Szybkie Wieści… 93

su_33

11 marzec 2023

1. order banderyW Bachmucie przy pomocy artylerii zabity został estoński najemnik o jakimś zupełnie nieistotnym dla sprawy nazwisku. W uznaniu zasług otrzymuje czarny worek i przechodni order Stepana Bandery.

https://rusvesna.su/news/1678435483

2. Sosnowiec nadal huczy po głośnym mordzie rytualnym w tamtejszym kościele katolickim. Na ciele złożonego w ofierze dla pana boga księdza, było bardzo wiele ran kłutych – od pasa aż do szyi – stąd domniemanie, że to on w tym związku partnerskim robił za laleczkę woodoo. Do mordu doszło w… Domu Katolickim przy ulicy… Kościelnej. To kurwa masakra jakaś. Nie jestem ekspertem od świąt katolickich ale możliwe że mieli tam święto długich noży ku czci Maryi poporodowej dziewicy. Zanim ksiądz – szlachcic zaczął szlachtować innych księży wcześniej błąkał się jako kapelan po różnych szpitalach. Ciekawe czy w „jego” szpitalach miały miejsce jakieś niewyjaśnione lub tajemnicze zgony.
O tym jak oni tam wszyscy modlili się, przestrzegali przykazań i obdarzali miłosierdziem więcej informacji w linku, a najlepsze jak zawsze w komentarzach:
https://www.o2.pl/informacje/smierc-dwoch-ksiezy-w-sosnowcu-ksiadz-robert-bardzo-zle-to-znosil-6874850010401600a

No cóż, świat jest już tak zepsuty, że nawet zdegenerowane dranie są wykorzystywane do oczyszczania z Ziemi tego brudu jaki wytworzyły. Te katolickie zdegenerowane bydło już dawno powinno razem z islamem i judaizmem zostać zdelegalizowane a praktykujący pederaści i pedofile raz na zawsze z ziemi Słowian przegnani. Tymczasem pasożyty pożerają się nawzajem, a my mamy przepyszne pedalskie melodramaty.

3. Biuro Ochrony Kurdupla histeryzuje, że w ciągu roku z pracy odeszło 7 tysięcy milicjantów.
https://www.o2.pl/informacje/katastrofa-w-polskiej-policji-powod-wskazuja-na-dziadkowe-6874561411517216a
Jeszcze trochę i ochroną – nie wiadomo przed czym – nikczemnego Karalucha, zajmować się będzie kompania honorowa rycerzy Maryji 🙂


4. W Soledarze starożytna kultura nazistów już wymarła i pozostawiła w spadku dla Wagnera granatomioty NATO.

5. Natomiast w Bachmucie ta kultura właśnie wymiera. A jest to proces bolesny, któremu towarzyszy duża ilość krzyków…

5. Cała grupka banderowców zrobiła efektowne zniknięcie podczas spaceru na wolnym powietrzu. Moja teoria jest taka, że trafili na portal do Stepana Bandery. Most czasoprzestrzenny Krojzwelda Jacoba lub innego Epsteina.

6. Inwentaryzacja powykonawcza na szlaku krajobrazowym z Bachmuta.

7. Stara dobra technika znana starszym melomanom – Boom Box na kasety – doskonały do zabaw ulicznych w murzyńskim getto. Działa nawet jak są tylko białe czarnuchy.

8. Imperium gówna, pod pretekstem pomocy humanitarnej nadal wysyła na Ukrainę najemników.

9. Dla ludzi, którzy się rozczulają nad półprzytomnymi Hindusami. Japońska vlogerka, która w krainie świętych krów filmowała jakieś lokalne święto, została pobita, upokorzona i wykorzystana seksualnie.
https://vidmax.com/video/218412-japanese-vlogger-gets-assaulted-and-sexually-groped-during-holi-festival-in-india

10. Ciekawy Efekt Gromu Z Jasnego Nieba. Ciekawy ze względu na odłamki drzewa, w które zajebał Perun, które omal nie zabiły jakiejś kobiety oraz ze względu na to że kot po uderzeniu pioruna osiągnął prędkość światła. A jeśli nawet futrzak nie osiągnął, to na pewno przekroczył barierę dźwięku… nadal trwają spory ekspertów na temat prędkości osiągniętej przez kociambra…
https://vidmaxviral.com/video/217881-woman-nearly-gets-destroyed-by-debris-from-massive-lightening-strike

11. W ramach akcji dobroczynnej murikańskich kolejarzy dziś Alabama świętuje wykolejenie.
https://t.me/pl_news_front/10142?single

Ciekawe po iluset kolejnych wykolejeniach Amerykanie zauważą jakiś wzór?

12. Oczyszczanie Bachmuta. Ukraińcy zamienili w twierdzę chlew każde podwórko.

13. Ustalono w końcu kto dostarcza narkotyki tym wszystkim Ukraińcom.

14. Na Ukrainie analfabetom ukazała się matka boska z jakimś ważnym przesłaniem dla ludzkości. Jeszcze nie ma tłumaczenia ale można się domyślać, że chodzi jej o to samo co zawsze: żeby nie pić samotnie tylko w jakimś towarzystwie…

15. Zaraz po jej wystąpieniu czarny grad spadł z niebios, żeby miała szansę opamiętać się tamtejsza ludzkość.

16. Murica. Interesująca rozprawa w sądzie o alimenty.
https://vidmax.com/video/218431-wild-brawl-breaks-out-in-court-over-child-support-computers-and-chairs-fly

17. Lawina wypadków sprawiła, że Kanadyjczycy zmienili podejście do ciężarówek. Teraz oni je blokują i sprawdzają czy kierowcy wzięli śmiertelne szpryce.
https://vidmaxviral.com/video/217895-not-so-nice-now-aye-canadians-are-rising-up-blocking-trucks-and-checking-them-for-the-death-jabs

18. Terminator wyczuł stadko świnek w lasach koło Kremennej.

19. Na drugim brzegu Dniepru Chochołki znowu miały pomysł na zgrupowanie.

12 marzec 2023

1. W Donieckiej Republice posypały się wyroki dla Azowców torturujących ludność cywilną. 8, 13 i 18 lat koloni karnej o zaostrzonym rygorze. Bili kobiety, strzelali do nieuzbrojonych cywilów – dokładnie to samo co na codzień robią te same chazarskie śmieci w Palestynie.
https://rusvesna.su/news/1678456605

2. Francuski najemnik dołączył do Klubu Zabitych Najemników.
https://rusvesna.su/news/1678483371

3. Australijski kierowca ciężarówki niezwykle efektownie skrzepnął sobie w drodze.
https://www.kaotic.com/video/7b0dc9e5_20230310091949_t

4. Ciekawy filmik z pierwszego dnia specjalnej operacji. Maszynista Chochołek hamuje awaryjnie bo przez tory przejeżdżają rosyjskie czołgi.

5. Brytyjskie gówno przeciwlotnicze (najlepsiejszy ho ho ho system Stormer) zniszczone zostało od niechcenia dronem, który nadleciał nie wykryty. Taka bajka.

A ja nie mogę się doczekać praktycznego egzaminu żydosystemów przeciwlotniczych na terenie okupowanej Palestyny. Żelazna Kopuła? Albo Kopuła Z Gówna? Już nie pamiętam… Jak Palestyńczycy skończą szkolenie z obsługi dronów na pewno garść ciekawych filmów sobie obejrzymy…

6. Zauważam tak tylko formalnie dla potomności, że nazwa „Żydleński” robi światową karierę, bo już pojawiła się nawet wersja anglojęzyczna: „Jewlensky.”

7. Obrona starożytnego zamku w Chinach przeznaczonego przez niedobrych ludzi do wyburzenia. Samotny rycerz w drewnianych majtkach wynajduje proch i odpiera przeważające siły niedobrego dewelopera. Jego salwy rozwalają w drobny mak machiny oblężnicze wroga i zmuszają hordy intruzów do ucieczki.
https://vidmaxviral.com/video/217909-chinese-man-uses-fireworks-to-defend-his-home-from-demolition-like-a-medieval-seige

Netflix zapewne zrobi o tym film pt. „Ze Len Shi.”

8. Łotewscy żydzi konfiskują ludziom samochody żeby wesprzeć nimi nazistów z Ukrainy.
https://vidmaxviral.com/video/217907-savage-latvia-confiscates-the-cars-of-drunk-drivers-and-auctions-them-off

I tym sposobem Łotewscy kolaboranci Hitlera ustawili się na następnej pozycji do zdebanderyzowania.

9. Tak jak przypuszczałem szef Wagnera ma polityczne ambicje i zapowiada start w wyborach 2024 na urząd prezydenta.

Ukrainy 🙂

Mówi że jak zostanie wybrany to wsio budiet charaszo.

10. Zniszczenie kolejnej całej kolumny przez Wagnera.

11. A tu czołg jedną salwą odsyła do Bandery cały oddział Jasnych Kropek.

Po zajebiście wysokiej paraboli leciał sobie pocisk, no no… to musiało być dobrych kilka kilometrów.

12. Inna grupa Jasnych Kropek zdmuchnięta została razem ze swoim pojazdem jak tylko wygodnie zajęła w nim siedzące miejsca.

13. Czołg w Ugledarze też się załapał na fajną eksplozję.

Był biały dym a potem czarny więc nie ma pewności czy konklawe zdążyło wśród załogi wybrać kierowcę Leoparda.

14. Materiał z bitwy o Bachmut.

15. Amerykańska trumna na gąsienicach też tam dotarła. A potem coś ją uderzyło od przodu…

16. A teraz bardzo ciekawy materiał o przymusowo zmobilizowanych Chochołkach. Zostali wcieleni na mięso przez żydowskiego ludobójcę i zbrodniarza wojennego Żydleńskiego, poszli więc z rękami do góry i białą flagą się poddać żeby nie zdychać za żydów i żydowskie interesy, no i zostali przez swoich kolegów zastrzeleni. W plecy. Kolejna zbrodnia aszkenazyjskich aszkenazistów na swoich własnych rodakach.

No zdarza się jeśli świnie nie mają pod ręką nikogo „obcego” do zabicia. Polaków, Rosjan, żydów – jak wiemy z Mariupola w tego typu sytuacjach ratują się mordując Muricanów, Kanadyjczyków oraz innych najemników z zagranicy, obcinając im główki albo piekąc na prowizorycznych krematoriach. Aszkenaziści ukronazistowscy to wściekłe syjonistyczne psy, na które w zasadzie tylko system miotaczy ognia działa skutecznie… ewentualnie Czeczeniec z gazowym palnikiem…
Sami Ukraińcy wrzucili na swoje kanały do sieci ten film jako „ostrzeżenie” – w ramach jeszcze staranniejszego dokumentowania swoich własnych zbrodni niż ich mentorzy z hitlerowskich Niemiec:
https://t.me/novini_zsu/143719

17. Dźwig się przedźwignął gdzieś w Polsce na tyle mocno, że aż się pani Gosia zdenerwowała.

Jak tak szukałem info o co z wulgarną Gosią chodzi, to chodzi chyba o wypadek sprzed trzech lat.

https://www.rynek-kolejowy.pl/mobile/kedzierzynkozle-wypadek-przy-remoncie-mostu-dzwig-w-kanale-96000.html

13 marzec 2023

1. Na dobry początek dobra sensacja. Zbigniew Ziobro wybudzony został ze snu zimowego i od razu wszczął postępowanie. I to nie w sprawie jakichś błahostek typu Nord Stream czy krycia pedofilii przez Jana Pawła Drugiego, ale w „bardzo ważnej” sprawie zakopywania nielegalnych ciapatych emigrantów przy granicy z Białorusią. Na swój osobliwy sposób – dlatego dałem cudzysłów. Nie będzie Ziobro bowiem wyjaśniał czy oni byli zabijani i zakopywani (bo tę sprawę już białoruska prokuratura przecież prowadzi od jakiegoś roku) ale uwaga… czy leśników zniesławiono takimi sugestiami. Janina Ochójska, której zawsze bliżsi byli czarni i ciapaci bandyci z drugiej strony planety, od naszych polskich dzieci, tak się przejęła tą hebanową hołotą, że o jej zakopywanie oskarżyła polskich leśników. Janina, która jest kulawa na obie nogi zawsze znajdzie sposób, żeby kulę komuś pod nogi podłożyć. Tym razem namierzyła polskich leśników…
https://wiadomosci.wp.pl/okryla-sie-hanba-i-za-to-odpowie-skladaja-zawiadomienie-do-prokuratury-ws-ochojskiej-6875590457604896a
Nie wiem jak to się skończy ale wiem że leśnicy nie mają zbyt dobrej passy, bo odkąd całowali się z cudownym napletkiem świętego Gwalberta, jakieś fatum nad nimi ciągle wisi. Klątwa Napletka być może.
A dla Ochójskiej zawsze zresztą bliższa była semicka, murzyńska i banderowska dzicz od Narodu Polskiego – i nawet nie wnikam z jakiego jest plemienia, bo po owocach przecież widać komu służy hiena.

A teraz kulawą Ochojską 300 zaginionych ciapatych interesuje, (których nie szuka nawet pies z kulawą nogą), natomiast pół miliona rzeczywiście zaginionych Polaków, których wymordowało żydostwo po II wojnie – w ogóle jej nie obchodzi. Jeszcze jedna dobroczynna krowa, która za pieniądze Polaków pomogłaby każdemu czarnuchowi na świecie a z drugiej strony nie jest w stanie pomóc nawet samej sobie. I chyba stąd nienawiść do naszego Narodu, bo nikt mi nie powie że nikt jej jeszcze nie powiedział że na jej polio od dawna ma darmowe szczepionki kolejny filantrop – Bill Gates we własnej osobie – tak samo jak Ochojska wyczulony przecież na pomaganie i uzdrawianie czarnuchów. Ale nieważne, Ziober to wszystko jak trzeba wyjaśni…

2. Bachmut. Wagner bije banderowską trzodę a świstak zawija w te sreberka.

3. W Kanadzie gułagiem pachnącej otwarto pierwsze dwie Gówno Kawiarnie. No i bardzo dobrze – woleli mieć gówno zamiast wolności no więc mają…

4. Następny blamaż milicji z Jew Jorku.
https://vidmaxviral.com/video/217919-nyc-thug-puts-resisting-arrest-to-a-whole-new-level

5. Murica. Na odczyt bajek dla dzieci w parku przez zboczonego transwestytę zorganizowany przez żydowskie globohomo, przyszli bogobojni chrześcijanie prosząc ich o pozostawienie dzieci w spokoju oraz naziści z Ohio ze swoim stałym, „sieg hail” programem.
https://vidmaxviral.com/video/217919-nyc-thug-puts-resisting-arrest-to-a-whole-new-level

6. Umierają nagle. Piosenkarze, sędziowie, uczennice…
https://t.me/WiadomosciCzasowOstatecznych/13082?

7. Kolejny połykacz ogni wypalił się zawodowo.

Nie jestem ekspertem ale w działalności gospodarczej „połykanie ognia”, chodzi chyba o to żeby pluć ogniem a nie połykać.

8. Widowiskowe zakończenie jakiejś akcji protestacyjnej z udziałem zamachowca samobójcy. Syria albo Turcja.

9. Rosyjski snajper likwiduje Ukraińca ustawiającego karabin na pozycji.

Wersja z muzyką jest tu:
https://rusvesna.su/news/1678633394

10. W Bydgoszczy odbyła się demonstracja pod hasłami: „To nie nasza wojna”, „Nie chcemy umierać za Banderę”, „Polak w Polsce gospodarzem”, „To jest Polska nie Ukropol.” Bardzo dobrze, że to trafiło do rosyjskich mediów, bo w żydowskich polskojęzycznych z głównego szamba, oczywiście nie ma nawet śladu o tym wydarzeniu.
Filmik w linku:
https://rusvesna.su/news/1678620010

Ano nie nasza ta wojna. To nie Polacy lecz żydowskie pachołki, które podżegają do wojny i czynnie wspierają neonazistowski reżim pajaca z Kijowa: Morawiecki i Duda na front, a nie pierdolenie, że to sprawa Polaków albo Polski. Polska racja stanu to pociągnąć zbrodniarzy do odpowiedzialności za Rzeź na Wołyniu. Kwestia ukraińska to jest sprawa banderowców i sług narodu ukraińskiego takich jak pedofil Kuchciński i kurdupel z Żoliborza. Mogą do nich dołączyć jak dla mnie te spocone wojownicze kurwy ze strajku kobiet, „antyfaszyści” z antify, ukraińscy emigranci, otwarte na globohomo otwarte swołeczeństwa Sorosza, no i oczywiście PO i PIS. No i Magda Gessler – po odwilży powinna jakoś się do Donbasu spokojnie dotoczyć – bo oni tam czekają od zamachu stanu na porządne kuchenne rewolucje.

11. Kolejna wioska, z której całymi latami ostrzeliwano Donieck została całkowicie z banderowców oczyszczona. Krasnochirowka.
https://rusvesna.su/news/1678602143

12. Kompilacja baaaaaaardzo chorych i baaaaardzo niepoprawnych politycznie filmików. Niektóre jak ten z 3:09 „Run nigger, run” wykonany na banjo plus „Banana council” rozbawią do łez najbardziej nawet wymagających koneserów.

13. Ukraiński nazista z Azowa zakończył antyrosyjski szlak bojowy w pieluchach.
azow

azow1
14. Bezpośrednie trafienie artylerii w ukraińskie dołki.

15. Świniobicie w Bachmucie trwa w najlepsze, bo jeszcze nie wszyscy naziści stamtąd uciekli.

16. RPA. 27 – letni raper umiera sobie na scenie nagle.
https://vidmax.com/video/218462-watch-as-27-year-old-rapper-costa-titch-dies-suddenly-while-performing-on-stage-at-the-ultra-music-festival

17. Premier Gruzji tylko rok później niż Katedra Bacologii zauważył, że Ukraińcy są przegrani i że teraz są „nowymi Cyganami Europy”.
https://rusvesna.su/news/1678685310

Ano są i to już od dawna bo więcej ich wypędził z Ukrainy Poroszenko i Żydleński za „pokoju” niż Putin za „specjalnej operacji”. Teraz niech się szybko ogarną żeby zlikwidować żydowski reżim, bo skończą jako „nowi Palestyńczycy”…

18. W Ameryce rozpoczęło się małe domino upadających banków. Na dobry początek popłynął Bank Doliny Krzemowej ale nie jestem ekspertem więc poczekam na ekonomicznego wujka Dobra Rada Morawieckiego no i Balcerowicza, którzy na pewno już mają cudowny plan ratowania murzyńskiej gospodarki. He he, „Plan Balcerowicza, Morawieckiego i Chłopaka Jego Żony” 🙂

19. Wiosenne roztopy na Upadlinie.

Nagana się dla Andżeja Dudy należy za to że im dróg nie zbudował. I Order Kaczora Błotnego. Miał rok i po całości spierdolił…

20. Wagner odpalił porzucony chocholski transporter i go zabrał sobie.

21. Całkiem snajperskie akcje rosyjskiego czołgu podczas świniobicia.

22. W Brazyli chyba się już zakończył Dzień Kobiet i zaczął Dzień Dziecka, bo autobus szkolny wjechał pod pociąg.
https://vidmax.com/video/218460-train-plows-into-brazilian-school-bus-with-25-students-killing-two-children-aged-11-and-15-and-injuring-five-students-and-one-teacher

23. W Kijowie natomiast ręcznie się wrzuca dzieci pod pociąg, ponieważ Andżej Duda nie dostarczył szkolnych autobusów.
https://vidmax.com/video/218461-teenager-lives-after-being-pushed-in-front-of-a-train-in-kyev

24. Natomiast we Lwowie ukraiński czerwony krzyż dba o dzieci inaczej w ramach najbardziej popierdolonego kraju na świecie.

25. W tak trudnych czasach, dzieci szybko robią się coraz twardsze.

14 marzec 2023

1. W konkursie na najlepszy skutek uboczny po szprycy na covida nieoczekiwanie na prowadzenie wysunęła się 13 – letnia dziewczynka z RPA. Wbrew radom rodziców w listopadzie 2021 przyjęła preparat żeby „chodzić do szkoły” no i tak potem tak samo wyszło.

Od tamtej pory mała trochę urosła razem z tym czymś na ramieniu.

Jeśli tempo wzrostu się utrzyma, za kolejne dwa lata to coś będzie większe od niej.

Oczywiście nikt z mengelowni nie chce jej pomóc a sama mengelownia nadal chodzi beztroska i wolna.

2. Tymczasem po raz pierwszy w histori media głównego nurtu – The Telegraph – w kraju zachodnim – Wielka Brytania – wezwały do ​​aresztowania i postawienia przed sądem ministra zdrowia Matta Hancocka za jego zbrodnie związane z covidem. Były brytyjski minister zdrowia jest oskarżany o udział w pandemicznym spisku covid-19.
The Telegraph wzywa do aresztowania Hancocka i wtrącenia do więzienia za umyślne wykroczenia na stanowisku publicznym, powołując się na niedawny wyciek danych z WhatsApp, ujawniający w pełni przestępczą działalność Hancocka podczas covidowego oszustwa.
Ponad 100 000 wiadomości z WhatsAppa zostało ujawnionych, pokazując, że Hancock był zaangażowany w masowe oszustwa i przestępczy spisek przeciwko mieszkańcom Wielkiej Brytanii.
Oto co Allison Pearson, autorka artykułu w Telegraph napisała o Hancocku i jemu podobnych:
„Nawet u szczytu drugiej wojny światowej rząd nigdy nie używał propagandy, aby zastraszyć własny naród. Ta partia tak zrobiła. Dzieci popełniły samobójstwa, załamało się zdrowie psychiczne. Niewybaczalne. Matt Hancock powinien zostać aresztowany za umyślne wykroczenie. Rodziny mieszkańców domów opieki pozwą Matta Hancocka za zbrodnie przeciwko ludzkości.”
Pearson wyjaśnia w swoim artykule, że Hancock kłamał, podobnie jak wielu innych polityków w tamtym czasie, na temat szpitali rzekomo przepełnionych pacjentami. Miało to na celu zastraszenie opinii publicznej, a jednocześnie rzucenie brytyjskiej służby zdrowia na kolana w ramach opresyjnych blokad.
Dzieci specjalnej troski były również wykorzystywane jako dźwignia przez Hancocka i jego politycznych kolesi.
Rodziny mieszkańców domów opieki, na które miała wpływ przestępcza działalność Hancocka, planują pozwać go teraz, kiedy ujawniono dowody z wiadomości WhatsApp.
Pierwsza kostka domina upada, a czeka ich o wiele więcej. Hancock jest tylko jednym wśród wielu, którzy znęcali się, torturowali i mordowali członków społeczeństwa swoim medycznym faszyzmem.
W komentarzach ktoś napisał, że to, co Hancock i jemu podobni robili podczas covidowej paranoi, „było nikczemnym globalnym atakiem elitarnych mniejszości w wojnie klasowej o całkowitą kontrolę”.
Inny napisał, że to, co zrobił Hancock, jest równoznaczne z terroryzmem, ponieważ sama definicja tego słowa obejmuje: „celowe użycie taktyki mającej na celu wywołanie strachu w populacji w celu osiągnięcia określonych reakcji, działań, itp.”
https://www.naturalnews.com/2023-03-12-telegraph-headline-arrest-covid-lockdown-matt-hancock.html#

A co na naszym podwórku?
No cóż, dokładnie ci sami, którzy kłamali i oszukiwali Polaków co do srandemii – obecnie kłamią i oszukują na temat wojny z banderowcami. Z genetycznych bandytów i zbrodniarzy wojennych robią bohaterów, a z naiwnych głupców mięso armatnie i nawóz. Okradają też cały Naród ze środków do życia oraz obrony wspierając żydowski terrorystyczny reżim – jeszcze gorszy niż tamten z Palestyny.
Co będą robić dalej, przy optymistycznym założeniu że nie zostaną powywieszani na latarniach?
Myślę że wyślą sanepid na pielgrzymkę do muzeum polin na kurs szkoleniowy i po kursie sanepid – który zamykał knajpy za muchę w zupie – będzie zamykał knajpy za zupę w muchach.

3. Reportaż z lasów pod Kremenną. „Przeklętych lasów” według Chochołów.

I jeszcze jeden.

4. Transpłciowa murikańska najemna świnia oprowadza po mobilnej pobieralni organów.

5. Dronik samobójca leci do nazistów z misją humanitarną. Wkrótce takie same zapewne będą latać do nazistów w Palestynie…

6. Piraci z ukraińskich karaibów. W tym odcinku Wasyl, kapitan Wasyl, zbiera nieustraszoną załogę żeby nadmuchać okręt i uderzyć na elektrownię atomową a potem na poważnie opuścić szuwary i wyjść na pełne morze w poszukiwaniu prawdziwej nadmuchiwanej kobiety. Niestety zaraz na początku zuchwałej operacji krokodyl odgryzł bosmanowi klatkę piersiową, a piranie kapitanowi palce na stopie i okręt stracił przez to sterowność oraz system dowodzenia. Załoga kapitana Wasyla ląduje na bezludnej wyspie, oczywiście szczęśliwa bo w błocie. Marzenia o prawdziwej nadmuchiwanej kobiecie będą musiały zaczekać do czasu aż kapitanowi odrosną palce na nodze…

Jednakże bezludna wyspa nie do końca jest bezludna…

7. Chochoł histeryzując zameldował o 70 % stratach na swoim odcinku (160 zabitych) i dostał rozkaz uspokojenia się 🙂

8. Wideo z telefonu zabitego Ukraińca. Na filmie torturują jednego ze swoich, konkretnie zagranicznego najemnika – jakiegoś przygłupa z Brazylii.

9. W Ugledarze transporter się spalił z załogą.

10. Murica. Kolejny terminator został przysłany z przyszłości. Niestety zaraz po wejściu do akcji przejechany został przez samochód…
https://www.kaotic.com/video/72b507a6_20230313113939_t

11. A tu rosyjski Terminator wchodzi do akcji. Film w bardzo dobrej jakości.

12. Interesujące osuwisko ziemi w Kolumbii.

13. Katastrofalna sytuacja Upadliny. Nawet główny ściek jęczy już oficjalnie, że straty u żydowskiego pajaca są ogromne i nieodwracalne, natomiast świeżo schwytane mięso i tak nie wojuje, bo „rzuca wszystko i ucieka” z lini frontu.
https://www.o2.pl/informacje/rzucaja-wszystko-i-uciekaja-problem-ukrainy-6876261892565792a

No cóż wyniszczona murikańska kurwa ma teraz swoje własne upadające banki i niedługo ona również straci zdolność żywienia swojego ukraińskiego bękarta.