią i zdechną spokojnie to czarni i tak nie nacieszą się bo wejdzie tam największy rasista świata – żółty człowiek i wytnie bezlitośnie te czarne gówno, którego najbardziej ze wszystkiego na świecie nienawidzi. Takiej nienawiści jaką mają Chińczycy dla murzynów, żydzi mogą tylko im pozazdrościć.
W Pekinie za normę robią tabliczki w McDonaldach: „Czarnuchom wstęp wzbroniony”.

16. Kolejny terminator został przysłany z przyszłości. Ten model jest przyjazny dla środowiska, bo zamiast kamery posiada latarkę LED w oczodołach i świeci w ciemności. Przydatny na czasy, kiedy będzie krucho z energią…
https://vidmaxviral.com/video/215550-dude-turns-his-head-into-a-giant-flashlight-after-installing-bulb-into-his-eye-socket
Strach pomyśleć co ma zamiast fiuta. Bo jak wibrator to jeszcze ujdzie – kobiety i ukraińskie siły zbrojne polubią takiego terminatora. Gorzej gdyby miał latarnię morską… wtedy nawet Zelenski go znienawidzi.

17. W Murice doszło do wycieku amoniaku. Monumentalną chmurę arcytoksycznej trucizny sfilmowali ratownicy. Masakra. Jeden wdech tego gówna wystarczy, żeby udać się na imprezę do Jezusa i jego dziwnej mamy.
https://vidmaxviral.com/video/215544-first-responders-in-georgia-show-up-to-a-massive-cloud-of-deadly-ammonia-leaking-from-a-factory

18. Pod koniec października doszło do buntu i strzelaniny między hitlerowskim Prawym Sektorem a polskimi najemnikami na Upadlinie. Naziści chcieli najemników tradycyjnie wysłać na rzeź na froncie, z braku mięsa z łapanki, natomiast najemnicy mieli zupełnie inną koncepcję. W efekcie obustronnych rokowań kilku neonazistów z Prawego Sektora zostało odstrzelonych 🙂
Coraz częściej dochodzi do takich sytuacji, bo zagraniczni najemnicy nie lubią być przymuszani do prawdziwej walki. To są uzbrojone ale nadal tylko parobki zarobkowe. Ich bożkiem jest mamona, która im nie śmierdzi nigdy, nawet wyciągnięta z trupiej dupy. A nie morale, prawda, chwała. Najbardziej zmotywowani do walki z Rosją są i pozostaną neonaziści a jako że to przy okazji największe tchórze, będzie się działo w temacie „ochotników” do walki na froncie. Było nie było już jakieś pół miliona Rosja zmieliła na kotlety.
Nie zdziwię się zatem kiedy oni wszyscy się ogarną i pójdą razem wysłać na przemiał: urzędnicze kurwy, dziennikarzy z łżemediów no i tych sławnych jak Ukraina esbeków 🙂
No i czekam na dzień kiedy klaun upomni się o Chochoły zbiegłe z Upadliny na Zachodzie. Mając do wyboru brak koki a Chochoły na bank zaapeluje do Zachodu o wydanie ich na przemiał. I Zachód grzecznie mu ich wyłapie po czym odda, bo też już ma dość tego co odpierdalają te wszystkie Chochoły…
Nadesłał Aha, dzięki 🙂
https://tsargrad-tv.translate.goog/news/bunt-nachalsja-polskie-najomniki-i-nacisty-na-ukraine-perebili-drug-druga_653523?_x_tr_sl=ru&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl
Kurde może ja złe zdanie o polskich najemnikach przez cały ten czas miałem przez tę całą dezinformację. Bo teraz wynika mi, że to najlepsi jak dotąd agenci Kremla – niszczą nazizm od wewnątrz. Jak Hans Kloss, normalnie 🙂
W sieci już im biją brawo.
Nadesłał Leonzawodowiec, dzięki 🙂
https://t.me/ndp_pl/15800

19. Rosyjski walec spłaszcza wszystko jak leci.

20. W sile roboczej też udało się spłaszczyć krzywą. Oni leżą wszędzie…

21. A tu nawet nie spłaszczenie tylko od razu wywrócenie ich na lewą stronę.

22. W okopach zalega po kolana świeżego nawozu. Nawet słynna Grupa Maxim ze sprzętem z I wojny światowej się załapała…

23. Widowiskowo się robić zaczyna na froncie. Zachód się prawie całkowicie wypstrykał z amunicji a Rosja ma nieograniczone zasoby…

24. Dronik znowu wgrywa w uszkodzone Chochołki aktualizację oprogramowania.

I jeszcze jeden…

25. image000000 (0)Mój maleńki Maluszek Okruszek nawet nie wiadomo kiedy stał się dorosły. Jak tylko ukończył 6 lat i został pełnoletni, natychmiast wyruszył w trudną ścieżkę szlachetnego Samuraja. Zaraz na początku drogi napotkał jakieś trudne dzieci, no to je skopał bez namysłu. Dostał złoty medal za skopanie chłopców, więc bez wahania skopał też dziewczynki za co dostał drugi medal.

Wiedziałem od zawsze, że będzie potężnym w nogach wojownikiem, bo kobiety w ciąży kopał w brzuch jeszcze zanim się urodził. To po ojcu ma przyrodzony talent.

Mooooooooje Słoneczko – obecnie kroczy pełną chwały ścieżką Samuraja, pozostawiając za sobą jedynie stosy pokonanych przeciwników. Mój Malutki Rycerz. Przeprogramowuje rywali nie gorzej niż dronik batalionu Sparta te wszystkie wadliwe Chochoły.

30 październik 2022

1. Rosja formalnie oskarżyła Zjednoczone Kurestwo o wysadzenie rurociągów Nord Stream. Zjednoczone Kurestwo zaprzecza.
https://rusvesna.su/news/1667041195
W tej sytuacji nie zdziwi mnie seria awarii na brytyjskich platformach wietniczych. Zdolny nurek i zakończenie wydobycia. Na pewno nie pozostanie to tak sobie…

2. Reportaż z Mariupola. Materiales construcciones, hombres non tienes cojones…

3. Koleś tak zawodowo pojechał po poręczy, że przeniknął przez półtora piętra 🙂
https://vidmaxviral.com/video/215565-dude-will-have-to-change-his-name-to-max-payne-after-this-rail-ride-gone-wrong

4. Haloween więc ciężarówka zombie.

5. Fuhrerek Szulc coraz lepiej naśladuje fuhrera Adolfa. Heil, Szulc !
https://t.me/pl_news_front/6815

6. Wszystko wskazuje na to że w pobliżu Soledaru i Ugledaru ruszyła w końcu ofensywa rosyjska. Lotnictwo zaorało pierwszą linię obrony a zestawy miotaczy ognia spaliły niedobitków. Reszta Ukraińców ucieka. Takich strat reżim pajaca jeszcze nie widział.
https://rusvesna.su/news/1667049096
Chochoły spodziewały się ofensywy ale zupełnie gdzie indziej. Ponoszą więc ogromne straty.
https://rusvesna.su/news/1667047195
https://rusvesna.su/news/1667047195
Tyle źródła a my czekamy na filmy z ofensywy…

7. Ukraińskie kurwiszcze żali się, że Niemcom jej „uroda” się nie podoba.

To „uroda” rodem z plastycznej rzeźni więc żaden normalny samiec i tak nie da się na to gówno nigdy nabrać, jeśli nie będzie chciał zniekształconych dzieci, gotowych do karmienia silikonem.

Kurwiszcze jeszcze długo naiwniaków będzie szukać 🙂

8. U poczciwego Bena Fulforda dalej białe kapelusze, plejadańskie sojusze, powodzie i susze… ale jest też parę ciekawostek – lista firm, które padły na ryj kiedy sankcje wróciły do Szkopa jak bumerang:
80 lat po założeniu: niemiecki producent mebli Hülsta niewypłacalny.
85 lat po założeniu: duża sieć piekarni Thilmann niewypłacalna.
125 lat po założeniu: niemiecka firma budowlana Wolff Hoch niewypłacalna.
130 lat po założeniu: niemiecki producent słodyczy Bodeta niewypłacalny.
156 lat po założeniu: niemiecki dostawca motoryzacyjny Borgers niewypłacalny.
170 lat po założeniu: niemiecki producent mydła Kappus niewypłacalny.
https://meditation539.com/2022/10/27/benjamin-fulford-chiny-oglaszaja-nowy-100-letni-plan-podczas-gdy-zachod-zapada-w-chaos/
Niemcy nie mają ciepłej wody to na chuj im producent mydła? Raus nad rzekę i wyszorować się piaskiem.
Żartuję… producent chemicznych, pachnących drzewek jeszcze funkcjonuje, a więc Niemcy mogą sobie podwiesić pod krawatem wunderbaum i dalej oszczędzać wodę i myć się tylko szlauchem przy niedzieli. Producent Karchera jeszcze działa na rynku…

9. Dwa nazistowskie Chochołki zostały przeprogramowane na gołąbki pokoju.

10. Pierwszy raz w historii dokonano ataku rojem dronów wodnych. Klaun zamachnął się na Flotę Czarnomorską w Sewastopolu. Straty Rosji są poważne, bo Chochołom udało się osmalić farbę tu i ówdzie i trzeba będzie sprowadzić kilka kubłów z farbą szaro zieloną. Ale materiał filmowy tak czy siak jest rewelacyjny – widać doskonale polowanie na te drony przez śmigłowce bojowe.

Po tym ataku Rosja zawiesiła korytarz zbożowy, bo ważniejsze jest dla niej bezpieczeństwo własnej floty niż złodziei zboża z unii i kijowskich terrorystów. Amciu więc nie będzie. Nie będzie tamtędy, bo Rosja ogłosiła że ma tyle żywności że dla nikogo nie zabraknie. Dla nikogo w przyjaznych krajach dodać tu należy…

11. Walka w okopach we wsi Optnoje.

12. Solniczka znowu został odbanowany – więc filmiki z jego kanału ponownie powinny hulać 🙂
Pisze że tylko Unia i Zjednoczone Kurestwo go zablokowały więc jego kanał będzie działał przez VPN. Dla Europejczyków radzi pobrać przeglądarkę Opera która ma VPN wbudowane.
No i na dzień dobry mamy od niego filmik z wesołym kolesiem, który w mundurku nazisty wbija na halloween do baru w żydowskiej dzielnicy i pyta rabina – hej rabi, co ty tu robisz?

13. Czarny raper Kanye, który wypowiedział żydom wojnę pozbawiony został kontraktów na prawie 2 miliardy dolarów w ramach żydowskiej zemsty. Ale poparcie u ludzi nieustannie mu rośnie. Scenka z autostrady gdzie ktoś wyświetlił napis „Kanye co do żydów ma rację”

Generalnie żydzi są obecnie w amoku, bo rzekomymi „szczepionkami” namordowali miliony ludzi i są zdziwieni że ludzie na nich za to patrzą, bo zupełnie nie działa ich strategia udawania że nic takiego się nie stało. A pytania o plandemię coraz głośniej pod adresem żydów rozbrzmiewają…

14. W Seulu podczas halloween 151 ludzi stłoczone zostało w ciasnej uliczce gdzie się na śmierć zadeptało a drugie tyle rannych. Imprezy nie przerwano.

Jeszcze jeden materiał z podeptanymi.

Jest też materiał z transmisji na żywo kiedy wszystko się rozpoczęło, początek paniki…
https://vidmax.com/video/215635-man-live-streaming-for-halloween-event-in-south-korea-where-over-150-died-shows-the-horrors-of-the-moment
Zginęło tam kilkudziesięciu turystów. Polaków nie było ale było dwóch Rosjan.

15. Przygody Świnki Chochoł doczekały się ekranizacji. Najpierw jej pojazd został trafiony, potem jej koledzy którzy wysypali się z koryta, a na końcu ona…

16. Praca snajperów i snajperek przy debanderyzacji, ich zmodyfikowany sprzęt oraz produkcja ich broni w fabryce.

17. Na halloween powraca historia ukraińskiego kanibala, który znalazł kość z mięsem w spalonym transporterze i ją zjadł myśląc że to Rosjanin. Okazało się że zeżarł innego Chochoła więc to nie jest kanibalizm, ponieważ świnie robią to bez przerwy.

18. Czarna małpka kupiła na ulicy od innej czarnej małpki skradziony telewizor. Po podłączeniu okazało się że jedyny program jaki się na nim wyświetla to menu fast fooda Taco Bell 🙂
https://vidmaxviral.com/video/215582-homie-buys-a-tv-off-someone-on-the-street-just-to-learn-it-only-shows-taco-bell-menus-when-plugged-in
No i jest dyszka w skali Olsena.

31. październik 2022

1. Spora awanturko dyskusja się wyrodziła w komentarzach po tym jak 151 osób stratowało się w Korei. Istna gównoburza. Dużo teorii spiskowych powstało o rezonansie, o częstotliwościach, o 5G, itp. Niestety wszystkie one są błędne, bo przyczyna tej tragedii jest niekonspiracyjna i banalnie oczywista. Nikt na nią nie naprowadził w komentarzach no więc raźno z entuzjazmem wkracza bacologia i objaśnia, i wykłada, i tłumaczy…
Odpowiedzialny jest za to nieludzkie stratowanie jest jakże ludzki instynkt kopiowania emocji. Każdy osobnik żyjący w stadach, a taki jest przecież człowiek, stara się zachowywać jak inni po to, żeby się nie wychylać i nie dostać w beret albo szydery. Uśmiechniesz się do kogoś, to dostaniesz uśmiech. Spojrzysz na kogoś wrogo to może dać ci w mordę – na takiej zasadzie to w praktyce działa. Uśmiechnięci lgną do uśmiechniętych a smutni panowie najlepiej się czują w towarzystwie innych smutasów. Wchodzisz między wrony – sikasz jak i one. Druga sprawa to ludzki mózg. W normalnych okolicznościach funkcjonuje kora mózgowa, dzięki której możemy zawiązać buty, porozmawiać o dupie Maryni, skonsumować schabowego i zrobić wszystko inne. Bez kory mózgowej czyli po jej wyłączeniu niestety nie możemy zrobić kompletnie niczego. Dowód: kiedy śpimy kora nie działa, bo się regeneruje i dlatego po wybudzeniu nie możemy nawet kapci założyć na nogi albo trafić papierosem w usta. Musi minąć kilka sekund żeby się w otoczeniu zorientować i dać korze mózgowej czas na restart systemu, po którym prawy kapeć trafi na prawą nogę a papieros w dzioba tym końcem do palenia a nie tym do ssania – to takie proste, że każdy może sobie to sprawdzić i udowodnić codziennie, jeśli ma wątpliwości. Proszę mi pokazać kogoś kto się zerwie z wyra i nie zajebie piszczelem w jakiś taboret. No pokażcie mi takiego śmiałka, który to potrafi. Nawet małe dziecko które nic nie ma do roboty jak się zbudzi – brzęczy dłuższą chwilę – zanim się zorientuje o co jemu chodzi.
Zasada kopiowania emocji natomiast od tysięcy lat jest wykorzystywana przez żydowskich klakierów. Kiedyś nie mieli TV i prasy, wiec w objazdowych teatrach wystawiali swój chory chłam, który sztucznie robili popularnym. W strategicznych miejscach na widowni ustawiali klakierów, którzy na raz bili brawo i zmuszali sąsiadów do kopiowania zachowań. Dowód: przecież właśnie w taki sposób wylansowali Beatlesów oraz inne kapele mające dla nich zniszczyć całe pokolenie zdrowej młodzieży – podstawione na widowni kurewki piszczały i zrzucały z siebie majtki i po chwili robiła to cała widownia. A przecież ich „twórczość” to rozpacz i nędza i nikt przed telewizorem przecież nie piszczał i nie zrzucał majtek, na litość – no tak czy nie tak? To działało tylko tam gdzie na żywo byli obecni klakierzy. Panikę też oczywiście potrafią kontrolerzy tłumów sztucznie wywołać – nieustannie przecież robią żydzi ten numer muzułmanom. W czasie każdej jednej pielgrzymki do Mekki też dochodzi do stratowania setek ludzi w wąskich przejściach. W tym przypadku manipulacja tłumem sprowadza się do zapędzenia stada w wąskie przejście, most lub tunel, lub ślepą uliczkę i wówczas ruszają do boju te „piszczące z przerażenia cipy”. Reszta naśladuje i mamy to co mamy – znowu i znowu setki zadeptanych. Aha, istotna jest tu także umiejętność wyłączania u stada kory mózgowej, ponieważ razem z nią znika jak ręką odjął zdolność do rozsądnego myślenia. Kiedy kora jest wyłączona działaniami człowieka kieruje ciało migdałowate – relikt z prehistorii – odpowiedzialny za instynkty pierwotne. W sytuacjach zagrożenia życia to ciało migdałowate obejmuje dowodzenie nad mózgiem a ono nie działa rozsądnie tylko w dwóch prostych trybach: walcz lub spierdalaj. W tłumie nie ma o co walczyć więc wszyscy naraz pragną spierdalać. No i się tratują ponieważ mają powyłączane przez klakierów kory mózgowe.
Gdyby rzecz jasna działały u nich kory mózgowe nie doszłoby do żadnej tragedii, ponieważ z miejsca w które weszli tak samo by przecież wyszli – dosłownie w identyczny sposób – ale tylko gdyby robili to tak samo na spokojnie i rozsądnie. Nie byłoby paniki – nie byłoby ofiar.
Po wybuchu paniki trzeba zrobić to samo co po wybudzeniu – poczekać kilka lub kilkanaście sekund aż się z powrotem włączy kora mózgowa. Klakierzy jednak na to nie pozwalają tylko dalej sieją panikę. Ważny jest zatem element ignorowania ich i poleganiu tylko na sobie. Spanikowanego i tak nie przekonasz, bo nie myśli racjonalnie lecz instynktownie więc bez sensu są takie próby. Szkoda czasu. Wie to każdy ratownik – on topiącemu się nic nie tłumaczy tylko wali go w mordę – bo tylko tak można wyłączyć tryb paniki. Jak się topielec wybudzi no to zacznie myśleć po paru sekundach rozsądnie i będzie pomagał ratownikowi zamiast mu bruździć. W czasie paniki trzeba na spokojnie samodzielnie się ewakuować, albo wleźć na jakieś drzewo albo gdzieś na jakiś budynek i tam poczekać aż się panikarze wyczerpią z energii. Manipulatorzy tłumów te tragedie robią, bo doskonale wyżej wymienione mechanizmy kontroli tłumów znają i trenują. Tu się nic samoistnie nie dzieje – najpierw muszą uruchomić proces paniki klakierzy.
Tak więc nie ma tu żadnych 5G, rezonansów, etc, bo przecież takie masowe tratowania są znane od tysięcy lat – na długo sprzed nowoczesnej technologii.
Żydzi to manipulatorzy i oszuści – tą metodą udało im się nawet… uniewinnić jakiegoś kolesia. Był złapany i już siedział w sądzie czekając na wyrok za jakieś oszustwo ale żydzi szli przez miasto i każdemu rozdawali parę groszy za to że się do nich przyłączył. Nieśli jakieś transparenty żeby kolesia wypuścić i zanim się obejrzeli kolejni ludzie zaczęli się do ich protestu spontanicznie przyłączać. Nawet przypadkowi i nie opłacani, bo chcieli być jak inni widząc jakieś „spontaniczne” marsze. W efekcie pod budynek sądu dotarło z pół miliona baranów kopiujących emocje i wrzeszczało razem z żydami „wypuścić kolesia!” nawet go i jego sprawy nie znając. No i został wypuszczony, bo sąd się wyjącego wściekle tłumu wystraszył.
Kontrola tłumu to może być zbawienie a może być sprawa straszna, bo tłum nie ma kory mózgowej czyli zdrowego rozsądku tylko ciało migdałowate, a więc emocje – a instynkt kopiowania emocji bierze tu bezpośrednio górę i on wpływa na końcowe rozstrzygnięcie. Pozbawiony mózgu motłoch może momentalnie pokochać nawet Kaczyńskiego, może się namiętnie całować z cudownym napletkiem świetnego Gwalberta, a może się zadeptać mylnie uważając, że zagraża mu niebezpieczeństwo. Motłoch zrobi zawsze to co mu dyskretnie podpowiedzą klakierzy, którzy znają zasadę kopiowania emocji. Klakier cmoknął napletek i po chwili rzucili się do całowania wszyscy.
Dodatkowy dowód: bezmyślny tłum może godzinami stać na czerwonym świetle i czekać na zielone ale kiedy dwóch, trzech klakierów na czerwonym ostro i zdecydowanie ruszy – nawet setki baranów posłusznie za nimi podąży. Ot tak, bez namysłu i natychmiast. Kompletnie nieświadomie. Jak ktoś w bacologię nie wierzy, niech wtajemniczy w ten prosty eksperyment kolesia i go sobie razem z nim na baranach czekających na zielone światło sam przeprowadzi. W dowolnym czasie i dowolnym miejscu. Dwóch, trzech klakierów może spokojnie poruszać setkami ludzi. Bez najmniejszego trudu i bez technologicznego hokus pokus, jeśli tylko zna właściwe metody. Tłum pójdzie bez namysłu za trzema klakierami a mające zielone samochody, się jak wryte zatrzymają – co już będzie szczytem manipulacji. Jak im korę mózgową wyłączyć zrobią wszystko – zadepczą się, zaczną wyskakiwać z okien, albo jak na Titanicu skakać do wody i topić się – kiedy w tym samym czasie do oporu jest wolnego miejsca w pustych szalupach – połowa przecież odpłynęła na wpół pusta.
Na zakończenie dodam, że ten sam motyw był wykorzystany przy plandemi – strachem i paniką wyłączono masom korę mózgową i przerażonych „uratowano” fałszywą „szczepionką”, do której nigdy przecież by nie pobiegli gdyby pracował u nich zdrowy rozsądek związany z korą mózgową. Było, minęło – szkoda strzępić ryja.
Warto natomiast PONOWNIE ostrzec ludzi przed PONOWNĄ akcją żydowskich klakierów. Jeśli w ich mediach i ich telewizorach gruchnie w jednej i tej samej sekundzie posępna wieść o brudnej bombie i jebanym promieniotwórczym skażeniu – trzeba to skonfrontować na spokojnie z własną obserwacją świata i najlepiej własnym pomiarem tego skażenia. Bo może być tak jak plandemia – wszystko wyssane z palca, czyli rzekome. Bo jak się tego nie zrobi to się może okazać potem, że skażenie jest identyczne jak wcześniej atak koronawirusa – czyli nie istniejące nigdzie prócz telewizora. I skutki będą również identyczne: kto się wystraszy nieistniejącego gówna i pobiegnie po cudowne pastylki do doktora Morawieckiego, który jest po ekonomii i stąd zna się doskonale na leczeniu chorych ludzi – ten spierdoli sobie życie lub zdrowie.
UPRZEDZAM już dziś żeby nie było potem to tamto – pastylki z rzekomym jodkiem potasu od filantropów żydowskiego pochodzenia są tak samo jak „szczepionki” zdrowe i smaczne. I tak samo leczą głupotę jak one 🙂
Fakty są bowiem takie, że broń jądrowa nie ma znaczenia pod kątem strategicznym. Nie ma sensu jej używanie na żadnej wojnie. To tylko broń taktyczna – ma przełamać front gdzieś tam lub zniszczyć centrum miasta. Nikt nią nigdy żadnej wojny nie wygrał i nie wygra. Ludzie poza frontem lub centrami miast są w pełni bezpieczni. Brednie o promieniowaniu i o milionach lat skażenia lub połowicznego rozkładu przecież nijak się bowiem mają do Hiroshimy w której od kilkudziesięciu lat żyją normalnie ludzie lub do Czarnobyla do którego obecnie wybierają się turystyczne wycieczki. Skażenie radioaktywne jest krótkotrwałą sprawą – nieistotną dla ludzi spoza punktu detonacji. To tylko i wyłącznie kolejny diabeł z piekła rodem, którego nie ma ale którego głupcy się śmiertelnie boją. Kolejnym dowodem są dwie wieże WTC wyburzone przecież nuklearnie – owszem było tam skażenie ale tylko przez parę tygodni. Potem dziurę radioaktywną zasypano i dziś tam normalnie żyją ludzie. Napromieniowali się tylko ci, którzy do tej dziury zaciekawione łby wkładali. Innym kompletnie nic nie jest. Fukushima też non stop skażeniem napierdala i co? Umieramy czy żyjemy? Bo media jedno, a my drugie?
Pestycydy, toksyczna karma i chlor zrzucany z samolotów z chemitralsami zabijają więcej ludzi, a tego akurat barany się w ogóle nie boją. Dziwna sprawa.
Tak że nie potrzeba tu proroka żeby stwierdzić że ten kto się wystraszy i zażyje pigułki doktora Morawieckiego znowu będzie obiektem szydery, kiedy zacznie drgać, robić skecze lub sobie zdrowie w inny sposób spierdoli. Współczucia dla głupców raczej nie będzie, nie ma i nigdy nie było. Nie może być, bo szczepanów żydy skrzywdziły a szczepany mają pretensje do wszystkich niezaszczepionych zamiast do żydów.
Dlaczego?
Ponieważ to są debile. A debile nie tylko sobie szkodzą ale jeszcze osobom w swoim otoczeniu. I nie idą po odszkodowania do Morawieckiego który im spierdolił życie i zdrowie kiedy ich do „szczepionek” nakłaniał i zwodził, ponieważ są debilami. Każdemu kto chciał słuchać mówiłem: „rób zapas żarcia i nie bierz szczepionkek”, ponieważ to tylko oszustwo. Kto chciał posłuchał a kto mnie brał za oszołoma odkładał telefon. No i mamy to co mamy: wysyp zgonów, skeczów z czaszką, udarów i zawałów.
No a teraz ja odkładam telefon i po odszkodowania uprzejmnie odsyłam mądrych inaczej szczepanów do Mateusza Morawieckiego – uznanego uzdrowiciela, znachora i doktora medycyny ekonomicznej. Na opłacalnym leczeniu nie istniejących chorób Morawiecki zna się lepiej niż chłopak jego żony, więc z istniejącymi dolegliwościami szczepany do niego uderzcie – doktor Mateusz na bank wam pomoże. Przecież obiecał. On ma tarczę antykowidową którą was obroni. On i tylko on jest waszym ratunkiem…
No dobra, uprzedziłem więc spokojne sumienie. A z czystym sumieniem można już przejść do kolejnych piorunujących wiadomości ze świata oraz Upadliny 🙂

2. Nowy wspaniały dzionek zaczynamy od zdrowego jak dwa rydze rogalika i jeszcze zdrowszego wiadra kawy.

3. Reżimek pajaca z Kijowa otrzymaną z Finlandi broń odsprzedaje na czarnym rynku fińskim przestępcom.

https://rusvesna.su/news/1667133538
Dobrze, że w Polsce nie mamy polskich przestępców tylko żydowskich, bo polscy nie byliby tak spokojni jak żydowscy i już dawno by po polskich ulicach jeździli polskimi czołgami od Andżeja Dudy.

4. Jarek nadal upiera się że zostanie zbawcą narodu. Z polskim mu nie wyszło więc teraz próbuje z chocholskim narodem. Plan genialnego stratega jest taki: Rosja zagarnia swoje historyczne ziemie, potem wchodzi na zachodnią Upadlinę Jarek z kotem i polskim wojskiem i robi referendum o przyłączeniu historycznych ziem do Polski. W tej sytuacji reżimek kijowskiego pajaca za granicę chyłkiem ucieka, przeliczyć nad Jordanem swoje szekle. Karty do głosowania Jarek pewnie ma już tak samo gotowe jak Zelenski miał medale „za zdobycie Krymu” – całe worki pewnie czekają u Kaczyńskiego w piwnicy. W ten sposób ścierwomedia ogłoszą go „zbawcą narodu” i Jarek zamiast na śmietnik historii wrzucony zostanie na Wawel do krypty.
https://rusvesna.su/news/1667111604
Jak znam życie Jarka plan tak samo się automatycznie spierdoli jak wszystkie jego poprzednie plany, bo jest jak Midas – czego nie dotknie zamieni w gówno.
I oby bo nam niepotrzebne są tereny chocholandu. Nam potrzebne jest wyeksportowanie Chochołów z Polski i postawienie na granicy muru bez przejść granicznych – takiego jak wielki mur chiński – z wieżyczkami skierowanymi w stronę Chochołów. Tego Polska potrzebuje a nie Jarka.

5. Kolejny „Kanye ma rację co do żydów” – nowy trend idzie przez świat 🙂

Robi się z tego grubsza sprawa, bo ludzie widzą żydów takimi jak są a nie jak ich przedstawiają żydowskie media. Żydzi z Houston, macie problem 🙂

Ten napis pojawia się wszędzie – kolejne miasto.

i kolejna kamerka.

i kolejna:
https://t.me/saltshakeranon/884

A żydzi w amoku, bo wszystko żydom idzie w Ameryce źle, bo czarni których chcieli napuścić na białych razem z białymi ruszają na żydów. Tyle kasy poszło w pranie mózgu murzynów żeby z nich zrobić nietykalną świętość – taką samą jak żyd. A tu dupa bo czarni ich przejrzeli. Ten ogrom żydowskich zbrodni wybija i w Ameryce jest największy w dziejach a więc i cena do zapłacenia dla żydów będzie tam największa. Nie udała się kompletnie operacja BLM, bo czarni masowo popierają rapera – jest ich, to jest ich własne dzieło, on pokazuje niedowiarkom i to nie jest ich ostatnie słowo 🙂

6. Pedopedałek założył pampersy, „zidentyfikował się jako dziecko”, wtargnął na plac zabaw i został wyjebany stamtąd przez resztki normalnej policji.

Oby trafił do aresztu a nie poprawczaka 🙂

7. Czekająca na zdebanderyzowanie procesja miłośników SS Galizien we Lwowie.

Jak widać, to co robi z nimi Rosja to jeszcze o rząd wielkości za mało. Nadal są na Upadlinie całe rzesze potrzebujących. Pomoc w drodze…

8. W upadłym kraju Somalia wyleciały w powietrze samochody pułapki. Cały świat ma to w dupie, bo cały świat i tak nie wie o co im tam znowu chodzi. Ich nikt nie lubi – nawet oni sami…

9. Stara bajka, która z nowym dźwiękiem pasuje do nowych czasów.

https://www.bitchute.com/video/GbAlDILhuTt3/

10. Zły pies, któremu dobry matrix włączył pauzę.

11. Na Tweetera „wyzwolonego” przez Elona Muska wracają wszyscy zabanowani. Nawet raper Kanye. No prawie wszyscy bo największa „ofiara” Trampek nie wrócił, co nie jest takie złe bo jakby wrócił i jeszcze raz pierdolił że mu ukradziono wybory a on prezydent złodziejom na to uprzejmie pozwolił – użytkownicy by ze śmiechu sami odeszli 🙂
Kto w końcu chciałby mieć prezydenta nieudacznika, którego kto tylko zechce może ze wszystkiego bezkarnie opierdolić?

12. Facefuck i Metawerse upadły. Wszyscy „pracownicy” zostają zwolnieni, Cukierberg bankrutuje a na całym świecie otwierają się szampany.

Hmm… jako że Cukierberg to przecież Rockeffeller to wiele mówi fakt, że wujek Rockefeller mu nie pomógł. Trampkowi Rotszyld z siedem razy przy kolejnych bankructwach pomagał. To jasny sygnał, że lichwa zdycha bo lichwa nie ma kasy. Ma puste papierki bez żadnego pokrycia, które może sobie żreć do woli a i tak nigdy się nie naje…
No cóż za te zbrodnie czekażydów wypędzenie, nędza i kary śmierci, bo zadarli z niewłaściwą planetą.

13. Czarny raper Kanye kontratakuje i podwaja „antysemickie ataki”, czytaj prawdziwe wieści. Udzielił wywiadu i zaprezentował na telefonie infografikę z osobami kontrolującymi media. Żydzi są tam zakreśleni na czerwono.
Filmik w linku (trzeba klinkąć w niebieskie żeby się odpaliło z dźwiękiem).
https://www.dailymail.co.uk/news/article-11368801/Kanye-doubles-anti-Semitic-claims-sharing-SPREADSHEET-filled-names-Jewish-execs.html#v-7380786491609496105
A mi się udało w międzyczasie wynaleźć ową infografikę w wysokiej rozdzielczości.
media
Czerwony – żydzi, Niebieski – niebiali, Zielony – goje.
W mediach jest tak samo jak wszędzie – żydzi których jest w narodach co najwyżej pół procenta, w zarządach, sądach, parlamentach i innych organach władzy osiągają liczebność powyżej 90 procent.
(Jeśli nadal jest nieczytelne – proszę sobie w guglu wyszukać to obrazem to się pojawią w wysokiej rozdzielczości inne źródła, bo wordpress i tak to trochę kompresuje po wstawieniu w bloga i zmniejsza co najmniej dwukrotnie – co ma wpływ na czytelność tekstu.)

14. Nowy DeLorean się ukazał dla fanów Powrotu Do Przyszłości. Grubi mówią że jest cały fajny i cały elektryczny. Kiedyś mówili, że czarny wyszczupla… ale jak widać, na przygrube Brytyjki z wsobną szczęką czarna magia w ogóle nie działa.

15. Ukraiński program kosmiczny wznowił działalność.

16. Znowu jakiś desant usiłował opanować elektrownię atomową w Zaporożu. 60 piratów z ukraińskich Karaibów znowu poszło na dno.

17. Jakiś koleś zaatakował młotkiem męża starej torby Nancy Pelosi tłukąc go w łeb i wysyłając do szpitala z rozjebaną czaszką. Ścierwościek natychmiast zrobił z tego „atak prawicowych ekstremistów” a tymczasem okazuje się, że to była męska dziwka przyprowadzona przez męża starej torby do domu na randkę z baru dla pederastów. Objaśnił to Elon Musk na swoim Tweeterze. Kurwa, jakie to zdegenerowane bagno te całe deep state 🙂

Wpis był tu ale już go usunięto.

https://twitter.com/elonmusk/status/1586693291231178753

Inni też wygrzebali że ta męska dziwka – homo kochanek Paula Pelosiego – już był ścigany za molestowanie 14- letniego chłopca.
https://t.me/saltshakeranon/877

18. Kolejny terminator przybył do San Francisco z przyszłości. Ten miał się znaleźć w XIX wieku i zabić babcię Elona Muska tylko Skynetowi znowu coś nie wyszło…
Nadesłał Leonzawodowiec, dzięki 🙂
https://t.me/ndp_pl/15922

19. W Indiach otwarto po remoncie most wiszący. Przyszło go wypróbować ponad 500 osób. 60 zostało zabitych podczas zawalenia.

20. Kolejny czarny gwiazdor tym razem z NBA wyraził poparcie dla filmu „Hebrajczycy Do Murzynów: Obudź Się Czarna Ameryko” pisząc: „Odkrywa prawdziwą tożsamość dzieci Izraela”. Teraz murzynek jest zaszczuwany i się gęsto tłumaczy, bo ma oczywiście jakieś kontrakty.

21. Niemieckiej dziwce wspierającej Ukrainę życzliwy Rosjanin wyłączył tryb Chochoła.

22. Chochołek dostał w plecki od snajpera i wpadł jak pijak do przerębla.

23. Kolejna grupka sabotażystów klauna zniszczona.

24. Jakieś miłosno pijackie nieporozumienia na Upadlinie między Polakiem a Chochołem. Nie do końca wiadomo czy się nienawidzą czy kochają bo Polak wygląda na jakiegoś wolontariusza ale wiadomo że wibratory się tam wszędzie walają… osobliwa akcja w tej sypialni. Tak czy siak najebany Polak wjebał najebanemu Chochołowi.

25. Cofnięte do epoki kamienia zachodnioukraińskie plemiona walczą maczugami o opał i jedzenie.

26. Nazistowskie świnie kwiczące z radości że dronem naprowadziły czołg na rannego Rosjanina żeby go rozjechał.

27. Rosyjski ciężki dron bezzałogowy działa już na froncie. On się nie wygłupia w jakieś małe granaty…

28. Jeszcze jeden filmik z zawalonego mostu w Indiach.

29. Wywiad z polskim najemnikiem na Upadlinie. Jakiś debil z falangi… wyposażony oczywiście w taktyczną czapeczkę z taktycznym daszkiem oraz taktyczny wibrator. Żebyś tam zdechł chujku razem ze swoimi banderowcami!

30. Żydzi z getta w Palestynie mają się pozbyć broni atomowej. Tak postanowiło ONZ.
https://rusvesna.su/news/1667188742

31. Całkiem zwinna dziewczyna. Jak na niewidomą. Błyskawicznie przyjmuje prawidłową pozycję. Hmm… gdyby jeszcze była głuchoniema do takiego ideału można spokojnie zarywać.

32. Krótki film o tym jak dziadek do orzechów ubrał jedwabną koszulę i poszedł do Wioski Cyklopów po mleko.

1 listopad 2022

1. W ramach powrotu do średniowiecza elektrownia Dniepr otrzymała szanowanego wszędzie Kalibra.

2. Elektrownia Kremenczug również została tą prestiżową nagrodą wyróżniona.

3. Elektrownia Nowodniestrowska też dołączyła do instytucji nagrodzonych.

4. Elektrownia w Charkowie nie była w konkursie gorsza i również otrzymała nagrodę pocieszenia imienia świętego Elektrycego.

Elektryk Wałęsa opuścił na znak żałoby ręce do połowy kolan 🙂

Dzień Umarłych Elektrowni oficjalnie został rozpoczety…

5. Dwa niemieckie pociski przeciwlotniczej obrony chybiły i nie strąciły żadnego Kalibra.

Szajse, powiadają specjaliści w tego typu sytuacjach.

6. W czasie kiedy u nas trwała gorąca gównoburza o stratowanych ludziach w Seulu, reszta tamtejszych zombiaków nie traciła na bzdury czasu tylko dalej świetnie się bawiła. Techno zombiactwa nic nie rusza.

7. Komik chciał mieć na niebie żelazną kopułę więc otrzymał aż 10 pocisków samosterujących, które dotarły do Kijowa.

8. No i skończyło się mrożone cappucino w Kijowie z kranu 🙂

Bez prądu i bez wody powinni sami się zdebanderyzować – tak mi coś wynika kombinuje generał Armagedon. Z niepotwierdzonych źródeł donoszą, że parę dni temu Zelenski uciekł z Upadliny, bo wie że jak dobrze sprawy pójdą wojna może się zakończyć totalną klęską neonazistów jeszcze przed końcem roku.

9. W dołkach bez zmian. Trwa inwentaryzacja pokontrolna…

10. Pajacowi przyznano order „za odwagę w walce z Rosją”.
https://rusvesna.su/news/1667153655
tshirt
Z nowym orderem zrobi nowy cykl roboczych przemówień do narodu na TikToku.

11. Wikileaks zrzuciło wszystkie swoje pliki do sieci. Emaile Hitlary Clinton, listy chorego na HIV Steva Jobsa (kłamał że ma raka), akcję snajpera FBI robiącego masakrę w Las Vegas, listę agentów CIA aresztowanych za gwałty i inne brudne historyjki…

Wszyscy są zgodni – te pliki są ujawnione zdecydowanie za późno…

12. Żydzi znaleźli się w Rosji na celowniku służb. Naczelny rabin Goldschmidt – który już spierdolił za granicę jako pierwszy – wzywa żydów do ucieczki z Rosji.
https://www.timesofisrael.com/ex-moscow-chief-rabbi-calls-on-russia-jews-to-flee-after-top-official-attacks-chabad/
Zaczęło się od tego jak w artykule dla rządowego tygodnika Argumenty i Fakty, zastępca sekretarza rosyjskiej Rady Bezpieczeństwa Aleksiej Pawłow stwierdził, że kraj jest domem dla setek kultów neopogańskich, w tym Chabadu, czyli sekty Lubawicz.
„Główną zasadą chasydów lubawickich jest wyższość zwolenników sekty nad wszystkimi narodami i ludami.” – napisał Pawłow podkreślając żydowski kult supremacji.
Naczelny rabin Goldschmidt, który już uciekł z Rosji powiedział: „Atak rządu rosyjskiego na Chabad, a także ataki na Agencję Żydowską, są aktami antysemickimi przeciwko nam wszystkim.”
No tak to już jest rabi, że PRAWDA to jest najbardziej antysemicka suka na ziemi. A za Panią Prawdą zawsze kroczy Pani Karma…
On chyba naprawdę łudził się, że największe ludobójstwo w dziejach świata przejdzie sobie ot tak bez echa, ponieważ żydzi będą udawać, że nic się nie stało. Hehe, no kurwa, to tak nie działa rabi. Za „szczepionkowy” holokaust gojów, zapłata będzie adekwatna do tej wojennej zbrodni. Wojennej, tak wojennej, bo rzekome „szczepionki” zarejestrowane są w Pentagonie jako… broń biologiczna. Zbrodniarze nie ujdą – to pewne.

13. Tylko dzięki pfizerowi nastąpił 50 % spadek płodności, 50 % wzrost poronień i oblrzymia ilość nowotworów ginekologicznych – zgłasza doktorka Bliss ze szpitala położniczego na Florydzie. Filmik w linku.
https://drtrozzi.org/2022/10/30/florida-infertility-miscarriages-cancer-death-and-hope/
Wyglada więc na to że medyczna mafia czując pismo nosem zaczyna się intensywnie wybielać – zgłaszając teraz kiedy jest już i tak za późno – to wszystko co powinni zgłosić dwa lata temu, zamiast przytulać od pfizera nadmiarowe pieniądze.

14. Łącznie na Upadlinę wyruszyło 50 Kalibrów. Reżimek pajaca ogłosił że przechwycono 44 pociski. A jednocześnie że zniszczono 18 obiektów infrastruktury elektrycznej. Chyba nie radzą sobie z matematyką, bo jak to wytłumaczyć?
Hmm… no jak? Bo wygląda na to, że te Kalibry „przechwyciły” podstacje, elektrownie i pozostała infrastruktura energetyczna 🙂

15. Rosyjski pluszak przytulanka.

16. Konkurs na najbardziej niestosowny kostium na halloween został rozstrzygnięty.

17. A gdybym był młotkowym…?

18. Już 130 ludzi zabitych się doliczono w Indiach po zawaleniu się mostu wiszącego. Ukazał się filmik z momentu zawalenia i wynika, że go zawalili testerzy mostów wiszących, kiedy go rozbujali.

No cóż… most egzaminu nie zdał ale przynajmniej Indianie obalili mit, że co ma wisieć nie utonie.

19. Dostawcy organów mają pełne ręce roboty.

20. Specnaz znowu znalazł dobrego ukraińskiego buta. Trwają poszukiwania drugiego do pary.

21. Ukraińskiemu śmigłowcu śmigło odpadło temu misiu.

22. Morawiecki chciał odbudować Mariupol ale Rosjanie go oszukali i sami to zrobili.

Mateusz rozważa jebnięcie się w łeb, bo już miał gotowy plan odbudowy do podziału między siebie i Jarka…

23. Trwają huczne obchody święta zmarłych na Ukrainie. Chochoły od lutego mają dzień zmarłych nieprzerwanie

24. Aż dwa droniki naraz wykryły grupkę świń ukrytych w liściach. Pobawiły się z nimi tak jak to one…

25. Tak będziemy tę wojnę pamiętać – wizja niezłego trolla 🙂

26. Karma w pracy. Rosjanie puszczają chochołom żyjącym bez prądu i wody stary występ Zelenskiego, który się nabijał w telewizji z Krymu pozbawionego… dostępu do wody. Bezcenny, karmiczny materiał.

Karma to surowa Pani 🙂

27. W Kijowie gdzie nie ma prądu wprowadzono na rynek nowe ekologiczne ładowarki. Przenośne, poręczne, na kółkach…

28. Nie do końca wiadomo gdzie jest Inguszetia ale wiadomo jak wygląda ślub w Inguszetii. Fajnie wygląda. Jak carmageddon.

29. Kolejny idiota zadarł z drzewem. Spryciarz zaatakował je łańcuchową piłą pewny że nie oberwie z liścia – oczywiście z braku liści – tak więc cwaniaczek otrzymał ciężki nokaut konarem.

https://www.videoman.gr/en/186069

30. Naukowcy w końcu odkryli pierwszą osobę na Ziemi, której palenie szkodzi, ponieważ powoduje wypadanie zębów.