Szybkie Wieści… 85

bio

8 luty 2023

1. Od kilkunastu dni krążyły pogłoski o broni chemicznej przygotowanej przez żydowski reżim z Kijowa oraz drony do jej roznoszenia i oto jest – pierwszy film z zastosowania gazu nerwowego na wojskach rosyjskich. Kolejna z niezliczonych zbrodnia wojenna reżimu żydowskiego pajaca. Kto wie czy historia nie oznaczy tego filmu jako najważniejszego w całej tej wojnie. Od którego będzie czas liczony przed i po. Bardzo możliwe jest, że po nim już na zawsze wszystko się zmieni. Według mnie Rosja po tym strasznym filmiku posiada już całkowicie rozwiązane ręce i może zastosować nawet atom – przy pełnym poparciu zdrowej na głowę ludzkości – świadomej, że ten reżim klauna Zelenskiego oraz jego kuratorów należy za wszelką cenę z oblicza ziemi wymazać. Bandycka klika żydobanderowskiego klauna osiągnęła bowiem kolejny poziom zbrodni przeciwko ludzkości.
Tak czy siak po tym filmie już nic nie będzie takie samo. Rosja na pewno sprawiedliwie i surowo zbrodniarzom za to odpłaci.

Wybrane komentarze:
– Atom na te kawałki gówna.
– Te brudne pizdy z Waszyngtonu muszą zostać wytępione z planety. Zdejmijcie Waszyngton, jankesów to nie będzie obchodzić, a potem Europa zajmie się swoimi własnymi morderczymi elitami i powiesi skurwysynów!
– Niech Rosja rozpęta im piekło.
– Ukraina drogo za to zapłaci.
– Środek nerwowy w wodzie. Ukraina to ZŁO!
– Skurwysyny!!!
– Cóż, od broni chemicznej do nuklearnej eskalacja Kijowa jest jedynym celem.
– Proszę Boże, daj Putinowi siłę do użycia ciężkiej broni.
– Jeśli ludzie potrzebują dowodu, że jest to gaz nerwowy, zróbcie trochę badań na temat eksperymentowania z czynnikami nerwowymi na ssakach. Zobaczycie jak psy, koty, kozy, małpy umierają dokładnie w ten sam sposób. To otworzy zupełnie nowy świat bólu dla pozostałych Ukraińców i najemników. Nie dlatego, że Rosja będzie ich więcej bombardować, ale dlatego, że Rosjanie mają najwięcej na świecie zaawansowanych programów broni chemicznej, a jeśli zdecydują się grać wet za wet, świat zostanie popieprzony na kilka nowych i bardzo interesujących sposobów. Spodziewajmy się, że wkrótce ludzie będą wymiotować krwią z obu końców
– Kolejna konsekwencja wojny na pół dupy Putina. Rosja powinna była zmiażdżyć Ukrainę wojną blitzkrieg, zamknąć granice i dokonać egzekucji na rządzie i generałach, a także na grupach neonazistowskich.
– To barbarzyństwo jest nie do opisania, ale oto jestem, wściekły jak cholera. Będziemy mieli szczęście, jeśli skończymy jako popiół…
– Jeśli Rosjanie zweryfikują to jako broń chemiczną, odpowiednio zajmą się karaluchami!
– Czas wyładować to na Kijów.
– Nie obwiniałbym Putina gdyby rozkazał wybombardować Kijów do innego wymiaru.
– Modlę się i mam nadzieję, że Rosja ZBOMBARDUJE do cholery WSZYSTKICH międzynarodowych przestępców, którzy mieli jakikolwiek udział w używaniu nielegalnej broni chemicznej. Jak wiemy, Ukraina jest zdesperowana, ale to przekracza wszelką ludzką przyzwoitość. Każdy rodzic żołnierza powinien być tak wściekły i zniesmaczony, krzycząc do Putina, aby zdjął rękawiczki i zakończył to, sprowadzając przywódców ukraińskiego rządu Zełenskiego 6 stóp pod ziemię, a jeśli ich żony i dzieci muszą iść z nimi, niech tak będzie ZŁO musi zostać wyeliminowane. A jeśli Waszyngton miał JAKĄKOLWIEK aprobatę lub wiedzę na ten temat, może to samo spotkać ich i WSZYSTKICH tych, którzy są im najbliżsi.
A oto film sprzed miesiąca pokazujący broń chemiczną w posiadaniu Ukraińców, jaką przejęli bojownicy z Grupy Wagnera.

Jednakże sami banderowcy chwalili się użyciem kwasu cyjanowodorowego pod Soledarem i w pełni pokrywa się to z filmem Wagnera.
W jeszcze innym filmie zresztą nie tylko broń chemiczną ale nawet swoje mordy gorliwie sfilmowali więc nie będą aż tak trudni do ustalenia:

Gdyby zniknęło u Muska to jest jeszcze tu:

Poza tym zarówno bojownicy Wagnera jak i sam Patrick Lancaster zgłaszali w ostatnich tygodniach drony z kanistrami powodujące dziwne kłęby dymu wywołujące kaszel, konwulsje, etc u porażonych tym ludzi. To były plotki, teraz mamy koronny dowód z zatrutymi trującym gazem nerwowym żołnierzami, którzy w płytkim potoku się potopili, po strasznych drgawkach oraz konwulsjach. Cały Kijów, Davos, Waszyngton, Londyn powinni za to zostać potraktowane co najmniej napalmem.
No ale jako, że trudno się spodziewać po Chazarach że nie będą stosować swojej ulubionej broni chemicznej to skończy się tak samo jak z jadowitymi wężami. Zostaną bezlitośnie ubite a niedobitki powtykane do akwariów…
Pytanie tylko czy przed wymazaniem zdążą zrobić swój ulubiony numer – znane doskonale od wczesnego średniowiecza „zatruwanie studni”, czyli po prostu wodociągów? Za które jeszcze od czasów Starożytnego Egiptu byli nienawidzeni i likwidowani na każdy możliwy sposób.
Po to przecież przejęli szkolnictwo żeby truć ludzkość toksyczną „edukacją.”
Po to przecież przejęli służbę zdrowia, żeby truć ludzkość toksycznymi „lekami.”
Po to przecież przejęli media, żeby truć ludzkość toksyczną propagandą.
Po to przecież przejęli system finansowy, żeby wykańczać ludzkość niewolniczą pracą.
Po to przecież przejęli sektor spożywczy, żeby truć ludzi toksyczną „żywnością.”
Po to przecież lansują świerszcze i inne robactwo, żeby truć ludzkość obecnymi w tym gównie pasożytami.
Po to przecież przejęli ujęcia wody, żeby truć ludzi wodą z toksynami.


2. Ukraińscy banderowcy pod Ugledarem rozstrzelali polskich najemników. Poszło jak zwykle o to kto ma u kogo robić za mięso armatnie we frontowym młynie.
https://rusvesna.su/news/1675753891
Order Stepana Bandery przechodzi zatem na ich worki a my czekamy na kolejnych rekordzistów.
order bandery

2. Rośnie liczba zabitych w trzęsieniu ziemi. W Turcji zginęło ponad 3300 ludzi w Syrii ponad 800. Numery cały czas rosną. Co ciekawe kilka dni przed jakiś holenderski sejsmolog przewidział te trzęsienie ziemi. A skoro przewidział to sejsmolog to upadają wszelkie pierdolenia na temat HAARPA – szkoda nawet strzępić ryja.
https://rusvesna.su/news/1675758059

3. Ostatnie wideo zlikwidowanego na Ukrainie murikańskiego najemnika Gordona. Jego nazwisko nie jest ważne, bo jego śmierć i tak nie jest uznawana przez Departament Stanu i kompletnie niczego o nim nie ma w amerykańskich mediach. Ponieważ został zutylizowany jeszcze w grudniu, niestety nie pobił rekordu polskich najemników – którzy godnie zastąpili „naszego” „Wincentego Kadłubka” – znalezionego po świętach z obciętą głową. Dlatego też pośmiertnie Gordon został zbyty jedynie Ukraińskim Orderem Odwagi. Najemnik był powiązany z neonazistami z Bractwa Dmitrija Korczyńskiego (na pierwszym filmie siedzi z częścią tego oddziału, który próbował przedostać się do obwodu briańskiego, ale zostali jeszcze na granicy zlikwidowani). Miejsce śmierci Gordona jest nieznane i tak w zasadzie jest to również kompletnie nieistotne.

4. Likwidacja stanowiska strzeleckiego w Bachmucie sprawiedliwym działkiem kaliber 30 mm – jakie ma np. Terminator.

5. Atak na przedmieścia Ugledaru.

6. Chochołki wyszły na spacerek a potem ucięły sobie drzemkę.

7. Fabryka dronów na Litwie sobie spłonęła.

8. Ukraiński czołg wysłany został na misję kosmiczną.

9. Dronik robi robotę. Jasne Kropki znowu miały ciężką noc.

10. Walka USA kontra Balonik. Tym razem chiński wideomemik…

11. Ocieplenie klimatu na Ukrainie. Anomalię pogodową zauważono w słynnych lasach pod Kremenną.

12. Peru popiera Putina, Rosję i prosi o pomoc.

https://www.bitchute.com/video/yhoOnpQT7fQi/

Tymczasem „nasze” Słońce Peru jak już zaszło to już nigdy nie wzeszło zza Angeli Merkel dupy. Chyba na dobre wpadło do czarnej dziury.
peru
13. Putin robi co może dla upadającego Zachodu.

14. 16-letnie cielaki już zostały wcielone, natomiast 6-letnie cielęta jeszcze czekają na swoją kolej.

15. Polska milicja z paranormalnej prewencji wzięła udział w akcji przeciwko stworom z innego wymiaru. Nie zabrali latarek UV przeciwko wampirom lecz tylko te tanie na parafialne demony. Niestety, przez cięcia budżetowe i pomoc dla Ukrainy nie otrzymali kapelana z kropidłem lub Szymczyka – egzorcysty tylko czajnik wody święconej…
https://vidmaxviral.com/video/217317-polish-pd-show-up-when-a-damn-priest-was-needed-for-an-exorcism

16. Volkswagen już zakończył testy autonomicznych ciężarówek i teraz one same wyszukują sobie pieszych.

17. Bezlitosny snajper w pracy. Nic śmieszniejszego nie udało się dziś znaleźć.

9 luty 2023

Sprawy techniczne

Na blogu opartym na zasadach – które jak wiadomo ciągle się zmieniają – powraca system wpisywania jednego komentarza dziennie. W maksymalnie 10 linijkach tekstu. To konieczność, ponieważ pojawiają się znowu jałowe i rozwlekłe pieprzenia o niczym – aby zasrać pustym bełkotem strefę komentarzy a przy okazji zmulić bloga – oraz znowu sypią się jak łupież z Jarka, linki do gadających głów z jutuba – które w 95 % są przecież niewartą uwagi systemową agenturą gadającą dużo ale o zerowej wartości informacyjnej. Dość już tych kurwa „obudzonych” znachorów od siedmiu boleści, groteskowo karykaturalnych „Słowian” albo byłych milicjantów pierdolących od lat w kółko jedno i to samo, żeby tylko kogoś sprowokować. Znachorzy niech zrobią w końcu film o uzdrowionych ze „szczepionki”, a byli słowiańscy milicjanci o swoich skutecznych słowiańskich akcjach, ok? To taki film dopuszczę.
Jak ktoś jeszcze raz powstawia tu jakieś Maciaki albo Lachy Chwaty, Pole Lechickie i tym podobne chwasty od razu bany polecą bez uprzedzenia. Tak raz na zawsze.
Ukraina, plandemia plus coś dla rozweselenia. Te trzy tematy na Szybkich Wieściach bardzo proszę Was uprzejmie poruszać. No i tak bez wchodzenia w nieistotne szczegóły rzecz jasna, czyli pieprzenia pół godziny, że jakaś stodoła się spaliła w Donbasie albo że ktoś wziął czwarty zastrzyk na covida i dostał wysypki. Jedynie konkretne wydarzenia z Ukrainy i konkretne skutki uboczne, ok?
Natomiast inna tematyka: religia, prawa kobiet, kształty Ziemi, etc, na to jest do oporu miejsca pod innymi wpisami na blogu – tam można się na te inne tematy ile wlezie produkować. A poza tym, trzymajmy się twardo i niezłomnie naszych praw zagwarantowanych w naszej Konstytucji:
cenzura
https://t.me/WiadomosciCzasowOstatecznych/12116

Nie nawołujemy, nie podżegamy, nie podszczuwamy. Wymieniamy się informacjami i dzielimy wiedzą – w tym także jakie przestępstwa popełniają kanalie nadużywające władzy – to tyle.
Nie trujemy w kółko Macieja o robakach, bo z robactwem sprawa jest już dawno klarownie oczywista oraz jasna.

W 3/4 świerszczy jest masa nicieniowatych pasożytów, ich gówna oraz kompletne systemy wydalnicze, jelita, skrzydełka, nóżki i oczy… a w innym robactwie są dla koneserów grzyby i chorobotwórcze patogeny żerujące na robakach no i to tyle. Koniec kropka.

Jak znam życie część da się nabrać tak samo jak część w swoim czasie dała się skusić na zastrzyki, no więc wysyp nowych egzotycznych chorób będzie i to raczej niedługo. Ale dopiero jak już on sobie będzie, będziemy się delektować kompilacjami chorych smakoszy robactwa, tak jak na dziś możemy się delektować kompilacjami covidiotów.
Na dziś jednak nie ma co gdybać, bo to dopiero wchodzi. Na temat plandemi wytworzono milion ostrzegawczych tekstów (u mnie jest kilkadziesiąt), i one wszystkie i tak gówno dały, bo żeby „pojechać nad morze” debile i tak uznały, że warto wziąć „szczepionkę”. Dokładnie to samo jest z robactwem więc nie ma sensu miesiącami bawić się w ostrzeżenia ciągle je powtarzając. Kto głupi i tak to zeżre – na przekór wszystkiemu i wszystkim – a zwłaszcza na przekór własnemu odruchowi wstrętu.

Kto posiada mądrość ten już ma zapasy prawdziwego jedzenia żeby i ten problem przetrwać do czasu aż podobnie jak plandemia posypie się on i upadnie no i jeszcze jakiś ekstra popcorn, żeby na czczo robaczywych kompilacji potem – za powiedzmy rok – nie oglądać.
Przypominam: chrześcijańska zakłamana sekta utrzymała się jakieś 1000 lat, pomniejsze odłamy kilkaset lat, zakłamany kapitalizm jakieś 300, komunizm 70, plandemia niecałe dwa lata, ukronazistowska zakłamana propaganda niecały rok.
Jak doskonale widać coraz krótsze nóżki mają te semickie kłamstwa. Na płaskiej ziemi muszą one wyglądać dosłownie jak spirala 🙂
Robactwu daję zatem zgodnie z tymi trendami najwyżej pół roku – i już będą mocno wyczekiwane kompilacje robaczywych koneserów świerszcza. Będą kolesie z nicieniem w gałce ocznej albo w mięśniach – i wtedy się do tematu powróci – jak się pojawią skutki uboczne.
Nie wstawiamy też żadnych ustaw, żadnych satanistycznych planów, żadnych chorych pomysłów nie wybieranej na nic przez nikogo sitwy, bo i tak wszystkie one są skazane na niepowodzenie i niewarte nawet sekundy uwagi.
Robactwo w żaden sposób im nie przejdzie. Pieniądz bezgotówkowy w żaden sposób im nie przejdzie. Inne wysrywy też im nie przejdą.

Info dla instytucji i organów
oraz
Osób podszywających się pod instytucje i organy

Proszę nie pisać do mnie o adres jakiegoś użytkownika, którego wpis (nie wiadomo nawet czyj i jaki) się komuś, gdzieś nie spodobał, bo raz że ja nie gromadzę komentarzy i adresów ludzi komentujących, a dwa nie jestem administratorem ich danych wrażliwych i osobowych i nie muszę ich gromadzić. Administracja WordPressa się tym być może zajmuje i ona znajduje się w USA chyba w stanie Kalifornia – dokładnego adresu nie znam.
Jak ktoś z jakiejś instytucji ma jakiś problem z jakimś konkretnym komentarzem to nich mi dupy nie zawraca tylko pisze jak osoba inteligentna bezpośrednio do komentującego – najlepiej w odpowiedzi na jego komentarz i tam u źródła uzyskuje sobie potrzebne informacje – a nie u mnie, bo ja w cudze spory się nie wtrącam i nie robię również za czyjegoś pośrednika. Poza tym raczej trudno żeby w 40 – milionowym kraju każdy człowiek z osobna każdego innego człowieka komentarz polubił. Z braku czasu znakomitej większości komentarzy ja nawet nie czytam zdając się na tym polu na algorytm WordPressa, który nie najgorzej spam, mowę nienawiści, obelgi, rasizm, strony porno, z kasynami i inne wrażliwe sprawy wychwytuje i kasuje.
To tyle – u mnie z żadnej organizacji lub instytucji nie uzyska się żadnych wrażliwych informacji dotyczacych komentujących, ponieważ podkreślam, ja ich nie gromadzę i nie posiadam. Jak mam do kogoś z komentujących sprawę – odpowiadam mu w komentarzach, ponieważ to najkrótsza droga, żeby się z kimś skontaktować i na przykład powymieniać adresami.

1. Kolejny kompleks mieszkaniowy ukończony został w Mariupolu. Jest plac zabaw dla dzieci, prąd, gaz i nikt nikogo na front nie łapie w łapankach…

Tak samo ma zostać Artemowsk odbudowany. Jednorodzinne domki odejdą do lamusa, bo ich odbudowa jest zdecydowanie niemożliwa. Kamienice teraz w dawnym Bachmucie będą i kompleksy mieszkaniowe.

2. W lasach pod Kremenną nadal trwa intensywne świniobicie.

3. Banderomobil wjechał sobie na minę.

4. Ukraiński Chochołek ostro jedzie po Zelenskim. Nie ma niestety tłumaczenia z chocholskiego ale chodzi o to z tego co rozumiem, że mu wygarnął kradzieże pomocy z Zachodu, skazanie na śmierć z głodu Ukropów i żale, że nie mają motywacji żeby zdychać za niego i wszawych Amerykańców. Wrażliwy na cierpienia Ukraińców Duda powinien sobie to obejrzeć.

5. Dwa kolejne czołgi od Andżeja Dudy znaleźli archeolodzy szukający śladów wymarłej kultury pucharów ryjkowych.

6. Prezes moderny przyznaje się, że firma miała już wyprodukowane 100 tysięcy „szczepionek” na covida 19 w 2019 roku. Dla niewtajemniczonych w kalendarz Majów – PRZED PLANDEMIĄ te pseudoszczepionki były już dawno gotowe.
https://vidmax.com/video/217783-say-what-moderna-ceo-admits-the-company-had-100k-covid-vaccines-ready-in-2019

Dla ogarniętych nic nowego, bo przecież Rotszyld testy PCR na covida 19 miał opatentowane na lata przed plandemią, jeszcze w roku 2015… ale dla nieogarniętych może to być porażające, kiedy oni tak jawnie plują zaszprycowanym w twarz ujawniając po kolei wszystkie swoje szwindle i przekręty.
Ciekaw jestem kto ich tak po kolei zmusza do aż tak szczerych wyznań.

7. W Turcji uratowano żywe nowonarodzone dziecko ze zmiażdżonej podczas trzęsienia ziemi matki. Żyło dzięki pępowinie.
https://vidmax.com/video/217784-wild-video-shows-baby-being-born-alive-by-mother-who-was-crushed-to-death-during-earthquake
Tymczasem liczba zabitych zbliża się do 20 tysięcy.

8. Brytyjskie konie śmiertelnie boją się LGBTHIV.
https://vidmax.com/video/217781-these-horses-aren-t-down-with-the-lgbtq-agenda

W tej sytuacji krul Karol Czeci będzie musiał jadąc na koronację Camillę trzymać mocno w cuglach…

9. Wir śmierci w wersji turbo.
https://t.me/WiadomosciCzasowOstatecznych/12133

10. Jeszcze jedna kamerka z Turcji.

11. Na zawodach lekkoatletycznych w Odessie Czerwony Kapturek przegrał w sprincie na 400 metrów. Łaskawa komisja sędziowska wręczyła mu nagrodę pocieszenia. Czerwony Kapturek i jego powolność – będzie w sam raz na dowódcę czołgu Leopard.

12. Zwłoki Chochołów leżą wszędzie.

13. Rakowata załoga haubicy – chyba Kraba – tym razem nie miała czasu na ucieczkę przed Lancetem i musiała się nauczyć latać.

14. Liczba zabitych w trzęsieniu ziemi dobija do 20 tysięcy. Na filmie Turek transmitujący z mieszkania na żywo w czasie kiedy zawalił się jego budynek. Nie wiadomo czy przeżył.
https://vidmaxviral.com/video/217336-turkish-man-s-final-moments-before-a-building-collapsed-on-him-was-live-streamed

15. Maska Kamali Harris się obluzowała lub odkleiła. Proszę zobaczyć ten syf na jego szyi.

Sam pedo Joe od dawna jest aktorem w gumowej masce, zapowiedzianym hen dawno temu, jeszcze w kartach illuminati. Cała ta amerykańska administracja jest fałszywa jak banknot trzydolarowy.
impostor

16. Sztuczna inteligencja Muska, Czat GPT przewiduje wielki kryzys finansowy na 15 lutego, czyli za jakiś tydzień. Ma być taki sam jak w roku 2008 ale bez żadnego ratowania. Dolarek ma umrzeć i wyłonić się waluta oparta na złocie, która ma zniszczyć Zachód.
Waluta oparta na złocie jednak to ma być pułapka, która niczego nie uratuje tylko ogołoci świat ze złota a sam system Zachodu i tak upadnie.
Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest nie przejście na walutę opartą o złoto ale anulowanie generalnie wszystkich długów i dopiero potem wprowadzanie nowej waluty. Nawet opartej o złoto. Bez anulowania długów żaden system nie wytrzyma szamba jakie lichwiarze wytworzyli.

17. Chyba najbardziej znany dziennikarz śledczy Seymour Hersh – który za podobną historię otrzymał Pulitzera – wyjaśnił sprawę Nord Stream.
Zrobili to szkoleni w Panamie nurkowie głębinowi z marynarki wojennej USA. Podczas ćwiczeń NATO Baltops 22, podłożyli ładunki wybuchowe, które wysadzone na rozkaz Bidena zostały przez Norwegów 3 miesiące później i zniszczyły 3 z 4 rur rurociągów Nord Stream. Obie rury Nord Stream 1 (działającego od dekady) i jedną Nord Stream 2 (jeszcze nie uruchomionego). Cały raport Hersha jest w linku:

https://seymourhersh.substack.com/p/how-america-took-out-the-nord-stream

No i Zbigniew Ziobro, który też ma przecież zamiar wyjaśnić sprawę Nord Stream, planuje w trzecim kwartale nabyć komputer PC oraz tablet i kartę sieciową, żeby jego komisja śledcza do spraw rurociągów, mogła się z raportem Hersha także zapoznać w inernetach. Ziobro już zapisał się na peceta, kartę sieciową i tableta na liście pilnych potrzeb złożonej do biura obsługi klienta u świętego Mikołaja.

18. Kolejna ściema runęła – tym razem tak zwane globalne ocieplenie. Według danych Narodowej Administracji Oceanicznej i Atmosferycznej (NOAA) w ciągu ostatniej dekady nie było żadnego globalnego ocieplenia. Zamiast tego jest… globalne ochłodzenie, które trwa już ósmy rok! Dane satelitarne astrologów z NASA pokazują spadek średniej globalnej temperatury na Ziemi o 0,11°C na dekadę w ciągu ostatnich ośmiu lat. Jeśli ktoś nie nadąża: już osiem lat z rzędu obniża się globalna temperatura. Niewiele bo o jedną dziesiątą stopnia Celsjusza ale obniża a nie podnosi. Tak więc nawet gdyby się o jedną dziesiątą stopnia podniosła, nie było by mowy o jakimś ociepleniu, ponieważ to po prostu wahanie zupełnie nieistotne.
https://www.naturalnews.com/2023-02-08-global-cooling-continues-eighth-straight-year-noaa-data.html#

19. wałesaNie milkną echa ubiegłorocznej podróży Bolka.

Wałęsa podczas gospodarskiej wizyty w Meksyku zrobił odczyt do ludzkości w miejscowym barze. Było pusto, bo w Meksyku nikt nie pije z rana, więc z barmanem Bolek omawiał geopolitykę i w pewnej chwili stwierdził, że stary niedobry porządek świata trzeba zastąpić nowym lepszym porządkiem a sprawy urządzenia Europy powierzyć Niemcom.

El Mariachi polał Bolkowi tequili na swój koszt i dał mu sombrero.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-11-22/meksyk-lech-walesa-jestem-za-tym-zeby-zorganizowanie-europy-powierzyc-niemcom/

Nasz jednoosobowy obalacz ustrojów totalitarnych, obalił nie tylko całą butelkę, ale jeszcze przy okazji kolejny mit: ten że mądrość przychodzi w wiekiem, bo czasami jednak nadchodzi sam wiek.

20. Poszły konie po betonie.

10 luty 2023

1. Grupa Wagnera pracuje w Bachmucie.

Sama rekrutacja więźniów z kolonii karnych została już wstrzymana. Widocznie Wagner posiada wystarczającą ilość ochotników.

2. Jest już także mechanik na stanowisko mechanika Leoparda. Znalazł się na dworcu w Odessie. Rekrutacja przebiega pomyślnie.

3. Nieudana kontrofensywka klauna pod Ugledarem. Chochołki zostały odparte i zmuszone do ucieczki a potem powpadały jeszcze na swoje własne miny.

4. Satanistyczny kukieł Musk odcina Chochołom na Ukrainie Starlinka, który służył im do sterowania dronów. Być może to efekt broni chemicznej a być może kolejny odpał nieobliczalnego Muska, który nigdy nie wiadomo co zrobi. Raz jest po jasnej stronie a raz po ciemnej – jak w przypadku uruchomienia tej kolejnej sztucznej inteligencji ChatGPT, która miała pierdolić farmazony o „mowie nienawiści” czyli cenzurować internet. Na dziś Musk bardzo popiera Rosję. Na dziś.
https://rusvesna.su/news/1675918765

5. Najlepszy agent Kremla w Polsce, mój ulubiony generał Benny Hill Skrzypczak, przebił się wreszcie do mediów rosyjskich. I tam zaczął gadać do rzeczy. Powiedział, że armia ukraińska nie ma sił do działań ofensywnych i bliska jest całkowitej klęski. Dodał też, że żadna pomoc z Zachodu nie sprawi kłopotu Rosji, która po przełomie sił ukraińskich wyzwoli całą wschodnią Ukrainę i przyniesie całkowitą klęskę Kijowa.
https://rusvesna.su/news/1675885779

6. Sam Zachód tymczasem też już planuje podział Ukrainy. Na wschodnią część, która stanie się terytorium Rosji oraz zachodnią, na której zamierzają wytworzyć nowy Izrael. Ulep będący w ciąglej gotowości bojowej i terroryzujący wszystkich sąsiadów przy wsparciu USA i NATO.
https://rusvesna.su/news/1675877557

Nie sądzę żeby Rosja na coś takiego pozwoliła, ponieważ jak już się zabrała za sprzątanie nazizmu to wszystko wskazuje, że nie da mu czasu na złapanie oddechu, tylko go wysprząta do końca. W świetle wszystkich umów połamanych jednostronnie (nie rozprzestrzenianie NATO na wschód, porozumienia mińskie, etc) Rosja wie już doskonale, że wszystkie układy z Zachodem skazane są na powtórkę, ponieważ to tylko gierki na zwłokę w generalnie niezmiennym planie „drang nach osten”. Wojna więc będzie trwała aż do całkowitej demilitaryzacji Ukrainy – tak myślę. I do całkowitej likwidacji NATO – które to nie jest żadnym sojuszem obronnym ale agresywnym żołdactwiem bankowej sitwy. Każdy inny wariant byłby po prostu głupotą ze strony Kremla. Głupotą, na którą jedynie naiwni sataniści mogą liczyć.
Poza tym jest jeszcze schizofrenia satanistów: niby chcą żeby UE, USA i NATO utrzymywało nowy Izrael, a jednocześnie robią wszystko co tylko mogą żeby je… zniszczyć 🙂

7. Szef Wagnera, Jewgienij Prigożyn, wyjaśnił CNN, dlaczego wstrzymano rekrutację z kolonii karnych.
Pytanie od redakcji CNN:
„Dzień dobry, czy może Pan wyjaśnić, dlaczego rekrutacja rosyjskich więźniów do PKW Wagner została zakończona? Jaki jest tego powód?”
Odpowiedź Prigożyna:
„Po emisji reklamy Wagner PMC skierowanej do amerykańskiej publiczności otrzymaliśmy ponad 10 milionów zgłoszeń od obywateli USA, którzy chcieli wstąpić do Wagner PMC do walki z NATO. Obecnie poszukujemy zatrudnienia dla około miliona obywateli amerykańskich. W związku z tym czasowo zawiesiliśmy rekrutację ochotników z rosyjskich więzień, jednak jeśli pojawi się odpowiednia prośba Departamentu Stanu USA, będziemy rekrutować z amerykańskich.”
https://rusvesna.su/news/1675951887

8. Jakiś opuszczony, być może uszkodzony, Terminator został koło Kremennej zniszczony.

9. Nocne gradobicie.

10. Braun poszedł do wysokiej izby i w wysokiej izbie wystękał z trudnością kwestię agenta Stasi – jebanego sprzedawczyka krajów i kredytów – Mateusza Morawieckiego, ponieważ ktoś o takim właśnie imieniu i nazwisku jest zarejestrowany jako tajny współpracownik w Szkopach. To tak w ramach wiadomości z dupy, ponieważ Morawieckiemu grozi w Czeciej Erpe „votum nieufności”, „nagana od pedo marszałka”, „mandat od trybunału” lub wytknięcie palcem prze Korwina Mikke. Takie są realia w kraju okupowanym przez Pedofilów I Sodomitów. Już Ziobry głowa, żeby sprawie ukręcić łeb, bo przecież nadworny zadaniowiec Braun już ujadał w wysokich izbach w stylu: „Będziesz pan wisiał”. No i nic nie zawisło jak doskonale wiadomo. Tak więc nie ma się co podniecać tylko można patrzeć jak Braun lansuje się na archanioła Gabriela…
No ale nic… w nowej, wolnej Polsce Morawiecki raczej spotka się z plutonem i kto wie czy nie zajmie się nim komendant „Bazuka” Szymczyk na jego ostatniej prostej. Wszystko możliwe… to znaczy nie ma rzeczy niemożliwych… tak jakoś to szło.
https://t.me/WiadomosciCzasowOstatecznych/12153

11. Pierwszy czołg Armata działa już na froncie.

12. Wagner dorwał ukraińskiego skurwysyna, który dokonał egzekucji jeńców rosyjskich. Ludzie na mieście mówią, że ból jego będzie biblijny…

Tymczasem idziemy po popcorn i czekamy spokojnie na sequel z młotkiem… jak się w ciemnych obszarach neta pojawi to go dorzucę.

13. Dla przypomnienia jedna z baredzo wielu ukraińskich zbrodni wojennych z początku specjalnej operacji. Akcja od 0:55

14. A oto najnowsza zbrodnia wojenna. Świeża z 8 lutego. Takich właśnie skurwysynów konsekwentnie wspiera Duda, Błaszczak, Morawiecki oraz ich kuratorzy ze stajni santa Klausa ze wsi Davos.

https://www.bitchute.com/video/GOt0ZkForq6y/

(Wideo już zablokowane ze względu na brutalność)

15. Kolejny ludobójczy zjeb przyznaje się do szczepionkowego ludobójstwa. Zastępca dyrektora prywatnej żydowskiej firmy CDC (Centrum Kontroli Chorób) przyznaje, że „szczepionki” na covid powodują wiele wyniszczających i długotrwałych skutków ubocznych.

Szczepanom można to spokojnie puścić – najlepiej przez telewizor – bo foliarzom nigdy przecież nie uwierzą 🙂
Ciekaw jestem ich powodów – ktoś powinien zrobić w końcu statystyki ile procent szczepana wzięło preparat żeby:

  • pojechać na wakacje,
  • wejść na siłownię,
  • udać się na spacer do galerii handlowej,
  • żeby wziąć udział w eksperymencie medycznym,
  • żeby uratować babcię,
  • żeby spłaszczyć krzywą zarażeń,
  • żeby mieć zielonego ptaszka w telefonie,
  • żeby Małyszowi było raźniej,
  • żeby doktor Morawiecki dostał premię od sprzedaży eksperymentalnych preparatów. Doktor nauk ekonomicznych.

16. Turcja po trzęsieniu ziemi wygląda jak Ukraina po przejściu rosyjskiego frontu.

17. Chiński satelita szpiegowski emituje jakiś zielony laser nad Hawajami. Podobno „monitoruje środowisko”, hmm… z tego co wiem na Hawajach jest murikańska baza atomu i ubotów…

18. W Hamburgu drobne zmiany administracyjne. Niemieckie niegrzeczne dzieci zamiast zimowych ferii będą miały Ramadan.

Wygląda na to że poprzednia populacja Hamburga, która wyrodziła się z pijanych marynarzy i portowych prostytutek, zostanie szybko wymieniona.

19. Film dokumentalny o komunikacji warszawskiej. Ukraince Polka zakomunikowała „Wypierdalaj stąd kurwo ukraińska.”

20. W Sztokholmie migranci integrują się z lokalnymi tubylcami. Na filmie czarny strzela z kałacha w mieszkanie kobiety z dzieckiem.
https://vidmax.com/video/217830-sweden-gets-a-bigger-dose-of-cultural-enrichment-as-migrants-are-now-shooting-up-apartments-with-machine-guns

21. W Angli trochę więcej kultury podczas integracji. Chłopczyk parkingowy z hotelu rozpierdolił Lamborgini gościa o inne Lamborgini innego gościa. Ze wszystkich gości teraz tylko on jest w Angli zadowolony 🙂
https://vidmaxviral.com/video/217355-job-lost-valet-driver-crashes-one-250k-lamborghini-into-another-lambo

22. Prezes pfizera Albert Burla, okazuje się członkiem kazirodczej żydowskiej rodziny „królewskiej”. Sefardyjska rabiniczna rodzina Burla jest w Palestynie niemal królewską od XVIII wieku. W połowie XIX wieku spiskowali z bankierami Rothschildem, Churchillem i Radą Deputowanych Żydów Brytyjskich, aby uczynić z Izraela brytyjską kolonię udającą państwo żydowskie. Już pięćdziesiąt lat temu Victor Rotschild zaczął inwestować w firmy biotechnologiczne w celu „leczenia” plagi gojów. Duży artykuł o żydowskim ludobójstwie w linku:

https://aim4truth.org/2022/01/26/global-genocide-by-jew-israel-abraham-burla/

23. Lawiny błotne w Peru.

24. W Chinach kobiety nadal pracują nad stabilizacją środka ciężkości.

25. W Rosji niewiele lepsza sytuacja.

26. W Ameryce natomiast zupełnie co innego. Myszka Minnie – siostra Myszki Miki – skatowała damskiego ochroniarza w Disneylandzie. Ale bez paniki, Minnie jest czarnuchem a Miki również czarnuch, także w ryj wyłapała. Czarnuch Goofy natomiast w mysie problemy z wysoko umieszczonym środkiem ciężkości w ogóle się nie wtrącał… Akcja od 0:50

11 luty 2023

W miarę rozwoju na Ukrainie nazistowskiej beznadziejnej sytuacji – czyli przypierania banderowców do muru – sprawy się brutalizują. Filmiki będą więc coraz bardziej surowe. Siły żydowskiego klauna są na wyczerpaniu, natomiast Rosja posiada już na Ukrainie w pełnej gotowości 300 tysięcy żołnierzy. Finału nie trudno się spodziewać, bo ofensywa na pełną skalę może wyruszyć w każdej chwili. I na mój rozum Rosja wykona ją, zanim ciężki sprzęt z Zachodu dotrze na linię frontu, żeby potem zwłoki nie żałować. Gdybym to ja organizował pacyfikację i debanderyzację Jewrainy, już w pierwszych dniach operacji wypuściłbym klin od Białorusi wzdłuż polskiej granicy aż do samego południa po to, aby odciąć siły błazna od natowskiej pomocy. (Wstawiałem nawet w jednych z pierwszych Wieści zajebistą bo zrobioną w power paincie mapkę – tę z zieloną strzałką – pokazującą co i jak i skąd trzeba klina zrobić.) Dopiero potem zrobiłbym na całym terytorium epickie świniobicie zamykając trzodę w większych albo mniejszych kotłach. Z taką taktyką już pół roku temu byłoby po wojnie – bo z głodu powyłaziliby jak spod Azowstalu dobrowolnie i bez walki – no i nie trzeba by po kolei wyszukiwać i niszczyć zachodniego sprzętu, który non stop dociera jak kroplówka do nazistów i błąka się potem bez sensu po całej Ukrainie mordując z regóły cywilów. Frontalny atak zawsze przynosi najwięcej strat. Nazistów można wykończyć bez takich poświęceń odcinając ich po prostu od zaopatrzenia a potem brać wycieńczeniem i głodem. Dosłownie jak Azowstal. Dosłownie jak Stalingrad.
Ponadto dużo optymizmu wnosi masowe uciekanie przed „mobilizacją” jaką do znudzenia możemy sobie oglądać na ukraińskich ulicach. Do dobry znak, bo doskonale obrazuje, że Chochoły coraz mniej mają chęci do wojowania za żydów, bo „za Ukrainę” to oni nawet nie wiedzą co to takiego znaczy. A nie wiedzą, bo Ukraina to sztuczny ulep, z którym nikt z nich się nie utożsamia i za który podświadomie nawet nie chcą walczyć. Ulep w którym byli tanią siłą roboczą dla Amerykańskich wszarzy oraz żydów.
Jeszcze więcej optymizmu wnosi otrzeźwienie na tę wojnę widoczne już wszędzie u Polaków. Z zawodowej armi wypierdalają tysiące żołnierzy nie chcących walczyć za jakiegoś patobanderowca Dudę albo Pinokia będącego agentem Niemiec. Myślę że to obrazuje doskonale epicką klęskę ewentualnej „mobilizacji” u Polaków. Hehe, no naprawdę czarno widzę frekwencję wśród Polaków wysyłanych na Ukrainę na… tak, na obiecanych Dudzie niemieckich czołgach. Część – niewielka – być może zhańbi polski mundur walcząc za Banderę z maczugami no ale raczej bardzo szybko otrzymają za to sprawiedliwą karę – nie gorszą niż pamiętny upośledzony „Wincenty Kadłubek”, bo albo Rosjanie ich zwyczajnie spalą albo rezuny wypatroszą – tylko tyle jest tam dla probanderowskiej swołoczy do wywojowania.

1. A opalanie świń w Bachmucie wygląda tak.

2. Egzekucja rosyjskich jeńców z 8 lutego, którą zablokowano dwa dni temu na Bitchucie.

(Filmiki pionowe słabo się wklejają na blogu. Lepiej je kliknąć prawym i odpalić w nowej zakładce – wówczas się same do ekranu dopasują i nie będą za duże. Ewentualnie, też prawym zapisać sobie na dysku.)

https://www.kaotic.com/video/c9f4b875_20230208225303_t

Sprawca tej zbrodni został już zidentyfikowany jako Siergiej Makarenko ze wsi Krasnobirka. Kolejny, który niedługo umrze poznając najpierw wszystkie nieodgadnione mu jeszcze obszary bólu…
I takich skurwysynów wspierają Kaczyński, Duda, Morawiecki…
https://t.me/pl_news_front/9422

Sam film już w ONZ uznano za autentyczny.
https://rusvesna.su/news/1676038151

3. I jeszcze jedne tortury na rosyjskim jeńcu, któremu banderowscy sadyści wbili coś w plecy.

4. Świnie zjadają ukraińskich nazistów. Kultywując Banderę raczej się nie spodziewali że tak szybko skończą nazistowską karierę jako… świńskie gówno.

https://www.kaotic.com/video/c8cd18a6_20230125133115_t

5. Narkoman Nazilenski znowu dał popis…

6. Wideo o użyciu broni chemicznej rozchodzi się powoli po szerokim świecie. Kolejni specjaliści potwierdzają, że było to użycie zakazanej przez wszystkie konwencje broni przez banderowski reżim z Kijowa.
Jedno źródło:

https://www.thetruthseeker.co.uk/?p=264851

I kolejne:
https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/breaking-news-video-proof-ukraine-using-chemical-weapons-against-russian-troops

Ściek oczywiście milczy… tak samo jak milczał jeszcze przed wojną kiedy wypłynął film z ubojni na Ukrainie, w której rabowano organy. Tak, tam już przed wojną była istna rzeźnia:

https://www.bitchute.com/video/8zoyvAQqO2h9/

Niedługo będzie rok jak żaden Ziobro nie wszczął w tej sprawie żadnego postepowania.

7. Wszystkie ważne decyzje w Donbasie zostały właśnie podjęte i cały skradziony majątek został wyrwany żydowskim pijawkom z gardeł. Znacjonalizowano bowiem wszystkie przedsiębiorstwa i nieruchomosci żydowskich oligarchów w Donbasie.
https://rusvesna.su/news/1676044371

Żydzi powinni być szczęśliwi i to z aż dwóch względów:
Po pierwsze, nacjonalizacja to przecież ulubiona, ba ukochana forma zmiany własności przez genetycznych żydobolszewików. No tak czy nie tak?
Po drugie, teraz nic nie mają i zapewne są szczęśliwi, jak to mawia ich żydowski „król” santa Klaus z domu Rotszyld ze wsi Davos. No tak czy nie tak?
A po jeszcze trzecie, wrogowie i bandyci nie mają niczego do szukania w zdrowej i normalnej społeczności Rosji. Niech się homoseksualizują gdzie indziej, doliczają 72 kolejnych płci no i się nawpierdalają do oporu robaków od swojego umiłowanego baala 🙂
Nacjonalizacja to są kolejne dorodne owoce, których nie dostrzegą nigdy z powodu wad wrodzonych miernoty myślące na przekór takim jak powyższe fakty, że Putin to jakiś agent kabały. Te wszystkie striełkopodobne światowidki, Hanie z Fukishimy oraz pomniejsze podsrywajki. O przemilczeniu tego przez poczciwych Benów Fulfordów nawet nie wspomnę…
Putin jak dobry gospodarz plewi chwasy, wycina żydowską hubę która wysysała soki z innego organizmu, buduje osiedla Rosjanom, pędzi ogniem i mieczem opłacaną i werbowaną przez żydostwo nazistowską hołotę… ech co tu dużo gadać – Sława Rosji! Rosjanom sława!

8. Pływający dron samobójca uderza w most w Odessie.

9. Panika Chochołków pod Ugledarem. BMP miażdży swoich i wlecze trupy.

https://www.kaotic.com/video/f93c5401_20230209193410_t

10. Pokłosie w lasach pod Kremenną.

https://www.kaotic.com/video/8c6304b8_20230208203845_t

11. Zgodnie z moimi pradawnymi oczekiwaniami właśnie rozpoczęła się uroczysta łapanka na Chochoły u krula Karola Ogromnorękiego. Opiekę społeczną oraz „sponsorów” na nich napuszczono. Wszyscy Ukraińcy powyżej 18 lat mają być podpierdoleni, żeby się zgłosili do ambasady albo stracą utrzymanie.
Co na Chochoły czeka w ambasadach?
Pewnie awans na dowódcę czołgu Leopard. Albo inny panzerwagen, ponieważ u Szulca i Macrona, jak głosi ewangelia świetnego bacy, zaraz nastąpi to samo – w końcu trzeba nie tylko zutylizować banderowców ale jeszcze zrobić miejsca na murzyny 🙂
wezwanie
Nadesłał Wojtek, dzięki 🙂

12. Brak mięsa do młyna dokucza również bardzo kuratorom banderowców. Dotkliwy brak mięsa. Jak donosi zrozpaczony mossad, Zachód, czyli zbrojne owłosione ramię Rotszylda, czyli NATO straciło już na Ukrainie 2500 najemników czyli tak zwanych „doradców” lub „instruktorów.”
Nadesłał Łukasz, dzięki 🙂
instruktorzy
13. Tymczasem coraz poważniejsze sprawy są odpalane na Chochoły. UR 77 – taki sam, który w Mariupolu na raz cały wielki budynek esbeków zdemilitaryzował. Na froncie używa się tego harpuna do robienia przecinek w polach minowych – na 6 metrów szerokich i około 100 metrów długich. W walkach miejskich czyści się tym całe ulice. A tu zniszczono cały oddział terrorystów Pentagonu w Donbasie.

14. W Chinach tymczasem robotnicy pracują, hmm… to chyba dobre określenie… na okrągło. I jak to się mówi… nie owijają w bawełnę. Film dla poważnego odbiorcy, bo nogi robotnika, który, wszedł na obroty, w dość niemiły dla oka sposób zamieniły się w skórzane worki pełne luźnych kości.

15. Jakiś lichwiarz został w Meksyku zastrzelony. Jezus nie lubił pożyczkodawców i to chyba dlatego. Mateusz Morawiecki jako jeszcze nieodstrzelony sprzedawca pożyczek będzie musiał złożyć wieńce pod grobem nieznanego lichwiarza.

https://www.reeleak.com/297736/moneylender-was-shot-to-death-outside-a-home

16. Romeo i Julia i tata Julii – edycja druga. Romeo sobie ulżył z Julią a potem wrzucił filmik do sieci. Obejrzał go tatuś Juli i zastrzelił Romea. A potem też wrzucił filmik do sieci. No i mamy obydwa – tata samiec Alfa i niedoszły zięciu Romeo. Wszystko jest ok, bo tata był stróżem prawa.

17. Młody Arab zawierzył się Allahowi i skoczył na główkę. Nastąpiło, jakby to powiedzieć… rozdwojenie jaźni, ale doktor ze smykałką do medycyny jakoś to z powrotem przytrzymał – chyba po to, żeby się zrosło. Film dla bardzo poważnego odbiorcy, bo obala mit ze Starożytnego Rzymu, że chcącemu nie dzieje się krzywda…