Szybkie wieści… 67

sub

16 listopad 2022

Na wioskę w Polsce spadły dwie rakiety i zabiły dwóch ludzi. Miejscowy ksiądz jest zdruzgotany, bo nikt nie przyszedł na mszę. A on z tacą czekał…
Wszyscy zwołują sztaby kryzysowe – na jedną nutę jak za starego dobrego koronawirusa – a tymczasem Rosja wydała oświadczenie, że ani nie ostrzeliwała tamtego rejonu ani prezentowane elementy nie pochodzą z broni rosyjskiej.
https://rusvesna.su/news/1668542524
Wygląda to na zaprogramowaną i wyreżyserowaną prowokację, żeby dać pretekst do wejścia na Upadlinę zwierząt z NATO, które o niczym tak nie marzą jak o obronie mienia nakradzionego Ukraińcom przez żydowskich oligarchów, którym zawsze służą.
Zobaczymy co przyniesie dzień – być może wśród szczątków rakiet znaleziony zostanie paszport Siergieja Ławrowa i Władimira Putina – bardzo często przecież już tak się zdarzało jeśli FBI prowadziło śledztwo.
Według mieszkańców „rakieta przybyła z terytorium Ukrainy”. To bardzo ważne bo wypłynięte na gorąco – zanim jeszcze sprawa okrzepnie i zacznie płynąć napisanym w synagodze nurtem – w którym wiadomo jaka narracja będzie. Już kiedyś pisałem, że jak się coś zdarza niebywałego to najważniejsze są pierwsze 24 godziny od wydarzenia. Materiały są świeże, ludzie reagują bez manipulacji i masa prawdy wówczas wypływa. Dopiero na drugi dzień pisane są oficjalne skrypty i narracje. Tak było w czasie WTC i wszystkich innych wydarzeń. Pierwsza doba jest istotna jeśli chodzi o prawdziwe informacje. Potem robi się albo fałsz albo sztuczny chaos, żeby tę prawdę z pierwszej chwili przywalić tonami propagandowego bełkotu.
Są wypowiedzi świadków – super. Są szczątki rakiet – jeszcze lepiej. Są tarcze antyputinowskie Morawieckiego – ba od pół roku już one są gotowe, żeby nam zapewnić bezpieczeństwo. A jak nie daj co zrobi się niebezpiecznie to pójdziemy na Rosję z maczugami – bo maczugi są bez pozwolenia na maczugi dostępne – i pod rozkazami szeregowca Dudy wyzwolimy Krym, Kreml no i Syberię. A jak szeregowiec Duda nie da rady bo go zdegradują na debila jakiegoś, no to jest jeszcze genialny strateg Jarosław Kaczyński no i samobieżny obalacz ustrojów totalitarnych – Rambolek Wałęsa. Bolek weźmie matkę boską wepnie w klapę żeby mu zapewniła osłonę opatrzności, przedostanie się niepostrzeżenie motorówką przez Dniepr, przeskoczy płot na Kremlu no i obali reżim totalitarny, ja pierdolę – co tu może się nie udać?
Tak czy siak ci co mają się ponapinać znowu się ponapinają – tak samo jak przy każdej poprzedniej prowokacji – a jak dowody na prowokację zaczną masowo wypływać mordy się stulą i będą knuły nad kolejną prowokacją. I tak aż do kompletnego zniszczenia, narkomanów, pajaców i ich mięsnych popychadeł.
A prawda jest prosta i oczywista. Żydom kończą się Chochoły do walki o żydowskie interesy. Większość mięsa na Upadlinie to są najemnicy, których ostatnio strasznie dużo staje się nawozem. Będą chcieli więc walczyć dalej – ale tym razem do ostatniego Polaka.
I jak na ironię to reżim kokainowego klauna zaatakował Polskę a nie Rosja, bo szczątki rakiet stanowią części ukraińskiego systemu S 300. Tylko idiota lub covidiota mógłby od żydowskiego narkomana, który napierdalał rakietami non stop do cywilów w Donbasie nie spodziewać się że nie będzie napierdalał do cywilów Polaków. Po banderowcach wręcz należało się spodziewać czegoś takiego! Przecież sama nazwa na to wskazuje!
Rosyjskie rakiety nie chybiają o kilkadziesiąt kilometrów. One trafiają dokładnie w określone pojazdy albo budynki. A ostatnią rzeczą, jaką chciałby rozpierdolić generał Armagedon – to jakiś starożytny ciągnik z przyczepką na terenie Polski! W skupie zboża, kurwa! Gdyby Surovikin się wkurwił na NATO – a ma do tego pełne prawo – no to by przyjebał nie jednym Kalibrem tylko setką we wszystkie NATO-wskie zgrupowania sprzętu, koszary i wojskowe bazy. To jak najbardziej miałoby sens, bo kurwa czego jak czego ale polskich zachlanych i rozmodlonych rolników to on się na bank nie obawia. No tak, czy nie tak?
Pierwsze dowody na lipną prowokację w linku:
https://t.me/pl_news_front/7130
I w miarę napływania kolejnych dowodów to myślę otworzą się w końcu oczy Polakom na temat banderyzmu, nazizmu i nacjonalizmu ukraińskiego. Dla których każdy jest wrogiem. Każdy. Polak, Rosjanin, żyd, Ukrainiec, po prostu każdy bo taki właśnie jest nazizm. Pierwsze obozy koncentracyjne wujek Adolf pootwierał przecież na lata przed wojną w… Niemczech. Bodajże Dachau – on już chyba od 1934 funkcjonował – i wykańczał w nim… Niemców. Pedałów, komunistów, tych co na niego nie głosowali, etc. Aszkenazista zawsze wykańcza gojów – niezależnie od ich narodowości. Aszkenazista przecież wymyślił covid, plandemię, pseudo szczepionki oraz banderyzm na Ukrainie. Żyd który ostrzelał Polskę żeby oskarżyć Rosję powinien zostać zniszczony w jak najszybszym tempie.

1. Grupa Wagnera czyści z bardzo bliska okopy.

Podczas walk o Pawłowkę zniszczono narkomanowi dwa odrzutowce, śmigłowiec, 12 czołgów, 27 BWP, 30 banderomobilów i 1400 uczestników, których naćpany pajac tam na rzeź podesłał.
https://rusvesna.su/news/1668508397

2. Rambo wykrwawił się i umarł za żydów na Ukrainie. Miał grupę kwi Rh +

3. W zajętym przez banderowców Chersoniu trwają lincze na ludności cywilnej wspierającej Rosję.
https://rusvesna.su/news/1668409589

4. Szczepimy się! Trzy zawały i 125 nagłych chorób na jakimś półmaratonie w Hiszpanii. Czekam na prawdziwy pełny maraton w Bostonie…
Nadesłała Jolli, dzieki 🙂
https://www.eventiavversinews.it/dramma-nella-classica-20-km-tre-infarti-e-125-malori-improvvisi-domenica-13-novembre/

5. Kolejna kompilacja skutków ubocznych „szczepionki”. Szczepanka – zombiaczka, która weszła pod pociąg metra to jakaś milordzie, masakra…
Nadesłała Miaow, dzięki 🙂

https://gloria.tv/post/3JmjpsBYb6DC21x8BLhz9tcZw#5

6. Zielona energia, czyli przygody kolejnych autek elektrycznych karmiących się przy gniazdku.
Nadesłała Jolli, dzięki 🙂
https://t.me/swiatinformacji/8739

7. Grupa Wagnera nie przyznaje się do egzekucji młotem dezertera. Jej szef uważa, że to była prowokacja CIA i pragnie śledztwa prokuratury w tej sprawie.
https://rusvesna.su/news/1668465877
Cóż… dezerter posiadał linię włosów w Myszkę Miki więc wykonawcom tak czy siak pochwała ustna się należy.

8. Kolejna dziennikarka padła na żywo w telewizji. Pewnie jedna z tych które się zaszczepiły a potem gadały: „Hej, zobaczcie, nic mi nie jest”.
https://t.me/saltshakeranon/2967

9. Sankcje powracają do królestwa króla Emanuella Masturbowanego. W sklepach ograniczono limity na musztardę i tylko cztery sztuki można na raz kupić.
https://t.me/pl_news_front/7087
Nie wiem kto kupuje cztery musztardy na raz ale polecam musztardę z Dijon – tam ją wymyślono – jeden słoik wystarcza na całe życie. Ojców, synów i prawnuków. Mikrogram tej musztardy powoduje gęsty dym z gardła, parę wodną z uszu oraz ogień z dupy. Ci, którzy odważą się umoczyć w tym parówkę – mogą nie przeżyć i w najlepszym wypadku, aż do Sylwestra nie odzyskać przytomności.

10. Tymczasowe schronienie dobiegło we Włoszech końca. Chochoły opuszczają hotele a ci którzy nie chcą są eksmitowani.

11. Mały domowy piesek przygarnął małego bezdomnego kotka. Kolejna tania sztuczka futrzanych drani, które chcą podstępnie przejąć Ziemię.
„Chodź mały, moi ludzie naniosą ci żarcia, wymasują gnaty i wyniosą brudny żwir z kuwety.”

12. Zmarł Jerzy Połomski. I od razu tony schizofrenicznego bełkotu w ścierwsościeku. „Lekarze do końca o niego walczyli” i tak dalej. Podano bowiem „przyczynę” i się okazuje że zmarcie, zmarznięcie, zmarłwście, umarłnięcie Jerzego… nastąpiło z powodu „zakażenia, które dostało się do jego organizmu”.
https://www.pudelek.pl/menadzerka-jerzego-polomskiego-ujawnia-przyczyne-smierci-muzyka-lekarze-do-konca-o-niego-walczyli-6834004476271264a
Poszukałem więc trochę tajemniczych i niedobrych „zakażeń”, jakie mogły się dostać do jego organizmu i spowodować zmarłnięcie i znalazłem info z lutego, że Jerzy Połomski „jest w pełni bezpieczny”, bo w domu opieki, w którym przebywał odkryto ognisko koronawirusa ale na szczęście wszyscy tam zostali w 100 procentach wyszczepieni. Wszyscy tam „byli spokojni, że nikt nie przywlecze zarazy z zewnątrz”… i tym podobny bełkot.
https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1085371%2Cjurek-polomski-ma-sie-dobrze-wywiad.html
Reszta mieszkańców Domu Artysty Weterana raczej nie ma zbyt wielkich szans u bukmacherów – bo po pół roku od zaszprycowania żaden z królików doświadczalnych nie ma już w ogóle odporności i zabić ich może pyłek z kwiatka lub ukąszenie komara. A jako że jedynym „zakażeniem z zewnątrz” są konowały i pielęgniarki gotowe wstrzyknąć staruszkom dla 60 złotych kolejny, przypominający eutanazol, nie trzeba proroka żeby ich smętny los przewidzieć.

13. Po rosyjskiej stronie Dniepru wykryto obóz sabotażystów. Ze względu na dobrą porę roku artyleria przerobiła obozowiczów na kompost.

14. Dronik przeprogramowuje codzienną porcję wieprzowiny z kością.

15. Zagraniczni najemnicy wybrali się Toyotą na pole minowe żeby nam dostarczyć nowy gatunkowo filmik. Eksplodował zbiornik paliwa do wewnątrz, oni się spalili żywcem i to jest The End.

16. Skalibrowano znowu główne miasta pajaca ale nie ma z tego emocjonujących filmów. Ot zgasły im światełka w domkach zapaliły się na ulicy no i stanęły wagoniki w ramach moskiewskiego odwetu za te niestworzone brednie błazna o odszkodowaniach w gronie unijnych i oenzetowskich pedofilów. No i tyle co szeregowy Zelenski sobie pomarzył w ramach „rzucania Rosji na kolana” i dojenia z odszkodowań.

Anglia zobowiązała się zacisnąć linę na szyi poddanych, wycisnąć z nich trochę grosza i sypnąć 100 baniek na naprawę infrastruktury energetycznej u klauna, no więc jeszcze Szkop zaciśnie linę na szyjach Niemców i dorzuci drugie 100 banieczek, żeby Anglik się mógł poczuć raźniej i aż tak bardzo się nie smucił…
A ja czekam sobie spokojnie aż na zimę ktoś mądry powybija im wreszcie w Kijowie zapowiadane już dawno przeze mnie szyby. Idzie mróz, dziadek Mróz, no więc pora już jak najbardziej odpowiednia żeby wystudzić zapędy naddnieprzańskie narkomanów, banderowców, pajaców i pedałów.

17. Wielka radość u plemion z Kijowa z powodu opanowania w nocy ognia.

18. Przesłuchanie przedwczorajszego półżywego dywersanta.

19.  Kolejny kierowca załatwiony przez pfizera. I kolejny trik z prawą ręką na moment przed zakrzepnięciem.

A przy okazji w Murice ukradkiem podmieniono „szczepionki na grypę” na mRNA, czyli każda szczepionka na grypę jest teraz pseudoszczepionką na covida, czyli eutanazolem. Większość lekarzy o tym oczywiście nawet nie ma pojęcia.
Tak więc chazarska mafia z jednej strony błaga o wybaczenie – grając na zwłokę – a z drugiej dalej konsekwentnie morduje tymi samymi zastrzykami w dalszym ciągu ludzi. Zmienili metkę tylko. I zapewne wszystkie możliwe zastrzyki na ten syf wkrótce podmienią.

20. Nad Morzem Czarnym motocyklista wykonał odważną sztuczkę na wysokim klifie a potem umarł.
https://vidmax.com/video/215910-horror-video-as-dirt-bike-rider-falls-off-cliff-to-his-death

21. Te wysokie krawędzie nad przepaścią mają jakąś nadprzyrodzoną moc przyciągania do siebie dawców nerek.

22. Dronik robi swoją codzienną robotę.

23. Sojusznik nasz natowski, sułtan Recep nie wierzy w rosyjskie rakiety nasłane na polskich parafian i księdza i uważa, że Rosja nie jest zamieszana w zbombardowanie traktora na terenie Polski. W zbombardowanie przyczepki, również.
https://rusvesna.su/news/1668579220
No to kto mógł zbombardować skup zboża z terenu Ukrainy? I to zanim ksiądz zebrał haracz na tacę?
A chwila, chwila, przecież jest tam taki jeden, złotousty…
Foto nadesłała Miętówkamiętowa, dzięki 🙂
zelenski
24. Inny nasz natowski sojusznik, który opiekuje się pedo Joe Bidenem, też uważa że rakieta, (jedna), która uderzyła w terytorium Polski, została wystrzelona przez Siły Zbrojne Ukrainy – informuje agencja Associated Press.
Powołując się na urzędników murikańskich, agencja twierdzi, że pocisk, który spadł na Polskę, został wystrzelony przez siły ukraińskie w celu zestrzelenia rosyjskiego pocisku.
Wcześniej amerykański kanał CNN poinformował, że samoloty NATO śledziły trajektorię pocisku. Nie ujawniono jednak szczegółów, skąd został wystrzelony.
https://rusvesna.su/news/1668575845
Tak wiec Polsce należą się od klauna odszkodowania. Trzeba odkupić szyby do traktora i burtę do przyczepki. Opony zimowe przetrwały co prawda nalot, bo były latami wulkanizowane przy pomocy pancernego GMO obornika, ale ujebało wentyle od Ursusa nie chronione nawet nakrętką i za nie też trzeba wystąpić do ONZ o należne reperacje.

25. A nasz największy sojusznik – Andżej Duda oznajmił, że rakieta była ale nie wiadomo kto ją wystrzelił – obierając podyktowany mu w synagodze kurs na rozładowanie sytuacji. Andżejowi kazali się uspokoić i Andżej już nie toczy piany. Agata otarła mu usta.
https://rusvesna.su/news/1668571426

17 listopad 2022

1. Grupa Wagnera czyści okopy.

2. Bitwa czołgów w Pierwomajskoje.

3. Austriacka najemniczka została nawozem. Zakopano ją w Kijowie.

4. Mycka bojowa ukraińskich żydów o rodowodzie banderowskim.
mycka
https://t.me/saltshakeranon/3213

5. Były przewodniczący rady lubelskiej Jarosław Pakuła powiedział, że Warszawa powinna przemyśleć swoje stanowisko w sprawie konfliktu
Incydent z rakietą był ukraińską prowokacją. – powiedział Pakuła – Polska powinna przemyśleć swoje stanowisko wobec konfliktu na Ukrainie po prowokacji ze strony Kijowa, która kosztowała życie dwóch mieszkańców wsi – powiedział w środę były radny miasta Lublina. Jarosław Pakuła, którego kadencja skończyła się cztery dni przed incydentem, dodał, że pocisk, który uderzył w Przewodów, był oczywiście ukraiński i że rząd w Warszawie powinien wysłać wiadomość do Kijowa, zamiast opowiadać swoim obywatelom bajki. .
Oczywiście, to ukraińska rakieta. To oczywiście prowokacja ze strony ukraińskich władz – napisał Pakuła na swojej stronie na Facebooku. Rakieta nie mogła przez pomyłkę zostać wystrzelona 100 km w przeciwnym kierunku. Celem prowokacji było zastraszenie UE i uzyskanie poparcia społeczeństwa obywatelskiego dla wysłania jeszcze większej ilości broni na Ukrainę, dodał Pakula. Zamiast opowiadać bajki o pocisku, polski prezydent powinien powiedzieć Ukraińcowi Władimirowi Zełenskiemu, że Warszawa nie będzie dłużej tolerować takiego zachowania Kijowa.
Wzywam do ponownego przemyślenia stanowiska Polski w sprawie tej wojny w przypadku ponownego przekroczenia czerwonej linii! – podsumował Pakuła.
Strona Pakuły na Facebooku wciąż ma ukraińską flagę nad jego zdjęciem portretowym i wymienia go jako przewodniczącego rady miasta Lublina, siedziby regionu, w którym znajduje się Przewodów. Oficjalna strona internetowa miasta podaje jednak, że od 11 listopada nie pełni już urzędu.
Podczas gdy Zełenski nadal upiera się, że pocisk był rosyjski, Warszawa i Moskwa zidentyfikowały go jako pocisk obrony powietrznej S-300, przy czym Polska nazwała go „wyprodukowanym przez Rosję”, a Rosja wskazuje, że był na ukraińskiej służbie. Stany Zjednoczone i NATO również określiły pocisk jako zbłąkaną rakietę obrony powietrznej, starając się zminimalizować incydent, jednocześnie argumentując, że Rosja była głównym winowajcą bombardowania Ukrainy.
Rosyjskie wojsko zwróciło uwagę, że wtorkowe ataki rakietowe na cele ukraińskiej infrastruktury wojskowej i energetycznej nie miały miejsca w pobliżu polskiej granicy.
https://www.rt.com/news/566656-poland-lublin-ukraine-missile/
Jeśli ktoś jeszcze tu czegoś nie rozumie oto łopatologia: kokainowy klaun jest totalnym przegrywem w tej wojnie. To tylko narkoman, który jak alkoholik wyniesie wszystko z domu żeby się nachlać. A potem obwinić o wszystko cały świat włącznie z bliskimi z wyjątkiem siebie. Jest przegrywem więc usiłuje zerwać się ze sznurka i na własną rękę rozpętać III wojnę światową według starych żydowskich sposobów doskonale znanych z Palestyny – tam wszystkie sąsiednie kraje zostały doszczętnie zrujnowane i obsypane kłamliwymi obelgami. Tylko Chazar gryzie rękę która go karmi, bo już taka jest jego natura. Tak więc pajac jest skończony i usiłuje jeszcze narozrabiać. Murikanie już w ten sam dzień sprostowali jego fałszywe oskarżenia pod adresem Rosji mówiąc że śledzili rakiety i żadna nie leciała w kierunku Polski. A to oznacza że pajac prowokację zrobił na własną rękę – bez wiedzy i zgody swoich opiekunów z murikańskiej synagogi. I teraz są dwie możliwości. Po pierwsze, nieposłusznego pajaca Murikanie odsuną w trybie natychmiastowym, ponieważ stał się nieobliczalny i dla wszystkich niebezpieczny. Może zrobią mu wypadek albo covida albo zamach. Po drugie – prostując natychmiast sprawę rakiety – obnażyli się całkowicie jako… kompletnie bezsilne tchórze. Są przerażeni możliwością III wojny światowej bo raz że nie mają sprzętu godnego walki z Rosją a dwa gdyby ta wojna wybuchła skończyłoby im się z dnia na dzień satanistyczne eldorado. Adios kradzieże wyborów, adios cieplutkie posadki w centralnej części koryta, adios adrenochrom i kult szatana. Zostaliby przez Rosjan i sojuszników obnażeni z dnia na dzień i rzucen własnym społeczeństwom na pożarcie. Żydzi i Chazarzy razem z rozpoczęciem III wojny światowej natychmiast staliby się zwierzyną łowną na caluteńkim świecie. Wiedzą doskonale że Rosja jest gotowa na każdą ewentualność i pod każdym względem posiada miażdżącą przewagę. Jej nie można militarnie pokonać. Dlatego tylko pyskują i nic więcej. Nie mają zdrowej armii tylko chorych umysłowo pederastów i transwestytów, bezwartościowych militarnie czarnych no i wyszczepioną populację, która sobie dogorywa marnie.
Pajac według mnie zostanie odsunięty od Upadliny bo nawet dla swoich stał się niebezpieczny a jako że to tylko ćpun – on nawet tego nie rozumie. To w końcu tylko szeregowiec i drugorzędny komik i c-klasowy aktorzyna. I nic więcej. Jest bezczelny jak Greta ale to dlatego bo tacy zawsze są przecież żydzi. Mocni w gębie i to tyle… najsłabsi w jakiejkolwiek walce – dlatego w olimpiadach nawet nie startują – powypełnialiby ostatnie miejsca we wszystkich dyscyplinach.
Tak że po skompostowaniu Evelyna de Rotschild z londyńskiej bankowej sitwy, teraz chyba nadszedł czas na usunięcie pajacowatego „centrum decyzyjnego”, bo jak nie zostanie włochate gówno usunięte, narobi Murikanom bałaganu. A oni chcą tylko tego samego co zawsze: rozpętać daleko od siebie smętną wojenkę skazaną z góry na przegraną, która będzie się kilkanaście lat sobie toczyć a oni przytulą sobie w tym czasie parę bilionów bo posiadają kompleks militarno przemysłowy, który zassa całą kasę od Murikanów na „potrzeby wojny”.
Oni tam kasę chcą sobie zasysać a nie tsunami i Kindżały z głowicami na atom. Dlatego klauna myślę szybko skasują i postawią w jego miejsce bardziej posłusznego i bardziej nierozgarniętego matołka – coś jak Dudę. Bo Dudę wystarczy poklepać i Duda już się jak dziecko cieszy. I błyskawicznie wykonuje polecenia – lokaj idealny. Ależ ta Agata musi nim gardzić…
A gdyby stryjek Sorosz bronił swojego pomiotu – to chyba i Sorosza się wykasuje. A jako że Sorosz to tylko cyngiel Rotszyldów więc chazarska mafia będzie musiała to i owo sobie dobrze przemyśleć, bo aż tak wielu ich tam nie ma, żeby ciągle nowych wyciągać z kapelusza. Chów wsobny ich w zasadzie a automatu skazał na klęskę. Same oszołomy z rodzaju Grety albo Zelenskich…
A polski polityk ma 100 procent racji. Polacy powinni radykalnie zmienić po tej prowokacji nastawienie do banderowskiej Upadliny.
Jedno jest jeszcze tylko tutaj niejasne: Gdzie do cholery Andżej Duda będzie składał wieńce jak już wyruszy je składać pod Grobem Nieznanego Traktorzysty?
Kiedy Zelenskiemu zostanie nadany order Rzeźnika Traktorzystów?
Kanalia Duda nic nawet nie powiedziała pod adresem żydowskiego błazna który zabił dwóch Polaków ale bracia Rosjanie mają prawidłowy przekaz dla banderowców skurwysynów
„Za polski traktor”
za traktor
6. Archeolodzy okryli podczas wykopalisk ślady prastarej ukraińskiej aryjskiej cywilizacji. Doktor Franc Zalewski jest już w drodze…

7. Chochołki wpadły czołgiem na minę tak straszną, że wypadł im silnik.

8. Los Angeles. 22 rekrutów policji zostało przejechanych przez samochód. Być może byli z drogówki, że aż tak sprawnie im to poszło…

Jeszcze liczone są ciała, bo jak za każdego policjanta odważny kierowca, który wjechał pod prąd dostanie jeden punkt, to może nawet stracić prawo jazdy.

9. 3 miliony Brazylijczyków wyszło protestować przeciwko skradzionym wyborom.

10. Miotacze ognia pracują pod Bachmutem.

11. Proszczepionkowa holenderska ździra z jakiejś tam ich parti politycznej pojawiła się na wizji z paraliżem częściowym twarzy i zepsutym oczkiem jak u wielu innych ofiar szprycy. Mówi, że to od stresu, który aktywował u niej ukrytego wirusa opryszczki a opryszczka wywołała paraliż.
Tak czy siak powinna się spotkać z Justinem Bieberem albo Katy Perry i przedyskutować to oko w oko.

W komentach zachwyceni ludzie piszą, że ona jest jak stary telewizor – trzeba ją mocno uderzyć to jeszcze przez jakiś czas będzie funkcjonować.

12. Ludzie pajaca dostali amoku na wieść że Polska i Murika obwiniają Upadlinę a nie Rosję za atak rakietowy na traktor.
https://rusvesna.su/news/1668607025

13. Rosną nastroje antyukraińskie w Polsce. Ktoś zaoferował w necie pralkę za darmo pod warunkiem że nie dla Ukraińca i wybuchła potężna gównoburza – nawet na Syberii o tym się mówi 🙂
https://rusvesna.su/news/1668657752

14. Armia Indonezji ćwiczy desant, żołnierze są wyszczepieni jak należy i aż dziw ogarnia, że tylko jednemu nie otworzył się spadochron.

15. Skynet się ogarnął i tym razem przysłał czarnego Terminatora do ataku na Stany Zjednoczone Afroameryki. Terminator efektownie się pojawił, złamał sobie szczękę i został gdzieś zabrany…

18 listopad 2022

1. Ukraiński zbrodniarz przyznaje się do mordowania kobiet w Mariupolu.

A my tymczasem czekamy spokojnie aż szeregowiec Andżej Duda – g(ł)ównodowodzący sił zbrojnych Czeciej Erpe – oraz reszta państw NATO zaatakuje nazistowską Ukrainę za to, że nazistowska Ukraina zaatakowała traktor w kraju NATO.
DWIE OSOBY ZABITE!!!
No Andżej, do boju! No raz, raz. Paragraf taki lub owaki, traktatu obronnego NATO nie pozostawia członkom sojuszu przecież żadnych wątpliwości i mówi jasno, że każdy kto zaatakuje państwo członkowskie NATO musi się liczyć z odwetem całego sojuszu. A zatem, szeregowy Duda, dupa w troki i do ataku! To rozkaz szeregowy Duda! Bezpośredni rozkaz Suwerena! Morda w kubeł i natychmiast wykonać! Bo za niewykonanie rozkazu…

2. Ukraińska cipa płacze, kiedy zdaje sobie sprawę, że wszyscy jego koledzy nie żyją a kiedy żyli robili tylko za mięso armatnie dla żydowskiego pajaca.
„Nie rozumiem, co się dzieje. Wszyscy zginęli. Moi bracia zginęli, a oni robią z nas pośmiewisko, z żołnierzy. Jesteśmy czołgistami. Mieliśmy ponad 30 czołgów. Zostało ledwie 7. Nasze czołgi są przejebane, ledwo możemy na nich jeździć, a ja jestem strzelcem, pomóżcie…”

No cóż, idi na chuj – powiadają w tego typu sytuacjach na Ukrainie. Idź więc Chochoł gdzieś w chuj na jakieś puste pole – tam latają takie droniki z charytatywną pomocą – któryś ci na pewno pomoże.

3. Stara torba Nancy Pelosi to kolejny „ośrodek decyzyjny”, (czyli popychadło santa Klausa z domu Rotszyld), który został zezłomowany. Żydowska wiedźma idzie zatem w odstawkę i już nie będzie bawić nas dziwną zabawą żębowymi protezami w chwilach między uchlewaniem się na umór. Teraz będzie w końcu mogła zająć się „mężem”, który w czasie głośnej randki z młodym pederastą został poturbowany młotkiem.

Bez młota to chuj nie robota – co rusz kolejne szumowiny tę starą prawdę udowadniają. Z co ciekawszych komentarzy:

  • Spierdalaj i umieraj, stara wiedźmo!!
  • Pismo uczy nas, że zgnijesz w piekle.

4. Cały alternatywny Internet wspiera polskiego Niezłomnego Traktorzystę. I niszczy pajaca który chciał być jak Janek Dolas i rozpętać wojnę światową.
Wara owłosiony chamie od naszego Janka Dolasa

Nawet Gonzalo Lira złożył hołd Traktorzystom Niezłomnym 🙂

5. Mieszkańcy Chersonia świętują tego, jak by to powiedzieć, aha… świętują oni przyłączenie do Ukrainy. Zelenski im obiecał: „Każdy kto ma przedłużacz może się za niewygórowaną opłatą również przyłączyć,” i wygląda że złotousty otworzył odbyt i dotrzymał obietnicy.

6. Gadająca dupa znowu przemówiła. I wystąpiła w reklamie… gadającej dupy.

7. Kompilacja szumowin, które chciały nieszczepionych więzić, pozbawiać praw człowieka, prześladować, banować z życia publicznego i mordować.

8. Chochoły wytworzyły duże zgrupowanie, które Rosjanie ciężkim miotaczem ognia wyróżnili żeby wysiłek ludzi pajaca nie poszedł na marne.

9. Przybycie pomocy energetycznej do Dniepropietrowska. Naprawiono internet i miejscową podstację elektryczną.

10. Do Lwowa przybyła natomiast pomoc gazowa i problemy z gazownią ustały jak ręką odjął.

11. Nad Kijowem też zauważono przylot ekipy naprawczo remontowej.

12. Banda UPA wybierała się na akcję, ale akcję bandy UPA w porę przerwano.

13. Od czasu ataku na polski traktor krwawy błazen Zelenski jest izolowany całkowicie od Białego Domu.
https://rusvesna.su/news/1668707346
Opiekunowie pedo Joe, szukają już pewnie gorliwie następcy klauna a jego ostentacyjnie zlewają ciepłym moczem, dosłownie jak Putin Macrona.
Upomniano go żeby uważał na komentarze dotyczace oskarżeń Rosji o atak na traktor w Polsce. Poradzono mu ostrożność – a to oznacza że już jest chyba kontrakt na pajaca.

14. Na błazna leją się pomyje. „Wołodymyr Zełenski popełnił strategiczny błąd, podając w wątpliwość wnioski Warszawy dotyczące incydentu z ukraińską rakietą, która spadła na terytorium Polski.” – powiedział francuski generał Bruno Clermont w telewizji CNEWS.
„To jest strategiczny błąd Zełenskiego. To niezdarność i niesprawiedliwość z jego strony”
Jego zdaniem Kijów nie powinien był zaprzeczać wypowiedziom Andżeja Dudy i pedo Joe Bidena – (który powiedział Andżejowi co ma mówić po tym jak sam został przez opiekunów dopowiedziany)
https://rusvesna.su/news/1668705163
Bez pomocy z Polski, oraz płynącej przez Polskę, żydowski narkoman jest skończony. Już każdy na świecie – oczywiście oprócz Jarka – wyraźnie to widzi.
Ale Jarek jest żydem Kalksteinem z okolic Odessy więc ma prawo oczywistych spraw nie dostrzegać. Prawo Murphiego 🙂

15. Aszkenazistowski atak na polski traktor odnowił stare ale jakże identyczne historie. Sąd w Hadze orzekł, (korzystając oczywiście z tego że zbrodnia wojenna na traktorzystach jest świeża), że samolot MH17 został zestrzelony przez system obrony powietrznej Buk wystrzelony z Perwomajskiego.
Boeing, lecący lotem MH-17, został zestrzelony rakietą Buk wystrzeloną z Perwomajskiego, poinformował sędzia Sądu Okręgowego w Hadze, ogłaszając ostateczną decyzję w sprawie katastrofy – wybierając idealny moment na jej ogłoszenie.
Sąd stwierdził również, że sprawa katastrofy malezyjskiego MH17 dotyczy niemiędzynarodowego konfliktu na Ukrainie.
W „katastrofie” – czyli tamtej zbrodni wojennej ukraińskiego reżimu – zginęło 298 osób. Głównie Holendrów z tego co pamiętam.
https://rusvesna.su/news/1668690292
Grilowanie znienawidzonego, krwawego pajaca trwa jak świat długi i szeroki. Tylko Jarek nie może się otrząsnąć z oszołomienia i zabrać głosu w sprawie. Zabiera głosy niedobitkom mocherowo szczepionkowym 🙂

16. Nie chcę nikogo straszyć niepotrzebnie ale bezsporne fakty są takie, że obca, podstępna jakniewiemco cywilizacja przejmuje Ziemię. Piętro po piętrze.

A uprzedzałem że tak będzie… tylko jak zwykle nikt nie brał na poważnie proroka bacy.
Ludzie obudźcie się! Jak się nie obudzicie i nie zwiększycie wibracji żeby wyjść z matrixa – oni wejdą nam na głowy!
kot
17. Oni… oni już potrafią przenikać ściany i się replikować! Nadciąga koniec ludzkości… o matko, wszyscy zginiemy. Gdzie nie spojrzeć wszędzie już są cholerni replikanci. Oni już tu są.

18. Po aferze z polskim traktorem dla uspokojenia sytuacji Rosja odpaliła na Ukrainę prawdziwy pocisk jądrowy. Serio. Wypuścili go żeby sobie Ukraińcy zestrzelili. Miał głowicę atrapę – po to żeby przekazać jasny sygnał dla pajaca.

Cruise missile with a dummy nuclear warhead lands in Ukraine – where is the real warhead?


Do czasu odsunięcia narkomana chyba wystarczy żeby takim jak on chazarskim prowokatorom pewne sprawy jasno wytłumaczyć.

19. Ukazał się potężny raport o laptopie pedo Huntera Bidena. Prawie 300 Mega więc jest co poczytać. Pewnie wkrótce zniknie więc do pobrania na spokojny dysk jest tutaj:
https://bidenlaptopreport.marcopolousa.org/Report.pdf

20. Dostawa potrzebującym środków w ten trudny czas popołudniowej drzemki.

21. Świnka Chochoł kolejny odcinek.

22. Wiadomości statystyczne. Na naszym wesołym padole pojawił się ośmiomiliardowy człowiek.
W tym samym czasie dwudziestomilionowy Polak obłożył Jarka klatwą – podaje Główny Urząd Statystyczny 🙂
Przypadek?
Nie sądzę.
Jarosław Wyklęty, który od dziecka szuka kogoś kto by go polubił i nie przeklął, znowu jak dzika gęś krąży po umęczonym drobiem kraju. Po tym jak z Kórnika (sic!) kazano mu wypierdalać, tym razem wypędzony został precz z Bielska Białej.
Jarkowi Wyklętemu poradzono wypierdalać w siną dal. Dziadosław Kaczyński więc posiniał a potem posłusznie się… oddalił.

Mieszkańcy błogosławionych Wadowic – tych Wadowic – także przepędzili Dziadosława.
w-wadowicach-

19 listopad 2022

1. Chochołek z Chersonia sponatanicznie cieszy się że nie mają wody, światła, ogrzewania, internetu oraz przede wszystkim Rosjan.

Internauci tego „spontanicznego” zjeba bardzo szybko rozszyfrowali i zidentyfikowali – tak naprawdę to Jewgienij Pondin z Kijowa, dowódca kompanii Gwardii Narodowej (JW 3030).

2. Andżej, który nie jest debilem zabrał kilku łysych i pojechał zobaczyć traktor. No i tak się ustawił, że każdy zobaczył że Andżej też jest łysy.

Gdyby ta łysina wymknęła się spod kontroli, sprawy mogą się zrobić jeszcze bardziej dziwaczne, bo może się okazać, że głową państwa jest członek PIS.

andzej

3. Czołg od Andżeja Dudy tak się palił, że stopiony metal wylał się na drogę i załatał dziury.

To jest nasz Andżej, i my tym Andżejem pokazujemy niedowiarkom…

4. Grupa Wagnera schwytała kolejnego ukraińskiego nazistę. O parę spraw został grzecznie wypytany.

5. Trochę sprzętu, który został już zdechocholizowany.

6. Polscy najemnicy powracają z Ukrainy. Dostali drewniane mundury, uśmiech od Andżeja Dudy, pośmiertną chorągiewkę no i niezbywalne prawo bycia pogardzanym pośmiewiskiem za to, że bezsensownie zdechli za konglomerat żydowskich oligarchów na terenie niedoszłej żydoneonazistowskiej Upadliny. A w tym samym czasie kiedy oni daremnie zdychali, wytatuowane hitlerowskie Chochoły siedzą sobie na plażach Lazurowego Wybrzeża lub usiłują wydostać się z Ukrainy czując się kobietą. Ta wojna szybciej oczyszcza Ziemię z debilów niż plandemia…

7. W Zaporożu jasno i ciepło było w nocy, bo spłonęła fabryka silników lotniczych. To jest tak zwana jasna stona tego konfliktu.

8. Następna masakra na rosyjskich jeńcach wojennych. Poddali się a potem zostali wymordowani.

O tej egzekucji piszą więcej tu.
https://rusvesna.su/news/1668758253
Dimitrij Miedwiediew nawołuje o ukaranie śmiercią ukraińckich zbrodniarzy.
https://rusvesna.su/news/1668808692

9. Polacy natomiast masowo domagają się od kaczego reżimu sprawiedliwości za Ukraiński atak na traktor. Jednak daremnie tego w polskich mediach szukać.
https://rusvesna.su/news/1668802657

10. Trwają wiece poparcia dla Jarka i jednocześnie przygotowania do Festiwalu w Opolu. Szykuje się hit wpadadjący w ucho:
„W siną dal, w siną dal,
niech Kaczyński wypierdala w siną dal.
Z całym PISem niech spierdala w siną dal.”

11. Tymczasem w parku dla psów miał miejsce nagły zwrot akcji, jeszcze bardziej nieoczekiwany niż na froncie pod Chersoniem.