Szybkie Wieści… 96

tank

21 marca 2023

1. Likwidacja dowódcy zagranicznych najemników w czerwcu ubiegłego roku w czasie walk w Siewierodoniecku. Zutylizowany został wówczas ówczesny szef oddziału „międzynarodowego legionu” Aleksiej Czubaszow.

To nie koniec dobrych wiadomości. Na filmie są też zagraniczni najemnicy Daniel Swift, Greg Czechmistrenko i Jordan Gatley. Wszyscy zginęli podczas walk po stronie banderowskiego reżimu. Co ciekawe, Swift i Czechmistrenko stali się ofiarami Pani Karmy, czyli „przyjaznego ognia” ukraińskiej armii.

2. Trwają intensywne szkolenia operatorów dronów. Na filmie zupełnie nowy level w tej strasznej dziedzinie – drony plus przeciwpancerna głowica z ładunkiem kumulacyjnym. Okropna sprawa nie tylko dla potencjalnych heh, Leopoldów made in germany, ale również dla nieopancerzonej w ogóle piechoty.

Bardzo interesująca będzie premiera tego czegoś na terenie Palestyny…


3. Ukrainiec, który był ranny i apelował o pomoc został porzucony w okopach przez swoich uciekających kolegów. Zmarł zanim nadeszła rosyjska pomoc. Kolejna śmierć człowieka, który ani nie chciał walczyć ani umierać…

Najlepszy komentarz spod filmu:

  • Żaden żyd nie umarł w czasie kręcenia tego filmu.

4. Trzy murikańskie banki padły w ciągu jednego tygodnia. Co zrobił murikański rząd? Nic. Co zrobiła prywatna żydowska rezerwa „federalna” – FED? Zaczęła „ratować” swoje własne upadłe banki poprzez wydruk 300 miliardów dolarków na koszt amerykańskiego podatnika, któremu je potem pożyczy do spłacenia banków na lichwiarski procent 🙂

5. Prezes ludowych Chińczyów przybył do Moskwy spotkać się z przyjacielem Putinem. Co interesujące ani prezes ani żaden z trębaczy nie miał maseczki na twarzy, natomiast dwóch niezarażonych miało… co całkiem dobrze świadczy o tym, że ci dwaj bardzo dbają o nierozprzestrzenianie wirusa.

To co jest wymowne to fakt, że nigdy nie spotkał się z Nazilenskim, ponieważ odmówił błaznowi audiencji. No i epicko zbeształ Macrona – jak szczeniaka – tego się nie zapomina. A tego, że Jarka nigdy nie widział na oczy – nawet się nie przypomina.
No ale Jarka nigdzie nie zapraszają, bo ma łupież i nawet jak założy garnitur jest w krótkich spodenkach…
Szef Chińczyków podczas wizyty w Moskwie zatrzymał się w hotelu Ukraina, żeby pokazać, że ma poczucie humoru i potrafi w troling.
A o co chodzi z tymi maseczkami to przyznam się że nie wiem, bo Szumowski raz mówił że są potrzebne a raz że nie są… podejrzewam że identyczna sytuacja jest w Chinach, które mają system rozpoznawania maseczek ale po co to też nie wiem, bo Szumowski nie wyjaśnił.
Wiem jedno – Rosja i Chiny mają rekordowe wymiany handlowe – o jakich „nasz” rząd na przychodźstwie może sobie tylko pomarzyć. Kolosalne kwoty, a ponadto wzajemne rozliczenia nie są prowadzone w dolarach tylko w walutach narodowych. Ta wizyta spowoduje pobicie kolejnego rekordu. I żaden lichwiarz na tym nawet jednego centa nie zarobi. Biden już się nerwowo miota ale jest ignorowany. Od dawna bowiem siedzi w kieszeni Chińczyków. Upadek banków w USA szczerze Rosjanom i Chińczykom zwisa, bo dzięki zbawiennym dla rosyjskiej gospodarki zachodnim sankcjom oni już od roku mają własny system finansowy, na który system zachodu nie ma absolutnie żadnego wpływu. Innymi słowy domino upadających na zachodzie banków nie pociągnie rosyjskich i chińskich, bo są niezależne od zachodniego systemu. Zachodnie sobie padną. Rotszyld padnięte tradycyjnie przejmie i znowu się ma nadzieję przy tym wzbogacić. Zobaczymy jak będzie. Kasę jak ktoś jakąś ma to jest idealny moment aby z banku wycofać, żeby nie stać w kilometrowych kolejkach po swoje pieniądze jak teraz stoją amerykańskie bezgotówkowe debile. To może jebnąć w dosłownie każdej chwili. Szczekanie i ujadanie Morawieckich jest bez znaczenia, bo oni celowo siedzą całkiem cicho – żeby ludności nie płoszyć. A poza tym to są ci którzy za czapkę śliwek lub kilka działek sprzedawali Polskę, więc nie są nawet brani pod uwagę. Jak nie mówią nic o niebezpieczeństwie należy z kasą uciekać. Jak będą mówić że jest bezpiecznie, bo fundusze gwarantują – to już będzie ostatni moment na ucieczkę z pieniędzmi. Kreml wie doskonale – jak to wynika z przemówień Putina – że ludzie mieszkający na Zachodzie nie są wrogo do Rosji nastawieni jak reprezentujące ich rządy. Kreml to wie i Kreml to ujadanie Morawieckich totalnie ignoruje. Oni po prostu robią swoje nie tracąc nawet sekundy na słuchanie zachodnich szubrawców.
Bardzo fajny filmik jest jeszcze z ich spotkania, ponieważ z tłumaczami. Można podszlifować mandaryński z rosyjskim akcentem i rosyjski z mandaryńskim.

Analiza

Kolejne kuriozum. W czasie kiedy wszyscy gadają o rozmowach pokojowych w sprawie Ukrainy, nie udało mi się znaleźć nikogo kto naprawdę chce pokoju na Ukrainie. Stanowczo nie chcą pokoju Afroamerykanie z USA ze względu na ukraińskie interesy pedofilów Bidenów. Nie chcą nawet słyszeć o pokoju marionetki z reżimu Żydleńskiego, bo „rozmowy pokojowe” zaakceptowałyby fakty dokonane czyli aneksję Krymu i czterech nowych obwodów, oraz Kreml nie chce słyszeć o pokoju, ponieważ nadal idzie do przodu jako że hen aż za Dniepr żyje ludność identyfikująca się jako Rosjanie, która trzeba od banderowców wyzwolić, żeby mogła rozmawiać w języku ojczystym i żyć wedługo rosyjskich wartości. Nasze polskie marionetki także nie chcą myśleć o pokoju marząc o wojnie z Rosją i podżegając do niej nieustannie. Szulc non stop marzy o pokonaniu Rosji przy pomocy neonazistów z wymyślonej jeszcze przez Bismarcka Ukrainy i pcha na Upadlinę ciągle jakieś Leopoldy wagi superciężkiej. To samo rząd jego jebanej mości Karola Czeciego, ponieważ jest ku wojnie naciskany w dupę przez Rotszylda jeszcze od początku operacji. I to samo rząd Emenuella pierwszego masturbowanego, którego byt zależy od wsparcia banderowców z Upadliny. Dosłownie nikt nie chce pokoju a wszyscy o pokoju rzekomo mówią. Kto więc, pytam nieśmiało, kto chce tego sławnego pokoju na Ukrainie? Jeśli nie liczyć jednej osoby Victora Orbana, dwóch ukraińskich dziewic – prostytutek oraz milionów zwykłych ludzi, nie ma dosłownie nikogo kto by chciał pokoju spośród osób ze świecznika. Nikogo.
Dlatego wojna będzie eskalować. A zdobycze Rosji będą się zwiększać.
A jako że ani milionów ludzi ani Orbana nikt nie chce słuchać – najbardziej chcących pokoju zwykłych Ukraińców morduje się setkami tysięcy w imię tylko paru szumowin, które ciągną ten konflikt mimo, iż z góry jest skazany na porażkę banderowców. Takie są moje na ten temat przemyślenia. Szkoda mi się zaczyna robić tych wiejskich Chochołów, które zamiast hodować świnie sam są zabijane w imię żydowskich interesów.
Tymczasem w Bachmucie powoli robi się piekło porównywalne jedynie ze Stalingradem. Zaciekłe szturmy Wagnera nie mają końca – jedna fala idzie za drugą. 24 godziny na dobę. Już 70 % miasta jest wyzwolone a szaleńcza obrona tego miasta jest nawet dla Ukraińców kompletnie niezrozumiała. Szacuje się, że do tych którzy już tam zginęli dojdzie jeszcze co najmniej 20 tysięcy kolejnych, których siły Wagnera zabiją zanim wyzwolą do końca te miasto. Sam Bachmut natomiast nie jest celem ostatecznym ani nawet strategicznie ważnym – to tylko twierdza na pierwszej z trzech linii obrony utworzonych jeszcze w czasie wojny domowej w Donbasie przez banderowski reżim. Za Bachmutem są jeszcze dwie ufortyfikowane linie obrony i dopiero za nimi jest otwarta droga na Kijów poprzez ukraińskie stepy.
Ukraińcy posiadają siły zdolne już tylko do jednej kontrofensywy. SIły ludzkie, bo ich parku maszynowego już dawno nie ma i są w pełni uzależnieni od jałmużny Zachodu. A ta jałmużna to po prostu przestarzały złom, który tanim kosztem Zachód pcha do utylizacji. Po jej zniszczeniu – tej ostaniej kontrofensywy jaka może nastąpić – Ukraińcy nie będą mogli się dłużej bronić bez bezpośredniego wsparcia normalnych sił NATO. Ich mobilizacja to jedna wielka klęska mimo kilkunastu fal mobilizacyjnych, bo ludzie z łapanki pozbawieni motywacji nie stanowią żadnej militarnej siły. Nafaszerowani narkotykami giną jak muchy. Rosyjska natomiast mobilizacja – była tylko jedna w dodatku częściowa – i zakończyła się pełnym sukcesem. Ponadto Rosja produkuje 30 nowoczesnych czołgów dziennie, ma nieograniczone surowce do produkcji amunicji i może sobie pozwolić na dowolnie długą wojnę. Ba, może ją przeciągać w wojnę na wyczerpanie – w której jest mistrzem świata – jak tego uczy historia. Zachód tymczasem już dziś ma problemy z produkcją amunicji ze względu na poprzerywane łańcuchy dostaw oraz na wieloletnie zaniedbania. Tam po prostu roi się od transwestytów na stołkach ministrów obrony, dla których ważniejsze są parytety zboczeńców w siłach zbrojnych zamiast kompetentnych doświadczonych żołnierzy. Kobiety z prostatą albo mężczyźni ze sztucznym cycem nigdy nie osiągną niczego na polu militarnym, bo historia nie zna ani jednego wyjątku.
Hasło TO NIE NASZA WOJNA jest najgorszym koszmarem sprzedawczyków bo obnaża ten oczywisty fakt że umieranie za garstkę żydowskich oligarchów nie leży w interesie dosłownie nikogo innego.
A więc głowy do góry. Jest dobrze a będzie lepiej niż jest. Z każdym dniem ubywa sił satanistów, które są eliminowane w sposób trwały i nieodwracalny. Po prostu fakty są takie, że jeszcze kilka, kilkanaście miesięcy i nie będą mieli KIM wprowadzać swoich chorych zamordyzmów.

6. Rosyjski Komitet Śledczy wszczął postępowanie karne przeciwko prokuratorowi i sędziom „międzynarodowego” trybunału karnego (MTK którego nie uznają takie narody jak Rosja, USA lub Chiny) którzy wcześniej wydali nielegalny nakaz aresztowania prezydenta Rosji Władimira Putina.
Są to prokurator Karim Ahmad Khan i sędziowie Tomoko Akane, Rosario Salvatore Aitala i Sergio Gerardo Ugalde Godinez.
Nadesłał Kosmaty Kris, dzięki 🙂
https://rusvesna.su/news/1679314212

Hucpa Myszek Miki się kończy, milordzie… szit caraba saka….

A ponadto Bartek też nadesłał – dzięki 🙂 – całkiem sensowny artykuł oraz sensowną analizę pod kątem prawnym na temat bezprawnego nakazu aresztowania Prezydenta Putina.
Naprawdę warto go otworzyć, kazać guglowi przetłumaczyć no i przeczytać. Sedno całej tej sprawy w jednym konkretnym tekście.
https://strategic-culture.org/news/2023/03/18/arresting-putin-or-arresting-all-out-western-public-revolt/

7. Szczepimy się. W niedzielę w trybie paniki czyli pilnym Dawid Kubacki wycofał się z zawodów w skakaniu do przodu. Żona skoczka Dawida Kubackiego trafiła nagle do szpitala z przyczyn „kardiologicznych” w stanie ciężkim no i walczy tam sobie o życie. Piękna, młoda i bardzo wysportowana, bo od 10 roku uprawiała szermierkę jakąś na szczeblu krajowym. Tylko w poniedziałek ponad 100 tysięcy ludzi na instagramie polubiło tę wiadomość! Dziś już 120 tysięcy. Szok.

Zapytałem o tę niesłychanie polubioną na instagramie sprawę wujka gugla. Wujek odparł mi natychmiast wypluwając w odpowiedzi Tweeta z maja 2021 roku: „Nasi skoczkowie m. in. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Maciej Kot już się zaszczepili, a Ty?”
Ja? – odparłem wujkowi guglowi. – Ja się nie zaszczepiłem, drogi wujku. I dlatego nie walczę o życie w szpitalu z przyczynami natury kardiologicznej – które są najczęstszym niepożądanym skutkiem ubocznym przyjęcia „szczepionki”. Przeciez pfizer i moderna ostrzegali o tych właśnie skutkach ubocznych. Przez sekundę czasu antenowego i na drugiej półkuli ale… ostrzegali. Dzięki temu jaram paczkę dziennie i nie boję się zawału.
Pierwszy z góry komentarz pod tamtym Twetem jest takiej oto treści: „Krzysztof – Ja nie będę brać udziału w eksperymencie medycznym.” I ja się z Krzysztofem całkowicie zgadzam, drogi wujku.
źródło:

Tyle w maju a w grudniu piszą, że członkowie kadry otrzymali dawkę przypominającą – przypomina sobie wujek gugiel. Po co? Po to, żeby „bezproblemowo mogli podróżować i startować – co było ważne” – dopisują.
https://sportowefakty.wp.pl/skoki-narciarskie/974766/szczepionka-dla-polskich-skoczkow-jest-komunikat-pzn

No skoro to żeby gdzieś jeździć i występować było takie ważne, dla mnie spoko. Dla mnie to też jest bezproblemowe.
Ciekawe tylko czy ten rok 2023 będzie tym rokiem, w którym przestaną wszyscy się nawzajem oszukiwać i na temat korelacji (zawałów, udarów i innych spraw kardiologicznych) ze „szczepionkami” kłamać. Bo umierać będą dalej a nawet lepiej niż w ubiegłym roku. Ciekawe ile jeszcze tragedii wywołanych medycznym faszyzmem będą w stanie oni wytrzymać i udawać, że się nic nie dzieje. Cholernie jest to dla mnie ciekawe.
Bo na razie szopka trwa, a twarz akcji „szczepimy się” – prezes ludzi skaczących do przodu – sam Adaś Małysz we własnej osobie, nadal pierdoli jak potłuczony: „Wspieramy Dawida jak możemy”
https://sportowefakty.wp.pl/skoki-narciarskie/1051250/malysz-wspiera-kubackiego-ma-od-nas-gwarancje

Ale jak Adaś? Jak konkretnie wspieracie?
„Modlimy się za niego” – odpowiada Adaś Małysz (w powyższym linku) i dodaje – „Ma od nas gwarancję, że jeżeli będzie potrzebował z naszej strony jakiejkolwiek pomocy, to natychmiast ją otrzyma. Napisałem do niego SMS-a w tej sprawie. „
A no to w porządku – jak jest gwarancja to dla mnie spoko. Bo jak jest napisany sms że Adaś modli się za niego to chociaż ja nie wiem dlaczego za niego a nie za nią ale nie wnikam w to głębiej. Pierdolę szczepanów i te ich obłędne, pokrętne zaklinanie rzeczywistości na przekór wszelkim dowodom na brak w tym logiki lub sensu jakiegoś.
Uniwersum covidianów – nooooo…. to nie jest na pewno sprawa kompatybilna z moim wszechświatem. Oni mają jakiś swój odrębny świat równoległy, gdzie obowiązują zupełnie inne prawa logiki. Tam najpierw się bierze i wstrzykuje w żony eutanazol a potem się modli o zdrowie mężów… mój prosty łeb w ogóle tego nie ogarnia.
W późnych godzinach wieczornych nawet Duda i Morawiecki zdążyli do chóru dołączyć ze słowami wsparcia dla Kubackiego. Andżeja rozumiem, no on zawsze był taki… ale Mateusz…
https://sportowefakty.wp.pl/skoki-narciarskie/1051249/prezydent-wpiera-kubackiego

Dziś mamy jutro i mamy rano i nikt z uniwersum covidian nie zdążył jeszcze wpaść ze słowami wsparcia dla Kubackiej – tej która z tego co ja się orientuję – ma problemy natury kardiologicznej dzięki którym walczy o życie w szpitalu.
Wszyscy wspierają Kubackiego. WTF? Covidianie!!! Helou!!! To żona Kubackiego walczy o życie a nie Kubacki! Co z wami?
Sam Kubacki zapewnia, że jego żona „jest w dobrych rękach” – mhmm zapewne w dokładnie tych samych, które ją tak załatwiły – tak więc finał jest nietrudny do przewidzenia… trzeba chyba będzie na Powązkach te liście jednak ogarnąć…
I tak kończąc już ten smętny przypadek, że wszyscy od samego dołu do samej góry nagle na jedną nutę wspierają Kubackiego a nie żonę Kubackiego – to jest to na swój covidiański sposób jednak w pełni zrozumiałe.
Dlaczego?
Ponieważ tylko dlatego żeby Kubacki nie drążył za mocno sprawy „szczepionek”, które zgasiły nagle jego wcześniej w pełni zdrową i sprawną żonę, oni NAPRAWDĘ zaoferują mu masę wsparcia w tym oczywiście finansowego po to, żeby sobie kupić w tej kwestii jego milczenie.
Koleś ma te swoje miliony fanów i mógłby pandemikom całkiem nieźle jako cwelebryta namieszać, gdyby tylko się odważył powiedzieć o niepotrzebnych „szczepionkach” szczerą prawdę. Szczerą do bólu.
Co zatem Kubacki z tym wszystkim zrobi?
Zobaczymy ale na głos prawdy od niego za mocno bym nie liczył… to tylko cwelebryta, który tylko chwilę jest na topie – takich najłatwiej przekupić oraz urobić – czego dowodem jest to, że pierdolony preparat aż tyle razy sam jak idiota przyjął. No bo w końcu jest ten nieszczęsny rachunek prawdopodobieństwa i z niego proste pytanie wynika: ile razy można placebo przyjąć? Raz? Najwyżej dwa, bo szanse na trzy razy są już zerowe…

8. Nawet główny ściek się zatrząsł po chamskiej wypowiedzi ambasadora we Francji że jak Upadlina upadnie Polacy będą walczyć z Rosją w obronie jakichś „wartości”, których nikt nigdy na oczy nawet w praktyce nie widział. Mówi się już otwarcie o jego dymisji. No i nie ma się co dziwić ściekowi, bo co innego pierdolić za pieniądze potoki kłamstw i lać tony śmierdzącej, probanderowskiej propagandy a zupełnie co innego… walczyć za banderowską Ukrainę. Walczyć i co się z tym wiąże – ginąć.
Wrzask, żeby ukrzyżować podżegacza wojennego trwa, bo się sypnął i PRZED WYBORAMI zdradził co Polaków czeka według planów PIS-owców PO WYBORACH – przeróbka na mięso armatnie!
https://wiadomosci.wp.pl/oby-nie-byly-to-zasiegi-artyleryjskie-burza-po-slowach-ambasadora-6878476983700256a

A ten cały wrzask i tak nie zmienia prostego faktu że: TO NIE JEST NASZA WOJNA. Rosja nie ma żadnych roszczeń w stosunku do Polski. Żadnych.
Ten ambasador jest tak głupi, że spalił ich plany. Kim on jest? Kim są oni?
Panienka z okienka. To tylko prezes banku PKO – w banku on się nauczył być ambasadorem, tak samo jak Morawiecki premierem. To wszystko są bankowe marionetki ze stajni młodych globalnych pokurwieńców od santa Klausa ze wsi Davos. Sprzedawcy marzeń, czyli kredytów. Miał być cicho ale jak to oni jest tak niewyobrażalnie głupi że się wygadał i dlatego cały zachód natychmiast się od niego odwrócił. I cały ściek nerwowo zaprzecza. Ale plany degeneratów co do Polaków już są zaplanowane. Już rok temu pisałem, że czas najwyższy żeby wojsko zamknęło granice i zwyczajnie aresztowało te świnie. Nie zrobiono tego więc oni z wojska zrobią nawóz – a przynajmniej takie mają jak widać plany. Przejebane być teraz w monie…

9. I kiedy już się wydawało, że nic głupszego niż ambasador we Francji nie istnieje, nagle rozwarły się wrota i Piekło przemówiło. Dosłownie. Ambasador Czeciej Erpe w Kijowie okazał się jeszcze głupszy od tego z Paryża. Były ambasador – koleś o diabelsko gorącym nazwisku Jan Piekło powiedział: „Nie było żadnego spotkania dotyczącego uczczenia czy świętowania powrotu Krymu do „matki Rusi”. Wizytę zorganizowano naprędce, jako rodzaj przeciwwagi do wyroku Międzynarodowego Trybunału Karnego, który uznał Putina za zbrodniarza wojennego. Łącząc te wszystkie elementy, wątpliwości, czy to był Putin, są uzasadnione” – mówi Piekło i dalej snuje jakieś pełne obłędu pierdolenie o rzekomych sobowtórach Putina, które były w Mariupolu. Kliniczny przypadek oszołoma jakiegoś… ponieważ nadal nie ma kijowskiego pajaca odwiedzającego zwykłe domy. Widok Putina ze zwykłymi mieszkańcami w odbudowanym już Mariupolu doprowadził ich do amoku…
https://wiadomosci.wp.pl/to-byl-sobowtor-putina-mozna-miec-praktycznie-pewnosc-6878453611211584a

Pojawia się naturalnie od razu rzeczowe pytanie do Jana z Piekła rodem: Jaki wyrok Jasiu? Gdzie jest ten wyrok, który uznał Putina za zbrodniarza wojennego? Gdzie jest Jasiu odpis tego wyroku, o którym pierdolisz jak potłuczony? Sygnatura? Treść? No gdzie jest wyrok, Jasiu?
Tyle w temacie porażająco ułomnej już probanderowskiej propagandy, w której sami propagandyści już się plączą bezładnie. On wie że będzie „wyrok” i na około rok wcześniej też się wygadał – ten to chyba kurwa serwisował podłogi w banku u Morawieckiego 🙂
Głupi Jasiu, który się zaprzyjaźnił z upadającym pseudoprezydentem upadającego reżimu naruszył dobra osobiste urzędującego prezydenta który się przyjaźni z prezesem Chińczyków. I coś mi się tak widzi, że wyrok to głupi Jasiu wyłapie za szkalowanie poważnego człowieka o nieposzlakowanej opinii jakim jest przecież Prezydent Putin – przez nikogo nigdzie nigdy nie skazany.

10. Alarm w Kielcach. Zderzyły się tam na skrzyżowaniu ze sobą dwa oznakowane radiowozy. Mieszkańcom radzi się szukać szybko alibi, bo nie wiadomo na kogo z mieszkańców w tej osobliwej sytuacji wypadnie rola kozła ofiarnego. Na razie trwa postępowanie wyjaśniające ale podejrzani są wszyscy mieszkańcy Kielc.
https://wiadomosci.wp.pl/kielce/ranny-policjant-po-wypadku-dwoch-radiowozow-6878577200126784a

11. Wypłynął na szerokie wody ukraiński kanał na Telegramie, któremu warto zwiększyć zasięgi. Prowadzi go grupa ukraińskich hakerów, która ujawnia wszystkie szwindle reżimu Żydleńskiego. Uporczywe przygotowania do wojny, plany ataku na Krym, prywatne dane z kompów komisarzy werbunkowych, którzy dorabiają sobie na przykład konfiskatą samochodów rzekomo na front, a które potem sprzedają prywatnie na boku. Masa informacji o prawdziwej naturze skorumpowanego kijowskiego reżimu – już od długich lat przygotowujących Ukraińców na autentyczną rzeź – tę która dzieje się obecnie. Wartościowy kanał – coś jakby ukraiński ruch oporu. Szczególnie zawzięci są na tak zwanych komisarzy werbunkowych, którzy łapią mięso armatnie i wysyłają na pewną śmierć. Pomagają ludziom przeżyć, są przeciwko tej wojnie, etc. Zupełnie inny obraz Ukraińców od lansowanego w propagandzie.
https://t.me/s/hackberegini

A tu jest ich strona internetowa – też bardzo ciekawe źródło informacji.
https://bg14.ru/

12. Chwytanie żywca w pobliżu Doniecka.

13. A tak wygląda podróż na sąd ostateczny. Zero czasu na jakąkolwiek reakcję.

14. Pedo Joe znowu miał trudną akcję ze schodami. Teraz idzie memem przez świat.

15. Jeszcze jedna pani robi w tv poszczepienny skecz na żywo. Ciekawe czy za nią też się Adaś Małysz modli?
https://t.me/WiadomosciCzasowOstatecznych/13269

A ten piłkarz ze łzami w oczach kończy karierę z powodu wady serca.
https://t.me/WiadomosciCzasowOstatecznych/13260

Ciekawe czy tą wadę wymodlił, wytrenował czy może wyszczepił, bo najważniejszego jak zwykle u nich nie powiedział?

16. Ukraiński przeciwpancerny kamikadze robi atak a w następnej sekundzie sam jest zaatakowany i ginie.

17. Inwentaryzacja powykonawcza zasadzki Wagnera na oddział ukraińskich neonazistów przypomina niekontrolowaną eksplozję w zakładach mięsnych.

18. Szokujący film jak ukraiński oddział udziela pomocy rannemu żołnierzowi z Rosji. Pierwszy raz coś takiego widzę. Czyżby wybito tam już do nogi wszystkich nacjonalistów?

19. Zmiany klimatu. Przez ukraińskie dołki przeszły niedawno bardzo silne przeciągi. Strasznie sponiewierały osiedlone w dołkach Chochołki. To musiało być chyba jakieś tornado, bo powysysało ich aż na zewnątrz…

20. Już nawet Rosjanie zauważają, że w Polsce są miliony Polaków nie popierających władzy i wzywających polityków do zaprzestania wspomagania Ukrainy oraz udzielania pomocy dla ukraińskich uchodźców. Już cały świat to widzi. Cały świat z małym wyjątkiem prezesa, który się spotyka z ciągle jednym i tym samym autobusem wyborców no i Dudusia specjalnej troski, któremu obciążenia genetyczne nie pozwalają dosłownie niczego prawidłowo zrozumieć.
https://rusvesna.su/news/1679331694

Tak trzymać. Rząd na front a urzędnicze kurwy również. Żadnych dziwnych akcji mobilizacyjnych w stylu banderowskich komisarzy chwytających ludzi w autobusach albo na ulicach w Polsce nie będzie. Moja gwarancja.
Dlaczego?
Ponieważ już istnieją doskonale wypracowane na Ukrainie kontrakcje uniemożliwiajace im łapanki. Ukraińscy Cyganie to opracowali więc już nic nie trzeba od nowa wynajdywać. Oni się w sześciu lub ośmiu poruszają więc trzyosobowy patrol komisarzy dostaje łomot na dzień dobry a potem parę kopów w ryj na dowidzenia i jest po mobilizacji. To naprawdę takie proste. A bonus jest taki, że jak żydokomisarze nie wyrobią „planu” – to sami się pakują do Donbasu w jakąś ciepłą kołdrę. Dlatego już dziś trzeba się w jakieś oddziałki organizować żeby zawsze mieć nad nimi liczebną przewagę 🙂

21. Wyśmiewane przeze mnie od samiusieńkiego początku bezsensowne z logicznego punktu widzenia „protesty” holenderskich chemików, którzy nigdy nie poszli ze szturmem na rząd tylko miesiącami nieszkodliwie ryczeli jak krowy po polach, łąkach oraz pastwiskach okazały się starannie zaplanowane i ustawione na klęskę od samego początku. Ich partia BBB (Ruch Rolników Obywateli) które „wygrała” wybory, okazuje się finansowana przez Bayera – Monsanto a na czele ma postawioną klasyczną przygrubą żydówkę. One wszystkie są jak klony z jednej i tej samej matrycy: sylwetka kręgla, czarny łeb i duże zęby jadowe. Jak Gronkowiec Walz, Marta Lempart, Justyna Socha, żona Adamowicza czy ta powiatowa Mizińska – to jest jeden i wciąż ten sam szablon – prostej jak kloc drewna kobiety bez bioder – być może oni tam mają gdzieś na Bliskim Wschodzie w podziemnych laboratoriach pfizera beczkę tych samych plemników… nieważne.
I to wyjaśnia bezcelowość i bezsens holenderskich protestów. Teraz jak już są partią polityczną śpiewka się z automatu zmieniła: są za wielkim resetem i wszystkimi innymi agendami santa Klausa.
Oto ona – gwarant przegranej sprawy holenderskich chemików – hebrajska kobita z traktora…

NETHERLANDS-PARLIAMENT-ELECTION

Party leader Caroline van der Plas of the BoerBurgerBeweging (BBB) answers journalists’ questions as he arrives in a tractor at the Binnenhof, the venue of Netherlands’ parliament, in The Hague, on March 18, 2021, the day after the parliamentary elections. – Netherlands OUT (Photo by Remko de Waal / ANP / AFP) / Netherlands OUT (Photo by REMKO DE WAAL/ANP/AFP via Getty Images)

https://www.breitbart.com/europe/2023/03/20/pro-farmer-party-wins-even-more-dutch-senators-than-expected-globalist-govt-loses-big/

Tak więc elastyczne przejście od antyglobalizmu do globalizmu nastąpi lada dzień i połowa Holendrów obudzi się z ryjem w nocniku. A mnie intuicja nie zawiodła po raz kolejny. Adres tej partii jest taki sam jak adres Monsanto: Groningerstraat 21, 7418 BX Deventer 🙂

22. Polska milicja w bojowej akcji. Stwierdzam, że z takim wyszkoleniem – jak im tylko Szymczyk nie będzie przeszkadzał – raczej obronią Polskę przed inwazją rosyjskich babć sprzedających nieopodatkowaną u Mateusza marchewkę.

22 marzec 2023

1. Do finału biegu kobiet zakwalifikował się Pedrillo – zboczeniec przebrany za kobietę. Pedrillo pokazał małym włoskim dziewczynkom jak się biega w stylu kobiecym i zdobywa rekord na 200 metrów.
https://vidmax.com/video/218626-watch-as-a-dude-pretending-to-be-a-woman-break-the-women-s-200m-record

2. W jakimś głupowatym, murikańskim programie ojciec totalnie załamał się jak zobaczył po raz pierwszy swojego syna po zmianie płci. Gostek, który to wychował i wyżywił mówi, że czuje się jakby jego syn umarł…
https://vidmax.com/video/218625-heartbreaking-father-is-blindsided-on-the-dr-phil-show-son-comes-out-as-trans-father-is-destroyed

3. Jeszcze jeden cabron pojawił się na walkach byków z pomysłem na ciekawe popołudnie. Oni tam chyba coś z deklem mają i to raczej na poważnie…

4. mRNA nie dyskryminuje. Kolejny raperek zmarł sobie nagle i młodo, aczkolwiek ponad rok się z jakimiś problemami natury zdrowotnej zmagał.
https://www.o2.pl/plotki/adek-wwa-nie-zyje-za-wczesnie-6878126791109440a

Główny nurt z raperami ma cudownie święty spokój – przedawkował i załatwione…

5. Polski najemnik Paweł Sadzikowski został zabity w lasach koło Kremennej.
https://rusvesna.su/news/1679410994

Order Stepana Bandery przechodzi zatem na worek Pawełka.
order bandery
6. Wiadomości poważne. Brukowiec Rotszylda The Economist napisał, że do strącania ukraińskich dronów Rosja używa czarnej magii. „Uprawiają czarną magię w ekranowaniu elektromagnetycznym. Mogą zagłuszać częstotliwości, manipulować GPS-em, wysłać drona na niewłaściwą wysokość, aby spadł z nieba” – piszą.

https://www.easternherald.com/2023/03/21/the-economist-russians-are-doing-black-magic-with-ukrainian-drones/

„Szit caraba sika maja saka… rubas maj as sasz mas plisssss…. rubas tika maja saka siandarabararabara la kuta ribas sika maja saka!”

7. Atak ukraińskich transporterków zakończył się katastrofą, bo tylko jeden przeżył i zbiegł z miejsca przestępstwa. Trzy plus jeden ewakuacyjny nie dały rady. Norma 70 % strat została wyrobiona z nawiązką.

8. Ciapaty Sunak z Anglii, którego plemię zabrudziło nieodwołalnie Wielką Brytanię i które na codzień gwałci się analnie, teraz chce wyposażyć banderowców w amunicję z zubożonego uranu żeby nieodwołalnie zabrudzić materiałem radioaktywnym najżyźniejszą słowiańską ziemię.
Putin powiedział, że Rosja zareaguje jeśli kolektywny zachód zacznie używać amunicji z komponentem nuklearnym. Brytyjskie świnie w odpowiedzi kłamią w żywe oczy, że radioaktywna amunicja nie jest szkodliwa.
https://rusvesna.su/news/1679415552

Jebnij im Sarmata, panie Władimir – Sarmatem by ich! Bez regulaminowego kija na mordzie i łańcucha w nozdrzu oni i tak niczego nie będą w stanie zrozumieć. To są wszystko genetyczni niewolnicy, którzy nigdy przenigdy nie byli wolni – nawet przez jedną milisekundę w całych dziejach ludzkości nie zaznali smaku prawdziwej wolności. Oni nie znają więc tego pojęcia nawet teoretycznie. A zatem trzeba im jebnąć po prostu batem przez grzbiet, żeby zaczęli prawidłowo zjawiska rozpoznawać oraz szanować innych a potem włożyć kółko do nosa i uwiązać na krótkiej smyczy. Anglosas i semita to zdziczały pomiot niewolników ze Starożytnego Egiptu, który po jego upadku poszedł w rozsypkę. Nawet ich starożytni, małpi przodkowie nigdy nie byli wolni i nie rozumieją co to jest walka o wolność. To prymitywne, brutalne bydło, które bez kagańca i bata raz że czuje się nieswojo, a dwa niczego innego i tak nie rozumie. Żeby ich oswoić i dobrze na polu cywilizacyjnym ułożyć – muszą najpierw dostać batem po ryju tuż, tuż przed przystąpieniem do właściwej nauki, żeby mogli się skupić i odbierać dalsze bodźce prawidłowo, bo inaczej zaczynają wydawać małpie odgłosy, rzucać odchodami i w końcu srać ludziom na głowy. Jak porobią tu ze dwa kolejne Czarnobyle może być za późno – więc lepiej jebnąć im Sarmatem prewencyjnie, żeby ze swoim brudem nie wychylali się gdzieś z własnej zagrody na zewnątrz w kierunku osiedli ludzkich.

9. Dwóch bandziorków chciało ukraść motorek kolesiowi. Świat nie może wyjść z podziwu jak szybko zostali odstrzeleni.

10. RaindancerAtak wieloryba – jeszcze lepszy niż durne zabawy z bykami. Po staranowaniu przez wieloryba jacht Raindancer – na foto po lewej – w 15 minut poszedł na dno Pacyfiku.

Tylko od roku 2007 naliczono 1200 ataków tego typu. Na tych samych wodach w roku 1820 zatopiony został statek wielorybniczy Essex zaatakowany przez wkurwionego kaszalota. Tamta historia nie skończyła się dla Brytyjczyków różowo, bo rozbitkowie tygodniami dryfowali na oceanie i nie obeszło się bez kanibalizmu. To właśnie tamta heca posłużyła za inspirację do napisania Moby Dicka przez Hermana Melvilla.
Tym razem z dziesięć okrętów pełnych wyposzczonych marynarzy odebrało sygnał SOS i natychmiast wyruszyło ratować pokładowe kobiety.
Kapitan, bosman i ich pokładowe laski zostały uratowane.
https://www.latitude38.com/lectronic/sailboat-sinks-rammed-by-whale-pacific/

11. Prezydent Rosji i Kitajskiego Gaspadarstwa wydali na Kremlu wspólne oświadczenie:

  • oba kraje nalegają, aby NATO ściśle przestrzegało obronnego charakteru swojej organizacji i szanowało obcą suwerenność;
  • dla rozwiązania kryzysu ukraińskiego konieczne jest niedopuszczenie do konfrontacji blokowej i podżegania do konfliktu oraz jego przejścia w fazę niekontrolowaną;
  • Federacja Rosyjska i Chiny są przeciwne narzucaniu wartości przez jedno państwo innym krajom, a także wykorzystywaniu demokracji jako pretekstu do nacisków;
  • Rosja uznaje Tajwan za integralną część ChRL i sprzeciwia się jego niepodległości w jakiejkolwiek formie;
  • zgoda na regularne przeprowadzanie wspólnych patroli na morzu, w powietrzu oraz wspólnych ćwiczeń.

Filmik w linku:
https://rusvesna.su/news/1679419337

Wszystko fajnie, ładnie, pięknie i wspaniale ale jak już mam się przypierdolić to mi się nie podoba, że nie poruszyli sprawy srovida i że asystentom każą w maseczkach zapierdalać. Te szopki są robione chyba tylko na użytek chińskiej telewizji, żeby ich tam za murem kurwica nie wzięła, że poza Chinami szmaty na ryju już się nie nosi.

12. Zmarł sobie na białaczkę milicjant z Bydgoszczy. Miał 24 lata i od dwóch zmagał się z chorobą nowotworową. Piszą, że jeszcze w grudniu 2021 koledzy z psiarni oddawali krew dla niego.
https://wiadomosci.wp.pl/nie-zyje-24-letni-policjant-zawsze-przyjazny-pomocny-i-otwarty-6878789852031808a

A tu piszą, że szczepienia służb mundurowych w kujawsko pomorskim rozpoczęły się osiem miesięcy wcześniej, w marcu 2021 razem z akcją „szczepimy się”.
https://bydgoszcz.policja.gov.pl/kb1/informacje/wiadomosci/114840,Rozpoczely-sie-szczepienia-sluzb.html

Według mnie chujowy kryptonim nadano tej akcji. Bardzo chujowy. „Akcja Znicz” brzmi lepiej i od razu kojarzy się wszystkim z milicją. Natomiast związek przyczynowo skutkowy turbonowotworów z pseudo szczepionką – no to jest sprawa dla tęgich detektywów kryminalistycznych i sądowych patologów. Naprawdę tak ciężko kurwa wziąć ampułki z trutką pod mikroskop? Żeby dodać dwa do dwóch i skumać bazę? Za wierną służbę przeciwko narodowi polskiemu uśpili go jego niepolscy panowie, którzy sypali mu karmę do miski. Ja to wiem, oni to wiedzą ale tylko ja nie udaję głupa, że nie wiadomo o co chodzi. Karma czuwa lepiej niż ORMO jak się okazuje i dla każdego sprzedawczyka ma adekwatną zapłatę. Sorry… ale już tyle razy milicja mnie w celowo zrobione przestępstwa wrabiała, że tak z automatu cieszy mnie każdy pies, który zdycha. Tam bowiem nie ma przymusowej mobilizacji – o nie – tam idą z własnej, nieprzymuszonej woli wyłącznie kurwy, które chcą bezprawnie nadużywać nad innymi władzy. Nawet się w tym celu szkolą tygodniami – więc robią to z wyrachowaniem i premedytacją. Jesli kiedyś w tej instytucji byli normalni ludzie to albo odeszli albo zostali z wewnątrz w ramach selekcji negatywnej wyrugowani. Jak na przykład dzielnicowy z polickiej komendy. Zgłosił chłop do prokuratury że psychopatyczne zjeby z polickiej komendy wywożą małolatów do lasu, tam biją i straszą bronią żeby wymusić przyznanie się do niewyjaśnionych przestępstw jakie ma milicja – bo ci młodzi już zaczęli z powodu tego robić próby samobójcze – a oni go wrobili w pobicie kobiety i napuścili na niego prokuraturę. TVP zrobiła nawet reportaż o tych polickich bandytach:

https://www.tvp.info/1076020/policyjna-piescia-zmuszali-do-zeznan

To są bandyci w milicyjnych mundurach. Męty społeczne z mojego miasta, które mnie też wrobiły i to kilka razy w celowo zrobione w tym celu przestępstwa przez ich kapusiów i innych podstawionych pokurwieńców. Na przykład: prosiak Gołębiewski miesiącami spuszczał w skradzionym mieszkaniu wodę do kanalizacji żeby mi nawytwarzać strat finansowych. Licznik się kręcił jak pojebany. W całej kamienicy we wszystkich lokalach żuzyte zostało przez 12 lat jakieś 20 metrów sześciennych wody podczas całego procesu budowy, a ten chuj miesięcznie w skradzionym mieszkaniu wylewał ponad 100 metrów do ścieków. A koszt ścieków jest razy trzy tego co kosztuje woda. Czterocyfrowe rachunki miałem za wodę. Tuszowali to milicjanci kiedy ich z dozorcą wzywałem. A potem co? Potem mnie – jak już odciąłem wodę w budynku i ludźmi z wodociągów oficjalnie i legalnie zdemontowałem fizycznie wodomierz – no to chuje mnie oskarżyli fałszywie o „nielegalne zrzucanie ścieków”. Żeby tylko za wszelką cenę koniecznie w coś wyssanego z palca znowu wrobić. Kiedy już nie było wody i Gołębiewskiego i żadnych ścieków. I do dziś – już czwarty rok – prowadzą w tym celu swoje potajemne „dochodzenie”. Ludzkość w tym samym czasie wynalazła wirusy, laptop pedo Bidena, policzyła głosy oddane na Trampka siedemnaście razy, opracowała „szczepionki”, zdebanderyzowała Ukrainę i przekopała Mierzeję Wiślaną a oni nie zdołali ustalić że Gołębiewskiego ta kurwa urzędnicza Iwona Kochman z urzędu miasta Police na pobyt stały zameldowała pod wyssanym z palca adresem i że to on kradł wodę i nielegalnie zrzucał ścieki, kiedy nielegalnie mieszkał – do dziś już czwarty rok ich śledczy kryminolodzy to „wyjaśniają”! Jeszcze z sześć lat im to zajmie myślę, bo dopiero po 10 latach jak już mają z dziesięć skrzynek sfałszowanej makulatury kierują sprawę do sądu – chyba to opiszę osobno, bo też zajebista historia z tymi ściekami.

13. Żona Kubackiego w końcu doczekała się „wsparcia”. Dziś za nią się wszyscy modlą a nie za jej męża. Dobra zmiana. Nie chcę krakać ale pamiętam przecież jak się cała Tajlandia modliła za tajlandzką królewnę. Do czasu aż zmarła. Królewski tata królewny obiecał – jeszcze jak po zastrzykach dostała zapaści i śpiączek – powiedzieć całą prawdę o zabójczych „szczepionkach” i do dziś niczego nie powiedział. Taki to tata. Martę Kubacką przenieśli do najlepszej kliniki ale co się dzieje nie wiadomo konkretnie. Bredzą że serce jej przestało bić rytmicznie a z tego co wiem to chodzi o to że albo ma dziurę w sercu po szprycy na covida albo ze dwa kilogramy zakrzepów w przedsionkach, osierdziach i żyłach. Jedno jest tylko niezbite i pewne – jeszcze ani jeden człowiek na planecie Ziemia – okaleczony przez szprycę na covida – nie odzyskał zdrowia. Ani jeden nie wyzdrowiał. Bardzo wielu napisało że źle się czuje i to był ich ostatni wpis jaki zrobili.
Tymczasem innych sportowców mRNA nie dyskryminuje. Wrocław pożegnał właśnie specjalistę od rzutu dzidą…
https://www.o2.pl/informacje/nie-zyje-zbigniew-suprun-byles-nauczycielem-trenerem-przyjacielem-6878940784421696a

… oraz kolejną już modelkę z TikToków….
https://parenting.pl/nie-zyje-30-letnia-gwiazda-tiktoka-osierocila-dwoje-dzieci

Tacy ładni i bardzo zdrowi ludzie chorują i znikają z pola widzenia a chory, krzywomordy ryj, który ze zgrają chorych stuletnich grzybów za to odpowiada, non stop działa na szkodę ludzkości…
Heh, żaden nawet niezależny dziennikarz nie zapytał tych Adasiów Małyszów i innych Pazurów jak ich samopoczucie po tych „szczepionkowych” szprycach, które stręczyli za garść srebrników. Nie mając bladego pojęcia nawet o medycynie! Heh, no tak było – jakiś aktorzyna, śpiewak albo prosty chłop po szkole dekarskiej – rekomendowali frajerom eksperymentalne preparaty medyczne z minami jakby to oni je wynaleźli i gruntownie przebadali. Kubacki powinien zapytać o to myślę kiedyś Małysza w ramach akcji: „wszystko wspólne, publiczne i ogólne.”

14. Operacja sklejania rannego prawie dobiegła już końca kiedy nagle… zabrakło taśmy klejącej.

15. Udany szturm na ukraińskie dołki.

16. Chochoł z chochołkiem na głowie prezentuje swojego banderomobila.

Oj, ta debanderyzacja jeszcze potrwa dłuższą chwilę…

17. Inny opowiada jak spodziewali się że jak urządzą zasadzkę to na ich widok Rosjanie uciekną. Plany były grube ale to oni wpadli w zasadzkę i ich hetmanowi ręce urwało i to oni musieli uciekać…

18. Murica. Te systematyczne wycieki dziwnych substancji rodzą coraz dziwniejszych dziwaków. Dziś wystąpi przed państwem Kung Fu Karl, który jest niebezpieczny…

https://vidmaxviral.com/video/218077-kung-fu-karl-is-a-bad-man-look-at-these-masterful-moves-expert-level-badassary

19. Tak wygląda piekielne świniobicie w oblężonym Bachmucie. Co sekundę coś przybywa od strony Wagnera. Non stop. 24 godziny na dobę.

20. Świnia Chochoł kolejny odcinek.

21. Meksykański program kosmiczny. Start lądownika z platformy do ujeżdżania byka zakończył się pełnym sukcesem.
https://vidmaxviral.com/video/218080-not-to-be-outdone-by-elon-musk-mexico-launches-its-own-spacex-program

22. Flota Czarnomorska odparła rano atak na Sewastopol przeprowadzony przez kijowskiego błazna przy pomocy dronów morskich.
https://rusvesna.su/news/1679462940

23. Całą noc trwały w Paryżu obrady wyborców z grupą roboczą rządu żeby przedyskutować najistotniejsze punkty nowej reformy emerytalnej. Podkomisja rządowa do spraw ściągania haraczu na rzecz namnażających się murzynów zaproponowała wydłużenie wieku emerytalnego o dwa lata aby uzyskać niezbędne do tego środki, natomiast klasa pracująca na murzynów, ma zupełnie inny pogląd na tę wrażliwą społecznie kwestię. Niezależni obserwatorzy spodziewają się wypracowania kompromisu w przyszłym tygodniu kiedy już się dopali Paryż albo chociaż dzielnica rządowa.

24. Afryka. W Nigeryjskim sądzie najwyższym zakończył się kolejny głośny proces o kradzież opony i rzucanie czarów.

25. Na linii frontu pani gospodyni wyszła ogarnąć podwórko przed swoim blokiem w Ugledarze. Wojna wojną ale wiosenne porządki nie mogą dłużej już czekać bo zakłócą grafik jaki ma pani gospodyni. Wszyscy bojownicy zamarli w przerażeniu, no bo w końcu kto chciałby oberwać w ryj mokrą ścierką w pierwszy dzień wiosny?

26. Wiadomości duszpasterskie.

corki lota

Kiedy tak się człowiek zastanowi jaki konkretnie jest problem z tą fałszywą religią to aż po oczach bije jej uderzające podobieństwo do fałszywej pandemi.
Proszę tylko takie proste sprawy sobie skorelować: podczas plandemi całe hordy medycznych dyletantów – polityków, cwelebrytów, kasjerek sklepowych, parkingowych cieciów i religijnych kacyków – gorliwie zapewniały że są szczepionki i że one są bezpieczne i skuteczne. A jednocześnie całe stada prawdziwych lekarzy w tym również ci którzy powynajdywali owe „szczepionki” – gorąco ludzi ostrzegali że to jest niebezpieczne i nieskuteczne. Że to okalecza trwale i zabija.
Wszyscy wiemy doskonale że tak właśnie było.
Dokładnie to samo jest z religią. Hordy absolutnie niekompetentnych dyletantów, którzy nie mają żadnej wiedzy w temacie, ponieważ nigdy żadnego Jezusa na oczy nie widzieli i nigdy z żadnym Jezusem nie rozmawiali, z uporem maniaka zapewniają że Jezus jest dobry i miłosierny, tak samo jego matka. I że kurwa wszystkich zbawi. A tymczasem jak się zajrzy do ich książeczek świętych to stoi tam czarno na białym że jest zupełnie z tym Jezusem odwrotnie. Że on sam czyli Jezus mówi że nie jest miłosierny. Że nie jest po to żeby był pokój, miłość i takie sprawy jak zbawienie, ale że przybył po to aby skłócić matkę z córką, syna z ojcem. I żeby siać niezgodę oraz nienawiść. I dodaje że ten kto w sercu ma miłość zamiast nienawiści nie może być jego uczniem.
Ten który daje wiarę oszołomom i naganiaczom zamiast samodzielnie zdobyć wiedzę na temat religii – ten kończy identycznie jak ci którzy dali wiarę sklepowym cieciom o „bezpiecznym i skutecznym” programie szczepień.
Naganiacze wciskają frajerom brednie, że Maryja była dziewicą a w książce naganiaczy – jest zupełnie inna historyjka – że urodziła i że te pozamałżeńskie dziecko przyprowadziła mężowi ze stajni. Fałsz tego co się o religi mówi w porównaiu z prawdą jaka jest w ich świętych ksiegach jest uderzająco podobny do całego fałszu z czasów plandemi. To wręcz idealna kopia.
Plandemicy oszukiwali ludzi dla pieniędzy. Religijni maniacy również. Obie sprawy są do bólu identyczne i przeprowadzane w identyczny sposób. Obydwie sprawy posiadają żydowski rodowód i żydowskie organizacje przestępcze o charakterze mafijnym – których jedynym zadaniem jest wymyślanie fikcyjnych zagrożeń żeby wcisnąć swój toksyczny żydowski produkt: zabójczą dla ciała szprycę lub zabójczą dla mózgu pseudoreligię. Dla pieniędzy żydowskie organizacje mafijne to robią. Dla pieniędzy. Mówią że kto nie weźmie szprycy umrze – a to nieprawda. I mówią że kto się nie nawróci pójdzie do piekła – a to też nieprawda bo jest dokładnie na odwrót. Ten kto się zaszczepi umrze ponieważ straci zdrowie i ten kto się nawróci pójdzie do piekła, ponieważ złym demonom odda swoją duszę.

27. Koleś tak bardzo ucieszył się, że w loterii na covida wygrał elektryczną hulajnogę, że matrix musiał mu włączyć pauzę, żeby ze szczęścia nie umarł.

23 marzec 2023

1. Ukraińskie cielaki biją polskie dzieci w szkołach. Bardzo wysoki wskaźnik zdolności bojowej stwierdzam u nich.
https://t.me/ukraina_ru/138727?single

Już najwyższy czas zatem żeby klaun obniżył do 12 lat wiek poborowy i zmobilizował to rwące się do walki gówno oraz ukarał za uchylanie się od służby dla sławnej Ukrainy.

2. Chyży Rój – który nawet jak myśli to sepleni – obraża pokojowych Polaków, wyzywając od ruskich trolli i nie próżnuje w szkodzeniu Polsce. Ta ruda świnia, która jest bodajże agentem o nazwie Oskar, pracującym oczywiście jako piesek kanapowy dla dla Makrelowego szkopa usiłował Ślązaków buntować do wytworzenia „autonomii śląskiej” i do walki z Rosją. Jak oni wszyscy jest totalnym zerem – to nie jakiś „król Europy” tylko życiowy i logopedyczny nieudacznik, który w prawdziwym życiu zajmował się ocieplaniem budynków – zanim tę miernotę wyłowiono z szamba do szkodzenia Polsce i popchnięto na świeczniki.
Wszelkiego rodzaju autonomie to tylko „dziel i rządź” a dowodem na to jest smętny i tragiczny los tak zwanej Autonomii Palestyńskiej. Taki sam los rudej świni marzy się zgotować dla Ślązaków!
Tylko w jedności siła i dlatego rude świnie chcą sztucznie wytworzyć podziały i rozerwać Polskę na kawałki. Autonomia Śląska ma tylko jeden cel: oderwać złoża węgla od Polski i sprawić że za miskę ryżu dla ogłupionych Ślązaków, całe te bogactwo ukradnie Niemiec.
Poza tym żeby Polskę oczyścić z Polaków – w tym także ze Ślązaków – planują zrobić z nas mięso armatnie wzorem mięsa z Upadliny.
Sepleniący folksdojcz został przyłapany na tym na żywo a jego szkodliwy spęd został przez patriotów zniszczony. Filmik z rudym szkodliwym skurwysynem nadesłała Aga, dzięki 🙂

3. Medyczna, skorumpowana covidowa mafia usiłowała pozbawić prawa do wykonywania zawodu 19 prawdziwych lekarzy w jednym ze swoich oszczerczych postępowań. Jak zwykle bez żadnych dowodów tylko na podstawie fałszywego oskarżenia. W sumie naczelny rabin… przepraszam naczelny rzecznik chciał wykończyć w ten sposób aż 119 lekarzy. Sprawę tego bezprawia w porę nagłośniono i spaliła na panewce – upadła i została utrącona na szczeblu sądowym. Naczelny rabin, przepraszam naczelny rzecznik został ze swoją szczujnią na szczaw odesłany…
Nadesłał Czereśnia, dzieki 🙂
https://tarnogorski.info/proces-19-lekarzy-wstrzymany-na-sali-byl-obserwator-zaczeto-liczyc-sie-z-prawem/

No cóż, nadzwyczajna kasta nie jest żadnym nadzwyczajnym wyjątkiem jak się okazuje, bo w praktyce też sporo sędziów i prokuratorów od „szczepionek” padło. W Ameryce, na którą szczególnie mocno mafia medyczna się zawzięła, bywały okresy że trzech sędziów tygodniowo umierało. Tak więc teraz są już w Stanach Zjednoczonych takie stany, w których zabroniono szczepień nRNA i skryminalizowano propagandę maseczkowo szczepionkową wpisując ją do karnych kodeksów.

4. Maria Zacharowa się ładnie ubrała. Coś mówiła o brytyjskim zagrożeniu i inicjatywach chińskich ale nie mogłem się skupić bo jej ubranko ciągle rozpraszało. Wyglądała jak prezent pod choinką czekający na rozpakowanie 🙂

5. Rabuś biżuterii spotyka się z Karmą. Świat znowu nie może się nadziwić jak szybko został odstrzelony.

6. Żydleński zabrał ze sobą woreczek medali i odwiedził mięso armatnie czekające na przetworzenie w jakimś hangarze na terenie Bachmuta. Jak tylko udekorował mięso oddalił się w bezpieczne miejsce.
Filmik w linku.
https://rusvesna.su/news/1679484532

No coż… do smutnej tradycji należy już że miejsca które odwiedził pajac, kilka dni później odwiedzają ludzie Wagnera. Myślę, że nie będziemy za długo czekać żeby się dowiedzieć gdzie dokładnie znajduje się hangar mięsny odwiedzony przez komika z Kijowa…

7. Snajperzy z Wagnera musieli aż kilka nabojów zmarnować, żeby harmiderek w miłosnym grajdołku Chochołków na dobre uspokoić.

8. W najbardziej popierdolonym kraju świata, najbardziej popierdoleni mieszkańcy świata, mają bardzo dużo radości kiedy ich własny pocisk przeciwlotniczy S 300 wlatuje w ich własny cywilny wieżowiec w Zaporożu.  W głównym ścieku krąży wersja bez tych śmiechów – okrojona – a oto wersja pełna 🙂

Oczywiście to wina Putina, ponieważ nie zrobił im nalotu dywanowego, który powinien już dawno wykonać, żeby zlikwidować te najbardziej popierdolone miejsce na Ziemi.

9. Pełzający Chochoł cierpi na brak narkotyków i desperacko błaga drona o leki. Dostał natychmiast silny środek na uspokojenie…
Na drugim wideo jest bowiem pokazane jak Ukraińcy traktują rannych.

10. Kolejny rzekomy dramat u kolejnego skoczka do przodu. Maciej Kot, który niestety, to chyba dobre określenie, nie wyskoczył z drugiej ligi, w ramach „wszystko wspólne, publiczne i ogólne” trochę pojęczał pod adresem sponsora, który po fatalnym sezonie chuj na niego położył. Ale co ciekawe wygadał się przy okazji tych jęków na temat tego co dla skoczka do przodu jest w życiu najważniejsze. Żadna to sensacja ale liczy się jako formalne potwierdzenie: „Mam już informację od aktualnego sponsora, że po sezonie nie przedłuży ze mną umowy. Dla każdego sportowca, a zwłaszcza gdy jest się głową rodziny i ma się żonę oraz dziecko, stabilność finansowa jest bardzo ważna i pozwala zachować komfort psychiczny.”
https://sportowefakty.wp.pl/skoki-narciarskie/1051330/maciej-kot-szczerze-o-swojej-sytuacji-nie-mam-takiego-komfortu

No i to tyle w temacie. Dla kasy zrobią wszystko nawet przecież jako eksperci wzięli eksperymentalne preparaty. A jako, że preparaty nie dają komfortu psychicznego trzeba będzie ZA-PIER-DA-LAĆ. Tak jak kurwa cały naród. Maciej Kot końcówkę pucharu świata w skakaniu do przodu obejrzy sobie komfortowo jako kibic, a potem pójdzie do roboty do czasu aż padnie na zawał będzie zwyczajnie zapierdalał – no i gdzie tutaj jest dramat?

11. ZacharowaMaria Zacharowa przybrała się w kwiatki i skrytykowała polskie media za brak obiektywności i niekompetencję.

„Polskie media nadal prowadzą antyrosyjską fałszywą kampanię mającą na celu oczernianie wizerunku Rosji i dezinformację ludności Polski o przebiegu i celach specjalnej operacji wojskowej.” – powiedziała.

Na szczęście mówiła o głównym ścieku a nie mediach niezależnych.
https://kobieta.wp.pl/rzeczniczka-rosyjskiej-dyplomacji-atakuje-polskie-media-prowadza-antyrosyjska-falszywa-kampanie-6879226408831776a

No no ładne kwiatki 🙂 Jej ubiory 300 procentowej kobiety do szału muszą doprowadzać zachodnie kurwy niemal zawsze pozujące na przedsiębiorców pogrzebowych.

12. Tymczasem tytuł Kobiety Roku magazynu USA Today otrzymał zboczeniec przebrany za kobietę.
https://www.rt.com/news/573419-transgender-woman-leigh-finke/

13. W końcu nastąpił długo oczekiwany rewanż za wybuchowy granatnik podarowany przez terrorystyczny reżim ukraiński dla stróża porządku publicznego Szymczaka. Na Ukrainie eksplodował polski czołg podarowany im w prezencie przez przebiegłego i mściwego Dudę.

Brawa dla Andżeja. Wielkie brawa! Niech mają nazistowscy skurwiele i wiedzą żeby z Polską nigdy więcej nie zadzierać. Wnoszę do prezesa spółki Poland Republic Of, o udekorowanie Andżeja „Mściciela” Dudy – który nie jest debilem – Orderem Kaczora Białego – pod honorową asystą polskiej zaatakowanej przez neonazistów policji.
policja
14. Stan Georgia dołącza do listy stanów zakazujących operacji zmiany płci u dzieci.

https://thepostmillennial.com/breaking-georgia-legislature-bans-child-sex-changes?

Od teraz można pozywać satanistycznych „lekarzy” przepisujących dzieciom hormony płciowe lub nakłaniających do zmiany płci.
Te skurwysyństwo jest bajecznie proste do zrozumienia. Skorumpowana jeszcze w czasach plandemii tak zwana służba zdrowia obecnie także otrzymuje niewyobrażalne środki finansowe za promowanie satanistycznej agendy i czynnego brania w niej udziału. Na jednej operacji zmiany płci dokonujący jej mengelowiec zarabia średnio od 25 do 50 tysięcy dolarów.
W Ameryce Południowej natomiast też to jest na szczeblu rządowym wspierane ale nie na szczeblu społecznym. Na szczeblu społecznym nie jest to w ogóle akceptowane i w miarę narastania namolnej satanistycznej propagandy i na tym polu działania się radykalizują. Kiedyś śmiano się z transwestytów, bo byli niegroźni i śmieszni. Obecnie, kiedy włażą do szkół i namolnie wyciągają swoje zboczone łapy w stronę dzieci, transwestyci w Ameryce Południowej są już masowo… ćwiartowani. Nie będę wrzucał filmików bo są za mocne nawet na mojego bloga. Musicie sami poszukać albo uwierzyć na słowo. Tylko garstka satanistycznych pojebów lansuje te gówno – zdrowi ludzie których jest olbrzymia większość nie i dlatego ta agenda wkrótce tak samo jak covidowa hucpa runie. A wówczas zboczeńcy staną oko z rozwścieczonymi masami.
Jestem tego pewny, bo widzę w jak błyskawicznym tempie trendy i narracje się w obecnych czasach nagle odwracają. Żyjemy w tak ciekawych czasach, że będziemy mieli zaszczyt na własne oczy zobaczyć jak łeb tego satanistycznego systemu razem ze wszystkimi mackami będzie odrywany. Lichwa zdycha i nic już tego procesu nie powstrzyma.
misio
15. Stany Zjednoczone Afroameryki. Czarnuchy od małego uczą się współżycia w stadzie.

Żydowska propaganda non stop 24/7 pompuje w nich poczucie rzekomej krzywdy ze strony białych, pieniędzmi i bezkarnością za zdziczałe akcje i napady oraz zwodzi nadzieją na gigantyczne odszkodowania za rzekome krzywdy ze strony białych. To się oczywiście niedługo zakończy wojną domową na tle rasowym i żydzi mają nadzieję po prostu tą wojną przykryć covidowe zgony, które już nadeszły gigantyczną falą i nadal będą nadchodzić. W USA na Putina nie da się zrzucić covidowych ofiar no więc wykorzystuje się jak sama nazwa wskazuje murzynów do czarnej roboty.

16. Materiał ze zniszczenia dronów wodnych pajaca w Sewastopolu oraz dwie miłe panie, które tego dokonały. Kiedy były na stanowisku obserwacyjnym zniszczyły karabinami maszynowymi wszystkie trzy drony klauna jakie do portu zmierzały.

17. Uganda dołącza do krajów gdzie za aktywność LGBTHIV będzie kara śmierci i dożywocie. Efekt szczytu jaki się odbył z udziałem Putina.

18. Kolejny kierowca Lamparta ochotniczo zgłosił się na służbę w sławnej Ukrainie.

19. Syn arabskiej nałożnicy, królowej ludzkich jąder, luźnej w kroku ksienżnej Dajany – małowłosy Łyliam – odwiedził bazę wojskową brytyjskich zwierząt z NATO gdzieś pod Rzeszowem. Przybrał lisi wyraz twarzy i zacierał chytrze łapki. Rada miasta nadała mu natychmiast honorowe obywatelstwo izby wytrzeźwień natomiast Łyliam podziękował wszystkim żołnierzom za to, że podzielili się z nim spermą. Jego brat Brudny Harry nie przyjechał, bo się okazało że nie do końca jest jego bratem. Dajana zrobiła go z nadwornym koniuszym, który dokonał inseminacji a nie Karolem Ogromnorękim, a poza tym w Rzeszowie nie ma stadniny koni, żeby mu nadać honorowe obywatelstwo. Dlatego Brudny Harry nie przyjechał lecz został w murzyńskim gettcie.

Na zakończenie wizyty Łyliam obciągnął wszystkim żołnierzom i powrócił do swojej nory. Obserwatorzy w światowych mediach podziwiają go za strój, bo nie często Łyliam występuje publicznie w płaszczu i stringach swojej żony. O tej wizycie zostanie napisana książka pod tytułem Jak Łyliam Szukał Włosów Na Przeszczep W Rzeszowie Między Zębami. Na pewno będzie tam odważny wątek jak jego tata zabił jego mamę oraz jak jego mama zrobiła mu w stajni rudego brata.
Oczywiście cały jego kraj jest zalany czarnuchami ale proszę zauważyć, że w jego brudnych wojnach walczą sami biali. Czy ktoś kiedyś widział czarnucha w tej czerwonej gwardii z futrzanymi czapkami? No właśnie. Te krulewskie pojeby w czasie I wojny światowej wymordowali większość najzdrowszej białej populacji na Wyspach podając meldunki Niemcom kiedy będą na okopy szły brytyjskie ataki. Cała jego parszywa rodzina to są Niemcy przecież a nie Brytyjczycy. Pół Niemcy pół żydzi jeśli chodzi o ścisłość. Po Niemcach mają podłość a po żydach obrzezane fiuty.
Oczywiście ta kurwa nie przybyła z drętwą gadką, lecz przywiozła amunicję radioaktywną dla swoich terrorystów.
Oto co Prezydent Łukaszenka powiedział o tej amunicji – w zasadzie rzekł że odpowiedź Rosji na to gówno będzie natychmiastowa i… ocień straszna. No i ma rację, bo tych podżegaczy tak czy siak trzeba wymazać – inaczej Ziemia nigdy nie zazna spokoju.

20. Świniobicie w Bachmucie. Edycja nocna, w której widać, że na jeden pocisk ukraiński leci w odpowiedzi kilkadziesiąt od Wagnera.

21. U Kubackiej bez zmian. Żyje i ma się niedobrze. To chyba dobrze. W sieci trwa tak zwany „szturm modlitewny”, cokolwiek to określenie oznacza. Wszystko w ramach akcji ” wszystko wspólne, publiczne i ogólne.” Lekarze walczą, z całych sił czyli tlen w Kubacką pompują, wierni się modlą również z całych sił wydalając dwutlenek no i sytuacja wygląda raczej na opanowaną, ponieważ pod żadną skocznią nie gromadzą się jeszcze tłumy wiernych ze szpadlami. Nadal nie wiadomo jak od strony technicznej odbędą się skoki w następnym sezonie, ponieważ sprzedawcy pamiątek oraz synoptycy przewidują w przyszłym roku mnóstwo zniczy i wiązanek zalegających wokół skoczni co może utrudniać zawodnikom rozbieg.
https://wmeritum.pl/marta-kubacka-akcja-internecie/395729

22. PIS prężnie działa w kraju i na arenie międzynarodowej w związku ze zbliżającymi się wyborami. W grudniu partia Jarosława Kaczyńskiego oddelegowała Jacka Kurskiego do Waszyngtonu żeby miał oko na sprawy banku światowego. W pierwszym kwartale upadły już trzy banki ale to nie jest ostatnie słowo Jacka Kurskiego.
W kraju natomiast PIS sporządził portrety pamięciowe i pod hasłem Arestato Santo Subito wystosował petycję do międzynarodowego trybunału karnego o nakaz aresztowania Jana Pawła Drugiego, który zdemaskował powszechną pedofilię u sług narodu ukraińskiego.

pis

Tłumy zaniepokojonych obywateli popierające inicjatywę Jarka przybyły na spotkanie z prezesem.
pis2

24 marzec 2023

1. Nielegalne porwanie i pozbawienie wolności na podstawie sfałszowanych wyroków przez pisowską mafię Zbyszka Stonogi.
Nadesłał Mały Książę, dzięki 🙂

No tak, to przecież odbyło się zupełnie tak samo jak na polecenie Jarosława Kaczyńskiego dla dyspozycyjnej prokuratury, uwięzienie kompletnie niewinnego Tomka Komendę na blisko 20 lat więzienia. Nowością jest wehikuł czasu który pozwala wysokim swądom wydać wyrok na dwa tygodnie przed nakazem aresztowania.

2. Schizoidalny obłęd związany z samookaleczeniem Marty Kubackiej nabiera rozpędu w necie. To ostatnia prosta więc szał nabiera prędkości w miarę zbliżania się do progu. Obserwuję tak sobie to wydarzenie i własnym oczom nie wierzę. Szczepanów już bowiem miliony padły no ale TEN przypadek jest całkowicie od innych odmienny. Absurd tej groteskowej sytuacji bije już bowiem kolejne rekordy ilości absurdów zgromadzonych w jednej w sumie nieważnej sprawie.

  • „Ludzie bardzo się przejęli. Wszyscy się modlą za jego rodzinę – mówiła dziennikarzom pani Grażyna, która prowadzi sklep obok miejscowości gdzie mieszka rodzina skoczka Dawid Kubackiego.” (pisownia oryginalna)

https://wiadomosci.wp.pl/sasiedzi-wspieraja-kubackich-opowiedzieli-co-przezywa-rodzina-skoczka-6879467572034368a

Pani Grażyna to jeszcze nic, bo inne żony innych skoczków do przodu apelują o oddawanie krwi. Nawet krew hieny się nadaje informują – normalnie szok.
https://wiadomosci.wp.pl/wazny-apel-ewy-bilan-stoch-wspomniala-o-sytuacji-kubackich-6879525168790336a

To tylko mały przykład tej dalekiej od normalności wytwórczości. Obawiam się, że jeszcze trochę i skaczące wampiry będą prosić o adrenochrom…
Cały ściek wyje bowiem pod niebiosa o udzielenie Kubackiej wsparcia – tak jakby ludzie nie mieli nic lepszego do roboty – pompując tę fałszywą od a do z groteskę do niewyobrażalnych rozmiarów – a jednocześnie apeluje o uszanowanie jej prywatności. To pokazuje najlepiej hienoidalność głównego ścieku. I tu od razu rodzi się proste pytanie: to po kiego grzyba Marta Kubacka „publicznie, wspólnie i ogólnie” lansowała samookaleczenie pseudoszczepionką? Po kiego grzyba Kubacki snuł publiczne lamenty i wzywał na pomoc rozmodlone zastępy? Kubacka mogła przecież zrobić ten eksperyment medyczny na sobie skromnie i prywatnie.
https://wmeritum.pl/marta-kubacka-akcja-internecie/395729

Gdzie byliście dziennikarskie hieny kiedy „szczepionka” od pierwszego dnia wstrzykiwania zabijała Tiffany Dover? Gdybyście ludzi ostrzegali czyli robili swoją robotę Kubaccy i inni zapewne by tego syfu nawet nie wzięli.
Odpowiedzi na wszystkie obłędy zawarte w tej absurdalnej hecy nadal są proste jak sznurek i łatwe do wyrażenia. Do lansowania i propagowania pseudo „szczepionek” ci wszyscy Kubaccy byli medycznej mafii bardzo potrzebni, no więc zostali bezwzględnie użyci jako narzędzia proste: młot, cep, dźwignia. Za śmieciowe pieniądze lub jeszcze bardziej śmieciowe paszporty covidioty.
Natomiast kiedy Pani Karma już w te bagno z wrodzonym wdziękiem wkroczyła, medyczna mafia nagle – tak w trybie natychmiast – już nie potrzebuje Kubackich w ogóle. Mafia się błyskawicznie z pola widzenia ulotniła.
To zwykli ludzie mają teraz wspierać Kubacką a nie moderny oraz pfizery. Żaden pfizer i żadna moderna dziwnym trafem o Kubacką się nie modli, bo jak znam życie oni teraz rączki z radości zacierają aż dym wypełnia synagogi.
Natomiast Kubaccy, którzy na „szczepionkach” chcieli sobie dorobić muszą się chyba trochę teraz nieswojo czuć z myślą, że to na nich ktoś na „szczepionkach” się dorobił. Jakie to karmiczne, mhmmm…
Bolesna i brutalna prawda nadal jest taka jaka zawsze była: że cały glówny ściek w dalszym ciagu nie robi tego co ma obowiązek robić: pozadawać proste pytania i ogłosić samookaleczenie Kubackiej „szczepionką” i jeśli Kubacka przeżyje zrobić słuszną nagonkę na pfizery, żeby to one Kubackiej udzieliły wsparcia czyli wypłaciły realne odszkodowanie a nie niewinni ludzie dawali jej bezskuteczne i daremne modły.
Tutaj żadne kurwa modły nikomu w niczym nie pomogą, ponieważ i tajlandzką i angielską królewnę „szczepionka” – pomimo modłów – wykończyła. Kubackiej jedynie PRAWDA może pomóc a nie dalsze pogrążanie się w KŁAMSTWACH. Przecież Pani Karma jeszcze jej nie zabiła – widocznie dała jej ostatnią szansę – i tylko od samej Kubackiej teraz zależy – czy zechce z tej ostatniej szansy skorzystać i podzielić się z fanami PRAWDĄ na temat „szczepionek”.
Dylemat, nieprawdaż? Prawdaż, a mętlik we łbie Kubackiego musi być obecnie daleko poza skalą Olsena – ponieważ ludzie mu w komentarzach to tu to tam jednak prawdę piszą. On wie doskonale co jest grane i co jest przyczyną.
Wolny wybór, państwo Kubaccy. Każdy ma wolną wolę. Zawsze tak było. Pokazowe poklepy Adasia Małysza i reszty zrobionych w chuja skoczków do przodu, jak sama nazwa wskazuje chuja tutaj pomogą.
Z tej całej hecy tylko jeszcze jedno mnie interesuje – czy dla mamony lub paszportu covidioty Kubaccy swoje niewinne dzieci też mengelowską szprycą okaleczyli? Oto jest pytanie! Dla Pani Karmy myślę, też jest to sprawa zasadnicza. Reszta jest już i tak bez żadnego znaczenia…
A jak się ta cała heca zakończy?
Gdyby ktoś był ciekaw mojej opini to tak się toto zakończy:
Jako że kraina skoczków do przodu jest taka betonowo kościelno niereformowalna, cała w kapliczkach, papieżach, świątkach i innych kościółkach, to raczej na pewno w intencji Marty Kubackiej, poczołga się stamtąd pielgrzymka do Watykanu, żeby postawić świeczkę grubą jak słoniowa noga i odpalić garść bolesnych dla kolan różańców. Możliwe, że pojadą rozśpiewanym i rozpitym autobusem zasilanym opłatkami oraz opatrznością a nie hamulcami i znowu spadną po drodze w przepaść. Modły będą płynąć dopóki na Marcie Kubackiej będzie można na świeczkach i medalikach cokolwiek zarobić, a jak się ludzie zorientują, że to niczego nie daje, zagrzmią z kurii niebiańskie grzmoty zachęcające wiernych do dawki przypominającej zdrowasiek no i zabawa potrwa dopóki Kubacka nie wyzionie ducha. Nie będzie żadnego słowa prawdy w tym przypadku i nie będzie żadnej litości ze strony Pani Karmy. Tak się to według mnie zakończy i po kilku miesiącach nikt już o tym nawet nie będzie pamiętał, ponieważ będą miliony następnych szczepanów.

3. Film z telefonu Chochołka, który miał niebywałe szczęście jakoś ominąć drony i Terminatory i przedostać się do niewoli. Z jego batalionu w sile 475 ludzi, jaki wbił w lasy pod Kremenną, wyszło żywych zaledwie dwudziestu ludzi. Dziesięć razy mniej niż wychodzi żywo z lasów Amazonii.

Dokładnie taki sam los szykuje PO i PIS Polakom jak to wynika z przecieków z obydwu sitw – warto tę wiedzę przyswoić przed wyborami. Inną wiedzę jaką należy przyswoić to ta, że Tusk miał dziadka z Wehrmachtu a Kaczyński miał przodków żydowskich i ukraińskich i nie ma w związku z tym pewności czy to on bardziej nienawidzi Polski i Polaków czy jednak Tusk.
Jeszcze nie ma zamordyzmu jak na Ukrainie, gdzie zdelegalizowano wszystko prócz żydowskiego pajaca a całą resztę powywożono do lasu i zwyczajnie zabito. Jeszcze jest krótkie okno możliwości, żeby się Polacy skrzyknęli i te bandy rozpędzili, zanim te bandy wyślą na śmierć gdzieś za granicą polskie wojsko a zaraz potem wezmą się w kraju za bezbronnych cywilów. Za parę miesięcy może już być za późno a zakłamana żydopropaganda już się postara o to żeby mordowanym Polakom przykleić łatkę zbrodniarzy i sprawić że nawet pies z kulawą nogą nie przyjdzie nam na pomoc. Od drugiej wojny to robią: przywłaszczyli nasz holokaust a nas uporczywie przedstawiają jako zbrodniarzy. Witali hitlerowców i bolszewików kwiatami i razem z nimi Polaków na śmierć wysyłali. A od tamtej wojny podszywają się pod poszkodowanych.

4. Francja. Klasa ciężko pracująca dla żydów nadal podnosi wiek emerytalny klasie ciężko pracującej na murzynów. Płoną komisariaty w ramach spalania Paryża.

Oraz sam Paryż.

No cóż, matematycznie rzecz biorąc, trzy dziesięciolecia bycia miłym dla arabów, plus trzy dziesięciolecia bycia miłym dla murzynów dają w sumie 60 niemiłych lat dla Francuzów. Potem Karma im odpuści bo już nie będzie we Francji żadnych Francuzów.

5. Trzy Chochołki upiekły się bo za blisko były ciężarówki z paliwem.

6. Pojazd banderowców został też spalony.

7. „Dumny z bycia transem”, zboczeniec, który dwa lata temu reklamował w głównym ścieku jako „stewardessa” i „rzecznik United Airlines” LGBTHIV, chyba jednak zorientował się że po amputacji fiuta nadal ma sztuczne cyce i prawdziwą prostatę, bo skończył pierdolić farmazony i zwyczajnie odebrał sobie życie. Filmik z reklamą transów tego zjeba stał się wirusowy po jego samobójstwie.
https://vidmax.com/video/218677-united-airlines-trans-spokesperson-commits-suicide

W komentach piszą, że u transów jest 40 % wskaźnik samobójstw ze względu na umysłowe zaburzenia.
A jakby to nie wystarczyło to jest jeszcze u nich 100 % wskaźnik pełnego wyszczepienia – tak tylko dla zasady przypominam, żeby się tym gównem niepotrzebnie nie martwić.
Już nie pamiętam czy chromosomy XX to kobieta czy mężczyzna ale pamiętam że drugi zestaw to XY i że tego żadnym pokrętnym słowotokiem lub operacją nijak nie da się zamienić, bo to określa nie żyd ale biologia. Natomiast noszenie przez facetów sukienek deprawuje i to doskonale widać po na przykład księdzach – jak muchy do gówna lgną do małych chłopców stare dziady łażące w sukienkach, a jak nie mają dostępu do chłopców to się nawzajem w dupy haratają po tych seminariach.

8. Integracja kulturalna młodej białej Niemki i gangu emigrantek. Trochę ją potorturowali i jakoś to będzie…
https://vidmax.com/video/218670-white-german-girl-is-tortured-by-gang-of-migrant-girls-hair-set-on-fire-cigarettes-put-out-on-her-face

Gdzieś tam jest dłuższa wersja, na której podpalają jej włosy na głowie w ramach kulturowej integracji ale nie chce mi się szukać, bo już wrzucałem na bloga całopalenia w kulturze murzyńskiej. W Szkopach, Angli i Francji też oczywiście będzie z tego powodu wojna domowa na tle rasowym i jedyne co warto o tym wiedzieć to tyle żeby Polaków ostrzec i przekonać żeby tym razem żaden Polak o ICH wolność nawet nie myślał żeby walczyć. Bo od Anglosasa nigdy nie było i nigdy nie będzie żadnej wdzięczności. Za pomoc w wyzwoleniu od Hitlera Europy nie tylko nam nigdy nie podziękowali to jeszcze wszystkie wyzwolone przez Polaków kraje z ochotą i radością w prezencie murzynom oddali. Z transparentami na dworcach nawet stali „Refuges welcome” hehe.

9. W Kazachstanie nie powiodła się próba umieszczenia kosmonauty na orbicie.
https://vidmax.com/video/218665-never-trust-a-human-slingshot-ride-in-kazakhstan

10. W USA integracja Azjatów z czarnuchami też przebiega normalnie. Czarni kradną, Azjaci ich tępią i tak to będzie trwać dopóki nie wybuchnie wojna domowa. Jedyne co mi się podoba to fakt, że żółtki nie siedzą bezczynnie kiedy tłuste roszczeniowe czarnuchy przychodzą ich obrabować. Mają chyba lepszą psychikę, bo nie pozwalają żydom sobie wmówić rzekomych win wobec czarnych.
https://vidmax.com/video/218663-asians-fighting-back-in-dallas

Wbrew pozorom żółci ludzie są bardzo okrutni ale u siebie. W gościach czyli innych krajach zachowują się przyzwoicie: uczciwie pracują i nikogo nie napadają.

11. Szef Wagnera mówi że klaun zgromadził 80 tysięcy Chochoła pod Bachmutem w celu zorganizowania potężnej kontrofensywy.
https://rusvesna.su/news/1679577711

12. W Rosji powołane do życia zostało Centrum Wspomagania Innowacji Obronnych. Chodzi o społeczne pomysły na nowe techniki wojenne, modernizację rozwiazań militarnych i tego typu sprawy.
https://rusvesna.su/news/1679579149

Już wcześniej czytałem, że u Wagnera jest całe, nowe laboratorium techniczne zajmujące się tymi właśnie sprawami. A teraz coś takiego samego powstanie także w regularnej armii. To dobra wiadomość, ponieważ wojna zawsze była inspiracją postępu technicznego i bardzo dobrze, że ten potencjał twórczy, stratedzy rosyjscy zamierzają zagospodarować na korzyść swojego imperium. Im silniejsza Rosja – tym słabsze imperium gówna.
Pomysłów na nowe rodzaje broni mam jak mrówków i gdybym był Rosjaninem to już od roku siedziałbym tam w jakimś twórczym warsztacie i skręcał do kupy śrubki, żeby testować wynalazki na banderowcach. No ale jako, że Rosja radzi sobie doskonale stwierdzam, że nie jest im potrzebna bacy interwencja 🙂
Baca więc nadal sytuację na froncie jedynie hmm, bacnie obserwuje… ale czuwa żeby było dobrze, więc spoko.

13. Szef rynku finansowego Rosji powiedział, że bitcoin nie ma żadnej przyszłości. Jest nieprzewidywalny – to główny powód. Teraz na przykład nieco wzrósł, bo upadają banki i ludzie desperacko szukają czegoś innego ale kryptowaluty też upadają jak wiemy.
https://www.rt.com/business/573459-bitcoin-crypto-future-unreliable/

Nie upadają jedynie waluty mające oparcie w surowcach oraz przedsiębiorstwach. Czyli rosyjskie, bo Amerykanie takich nie mają – tam cały pieniężny syf „opiera” się o żydowskie bajki, czyli cudowne magiczne cyferki, cudownie przewartościowane akcje i na wierze że ktoś na lichwiarski procent będzie to gówno od nich pożyczał. Nie żeby spłacić tylko żeby bez końca spłacać – bo tylko wtedy jak jest tego typu „abonament” żyd może się bezpiecznie pożywić. On nienawidzi wypłacalnych wierzycieli. On kocha niewypłacalnych dłużników. A waluta którą każdy może zawsze wymienić na udziały w fabryce lub w metale szlachetne to jego najgorszy koszmar, ponieważ on tego nigdy nie ma w ofercie. U żyda są tylko wartości wirtualne, jakieś warte rzekomo biliony facefucki albo murikańskie obligacje. Które tak naprawdę warte są tyle co papier na których je wydrukowano.

14. Kolejna akcja Polaków ze Śląska z antypolską swołoczownią usiłującą wytworzyć sztuczny problem z rzekomą autonomią śląską. Te kurwy jak sępy krążą nad polskim węglem…
Też od Agi, dzięki 🙂
https://rodacy.tv/w/gHUgbBkULkzaJhMBFtxKUz

Te niemieckie gówno nasila swoje podrygi odkąd gaz z Rosji został im trwale zakręcony. Jestem pewny jak niczego innego na świecie, że już na drugi dzień po zrobieniu autonomi śląskiej, czyli zagarnięcia tego węgla przez Szkopa, gaz stałby się cieplarniany a węgiel naturalny, czyli odwrotnie niż jest teraz. I zielona energia byłaby tylko z węgla. Górnicy, których przemysł też wykończono w interesie niemieckim, powinni ich wszystkich wyłapać póki się po Śląsku pętają i pozamykać na wzór kopali wewnątrz górniczych szybów żeby tam sobie wśród podziemnych szczurów zrobili szczurzą autonomię 🙂
A jako że kampania wyborcza w pełni – pojawiły się już pierwsze bilboardy.
Nadesłał Łukasz, dzięki 🙂
gruszki
15. Ciekawy Efekt Wagnera. Wygląda na instalację artystyczną.

16. Archeolodzy odnaleźli fragmenty czaszki, palców oraz całe zęby wymarłej kultury pucharów ryjkowych.

17. Świnie Machrona dostają łomot.

Trwa tam jakaś bitwa o McDonald

A świnie szamoczą się bezładnie i dokonują samookaleczenia.

Jakiś budynek rządu już sobie płonie. Podobno ratusz w Bordeaux.

18. Stan Masaciusets dołącza do akcji dobroczynnej kolejarzów amerykańskich.

19. Jakaś światowa rada lekkoatletyczna – bo się okazuje jest coś takiego – naradziła się i postanowiła zakazać transwestytom udziału w dyscyplinach kobiecych.
https://rusvesna.su/news/1679602315

Zboczeniec Pedrillo jeszcze nie skomentował tego. A my obserwujemy spokojnie jak narracja szybko się zmienia i jeszcze dożyjemy czasów kiedy zboczeńcy z obciętym fiutem będą biegać w klatkach ku uciesze gości w parkach rozrywki i ogrodach zoologicznych.
A być może w okresie przejściowym komitet olimpijski zwoła komisarzy olimpijskich i uchwali rywalizacje w trzech kategoriach: kobiet, mężczyzn i pedrillo. Hmm… bieg z przeszkodami na 400 metrów facetów z cyckami to ja bym nawet z torbą zgniłych jajek poszedł sobie zobaczyć.

20. Trampek nie został aresztowany i teraz nie wie co ma robić.
https://rusvesna.su/news/1679590488

Ogłosił spęd patriotów w „obronie ojczyzny”, czyli jego ale patrioci nie przyszli na jego spęd, bo wiedzą już że jak ich mafia do gułagu wsadzi to Trampek nie weźmie adwokata żeby ich wydostać. Sam widziałem chyba z milion streamów na żywo na Rumblu, bo owszem milion ludzi przyszło ale paczyć i streamować ale nie maszerować i popierać Trumpka. Sztuczny szum wytworzony przez Trampka skończył się jak zawsze niczym. Tak samo było z głosami, które liczył i tak samo było ze zlotem patriotów na Kapitolu. Trampek coraz bardziej upodabnia się do Bolka Wałęsy, który latał po całym kraju i wygaszał strajki – udając jednocześnie że on najbardziej strajkuje. To samo robiła z protestami przeciwko szczepionkom Justyna Socha. Ludzie ich szybko przejrzeli.

21. Kolejny dramat w Ohio. Czarna małpa zamówiła w korporacji McDonald tekturową bułkę z mieloną krową plus dodatkowy ser. I nie dostała dodatkowego sera. Wezwała policję i otrzymała łomot bo nie chciała się przedstawić. Akcja od 4 minuty.
https://vidmax.com/video/218697-woman-calls-the-cops-because-her-big-mac-didn-t-have-extra-cheese-things-get-heated-cop-punches-her-in-the-head

Oczywiście tłusta małpa już wyszła na wolność a zamknięto gliniarzy.

22. Brutalny film z lini frontu. Nie ma do niego opisu.

23. Chiny. Polityka jednego dziecka. 7 latka wrzuca do studni 4 letniego chłopczyka. Już kiedyś pisałem że Azjaci są zwierzęco okrutni…
https://vidmaxviral.com/video/218112-near-tragedy-in-xiaojie-town-young-boy-rescued-from-well-after-neighbor-s-shocking-act

Małego wydobyto, bo tam było 2 metry wody i nic mu nie jest.

24. Na Ziemię przybył mesjasz. Wygłasza hipnotyzujące mowy, zaklina słuchaczy i gromadzi armię kotów do przejęcia planety.