Szybkie Wieści… 69

putin_s_popkornom

25 listopad 2022

1. Kurdupel czując koniec Upadliny zeżarł smaczne okruszki z dupy Rotszylda, mlasnął i wpadł na złotą myśl:
„Po kolejnym rosyjskim uderzeniu rakietowym zwróciłem się do strony niemieckiej, aby proponowane dla Polski baterie Patriot zostały przetransportowane na Ukrainę i umieszczone w pobliżu zachodniej granicy. To ochroni was przed nowymi ofiarami i przerwami w dostawie prądu oraz zwiększy bezpieczeństwo na naszej wschodniej granicy.”

https://rusvesna.su/news/1669241212

kaczor
Nie żeby te Patrioty cokolwiek dały, bo są albo makietami albo totalnie nie dorastające do możliwości rosyjskich rakiet ale chodzi o to że ta mlaskająca kanalia zrobi co w jego mocy żeby w dalszym ciągu szkodzić naszemu krajowi i Narodowi.

Jest to doskonała wiadomość, bo oznacza że po zneutralizowaniu Borysa, Lizz Truss, Sorosza, londyńskiego Rotszylda podżegacze wojenni już nic lepszego od pedo Joe i Karalucha nie posiadają.
Heh, skoro zawsze i wszędzie na Zachodzie olewanego ciepłym moczem Kaczyńskiego nigdy i nigdzie go nie zapraszając, a teraz desperacko go wyciągają z osmarkanego rękawa oznacza to że oni też są osrani ze strachu po kolana. Nota bene potwierdził to niezależnie dowcip jaki wycieli rosyjscy blogerzy Andżejowi Dudzie – Maliniak myśląc że gaworzy z Emanuelem Masturbowanym wygadał się że się boi Rosji i nie chce ryzykować wojny. Doskonale przygłup wie, że jego prezydentowanie zakończyło by się w dwa dni gdyby Niedźwiedź zajrzał tu z pełną skalą.
Wiedziałem o tym już wcześniej, bo reakcja była całego Zachodu po ataku klauna na traktor wysoce tchórzliwa. Nie mają nic przeciwko Rosji i doskonale o tym wiedzą…
Szczucie Rosji Karaluchem no to proszę państwa jest wyższa szkoła jazdy u Pani Karmy. He he – dyżurny opluwacz Rosji może się teraz do woli napinać czując parcie santa Klausa na swoje zwieracze. He he he…. żałosny mlaskający pederasta w końcu znalazł się między kapciem a kowadłem…

2. Spadły zarobki zagranicznych najemników na banderowskiej Upadlinie. Obecnie jest to 1000 euro dziennie, bo najwyraźniej inflacja i kryzys finansowy dotarły również do kijowskiego błazna. Info pochodzi z podsluchanych rozmów najemników oraz od schwytanych do niewoli.
https://rusvesna.su/news/1669262350

3. Trwają rzezie ludności cywilnej w Chersoniu i Obwodzie Charkowskim. Rosja prowadzi śledztwo…
https://rusvesna.su/news/1669262350

4. Chińczycy ruszyli do boju przeciwko komunistycznej partii Chin. To jeszcze nie wojna domowa ale poważne zamiechy.

https://vidmaxviral.com/video/215967-full-scale-civil-war-in-china-plants-across-the-nation-are-joining-in-anti-ccp-riots


5. Kolejne ofiary dla Nazilenskiego.

I kolejne…

6. Inwentaryzacja powykonawcza pod Pawłowką.

7. BBC wypuściło kolejny film ze zniszczonym rurociągiem Nord Stream.

Zbigniew Ziobro już o tym wie – właśnie zapisał się na kablówkę, ponieważ bardzo ale to bardzo on chce tę sprawę z rurociągiem wyjaśnić…

8. Jeden z dowódców Grupy Wagnera, został ranny. Nie czekał aż dron go wykończy tylko popełnił samobójstwo strzelając sobie w serce. Widać że już nie żył kiedy granaty spadały.

9. Sierżant Adams z murikańskiej armi opowiada z pasją jak pije napoje po tym jak mu oderwało pół ryja.

Jeśli sierżant Adams wybiera się na Ukrainę to nie potrzebuje kamuflażu ani protezy nosa, ale jeśli będzie stacjonował w Polsce trzeba ostrzec miejscowych myśliwych, że po ich terenie grasuje czarnuch łudząco podobny do dzika…
dzik
10. Grupa Wagnera złożyła w parlamencie europejskim „wniosek” o rozwiązanie parlamentu europejskiego. Ładny, stylowy i powodujący salwy gówna u każdego siepacza Bandery.
Filmik w linku.
https://t.me/pl_news_front/7378?single

26 listopad 2022

1. Profesor wirusologii, która odegrała kluczową rolę w uzyskaniu zezwolenia FDA na awaryjne stosowanie szczepionek Covid-19, zmarła nagle w zeszłym tygodniu.
Dr Almyra Oveta Fuller, wybitny profesor mikrobiologii i immunologii na Uniwersytecie Michigan, zmarła w piątek w wieku 67 lat.
https://vidmax.com/video/216123-top-fda-official-who-voted-for-covid-vacine-emergency-use-authorization-dies-suddenly
Jak niewyobrażalnie tępe czarnuchy są „wybitnymi profesorami”, a takie Grety nie są zamknięte w domach wariatów, no to mamy koniec świata. Czarno ja to widzę.
PS. Po sieci krąży film Zmarli Nagle ale proszę nie słać mi go po raz setny na maila, bo nie zamierzam tego gówna na blogu wstawiać.
Dlaczego?
Bo jest to ponadgodzinny bełkot przeznaczony dla murikańskiego, upośledzonego oglądacza. Tępego, który się jąka i jest zwyczajnie debilem. Narrator gada tak woooooolno i tak się męczy, żeby z dziesięć razy proste sprawy w kółko i w kółko powtarzać, że ręce opadają, bo całe sedno tego filmu można zmieścić w 3 minutach. Ponadto nie ma tam nic nowego tylko – skrzepy – o których na blogu od jakiegoś roku wszyscy doskonale wiemy. To są jasne strony badania teorii spiskowych, bo zadziwiającym trafem teoretycy spiskowi nie skarżą się na skrzepy, zapalenia mięśnia sercowego, osierdzia, udary, zawały, turbonowotwory oraz milion innych chorób wstrzykniętych baranom pseudoszczepionką na covida opracowaną przez żydów.
No i jeszcze ni z gruchy ni z pietruchy wstawiono tam WTC oraz tak, tak… Wielką Stopę – i to był moment kiedy wpadłem w depresję. WTF?
Jak ktoś powycina bełkot, teledyski (!), Wielkie Stopy oraz pozostawi tylko istotne 3-4 mintuty – te o skrzepach – no to wtedy wrzucę.

2. Naukowcy z Tunezji przystąpili do badania karuzeli. Pani profesor sprawdza czy da się nocą wysiąść na jałowym biegu.
https://vidmaxviral.com/video/215976-frightening-video-shows-young-girl-getting-tossed-out-of-a-pendulum-ride-at-amusement-park

3. W Brazyli chyba wybuchła nowa gorączka złota. A jako że do płukania jego najlepsza jest rtęć to Brazylijczycy mają to samo co Polacy kiedy PIS wytruł życie w Odrze.

4. Emanuel Masturbowany ponownie wyszedł do ludzi i rutynowo dostał z liścia.

5. Efektowna sztuczka ze znikającym samochodem.

6. Kolejne ofiary dronika.

7. 32 – letni klecha zrobił nam przyjemność i umarł nagle.
https://lubartow24.pl/informacje/lokalne/119817/zmarl-ks-marcin-modrzejewski/
Nie podano przyczyn więc poczytałęm komentarze (o dziwo nie wyłączone na tym portalu) i wynika, że katabas posmakował szprycy a teraz odprawia wszy święte na owłosionym łonie Abrachama…

8. Kolejny terminator został przysłany z przyszłości. Tym razem Skynet trafił bezbłędnie prosto na Ukrainę. Niestety, zaraz po wejściu do akcji terminator zepsuł się i poszedł do naprawy.

9. Schwytano świnkę z kartką „rosyjski okręcie wojenny pierdol się” i sprawdzono empirycznie czy świnie rzeczywiście są wszystkożerne.

10. W rejonie Charkowa chyba jest ognisko afrykańskiego pomoru świń.

11. Historia romantyczna. Chochoł z gębą Shreka po przejściach (pewnie przez pola minowe) poznał Walerię, która jeszcze nie zmieniała płci. Pobrali się a potem srali do wiader długo i szczęśliwie czekając aż będzie woda i prąd…

12. Kolekcja sponiewieranych świń z reżimku komika. Wielu ma garbate noski – to pewnie górale z Wzgórz Golan – a ten w 1:01 to nawet miał stringi 🙂

13. Kolejna bajka o Chochołku…

14. Od początku specjalnej operacji Rosji przybyło 5 milionów obywateli. Są to mieszkańcy przyłączonych terytoriów oraz uchodźcy z Upadliny.

15. Po nacieszeniu się Mentosami wrzuconymi do Coli, naukowcy dokonali kolejnego zajebistego odkrycia: żelkowe misie wrzucone do chloranu potasu otwierają wrota piekieł 🙂
https://vidmaxviral.com/video/215987-potassium-chlorate-and-gummy-bears-opens-a-portal-to-hell

27 listopad 2022
sprawy techniczne

Mamy od pewnego czasu „mały” nadmiar w komentarzach, bo już grubo ponad tysiąc ich się zrobiło pod każdym wpisem więc żeby mi nie marnować życia na moderowanie, nowe zasady są takie:

  • Robimy 1 (słownie jeden) wpis dziennie. To pozwoli nie zasrać komentarzy seriami po kilkadziesiąt wpisów od jednej osoby i jednocześnie każdemu pozwoli się wypowiedzieć.
  • Nie piszemy elaboratów dłuższych niż 10 linijek, bo starych czytelników to męczy. Złote myśli można najpierw dobrze przemyśleć a potem ująć w dwóch, trzech zdaniach.
  • No i absolutnie nie lansujemy pseudoantysystemowców. Jak ich rozpoznać? Oni wszyscy co do sztuki nadają na jewtubie – to naprawdę takie proste – więc nie linkujemy półgodzinnych semickich gawędziarzy, bo i tak będą usunięci.
  • Skupiamy się na Ukrainie, pseudoszczepionkach, ważnych sprawach ze świata i czymś wesołym dla odreagowania. Nie gadamy na tym blogu o Maryi, ufoludkach i o płaskiej ziemi.

Sorry za taką dyktaturkę ale coż, ja ciężko zapierdalam żeby żyć i bloga robię tylko w czasie wolnym poświęcając resztki wolnego czasu – nie mam nieograniczonych mocy przerobowych na czytanie niekończących się serii komentarzy – z których bardzo wiele, nawet sami wklejacze nie zweryfikowali, bo zawierają inne sprawy niż w opisie – więc potem nadlatują kolejne serie ze „sprostowaniami” i robi się bagno totalne. Jeśli ktoś nie szanuje mojego czasu to trudno – ja muszę go uszanować. Poza tym jest spora grupa ludzi, którzy nawet Wieści nie czytają tylko wklejają to co już w Wieściach było. No kurwa. Tak więc od dziś zastanawiamy się nad tym co wpisujemy, a wszystkim będzie przez to lepiej.
Nowe zasady wejdą w życie od jutra. Żeby ludzie z nerwicą palców zdążyli porozmawiać na spokojnie z psychologiem zamiast się od razu rzucać do rzeki.
Ja od prawie roku godzinę wcześniej niż normalnie wstaję po to, żeby ludność tej planety wiedziała co się dzieje na świecie po odsianiu kłamstw no i miała co poczytać sobie przy kawie. I nie mam wcale zamiaru dwie godziny wstawać wcześniej niż normalnie po to tylko żeby poczytać ponownie to co sam dwa dni wcześniej już wstawiałem. Tę masówkę stachanowców niestety ale trzeba przykrócić, bo ja nie jestem nudzącym się od rana do nocy emerytem, tylko cały dzień normalnie zapierdalam.

1. Kolumbijska sędzia zaprezentowała się półnago podczas telerozprawy.
https://vidmax.com/video/216143-columbian-judge-suspended-after-showing-up-on-zoom-call-half-naked-has-posed-in-sexy-outfits-in-the-past
No cóż, Kolumbia to jeszcze młoda demokracja. W takiej starej demokracji jak nasza doświadczony sędzia prezentuje się na żywo uchlany nago na ulicy.
https://lublin.se.pl/szok-w-lublinie-pijany-w-sztok-sedzia-lezal-nago-na-ulicy-i-myslal-ze-jest-w-krakowie-aa-bVVA-uRQq-T7PJ.html

2. Generał Armagedon radykalnie zmienił plany operacyjne na Ukrainie.
Nadesłał Lech, dzięki 🙂
https://spiritolibero.neon24.info/post/170047,general-surowikin-radykalnie-zmienil-plany-operacyjne-na-ukrainie
Wybrane fragmenty:
„Chodziło mi o to, że to sami Ukraińcy powinni położyć kres kijowskiej, nazibanderowskiej juncie wspieranej i inspirowanej przez USA/NATO a obecne działania rosyjskich sił alianckich polegające na niszczeniu czułych punktów ukraińskiej infrastruktury energetycznej właśnie mają ich do tego „zachęcić”.
Rosjanie nie niszczą elektrowni tylko podstacje transformatorowe odpowiedzialne za zasilanie sieci energetycznych. Zaczęli od tych mniejszych 110 kV, potem przyszła kolej na transformatory 320 kV a teraz niszczą te największe 720 kV, które odpowiadają za przesył energii elektrycznej między całymi regionami Ukrainy.
Problem polega na tym, że cała sieć elektryczna Ukrainy została zbudowana za czasów ZSRR i na zachodzie nikt nie produkuje takich stacji transformatorowych więc nie ma możliwości szybkiej naprawy szkód. Jakiś wojskowy złom może jeszcze wygrzebią ale sieci energetycznych Ukrainy nie uruchomią.
Nazibanderowska junta jest w przysłowiowej czarnej d…
Założę się, że Rosjanie planując takie ataki już mają przygotowane zamienniki bo tylko oni je produkują. Dwa zakłady, które to produkowały na Ukrainie zostały już dawno zaorane przez zachodnich „inwestorów”.
Produkcja takiej podstacji transformatorowej o mocy 720 kV (waży ponad 200 ton) zajmuje kilka miesięcy albo więcej. Montaż gotowej to pewnie dużo krócej i Rosjanie są na to z pewnością przygotowani, technicznie i logistycznie.
Jeśli Ukraińcy chcą mieć znowu światło, ciepło i wodę to nie muszą zrobić nic więcej jak tylko kopnąć w dupę klauna i jego kamarylę, podziękować „przyjaciołom” z USA/NATO/EU i ogłosić wieczną neutralność Ukrainy. Najlepiej pod nadzorem międzynarodowym.
Może wtedy Rosja wspaniałomyślnie zostawi im Odessę i włączy prąd.
Kiedy Rosjanie odcinają prąd, konwoje ukraińskich pociągów z zachodnim uzbrojeniem przeznaczonym na front zostają pozostawione na otwartej przestrzeni, bez żadnej obrony przeciwlotniczej, dokładnie tam, gdzie wcześniej rozlokowała się armia rosyjska. I są natychmiast atakowani przez rosyjskie pociski, jak podczas podstawowego szkolenia rosyjskiej armii na poligonie w Astrachaniu.”

3. Naród Ukrainy zostanie wyzwolony od neonazistowskiego reżimu – oświadczył zwięźle Siergiej Ławrow.
https://rusvesna.su/news/1669451922

Mała analiza

No i tak się stanie, bo wyłączenie nazistom światła niesie wyraźną zapowiedź nadchodzących zmian. Bez prądu bowiem roszczeniowym i wymagającym niezwykle Chochołom ciężko się będzie srało do wiaderek. Zwłaszcza, że komikowa pocieszyła ich z Izrela, że „muszą jeszcze dwa – trzy lata tak wytrzymać” he, he. Ponadto bez prądu stoją pociągi – zwłaszcza te wiozące pomoc dla pajaca z Zachodu. To wywołało rozpacz Morawieckich i morawieckopodobnych, ponieważ liczyli na to, że będą w nazizm banderowski pompować „pomoc”, czyli moje pieniądze bez końca, żeby zrujnować mnie oraz innych ludzi, którym żydobanderowska Upadlina koło chuja lata. A tu dupa, bo pociągi stanęły i nawet jeśli Chochoły zaprzęgną do tych wagonów świnie no to i tak pociągi utknięte w szczerym polu są wystawione na atak rakietowy w dowolnym momencie.
Rozjebanie tych ukraińskich transformatorów to był genialny ruch generała Armagedona. Bo czego jak czego ale posowieckich transformatorów nie ma dostępnych na całym Zachodzie. Nigdzie! Zawsze myślałem, że u plemienia handlowego jedynie prawdy nie ma na magazynie. A tu się okazuje, że mają też deficyty transformatorów, bo rabin źle odczytał naskrobany na skórce z napletka starożytny talmud i nakazał produkować im transwestytów zamiast transformatorów. Tak czy siak to jest więc dostępne jedynie w Rosji. Żadnej pomocy dla kokainowego klauna na tym polu zatem nie będzie. Będzie coraz zimniej i coraz ciemniej. Kolejnym ruchem generała będzie zapewne szybka ofensywa zimowa. Jak już zmobilizowani dotrą na linię frontu razem z nowoczesnym sprzętem. Dlaczego? Rosjanie bowiem mają niebywałe doświadczenie w zimowych ofensywach i największe na Ziemi doświadczenie w niszczeniu Chazarów oraz chazarskiego nazizmu. Zachód natomiast oraz sami Chazarzy mają zerowe doświadczenie w niszczeniu Rosji. A jako, że historia lubi się powtarzać, kto wie czy pajac dotrwa do wiosny.
Na razie Chochoły taplają się w swoim środowisku naturalnym – głębokim po pas zimnym błocie. Jak to przymarznie to chyba się prawdziwa wojna zacznie… taka na pełną skalę – z bombowcami i tak dalej.
Dla nas Polaków zniszczenie reżimu tego błazna może się okazać pomyślne, bo rozżalony na cały świat narkoman być może na do widzenia ujawni materiały z ukraińskich burdeli dla pedofilów w ramach żydowskiego: „co żem ci dobrego zrobił że mnie tak nienawidzisz?” On już tyle razy gryzł rękę, która go karmiła, że to jest nawet prawie pewne. To tylko roszczeniowy narkoman w końcu – wystrugana z banana postać z kreskówki – o zerowej wiedzy militarnej.
Rosjanie powinni go żywcem schwytać, ubrać w czapkę Napoleona, zamknąć w klatce i obwozić po całej Rosji z „wykładami” dla ludzkości. Jakby bilety na klauna sprzedawać po rublu to raz dwa zebrano by środki na odbudowę Ukrainy. A jakby później dostawić drugą klatkę z Kaczyńskim to i na odbudowę Polski znalazły by się fundusze, bo obejrzeć takie kurwa kuriozum jak mlaskający Karaluch, to waliłyby pielgrzymki nawet z Etiopii.

4. Wielki czarny pan przybył wytresować swojego żyda:

(tłumaczenie z miniaturki)

  • Powiedz to jeszcze raz.
  • Ukraina jest suwerennym państwem.
  • Dobry chłopak.

Nota bene dużo murikańskiego hejtu ostatnio jest na Bitchucie pod adresem Polaków. To oczywiście robota żydów. Że Polacy są jak Ukraińcy: pederaści, naziści, że obozy (!) i tak dalej. Gaszę to dziadostwo „Ale nami w Polsce nie rządzą czarnuchy” co wywołuje u murikańskich debilów napady amoku, bo niestety nie mają na to żadnej odpowiedzi. He he oni nawet nie mogą słowa „czarnuch” używać 🙂

5. Super duper gwiazdor kopania w skórzaną piłeczkę – jakiś Ronald, Ronaldo czy inny Ronaldinio – iska się publicznie z wszy łonowych, które potem zjada ze smakiem, ku uciesze gawiedzi.
https://vidmaxviral.com/video/215997-football-superstar-cristiano-ronaldo-reaches-down-his-shorts-and-eats-whatever-he-pulls-out

6. Na Czarnym Lądzie ciężarówka z drewnem wzięła się za problem z przeludnieniem.

Szokujące jest, że kamery mają tam na ulicach lepsze niż USA na misjach kosmicznych.

7. Koleś dostał bykiem. Śmiesznie, bo od byka.
https://vidmaxviral.com/video/215994-dude-finds-out-the-hard-way-you-mess-with-the-bull-you-get-the-horns

8. W mediach głównego szamba amok: Rosjanie uciekają z frontu, rosyjskie samoloty masowo strącane, stan Putina jest krytyczny, ukraińskie dzieci są do Rosji porywane i tak dalej.
Hmm… ten kto czyta ścierwomedia w psychiatryku się nie uśmiechnie.
Te schizofreniczne barany zobaczyliby prawdziwą wojnę, gdyby naprawdę zabrakło łagodnego i wyrozumiałego Putina.

9. Ciężarówka pełna mięsa otrzymuje Krasnopol.

10. Milicja zakończyła spektakularną porażką poszukiwania Jaworka.
https://www.planeta.pl/Kronika-policyjna/jacek-jaworek-nie-zyje-policja-koniec-poszukiwan-23-11-2022
Czarnowidz Jackowski nawet nie rozpoczął poszukiwań, co nie jest żadną niespodzianką, ponieważ oszołom wkracza tylko tam gdzie ciało już znaleziono.

11. Królowa nauk miała owocny tydzień.

12. Ukraiński czołg zapędził się za blisko Wagnera i dostał z moździerza.

13. Piraci z ukraińskich Karaibów chcieli się przeprawić nocą przez Dniepr w niedobrych zamiarach ale zanim się zaokrętowali zostali zdepiratowani.

Nie wiem co oni chcieli osiągnąć na paru motorówkach ale wiem, że ktoś ich uparcie wysyła na misje samobójcze skazane ze względu na rzekę na niepowodzenie. Nie ma żadnych szans na sukces jakaś piesza ofensywka więc po co to? Nawet z czołgami daleko by nie zajechali ale na piechotę to już jakaś groteska. Rosyjski brzeg jest dużo wyższy i do pilnowania rzeki w zupełności wystarczą wielkokalibrowe karabiny maszynowe albo snajperzy. Tam nawet artyleria nie jest w sumie potrzebna.

14. Chochołka bardzo ubliża klaunowi Zelenskiemu, jego żonie i ich cielakom, co oznacza, że plan Rosji na zmęczenie Ukraińców działa znakomicie, bo jak tak dalej pójdzie, a pójdzie bo nowych transformatorów nigdzie nie ma, to oni sami obalą banderowsko żydowski reżim.

15. Żydowski klaun nie słuchał się Murikanów no więc Murikanie zaczęli głośno rozmawiać o zbrodniach wojennych żydowskiego klauna, bo jak znam życie kombinują nad usunięciem kokainowego pajaca.
https://rusvesna.su/news/1669483123
Łaska pańska na pstrym koniu jeździ. Murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść…

16. Karma coraz szybciej działa. Jedyny „ocalały” z 80 brygady, w której zamordowano jeńców rosyjskich. 40 zostało zabitych a jego porzucono – znaleźli go Rosjanie. Dla potomności zarejestrowano jego ostatnie chwile, bo był śmiertelnie ranny i wyglądał jakby jakiś czołg przejechał mu po kolanach.

17. Chochoły w swoim chlewnym środowisku naturalnym raczej nie przetrwają do zimy. Niektórzy już mają kaszel…

18. Mycie okien na 92 piętrze jeszcze nigdy nie było tak piękne dopóki nie zabrali się za to Azjaci.
https://vidmaxviral.com/video/216012-window-washers-get-slammed-against-a-skyscraper-92-stories-above-shanghai

19. Rosyjski sposób na transwestytów.

28 listopad 2022

Po entuzjastycznym przyjęciu nowych zasad 🙂 rozpoczynamy nowy wspaniały dzionek na naszym wesołym padołku. Jeszcze co prawda nikt, nigdzie i nigdy nie próbował metody „jednego posta dziennie” ale widzę, że wszystkim pomysł bardzo się spodobał: bo kto miał się ucieszyć się ucieszył a kto wkurwić wkurwił. Jest to całkowicie nowatorski patent na troli więc na pewno doskonale zadziała zanim coś na to będą w stanie poradzić. Kiedyś na farmach płacili za każdy wpis, więc teraz nawet pięciu centoszekla nie da się u bacy zarobić. Dramat. Na długo będą bezradni, bo z braku precedensu nie mają na to jeszcze żadnych procedur  – niejedna bania resortowa się teraz zrobi czerwona od zadrapania. I nie jedna dupa będzie swędziała 🙂
I mała uwaga dla nagle martwiących się o bloga – ojoj co to teraz będzie – he he ja się o nic nie ubiegam kochane trolle i o żadną popularność się nie staram. Ludzie tu nie zaglądają żeby bacy zrobić popularność tylko dlatego bo prawda o Upadlinie jest w zakłamanych czasach bardzo popularna. I z tego prostego powodu nie muszę nikomu się przymilać tylko mogę robić swoje w sposób jaki ja uważam. Wam też wolno. A skoro ja mogę robić wpis na blogu średnio raz dziennie – wy też na pewno dacie radę.

1. Greta po tym jak się okazała z domu Rotszyld, teraz okazuje się kolejnym plagiatem – skradzionym przez żydów pomysłem, który przedstawiają jako swój własny. 27 lat przed Gretą, bowiem na tę samą nutę nadawała po ONZ-etach zupełnie inna dziewczynka „zatroskana” nie kokardkami i lalkami lecz… klimatem. Nazywała się Severn Cullis-Suzuki.

W ten sam sposób namolnie lansowali teorię ewolucji. Pierwszym, który ją ogłosił nie był wcale Darwin ale dziadek Darwina – też żydomason. Jednakże za pierwszym podejściem została okrutnie wyśmiana oraz powszechnie zignorowana. Powrócono do niej ponownie jak żenada wycichła i młody Darwin ogłosił ją ponownie jako własną.

2. Prócz rekomendowanej przeze mnie kilka dni temu recenzji filmu Zmarli Nagle ze strony kolesia z covidbloga pojawiła się kolejna na temat tego filmu. I czytamy tam to samo co i ja zauważyłem, czyli że wartościowe kilka minut (o skrzepach) zasypano ponadgodzinnym gównem typu Wielka Stopa:
„Zmarł Nagle” to typowy śmieć od Stewa Petersa – to ten sam facet, który zdyskredytował nas śmieciami typu „COVID to jad węża”.
W początkowym montażu filmu, przeplatanym klipami dotyczącymi nagłej śmierci ludzi, widzimy obrazy i klipy związane z: MK Ultra, CIA i Projektem Mockingbird, Lee Harveyem Oswaldem i zamachem na JFK, zielonymi ekranami ze ścięciami ISIS i Zełenskim zielone ekrany, kłamstwa George’a W. Busha, broń masowego rażenia w Iraku, słowa „Teoria spiskowa”, Alex Jones w kapeluszu z folii aluminiowej, przedwczesne doniesienia BBC o zawaleniu się budynku WTC 7, nagrania z lądowania na Księżycu, UFO, Wielka Stopa i coś, co wydaje się być potworem z Loch Ness.”
Cała recenzja w linku:
https://jackanapes.substack.com/p/died-suddenly-is-typical-trash-from

Natomiast cały film Zmarli Nagle z polskim lektorem jest tu – wrzucam ale z zastrzeżeniem, że warte obejrzenia jest w nim jedynie to od 45 do 55 minuty – reszta to męczenie dupy – pusty bełkot dla ociężałych umysłowo oraz „Wielkie Stopy” nie związane nawet teoretycznie ze „zmarłymi nagle”…

https://rumble.com/v1wld30-died-suddenly-lektor-pl.html

3. Tymczasem kolejny streamer wykonał „piruet śmierci”, czy tam „walkę z demonem” przed zgonem na żywo w Korei.
https://vidmax.com/video/216163-young-healthy-korean-streamer-does-that-creepy-death-twirl-before-dying-suddenly-during-livestream
Oni najwyraźniej czegoś się panicznie boją ale dzieje się to tak szybko, że nie ma szans aby któryś z wykonawców o tym co „widzi” zdążył opowiedzieć.
Być może umierający widzą więcej? Bo na pewno nie wszystko jest dla ludzkiego oka dostrzegalne. Była kiedyś niezła afera jak wynaleziono noktowizor na podczerwień. W świetle podczerwonym piloci zaczęli widzieć mnóstwo demonów (lecących obok śmigowców na pole walki, chyba żeby się pożywić) i niejeden pilot się w gacie zesrał jak je zobaczył. Z tego właśnie powodu ostatecznie zmieniono kolor w noktowizorach z czerwonego na zielony – w którym tego typu spraw nie widać. Czerwonych chyba nawet zabroniono produkować. Może więc zaszprycowani zmieniają sobie percepcję, a może to tylko efekt umierania. Ja wiem jedno: u tych którzy wzięli prawdziwy preparat na covida charakter się zmienia – szczepany stają się wrednymi chujami. To smutny fakt i prawdziwy. Oni już nie są tacy jak przedtem.

4. Nowość w sporcie. Kręgle 3D

5. Klaunowe „punkty niezłomności” dzięki którym Chocholand sprawnie przeszedł z epoki jądrowej do epoki piecyków na drewno, dzięki którym droga postępu wiedzie już prosto do świetlanej ery samochodów na parę… kucyków.

6. Fachowo przeprowadzone świniobicie pod Awdiejewką.

7. Pocieszny Chochoł robi jakże patriotyczny rytuał nacierania się błotem.

Wybrane komentarze:

  • Szczęśliwy jak świnia w błocie.
  • Nie został zmobilizowany, bo nie mają okopów na jego rozmiar.

8. Dwóch Chochołków otrzymało bezpośredni bilet do Bandery. Chyba potracili podczas podróży głowy, bo coś okrągłego na bok się przeturlało.

9. Jeszcze jedna kompilacja zmarłych nagle covidianów.

Zmarłych nagle przybywa w piorunującym tempie.

I jeszcze jeden prawidłowo wykonany skecz z czaszką:

Zauważyłem, że ten skecz bardzo mocno preferowany jest przez kobiety, bo faceci zdecydowanie wolą złożyć się jak fotel ogrodowy.

I jeszcze jedna kompilacja covidiotów, którzy „doktorom” Morawieckim zaufali.

10. Kolejna brawurowa akcja ewakuacja.

11. Poważna przebudowa ukraińskich pozycji na frontowej miedzy.

12. W Chinach nie żartują tylko biorą się za testy covidowe od dupy strony.

13. Jakiś ptasiek się gdzieś objawił. Nikt nie wie dlaczego nie machał skrzydłami. Przecież bez machania skrzydłami to nie mogło wypalić. Na całe szczęście chodnik zamortyzował upadek.

14. Dzicz z Maroko w Belgii świętuję wygrany mecz Maroko – Belgia.

Hmm… jak Jarek wygra wybory to chyba też będzie świetowanie…

15. Wiadomości duszpasterskie. Czujna matka w porę dostrzegła jak demony opętują 11- miesięczne i 3- letnie dzieci i bez wahania je zadźgała nożem. Zlikwidowała aż dwa diabły jednocześnie. Za ten dobry uczynek zostanie santo subitą uznaną przez Watykan.
https://vidmax.com/video/216177-american-horror-story-woman-stabs-her-very-young-boys-to-death-says-they-were-possessed-by-demons
Antychryst może nadejść w każdej chwili – jeśli masz katoliku dzieci, kup nóż i zachowaj czujność.

16. Podczas blokady srovidowej w Chinach 10 osób spaliło się żywcem nie mogąc opuścić zamkniętych od zewnątrz mieszkań w wieżowcu.
https://vidmaxviral.com/video/216023-10-people-burned-to-death-in-chinese-high-rise-after-ccp-locked-them-in-during-covid-lockdowns

17. Nic nie daje takiej ulgi na spalonej słońcem farmie jak odrobina świeżej wody.

Robiąc mułami odwiert koleś musiał trafić na szambo albo centralnego kolektora.

18. Naukowcy postanowili sprawdzić co będzie jeśli napompować uroczą pulpetkę helem. Czy pofrunie jak balonik? Przyświecało im też znalezienie odpowiedzi na pytanie: co może pójść nie tak?
I no cóż, okazało się że pulpetka może polecieć, owszem ale jak sterowiec, ponieważ jakieś nieodkryte jeszcze prawo fizyki ciągnie ją jak szatan w kierunku zlewozmywaka.
https://vidmaxviral.com/video/216015-if-you-think-helium-makes-heavy-things-lighter-think-again

19. Kibice Angli i Walii odbyli spotkanie towarzyskie na Teneryfie.