Szybkie Wieści… 74

penicylyna

 

21 grudzień 2022

1. Zelenski sprawnie zutylizował ponad 50 tysięcy Ukrainek. Były i nie ma. No trudno…
Nadesłał Jurka drugi kebab, dzięki 🙂
https://t.me/RuskiStatek/18279

2. Ciągnie się sprawa ukraińskiego prezentu dla Szymczyka z polskiej milicji. Szymczyk ma do swojej dyspozycji tysiące Ukraińców w polskiej milicji ale zamiast ich przysłać z odsieczą na Donbas to wystawia ich ciągle do ochrony miesiączek Kaczyńskiego lub, żeby robili za żywopłot wokół jego nory. Nawet pedo Joe nie ma takiej obstawy jak Karaluch. To musiało zaboleć banderowców.
Banderowiec Bondar, który obdarował Szymczyka będzie za to odpowiadał. Zrobili mu sprawę, dostanie awans, a potem będzie po sprawie.
https://rusvesna.su/news/1671544590

3. Była australijska posłanka, dr Kerryn Phelps, ujawniła, że ​​ona i jej, hmm… żona doznały poważnych i trwających obrażeń w wyniku szczepionek Covid, jednocześnie ujawniając, że prawdziwy wskaźnik zdarzeń niepożądanych jest znacznie wyższy niż uznano. To z powodu zaniżania zgłoszeń oraz gróźb ze strony organów nadzoru medycznego.
„Jest to problem, którego byłam świadkiem z pierwszej ręki z moją żoną, która w ciągu kilku minut doznała ciężkiej reakcji neurologicznej na swoją pierwszą szczepionkę firmy Pfizer, w tym pieczenie twarzy i dziąseł, parestezje oraz drętwienie dłoni i stóp.”
https://www.newswars.com/top-australian-doctor-reveals-she-is-vaccine-injured-and-says-doctors-are-being-censored/
A moim zdaniem to nie jest żaden problem, ponieważ środowiska LGBTHIV – skoro uwierzyły w gender, pederastię i inne zboczenia – najeżą do najgłupszych bo nie korelują tego że pedalstwa w przyrodzie nie ma. To znaczy jest ale ekstremalnie małe i jeśli już taki błąd gdzieś wystąpi to się samoczynnie eliminuje z puli poprzez brak potomstwa. A więc ci, którzy w naturę nie wierzą ale w telewizor, oczywiście pobiegli jak pierdolnięci po zabójcze szpryce. A jako że ponad 95 % zboczków z LGBTHIV jest w pełni wyszczepiona – oni już nie stanowią dla zdowych na głowę żadnego problemu, ponieważ dzieki im samym on się samoczynnie rozwiązał.


4. Koleś zrobił eksperyment medyczno naukowy, żeby zobaczyć jak jego krew zareaguje na szczepionkę zanim się dostanie do organizmu – no i wyszedł efekt podobny do tamtego z filmu Coś Johna Carpentera. Interesujące – zwłaszcza dla szczepanów, bo już mogą zobaczyć co się dzieje w ich ciałach 🙂

5. 13 – letni piłkarz zmarł nagle podczas meczyku w Hiszpani. Czarny był więc BLM nie będzie toczył piany. Ludobójstwo trwa…
https://www.thegatewaypundit.com/2022/12/13-year-old-football-player-drops-dead-game-spain/

6. Spornoje. Lotnictwo, artyleria i inwentaryzacja powykonawcza.

7. Rosyjscy specjaliści oprowadzają po amerykańskim biolabie, w którym Ukraińcy robili za króliki doświadczalne i szczury laboratoryjne.

8. Wyższy poziom kultury dla nielegalnych emigrantów. Dwóch Wenezuelczyków było podejrzanych o zrzucenie peruwiańskiego nastolatka z mostu. Po krótkim przesłuchaniu też się z mostu przelecieli…
https://vidmax.com/video/216635-this-is-how-illegals-are-dealt-with-in-other-countries-graphic

9. Kiedy tłusta dziwka wstrzymała ruch, żeby sobie potrząsać dupą do kamerki, natychmiast pojawia się Superman…
https://vidmaxviral.com/video/216449-loose-floozy-seeking-attention-sure-did-find-it

10. U Chochołów nowa obrona przeciwlotnicza. Na wypadek gdyby znowu jakiś Kaczyński chciał się rzucić na nich z nieba.

11. Murikańska haubica została fachowo zamaskowana przed wzrokiem Rosjan.

12. Wygląda, że nie dla wszystkich Ukraińców idących na front wystarczyło mundurów.

 

22 grudzień 2022

1. radekNa dobry początek wiadomości z dupy. Radek wyszedł po chleb i nie wrócił. Przeżył pandemię, komunę, większą połowę Kaczyńskich a zabił go oblodzony chodnik. Poza tym był bardzo dobry z niego człowiek, prowadził zdrowy tryb życia, mało palił, prawie nie pił i troszczył się o babcię. Znaczy mieszkał u babci.

https://wiadomosci.wp.pl/mezczyzna-zginal-na-oblodzonym-chodniku-w-warszawie-rodzina-zabrala-glos-6846923477461856a

Morału nie ma i nie będzie, bo prócz babci kompletnie nikt Radka nie znał. Jedyny wniosek jaki mi się nasuwa po tej „informacji” to taki, że mieszkanie z babcią może zabić.

2. W TVN w tym roku nie będzie uroczystych obchodów urodzin Adolfa Hitlera. Zmarł bowiem tak bez rozgłosu grupenfuhrer Mariusz Walter – założyciel stacji – redakcja spaliła go w krematorium.
Nadredaktor Walter przez komin opuścił budynek.
Cała relacja z wynoszenia urny zawierającej popioły Waltera – dużo dokładniejsza niż z Lądowania Pod Smoleńskiem, bo co do minuty – dla dociekliwych w linku:
https://www.se.pl/wiadomosci/exclusive/pogrzeb-mariusza-waltera-relacja-z-uroczystosci-zdjecia-aa-fzPn-kV2a-Yzm5.html
Kończąc wiadomości z dupy należy dodać, że nawet Tomasz Lis słynny z programu „Co Z Tą Polską?” natychmiast przerwał eksperymenty medyczne, do których się zgłosił, żeby urnę z popiołem Waltera pożegnać.
Co Z Tym Lisem? – zastanawia się teraz cała Polska. Bierze te czwarte wzmocnienie czy w kulki będzie leciał?
Założyciel TVN Mariusz Walter na szczepieniach przecież się nie opierdalał – ba, załatwił je sobie poza wszelką kolejnością. Na krzywy ryj. Z puli tak zwanych: „dodatkowych 450 szczepionek dla aktorów i celebrytów”.
Taaa daaa!
Lista tych odszczepionych wówczas z Walterem celebrytów w linku:
https://radiokierowcow.pl/artykul/2651851

Wszystko po to żeby jak podaje powyższe źródło gładko wejść do „fazy trzy”, czyli jako królik doświadczalny poświęcony dla ludzkości.
FAZA IIILeszek Miller, Krzysztof Materna, Wiktor Zborowski, Krystyna Janda, Marek Seweryn, Edward Miszczak, Michał Bajor… oraz inni. Aleja gwiazd normalnie. Pfizer Uber Alles.
A jako, że sam Mariusz Walter nie czuł się wówczas niczemu winny – no to w sumie spoko, bo ja też się nie poczuwam:
https://www.money.pl/gospodarka/szczepienia-na-covid-19-mariusz-walter-nie-czuje-sie-na-tyle-winnym-zebym-rozwazal-jak-sie-powinienem-zachowac-6593877939260192a.html

Został przecież powiadomiony przez swojego lekarza, że jeśli tylko mocno się pośpieszy i zdąży w ciągu godziny to znajdzie się dla niego zastrzyk. No i Walter łyknął jak pelikan. Popędził tak szybko, szybko żeby tylko zdążyć. Zdążył.
https://wiadomosci.dziennik.pl/media/artykuly/8058570,mariusz-walter-anna-cieslak-szczepienia-szczepionka-koronawirus-wum.html

Nie wiem jak inni, ale ja się po uszy zakochałem w Pani Karmie.
No i zaczynam być coraz bardziej zazdrosny…
Zastanawiam się teraz ilu z tych, którzy wówczas nie zdążyli uda się na Ukrainę, żeby „zdążyć ją obronić przed rosyjską agresją”?
Zasady są wciąż bowiem dokładnie takie same tylko okoliczności nieco inne. Ale „świat oparty na zasadach” w dalszym ciągu pozostaje niezmienny – żydy wodzą na pokuszenie a zaraz potem utylizują naiwnych. Na przemysłową skalę.
Nie podarowali TVN urodzin Adolfa Hitlera – czy ktoś myśli że podarują komukolwiek Banderę?
Bo ja myślę, że wytną co do sztuki wszystkich którzy wspierają lub wspierali ukraiński faszyzm. Tylko po to przecież uny go tam wytworzyły.
Hehe, Andżejowi to chyba na finał Agata osobiście mu ampułkę poda. A Morawieckiemu mame Iwona. Pani Karma na pewno czymś zaskoczy – może po nowym roku weźmie się za Polsat?
Tymczasem nadredaktor naczelny z Newsweeka Tomasz Lis przyjmuje jak pojebany preparaty i dziale „zdrowie i nauka” zachodzi w lisią głowę: dlaczego ludzie nie chcą się szczepić skoro on dał dobry przykład:
https://www.newsweek.pl/zdrowie-i-nauka/nauka/covid-19-skad-sie-biora-antyszczepionkowcy/hwqm64g

Żaden ekspert z Newsweeka nie wie dlaczego. A ilu ekspertów tylu teoriów.
A dlaczego nie wiedzą?
A no bo tu potrzeba profesora z telewizora a nie eksperta z gazety której nikt nie czyta.
Normalnie nie mam już sił tego komentować, dupa ze śmiechu odpada…

3. Stan poczciwego Bena Fulforda bardzo się pogorszył, zauważyłem niedawno. Nawet jak na żydowskiego trola zaczyna mieć niepokojące odpały ostatnio.
Niedawno, bowiem razem z resztą „patryjotów” wyjechał z wersją, że Trampka im wzięto i podmieniono. Oryginalny Trampek był rzekomo przeciwny szczepieniom, natomiast podróbka Trampka była za szprycami. No i mam teraz deja vu, bowiem to zupełnie jak u naszego Bolka, który też był zawsze za a nawet przeciw.
Poczciwy troll Fulford leci więc z koksem, który do pieca podsypał: fałszywy Trampek wypuszcza karty kolekcjonerskie dla idiotów, popiera pedałów, itp, itd. Natomiast oryginalny Trampek nie popiera pedalstwa. On popiera… no właśnie – nigdy nie napisano kogo???
Czekam zatem, aż poczciwy Ben Fulford i jego palce z których wysyssa „wywiadowcze przecieki”, ustalą czy to fałszywy Trampek, czy oryginalny przez całych kilkadzieisiąt lat przyjaźnił się z Dżefrejem Epszteinem? Hę? No który z Trampków ożenił się z Melanią – pochodzącą z dziewczęcego chórku Dżefreja? Oryginalny Trampek, czy tamten fałszywy?
Te sranie w banię ma jednak swoje zalety – bo się jak wesz na grzebieniu okazuje, że oprócz aktora ze spalonego teatru Trampka – udawana, fałszywa opozycja nic już więcej nie posiada do zaoferowania. Dlatego obstawiają na starego konia, który już żadnej gonitwy nigdy nie wygra. Innej szkapy po prostu nie mają.
Poza tym u Bena wszystko po staremu, czyli „w porządku”: sojusz ziemski wygrywa, już, już mafia chazarska upada (ona tak już, już z 10 lat codzienie u Bena bowiem upada), budzi się imperium Inków, statek matka Plejadan się zbliża i już byłoby dawno zwycięstwo tylko fałszywy Trampek nagle zaczął Plajadanom bruździć…
Link do poczciwego Bena – na dole w komentach.

4. Zatroskane zdrowiem ludzkości WHO stwierdziło że 1/4 Ukraińców jest chora na głowę. Jakieś 10 milionów.
https://rusvesna.su/news/1671628064
To pewnie ci, którzy uciekli przez Zelenskimi do Rosji albo poddali się do niewoli. No i zgaduję że 4/4 żydów z Palestyny nie jest chora na głowę…

5. Rosja w przyszłym roku podnosi wiek poborowy z 18 do 21 lat.
https://rusvesna.su/news/1671627419
Jak znam życie, Morawiecki w ramach sankcji podniesie Polakom wiek emerytalny do 81 lat. To będzie kolejna dobra zmiana – Polacy sobie dłużej popracują a on i prezes będą dłużej kradli…

6. Będą tak sobie beztrosko kradli aż ktoś przyjedzie i nieco zmniejszy im strefę komfortu. Ktoś, kto uwielbia zapach smażonego boczku o poranku.

Bo jak Naród sugeruje im subtelnie: „wypierdalaj” a toto nie rozumie…

7. Murikański naród też najwyraźniej zabrał się wreszcie za swoje świnie. W bieżącym roku padł rekord: w 2022 roku na służbie zastrzelono 323 świnie z policji. Te, które zawsze mordowały nieuzbrojonych ludzi bezkarnie. 87 było na nie zasadzek, celowo zaprojektowanych tak żeby świnie w nie wpadły.
https://www.rt.com/news/568682-us-police-deaths-rise/
Brutalna i bezsensowna przemoc rodzi uzasadnioną nienawiść. Palestyńczycy znają temat od bardzo dawna.

8. Tymczasem ukraińskie siły powietrzne odleciały na przegląd techniczny. Szoszon pyta: „szo tam z nim nie to?”
Ano trzeba „u nieho” sprawdzić olej, zrobić rozrząd, zawory, wymienić uszczelkę pod głowicą i dać opony zimowe, bo na drogach jest już ślisko.

9. Jeszcze jeden kozak się objawił na Upadlinie. Zaczyna się jak z Azowem, najpierw tak:
https://t.me/RuskiStatek/18408
Nadesłał LeonZawodowiec, dzięki 🙂
… a potem kozak z Tiktoka spotyka dużych chłopców i się (w najlepszym razie) chochołowanie kończy tak:

10. 50 nowych T-90 dotarło już do Ługańskiej Republiki. Jutro, jak tylko wstanie, generał straży przemysłowej Skrzypczak powie: „to niemożliwe!”

11. Ukraińskie czołgi tymczasem przechodzą głęboką modernizację pod kątem bojowym. Inżynierowie z Rosji montują w nich moduł pasażerski z napędem rakietowym.

12. Chochoły. Martwe Chochoły.

13. Na Białorusi trwa koncentracja rosyjskiego sprzętu. Chyba świąteczna impreza się gdzieś w okolicy szykuje.

 

14. Prezydent Putin uruchomił największe pole gazowe w Rosji. Z Mateuszem się polem nie podzielił.
https://rusvesna.su/news/1671628755
Myślę, że teraz jak cena gazu spadnie z 1.5 euro miesięcznie do nieco ponad jednego – nie wszyscy sobie z tym ciężarem poradzą. Nie wszyscy Niemcy. Oni już się zaczynają przyzwyczajać do takiej ceny za metr sześcienny i mogą kolejnej obniżki w Rosji nie wytrzymać. Na naszym podwórku natomiast Iwona Morawiecka chyba nieco lepiej przez ten proces przejdzie niż Mateusz, bo jak powiadają: „kiedy gruby schudnie, chudy z głodu zdechnie.”

15. Polowanie na świnie. Żywe lub martwe.

https://www.bitchute.com/video/J06xWgHIB0Rg/

 

16. Samozwańczy król żydowskich żebraków pojechał do pedo Joe po jałmużnę. Pedo Joe obwąchał go i poklepał.

 

17. Murika. Jeszcze jeden wykolejarz wymusił pierwszeństwo na przejeździe dla ciężarówek. Ależ tam narobił bałaganu… będą to sprzątać do nowego roku…
https://vidmaxviral.com/video/216491-massive-train-derailment-in-chattanooga-tennessee-rattles-the-earth-as-car-after-car-derails

Zainspirował go chyba ten wczorajszy z Belgii, który też wymusił pierwszeństwo na przejeździe dla ciężarówek. Winny był oczywiście wykolejarz.

 

23 grudzień 2022

1. Stara torba Nancy Pelosi nazwała kiedyś Vołodomora Nazilenskiego „Kierenski”, więc pedo Joe teraz nazwał go „Bilenski”, żeby żebrak z Ukrainy wiedział gdzie jest jego miejsce. Filmik w linku:
https://rusvesna.su/news/1671693102
Jak się Volodomor już że wszystkimi starcami przywitał udali się razem do biblioteki kongresu, wciągnąć kreskę, potrzymać się za ręce i laptop Huntera Bidena sobie razem poczytać.

2. Niemieckie dane ubezpieczeniowe ujawniają, że w Szkopach codziennie umiera 88 w pełni zaszczepionych osób. Umierają sobie zgodnie z nową świecką tradycją: nagle i nieoczekiwanie. Dziś są – dumnymi „zaszczepiłem się i nic mi nie jest” – jutro ich nie ma.

https://www.thetruthseeker.co.uk/?p=262626

3. Trampek, który się odgrażał że po banie na tweteerach i facefuckach stworzy własne „niezależne” media, stworzył. Na niezależnych Trampka mediach, niezależnie czy ktoś jest przeciwko „szczepionkom”, czy ujawnia że to broń biologiczna, Trampek go banuje.
Poczciwy Ben Fulford za tydzień napisze, że to fałszywy Trampek i poprze go w tym stanowisku oczywiście cała społeczność o nazwie Płaska Ziemia.
A ja tak sobie myślę, że jeśli po tych ostatnich dwóch latach ktoś jeszcze nie rozkminił prawidłowo Trampka „po owocach” – to jako kretyn w pełni sobie na niego zasłużył, bo nawet jak mu kiedyś Trampek splunie w twarz i zawoła: „hej debilu, jestem pedofilem, satanistą i syjonistycznym popychadłem” to on „wytłumaczy” sobie natychmiast, że to jakiś inny – podmieniony – Trampek. A stary Trampek nadal jest ok 🙂

4. Rumuńska delegacja rządowa z ministrem badań, innowacji i cyfryzacji Sebastianem Burdują odwiedziła Mołdawię. Ponieważ przybyli w skradzionym we Włoszech samochodzie strażnicy graniczni musieli skonfiskować samochód.
https://t.me/pl_news_front/8252
cygan
Po wyjściu rumuńskiej delegacji trwa sprawdzanie czy liczba kurczaków się w Mołdawi zgadza.

5. Bachmut. Murikańscy najemnicy kręcą się jak gówno w przeręblu, czekając aż ich zmieli maszynka do mięsa.

Chcieli pojechać sobie na safari więc są na safari. Zwierzyną.

6. W Ugledarze też nie ma opierdalania się na tyłach i robienie filmików dla Tiktoków. Tam też Chochoły się zużyły więc najemników rzucono na pierwszą linię. Co ciekawe, widać że miejscowi cywile mają ich generalnie głęboko w dupie… a dziwne bo hitlerowskich Niemców kochali…

7. Dziadek Mróz już rozdaje niecierpliwym banderowcom prezenty.

8. „Wędrowne świnki postanowiły na zimę urządzić się w przytulnym chlewiku. Tymczasem myśliwi cierpliwie zaczekali aż świnki wejdą do środka i wtedy…
… wtedy rozpoczęło się świniobicie.”
Czytała Christina Czubuwnaja.

9. Zbieranie martwych Chochołów i ich uzbrojenia. To ci szczęśliwi, którzy nie będą nawozem tylko dostaną od Vołodomora Zelenskiego urnę lub trumnę.

10. Chyba jest nowa świecka tradycja – przebijanie opon Ukraińcom. Tym razem nie w Jew Jorku tylko w Niemczech.

11. Kiedy Vołodomor pierdolił, pedo Joe uciął sobie drzemkę, żeby nie użyć słowa przysnął. Picie z Nancy Pelosi i wąchanie z Vołodomorem Nazilenskim może człowieka zmęczyć…

12. Płaskoziemcom „zgasła” gwiazda przyklejona do firmamentu. Odważny człowiek poszedł wymienić żarówkę do nieba, żeby społeczność płaskiej ziemi nie doznała amoku, histerii lub fali samobójstw.
Myk pyk i już wszystko działa absolwenci szkoły z płaskim dachem. Wszystko jak trzeba znowu świeci.

13. Niezłe filmy wyświetlają w portugalskich pociągach na tych dużych ekranach LCD…

14. Tiktokowy przygłup Wang dla popularności wpierdala żywe owady. Z chińską osą wyszło mu jednak kiepawo.
https://vidmax.com/video/216705-man-eats-big-wasp-and-pays-dearly-for-it

15. Kibicom w Maroko ktoś chyba urządził koniec gazowego świata w ramach obchodów mistrzostw świata. Oni lubią ogień i podpalanie. Niech się w Maroko cieszą.

 

24 grudzień 2022

1. Świąteczne życzenia dla banderowców od Mateczki Rosji.

2. Murikańscy turyści, którzy polecieli na Hawaje wyszli na tym nieco tylko gorzej od tych, którzy wyjechali na ukraińskie Karaiby.
Po drodze mieli turbulencje i musiało wyglądać zabawnie kiedy tak obijali twarz o sufit.

3. Wizyta Vołodomora na dywaniku u murikańskiego pana dobiegła końca.

Wyżebrał u pedofilów i handlarzy kokę, pieniądze i broń. Na zakończenie został przez zombich obwąchany, poklepany i wypalcowany.
Nadesłał Michał, dzięki 🙂
biden i klaunWracając do Mordoru Vołodomor zatrzymał się w Polsce żeby się spotkać ze swoim ukochanym Andżejem Dudą. Agata ze względu na możliwość transmisji małpiej ospy, do końca roku będzie Andżeja uważnie obserwować lecz nadal nie dopuszczać.
https://rusvesna.su/news/1671768242

4. Babcia wzięła drobinę i się zabrała do roboty. 4 – latek uratował dupę babci przed totalnym stłuczeniem.
https://vidmaxviral.com/video/216528-quick-thinking-4-year-old-saves-grandma-hanging-from-a-beam

5. Murikańscy komandosi przechodzą u miejscowych instruktorów specjalistyczne szkolenie na wypadek gdyby klaun miał znowu pomysł na kontrofensywę i przyszło im przeprawiać się zimą przez Dniepr.

6. Najnowsza część Mortal Kombat pt. A Niech To Gęś Kopnie.

7. Wiadomości kulturalne. Zmarła nagle pisarka książek. Ze Szczecina. Katarzyna Huzar – Czub. Zamiast płatków uszu miała dwuczłonowe nazwisko. Jedna z unych więc. Nie podano przyczyny śmierci kulturalnej Katarzyny nie wiadomo więc czy zmarła na pfizera czy modernę.
https://ksiazki.wp.pl/zmarla-katarzyna-huzar-czub-autorka-i-ksiazek-dla-dzieci-6847668593175392a

Ale wiadomo że napisała książkę z gatunku… bajka, pt: Dzielny Pacjent. Może ktoś kupi dla Tomasza Lisa, który narzekał niedawno, że mu „dzielnego pacjenta” nie dali tylko sam zastrzyk i mu ją da, żeby mógł się nauczyć w świecie medycznych bajek w końcu żyć.
https://www.empik.com/krok-po-kroku-dzielny-pacjent-huzar-czub-katarzyna,p1225917858,ksiazka-p

Jakby nakład się skończył to jest jeszcze na wyprzedaży książka Nie Boję Się Szczepienia… też można ją wrzucić na półkę z resztą bajek, ponieważ zawiera aż dwie… bajki! Jest to wręcz napisane jak wół na okładce.
https://allegro.pl/oferta/pani-pielegniarka-nie-boje-sie-szczepienia-cd-13054816422?bi_s=ads&bi_m=showitem:active&bi_c=MjIzODIwYzEtNjdlYi00NGEwLTg3OGEtMWEyOTUwMTc5ZTE5AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=eb8eca1a-bddf-48b2-abdd-f803ed48058e

Ta schizofrenia u koczowników przybiera już monumentalne rozmiary i staje się paranoidalna. A jej najlepszym dowodem jest uporczywe pisanie w żydomediach o na przykład Ługańskiej Republice Ludowej jako „samozwańcza”. Hehe, no kurwa, przecież to że jest ona samozwańcza to właśnie najlepiej świadczy o tym że jej ludność sama stanowi czym jest i sama się właściwie określa: czy częścią Rosji, czy Ukrainy czy też odrębną republiką. Przecież na tym właśnie „samozwaństwie” polega cała suwerenność.
Dlatego żydy ze ścierwomediów nawet nie rozumieją do końca tego pojęcia o którym bezmyślnie piszą. Oni myślą, że piszą to jako zarzut a nie wiedzą że to żałosna ironia – podręcznikowy strzał we własną stopę. Nie wiedzą tego, bo sami nie są oczywiście suwerenni. Szeregowe żydy z mediów działają jak insekty i robactwo – na zasadzie roju. Jak mrówki, szcury, karaluchy lub szarańcza. To że ktoś nie jest częścią roju i ma głęboko w dupie co sobie myśli ich insektoidalna „królowa” – jest dla nich kompletnie niepojęte. No bo jak to tak? Oni się samozwańczo Ługańska Republika nazwali. Bez konsulatcji z ich szczurzym królem Rotszyldem – przecież to skandal! Ale nieważne.
Ważne, że nie tylko bajki pisała pisarka ale też spektakle. Do szczecińskiej obory… to jest Opery Na Zamku. Precowałem tam kiedyś przez pomyłkę więc wiem z autopsji jakie tam jest murzynopedalstwo. I jako że na te spektakle wstęp mieli tylko posiadacze paszportu covidioty, Karma się z kolejną naganiaczką na zastrzyk raczej sprawnie uporała. Sprawniej niż z Celiną Dijon.
https://e-teatr.pl/szczecin-swiecie-dziwny-coming-together-ponownie-w-operze-na-zamku-21495

Czarnogłowa lewaczka rozczulała się tam nad skazanymi za terroryzm murikańskimi kryminalistami robiąc z tego podobną do ukraińskiej pseudosztukę dla pedałkowatych półgłówków i ćwierćinteligentów pasmanteryjnych. W powyższym źródełku piszą o tym tak:
„O tym projekcie pisała w programie spektaklu Katarzyna Huzar-Czub: Genezą powstania «Coming Together» i «Attiki» są wydarzenia, które rozegrały się w 1971 r. w więzieniu Attica w stanie Nowy Jork. Pewnego dnia blisko 1300 osadzonych odważyło się głośno zaprotestować przeciwko bestialskiemu traktowaniu więźniów, biorąc zakładników i próbując pertraktować z władzami. Uzbrojone patrole stłumiły jednak bunt. W krwawych zamieszkach zginęło ponad 40 osób, w tym jeden z organizatorów rebelii Sam Melville — aktywista, antyimperialista, przeciwnik apartheidu skazany za wielokrotne zamachy bombowe w budynkach rządowych. Po śmierci Melville’a wydano listy pisane przez niego w więziennej celi. Tuż przed zebraniem zapisków w książce («Letters from Attica») publikowano je w gazecie.”
To powyższe pochodzi z pierwszej połowy lutego bieżącego roku. Pani Kasia zapewne dalej by się w paszporty covidioty, plandemie oraz inne bajki bawiła, gdyby nie antywirus Putin, który te wszystkie brednie zakończył dwa tygodnie później…
Czy to nie ironiczne?
Bo na pewno takie bardzo karmiczne 🙂
Ech… czas świąteczny, to prezentów czas…

8. Mega kompilacja zmarłych nagle sportowców w tym roku. W latach przed plandemią na zawodach i treningach umierało średnio 40 sportowców twierdzą źródła MKOL. Teraz, w roku 2022, zmarło nagle ponad 1200. Na filmie i tak nie ma wszystkich…

Co ciekawe dyżurna specjalistka od „niepożądanych odczynów poszczepiennych” Justyna Socha w ogóle nie prowadzi na swojej stronie poszczepiennych nopów albo statystyk ludzi zmarłych. Dziwne to, bo cały świat prowadzi listy swoich zmarłych. Czyżby w kraju Justyny Sochy nikt nie umarł? To z jakiego ona w końcu kraju pochodzi? Bo mam pewne podejrzenia dotyczące getta gdzie dawali placebo i tam faktycznie nie ma nagłych zgonów…

9. W oczekiwaniu na zmarzniętą ziemię, która przyniesie ofensywę, Rosjanie dla zabicia czasu zajmują się kolumienkami klauna Vołodomora, które ugrzęzły w błocie.

10. Wszystkie 18 na 18 niemieckie panzerwagony zrobiły kaputt.

No jak miały tam elektronikę od Siemensa to zjebało się jeszcze przed końcem gwarancji. A powinno jak w Oplu pochodzić do końca gwarancji i dopiero wtedy się zjebać. Żarówki niemieckie już są przecież doskonale dopracowane i się spalają po zrobieniu tysiąca mrygnięć. Wstyd dla niemieckich sabotażystów inżynierów… wstyd majne damen und heren…

11. Wesołych antyrosyjskich świąt, życzy Niemcom i Anglikom Rosja.

12. Widoczek z drona do którego Chochołki strzelały i nie trafiły. Dwa razy.

13. Kompilacja żuli ze spalonego teatru odwiedzających klauna ze zburzonego cyrku. Nie wiem dlaczego zabrakło zrobionej u rzeźnika plastycznego Żanety Van Damy. Przecież brak tej damy Van Damy sprawi, że filmik nie będzie miał u grubych kobiet w ogóle wzięcia…

14. Chocholskie cielaki w Zaporożu już się przyuczają do statusu Cygana. W ten sposób wypełniają się ewangelie, proroka bacy 🙂

Cielaki musiały pozazdrościć sukcesów rumuńskiej delegacji od cyfryzacji – innowacji i też się do nowych czasów przystosowały.

15. Na Konkursie Termoeurowizji trwa wyszukiwanie wschodzących gwiazd. To takie jasne kropki. Jak się jakąś zauważy można nacisnąć guzik i wypowiedzieć życzenie…

Do niektórych kropek trzeba więcej życzeń ale jak już nowo odkryty talent zapłonie artystycznie to długo się potem wypala.

16. Pod Artemowskiem / Bachmutem padła sobie kolejna linia obrony. Trwa liczenie tusz…

17. Dziadek pokazał babci i teraz babcia może być dumna że ma takiego dziadka.

18. Jasne kropki tańczące pod automatycznego granatnika. Oczywiście Termoeurowizja.

19. Nawet małe armatki potrafią zrobić duże fajerwerki. Akcja od 1:25.

20. Baran Obama okazał się wnukiem Adolfa Hitlera – właściwie Ewy Braun, która po śmierci Adolfa znalazła sobie innego kochasia. Braun zmarła dwa dni przed wyborem Barana na prezydenta:

https://dibirdshow.com/2021/08/01/obama-is-the-grandson-of-adolph-hitler/

21. Matka Ziemia pochłonęła 25 Peruwiańców. Byli w trakcie robienia tańca deszczu ale chyba ktoś pomylił zaklęcia, bo wyszła straszna lipa.

22. W Amazonie też intensywne przygotowania do święta. Człowiek ze sztaplarką zasnął za kierownicą.

23. Pod choinkę, ponad godzina ludzi, którzy odnieśli w tym roku wielki sukces. W nigdy niekończącym się konkursie na skończonych debilów.

Szczodrości Wszystkim!

 

25 grudzień 2022

Słowo na niedzielę, czyli reforma służby zdrowia

Krótkie dzionki przeminęły i teraz będą już coraz dłuższe. W ten radosny czas, prezentów czas, od bacologii w prezencie dla cierpiącej ludzkości prawidłowa i niezawodna reforma służby zdrowia.
Przyda się myślę, jak już debile i zakapiory sobie wymrą. I w nowym, normalnym świecie trzeba będzie znormalizować to co było spierdolone w starym.
Większość oczywiście, myślę że nawet jakieś 90 procent, przeczyta to sobie, potem uzupełni zapas gliny w organiźmie, wypróżni się i tak będzie w kółko egzystować. Ale jako że te kilka pozostałych procent patent zapamięta, to dla nich napisałem, żeby jak już przyjdzie pora wydobyli to z zakamarków pamięci i mieli gotowe.

A więc tak. Idealna reforma służby zdrowia, oczywiście taka pozbawiona słabych punktów, wygląda maksymalnie prosto:

1. Składki na „służbę zdrowia” płacą wyłącznie ludzie w pełni zdrowi. I wyłącznie jednemu wybranemu przez siebie doktorkowi.
2. W sytuacji zachorowania przestajemy płacić składki doktorkowi i wtedy doktorek płaci z własnych środków od A do Z za całe nasze leczenie.

To wszystko – koniec reformy służby zdrowia.
A teraz proszę się zapoznać jakie taka maksymalna prostota niesie implikacje. Gwarantuję – będziecie zaszokowani i bardzo zdumieni. Głównie tym, że nikt na to wcześniej nie wpadł.
I tak. Nasz osobisty wybraniec – doktorek posiada setki jeśli nie tysiące płatników składek no więc żyje sobie jak pączek w maśle, bo matematyka a w szczególności rachunek prawdopodobieństwa nie pozostawia absolutnie żadnych złudzeń: przez ponad 95 % życia jesteśmy w pełni zdrowi i na nic nie chorujemy. Choroba jest zatem stanem wyjątkowym i rzadkim po prostu. A więc w praktyce do „służby zdrowia” statystycznie dziewięć razy więcej władujemy środków w ciągu życia niż weźmiemy. I stąd się bezpośrednio bierze nadwyżka środków u żyjącego jak pączek doktorka.
Jakie zatem to muszą być „składki”?
Nie przekraczające 5 % dochodów. W praktyce jakieś 2 – 3 procenty.
A co się konkretnie dzieje kiedy w tym systemie zachorujemy?
Same dobre rzeczy. Nasz doktorek pokrywa wszystkie koszty leczenia a więc w jego żywotnym interesie będzie aby nas wyleczyć i jak najtaniej i jak najszybciej. Po to żeby, (nawet nie czarujmy się, że jest jakimś fanatykiem zdrowia), znowu otrzymywać od nas swoje składki. To proste.
On zatem szuka np Polopiryny S kosztującej grosze albo zamiennika z Kuby za dwa centy a nie Aspiryny od Bayera dostepnej za rogiem ale kosztującej w chuj. On ogarnia gabinet zabiegowy u „podwykonawcy” np dentysty, chirurga lub okulisty, żeby się uporać z chorobą jak naszybciej i jak najtaniej. On z własnych środków płaci za lekarstwa, zabiegi, całe leczenie.
Nadążamy?
W takim systemie z automatu znika całe dziadostwo, korupcja oraz działania na szkodę pacjenta. Cała biurokracja i szkodliwa patologia tych skurwionych lobbystów big farmy.
Każdy, absolutnie każdy doktorek ma swój publiczny profil np w necie, na którym są podane oprócz jego danych liczby: wyleczonych i nie wyleczonych pacjentów. To po to żeby ułatwić społeczeństwu wybór właściwego „swojego” doktorka, który się będzie cieszył jego składkami i późniejszymi kosztami leczenia w razie choroby.
To nie koniec zalet tej reformy.
Dodatkowym bonusem jest fakt, że jak ręką odjął znika cała pseudomedyczna patologia. Na przykład psychiatria. Heh, oni ci psychiatrzy na serio uważają się za doktorów medycznych. A fakty są tymczasem takie, że na Ziemi są miliony psychiatrów i miliardy ludzi chorych na głowę. I mimo to do dziś jest na całej planecie brak tego pierwszego, historycznego, wyleczonego przez psychiatrię pacjenta.
Szok ale takie są fakty. Ani jednej osoby chorej na głowę wszyscy ci psychiatrzy nigdy nie wyleczyli.
Co to oznacza?
Że psyciatria to tylko pseudonauka. Pseudonauka a więc nie posiadająca… wyleczeń. Tam niestety nie ma doktorków tylko sami pokurwieńcy, sadyści oraz psychopaci. Kiedyś robili lobotomię wbijając przez oczodół stalowy szpikulec do mózgu, a teraz robią dokładnie to samo tylko farmakologicznie. To sadyści a nie jakieś doktorki. Medycyna dzisiejsza pełna jest tego typu pokurwieńców. I nie tylko medycy niszczą zdrowie żeby potem „leczyć”. To samo robą rządy, to samo robią mechanicy samochodowi, to samo robią prawnicy. Stary świat jest totalnie zjebany i całkowicie skorumpowany. Ale powróćmy do tematu.
W zreformowanym systemie służby zdrowia na różnej maści szarlatanów nie ma nawet teoretycznie miejsca. Nikt bowiem będący w dołku nie pójdzie do psychiatry który nie ma wyleczonych pacjentów. Ok? Taniej wyjdzie wyspowiadać się bowiem psiapsiółce.
Kolejnym z niezliczonych bonusem tej reformy jest totalny zanik wszelkiej patologii. Zbędny się w niej staje jakiś minister zdrowia i pomniejsze męty. A już w ogóle nie ma w niej miejsca na jakichś samozwańczych znachorów typu Kill Bill, santa Klaus albo inny Morawiecki. W takiej reformie nie ma miejsca dla nieudaczników, skurwysynów i pomniejszych szumowin. W nowym systemie prosperują jak pączki tylko i wyłącznie najlepsi z najlepszych doktorków a zdychają z głodu miernoty i najgorsze konowały.
To tyle. Kto ma zjeść parówki niech zje a potem starannie wysra zanim zje następne, a kto ma to zapamiętać niech zapamięta.
W starym systemie koncernom medycznym kalkuluje się produkować astronomicznie drogie pseudoleki wywołujące kolejne choroby, natomiast w moim systemie kalkulować się będzie wyłącznie produkcja jak najtańszego lekarstwa, bo żaden doktorek droższych przecież dla nas z własnych środków nigdy nie kupi. W ten prosty sposób korupcja samoczynnie zniknie w tym środowisku, chore tkanki obumrą i pozostanie zdrowy rdzeń.
Natomiast nadwyżka kasy u naszego doktorka – wynikająca z matematycznego rachunku prawdopodobieństwa – będzie dziewięć razy większa niż jego wydatki.
Co to oznacza?
Że dobrego doktorka, który ma najwięcej wyleczonych pacjentów, stać będzie na wszystko. W tym oczywiście nawet na płacenie renty inwalidzkiej kiedy nastąpi dajmy na to wypadek i nie da się go do końca wyleczyć. 9 do 1 wynoszą bowiem statystyczne nakłady do statystycznych wydatków.
Dziś kradnie to Morawiecki, żona Morawieckiego i ZUS. W normalnym świecie nikt tego nie ukradnie tylko będzie to miał tylko najlepszy z najlepszych doktorków. W nagrodę.
Nie ma za co. To prezent od bacy dla tych, którzy zrobili mi darowiznę.
Proszę się samodzielnie zastanowić nad tego typu reformą a gwarantuję, że kolejne bonusy samodzielnie ze zdumieniem w tej reformie odnajdziecie.
Czarnowidzów też proszę: skupcie się tak mocno, żeby prawie pękła wam pod pejsami żyłka i znajdźcie proszę chociaż jeden słaby punkt lub chociaż jedną możliwość pożywienia się w tej reformie dla chociaż jednego pasożyda.
Powodzenia, bo w tym systemie żaden doktorek nie wymyśla żadnych chorób żeby nas „leczyć”, a samo leczenie następuje tylko i wyłącznie kiedy płatnik składek chorobę sam doktorkowi zgłosi 🙂

1. W szkockim parlamencie trwa burzliwa dyskusja. Chyba o zmianach klimatu dyskutują panie i panowie w spódnicach. Dokładnie nie wiadomo, bo szkocki akcent nawet dla Szkotów w rajtuzach nie zawsze jest zrozumiały. Tak czy siak prelegentka wyglądająca na biologiczną siostrę Amgeli Merkel zademonstrowała jak gigantycznego bobra udało się jej wyhodować z powodu topniejących lodowców. To w sumie nawet niepodobne już do bobra, tylko raczej do niedżwiedzia Grizzly.
https://vidmax.com/video/216741-things-get-hairy-during-protest-in-scottish-parliament-when-activist-flashes-a-massive-bush
Lepiej nie myśleć co oni robią po obradach…

2. W Libanie jeszcze dziwniejsze akcje. Koleś porozmawiał sobie z kolegą a potem wyskoczył na miasto. Z 7 piętra przez okno. Kolega w tej sytuacji pierdolnął automatyczną modlitwę do Allacha i powrócił oglądać smartfon.
https://vidmax.com/video/216733-sad-video-shows-employee-pleading-with-his-boss-before-jumping-out-of-7th-floor-window

3. Panna młoda przeżyła melodramat życia kiedy na wymarzonym weselu – o którym jak to one marzyła przez całe życie – do jej męża podszedł jego kochanek i zamknął ślubny temat.
https://vidmaxviral.com/video/216535-bride-meltsdown-as-husbands-gay-lover-shows-up-trashed-at-the-wedding-and-ends-the-marriage-instantly
A potem wszyscy rzygali długo i szczęśliwie… 🙂

4. Oczyszczanie z kretów trwa. Agencja żydowska ogłosiła, że w bieżącym roku do Izrela wyemigrowało ponad 37 tysięcy żydów z Rosji i 14 tysięcy z Ukrainy. Poczuli się ortodoksyjnymi żydami tak jakoś nagle, kiedy się okazało że są w wieku poborowym.
https://www.rt.com/news/568842-israel-record-immigrants-russia-ukraine/

5. Bitwa o Bachmut / Artemowsk trwa i robi się coraz bardziej intensywna. Oczywiście ludzie klauna mogą się poddać ale nie chcą współpracować. Najemników zagranicznych wypala się więc i wygniata jak robactwo. Jest to strategiczne miasto i już niemal połowa jest wyzwolona. Najbardziej przy debanderyzacji sprawdzają się ciężkie miotacze ognia tworzące kule ognia o temperaturze 3 tysiące stopni Celsjusza, co gwarantuje szybką i trwałą opaleniznę. Po przejściu ciężkich miotaczy zwiad robi dronami rozpoznanie a czołgi walą banderowcom praktycznie bezpośrednio w twarz. „Kulomioty” czyli czołgowe CKM-y dokańczają zamiatanie. Artyleria rutynowo niszczy wszystkie górne piętra żeby się pozbyć natrętnych snajperów. Generał Armageddon nie używa chyba tylko bombowców strategicznych ale to być może dlatego bo oszczędza je na Kijów 🙂

Widząc co tam się dzieje myślę, że dawny Bachmut stanie się liderem eksportowym cegieł rozbiórkowych do późniejszej odbudowy Ukrainy, bo rosyjski front ma to do siebie, że ora wszystko na dwa metry wgłąb bardzo starannie i dokładnie. Tam nie tylko żaden dom nie ocaleje ale nawet żadna psia buda.

6. Karma w pracy. „Wyzwoleni” Ukraińcy z Chersonia zostali na siłę wcieleni przez klauna do bandy UPA i wysłani na rzeź do maszynki do mięsa. Bez żadnego nawet prowizorycznego przeszkolenia. Przy pierwszej lepszej okazji poddali się do „niewoli” i już raczej nigdy nie powrócą do „demokratycznej” Upadliny 🙂
https://rusvesna.su/news/1671897235
Czuję, że teraz się sami przeszkolą i na ochotnika pójdą wyrównać rachunki z tymi, którzy ich chcieli zabić.
Jest już nawet filmik z obywatelami „wyzwolonego” Chersonia:

7. W Ameryce spadł śnieg i od razu umarło 15 osób. Oczywiście to też wina Putina.

8. Na hałdzie odpadów odkryto chocholski punkt obserwacyjny. Rosjanie posegregowali odpady.

9. W Paryżewie wesołe są w tym roku święta. Dzicz dziczeje, w synagogach aż dym idzie tak się zacierają ręce…

10. Karma wzięła się za BLM. Czarny piosenkarz zrobił koncert. Czarni fani wydrukowali sobie fałszywe bilety i udali się na koncert czarnego wykonawcy. To był czarny piątek, bo dwóch zostało stratowanych.
https://vidmaxviral.com/video/216529-two-dead-after-african-singer-asake-s-fans-try-to-storm-a-concert-with-fake-tickets-white-cops-blamed-for-just-showing-up

11. Marokańscy kibice oglądają pamiętny wybuch gazu – widok z innej kamery.

12. Do Mekki przypłynęli już pierwsi pielgrzymi…

13. A Dziadek Mróz działa w Chocholstanie.

14. Kolejna porcja uczestników Termoeurowizji.

15. Dron jak tak sobie leciał to wpadł na chwilę do chlewika…

Jakiś nowy, bo pierwszy raz coś takiego widzę. Za mały na Kosiarkę za duży na tego od granacików.

16. Plemiona ukraińskie stosują coraz bardziej zieloną energię. Idą w ślady swoich ukochanych bez wzajemności Niemców. Jak pewnego dnia Niemiec zacznie zabijać Ukraińców i zamykać w obozach, to oni też… 🙂

17. Tymczasem Świnka Chochoł życzy szczęśliwego Nowego Roku.

18. Niemcy nie odpuszczają emerytowanym krzyżakom. Właśnie aresztowali „wysokiego rangą” – to w sumie jak Kaczyński –  działającego dla Kremla oficera wywiadu. To w sumie jak Morawiecki pracujący dla NRD, Iwony i mossadu.
https://rusvesna.su/news/1671898000
Tak czy siak Putin niemieckiego szpiega nie wymieni na Morawieckiego. Dobrze wie że gdyby popełnił taki błąd to działek by się potem w Moskwie nie doliczył…

19. Wszystkie paczki w Chinach utknęły, bo wszyscy zachorowali na covid…

Hmm… gdyby papież Polak nie był pół żydem tylko pół Chińczykiem no to Poczta Polska by to jakoś ogarnęła, a tak to straszna lipa…

20. Kazachstan. Pracownik huty wpadł do pieca z roztopionym metalem. Wygląda że wkładał pręt, ten coś zahaczył i drugim końcem go chwyciło i wciągnęło. Z pracownika nie ocalał nawet atom. Chociaż nie, bo jak miał żelazo w organizmie to będzie teraz szyną, monetą, widelcem albo błotnikiem. Biedny Stalin z Kazachstanu.
https://vidmax.com/video/216753-terrible-cctv-footage-shows-man-falling-into-furnace-while-working-in-kazakhstan

21. Dzieci coraz szybciej umierają po „szczepionkach” na covid 19.
https://vidmax.com/video/216768-beware-of-the-dangers-involving-childhood-vaccines

22. Krul Karol Czeci natomiast uporczywie nie chce umrzeć. Nabrał zastrzyków jak głupi a teraz kurczowo się stołka trzyma. Sfrustrowany jednak jest bo wie że już czas, że kostucha już czeka, no więc na wszelki wypadek wykopał z pałacu brata.
Z Camillą jednak – pierwsza z lewej – o dziwo z jakichś powodów postanowił się nie kopać…

camilla

https://www.rt.com/news/568876-king-charles-prince-andrew-epstein/

23. Kolejna kompilacja ludzi, którym w ramach programu „chcącemu nie dzieje się krzywda”, udało w końcu usunąć jądra, kości, skórę z twarzy oraz nadmiarowe uzębienie:

I jeszcze jedna kompilacja, bo dla ludzi z deską ten rok był bardzo bogaty w wydarzenia:

 

26 grudzień 2022

1. Jarek okulał na jedno kolano i został przez rodzinę odesłany na święta do szpitala żeby w domu nie przeszkadzał. Do wojskowego, ponieważ Jarek jest kombatantem, weteranem i generałem. Donosił na kolegów jeszcze za komuny… z dziada, pradziada i znowu dziada.
A o wolność i niepodległość zaczął walczyć razem z bratem jeszcze jak byli jednym plemnikiem. No i wolność nam wywalczyli jak już mieli po dwa lata.
legitymacja(Sprawdzacze faktów „ustalili” że to fejk ale to nie fejk niestety – to żałosna prawda o niebywale zasłużonych dla zniszczenia Polski dziadach Karakanach)
https://www.prezydent.pl/kancelaria/archiwum/archiwum-bronislawa-komorowskiego/aktualnosci/wydarzenia/prezydent-uhonorowany-krzyzem-win,12935,archive

No a teraz w wolnej Polsce wziął okulał.
https://wiadomosci.wp.pl/smutne-swieta-kaczynskiego-spedza-je-w-szpitalu-6848308315343680a

Pamiętam jak rudy folsdojcz też kiedyś na jedno kolano okulał. Tak nagle, zanim stało się to modne…
https://www.fakt.pl/polityka/cenzuruja-zdjecia-tuska-bo-kuleje/2t0gee3

Donald Tusk, Benjamin Netanjahu

To było zaraz po spotkaniu z delegacją żydowskiej mafii z Beniaminem Nachujachu. Słońce Peru dostało wówczas bejsbolem w kolano, bo po spotkaniu nagle utykało.
Bronek również miał podobny epizod z urazem kolana. Nie chciał przegrać wyborów z Dudą czy coś takiego. Spotkał się zatem z Nachujachu, potem pochodził sobie trochę kulawy, przegrał wybory no i wyprowadził się z Bronkową z pałacu.
https://niezalezna.pl/49717-komorowski-kuleje
bronek
Szef żydowskiej mafii, Rzeźnik Palestyny Nachujachu niedawno powrócił na stołek premiera, bo widocznie miał na tamtych jakieś dobre haki.
Czym mu od razu podpadł Jarek – jeszcze nie wiadomo. Może za dużo się modlił a może chciał ukraść Wołyń dla siebie a nie żydów – zobaczymy, czas pokaże.
Wiadomo tylko, że strasznie kiepawo idzie sprawa Niebiańskiej Jerozolimy tak generalnie skoro żydy masowo stamtąd wypieprzają.

Opozycja zatem już dziś powinna zacząć się masować po kolanach 🙂

2. Kolejny zawodnik zmarł sobie nagle. Stephan Bonner. Podobno legendarny, bo na insatgramach ponad 600 tysięcy ludzi polubiło jego zejście. Padł w pracy. Nie podali dlaczego Stephanowi wysiadło serce więc nie wiadomo czy zabił go pfizer czy moderna. W sumie, kogo to?

3. Najnowsze czołgi T-14 Armata dołączają do imprezy. Mają ciekawy pancerz, który wyrzuca pancerne płyty w stronę nadlatującej przeciwpancernej amunicji żeby ochronić czołg i załogę. Będzie akcja, zobaczymy.
Filik w linku.
https://rusvesna.su/news/1671960972
Co zrobi Skrzypczak? Jeszcze nie wiadomo. Być może zrobi zbiórkę Macierewiczowi i jego volkstrurmowi i całym plutonem pójdą wybić te czołgi maczugami. Żeby ich tylko te pancerne płyty za mocno nie poturbowały.

4. Karma nawet w Matrixie ostro działa. Gra komputerowa wciągnęła gracza do swojego uniwersum i został tam zabity. Twórca ukraińskiej strzelanki STALKER, najpierw stworzył grę w której akcja polega na strzelaniu i survivalu na terenie Ukrainy a potem sam zginął podczas survivalu oraz strzelaniny na terenie Ukrainy.
https://rusvesna.su/news/1671960155
A jako ze Białorusin stworzył grę World Of Tanks to raczej nie trzeba się o Białorusinów obawiać, bo na ukraińskie strzelaniny raczej nie przyjadą z survivalowymi nożami.

5. Rodzina kopacza Pelego, jak sępy zaczyna się gromadzić wokół niego w szpitalu. Pele zachorował na raka, na covid i na coś jeszcze co było z zastrzykami w pakiecie. Bliscy przybyli oczywiście po to, żeby go „pocieszyć”. Ma duży spadek znaczy…
https://www.rt.com/sport/568888-pele-family-hospital-cancer-battle/

6. W Egipcie na meczu koszykówki emocje sięgnęły zenitu, kiedy się zawaliła trybuna dla widzów.

Gdyby nie chodziło tam to chodzi tu – trzeba tylko kliknąć żeby poszło:

https://www.rt.com/news/568893-egypt-stands-collapse-cairo/

7. Żydowskie getto na terenie Palestyny nie przekaże żelaznej kopuły klaunowi z Ukrainy. „Podważyło by to bezpieczeństwo getta.” – pajacowi oznajmiono.
https://www.rt.com/news/568893-egypt-stands-collapse-cairo/
No w takim razie teraz cały świat będzie musiał wesprzeć Palestynę. Jak okupowani i najechani ludzie dostaną czołgi, haubice i ze 100 miliardów dolarków, to pewnie dadzą radę obronić swój kraj przed agresywnym nazizmem. Ciekawe jak to rozegra Pani Karma, bo na pewno tak tego nie pozostawi…

8. Po raz tysiąc któryś odnaleziono Arkę Noego. To wbrew pozorom bardzo ciekawy jest temat.
https://tech.wp.pl/arka-noego-odnaleziona-byla-blizej-nas-niz-sadzono,6847659332418368a
Jak po raz tysiąc któryś doczytano się, że arka została stworzona na tysiące lat przed narodzinami Noego, i zapewne napisana miała na burcie coś zupełnie innego niż „Arka Noego”, zupełnie innym niż hebrajski alfabetem, natychmiast zapomniano o sprawie i rozpoczęto od nowa poszukiwania Arki Noego.
Bo z króliczkiem nie chodzi o to żeby go złapać ale gonić. A tu jacyś dyletanci tymczasem wskoczyli na chama ro nory rabina i od razu arką „Noego” spalili temat…
Już mnie rozczula ten żydowski kabaret. Grubo ponad 140 źródeł, tysiące lat starszych niż stary testament, podaje informacje o globalnym potopie i w ponad 140 źródłach wydarzyło się to na tysiące lat przed tym zanim żyd ze Starożytnego Egiptu nakradł gdzie się da legend i mitów, potem powklejał w ten ulep żydowskich superbohaterów, no i cudownie… „odnalazł”. Tak, „odnalazł” bo tak zwany stary testament, czy tam pięcioksiąg żydowskich baśni był z gatunku… mocno nieistniejących. On nawet nigdy nie zaginął nikomu! Ten pięcioksiąg się jedynie cudownie w Starożytnym Rzymie u żydowskiego bajkopisarza… „odnalazł”. I dał początek wszystkim jahwistycznym, patologicznym sektom. A przed jego cudownym „odnalezieniem” nikt nawet o nim nigdy nie słyszał. No takie są fakty a nie inne.
Potop był ponad 12 tysięcy lat temu – na jakieś sześć tysięcy lat zanim bozia jehowa rzekomo Ziemię wytworzyła. No taka ona wszechmogąca, że napina się już od Adama i Ewy jak skórka od kaszanki, a nawet pensji dla katechety nie może do dziś stworzyć i wszyscy katecheci na Ziemi muszą po ludziach żebrać. Tak więc zapewne w „Arce Noego” odnaleziono coś ze starożytnego Babilonu, Sumeru, Chaldei albo Chin lub Egiptu no i przestano bolesną dla kłamców sprawę drążyć. Biblijne wypierdy najzwyczajniej w świecie nie wytrzymały próby czasu i niemal codzień dochodzi do tego typu kompromitacji.
Arka Noego – dobre sobie – zbudowana na 10 tysięcy lat zanim Noe został plemnikiem. Cuda, cuda, niesłychane… bo to jak z Kaczyńskim, który jeszcze zanim się urodził już był zasłużonym kombatantem. I też posiada cudownie odnalezioną legitymację…
Legendy o potopie i o arce znane były wszystkim wszędzie. Od mieszkańców Wyspy Wielkanocnej i Papuasów, po Pigmejów, Zulusów, protojapończyków, Eskimosów, Hindusów, Chaldejczyków i Babilończyków. Wszyscy o tym potopie i o tej arce wszystko wiedzieli. Ba, nawet żydzi poznali również tę opowieść ale żydzi się o tych sprawach dowiedzieli jako… ostatni 🙂

Wydawało im się że jak zniszczą stare źródła i na wierzchu umieszczą swoje brednie to oni wyjdą na starszych i mądrzejszych – ale jak zawsze wyszła groteskowa lipa, bo z gówna bata nie ukręcisz.
A potem uny – te żydy – wysiedli z arki i stały się Turkami. Turkami? Hello, kolejny bezsens wykryto detektorem idiotyzmów!
Za dwa tysiące lat żydy „cudownie odnajdą” pięcioksiąg Batmana i cała zabawa się od nowa rozpocznie tylko z lepszymi niż Abraham superbohaterami. Za diabły będą robić Joker i ten czerwony, który zawsze strzela nicią z dupy, a za anioła Człowiek Żelazko. Po wodzie będzie biegał Człowiek Mucha i Super Człowiek – ten noszący na kombinezonie majtki – a jak oni się uszkodzą to naprawiał ich będzie Człowiek Psychiatra. Nie będzie pisma świętego tylko rękopis cudownie znaleziony w jaskiniach na Świętych Wzgórzach (scenariusz wykopany w żydowskim bunkrze na terenie Hollybrud).
Wszyscy wierni będą wpierdalać nietoperza swojego powszedniego, chłeptać jego krew no i chorować jak ten Chińczyk z Wuhan, który pierwszy nietoperza ugryzł. I wtedy Dziwny Doktor (Doctor Strange) da im cudowny zastrzyk… pierwszą, drugą i setną komunię świętą. Już po siódmym sakramencie wyrosną im anteny z dupy i będą się modlić do Batmana przez Wifi lub Bluetoth…

9. szymczykNasz ulubiony komendant specjalnej troski odchodzi w radosnej niesławie. Szkoda, bo była nieziemska z tego ułomka polewka. Jeszcze z miesiąc mogliby temat pociągnąć…

Pani Karma stosunkowo dobrze się z palantem obeszła, bo na razie na odchodne klapnęło mu oczko jak u Katy Perry no i ma uszko w gipsie. Na razie, bo wkrótce będzie miał jeszcze lepiej, ponieważ jak sam mówił:

„Nie mam żadnych wątpliwości co do tego, że szczepienia to jedyna droga powrotu do normalności. Dlatego też gorąco zachęcam moje koleżanki i moich kolegów, aby włączyć się do procesu szczepień.” – podczas uboju szczepionkowego powiedział generał Jarosław Szymczyk – komendant główny Policji – pchając sie jako jeden z pierwszych po zabójcze szpryce.
źródło:
https://www.gov.pl/web/kppsp-grojec/szczepienia-sluzb-mundurowych

No cóż… za mundurem zawały i udary sznurem…
A teraz proszę sobie pomyśleć co by miał taki zwykły Jasiu Kowalski gdyby w urzędzie pierdolnął sobie na wiwat z granatnika. Przecież Brunona Kwietnia te właśnie chuje wrobiły w nieistniejące wybuchy (!) a potem w więzieniu zabiły człowieka, a on tak naprawdę nikogo nawet nie skrzywdził! To był nauczyciel, do licha.
A teraz proszę bardzo – prawdziwy bandyta w milicyjnym mundurze – napierdala sobie z banderowskiego granatnika w środku miasta i… och… usunięty został ze stanowiska? Naprawdę?
No to kurwa co jest? Gdzie artykuły i gdzie paragrafy? Czy to oznacza, że nawet szatniarz może teraz postrzelać sobie do urzędów z armaty otrzymanej od szwagra, bo jak by co, no to oni jak się zgodzi zwolnią go ze stanowiska?
Do więzienia z chujem! Do paki typa! Stwarza zagrożenie dla siebie, innych i dla publicznego mienia. Na badania psychiatryczne z nim! Na obserwację, przewidzianą w tego typu sytuacjach!
Ja nic nikomu nigdy nie zrobiłem a takie właśnie jak ten skurwysyn milicyjne mendy, zgarnęły mnie z mojego podjazdu do garażu który sobie odśnieżałem – w piątek żeby mnie przez weekend kisić w dołku a w poniedziałek do psychiatryka, bo ich koleżka aspirant Mirosław Romanowski z komendy w Policach sobie uroił że mnie wrobi i spsychiatryzuje.
Dokładnie tak samo jak na tym poniższym reportażu. Dokładnie tak samo, bo dokładnie taka sama mafia mieszkaniowa jak w Tarnowie działa też w Policach. Identyczna sytuacja wręcz do bólu – te same co do przecinka gadki urzędniczych kurw i te same co do przecinka teksty milicyjnych świń. Tylko miasta i nazwiska są inne. A ponieważ dosłownie wszystko jest tam takie same to żaden to „tarnowski schemat” tylko „ogólnopolska metoda”.
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/tarnowski-schemat/6gweg0s

Oczywiście z psychiatryka do którego mnie świnie siłą zawlokły natychmiast wyszedłem wolny, no ale weekend bez powodu i bez nakazu mi świnie z milicji wtedy zniszczyły.
Karma wam dopierdoli szuje, każdej jednej świni, co do sztuki. Każdej, nawet tej która na polickiej komendzie dwa razy w kradzieży mieszkania nie dopatrzyła się nawet „znamion czynów zabronionych” i sprawę kradzieży mieszkania na wydrę umorzyła.

10. Po bliskim spotkaniu III stopnia „zacieśniła się osobista wieź” między pedofilem Bidenem a Volodomorem Nazilenskim. Arestowiczowi też chyba stanął, bo się tym bliskim spotkaniem niezdrowo podniecił i od razu rzucił postanowienie noworoczne: „W 2023 roku Chocholand odbije Krym a potem pokona Rosję”.
https://rusvesna.su/news/1671974776

11. Ponieważ reżim klauna nie może się po atakach dronów pozbierać, pajac zaczął pogróżki rzucać pod adresem Iranu, bo na kupno przez Rosję dronów prezydent Drogi Mlecznej Nazilenski nie dał Putinowi wyraźniej zgody 🙂
Iran oczywiście dyplomatycznie zlał ciepłym moczem banderowski reżimek i oświadczył że jak się coś banderowcom nie podoba to zawsze można cofnąć Kijów do epoki przedprzemysłowej.
https://rusvesna.su/news/1671974776

Generalnie w głównym ścieku daje się zauważyć panikę i histerię przed spodziewaną rosyjską ofensywą. Kto wie czy zagadkowe ocieplenie i odwilż nie zostało wywołane sztucznie aby ofensywę odroczyć? Tak czy siak ziemia kiedyś stanie się zmarznięta i wtedy skończą się potoki śliny, bo poważne sprawy będą się działy. Czekamy na Dziadka Mroza…

12. Do krainy wiecznych łowów – tak podali, to nie żart – udał się nagle kapelan strażaków i myśliwych.
https://wiadomosci.wp.pl/nie-zyje-ksiadz-piotr-falinski-pozegnali-go-strazacy-6848379961199424a

Klechę zabił celny strzał pfizera lub moderny ponieważ nie podano przyczyn ale nie ma co do tego pewności, bo mógł go zabić również cudowny napletek świętego Gwalberta – patrona myśliwych – który niedawno sprowadzono do Polski. Ten napletek ma już tysiąc lat a kiłę mógł mieć jeszcze jak był napletkiem młodym, bo nosiciel był za życia, jak podaje wikipedia niezłym jebaką i rozpustnikiem…

13. Masakra w RPA w Boksburgu pod Johanesburgiem. Wybuch cysterny z gazem zabił dziesięciu a opalił ze skóry i ubrań co najmniej 40 kolejnych. Tyle na początek, bo licznik bije non stop i numery rosną. Cysterna wbiła się pod za niski most, rozszczelniła trąc o sufit, potem zapaliła, a na koniec zrobiła bum. Filmów z tej masakry roku są setki jeśli nie tysiące.
Najbardziej popularna jest ocenzurowana i skrojona wersja jakiegoś ochroniarza, który uciekł przed eksplozją na wstecznym.

Wersja wydłużona jest ekstremalnie rzadka natomiast – tego samego ochroniarza, który po eksplozji natychmiast powrócił. No to co on tam nagrał to jest kuźwa dosłownie jak z horroru o zombich:
https://vidmax.com/video/216789-warning-graphic-and-shocking-oil-tanker-expodes-in-south-africa-while-people-watched-leaving-at-least-10-dead-and-many-severley-burned

Wersja jutubowa – ocenzurowana najbardziej – ale zawiera materiał z kilku dodatkowych źródeł:

Ze względu na surowość wydarzenia – na tej hmm… „alei potępionych” – większą nawet niż na Ukrainie, jest to cenzurowane obecnie wszędzie. Najgorsze materiały – są tu:

A tu takie, które nawet ochroniarz ocenzurował:

Szkoda tej małej. Z drugiej strony czasu na ewakuację było do oporu tylko, że oni sami tam poszli sobie z bliska na wypadek popatrzeć. Cysterna całkiem długo tkwiła pod mostem pod którym się zaklinowała i niegroźnie sobie syczała. A potem jeszcze przez parę minut spokojnie się paliło. Dopiero jak pierdykło wiadukt zadziałał jak lufa miotacza ognia i ich gorąca fala spaliła na miejscu. Oni wszyscy już nie żyją tylko jeszcze o tym nie wiedzą. Sam most częściowo poleciał w kosmos a częściowo się zawalił

I jeszcze jeden moment eksplozji.

14. We Francji tradycyjne, rodzinne obchody bożego narodzenia. Wszyscy Francuzi to teraz jedna wielka brązowa rodzina. Za jakieś 10 lat Niemcy też będą wielką rodziną.

15. Najbardziej opanowany koleś roku. Nawet na sekundę nie przerwał żywotnych procesów żywieniowo trawiennych.

16. Dobra wiadomość dla fanów Spidermana. Superbohater już podleczył nadjebane niedawno piszczele i opuścił szpital. Pojechał autobusem do domu…

17. Szpiegom Kremla w Chocholandzie udało się namierzyć miejsce stałego zakwaterowania ukraińskiej 79. Brygady Desantowo Szturmowej wchodzącej w skład sił szybkiego reagowania.
Filmik z ich podziemną bazą w linku:
https://t.me/pl_news_front/8322

18. Na Ukrainie kręcą western. Nie jestem pewny ale to chyba Piętnasta Dziesięć Z Kijowa Do Yumy…

albo Powrót Do Przeszłości dziejący się w Santa Fe na Dzikim Zachodzie w domu Stepana Bandery.

19. Pod Bachmutem nieustannie trwa pakowanie prezentów dla pajaca z Kijowa oraz w bonusie najemnika z Australii.

Na kolejnym filmie z Bachmuta widać, że nieumarłych grają już niemal wyłącznie zwierzęta z NATO, ponieważ Ukraińcy… no oni umarli.

20. Władimir Putin przemówił. Przemówienie sprowadza się do tego, że odkręca nielimitowane środki finansowe na walkę z zachodnim imperium gówna.
U gobohomo, pedofilów i morderczych pasożydów panika… wiedzą że zaczyna się deratyzacja.

21. Pod Marinką atmosfera świąteczna.

22. Niedobitek Chochołek broni pełny trupów dołek.

23. Batalion Sparta odrobacza Donbas dzień i noc.

24. Transwestyta Kamala Harris dostała od Mikołaja 50 emigrantów pod choinkę w tym roku.

https://vidmaxviral.com/video/216551-texas-gov-abbott-sends-50-migrants-to-kamala-harris-house-for-christmas

 

Cóż za hojność! Dobry Mikołaj nie jest zły. Andżejowi Dudzie to chyba przywiezie wagon ukraińskich cielaków… on z Agatą tak bardzo lubią dzieci…

25. Kolejna kompilacja nieszczęśliwych ludzi, których rodzice zapomnieli podwiązać jajowody i jajniki.