Szybkie Wieści… 76

rakety

1 styczeń 2023

1. Nowy rok stare problemy. Podczas zabawy sylwestrowej uszkodzeniu uległa sieć energetyczna w Nikołajewie. Ofiarą awarii padł także Kijów.
https://rusvesna.su/news/1672484952

2. Papież z Hitlerjugend, który został skazany i do samego końca ukrywał się za murami Watykanu, udał się do Balla. Oby w nowym roku było jak najwięcej tego typu dobrych wiadomości.
Przypomnę bowiem, że „papieżem” to uny się sami ogłosili jeszcze we wczesnym średniowieczu. A w ścieku, gdzie piętnuje się samozwańcze Donieckie i Ługańskie Republiki do dziś nie piszą, że ten cały Watykan to tylko „samozwańcza sekta”. Do IV wieku bodajże, wszyscy chrześcijanie byli sobie równi. Traktowali się jak bracia i ubogacali pogadankami o miłosierdziu i Jezusie. I wtedy nagle, ni z gruchy ni z pietruchy, miłosierni braciszkowie z Rzymu samozwańczo ogłosili się zwierzchnikami wszystkich chrześcijan. No i zaczęła się rozpusta na całego. Kazirodztwo, mordy skrytobójcze, rytualne, trucie podczas walki o koryto, opłacanie prostytutek naczyniami liturgicznymi, kurestwo, pedofilia i tak dalej… I trwa to do dziś a na papieży wybierani są najwięksi spośród żyjących zwyrodnialcy. Mordujący dzieci, handlarze organów, sataniści, organizatorzy prania brudnych pieniędzy, patroni ludobójstwa całych narodów i inne takie. „Nasz” Wojtyła nie był w tym bagnie żadnym wyjątkiem – bronił pedofilów przez całe życie. Watykan to jest czyste szambo, przysłowiowa ohyda spustoszenia, pełna trupów pomordowanych dzieci i utworzona przez podręcznikowego faszystę – Benito Mussoliniego.
W ramach toczenia pośmiertnej piany piszą, że: „papież modlił się żeby na papieża go nie wybrano” albo, że „do Hitlerjugend wcielili go niefajni naziści” i inne takie.
Przypomina to do bólu biografie poczciwego Bena Fulforda, o którym też jego biografowie piszą że „wstąpił do masonerii żeby ratować życie”.
I ma to głęboki sens w jednym i drugim przypadku, bo w naszym świecie – równoległym do alternatywnego – jak ktoś nie zostanie papieżem albo masonem to zostanie zamordowany. Tylko dzisiaj siedem razy mi grożono śmiercią jeśli nie zostanę papieżem – tak więc potwierdzam – wszystko co oni piszą to czysta prawda 🙂
Tak czy siak Japończycy bacznie obserwują sytuację w świecie chrześcijańskich katolików i co niektórzy chyba już poważnie rozważają czy nie przejść na chrześcijaństwo, ponieważ niektóre motywy im się bardzo spodobały.
japonia


3. Jarek też się sypie ale publiczny zakład remontowy robi co może, aby Jarek znowu stanął na nogi. Na stole montażowym wymieniono mu staw biodrowy na lepszy, metalowy – być może na wiosnę Skynet przerzuci Kalksteinatora na Ukrainę.
terminator
Ten sam zabieg ufundowany ze składek na Narodowy Fundusz Pani Karmy, przeszła Hanna Gronkowitz Walc – bardzo zasłużona dla Warszawy żydowska kolekcjonerka cudzych kamienic. Po naprawie Bufetowa też jest jak nowa i przy każdym kroku wyje z bólu w ramach dożywotnich rekolekcji…
https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/Hanna-Gronkiewicz-Waltz-byla-prezydent-Warszawy-ma-straszna-chorobe

Ponad 50 tysięcy ludzi pozbawiła własnego dachu nad głową w samej tylko Warszawie, żydowska mafia tej urzędniczej kurwy. Tak zwanej „prezydentki” Warszawy, która nota bene nigdy nawet nie powinna być jej prezydentką.
Dlaczego?
Nie chce mi się szukać źródeł, bo opiłem się wczoraj jakichś nektarów, więc polecę z pamięci.
Pewnego razu znaleziono ciało w lesie. Poćwiartowane i spalone. Bogatego polskiego biznesmena. Na imprezie w prosektorium okazał się zastrzelony z broni palnej więc sprawdzono bazę danych – gdzie każda legalna broń ma swoje „odciski palców”. Okazało się że biznesmena odstrzelono ze służbowej broni komendanta milicji z komendy bodajże w podwarszawskiej Białołęce. Wzięto więc jakichś terrorystów i wjechano psu do budy. Podczas rutynowego przeszukania jego nory w bagażniku jego prywatnego samochodu znaleziono całe worki głosów wyborczych oddanych na konkurenta Bufetowej do stołka prezydenta Warszawy. Bandyta w milicyjnym mundurze miał wywieźć to do lasu i spalić. Ale nie zążył popełnić kolejnego przestępstwa, bo został zgarnięty. To było dawno, kiedy jeszcze Trampek nie miał problemów z utrzymaniem stolca, a Melania pełnoletnia. Już wtedy kradło się w Polsce wybory – na długo zanim w Ameryce, Brazyli lub we Francji stało się to modne.
Bufetowa przejebała wówczas z kretesem tamte wybory, a dowody miał zniszczyć bandyta w milicyjnym mundurze – komendant morderca z Białołęki.

O, niechcący samo wyskoczyło w nowej zakładce 🙂
„Mariusz Wójcik, były szef komisariatu w warszawskiej Białołęce, zamordował z zimną krwią Dariusza Sołowińskiego, biznesmena z Ciechanowa. Potem poćwiartował jego ciało, a na koniec je spalił.”
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/warszawa/mariusz-wojcik-byly-szef-komisariatu-w-bialolece-skazany-na-dozywocie/e1psph5

komendant
Jeszcze bardziej rozdwojony niż u Dudy podbródek, świadczy że to nie jest nawet Polak tylko Chazarski rezun – prawdopodobnie kolejny banderowiec z Ukrainy. Dostał dożywocie mimo iż jego adwokat też miała podwójny podbródek.
Tak czy siak Pani Karma w porę zainterweniowała bo Gronkowiec w pewnym momencie startowała w wyborach na prezydenta Polski. Gdyby ona i jej dzielny komendant nadal działali i wywozili dowody do lasu żeby je spalić, chyba wszyscy Polacy mieszkaliby dziś w samochodach i namiotach a nie tylko mieszkańcy Warszawy. To nie żart – kobietę która broniła lokatorów – te kurwy wywiozły i spaliły do lasu. Żywcem. Dwa razy, bo podpalona i skatowana uciekła. I badacze od Ziobry ustalili potem, że to było… samobójstwo.

4. Hodowla „polskich” grubych jelit, staje się coraz bardziej wsobna. Ciekawy artykuł ukazał się o tej hmm… kupie gówna, no bo w końcu cóż innego z jelit grubych może się wydostać. Są stare nazwiska, ale są też nowe. Niezwykle ciekawe dla patologów studiujących sejmowo gównianą patologię…

https://kamilosieglewski.substack.com/p/wazne-world-economic-forum-wyhodowao

„Na końcu czasów wszystko co skryte będzie ujawnione.” – święty Sylwester ze Świętego Wzgórza, który jest już bardziej niż Kevin z Jew Jorku staropolską tradycją.
sylwester-z-jedynk

5. Rosja wyciągnęła przyjazną rękę do Szulców, Macronów, pedofilów Bidenów i pozostałych żebraków. Putin podpisał dekret o umożliwieniu im spłaty zadłużenia za gaz w walutach innych niż ruble.
Morawieckiemu można tę dobrą wiadomość również przekazać zanim z Grupy Wagnera zjawi się u niego komornik z młotkiem.
Oczywiście to dotyczy tylko spłaty zadłużenia, bo ewentualny zakup nowego, niezadłużonego gazu, nadal jest możliwy wyłącznie za ruble.
To też trzeba koniecznie przekazać Morawieckiemu, najlepiej przez oficera prowadzącego z NRD, żeby agent specjalny „Student” do ambasady rosyjskiej nie poszedł jak dziad z workiem cebulionów, bo to mogłoby spowodować napięcia w okolicach partyjnego koryta i wywołać szereg chaotycznych ruchów na szczeblu poziomym, co z kolei mogłoby wytworzyć personalny chaos nie tylko wokół prezesa ale również w konserwatywnych kręgach zbliżonych do chlewika. Cebuliony Morawieckiego w poważnym świecie nie są traktowane poważnie – akceptuje je już tylko ubojnia świń na Ukrainie, Zakłady Przetwórstwa Mięsnego McDonald, Spółdzielnia Drobiarska KFC, oraz tuczarnia ojca Rydzyka.
https://www.rt.com/business/569223-russia-gas-debt-payments-rubles/

6. Starożytna ukraińska przepowiednia głosi, że zmartwychwstanie i powtórne nadejście Stepana Bandery nastąpi kiedy tylko w Rosji skończą się rakiety.
Nie w tym życiu – rosyjski prorok Władimir nadal dobrą nowinę po świecie głosi – obserwując znaki na niebie zgodne w pełni z objawieniami proroka Armageddona.

7. Rosyjskie ministerstwo rolnictwa przekazało nieodpłatnie cztery sadzonki grzybów dla głodujących mieszkańców Nikołajewa.

Reżyser zapomniał jednak dać odpowiednią dla wzrastających pieczarek ścieżkę dźwiękową więc ja to zrobię. Ta ścieżka będzie ok, bo konia z perkusją temu, kto znajdzie lepszą.

8. W Kijowie hotel z najemnikami noworocznego grzyba też otrzymał.

9. Minister elektryfikacji Ukrainy otrzymał natomiast order świętego Jerzego od Władimira Putina.

10. Ranni żołnierze z Ukrainy nadal leczeni są w Polsce. „Są w ciężkim stanie, czeka ich leczenie i długa rehabilitacja.”
https://www.wroclaw.pl/dla-mieszkanca/ranni-zolnierze-z-ukrainy-we-wroclawiu

chochoł

Nadesłał Łukasz, dzięki 🙂
Rosjanie powiadają, że najlepsze są te słynne respiratory termobaryczne. Są skuteczniejsze niż maseczki, bo działają zarówno na banderawirusy jak i na rany postrzałowe oraz większość pozostałych schorzeń – nawet umysłowe choroby leczą ze znakomitym efektem.

11. Nad Morzem Południowochińskim murikański, szpiegowski samolocik został przechwycony przez Chińczyków. Widok z obu źródeł.

12. Szef Grupy Wagnera odwiedza chocholskich jeńców wojennych i składa im życzenia. Nawet nie kojarzyli kto to tylko zareagowali spontanicznie więc to nie fejk. Życzył im żeby to jak najszybciej się zakończyło…

13. Satanistyczny kukieł Elon Musk, który tylko swoją twarzą firmuje czarny fundusz Deep State, popłynął w ubiegłym roku na rekordowe w dziejach świata 200 miliardów dolarów. O ponad połowę spadły akcje „jego” wózków akumulatorowych, na które kabała chciała przesadzić ludzkość, żeby mieć nad nią pełną kontrolę, bo te wózki są non stop podpięte do internetu i są właściwie kolejnym urządzeniem szpiegującym, które według widzimisię jakiejś globalnej świni, można w każdej chwili zdalnie zepsuć albo uszkodzić albo całkiem rozbić lub wyłączyć przejmując nad nim całkowitą kontrolę. A przy okazji obrabować „posiadacza” z czasu i opłat za energię. Nie wypaliło znaczy, bo „geniusz” Musk poszedł w ślady „geniusza” Marka Góracukru i tego „geniusza” od kryptośmieci. Po fejkowym programie kosmicznym ludzie przestali kupować jego fejkowe gówienka elektryczne udające tylko samochody.
https://www.rt.com/business/569232-musk-first-man-lose-billions/

Wynika, że ludzie nie są tak głupi jak im się wydawało 🙂

14. Iga Świątek, po poparciu szczepień oraz Ukrainy teraz z całych sił wspiera Owsika. Iga to ten pierwszy z lewej.
iga
Kiedyś przerażała „grając jak mężczyzna” a teraz chyba już nie udaje…
https://kobieta.wp.pl/jak-mezczyzna-iga-swiatek-w-ogniu-seksistowskich-komplementow-6563798588221952a

Żeby nie było to tamto, powyższe źródło wyjaśnia: „Iga Świątek gra jak kobieta. I wygrywa jak kobieta. Bo jest kobietą.”
No i to prawda, bo światowej klasy koneser transwestytów, sam Bill Gates oczu od Igi na Wembledonie nie mógł oderwać, gdyż ona jest dużo bardziej kobieca od jego partnera Melindy lub Brygidy Macrona która urodziła się przecież mężczyzną. Iga jest szersza w barach niż w biodrach i ma całkiem kobiece motyle i triceps. Sam Miszel Obama się nie umywa.
No i nazywa się Iga a nie Igor, a więc to na pewno jest kobieta. Jak można choćby przez chwilę pomyśleć że Iga to nie jest kobieta. To śmieszne.

15. Minister obrony Ukrainy pisze list do świętego Mikołaja. Chce dostać pod choinkę czołgi, samoloty i rakiety żeby dalej strzelać do dzieci w Donbasie.

Za rok o tej samej porze Błaszczak i Duda mogą pisać podobne listy do świętego Mikołaja, jak im nie nadejdzie odpowiedź od świętego Elona Muska. Będą go błagać o kolejną część cudownego napletka świętego Gwalberta – patrona pedofilów i kłusowników.

16. Nowy rok w Kijowie. Uroczyście rozbrzmiewają dyżurujący nawoływacze i dzwonki od rowerów. Plemiona zapaliły pochodnie i przywitały Nowy Rok machając z okien noworoczną świecą. To taka nowa no właśnie… świecka tradycja.

17. Tymczasem na front, kolumna za kolumną, przybywa ostateczne rozwiązanie kwestii chocholskiej. Przykryta śniegiem ziemia wygląda obiecująco…

18. Kaskaderzy ciężko walczą o Nagrodę Darwina. Tej się chyba udało, bo wjechała do studni śmierci, została przejechana przez samochód i spadła na dno studni…
https://vidmaxviral.com/video/216670-cars-performing-a-stunt-that-has-darwin-awards-written-all-over-it-ends-badly-for-woman

I tu się pojawia pytanie dla fizyków z płaskiej ziemi. Dlaczego czarni ludzie wirujący na równiku dwa razy szybciej niż samolot odrzutowy, nie spadają w kosmos, jak ich przejedzie autobus?

19. W Chmielnickim baza sił specjalnych też otrzymała sadzonkę grzyba.

20. Lawina nagłych, poszczepiennych zgonów – które niezaszczepionych nie dotyczą:

https://www.bibula.com/?p=137316

W tekście są linki do tysięcy przypadków posegregowanych ładnie na rejony świata. Padają wszyscy: piłkarze, kierowcy, ministrowie finansów…. nasz rejon wygląda na przykład tak:
https://markcrispinmiller.substack.com/p/in-memory-of-those-who-died-suddenly-4b2

21. W równoległym do naszego świecie debilów – sytuacja bez zmian – w Nowym Roku oni nadal wykazują niepokojącą ale jakże radosną aktywność…

2 styczeń 2022

1. Sylwester z Zelenskim. Szczęśliwy, bo zaraz po faszystowskim puczu w 2014 i rozpoczęciu ostrzału Donbasu.

Dziś takich klaunów już nie ma. W Kijowie jak ktoś odpali petardę zamiast szabasowej świecy, może otrzymać 5 lat 🙂

2. A to Sylwester obecny. Obrońcy Donbasu ślą noworoczne życzenia Zelenskiemu.

Do życzeń dołączają się też mieszkańcy Rosji.

3. Ukraińskie siły rabunkowe znowu coś ukradły i dokądś niosły ale tym razem kara została wymierzona natychmiast.

4. Pobojowisko pod Bachutem. Nie wiadomo czy to Ukraińcy czy Rosjanie, bo wojna informacyjna trwa i każdy mówi swoje. Nie ma opasek więc nie wiadomo, kim jest jedyny, który jeszcze nie skończył umierać. Wiadomo, że ukraińskie straty pod Bachmutem są 30 razy większe niż rosyjskie.

5. W zamian za drony – słynne Kosiarki – Rosja dostarczy Iranowi 24 nowoczesne myśliwce Suchoj.
Oznacza to, że kończy się romans Rosji z Izrelem. A jak coś się kończy, coś zaczyna. I kiedy romansu nie będzie, rozpocznie się bolesna sprawa rozwodowa. Przy okazji Rosja modernizuje swój arsenał. W miejsce sprzedanych SU-35 wskoczyły SU-57

6. Chocholstan też chyba myśli o rozwodzie, bo nagle nie poparł Izrela. Poszło o jakiś sprzeciw, w jakimś głosowaniu, do jakiejś rezolucji na temat ludobójstwa Palestyńczyków. Reżim klauna jednak nie mieszkańcami Palestyny się martwić nagle zaczął, (bo sam robi Ukraińcom to samo co Izrael Palestyńczykom), lecz tym że żydostwo mu żelaznej kopuły nie dało. A on bardzo ją pragnął wziąć za darmo. Żydy z Izrela żydom z Ukrainy jej za darmo jednak nie dały no to ci nie poparli tamtych kiedy było głosowanie.
https://www.rt.com/news/569265-ukraine-israel-un-resolution-military-aid/

Coś nie idzie żydom polityka ostatnio. Kiepawo u nich się robi – na każdym kroku noże w plecy i porażki. Na każdym froncie albo klęska albo klapa. Z kasą też marniutko, bo właśnie wyszło na jaw, że kolejna firma obsadzona w zarządzie wyłącznie żydami pofrunęła spektakularnie jak pingwin z lodowca. Chodzi o Disneya, który odkąd zaczął lansować genderowe sado maso oraz inne pedalstwo, leci na mordę na wszystkich giełdach. Mijający rok zamknął się wtopą w wysokości 120 miliardów dolarów.
Oznacza to, że bojkot namolnego syfu trwa a ludzie nie są tak głupi jak unym się wydawało – bo już nie pierwszy raz i pewnie nie ostatni uderzyli sprytnie żyda tam gdzie go najbardziej zabolało – po sakiewce na pieniążki, po sakiewce najbardziej boli bowiem żyda 🙂

7. Ostatni atak rakietowy na Kijów zniszczył zakład produkcyjny dronów użytych do terrorystycznych ataków na terytorium Rosji. Magazyn gotowych już dronów również został skasowany.
https://www.rt.com/russia/569262-drone-attack-military-strike/

Hmm… pętla się zaciska.

8. Jeszcze niepotwierdzone: prezydent Brazylii spierdolił za granicę. Jeszcze dwa dni temu miał wzywać armię żeby się rozprawić ze złodziejami wyborów a tu się okazuje że ludzi oszukał. Identycznie jak Trampek – miał kilka dobrych lat na to żeby uporać się z systemem i spowodować że nie będzie jakichś kradzieży wyborów – i nie zrobił kompletnie nic, poza udawaniem głupiego i zdradzając swoich wyborców totalnie.
Jeśli Brazylijczycy sami nie wezmą teraz spraw we własne ręce skończą jak tamci debile od Konwoju Wolności z Kanady gułagiem pachnącej. Będą szczepieni jak bydło i mordowani milionami…

9. Chochoł się wychylił i wtedy ktoś przestrzelił jemu beret. Wygląda jednak na to, że skurwiel zainwestował w dobry, niemiecki kask budowlany, ze strefami zgniotu i certyfikatem TUV

10. W Amazoni tymczasem rozpoczął się sezon na węgorza.

11. Rosyjska kompilacja noworoczna. Kocia muzyka po prostu mnie rozwala…

3 styczeń 2023

1. Dzisiaj późno i skromnie bo na szlaku przytrafiła mi się prawdziwa nędza z internetem. Morale Chochołków w Bachmucie sięgnęło dna.

2. Jeszcze jeden czołg od Andżeja Dudy sprawnie zabrał kilku banderowców na tamten świat. Brawa dla Andżeja. Oj, Agata da mu chyba dzisiaj buzi.

3. Tej nocy jakiś nikomu nieznany tercet Jasne Kropki zadebiutował na Konkursie Termoeurowizji. A może to był kwartet…?

4. Dwa nowe bombowce strategiczne dołączają do imprezy…

5. Oczyszczanie nor terrorystów pedofila Bidena w Nowym Jorku. Nie mylić z Jew Jorkiem w Murice. Nowy Jork to dziura na Upadlinie, po wyjeździe ludzi, aktualnie zamieszkała głównie przez robactwo.

6. Naukowcy z Keni tak szybko obierali banany, że po przekroczeniu prędkości światła otworzyli portal do raju z plantacją bawełny.

Fizycy z CERN drapią się po głowach, bo szukając czarnej dziury dokopali się do czarnej dupy…

7. Na wieść, że banderowcy obchodzą urodziny Bandery, najbardziej znienawidzona kanalia w Polsce – Morawiecki – skrzywił się odrobinę, żeby sobie podreperować sondaże i notowania. Odrobinę bardziej skrzywił się niż na codzień. Pozwolił mu na to skrzywienie chłopak jego żony i dał zielone światło, żeby Mateusz wziął kartkę z synagogi i zrobił odczyt, znaczy „złożył oświadczenie”.
Mateusz złożył więc kartkę na pół, a potem jeszcze raz. Naukowcy obliczyli, że gdyby ją jeszcze szesnaście razy złożył to osiągnęłaby grubość Iwony, a po dalszych czternastu złożeniach mogłaby stanowić wygodny most z Ziemi Obiecanej do Kijowa.
https://rusvesna.su/news/1672687980

8. Zbigniew Ziobro chyba też dostał kartkę z synagogi, bo nagle przerwał poszukiwanie Iwony Wieczorek, żeby nie poszukać Jacka Jaworka. Nikt nie wie dlaczego tak nagle Jaworek mu się przypomniał…
https://wiadomosci.wp.pl/prokuratura-nie-odpuszcza-ws-jacka-jaworka-zaangazowano-sledczych-z-usa-6851202832345920a

On ma za dużo na głowie, myślę. Zbigniew musi się starać nie tylko zostawić w spokoju Jaworka ale jeszcze, żeby nie ruszyło śledztwo w sprawie Nord Stream, żeby Stonoga znowu zdjęć jego żony z partyzanta nie wrzucił gdzieś na Pornhuba, żeby jasnowidz Jackowski nie zapowiedział kiedy Kaczor zrobi na brzozę znowu szturm oraz wiele innych spraw takich jak na przykład terrorystyczny atak na terytorium Erpe separatystycznego milicjanta Szymczyka. Jest tyle spraw, które nie mogą nigdy ujrzeć światła dziennego, a jeszcze trzeba w międzyczasie kosić siano dla mafi z PIS, że Ziobrowi chyba w pewnym momencie rozpęknie się zmęczona głowa…

9. Tymczasem mafia w Indiach siano kosi tak:

10. Rosyjskie „Rolnictwo” natomiast pracuje inaczej. To nowoczesne urządzenie do właściwego spulchniania gleby, co jest niezwykle istotne przy podorywkach, jeśli ziemia jest skażona pasożytami. Rolnictwo stawia setki min…

11. Żabi reporter zainspirował się Andżejem Dudą i też nasrał w zbroję.

12. Pod Bachmutem bez zmian – mięso się mieli, świniobicie trwa.

4 styczeń 2023

1. Niemieckie Gepardy wreszcie domyto po tym jak Szulc nasrał do środka i postawiono na Ukrainie, żeby broniły największej inwestycji gospodarczej Republiki Pederalnej Niemiec: nazistowskiego pajaca z Kijowa. Broniły go dzielnie przed Kosiarkami bo zrobiły szoł jak Sławomir podczas sylwestra zakażeń, ale nagranie kończy się kiedy Gepardy zostały zdegepardowane. I razem z nimi elektrownia której mocno pilnowały, bo ostatnia sekunda to widok jak wszędzie gaśnie światło.

2. Hotel z najemnikami w Kijowie. Nagrania z monitoringu.

3. Test Sarmata. Największej zabawki jaką mają Rosjanie.

4. Hiszpański rząd aby pomóc obywatelom całkowicie rezygnuje z podatku VAT na podstawowe artykuły spożywcze.

Rząd polski całkowicie zrezygnował z pomagania obywatelom i ubezpieczył Morawieckiemu obligacje od inflacji żeby pomóc mu kupić jeszcze kilkanaście działek, i zapewnił pomoc prawną żeby mógł przepisać to potem na obywatelkę Iwonę.

5. Wycieczka na safari do Bachmuta nie poszła za dobrze murikańskim najemnikom.

6. U Chochołków natomiast jęki w strylu: „Oto co pozostało pod Bachmutem z naszej grupy.”

7. Holandia w tym roku zakazała fajerwerków w Nowy Rok, bo chyba też przechodzą na Ramadan.
Holendrzy więc użyli butli gazowych, których islam nie zabrania.
https://vidmaxviral.com/video/216701-fireworks-were-banned-this-new-years-in-the-netherlands-citizens-used-gas-instead-not-smart

8. Atak Himarsami na Mikołajewkę na koszary rosyjskie. Ostatnie dane podają, że liczba ofiar wzrosła do 89. Jak znam życie odwet będzie straszliwy.
https://rusvesna.su/news/1672809651

I filmik ukraińskiej propagandy.

9. Azjatycki mistrz kuchni demonstruje jak się prawidłowo robi prażone orzeszki.
https://vidmaxviral.com/video/216703-now-you-know-how-planters-makes-roasted-nuts

10. Bunt maszyn. W Chinach maszyna do poziomowania betonu wypoziomowała chińskiego robotnika.

11. Natomiast w Kaliforni Tesla Elona Muska zjechała sobie z autostrady żeby skoczyć 100 metrów z klifu. 4 pasażerów cudem przeżyło ale są w chujowym stanie.

5 styczeń 2023

1. Jeśli kogoś jeszcze męczy kac po Sylwestrze, życzliwie wrzucam klauna żeby go wyrzygać. A dla nieżywych z przejedzenia dodam, że klaun pomaga również na ból dupy i zatwardzenie…

2. Dron niszczy radar przeciwbateryjny, ponieważ na chorobotwórcze bakterie sam klaun niestety nie działa.

3. Wyzwolone od nazistów tereny rozminowuje Uran.

4. Bundesgutentag się zebrał i uchwalił:

  • Szulc jest znacznie głupszy niż Analna Lena,
  • Niemiec raczej da klaunowi panzerwagony Leopard.

Zachęty ze strony reżimku klauna są zwięzłe:

  • Jeśli herr Scholz chce, żeby Niemcy walczyli pod Berlinem i Stuttgartem na niemieckich czołgach z Rosjanami, to może kontynuować tę zabawę, prowadzić tam badania socjologiczne, czy należy nam dać czołgi, czy nie.”

https://t.me/pl_news_front/8500?single

No i Szulc jest między młotem a kowadłem – powinien skonsultować się z Andżejem, który nie jest debilem – on wie jak utylizować niewdzięczne Chochoły, żeby żyd się ucieszył.

5. Efekt Mandeli. Kwintet Jasne Kropki znowu zgłosił się na Konkurs Termoeurowizji. A przysiągłbym, że Jasne Kropki już występowały… hmm…
Filmik w linku.
https://t.me/pl_news_front/8499

6. Deja vu. Znowu jakiś granat wpadł Chochołkom do komina. Przysiągłbym że już to gdzieś widziałem ale to nie efekt Mandel – wtedy bowiem była to ziemianka a teraz blaszany szałas jak się patrzy – tym razem był to Efekt Komina, ponieważ w sumie… komiczne to było.
Filmik w linku.
https://rusvesna.su/news/1672832912

7. Sport. Damar Hamlin: 24-letni gracz Buffalo Bills został zabrany w stanie krytycznym po upadku na boisku. Murica wstrzymała oddech a meczyk na czas nieokreślony odłożono…

Dobrą miał technikę. I tak technicznie rzecz biorąc, musiał sobie podczas tego wślizgu naderwać metrowego skrzepa, który mu popłynął żyłą i zatkał serducho… zdarza się…
PS. Podobno już wyprostował nogi lub niebawem wyprostuje jako że 100 % zawodników Buffalo przyjęło preparat. Na razie ściek trąbi że przywrócono mu akcję serca, żeby kibiców nie płoszyć… jak zgłodnieją sami się do domów rozejdą. Wtedy po cichu gracza się zaworkuje, tak sądzę.
Inny zawodnik, jordański piłkarz ręczny Adel Bakr Attari powtórzył na boisku jego wyczyn – z tym, że bez wizyty w szpitalu od razu na boisku wyprostował nogi:

Saudyjski biznesmen Mohammed bin Nasser bin Wazan Al-Qahtani także upadł i zmarł podczas wygłaszania przemówienia. Wykonał skecz z czaszką, zupełnie jak kobieta, więc moja robocza hipoteza jest taka, że chyba noszenie sukienek powoduje te nagłe zgony – te stylem kobiecym.

8. Tymczasem Jarek nadal nie opuszcza warsztatu, gdzie przechodzi kapitalny remont. Ale nie śpi tylko w dalszym ciągu trzyma całą klasę polityczną żelazną ręką. Powiedział poprzez zaufaną pielęgniarkę, żeby się wszyscy odjebali raz na zawsze od niedoszłego weterynarza Daniela Omajtka. Omajtek musiał być naprawdę dobry w łóżku, skoro prezes broni go mocniej niż nadprzyrodzonego brata.
https://wiadomosci.wp.pl/daniel-jest-nietykalny-kaczynski-stoi-za-nim-murem-wladze-pis-zarzadzaja-obrone-szefa-pkn-orlen-6851927353404352a

„Człowiek Z Żelaza” przyjmuje tytanowy implant, olej w głowie i uszczelkę pod odbytnicą. Strach pomyśleć jaki Karaluch będzie potem nierdzewny. Przy zachowaniu minimum ostrożności jak niczego nie spierdolą na warsztacie i będą go potem przewozić delikatniej niż cudowny napletek świętego Gwalberta w czasie pielgrzymek po Polsce, to do następnego przeglądu Jarek zrobi spokojnie 100 tysięcy kilometrów. Tak czy siak nie ulega wątpliwości, że czasu nie marnuje. Geniusz strategii nawet minuty nie rozprasza się na myślenie o czymś innym niż wyrządzanie szkód Polsce i skłócaniu Polaków. Pobił już na tym polu nawet niesamowity rekord Polski wyśrubowany wcześniej przez Folksdojcza. Karalucha nienawidzą… wszyscy. Co do sztuki. Prawica, lewica, ubecja, emeryci, ziobryści i studenci. Nawet te spocone kurwy ze Strajku Kobiet – bo tak długo skłócał wszystkich ze wszystkimi, że już go nienawidzą… wszyscy 🙂
szuja
9. Kultura. Zmarł aktor Emilian Kamiński. Jak wielu innych dał się dźgnąć strzykawką a potem umarł. Po zniszczeniu do końca toksyczną szprycą układu odporności wysiadły mu płuca.

https://detektywprawdy.pl/2023/01/04/emilian-kaminski-i-szczepionki/

Nie jestem fanem teatrów, (bo są płatne, w porównaniu z telewizją niezwykle rzadko wystawiają sztukę z bobrem Krystyny Jandy, no i w lockdownie były zamknięte, natomiast pełny zboczeńców sejm mam non stop za darmo), ale jestem wielkim fanem logiki ujemnej – w której aktorzy z zamkniętych teatrów zaszczepili się po to, żeby było normalnie, a potem umarli kiedy otworzono teatry. Niestety, pan Emilian nie był odbiegającym od smętnej normy wyjątkiem, jak podaje źródełko sprzed niecałego roku:
https://kultura.onet.pl/teatr/teatry-znow-zamkniete-emilian-kaminski-i-robert-talarczyk-komentuja/lr8m0q1

Trochę to ironiczne, bo całkiem kulturalny człowiek a umarł jak skazany na karę śmierci morderca i zboczeniec – po podaniu zastrzyku z trucizną:
https://wiadomosci.wp.pl/pierwsza-egzekucja-transplciowej-kobiety-w-usa-wykonana-jej-ostatnie-slowa-zaskakuja-6851844634983360a

Zboczeniec zadźgał nożem i zgwałcił kobietę.

10. Film z noworocznej pielgrzymki szefa Grupy Wagnera. Z białoruskiej chyba telewizji. Według mnie pokazuje wojnę taka jaka jest, czyli giną wszyscy nawet swoi. W końcu sporo ludzi u Wagnera to nie żołnierze tylko skazańcy bez większego doświadczenia.
Wrzucił Rojan, dzięki 🙂

Na jew tubie – więc może szybko zniknąć – ale póki jest warto zajrzeć w ich komentarze 🙂

11. Pod Soledarem pracuje artyleria.

12. Powoli się wyjaśnia dlaczego Duda oddał polskie czołgi banderowcom. W ich miejsce jego właściciele chcą sprowadzić amerykański złom a w bonusie radioaktywną amunicję ze zubożonego uranu. Ten uran jest tak zubożony jak żona Morawieckiego i tylko trochę mniej szkodliwy dla środowiska. Powoduje przez dekady nowotwory i cały szereg rzadkich chorób.
https://rusvesna.su/news/1672836212

Tak więc międzynarodowy żyd pragnie skazić ludność i teren Polski oraz Ukrainy na dziesiątki lat, podobnie jak to zrobił w Iraku i dawnej Jugosławii. Jaki to ma wpływ na załogi stosujące tę amunicję? Podobny do załóg, które pracowały z Agentem Orange. W ten sposób Murika pozbywa się też odpadów radioaktywnych ze swoich elektrowni atomowych – rozsiewa je w formie amunicji po całym świecie – oddalonym bezpiecznie od Muriki. Tym razem jednak nie za darmo, bo to Polska ma za te pozbycie się odpadów Murikanom zapłacić – kurestwo rządzącej mafii z PIS robi się już groteskowo szkodliwe dla Polski.

13. U Chochołków ciężko się zrobiło z mięsem. Na najgorsze odcinki rzucono zatem tak zwanych polskich najemników, oni tam trochę ponarzekali a potem zostali zabici. Duże siły ich zniszczono pod Donieckiem. Ich przechwycone przez nasłuch rozpaczliwe rozmowy są w linku – nie będę ich tu wstawiał bo to żałosne bardziej niż albański heavy metal. Podobno masowo gwałcili Ukrainki i reżimkowi się to znudziło, no więc wysłano ich na misję samobójczą, żeby zamknąć niewygodny temat – taka wersja jest reżimkowa. Moja jest taka, że reżimkowi skończyło się ukraińskie mięso a nacjonalistów szkoda. Reżimek trzyma ich na deser – czyli do „obrony” Kijowa. No i „obronią” – tak samo jak Azowstal…
https://rusvesna.su/news/1672846181

Jak to skomentować?
Ciężka sprawa nie widząc nazwisk, nie widzac twarzy i nie widząc dokumentów.
O już mam… (trzymając się widzianych i nieodzobaczonych dokumentów) – o najemnikach rzadko mówi się najemnicy. Częściej psy wojny, żołnierze fortuny. A najczęściej jako o sile roboczej lub personelu wojskowym.
No i ma to sens, ponieważ to tylko szeregowi pracownicy. Pracownicy firmy Poland Republic Of zarejestrowanej przez pramorawieckich za siedmioma morzami gdzieś na żydowskiej giełdzie w jakimś Jew Jorku. Jako pracownicy „wojsko polskie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością”, no nie mogą nijak liczyć na miano poległego żołnierza – bo nie ma w statucie spółki nawet takiej opcji – tylko pracownika zabitego podczas pracy. W umowie o pracę nie ma zatem kompletnie niczego o odszkodowaniach – takie są fakty. Za wypadek przy pracy firma jak sama nazwa wskazuje nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli ktoś podczas rekrutacji nie czyta drobnych druczków – sam sobie winien na zasadzie „chcącemu krzywda się nie dzieje”, albowiem najemnictwo to zabawa w ochotników.
Zmarłemu na ochotnika pracownikowi przysługuje więc w praktyce lakierowana skrzynka pół metra na dwa plus chorągiewka z logiem firmy – nooooo… jak zwał tak zwał ale to jest tak zwana bandera 🙂
A jak pracownik za życia był wydajny i gwałcił na akord więcej Ukrainek niż średnia krajowa, no to otrzymuje jeszcze buziaczki i papatki. Od Andżeja i Agatki.
Dudowie
Andżej bowiem to bardzo kulturalny człowiek, nie cierpi Ukraińców ale zawsze uśmiechnięty, koneser win, patron programu „czołgi – pułapki”. Darmowe czołgi! Przecież wiadomo, że w życiu darmowy jest tylko ser w pułapce na myszy.
Ale tak czy siak siła robocza czy tam personel może być z siebie dumny. Dumny, że poległ na nie swojej wojnie: za banderowców, pedofilów, żydów i pedałów. Ponieważ banderowcy, pedofile, żydy i pedały… nie chciały zdychać na wojnie, którą rozpętały.
Dla ludzi obawiających się poboru garść przepisów mogących się przydać w razie W: obowiązkiem Polaka jest obrona Polski a nie napadanie na inne kraje. To stoi jak wół w jakiejś karcie praw czy konstytucji. Tak więc do propozycji kontraktu – niekonstytucyjnego – możecie dopisać swoją własną propozycję umowy na odszkodowanie za wypadek przy pracy w wysokości np co najmniej pół bańki (wg stawki Marty Kaczyńskiej sprzed inflacji), oraz procent od udziałów w złożach ukraińskiego węgla i gazu no i momentalnie zakończy się proces waszej rekrutacji. Powiedzą „e tam, mamy 10 chętnych Ukraińców na pana miejsce” i tyle będzie „poboru”. To tylko spółka z ograniczoną odpowiedzialnością więc jedynie swoimi kontraktowymi pracownikami mogą sobie rozporządzać i wydawać im polecenia służbowe. Jak zobaczą, że chcecie owszem przystąpić do tej spółki ale w charakterze wspólnika… oj, chyba nie będzie tematu. „Zrekrutują” niekumatych.
A bezrobociem proszę się nie martwić tylko zrobić to samo co ja kiedy są problemy z pracą lub wynagrodzeniem. Trzeba wezwać szefa na rozmowę i powiedzieć mu: szef dawaj podwyżkę, bo jak nie to jest dziesięciu innych szefów na twoje miejsce. No i tak się już z rok wyrzucamy z roboty: on sobie szuka nowego kierowcy a ja nowego szefa… on gada że ma dziesięciu na moje miejsce a ja jemu że mam dziesięciu na jego. No ale są jakieś podwyżki więc jakoś to trwa… nieważne.
Ważne że to właśnie tak działa i że nadal będzie tak działało. Uczestnicy eksperymentów medycznych krzepną jak opętani więc znikają problemy z rynkiem pracy. Będzie dobrze myślę nawet jak będzie kacza wojna smoleńsko światowa. Bo zamiast walczyć jak czereśniak za 30 miseczek ryżu u Morawieckiego na rękę netto miesięcznie, i robić szturmy na brzozy z batalionem milicji uzbrojonej w paralizatory, można zawsze się zatrudnić w poważnych instytucjach: u Wagnera albo Donieckiej Milicji Ludowej albo w dziesięciu innych za prawdziwe pieniądze.
banknot-piecdziesiat-misek-ryzu-bank-nowego-ladu-polin-pis
Sejm obecnie znosi kary za najemnictwo, po to właśnie żeby każdy chętny mógł w końcu legalnie popracować i dorobić sobie na Ukrainie. Wydaje mi się, że legalizacja najemnictwa to inicjatywa Andżeja Dudy. Oj matko, jak on musi nienawidzić tych Ukraińców…

6 styczeń 2023

Po Nowym Roku daje się zauważyć zmniejszony napływ wojennych filmików. Nie panikujemy jednak, bowiem według mnie to wynik pamiętnej sylwestrowej wtopy, kiedy masa skoszarowanych żołnierzy odpaliła telefony komórkowe i tym samym dała się tragicznie namierzyć.
Zapewne odbyły się już w rosyjskiej armii surowe pogadanki na ten temat i wyszły nowe rozporządzenia dotyczące używania telefonów na lini frontu. Kwestia zatem czasu aż wojsko wyposaży się w coś czego nie da się namierzyć wieżami telefoni komórkowej: w zwykłe kamery lub aparaty cyfrowe i filmiki znów szerokim strumieniem zaczną napływać. Na razie jednak szału nie ma.

1. Seria „przypadkowych” pożarów w Rosji to robota sabotażystów z CIA – twierdzi koleś z filmu.

2. Szare Kropki przybyły ewakuować Jasne Kropki po ostatnich wystąpieniach, ale podczas załadunku zrobiło się z Kropkami zamieszanie. Szare wymieszały się z Jasnymi aż wszystkie stały się Jasnoszare. Generalnie te kropki strasznie ciężko jest wygumkować, ponieważ okazują się bardziej oporne od Grupy Barbapapa.

Jasne Kropki są jak wygaszacz ekranu. Człowiek tylko ruszy myszą i znów ich wszędzie pełno…

3. Walki w Bachmucie oglądane ze strony niedopałków z Azowa. Naziści są jak widać doskonale wyszkoleni przez Murikanów. Szczególnie w heroicznej walce z niczym.

4. Emanuel Masturbowany wysyła kochankowi z Kijowa partię „czołgów” wyglądających jak wibrator na gumowych kółkach.
kólka
Wygląda więc, że szykuje się gdzieś poważny szturm na jakiś zamek. Możliwe, że Chochoły skrzykną Krasnoludy i będą razem  taranować tym bramę Kremla? Kto wie? Zobaczymy jak sobie poradzą z Gandalfem. Tak czy siak skoro Chochoły są już z tym taranem zaręczeni i to nadałem im nazwę Drużyna Felg i Pierścieni.

5. Zestrzelenie ukraińskiego drona na Krymie. Spadł na pole gdzie nieszkodliwie eksplodował.

6. Podsumowanie tabeli eliminacyjnej mistrzostw świata najemników jakie odbywają się na Ukrainie. Polscy najemnicy wyszli co prawda z grupy ale nie wiadomo jeszcze czy znajdą się w półfinałach. Są w grupie śmierci i ciężko będzie im uzyskać awans.

7. Panika w satanistycznych mediach. Damar Hamlin, który padł podczas meczowego wślizgu nigdy nie wyzdrowieje. Jego upadek oglądało 80 tysięcy fanów na żywo i 10 milionów w telewizji. Teraz jego zwłok pilnuje w szpitalu każda tajna instytucja. Mówi się że tak jak w przypadku Tiffany Dover – pierwszej pielęgniarki zabitej zastrzykiem na covid – desperacko szykowany jest sobowtór który się pokaże i powie że „nic mu nie jest”. Z zawodowym wślizgiwaczem jednak trening sobowtóra może się nie udać, bo każdy jełop rozpozna jak by co amatora.
Ludzie zadają pytania a ściek się dławi od paniki….

8. Polityka krajowa. Jarek nadal nie opuścił stoczni remontowej. Naród szemra. Tymczasem wśród kaczystów zaostrza się walka o lukratywne miejsca przy korycie.

7 styczeń 2023

1. Chochoł skarży się, że tylko tylu ich zostało z ich grupy wysłanej do Bachmuta. To już było, ale nie w wersji reżyserskiej 🙂

2. W Jew Jorku odsłonięto kolejny pomnik Donalda Trumpa.

trump

3. Rosja zaproponowała Chochołom świąteczny rozejm. Pajac odrzucił, więc jest tylko ze strony rosyjskiej jednostronne zawieszenie broni.
Najładniej, bo po prostu zajebiście, ujął to Dymitrij Miedwiediew.
„Ręka chrześcijańskiego miłosierdzia została wyciągnięta do Ukraińców w Wielkie Święto. Ich przywódcy odrzucili to. Myślę, że większość naszego personelu wojskowego biorącego udział w Specjalnej Wojskowej Operacji ze spokojem odetchnęła, gdy usłyszała odmowę wstrzymania ognia przez głównych ukraińskich klaunów w Boże Narodzenie. Mniej problemów i przebiegłości.
Szkoda ludzi, którzy stracili możliwość chodzenia do kościoła. Ale świnie nie mają wiary i wrodzonego poczucia wdzięczności. Rozumieją tylko brutalną siłę i przeraźliwie domagają się żarcia od właścicieli. Na tym opiera się trening. I będzie to kontynuowane przez zachodnich świniopasów.
Nawet niepiśmienna niemiecka babcia Burbock i wielu innych, rozglądających się po europejskim chlewie, zdołało wygadać się o niedopuszczalności rozejmu. Cóż, spadkobiercy nazistów nigdy nie oszczędzali ani ludzi, ani zwierząt. Nie są przyzwyczajeni…”
https://t.me/medvedev_telegram/242

4. Władimir Putin zwraca się do żołnierzy. „Osiągnęliśmy punkt. w którym możemy iść tylko naprzód.”

5. Tymczasem głodna, ociekająca tłuszczem świnia jest wściekła. Obrośnięty słoniną knur – prezes jakiegoś klubu sportowego – przyznaje się do mordowania przez jego oddział karny opozycji i dysydentów jeszcze na początku specjalnej operacji. Otłuszczenie świni, jak to u rezunów jest wprost proporcjonalne do opóźnienia. Wystarczy wyznaczyć bowiem odpowiednią cenę za jego tuszę a jego ludzie osobiście go zajebią – świnia nadal tego nie rozumie.

Władimir Putin powinien ustanowić nagrodę powiedzmy 10 baniek za takich jak on albo inny Zelenski a rezuny nie mogłyby by się opędzić od fanów z tasakami… zgodnie z przysłowiem „kto mieczem wojuje – od tasaka ginie”

6. Jasne Kropki w nowym, powiększonym składzie znowu się reaktywowały. Najwyraźniej „zawieszenie broni” nie do końca dobrze zrozumiały…

7. Nowe czołgi już dołączyły popracować przy świniobiciu.

8. Droga na Soledar oczyszczana przez śmigłowce.

9. Zabawa trwa.

10. W Meksyku otwarto nowy most wiszący. Oczywiście zawalił się pod ciężarem ludzi mosty testujących. Zawodowy tester wiszących mostów, który skacząc ten most osobiście sprawdzał, jako jedyny nie poleciał z mostem na dół co bardzo dobrze świadczy o jego zawodowym przygotowaniu.
https://vidmaxviral.com/video/216756-newly-re-opened-bridge-collapses-during-ceremony-in-cuernavaca-mexico-25-fall-18-required-hospitalization

11. Wesoły hamulcowy też testuje refleks u elektrycznych rowerzystów.
https://vidmaxviral.com/video/216746-douchbag-brake-checks-a-cyclist-at-20-mph-dudes-face-slams-through-the-window

12. System teleporad, który w czasie plandemi odniósł gigantyczny sukces w Polsce, chyba stanie się kolejnym po świeczkach polskim hitem eksportowym, bo teraz doskonale sprawdza się na Ukrainie. W Pentagonie uruchomiono dla Chochołów specjalną infolinię i jak im się po rosyjskim ataku zepsuje murikańska lub niemiecka haubica, mogą zadzwonić do pedo Joe Bidena albo Szulca, którzy udzielą im teleporadę jak ją naprawić.
https://rusvesna.su/news/1673074907
A to wszystko przewidział jeszcze w poprzednim tysiącleciu starożytny prorok Bareja i jego Wujek Dobra Rada.

13. Kolejne polskie czołgi od Andżeja Dudy trafią do banderowców z Ukrainy. Ponad setka zardzewiałych Leopardów, bo Murikanie obiecali mu Abramsy. Historia zatem znowu się powtarza, bo obiecanych za tamte, które obiecał Dudzie Szulc, nie ma i nie będzie. Chyba już nikt nie ma w Polsce wątpliwości, że banderowski pomiot, który nie jest debilem, pragnie Polaków zwyczajnie wymordować razem z resztą tych sejmowych kurw i skurwysynów.
https://rusvesna.su/news/1673015513

14. Afrykański Tesla obudził się z krzykiem bo mu się przyśnił pomysł na domowej roboty samochód, który można samodzielnie złożyć w siedem minut. Nie wiem co jest straszniejsze: pojazd skradziony od Freda Flinstona, czy fioletowa piżama afrykańskiego Tesli.

15. W ogródkach watykańskich odbył się grill i zakopanie śmiesznego papieża, który miał oczy jak koleś notorycznie przyłapywany na chodzeniu w stringach. Benedetto zapamiętany zostanie jako znacznie lepszy komik od Zelenskiego, ze względu na głębsze dopracowanie swojego programu scenicznego. Jego dowcipy są ponadczasowe. Do dziś kolejne pokolenia, i nie tylko ministrantów, do łez bawią.