Szybkie Wieści… 66

KA52

12 listopad 2022

1. Latający cyrk znowu działa. Monter otworzył monty pythona i znalazł monty krokodyla.
https://vidmaxviral.com/video/215752-the-stuff-of-nightmares-creepy-footage-shows-scientists-pull-an-entire-alligator-found-inside-a-burmese-python

2. zelenskiNaczelny wódz Ukrainy, zwierzchnik NATO, OPEC, Czerwonego Krzyża i Annunaków, Nadprzewodniczący Hebrajskiego Związku Zawodowego Komików Grających Chujem Na Klawesynie, Generalny Pasożyt Świata, szeregowy Zelenski w przemówieniu do Ziemi skarcił oszołomionych mieszkańców tej planety, że nie dostarczają mu wystarczającej ilości systemów przeciwlotniczych.
https://rusvesna.su/news/1668115393
W tej sytuacji lada dzień szeregowy Zelenski zwróci się ponownie z apelem do ONZ, żeby mu przekazała te systemy i przy okazji zwycięstwo.
Wysoki ale rangą, polityk Kaczyński, nie odpowiedział jeszcze na apel pajaca. Przerosła go ta sytuacja.

3. Ruszyło śledztwo firmy Nord Stream w sprawie wysadzenia ich rurociągów.
https://rusvesna.su/news/1668112321
Śledztwo Zbigniewa Ziobry nadal… rusza.


4. W międzyczasie Międzynarodowy Bank Polski w ramach tarczy antycovidowej wyemitował nowe banknoty całkowicie odporne na inflację. Działają też skutecznie jako antytarcza na Putina, bo nie tracą kompletnie nic ze swojej wartości.
zero
5. Ukraiński pedofil Kuchciński znowu wypłynął w odmętach internetu…
Naesłał Kefir, dzięki 🙂

kuch1

kuch2

kuch3

kuch4

6. Idą wybory. Znowu będzie można wybrać między dżumą, covidem a cholerą. Słońce Peru nie pierwszy raz skrytykowało Tego Małego Który Ukradł Księżyc.
https://wiadomosci.wp.pl/w-starciach-z-wyborcami-pis-czuje-sie-jak-ryba-w-wodzie-ochrona-nie-chce-kulisy-wyjazdow-donalda-tuska-6832563398716096a
slonce peru

7. Murica też przeprowadza wybory. Tym razem szykuje się tam kradzież tak matematycznie doskonała, że nawet Gang Olsena i Skala Olsena wymiękają.
wybory
8. W ciągu ostatnich sześciu lat podmioty bezdzietnego „ojca” Rydzyka otrzymały od rządu Pedofilów I Sodomitów 19,5 mln zł.
https://vibez.pl/wydarzenia/19-4-mln-zl-co-najmniej-tyle-o-rydzyk-dostal-od-rzadu-kwota-moze-byc-znacznie-wyzsza-6827469927225856a
W ten sposób Jarosław Niewielki karmi z naszych pieniędzy maleńkiego Rydzyka. A maleństwo jak widać całkiem nieźle żre…
rydzyk

9. Szczurki kanalizacyjne odmówiły poddania się więc zostały wybite co do sztuki. Nie pomogło ostatniemu zakrywanie się ciałem przedostatniego.

10. Aiden Aslin – brytyjski najemny rolnik, (który zanim został skazany na śmierć a potem uwolniony) szukał żony – powraca na Upadlinę. Mówi, że już nie będzie walczył tylko nadal szukał żony.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-11413743/British-soldier-Aiden-Aslin-RETURNING-Ukraine-just-weeks-released-Russian-captors.html

Stąd bardzo prosty wniosek: rosyjska armia powinna w końcu zmądrzeć i zaprzestać brania najemników do niewoli. Rolnicy bowiem są na reformy rolne bardziej niż Jarek na pestycydy, odporni.

11. Wojska rosyjskie opuściły brzeg Dniepru od strony Kijowa. Nie piszę czy brzeg prawy czy lewy, bo na tym polu od zawsze panuje jebana dezinformacja, ponieważ amatorzy kartografowie nadal nie zdecydowali się czy prawy brzeg to będzie prawy jak się patrzy z dołu czy jak z góry – bo wtedy prawy będzie z drugiej prawej – od lewego. Ten sam bałagan jest zresztą w Szczecinie, gdzie także występuje prawobrzeże. Po prawej stronie od tego który patrzy od lewej…
No tak, że nikt jeszcze nie doszedł do tego który brzeg jest na pewno w Szczecinie prawy a który lewy. Nawet naczelny geodeta Szczecina tak wytyczył w swoim czasie Trasę Zamkową, że do dziś na pamiątkę po tym kurwa jełopie są pozabijane na sto metrów w głąb planety gigantyczne słupy betonowe – podpory tej całej Trasy – wjebane hen aż pod dno Odry do samych wrot piekieł – bo jebaniutki trzymał mapę odwrotnie i upierał się że lewy brzeg będzie po jego prawej. Po jego drugiej prawej znaczy. Tak ze teges, jemu się mapa przekręciła do góry nogami, natomiast mieszkańcy Szczecina mają już drugie stulecie śliczną pamiątkę z tamtej okazji. Takie Filary Matki Ziemi podtrzymujące jak Atlas nieboskłon. Bo jakby kiedyś lewy brzeg ustalono ostatecznie, że będzie prawobrzeżny, no to wtedy te filary jak znalazł będą pod nową Trasę Zamkową – z prawego brzegu na lewy albo od lewego na prawy. Albo pod wypasionego rollercoastera… nieważne. Ważne, że Rosjan nie ma na lewym brzegu. Albo na prawym. A czy to Odra czy Dniepr już jest całkiem nieistotne, bo inni naukowcy już udowodnili że każda kropla wody na tej planecie była już siedem razy wypita i wysikana więc była też oczywiście i Odrą i Dnieprem i czyimś mózgiem.
Tak że Rosjan nie ma na drugim brzegu. Tym drugim od tego przeciwległego. Ostatni Rosjanin przeszedł Dniepr po moście pontonowym, zgasił światło i wysadził w pizdu Most Antonowski i jeszcze jeden kolejowy.

12. Najlepszy przyjaciel szeregowca Zelenskiego. Nie, to nie pies. Psy nie lubią żydów.

13. Elon Musk w ślad za Cukierbergiem idzie na dno razem ze swoim Tweeterem. Z jednej strony dusi go żydowska liga od zniesławienia, a z drugiej użytkownicy, którzy pukają się z politowaniem w łeb na sam pomysł chytrego Elona żeby płacić osiem dolarów miesięcznie za jego żydowsko murzyńską cenzurę treści wypisywanych na tym medium. Co jest oczywiście kompletnie niedorzeczne, w świetle tego że inne miejsca są kompletnie darmowe. Jak chociażby „mój” wordpress na którym nie potrzeba łaski jakiegoś żyda żeby korzystać ze swojego prawa do swobody wypowiedzi.
Jebać Muska 🙂
Dyma ludzi na lipny program kosmiczny. Wciska niedorzeczne wózki akumulatorowe – droższe niż na normalne paliwa. Promuje satanizm i fałszywą wolność słowa – a nawet pieprzonego Trumpka jeszcze nie odbanował 🙂

14. Kolesiowi w Brazyli podnoszenie ciężarów poszło kiepawo. Dostał sztangą w kark i kark jest złamany a on sparaliżowany.
https://vidmaxviral.com/video/215760-brazilian-man-possibly-paralyzed-after-a-deadlift-goes-horribly-wrong
Sport to zdrowie ale tylko pod warunkiem jednak że palisz Sporty.
sporty
15. Eksperci powoli zaczynają potwierdzać moje przypuszczenia, że opuszczenie odkijowskiej strony Dniepru powstrzyma agresywne Chochoły ze względu na naturalną ochronę ze strony rzeki – która się sama obroni przed wszelką „kontrofensywą”. Brawo ja. Jak to fajnie być nieomylnym…
https://rusvesna.su/news/1668196026

16. Czarny raper dorzuca do pieca. „Moja mama została poświęcona… Bill Cosby, jego syn, jesteś w Hollywood… wiele osób zaginęło. Chcą monetyzować i traumatyzować. Mogą kontrolować Shaqa, Charlesa Barkleya, Jaya Z i Beyoncé, ale nie mogą mnie kontrolować. Nigdy nikogo nie zabiłem, więc mogę mówić, co chcę i nie iść do więzienia”

17. Wypłynęło wideo z czasów młodości Toma Hanksa. Przebrany za kobietę masturbuje się do kamery jak przystało na żydowskiego zboczeńca.
https://vidmax.com/video/215862-video-surfaces-of-tom-hanks-being-a-pervert-in-drag-flashing-the-devil-sign

18. Kolejne wideo które, hmm… wypłynęło kiedy koleś z kamerką skoczył do wody i został zabrany na przejażdżkę przez rekina. Rekin na szczęście wypluł górę kolesia gdzie miał kamerkę no i możemy cieszyć oczy wyczynem kolejnego downowca.
https://vidmaxviral.com/video/215767-this-is-why-you-always-look-before-you-jump-into-water

19. Inny koleś też popadł w kłopoty ale dużo gorsze niż z rekinem, bo zdradził Nancy. Nancy ma latynoski temperament a zatem poszła po siekierę i kolesiowi nadjebała dużo gorzej niż rekin, piszczel u nogi.
https://vidmaxviral.com/video/215773-dude-cheated-on-nancy-nancy-went-and-got-the-axe

20. Po krótkiej przerwie w Azji wznowiono wreszcie zaawansowany program badawczy ruchomych schodów. Tym razem za ten jeszcze niewyjaśniony problem wziął się zespół kobiecy. I od razu mamy dwie dziesiątki w skali Olsena.

https://www.videoman.gr/pl/172377

Chińczycy mają – i wszyscy się na tym polu zgadzają – wrodzone predyspozycje do tego właśnie kierunku. Dobrze, że nie zaprzestali badań….

https://www.videoman.gr/pl/100709

Tak że teges, gdyby Chińczycy najechali Europę – wiadomo: stawiamy na prawym brzegu Wisły baterię ruchomych schodów i sprawa jasna jak z Gandalfem: oni nie przejdą.
Stawiamy na prawym brzegu, patrząc od strony lewego, oczywiście. Tego który patrzy do góry z prawej do lewego, bo jak ktoś patrzy od góry na dół to po jego drugiej prawej.

13 listopad 2022

1. Francuska dziwka Rotszylda Emanuella palcowana, niezdrowo się podekscytowała wycofaniem Rosjan z Chersonia. Powiedziała że wyjmie palca z dupy i tym palcem wesprze Ukrainę.
https://rusvesna.su/news/1668198407
Oczywiście jak się sytuacja zmieni, Emanuella natychmiast z powrotem wsadzi palca w dupę i będzie wisieć na telefonie do Putina żeby „porozmawiać o pokoju”.

2. Powraca jak bumerang sprawa koronawirusowego histeryka Maciaka, bo komuś bardzo zależy żeby on nadal robił zadaniową robotę. Znowu jakieś pochlastane przy urodzeniu trole usiłowały mi tu na masową skalę lansować goi się dopytywały przebiegle: „Gdzie on był za pandemią?”, „Dlaczego się czepiasz Maciaka, który jest dobry”, etc…
Ano Maciak nie był nigdy dobry, bo Maciak był tutaj – tylko wszystkie kompromitujące go materiały „usunął” natychmiast, kiedy wyszedł na idiotę:

https://apynews.pl/v/687694

Ale jego panikarskie filmy ocalały w powyższym linku – a konkretnie tytuły usuniętych przez Maciaka, czyli „Maciakowi” odcinków – a to z kolei cholernie może pomóc przy przeszukiwaniu archiwów neta 🙂
Pieprzony Maciak straszył ludzi nieistniejącą przecież pandemią, bo jak przeżywalność wynosi powyżej 99,5 % to nie ma ŻADNEJ pandemi! Pandemia jest gdy umieralność jest powyżej 12 procent. A nie kiedy wynosi niewiele więcej niż pół procenta.
A więc gorący apel do internautów: Pomóżmy potrzebującemu ciągle pieniędzy – systemowemu Maćkowi Maciakowi odzyskać stracone filmy, na których wyciskał z Polaków brudny śmierdzący szmal za straszenie ich fikcyjną pandemią.
Mi się udało odnaleźć na Chomiku odcinek nr 730. Tytuł odcinka „COVID-19 może być nieuleczalny. Przebadano zmarłych, a głupcy bagatelizują” – najciekawsze brednie Maciaka – które wchłaniał prosto ze ścierwomediów – płyną od 4 minuty:

https://chomikuj.pl/Preview.ashx?e=3ZeTvV21DXmleyoiLLa01TCai-jRPMyPnxx0UA1TQwc2YFH7mnB43qxZf6DQb_IT&pv=2

To tylko zwiastun, który ma 10 minut. Cały odcinek długości pół godziny można pobrać sobie tutaj:

https://chomikuj.pl/zywiolek/cyganek013/Musisz+to+wiedzie*c4*87+(730)+COVID-19+mo*c5*bce+by*c4*87+nieuleczalny.+Przebadano+zmar*c5*82ych*2c+a+g*c5*82upcy+bagatelizuj*c4*85+*5b360p*5d,7667775090.mp4(video)

Więc nie „bagatelizujmy sprawy jak jacyś głupcy” tylko pomóżmy dobrzy ludzie odzyskać dla Maciaka inne jego „zaginione odcinki” z numerami serii w przybliżeniu od 730 do 740 – te z zamordystycznego okresu plandemii 🙂
A ten odcinek, który ja uprzejmie znalazłem Maciej Maciak może sobie zassać z Chomika i wstawić do jewtuba, żeby wypełnić lukę. Proszę nie dziękować – cała przyjemność była po mojej stronie.
Jeszcze jeden znalazłem: Odcinek 734 – Śmiertelność duża większa. Zakłamano statystyki.

https://gloria.tv/post/ips4MJe9Nr3Y6PVJQCfktdqZE

W tym odcinku zakłamano Maćkowi statystyki po to, żeby Maciek nie panikował. Ale on się nie posłuchał i się sfrustrował a potem się ze strachu osrał i wyrzucał z siebie czyste gówno. A kto się nie osrał był w jego oczach głupcem 🙂
A dla potrzebujących trolli obiecuję zamieścić u siebie każdy kolejny zaginiony i odnaleziony film z okresu plandemi, jaki „zaginął” Maćkowi – bo niech chłop ma, skoro niedobry jutub ciągle mu je „usuwa” 🙂
A może ktoś zrobi kanał tylko z „zaginionymi” Maciakowi filmami – to mogła by być żyła złota, bo dużo więcej od internetowego chłamu warte są takie rzadkie białe kruki…
Mam nawet nazwę dla nowego kanału: „Maciej Maciak uważa, że Nie Musisz Tego Wiedzieć” hehe…
Maciak, który siał panikę JEST W PEŁNI ODPOWIEDZIALNY ZA NADMIAROWE ZGONY – czyli te spowodowane „szczepionką” – ponieważ razem z antyludzkim systemem, ramię w ramię z największymi szumowinami siał panikę, kłamstwa i zamęt. Po co? Po to, żeby pod szprycę zagnać jak najwięcej ludzi! I po paszport covidioty. A sobie przy okazji zwiększyć zasięgi i dodatkowo na tym zarobić! Łapki Maciaka są tak samo okrwawione jak Szumowskiego i Morawieckiego i każdej innej politycznej i medialnej hieny, która zamiast ludzi uspokajać rzeczowymi informacjami grała na emocjach wciskając im przerażające tony bredni, żeby ich zwyczajnie zastraszyć. KŁAMSTWO jest ZŁEM PIERWOTNYM, z którego każda zbrodnia bezpośrednio się wywodzi. Dla Maciaka kłamanie jest jak oddychanie – ponieważ to nie było jednostkowe wydarzenie, o nie. To było SYSTEMATYCZNE – trwajace wiele miesięcy – PRZEMYŚLANE I CELOWE DZIAŁANIE. O którym bełkotał GODZINAMI! Żeby wymordować jak najwięcej „niedobrych” Polaków, którzy są niedobrzy, głupi i źli bo jak mogli to nie głosowali na… MACIAKI.
I dlatego właśnie wypierdalać z mojego bloga z takimi Maciakami 🙂
Bo na takich jak moim blogu od poczatku plandemi były tylko i wyłącznie rzeczowe informacje o tym między innymi, że NIE MA ŻADNEJ PANDEMI – tylko cienkie jak skóra od kaszanki hucpy Rotszylda i porobione na covida na lata przed, żydowskie patenty, a mimo to Maciaki ciagle takie jak mój blogi zakrzykiwały.
Więc teraz Karma powraca. Bo lepiej Karma niż „nowy, lepszy” Maciak – z nową lepszą „pandemią” kataru lub przeziębienia albo nie daj co… grypy.
Kurwa, Maciak który wszystkich na każdy temat nieustannie „poucza”… przecież to jest kliniczny wręcz przykład podręcznikowego debila lub głupka. Czyli ostatnia na Ziemi osoba, której należałoby na jakikolwiek temat… słuchać. Przecież to tylko jak sama nazwa wskazuje politowania godny… politolog. Którzy tak się zna na polityce, że nigdy w niej niczego nie wygrał i nigdy nie został na nic wybrany.
Ale wszystko o wszystkim jak każdy politolog wie i jak wie to wszystkim „tłumaczy”. Wujek Dobry Maciek Dobra Rada 🙂
Tak więc jak wam wyłączą wodę, światło, będzie zimno i znowu staną tramwaje to wiecie co robić? Udawajcie, że nie słyszycie Maciaka 🙂

  • Hurra!
  • Pycha.
  • To wspaniała rada.
  • Wyobrażam sobie jego minę. Świetna rada wujku. Bardzo dobra rada.

Tak czy siak widać, że hebrajskim selekcjonerom bardzo zależy żeby za wszelką cenę ustawić Maciaka na pozycji antysystemowca a na temat plandemi udawać, że nic się nie stało. Na całym świecie obecnie tak właśnie kombinują – jak Camilla pod górkę. Identycznie przecież działają popychacze Trumpka, Palcowanego Manualnie Emanuela, opiekunowie pedo Joe oraz gaulaitera Szulca.

3. Czeskie czołgi dołączyły do Ogólnoukraińskiego Festiwalu Rozjebanych Pojazdów.

4. Atak czołgów na Pierwomajskoje.

5. Tajemnica skuteczności broni przeciwlotniczej przeciwko Himarsom wyjaśniona. Rosjanie dokonali inżynierii wstecznej na Himarsach sprzedanych im przez głównodowodzącego banderowców: szeregowca komika.

6. Murica. Na pokazie lotniczym pokazano gawiedzi jak się zderzają samoloty i umierają załogi. Ta Latająca Forteca ma jakieś niesymetryczne silniki ale ja się nie znam…

7. Natomiast na ukraińskim pokazie lotniczym pokazano jak Lancet zderza się z czołgiem.

8. Na pokazie artyleryjskim królowa nauk pokazała jak się niszczy 3 BMP, ciężarówkę i 12 Chochołów.

9. Jakaś Grupa Zadaniowa Borsuki usiłowała odbić lotnisko w Doniecku. Nieporadne przedsięwzięcie skończyło się katastrofą dla Borsuki.

10. Podczas pisowskiej procesji „marsz niepodległości” – opłacanej przez Jarka z naszych pieniędzy – usiłowano maszerować z flagą Azowa (!?) ale rozmodleni uczestnicy nie pozwolili na profanację papierowego króla Jezusa i wystruganego z banana Jarka 🙂

Za rok prezes Bąkiewicz dostanie od prezesa Jarka worek czekoladek w sreberku i uda się z procesją od kościoła trzech krzyży do schodów do nieba, na których opłakiwać będzie z Korwinami Mikkami i „obrońcami Azowstalu” brata Jarka…

11. Jak się ludzie wybiją inny gatunek przejmie Ziemię. Oni już tu są i kung fu cały czas trenują…

12. Upadła największa piramida finansowa giełda kryptowalut FTX. Mówi o tym z uśmiechem jakieś stworzenie wyglądające na żyda. Ma klasycznie goblińskie rysy „twarzy”.

Co najmniej miliard dolarów klientów wyparował z upadłej giełdy kryptowalut FTX. Powołując się na „ludzi zaznajomionych z filmem”, że pracownicy Alamedy zorganizowali wideokonferencję, w której 27-letnia dyrektor generalna Alameda Caroline Ellison (znana również jako @carolinecapital) powiedziała, że ​​ona, Bankman-Fried i dwóch innych dyrektorów FTX, Nishad Singh i Gary Wang, byli świadomi decyzji o wysłaniu środków klientów do Alamedy.
Założyciel giełdy Sam Bankman-Fried potajemnie przekazał 10 miliardów dolarów funduszy klientów z FTX do firmy handlowej Bankman-Fried Alameda Research.
Jedno ze źródeł określiło brakującą kwotę na około 1,7 miliarda dolarów. Drugi powiedział, że różnica wynosi od 1 miliarda do 2 miliardów dolarów.
Dziura finansowa została ujawniona w dokumentach, które Bankman-Fried podzielił z innymi dyrektorami wyższego szczebla w ostatnią niedzielę.
Firma FTX z siedzibą na Bahamach złożyła w piątek wniosek o upadłość po tym, jak na początku tego tygodnia klienci zaczęli wycofywać pieniądze.
Kasę frajerów wjebało ale chyba się już odnalazła – bo się okazało że jest w czarnej dziurze szeregowego komika. To znaczy jest ślad że kasę z pomocy USA esbecja „inwestowała” w tę giełdę kryptowalut która upadła. Żeby ją do końca wytropić należałoby detektywa Rutkowskiego wysłać na Bahamy żeby obwąchał miejsce zbrodni i wytropił dalsze ślady 🙂
bitcoin
13. Inwentaryzacja powykonawcza „ofensywki” która szła odbić lotnisko w Doniecku. Jest zaksięgowany jeden murikański najemnik, jakiś snajper oraz góra mięsa ukraińskiego.

14. Jeszcze jedna inwentaryzacja.

15. Sponiewierane Chochoły śpieszą się oddać wątroby i nerki.

15. Ciekawa świata pani w Indiach została znokautowana przez pociąg, który złamał jej szczękę.
https://vidmaxviral.com/video/215778-indian-girl-breaks-her-cheek-jaw-while-hanging-out-of-a-train-when-another-passes

16. Jeszcze jeden przedstawiciel obcego gatunku, który ćwiczy kunf fu żeby przejąć Ziemię.

14 listopad 2022

1. Bez młota to chuj nie robota. Skazaniec Jewgienij Anatoljewicz z koloni karnej wstąpił do Grupy Wagnera, korzystając z oferty na odkupienie win. Miał 53 lata z czego 23 spędził w więzieniu. 4 września zdezerterował, żeby wstąpić do ukronazistowskiej armi i walczyć przeciwko Rosji. Wystąpił nawet w ukraińskiej telewizji. Grupa Wagnera wytropiła go w Kijowie i przykładnie ukarała za zdradę oraz chęć walki za żydowsko nazistowski reżim. Zdrajca otrzymał dokładnie to na co zasłużył więc można wznieść mały toaścik, za to że przynajmniej ten zaprzaniec i sprzedawczyk bezkarnie nie uszedł.
Filmik ze spowiedzi oraz egzekucji gada:
https://rusvesna.su/news/1668328794
i jeszcze jedno źródło – od Solniczki – bo ze względu na przemoc filmik raczej nie ukaże się na bitchucie.
https://t.me/saltshakeranon/2705
Zdradzieckim Karaluchom i innym mateuszopodobnym skurwysynom, teraz będą się śniły zapewne kapcie po nocach… i prawidłowo, bo też przystąpili do nazistowskiego reżimu, żeby mordować ludzi. Do końca życia powinni się budzić z krzykiem.

2. Szeregowy Zelenski ze łzami w oczach skomentował sytuację na froncie w Donbasie: „Tam jest piekło” – powiedział.
zelenskiNo cóż, tak już jest, że żyd nawet jak morduje ludność cywilną, to automatycznie zalewa się łzami.
Foto od Łukasza, dzięki 🙂
https://rusvesna.su/news/1668326901

3. Zniszczony Most Antonowski – widok z drona.

4. Przetrząsanie świeżo wyzwolonej Pawłowki.

5. Jeszcze kilka ujęć Nielatającej Fortecy, którą poświęcił się i uziemił dzielny, murikański kamikadze.

6. Dla zmęczonych pośpiechem oraz natłokiem wydarzeń – dziadek wyprowadza żółwia na spacer.

7. Samochodzik Tesla Elona Muska podczas parkowania przejął kontrolę po czym wpadł w amok ruszył w świat i z olbrzymią prędkością zabił dwóch a ranił trzech ludzi urządzając sobie rajd po Chinach.

8. Kolejny jutubowy oszołom i gawędziarz wyszedł na idiotę. Tym razem Ukrainiec Franz Zalewski i jego „zaawansowane starożytne cywilizacje”. Ale się kuźwa uśmiałem. Hehe, dobra robota, Smartgasm. Godzinne, powolne, ale morderczo logiczne miażdżenie ukraińskiego przygłupa.

Już wcześniej Zalewski podpadł strasznie Polakom za wybielanie banderowców – teraz został aż do samego końca, naporem bezspornych dowodów zaorany. Chyba będzie musiał się zawinąć na Upadlinę ze swoimi „wykładami” o prastarych i starożytnych ukraińskich cywilizacjach dysponujących skomplikowanymi maszynami 🙂

9. Uderz banderowca młotem w łeb – zaraz pomiot się odezwie. Syn zabitego młotem dezertera z Grupy Wagnera jęczy na internetach: „Jednego nie rozumiem, był w Kijowie i nagle trafił do Wagnera? Albo Chochoły mają pod nosem grupę sabotażową Wagnera co jest mało prawdopodobne albo go sprzedały lub zabiły! Niech świnie spłoną w piekle.”
https://rusvesna.su/news/1668343669
Oj młody, to niedobra jest tak mówić. Dobra jest mówić, że tate nie był w ciemię bity ale potem to naprawiono. Jest tylko jedna kara za dezercję w czasie wojny i zawsze taka była. Nowością jest użycie drewnianego trzonka z tłumikiem – ale to okurat wynikło z napiętej sytuacji w mieście Kijowie, gdzie pełno szpiclów komika i niedobra było tak strzelać mu w banię.

10. Tymczasem szeregowiec Zelenski opanował już sytuację w powietrzu i ogłosił mieszkańcom Ziemi, że teraz potrzebuje pieniędzy na drony morskie.
zelenski2
https://rusvesna.su/news/1668254769
Foto od Łukasza, dzięki 🙂

11. Jeden granat na rozbudzenie. Drugi na dobranoc.

12. Trwa inwentaryzacja powykonawcza po szturmie na Pawłowkę. Tam było 18 ufortyfikowanych punktów oporu. Tu jeden z nich.

13. Komunistyczna Partia Chin przyjęła na Zjeździe Partii jednomyślnie ambitny plan 5 – letni: przerzucić przez góry 500 milionów Chińczyków, no więc oblatywacze autobusów dają teraz z siebie wszystko, żeby przypadkiem nie zawieść Umiłowanego Towarzysza Przewodniczącego i nie zostać w obozie koedukacyjnym dawcą organów.

14. Luka po zachodnich koncernach samochodowych, które opuściły Rosję błyskawicznie wypełniła się 300 nowymi dilerami chińskich samochodów. Nowe pojazdy robią furorę w Rosji. Nowe marki to: Exeed, Omoda i Chery – całkowite egzotyki.
https://www.rt.com/business/566127-chinese-cars-russia-report/
Chińczyki są dobre, tanie i pozbawione zbędnych gadżetów skonstruowanych przez złośliwych inżynierów tylko po to, żeby później wyłudzać pieniądze w serwisach. Tych wszystkich asystentów parkowania, Adblue, DPF i innych zbędnych śmieci, które mogą skutecznie unieruchomić pojazd lub narazić na zbędne wydatki właściciela. Utrata rynku rosyjskiego to oczywiście kolejny cios w firmy zachodnie, który do nich powrócił jak bumerang kiedy wprowadziły sankcje z nadzieją na rzucenie Rosji na kolana.
W mojej Renówce też w ubiegłym roku pływak od Adblue rutynowo jak to w Renówkach się zawiesił i unieruchomił mnie na cały weekend nie pozwalając jechać szybciej niż 20 km/h – tryb awaryjny. Na Zachodzie nie do usunięcia bez serwisu ale wizyta u utalentowanego polskiego mechanika – który zna się na „tuningu” – i który komputerem wyjebał całkowicie złośliwe oprogramowanie, czyli Adblue oraz przy okazji DPF z pokładowego systemu – całkowicie odblokowała samochód. Od tamtej pory śmiga jak nowy a dodatkowym bonusem jest brak sztucznej „potrzeby” wlewania tych sików do zbiornika. A jako, że one się już zrobiły po prawie euro za litra, to jest wymierna oszczędność, bo jakaś stówka zostaje w kieszeni co miesiąc. Temu kto ma Adblue lub DPF proponuję od razu wizytę u mechanika który zna się na chipach, bo w zachodnich autach standardowo to się właśnie „psuje” na drugi dzień jak tylko skończy się gwarancja. Tęgie inżynierskie łby nad tym w zachodnich koncernach jak mrówki czy raczej termity pracują, więc lepiej być mądrym przed szkodą i zawczasu wyłączyć w chuja ten syf – czyli zrobić tak jakby go nigdy w aucie nie było.

15. Banderomobil usiłował oszukać przeznaczenie. Materiał z banderomobila i tych, którzy odzyskali od umarlaków film.

16. Kiedy my tu gadu gadu, szeregowy Andżej Duda po cichu przekazał szeregowemu Zelenskiemu polskie cywilne śmigłowce.

Ciekawe, kiedy przekaże banderowcom polskie cywilne samochody?

17. Zagrożone kompletnym upadkiem „Nowego Izrela” lub „Niebiańskiej Jerozolimy” chazarskie żydostwo z getta na terenie Palestyny zaczęło dostarczać broń dla Chazarskiego klauna z nazistowskiego reżimu. Najpierw pojawiły się doniesienia o rzekomych kradzieżach broni i amunicji w magazynach w Izrelu a teraz proszę bardzo, rosyjski Lancet dopadł chazarski wóz opancerzony już na Upadlinie.

Ciekawe kiedy wujek Rotszyld zacznie wspierać pajaca? Wujek Rotszyld, który od trzystu lat wywołuje wojny i zawsze wspierał finansowo obie strony. Teraz po raz pierwszy w dziejach „wspiera” tylko jedną stronę i nie swoimi pieniędzmi – napuszczając na ludność świata swoich pachołków z gatunku Dudy, lub Morawieckiego żeby oni grabili ludność i wspierali kosztem siebie żydowski reżimek o nazistowskim, ludobójczym charakterze.
Może wujek Rotszyld nie ma kasy bo się spłukał na plandemi? Hę? A może już nic nie może, bo właśnie został wyeliminowany jako osławione „centrum decyzyjne”, ponieważ bądź co bądź głowa bankowej rodziny Rotszyldów właśnie wyciągnęła w Londynie nogi. Murica się porządnie nadwrężyła finansując Upadlinę, wyskoczyła już ze wszystkich haubic i Javelinów, pralnie brudnych pieniedzy takie jak bitcoiny właśnie bankrutują bo też malwersowały kasę dla pajaca. Blackrock i Vanguard ogłosiły upadłość, Evelyn de Rotschild udał się tam gdzie bankowi sataniści się po wyciągnięciu nóg udają no i z kasą dla kijowskiego błazna zrobiła się fatalna lipa. A on na same wypłaty i opłaty potrzebuje z 5 miliardów miesięcznego kieszonkowego… których nigdzie nie ma. Ursula von der coś tam, pewnie by mu pomogła żeby zadowolić swojego pana no ale jak powiadają, z pustej starej torby – nawet Salomon kasy nie wytrzepie. Tak że miło widzieć izrelski sprzęt niszczony na Upadlinie. Bardzo miło, bo miliard Arabów wokół Izrela na pewno będzie z osłabienia tego wrzoda zadowolony i bardzo się ucieszy. Wcale się nie zdziwię jak w gettcie na terenie Palestyny Rzeźnik Palestyny Nachujachu zrobi mobilizację Chazarów żeby ich wysłać na front wschodni, bo inaczej odcięta zostanie kasa dla getta na terenie Palestyny. Hehe, aż tak wujkom Rotszyldom zależy na dawnej Ukrainie. Poświęcą wszystko żeby ją ukraść dla siebie. Tak więc można się spodziewać coraz bardziej desperakich ruchów w najbliższym okresie. Santa Klausa mogliby oddelegować żeby zastąpił pajaca. Klaus posiada bojowy strój panny młodej więc jak założy te kurwa koronkowe pończochy, wełnianą czapeczkę na fiuta no i przypnie skrzydełka to mieszkańcy Donbasu sami uciekną i porzucą swoje ziemie dla tej starej cioty.

18. Ukraińcy pobili Polaka za to że powiedział „Tylko Polska”.

Mordy w kominiarkach, więc to pewnie jak zawsze – kacza milicja…

19. Dron kamikadze Lancet ściga i kasuje uciekające Chochoły.

20. Chińczycy do ścigania uciekających rowerów nadal używają samochodów.

21. Natomiast Siły Zbrojne Indian w Indiach prawdopodobnie nadal używają w tym celu skuterów.

22. W tureckiej stolicy odpalono bombę na ruchliwym deptaku. Zabito sześciu Turków. Ponad pięćdziesięciu rannych.

Do zamachu przyznała się terrorystyczna organizacja armeńska wspierana i finansowana przez USA. Tuż po tym jak Armenia i Turcja zaczęły dochodzić do porozumienia. Opiekunowie pedo Joe Bidena odpowiadają za kolejny terroryzm.

23. Zwierzchnik sił zbrojnych Czeciej Erpe szeregowiec Andżej Duda, pod okiem ekspertów podszlifował anglikański i udał się na szczyt klimatyczny opowiedzieć wszystkim jak od nadmiaru węgla zrobiła mu się sadza w dupie.

Andżejowi bardzo na szczycie podobało się, bo karmili z taczki a nie koryta. No i dawali do żarcia sprawiedliwą łopatę owoców morza na dwóch.

15 listopad 2022

1. Kierowca autobusu umiera sobie nagle.

Charakterystyczne ruchy prawą ręką nie pozostawiają wątpliwości że to od covidowej szprycy.

2. Największy sknera oraz wyzyskiwacz świata Jeff Bezos od Amazona i jego stworzona z tworzywa sztucznego dziewczyna zapowiadają, że oddadzą wszystkie 124 miliardy dla organizacji charytatywnych walczących ze zmianami klimatu.

Uśmiałem się, bo jedyną organizacją naprawdę walczącą z globalnym zażydzeniem klimatu jest Federacja Rosyjska no i Pan Kadyrow ale on chyba jest ograniczają pozarządową jako niezrzeszony.
Te Bezosowe „zmiany klimatu” to są oczywiście fundusze dla kijowskiego pajaca, które mafia od Bezosa chce po prostu wycisnąć dając mu propozycję nie do odrzucenia.

3. W złym czasie i złym miejscu Chochołek wypełzł na powierzchnię.

4. Szeregowiec Zelenski wydał rozkazy aby zakopywać pozabijane Chochołki bez rozgłosu po małych wioskach, żeby nie ujrzało światła dziennego, ilu ich już naprawdę zginęło.

5. Ukraiński łazik dostał bezpośrednio z Hiacynta.

6. Chochołki raźno pojechały na swoje pozycje ale nie dojechały na swoje pozycje, bo przywitała ich rosyjska artyleria. Dyszkę w skali Olsena zgarnia śmieszny Chochołek z tylnego siedzenia za to, że nie pobladł ze strachu tylko… poczerniał 🙂

Ojoj, to musiał być naprawdę gorący podmuch… ja pierdolę, ale co tam, mama słoninę przyłoży, zrobi balsam na czoło z krążków cebuli i może uda się bandersynka na powrót wybielić… haha…. O ile go rozpozna i nie weźmie za jakieś biedne dziecko z Afryki. O kurwa, ten niepowtarzalny wyraz twarzy. Musi, ujrzał wrota piekieł skurkowany. Wygląda jakby powracał z Czarnobyla i wsadzał tam łeb do reaktora.

7. Wietrzenie bunkrów.

8. Uciekające Hammerkiem Chochołki wpadają na minę i się rozbryzgują po łące.

9. Inny transporter dostał tak porządnie że jego kawałki leżą na drzewach.

10. Przez Moskwę przeszła demonstracja domagająca się ataku na Waszyngton.

11. Ukraiński czołg zalicza minę.

12. W poniedziałek żydek miał 16 miliardów dolarów. W piątek zero, kiedy popłynął razem z giełdą kryptowalut.
https://vidmax.com/video/215894-how-did-this-cucked-soy-boy-get-so-many-to-trust-him-with-billions-of-dollars

13. „Żydzi” pomylili „żydowskiego osadnika” z Palestyńczykiem i zastrzelili go. Chazarom na Ukrainie non stop się to zdarza.

14. Znaleziono polskich najemników i australijski pojazd. Wszyscy zginęli. Chyba jakiś wypadek drogowy mieli czy coś.

15. Pięciu kolejnych zagranicznych najemników zginęło w wyniku rosyjskiej zasadzki w rejonie Swatowa. W sumie grupa sabotażowa AFU straciła osiem osób podczas nieudanego wypadu. Wśród nich jest czterech bojowników z Polski i jeden Francuz, tożsamość pozostałych nie została ustalona. Księgowi pracują nad liczbami i statystycznie średni czas wegetacji zagranicznego najemnika na Ukrainie oscyluje między 3 a 4 miesiącami.

16. Trzech dywersantów wybrało się do Rosji nocą. Dwóch zabito jeden półżywcem złapany.

17. Nie minęły dwa dni od mojej przepowiedni i Macron już chce dzwonić do Putina 🙂
https://rusvesna.su/news/1668431357

18. Murzyni masowo poszli na siłownię. Ten dorobił się drugiego łokcia.
https://vidmaxviral.com/video/215790-young-dude-tries-to-bunch-press-more-than-twice-his-weight-ends-terribly-for-him
A ten nauczył się składać jak ogrodowe krzesło.
https://vidmaxviral.com/video/215801-his-halloween-costume-was-a-folding-chair-dude-gets-crippled-trying-to-squat

Ćwiczenia nadal trwają…

19. Po kolejnych obostrzeniach Chińczycy wyszli na ulice i rozpieprzyli barykady covidowe.

20. Wielka Brytania. Bezdomny Dave ciężko walczy o tegoroczną Nagrodę Darwina. Chce uzbierać środki na jeszcze kilka wózków sklepowych żeby zbudować sobie z nich dom. Nikt mu nie powiedział, że to nie jest nagroda pieniężna…