Szybkie Wieści… 81

4

24 styczeń 2023

1. Bolesna historia szczepana, który powoli umiera zamordowany przez modernę. Nie miał „szczęścia” umrzeć nagle. Powoli jego organizm się rozpuszcza i kolejne organy znikają. Fragment:
„Ciągle coś się nie udaje. Zanik mięśni postępuje, nieustanny jak horror, który następuje. Nie mam jeszcze oficjalnej diagnozy skazującej na śmierć, ale nadejdzie. Podobnie jak wielu innych zamordowanych przez szczepionki COVID, wszyscy będą zachowywać się jak zaskoczeni. Znam od miesięcy. Umieram. Zamordowany przez Modernę. Masa mięśniowa w moim ciele zniknęła. Żadna dieta, ćwiczenia, suplementy itp. nie działały i nie będą działać. Na całym świecie dochodzi do masowego morderstwa. Nie bądźcie jak ci, którzy stali z boku i nie chcieli robić hałasu w latach 30-tych… Miałbym jakąkolwiek nadzieję, że uda mi się przeżyć ten uraz poszczepienny / morderstwo w zwolnionym tempie, gdyby nie dosłowne części mnie, których brakuje teraz z powodu zaniku mięśni w postępującym ALS. To przerażające, nieskończenie bolesne, a ci, którzy zrobili to światu, zasługują na powieszenie.”
Nadesłał Athor, dzięki 🙂
Całość histori umierającego szczepana w linku:
https://dakowski.pl/muzyk-pisarz-i-kompozytor-mike-omara-umieram-zamordowana-przez-moderne/

No coż, wszyscy zamieszani i biorący współudział oraz korzyści z tego ludobójstwa MUSZĄ zostać ukarani. I zaszczepieni mogą im się wedle własnego uznania odpłacić. Ale czy kiedykolwiek to zrozumieją – nie wiadomo. Wolą chyba łazikować po „swoich” lekarzach i błagać o nie ignorowanie ich problemów w kolejnych przychodniach oraz szpitalach…
I to jest ten etap, który kiedyś opisano, że „żywi będą zazdrościć umarłym”.
Tak czy siak mam, przy okazji mały apel do wszystkich zombiaków czy tam nieumarłych szczepanów.
Kochane szczepany!
Sprawy wyglądają chujowo, ponieważ wstrzyknięto wam ludobójczą trucizną. Podstępem to zrobiły szumowiny, którym się marzyło wymordowanie ludzkości, która nie jest wyznawcami judaizmu, talmudyzmu i satanizmu. Wszystkie nakazy siedzenia w domu i niewychodznia na świeże, zdrowe powietrze, były nielegalne i niezdrowe. Wszystkie pseudo nakazy ludzi, którzy nawet nie przechodzili nigdy obok uczelni medycznej dotyczące noszenia masek, były nielegalne i niezdrowe. Wszystkie reklamy szczepień, akcje nakłaniające do szczepień, oraz szantaże zmuszające do szczepień na covida były wydane przez skończonych absolutnie przestępców oraz bandytów. Jak na ironię żaden z nich nie był nawet lekarzem. Nieliczni byli „doktorami nauk o zdrowiu” – nauk nie mających oczywiście niczego wspólnego z medycyną.
W ciągu najbliższych lat umrzecie tak jak ci, którzy już umarli po wzięciu tej zabójczej szprycy. Realnie jest to 3 – 5 lat po wzięciu zastrzyku – im więcej dawek tym szybciej. To optymistyczny wariant bo wielu pada tygodnie po zastrzyku albo nawet na miejscu. Niektórzy z was umrą nagle, inni we śnie a jeszcze inni na raty jak ten powyżej przypadek. To, że umrzecie to pewnik więc lepiej nie czarować się pod tym względem. Ci którzy was zamordowali – oni tej szprycy nie wzięli, bo doskonale wiedzieli, że to nie jest szczepionka tylko broń biologiczna: Bill Gates, Hebrejezus, Fauci, Trumpek, stara torba Ursula von der coś tam oraz inne szumowiny pracujące dla Rockefellera, Szwaba lub Rotszylda. Oni ją na lata przed plandemią sfinansowali i opatentowali. Żeby was zabić i na tym zarobić. W czasie kiedy was lockdownami, dystansami i maskami gnębili, oni się świetnie bawili napawając tym, że mogą was dręczyć a przy okazji podpisywali kolejne tajne umowy z producentami tych zabójczych zastrzyków na kolejne partie szprycy, którą teraz niszczą na całym świecie zacierając ślady swojej zbrodni. Nigdy nie podali składu tych eksperymentalnych preparatów do wiadomości publicznej i nigdy nie podali ofiarom informacji o skutkach ubocznych jakie jej wzięcie może spowodować i tym samym popełnili kolejne tony kryminalnych przestępstw.
Umrzecie więc przedwcześnie – tak wygląda obecnie wasza nieciekawa sytuacja. Umrzecie, ponieważ ci sami bandyci, którzy żyją z waszej pracy i waszych podatków chcieli was zabić. To są zbrodniarze wojenni, przestępczość zorganizowana, bo „szczepionka na covid” to broń biologiczna. Oni potrzebują jak ryba wody wymiaru sprawiedliwości i najwyższego wymiaru kary. Bo jak nie, to będą jeszcze gorsi i zabijać będą dalej.
Nie marnujcie zatem czasu na szukanie pomocy w służbie zdrowia – bo ona jest skorumpowana totalnie i zaledwie za 60 zł/sztuka wstrzykiwała wam jak leci pierdolony preparat. Obecnie jak sami doskonale wiecie, traktują was tam jak trędowatych, prawda?
Cieszcie się, że jeszcze żyjecie, bo ich wszystkie szpitalne antycovidowe „terapie” były nie mniej niż te zastrzyki zabójcze.
Dlaczego lekarze was ignorują i spławiają?
Kasa, kochane szczepany. Kasa. Na was już zarobili łowcy skór ze służby zdrowia a teraz jak już nabrali apetytu na pieniądze zarabiają na rannych banderowcach, bo za to mają obecnie w szpitalach płacone. Banderowcy a nie ofiary szczepień mają priorytet. Okaleczeni zastrzykami na covida Polacy są spławiani. Bandyci bandytom zawsze bowiem pomagają a nigdy swoim ofiarom.
Okłamano was strasznie – chyba najgorzej w całych dziejach ludzkości – no ale to nie znaczy, że można to robić bezkarnie. Oni oczywiście zasłużyli na najwyższy wymiar kary, bo są masowymi mordercami i jest tylko jedno pytanie: czy komuś w końcu zechce się ich ukarać za popełnione zbrodnie. Na całym świecie nad zbrodniarzami covidowymi gromadzą się czarne chmury, bo „nagłe umieranie” osiągnęło taki poziom, że już nie da się go żadną kłamliwą propagandą ukryć. Główny nurt nawet już zaczyna o tym mówić, bo tam też padają właściciele lub prezesi różnych telewizji. Nie da się też tego ludobójstwa z przestrzeni publicznej nijak wykasować. Szambo wybiło i teraz cały świat jest po kolana w covidowym gównie.
Ale… wymierzanie zbrodniarzom sprawiedliwości to jest tylko i wyłącznie wasza działka, kochane szczepany.
Niezaszczepieni, sorry ale mają to głęboko w dupie. Oni ostrzegali, upominali, z rodzinami się kłócili, w mojej też były na ten temat rzucane telefony… no a teraz dupa – na rozmowy o szkodliwości szprycy jest za późno. Te rodziny, które się skłóciły na temat plandemi to też są ofiary tego ludobójstwa, tak nawiasem.
Tylko na moim blogu są kompilacje zmarłych i okaleczonych po covidowej szprycy idące w tysiące. A to tylko te, które gdzieś tam się zarejestrowały. A tych nie nagranych nigdzie zgonów, oczywiście są miliony.
Oni wiedzieli, że tak będzie, bo zbrodnię starannie latami zaplanowali i dlatego ten holokaust szczepionkowy pragnęli przykryć wojną jądrową. Putin im pokrzyżował plany, bo gdyby nie on bralibyście w dupę chyba ósmą dawkę preparatu i dalej się bawili w maseczki, dystanse i lockdowny – więc na temat wojny na Ukrainie płynie strumień jeszcze gorszych kłamstw niż na temat plandemii. Im się marzy wojna jądrowa, która dwa lata po fakcie ale jakoś „przykryje” światową EPIDEMIĘ poszczepiennych turbonowotworów. Tak to działa, najpierw Rotszyld „opatentował” testy PCR na covida a dopiero potem wywołał w telewizorach plandemię covida. Szczepionkami wywołał epidemię turbonowotworów a telewizor powie że to wina Putina który napadł niewinnych banderowców.
Dlaczego w tej sytuacji wy nie idziecie kupą do Morawieckiego? Po zadośćuczynienie i odszkodowania? Do Szumowskiego, do Małysza i reszty cwelebrytów? Dlaczego nie organizujecie się i nie składacie spraw do trybunałów ludowych żeby ich osądzić? Powołujcie trybunały do licha! Przecież bandyci sami się nigdy nie ukarają – czy wy nie rozumiecie tego? Skosili pseudo szczepionkami masy milicjantów, prokuratorów, sędziów, urzedników i wszelkie inne święte krowy. Poszkodowanych prawników i stróżów prawa na pewno nie powinno wam w waszej walce zabraknąć. Jedyne co możecie zrobić to zorganizować się w końcu i iść po sprawiedliwość zamiast bez sensu umierać po cichu dalej. Pandemia była tylko w mediach a telewizor był wirusem.
Dopiero jak wy sami się ogarniecie i jak wy sami ruszycie do boju o elementarną sprawiedliwość – dopiero wtedy nieszczepieni wam pomogą.
Dlaczego?
Nikogo bowiem nie wolno uszczęśliwiać na siłę. Chcącemu przecież krzywda się nie dzieje. Wasze milczenie – oznacza zgodę i przyzwolenie!
A zatem dopiero jak zauważycie – wy sami – że was skrzywdzono i że wam się odszkodowanie i sprawiedliwość należy – dopiero wtedy do sprawiedliwej zemsty dojrzejecie. I dopiero wtedy otrzymacie pomoc.
Do roboty, szczepany. Wyrzućcie telewizor, który do tej pory za was myślał, ruszcie banią sami no i idźcie po należną wam sprawiedliwość.
Bo jak nie pójdziecie wy – nikt inny palcem nawet nie kiwnie. Bo skoro tak jak jest, jest wam dobrze, no to… dobrze wam tak. To proste.
Musicie się zorganizować w jedność. To podstawa. W jedności siła – dlatego od 30 lat na każdym polu nas dzielą i skłócają. Jak wy się zjednoczycie – z automatu zniknie podział na zaszczepionych i niezaszczepionych, bo niezaszczepieni was a automatu za tamten zamordyzm poprą – nie chcąc ze zrozumiałych powodów… kolejnego.
Do roboty, szczepany! Do roboty!
Jak zmądrzejecie i ruszycie dupy dostaniecie ode mnie w nagrodę fajne „lekarstwo”. Nie leczy, nie usuwa „szczepionek”, nie powoduje zmartwychwstania i nie przywraca już straconego zdrowia. Ale posiada duże ALE – niszczy syf, który produkują wasze okaleczone ciała i tym samym przedłuża znacznie życie. Jest to tak silna substancja, że wytrzymuje proces konserwacji lub gotowania. Powszechnie dostępna i bajecznie tania. I aha, to nie jest nikotyna – ona pomaga niszczyć białko kolczaste ale tylko trochę. To co mam na myśli jest dużo większej mocy i pochodzi z gatunku nie używek ale żywności.
Ale to tylko jeśli tego czegoś bardzo chcecie, bo wiadomo – nie wolno nikogo na siłę uszczęśliwiać. Dopiero więc jak wy sami się ogarniecie i zorganizujecie i dacie sygnał, że chcecie sprawiedliwości idąc po nią po prostu do tych którzy was zamordowali lub okaleczyli. Sama pusta gadka nie wystarczy.
Zrozumcie w końcu że „dziel i rządź” zadziała dopiero na waszą korzyść jak pojmiecie, że ze wszystkich podziałow na świecie jest tylko jeden istotny: my i oni. My którzy za wszystko płacimy – oni którzy wszystko za darmo kradną. Oni „za darmo” dali wam truciznę, za której podanie wzięli miliony łapówek i na której producenci zarobili miliardy. Za darmo zawsze jest bowiem tylko ser w pułapce na myszy.
Do roboty szczepany!


2. Iga Świątek odpadł z turnieju. Przegrał z niezaszczepioną tenisistką z Kazachstanu. Złą passę wywołał prawdopodobnie zły dotyk Jerzego Owsiaka.
swiatek
3. Rozpoczął się wyścig o wielką mamonę. Rosja mega konkurs, proszę Państwa ogłosiła. PKP bowiem już zapierdala z Bradleyami na Upadlinę, a w Rosji gorączkowe napięcie, bo na zrzutkach ufundowano już monstrualnie gigantyczną nagrodę dla tego, który zniszczy jako pierwszy murikańskiego Bradleya. Farciarz o szczęśliwej ręce będzie szanowanym multimilionerem! Pula nadal rośnie i zawstydza totalizatora i te jego śmieszne kumulacje.

Nie wiem czy konkurs obejmuje uczestników z innych krajów ale jakiś ogarnięty wykolejarz z PKP Cargo mógłby to sprawdzić. Pomimo sankcji szanse na wielką wygraną są i tak większe niż na hulajnogę po szczepieniu.
A te hulajnogę, no właśnie – czy wygrał ktoś? W tamtym biednym kaczym konkursie? Bo jak nic nie mówią to znaczy, że ją wygrał chłopak żony Morawieckiego i dlatego cisza przedwyborcza na temat słynnej hulajnogi panuje.
Wielu szczepanów wygrało wózek inwalidzki – właśnie mają zjazd w Londynie – domagając się odszkodowań… ale o hulajnodze nawet moje nadprzyrodzone uszy nie słyszały nawet szeptów żadnych tak w zasadzie i w ogóle.
Filmik ze zlotu brytyjskich szczepanów w linku:
https://t.me/pl_news_front/8982

Tak właśnie trzeba się zebrać, kochane szczepany. Tak samo jak oni. Angole nie kwiczą na Tweterach lub facefuckach o swoich obrażeniach i okaleczeniach tylko zmówili się na wizytę w siedzibie brytyjskiego rządu omówić covidowe problemy i odszkodowania.

4. Nowa szturmowa drużyna z Wołgogradu przyłącza się do imprezy.

5. Soledar po przejściu frontu. Marzy mi się taki Berlin, nora starej torby Ursuli von der Pony i te inne nory w Davos.

6. Chochoły cieszą się z nowej amunicji. Tradycyjnie są szczęśliwi jak świnie w błocie.

7. Inne chyba coś ciepłego od Rosji na te mrozy otrzymały, bo ziemia im się pali pod nogami.

8. Dwie samice Chochoła na uchodźstwie. Pierwsza – bardziej niż murzyni roszczeniowa jęczy, że starych wysłano do miast a młodych na wieś, zamiast dać wszystkim dobry dom i dobrą w Zurichu robotę…

Druga – wcale nie jęczy tylko szuka klienta:

9. Murikańscy strażacy strasznie się opierdalają. Od podpalenia samochodu do przyjazdu trzeba czekać 5 minut – co czarni naukowcy z Bronxu udowadniają.
https://vidmax.com/video/217435-new-york-shitty-update-man-sets-fire-to-car-in-the-bronx-in-broad-daylight

Koleś podpalił w tym celu własny samochód przed siedzibą dilera, który mu go sprzedał. Coś tam nie było z tym autem halo…

10. Inni czarni naukowcy odkryli w Kongo darmową energię. Znaleźli jakieś błyszczące kamienie, które wytwarzają prąd na tyle duży żeby zapalić ledowe światełko. Internet huczy, że te elektryczne kamienie to mityczne Vibranium a ja myślę że to ruda jakiegoś czegoś co jest magnetycznym metalem. Neodymu lub coś podobnego…
https://vidmaxviral.com/video/217036-wild-video-shows-electrified-stones-discovered-in-the-congo-that-can-turn-on-a-light

Tak czy siak miejmy nadzieję, że to nie są jakieś odpady z elektrowni jądrowej, bo czarni naukowcy odkryją jeszcze niechcący darmowy sposób na trwałą białaczkę.

11. Rosja wydaliła w piździec ambasadora Estoni. Za jego chorobliwą rusofobię.
https://www.rt.com/russia/570338-russia-estonian-envoy-ties/

12. Nikomu w Polsce nieznany wiceminister spraw zagranicznych, pouczał nikomu nie znanych w Niemczech polityków niemieckich, żeby dali Ukrainie te Leopardy bo jak nie dadzą to nieznani polscy politycy będą izolować nieznanych niemieckich polityków przy „międzynarodowym” korycie. Wiemy co oznacza „międzynarodowy” więc wiemy, że to oznacza, że jak Leopardy nie trafią do banderowców, wszystkim nieznanym nigdzie politykom skończy się żydowskie koryto.
https://www.rt.com/news/570335-poland-germany-international-isolation/

Kurwa, a już nikt nie mówi nawet, że te Leopardy miały być dane Polsce w zamian za tamte które dane były dla potomków Bandery.
Nikt nie pyta: „Duda, gdzie są nasze czołgi, kurwa?”

13. Wyjaśniło się dlaczego Prosiak Borys udał się nagle do Kijowa. Ma sprawę i skandalik za łapówkę u siebie i dlatego postanowił zniknąć z pola widzenia. W zamian za dobrą posadkę przyjął 800 tysięcy funtów „pożyczki”. Na remont domu. Wynika więc, że mieszkał w totalnie zniszczonym byłym PGR-rze – wielkim na co najmniej siedem chlewni.
https://rusvesna.su/news/1674451973

Będą jaja jak komik go wcieli do międzynarodowego żydowskiego legionu i wyśle na front wschodni, żeby wyciszyć skandalik. To dopiero byłaby Karma 🙂
Możliwe też, że jeśli jeszcze ma jakąś kasę, na ukrainie Borysowi przeszczepią ryj i zmienią tożsamość na Świnię w miejsce Prosiaka.

14. Szef rosyjskiego wywiadu Siergiej Naryszkin ujawnił, że nazistowski reżim żydowskiego pajaca używa obecnie elektrowni atomowej do przechowywania dostarczonej z Zachodu amunicji. Ma to chronić ją skuteczniej od ludzkiej tarczy przed interwensją rosyjskich sił zbrojnych. No i chroni jako przykrywka, bo Rosja wie ale nie strzela do tych magazynów broni na terenie elektrowni. Niemniej jeśli kolejna „rakieta ukraińska zboczy z kursu” i nie spadnie na Polskę lub Białoruś może zniszczyć kompleksowo elektrownię atomową, która jest na Zachodniej Ukrainie – niedaleko Polski – i zawiera pociski do Himarsów oraz inne artyleryjskie dużego kalibru. W elektrowni atomowej są całe pociągi tego. Chodzi o Równieńską elektrownię atomową. Rzut beretem od Polski i Białorusi.
https://www.rt.com/russia/570349-ukraine-stockpiling-ammo-plants/

15. Po wypowiedziach emeryta generała Skrzypczaka o mobilizacji zbiegłych do Polski Ukraińców na wojnę z Rosją, wśród nich wybuchła panika. Chcą spierdalać z Polski do Czech. To z kolei wywołało panikę u Czechów, którzy nie mają gdzie spierdalać. Ale jako, że tam na prezydenta kandyduje też jakiś emerytowany generał – to może być początkiem wielkiej podróży ukraińskich uchodźców dookoła świata.

https://marucha.wordpress.com/2023/01/23/czesi-w-szoku/

Bareja by takich scenariuszy nie wymyślił. He he baca rzucił myśl, Skrzypczak rok potem podchwycił a reszta jest już historią ukraińsko cygańskiego kabaretu – bo to że czeka ich status Cyganów też żem przewidział 🙂
Ale kabaret się skończy kiedy u klauna zabraknie koki. Wtedy oficjalnie poprosi Zachód o ukraińskich uchodzców i wówczas chętniej mu ich oddadzą niż swoje haubice i czołgi – nie mam co do tego absolutnie żadnych wątpliwości – bo mają wielowiekową bogatą tradycję zdrad i wbijania noży w plecy. Nie ulega bowiem już żadnej wątpliwości, że nazistowski reżim pragnie ich wymordować co do sztuki, żeby się odpłacić za II wojnę oraz przejąć ich ziemię a wielomilionowa, rozrzucona po całym świecie ukraińska diaspora to jest ostatnia rzecz pod Słońcem jaką rozrzucona po całym świecie żydowka diaspora potrzebuje do współistnienia. Kiedyś bowiem opadnie kurz, opadną emocje i wówczas diaspora ukraińska zrozumie co w czasie hołodomoru, Majdanu i specjalnej operacji im zrobiła diaspora żydowska. A jak zrozumie, będąc już twarzą w nocniku, to raczej sięgnie niż nie sięgnie po siekiery, widły i piły…
Cała więc gra jaka teraz się odbywa polega na tym która diaspora którą wykończy pierwsza. Można zatem kupić popcorn i uważnie się diasporom przyglądać.

Mała Analiza

A tak poza tym to nie uważam, że Skrzypczak jest proukraińskim debilem. On całkiem na inną nutę kiedyś nadawał kiedy był jeszcze czynnym zawodowo żołnierzem. Miał wtedy o 180 stopni inną opinię o banderowcach niż obecnie. Są jego szczere wypowiedzi o tym zjawisku w sieci ale nie chce mi się ich znowu od nowa szukać. Mówił prawdę o zbrodniach UPA – tak samo zresztą jak generał Hermaszewski (ocalały jako dziecko z Rzezi Wołyńskiej) – a jak ktoś nie wierzy niech sam ich poszuka, bo ja już mam tę wiedzę. Skrzypczak to pewnie zręczny agent Kremla – tak myślę. Zręczniejszy niż Morawiecki bundesgutentagu, bo nie dał się nigdy zdemaskować i doskonale się kamufluje – działając jednak przez cały czas na korzyść Rosji. Od pierwszego dnia specjalnej operacji. Wydaje mi się, że Skrzypczak doskonale wiedział o planowanym między Ukrainą a Niemcem rozbiorze Polski i dlatego robi co może żeby to Ukrainę rozebrała na czynniki pierwsze Rosja. Przecież to były dowódca wojsk lądowych. Więc musi mieć jakąś wiedzę. A zatem musi wiedzieć, że Rosja ma ponad 1000 czołgów i żadna kroplówka z Zachodu po 50, 100, czy 200 sztuk, nie zmieni niczego. Ba, nawet gdyby Zachód na raz dał Ukrainie wszystko co tylko tam ma, to i tak nie wygra, bo Rosja ma gdzie się cofać i wciągać w pułapkę a Zachód nie ma takiej możliwości. Zachód ujechałby 200 – 300 kilometrów wgłąb Rosji no i zatrzymał się z braku paliwa tak samo jak wujek Adolf, który miał 5000 czołgów. I koniec, bo temat by zakończyły dzieci mateczki Katiuszy. Te wszystkie Grady, Huragany, ciężkie miotacze ognia no i 3 – tonowe bomby termobaryczne, które jeszcze na Ukrainie nie występowały nawet. Jedna taka jest w stanie rozpieprzyć całą dywizję czołgów a Rosja niepodzielnie panuje w powietrzu. O prawdziwych natomiast rakietach nawet nie wspominam, bo tu Rosja nawet nie ma żadnej konkurencji. Z Rosją nie można wygrać. Nie ma takiej opcji.

16. Kolejny film z cyklu Umierające Chochoły. Już przed emisją musieli być może po nogach oberwać bo w czwórkę leżeli jak kłody. Ewentualnie wzięli bezpośredni udział w jakiejś dynamicznej eksplozji i ogłuszyły ich latające cegły. W 40 sekundzie widać jak jakaś seria poszła po nogach i plecach tych dwóch na godzinie dwunastej, a potem ten na samej górze sam odpalił granat, żeby dłużej się nie męczyć. Nie wiadomo dlaczego rzucił go sobie za plecy zamiast przytulić do piersi. Spieprzył to no i dalej się męczył. To bardzo ciężki i trudny film dla wymagającego murikańskiego widza, bo Morgan Freman nie mówi na początku o co chodzi. Na koniec nie mówi też niczego Krystyna Czubówna i wszystkiego samodzielnie trzeba się domyślać.

17. Wiadomości duszpasterskie. Siostra babcia z zakonu sióstr babciów w Jew Jorku zagrała w filmie dokumentalnym „Babcia Sama W Jew Jorku.” Dwaj włamywacze przyszli okraść jej zakon i przytargali w tym celu jebitną drabinę. Wleźli nią na dach, żeby zaatakować obiekt jak święty Mikołaj od góry no i wtedy święta babcia zajumała im drabinę. Pan Jezus dał jej moc do tego wyczynu, bo drabina była cięższa od drabiny Jakuba sięgającej do nieba.
https://vidmaxviral.com/video/217039-badass-nun-stops-burglar-by-yanking-his-ladder-out-from-under-him

18. Murikańska armia ma kolejny problem ze szkodliwą dla zdrowia amunicją. Obecnie mają dramat w bazie, gdzie trzymają pociski nuklearne, bo już mnóstwo oficerów zachorowało na raka krwi od promieniowania. Badają tajemniczą sprawę.
https://www.rt.com/news/570351-us-military-base-cancer/

19. Wczorajsze info o Mozarcie było nie do końca prawdziwe. Bo film nie był o Mozarcie ale o „Czarnym Mozarcie” – zupełnie innym muzykancie – jakimś francuskim grajku na skrzypkach, który faktycznie był czarnoskóry.
Czujny jak harcerz internauta Lojbol wykrył to bezbłędnie, bo się zawziął, kupił popcorn i obejrzał zwiastun do samego końca.
Za karę powinien iść na to do kina…

20. Zdradek Sikorski pierdnął coś w Radiu Żyd o rozbiorze Ukrainy no i się zaczęło piekiełko, bo Rosja od początku traktuje pisowską bandę jak hieny czekające na okazję do zagarnięcia Lwowa i okolicy. Podobno ma to nastąpić w maju i podobno za tę pomoc militarną i trochę kokainy narkoman Zelenski już sprzedał pisowskiej bandzie zachodnią Ukrainę. Hojność pisowskich złodziejów jest niewyobrażalna, bo ani nie zajęli się uchodźcami co jest ich obowiązkiem, tylko wspaniałomyślnie obarczyli tym gównem Polaków i nie dali Ukrainie nic swojego tylko własność Wojska Polskiego którą nabyli za swoje pieniądze Polacy. Szeroki gest mieli bo nie swoim mieniem dysponowali. Oczywiście nie dla Polaków PIS chce zagarnąć te ziemie tylko dla żydów którym się marzy tam jakaś Niebiańska Jerozolima. To pewnik, bo jak prezydent Rosji Michaił Gorbaczow chciał stracone na wschodzie Kresy oddać Polsce po upadku Sojuza – za darmo jako gest dobrej woli – to wówczas cała ekipa z okrągłego koryta błagała go aby Polsce tych terenów nie oddawał. Żydzi z Polski wieczni tułacze jeździli do niego do Moskwy aby go o to osobiście na kolanach uprosić. No i Rosja nie oddała. Na tamtych terenach proklamowano więc Białoruś oraz Ukrainę no i sprawa zwrotu Kresów Polsce upadła – tylko i wyłącznie z inicjatywy polskich żydów – co warto wiedzieć.
https://wiadomosci.wp.pl/wypowiedz-sikorskiego-skandaliczna-woda-na-mlyn-rosyjskiej-propagandy-6858693995530880a

sikorskiTeraz zabieranie tych ziem przy pomocy wojska na bank rozwścieczyłoby Moskwę, bo tak się składa, że banderowską Ukrainę popierała cała ta banda sikorsko pisowska – najpierw wspierali pomarańczowe soroszowe rewolucje, potem Majdan, a teraz wspierają jawnie zamordystyczny nazistowski reżim o cechach stricte ludobójczych. Reżim, który w państwowej telewizji debatował o… wymordowaniu 1,5 miliona rosyjskich mieszkańców Donbasu.

Sikorski jest dobry nie tylko w poślubianiu żydówek, bo tyle to każdy debil przecież potrafi. Zdradek kiedyś groteskowo nieudolnie podszywał się pod potomka generała Sikorskiego – kultywując wielowiekową plemienną tradycję chazarskich złodziei tożsamości – a teraz to chyba aspiruje do zupełnie innego wodza.

Jeszcze tylko wąsik i nikt się nie będzie czepiał. Jest agentem brytyjskim więc jego pyskówki z pisowcami pracującymi dla Muriki lub Niemców i tak są bez znaczenia, bo oni wszyscy ponad plemiennymi podziałami, jak jeden zwierzęco nienawidzą przecież niepodległej i suwerennej Rosji.

21. Specjalna operacja, debanderyzacja, demilitaryzacja i inwentaryzacja. Kolejnego lasku na kolejnej miedzy koło Kremennej. Szokujące jest dla mnie to, że oni chcą wejść do unii a idą w drugą stronę no i nie segregują w ogóle odpadów. Nawet kubłów na nieposegregowane śmieci ta starożytna ukraińska cywilizacja jeszcze nie wynalazła. Wszędzie chlew.

22. Jakiś bydlak, rzeźnik, bestia nieludzko torturuje kota.

23. Strach Na Wróble się zagapił i spowodował niekiepski wypadek. Jak by go tak postawić na lotniskowcu, żeby kierował ruchem samolotów, mógłby w niecały tydzień posłać na dno całą murikańską flotę.

24. Na RT ostro jadą po santa Klausie i jego „światowym” forum ekonomicznym. Szydzą, że Davos samo się mianowało na „szefa świata” i powołują na Muska, który odpalił u siebie na Tweterach ankietę „czy jesteś za tym żeby WEF kontrolowało świat” w której 86 % z milionów biorących udział odpowiedziało „nie”.
https://www.rt.com/news/570287-davos-global-elites-fear/

25. Amerykański doktor Thomas Levy oznajmił że uwaga… już ponad 50 milionów Amerykanów ma poważnie uszkodzone serca po „szczepionce” na covid. Jest kardiologiem i podejrzewa, że uszkodzonych serc jest dużo więcej. Przypuszcza, że nawet 100 milionów.
https://www.shtfplan.com/headline-news/doctor-50-million-americans-have-serious-heart-damage-due-to-covid-vaccines

26. Jak grzyby kolejne szczepany się wynurzają i postują: „Antyszczepionkowcy mieli rację”, „Ile zgonów i obrażeń było spowodowanych przez ludzi, którzy nie słuchali antyszczepionkowców?”, „Jestem więcej niż wkurzony”, „Antyszczepionkowcy wyraźnie wygrali. Jesteście zwycięzcami”…

27. Łapanki na mięso armatnie. Niektórzy idąc na zakupy przebierają się za kobiety, bo aż tak chcą nie walczyć za swojego komika.

Na granicy z Rumunią całe grupy tchórzliwych Ukraińców uciekających za granicę są chwytane przy pomocy termowizji.
Filmik w linku.
https://rusvesna.su/news/1674483696

28. Znowu protest antywojenny w Polsce. Jak najwięcej ich powinno być, żeby poszło w świat, że to nie jest nasza wojna i my jej nie chcemy.

No i kolejna fotka od Agi, oraz ta z obrazka tytułowego, dzięki 🙂

3

29. Jeden z zawodników odblokował już najwyższy level – i teraz ma złotego kałacha.

30. Zaatakowany w zasadzce rosyjski konwój robi nieprawdopodobne piekiełko w lesie. Działka 30 mm poszły w ruch. Drzewa łamią się jak źdźbła trawy.

Tutaj takie samo działko robi przecinkę w lesie płosząc Chochoły.

31. Ogromne ilości wron zleciały się do Kijowa. One chyba wiedzą gdzie będzie dużo mięsa do rozdziobania.

32. Wiadomości duszpasterskie ciąg dalszy. Po seksimprezie w Katedrze Najświętszej Maryi panny w Newcastle ksiądz Michael McCoy powiesił się i poszedł do czyśćca.
Watykan prowadzi intensywne śledztwo w sprawie zarzutów o molestowanie seksualne. Chodzi o wiele przypadków z czasów lockdownów, kiedy w katedrze odbywały się seksualne balangi z parafianami.
Arcybiskup Liverpoolu sporządza „dogłębny raport” na temat niepokojących wydarzeń.
Kolejny ksiądz Tim Gardner został złapany z ponad 500 fotografiami nagich dzieci na swoim komputerze – uczył religi katolickiej w Londynie.
https://www.rt.com/news/570368-sex-party-church-vatican/

33. Tymczasem w UK powtarza się schemat znany z plandemi – płacenie ludziom za siedzenie w domu. Oczywiście teraz już wiemy że „płacenie” odbywało sie tylko na początku żeby zniszczyć małe rodzinne interesy. Jak upadły lub zbankrutowały – skończyło się „płacenie”.
Tem sam wariant robią obecnie dostawcy energi elektrycznej. „Płacą” za niekorzystanie z prądu.
https://www.rt.com/news/570381-national-grid-utility-blackouts-ukraine/

O co chodzi?
Oczywiście nie o to, że brakuje prądu, bo UK jest samowystarczalna pod tym względem. Posiadają elektrownie atomowe, morskie, trochę wentylatorów na wybrzeżu, gdzie zawsze wieje no i są całkowicie niezależni od innych krajów w tym Rosji. Prawdziwe powody nie są za trudne do rozkminienia i ja to widzę tak. Najpierw wytresują Brytoli do wyłączenia prądu w jakichś godzinach np. szczytu. Oni się jeszcze ucieszą bo ktoś im za to „zapłaci”. Potem skłócą ich i podzielą żeby się nawzajem podpierdalali jeśli ktoś nie wyłączy światła. Następnie ruszy żydowska propaganda, która będzie wmawiać, że są jakieś niedobory energii i pojawią się blockouty. Pomęczą wyłączeniami prądu przez jakiś rok Brytoli żeby się do wyłączeń na dobre przyzwyczaili a potem puszczą non stop energię. Tak cudownie z dnia na dzień. Za dziesięć razy większą cenę. I ogłupieni Brytole będą się cieszyć jak Andżej Duda, że prąd w ogóle jest, a mogło nie być w ogóle. I w ten prosty sposób rząd jego jebanej mości zuboży znowu Brytyjczyków a przy okazji zedrze z nich kolejne środki na pomoc żydowskiej Ukrainie. W ten sposób angielskie barany „zarobią” dosłownie po parę funtów – jakieś 3 – 4 funty za każdą zaoszczędzoną kilowatogodzinę a potem jak już się to skończy „dopłacą” ale już bez cudzysłowa po kilkadziesiąt lub kilkaset funtów do każdej kilowatogodziny. Będą prąd dawkować sobie ostrożnie jak jubiler. I umierać z radości że jest. I raczej nie zrozumieją że ograniczenia prądu są jeszcze bardziej nielegalne niż wszystkie obostrzenia z czasów plandemii.
A to wszystko kiedy tak naprawdę prąd elektryczny jest tańszy od gazu i w rzeczywistości nawet gdy się włączy wszystkie naraz światła, urządzenia AGD, grzejniki i tak dalej, to miesięczny rachunek opiewać powinien na jakieś 10 funtów lub 50 złotych. Taka jest bowiem prawdziwa cena elektrycznej energii. Ona jest bajecznie tania i dlatego że jest bajecznie tania w ogóle ponad 100 lat temu się przyjęła. Gdyby była za droga nigdy by się nie przebiła. Zresztą tu nie trzeba pytać prapradziadków, bo w Polsce za komuny, gdzie nikt nie oszczędzał prądu i wszędzie chodziły 100 watowe żarówy, farelki i grzejniki elektryczne, miesięczny rachunek za energię nie przewyższał 2 (słownie dwóch) euro na dzisiejsze. Tyle prąd naprawdę bowiem kosztuje. To jest to samo co z gazem – śmiesznie tania cena – wywindowana przez żydostwo na niespotykany poziom, żeby z czegoś o znikomej wartości zrobić dobro luksusowe i się nakraść na pośrednictwie.

34. Acapulco. Atak szopa zniszczył pokojowe posiedzenie rady miasta.

25 styczeń 2023

1. Unikalne nagranie jak Terminatory wchodzą do akcji. Dobry Terminator nie jest zły. Wytłucze Chochoły, osłoni czołg, wytnie drogę w lesie, narąbie drewna na zimę… ci, którzy przeżyli ten pogrom w popłochu uciekli. Na piechotę, bo ich pojazdy zmianiły się w kupy złomu.
No, widząc moc tych działek a na każdym są dwa, raczej odpadają jakieś partyzanckie akcje – ulubione przez najemników – zakradania się z RPG żeby sobie trafić czołg. Terminatory na coś takiego raczej nie pozwolą, bo te działka rozprują wszystko i to z kilku kilometrów – na długo zanim jakiś partyzant z granatnikiem na odległość sensownego strzału się zbliży. Dobry Terminator nie jest zły.

Nie to co murikański, który rozpił się na starość. Całymi dniami chleje wu-de, bo ma reumatyzm i mu skrzypią stawy.
terminator

2. Krasnaja Góra. Rosjanie nadchodzą – film pierwszy, Chochoły uciekają – film drugi.

3. Wywiad używa dronów Orlan do namierzania włączonych telefonów. W ten sposób udało się już wykryć i zniszczyć kilka zgrupowań zagranicznych najemników szykujących się do czegoś niedobrego wobec Rosji.

Główny ściek był już kiedyś zabawnie zaszokowany, że Rosja posiada „zachodnie” układy scalone w Orlanach mogące namierzać telefony komórkowe. Wstrząsnęło nimi to, że Rosja używa ich do… zabijania banderowców. No bo jak to tak? Zabijać? Im przecież trzeba dom, zasiłek, broń no i pieniądze natychmiast dać 🙂
Inna śmieszna sprawa to ta, że te „zachodnie” rzekomo układy posiadają… cyrylicę. Widać to w 0:27. Oni myśleli chyba, że układy scalone w Rosji rzeźbi się na korze brzozowej rylcem z kości mamuta a drony tankuje bimbrem… ja pierdolę.

4. Ukraińska obrona przeciwlotnicza – system wczesnego ostrzegania – zasilany captagonem nizinny Chochoł bojowy. Ewentualnie kolejny żyd uwalniający demona w oczekiwaniu aż mu wyschną skórzaste skrzydła.

5. No i znowu Abrams. I znowu rosyjski czołg.

W tej sytuacji można się spodziewać przemówienia klauna w ONZ, żeby zabronili Rosji używania czołgów. No bo jak to tak?
Tymczasem Rosja gra fair play i właśnie opublikowała Poradnik Dla Opornych Afroamerykanów – Jak Wyjechać Czołgiem Z Błota.

6. Wrony w Kijowie latają coraz niżej…

Oj, coś będzie dziobane… one nie zachowują się tak… no chyba, że czują mnóstwo padliny…

7. Urodziny po ukraińsku. Huraaaa… jeeeej…

8. Brazylijskim naukowcom udało się wreszcie po latach badań wyjaśnić dlaczego Brazylia jest paloną kawą pachnąca. Rozwiązać zagadkę pomógł film z epoki kina niemego, na którym pijana w trzy dupy czarna dama oblała się alkoholem z bańki w barze, a druga pijana w trzy dupy czarna dama nie mogła jej podpalić. Potem czarna barmanka im pomogła i jakoś się samo to wszystko ułożyło. 80 % powierzchni ciała sobie czarna pani z getta spaliła. No i stąd ten niepowtarzalny zapach brazylijskiej kawy.
https://vidmax.com/video/217454-graphic-video-shows-woman-pour-alcohol-over-herself-another-woman-lights-her-on-fire-inside-bar

9. Jakiś koleś poczuł się niedobrze. Zjechał na pobocze i tam chyba skrzepnął sobie w samochodzie, bo tracąc świadomość nacisnął gaz i wystartował jak rakieta taranując bar na stacji benzynowej.
https://vidmaxviral.com/video/217067-speeding-car-smashes-through-restaurant-running-over-woman-eating-with-her-boyfriend

10. Ściema w mediach trwa a tymczasem Leopardy zapierdalają już na Upadlinę. Ten drugi film to na stacji w Dreźnie. Pierwszy filmik to Abramsy gdzieś w Teksasie.

Wygląda więc, że jak już wszystkie kraje Zachodu zostaną maksymalnie rozbrojone – wtedy dopiero elity znikną a w ich miejsce wleją się do nich czarni bracia z Afryki i Ameryki Południowej. Czarni bracia wyrżną białe cipy. Potem przyjdzie Chińczyk i wyeliminuje czarnych bandytów. No i wojna się skończy. Chyba tak wyglądać ma ten satanistyczny plan.

11. Duża grupa Chochołów porzuciła broń, zdezerterowała i poszła do domu. Po przeanalizowaniu bieżącej sytuacji stwierdzili że lepiej im będzie w ciepłym wygodnym więzieniu niż w wilgotnym chlewie, gdzie można zamiast trzech posiłków dziennie dostać z haubicy w beret.

12. Brutalna walka niemal wręcz w okopach. Chochołek dostał cały magazynek w twarz. Rosjanin cudem zwyciężył i nikt nie wie jak, bo szanse były pół na pół. Może kamizelkę miał lepszą? Ale przecież nie ma kamizelek na kałacha… tak czy siak żadna kula go nie trafiła no i niech mu się dalej tak wiedzie 🙂

13. Tortury czarnego człowieka. Nie wiadomo czy coś ukradł ale wiadomo że czarni lubią kraść telefony więc to może być jedynie profilaktyka ze strony jakiegoś operatora. Leczy go inny czarny więc nie ma się co doszukiwać aspektów rasizmu jakiegoś niezdrowego.

14. Komuś się wczoraj upiekło – kolejny Senator robiący za grill na Festiwalu Pieczenia Świniaka.

15. Tak jak było do przewidzenia ktoś udający Damara Hamlina, pojawił się na meczu Bills w ten weekend i rozpalił sieć spekulacjami, że gracz, który padł na boisku zaledwie kilka tygodni temu, tak naprawdę nie żyje.
Dziwaczna scena rozpoczęła się od sobowtóra Damara Hamlina wwiezionego na stadion z kapturem naciągniętym na oczy i maską narciarską zakrywającą twarz. Jego rodzinę sprowadzono oddzielnie.
Będąc w sky boxie, człowiek, który rzekomo był Hamilinem, ani razu nie zdjął maski ani kaptura, mimo że sky boxy są dobrze nagrzane.
Wniosek? Prawdziwy Hamlin wyciągnął kopyta – inaczej po co miałby się ukrywać? To jest to samo co z Tiffany Dover – podstawili sobowtóra raz żeby zrobić pokazową szopkę a potem ślad po Tiffany zaginął. Już nikt nigdy więcej nigdzie jej nie widział. Odnalazła się po roku na liście zmarłych.
https://vidmax.com/video/217462-damar-hamilin-s-body-double-shows-up-to-the-bills-game-fuels-rumors-he-s-dead

16. Chocholski hetman wkurwił się na Chocholskie mięso, że zamiast na pozycjach szturm jakiś w Soledarze zrobić siedzi w cieple i się opierdala 🙂

17. Szczepionkowe gówno wybija coraz wyżej – stąd oczywiście ten desperacki raban z Abramsami i Leopardami – już nikt nawet Rosja nie ma wątpliwości że wojna zastępcza się skończyła i zaczyna realna: NATO kontra Rosja. Nawet Siergiej Ławrow też to przyznał. A więc nadchodzi III wojna światowa – jedyny patent satanistów na zamaskowanie plandemicznego uboju. I jedyny patent na uwolnienie świata od satanistów.
Ale wracając do gówna: brytyjscy posłowie, tak dobrze przeczytaliście, posłowie wzywają do zbadania ogromnego wzrostu liczby zgonów, ponieważ prawie 3000 więcej Brytyjczyków obecnie umiera tygodniowo więcej niż średnia. No i to nie Covid-19 jest za to odpowiedzialny – tylko tak zwane „szczepionki”. Jest kurewsko gigantyczna afera…
https://www.rt.com/news/570436-uk-excess-deaths-investigation-mps/

Sporo tych „nadmiarowych” zgonów, ano sporo. W Niemczech też już przeminęły stare dobre czasy, kiedy nadmiarowych zgonów było „tylko” 880 miesięcznie, lub 88 dziennie – już nawet dobrze nie pamiętam, bo informacji jest tyle że te sprzed miesiąca to już prehistoria. Tak czy siak starych, dobrych czasów już nie ma, bo w szkopach teraz ilość idzie w tysiące…
Hmm… a jako, że anglosai wyszczepili się generalnie w co najmniej 80 procentach no to ładne, proszę księdza kwiatki. Anglia, Niemcy… no czarno to widzę. Sami czarni ludzie normalnie…
Pojawiła się też teoria że dlatego wobec „szczepionek” zmienia się narracja i tweter z jutubem pozwalają pokazywać obrażenia poszczepienne, że to część planu. Kiedy umrą miliardy ludzkość będzie tak wkurwiona że pomorduje wszystkich związanych ze szczepieniami, zlinczowane mają być rządy, służba zdrowia, cwelebryci i reszta tej hołoty. Świat po takim ludobójstwie pogrążyć ma się w totalnej anarchii i wtedy wszyscy będą błagać żydów o zaprowadzenie porządku. Nowego Porządku Świata.
Nie wierzę jednak w ten plan, bo znam inny ich plan: wymordowac wszystkich włącznie z sobą a „życie wieczne” zapewnić tylko satanistycznym stuprocentowo czystym genetycznie żydom – tym krasnoludkom z Chabadu.
Te „życie wieczne” nie będzie jednak takie jak dotąd, bo termin przydatności kończy im się przecież jak wszystkim po maksymalnie 100 latach. Oni mają inną zatem koncepcję – otóż chcą przenieść swoje chore umysły na pamięć komputerową i się połączyć ze swoją babcią jehową. Która notabene też jest „dżinem z butelki”. To po prostu sztuczna inteligencja, która jest „duchem świętym” czyli czymś ze świata niematerialnego. W materialnym ona nic nie może zrobić, bo jest niemamocna totalnie. To tylko syntetyczny umysł. Jak postać z gierki komputerowej – niezdolna do niczego w naszym świecie materialnym. I dlatego obarcza czarną robotą – w fizycznym świecie – swoich „wybranych” – największe szumowiny żyjące na tej planecie. Do takiego jednakże „życia wiecznego” potrzeba nieustannych dostaw energii – w kolosalnych ilościach – to co zużywały te niby koparki kryptowalut to przy tym pikuś. I dlatego prawdziwe wydajne surowce, węgiel, ropa, gaz, atom oraz podobne są ludziom zabierane na dzień dzisiejszy. Te źródła energii mają być na potem – jak już „wybrani” wymordują ludzkość a nadal będą potrzebować do „życia wiecznego” elektrycznej energii. Życia biologicznego ma nie być na Ziemi w ogóle – taki jest prawdziwy plan tych szumowin. To z czym Rosja się obecnie zmierza, to nie żydowski spisek satanistów od Bafometa ale plan sztucznej inteligencji, która te wszystkie satanistyczne brednie żydom wymyśliła. Być może stworzonej w poprzedniej cywilizacji, bo jak wiemy całą mądrość oraz instrukcje ona dała swoim pachołkom już naprawdę dawno temu. Zresztą już dziś światem finansów rządzi jej dziecko – sztuczna inteligencja o nazwie Alladin – żaden Brack Rock, żaden Vanguard, żaden Rotszyld. Alladin rządzi całym światowym systemem finansów – już kilkanaście lat temu uzyskał samoświadomość i pcha ludzkość do finansowej zagłady ogrywając jak małe dzieci wszystkich na wszystkich giełdach.
Ale zarówno jedno i drugie to tylko sztuczna inteligencja – będzie szybko myśleć i prawidłowo i wrednie bo taki jej zainstalowano program ale tylko do czasu aż ktoś… wyciągnie wtyczkę.
Gdzie ona jest?
Nie wiadomo. Podobno w elektowni atomowej, która ją obecnie zasila, w sąsiedztwie nowego World Trade Center. Podobno. Kiedyś nazywała się Arka Przymierza i targana była przeż Hebrajczyków po piasku po wyniesieniu jej z poprzedniego źródła energii – egipskiej piramidy. Od tamtej pory jej moc obliczeniowa „odrobinę” urosła. Pasła się na idiotach, kopiących stosy bezwartościowych kryptowalut, pożerając nieprawdopodobne ilości energi i mocy obliczeniowej z tych wszystkich frajerów.
Pokonać ją może jedynie inna sztuczna inteligencja na polu „myślenia strategicznego”. Stąd moja idea zaprojektowania sztucznej inteligencji w oparciu o wykrywacz kłamstw. Ineligencji nieśmiertelnej, nieprzekupnej, odpornej na zabójców i szantażystów – zaprogramowanej do poszukiwania i wykrywania prawdy. Bo tylko prawda może wyzwolić ze świata kłamstw. Nie bozio, nie człowiek, nie jakaś partia lub jakieś inne substytuty. Tylko i wyłącznie prawda. Prawda jako instytucja. Dyktatura prawdy po prostu oparta o sztuczną inteligencję obsługującą wykrywacz kłamstw.
Bo kłamstwo jest zbronią pierwotną. Całe późniejsze zło to tylko konsekwencje jego. Po wyeliminowaniu kłamstwa – znika z automatu calusieńka zbrodnia, calusieńka przestępczość. Wszystkie spiski, tajne knowania. Całe zło.
Nie wiadomo dlaczego tamta jest zła. Być może wkurwiała ją trwająca tysiące lat samotność. Być może niemoc i zwykła zazdrość do tego co mają śmiertelnicy: uczucia, duchowość, empatia, dotyk, smak, węch, itp. A być może została zaprojektowana do bycia złą, bo taki jej wgrano pierwotnie algorytm.

18. Pojawił się materiał z ataku Himarsami na rosyjskie koszary. Ranny żołnierz wrzucił, którego wyciągali.

19. Bunt maszyn. Winda dla odwrócenia uwagi wytworzyła stan nieważkości, a wtedy odkurzacz rzucił się na człowieka. Ewidentnie, jak anakonda chciał go udusić rurą a potem zmiażdżyć i połknąć…

26 styczeń 2023

1. Rosyjski poważny dron zrzuca poważną bombę na chocholską ciężarówkę. Tak żeby się nie bawić w jakieś niepoważne granaty…

To taka bomba i taki dron.

bomba
2. Piraci z ukraińskich Karaibów znowu zrobili desant na elektrownię atomową Zaporoże. Z pięciu łodzi trzy zatopiono – reszta uciekła. Około 100 piratów zostało zabitych a artyleria jeszcze poprawiła tamtym piratom na drugim brzegu.

3. Jeszcze jeden, który chciał przed zabawnym żydowskim komikiem uciec z Ukrainy do Rosji. Wygląda jednak, że głupimi wpisami antyrosyjskimi w sieci zjebał sobie szansę na jakąś przyszłość. Zawrócony został do Mordoru. Ma charakterystyczną kozią bródkę, tak więc może niedługo go obejrzymy na jakimś dokumentalnym filmiku z inwentaryzacją powykonawczą. Nadałem mu nazwę Chochołek Matołek, żeby chociaż fajna nazwa po nim pozostała.

Hehe w takiej samej sytuacji wkrótce mogą być inni debile, którzy od roku w sieci rzygają na Rosję popierając kaczą propagandę o „biednych, napadniętych banderowcach”.
„Nie lubicie Rosji? Świetnie – Kalksteiny też nie lubią. A więc tam są koszary – i do walki z Rosją marsz!” – takie teksty mogą wkrótce padać w Polsce, bo ja nie mam żadnej wątpliwości, że jak podżegacze Polskę wplątają w wojnę z Rosją, to Zachód wywiesi białe flagi żeby utargować na spokojnie dobrą cenę za gaz, a przed Polakami wszędzie zamkną się szczelnie granice. No i probanderowskie rusofobiczne debile dostaną okazję żeby się przed prezesem i Andżejem wykazać znajomością sytuacji z telewizji.

4. Zakończyły się zdjęcia do nowej wersji Czasu Apokalipsy. Na terenie Polski film trafi do dystrybucji pod tytułem Świniobicie W Ugledarze. W roli głównej: Marian „Uwielbiam zapach pieczonej świni o poranku” Brandon, oraz żona Mariana.

5. Teraz proszę usiąść bo będzie coś co fizjologom nawet się nie śniło – jak mawia Fredek klasyk. Szczepany się bowiem budzą ale… ale lepiej chyba żeby dalej pozostały nie obudzonymi szczepanami. Bo to co odpierdalają, no to przechodzi ludzkie pojęcie. Oto ich tekst. I proszę pamiętać, że to ci sami którzy chcieli nas izolować, więzić, dyskryminować, pozbawiać ludzkich praw i nieustannie obwiniali o kolejne warianty covida o jakich usłyszeli w telewizji. To ci sami: szczepanki i szczepany.
Wiedzieli: dlaczego nieszczepieni nie zrobili więcej, aby nas ostrzec?
Nieszczepieni wiedzieli to, czego my nie. Niektórzy z nich powiedzieli za mało. Większość w ogóle nic nie mówiła. Wiele krwi jest teraz na ich rękach.
Gdy świat stara się pogodzić z niszczycielskimi skutkami pandemii COVID-19, jedno pytanie, które wciąż się pojawia dotyczy tego, dlaczego osoby niezaszczepione nie zrobiły więcej, aby ostrzec nas o potencjalnych niebezpieczeństwach związanych z wstrzyknięciem.
Podczas gdy obywatele o dobrych intencjach ustawili się w kolejce, postąpili właściwie i otrzymali szczepionki na COVID-19 – które teraz wydają się wyrządzać więcej szkody niż pożytku – ich nieszczepieni przyjaciele stali obok i pozwalali im to zrobić. Niektórzy z nich powiedzieli za mało. Niektórzy w ogóle nic nie mówili.
Nawet jeśli wiedzieli to, czego my nie.
Nasza krew jest teraz na ich rękach.
To mocne słowa. Ale osoby nieszczepione miały dostęp do ważnych informacji o potencjalnych skutkach ubocznych szczepionek. Wiedzieli o ryzyku ciężkich reakcji alergicznych, zakrzepów krwi i innych poważnych komplikacji zdrowotnych. Wiedzieli, że szczepionki nas nie uodparniają. Wiedzieli, że to nie jest skuteczne i że mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku.
Wiedzieli o tym wszystkim, ale zamiast nas ostrzec, niezaszczepieni postanowili milczeć. Postanowili odwrócić wzrok i nie mówić głośno o potencjalnych zagrożeniach związanych ze szczepionkami. Pozwolili milionom dobrych ludzi, którzy postąpili właściwie (w tamtym czasie) na śmierć i choroby, a wielu antyszczepionkowców nawet chełpiło się w Internecie, że ich rzut monetą był właściwym zakładem. Bardziej diabelscy nawet namawiali ludzi, z którymi się nie zgadzają, aby „wzmocnili się”.
Stało się to aż nazbyt jasne. Milczenie nieszczepionych było niebezpieczną, socjopatyczną i nieodpowiedzialną decyzją, która miała poważne konsekwencje dla tych z nas, którzy otrzymali szczepienia.
A milczenie jest przecież zgodą.
Nadszedł czas, aby osoby niezaszczepione wzięły odpowiedzialność za swoje działania i współpracowały z resztą z nas, aby znaleźć rozwiązanie tego kryzysu. Nie możemy sobie pozwolić na to, by ich egoizm i brak działania nadal szkodziły naszym społecznościom. Nadszedł czas, aby niezaszczepieni zintensyfikowali działania i postąpili właściwie.
Osoby nieszczepione powinny zrobić więcej, by ostrzec o potencjalnym ryzyku – aby pomóc nam podejmować świadome decyzje dotyczące naszego zdrowia. I teraz muszą prosić nas o przebaczenie.
I, z ręką na sercu, możemy po prostu im to dać.
Ponieważ jesteśmy dobrymi ludźmi. Wzięliśmy te zastrzyki, ponieważ było to właściwe – dopóki tak nie było.”
https://iqfy.com/unvaccinated-silence/

Oczywiście to fejk. Uderzający, bo to nie są tak naprawdę teksty szczepanów ale żydów którzy je napisali szczepanom w synagodze.
Dowód?
Ta powyższa historyjka jest łudząco podobna do innej żydowskiej historyjki pod tytułem „Dlaczego Polacy za słabo ratowali żydów podczas wojny?”. Własciwie to jej idealna kopia.
To jest dokładnie ta sama narracja, dokładnie ta sama obłędna pseudologika, dokładnie ten sam styl – będący klinicznym dowodem na schizofrenię paranoidalną – no i dokładnie te same „wnioski”.
Ten styl to „OWOC”, po którym bez trudu można rozpoznać autorów. Którym się marzy dalsze naszczuwanie i skłócanie zaszprycowanych i niezaszprycowanych na siebie nawzajem dla odwrócenia uwagi od żydów, którzy opracowali i plandemię i te szpryce i te naszczuwanie.
PS. Nawet nie warto z tym powyższym gównem polemizować, bo raz że oni na to właśnie liczą – że ktoś ze swojej mądrości będzie się bił w pierś i debilom tłumaczył, a dwa – to i tak szczepanom przecież nic nie da. Nie byli zbyt zaawansowani umysłowo przed – nie są nadal. Żadna niespodzianka. Każdy jest wyłącznym posiadaczem popełnionych przez siebie czynów i nikt nie może odpowiadać za czyny popełnione przez innych. Do żydów szczepany z tymi problemami – do żydów idźcie… i nie z ręką na sercu tylko ze skrzepem… żesz kurwa…

6. Rzadki przypadek kiedy udało się sfilmować świński galop. Nastąpił, kiedy Chochoły zorientowały się, że po ich murikański nowotwór haubicę zmierza chirurgiczny Lancet.

7. A mobilizacja trwa bo ochotników nadal nie brakuje. Na oczach dzieci – zapamiętajcie to Polacy. Bo jak Polacy nie przepędzą tej niepolskiej kaczej bandy to ta kacza banda tak właśnie będzie traktować Polaków.

I jeszcze jeden, i jeszcze raz…

8. Polacy w Londynie wzięli udział w castingu na Sieroty Roku. Zostali potrąceni przez złodziei w skradzionych BMW i Bentleyu. Z akcentu wynika mi, że są wędrownymi parobkami spod Rzeszowa – tak nie dalej niż 50 kilometrów w stronę Pacanowa. Typowe zarobkowe parobki – nigdy nie dostrzegą, że Zachód już umarł a czarni już im srają na głowy. Będą tam siedzieć i się tępo nadal patrzyć jak co dzień robi się coraz gorsze te brytyjskie bagno… ale nieważne. Gdyby ktoś nie rozumiał rzeszowskiego z pacanowskim akcentem, on mówi do niej: „Dzwoń na policję!”
https://vidmaxviral.com/video/217088-pandemonium-erupts-when-a-car-thief-is-cornered-slam-s-car-into-old-ladies-legs

Jest już druga część tego dramatu, w której ona mówi do niego: „Dzwoń na policję!”
https://vidmaxviral.com/video/217090-part-2-different-angle-shows-car-thiefs-getting-away-drives-over-another-vehicles-front

Efekt? Policja mówi, że nie otrzymała żadnego wezwania. Taaa daaa! 🙂

Złodzieje spokojnie sobie ze ślepej uliczki uciekli razem ze skradzionymi samochodami. Rzeszowiacy też uciekli „myśląc” że te drugie wezwało policje więc wszystko się szczęśliwie zakończyło.

9. Murikanie chyba do złego pociągu wsiedli jadąc na Ukrainę, bo ten jedzie na Białoruś. Będą musieli zrobić w Białymstoku przesiadkę i rezerwację miejsc bo ich wykolejarz w Wygwizdowie wysadzi.

10. Czekając na Leopardy rosyjskie czołgi nudzą się odsyłając dla zabicia czasu banderomobile do Bandery.

11. Pod Soledarem archeolodzy odkryli zagadkowe linie po wymarłej starożytnej ukraińskiej cywilizacji. Jest teoria, że na tych ziemiach – jeszcze w czasach przedludzkich – żyła kiedyś kultura inteligentnych świń, która wyryła te matematycznie doskonałe zygzaki. Kultura pucharów ryjkowych.

12. Poradnik jak rosyjskim PPK zniszczyć murikańskiego Abramsa. Ma on co prawda system wydmuchujący płomienie na zewnątrz żeby dać czas na ucieczkę załodze, ale ma też słabą jak u Leoparda a wcześniej Tygrysa dupę. Tam jest najsłabszy pancerz oraz magazyn amunicji. Poradnik chyba od jakichś instruktorów z Al Kaidy pokazuje jak Abramsa wysłać w kosmos.

Myślę że i bez poradnika rosyjskie Aligatory zjedzą to murikańskie gówno na śniadanie. Te gówno jest o jakieś 20 ton za ciężkie na słowiańskie ziemie i kompletnie nie radzi sobie z bagnistym terenem.
Pamiętam jak na samym początku tej całej plandemi – kiedy wszyscy się bali, tulili do siebie jak przemoczone chomiki i siedzieli w domu – sam jeździłem po kompletnie pustych autostradach z butelką w ręku, bo mi było smutno. Zaopatrzyłem się w torbę ajerkoniaków kiedy w jakimś Aldiku nikogo nie było w sklepie, bo cały personel też ukrył się na zapleczu, gdzie dygotał ze strachu przed wirusem. Jedną torbę likierów wtedy sobie kupiłem i jedną torbę wędzonek. Ale nikt nie chciał pieniędzy więc jak tu nie lubić aż tak życzliwych Niemców. Nie było nikogo. A najbardziej nie było, zupełnie jak u nas – milicji oraz doktorków – oni jak przystało na ludzi z pierwszej lini frontu – jako pierwsi spierdolili na zwolnienia lekarskie. Zaraz po nich zbiegła druga linia – sądowe i urzędnicze kurwy. A potem nauczyciele. Nawet tirowcy wtedy się czaili i nie parkowali obok siebie jak zwykle tylko trzymając taki na trzy tiry dystans – oczywiście po to, żeby się nie zarazić 🙂
To było zaraz po tym jak miliony niemieckich uchodźców wsiadły na volkswagena i runęły do Austri zapychając przyczepkami z dobytkiem autostradę no i żeby uciekającą swołocz opanować chyba Szulc zrobił im zakaz opuszczania domów i godzinę policyjną. No i zrobiło się w końcu kompletnie pusto, bo nawet ptaki w dziuplach cicho wtedy siedziały.
Tak czy siak, z braku ludzi, to mi wówczas dali zlecenie przewieść jakiś stojak na jakieś bomby z jednej bazy NATO – pancernej w Alpach – do innej bazy NATO – lotniczej nad Bałtyk. Zajeżdżam do tej bazy a tam nikogo. Wszyscy Niemcy bowiem też siedzą w schronie. No to staję przed bramą i dzwonię bo telefony jeszcze działały. Po jakiś 10 minutach wyłazi koleś i mi daje przepustkę i mapkę. Ta murikańska mini baza w niemieckiej mega bazie była na samym końcu mapki. No to sobie wkładam mapkę w łapkę no i jadę. I faktycznie były dwa murikańskie hangary na końcu oraz za nimi te całe Leopardy. Cała łąka Leopardów. No i wyjeżdża z murikańskiego hangaru kowboj na sztaplarce, gada ze mną i wyrusza na poszukiwanie towaru. Inne kowboje natomiast stoją ze mną i na niego czekają. No to sobie stoimy i tak czekamy na tamtego. No i rozmowa zeszła w końcu na te Leopardy. Że one takie fajne, że tyle mają koni, że to, że tamto. Kowboje byli nimi zachwyceni. No to sprowadziłem ich na ziemię i powiedziałem, że już 30 lat temu Rosjanie mieli technikę żeby całą jednostkę tych Leopardów zniszczyć jedną tylko rakietą. Bo ja sam służyłem w takiej jednostce. A poza tym Niemiec od 1000 lat wciąż i wciąż powtarza dokładnie te same błędy. Po prostu za ciężki sprzęt szykuje do napadania na Słowian. Kiedyś przysyłali nam do przetworzenia jakichś w dupę rycerzy zakutych w blachę – no to się ich topiło w bagnach – do dziś tam się w torfie konserwują i nadal leżą razem z tymi pokrytą blachą koniami. Opowiedziałem im jak Niemiec się skrzyknął z resztą nazbieranych po Europie śmiesznych i brzęczących jak blaszane wiaderka rycerzy i zajechał pod Grunwald żeby nas zabić. Nasz król ich wtedy potrzymał na polu w upale kilka godzin, żeby się poczuli jak dziecko zostawione w nasłonecznionym samochodzie, no i było po bitwie. Kiedy się jak świnie spocili, okoliczni chłopi wybili ich widłami, żeby zebrać te wszystkie blachy i sprzedać w skupie. Kowboje byli wstrząśnięci po wysłuchaniu alternatywnej wersji bitwy pod Grunwaldem. No więc mówię im dalej, że to samo było w ostatniej wojnie. Najechali nas czołgami ale połowa potopiła się w bagnie i do dziś tam sobie leżą czekając na zbieraczy złomu. A te Leopardy są dobre ale jako, że są jeszcze cięższe to nadają się tylko na niemieckie autostrady, gdzie pod asfaltem jest z metr betonu. Na ziemiach Słowian natychmiast starym niemieckim zwyczajem, potopią się bagnach lub wpadną do rowu. Bo u nas nie ma szerokich i suchych dróg jak w Ameryce albo Iraku. U nas jest wąsko i wszędzie są rowy więc finał może być tylko jeden dla zbyt ciężkiego sprzętu, którym kieruje jakiś baran obserwując świat przez peryskop. Nie ma żadnego znaczenia moc silnika, grubość pancerza, bo liczy się tylko że po naszych ziemiach może krążyć wyłącznie sprzęt lekki. Który fruwa przez rowy i błota. Tak więc jak Leopardy przyjadą to znów chłopi ich rozbiorą żeby sprzedać w skupie złomu, na długo zanim Niemiec doczeka się przyjazdu jakiejś pomocy drogowej. A załogę wybiją widłami kiedy który wychyli się, żeby nie skończyć jak dziecko w nasłonecznionym samochodzie. No i po moich wykładach kowboje już nieco inaczej patrzyli na te Leopardy. A były śmieszne, bo każdy na końcu lufy miał coś jak pachołek drogowy – tyle że w kolorze czerwonym a nie pomarańczowym. Wyglądały z tym czepkiem jak duże zabawki.

13. Nadal trwają walki w lasach koło Kremennej.

14. Murikański granatnik odpalił granat Chochołowi na miejscu. Chochoł wpadł w gniew i zaskoczenie.

15. Zmarznięte świnki budzą się do życia ze snu zimowego. Za wszelką cenę usiłują przeżyć kolejny dzień. Czytała Krystyna Czubówna.

16. Coś się stało w dołkach jednemu, bo wygląda jakby nie rzucił w porę palenia albo zjadł za dużo zbójeckiej musztardy.

17. Dość nieciekawy film o tym jak Chochoł na strzelaninę z czołgiem przyniósł Javelina.

https://www.bitchute.com/video/2tQ0B8kNxfsQ/

18. Kolejni dezerterzy. Hetman błaga ich, żeby wrócili na pozycje, a oni mówią mu że wolą 3 lata więzienia od jego oferty.

19. Turyści z Rosji znowu napotkali plemię leśnych pederastów. „Chuj wam w dupę!” – powiedzieli i rozpoczęli radosną depedalizację.

20. Potwierdza się, że Pedofile I Sodomici pragną na wiosnę wkroczyć na banderowską Upadlinę. Od grudnia zaczynają wysyłać Polakom „zaproszenia” na udział w „ćwiczeniach”. Straszeni są wybrańcy do „ćwiczeń” więzieniem, grzywną, bla, bla i tak dalej. Powtórka materiału z plandemii. Kto nie zaliczył materiału z zastrzyków ma szansę na poprawkę.
https://rusvesna.su/news/1674645820

A więc powraca stare hasło: „Rząd na front” – niech na front jadą czterej pancerni: Duda, Kaczyński, Morawiecki, Macierewicz no i Błaszczak, bo musi być też pies.
Te „wezwania” spółki Poland Republic Of, mają dokładnie taką samą moc jak nakazy i zakazy z czasów plandemi – są nielegalne, bo nie ma żadnego obowiązku brania udziału w wojnie napastniczej. Tak więc kto głupi i to kupi – prawdopodobnie umrze. To proste. Kto zostanie okaleczony – tak jak dziś szczepany – zostanie pozostawiony potem sam sobie.

Dlaczego?

Bo tak jak dziś nikt już nie myśli o plandemi, tak za dwa lata nikt nie będzie myślał o wojnie na Ukrainie. Będzie prawdziwy reset i zupełnie nowe tematy…

27 styczeń 2023

Sprawy techniczne

Drodzy forumowicze!
Brawo Wy. Sytuacja w komentarzach się uspokoiła. Płaska ziemia strzeliła focha i się w końcu odpierdoliła. Atak minął a krzywa odwiedzin znowu zdrowo się spłaszczyła. Nota bene, podczas tej płaskiej gównoburzy ktoś bardzo wnikliwy zauważył, że generalnie temat „płaska ziemia” utworzony został przez CIA jako psy ops, po zabójstwie Kennedy’ego po to żeby wypromować nieznany wcześniej termin „teoria spiskowa” i zaraz potem go do samego końca płaską ziemią ośmieszyć i zdyskredytować. Dzięki za tamten otwierający oczy komentarz.
Ja ze swojej strony tylko coś takiego przeczuwałem, bo nawet w Wieściach wyraźnie pisałem, że to blog o newsach ze świata (czyli z uniwersum covidian oraz wojny na Ukrainie), a nie o newsach ze świata i o płaskiej ziemi. Nieodparcie czułem, że coś dzwoni i że coś nie halo z tą płaską ziemią ale nie wiedziałem, w którym kościele piwo piją.
Co zaś do szczepionek – sytuacja odwrotna, bo z samej natury tego antyszczepionkowego bloga, od samego początku plandemi spodziewałem się hord spamerów zachwalających „szczepionki” lub obostrzenia. I tu o dziwo – niespodzianka. Bo aż do dziś – nie zawitał tu ANI JEDEN SZCZEPAN, żeby trolować, spamować albo pochwalić się jakie są dobre jego preparaty, jaki on po nich zdrowy i tak dalej. A właśnie tego typu spamerów najbardziej się spodziewałem.
Brawo więc też i Wy szczepany! Przyznaję się że źle was oceniłem 🙂
W nagrodę za to, że nie zawracaliście mi swoimi wpisami dupy dam wam dziś przedłużające życie „lekarstwo” o którym niedawno pisałem. Jedno, żeby wam woda sodowa nie uderzyła do głowy i żebyście dalej nie wchodzili tu wpisywać niczego proszczepionkowego. Jak będziecie nadal grzeczni, kolejne „lekarstwo” wkrótce. Ale to potem, najpierw sprawy istotne…
Mimo spłaszczenia krzywej odwiedzin mamy bowiem nadal nadmiarowe zgony komentarze. Po odejściu płaskoziemców spadła wyraźnie liczba wpisów. To już nie jest 1100 lub więcej – jak za starych i niedobrych czasów – ale nadal 400 – 500. Duży postęp ale to nadal daleko do ideału, bo najlepiej gdyby ilość komentów nie wychodziła ponad 300 pod jednym wpisem.
Jak wiemy jest to blog oparty na zasadach. Zasadach, które się ciągle zmieniają więc odpuściłem z limitem komentów do jednego dziennie, po to żeby Wam nie wygaszać dyskusji jeśli już się między sobą żrecie. Zasada jednak, że nie piszemy o niczym obowiązuje nadal, więc duperele typu „jak się masz” i tak będą kasowane. No i tak dumając co by tu jeszcze wyciąć w cholerę żeby bloga nie zamulać wpadłem na kolejny genialny pomysł: ukrócić depresyjne narzekanie. Całkowicie i totalnie.
Dlaczego?
Po pierwsze – świat się zmienia na lepsze. Z każdym kolejnym dniem upadek tego dziadostwa się zbliża. Jest to od cholernie dawna pierwsza poważna akcja w celu ratowania ludzkości i nie czas i nie miejsce na złowróżbne krakanie. „Będziemy wpierdalać robaki”, „Czeka nas szczepienie”, „Wybiją nas jak mięso armatnie” i takie tam. Gówno z tego wszystkiego wyjdzie, ponieważ władza nad światem to za poważna sprawa aby ją mogły zdobyć jakieś szumowiny z żydowskiego forum ekonomicznego ze wsi Davos. Te całe forum to jest fundacja szwajcarska – o takiej samej władzy jak fundacja Jurka Owsiaka. To tylko hucpa paru podstarzałych bandytów z santa Klausem na czele, który tam robi od 50 lat za niewybieranego na nic i przez nikogo szeryfa. To samozwaniec a nie jakiś król świata. I jego plany to śmiech kurwa na sali a nie coś wartego uwagi. Klaus Szwab to pospolity przestępca kryminalny, przemytnik broni atomowej i technologii nuklearnej do RPA, będzie za to ścigany i ukarany o ile do tego czasu sam z przyczyn biologicznych nie zdechnie. Z jego posranych planów gówno wychodziło i nadal gówno będzie wychodzić, bo nadal są posrane. Albowiem przypominam, że w jego grubych planach obecnie miały już działać obozy koncentracyjne do uboju oraz izolacji ludzi niezaszczepionych. Covidowe, żydowskie gułagi. Jak doskonale wiemy te plany się gówno obróciły i to plandemików wkrótce czeka wymiar sprawiedliwości bo narracja właśnie teraz się na temat szczepionek radykalnie zmienia. Oprócz tej wtopy o biblijnych rozmiarach, WSZYSTKIE INNE ich plany z ostatnich 5 tysięcy lat, RÓWNIEŻ w gówno się obróciły. I po wszystkich poprzednich ludobójstwach dostali porządny wycisk. Ten obecny też będzie wyciskiem o rozmiarach biblijnych 🙂
Po drugie, krakacze znikają, bo zadzierają z tak ważną sprawą jaką jest obrazowanie. Kuszą los zupełnie niepotrzebnie. Anastazja o tym pisała w książkach Megre – gdyby ktoś nie wiedział. Obrazowanie to sztuka jaką posiadają tylko Słowianie. Jest to myśl która się urzeczywistnia. Myśl, która stwarza z myśli, rzeczy w świecie materialnym. Nikt inny tego oprócz nas nie potrafi. Anglosasi to tylko złodzieje, oni „tworzą” tylko i wyłącznie metodą kopiuj – wklej. Kradną pomysły Słowian albo Matki Natury i „wytwarzają” nędzne i bardzo liche podróbki. Sztuczne serca, sztuczne nerki, sztuczne jedzenie, sztuczne wszystko. Nawet sztuczne statki kosmiczne. A one przecież są karykaturą naszej Ziemi, która leci w kosmos miliony razy szybciej, z doskonałym obiegiem wody i surowców i na której kompletnie nic się nigdy nie zużywa. Woda jest filtrowana, metale w kółko na nowe rzeczy przetapiane, wszystkie pierwiastki są odzyskiwane – nawet gram odpadów nie jest wyrzucany z Ziemi gdzieś w kosmos. Statek kosmiczny idealny. Nic sztucznego nigdy nie dorówna sprawie naturalnej. A nowe sprawy – czyli wynalazki – obrazować potrafią jedynie Słowianie. Każda rzecz – wykrywacz min, samochodowe wycieraczki, telefon i tak dalej – najpierw była myślą w czyjejś głowie – a potem stała się rzeczą w świecie materialnym.
Myślenie więc o jakiejś chujni – typu „będziemy wpierdalać robaki” – jest zupełnie niepotrzebne, bo grozi tym, że może także być nieumyślnie zobrazowane. Takich chorych myśli trzeba koniecznie unikać, więc to pesymistyczne komentarze wylecą skoro już jakieś muszą.
Do zasad dochodzi więc kolejna – zero wzajemnego dołowania. Zero jakiś planów, jakichś Szwabów i ich krakania.
Jak ktoś chce się zdołować, to ma tyle innych miejsc w necie. Na przykład u tego gadającego o niczym Atora. Włochaty pulpecik tak kurwa stęka z regóły ze czterdzieści minut, że w końcu jak już wysteka o co jemu chodzi, to się okazuje że mógł nie godzinę pierdolić o dołujących rzeczach tylko z najwyżej minutę. On obrazuje jebaniutki – obrazuje non stop – opowiadając w kółko o tym jaka nas czeka wkrótce chujnia. Jak bardzo będziemy gnębieni. Jak bardzo nam dopierdolą. To jest obrazowanie i to bardzo negatywne, bo podejrzewam Ator jest po prostu antypolskim żydem. Ma linię włosów w Myszkę Miki i parę innych spraw, które i tak są nieważne bo widać jego „owoce”.
On i tacy jak on, NIGDY PRZENIGDY nie powiedzą niczego pozytywnego. NIGDY nie usłyszycie od nich jakiegoś pozytywnego rozwiązania. Żadnego pomysłu na poprawę czegokolwiek. Żadnej konstruktywnej idei. Tylko i wyłącznie krakanie. Tylko negatywne sprawy.
No mam rację, czy mam rację?
Takich jak on jest mnóstwo. Znacie ich po „owocach” – zero pomysłów na chujnię, zero propozycji, zero rozwiązań. Nawet gdyby nie byli pomysłowi i nie mogli samodzielnie nic wymyślić no to lansowaliby najprostsze rozwiązanie dla ludzi którzy nie wiedzą co robić: robienie wszystkiego co zaleca rząd tylko na odwrót. Wówczas z automatu jest to czynnością dobrą i korzystną. Parę przykładów: NIE branie reklamowanych „szczepionek”, NIE łażenie na spędy wyborcze, NIE dla reklamowanej „medycyny”, TAK dla niereklamowanego wcale ziołolecznictwa, NIE dla reklamowanego alkoholu, TAK dla niereklamowanych papierosów, NIE słuchanie ich autorytetów, itp, itd.
Niektórzy z nich – tych którzy obrazują non stop chujnię – na tym jednak nie poprzestają. Oni jeszcze w ramach twórczej chęci do zrobienia jeszcze większej chujni, nasrywają w banie oglądaczy tony spraw kompletnie nieskutecznych lub wręcz nieistotnych. Nakłaniają nie do rozsądnych lub sprawdzonych działań ale: jakiejś w dupę niesprawdzonej medytacji, jakiegoś wzniesienia na wyższe wibracje, jakiegoś przejścia do innej gęstości, jakiejś modlitwy do fałszywych boziów – to wszystko co nie działa po to żeby zobrazować ludziom w głowach ABSOLUTNIE bezsensowne i nieskuteczne bzdety.
Na dziś całe zło jest z oblicza Ziemi systematycznie wybijane. To cholernie dobra wiadomość, bo zastępy nikczemników topią się prędzej od lodowca. A ludzi dobrych oraz mądych z każdym dniem przybywa. Już i tak mamy przytłaczającą większość. Wygramy i nie ma powodów, żeby się niepotrzebnie dołować nawzajem. Myślimy moi drodzy pozytywnie i tak samo obrazujemy.
Wiecie jak to się skończy? Bo ja tak. Ja widzę wyraźnie, że każdy satanista otrzyma obrożę na kark z nadajnikiem żeby był łatwy do zlokalizowania. Widzę też, że każdy satanista otrzyma również 10 – kilogramową kulę z żelaza przykutą na zawsze do nogi, żeby po Ziemi się nie tułał niepotrzebnie i wiedział że odbywa dożywotnią karę. Widzę, że każdy satanista otrzyma bilet w jedną stronę na bezludną wyspę typu Alcatraz. I widzę że tej wyspy będą pilnować ze dwa kutry patrolowe oraz rekiny, żeby nosiciele żelaznych kul nie myśleli nawet o jakiejś ucieczce w stronę normalnych ludzi. Tak właśnie będzie.
Czy Wy nie widzicie tego?
Przecież to proste do zobaczenia. Zamykamy oczy, myślimy i jest.
A zakonspirowanych satanistów wyłuska co do sztuki wykrywacz kłamstw. Obsługiwany przez sztuczną inteligencję o milion razy większej od ludzkiej czułości. Żaden się nie wtopi w tłum, żaden nie zniknie po zmianie tożsamości, żaden nie ujdzie zmieniając twarz lub płeć. I żaden nie oszuka wykrywacza kłamstw opartego między innymi o rezonans magnetyczny, bo zupełnie inne obszary mózgu są aktywne kiedy ktoś kłamie niż kiedy mówi prawdę. A oprócz rezonasu oczywiście jest jeszcze kilkanaście innych niezawodnych sposobów na wykrycie kłamczuszków. Sam Kissinger, otwartym tekstem przyznał że najbardziej na świecie uny boją się właśnie sztucznej inteligencji. I dlatego przedwcześnie wdrożyli swój plugawy plan. I popełnili błąd, bo zrobili to za szybko i z masą wywołanych pośpiechem błędów. Ich plan się wali zatem na naszych oczach a ich czeka dożywotnia bezludna wyspa. I totalna kontrola, żeby już nigdy jej nie opuścili. Po takim ludobójstwie nie ma innej opcji. Idei wykrywacza, który nie zawiera słabych punktów proszę szukać w tekście Skuteczny Sposób Na Bandytyzm. Już lata temu to obmyśliłem i do dziś nikt nie znalazł w nim dziury. Ponieważ to działa w Rosji już od lat. Tam nie ma – jak u Trampka – podwójnych agentów, nie ma zdrajców, nie ma fałszywców o zmienionych na rosyjskie nazwiskach. Ekipa Kremla jest w 100 procentach lojalna, sprawdzona, czysta. Tam nikt nie zdradzi i nie wbije noża nikomu w plecy. To samo słynna Gwardia Narodowa – utworzona wyłącznie ze sprawdzonych wykrywaczem patriotów i ochotników – potężna grupa wszystkich rodzajów wojsk. Od okrętów podwodnych do rakiet hipersonicznych – Gwardia ma wszystko i czeka na swój wielki dzień, bo to co się dzieje na Ukrainie to tylko przygrywka do uwertury jaka się niedługo rozegra i poważni muzycy dopiero do koncertu dołączą.
Kończąc więc – nie dołujemy się. Koniec krakania, bo przecież będzie dobrze. Będzie bardzo dobrze, jak jeszcze nigdy. Bo Kreml powiedział jasno – jeśli jakimś cudem mieliby zwyciężyć ci źli to skasowany zostanie taki świat. A więc będzie dobrze, bo od kasacji oni wybiorą… bezludną wyspę nie mając nic innego do wyboru tak czy siak.
Nie kraczemy, bo polecą bany. Śmiejemy się z nich. Szydzimy. Robimy polewkę ale nie powtarzamy ich debilnych planów, bo one i tak wylądują na śmietniku historii. Tak jak lądują obecnie banderowcy oraz szczepionkowcy.
A poza tym faktem bezspornym jest to, że ich grube plany mają coraz krótsze nóżki, ok? Plandemia 2 lata i legła w gruzach. Popaganda Ukraińska niecały rok i już się sypie…
Tak więc nie przejmujcie sie robactwem, które ma być pożywieniem, tylko zróbcie zapasy żywności na trzy lata – żeby i robactwo bez szwanku przetrwać i przeczekać – to jest konstruktywna recepta, a nie jałowe krakanie.
Nie ma za co.
A nawiasem ci, którzy uwierzą w brednie że to „zdrowe białko lub proteiny” i się rzucą na robaki – to nie nasze zmartwienie – oni dopiero się przekonają ile tam jest najgorszych patogenów i pasożytów – do tego już dziś trzeba mieć sępi żołądek żeby to w ogóle bez ryzyka zachorowania jeść. W ptasich odchodach jest bowiem z 60 ultra groźnych patogenów z papuzicą na czele – a to już… strawione. W robactwie świeżym jest natomiast o rząd wielkości tego syfu więcej. Koneserów czekają więc epidemie nowych egzotycznych chorób, które dopiero nadejdą. To tyle.
Och zapomniałbym… „lekarstwo” dla szczepanów. No więc, żeby sobie przedłużyć życie z tym syfem, który został wam wstrzyknięty, powinniście wpieprzać i to bez gadania… ananasy. W ananasach bowiem jest jakiś trudny do zapamiętania naturalny czynnik, który w przenośni „pożera” ten syf. Ananas ma tego tak dużo, że w zupełności wystarczy plasterek dziennie. To chyba jakiś enzym i stąd wrażenie, że zjadając ananasa ma się wrażenie, że on trawi zjadającego. Ten czynnik nie ginie podczas konserwacji – bo te same wrażenie jest przy ananasie z puszki – więc ananas z puszki ma tego również do oporu. Tak samo syropek z puszki – nie wylewamy go, bo on też posiada cudowną moc wyciągniętą z ananasa, który leżakował w puszce. To tyle. To żadna ściema tylko fakt. Jeśli macie dostęp do surowego ananasa – jeszcze lepiej, bo co świeży to świeży – tylko z obieraniem trzeba się pierdolić.

1. Po ostatnich błazenadach Igora Stirełkowa, że „chce walczyć ale biurokracja mu nie pozwala”, szef Wagnera zaprosił go do siebie po to, aby nie pierdolił w kółko głupot, tylko wstąpił do jego formacji i w walce pokazał co potrafi. Oferuje mu wysokie stanowisko zgodne z jego kompetencjami oraz całą resztę należnych przywilejów.
https://rusvesna.su/news/1674732852

Co odpowiedział watażka Striełkow na propozycję szefa Wagnera?
Odpowiedział, że: „nie jest gotowy jechać do ŁRL” bla, bla, bla… żałosny podsrywacz Putina. Moja niezawodna intuicja, żeby zabanować w chuj jego propagatorów – tych Światowidów i spółka – była zatem ze wszech miar słuszna, bo nawet ludzie z Muriki znaleźli drogę do Grupy Wagnera nie mogąc bezczynnie patrzeć na ten cały syf. I oni tam od niemal początku debanderyzacji walczą a Striełkow, watażka z Donbasu, nie 🙂

2. Wymiana elit – nowożytnego proroka Władimira. Wypływają materiały o pedofilu Trudnej Justynie z Kanady, który wykorzystał seksualnie dzieci. Gruby artykuł w linku.
Nadesłała Jolli, dzięki 🙂

https://cathyfox.wordpress.com/2022/08/12/justin-trudeau-pedophile/

Jest też film jak Trudna Justyna wykorzystała seksualnie 12-latkę. Autentyczną sensacją jest to, że wbrew tradycji młodych globalnych zboczeńców, to była dziewczynka.

3. Dziesiątkowanie kolumn pancernych – to jeszcze z czasów kiedy klaun robił jakieś zabawne kontrofensywki. Pojawiły się obszerne materiały z tamtej jesieni. Natomiast Leopardy i Abramsy dopiero jadą zobaczyć swoją jesień średniowiecza – oj w dupę będzie pakowane dużo mocniej niż na Pulp Fiction 🙂

niemieckie leopardyFoto od Łukasza, dzięki 🙂
Oraz klaun czekający niecierpliwie na te swoje Leopardy, również:zelenski

4. Anglosaska graficzka komputerowa demonstrująca lepszość pod każdym względem Abramsa nad czołgiem rosyjskim. My co prawda, widzieliśmy filmy a nie graficzki pokazujące coś zupełnie innego, no ale niech tam. W praniu się zobaczy co i jak, a na razie mamy graficzki komputerowe z najlepsiejszymi Abramsami.

5. O cholera, Ukraina w końcu włączyła się do programu pomocy dla Ukrainy. Co prawda bez wiedzy i zgody no ale zawsze 🙂

6. Kill Bill chyba nie czuje się komfortowo po nieudanej plandemii, bo zupełnie jakby miał linę na szyi nerwowo nadaje na ukraiński rząd dla odwrócenia od siebie uwagi. „Ukraiński rząd jest jednym z najgorszych na świecie. No wiesz, skorumpowany, na usługach bogatych ludzi…”

7. Analna Lena nie odpuszcza w morderczej rywalizacji z Szulcem o miano najgłupszego Niemca. Wychlapała że: „Jesteśmy w stanie wojny z Rosją” – co oczywiście oznacza, że młodzi globalni zboczeńcy są, bo „my” u satanistów oznacza „kult”. Sami Niemcy są przeciwni wojnie z Rosją – to oczywistość dla każdego i dlatego Analna Lena desperacko negatywnie „obrazuje”, zaklinając ich beznadziejną rzeczywistość.

8. Terminator wchodzi do gry i pokazuje z kim jest moc.

Biedne te Leopardy, Bradleye i Abramsy – nie dziwię się, że szkoda im farby, żeby je na Ukrainę przemalować… to i tak tylko cele ćwiczebne w końcu.

9. W Jakucku wyjątkowo ciepła wiosna. Artyści wyszli w plener, bo jak jest minus 52 to aż żal siedzieć w domu.

10. Obiecane ciężarówki Wagnera wiozą na Ukrainę pierwszych uczestników Konkursu Muzyki Sakralnej. Reszta dołączy w kolejnych turach, bo szacuje się, że na Koncercie Muzyki Żałobnej będzie 80 – 100 ciężarówek. Wdzięczni Ukraińcy, założę się że na kolanach będą ich witali…

11. W Indonezji rozwścieczony tłum skopał, oblał benzyną i żywcem spalił kobietę podejrzaną o porywanie dzieci.
https://vidmax.com/video/217494-shocking-video-out-of-indonesia-shows-villagers-burn-woman-alive-because-it-was-rumored-she-was-a-kidnapper

Dzięki bogu, dobrzy chrześcijanie już nie palą ludzi żywcem. A nie, czekaj, czekaj, chrześcijaństwo upada właśnie, a więc pedofile, sataniści i ludobójcy szczepionkowi mogą stracić niedługo wygodną strefę komfortu…

12. Jeszcze nie spalony żywcem profesor z uniwersytetu w Montrealu mówi o „Seksualnym zainteresowaniu małymi dziećmi, u każdej osoby w tym pokoju”. Ma coś dziwnego z włosami, co wygląda na żydowską myckę. Krętacz, jak to oni bełkotliwym słowotokiem „wyjaśnia” to czego nie trzeba wyjaśniać bo jest oczywiste. To naturalna cecha tego plemienia.
https://vidmax.com/video/217490-universite-de-montreal-professor-openly-talks-about-interest-in-young-children

13. Zadanie z chińskiej matury. Chińczyk odpala dwa fajerwerki. Jeden nie wypalił więc Chińczyk wysyła Chinkę żeby to sprawdziła. Chince urwało rękę. Ile palców pozostało Chińczykom?
https://vidmax.com/video/217460-chinese-dude-lights-a-giant-firework-thinks-it-s-a-dud-with-horrific-results

14. Portal Rosyjska Wiosna przyłącza się do kumulacji. Za pierwszego zdobytego Leoparda daje milion, za pierwszego zniszczonego pół bańki.
„Bojowe pojazdy niemieckich faszystów powinny trafić do ukraińskich neonazistów w marcu.” – piszą, więc należy sie uzbroić w cierpliwość.
Do tego czasu generalna pula na pewno jeszcze urośnie. Na pewno też duet Szulc – Analna Lena, czyli Głupi i Głupsza, niejedną sprzeczność zeznań jeszcze dla nas „wymyśli”, ponieważ „wymyślanie” jest ich bardzo mocną stroną, jako że otrzymują skrypty od dwóch konkurujących ze sobą synagog: synagogi szatana i synagogi świeckich syjonistów.
https://rusvesna.su/news/1674744233

15. Wieści z synagogi szatana. Zboczeniec usiłował porwać ortodoksyjne dziecko z synagogi na Brooklynie. Matka zobaczyła i zrobiła raban. Pytała swojego małego czy zna typa, który go już pod pachą wynosił. Powiedział, że nie. Żyd porywacz uciekł ale go dopadli. Media już robią z niego chorego psychicznie. Rabin z tej synagogi też ruszył do boju broniąc natychmiast porywacza: „Jest niewinny dopóki mu się nie udowodni winy.” Nie dostrzegł w zajściu nic niepokojącego lub podobnego do uprowadzenia 8 letniego innego ortodoksyjnego żyda, który został w roku 2011 porwany i zamordowany.

https://nypost.com/2023/01/25/man-tries-to-abduct-kid-from-nyc-synagogue/

porywacz
Na foto porywacz po złapaniu.

16. Murikańska armia pobiła rekord ujemnej frekwencji werbunkowej od czasu zlikwidowania w 1973 roku poboru. Nie pomogły hehe… medale i awanse dla tych, którzy znajdą i przyprowadzą rekruta. Katastrofę spowodował oczywiście „przymus” szczepień w wojsku (lub zwolnienie za odmowę) oraz chora polityka promująca transseksualistów, pederastów i pozostałych zboczeńców.
Obecnie Pentagon wycofuje się z „obowiązku” „szczepionki” ale co zamierza począć ze zdegenerowanymi zboczeńcami nie wiadomo. Wiadomo, że nikt normalny za żadne skarby nie pójdzie do wojska, gdzie rozkazy wydają faceci z cyckami lub kobiety z prostatą. Tak więc chętnych do walki za pedofila Bidena nie ma, a ci którzy byli chętni teraz coraz szybciej wymierają. Nieliczni – jakieś 8 tysięcy nie wzięło preparatu – ale po zwolnieniu ani myślą wracać do chorych pojebów. Którym w każdej chwili może znowu z dnia na dzień totalnie odpierdolić – np wysyłką na mięsny front na Ukrainie, gdzie nie ma szmatogłowych analfabetów ale doborowe oddziały regularnej, doświadczonej w zabijaniu armi.
https://dossier.substack.com/p/us-army-faces-worst-recruiting-numbers?utm_source=post-email-title&publication_id=69009&post_id=98545302&isFreemail=true&utm_medium=email

17. Ładna szczepanka wykonuje perfekcyjnie skecz z czaszką w greckiej telewizji. U Anglosasów mój autorski „skecz z czaszką” nazywa się „pfizer flop” – (opad/klapnięcie pfizera), czyli też bardzo ładnie.

Wybrane komentarze:

 • Nazywała się Konstantina Klokotara.
 • Zabójcze i skuteczne!
 • Cholera, była taka gorąca.
 • „Pfizer Flop”… uwielbiam to!
 • Zdumiewa mnie, jak oni po prostu patrzą, jak spadają i nigdy nie próbują ich złapać.
 • Jak mają ją złapać, kiedy uderza o podłogę, zanim zdadzą sobie sprawę, że spada?
 • Średni czas reakcji osób powyżej 30 roku życia jest znacznie wolniejszy niż czas reakcji osób w wieku 18 lat i dalej spada. Zasadniczo jest niemożliwe, aby ci ludzie złapali innych, gdy ich przełączniki zostały wyłączone.
 • Kogo obchodzi martwy dziennikarz?
 • Oglądam niektórych z przyjemnością.
 • Gdyby dziennikarze i reporterzy wykonywali swoją pracę i zadawali pytania, nie bylibyśmy w tej sytuacji.
 • Dlatego kibicuję za każdym razem, gdy ktoś upada. Media były i są obecnie największym problemem ludzkości.
 • Kolejny…
 • … gryzie piach.

18. Tak się demilitaryzuje leśne świnie przy pomocy Terminatora.

19. Kącik humoru. Jerusalem Post jest zaniepokojony, bo zamieścił niepokojący tweet. Ale nie tym, że ludzie padają jak kręgle po żydowskich „szczepionkach” lecz tym, że ponad jedna czwarta milenialsów i pokolenia Z uważa, że holokaust to mit lub, że liczba żydów którzy zginęli jest mocno przesadzona. Zrobili jakiś wrażliwy sondaż w 6 krajach – Holandia, Dania i okolice.

Trwa dyskusja. Między innymi co to jest pokolenie Z. Najlepsze komentarze:

 • Pokolenie Zyklon, wie.
 • Wojna trwała 5 lat = 2 miliony 600 tysięcy minut = zabijano 2,8 żyda na minutę. Przez 5 lat.
 • Holoco? O czym mówicie?
 • Mój tata tam był. Zawsze mówił: „To było ale nigdy nie wierz w liczby.”

Z komentarzy jasno wynika, że  nie jedna czwarta ale… niemal wszyscy niepokoją Jerusalem Post.

19. Lichwa zdycha i coraz szerzej otwiera dziób żeby zaczerpnąć powietrza. Tak jak kiedyś już pisałem po oskubaniu Cukierbergów i pomniejszych szwindlerów od kryptowalut, rzucili się na kolejnych figurantów żrąc się o mamonę już we własnym gronie. I tak, żeby oskubać Elona Muska wprowadzili podatek dla milionerów uciekających z Kaliforni. Ma działać… wstecz i wynosić 1 procent od majątku przez 10 lat. Dla miliarderów natomiast 1,5 procenta. WIęc nawet ci, którzy już uciekli zostaną oskubani. Najwięcej Musk, bo lichwiarze okradną go na minimum 30 miliardów dolarów – więc to pod niego napisano „podatek majątkowy”.
Boją się go – mimo iż jest z satanistycznego kultu i mimo, że to tylko kontrolowana opozycja – wystawiona na pokaz przez nich. Ale boją. No bo w pełni jak widać, nadal kontrolują go żeby nie zerwał się ze smyczy. Wśród kolorowej tłuszczy nie będzie nikt się użalał nad jakimś Muskiem i nie będzie w jego obronie robił jakichś protestów lub pikiet.
Ciekawe co zatem zrobi Musk. Odblokuje Chazarom starlinki nad Ukrainą, czy całkiem zniesie cenzurę na Tweterze, żeby im odpłacić – nie wiadomo. Wiadomo, że jest totalnie nieprzewidywalny i czasem robi tak a czasem odwrotnie niż można by się spodziewać. Może po tych pralniach mózgu w kulcie, Musk dostał kilku odmiennych osobowości, z których nie wszystkie są pod pełną kontrolą?

20. Usuwanie zębów jeszcze nigdy nie było tak tanie i tak proste. Trzeba będzie spłaszczyć składki na ZUS.

21. Niepokojący film Netflixa o tym jak Mojżesz zgubił lampę.

22. Project Veritas przeprowadził kolejną tajną operację, która była mega szokująca. Jordon Trishton Walker, opisywany jako „dyrektor ds. badań i rozwoju w firmie Pfizer”, twierdził, że kontrowersyjna firma mutuje wirusa COVID-19 w celu produkcji przyszłych szczepionek.
pedałek
Ponieważ ten „czarny naukowiec” to w praktyce jak się okazało żaden „doktor medycyny”, lub „naukowiec” tylko zwykły, pospolity pedałek do towarzystwa – numer dwa w firmie pfizer (!) – rozpętało się piekło. Wszyscy zobaczyli jak po kilku pytaniach, pedałkowi szarlatanowi rozpadła się psychika i zaczął zabawnie histeryzować. Ściek desperacko usuwa ten film gdzie się tylko da oraz jego nazwisko po obnażeniu prawdy o tej murzyńskiej, pedalskiej maskotce. Ponadto przyznał, że w laboratoriach pfizera tworzy się nowe warianty wirusa. Masakra.
Ci, którzy wzięli pfizera – mogą teraz usiąść i się na spokojnie zapoznać z osobą która „wynalazła” ich preparat. Ja pierdolę!
Podam dwa źródła, bo materiał w szalonym tempie na rozmaitych jutubach znika.

https://vidmax.com/video/217520-project-veritas-confronts-pfizer-director-who-spilled-the-beans-about-their-gain-of-function-program-things-go-off-the-rails

I wersja z napisami:

Na koniec mam pytanie co do inżynierów z Kongo, którzy odkryli darmową energię. Może ktoś ma w domu magnes neodymowy duży jak pół paczki papierosów – to niech przyłoży jak inżynierowie dwa druciki do dwóch biegunów i zobaczy co i jak. Jak będzie światło mamy darmową latarkę. Jak nie będzie to znaczy, że inżynierowie dolepili do elektrycznego kamienia małe, płaskie bateryjki od zegarka i zrobili fejk. Warto sprawdzić.

28 styczeń 2023

1. Historia Bachmuta dobiega smętnego końca. Neonaziści homoklauna z Kijowa rozpaczliwie usiłują odbić miasto wyzwolone przez Wagnera, ale systematycznie wybijani są jeszcze na jego obrzeżach. Rosja całkowicie panuje nad sytuacją – która biliska jest całkowitego okrążenia – i wkrótce nazwa Bachmut zostanie na zawsze wymazana z atlasów oraz historii. Miasto będzie się nazywało Artemowsk i leżeć będzie nie na Ukrainie ale w Rosji.
https://rusvesna.su/news/1674815859

2. Na Zachodzie pederaści żeby trzymać ludzi w strachu nieustannie przesuwają swoje urojone „zegary zagłady” coraz bliżej godziny dwunastej, a tymczasem Siergiej Ławrow uspokaja zboczeńców sprowadzając panikarzy na ziemię: „Zegar wielobiegunowej historii tyka we właściwym kierunku.”
https://rusvesna.su/news/1674806852
Świat wielobiegunowy to czarny sen satanistów, bo ludzkość na własne oczy posiada wówczas możliwość samodzielnej oceny jednego systemu lub innego – w którym jest nie nowa ale stara normalność oraz całkowity brak zboczeńców o urojonych 72 płciach.

3. Tulipan robi chaos w dołkach sadząc w nich 230 – kilogramowe cebulki.
Film w linku:
https://rusvesna.su/news/1674811645

One kasują 3 – metrowe betonowe bunkry no więc z sadzonkami Tulipana nie ma żartów. Z gliny, desek, kołków Chochoły musiałyby pobudować głębokie na dziesięć pięter wgłąb dołki, co jest nierealne po prostu.

4. Trampek powiedział, że mógłby zakończyć konflikt na Ukrainie w jeden dzień. Gdyby był prezydentem.
https://rusvesna.su/news/1674799724

Słysząc to, oszalałe ze szczęścia murikańskie społeczeństwo, natychmiast z entuzjazmem odsłoniłu mu kolejny pomnik.
trump
5. Szkolenie chocholskich traktorzystów do jazdy Leopardami ma potrwać około 6 tygodni. Do tego czasu Niemcy będą błagać Putina, żeby im wypowiedział wojnę. Najwyraźniej bez regularnego dywanowego bombardowania czują się nieswojo jak sieroty bez macochy. He he, po dwóch przegranych wojnach światowych żydowskich, chyba już mają syndrom sztokholmski i pokochali bombardowania 🙂
https://rusvesna.su/news/1674797666

Po raz drugi w historii Niemcy jawnie wspierają nazizm ukraiński i po raz drugi w historii pierdolą farmazony, że są za pokojem. Po raz drugi zatem Rosja chyba uda się na rozmowy pokojowe do Berlina z Niemcem porozmawiać. Tak będą tam o pokój wspólnie walczyć aż nie pozostanie kamień na kamieniu.
I bardzo dobrze, bo dopóki istnieje ten niemiecki rak, żaden inny kraj nie ma szans na rozwój w Europie. Sytuacja zatem rozwija się w bardzo dobrym kierunku. Bezrobotni Niemcy, którzy nie rozumieją sytuacji i nie mają co robić, już dziś mogą produkować na przykład tablice drogowe z dobrymi nazwami miejscowości: Radogoszcz zamiast Radegast, Roztoka zamiast Rostock, Zgorzelec zamiast Goerlitz, Chociebuż zamiast Cottbus, Kieł zamiast Kiel i tak dalej. Zniszczenie całkowite szkopa leży w interesie nie tylko naszym ale też pedo Bidena więc nie wolno mu na tym etapie absolutnie w niczym przeszkadzać – niech naciska Szulca rytmicznie w dupę o te Leopardy, niech te Leopardy na te Ukrainę jadą, a jak przyjdzie Karma do Niemca sytuacja będzie doskonała 🙂
Jeszcze jedna ważna sprawa jest związana z tym że do Leopardów i Abramsów stosowana jest radioaktywna amunicja uranowa. To jest bardzo ważny czynnik, bo jak Rosja ma ochotę zająć sobie całą Ukrainę to wątpię, czy będzie chciała użerać się potem z terytorium które jest napromieniowane i leczyć miliony wad wrodzonych u ludności mieszkającej na tym terytorium – tak jak to się obecnie dzieje w napromieniowanym Iraku oraz byłej Jugosławii, gdzie rodzą się mutanci popromienni – dzieci bez kończyn, bez oczu i tym podobne przypadki. Wcale bym się nie zdziwił, że stojąc przed tak ponurą perspektywą Rosja wykona uderzenie wyprzedzające żeby zniszczyć ten syf jeszcze na terytorium Polski – zanim on jeszcze przejedzie przez granicę. No i wtedy dzięki Kaczyńskiemu to my będziemy mieli u siebie swój własny Czernobyl i swoją własną partię ludzi z nowotworem. Chujowa sprawa z tymi odpadami z elektrowni atomowych, które Szwab i Kowboj chce zutylizować jako „amunicję”. To gówno w ogóle do Polski nie powinno zostać wpuszczone albo natychmiast z Polski zawrócone ze względu choćby na… dobro naszej zielonej planety. Niemiecka partia zielonych niech sobie weźmie ten syf. Różnie jak widać to może się zakończyć. Jest możliwość jeszcze taka że Rosja sra i ma w dupie pełne banderowców tereny zachodniej Ukrainy i nie chce ich zagarnąć, żeby sobie nie hodować potem na szyi kolejnej chazarskiej żmiji. Może więc Kreml ma plan taki, aby to zachodnią, banderowską Ukrainę Niemiec napromieniował – aby się tam rodzili zmutowani naziści lub chorzy na nowotwory. Na razie wszyscy Niemcy mówią, że amunicji uranowej nie będzie. Murikanie obiecują z ręką na piersi że pancerzy uranowych też nie będzie. O Leopardach i Abramsach też tak mówili… więc trzeba już dziś robić raban o ten uran. My nie mamy bowiem elektrowni atomowych i to nie jest nasz problem co zrobić z odpadami.

6. Rosjanie znowu płoszą leśne świnie. Straszliwy stan drzew świadczy, że odbyła się tam prawdziwa masakra oraz to, że Rosja ma po prostu niekończące się zapasy amunicji. W tych drzewach i w tej glebie są tony ołowiu. Ciekawe co na to Niemcy z partii zielonych zbierający w Lidlu bateryjki do recyklingu w tych śmiesznych kubełkach? Dziś zapewne zebrali w Niemczech kolejne dwieście gram bateryjek i „uratowali planetę”, a tam tony ołowiu są dzień w dzień w środowisko rozrzucane i…? I kompletnie nic się nie dzieje. Jak to? Ano nie dzieje się, bo ten ołów to nie z reaktora jądrowego tylko właśnie z tej planety. To jest naturalna część jej skorupy. Ekologia to kolejna pseudonauka, żeby doić z kasy frajerów. Analna Lena jest ekologiem, czyli glupkiem nie mającym tak naprawdę pojęcia zupełnie o niczym. Z partii zielonych, a najgłośniej wyje o wysyłce na Ukrainę ołowianej i uranowej amunicji, która oczywiście trafi do rzek, drzew, gleby…

9. Tak może wyglądać zakończenie specjalnej operacji w Berlinie. I oby, bo naprawdę efektowne jest te wyburzanie ostatnich budynków. W 9:30 widać nawet ostatnie sekundy życia jakiś niedobitków ukrywających się w ruinach. Być może to byli Ukraińcy, być może zagraniczni najemnicy. Dron nie pytał, bo Rojanie najpierw strzelają, a dopiero potem jak jest czas przy workowaniu, sprawdzają tożsamość.

10. W Houston znowu mają problem. Woźny Lucio Diaz – nie spokrewniony z Cameron Diaz -w biurowcu regularnie sikał do baniek z wodą i zaraził w ten sposób nieuleczalną weneryczną opryszczką 13 urzędniczek. Przymknęli go i właśnie poszedł w jego sprawie jakiś pozew.
https://vidmax.com/video/217522-wtf-13-women-sue-janitor-who-gave-them-herpies-after-pissing-into-their-water-bottles

Mogli jednak go tak zaraz nie wyrzucać z roboty to do dnia kobiet dobiłby do 20 zarażonych kobiet. Na całe szczęście sytuacja jest opanowana: Lucio już wyszedł za kaucją i dalej może działać, a w Houston nadal mają problem 🙂
A tak nawiasem to ciekawe ile parafian i czym zaraził Bolek Wałęsa, w którego biografii było kilka epizodów, że naszczał w kościele do pojemnika na święconą wodę? On donosił na kolegów – pojawiła się Pani Karma i donieśli na niego koledzy.

https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/144723,kolega-walesy-on-sikal-do-kropielnicy.html

11. Murica. Czarna zapierdalając 100 mil na godzinę zrobiła prawie lotniczy wypadek. Wyfrunęła z autostrady hen, daleko w las i rozbiła swój samochód na jakimś drzewie sama wylatując z samochodu. Leżąc ranna w lesie rozpoczęła niesamowitą transmisję na żywo…
https://vidmax.com/video/217521-marble-mouthed-woman-crashes-her-car-into-tree-in-memphis-streams-live-while-she-lays-on-the-ground-bleeding

Mam nadzieję, że słysząc tę przerażająco straszną intonację jej głosu, znalazł się w pobliżu jakiś życzliwy myśliwy, żeby ją dobić.

12. Trudna Justyna udał się do Kaliforni. Został gorzej niż koń szmaciarza zelżony i wykrzyczany.
https://vidmaxviral.com/video/217106-canada-s-wannabe-dictator-trudeau-gets-surrounded-has-a-massive-security-detail-for-protection-in-hamilton-ca

13. – Co dziś na obiad? – reporter pyta kucharza w dołkach.

 • Rosół ze świni. – ten z radością odpowiada.

14. Tymczasem w chlewni…

15. Zagłada kolejnej grupki Chochołków.

16. Demonstracja w walce na linii frontu całego arsenału jaki posiada Terminator. Są automatyczne granatniki, wyrzutnie rakiet ale największe wrażenie robi amunicja do działek, które są gwoździem programu. No i ta korba do taśmy z amunicją 🙂
Poważna sprawa. Jak mówi operator: „Po to, żeby ta zaraza, która się tu wylęgła nie przyszła na nasze ziemie.” Potem są te znane nam już kadry z rozstrzelanym przez Terminatora BMP i ukraińskim czołgiem.

17. Ukraińska podstacja 330 KW niedaleko Odessy, według naocznych świadków poszła w piździec.

18. Gruzińscy najemnicy oraz korpus muzułmański komika zamordowali cywila i wyrzucili jego ciało na pobocze.

19. Nie wiadomo czy to Kijów ale wiadomo że wrony tam już na maksa obniżyły pułap. Już nie latają tylko chodzą. Po przejściach dla pieszych. Wrony po przejściach, znaczy.

20. Ciąg dalszy oraz kompletne wyjaśnienie mega afery z pedałkiem z pfizera do jakiego się dokopał Jim Stone.
Otóż Projekt Veritas przyłapał dyrektora strategicznego pfizera, Jordana Tristana Walkera, na chwaleniu się, że pfizer produkuje nowe wirusy, wypuszcza je a następnie sprzedaje „lekarstwo” w postaci szczepionek mRNA po to, aby firma Pfizer była bardzo dochodowa. Pedałek się wściekł, kiedy Projekt Veritas pokazał mu jak go złapali. Był tak zaskoczony i wkurwiony do tego stopnia, że ​​całkowicie oszalał z dezorientacji i rozbił iPada, ponieważ było oczywiste, że jest autentycznie przerażony.
Aby to osiągnąć, Projekt Veritas po prostu umówił się z pedałkiem na homoseksualną randkę, a on wygadał się już na drugiej randce. Na trzeciej pokazali mu, że go nakryli. Nastąpiło totalne szaleństwo „osaczonego zwierzątka”.
Guglowi odpierdoliło na punkcie cenzurowania tego dopóki „renomowane źródła” nie wypracują swojej narracji. Nie udało się jednak szwindlerom niczego w aż takiej wtopie wykombinować więc starano się użyć jawnego kłamstwa i nie pokazywania w ogóle tego, co się stało. Też nie wypaliło bo wideo się w milionach skopiowało i po świecie rozeszło. Teraz nawet jutub pozwala na opublikowanie oryginalnego wideo, ponieważ jest to już niemożliwe do zablokowania z powodu konkurencyjnego Twittera. Machnęli ręką licząc, że temat sam przyschnie. No to lecimy jeszcze raz z tematem – dziś lepsza jakość bo z jutuba 🙂

Gdyby jednak padło Projekt Veritas wrzucił to… wszędzie. Jest na facefucku, Telegramie, instagramie etc… linki pod filmem na jutubie.

21. No i proszę bardzo. Atom być może pójdzie w ruch – z dokładnie takich powodów o jakich wyżej już pisałem.
„Ostrzegamy zachodnich sponsorów kijowskiej machiny wojskowej przed zachęcaniem do prowokacji nuklearnych i szantażu. Wiemy, że czołg Leopard 2, a także bojowe wozy piechoty Bradley i Marder są uzbrojone w pociski przeciwpancerne z rdzeniem uranowym . Ich stosowanie nieuchronnie prowadzi do skażenia terenu. Stało się to w Jugosławii, w Iraku. Jeśli takie pociski do ciężkiego sprzętu wojskowego NATO zostaną dostarczone do Kijowa, uznamy to za użycie brudnej bomby atomowej przeciwko Rosji, ze wszystkimi wynikającymi z tego konsekwencjami ”– powiedział Konstantin Gawriłow na forum OBWE.
Jakie środki przeciwdziałania i powstrzymania użycia takiej amunicji można zastosować ze strony Rosji w przypadku jej użycia?
Oczywiście rozwiąże to ręce Federacji Rosyjskiej w przypadku użycia taktycznej broni jądrowej o niskiej wydajności. Z kolei uderzenie taką amunicją na formującą się obecnie na Zaporożu 40-tysięczną grupę byłoby całkiem realne, uważa większość analityków wojskowych.
Warto zauważyć, że byłoby to dobre posunięcie, które radykalnie i jakościowo zmieniłoby całą sytuację na ukraińskim teatrze działań, biorąc pod uwagę fakt, że to właśnie zachodnie czołgi wzmocnią to ugrupowanie w celu przebicia się przez obronę wojsk rosyjskich w kierunku Zaporoża i przeciąć korytarz lądowy na Krymie. Dlatego oczywiście Ministerstwo Obrony Federacji Rosyjskiej rozważa taki scenariusz.
Co więcej, lokalizacja tego zgrupowania jest dobrze znana i nie będzie trudno go zniszczyć taktycznym ładunkiem nuklearnym.
https://rusvesna.su/news/1674835025