Szybkie Wieści… 65

T-90S

7 listopad 2022

1. Johnson ujawnił w końcu wzrost schorzeń po wprowadzeniu zastrzyków na covida 19 w amerykańskiej armii. I tak:
Nadciśnienie: wzrost o 2181 procent
Zaburzenia układu nerwowego: wzrost o 1048 procent
Nowotwory złośliwe przełyku: wzrost o 894 procent
Stwardnienie rozsiane: wzrost o 680 procent
Nowotwory złośliwe narządów trawiennych: wzrost o 624 procent
Zespół Guillain-Barre: wzrost o 551 procent
Rak piersi: wzrost o 487 procent
Demielinizacja: wzrost o 487 procent
Nowotwory złośliwe tarczycy i innych gruczołów dokrewnych: wzrost o 474 procent
Niepłodność kobiet: wzrost o 472 procent
Zator płucny: wzrost o 468%
Migreny: wzrost o 452 procent
Dysfunkcja jajników: wzrost o 437%
Rak jąder: wzrost o 369 procent
Tachykardia: wzrost o 302 procent
Zapalenia mięśnia sercowego wzrost o 2800 procent.
https://www.newstarget.com/2022-11-01-military-whistleblowers-cancer-miscarriages-heart-disease-300percent.html
A jako że zgłaszanych jest tylko jakieś 10 procent prawdziwe liczby muszą być ogromne.


2. Dziad proszalny Olaf Szulc nadal chodzi po prośbie. Prosi Putina żeby nie używał broni atomowej.
https://rusvesna.su/news/1667673249
A kiedy Putin nie używał broni atomowej szuja Szulc podsyłał i nadal podsyła żydowskiemu pajacowi panzerhaubice. Tak więc bomba atomowa powinna pójść – jedna na Berlin a druga na Londyn.

3. Proszę państwa, co za akcja! Rosyjski czołg zaczaił się za zakrętem schowany za kępką drzew i zdmuchnął z bezpośredniej odległości nadjeżdżający ukraiński czołg. Z płonącego wraku tylko jeden Chochoł się wydostał, dymiąc jak lokomotywa przebiegł kilkanaście metrów i padł na glebę, żeby sobie skonać.

To była pierwsza bojowa akcja młodej 20-letniej załogi. Mają otrzymać jakąś nagrodę państwową.

4. Już pół miliona takich jak ten Chochołów umarło za żydów, narkomanów i globohomo.

A drugie pół miliona leży gdzieś w kawałkach i się do protez powoli przyrasta…

5. Dyskretna różnica przywitania w Chinach Prezydenta Aleksandra Łukaszenki i dziada proszalnego Olafa Szulca.
Filmik w linku:
https://t.me/pl_news_front/6880
Przełożyłem dla zainteresowanych to co z chińskiego przełożył niemiecki dziennikarz: „Szulc, ty kurwo jebana, przestań mi rodzinę prześladować….”

6. Jak tylko podlinkowałem to zaraz zniknęło. Wideo gdzie czarny raper prezentuje grafikę pokazującą kto kontroluje media (żydzi na czerwono. Teraz jest nowe źródełko zaginionego filmiku. A sama grafika jest w poprzednich wieściach w dużej rozdzielczości.

7. Trochę świeżej martwej natury. Naturyści leżą wszędzie…

8. Taboret ma cztery nogi i dziewczyna ma dużo zabawy z tym taboretem.

9. Jeszcze jedna chińska łamigłowka.

8 listopad 2022

1. Walki wokół lotniska w Doniecku.

2. Straty kochanków Bandery pod Artemowskiem są gigantyczne.

Rzeźnicy nie nadążają organów pobierać…

3. Wykryto stadko Chochołków wędrujących w wysokiej trawie. Nie miały dobrych zamiarów więc zostały pozabijane.

4. Jakaś chocholska wieża też została zdegradowana do piwniczki w efektowny sposób.

5. Czarnuchy w Chicago strzelają dla zabawy do przechodniów z kulek do paintbala.
https://vidmax.com/video/215772-watch-as-punks-shoot-paintballs-from-inside-their-car-at-an-elderly-man-the-people-at-walgreens-in-chicago
A żydowska propaganda non stop podszczuwa ich na białych.

6. Chińczycy nieźle sobie w kulki lecą. Teraz robią warzywom na targu testy na covida.
https://vidmaxviral.com/video/215692-can-t-make-this-up-chinese-authorities-are-now-pcr-testing-vegetables-in-markets
Myślę, że oni po to wyrabiają takie zamordystyczne odpały z powodu srandemii, żeby ją wykorzystać przeciwko jej twórcom i zadusić tymi lockdownami zachodnie firmy na swoim rynku. Podejrzewam że jak już padną i się zawiną paranoja covidowa się tam skończy jak ręką odjął.

7. Bardzo ładny pożar w Dubaju.

8. W Hiszpani zabrano się na poważnie za walkę z mocami złego. W katedrze odpalono matkę wszystkich kadzideł…

9. Rumuńska masakra piłą łańcuchową…

10. Lichwa zdycha. Zdycha i kradnie gdzie się da. Amerykański departament „sprawiedliwości” skonfiskował jakiemuś Chińczykowi bitcoiny na kwotę 3,36 miliarda dolarów.
https://t.me/pl_news_front/6923

11. Ukazały się dane dotyczące (tylko) zgłoszonych skutków ubocznych tak zwanych szczepionek. Porażające są te roczne wykresy…

https://openvaers.com/covid-data/reproductive-health

A to co widać na nich należy pomnożyć razy dziesięć, bo większość ofiar nie marnowała sił i czasu na wypełnianie upierdliwych formularzy do czego zniechęcano ich na wszystkie możliwe sposoby. To wykresy tylko najbardziej upartych szczepanów, których okaleczono i pozostawiono samym sobie.

12. Znaleziono opuszczoną osadę z epoki późnego faszyzmu.

13. Film z gatunku przed i po.

Ukraina już dziś jest faworytem w nadchodzącej paraolimpiadzie, ponieważ ma najwięcej zawodników bez rąk, nóg i nerek…

14. Murikański najemnik dostał po ryju od nazistów klauna, ponieważ jest czarny a oni są rasistami i poszedł ze skargą do generała TikToka.

15. Bitwa o lotnisko w Doniecku dobiegła końca. Zakończyła się wypędzeniem banderowców. Trwała tyle co menstruacja Angeli Merkel – całych 8 lat.

16. Rosyjski dronik napotkał składzik min nazbieranych przez ukraińskie wiewiórki na zimę.

17. Seryjny zabójca czołgów w akcji.

18. Ukraiński Chochołek przyjmuje pożywienie.

9 listopad 2022

1. Antypolska zorganizowana przestępczość udająca rząd – ta sama która 30 lat niszczyła systemowo i okradała nasz kraj, ta sama która brała udział w ludobójstwie „szczepionkowym” faszerując amerykańską bronią biologiczną nieświadome społeczeństwo oraz czynnym wspieraniu nazistowsko żydowskiego reżimu na Ukrainie – teraz boi się o własne dupy i buduje płot na granicy obwodu kaliningradzkiego.

Mała analiza w związku z powyższym.

Jarek, musi być osrany po kolana, skoro już mu nie wystarcza do ukojenia stanów lękowych wokół domu żywopłot z milicjantów. Kiedyś paranoicznie bał się Polaków, których nieznośnie męczył rolą popychadła – karalucha, a teraz boi się rosyjskiego środka na insekty – tak mi tu wynika.
Tak czy siak już czas żeby ta banda pedałów, pedofilów, zaplutych, zaseplenionych karłów moralnych oraz pospolitych złodziejów odpowiedziała za swoje zbrodnie przeciwko Polsce i Polakom. W obojętnie jaki sposób: czy to przez oczyszczające wypalenie rosyjskim ciężkim miotaczem ognia czy też powywieszanie na drucie kolczastym na przydrożnych latarniach. Karma znajdzie odpowiedni sposób… możemy być spokojni.
Tak samo jak znalazła na polskojęzycznych najemników: ci o chazarskich korzeniach i o banderowskiej ideologii wyssanej z mlekiem ojca, sami przecież pojechali na Dzikie Pola przyłączyć się do band UPA, gdzie zostali lub zostaną nawozem. Wczoraj specnaz doniósł o mnóstwie zabitych – w obecnej ofensywie rosyjskiej – polskojęzycznych najemników i… najemniczek. Których sprawiedliwie i bez dyskryminacji płciowej przeorała rosyjska artyleria. Każdy polskojęzyczny banderowiec dostał pocisk w łeb lub w dupę. Nasze polskie zdrowe społeczeństwo się samoczynnie w ten prosty sposób z zepsutych jednostek oczyszcza i pozostaje zdrowy silny rdzeń. A jako że ryba psuje się od głowy – ten śmierdzący rybi kaczy łeb już dawno sam odpadł i od tamtej pory banda pederasty Karalucha już od dawna nie należy do naszego Narodu. To tylko odpad czekający aż bezdomny pies litościwie to obsika albo zeżre i wysra żeby nie capiło i przyniosło jakąś korzyść dla środowiska. Ich dziwna miłość do włochatego żyda z Ukrainy, który potrafi jedynie chujem grać na klawesynie, wywodzi się z burdeli dla pedofilów i pederastów prowadzonych przez banderowską bezpiekę, a nie z miłości do włochatych żydów. Włochaty ma zboczeńców w garści – i to też jest jaskrawo wyraźnym obrazem działań Pani Karmy.
Kasa w Murice i jakieś Javeliny już się skończyła dla włochatego klauna z Upadliny. W rejs wyruszyły okręty podwodne i lotniskowce ale za wiele nie zdziałają, bo Rosja posiada Kindżały i innych morderców lotniskowców. Włochaty więc – jak to już nie raz robił – w desperacji sprzeda swoich zboczeńców. Spodziewać się więc można papierów na Kaczyńskiego, Dudę i takich jak Ziobro, którzy kariery porobili przez łóżko Karalucha, namaszczonego przez starszych braci w lichwie na „prezesa”.
W Ameryce oburzeniem zareagowano na propozycję żydów o „amnestii” dla zbrodniarzy „szczepionkowych”. Ludzie którzy byli bez powodu zamykani w domach, którym okaleczano i mordowano zastrzykami najbliższych – w tym również dzieci – nie chcą nawet słyszeć o jakichś amnestiach. Coraz głośniej domagają się ukarania winnych, bo doskonale wiedzą że jak to nie nastąpi zamordyzm jeszcze bardziej wzrośnie.
U nas w Europie jest to samo. Ci, którym lockdowny zniszczyły firmy i normalne życia domagają się ukarania sprawców. Jeszcze nie zwrócono nigdzie uwagi – co dla mnie dziwne – na hieny dziennikarskie, które wspierały koronaparanoję i brały tym samym czynny udział w tym ludobójstwie. Takie jak Maciak i inne ze ścierwomediów. Na razie tylko o medykach się wspomina ale przyjdzie też pora na hieny, bo są tak samo winne ludobójstwa szczepionkowego jak organizatorzy z WEF i wykonawcy z tak zwanej służby zdrowia.
Karma o wszystkich plandemikach pamięta i o żadnym nie zapomni. A jak na ironię nie trzeba zbyt głęboko szukać bo te same hieny które wspierały urojoną pandemię – dziś wspierają swoimi kłamstwami żydowską i nazistowską Ukrainę. Te same media, te same hieny, te same środowiska, te same osoby. Są dla Pani Karmy dosłownie jak wszy na grzebieniu widoczni. Nie ujdą dziejowej sprawiedliwości – tak samo jak nie uszli cwelebryci i inni nawiedzeni fanatycy „szczepień” – którzy jako pierwsi padli i nadal padają ich ofiarą. Ten sam mechanizm funkcjonuje na Ukrainie – jej „miłośnicy” stają się nawozem w pierwszej kolejności. A Rosja niszczy te zło, powoli ale starannie i dobrze.
Dla dobrych ludzi, którzy zachowali zdolność do samodzielnego myślenia i nie wyręcza ich w tym telewizor – jest ten sam schemat zachowań który obowiązywał podczas srandemii. Robimy zapasy żarcia na dwa – trzy lata, żeby żadna swołocz nie mogła nas szantażować wstępem do sklepu na jakiś paszport covidioty lub pustymi dla niewygodnych półkami, no i nie biegniemy po śmierć. To tyle. Ani „szczepionki” ani wojna nie jest obowiązkowa, to tylko dla naiwnych lub lubiących eksperymenty ochotników.
Bo fakty sa takie że Polska nie ma żadnej wojny z Rosją, bo Rosja nie napadła Polski. Może Polskę napaść – ale tak mówią tylko ci, którzy mówili niedawno że napadł nas koronawirus – więc tyle samo są te słowa w świetle faktów warte. Polska nie ma wojny – to niezbity fakt. A ponadto żaden Polak nie musi brać udziału w innej wojnie niż obronnej. Obrona Ojczyzny jest obowiązkiem Polaków a nie jakiś napad na inne kraje. Profesor prawa i sprawiedliwości – Jarosław Kaczyński na pewno by to wyjaśnił precyzyjniej gdyby tylko skończył gimnazjum, ale niestety tego nie dokonał nigdy oblewając w dziewiątej klasie z polskiego, matematyki i przysposobienia obronnego. Profesor prezes więc niczego nie wyjaśni, ponieważ było nie było jest w końcu profesorem niczego i przebić go mógł jedynie na tym polu „profesor” Bartoszewski – profesor od holokaustu.
2. Kolejny profesor od holokaustu – satanista Elon Musk – nie przywróci zabanowanych na Tweetera dopóki uwaga, uwaga… ich spraw nie rozpatrzy żydowska liga do zniesławienia 🙂
Tak jakby były jakieś „sprawy” i jakaś żydowska liga powołana do ich rozpratrywania. Chodzi tu między innymi o dzielnego wojaka Trumpka, który został zabanowany pod koniec epoki żelaza i do dziś jęczy, że ma bana, i że mu głosy ukradli, i że on im pokaże i że on ich ogra w najbliższych wyborach. Hehe.
Dzielny wojak Trampek udaje nadal patryjotę. Hmm… niepoczytalny dziadek pedo Joe może w chwilach przytomności słać rakiety i lotniskowce a Trampek nie trzymający tylko stolca nie potrafił dosłownie niczego zrobić. Nic kompletnie nie dokonał prócz tego w zakresie interesów prywatnych – ustawienie Ivanek na stanowiskach – i na tym się skończyła jego patryjotyczna działalność. Ludzie którzy go poparli i poszli na Kapitol nadal bezprawnie gniją w lochu a Trampek ma ich w dupie – jeśli nie liczyć że nakłaniał ich do „zaszczepienia”, żeby żydy z big farmy mogły zarobić. To syjonistyczny pajac jeszcze gorszy niż włochaty Zelenski. A polityka USA się nie zmieni nawet na jotę niezależnie od tego czy na ogrodzonym wybiegu w Waszyngtonie będzie biegał pedo Joe czy Trampek w pampersach, bo nie jest pisana przez lokatora Białego Domu tylko przez rabinów z szatańskiej synagogi. Lokator tylko czyta skrypty. A Trampka z pedo Joe więcej łączy niż dzieli bo obydwaj uwielbiają gwałcić małe dzieci.

3. Były burmistrz Kijowa, ciężko bity po głowie pięściami profesor matematyki Kliczko, staje się jak pedo Joe umysłowo niedorozwinięty. Oznajmił że z 16 pocisków wystrzelonych do stolicy 16 zostało zestrzelonych ale dwa trafiły w obiekty infrastruktury energetycznej.

To tylko dowód na to jakie predyspozycje umysłowe mają sługusy żodostwa obsadzane na stanowiskach. Tam była tak silna selekcja negatywna że tylko tacy jak on lub Kaczyński bez podstawówki mieli szansę się na stanowiskach zainstalować.

4. Rzecznik praw dziecka – ten sam który milczał kiedy zabójcze zastrzyki wstrzykiwano w dzieci – teraz „ostrzega” że nawet jedna puszka energetyka, może u dzieci spowodować zawał serca.
https://parenting.pl/w-tych-krajach-sa-zakazane-jedna-puszka-by-dostac-zawalu

5. Dzielnicowy roku posiedzi siedem lat za kratkami. Napadł na dwa banki zamiast pilnować jak źrenicy bankomatów. Lichwa nie wybacza. Nawet swoim własnym ukrochazarom, bo dzielnicowy roku ma linię włosów w Myszkę Miki a więc jest genetycznie tak odległy od Słowian jak Korwin Mikke od ściany płaczu:
pilicjant
https://wiadomosci.wp.pl/dzielnicowy-roku-za-kratami-posiedzi-dluzej-6831673882614432a
Był juz „człowiek roku” magazynu Wprost, który przywiózł dla Polek HIV z Afryki, teraz mamy dzielnicowego roku, który wprowadził policyjne napady na banki. Ciekawe kto wygra plebiscyt na prezesa roku? Oby nie Jarosław, bo zarządy spółek będą się musiały ruchać w dupy, żeby wejść na giełdę.

6. Żydzi wzięli udział w maratonie w Jew Jorku. Oczywiście biegli w poprzek…
https://vidmax.com/video/215786-real-life-jewish-frogger-was-pretty-hilarious-during-ny-marathon

7. Snajper zdjął Chochoła aż mu iskry z bani poszły.

8. Polska haubica Krab też nocą nie miała za dużo szczęścia.

Andżej Duda, który nienawidzi Ukraińców jeszcze bardziej niż Cyganów, znowu oszczędził Polaków. Dobry Andżej – nasz najlepszy agent Kremla. Specjalnej troski, bo go ani Agata ani włochaty Warchołomyr nie dopuszcza…

9. Wstępne przesłuchanie gumowym laczkiem schwytanego murikańskiego najemnika. Pierdolony, wygląda na Gandalfa skazanego za włóczęgostwo lub bezdomnego Mikołaja, którego okradli Cyganie i założyli worek na głowę 🙂

Na Żoliborzu ktoś nad ranem głośno przełknął ślinę w związku z oficjalnym otwarciem sezonu na karaluchy i na kapcie…
Zestaw pytań dla Jarkopodobnych już jest gotowy: „Na chuj ty prijechał…?”

10. Samotny czołg nie dostał jak Gandalf z laczka tylko z drona.

11. Jak trzeba było kogoś skazać irańscy mułłowie byli zawsze gotowi. Teraz jak są obiektem polowań oni, bezskutecznie usiłują zrzucać szaty i się wtapiać w tłum. Są demaskowani i jak wściekłe psy ścigani.
https://vidmaxviral.com/video/215711-iranian-mullahs-are-trying-to-hide-among-the-public-by-removing-their-robes-its-not-workingę

12. Złe wiadomości dla Upadliny. Do Chersonia zjechały się Terminatory.

13. Luiza z Zachodu chce się rzucić z mostu, bo ma 24 lata i nie ma przyszłości.

Ani się Luiza obejrzała a już życzliwi ludzie z internetu profesjonalnie ulepszyli jej pożegnalny filmik 🙂

14. Również życzliwi Rosjanie pokazują jak wygląda prawidłowe przygotowanie wieprzowiny. Mięso musi być dobrze utłuczone, posiekane i gotowane na dużym ogniu.

15. Natomiast życzliwy Pakistańczyk pokazuje jak się robi prawidłowo kebab.

Dłuższa wersja pakistańskiego szefa kuchni:
https://vidmax.com/video/215797-man-climbs-electrical-pole-during-protests-in-pakistan-gets-electrocuted-somehow-survives

10 listopad 2022

1. Kolejny wspaniały dzień no i kolejne tysiące złych i głupich, którzy szybko umierają. A umierają w coraz lepszym stylu. Ten tu Czerwony Kapturek dostał w beret, aż mu kapturek zerwało. Zelenski przytuli sobie jego żołd, Czerwony Kapturek zamelduje się u Stepana Bandery i w ten prosty sposób wszyscy będą zadowoleni.

2. Brytyjski najemnik Sajmon udał się do Walhalii. Dostał z haubicy kiedy siedział w dołku. Albo z armaty. A różnica między armatą a haubicą jest w zasadzie kosmetyczna – jak powiedzmy między Edytą Górniak a Magdą Gessler. Tak więc Sajmon nie przeżył, kiedy Gessler usiadła mu na twarz…

Jasna strona jest taka, że jego pomiot teraz żebrze na internetach żeby zebrać kasę na pogrzeb Sajmona, albowiem król Karol Czeci co do płacenia za pogrzeby ma niezwykle ciężką rękę.

3. A propos Karola Ogromnorękiego – poszły słuchy że Karol śmierdzi ale nie ma jaj, więc ze strony poddanych obrzucono go śmierdzącymi jajkami. A niech ma…

I jeszcze jeden filmik:

4. Kanadyjski najemnik Joseph dołączył do Sajmona. Też nie przeżył kiedy Magda Gessler usiadła mu na twarz…

Z jego dwunastu kolegów już dziewięciu jest w Walhalii – bawią się z 72 Gesslerami.

5. Reklama na rynku w Jew Jorku – Mars to nie czekoladka, Droga Mleczna to nie czekolada, Czarna Dziura to jeden ukraiński klaun.

6. Generał Armagedon nakazał wycofanie się wojsk rosyjskich na lewy brzeg Dniepru, ponieważ chroni życie swoich ludzi. (Na drugim brzegu jest 20 tysięcy Rosjan odciętych od swoich przez zniszczone mosty.) Poparł go szef Czeczeni Kadyrow.
https://rusvesna.su/news/1668015549
Decyzja zaskoczyła wszystkich. Najbardziej skołowała ona generała Skrzypczaka – jednego z najbardziej zasłużonych agentów Kremla na froncie Czernichowa..
https://wiadomosci.wp.pl/rosjanie-rzeczywiscie-poddadza-cherson-to-bardzo-wazny-moment-6832180950887104a
Póki co to tylko decyzja. Rosjanie dalej siedzą na swoich pozycjach. Najbliższe dni – czyli podjęte lub nie podjęte działania – wyjaśnią o co tu chodzi.
Na dziś internet pęka od samozwańczych specjalistów od analiz i ich pustego bełkotu – a prawda jest taka, że nikt nic nie wie i każdy snuje na ten temat tylko własne fantazje.
Ja nie będę tego komentował, bo jestem zaskoczony jak wszyscy ale wiem jedno: decyzji o tak strategicznym znaczeniu, nigdy, przenigdy nie podaje się zawczasu do wiadomości opinii publicznej. Nie ma takiej opcji. Tak samo jak nie jest żadnym problemem zorganizowanie zaopatrzenia przez rzekę drogą powietrzną, bo Rosja całkowicie panuje w powietrzu. Tak więc coś zupełnie innego jest na rzeczy skoro to zawczasu ogłoszono. Może to strategiczna pułapka? A może żona Morawieckiego kupiła działkę w Chersoniu i generał Armagedon się spłoszył? A może pajac próbował tam prowokacji z brudną bombą atomową – czas pokaże… na nic póki co jałowe gdybania, w sytuacji kiedy jedynie ze cztery osoby na świecie wiedzą co naprawdę stało się i co będzie z tym Chersoniem dalej grane.

7. Dr Henry Makow ma bardzo dobry pomysł na dobry reset. Warto go sobie stranslatorować i zalukać. Dobra rzecz.
https://henrymakow.com/2022/11/what-a-benevolent-reset-would-require.html

8. Murica. Dwie panie się pokłóciły. Sprzeczkę wygrała ta z nożem, bo zarżnęła tamtą bez nożyka.
https://vidmax.com/video/215806-warning-graphic-woman-stabs-another-in-the-neck-several-times-killing-her-in-saskatoon

9. Znowu Murica. Odstrzelenie czarnucha w identycznej sytuacji – kiedy z nożem rzucił się na dziewczynę.
https://vidmax.com/video/215803-baltimore-cop-fills-thug-hold-knife-to-woman-s-throat-full-of-holes

10. Brytyjski Rotszyld udał się do Baala. Tak jakoś nagle po krótkiej chorobie. Identycznie jak kurewna Elżbieta. Ściek milczy a dziwne, bo zgona kurewny wałkował nawet pod kątem kto jaki miał lakier paznokci. Chyba trwa oczyszczanie u satanistów z nieudaczników, bo była to głowa bankowej rodziny z Londynu…
https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-11-08/evelyn-de-rothschild-london-head-of-banking-dynasty-dies-at-91?leadSource=uverify%20wall

11. Afryka w tym roku miała doskonałe plony. Kokosowy interes się, hmm… zanosi.

12. Kolejny terminator został przysłany z przyszłości. To musiał być jakiś ulepszony model – z łbem jak dzwon – bo zanim został zlikwidowany przynajmniej zdążył się ubrać i wejść do akcji…

11 listopad 2022

1. Kolejny po Skrzypczaku generał polski nie wierzy w odwrót Rosjan spod Chersonia. Generał Mietek zwęszył tam jakiś podstęp 🙂
https://rusvesna.su/news/1668085914

Mała analiza

No cóż, teren „do wycofania się” ma jakieś 50 – 70 kilometrów. Chochołki mają więc dylemat: iść tam czy nie iść tam – bo oto jest pytanie. Rosjanie zabili im ćwieka tym wycofaniem ogłoszonym medialnie. Kiedy taki sam pas ziemi dzielił Chochoły od Mariupola, żaden z odsieczą nie dotarł żywy.
A jako że Chochołków już na froncie prawie nie ma z powodu wybicia ich straszliwie artylerią i 3/4 armii klauna to najemnicy i swołocz z NATO, jest oczywiście możliwość, że Rosjanie zastawili na te bydło strategiczną jak pod Stalingradem pułapkę. Co do tego nie potrzeba generała Mietka. Potrzeba sprawić, żeby swołocz do rzeki wyruszyła to się pięknie odsłoni na szerokiej na 50 km wypalonej ziemi no i padnie w 90 procentach pastwą lotnictwa oraz niezawodnej artylerii. Królowa nauk na pewno ich gorąco powita i dziewięciu na dziesięć odeśle na finały do Stepana Bandery. Przecież WSZYSTKIE sto pięćdziesiąt „kontrofensywek” i tak zostało stłumionych kiedy szły na Chersoń. Jeszcze jedna w tą czy w tamtą nie stanowi. Stanowić może za to jedno ale spore zgrupowanie, które śmiało pójdzie poprzez „niebroniony” teren.
Wszystko wskazuje bowiem mi na to, że ten odwrót jest identyczny jak taki sam wcześniejszy odwrót z Wyspy Węży – stamtąd też Rosjanie się wynieśli a ludzie klauna do dziś mają traumę żeby tam zajrzeć. No tak czy nie tak? Panowanie w powietrzu daje naprawdę spory komfort, bo zapewnia kontrolę nad pewnym obszarem a nie naraża w ogóle wojsk lądowych na straty przy obronie jakichś ruin bez znaczenia strategicznego.
Niechętnie ale muszę się zgodzić z generałem Mietkiem, że to jest pułapka 🙂
Ale jak znam życie Zelenskiego to i tak nie odstraszy od kolejnej „kontrofensywki” na kierunku Chersoń, ponieważ raz, że ma w dupie życie Ukraińców bo sam jest żydem, a dwa, od tej „kontrofensywki” jego opiekunowie uzależniają cały czas dla klauna pomoc finansową i wojskową.
zelenski
Zelenski (na foto od Łukasza, dzięki) więc wyda rozkazy, bo chce ćpać nadal spokojnie, no i kolejne dziesiątki tysięcy zachodnich sztuk mięsa wyśle na przemiał – prosto pod rosyjskie samoloty oraz królową nauk. A Rosjanie z radością nowy materiał przemielą.
Ponadto dochodzi druga, jeszcze ważniejsza zaleta tego „odwrotu” generała Armagedona. Uzyska w pełni sprawne, pozbawione strat i najbardziej doświadczone oddziały z tamtego przyczółka za Dnieprem gotowe do przerzucenia ich na północ – żeby zrobić ofensywę w Donbasie i tam oczyścić ważniejszy strategicznie teren. Tam więcej żyje Rosjan i tam jest lepsza ziemia. Bo na południu i tak ludzie klauna przez Dniepr nie przejdą. Nie mają czym, nie mają jak…
Tak więc Odessa jeszcze trochę sobie na wyzwolenie zaczeka a na północy pójdzie zimą front jak się patrzy – stamtąd bliżej do Kijowa więc bliżej do zakończenia wojny. A jak się wojna zakończy rejon Chersonia „samoczynnie” się wyzwoli. W Lwowie i w Kijowie siedzi przecież cała wierchuszka nazistowskiej junty, no więc system banderowski upadnie razem z nimi na terenie całej Ukrainy.
Tak mi się wydaje – kombinuje generał Armagedon. Postanowił według mnie zamiast niepotrzebnie „bronić” rzeki, (która się przecież doskonale obroni sama), przerzucić siły do wygospodarowania takiego samego pasa o szerokości 50 – 70 km na północy, żeby dzicz pajaca nie miała już możliwości ostrzeliwania na przykład Doniecka. Tam taki pas sanitarny będzie miał większe znaczenie bo ochroni ludność zamiast… rzeki. Natomiast przy Dnieprze 150 tysięcy cywilów już zostały ewakuowane więc nic nie będzie już powtrzymywać Rosjan przed uzyciem naprawdę ciężkiej artylerii – jeśli rzecz jasna na Chersoń wypuści się jakaś poważna zbójecka wyprawa. Półtonowe bomby termobaryczne na wolnej od cywilów przestrzeni będą mogły pokazać na co je stać. Albo głowice kasetowe. Albo roje dronów. Albo salwy latających słupów telefonicznych. Wszystko co ze strony Rosji należy zrobić to zainstalować na opuszczonym terenie ukryte kamerki w dobrych punktach obserwacyjnych, żeby zdalnie pilotować sytuację na bieżąco i od razu wykrywać jakieś niedorzeczne próby zrobienia kolejnej wyprawy na kierunku Chersoń. A potem ciężko takowe stłumić…

2. Włochy przestają dostarczać broń dla pajaca.
https://rusvesna.su/news/1668072415

Niejasne jest jeszcze dlaczego inne kraje ciągle płacą włochatemu żydowi jakieś kieszonkowe? Jest gdzieś takie prawo wyryte na kamieniu? Albo napisane?

3. Aktualna sytuacja na froncie.

4. Specnaz złapał dwóch kolejnych Azowców. Dołączą do Więziennego Festiwalu Tatuaży.

5. Hammerek pełny Chochołków efektownie wjechał na minę.

6. Kolejny też napotkał na pewne problemy.

7. Otwieramy szampany a jak ktoś nie ma to Żubry, bo Cukierberg zwolnił 11000 pracowników w związku z upadkiem Mety. Wyciekło z tego epokowego wydarzenia ładne nagranie.

Czółko się na Cukierbergu zmarszczyło jak na Siergieju Wołyniu, kiedy się szamotał okrążony w Azowstalu 🙂

8. Poranne odszczurzanko.

9. Debil numer milion, po raz milionowy zrobił trik z językiem myśląc, że jeeeeeemu to się nigdy nie przytrafi 🙂
https://vidmaxviral.com/video/215747-sir-the-christmas-story-warned-you-this-would-happen-then-things-get-very-weird

10. Jakieś prehistoryczne żółwie skórzaste wylazły na chwilę na brzeg – pewnie złożyć jaja – a potem jak Godzilla poszły z powrotem do morza. Nie mają pancerza tylko grube warstwy skóry z wbudowanymi kawałkami kości. Podobno żyją tysiące lat i są największe na świecie. Robią skurwiele wrażenie.
https://vidmaxviral.com/video/215741-incredible-footage-of-the-worlds-largest-turtle-a-leatherback

11. Rosjanie kopiąc okopy w Kachowce odnaleźli masowy grób rosyjskich żołnierzy z II wojny światowej.
https://vidmaxviral.com/video/215740-disheartening-moment-russian-soldiers-dig-up-a-mass-grave-of-their-fallen-wwii-comrades-in-kakhovka

12. Brazylijska reporterka padła podczas występu na żywo. Miała chyba za niski poziom cukru we krwi. Albo za wysoki poziom szczepionki w organizmie.

Tak czy siak lekarze są zdumieni a my mamy kolejny kręgiel pfizera.

13. Wyzwalanie Pawłowki.

14. Chochoły ciągnące jakąś haubicę wysiadły z ciężarówki akurat żeby zobaczyć swoją śmierć – nadlatującego po nich Lanceta.

15. 928-dla-glodnych-wiedzy-tak-wyglada-ludzka-dlon-pod-mikroskopem