Szybkie Wieści… 84

czolgi

5 luty 2023

1. Kolejny murikański najemnik Pete Reed został zlikwidowany w młynie do mięsa.

https://rusvesna.su/news/1675507814

Ponieważ Pete działał na Ukrainie „aż” od połowy stycznia, z tak krótkim stażem nie załapał się na przechodni order Stepana Bandery należny rekordowo zasłużonym dla pajaca bojownikom.
Pete działał wcześniej w Afganistanie, u Kurdów, Iraku, Syri, Jemenie i Polsce. Karierę i szlak bojowy zakończył w młynie pod Artemowskiem.
Otrzyma jednak uroczystą pochwałę od klauna, skrzynkę z prawdziwych desek plus żółto niebieską chorągiewkę. Dostałby być może coś więcej, niestety z braku chętnych, jego ruda sierść nie nadaje się na przeszczepy.

2. Niemieccy śledczy nie znaleźli żadnych dowodów na udział Rosji w wysadzeniu Nord Stream.
https://rusvesna.su/news/1675504907

Potwierdzają się więc niezależnie identyczne wyniki śledztwa ministra Ziobro, który też żadnych dowodów na udział Rosji nie znalazł. Posypią się w ministerstwie za to premie. Jak tylko śledztwo ruszy…

3. Epopeja z chińskim balonem szpiegowskim trwa. Ameryka pedo Joe z każdym dniem coraz bardziej się ośmiesza, bo nadal nie może z balonem niczego lepszego – niż coraz lepsze fotografie – zrobić
Coraz lepsze zdjęcia w linku 🙂
https://t.me/pl_news_front/9246


4. Piraci z ukraińskich Karaibów szykowali się do kolejnej akcji pod tytułem: „Das sturm nach atomwerke” ale kapitan dostał w beret i odcinek będzie się nazywał po staremu: „Skrzynia Umarlaka.”

5. Polskojęzyczni najemnicy również szykują się do kampani moskiewskiej i ostatecznego szturmu na Kreml, bo dysponują kamerą i optymizmem. Pilot pierwszego sezonu będzie nosił tytuł: „O Jednego Kurczaka Za Daleko” lub „M Jak Kurnik.”

6. Sporty balonowe w rozkwicie. Już dwa chińskie balony zwiadowcze przedarły się przez amerykański system obrony powietrznej a teraz majestatycznie przemieszczają się nad bazami wojskowymi, silosami pocisków nuklearnych i innymi strategicznymi obiektami USA. Opancerzone konwoje śledzą je bezradnie oraz całe tłumy Murikanów mających istne święto balonów. Wszystkie próby zestrzelenia ich jakie podjął Pentagon zakończyły się niepowodzeniem.
https://rusvesna.su/news/1675509453

Po tym blamażu Murika na długo stała się pośmiewiskiem świata.

7. Internet huczy po pobiciu przez banderowców Polaka w Polsce.

Wybrane komentarze ludzi z Zachodu:

  • Twarde chłopaki z tych Ukroidów. Mam nadzieję, że Western You-Crania wróci na Węgry i do Polski, a te dupki będą musiały nauczyć się innego języka.
  • Wielu ukraińskich dupków wyjechało do Kanady.
  • Wygląda na to, że Ukroidy są łaskawymi gośćmi, gdziekolwiek się pojawią.
  • Tych skurwysynów uke powinno się wcielać do wojska za sprawę. Jebane żółte dupy.
  • Z pewnością wiedzą, jak się zachować będąc gośćmi w obcym kraju…

8. Po generalnym wybiciu ukraińskich świń, potem zdziesiątkowaniu batalionów neonazistowskich, czas przyszedł w końcu na zagranicznych najemników przybyłych postrzelać sobie do Rosjan. Na filmie brytyjska wędrowna świnia przeżywająca świniobicie ze strony rosyjskiej artylerii. Desperacko usiłuje wykopać sobie norkę, chociaż to i tak nie ma żadnego sensu, bo nawet ziemianki są regularnie na lewą stronę wywracane.

Ano nie ma rady, bo jako że z ostatniego tysiąca Chochołów szkolonych całymi tygodniami w UK do walki z Rosją, znakomita większość poddała się po niecałych 20 minutach „walki”, w ramach akcji społecznej „z niewolnika nie ma wojownika”, no to anglosaskie świnie osobiście muszą się taplać dla jego jebanej mości w gnoju jaki wytworzyły anglosaskie szumowiny.

9. Jeden ze słynnych arabskich szybkich i wściekłych drifterów chyba miał nie najlepszy dzień. Albo nie najlepszy samochód. Albo nie najlepszy refleks. Ale za to miał dziś najlepszy film. W przyszłości mógłby być twarzą kampani reklamowej Tesli.

10. Dwa filmiki o tym jak amerykańska artyleria przeciwlotnicza nie radzi sobie z chińskim balonikiem. Saga trwa…

11. Tajska księżniczka z tajskiej rodziny królewskiej po trzech dawkach pfizera zapadła w śpiączkę.
https://clifhigh.substack.com/p/overnight-in-bangkok?utm_source=substack&utm_medium=email

No cóż, jeśli tajska księżniczka nie wybudzi się ze śpiączki jako tajski książę, to będzie poważna chryja, bo król Tajlandi ostro się wkurwił po tym wszystkim na pfizera. Cała Tajlandia modli się za swoją księżniczkę a król ma zamiar unieważnić umowę z mengelownią na „szczepionki” i ogłosić że mRNA to broń biologiczna.

12. Jakieś niedobitki uciekają ostatnim czołgiem w Ugledarze.

13. Dla ludzi, którzy widzieli już wszystko i chcieliby wiedzieć jeszcze więcej – oto reklama szamponu dla muzułmanek.

https://vidmaxviral.com/video/217251-shampoo-company-made-the-most-ridiculous-commercial-of-all-time-catering-to-muslims

14. Trafiony czołg dryfuje gdzieś z martwą załogą.

15. Balon został w końcu zestrzelony ale nadal wywołuje w świecie memy.

16. Dziennikarka pyta czy średnia życia na froncie w Bachmucie zmobilizowanych wynosi 4 godziny a ten mówi że „są pewne, negatywne statystyki…”  🙂

17. Chochoł stracił przyjaciela. Ale ma jego karabin i na nim przypalone kawałki przyjaciela wiec nie może mówić że przyjaźń się całkowicie skończyła.

18. Nauka schodzenia ze słupa i zdolny uczeń.

19. Transseksualny zboczeniec identyfikujący się jako jeleń został tego… wzięty za jelenia i postrzelony przez dwóch myśliwych. W stanie krytycznym zabrano go do szpitala zamiast kliniki dla zwierząt…
https://t.me/WiadomosciCzasowOstatecznych/12017

20. Dowódcy brygad Sił Zbrojnych Ukrainy dokonali ludobójstwa polskich najemników na pograniczu obwodu charkowskiego i ŁRL.
Bardzo ciekawe wydarzenia mają miejsce w obwodzie charkowskim. Po wczorajszym zatrzymaniu dowódcy brygady tamtejszej 92. brygady Fedosenko wyszło na jaw, że brygada przestała istnieć.
W obwodzie charkowskim pozostał tylko jeden batalion 92. brygady, pozostałe skierowano w okolice Soledaru i Zaporoża.
Powodem represji był konflikt między dowódcami brygad 92. i 14. Sił Zbrojnych Ukrainy z polskimi najemnikami.
Zagraniczni bojownicy jeszcze w grudniu publicznie zadeklarowali, że nie będą słuchać tych ignorantów (dowódców brygad). Pułkownicy Sił Zbrojnych Ukrainy postanowili się zemścić kilka tygodni później, wysyłając „obcy legion” na pola minowe w rejonie Novosielowskoje, które dodatkowo Rosjanie chronili ciężkimi miotaczami ognia.
W efekcie przez cały styczeń odbywały się w Polsce pogrzeby, rozwiązano 92. brygadę, aresztowano dowódcę brygady, a przeciwko dowódcy 14. brygady toczy się śledztwo.
https://rusvesna.su/news/1675512660

No cóż najemników tylu tam poległo, że trudno będzie określić któremu dać order Stepana Bandery. W tej sytuacji chyba trzeba będzie im postawić pomnik Stepana Bandery, żeby Andżej Duda miał gdzie wtykać kwiatki.
pomnik bandery

Nadesłał Łukasz, dzięki 🙂

6 luty 2023

1. Kiedy matka boska od ponad stu lat bezskutecznie zdziera sobie gardło usiłując każdemu przygłupowi wypaplać swoje tajemnice (sic!) i każdemu niemocie ujawnić sekret (sic!) swojego dziewictwa – tak wygląda tajemnica najszybszej na świecie rosyjskiej poczty kurierskiej.

A matka boska no cóż, nadal nie potrafi przebić się ze swoimi tajemnicami ani do facefucka ani jutuba ani do TVN lub do bitchuta, żeby je wypaplać w końcu jak należy. Jedynie analfabetów namolnie po wioskach nachodzi. Ostatnio fala ataków matki boskiej na wieśniaków mocno przybiera. A dziwne to, bo przez całe sto lat ostro się pluła że Rosja się odrodzi i ocaleje kiedy zostanie nawrócona. No więc Rosja właśnie się nawróciła, nawet Putin, niegdyś zatwardziały komunista, teraz biega po cerkwiach i się modli – a matka boska chyba te nawrócenie jakoś przegapiła. Kłopot z nią jest taki, że sama sobie przeczy, a to myślę dlatego ponieważ jest tylko holograficzną manifestacją tego diabelskiego syfu na nazwie duch święty – który ze świętością ma dokładnie tyle samo wspólnego co „święty” napletek cudownego Gwalberta, który był żydowskim jebaką i rozpustnikiem jak podaje np Wikipedia. „Niepokalana dziewica” która przynosi nieślubne dzieci do stajenki – czyż to nie jest identyczna definicja satanistycznej schizofreni? Nieważne – ważne że tajemnica poczty kurierskiej jest jak należy objawiona – i każdy z wyjątkiem niepiśmiennych słuchaczy matki boskiej – może ją poznać i głosić po świecie 🙂

2. Jeszcze starsza torba od starej torby Ursuli podnosi stopy procentowe żeby „walczyć” z inflacją. Którą sama wywołała rozdając kasę drukowaną przez Rotszylda dla sprzedajnych świń ze skorumpowanych rządów, mafi medycznej oraz debilom za siedzenie w domach. Teraz ta dodrukowana kasa sprawiła, że jest jej więcej na rynku – więc jej wartość spadła – no i z tą spadniętą wartością – starsza torba z banku światowego żydowskiego „walczy” 🙂

A prawdziwa walka z inflacją jest przecież taka prosta – apaszkę na szyi tej starej kurwy wystarczy przywiązać do dwóch koni i zajebać im po dupach prętem zbrojeniowym albo batem.

3. Czeczeni kontra Azow – akcja od 1:30

4. Kolejny już film o tym że Jacinda Arden – biologiczny syn Jacoba Rotszylda i Miszel Obama mają ten sam problem. Taki do chuja podobny. Natomiast melodramatyczna historyjka o Meghan Markle, która urodziła się z zestawem męskim i żeńskim i dopiero później została „wygładzona” to zupełnie osobna historia, którą sobie lepiej darujmy żeby kawy nie wyrzygać.

5. W Chocholandi rozpoczęła się dwunasta fala mobilizacji. Obecnie już 16-letnie cielaki wcielakowane są do armii.

6. Władze Donbasu opisują i osądzają sprawców tortur z nazistowskiego batalionu Tornado.

7. W ramach powtórki z historii Niemcy znowu jadą po wpierdol na front wschodni. Film z Niemiec, no więc w ramach powtórki z historii polski ruch oporu może już się czaić na te niemieckie transporty jadące na Stalingrad. Kumulacja może łeb rozsadzić, bo już tam jest od cholery tych milionów do zgarniania…

Z Kanady gułagiem pachnącej też już wystartowały pierwsze Leopardy do walki o kumulację.

8. Muzykom Wagnera udało się zniszczyć kolejne gniazdo pederastów pod Artemowskiem.

9. Tymczasem w dołkach pod Soledarem nadal są przeciągi. Niezdrowe na kolana i na korzonki…

10. Sześciu kolejnych zagranicznych najemników zostało pod Artemowskiem sponiewieranych. Jeden zabity wędruje do piachu a pięciu rannych idzie na czarny rynek jako organy.

11. Widowiskowa eksplozja na stacji benzynowej w Meksyku. Gdzie jak gdzie ale w Meksyku potrafią tankować…

12. Archeolodzy ponownie znaleźli ślady starożytnej ukraińskiej cywilizacji.

Sławnej kultury pucharów ryjkowych, która była pancerna na długo zanim stało się to modne.
ukrainska cykwilizacjaNadesłał Łukasz, dzięki 🙂

13. Jasne Kropki znowu miały czarny dzień.

14. Transporter ukraiński się spłoszył pod porządnym ostrzałem i uciekł pozostawiając wszystkich na śmierć. Wszyscy się rozbiegli a potem zostali zabici. Ostatni miał trochę więcej szczęścia bo się katapultował z norki ale także umarł i to zanim jeszcze wylądował.

15. Jeszcze trochę wymarłej kultury pucharów ryjkowych.

16. Stosy mrożonych najemników prezentuje dowódca szturmowego oddziału Wagnera.

7 luty 2023

1. Red Bull dodaje skrzydeł. Oraz rosyjski granatnik.

2. Turecka kompilacja z trzęsienia ziemi. Trzęsień, bo były już trzy.

I jeszcze 7 – piętrowy budynek:

Zawalił się też Zamek Ganziatep mający 2200 lat.

Budynki w Aleppo:

3. Ukraińska reporterka zachorowała na syndrom Andżeja Dudy.

4. Błaszczak poklęczał sobie i poskładał kwiaty pod ścianką z zabitymi banderowcami ozdobioną ponadto flagami UPA. MON teraz intensywnie usuwa lub kadruje zdjęcia i zaprzecza. Czasami mataczy, że to klękanie było pod „inną częścią ścianki”.
Nie, to było pod banderowską ścianką z zabitymi banderowcami i kolorami UPA.
Blaszczak-upa-2-1-1536x864

Blaszczak-UPA

blaszczak

https://rusvesna.su/news/1675661362

5. „Ochotników” w kraju Bandery nadal na front nie brakuje. Na filmie Chochołka raczej słabo cieszy się, że jej mąż średnio przez całe 4 godziny pożyje na froncie wschodnim a potem zostanie zabity za interesy globohomo i kokainowego żyda.

6. Dzisiejszą dziesiątkę w skali Olsena zdobywa koleś, który w nocy chciał się włamać do Kremla i ukraść z mauzoleum skórę Włodzimierza Lenina.
https://rusvesna.su/news/1675700833

Naruszył nietykalne tabu trójcy świętej (Lenin, Miki, Jezus) i stąd od razu maksymalna nota w skali Olsena 🙂
lenin

7. Szef Wagnera Prigożyn wyzwał klauna na powietrzny pojedynek z kokpitu Su-24: „Władimir Sanych. Wylądowaliśmy. Zbombardowaliśmy Bachmut. Jutro wsiądę w MiG-29. Jeśli chcesz, spotkamy się na niebie. Jeśli wygrasz, weź Artemowsk. Jeśli nie, jedziemy nad Dniepr.”

8. Morawieckiemu chłopak jego żony po długich błaganiach pozwolił w końcu wygłosić „oświadczenie” to znaczy wysryw umysłowy. W komentarzach zdumieni ludzie pytają: Jak Polacy mogą tolerować tego skurwysyna?

No cóż, Polacy nie tolerują tego skurwysyna. Od lat mówią mu: „spierdalaj!”. Obecnie skurwysyn jest na swojej ostatniej prostej – na której końcu znajduje się śmietnik na odpady historii. Jego wysryw nie ma i tak żadnej mocy sprawczej, tak samo jak jego poprzednie wysrywy oraz nadzieje na to, że Rosja poniesie klęskę w wyniku jego szczekania. Ignorowanie bezsilnego skurwysyna – to go najbardziej boli więc nie trzeba nic więcej żeby z głodu samo zdechł…

9. Panika i spustoszenie w dołkach.

10. Pedo Joe znowu został zrobiony w balona. Memy lecą…

11. U świń zaczynają się pojawiać ludzkie uczucia. Których nie było podczas marszów z pochodniami, hailowania, strzelania do Donbasu i budowania nazizmu Bandery. Uczucia pojawiły się kiedy ich samce zaczęły masowo wędrować pod ziemię a kraj się rozpadać.

No cóż lepiej późno niż wcale. A najlepiej jak już jest za późno, bo uczuć do Rosjan, którzy zbudowali całą zdradziecką Upadlinę i tak nie ma nadal 🙂

12. Depopulacja pogłowia w leśnych dołkach.

13. Razem z kolejną mobilizacją na Upadlinie rozpoczynają się mistrzostwa Kijowa w lekkoatletyce.

A po zdecydowanej akcji Węgier gotowych bronić swoją ludność na Zakarpaciu, komikowi wywietrzały z głowy pomysły o mobilizowaniu na front Węgrów mieszkających na Ukrainie. Odwołano tam mobilizację wśród mniejszości węgierskiej. To dobra wiadomość dla Węgrów ale niedobra dla Chochołów bo brak Węgrów w młynie do mięsa będą musieli sami nadrobić. Lekkoatletyka ma zatem na Ukrainie świetlaną przyszłość.

14. Populacja sławnego ukraińskiego Chochoła coraz bardziej przypomina Bagiennego Ogra. Ta ostatnia to przecież Fiona!

15. Amerykańskie dzieci zaczynają odkrywać że żydowskie „szczepionki” pozabijały im rodziców. Piekiełko żydom się zacznie na ziemi kiedy rodzice się zorientują, że pomordowali własne dzieci tymi żydowskimi eliksirami.

Póki co jednak, amerykańskie dzieci nadal odkrywają pomysłowe sposoby na to żeby się okaleczyć.

16. Jeszcze parę budynków z setek jakie runęły w Turcji.

17. Po wysłaniu w śpiączkę tajskiej księżniczki Tajlandia stanie się pierwszym krajem który unieważni kontrakty z pfizerem. Po „szczepionce” na covida wysiadły jej płuca, serce, nerki. Przy życiu utrzymują „śpiącą królewnę” maszyny.

Thailand to become first country in the world to declare its Pfizer contracts null and void

18. Nowa porcja rosyjskich filmików z dupy.