Szybkie Wieści… 78

1_tank_armiya_rf

13 styczeń 2023

1. Na Zachodzie nie milknie żałosny skowyt nad monumentalną klęską nazistów pod Bachmutem / Artemowskiem.
https://rusvesna.su/news/1673512361
Zlikwidowano tam kilka brygad więc skowyt homoplanktonu jest usprawiedliwiony i zrozumiały. To wina Putina. Podstępnie wciągnął homoklaunów i pederastów z UPA w wojnę na wyczerpnie no i tak wyszło – Misiek wyruchał ich wszystkich w dupę 🙂

gierojom slawa
Czekamy na profesjonalną opinię naszego Benny Hilla – Skrzypczaka.

2. W Kijowie znowu nasilają się łapanki na samców, w związku z kolejną „mobilizacją” homokomika. Ochotników nie brakuje, bo to są ci którzy jeszcze do niedawna wesoło bawili się na dyskotekach w czasie kiedy ich koledzy gnili w okopach. Teraz reszta do nich dołączy w charakterze zmiennika w ramach żydowskiej walki do ostatniego Ukraińca. A jak się Ukraińcy kiedyś skończą, ich miejsce zajmą żule z Zachodu.
Fotki z łapanek na ochotników w linku.
https://rusvesna.su/news/1673500523


3. Naukowcom murikańskim udało się opracować kolejną roboczą hipotezę wyjaśniającą przyczynę nagłych zgonów. Badania zjawiska, które wystąpiło po niepokojących „szczepionkach” na covida, nadal trwają…
Nadesłał Michał, dzięki 🙂
naglica
4. Potwierdzają się niedawne przypuszczenia, że Zachód korzystając z okazji pozbywa się radioaktywnych odpadów na Ukrainie, pchając je tam jako „amunicję”. Chodzi o odpady o nazwie „zubożony uran” ale nie tylko.
Ciekawy tekst o tym w linku:
https://rusvesna.su/news/1673441129

No cóż, do tej światowej nędzy o nazwie Ukraina, słynącej z handlu organami, prostytucji, handlu ludźmi i eksporcie dzieci dla pedofilów, nazizmu oraz banderyzmu dochodzi jeszcze zamiana go w wysypisko radioaktywnych odpadów.
Kolejny żydowski raj – jewtopia.
A jak na ironię żaden Chochoł jeszcze nie zrozumiał, że im szybciej Putin wygra, tym więcej Ukraińców ocali od zagłady, bo los zgotowany im przez żydów na ich własnej ziemi jest gorszy niż świń w chlewie.

5. Kolejna edycja Jednego Z Dziesięciu.

6. W Bachmucie trochę działo się podczas odszczurzania. Gruz zalega do pierwszego piętra.

7. Chochoł oprowadza po swoim chlewie. Tusze leżą wszędzie, jak ten czarny najemnik który wyszedł z nory po jedzenie i tak został sobie tuż przed chlewem. Inni leżą w dołkach tam gdzie padli.

8. Samotny czołg się trafił więc dronik go wykończył.

9. Kolejna nowa rosyjska zabawka. Przeciwlotnicza amfibia Tunguska.

10. Jasne Kropki powracają. Są z powrotem na Termoeurowizji. Z nowym image, nową nazwą i nowym repertuarem. Teraz nazywają się Czarne Kropki, skończyli z rockiem i teraz lekką muzykę disco, typowo taneczną prezentują…

11. Nieco się już naświetliła sprawa kim był jeden z „niezłomnych Chochołów”. Okazał się bardzo potrzebującym Karmy.

12. Kompilacja termobarycznych imprez w Donbasie.

13. Ukrainiec bawi się rosyjskim granatem. Hmm…

https://vidmaxviral.com/video/216858-ukrainian-guy-drops-a-live-russian-grenade-in-the-car-nearly-die-in-the-process

14. Pomyłka w trakcie odszczurzania piwnicy. Uratowana dobrym refleksem.

15. Inwentaryzacja powykonawcza po ataku moździerza.

16. Samica amerykańskiego nizinnego najemnika grozi Putinowi odgrażając mu się swoją cipą.

17. Na któryś tam maj Karaluch zaplanował wzięcie dla żydów Wołynia przy pomocy polskiego wojska więc na 21 styczeń Polacy zaplanowali demonstrację przeciwko udziałowi Polaków w nie naszej wojnie.
https://rusvesna.su/news/1673586311

I mają rację, bo jak Kurdupel ma coś do Rosji to niech przypina ostrogi, wskakuje na kota i zapierdala ze szturmem na brzozę lub Rosję…

18. Żydowski handel ludźmi i dziećmi na Ukrainie zaczyna wypływać na światło dzienne.
zelenskihttps://rusvesna.su/news/1673527904

19. Tajemnicza teleportacja mężczyzny w Chinach. Mężczyzna został nagle przeniesiony na inne piętro ale mimo zaskoczenia wyszedł z portalu jak boss. Wydarzyło się to 4 stycznia o 11:07.

Przypadek?

Nie sądzę.

14 styczeń 2023

Pozdrawiam wszystkich w nowym pięknym dniu – a zwłaszcza ludzi z płaskimi czołami. Ależ ten wasz atak po skopaniu wam jaj przysporzył mi wejść. Ho ho ho, jak mawia santa Klaus z bieguna południowego – ho ho ho. No zobaczcie sami. Krzywą która się spłaszczyła udało się uwypuklić.
stat
O ponad 10 % zwiększyliście mi oglądalność bloga! No no, całkiem nieźle jak na rakowatą stonkę toczącą wcześniej zupełnie bez sensu odmęty internetu. Ja wiem że wasze fora, blogi, kanały – tak jak u zarobkowych parobków – nielicho podupadły lub pozdychały śmiercią naturalną ostatnimi czasy. Ja to rozumiem. No i po prostu szkoda mi się was zrobiło, że się tak marnujecie z takim potencjałem – niewiele gorszym niż u świadków jehowy. Dlatego was do pożytecznej jak widać na wykresie pracy zagospodarowałem. Fajnie, to naprawdę fajnie, że waszą chorobliwą aktywność udało się wreszcie pożytecznie dla ludzkości zagospodarować. No no, przed bacą jeszcze nikt tego wcześniej nie dokonał. Brawo ja.
No i brawo wy, bo jako że skoro większe zasięgi to większa kasa, a wy nadal nudzicie się kompletnie bez sensu dumając nad płaskim naleśnikiem jak jacyś kretyni, to bardzo jasno widzę przyszłość. Ja po prostu jasnowidzę, że już wylizaliście się po genitaliach i przyszliście po więcej. Brawo.
Nie ma sprawy, wyzywam was nieuki na pojedynek – jutro o 17:45 na ubitej ziemi – załóżcie gumiaki i jeszcze przed opuszczeniem ziemianek z płaskim dachem owińcie głowy folią aluminiową. No i koniecznie pozakładajcie okulary spawalnicze, bo o 17:45 nastąpi… tak, nastąpi zachód słońca – które nigdy przecież nie zachodzi nad płaską ziemią – i to może wam wypalić mózgi.
Oczywiście w usuniętych komentach i tak nie było nic merytorycznego, tylko obelgi, pogróżki i bełkot o niczym – mimo iż aż trzy dowody podałem ani jeden człowiek z płaskim czołem się nad nimi nie pochylił.
O nie, zamiast wyjaśnić zachody Słońca, których nie ma prawa być na płaskiej ziemi, oni przynieśli tony nowych „dowodów” na płaską ziemię żeby zmienić temat, bo ten o zachodzie Słońca – no on jest z tych, o których niedobra jest tak mówić. On rozpierdala w drobny mak całą teorię płaskiej ziemi więc działa lepiej niż płachta na byka – u płaskogłowych nastąpił amok.
Teraz mają inny „dowód” i to jest naprawdę gruby kaliber, bo to ten sam – który robi w tej płaskiej sekcie za coś w rodzaju świętego grala. Oto on:
slonce
Według płaskogłowych nieuków to ma być niezbity dowód na to, że Słońce jest parę kilometrów ponad chmurami. Masakra jakaś, bo to już lata temu było na kanałach sci-funa wyjaśniane, obalane oraz jak należy wyśmiewane. Były całe kurwa długie lata, żeby się dyskretnie z płaskich bredni wycofać i uniknąć publicznego wstydu ale nie, płaskie czoła nie strawiły tego prawidłowo, tylko jeszcze bardziej się spłaszczyły. Hehe, dokładnie tak jak sci-fun lata temu to przewidział 🙂
Co zatem z tym Słońcem parę kilometrów „nad” chmurami? Oczywiście ono tam nie jest, ponieważ woda w płaskich dzbanach nie rozumie w ogóle czym jest perspektywa – banalne zjawisko ze świata 3D. Oni ze względu na płaskie czoła operują tylko w dwóch wymiarach. Te promienie nie są tymczasem niczym innym niż to:
tory
Jest to dokładnie te samo zjawisko co w chmurach ale ludzie z płaskimi czołami, nie toczą dysput, że szyny kolejowe zaczynają się na oddalonym o parę kilometrów od nich Słońcu. A przecież „widać”.
Dlaczego?
Ponieważ nie posiadają  elementarnej wiedzy dostępnej już w klasie 4b szkoły podstawowej: tej że i te tory i te promienie są do siebie równoległe. I to pomimo iż nie wyglądają na równoległe po zrzuceniu ich na płaskie czoło, czyli na płaszczyznę 2D.
Dla ludzi z normalnymi czołami, które są wypukłe, jest to natomiast zjawisko banalne, bo „koniec” torów i koniec „promieni” są hen daleko i nigdy się do jednego punktu nie zbiegają. Nigdy. Jednocześnie dla ludzi o płaskich głowach jest to nadprzyrodzone, niepokalane, cudowne no i bez boskiej interwencji zwyczajnie niepojęte. To cud, bo „niech stanie się światłość” w ich świętym zwoju jest naskrobane, jeśli chodzi o sprawy związane ze światłem.
Te Słońce nieuki, nie tylko jest kilka kilometrów ponad chmurami ale jeszcze biliony kilometrów poza nimi. Ok? To jedynie WY tylko WYSOKOŚĆ jego widzicie. To z powodu waszego dwuwymiarowego płaskiego mózgu – ale możecie być pewni, że ono posiada jeszcze coś ze świata 3D – niepojętego zupełnie dla płaszczaków – olbrzymią ODLEGŁOŚĆ. I z tego właśnie powodu szerokość promieni słonecznych z waszego „dowodu” jest DOKŁADNIE TAKA SAMA zarówno w chmurach jak i na ziemi.
Nie wierzycie?
To powtórzcie ale bez histeryzowania klasę 4b, lub kupcie sobie drona za 200 złotych i polećcie nim do swojego Słońca, które rzekomo jest tuż, tuż nad chmurami – to wtedy WY przekonacie się, że promienie są przez cały czas (jak szyny kolejowe) równoległe do siebie – bo MY (ludzie o trójwymiarowych głowach) wiemy to od zawsze.
To wy posiadacie zaległości z nauki więc do szkoły, matoły!
Jebane, nieuki – jak się wam udało tego również nie dowiedzieć?
Jedynie Jarosław Kaczyński, który nie ukończył podstawówki ma prawo tego nie rozumieć i nikt go nie musi usprawiedliwiać, no ale wy?
Torów kolejowych nie widzieliście nigdy? No to może wyjdźcie w końcu z ziemianki krytej płaskim dachem i załóżcie gumiaki, bo może być rosa na liściach kapusty, a potem stańcie sobie pomiędzy szynami. Zobaczycie cudowne zjawisko.
PS. Kocham wasze wizyty, bo wasze debilizmy znikają ale odwiedziny już nie – skoro i tak już jesteście, no to wykorzystuję więc was nie do głupiej propagandy ale zwiększenia zasięgów bloga. A jest to blog oparty na zasadach.
Zasadach, które się ciągle zmieniają z wyjątkiem zasady głównej: tu nigdy nie było i nigdy nie będzie dyskusji o niczym – czyli jałowego pierdolenia płaskoziemców o tym jak głęboka jest ich niewiedza o wszystkim.
Wiem, wiem, jestem żydem, masonem, aszkenazem, esbekiem i coś tam jeszcze ale wiem też że bacologia wam nie nasrała do głowy głupot o płaskiej ziemi. To nie ja.
Wyliżcie sobie zatem po dzisiejszym wpierdol jaja a potem zastanówcie się: kto – kto konkretnie sprzedał wam „wiedzę” o płaskiej ziemi. Kto wam zdradził ten największy sekret na ziemi, najbardziej rzekomo przed ludźmi… ukrywany!
Ukrywany?
No tak mówicie – że to największy sekret, najbardziej chroniony, przez całe wieki – a ja widzę tymczasem coś zupełnie innego: widzę że jest to największa na świecie teoria spiskowa (bo obejmuje aż całą planetę) – i jednocześnie JEDYNA nie banowana i nie przesladowana NIGDY na jewtubach. Materiały z płaską ziemią wiszą tam już z 10 lat jak nie lepiej – i nikt tego „sekretu” nie cenzuruje, nie banuje, nie usuwa. Ba, to jak nieleczony nowotwór non stop narasta.
Dlaczego więc to jest? Kto to zrobił? Po co?
To dla was pytania. Bo wy macie z zachodami Słońca gigantyczny problem. To wasze zadanie domowe znaleźć odpowiedź: kto i kiedy wcisnął wam to gówno? To jest zasadnicza sprawa. Dla was, bo mi koło chuja lata, kto was na debili przerobił.
A jak chcecie znowu wpierdol, serdecznie zapraszam, bo rosną mi przy świniobiciu zasięgi – już i tak zaglądają tu ludzie z całej płaskiej ziemi a mi zależy żeby przyszli jeszcze tamci spoza jej krawędzi.
Najpiękniej ktoś to ujął w komentarzach: „Pszczoły nie tracą czasu i energii na tłumaczenie muchom, że miód jest lepszy od gówna.” No i nawet bacologia nie potrafi tego lepiej ująć.
No to do jutra, 17:45, na ubitej ziemi. I pod powieki pozakładajcie wykałaczki żeby się wam nie wyłączyły oczy jak się zrobi zachód Słońca. A jak będą chmury nasłane przez kuloziemców, koniecznie zabierzcie drona za 200 złotych – kierując się po promieniach polecicie jak po sznurku parę kilometrów do góry i zrobicie dla nas film z lądowania na Słońcu – obiecuję wam nieuki, wrzucić go na bloga.
Aha, tylko uważajcie na moment kiedy dron przedostanie się ponad chmury – w przypadku gdyby stamtąd zarejestrował jednak zachód Słońca, hen daleko – mogą mu się nagle wyłączyć oczy… pozakładajcie więc najlepiej od razu na drona wykałaczki.
Szok, kurwa szok jak nie wiem co, bo ludzie latają balonami z 200 lat, samolotami ze 100, dronami prawie 10 i jeszcze nigdzie nie ma filmu ze Słońcem ponad chmurami ponad ziemianką z płaskim dachem. Miliony takich filmów jest z Ukainy a ani jednego z płaskiej ziemi – ciekawe, no bo czyż nie?
PSS. Dla ludzi o trójwymiarowych głowach. Kochani, nie odpisujcie płaskoziemcom, bo razem z ich gównem wylatują także wasze polemiki. Szkoda więc waszego czasu – to jest sekta – zupełnie jak jehowcy – to kliniczne, to niereformowalne, to beton. To jest wymazywane do czysta – bo nie będzie tu dyskuscji o wyższości gówna nad miodem. Nigdy, przenigdy. Oni są tu tylko z jednego powodu: zamienić blog informacyjny w szambo o pięciorzędnych skompromitowanych pierdołach: płaskiej ziemi, Jezusie, biblii. W ich postach wyraźnie to było widać: nie zajmowali się w ogóle troską o kształt Ziemi, lub zachodem Słońca – który ich pierdoły całkowicie zburzył – tylko tym gdzie baca mieszka oraz dlaczego bacą nie zajęły się służby – to im kurwa sen z płaskich oczu spędzało, a nie płaska ziemia 🙂
Osobiście jestem w szoku, że płaskogłowi z filmem o znikających za horyzontem statkach nie przyszli, tylko z tym gównem o promieniach i chmurach. Nie wiem dlaczego, bo mają tysiące filmów o tym jak dobry zoom optyczny „wyłapuje” zza horyzontu „zniknięte” za horyzontem statki. Obecnie to ich chyba najpotężniejszy „dowód” na to, że nie ma krzywizny ziemi i jestem w szoku, że z tym gównem do mnie jeszcze nie przybyli. Z nieziemską radością bym im ten „dowód” tu widowiskowo zniszczył tak jak świętego grala od słonecznych promyków.
No ale nic, pewnie wyliżą sobie nawzajem obolałe jaja i znowu powrócą z jeszcze większa nagonką. To wtedy nastąpi nowe wpierdol i nowa okazja…
Tymczasem kończymy część rozrywkową, bo zaczyna się poważna.

1. Kolejne Chcochoły które nie chciały się poddać. Teraz śpią słodko jak niemowlęta. Jak tu nie lubić historii które się dobrze kończą?

2. A tu ci mądrzejsi – trafią do więzienia ale będą żywi.

3. Po zupełnie nieudanym występie Czarne Kropki zmieniły nazwę na Jasne Kropki i zaprezentowały nam nową piosenkę.

4. Inwentaryzacja powykonawcza po szturmie pod Kremenną – pamiętna Bitwa O Kombajn z niezłomnymi Chochołami. Masa ludzi tam leży z zakrwawionymi w niemiły dla oka sposób głowami.

Oni wszyscy mogli żyć – gdyby głupio się nie zachowywali…

5. O tym szturmie pod Kremenną robi się coraz głośniej, bo powstaje cała saga. Masa nowych ujęć się pojawia z nowych kamer. Proszę pamiętać, że to baca dla kronikarzy zaproponował jej nazwę: „Bitwa O Kombajn”

6. W Soledarze mięso zalega wszędzie. Najbardziej cieszą się bezdomne psy.

7. Kolejny szturm i kolejna strzelanina w lesie. Rosja idzie jak taran.

8. Dobry wojak Chochoł wyśmiewa się z kijowskich pajaców. Mówi że wprowadzili prawo że się idzie do więzienia za opuszczenie pozycji. Dobry wojak jest za, ponieważ w więzieniu nikt nie napierdala do niego z Huraganów albo innych Gradów kilka razy dziennie no i ma 3 posiłki dziennie 🙂

Najlepsze komentarze:

  • W końcu zrozumiał,
  • Jego wiara go uzdrowiła,
  • Ten gość jest zabawny, ha ha ha,
  • Jest bystry – dowiedział się że bogaci wykorzystują pionki.
  •  

9. Ciąg dalszy sagi o szturmie pod Kremenną. Identyfikacja jednego z „niezłomnych” Chochołów jako członka batalionu nazistowskiego.
Filmy i fotki w linku:
https://rusvesna.su/news/1673582660

10. Gdzie jest NATO, kiedy kurwa jest potrzebne? Czołgiści z nowych T-90 nie mogą się już Bradleyów i Abramsów doczekać. Obiecują, że jak w końcu pedały na tym złomie zajadą – oni spalą je.

No z Abramsami może być kupa śmiechu, bo jeszcze nie występowały jako grille w Donbasie, ale Bradleye przecież już dziś noszą nieformalną nazwę „Magnes Rakietowy”, bo – jak mój blog płaskoziemców – przyciągają rosyjskie rakiety z 50 kilometrów 🙂

11. Na razie NATO spierdala z Soledaru. Chcą chyba się przegrupować i dołączyć do Drużyny Felg I Pierścieni.

12. Opancerzony Humvee po krótkiej kłótni z rosyjskim czołgiem.

13. I kolejny murikański złom, aluminiowe pudło na gówno, które żałośnie przegrało walkę z generałem Mrozem i nie ma siły się z błota wydostać.

14. Córka Elvisa dostała ataku serca i śpiączki po szprycy na covida. Teraz nie żyje. Gugiel twierdzi że „wiadomości są często aktualizowane” co oznacza że wpływ szprycy na zgon córki Elvisa właśnie się zakopuje. Starzy, dobrzy „sprawdzacze faktów” ze swojej strony „ustalili” już w dwudziestu źródłach, że to zupełnie inna Lisa Marie postowała na Tweterach że nie żałuje przyjęcia szczepionki na covida.

https://fortune.com/well/2023/01/13/lisa-marie-presley-cardiac-arrest-covid-vaccine/

Piosenka gospel Elvisa – Prawda O Żydach – totalnie pobanowana w guglach i na jewtubach.

15. Murica. W kraju gdzie uczeń liceum nazywa się student zmarła nagle studentka przedszkola.

Kindergarten Student in Ohio Dies Suddenly

Nie podano przyczyny nagłej śmierci więc nie wiadomo czy to pfizer czy moderna.

16. Ani Putin ani Rosja się nie cofnie przed zniszczeniem satanizmu. Trwa wymiana elit zapowiadana przez proroka Władimira. Wicepremier Kanady banderówka Chrystia Freeland została aresztowana za zainwestowanie 2 miliardów dolarów wpływów z podatków w firmę, która nawet nie istnieje.

A kolejka do wymiany jeszcze długa. Nadesłał Łukasz, dzięki 🙂
putinhttps://stateofthenation.co/?p=154191

17. Podsumowanie niewyobrażalnego świniobicia w Soledarze. Podczas nieśmiałej próby utrzymania 10-tysięcznego miasteczka, stracili ponad dwa razy więcej ludzi: 25 tysięcy bojowników klauna. Kompletnie zniszczono kilka brygad i kilkanaście batalionów. Niektórzy nie chcieli się poddać i wyskakiwali z 5 piętra na glebę – powtarzając numery swoich krewnych podczas specjalnej akcji policyjnej w warszawskim gettcie. W środę ostatnich 500 Ukraińców w Soledarze zostało przez Grupę Wagnera zabitych. Całe miasto tonie w trupach. Po tej klęsce nazistowski reżim już nigdy się nie podniesie – teraz jego upadek będzie nabierał rozpędu – i pajac to wie.
Dwa brutalne filmy w linku ale my je już na blogu mamy.
https://warnews247.gr/asyllipti-sfagi-25-000-apoleies-oukranon-stratioton-sto-soledar-sklira-vinteo-oukranoi-epesan-apo-pentaorofo-ktirio-efodos-roson-sta-charakomata/

18. 21-letnia tiktokowa satanistyczna kurwa, influencerka, namawiająca do szczepień… nagle zdechła.

Pół roku temu miała atak serca. Teraz zamknęła temat.

19. A tu niezwykle rzadki szczepan – skrzepnął sobie na stojąco. Stał tam tak sobie i suszył się na słońcu i dopiero na drugi dzień zaniepokoił przechodniów.

I przy okazji jeszcze jedna wykonawczyni Wiru Śmierci.

Oraz bardzo interesujący objaw poszczepienny po żydowskiej szprycy na covida.

Wygląda jak już występujące w przyrodzie toksyczne martwicze oddzielanie się naskórka po szczepieniu na COVID-19
https://www.cureus.com/articles/68051-toxic-epidermal-necrolysis-post-covid-19-vaccination—first-reported-case

20. Chochołowi kiedy tak siedział przy martwym koledze nagle coś wpadło do głowy. A zaraz potem wywietrzały mu z głowy wszystkie głupie pomysły.

21. Kolejna chocholska trupiarnia w Donbasie.

22. Świnia Chochoł – następny odcinek.

23. Świnia Chochoł – ekranizacja dla Imaxa – odcinek pt. Świniobicie.

24. Wypłynęły skądś zdjęcia wyprawy z 1912 roku na Arktykę. Znaleziono tam ślady starej cywilizacji – a najlepsze są pomniki. Mają typowo słowiańskie rysy. Już starożytni Grecy nazywali nas Hyperborejczycy – Hyper bo z dalekiej północy, za którą więcej nic nie ma. Słowianoaryjczycy stamtąd się ewakuowali po ostatniej zmianie klimatu. To był nasz słowiański eksodus, który sobie ukradli i przywłaszczyli żydzi – identycznie do niedawnego holokaustu. Nasz przemarsz przez Syberię zapamiętali tamtejsi ludzie – był o tym artykuł u Trebora. Cała Syberia aż do Uralu była już zajęta – a zatem my Słowianie jako pierwsi zajeliśmy sobie Europę – od Uralu do Atlantyku. Jesteśmy najstarszym narodem w Europie. A żydostwo chce wymazać naszą przeszłość bo stanowi ona źródło narodowej dumy.

25. Znaki końca czasów – czyli wysyp nowych superbohaterów. W Azji zarejestrowano pierwszy na Ziemi ruchomy gejzer. Nie ma jeszcze nazwy – proponuję więc Człowiek Pawian.

26. Jest już jego godna przeciwniczka, która uratuje planetę – Gorąca Smoczyca – buchająca żywym ogniem dama z Afroameryki.

Ich pojedynek może się okazać jeszcze bardziej kasowym hitem niż King Kong Kontra Godzilla… 

 

15 styczeń 2023

1. Bardzo ciekawe wynurzenia murikańskiego dowódcy najemników na Ukrainie. Koleś podejrzewa że do lutego wszyscy jego ludzie i on będą martwi.

Poczytałem sobie jego Twetera – tam też co chwilę oskarża dowództwo chocholskie o mordowanie Rosjan, kradzieże sprzętu, wysyłanie na śmierć banderowców. Warto sobie kliknąć i odpalić tranlatora.

Kto wie – może on jest lepszym niż Andżej Duda agentem Putina ?

2. Rozpaczliwa ewakuacja banderopiteków do nowej twierdzy w Bachmucie. Nie mogła się nie udać, ponieważ patronat medialny objęła nad nią troskliwa jak matka rosyjska artyleria.

3. Niemiecki Leopard 2 dostał prosto w dupę od kurdyjskiej bojowniczki i zakończył efektownie misję. Niemiec nie zawiódł i powtórzył dokładnie te same błędy jakie popełnił z Tygrysami w czasie II wojny. Dał im na dupie niedorzecznie słaby pancerz a Leopard 2 akurat tam ma magazyn amunicji. Tak więc nawet cienki RPG może go wysłać w misję kosmiczną co właśnie zarejestrowano na filmie.

Oszust Morawiecki pewnie będzie chciał to za darmo sprzedać klaunowi. Żeby tylko zdążył zanim Andżej za dopłatą bezpłatnie odda.

4. Klaun tyle czasu czekał na zimę żeby zmontować porządną, na trzy czołgi, kontrofensywę, a tu masz. Wszystkie trzy zakopały się błocie i teraz nawzajem się wyciągają. Raz jeden ciągnie dwóch a raz dwóch jednego. Lub jeden drugiego. Albo trzeci pierwszego plus tamtego drugiego. Ciężka sprawa, bo tu matematyka wyższa wkracza i ciężko obliczyć ilość możliwych wariantów podczas tej kontrofensywy…

5. Pierdolenia polityków nie warto słuchać ale tych poważnych, którzy nie działają na szkodę własnych krajów, jak najbardziej warto. Szef Czeczenii powiedział, że: „Ameryka jest za słaba na przeciwnika Rosji. A my mamy silny rząd i broń atomową. Nawet jak nasz rząd zostanie całkowicie zniszczony nasze pociski nuklearne automatycznie wystartują. Możemy rzucić cały świat na kolana i pieprzyć to co się potem stanie.”

No i to jest bardzo słuszna koncepcja bo jak ma zło zwyciężyć to lepiej żeby takiego świata nie było 🙂

Ależ musi to te satanistyczne kurwy boleć. Parę tysięcy lat pederalizowały się, szeptały i knuły, żeby objąć władzę nad światem, a tu się okazuje że nawet w teorii szans na zwycięstwo nie mają, bo jak wygrają to z automatu odparują.

Na taką filozofię i taką doktrynę żaden chuj z Davon niczego już nie wymyśli. Santa Klaus może więc sobie wsadzić palca w dupę i przymierzyć nowe koronkowe pończoszki, bo nic więcej na tej planecie nie wygra.

6. Materiał nakręcony jeszcze jesienią ale nigdy nie pokazywany. Dopiero teraz Mateusz Morawiecki uzyskał zgodę chłopaka swojej żony na publikację.

7. Solistka Jasna Kropka zakończyła dziś karierę.

8. Pierwsze prace porządkowe w Soledarze. To wspólne dzieło Wagnera oraz tych, którzy nie chcieli złożyć broni. Jak sama nazwa wskazuje przy obustronnej współpracy wszystko jest już na swoim miejscu w idealnym porządku. Równiuteńko i w rządku…

9. Kolejny redaktorek sobie padł. Nagle w wieku 57 lat. Piszą że osierocił czwórkę dzieci ale nie piszą czy te dzieci mają po 40 czy po 37 lat.
https://wiadomosci.wp.pl/trojmiasto/nie-zyje-krzysztof-nalecz-dziennikarz-mial-57-lat-6855561888959040a

Nie piszą też czy był szczepiony bo to podobno nieetyczne tak o to pytać.
Ale było etyczne pytać czy ktoś jest szczepiony na lotniskach, siłowniach i w jebanych Lidlach, nieprawdaż?
Wtedy każdy cieć tylko o to pytał.
Na szczęście trwa wymiana głupich cieciów. Niemiecki parszywy Lidl, który jako jedyny w Europie z siedem razy przypierdalał się do mnie o jakieś maseczki oberwał Karmą najbardziej. Tamten personel sprzed dwóch lat zniknął i praktycznie już nie istnieje. Były pojebane Niemry a teraz ich nie ma – są zupełnie inne pojebane Niemry. Teraz w każdym niemieckim Lidlu werbują jak pojebani nowych frajerów, którzy będą siedzieć w inkubatorach z pleksiglasu i wydzierać mordy na klientów. To tak tępy „naród” że mi go wcale nie szkoda… będą ten cykl „inkubator-szpryca-zgon” powtarzać bez końca skoro są posłuszni i debilni.
W innych krajach dosłownie nikt nie skakał na mnie z mordą – tylko w Szkopach byli aż tak popierdoleni w czasie plandemi…

No ale chuj, ja przetrwałem oni nie, teraz Karma ich kosi jeszcze lepiej niż polskich cwelebrytów…

10. Miss Universe został królowa żebraków z Ukrainy.

11. Ukraińska obrona przeciwlotnicza znowu zestrzeliła budynek mieszkalny wyborców komika.

12. Żeby klaunowi nie było smutno po stracie Soledara, pedo Joe odznaczył Świnię Roku magazynu Time, orderem Bohatera Ukrainy.
order
13. Australia, piękna pogoda, widoczność doskonała, pilot oblatany jak Andżej Duda w jadłodajniach – idealne warunki na wycieczkę helikopterem. Tylko czterech zabitych podczas zderzenia z innym śmigłowcem.

 

16 styczeń 2023

1. Uwolnieni przez Wagnera mieszkańcy Soledaru opowiadają o tym jak byli używani przez skurwysynów klauna jako ludzkie tarcze.


2. Ciężkie miotacze ognia oprawiły skurwysynów klauna prawie tak dobrze jak pamiętny wybuch gazu w Południowej Afryce zaciekawionych płonącą cysterną murzynków. Są jednak subtelne różnice. U zaciekawionych, z gazu wytworzyła się kula ognia o temperaturze około 1000 stopni w której sobie postali jakieś 10-15 sekund zanim z dymiącą i odpadającą skórą mogli wyruszyć w świat już jako zombie. Ci tutaj natomiast byli pieczeni tylko przez jakąś sekundę ale za to w temperaturze 3000 stopni, co momentalnie wyssało z nich życie i stopiło skórę razem z mundurami zamiast ją odparzyć.
Konkluzja jest taka że ciężkie miotacze ognia są zdecydowanie lepsze do likwidacji nazistowskich skurwysynów – ponieważ dają gwarancję że nie będą się błąkać jako nieumarli z potępieńczym wyciem. Filmik o humanitarnym uboju skurwysynów jest z gatunku bardzo mocnych:


Inne źródło bo film potrafi szybko znikać – prawdopodobnie jest to ekipa wypruwająca organy na sprzedaż. W każdym innym przypadku aż taki pośpiech nie ma sensu żadnego.


3. Gadająca Dupa znowu przemówiła. Opowiada strasznie denne bajki o strasznych atakach hakerskich, które mogą zniszczyć ludzkość 🙂


Santa Klaus jest tak kurwa głupi, że jeszcze nie rozumie, że to już koniec jego resetu i jego NWO. Z każdym dniem setki jego bezwartościowych szumowin przetwarzanych jest na pożyteczny nawóz. Z każdym dniem jego spedalone marionetki usuwane są ze szczytów władzy. Z każdym dniem wielbiciele jego filozofii zdychają po jego zastrzykach. Wszyscy to wiedzą, wszyscy to na własne oczy widzą – tylko nie wsobny Klaus z domu Rotszyld.


4. Zaburzony psychol udający kobietę kupił za 20 baniek dolarów konkurs Miss Universe – oglądalność tego gówna szacuje się, że teraz spadnie o 85 % lub nie lepiej. Występ zboczeńca nie potrafiącego nawet powiedzieć „kobieta” na filmie.
https://vidmax.com/video/217266-miss-universe-celebrates-the-fact-the-organization-is-now-owned-by-a-woman-psych-it-s-owned-by-a-biological-male-pretending-to-be-one


5. Świat stanął na głowie ale jako że już był ostro pojebany – to kolejny znak że teraz powraca do normalności.
Tu pędzący pociąg uratował kolesia, który spadł z peronu na tory.
https://vidmax.com/video/217248-man-somehow-survives-being-hit-by-a-speeding-train-while-stuck-on-the-tracks-and-being-tossed-onto-platform


A tu ratunek kobiety, która wpadła do wody. Miłej pani założono maseczkę na covida żeby się prawidłowo udusiła a tymczasem wędkarz plus maseczka sprawili, że się nawet nie mogła spokojnie utopić.


6. W Chinach co roku ginie 2 miliony dzieci. Są między innymi rabowane z organów. Odnaleziono podziemny basen (magazyn) z ich gnijącymi, wypatroszonymi ciałkami.
https://vidmax.com/video/217260-graphic-video-rotting-corpses-of-children-from-underground-chinese-organ-harvesting


7. Inne ujęcie wczorajszego zderzenia helikopterów. Nadesłał Tropiciel, dzięki 🙂

https://www.abc.net.au/news/2023-01-03/sea-world-helicopter-crash-what-we-know-gold-coast/101823266


8. To nie do wiary ale prawdziwe. Dwa dni po wybiciu Ukraińców w Soledarze ich propaganda dalej twierdzi, że tam walki trwają. Na dowód pokazują jakieś pojazdy nie walczące ale za to gdzieś za miastem. Inne medialne ścieki w ten kretynizm nawet nie wnikają tylko dalej powielają…


Niezłe jaja, bo obnażają fakt że pajac nie ma swoim ludziom co powiedzieć. A jest o czym porozmawiać, bo Soledar a wkrótce Bachmut – to jest Stalingrad nazistów z Upadliny. Teraz już pójdzie z górki. Hmm… za parę miesięcy, kiedy sytuacja na froncie będzie wyglądać z grubsza tak…
zelenski1
… propaganda żydowskiego reżimu będzie twierdzić, że: „naczelny wódz odbiera osobiście najwyższe ukraińskie odznaczenie”… i poniekąd będzie to prawda 🙂


9. Nowa rosyjska zabawka – dron na gąsienicach – może być dobry przy wymiataniu dołków. Wkrótce ma wejść do akcji.


10. Zaczynają się. Nagłe poszczepienne zgony dzieci. Tu zawał serca u małego Chińczyka.


11. Społeczny apel Polki dla Ukraińców gdzieś w necie się ukazał.


12. W Nepalu rozbił się samolot. Wszyscy zginęli. Poszukiwacze skarbów znaleźli telefon z filmem jakiegoś ciapatego i teraz się cały internet zastanawia czy to nie on zabił wszystkich, bo z jakichś tam względów nie wolno używać na pokładzie telefonów.


13. Sześciu turystów ukraińskich podróżujących Kozakiem pokłóciło się z kimś kto miał RPG. Prawdopodobnie źle zaparkowali ale jest jeszcze hipoteza że nie chcieli za paliwo na stacji zapłacić…


14. Karma dopadła Chochoła, który oprawił nożem Rosjanina kilka miesięcy temu.


A tutaj ten stary film z ukraińskim mordercą.


15. Kolejna śmieszna niespodzianka dla Chochołów od żydowskiego komika. Jak się któryś pojawi w którymś z ukraińskich konsulatów to zamiast pomocy dostaje wezwanie do wojska 🙂
He he he, dobre…
https://rusvesna.su/news/1673848968


16. Faceci z jajami uratowali faceta.


Kobiety nadal się uczą tej trudnej sztuki. Moja teoria jest taka, że brak stabilizujących jaj oraz nadmiarowe cyce sprawiają, że z tak wysoko umieszczonym środkiem ciężkości co by one nie zrobiły, prawa fizyki i tak ustawią je do naturalnej pozycji leżącej, w której są najbardziej stabilne i urocze.