Szybkie Wieści… 75

1_tank_armata_5

27 grudzień 2022

1. W uznaniu murikańskich zasług za plandemię, biolaby, sankcje i wojnę Rosja i Indie przestają się rozliczać w dolarach. Stare torby i inne Morawieckie poszczekają teraz sobie, a karawana jedzie dalej…
https://www.rt.com/business/568652-russia-india-ditch-dollar-euro/

A przy okazji jak ktoś nie widział indiańskich oświadczyn to w Indiach robi się to tak.

https://vidmax.com/video/216792-sickening-video-shows-man-nearly-beat-woman-to-death-for-refusing-his-marriage-proposal

Dzięki tej prostej metodzie, panienka Indianka w ogóle nie ryzykuje, że ewentualny mąż okaże się bydlakiem i zacznie ją bić zaraz po ślubie.

2. Jakaś 17 – letnia mistrzyni gimnastyki z Niemiec została trwałą inwalidką po drugiej dawce „szczepionki” na covida. Straciła siłę w mięśniach szkieletowych w wyniku wszczepienia choroby autoimmunologicznej i wcześniej więcej niż w pełni zdrowa, bo z czołówki sportowej, skończyła na wózku inwalidzkim. Jeszcze jedna ofiara covidowej hucpy Rotszylda.
Jak znam życie była szantażowana, że jak sobie nie da wjebać szprycy, to na jakichś zawodach lub zgrupowaniach nie wystartuje.
https://vidmax.com/video/216793-17-year-old-top-athlete-is-now-a-cripple-thanks-to-the-covid-vaccine

Generalnie nie należę do ludzi rozczulających się nad niemieckim plemieniem, ale tej małej jest mi szczerze szkoda. Słaba psychika plus strach równa się, że dziewczyna i tak nigdzie i nigdy już nie wystartuje a w pakiecie dostała jeszcze inwalidztwo.
To samo przypominam będzie na Ukrainie. Będą namawiać, będą szantażować, będą straszyć, pierdolić od rzeczy o rzekomych „rozporządzeniach” lub „obowiązkach”, będą też kusić ekstra zarobkiem, kto wie czy nie hulajnogą do wygrania na loterii, no i ten, który ma słabą psychikę, niski iloraz lub cienką moralność zwyczajnie zostanie albo inwalidą albo zdechnie. Bo Polska nie ma żadnej wojny z Rosją i nawet nie ma o co z Rosją walczyć na jakichś wojnach.
Jak Karaluch ma żale do Rosji to niech Karaluch wsiada na kota i jedzie walczyć o swoje problemy.
A Ty Polaku zanim coś głupiego Karalucham podpiszesz zastanów się nad jedną ale najważniejszą kwestią: czy znasz chociaż jednego (słownie jednego) Rosjanina, który ci jakąkolwiek wyrządził krzywdę?
No właśnie.
Więc otwórz sobie browarek i na zdrowie.
Bo ja nie znam ANI JEDNEGO nieprzyjaznego mi ROSJANINA. Ani jeden mi nie wyrządził nigdy krzywdy.
Jak ktoś takiego Rosjanina zna, niech pierwszy rzuci Chochołem.

3. Nasłuch radiowy Ługańskiej Republiki ujawnił, że na safari u pajaca działają zagraniczni najemnicy z aż 30 różnych krajów świata.
https://rusvesna.su/news/1672034197

Ciekawe kiedy Władimir Putin przestanie o „zachodnich partnerach” jakieś egzotyczne bajki ludziom opowiadać i walnie wprost, że to wojna satanistycznego zła z wszelkim dobrem opłacana przez zorganizowane międzynarodowe żydostwo. Do prostych ludzi trzeba wprost i również należy ogłosić sformowanie „legionu międzynarodowego” żeby zniszczyć w końcu te zło z pomocą wszystkich ludzi, którzy wybrali stronę dobra. Przecież to nie jest wojna NATO z Rosją tylko zdegenerowanych żydowskich bankierów z całą ludzkością.
Żadna to lewica, żaden kolektywny zachód, żaden komunizm, żadna demokracja, żadni zachodni partnerzy – to satanistyczne, zorganizowane w mafię żydostwo, które pragnie po raz trzeci rozpętać wojnę światową, żeby wymordować ludzkość. Szczególnie Słowian.


4. Amerykańscy patrioci napisali w Ameryce jak zniszczyć systemy Patriot. One są powolne i chociaż do obsługi potrzeba tylko 3 ludzi to do ich przeniesienia i rozstawienia potrzeba aż 90 ludzi. I bardzo dużo czasu.
https://rusvesna.su/news/1672029009

No cóż, jako że Rosja ma swoją nową Penicylynę, która w kilka minut namierza wszystko co strzela będą nowe destrukcyjne filmiki…
5. Gówno wykonało pełny obrót w przeręblu, stanęło w opozycji do Marsa, weszło w koniunkcję z Jowiszem, no i powróciła u Emanuella Palcowanego dawna retoryka. Obecnie Francja znowu chce pokojowych rozmów 🙂
https://rusvesna.su/news/1671980637

Kreml oczywiście doskonale wie, że żadne rozmowy i żadne traktaty z Zachodnimi śmieciami już nie mają kompletnie żadnego sensu. Niedawne wypowiedzi Makreli Mengel o tym, że porozumienia mińskie były tylko grą na zwłokę aby uzbroić banderowców, są tylko potwierdzeniem formalnym tego co i tak każdy wie doskonale: że jakiekolwiek rokowania to będą tylko kolejne gierki na zwłokę żeby reżimek pajaca mógł nabrać sił i nowej broni.
Jedynie całkowite obalenie tej kijowskiej bandy narkomanów oraz totalna demilitaryzacja Upadliny jest w stanie zagwarantować tam trwały pokój – a to zapowiada oczywiście zwiększenie wysiłków wojennych.

6. Żydokomunistyczna Partia Chin znowu się bawi w stare, plamdemiczne klimaty: tamtejsi naukowcy ogłosili MILION nowych zarażeń covidem. Milion nowych codziennie.
Tak naprawdę jednak tylko jedna osoba była w stanie ciężkim, a jakieś 240 wymagało hospitalizacji, ponieważ mieli choroby współistniejące. Potwierdza się zatem po raz milionowy, że żadnej pandemi nie ma – jedynie plandemia w której telewizor jest wirusem.
https://rusvesna.su/news/1672002672

Żałosne to ale świadczy dobrze: ponieważ obnaża fakt, że satanistom wyczerpały się pomysły.
Teraz odbywa się tam znana już u nas schizofreniczna szamotanina: poszczepienne zgony wyjebały w kosmos więc rozpoczyna się krakanie, że to z powodu covida. I problem partyjniacy będą mieli ten sam co reszta świata – te zgony, zawały, udary… w ogóle nie będą dotyczyć niezaszczepionych
Ten sam dylemat z wyczerpaniem nowych pomysłów ma również kacza sitwa w Polsce. Ich histeryczna rusofobia robi się coraz bardziej groteskowa w świetle tego, że kaczyzm ma w Polsce już i tak mikroskopijne poparcie. Gdyby zrobić uczciwy sondaż – wątpię czy 10 % Polaków poparłoby „politykę” Karalucha, polegającą na braku jakiejkolwiek polityki z wyjątkiem toczenia śliny o rzekomym zamachu w Smoleńsku w czasie kiedy to Jarek kazał we mgle robić jakieś beczki i zajebał w ten sposób brata. Chciał „nasz” mały nieproszony Karaluszek zagrać Rosji na nosie, a skończyło się jak zawsze: widowiskowo potknął się o własne odnóża i przewrócił się na twarz. Karma od dawna ma na niego oko…
Rusofobia i nagonka Pedofilów I Sodomitów została totalnie rozbrojona przez Prawdziwego Prezydenta Baćkę Łukaszenkę z Białorusi. On nie idzie w jakieś wojny, bo wie że to nie Polacy się plują ale Karaluchy, no więc nie tworzy napięcia i na kolejny rok znosi wizy dla Polaków. Jeśli jeszcze Putin pójdzie tą samą drogą życzliwie do Polaków wyciągniętej ręki, kaczyzm się kurwa udławi własnym spienionym gównem nie mając do zaoferowania już kompletnie niczego prócz plucia na Rosję bez końca i podjudzania do wojny między słowiańskimi narodami.
W upadlińskiej armii coraz częściej dochodzi do masowych dezercji lub jawnych buntów i chyba tylko jeszcze Karaluch się łudzi, że jakiś mądrzejszy od debila Polak, będzie z Rosją dla niego walczył.
To śmieszne, bo żeby o coś walczyć trzeba coś mieć. Więc o co Polacy mają dla Karalucha walczyć? O podwyżki dla posłów i milicji? O chwilówkę lub dożywotni kredyt? O darmowe przejazdy i studia dla Ukraińców przy zamkniętych szpitalach dla Polaków? O kolejny pałac Omajtka? Następną działkę Morawieckiego? A może o kolejnych dwieście obciachowych pomników akrobaty Lecha który jak pijany bocian rozjebał się o brzozę? No kurwa, o co?
O ten antypolski system to sobie mogą walczyć urzędnicze antypolskie kurwy, milicja, wysokie swądy, prokurwatury, komornicy oraz rycerze Maryi no i skarbówka.

7. Śmieszne postanowienia noworoczne pajaców z Kijowa o „odbiciu Krymu” w nowym roku doczekały się propozycji rosyjskiej Dumy, żeby zeszli na ziemię, poznali rzeczywistość i przygotowali plany włączenia Kijowa do Rosji. Rosjanie mogą w tych przygotowaniach reżimkowi klauna pomóc 🙂
https://rusvesna.su/news/1671998764

8. Druga strona tego samego szekla – Trampek ze spalonego teatru – lansuje się ponownie jako dzielny bojownik walczący o sprawy… nieistniejące. Już nie „walczy” o wolność słowa albo „skradzione wybory” tylko ma zupełnie „innego” wroga. Zamiast nazwać ekipę Bidena pedofilami, satanistami, narkomanami i kukiełkami żydostwa on ich nazwał w swojej nowej nowomowie „radykalnymi lewicowymi marksistami”. I teraz będzie ich „zwałczał”, czyli pierdolił o niczym i prowadził do bólu identyczną politykę jak tamci. To on przenosił stolice Izrela tam gdzie uny chcieli, to on zapewniał że „szczepionki” są dobre, to on ich jednak sam nie przyjął, to on w praktyce zawsze dba o wszystkich… jeśli tylko są z jego rodziny. O żadnego Amerykanina spośród tamtych, których skrzyknął na Kapitol nigdy nawet się nie zająknął.
https://rusvesna.su/news/1671993547

9. Od ponad pół roku reżim ukraińskiego klauna intensywnie szuka wśród cywilów „wrogów ludu”, „niebezpiecznych szpiegów” i „dywersantów” a tu proszę bardzo, Rosjanie dywersantów z Ukrainy sprawnie odnaleźli. Zakradli się nocą do Rosji i zostali upolowani na granicy. Legendarni dywersanci z mitologii ukraińskiej jak się okazuje, oni naprawdę istnieją. Mieli materiały wybuchowe, niemieckie pistolety maszynowe i bardzo niedobre zamiary. Zelenski chyba teraz będzie musiał zaprosić Putina do Kijowa, żeby dać mu odznaczenie, ponieważ dywersanci okazali się gatunkiem rzadszym od jednorożca, a żołnierze Putina na raz upolowali aż cztery sztuki.

10. Duże stado narciarzy wlazło w Austri nie wiadomo po co w wysokie góry. W drogę powrotną zabrali się z lawiną.
https://vidmaxviral.com/video/216557-avalanche-takes-out-a-bunch-of-skiers-in-austria

11. Wiadomości ze świata równoległego. Świata pandemików i szczepanów. U nas była „ostatnia prosta” i „szczepimy się” a na Słowcji „szczepionka to zdrowie, swoboda”. Vladimir Krcmery, pierwszy Słowak zaszczepiony przeciwko COVID zmarł nagle w wieku 62 na atak serca.

12. Profesjonalna zasłona dymna. Rzekomo do ukrycia kolumn żołnierzy ale żadnych kolumn tam przecież nie widać. Nie ma nawet śladów po jakiejś kolumnie na śniegu. Więc ściema w opisie, wynika.

Nie napisali po co to naprawdę było, więc zgaduję sobie że po to aby oślepić Chochoły i najemników pochowanych w tych krzaczkach i norkach a potem ich wygnieść z pomocą termowizji, dla której dym nie stanowi oczywiście żadnego utrudnienia na polu widoczności.

13. Trzej rosyjscy żołnierze zginęli, kiedy wrak zestrzelonego drona ukraińskiego spadł na bazę w pobliżu Saratowa.

14. Nie tylko polscy myśliwi mylą z dzikiem, wszystko to co nie jest dzikiem. W Chinach nie wygląda sytuacja lepiej – dzik pomylił ochroniarza z dzikiem.

15. Po miesiącach szkolenia żołnierzy na Ukrainie pułkownik w stanie spoczynku Andrew Milburn z firmy najemników Mozart udziela wywiadu i…?
I wybija szambo, które my i tak już doskonale znamy. Dla jeszcze ogłupionych ukraińską propagandą szykuje się niemały szok:
„Ukraina jest skorumpowanym, popierdolonym społeczeństwem prowadzonym przez popierdolonych ludzi. Ukraińscy żołnierze zabijają kolesi, którzy się poddali, popoełniali okrucieństwa.”

16. Największy okręt krulewskiej marynarki wojennej lotniskowiec Książę Walii odkąd został zbudowany więcej czasu spędził w stoczni remontowej niż na jakimś pływaniu. Jak pamiętamy ostatnia próba wypłynięcia skończyła się tym że Książę Walii zaczął pływać w kółko z powodu zablokowania steru. Jest to osobliwa jednostka, o której o dziwo Dżeremi Klakson z Top Gear jeszcze nie zrobił żadnego odcinka.
https://t.me/pl_news_front/8347
Książę
Tak czy siak okręt jest naprawdę piękny – jako jedyny na świecie posiada dwie wieże – oczywiście po to żeby kapitan i oficerowie niezależnie gdzie są, zawsze mieli zasłonięte pół świata, natomiast załoga wiedziała w której wieży jest zimna a w której ciepła woda jeśli będzie chciała się ogolić lub wykąpać. Przy dwóch osobnych wieżach nawet brytyjski hydraulik nie mógłby z tą wodą niczego tragicznie spierdolić. Istnieje jeszcze taka teoria, że Książę Walii posiada dwie wieże na wypadek trafienia torpedą z ubota. Wówczas Książę Walii dzieli się na dwa minilotniskowce: Harry Potter i Brudny Harry, po czym każdy minilotniskowiec odpływa ze swoją wieżą w swoją stronę, wprawiając kapitana ubota w rozpacz i osłupienie. Dwie wieże dają do myślenia. Jeszcze żaden wywiad lub kontrwywiad nie ustalił do końca ich prawdziwej roli ale kolejna teoria jest taka, że Książe Walii to statek szkoleniowy i w drugiej wieży jest druga kierownica. Dla instruktora. Chodzą też plotki, że jedna wieża to grobowiec Filipa a druga Elżbiety. Przekonamy się czy jest w nich ziarno prawdy kiedy zejdzie Karol Ogromnoręki. Miejsca jest na drugiej burcie jeszcze na co najmniej dwie następne wieże.

28 grudzień 2022

1. Z kosmodromu na froncie Kremenna, ukraińskie siły kosmiczne wysłały kolejny czołg w przestrzeń pozaziemską. Jeszcze nie ustalono kto będzie miał za Księżycem pierwszeństwo, czołg od Dudy czy Tesla Muska, bo obydwa lecą na Marsa z kolonizatorami i na obydwu znajdują się faceci w ciąży.

2. Inżynierowie z Ukrainy opracowali nowy typ granatnika: RPG-aśnica.

Trzeba ostrzec komendanta Szymczyka, żeby się nie wyrywał jak zauważy księdza po kolędzie, łudząco podobnego przecież do dzika, tylko spokojnie zaczekał na straż pożarną…

3. Zidentyfikowano już w międzyczasie tych niedobrych ukraińskich dywersantów z mitologii ukraińskiej. Dowódca jednostki: Gorowec (po hebrajsku chyba Horowitz) Jurij, znak wywoławczy „Saintie”. Są informacje, że służył w niesławnym neonazistowskim batalionie Tornado.
Saper: Michajłow Maxim, znak wywoławczy „Nie pij piwa”
Saper: Karpiuk Taras, sygnał wywoławczy „Tarasij”
Ljagow Bogdan, sygnał wywoławczy „Apollon”
Na zdjęciu 2 i 3 Horowitz (na szewronie miał napis „Siły specjalne świętej Maryi”)
Ostatnie zdjęcie przedstawia post Ljagova z mediów społecznościowych, który mówi: „Zakopiemy Moskwę i ochrzcimy ich”.

No, cóż Bogdan „Chrzciciel”, kolega „Abstynent” oraz reszta rycerzy świętej Maryi mają pierwszeństwo przy zakopywaniu. Ochrzczeni chyba byli już wcześniej… bodajże scyzorykiem, a więc spoko…

4. Tych natomiast chyba już nikomu się nie uda zidentyfikować. Trafią na listę odparowanych, no trudno.

5. Ashu-Marasinghe-Dog-VideoTrwa wymiana elit zapowiadana już dawno przez błogosławionego proroka Władimira. Profesor Ashu Marasinghe, doradca prezydenta Sri Lanki i były poseł do parlamentu, złożył rezygnację w piątek, dzień przed wigilią, ponieważ w sieci pojawiły się zdjęcia i filmy, na których profesor uprawia seks z psem.
To pokazuje najlepiej kogo rekrutuje i ustawia u koryta sitwa santa Klausa ze wsi Davos.
Przygody profesora z psem w linku:
https://vidmaxviral.com/video/216575-sri-lanka-s-presidential-advisor-resigns-after-caught-on-video-doing-the-dirty-with-a-dog

Trzeba chyba powiadomić towarzystwo opieki nad zwierzętami, żeby sprawdziło dobrostan kota z Żoliborza. Tam też grasuje no może nie profesor ale doktor… „nauk prawnych”, czyli nie wiadomo jakich. Kto wie, może Jarek robił doktorat z praw zwierząt. Wiadomo że jest bardzo ambitny i też pragnie zdobyć tytuł profesora habilitowanego nadzwyczajnie…

ashu2

6. Ciężko ranny Rosjanin rozerwał się własnym granatem, żeby nie dać się schwytać do niewoli, na organy lub dobić.
Film z bohaterem w linku:
https://rusvesna.su/news/1672148271

7. Z 16 zabitych w „widowiskowej bitwie” tak zwanych spadochroniarzy tylko dwóch miało ukraińskie papiery. 14 było polskimi najemnikami, źródło podaje.
Film z „bitwy” czyli strzelania jak do kaczek w linku – to co szokuje to fakt, że „spadochroniarzy” upchanych jak sardynki w transporterze fachowo zlikwidowano w niecałą minutę. Pozabijano ich tak szybko, że ani jeden nie zdążył gdzieś przywarować i chociaż raz wystrzelić:
https://rusvesna.su/news/1672146460

No ale cóż… jak się jest tylko… no ależ tak… zarobkowym wędrownym parobkiem, czyli walczy tylko dla mamony – no to nie ma żadnych szans na powodzenie jeśli po drugiej stronie są zdeterminowani ludzie walczący o wolność i swoją ziemię. Ponadto jeszcze nigdy w dziejach świata jacyś terroryści lub psy wojny niczego nie wywalczyli w starciu z regularną armią. Niestety albo stety, ale nie było na tym polu ani jednego wyjątku. Poza tym morale – sprawa najważniejsza. Nie zawsze tak było ale tym razem cała Prawda i cała Racja jest po Rosji stronie. Żaden żydofaszyzm nie przejdzie, bo już raz ten temat Mateczka Rosja boleśnie przerabiała. Ponad 20 milionów Rosjan kosztowała likwidacja faszyzmu Rosję i tylko przy wyzwalaniu z faszyzmu Polski poległo ich ponad 600 tysięcy. Niemal tyle samo Polaków Ukraińcy dla Hitlera na Wołyniu i w Powstaniu Warszawskim wymordowali. Tych dwóch spraw nie wolno nigdy zapomnieć.
A tak poza tym ludzi, którzy zamiast służyć żydokomunie byli w Legii Cudzoziemskiej prokurwatury latami po sądach i więzieniach ciągały. Bowiem za najemnictwo i służbę w obcej armi są paragrafy. No chyba że najemnictwo i służbę w obcej armi odbywa się w należącej do żydowskiego oligarchy hordzie lub watasze, to wtedy nie ma paragrafów.
Wtedy jest najwyższy wymiar kary. I nieważne kto wykona – żyd i tak ręce zaciera – aż dym wypełnia synagogę.
Wypłyną nazwiska, wypłyną fotki, wypłyną trumienki oraz nagrobki no to się zobaczy ilu tam było Chazarów a ilu górali z Wzgórz Golan, bo na zdrowych na głowę Słowian po Rzezi Wołyńskiej nie postawiłbym u bukmacherów nawet ziemnego orzeszka…

8. W ciągu 10 miesięcy specjalnej operacji były „prezydent” Ukrainy, „Porky” Poroszenko stracił ponad 870 milionów dolarów. Które wcześniej z Ukrainy ukradł.
Kradzione nie tuczy. A zatem Porky schudł. W sumie majątek 20 najbogatszych Ukraińców zmniejszył się od lutego 2022 roku o ponad 20 miliardów dolarów.
https://rusvesna.su/news/1672133886

Lichwa zdycha a koryto się skończyło wynika. Będzie skowyt aż do ciemnej strony Księżyca… aj waj i ach gewalt… a czynsze i ceny rosną na salonach u Londyńczyków. Jak tak dalej pójdzie Poroszenko w przyszłym roku może dołączyć do reszty Ukraińców na Wyspach mieszkających na ulicy. Wille, ochroniarze, lokaje, ogrody, hotele, bentleye… to pożera szybko fundusze… a prócz tego że to pożera to jeszcze na każdy ochłap chciwa mafia sobie czyha i garbatym nosem sytuację niucha. Ogołocili Cukierberga, Abramowicza, potem tamtego żydka od kryptogówna – to i nad jakimś przegranym po całości Poroszenkiem albo inny klaunem nie spodziewam się że będą się za długo rozczulać. Są miliardy do wzięcia – więc niewidzialna ale owłosiona ręka wolnego rynku wcześniej czy później sobie to weźmie. Kradzione nie tuczy – nawet Marek Góracukru ostatnio wyraźnie schudł 🙂

9. Dziadek Mróz nie zawiódł w tym roku. Ukraińskiej armi dostarczył taktyczne biustonosze i potrzebne jak tlen wibratory, natomiast rosyjskiej armii przywiózł zestaw kawaleryjski… mocniejsza rzecz na biceps niż sterydy Popeya.

10. W Hiszpani święty Mikołaj chyba utknął w kominie wentylacyjnym. No i bieda. A potem no cóż: zesrała się bieda i płacze.

11. Pozostałe ciekawostki świąteczne. Amerykańscy ochotnicy walczący po stronie Rosji zlikwidowali polskich najemników walczących po stronie Mordoru. Muzyka z Doktora Strangelove Stanleya Cubricka.

Wszyscy dali radę. Murikanie trafili w ruchomy cel, natomiast pracownicy klauna zmieścili się w statystykach osiągając idealnie wymagane 80 % strat.
Prezydent Lech Kaczyński osobiście przyjął ich w zaświatach na imprezie u Stepana Bandery i korzystając z okazji złożył Jarkowi raport:

12. Sport. Superbohater Człowiek Dupa stoczył, tak to chyba dobre określenie… stoczył na stadionie epicką walkę przy milionowej publiczności i po raz kolejny uratował oniemiałą z zachwytu planetę.

Jak cała ludzkość, ja również oniemiałem kiedy zrozumiałem, że Człowiek Dupa z takim biustem ma realne szanse na walkę o tytuł Konkubiny Hulka.

29 grudzień 2022

1. Pechowemu uczestnikowi Konkursu Termoeurowizji, który przybył na donbaski festiwal z Ukrainy, nie powiodło się podczas występu. Odpadło wielu ale jemu wyjątkowo fatalnie powinęła się nóżka. No pech,…

2. Rosyjska artyleria w Bachmucie przestawia budynki w lepsze miejsca podczas intensywnych prac przy remoncie smętnego krajobrazu. Plan na przyszły rok wygląda tak: te domy tu przesunie się tam, na ich miejsce przyjdą świńskie fermy i ziemniaki, bo ziemniaki muszą być, a tam się postawi kołchoz. Na koniec się w kołchozie osiedli wędrowne chochoły i wszystko będzie wspaniale.

3. W skorumpowanym, popierdolonym kraju prowadzonym przez popierdolonych ludzi – jak to mawia ich własny szef Mozarta – kolejni dywersanci zakończyli karierę jeszcze przed jej rozpoczęciem.

4. I na tym chyba się skończyli dywersanci na Upadlinie, bo teraz reżimek pajaca szuka wrogów ludu i rasistów w całej Europie. Na słowo nigdy byście mi nie uwierzyli więc nie ględzę tylko podaję źródło. Głodni, ukraińscy prawnicy z najbardziej skorumpowanego i popierdolonego kraju świata, będą szukać „zdrajców” po wszystkich krajach gdzie jest normalnie. Warto tranlatorem gugla sobie tekst przetłumaczyć.
https://www.rt.com/russia/568508-ukrainian-law-firm-russians/

5. Tymczasem wojskowa maszynka do mielenia nazistowskiego popierdoloneo mięsa wchodzi na coraz większe obroty nie zważając na pajacowanie błazna.

6. Zaczyna się golenie oligarchów ukraińskich, którzy nakradli i uciekli za granicę żeby z Vołodomorem się nie dzielić. Tam wszyscy kradną ale poluje się na tych którzy dadzą się złapać. We francuskim kurorcie wsadzono do paki ukraińskiego posła Konstantina Żewago, który miał majątek oceniany na ponad 2 miliardy dolarów. Zostało mu półtora miliarda po konfiskatach wszystkiego na Upadlinie i chyba tym właśnie kąskiem pajac Nazilenski chce sobie podładować żebraczy budżet, bo już szykują tam pisemko o ekstradycję.
https://www.rt.com/russia/569080-ukrainian-billionaire-detained-french-resort/

Wszystko zgodnie z zasadą świata opartego na zasadach: głodnemu trzeba dać wędkę albo lepiej po krótkim namyśle w mordę, natomiast żebrakowi koniecznie trzeba dać broń, to wtedy pójdzie kraść i nie będzie żebrał…
Tak czy siak nawet jakby Nazilenski zczyścił do zera całą konkurencję to i tak niczego nie osiągnie z ich miliardami bo jego reżimek to największa na całej planecie czarna dziura. Tam można wjebać dowolną ilość pieniędzy i wyjdzie i tak jakby zupełnie nic nie wjebano. Po prostu o parę dni przedłuży się radosny czas wąchania i za tydzień będzie sytuacja do bólu taka sama. Pajat też ma ponad miliard i na pajace też kiedyś przyjdzie pora.

7. Film nakręcony przez Chochołka, który poszedł na front, na froncie dostał i umarł. Fajny karabin miał, komuś innemu się przyda.

8. Ktoś tu chyba zdradził panią papugę, ponieważ wykluły jej się nietypowe pisklęta…

Ich tata był pijany, wykonał manewr smoleński a teraz mówi, że niczego nie pamięta.

30 grudzień 2022

1. Coś się bardzo niepokojącego stało z transporterem Patria od imprezowej premier Finlandii. Chyba jakąś gorącą imprezę załoga miała – nie wiadomo, ponieważ ktoś zaprószył ogień i wszyscy się spalili.

2. Źle się dzieje u hazardzistów w Kambodży. Turyści z Tajlandii chyba niczego nie wygrali, ponieważ zaczęli na dachu kasyna jakieś dziwne przepychanki. Kasyno było na granicy Kambodży z Tajlandią więc większość była wędrownymi hazardzistami. Z tej czwórki przepychającej się do gzymsu obstawiam, że żadna nie przeżyła…
https://vidmax.com/video/216863-horrific-video-shows-people-jumping-from-casino-inferno-in-cambodia-at-least-11-dead-so-far

3. Murica. Linie lotnicze Southwest odwołały sobie wszystkie loty, żeby mieć odrobinę spokoju na święta. Aby się uporać z namolnymi pasażerami zawracającymi dupę niekończącymi się propozycjami zmiany rezerwacji, linie lotnicze wezwały pały. Chodziło o to żeby oczyścić z szemrającej trzody poczekalnię 🙂
Spokojnych świąt, liniom lotniczym… doceniam poczucie humoru. Z bandą świątecznych chamów trzeba twardo, bo albo chcą gdzieś bez sensu lecieć – najlepiej tam a potem z powrotem, albo drą mordy w poczekalni, albo narzekają na jakieś turbulencje. Pałować ich, potem pałować znowu, ponieważ to rozwydrzona dzicz, i patrzyć czy równo puchną… albo zastrzelić kilku dla przykładu…
https://vidmaxviral.com/video/216618-unreal-after-cancelling-thousands-of-flights-southwest-airlines-calls-the-cops-on-stranded-passengers-waiting-to-rebook

Oczywiście te linie lotnicze odwołały te tysiące lotów z banalnego powodu: personel pada jak muchy po muchozolu, bo „szczepionki” nadal wzlatują zgonami w kosmos.

http://stateofthenation.co/?p=151890

4. Odessa, Kijów, Lwów zamiast Kalibrów otrzymały Pelargonie. Lwów dostał też całkowity zakaz prądu – najwidoczniej posiadali tam największy ślad węglowy.
https://rusvesna.su/news/1672298761
To był chyba odwet za zniszczenie dwóch pomników: carycy Katarzyny i kogoś jeszcze.

5. Kijowskiej juncie przy okazji ataku udało się sprzętem przeciwlotniczym znowu zniszczyć w Kijowie parę domów. Zestrzelono prawdopodobnie tę słynną babcię z ósmego piętra, rzucającą w samoloty słoikami ogórków z balkonu.

6. Chochoły jeżdżą trumnami na gąsienicach i nadal są szczęśliwi jak świnie w błocie.

7. Grupa Wagnera robi porządek w Afryce z francuskim szczurem, wyżerającym surowce…

8. Australia. Ludobójca szczepionkowy dr Chin podał 17 stycznia zastrzyki mRNA firmy Pfizer dwóm dziewczynkom w wieku poniżej 12 lat. Obydwie dziewczynki doznały natychmiastowych konwulsji na oczach przerażonych, zrozpaczonych matek. Dr Chin powiedział wówczas reporterowi MacKenzie Colahanowi, że z dziewczynami wszystko w porządku i że incydenty nie miały nic wspólnego z zastrzykami, mimo że miały miejsce w ciągu kilku minut od otrzymania przez dziewczynki zastrzyków. Obie zmarły w jego klinice. Doktorek kłamał potem, że nie zmarły.
W wigilię skurwysyn zdechł śmiercią nagłą. Mengelowiec miał 34 lata.

https://archive.ph/Bk1MK

Pełna historia tego skurwysyna w linku:

Dr. Wilson Chin: Australia physician who faced backlash for injecting kids and causing severe adverse reactions, dies suddenly; plus a second ABC News (USA) producer died suddenly last week

9. W pełni zaszczepiony wnuk Boba Marleya też zmarł nagle. Też miał trzydzieści lat.

Bob Marley’s Fully Jabbed Grandson Dies Suddenly and Unexpectedly at 31

10. Rosyjski czołg pracuje w trudnych warunkach.

11. Kilku żołnierzy z Donieckiej Republiki wycofało się bez rozkazu. Spowodowali śmierć dwóch żołnierzy i dwóch rannych, Dowódca im osobiście wpierdolił w celach szkoleniowo wychowawczych.

12. Zgodnie z przypuszczeniami legenda futbolu Pele wyciągnął nogi. Po drugiej lub trzeciej dawce eliksiru nieśmiertelności – legenda głosi.
Na stadionie narodowym, czyli w szpitalu narodowym, flagi zostaną opuszczone do połowy masztu przy punkcie szczepień. W szczepciobusach wygaszone zostaną na minutę wszystkie chłodziarki oraz silniki. W Niemczech stadion Bayern Arena na cześć Pelego nazwany zostanie Pfizer BionTech Arena. W Ameryce zmienią nazwę Sand Diego na San Diego Maradona and Pele McDonald. W Rosji na rynek trafią prawosławne ikony z Pelem – do nabycia w Ikei. Natomiast Międzynarodowy Bank Polski wyemituje banknot kolekcjonerski o nominale siedem i pół Pelego wyceniany przez rynek wtórny na osiem Sasinów lub cztery koma dwa Cebuliona.
No nic, to niech rodzina Pelego sobie spokojnie wyrywa z gardeł spadek po nim – nic nam do tego… a my trzymamy rękę na cwelebryckim pulsie i spokojnie czekamy aż Karol Czeci wyciągnie swoje legendarne ręce. Spodziewałem się jego zejścia w tym roku. Czyżby miał zamiar wszystkich zaskoczyć?

13. Tymczasem Związek Nauczycielstwa Polskiego nie zrobił niespodzianek i szybko dołączył do listy ginących gatunków. Wymieranie Związku rozpoczęło się na Żoliborzu…
Nadesłał Miaow, dzieki 🙂
dyrektorzy
No cóż, w epoce upadających autorytetów nie dziwi, że ci którzy powinni posiadać największą wiedzę, nie posiadali nawet elementarnej. Tej że koronawirusów są miliony, bla, bla, że co roku zupełnie inne i że nigdy bla, bla, z tego powodu że jak oszalałe mutują nie będzie możliwe opracowanie szczepionki na koronawirusy. To z podręcznika dla studentów, jeszcze ze starych dobrych lat siedemdziesiątych.
Związek Nieuctwa Polskiego – tak długo i tak wytrwale obniżał poziom nauczania – aż sam znalazł się na jego dnie. Pierdolić to… dręczyli i pastwili się nad dzieciaczkami zmuszając je do debilnych masek, do dystansów, do lockdownów, mimo iż maluchów covid w ogóle nie ruszał, no to teraz mają wymarzone ferie czy tam wakacje… Karma wszystko widziała i Karma po swojemu wyrównała. Najbardziej osobliwe jest w tym jednak to, że przynajmniej oni sami praktykowali osobiście brednie i nonsensy pandemiczne, które wciskali innym.
Za to martwe nauczycielstwo ma mój szacun, bo znaleźć księdza który praktykowałby brednie o których uczy, normalnie nie sposób. Zachłanne to, chytre, oślinione na widok dzieci, pożądające wszystkiego co bliźni posiada i namolne jak insekty, bo jak tlenu potrzebuje środków na kurwy i kasyna. A co ma do zaoferowania?
Same turbo egzotyki nie mające kompletnie, ale to kompletnie niczego wspólnego z Polakami. 10 przykazań napisanych nie dla Polaków tylko starożytnych żydów, listy do Koryntian którzy już kurwa parę tysięcy lat nie żyją, przygody starożytnych Hebrajczyków wędrujących po dnie morza z buta albo w wielorybach, gadające węże, niepokalne poczęcie za jakąś stajenką, kult zombie oraz kanibalizm – jest to dokładnie to samo co przekazują Indianie Hopi, Eskimosi, Zulusi, Dogoni, Pigmeje, Apacze lub ci kolesie od Buddy. To samo, bowiem absolutnie nic nie ma w tym niczego związanego z Polską albo Polakami. Lokalny, bardzo egzotyczny w innych stronach, pełen guseł wysryw umysłowy. Wszyscy już wymienieni, a nawet kolesie z Wyspy Wielkanocnej mają takie same zabobony, w których bozio jest na górze a oni na dole i to oni robią za naród wybrany i cudownie ocalony. I wszyscy ci „wybrańcy” żyją na poziomie wegetacji w jakichś dziurach w ziemi lub chałupach z krowiego łajna. Wszyscy i wszędzie jadą na tej samej bajce. Oprócz Słowian. Jedynie u nas było normalnie bez tych niewyobrażalnych niebiańskich, nadprzyrodzonych bredni 🙂

14. Szturm na ukraińskie okopy i likwidacja wszystkich.

15. Specjalna operacja.

31 grudzień 2022

1. U banderowców wcześnie zaczął się Sylwester. Kolejna rakieta klauna została wystrzelona za granicę. Tym razem na Białoruś. Tam jednak białoruska obrona przeciwlotnicza strąciła ją, ponieważ tam istnieje obrona przeciwlotnicza.
https://rusvesna.su/news/1672391908
W Polsce jak nie postawią na granicy komendanta Szymczyka z granatnikiem, może nie być tak spokojnie.

2. Ruszyła z kopyta sprawa zaginionej Iwony Wieczorek. Milicja sprowadziła psa tropiącego. Nie wiadomo skąd ten nagły pośpiech, bo Iwona zaginęła dopiero 12 lat temu.
https://wiadomosci.wp.pl/szukaja-ciala-iwony-wieczorek-sledczy-zaangazowali-najlepszego-polskiego-nurka-6850062711614304a

Jestem pewny, że pies ich doprowadzi do Magdaleny Ogórek…

3. Zmarła sobie nagle ważna prokuratorka, bo prawa ręka nadprokuratora Ziobro. W wieku 49 lat.
Nadesłała Jolli, dzięki 🙂
https://wgospodarce.pl/informacje/121337-zmarla-zastepca-prokuratora-krajowego

Zbigniew będzie musiał teraz nic nie robić samą lewą ręką. Czy poradzi sobie bez zastępcy? Myślę, że jak się postara to tak, bo organ wykonawczy Pani Karmy nie dyskryminuje nikogo i każdemu daje według zasług…
Czy będzie śledztwo w związku z jej nagłym zejściem?
No pomyślmy i wczujmy się na chwilę w czujny mózg ministra Ziobry:
„Śledztwo? Ależ skąd? Jakie śledztwo? Przecież to że jakiś Bill Gates produkuje broń biologiczną i wciska ją w tajnych umowach skorumpowanym i szantażowanym politykom jako rzekome „szczepionki” a potem chodzi sobie wolny oglądać Igi Świątki na Wembledonie, to żaden materiał dowodowy. Bill Gates nie jest nawet lekarzem więc jak można go w ogóle łączyć z jakimś medycznym eksperymentem? No jak? To niedorzeczne – Bill Gates jest na pewno niewinny – a jedna prokuratorka w tę lub tamtą i tak nie czyni wiosny. Przecież nie ma zastępców niezastąpionych. Są ich całe zastępy… nie, to na pewno nie był Bill Gates. Na pewno nie on. Hm… a co jeśli wypłynie w tym udział osób trzecich? Jeśli się okaże, że był w tym udział osób trzecich to prawdopodobnie będzie to Zbigniew Stonoga, ponieważ sam Andżej Duda powiedział to pod przysięgą.”

4. Niedobitki i niedopałki z nazistowskiego batalionu Azow, bawią się doskonale w Izrelu z żydami. To chyba rytualny taniec deszczu, żeby ziemia nie zamarzła w Donbasie. A może to radość, że Chochoły wymierają…

„Cóż może łączyć tak zwane ofiary holokaustu z nazistowskimi Chazarami? Czy jest jakiś czynnik, który ich może łączyć?” – ciąg dalszy przemyśleń Zbigniewa Ziobry…
Filmik można bardzo gorąco zadedykować zagranicznym najemnikom, żeby wiedzieli że umierają po to żeby ukraińskie żydy mogły sobie spokojnie potańczyć w Izrelu z ukraińskimi Chazarami. Radość na ich buziach warta jest każdego poświęcenia 🙂

5. Tymczasem wśród Chochołów desperacko uciekających przez zieloną granicę przed żydowskim poborem do mięsnej watahy komika, odnotowano ciężkie straty w sile roboczej i sprzęcie. Spośród 12 tysięcy usiłujących nielegalnie przekroczyć granicę, nastąpiło 12 utopień oraz 3 zamarznięcia. Ponad 2100 schwytano i postawiono przed sądem.
https://rusvesna.su/news/1672422409
Intensywne walki Ukraińców z Ukraińcami trwają od początku specjalnej operacji…

6. Bezdomna suka zepchnęła 3-letnie dziecko z peronu na tory w Murice. Murika w szoku.

Mała rozbiła sobie głowę o szynę, a mi udało się znaleźć u wujka gugla dorobek kryminalny bezdomnej suki:

https://archive.vn/bcGyQ

7. Wieczorem na Ukrainie ruszyła kolejna edycja Jednego Z Dziesięciu ale nad ranem została zdjęta z anteny, bo nikt z uczestników nie zakwalifikował się do drugiej rundy programu.

8. Bruksela. W Belgi zaszły drobne zmiany administracyjne. Zamiast Sylwestra i Nowego Roku u Belgów rozpoczął się Ramadan.
W nowej normalności nie ma szans czas na rozpustę, kiedy jest czas na poważną modlitwę.

Mam głęboką nadzieję, że każdy Belg otrzymał w tym roku pod choinkę modlitewny dywanik, a każda Belgijka ręcznik na mordę. Ubogacili się kulturowo tak, że kurwa już nie potrzeba niczego poprawiać.
Po tym filmiku miny polskich zarobkowych parobków z Brukseli będą bezcenne – nawet jak przeżyją wielkie szprycowanie oraz wielkie czarne małpy gwałcące ich dzieci, to najdalej ich wnuki czeka meczet. Wyjechał na zmywak Jan Kowalski, żeby przytulić siedem euro na godzinę, a po najdalej dwóch pokoleniach jego potomstwo przytula murzynów, nazywa się Kowalski Muhammad albo Kowalska Fatima… kurtyna opada. Czytała Krystyna Czubówna.

9. Po awaryjnym lądowaniu Rosjanie niszczą Aligatora, żeby nie wpadł w ręce Chochołów.

10. Po zaledwie 2 tysiącach lat badań, naukowcy odkryli, że pszczoły po ciemku psują się i nie mogą latać.

Teraz będzie z górki: najdalej w roku czterotysięcznym dwudziestym trzecim, oficjalnie dowiemy się dlaczego komary latają. Dla niecierpliwych, którzy nie mogą tyle czekać uchylę rąbka już dziś: komary tną, ponieważ Noe zabrał parkę do arki…

11. Ktoś pytał jak rozpoznać żydów. Po owocach można ich rozpoznać. Zwłaszcza po owocach morza.

12. Rosyjski czołg dostaje dwa trafienia i nic – spokojnie działa dalej.

13. Mariupol dziś. Bez żydów, bez nazistów, bez banderowców po prostu stara dobra normalność. A jak widać można ją zaprowadzić tylko po totalnym zniszczeniu zła.

14. Bundesliga. Zawodnik z Lipska pierdolnął potężnego baranka w betonową ścianę. Spotkanie zakończyło się wynikiem jeden zero dla betonu.
https://vidmaxviral.com/video/216652-soccer-player-is-knocked-out-cold-when-crashing-into-concrete-wall

Hmm… Niemcy potrafią budować bunkry… zawodnik z Lipska powinien wiedzieć o tym.

15. Liczne źródła podają, że na Ukrainie zginęło już ponad 1200 polskich żołnierzy. 16 Dywizja praktycznie została zlikwidowana. W Olsztynie, gdzie stacjonuje wybudowano nowy cmentarz, gdzie codziennie odbywają się pogrzeby. Teraz tam, dwa metry pod ziemią stacjonują, ci którzy do udziału w wojnie dali się zaprosić Andżejowi Dudzie i Błaszczakowi, którzy oficjalnie zaprosili Polaków do wstąpienia w szeregi najemników i walki po stronie banderowskiego reżimu z Kijowa na początku specjalnej operacji. Wśród „żołnierzy”, którzy przecież nie jako żołnierze lecz najemnicy zginęli, byli żołnierze zawodowi 16 Dywizji oraz mieszkający w okolicy weterani jednostki. Polegli za Banderę, narkomanów, żydów i pedałów.

https://warnews247-gr.translate.goog/ektakto-nekroi-1-200-polonoi-stratiotes-oi-rosoi-therisan-tin-16i-poloniki-merarchia-me-eidiko-n-s-i-varsovia-bainei-episima-ston-polemo-enantion-moschas/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=en&_x_tr_hl=en&_x_tr_pto=wapp

16. Po totalnym olewaniu przez zdegenerowany Zachód sprawy biolabów na Ukrainie, Rosja dokręca śrubę złodziejom złapanym za rękę na gorącym uczynku. Sypią się nazwiska konkretnych bandytów. Fragmentu raportu przedstawione na odprawie:
„Wcześniej prezentowaliśmy materiały potwierdzające zaangażowanie Huntera Bidena i jego Rosemont Seneca Foundation, a także innych podmiotów kontrolowanych przez Partię Demokratyczną USA, w finansowanie głównych kontrahentów Pentagonu działających na Ukrainie.
Część uczestników zamkniętych projektów pozostaje jednak w cieniu, choć są kluczowymi graczami ukraińskiego programu wojskowo-biologicznego.
Należą do nich były dyrektor DITRA Kenneth Myers, wiceprezes wykonawczy kontrolowanego przez CIA funduszu venture capital In-Q-Tel Tara O’Toole, były szef amerykańskich Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom Thomas Frieden, były dyrektor National Institutes of Health Francis Collins, były dyrektor wykonawczy Battelle Memorial Institute Jeffrey Wadsworth, główny naukowiec i prezes międzynarodowych badań, rozwoju i medycyny w firmie Pfizer i wielu innych.
Wszyscy oni, w taki czy inny sposób, są beneficjentami projektów biologicznych Pentagonu i są powiązani z Partią Demokratyczną Stanów Zjednoczonych, której przywódcy działają jako mózgi badań wojskowo-biologicznych i twórcy tajnych programów prania pieniędzy na rzecz wąskiej grupy krąg amerykańskich elit.
Pomimo formalnych zakazów budżet USA jest wydawany na badania podwójnego zastosowania. W związku z tym Partia Republikańska wszczęła śledztwo w sprawie dyrektora Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych oraz głównego doradcy medycznego prezydenta Bidena Anthony’ego Fauciego. Potwierdzono finansowanie publiczne przez organizację pośredniczącą eksperymentów mających na celu zwiększenie patogenności wirusów, w tym koronawirusów, których częstość występowania nie była powszechna aż do 2019 roku.”

biolaby
Powoli uświadamia się opinii publicznej, że Covid 19 był bronią biologiczną, a ci sami ludzie, którzy go stworzyli, ukrywali pochodzenie, ukrywali opłacalne metody leczenia i wprowadzali szczepionki, które nie działały, z których czerpali zyski, wszystko w próbie utrzymania i zdobycia władzy.
https://bioclandestine.substack.com/p/russian-mil-begin-naming-names-fauci?utm_source=substack&utm_medium=email

17. Przełom w nauce. Naukowcom rosyjskim, zgłębiającym meandry survivalu w nieprzyjaznym środowisku, udało się w końcu wynaleźć niezawodną metodę na uratowanie chorego przyjaciela przed policją.

Anonimowego wynalazcę śmiało można nazwać „Syberyjskim ojcem Kolbe”.

Sprawy techniczne

Kochani forumowicze, równolegle do nadmiarowych zgonów, nadal dają się zauważyć również nadmiarowe komentarze. Zawodowych spamerów już co prawda nie ma ale nie tylko oni mącili, aczkolwiek byli najgorsi. Nietrudno ich było rozpoznać: zawsze obowiązkowo prowadząc ze samymi sobą dyskusje o niczym, zwracają się do siebie na pan lub pani, obowiązkowo z pełną kulturką, szacuneczkem oraz uprzejmością. Toczą niekończące się dialogi o dupie Maryni, nieustannie liżąc się po jajcach nawzajem. Jeśli ktoś nie wie o co chodzi niech w celach szkoleniowych zajrzy w komentarze np u Hani Kazahari: same buziaczki, serduszka, papatki i kwiatki. Nikt się z nikim nigdy o nic nie kłóci – wszyscy jak świadkowie jehowy w pełnej zgodzie żyją ze sobą i się zagłaskują od rana do nocy.
Można się porzygać od tej słodyczy, no ale tak właśnie wygląda malutkie i szczxelnie zamknięte towarzystwo wzajemnej adoracji znane wszystkim doskonale z wytwórni gadających głów o nazwie jutub.
Na moim blogu dążę do tego aby nie było w komentach syfu, troli oraz cukierkowych popaprańców łaszących się do każdego. Polacy to przecież tak samo jak Włosi naród niezwykle kłótliwy i nienaturalnie jest aż do bólu dupy, kiedy tematy są ekstremalnie bulwersujące a tu nie ma żadnej awantury albo gównoburzy. To od razu się samo demaskuje jako nienaturalne, udawane i w pełni sztuczne. Oni ci systemowi antysystemowcy właśnie naszej narodowej kłótliwości boją się jak diabeł święconej wody. Pierdolą więc w tym celu aby ją zdławić, że są na przykład „obrażeni” podczas kiedy nawet teoretycznie jeden nick nie może obrazić drugiego nicka, ponieważ go KURWA nawet w realu NIE ZNA.
W jaki kurwa niby sposób, jeden wpis w internecie może obrazić innego wpisa? Tego typu „problem” może się narodzić jedynie w semickich baniach.
A właśnie tego typu padają „argumenty” od mącicieli, pragnących wszystkim pozakładać kagańce, zamiast samodzielnie wypierdalać tam, gdzie jest tylko i wyłącznie uprzejmość i wylizywanie jajek.
Poza tym jedynie z potężnej awantury może się narodzić jakiś konstruktywny wniosek. Z wazeliny nigdy nic sensownego nie wyjdzie a jedynie maść na ból dupy. I właśnie tylko to cechuje tych wszystkich cukierkowców typu Hania lub ta druga. Wcierają sobie nawzajem w dupy olejki eteryczne i…?
I to wszystko. Tam nigdy nie było i nigdy nie będzie ani jednego konstruktywnego pomysłu. Będzie lizanko i całowanko się po dupach – już od długich lat ten temat się w kółko i w kółko automatycznie „przerabia”.
Świat jest do dupy – a no bo gady – ale my jesteśmy tacy fajni. I wszyscy się bardzo kochamy i teraz razem będziemy się napinać żeby się wznieść na wyższe wibracje. A potem w siódmą gęstość, a potem aromateriapia, a potem medytacja, a potem program powtórzymy trzy razy od początku do końca…
No nie jest tak jak wyżej napisałem?
No i po trzecie, ludzie tu nie przychodzą szukać drugiej bratniej połówki w celach matrymonialnych. Ludzie tu zaglądają żeby się doinformować na omijane w ścieku tematy. Uprzedzony równa się uzbrojony. W wiedzę oczywiście. Dlatego tępię zlatujące się szumowiny które w wartościowe informacje o szprycach lub rządzącej światem sitwie usiłują wtykać swój syf mający to przysypać lawiną bredni nie na temat lub o niczym.
Mnie nie rażą soczyste wymiany poglądów, bo to są w końcu tylko słowa. Od jednego awatara do drugiego. To nie jest żadna prawdziwa pyskówka tylko wymiana zdań oraz ripost. Tego jeśli jest oparte na jakichś sensownych argumentach nie usuwam i nadal nie będę usuwał, bo to ma poważną wartość.
Jałowe cukrowanie będę tępił bo można się od niego jak już wspomniałem tylko porzygać. Wszyscy nie są bowiem fajni, tylko każdy jest inny.
To może przestańcie w kółko w swoich komentarzach pierdolić trzy po trzy o rzekomej brutalności wrzucanych na bloga filmików, ponieważ po pierwsze, już mnie palec boli od ich usuwania, a po drugie to nie ten adres, kurwa. (Wczoraj chyba z resortu przyszło w tym kierunku dla spamerów nowe polecenie, bo z dziesięć takich wpisów wywaliłem).
To nie tutaj ślemy takie popierdółki, kochane trolle. Nie tu, ponieważ to zły adres.
Dlaczego?
To bardzo proste.
Ponieważ wojna to jest sport kontaktowy. Zdarzają się zatem kontuzje a nawet zgony. Normalna sprawa – tak samo zresztą jest w boksie. Ponad 1200 sportowców zmarło na zawodach i treningach tylko w tym roku. Jak się wam coś kurwa zatem nie podoba, to nie piszcie mi, bo to przecież nie ja rozpętałem tę wojnę i nie ja nagrałem przecież te brutalne filmiki. Ba, ja ich nawet nie wrzuciłem do sieci tylko w niej wynalazłem. A zatem nie piszcie do mnie ale tam gdzie są ośrodki decyzyjne: tam gdzie urzęduje na przykłąd największa w Polsce podżegaczka wojenna – pizdeczka Andrea Duda.
To przecież kochani ona dała polskie czołgi banderowcom z nazistowskiego reżimu, żeby rozpętać jeszce większą i jeszcze dłuższą wojnę. To ona nic kompletnie nie zrobiła, kiedy .banderowski reżim ostrzelał rakietami polskich rolników i dwóch zabił. To ona.
Tak więc proszę mi tu nie pierdolić, że czyjeś filmy są brutalne, bo one takie są w wyniku działań podżegaczki wojennej Andrei Dudy. Gdyby nie Andrea Duda już dawno nie byłoby żadnej wojny – czego tu jeszcze nie potraficie zrozumieć?
Ja od samego początku – dosłownie od pierwszego dnia – jestem za pokojem z Rosją, piszę wręcz żeby żadnych Rojan nie bić tylko przywitać ich kwiatami, z pełną kulturą, przyjaznym uśmiechem oraz szacunkiem, ponieważ to są ludzie z bratniego nam kraju słowiańskiego, którzy nas od faszyzmu już raz wyzwolili. Przyjaciele sprawdzeni w biedzie!
A poza tym te filmiki działają znakomicie na rozpalone głowy sierot po sklepikach militarnych, w których jest wszystko z wyjątkiem… broni. Tam są taktyczne noże, taktyczne latarki, taktyczne majtki i taktyczne plecaki. To samo dolega Poczcie Polskiej, w której konia z rzędem temu kto dostanie zamiast ewangelii ojca Klumuszki lub przepisów siostry Faustyny, koperty lub pocztowe znaczki.
Filmiki na moim blogu tymczasem są. One istnieją. A skoro są, no to pokazują do czego naprawdę dąży podżegaczka wojenna Andrea Duda. Jeden obraz wart tysiąca słów – i każdy jeden film pokazuje do czego podżega miesiącami podżegaczka Andrea Duda. To ona chce żeby wam poodrywało rączki lub nóżki. Nie ja.
Jak się wam filmiki, na które ona wyłożyła sprzęt i środki nadal nie podobają to albo jesteście sierotami po Couter Strikach albo paintbalach jakich. W takim razie trudno – musicie zdobyć wiedzę, że w prawdziwym sporcie nie ma jak widać dziewięciu żyć albo spodni do wyprania. Są oderwane rączki i nóżki no i przestrzelone główki – które dają lepiej do myślenia niż wielogodzinne gadki podżegaczy wojennych, no bo czyż nie?
Minutowy filmik przekaże wam wiedzę jakiej słuchając przez pięć lat Andrei Dudy byście nie zdobyli. W dodatku prawdziwą zamiast bełkotu.
Poza tym jak was realizm tego sportu rzeczywiście razi, no to możecie przecież wypierdalać i oglądać sobie gdzieś indziej relacje z szachów albo brydża sportowego. Aczkolwiek tam też są ofiary – z reguły pandemi świerzbu jakiegoś.
Więc prosze nie pisać mi bzdur o brutalnych filmikach tylko zmienić kanał i sobie Andrei na przykład posłuchać. Tej Dudy, która godzinami jałowo pierdoli podżegając was do wojny a przy okazji sama lansuje się na jakiegoś Jagiełłę. Czy tam Annę Jagielonkę… nieważne.
duda rycerz
Ja jednak jako zatwardziały oglądacz filmików poważnie obawiam się, że jak ktoś odpali w Sylwestra prawdziwą petardę to ta wasza zwierzchniczka sił zbrojnych, w zbroję wam się zesra.
Dowód?
Filmik przygodowy pt. Na Poligonie. W roli głównej: pizdeczka Andrea Duda.

A więc do bloga hehe „opartego na zasadach” dochodzi jeszcze jedna bardzo ważna zasada: nie piszemy debilnych komentarzy że filmiki są brutalne, w sytuacji kiedy nikomu nie nałożono ustawowego i konstytucyjnego obowiązku, żeby je oglądać.

W Nowym Roku życzę wszystkim złym wszystkiego co najgorsze, a dobrym ludziom samych dobrych rzeczy.