Szybkie Wieści… 79

ptur

17 styczeń 2023

1. Tak zwane „światowe” forum ekonomiczne, czyli wiejskie zbiorowisko zboczeńców zwerbowanych przez handlarza bronią santa Klausa Szwaba, niestety w tym roku otworzy się bez santa Klausa oraz bez Sorosza. Oba skurwysyny rzekomo są chore.
Według znakomitej większości ludzkości obydwaj byli już wcześniej zdrowo jebnięci na umyśle o ile można w ogóle coś o umyśle mówić w stosunku do pasożyta z gatunku glista ludzka.
Pętla się zaciska a obydwa skurwysyny po prostu trzęsą się ze strachu, że 5 tysięcy zbirów z ochrony może nie wystarczyć. Powodów jest bardzo wiele:

  • Jarosław Kaczyński nie podzieli się z nimi swoimi dziesięcioma tysiącami pilnujących go non stop milicjantów,
  • wybijające jak szambo nagłe poszczepienne zgony – już nawet główny ściek to tu to tam o nich mówi, ponieważ dziennikarskie hieny (padające coraz częściej jak kręgle na żywo w telewizji) zaczynają rozumieć prostą oczywistość: albo będą nadal nadal tak zdychać i nadal tak udawać że nic się nie dzieje albo ogarną się to wówczas przynajmniej winnych się dopadnie zanim oni zdechną do końca a sprawa się rozejdzie po kościach.
  • wyłażą też na jaw fakty, że santa Klaus, rażąco łamał sankcje nałożone na RPA za ten cały apartheid. Mimo międzynarodowego zakazu przemycał dla nich broń jądrową i technologię nuklearną. Jest więc zbrodniarzem wojennym i wcześniej lub później odpowie za to.
  • światowe, talmudyczne żydostwo prowadzone na smyczy Rotszylda jest obecnie jak wszy na grzebieniu obnażone i wystawione na widok publiczny. Kwestia więc czasu, aż ktoś kto stracił bliskich w wyniku covidowej paranoi weźmie sprawiedliwość we własne ręce na kanaliach, które jak widać nigdy nie doczekają się oficjalnej sprawiedliwości, bo skorumpowały dosłownie wszystko i jedynie oddolne inicjatywy mogą ten syf odpowiednio ukarać.

2. Płaska ziemia powraca. Na całe szczęście 99 procent algorytm kieruje do spamu. Oczywiście ani słowa o zachodach słońca, które w sekundę niszczą starannie lepiony przez dekady płaski świat – gdzie jak „wiemy” lub nie wiemy zachodzić nie ma co i nad czym – tylko wysyp kolejnych dowodów na to, że ziemia jest płaska z marną nadzieją, że ktoś będzie nieukom tłumaczył po kolei że to są dowody na jej kulistość tylko źle interpretowane. Nawet kurwa linki mi przysyłali do sławnego filmu „200 dowodów na to że ziemia jest płaska”.
Wszystkie te dowody już sci-fun dawno obalił więc nie będę wyważał otwartych drzwi i zapraszam w tym celu na jego kanał.

Tam jest z pięć części tego, bo płaskoziemcy już miliony „dowodów” na to że komplenie nic nie wiedzą, wytworzyli.
Jednego chyba tylko „poważnego dowodu” sci-fun nie obalił, ponieważ go chyba 5 lat temu jeszcze u płaskoziemców nie było. Chodzi o te filmy, na których dobry aparat z dobrym zoomem optycznym wydobywa rzekomo zniknięte za horyzontem statki, budynki, platformy i tak dalej. Ma to być rzekomo dowód na to, że jednak nie ma krzywizny ziemi tylko słabe ludzkie oczy, bo mocny obiektyw daje radę wszystko schowane za horyzontem zobaczyć. Oczywiście to tylko ludziom o płaskich czołach się tak wydaje, ponieważ na morzu nie tylko jest krzywizna Ziemi ale jeszcze fale, które czasem są od tej krzywizny większe a czasem nie – to zależy od siły wiatru i tak dalej. Chodzi o to że morze nigdy nie jest spokojne, zawsze są na nim jakieś fale a im większa odległość tym więcej fal oraz unoszącej się nad nimi mgiełkowatej piany. Atmosfera też ma na to wpływ bo nie raz nie dwa widziano miraże takie same jak na morzu ale nad pustynią. „Wiszące” w powietrzu miasta i tak dalej… nieważne.
Ważne, żeby (nie wnikać w jałowe dysputy czy krzywizna Ziemi jest większa czy ciągle zmieniające się na morzu fale, które też potrafią jakiś obiekt zasłonić), za bardzo nie przedłużać – lecimy więc z prawdziwym dowodem, że zabawa ludzi z płaską głową aparatem z dużym zoomem jako dowód na płaskość Ziemi to tylko kolejne brednie. Skoro bowiem rzekomo nie ma krzywizny Ziemi i dobrym obiektywem z silnym zoomem optycznym można wszystko zza horyzontu z powrotem wydobyć, no to przestańcie na moment jałowo pierdolić kochani ludzie z płaskimi czołami że można, że można, że można… i weźcie ten dobry obiektyw z dobrym zoomem optycznym gdziekolwiek w teren no i nagrajcie wreszcie filmik ze Słońcem zachodzącym za horyzontem. Najpierw sfilmujcie jak zachodzi i zapada ciemność a potem tym potężnym obiektywem zróbcie nam słynny zoom i sprawcie żeby Słońce powróciło z powrotem i zrobiło się jasno. To maksymalnie prosty eksperyment. Który według was można, można i można… bez trudu zobaczyć
To tyle. I aha uważajcie na oczy, bo jak zrobicie zoom i Słońce powróci to wam natychmiast jebnie po gałach światłami mijania.
Płaskoziemcy, ja pierdolę. Oni naprawdę „myślą”, że jak ktoś poczyta to samo co oni poczytali i obejrzy to samo co oni oglądali, to będzie taki sam jak oni głupi. Nie – to tak nie działa.
To działa zupełnie ale to zupełnie inaczej. Zasada działania płaskiej ziemi jest dokładnie taka sama jak każdej innej sekty. Szczyt piramidy zarabia na tym mnóstwo kasy – jak na przykład ten czarnuch od „200 dowodów na płaską ziemię”, ponieważ jego filmy mają miliony obejrzeń, natomiast szeregowym oglądaczom jego filmów przypada jedynie w tej sekcie rola pożytecznych idiotów, którzy tylko generują mu ruch na kanałach. Za darmo, bo kompletnie nic z tego nie mają i tak to się właśnie kręci od zarania świata. Odkąd pierwszy człowiek jebnął pięścią w łeb drugiego żeby zlazł z drzewa i zobaczył co tam słychać na glebie, każdy ich kolejny potomek szuka głupszego od siebie, żeby na niego pracował.
Każda jedna sekta dokładnie tak samo działa: jehowcy, scjentolodzy, katolicy, kościół spaghetti… a jako że od jakiegoś czasu z nowymi „dowodami” na płaską ziemię zrobiło się krucho i płaskogłowe pajace się nudziły – no to ich do wygenerowania ruchu na moim blogu nieco zaangażowałem. Niczego nowego i tak nie przynieśli – z wyjątkiem zooma optycznego – tylko wciąż te stare dawno, dawno temu obalone pseudodowody.
Tak więc do roboty. Nie szukajcie na horyzoncie znikających stateczków i innych małych szalupek, których nawet w teleobiektywie wyraźnie nie widać, tylko zróbcie mi zachodzące Słońce, które dobry aparat robi zbliżeniem, że powraca.
I macie prawdziwy DOWÓD, że baca się myli a Ziemia jest PŁASKA, bo na płaskiej nie ma przecież zachodów Słońca. Jeden film wystarczy żeby ostygły wam patelnie robiące za czoła. Udowodnicie bowiem, że zachody Słońca to mit spowodowany przez „słabe” u kuloziemców oczy.
Dodatkowym bonusem będzie fakt, że ten film po wrzuceniu w jewtuby będzie miał nie miliony ale miliardy odsłon i przyniesie płaskogłowemu, który go pierwszy dokona, niewyobrażalne pieniądze.
Do roboty więc, nieuki. Zamiast tracić czas jako pożyteczni idioci u murzynów, sami natrzepcie miliardy odsłon nie wychodząc ani razu z ziemianki do szkoły 🙂
I nie dziękujcie, cała przyjemność po mojej stronie.


3. Ktoś tam się użalał wczoraj w komentarzach nad kobietami… A zatem obrończynie praw zwierząt – nie mylić z obrończyniami zwierząt – wygoliły się, rozebrały, oblały keczupem i zaczęły się publicznie masturbować. W pozycji leżącej naprawdę wyglądają uroczo, bo to jest ich naturalne, hmm… położenie.
Faceci się do tego w ogóle nie nadają.

Krystyna Janda natomiast – sławna obrończyni zwierząt – nie wzięła w tym spektaklu udziału bo powiedziała, że zabije każdego kto spróbuje skrzywdzić jej bobra.
O którego bardzo dba i którego niedawno na covid zaszczepiła.
krystyna-janda2
4. Chyba dla pesymistów z głównego ścieku Rosja poświęciła się i wystrzeliła cztery – ostatnie według nich – Kalibry.

No to teraz reżim klauna jest już bezpieczny. Spodziewam się w ścieku generałów Skrzypczaków pracujących nad nową ukraińską strategią – pozbawioną zbędnej antyrakietowej ochrony. Emeryt Skrzypczak być może ma już gotowy plan odbicia Kijowa z maczugami… no zobaczymy.

5. Kierowca Audi poświęcił się dla dobra ludzkości i wykonał test stref zgniotu. Strefy są ok – kończą się przed tylną kanapą i tam należy wozić fotelik dla dzieci. Dziękujemy ci chłopie.
https://vidmax.com/video/217250-audi-driver-collided-head-on-with-a-truck-while-trying-to-pass

6. Belgijska policja chciała po chamsku zakłócić Ramadan bogobojnemu Arabowi z maczetą. Na szczęście Arab ich w porę skrzyczał i policja uciekła.
https://vidmax.com/video/217287-police-video-shows-brussels-cops-act-like-complete-bitches-as-migrant-rampaged-with-machete

7. W ramach wymiany elit zapowiadanej przez proroka Władimira wypad zrobiła szefowa niemieckiego ministerstwa obrony. Frau minister skompromitowała się szeregiem skandali z których najśmieszniejszy był ten związany z jej przyznaniem się że nie rozumie w ogóle stopni wojskowych. A przecież to proste: najniżej jest mięso polowe, potem gefrajter Szulc, nad nim kapitan Kloss, potem naczelny rabin bundeswehry, po nim fuherin stara torba Ursula, nad nią sturmfuhrer Analna Lena, później generał Klaus Dupa no i marszałek polny Rotszyld. To nie jest trudne, bo Rotszyld najciszej szczeka ale najmocniej się ślini. Nieco skomplikowana jest natomiast marynarka wojenna, bo tam między bundesmarynarzem a bundesbosmanem jest jeszcze frau Makrela – niezatapialna kapitan ubotów. Ona nie podlega naczelnemu rabinowi bundeswehry tylko sierżantowi z pływającej synagogi.
https://rusvesna.su/news/1673864786

Jak NATO wejdzie na Ukrainę Rosja powinna dać Niemcom jakieś fory. Upośledzonych umysłowo jeńców nie zabijać tylko umieszczać w elektrowniach podmiejskich, żeby w chodzidełkach dla chomików produkowali prąd dla Ukraińców. Niemcy zawsze są najlepsi i wygrywają wszystko – z drobnym wyjątkiem militarnych mistrzostw światowych.
Póki co niemiecka policja ćwiczy marsz na Stalingrad. Dobrzy są, prawie jak nasza milicja, ale tylko do czasu, aż im stanie na drodze Gandalf.

8. Droga do Soledaru wybrukowana Chochołami. Do wiosny, bo na wiosnę się rozmrożą i będą kontynuować proces rozkładu.

9. Filtracja Chochołów na granicy Chocholandu. Szybki wyrok i powrót do krainy klauna z Mordoru. W Rosji jakoś nie potrzebują wędrownych zarobkowych parobków. Zarobkowe parobki powinny sobie to dobrze zapamiętać, bo wkrótce i oni mogą stać się mięsem armatnim dla swoich nowych panów i uzyskać wilczy bilet do kraju 🙂

To nie żart. Zarobkowi emigranci we Francji po wybuchu II wojny światowej, zostali siła wcieleni do armi, otrzymali stare karabiny z I wojny światowej – bez amunicji – i wysłani zostali na front. W tym samym czasie uzbrojona po zęby armia francuska porzuciła całą broń na plaży w Dunkierce dla Niemców, czekając w zamian na niezakłóconą niczym ewakuację do Anglii. Niemcy do nich nie strzelali w zamian za tę broń, bo woleli strzelać do polskich parobków zarobkowych nie mających amunicji. Parobki do dziś nie rozumieją, ze Francja i Niemcu to jedno i te same bagno – wywodzące się z tego samego źródła: podziału królestwa Karola Wielkiego na Francję i jakieś w dupę Święte Cesarstwo Narodu Niemieckiego. To są czarnogłowi bracia, jedna i ta sama judeosaska ciemna masa. I zawsze szli na Rosję oraz Polskę, albo razem albo osobno…

10. Na Ukrainie non stop pracują architekci krajobrazu.

11. Niezły wyczyn zrobił jakiś typ. Mówią że to sułtan wiatru, ajatollah wypoczynku, czy coś takiego…

12. Młot Wagnera znowu wchodzi do akcji.

13. Chyba za te Bradleye Wielka Brytania dostąpiła zaszczytu przetestowania jako pierwsza nowych podwodnych dronów Posejdon do robienia radioaktywnego tsunami.

14. Jak koleś poszedł na ryby i został przynętą. Musi jakiś święty człowiek, bo stygmaty miał…

15. Ewolucja w Kazachstanie. Złodziej wyglądający na brata Borata udał zaszczepionego żeby go nie schwytano.

16. Człowiek Chłodnica zamyślił się na drodze.

17. Pusta Człowiek Chochoł pogrążona 30 dniową żałobą – koniecznie powinien to zobaczyć każdy Chochoł na froncie 🙂

18. Inny Chochoł, który wygląda jak świnia lecz uznał że to jednak było warte… Oni są w tym momencie w punkcie jaki osiągnęli już dawno płaskoziemcy – przyznanie się do bycia pożytecznym idiotą, teraz, mogłoby się okazać zbyt trudne do zniesienia. Znacznie łatwiej jest trwać dalej w swoim obłędzie…

19. W Chinach podczas podawania znieczulenia jedna pacjentka zmarła a druga ozdrowiała natychmiast.
https://vidmax.com/video/217296-deranged-chinese-man-walks-through-a-hospital-smashes-a-sleeping-woman-s-skull

Już od dawna dochodzą wieści, że tam się morduje pacjentów żeby dla partii komunistycznej wytworzyć covidowe zgony. Teraz przynajmniej wiadomo jakie są choroby współistniejące…

20. Pneumatyczny Lopez zabiera się za przepychanie sracza sprężonym powietrzem.
https://vidmaxviral.com/video/216925-unclogging-a-toilet-with-a-blast-from-an-air-cannon-turns-into-a-sh-tty-situation

21. W szerokim świecie wykolejarz znowu wymusił pierwszeństwo i zniszczył samochód.

W Polsce to nie do pomyślenia ze względu na dopracowany do perfekcji system ostrzegawczo alarmowy.

18 styczeń 2023

1. W Wołgogradzie uformowano cały ochotniczy batalion Stalingrad. Właśnie jedzie na front. Ma wypełnić lukę w przyrodzie powstałą po zniknięciu batalionu Azow.

2. Bojownik Wagnera pilnie uczy się na następcę Nazilenskiego. Koleś jest idealny – kto wie czy nie zrobi kiedyś w jajco tamtych słynnych rosyjskich blogerów, Lexusa i Vovana?

3. Murikańskie Abramsy już jadą przez Szkopy do Polski. Nawet ich nie przemalowano bo w sumie i tak będą tam robić za cele ćwiczebne i grille. Andżej Duda powinien każdemu zagwarantować pokładowego szefa kuchni, który dopilnuje że każdy Abrams jak trzeba się upiecze ze świniami.

4. Na zlocie młodych globalnych zboczeńców komikowa żebrała o kasę, natomiast stara globalna torba Ursula von der coś tam, błagała wujka Szwaba o zniszczenie gospodarki Rosji. Hehe ona taka stara a nie wie, że to trzeba najpierw być grzecznym a potem list napisać do santa Klausa żeby się spełniło – wtedy Klaus zarzuci swój worek mosznowy na ramię i zajdzie ją z prezentami we śnie. Od strony komina…

Nie mogło na tym zlocie Klausa oczywiście zabraknąć. Był nieobecny razem z całą wierchuszką rynsztoka taką jak Sorosz lub Bill Gates, która jest osrana ze strachu. Ale jako że jest wybitnie memogenny więc już jest wysyp wirtualnych występów…

I żeby nikt nie myślał że to przeróbki w fotoszopie – ten zboczeniec naprawdę w takich pedalskich kostiumach się nosi.
szwab
Tymczasem chyba z obawy przed 20 megatonami jakie mogą w każdej chwili dolecieć do Davos, na zlot globalnych zboczeńców przybyły jedynie skorumpowane marionetki i rządowe dziwki alfonsa Klausa.
Co bardzo ważne, wśród ponad siedmiuset sproszonych do koryta śmieci, nie znalazł się ani jeden człowiek z Chin lub Rosji. To znak, że tylko megatony mogą stamtąd przybyć i to jest powód nieobecności największych kanalii – które kierują i zarządzają tym globalistycznym gównem. Zapewne siedzą w norze na Antarktydzie u starego Jacoba Rotszylda i tam się masturbują nawzajem oglądając swoje żałosne szoł w Davos wystawiane przez dziwki i marionetki.

5. Chochoł z regulaminowym chochołkiem na głowie narzeka, że wszyscy o mięsie armatnim na froncie zapomnieli.

Oj tam, oj tam… klaun ma inne problemy na głowie, bo mu się koka już kończy i komikową wysłał do Davos na żebry. Nie martw się, Mateczka Rosja o was pamięta…

6. Czeczeni przebrali się za misie polarne i schwytali pod Ugledarem sporo żywca. Teraz sprawdzają ich telefony, żeby wiedzieć kto będzie więźniem a kto nawozem. I nie ma się co dziwić, bowiem sporo żywca nałapali w Mariupolu i Azowstalu a potem jakieś machlojki na szczytach politycznych sprawiły że dużo żywca zostało wypuszczone na wolność. Teraz są Czeczeni mądrzejsi i skoro to tak, to oni robią filtrację elementu reformowalnego i niereformowalnego, na którego szkoda fatygi…

7. Rosja zagłuszyła murikańskie szpiegostwo zza polskiej granicy więc Muricanie przenieśli swoje trzy szpiegowskie Awacsy do Rumuni. Teraz Andżej Duda obawia się się czy Cyganie tego nie ukradną lub nie wyłudzą wróżąc murzynom z ręki. „Psiśtojny panie, pokaź rienkę i połóźi tu pieniąźiek, cyganka prawdę psiśtojnemu panu, naprawde powie…” – to optymistyczny wariant, bo Mateusz Morawiecki boi się po prostu najgorszego: że murzyni pójdą na rynek i przegrają te trzy Awacsy w trzy kubki…

8. W Soledarze wyzwolonym przez Wagnera w zaledwie dwa tygodnie, chyba z miesiąc jeszcze potrwa liczenie ubitego pogłowia. Na filmie przewodnicy z Wagnera oprowadzają turystów po kostnicy pełnej zagranicznych najemników.

9. Trochę mięsa w dołkach znowu gdzieś tam znaleziono.

10. Rozviedka (to chyba zwiad specnazu) o niepowtarzalnym głębokim głosie schwytała rannego żywca i udziela mu pomocy.

11. Szef Wagnera dziękuje i żegna tych byłych skazańców, którzy spłacili dług Ojczyźnie i swoje 6 miesięcy na froncie już odsłużyli. Mogą jechać do domu lub zostać i walczyć dalej o kolejną adrenalinę i godziwe wynagrodzenie – wolni ludzie mają wolną wolę.

Znając życie większość najpierw odwiedzi rodziny, później zachleje ze szczęścia z kumplami, a potem jak już dostrzegą że po tej wojnie nie ma o czym z nimi pogadać… po tę adrenalinę jednak powrócą 🙂
Bowiem dyscyplina i walka o słuszną sprawę kształtuje charakter a żule z półświatka jedynie ciągną na dno – nigdy w górę.
Klaun i jego reżimek mogą sobie tylko o takim podejściu bojowników do dowództwa tylko smętnie pomarzyć. Włochaty żydek z Kijowa ma zupełnie inne podejście – hebrajsko handlowe. Właśnie sobie ustanowił jakiś dekrecik, że nie będzie płacił za „niewykonanie rozkazu”. Czyli ci zatem, którzy dostali rozkaz utrzymania Soledaru i Bachmuta nie dostaną… żołdu lub wypłaty. Hehe, bo „nie wykonali rozkazu” pojebanego, biseksualnego żydka z Kijowa. No no coraz bardziej mu się dowcip wyostrza – wprost proporcjonalnie do postępów Rosji 🙂

12. Soledar w 100 % oczyszczony. Wagnerowcy strasznie szybko się uwinęli i mnóstwo nie dość szybko uciekających Chochołów zabili strzałami w placy. Pojmano też masę zagranicznych najemników. Ci którym się jednak udało zbiec, liżą rany na jakiejś podmiejskiej plantacji lasu. Ciekawe jak przyjmą wieść, że za „niewykonanie rozkazu” nie będzie u klauna wypłaty?
https://rusvesna.su/news/1673982031

13. Andżej Du*a – który nie jest debilem tylko adwokatem diabła u Polaków – udał się na zlot młodych globalnych debilów, zboczeńców znaczy, gdzie powiedział że Polska się broni przed Rosją, bo coś tam coś tam niefajnie było Polakom za cara.
Andżejowi, który nie zdał egzaminów na adwokata, nikt nie powiedział widocznie że w Rosji już od ponad 200 lat nie ma niemieckiej carycy, od ponad 100 lat nie ma caratu jakiegoś, a od jakichś 30 lat nie ma nawet żydokomuny – czyli tych wszystkich elementów które gnębiły Polaków. Jest natomiast całkiem nowa ekipa na Kremlu – wcale nie wroga dla mniejszych sąsiadów, a zwłaszcza Słowian. Ekipa wręcz bratersko jak na przykład do Białorusinów nastawiona. Do Ukraińców także – bo właśnie ich ratuje przed nieuchronną zagładą ze strony żydowskich narkomanów i oligarchów którzy całą Ukrainę rozkradli. Do Rosji już uciekło stamtąd przed zagładą niemal 10 milionów Słowian – ale Andżej który nie jest debilem – jakimś cudem tego nie rozumie. Do Andżeja zbiegło tylko 7 milionów Chochołów – a jak go tylko naciągnęło – od Andżeja zbiegło z tego 5 milionów. To nie koniec smutnych wieści dla Andżeja bo z tych 2 milionów jakie mu jeszcze pozostały nie jest pewne czy chociaż jeden zagłosuje na Pedofilów I Sodomitów, bo każdy z nich kogoś lub coś na Upadlinie przez nieudolność Andżejów już stracił.
https://rusvesna.su/news/1673977028

Tego wszystkiego Andżej nie rozumie albo nie wie. A jak nie wie to nie dodał – bo nie jest debilem – że bardziej niefanie niż za caratu było Polakom za jego dziadka z UPA, bo jego dziadek mordował polskie kobiety i dzieci ręka w rękę z Hitlerem.

14. Tymczasem Wagner się nie pierdoli w jałowe dysputy, kto na zlocie zboczeńców jest bardziej debilny, tylko idzie jak młot robiąc swoją robotę. Właśnie przedarł się przez linię obrony za Soledarem i wybił do nogi wszystkie Chochoły w kopalni numer 7. Wiele Chochołów zginęło z rąk innych Chochołów, bo ci uciekając wysadzali wszystkie tunele i śluzy jak leci – niektóre z własnymi ludźmi wewnątrz. Ilu ich tam jest zasypanych okaże się dopiero jak ruszy inwentaryzacja powykonawcza, bo na razie trwa kolejny rosyjski szturm…
https://rusvesna.su/news/1673975022

15. Ciekawostki z równoległego świata szczepanów i pandemików. W 2002 roku dr Rima Laibow, żona amerykańskiego generała Stubblebina, została poinformowana przez jednego ze swoich pacjentów, prezydenta USA, o pandemii Covid i zatrutych szczepionkach. Powiedział jej: „Już prawie czas na wielki ubój bezużytecznych zjadaczy…”
Zademonstrowała, w jaki sposób długi patyk do wymazów zostanie wprowadzony do nosa w celu dobrania się do obszaru normalnie chronionego przed obcą ingerencją kością sitową.
Kiedy były gubernator Jesse Ventura przeprowadzał z nią wywiad w programie Teoria Spisku, wyemitowanym w 2009 roku ostrzegła, że ​​rządy ogłoszą globalną pandemię i 90 % ludzkiej populacji zostanie poddane ubojowi… szczepionką.
https://vidmax.com/video/217320-in-2009-dr-rima-laibow-exposed-how-the-who-will-use-forced-vaccination-to-cull-the-population-who-knew-how-right-she-would-be

Tymczasem w Krulestwie krula Karola kryzys kostnicowy zawitał. W brytyjskich kostnicach zabrakło już dla w pełni zaszczepionych miejsca. Pakują ich w piaskownicach i komunalnych wysypiskach (!) a towar nadal nadpływa…

https://www.thesun.co.uk/health/21014603/dead-bodies-make-shift-morgues/

Sprawy się dzieją coraz poważniej, a organizatorzy plandemii robią się niewidzialni – tak tylko zauważam… zbieg okoliczności. Koincydencja, znaczy…

16. Ramadan w Belgii trwa. Z jakichś znanych tylko Allahowi powodów stado migrantów prawie pobiło na śmierć belgijską nastolatkę. Sąd już ich zwolnił więc nie ma potrzeby się martwić o nich.
https://vidmax.com/video/217312-a-group-of-migrant-youths-nearly-beat-a-belgium-teen-to-death

17. Na Konkursie Liścia, kolesiowi pękła głowa i żuchwa nieco się przesunęła. Teraz wygląda jak minister Czarnek w epickim występie w Facetach W Czerni, gdzie zagrał chłopa, który ma rozum.
czarnek
Podobno wygrał więc to chyba te pęknięcie było do wygrania na Konkursie Liścia. Film w linku.
https://vidmaxviral.com/video/216953-face-slapping-competition-leads-dude-with-a-hematoma-the-size-of-texas

18. Na innym konkursie koleś jebnął takiego baranka, że umarł. Do wygrania był chyba najgłupszy sposób na Nagrodę Darwina.
https://vidmaxviral.com/video/216949-drunk-18-year-old-ends-his-own-life-by-accident-in-the-dumbest-way-possible

19. Wiadomości z getta. Duży samiec dowiedział się że jego duża samica sprzedaje się online temu kto ma pieniądze. A ponieważ samiec był z tą samicą od czterech lat udał się z nią i jej klientami o tym porozmawiać…
Pierwsze co usłyszał to że ona jest ofiarą, hehe…
https://vidmaxviral.com/video/216945-husband-finds-his-wife-s-only-fans-sets-up-meeting-shows-up-and-wrecks-her-in-person

W tym samym czasie inna samica z getta pokazuje jak się wysrać w sklepie na stojąco.
https://vidmaxviral.com/video/216943-woman-literally-drops-a-sh-t-out-of-her-dress-and-casually-walks-off

20. Smutna historia z Indi o tym jak Indianin nie oszukał przeznaczenia. Koleś chory na serce nie miał kasy na lekarstwa na serce. Kiedy po paru dniach kasę zdobył i już realizował receptę… umarł w aptece na zawał serca.
https://vidmaxviral.com/video/216935-sad-moment-a-man-picking-up-his-heart-precription-dies-at-the-counter-from-a-heart-attack

21. Zabawny koleś, który w dzieciństwie zamiast becika dostał od guwernantki imadło na głowę, zrobił sobie trójwymiarowe oczy, żeby wyjaśnić jak działają oczy.
https://vidmaxviral.com/video/216938-guy-puts-suction-cups-on-his-eyeball-to-explain-how-eyes-work

Dobrze, że nie zgolił brody – zdradziłby największy sekret brodaczy – jak brzydka morda jest pod spodem.

22. Żydokomuna w Murice już zawczasu hoduje sobie lokalny batalion Azow po to, żeby był pod ręką jakiś problem jak system ostatecznie upadnie na mordę. Za nazistów robić tam będą hordy BLM, które już maszerują z flagami i żądają odszkodowań… chyba za to że są czarne.
https://vidmaxviral.com/video/216933-armed-blm-members-march-and-demand-reparation-in-virginia

23. Murica i nieśmiertelne „o maj gad”, czyli chyba jakiś bolesny rozwód w gettcie.

Murica to wolny kraj, każdemu wolno być pojebem…

24. Dwulatek umiera natychmiast po podaniu szprycy na covida.

2-Year-Old Child Dies Suddenly One Day After Receiving Both the COVID Vaccine and Annual Flu Vaccine

25. Na zakończenie ładna, wygimnastykowana i zwinna jak cholera pani prezentuje, sam nie wiem… chyba potrójne salto. Które i tak zakończyło się z powodu za wysoko umieszczonych bimbałów jak zwykle… pozycją wypięto-ustalono-leżącą – najbardziej ulubioną przez facetów.

19 styczeń 2023

Uwaga forumowicze – ważny komunikat!

Kończymy sprawę płaskiej ziemi z powodu zachodów Słońca – których na płaskiej ziemi oczywiście nie ma. Koniec, kropka. To, że tysiąc płaskoziemców uporczywie na ten temat milczy, a krzyczy na milion innych tematów, nie sprawi oczywiście, że zachodów Słońca nie będzie. One są jest to kurwa bezsporne no i to zamyka śmieszny temat z płaskim obłędem. Finito.
Koniec zatem płaskiej ziemi. Zachody Słońca niszczą całkowicie tę niedorzeczną teorię – proszę więc nie dyskutować więcej o tym na tym blogu. Są inne miejsca, gdzie do usranej śmierci można gadać z debilami o niczym.

1. W Artemowskim młynie do mięsa przemielono na nawóz kanadyjskiego najemnika. Trwa identyfikacja pozostałych czekających w chłodni. Tymczasem Hrihorij Czemistrenko otrzymał od klauna pośmiertnie order Stepana Bandery, ponieważ wytrzymał na froncie aż 10 miesięcy, co jest całkiem niezłym osiągnięciem przy średniej krajowej życia najemnika wynoszącej w jewtopii klauna trzy miesiące. Order jest oczywiście przechodni więc do czasu pobicie rekordu należącego do Hrihorija, będzie przymocowany wodoodpornym skoczem wyłącznie do jego worka.
Nadesłał Łukasz, dzięki 🙂
order bandery
2. Władimir Putin ogarnął formalności potrzebne do zatopienia krajów NATO nuklearnymi torpedami Posejdon do robienia tsunami. Już nie potrzeba głosowań, obrad, posiedzeń w tej sprawie tylko trochę dobrej woli i już można nacisnąć guzik, który spłucze cały globalistyczny syf z oblicza na przykład Wielkiej Brytanii.
https://rusvesna.su/news/1673985067

Osobiście jestem zaskoczony, że to jeszcze nie poszło w ruch, bo skoro tak czy siak ma być uruchomione to lepiej pierdyknąć zawczasu. Sataniści – co doskonale widać po Upadlinie – są jak wściekły pies, ponieważ plan objęcia władzy nad światem – nad którym szeptali kilka tysięcy lat co najmniej – właśnie się sypie. Gryzą więc każdego kogo się da kto nie jest żydem. Wysyłaja na śmierć niedorzeczne ilości Ukraińców, najemników, zabijają gdzie się da każdego Rosjanina i do samego końca będą to robić, bo nie mają już gdzie się cofnąć, po tym jak Rosja przyparła ich do narożnika. Wściekły pies będzie kąsał dopóki nie zostanie zastrzelony – innej metody nie ma.

3. Reżimek kijowskiego pajaca, po monumentalnej i błyskawicznej klęsce w Artemowsku/ Bachmucie zaczyna być z wolna gotów do rozmów. Oczywiście na warunkach „opartych na zasadach” (nie wiadomo jakich) więc nierealnych. A zatem wszystko wskazuje na to, że Vołodomor Nazilenski na rozmowy zostanie dostarczony z zapewnieniem maksymalnych środków bezpieczeństwa.zelenski na krymie
Nadesłał Łukasz, dzięki 🙂
https://rusvesna.su/news/1673979572

Oczywiście to tylko kolejny bełkot i kolejne gierki na zwłokę, mające dać czas pajacowi na dotarcie kolejnych Leopardów oraz kolejnych Abramsów i schwytanie kolejnych „ochotników” do walki o jego kokainową sprawę.
A Leopardy jadą – i w odróżnieniu do Abramsów – są zamaskowane ukraińskim kamuflażem.
Nadesłała Aga, dzięki 🙂
swiniowoz
4. Rosja skonfiskowała wszystkie pojazdy szpiegów z OBWE i przekazała je na ręce obrońców Donbasu.

To powinno bardzo ukrócić jeśli nie zakończyć meldowanie chocholskiej artylerii gdzie są szkoły i szpitale godne ostrzału ze strony ukraińskich zbrodniarzy wojennych.

5. Skurwysyn z klasyczną wsobną szczęką, John Kerry – przyłapany kiedyś na lotnisku z walizką adrenochromu we krwi spuszczonej z dzieci – mówi na zlocie globalnych zboczeńców, że są wybraną grupą istot, jak gdyby pozaziemskich.

Oj, teraz poczciwy Ben Fulford nakręci to kamerą braci Lumierre i puści jako przeciek z towarzystwa różowego smoka…
Hehe, wybrani przez nikogo. On chyba z Dżordżem Buschem Głupszym konkurował kiedyś o stołek prezesa USA. Murikanie mieli wówczas do wyboru jego albo Busha – a obydwaj są spokrewnieni ze sobą oraz z brytyjską rodziną chlewną więc wielkie G mieli do wybierania.

6. No proszę, kilka, kilkanaście wizyt Ukraińców na szkoleniach w UK i już mamy nową zarazę. I to realną, bowiem bycie świnią jest bardziej zaraźliwe niż choroba wściekłych krów. Niektórzy zarażeni świńską grypą płacą uwaga… 1200 funtów, żeby pożyć jak świnia w pierwszym brytyjskim Świńskim Spa. Ale spokojnie, nie wariujemy tylko na chłodno czekamy aż nasz ekspert żywieniowy Magda Gessler fachowym okiem sprawdzi jakość pożywienia i kto wie, może w końcu się oprosi… znaczy doprosi… znaczy chodzi o wbicie na krzywy ryj na turnus… znaczy do koryta…

7. Tymczasem murikańscy najemnicy przechodzą końcowe szkolenie w zakresie pracy zespołowej przed wejściem do akcji na Ukrainie.

8. 21 stycznia idzie (nie wiem dlaczego nie od sklepu z widłami do sejmu) ale od Krzyża do Kolumny marsz pod hasłem: To Nie Nasza Wojna!
Słuszna sprawa, bo chodzi w niej o to, żeby nie walczyć za banderowców i nie mieszać Polaków w wewnętrzne problemy Ukraińców z Rosjanami.
Nadesłała Aga, dzięki 🙂

Moja opinia: marszów donikąd było już bardzo wiele w naszym pięknym kraju i ich skuteczność wynosi nadal okrągłe zero. Grupa przestępcza Pedofile I Sodomici na bank to przecież zignoruje, ich ściek przemilczy, a ich milicja kogo się da spałuje i sprowokuje, bo po nich spływa jak po kaczce opinia Suwerenów. Jedyny efekt będzie być może taki, że filmy z wydarzenia obejrzą miliony Polaków w internetach i być może otworzą w porę oczy. Bez wideł jednak i bez prawdziwych szturmów nic więcej i tak z tego nie wyniknie, bo powtarzanie wciąż tych samych czynności z nadzieją na inny skutek – wiadomo, czego jest definicją. Para pójdzie w gwizdek, kto ma się wykrzyczeć ten się wykrzyczy no i dalej będzie jak było, ponieważ to w zasadach opartych na zasadach tych marszów należy coś zmienić a nie napierdalać milion kolejnych.

9. Kolejny tryumf ukraińskiej obrony powietrznej. Od czasu zestrzelenia samolotu pasażerskiego z kilkuset Holendrami na pokładzie nie było takiego sukcesu. Tym razem udało jej się zestrzelić pod Kijowem całe najwyższe kierownictwo MSW podróżujące helikopterem Super Puma zakupinym oczywiście za pożyczkę od Francji. Wszyscy zginęli. Ponadto zestrzelony śmigłowiec spadł na przedszkole i zabił jeszcze na ziemi troje dzieci. Łącznie zginęło 18 osób w tym troje dzieci. Rannych zostało 29 ludzi w tym 15 dzieci. Jak nic posypią się ordery…
Smętny film z miejsca katastrofy, czyli „państwa” które jest już w stanie końcowego upadku.

Inne źródło podaje, że jeszcze przed rozbiciem się śmigłowiec stanął w płomieniach i próbując wylądować awaryjnie przyjebał w przedszkole.
https://rusvesna.su/news/1674037429

Na jakimś filmie z jeszcze innego źródła – sprzed katastrofy – widać, że faktycznie jakiś słaby ale nie wyglądający groźnie dymek z niego szedł – być może obrona przeciwlotnicza przyjebała mu znacznie wcześniej. Nie wiadomo na razie. Komik robi śledztwo i kto wie może Ziobro również zrobi. Ma przecież wolne moce przerobowe po tym śledztwie którego po ataku ukraińskiej obrony przeciwlotniczej na Polskę nie zrobił. Film w linku:
https://t.me/RVvoenkor/36287?single

Tak czy siak, jak widać pilot nawet nie próbował lądować awaryjnie gdzieś na polu za miastem tylko zapierdalał na pełnym gazie do centrum Browarów, gdzie ostatecznie przyjebał we wspomniane przedszkole oraz 14-piętrowy wieżowiec mieszkalny w którym wyleciały wszystkie szyby. Na deser spadający wrak zniszczył jeszcze kilka samochodów, bo pożar zrobił się na pół osiedla.

10. Tymczasem jakiś pasożyt z młodych globalnych zboczeńców mówi, że tak jak obecnie oni jeszcze nigdy nie mieli – to co się dzieje obecnie to najgorsza sytuacja w całym jego życiu. Nie ma się co dziwić pasożytowi, bo są obecnie widoczni jak wszy na grzebieniu 🙂

11. Według prokuratury brat sławnego przeciwpancernego komendanta Szymczyka to członek zorganizowanej grupy przestępczej. Zbigniew Ziobro już, już miał tej sprawy nie rozpoczynać ale znalazł znacznie pilniejszą od stołecznego granatomiota i o dziwo nadającą się do wyjaśnienia: obecnie chodzi mu o wyjaśnienie skąd się wziął śnieg w Himalajach. No bo skoro chmury są dwa kilometry niżej no to skąd na szczycie ten śniegowy bałagan? Kto to nasypał? Kto to zrobił? Ta sprawa obecnie intryguje Zbigniewa, bo jak ten śnieg ktoś tam przywiózł to oczywiście nie zapłacił Morawieckiemu podatku VAT. Szykuje się, tak właśnie… lawina wezwań na przesłuchania, bo sprawa jest rozwojowa i tylko pozornie skomplikowana, ponieważ wszystkim ją bez trudu wyklarował z grubsza Andżej Duda w Davos.

12. Policja w Brukseli zakłóciła Ramadan bogobojnemu imigrantowi. Chciał tylko złożyć na lotnisku w poczekalni z jakiegoś niewiernego rytualną ofiarę nożem, a oni mu przeszkodzili praktykować pokojową religię. Jutro pewnie sąd go wypuści i przeprosi za te nieprzyjemne zajście.
https://vidmaxviral.com/video/216960-crazy-moment-a-butcher-knife-wielding-man-is-taken-down

13. W USA już blisko 120 tysięcy młodych ludzi zmarło nagle po „szczepionce” na covida19

https://www.shtfplan.com/headline-news/secret-cdc-report-confirms-118k-youths-died-suddenly-after-vax-rollout

14. Dzieje się. Goebbels Ukrainy nazwał debilem Rzeźnika Ukrainy. Poszło o to że Arestowicz napisał, że to Ukraina trafiła blok mieszkalny usiłując strącić rosyjski pocisk. Potem dodał że tylko debil może prowadzić taką politykę jak kijowski rząd. Tak bowiem było, bo Rosja zniszczyła tylko podstację elektryczną a blok mieszkalny ukraińska obrona przeciwlotnicza – znalazłem nawet materiał o tym uderzeniu:

https://video.twimg.com/ext_tw_video/1614744544725139458/pu/vid/320×568/9aahQzgtrOmUAJFu.mp4?tag=12

Tymczasem Klaun już wpisał pederastę Arestowicza na tę listę poszukiwanych zdrajców do zabicia. W peruce pod pseudonimem Lusia 🙂

https://mobile.twitter.com/_michalis12/status/1615517264643608576

Już jest poszukiwany. Pederaści wszystkich krajów obawiają się że Goebbels Ukrainy może smętnie skończyć karierę jako „ruski agent”.
arestowicz
I pomimo iż Arestowicz wyraźnie powiedział/napisał że zniszczenie tego bloku to robota ukraińskiej obrony powietrznej – co zakończyło jego karierę – nasz ściek dalej łże, że to robota Rosjan. Tak przy okazji, bo w tym budynku który się zawalił mieszkała akurat mistrzyni jakiejś gimnastyki Ukrainy, która tam z rodziną zginęła.
https://sportowefakty.wp.pl/akrobatyka-sportowa/1040910/nie-zyje-anastazja-ignatenko-zginela-w-bestialskim-ataku-rosjan

Za szkalowanie rosyjskiej armii i przedstawianie jej w złym świetle, czyli oskarżanie o cudze zbrodnie kiedyś te dziennikarskie hieny żerujące na ludzkim nieszczęściu na pewno odpowiedzą, bo czasy ostateczne to czasy Pani Karmy.
Do dziś cały ściek milczy o podobnym ataku rakietowym banderowskiej Ukrainy na terytorium Polski. Reżim żydowskiego pajaca zamordówał wówczas dwóch polskich rolników a oni się użalają nad ukaińską mistrzynią. I jeszcze fałszywie oskarżają o mord żydowskiego reżimu niewinnych Rosjan.

15. Kompilacja sportowców zmarłych nagle na żywo. Oczywiście w pełni zaszczepionych.

16. Medialny ściek dusi się z powodu mapki pogodowej, którą wrzucono do sieci. Zaprzeczają, protestują, wrzeszczą, dementują. A ja po prostu wątpię żeby w TVP puścili taką prognozę pogody, bo jakby puścili popękałyby od tego jutuby. A tak nie ma nic – zero filmów z tą prognozą pogody.

rosyjska-propaganda-probuje-sklocic-polakow-i-ukraincow

https://mobile.twitter.com/AmizadeGzRusia/status/1615459449023381504?cxt=HHwWgICygerzoessAAAA

Tymczasem śmieszne w tym wszystkim jest to, że dokładnie ten sam ściek pół roku temu sam wrzucał podobne mapki nie bijąc w ogóle piany, bo pochodzące z konta samego Dimitrija Miedwiediewa. Tu jest link do ścieku:
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/dmitrij-miedwiediew-pokazal-dwie-mapy-czesc-ukrainy-oddal-polsce/d7zy35m

A tu link do oficjalnego Telagramu Dimitrija z niemal identycznymi mapkami jak te o które teraz zrobiło się tyle krzyku:
https://t.me/medvedev_telegram/150

17. Zniszczony kolejny konwój murikańskich ciężarówek. No coż nie miały różowego ukraińskiego kamuflażu…

18. Wycieczka po wyzwolonym Soledarze. Jak widać żadnych walk nie ma tylko tłumy martwych bojowników klauna.

19. Całe stado ptaków chciało zrobić niski przelot ale zajebało w Meksyku o glebę. Duża część nie poleci już nigdzie bo nie wyszło z tego manewru żywe.
https://vidmax.com/video/217348-shocking-moment-entire-flock-of-birds-drops-dead-from-the-sky

20. A teraz prawdziwa bombka atomowa, o której niedawno pisałem. Dziennikarskie hieny padające w domach lub w telewizji na żywo – te które mają obecnie do wyboru albo siedzieć cicho i dalej zdychać udając że nic się nie dzieje, albo zrobić temat i pociągnąć sprawców do wymiarów – chyba dobrze wybrały. Oto tweet prosto z agencji Reutera. Dostrzegli w końcu związek udarów ze „szczepionkami” pfizera na covida. Ja pierdolę a jeszcze kilka dni temu za coś takiego konta ludziom kasowali. A teraz kiedy gówno wybiło nad chmury sami o tym krzyczą. Pewnie liczą na antidotum jakieś. Albo wybaczenie za te lata ścisłej cenzury. Hmm… gdyby było jakieś antidotum, to bogate pustaki jak Celine Dijon, M Katy Ultra Perry albo Justiny Biebery już dawno by dla siebie nabyły. Ale antidotum na bezmyślną zabawę w genach jak nie było tak nadal nie ma, bo padają pokotem wszyscy jak leci. Hmm… agencja Reutera to przeciez tuba Rotszylda – który zaplanował plandemię i opatentował sobie testy PCR na covida. Czyżby bunt wyruchanych niewolników? Taki sam jak w reżimie kijowskiego klauna? Tak czy siak bomba atomowa. Proszę podawać dalej tego tweeta.

https://mobile.twitter.com/Reuters/status/1614078706170970112

I jeszcze jedno źródło:

https://www.reuters.com/business/healthcare-pharmaceuticals/us-says-pfizers-bivalent-covid-shot-may-be-linked-stroke-older-adults-2023-01-13/?taid=63c20b7ae2457e0001b9548c&utm_campaign=trueAnthem:+Trending+Content&utm_medium=trueAnthem&utm_source=twitter

20 styczeń 2023

1. Szwajcaria Dawos. Santa Nosferatu Szwab przebrało się za człowieka usiłując wtopić się w tłum. Jak widać to nie jest na nic chore, jeśli nie liczyć upośledzenia umysłowego które ma wrodzone. Unikało jak złodziej odpowiedzi na pytania z niezależnych mediów. Jak widać uprzejma Japonka niczego nie wskórała, bo bez kija gadająca dupa nie będzie po ludzku gadała. Jeszcze jedna okazja do wytarcia gadającej dupy przepadła, bo znowu nie było nikogo z młotkiem kiedy była potrzeba 🙂

2. Inni dziennikarze dopadli innego skurwysyna. Prezesa pfizera. Cisnęli go dlaczego „szczepionka” która nie zatrzymuje transmisji wirusa jest stosowana a ten fakt jest trzymany w sekrecie. I znowu brak życzliwych przechodniów z młotkiem…

3. Chocholski dowódca, który zapewne nigdy nie był na froncie, bije tych którzy z Bachmuta uciekli. Tak więc skoro nie mają jaj strzelić mu w łeb do braku pensji za „nie wykonanie rozkazu” doszedł jeszcze wpierdol – ech… słodkie życie bojownika o demokrację u żydowskiego klauna 🙂

Oni jeszcze nie dojrzeli do objawienia, że za bezmiar zbrodni tylko jedno mają do zrobienia: zdechnąć w błocie jak świnie. I udowodnić że się zdechło, bo inaczej renty cielak nie otrzyma…

4. Znowu coś gdzieś w Donbasie opaliło się lub odparowało.

5. Pracownicy biurowi przyszli na wojnę z dużym dziurkaczem. 22 – kilogramowe pisaki nim nadają i zabawnie śmieją się kiedy o tym opowiadają.

6. W Zaporożu świniobicie na lini frontu. Artyleria zmiękcza pierwszą i drugą linię obrony, co niechybnie wróży że szykuje się tam ofensywa…

7. Znowu na dworcu w Brukseli ktoś chciał złożyć rytualną ofiarę przy pomocy noża.
https://vidmax.com/video/217361-cctv-footage-shows-the-horrific-moment-a-muslim-migrant-stabs-an-innocent-man-at-a-brussels-train-station

8. Murica. Miliony ludzi otrzymało tam „darmowe” testy PCR do użytku domowego. Teraz po fali zatruć wykryto w nich toksyczny azotek/azydek potasu.
https://vidmaxviral.com/video/216981-remember-the-free-pcr-test-s-governments-were-giving-out-they-had-chemicals-that-could-kill-you

9. Generał Skrzypczak najwidoczniej ukończył kierunek studiów geopolityczno strategicznych na katedrze bacologii, bo niecały rok później wpadł na mój genialny pomysł, aby zmobilizować do armi klauna… ukraińskich uchodźców.
„Państwa zachodnie powinny zmobilizować Ukraińców, którzy uciekli przed konfliktem w ich ojczyźnie, wyszkolić ich i wysłać na front. – powiedział generał w stanie spoczynku Waldemar Skrzypczak.”

https://www.rt.com/russia/570166-poland-general-mobilize-ukrainian-refugees/

To skurwiel – nie opłacił ani jednego czesnego… z partyzanta sobie studiował 🙂

10. Ukraińska bezpieka zastrzeliła ukraińskiego heroja, który „ocalił Kijów”. To kolejny doradca Zelenskiego skasowany przez krwawego klauna w tym tygodniu.
https://www.rt.com/russia/570155-ukraine-kireev-traitor-hero/

11. Borys Dżonson został honorowym obywatelem Kijowa.

Otrzymał order kijowskiego ruchu oporu.
order
12. Czeczeni schwytali stadko świń, które ostrzeliwały Donbas, czyli zbrojne ramię Pani Karmy w praktycznym zastosowaniu.

13. Reportaż spod Kremennej gdzie teraz się najbardziej dzieje.

14. Szturm na okopy.

15. Amerykańscy lekarze to nie tylko skorumpowane świnie. Niektórzy podali zamiast „szczepionki” 1900 zastrzyków soli fizjologicznej. Są bohaterami więc trafili przed sąd. Zniszczyli toksyczne szpryce i na prośbę rodziców podawali dzieciom sól żeby młodzi myśleli, że są zaszczepieni na covid…

https://www.fox13now.com/news/crime/utah-doctor-three-others-charged-for-covid-19-fraud-scheme

U nas nie działano tak subtelnie. Na prośbę Agaty Andżejowi podawano parzone ziemniaki działki, żeby myślał że jest ukraińskim geniuszem koryta.

16. Jacinda Arden – nowozelandzka premier z jądrami – chyba się niedobrze po zastrzykach czuje, bowiem nagle ze stanowiska zrezygnowała.

17. Żółte kamizelki walczyły jak lwy… z własną niemocą.

18. Na dachu rosyjskiego ministerstwa obrony ustawiono system obrony przeciwlotniczej Pantsir.

Na dachu polskiego ministerstwa obrony prawdopodobnie ustawią Szymczyka. Urodził się pod szczęśliwą gwiazdą, twierdzą horoskopy – no i niezależnie od nich jasnowidz Jackowski przewidział, że Szymczykowi nawet włos z głowy nie spadnie.
szymczyk

21 styczeń 2023

1. Kolejny piękny dzień, który nas przybliża do klęski żydobanderowskiego reżimku na Ukrainie. Na filmie cały konwój terrorystów z Kijowa został zamieniony na mobilne grille. To efekt rosyjskiej ofensywy. Trochę poważniejszy niż efekt motyla. Wujek Dobra Rada rzekłby: efekt motyla noga.

2. Jasne Kropki powróciły w nowym składzie na konkurs termoeurowizji i natychmiast otrzymały PPK. Prezent Poza Konkursem.

3. A tymczasem Chochołki nadal ćwiczą, bycie nazistami.

No i dobra, skoro nie pamiętają jak zabawa w nazizm zakończyła się dla niemieckich miast będą musieli powtórzyć zapomniany materiał.

4. Chochoły, którym się walczyć za Ukrainę nie chciało, zebrały się w Berlinie pokrzyczeć że chcą Leopardy.

No skoro chcą, to trzeba im je dać. Rosjanie już zapewne dawno wiedzą, że ich dupa to widowiskowy magazyn z amunicją, który odpalić może nawet tani granat.
Dawać Leopardy im! I upchać jak najwięcej Chochołów w nich!

5. BTR wali do banderowców w Swatowie. Ładny widok z dwóch kamer.

Takie działko to tak. Można z nim zrobić i reformę sądownictwa i przedterminowe wybory i wyleczyć chorą służbę zdrowia…

6. Murikańskie Abramsy zdają celująco egzamin z bezużyteczności na froncie wschodnim.

Wystarczy wodę puścić z węża, ona zamarznie a on nie pojedzie.

7. Bitwa o Bachmut szła całkiem nieźle Chochołom. Do czasu aż się skończyły w Bachmucie Chochoły.

8. T-90 robi na pełnym gazie szturm na pozycje Chochołków i przebija się jak nóż w maśle siejąc wokół zniszczenie.

9. Kolejni zidentyfikowani najemnicy przetworzeni na nawóz z Bachmucie.
Daniel Swift, lat 35, służył jako Navy SEALs. Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych powiedziała w piątek, że Swift jest obecnie oznaczony jako aktywny dezerter od marca 2019 roku. Rozwiedziony, zostawił czwórkę dzieci. Swift reprezentuje rosnącą liczbę amerykańskich weteranów wojskowych, którzy zginęli w ciągu ostatniego roku podczas walki z siłami rosyjskimi, pomimo próśb pedo Bidena, by Amerykanie trzymali się z daleka. Informację o jego śmierci jako pierwszy podał magazyn TIME.
Adam Thiemann – były komandos armii amerykańskiej, który wcześniej walczył na Ukrainie ze Swiftem i pozostawał w kontakcie ze swoim plutonem przez telefony i SMS-y. Podczas operacji w Bachmucie w nocy z 14 na 15 stycznia siły rosyjskie wystrzeliły granat przeciwpiechotny o napędzie rakietowym w kierunku Swifta i dwóch innych żołnierzy, zabijajac ich. (PPK – Prezent Poza Konkursem) Przedstawiciel amerykańskiego wywiadu, powiedział, że Thiemann doznał rozległego urazu mózgu i zmarł w czwartek rano. Urzędnik poprosił o zachowanie anonimowości, ponieważ nie był upoważniony do publicznego wypowiadania się.
Thiemann napisał na facefucku, że ukraińskie wojska robią wszystko, co w ich mocy, aby utrzymać Swifta przy życiu, ale ich zasoby są wyczerpane, ponieważ próbują pomieścić wszystkich rannych.
Swift został pozostawiony w stanie krytycznym z poważnym urazem głowy, według Thiemanna, który nie był wtedy na operacji, ale został poinformowany przez kolegów z plutonu.
Siostra Swifta, potwierdziła jego śmierć.

10. Nieporadne Chochoły, które jak matki potrzebują szkolenia u granatomiszcza Szymczyka.

11. Gruzińskie mięso powraca do Gruzji.

12. Artefakty znalezione na trasie koncertowej Wagnera na południe od Bachmuta. Tusze całe i połówki, czaszki a nawet kręgosłupy.

https://www.bitchute.com/video/TT8DqVWR8Qml/

No i jak ten gościu, który zgubił kręgosłup ma udowodnić że umarł? No jak? W jaki sposób? Ma powiedzieć że spotkał Predatora?

13. Rosjanie mówią, że są gotowi do spalenia czołgów jakie chcą przysłać pedał duży, pedał duży i pedał mały. Wiedzą jak się to robi.

14. Piloci banderomobila musieli się katapultować podczas bitwy z rosyjskim czołgiem. Dobrze że mają takie zabezpieczenia. Mam nadzieję że wszystko z nimi w porządku i że nic im nie jest.

15. Biedny, nie mający ręki do interesów Chochoł, dostał wezwanie do armi od komika. To w ramach akcji „wszystkie ręce na pokład”, która jest kontynuacją tamtej „brakuje rąk do pracy”.

Ważne że wszystko się dobrze skończyło, i ktoś mu podał pomocną dłoń, bo jak otrzyma dobre, namoczone na mrozie, grube wojskowe rękawice, szczęściarz znowu będzie się masturbował. W klaunowej żytopi gdzie jak wiadomo tylko po znajomości można coś załatwić, gdzie ręka rękę myje, ktoś o dobrym sercu musiał za niego… poręczyć. Uwielbiam historie ze szczęśliwym zakończeniem.

16. Wiceprezes Fox News zmarł sobie nagle na rozległy atak serca w wieku 47 lat.
https://vidmax.com/video/217402-fox-news-vice-president-died-suddenly-of-a-massive-heart-attack-at-the-age-of-47

17. Matka płacze po tym jak jej matka ukradkiem przemyciła jej dziecko na szczepienia i teraz ono ma poważne problemy z sercem. Z zawałem serca włącznie.
https://vidmax.com/video/217396-mother-cries-profusely-after-her-kid-was-taken-to-get-vaccinated-by-her-mother-against-her-wishes-now-the-child-has-serious-heart-issues

18. Rosyjska kompilacja dziwnych filmików. Są polskie akcenty…