Szybkie Wieści…82

solncepek_2_0

29 styczeń 2023

1. Jeszcze nowo schwytani… zmobilizowani nie dotarli na front a już „obrońcy Soledaru” z frontu powracają. Ze wszystkimi honorami. Zamiast ukraińskiego worka na śmieci, każdy otrzymał rosyjską skrzynkę, (z prawdziwego drewna a nie jakiegoś drewnopodobnego gówna z Ikei), z której rodzina będzie mogła zrobić przy nagrobku prawdziwą ławkę ogrodową i pojemnik na grabki.
Segregacja skrzynek odbędzie się w Kijowie. Najemnicy na lewo, Ukraińcy na dół.
https://rusvesna.su/news/1674902833

W Polsce dla „obrońców demokracji i Soledaru” firma Paliszewscy – Usługi Cmentarne przygotowuje miejsca parkingowe. Zaprojektowali już na trawniku bardzo ładne płytki chodnikowe.
Jak podaje źródło: „Ma być minimalistycznie, elegancko i przede wszystkim taniej. Tak zarządca tłumaczy pomysł na nowe pochówki urnowe. W Dywitach ma powstać cmentarz w prawdziwie amerykańskim stylu. I to już nie jest projekt przyszłości, o którym media pisały podczas wakacji, ale teraźniejszość i konkretny plan.
Nagrobki na cmentarzu Dywity będą mniejsze niż do tej pory i zunifikowane. Dzięki temu jest szansa, że będą też tańsze, co przy rosnących obecnie cenach usług i materiałów może się okazać świetnym rozwiązaniem. Jeszcze w listopadzie wykonawca (firma „Paliszewscy” Usługi Cmentarne) ma rozpocząć prace przygotowawcze.
https://noizz.pl/design/pod-olsztynem-powstaje-cmentarz-w-amerykanskim-stylu-granitowe-poduszki-i-murawa/v9mqtmp

Tak więc z prawdziwego rosyjskiego drewna nie da się zrobić najemnikowi zaparkowanemu pod płytką chodnikową na trawniku w Dywitach prawdziwej ławki i pojemnika na grabki. A szkoda.
Żeby masowy ubój obrońców Bandery, żydowskich klaunów, amerykańskich pedofilów i ich kokainy jakoś usystematyzować, konieczne jest wdrożenie masowej produkcji zunifikowanych płyt chodnikowych, to znaczy nagrobków, żeby obniżyć cenę – a to jest możliwe tylko przy seryjnej produkcji. Eksperci się wypowiedzą, fachowcy doradzą, żydzi obliczą i będzie myślę dobrze, bo do pochówku pod płytką chodnikową zabitych obrońców kokainy, ich rodziny chyba nie za dużo ostatecznie dopłacą .
Publikę już się zresztą urabia przed wyrobieniem sobie u nich własnego zdania. Trzeba ustawę funeralną polepszyć, bo nie była dawno polepszana, trzeba skończyć z pstrokacizną, bo to do chuja niepodobne już z tymi pojemnikami na grabki, trzeba przede wszystkim obniżyć cenę zakopywania. Płytki chodnikowe na trawniku – tylko one niską cenę zapewniają. Przywiozą nawet autobus „okolicznych mieszkańców” (mieszkających na codzień w gazecie wyborczej), z których każdy się wypowie: „Już nie można patrzeć na te krzyże”, „Co to ma być, żeby każdy był w innym kolorze”, „Te znicze szkodzą na klimat”…

Załączone źródła proszę sobie poczytać całe – to już się dzieje, żeby nie było potem to tamto jak was – obrońców Kokainu, pogonią z trawnika z kwiatami.


2. Nie wiadomo kim był ten żołnierz ale wiadomo, że miał bardzo ciężki koniec. Jeden z tych filmów, o których mówi się – okropny.

3. Kącik humoru. Koleś na Harleyu wylał sobie na podjeździe swastykę z betonu, bo lubi swastykę i chciał dać jasny przekaz żydowskim sąsiadom. Żydowscy sąsiedzi tymczasem doliczyli się już 800 milionów żydów, którzy zginęli przez tę swastykę i wezwali dziennikarzy. Koleś wyjaśnił im proste sprawy i kazał im ze swojej posesji wypierdalać 🙂

4. W pełni wyszczepiony Witold Szczepan – operator z TVN – udał się nagle tam, gdzie udają się wyszczepieni.
https://teleshow.wp.pl/daria-ladocha-pograzona-w-zalobie-spotkamy-sie-jeszcze-6860419039562400a

O kuźwa, coraz trudniej będzie TVN-owi skompletować personel do uroczystych obchodów urodzin Hitlera. Najpierw zmarł gaulaiter Walter, a teraz ten, a 20 kwiecień tuż, tuż…

5. Po zmianie całego polskiego prawa żeby umorzyć sprawę karną jednego Omajtka, obecnie gorączkowo zmienia całe polskie prawo, żeby Jarek nie musiał zapłacić kary za swoje kłamstwa – niepokojąco alarmuje jakiś typ z Platformy Oszustów 🙂

6. Brytyjski rząd jego jebanej mości nachylił się z troską nad losem chłopów brytyjskich i zapytał co im najbardziej potrzebne jest w dobie największego w dziejach: bezrobocia, zalewu migrantów, gospodarczego kryzysu, rekordowej inflacji i bandytyzmu:
a) Podwyżek.
b) Miejsc pracy.
c) Opieki socjalnej.
d) Darmowej komunikacji.
e) Likwidacji przestępczości.
Co wybrali Brytyjczycy?
Zgadza się – prawidłowo odgadliście. Brytyjczykom najpilniej jest potrzebny pomnik holokaustu za 100 milionów funtów.
Projekt pomnika w linku:

British Government to force through ‘Holocaust Memorial’ plan

No więc skoro Brytyjczycy tak wybrali – trudno. Rząd ciapatego, którego nikt nie wybrał, zaciśnie pasa pętlę na szyjach Brytyjczyków i jakoś te sto baniek wydusi… podniesie im wiek emerytalny do 100 lat albo sprzeda prąd po 100 funtów za kilowat. Ciężka sprawa ale coś się wymyśli…

7. Pfizer pękł jak dupa Bierdonia, po słynnej akcji Projektu Veritas i bombardowany zapytaniami milionów ludzi odpowiedział na zarzuty i przyznał, że rzeczywiście manipulują wirusem covid. To nie wszystko – wypluli też bardzo długą listę skutków ubocznych „szczepionek” na covid. To już nie podlega zatem żadnej dyskusji. Przyznali się oficjalnie pod naporem faktów, że ich „szczepionka” może zaszkodzić ludziom.
Na foto ich własna lista skutków ubocznych – niestety nie mam po polsku – ale tam jest to wszystko co dolegało „zmarłym nagle na nie wiadomo na co”.

pfizer
8. Dla odwrócenia uwagi od covidowego ludobójstwa płoną kościoły w Anglii. Nie będę linkował bo to temat zastępczy. Gdyby to było ważne lub spontaniczne – płonęłyby oczywiście meczety i synagogi. A tak, wiadomo…

9. Wyskakują jak pajacc z pudełka, kolejne przebudzone przez twardą rzeczywistość niezliczone już szczepany.
Zdruzgotana mama 23-latki mówi. „Byliśmy za szczepionkami. Myśleliśmy że ludzie którzy nie wezmą szczepionki są głupi. Pewnego dnia moja córka padła martwa.”

Cały kanał „zmarłnagle” z setkami podobnych – co chwila nowych – wpisów jest tu:

10. Rosyjski szturm idzie od prawej żeby rozgrzać zmarznięte Chochoły, a jednocześnie na tyły cofających się spadają termobaryczne pociski z zaopatrzeniem w ciepło, żeby po rozgrzewce nie wystygli.

11. Rosjanie już studiują poradniki jak ubić Lamparta. Tu nie ma żartów – kumulacja bowiem ciągle rośnie…

Ja obstawiam, że Aligator będzie multimilionerem. Piloci Aligatora, znaczy. I dorzucam do kumulacji Żubra. Zimnego.

12. Tymczasem Lamparty zakradają się od strony Polski.

13. Dzień i noc trwa łapanka na samców do rzeźni przez żydowski reżim z Kijowa.
https://rusvesna.su/news/1674927026

To nie są żarty tylko naprawdę tak wygląda walka „do ostatniego Ukraińca”. Właściciele klauna – czyli po prostu chazarski dom Rotszylda – robili to już nie raz żeby ukraść jakieś terytorium. U nas wybili dosłownie wszystkich Prusinów – Słowian – żeby ukraść ich ziemię i tożsamość. W miejsce Prusinów pojawili się zatem Prusacy – chazarski wrzód na mapie świata.
Rotszyld wybił też w Paragwaju 50 % mieszkańców kraju. Powód? Paragwaj nie chciał jego banku centralnego, bo miał swój i za wszystko płacił swoim srebrem i innymi surowcami. Zorganizowano napad na Paragwaj przez trzech sąsiadów, Brazylię, Argentynę i Urugwaj i wymordowano wszystkich mężczyzn i chłopców powyżej 12 lat. Wszystkich.
To samo się odbywa obecnie na Ukrainie. Rosja zatem ratuje ich przed totalną zagładą, a dowodem jest fakt że z tych milionów ukraińskich uchodźców – niemal połowa uciekła do Rosji. Oczywiście ta mądrzejsza połowa, która rozumie że ucieczka pod sępie skrzydła Rotszylda (na Zachód) kompletnie niczego im nie da – vide polowania na Chochoły w ukraińskich konsulatach i tak dalej.

14. Polska Walcząca. Mieszkańcy Wrocławia wypuścili list gończy za bandą bardzo groźnych przestępców. Kłamców, złodziejów, morderców. Foto zrobione na tablicy ogłoszeń.
Nadesłała Aga, dzięki 🙂
tablica
W przypadku kontaktu należy natychmiast powiadomić Koło Łowieckie. Nie tłumaczymy że to debile, złodzieje, kłamcy, mordercy, bo po co – oni i tak wszystko jak leci biorą za dzika.

15. Mongolskie siły zbrojne przekażą na Ukrainę wielbłąda z drucianym kagańcem oraz moździerzem. Bardzo dobry jest na stepy – podobno może z Lwowa do Bachmuta dojechać bez tankowania.
Nadesłała Aga, dzięki 🙂
mongolia
15. Zagraniczny najemnik z Finlandi wpadł w zasadzkę. Nagle znalazł się w wybiegu dla drobiu i nie może się z jeszcze jednym wydostać. Nawet granat nic tu nie pomoże jeśli nie ukończył wyższej szkoły otwierania bramy.

Te nagranie doskonale pokazuje jaki poziom umysłowy prezentują najemnicy. Są tylko jeden stopień wyżej od Chochoła znającego trzy słowa: suka, blad, jebat…

16. Na Zakarpaciu żydowski klaun pragnie wymordować wszystkich etnicznych Węgrów w maszynce do mięsa przymusowo ich wcielając. Węgrzy ani myślą walczyć za żydowskiego pajaca. Sytuacja na Zakarpaciu robi się napięta. Kto wie czy Węgry tam nie wkroczą, żeby chronić swoich ludzi. Węgrzy z Zakarpacia – podobnie jak Rosjanie z Donbasu – zapewne poproszą Węgry o pomoc.

17. Terminator pracujący nad Chochołami.

18. Chochołek wysiadł z BMP, który się zepsuł jak wjechał na minę – obszedł dookoła i się zdziwił widząc że tam gdzie była skrzynia biegów i kierowca teraz jest tylko bardzo duża dziura.

19. Chochoły uciekły, cywile powrócili do swojego domu i znaleźli porzucony arsenał – częściowo z II wojny światowej.

20. Azov przemienił się w Navoz. Zaczarował ich rosyjski moździerz.

21. Bardzo niedoświadczeni Rosjanie – i po głosie słychać, że bardzo dobroduszni – bez trudu biorą do niewoli jeszcze bardziej niedoświadczone Chochoły w czasie szturmu w okopach. Być może to nie armia tylko jakaś milicja ludowa owi Rosjanie – ale mieli szczęście, że trafili na świeże mięso niedawno schwytane, bo normalny wojak rozjebałby ich, ponieważ były ku temu ze cztery okazje…

22. Neonaziści z batalionu Kraken rzekomo zabijają „zdrajców”, czyli tych którzy odmówili walki. Chodzi o zastraszanie mięsa armatniego.

23. Ukraińskie kurwy wdowy, które nie wiedzą jeszcze, że są wdowy, zaczynają wariować i klaunowi przeszkadzać w wybijaniu banderowców zadając niestosowne do sytuacji bardzo dziwne o mężów pytania. Nie wiem dlaczego? Może przy takiej skali homoseksualizmu są po prostu zazdrosne i myślą, że mężowie ich porzucili dla kochanka? Kto wie.

Obecnie i tak się nie da wszystkich, którzy porzucili żony policzyć bo część leży w błocie, część leży jak sama nazwa wskazuje… w częściach, część jest na Zachodzie jako płuco lub nerka, więc to może zamylić skomplikowany proces liczenia, a część wyparowała w którejś z milionów eksplozji, a jeszcze część do Rosji uciekła. Jak opadnie kurz to się zobaczy ilu wyszło z domu po papierosy i nie wróciło. Wdowy muszą się zatem uzbroić w cierpliwość – taką samą jaką miały kiedy osiem lat Rosjan w Donbasie ich mężowie Rosjan dla żydów zabijali. A tak a propos to właśnie żydzi – oni najlepiej liczą. Skończy się wojna i wyjdzie im że zginęło 6 milionów 666 tysięcy… żydów. Z rąk banderowców ze swastykami. Tak sądzę.
Natomiast, jeśli komuś jest szkoda ukraińskich kurw wdów to niech zobaczy jak ich mężowie z ukraińskiej armii w 2015 roku powiesili Rosjan: ciężarną kobietę i jej męża – obywateli Ukrainy.

https://www.bitchute.com/video/SGZrMpt71YMI/

A tak generalnie to już się rozsypała jak domek z kart ta cała probanderowska propaganda. Już nie tylko dowódca tej podróbki Wagnera o nazwie Mozart (który powiedział, że Ukraina to skorumpowane popierdolone społeczeństwo dowodzone przez popierdolony skorumpowany rząd) ale już niemal wszyscy inni ludzie odzyskali zdrowy rozsądek i trzeźwe spojrzenie na ten ukraiński wrzód. Wystarczy wejść na ścierwomedia np na WP i zobaczyć opinie. Komentarzy co prawda nadal nie można pisać pod „Ukrainą” no ale pojawiły się łapki w górę i w dół. Średnio pod probanderowskim wysrywem tych wszystkich hien – jest pięć razy więcej łapek w dół niż w górę.
Taka ciekawostka dla spostrzegawczych. Oni chyba robią „sondaż” żeby zobaczyć ile mięsa można w Polsce znaleźć na tyle durnego, że pójdzie za żydów i za ich „Kokainu” zdychać. Podam przykładowy link do jakiejś Żulietty Żanety ze ścieku – która nie potrafi co prawda porządnie podwiązać jajników, no ale ona przejrzała „okrutny Putina plan” – czytając jak z otwartej księgi z namoczonej podpaski, he he – tam można zobaczyć te łapki:
https://wiadomosci.wp.pl/okrutny-plan-putina-eksperci-to-wielkoskalowa-wojna-w-tle-presja-jadrowa-6859380742830752a

24. Ekstremalna winda.

25. I ekstremalna karuzela. Też mocna rzecz.

Widząc to od razu dostałem deja vu.

30 styczeń 2023

1. Kolejny Krab zniszczony.

2. Odziały Wagnera odnalazły zagranicznych najemników z odciętymi rękami i głowami. Nie ma krwi więc odcięto je jak już byli zamrożeni…

To chyba po to żeby ich nie zidentyfikować. A może na zupę poszło… Tak czy siak Ukraińcy spieprzyli, bo przy zwłokach znaleziono telefony. Paru z nich było Izraelczykami.

3. Na otwarciu jakichś mistrzostw figurowych w Finlandii zboczeniec przebrany za kobietę zbłaźnił się całkowicie.

Złej baletnicy majtki przeszkadzają w kroku ale tej tej to chyba wór przymarzł do lodu…

4. Chochołek uciekał do różnych norek ale nie dał rady się schować.

5. Bur z Afryki serdecznie pozdrawia Rosjan i wszystkich Słowian. Mówi, że wie z czym Rosja walczy i Burowie ją w pełni wspierają w walce z globalizmem.

6. Jasne Kropki znowu znowu się reaktywują i znowu powracają. Potem znowu umierają. Ciągle nie mogą się przebić na rynku muzycznym.

7. Obcięte głowy powracają. Polski najemnik w Bachmucie osrany ze strachu w gacie. Burak o bardzo ograniczonym słownictwie i możliwościach intelektualnych. Trochę beka, chrumka, charka, pluje… zgodnie z zasadą: wlazłeś między świnie kwiczysz jak i one. Dużo gadał ale w sumie nie powiedział jakim cudem szkołę specjalną ukończył… może jak Jarek – zaocznie podstawówkę zrobił albo wieczorowo… tak czy siak potraktowany został tradycyjnie przez swoich ulubionych rezunów, ponieważ…

… Wagner twierdzi, że to ten:

8. 32-kilogramowe głowice wystrzeliwane z odrzutowców robią spustoszenie, bo przy okazji detonują całą amunicję wroga.

9. Coś uderzyło w Chochołów a oni trzech nie mogą znaleźć. Ciała hmm… ciałkowicie zniknęły.

10. W lasach pod Kremenną leżą kolejni najemnicy bez głowy.

Coś mi się wydaje że żydowski reżim homokomika nie ma kasy na odszkodowania dla swojego międzynarodowego legionu i stąd rozkazy, żeby zabitym zrobić zniknięcie, ponieważ są ważniejsze potrzeby i ważniejsze wydatki…

zelenski

11. Świnia Chochoł – kolejny odcinek.

12. Bardzo ładny Terminator Blues – z frontu pod Kremenną.

13. USA i Meksyk wznowiły ruch bezwizowy, po przyłączeniu Meksykanów, Brazylian i innych takich do strefy Schengen.

14. Żydzi z Izrela testują najnowszą broń do wyburzania mostów, przed wysłaniem jej na Ukrainę.

15. Romeo i Julia i tata Julii. Jakiś Romeo dobijał się do ukochanej. Czajnik wrzątku parateścia ostudził Romea, który był w gorącej wodzie kąpany.

31 styczeń 2923

1. Na dzień dobry bardzo ładnie uchwycona fala uderzeniowa. Gdzieś kiedyś ale nie wiadomo gdzie i kiedy. Być może to tamta słynna rakieta, która jebnęła w portowy magazyn saletry i rozjebała pół Libanu.

2. Płoszenie leśnych świń, które wlazły w szkodę, wycinka drzew oraz inne prace gospodarcze w nadleśnictwie Psków.

Praca nie jest łatwa, bo leśne świnie z natury są nieufne i poruszają się gęsiego i nie jest prostą sprawą przed nadejściem wiosny dobrze je nakarmić.

3. Norwegowie walczący u Wagnera.

4. Chochoły desperacko uciekają poprzez jakieś miasteczko dosłownie zrównane z ziemią.

5. Andżej podszkolił anglikański i w połowie stycznia powiedział coś śmiesznego. Do dziś się z tego śmieje…

6. Z kolejnych źródeł napływają potwierdzenia, że ciało bez rąk i głowy należało do upośledzonego polskiego najemnika. W tej sytuacji – jako że nadal nie ma głowy należącej do najemnika – zgodnie z nową świecką tradycją jedynie order Stepana Bandery przechodzi, na worek nieszczęśliwego Wincentego Kadłubka.order bandery
7. Obwód Bajkał dołącza do kumulacji. Za przejęcie sprawnego Abramsa lub Leoparda 3 miliony. Za zniszczenie 1 milion, za pomoc przy zniszczeniu (do 10 osób) po pół miliona.
https://rusvesna.su/news/1675084608

W tej sytuacji już czas najwyższy żeby Prezydent Putin wydał jakąś nowelizację do kumulacji wykluczającą z konkursu klauna. Inaczej Zelenski osobiście sprzeda wszystkie Abramsy i Leopardy Rosjanom – tak jak wcześniej sprzedawał Himarsy.

8. Na Zachodzie bez zmian. Starzy Europejczycy pakowani są pod mostem. Nowi Europejczycy pakowani są w hotelach. Na filmie piękna, spokojna nowa Europejka zaprzyjaźnia się w Irlandii z obsługą hotelu.

9. Na Dzikim Zachodzie też bez zmian. Dzielny tata wychodzi po 20 latach z pudła, wraca do domu przywitać syna. Wita go córka z brodą, bo w międzyczasie dziecko zmieniło płeć. Dzielny tata błaga o zabranie go z powrotem do więzienia…

Ameryki już nic nie uratuje. To już dawno zaszło za daleko. Być może kilka południowych stanów oderwie się od tego gówna i ocaleje. Ale Jew Jorki są już po brzegi tym wypełnione…

10. Kolejna już kompilacja nagłych zgonów. Skecze z czaszką, zawały, udary, wiry śmierci, etc. Występują zarówno starzy, dobrze już wszystkim znani wykonawcy jak również kompletni debiutanci. Akcja od 3:30.

Kompilacja jakich wiele i może poza Tiffany Dover – niepokonaną do dziś miss nagłych zgonów – przeszłaby bez echa ale zawiera niezwykle ważny element do dyskusji: czy umierający w wirze śmierci widzą jakieś demony.
W 33 minucie bowiem, koleś robi wir śmierci ale interesująca jest reakcja psa, który do niego biegnie na pomoc. Jak tylko pies się zbliża staje jak wryty i się nawet cofa stając jak wystraszony koń dęba. Jest kompletnie przerażony i się cofa na tylnych łapach – ten pies na pewno coś zobaczył.

11. Niespodzianka dla klauna. Rosja najwyraźniej znudzona jest czekaniem na nowe stare pomysły błazna „dajcie mi broń”, i czekaniem na „jego” Leopardy które mu inni dali, tylko sama pragnie przejąć inicjatywę. W tym celu przerzuciła na Białoruś… Ahmata Siłę – sławną z Mariupola grupę inicjatywną. Czeczeńcy stamtąd będą mieli rzut turbanem do Kijowa…
Pajac pewnie już histeryzuje, bo Czeczeni na Białorusi – no to nie wróży za dobrze, nazistowskim reżimom.

12. Dronik robi robotę.

13. Wycieczka po byłym lesie. Pieczone świniaki, amerykańskie drony i granaty oraz wszechobecny chlew. Liczne źródła podają, że to ci leżą w lesie, którzy uciekali przez zrównane z ziemią miasteczko z punktu czwartego.

14. Ukraiński snajper zainstalował się na ukraińskim statku więc posłano ich obu na dno.

15. Po rekordowo fatalnej rekrutacji do US Army Wagner wyciągnął pomocną dłoń i zrobił dla Amerykanów swoją rekrutacyjną reklamę. Zaprasza Amerykanów do siebie.

16. W Mariupolu schwytano dwóch Azowców, którzy usiłowali jako cywile opuścić miasto. Opuścić a więc to oznacza, że się w nim niemal rok od kapitulacji Azowstalu w jakiejś ziemiance ukrywali. Na razie skąpo z informacjami o nich…
https://rusvesna.su/news/1675090782

Musieli z tych spalonych zagranicznych najemników zrobić sobie bardzo dużo wędzonych szynek, skoro dotrwali aż tak długo, hmm…

17. Murica. Czarnuch dostał w łeb podczas napadu z bronią.

18. Koleś brawurowo zagrał Kojota w ekranizacji Strusia Pędziwiatra.

19. Jakaś nieznana ale bardzo precyzyjna broń pojawiła się jesienią na Ukrainie. W necie zastanawiają się cóż to jest takiego.
https://vidmax.com/video/217590-new-weaponry-kinetic-weapon-death-beam-extremely-precise-weapons-used-in-ukraine

20. Szykuje się decydująca bitwa, ponieważ klaun ma już pomysł na kolejną kontrofensywę jak tylko nałapie mięsa i dotrą od Szulca obiecane hełmy, pistolety i reszta sprzętu z Niemiec.

Na razie dopracowuje w sztabie plany razem z zaufanymi ludźmi, którzy powiększyli sobie cyce.

21. Zmiany klimatu. W Pirenejach zeszła z góry lawina owiec.

Astrolodzy z NASA uznali to za pomyślną wróżbę dla nowej kontrofensywy pajaca.

1 luty 2023

1. Historia ukraińskiego nazizmu. W materiale między innymi kompilacja zbrodni na cywilach popełnionych przez banderowców po faszystowskim puczu na Majdanie. Film surowy, niecenzurowany. Palenie żywcem, wieszanie ciężarnych kobiet, etc… (Dźwięk trzeba sobie na filmie dokliknąć.)

https://vk.com/video709060918_456239052

Cały czas zresztą banderowcy to robią. Identycznie jak na Wołyniu w czasie Rzezi Wołyńskiej – sąsiadów palą, biją, mordują i napadają. Na kolejnym filmie opowieść ocalałej Rosjanki:
Nadesłała Jolli, dzięki 🙂
https://t.me/dostawcy/18228

2. W Niemczech ubój idzie satanistom doskonale, bo już pierwszy milion Niemców zmarł nagle po rozpoczęciu „szczepień”. A jako, że tej krzywej zgonów nikt nawet nie wie jak spłaszczyć, będzie sobie ona nadal rosnąć, bo ponad 70 % stada jest tam w pełni wyszczepiona. Ponadto stado intensywnie buduje sobie VAIDS – wstrzyknięty nabyty zespół braku odporności – no więc na wiosnę pyłek z kwiatka będzie mógł ich normalnie zabić. Niemcy jednak nie powinni się tym wszystkim martwić, bo tylko pierwszy – ten najważniejszy milion – jest ciężko wywalczyć. Następne miliony będzie dużo łatwiej zdobyć.
W międzyczasie Szulc zaprosi w ich miejsce niemieckich inżynierów z Nigeri i liczby przez cały czas będą się zgadzać.
Pamiętam jak w czasie pierwszego lockdownu – kiedy sobie tak stałem na ulicy czekając na załadunek lub rozładunek – parę razy z domków powyłaziły wystraszone na śmierć zarobkowe parobki. Nabrali odwagi do rozmowy widząc polskie blachy. Przekradli się za żywopłotem do auta i stojąc od niego z pięć metrów pytali co i jak – no to im mówiłem, że nie ma żadnej pandemi i niech wyrzucą telewizor. Wszyscy jak jeden pukali się głowy i powracali chyłkiem paczyć dalej w niemiecki telewizor. Na firmach to samo – trzeba było Niemcowi otworzyć auto i się oddalić na 10 – 15 metrów bo sztaplarkowy, który dopiero co wykluł się z pleksiglasowego inkubatora bał się zarazić. Potem na parę firm w ogóle nie chcieli mnie wpuścić bez maski i paszportu covidioty. Musiałem się ratować starym dobrym angielskim testem PCR, który od pierwszego do ostatniego dnia plandemi pokazywał dobrze – że nie jestem z covidem w ciąży.
No i chuj im teraz w dupę… niech się gapią dalej bezmyślnie w niemiecki telewizor, który w magiczny sposób zapomniał w jeden dzień o plandemi i non stop nadaje im zupełnie inne gówno: o Ukrainie. Nawet o tej wojnie nie warto z zarobkowymi parobkami rozmawiać – bo, po co mają się znowu pukać w czoło? Jeszcze im zakrzep pęknie albo żyłka no i zrobi się udar… 🙂
Robiąc nieprzeliczone eksperymenty pseudomedyczne na Polakach w czasie II wojny światowej, Niemcy kompleksowo mają bardzo duży dług u Pani Karmy, która wie doskonale jak wyrównać rachunki skurwysynom uważającym, że można zbrodnie robić bezkarnie i odszkodowań nie płacić.

3. Po pogróżkach ze strony żydów z Ukrainy, żydzi z Palestyny zaatakowali dronami przemysł zbrojeniowy Iranu – szczególnie mocno uderzono w irańskie fabryki dronów (Kosiarek), które bardzo skutecznie wyłączyły prąd na Ukrainie. Porządnie tam się zakotłowało. Ponadto jeszcze dwa trzęsienia ziemi zrobiono Iranowi w pobliżu tych fabryk.
Obecnie aż huczy od plotek ale cały ściek milczy. Milczą też alteernatywne media. Cicha wojna Izrael – Iran trwa.
Niestety, oprócz nieprawdopodobnej lawiny gadających o niczym głów nie ma żadnych sensownych materiałów filmowych. A szkoda, bo to rzeczywiście wygląda na zemstę ekstremalnie radykalnego klauna.
alkaida zelenski
Foto od Agi, dzieki 🙂

4. Minister zdrowia wreszcie został zastrzelony przez policjanta. Niestety nie w Polsce tylko w Indiach. Zasłużył się dla Billa Gatesa więc otrzymał kulkę w łeb w uznaniu zasług. Ściek robi z policjanta wariata a z zastrzelenia wielkie halo – wiadomo jak to jest i jak to działa…
https://vidmax.com/video/217610-health-minister-in-india-is-shot-dead-by-a-cop-who-was-having-a-mental-crisis

5. Do kolejnej rundy Jednego Z Dziesięciu aż sześciu uczestników tym razem w lasach pod Kremenną się zakwalifikowało. Niebywały sukces Czarnych Kropek, które po raz kolejny się reaktywowały.

6. Ukraiński dron zaatakował granatami Rosyjskiego żołnierza. Ten padł i udawał zabitego a kiedy dron ukraińskim zwyczajem zbliżył się zrobić zbliżenie umierającego – Rosjanin się zerwał i przytulił sobie drona 🙂
Filmik w linku:
https://t.me/pl_news_front/9175

Hehe w tych dronikach jest funkcja „powrót do domu” – żeby jak się kończy bateria lub coś dron samodzielnie powrócił do pozycji startowej, więc jak Rosjanin jest ogarnięty to podwiąże ładunek wybuchowy i wypuści go wolno. Albo włoży mu gdzieś w korpus GPS – to jeszcze lepiej 🙂

7. Ukraiński MI-8 zestrzelony został koło Spornoje w Zaporożu. Zaporoże, myślę więc, że to musiał być ogień… zaporowy.
Niestety, nie całej załodze udało się do końca dopalić. Filmik z rodzaju tych okropnych.

8. PPK Szturm niszczy ukraiński czołg w locie.

9. Projekt Veritas parkuje ciężarówkę ledową przed kwaterą główną pfizera w Jew Jorku i wyświetla kompromitujące materiały. Po wypowiedzi ich „dyrektora” cała ta firma powinna już wczoraj być w Guantanamo. Zobaczymy co będzie.

10. Mobilizacja u żydowskiego homokomika w toku. Wezwania do wojska otrzymali burmistrz Browarów, cała rada miasta i urzędnicze kurwy.

Młyn do mięsa nie jest wybredny ale ciągle głodny – no więc trudno – jakoś będziemy musieli z tym żyć 🙂

11. Rzekomo izolowany na arenie międzynarodowej Baćka Łukaszenko poleciał sobie do Zimbabwe. Przywitać go na lotnisku przyszło… całe Zimbabwe.

12. Lekarze bez granic jak sama nazwa wskazuje już nie mają żadnych granic. Właśnie ich przyłapano w RPA na kradzieży mięsa dla głodnej Afryki.
https://vidmax.com/video/217601-doctors-without-borders-busted-stealing-meat-from-broken-down-truck-in-south-africa

13. Wiceminister tak zwanej „obrony narodowej” niejaki, przepraszam za wyrażenie, Skurkiewicz powiedział, że Polska nie da Ukrainie myśliwców F-16. To znaczy oczywiście, że je da – jak tylko pedofil Biden kogo trzeba w dupę naciśnie. Morawiecki skrzywi ryj, Duda się debilnie uśmiechnie – no i samoloty polecą. Po to żeby nie było w Polsce żadnej obrony narodowej, rzecz jasna.
https://rusvesna.su/news/1675174893

Analiza

Tak czy siak ta ultradebilna sitwa bezprawnie panosząca się jeszcze w Polsce – z uporem maniaka piłuje gałąź na której siedzi niczym stado sępów. Te wszystkie Morawieckie i te Dudy z debilnym uśmiechem rozbrajają nasz kraj, niszczą przemysł zbrojeniowy, budują go w USA i Korei, i nadal nie rozumieją – być może z powodu ciężkich wad wrodzonych – że każdy kij ma przecież dwa końce a ten drugi zawsze jest skierowany w ich stronę. Sami sobie robią sepuku tylko jeszcze o tym nie wiedzą. Nie wybiegają myślą nawet na rok naprzód, ponieważ są zapętleni w swoich kłamstwach, które czasem nawet tygodnia nie żyją. Nie są w ogóle z powodu umysłowych obciążeń zdolni sięgnąć wyobraźnią dalej niż na dwa tygodnie w przyszłość. Bezproduktywne, ułomne pustaki żyjące jak karaluchy – dosłownie z dnia na dzień. Oni nie rozumieją żadnej z najprostszych, oczywistych prawd:
Po pierwsze – te darowizny dla Upadliny i tak niczego nie zmienią. Ani Rosji tym gównem nikt nie pokona ani nie uratuje pajaca Nazilenskiego. Rosyjski młyn przemieli nadesłane gówno równo, ponieważ ma gigantyczną przewagę militarną.
Po drugie – te darowizny dodatkowo dramatycznie wyniszczą populację banderowskiej Upadliny oraz wykończą jej infrastrukturę. Kraj zostanie do końca rozpieprzony – tylko tyle debilni darczyńcy osiągną. Rosja bowiem jak już musi zniszczyć kilka pojazdów, to oczywiście nie zawaha się rozpieprzyć przy okazji calego miasta. To już każdy wie doskonale.
Po trzecie, chyba najważniejsze – całkowicie rozbrojona Europa po klęsce nazistów z Ukrainy stanie się całkowicie… bezbronna. Niedźwiedź ją będzie mógł wtedy wedle własnego uznania najechać w nagrodę za to że sobie z niego zrobiła wroga i się uprzejmie rozbroiła naiwnie ratując to co i tak było nie do uratowania: banderowski faszyzm.
Tak więc z każdym podarowanym nazistom czołgiem lub samolotem, rządzące świnie przybliżają sobie swój własny koniec. Najbardziej na pieńku z Rosją mają Szkopy za dwukrotne wspieranie nazizmu jako takiego, a jako, że droga na Berlin wiedzie przez Polskę – nietrudno przewidzieć los tych skurwysynów, którzy Rosjanom się po drodze nawiną.
I nikt po zdrajcach, złodziejach, pedofilach nie będzie płakał – to pewne. Wszyscy nareszcie odetchną.

14. Murikańska policja znowu sobie zastrzeliła niebezpiecznego murzyna. Podobno był uzbrojony w nóż i podobno dźgnął kogoś na ulicy i bali się, że w nich rzuci tym nożem. Podobno. Natomiast do wuja niepodobne, że murzyn niczym nie rzucał tylko uciekał od nich jak najdalej. Na kikutach, bo miał nogi amputowane tak zaraz przy kolanach. Nie chciał nawet pościgu policyjnego ryzykować na wózku inwalidzkim tylko uciekał na tak zwaną piechotę. Nóż rzeczywiście miał – jak bagnet – rzeźniczy. Policjanci strzelili kalece w plecy zamykając temat. Matka jednak otworzyła go od nowa – wyszła z getta i powiedziała dziennikarzom, że zabili jej syna… bla, bla, bla…
I zamiast rozmawiać o pfizerach mutujących wirusy, żeby sobie dobrze na „szczepionkach” zarobić, Murica ma nowy temat zastępczy. Temat rzeka – Amazonka wymięka – bo zanim wszyscy wszystkim wszystko o tym beznogim murzynie opowiedzą – a każdy Amerykanin przecież dostanie godzinę czasu antenowego na jutubie – my będziemy emerytami opowiadającymi wnukom o bardzo dawnej wojnie na Ukrainie…

15. Szwedom chyba nie wyszedł na zdrowie pornograficzny, genderowy i islamski potop. Coś ostatnio ostro im odpierdala w miarę jak kurtyna opada. Najpierw spalili koran – co ich wykreśliło z NATO, bo Turcja im tego nie wybaczy i nie zagłosuje „za” – no a teraz podeptali i spalili flagę Żydraela, bo chyba dostrzegli w końcu kto naprawdę stoi za programem śmierci ich narodu.

Za późno. Za późno i za mało, bo jak tak patrzę na nich, to widzę że na każdego „przebudzonego” Szweda przypada z pół miliona – plus minus sto tysięcy – muzułmanów.

16. Kolejne odcinki pamiętnej Bitwy O Kombajn. Saga trwa. Odcinek pt. Zmierzch Herojów.

17. Chochoł dostał z artylerii bezpośrednio aż mu hełm zdmuchnęło z głowy.

18. Nieodwracalne straty Ukrainy. Według Załużnego 232 tysiące, według CIA 305 tysięcy, według chińskiego wywiadu od 500 tysięcy do 680 tysięcy ludzi. Ja tez uważam że ponad pół miliona Ukraińcy już dawno temu stracili. Straty Rosjan oscylują wokół 20 tysięcy.

19. Wybuch gazu widziany od wewnątrz.
https://vidmaxviral.com/video/217178-propane-line-explodes-inside-of-a-restaurant-kitchen-workers-engulfed-in-flames

20. Kolejna ekstremalna chińska atrakcja dla dzieci z ekstremalnie mocnymi piszczelami.

21. Ciekawostki ze świata przyrody. Flaming przeobraża się w łabondzia, a na etapie poczwarki w baranka.

22. Tajemnicę rekordowych ubiegłorocznych plonów w Rosji zdradzili w końcu sami rosyjscy farmerzy z Rosyjskiego Programu Kolonizacji Marsa. Mimo wojny u nich życie płynie normalnie: w kiblu czarna dziura, złom pozyskują ze statku obcych, genetycznie zmodyfikowany bimber, fraktalne ogórki, automatyczna Gasza dojarka, szybka poczta doręczająca plus minus dwa lata i inne takie z cyklu: nowoczesność w domu i zagrodzie 🙂