Szybkie Wieści… 104

1_mavik_3_dron

30 kwiecień 2023

1. W Szwajcarii teoretycy od siedmiu boleści zastanawiają się dlaczego klaun nie rozpoczął kontrofensywy. Wyszło im, że z powodu opóźnienia dostawy ciężkiego sprzętu.
https://rusvesna.su/news/1682610437

2. W Kijowie genialny wódz grający chujem na klawesynie spodziewa się, że jego kontrofensywa odbierze Krym i przyłączone do Rosji obwody byłej Ukrainy.
https://www.rt.com/russia/575536-zelensky-plans-successful-offensive/

3. W Polsce natomiast teoretycy od siedmiu boleści zastanawiają się dlaczego klaun nie rozpoczął kontrofensywy. Wyszło im, że pojazdy nie są przystosowane do ukraińskiego terenu.
https://rusvesna.su/news/1682604686


Analiza

Skoro więc wszyscy homoseksualiści oraz teoretycy zastanawiają się czy będzie lub nie będzie i czy uda się czy nie uda ta sławna kontrofensywa, generał kanonier baca (który jak kapitan Kloss zawsze chciał być majorem), nie czekał na kolejne teorie spiskowe tylko wziął sprawy w swoje ręce i na swoją własną fachową rękę ustalił prawdziwe przyczyny braku na dzień dzisiejszy kontrofensywy u żydowskiego pajaca.
W tym celu udałem się osobiście z wizytą kontrolną do fabryki Leopardów, żeby na miejscu ustalić fakty i poczynić ustalenia zamiast pogrążać się w rozmaitych teoriach jak wcześniej wspomniane przygłupy. Fabryka Leopoldów czyli Lampartów znajduje się w jakiejś gównianej dziurze rzut beretem na północ od Hanoweru.
Załadowałem na pakę jakieś trzy metalowe ulepy składające się z rur, manometrów, termometrów i zaworków i wyruszyłem na kontrolę sytuacji w Rheinmetall Defence, który produkuje te sławne Leopardy. Produkuje do zabijania Słowian – żeby nie było wątpliwości. Do zabijania Polaków, Rosjan a nie dajmy na to Franków, Anglów lub innych chazarosasów.
Z tej ekspedycji powstał oczywiście raport pokontrolny ale to potem, ponieważ od samego początku wyprawa do producenta Leopardów szła jak z kamienia, czyli identycznie jak kontrofensywa u pajaca.
Przypadek?
Nie sądzę – to po prostu Klątwa Lamparta.
A więc było to tak. Ten sztaplarkowy, który mi ładował ulepy z rur i manometrów już przy pierwszym ulepie upierdolił od bezcennej maszynerii termometr, bo zawadził ulepem o słupek.
Uśmiechnąłem się do niego i rzekłem:

  • Termometr is kaput.
  • Was?
  • Termometr. Das. – i pokazałem mu telefon na którym zrobiłem zdjęcie das termometru po to żeby na zrzutce nie było cyrków, że to wina kierowcy… standardowa procedura u tych szmaciarzy…

Ale jako, że to była akurat fabryka tego gówna no to głąb wyruszył na sztaplarce na poszukiwanie nowego termometru w jakimś magazynie. Dwie godziny go nie było. W tym czasie można było zrobić kawę, obiad, prawo jazdy i się wyspać. No ale wrócił w końcu. Wziął przyrodzony śrubokręt, który dostał do ręki zanim mama mu kupiła pierwszy smoczek i wymienił w ulepie stłuczony termometr. Potem już bez większych demolek załadował pozostałe dwa ulepy. Tylko przy ostatnim nie chiało mu wejść bo ulep okazał się za wysoki o dwa centymetry. Poskrobał się w łeb i wydumał w pełni wyszczepionej bani, że pojedzie odkręcić u góry ulepa jakiś zaworek. He he znowu go kurwa nie było dwie godziny. Jak wrócił i już zrobił podejście do załadunku numer dwa, to gestem iluzjonisty nacisnąłem dynks i w ułamku sekundy dach się sam, magicznie o 10 cm podniósł. Normalnie podnosi się o 30 ale zrobiłem myk tylko w jednym narożniku więc tylko o 10 sobie podskoczył. Jak sztaplarkowy to zobaczył to się załamał, bo przy zaworku napierdolił się jak jakiś głupi targając całą torbę z kluczami. Ojoj, jak ja lubię kiedy Niemiec robi niepotrzebną robotę, ojoj jak ja to kocham… No ale nieważne. Ważne, że jak Szkopek ochłonął to załadował ostatni ulep no i mogłem wyruszyć w drogę.
Do fabryki Leopardów zajechałem bez większych problemów. Zaparkowałem i uderzam do biura zgłosić oficjalną wizytę inspektora bacy.
Kaltenbrunner na cieciówce natychmiast zaczął kontrolę sytuacji spowalniać. Godzinę studiował kwitung od ulepów, a potem u części zgromadzonych ludzi pozaklejał aparaty w telefonach takimi maniunimi nalepkami – eine kleine nalepken one były – a u części zabrał aparaty w ogóle do depozytu. A no bo to ściśle tajna fabryka i nie wolno robić fotek, bla, bla, bla…
Nie ze mną takie numery Brunner. Baca ma Samsunga z 50 megapikselami. A w Samsungu tyle rozmaitych aparatów, że nie wiadomo ile nawet. Żadne zaklejanki tu nic nie pomogą, ponieważ do zaklejanek i do depozytów poszły stare telefony. I tyle w temacie ściśle tajne. Po godzinie czekania w aucie na kolesia od ulepów, ustalono go, potem odnaleziono i wezwano pod cieciówkę. Przyjechał tam furgonetką, powiedział że będzie mrygał i pikał przy szlabanach i żeby jechać za nim. No to pojechałem. Dotarliśmy na drugi koniec fabryki, tam otworzyłem pakę i się zaczęło od nowa skrobanie po baniach. Szef tego całego hydrauliken kommando wezwał całą brygadę, żeby cała brygada mogła się po baniach również podrapać. Spiłem kawkę zanim ustalono, że bez sztaplarki nie da się tych ulepów na placyku zwalić. Małymi grupkami, po pięć osób wyruszyli na poszukiwanie sztaplarkowego. Jedna grupka poszła na północ, a druga na południe. Zrobiłem kolejną kawkę, namierzyłem siebie oraz Leopardy w satelicie, i ją spiłem zanim po godzinie odnaleźli kolesia na sztaplarce, chyba na przyzakładowym poligonie, bo cały taki ujebany w błocie na placyku się pojawił.
W 15 minut wszystkie dwa ulepy rozładował i pojechał sobie. O trzecim w ogóle zapomniał więc hydrauliken kommando po raz drugi go szukało. Generalnie rozładunek zajął ponad godzinę więc było do oporu czasu na robienie zdjęć i pisanie raportów pokontrolnych.
I żeby już nie przedłużać strategiczna sytuacja z Leopardami wygląda tak, że na początku roku one jeszcze były w ilości kilkadziesiąt sztuk. Na materiałach wujka gugla je na zdjęciach z tego roku doskonale widać i moje nowe oko które jest jak teleskop Hubbla bez trudu je tam wypatrzyło:
leopardy1
Źródło (wraz z ich dokładną lokalizacją) jest poniższym linku:
https://www.google.com/maps/@52.8550754,10.2856961,103m/data=!3m1!1e3

Natomiast na chwilę obecną Kontrwywiad Instytutu Studiów Strategicznych przy Katedrze Bacologii ustalił, że Leopardów… ni ma. Na placu przyfabrycznym jest tylko kilkadziesiąt samotnych wieżyczek. Bez tych części samojezdnych. Tych z gąsienicami. Na moim zdjęciu jest bowiem widoczne miejsce dokładnie te samo co u gugla – i widać doskonale, że to co miało gąsienice już dawno na Półkrainę do utylizacji odjechało:
leopardy
Te które zniknęły to były te obiecane dla Polski, na których oszust Morawiecki został oszwabiony czyli oszukany. Dla Polski nie trafiły tylko starym niemieckim zwyczajem dla nazistów z banderowskiej Ukrainy.
Tak, że generalnie w fabryce Leopardów tylko wieżyczki się obecnie walają. W ilości kilkunastu sztuk.
Wnioski są dwa: to dobrze i to niedobrze.
Dobrze, ponieważ dodatkowe wieżyczki mogą się Chochołom przydać, jako że jadąc na Stalingrad mają niefajny zwyczaj gubić je po drodze.
leopard
Niedobrze, ponieważ hydrauliken kommando nie wyraziło zgody na mój pomysł racjonalizatorski aby w sytuacji kiedy nie ma gąsienic i tych części samojezdnych – po dwie wieżyczki montować tym Leopardom zamiast jednej, bo w ten prosty sposób można by im dwukrotnie zwiększyć siłę ognia. Załoga wieżyczki z przodu mogłaby strzelać do przodu a wieżyczki tylnej do tyłu – to oczywiste. Aczkolwiek to nie koniec proponowanych przeze mnie ulepszeń, bo wiem że jeszcze od czasów Indiany Jonesa Niemcy potrafili na jednym czołgu montować po cztery wieżyczki więc plany konstrukcyjne Leoparda Quatro muszą jeszcze być gdzieś w biurze, archiwum albo na magazynie. Ten pomysł jednak też upadł a ja nie rozumiem dlaczego – przecież im więcej waży Leopard, tym szybciej idzie w błocie na dno. A poza tym, z czterema wieżyczkami Leopard byłby w sam raz na, to bardzo dobre określenie… „Ostatnią Krucjatę” 🙂
indiana-jones-last-crusade-tankPoza tym w raporcie pokontrolnym stwierdza się jeszcze (po gruntownej analizie zdjęć satelity gugla i własnych), że nowych Leopardów tak szybko nie będzie, ponieważ w fabryce Lampartów wszyscy się niewyobrażalnie opierdalają. Łażą z papierosem w kółko zamiast coś pożytecznego produkować. I dlatego te Leopardy finalnie kosztują jak wagon Ferrari. A już najbardziej opierdala się hydrauliken kommando. Być może w czasie pandemi oni przyjęli największą ilość dopuszczalnych dawek.
A jako, że przy fabryce Leopardów jest od razu fabryka amunicji miejmy nadzieję, że tymi nieprawidłowościami zajmie się jako „uzasadnionymi celami” ktoś kto ma rękę i guziki. Bo nie zapominajmy nawet przez moment, że to gówno jest wynajdywane, opracowywane i produkowane tylko i wyłącznie do zabijania Słowian. Polaków i Rosjan. Oprócz tej fabryki są jeszcze ze cztery inne „ściśle tajne” fabryki Leopardów w Niemczech (oraz amunicji i elektroniki) no ale w ramach akcji „wszystko wspólne, publiczne i ogólne” – mapy wujka gugla wszystkie te fabryczki pokazują wszystkim chętnym po wpisaniu frazy „rheinmetall defence” w okienko wyszukiwarki.
Niemcy bowiem to taki już otwarty kraj, że ani nie zamazują fotek satelity gugla ani nie wieszają w oknach firanek. Ale w ramach przyrodniczej równowagi nie pozwalają na działalność gugla street view, żeby zamaskować przed wzrokiem ciekawskich wszystko to co jest ściśle jawne.
He he to takie… niemieckie 🙂
Istnieje jeszcze bardzo niewielka możliwość, że Niemcy wiedzą, że są pod taką samą okupacją amerykańskich żydów jak Polska i dlatego świadomie przy Leopardach się opierdalają. Żeby sabotować interesy międzynarodowego żyda. Mała możliwość na to ale jednak istnieje. Ich kadra kierownicza na pewno ma taką wiedzę ale czy robotnicy również – tego nie wiadomo.

4. Siergiej Ławrow chyba się z kontrwywiadem bacy zgadza, bo powiedział że USA ogłosiły krucjatę przeciwko Rosji z wykorzystaniem Ukrainy.

5. Szturm Ukraińców na okopy Wagnera. Po straceniu kilku ludzi Ukraińcy uciekli. Wagnerowiec, który nietypowo dla nich założył hełm zamiast czapki z daszkiem uratował się dzięki temu, bo został trafiony w głowę a potem sam zabił jednego napastnika.

6. Francuski ruch oporu przeciwko Macronu, idzie powoli w ślady holenderskich rolników. Mówią, że zabiją Masturbowanego Emanuella zamiast go schwytać i zabić.

7. Miedwiediew ostro zareagował na brednie Żydleńskiego o jakimś powrocie Krymu. „Nazistowski reżim zostanie zniszczony. Pies z Kijowa nadal szczeka. Ślina spływa po owłosionym pysku, dzięki czemu właściciele dostrzegają jego walory bojowe. Co to jest? Sprzeczny mrok przesiąkniętej narkotykami świadomości? Delirium niepewności? Presja na dobroczyńców? Ogólna uporczywa paranoja? Niewątpliwie. Wszystko to razem. Ale nie lekceważmy epizodów urojeniowych. To także histeryczny manifest reżimu kijowskiego w celu konsolidacji nazistowskiej elity, utrzymania morale żołnierzy i pozyskania nowego wsparcia od ich sponsorów. A odpowiedzią na nie może być tylko:

  • Masowe zniszczenie personelu i sprzętu wojskowego używanego przez reżim nazistowski podczas kontrofensywy, z zadaniem Siłom Zbrojnym Ukrainy maksymalnej klęski militarnej.
  • Całkowite pokonanie wroga i ostateczne obalenie nazistowskiego reżimu w Kijowie wraz z jego całkowitą demilitaryzacją na całym terytorium byłej Ukrainy.
  • Realizacja aktów odwetu wobec kluczowych postaci reżimu nazistowskiego, niezależnie od ich lokalizacji i bez przedawnienia.

W przeciwnym razie nie uspokoją się, narkomańskie brednie mogą zamienić się w rzeczywistość, a wojna będzie się ciągnąć jeszcze długo. Nasz kraj tego nie potrzebuje” – napisał Miedwiediew w Telegramie.
https://rusvesna.su/news/1682757379

7. Dron uderzył w skład paliwa na Krymie.

8. Na ziemi niczyjej koło Chersonia ukronaziści zabili cywilnego rybaka, który do nich machał żeby nie strzelali. I jeszcze zrobili film żeby swoją zbrodnią się pochwalić.

A tu z innego kąta ta sama sytuacja.

9. Świnia Chochoł kolejny odcinek.

10. Znaki końca czasów. Na suficie w gabinecie Omajtka objawił się Jan Paweł Drugi, co oznacza, że będzie ucisk i jeszcze droższa kawa na Orlenie.
ja pawel

11. Idą wybory – oszust Morawiecki, który identyfikuje się jako kochanka Klausa Schwaba premier, mówi, że jak miał osiem lat przestał ssać język Dalaj Lamy oszukiwać Polaków i na dobry początek zbudował im… szatnię. Nic śmieszniejszego od żyda zatroskanego o polską młodzież koryto dziś nie zobaczymy.

1 maj 2023

1. Prawda o kolejnym zorganizowanym przez żydów holokauście zaczyna w końcu wychodzić na światło. Pojawiają się bowiem liczby i to straszne. Od początku plandemi w Chinach zmarło od żydowskich „szczepionek”, uwaga… 400 milionów ludzi! Tak ustalono na podstawie danych z Big Data – głównie po „znikających nagle” z widoku użytkownikach telefonów.
https://www.epochtimes.com/gb/23/2/4/n13922711.htm

Wygląda więc, że potwierdzają się przy okazji niedawne analizy kolesia z covidbloga, który szacował, że na całej Ziemi liczba ofiar medycznej covidowej mafii oscyluje już wokół miliarda!

2. Rosjanie również zostali perfidnie oszukani. „Te same rosyjskie źródła, które pierwotnie powiedziały, że Sputnik był opracowaną w Rosji tradycyjną „szczepionką” przeciw grypie, teraz twierdzą, że tak nie jest. Śledczy Federalnej Służby Bezpieczeństwa przeanalizowali zamówienia na „szczepionkę” i odkryli, że 30 różnych umów prowadziło do jednego dostawcy na dziesiątki milionów dawek. Ten konkretny dostawca nie został zidentyfikowany, ale FSB zauważa, że ​​”szczepionki” zostały opłacone za obcą walutę. Dodają, że wszystkie kontrakty przeszły przez rosyjską firmę znaną jako Gamalea, której najwyższe kierownictwo ma wyłącznie żydowskie pochodzenie.”
No cóż, tak zwany Aleksander Leonidowicz Ginsburg – główny twórca szczepionki Sputnik V, jest przecież krewnym twórców Rezerwy Federalnej USA: Warburgów, Schiffów i Rothschildów – członków synagogi szatana. No i Rosjanie tego chyba nie odpuszczą… i być może to oni uruchomią domino które zmiecie covidową i medyczną mafię.

https://profidecatholica.com/2023/04/11/le-directeur-de-spoutnik-et-la-synagogue-de-satan/

3. Samych cwelebrytów padło w Ameryce grubo ponad 700…
https://www.kla.tv/25840

4. Goździk/Gwoździk został przygwożdżony z Lanceta i efektownie spłonął sobie.

5. Chochoł chciał nakręcić film postapokaliptyczny i wyszło owszem – nawet lepiej niż się spodziewał, bo sam zagrał główną rolę po śmierci poprzedniego aktora…

6. Wycieczka widokowa na Ukrainie. Film w reżyserii Rosyjskiego Ministerstwa Obrony.

7. Murikański pogromca mitów poszedł z psami na polowanie. Jeden pies faktycznie został upolowany – ten najmniejszy, który jak te ratlerki spod Lidla, robił największy harmiderek. Zaraz po tym momentalnie się w lesie uspokoiło.
https://vidmaxviral.com/video/218787-man-s-tiny-dog-gets-snatched-up-by-a-mountain-lion-as-his-larger-dogs-attempt-to-stop-the-lion

No ale cóż, pies który dużo szczeka mało mleka daje. Mit pozostaje więc nieobalony.

8. Kazirodcze ciekawostki przyrodnicze. Aktor Ashton Kutcher okazał się synem swojej byłej żony Demi Moore i jej byłego chłopaka Anthony’ego Kiedisa. Ashton urodził się 7 lutego 1978 roku kiedy Moore i Kiedis chodzili do tego samego liceum.
https://henrymakow.com/2023/04/matrix-hacker-incestuous-breeding.html

A tak w ogóle to u Henry Makowa jest cały, trwający już naprawdę wiele lat, cykl warty poczytania o mega hodowli wsobnej tak zwanych aktorów i celebrytów oraz fałszowanie ich nazwisk i pochodzenia, żeby sprawić wrażenie że to nie hodowla lecz, że każdy ma szansę odnieść w Hollybrud sukces.
Cały pasjonujący cykl w linku – warto go zaliczyć chronologicznie od samiutkiego początku, bo naświetla metody stosowane przez kabalistycznych żydów i pokazuje niedowiarkom, że w tym biznesie nie ma osób spoza tego odrażającego kultu, bo nawet Demi Moore i jej mąż/syn Ashton Kutchner noszą w sobie żydowskie geny Charliego Chaplina:
https://henrymakow.com/cgi-bin/mt/mt-search.cgi?search=matrix+hacker&IncludeBlogs=1&limit=20

9. Pod Kramatorskiem zniszczony został ukraiński pociąg z amunicją. To tak w ramach przetrącenia drugiej nogi kontofensywie klauna, która mu idzie jak kulawa…
https://www.rt.com/russia/575569-ukrainian-ammo-train-destroyed/

10. Jakiś niezwykle czuły koleś przystawiał się do innego kolesia w centrum handlowym chyba w Ameryce Południowej. Został odstrzelony.

11. W Pawłogrodzie zniszczono klaunowi magazyny sprzętu Nato. Podobno to ten pociąg z amunicją przeznaczony dla kulawej kontrofensywy.

12. Jebnęło tam tak że powylatywały okna z futrynami i mieszkające tam turkochazarki się rozpłakały…

13. Ciekawa przygoda pancernych Chochołów wypłynęła właśnie. Film chyba z początków specjalnej operacji.

14. Denazyfikacja w toku… a potem na TikToku…

15. W szambiarce zasrały się zawory. Na szczęście wykwalifikowany szambelan natychmiast… tego, wyprostował sytuację.

16. Mały wojownik uczy się z ojcem wschodnich sztuk walki. Łopatologicznie.

2 maj 2023

1. Siostra oszusta Morawieckiego także jest oszustką, bo „pracuje” na etacie, który nie istnieje.
Nadesłała Jolli, dzięki 🙂
https://t.me/Olej_w_Glowie/31097

2. Moździerz robi robotę.

3. Reportaż z oczyszczania ostatnich fragmentów Bachmuta.

4. Zachód, który przeznaczył pajacowi z Kijowa wiele miliardów jest rozczarowany nieprzygotowaniem pajaca do kontrofensywy 🙂
https://rusvesna.su/news/1682946706

5. Ukronaiztowscy popi znowu kropią w imieniu Jezusa broń służącą do mordowania cywilów, ponieważ ani na jotę się na Upadlinie nic od czasu Rzezi Wołyńskiej nie zmieniło.
https://rusvesna.su/news/1682936541

Hmm… a jako że Ukraińcy robią w dzisiejszych czasach za Krzyżaków i Prusaków, czeka ich identyczny los – mężczyźni zostaną na polu walki wybici natomiast samice i cielaki czeka status Cyganów. To od samego początku było dla mnie oczywiste.

6. Dronowanie kolejnego dołka.

7. Jeszcze jedno ujęcie z ataku na pociąg z amunicją.

8. Pijany Chochoł zrobił w Holandii wypadek i uciekł. Po złapaniu okazał fałszywe papiery Borysa Dżonsona. Zdziwił się, że nikt się na to nie nabrał 🙂

9. W Chinach kamyk spod tira uderzył kolesiowi w przednią szybę. W boczną też.

3 maj 2023

1. Po przejściu Terminatorów banderowskie okopy przestały być ładne…

2. Stary poczciwy Ził z Huraganem i ekranami przeciwdronowymi.

3. Jeszcze trochę panzerwagonów które albo się spaliły albo pogubiły wieżyczki.

4. Kolejny bunkierek dostał z bomby.

5. Pobojowisko Bachmut.

6. Rosjanie w akcji.

7. Oj, nieciekawie wyglądają bojownicy klauna po przejściu ciężkich miotaczy ognia. Spiekli się na chrupko jak kurczak nie wyjęty w porę z piekarnika. Filmik dla poważnego odbiorcy.

8. Pod Bachmutem zlikwidowano dwóch kolejnych zagranicznych najemników. Z Kanady. Mieli jakieś tam nazwiska ale to nieistotne. Istotne, że zostali zabici na safari, na które nikt ich nigdy nie przymuszał.

Mamy nowych rekordzistów więc to na ich worki przechodzi przechodni order Stepana Bandery oraz zapinka Syndromu Downa.
bandera plus down
A do pakietu wysokich odznaczeń dochodzi nagroda imienia jego ekscelencji Andżeja Dudy – Wkładka sanitarno domaciczna Solidarni Z Ukrainą – to na wypadek gdyby polegli mieli pośmiertną grzybicę pochwy, chlamydię okopową lub inne chorobotwórcze drobnoustroje lub wirusy.
solidarni z ukrainą
9. Niedźwiedź się zbliża ale Chochoł robi swoje – filmik dla TikToka…

10. Coraz czulsze, niemal miłosne robią się pożegnania mięsa idącego na front. Pożegnanie Chochoł miał prawie jak Dżordż Floyd. Tylko czekać na akcję Chochoł Lives Matter…

11. W Banderalandzie znowu się u kogoś tryb Chochoła włączył – normalny dzień w najbardziej popierdolonym swołeczeństwie…

12. Bardzo brutalnie wypędza się resztki banderowców z Bachmuta. Jak z armatą na komary… no ale kto bogatemu zabroni 🙂

13. Francuski ruch oporu otworzył drugi front i znowu miał epicką bitwę ze świniami Machrona.

I jeszcze jedną…

14. Małe porównanie jak mieszkańcy witają prawdziwego prezydenta Baszara Assada z Syrii a jak Palcowaną Dziwkę Rotszylda z Francji.

15. Dawno nie było interesujących pań pod wezwaniem matki boskiej gimnastycznej więc lecimy z koksem. To albo jakieś srogie grzyby milordzie albo przedawkowanie ciasteczek Oreo albo nowy terminator przysłany z usterką z przyszłości albo jakiś nowy czalendż na TikToku.
Za cyce gimnastyczna seniorita dostaje tylko osiem w skali Olsena, bo trochę płaskie i tak jakby wydojone już trochę. Ósemka jest tak w sumie tylko za bardzo oryginalne podejście do tematu…
https://www.kaotic.com/video/48a1dda5_20230502104636_t

O, jest jeszcze jedna gimnastyczka z tego samego gatunku. Piszą, że to albo ten nowy narkotyk Fenatyl czy coś takiego… albo joga zombie…

Tak czy siak tej tutaj też należy się osiem w skali Olsena bo widać, że pani umie nogami robić…

16. Z cyklu ciekawostki medyczne – PacMan pederasta dostał o Pani Karmy tak że nie trzeba mu poprawiać – zachorował na bardzo ciekawą z patologicznego punktu widzenia infekcję głowy.

Powinni go tak jak jest zapreparować w formalinie i pokazywać czym się kończy pederastia, szkolnym dzieciom.

17. Kolejna ofiara tych jebanych, powszechnych wysepek, które jakiś zjeb w ramach utrudniania ludziom życia, stawia wszędzie, podczas kiedy są kompletnie do niczego niepotrzebne i w zupełności mogłyby być wymalowane liniami…

Te w Paryżewie mają już po pół metra i są systematycznie taranowane kilka razy w tygodniu.

18. Burza piaskowa w Murice zafundowała tubylcom karambol na 60 pojazdów.

19. Tak, już nie ma żadnych wątpliwości, że to jednak koty będą rządzić światem. Są cholernie sprytne i przebiegłe dranie a ludziów z łatwością robią w jajco.

4 maj 2023

1. Wojciech Olszański już na wolności. Brawo on! A tu jego zwięzły apel do młodych Rodaków Kamratów. Nadesłała Aga, dzięki 🙂

2. Ukrainiec zaszalał sobie w Warszawce z siekierą. Nadesłał Jędrzej, dzięki 🙂

3. A tu kolejny Ukrainiec, który zabił w Polsce Ukrainkę. Nadesłał Old Donkey, dzięki 🙂

Nie żyje 29-latka. Pijany obcokrajowiec rozbił się na drzewie. Grozi mu 12 lat więzienia

4. Kolejny murikański transporter, który już z sukcesem rozrzucił nawóz pod Bachmutem.

5. Zniszczenie ukraińskiego drona, który zmierzał sobie na Kreml. Były ich dwa ogółem.

Na tym materiale widać, że nie zniszczył nawet flagi.

Co nie oznacza że pajac przeholował, bo naruszył tabu. Kreml to „światowe dziedzictwo” i takie tam…

Ciekawe jaka będzie odpowiedź Rosji…

6. Niemcy powoli się zaczynają integrować z emigrantami.

7. Karma w pracy. Podczas banderowskiego puczu na Majdanie spalono żywcem kilkadziesiąt niewinnych ludzi w Domu Związków w Odessie w roku 2014. To właśnie ta zbrodnia sprawiła że kilka obwodów usiłowało się od Ukrainy odłączyć i wywołało wojnę domową. Jeden ze sprawców tamtego mordu właśnie został schwytany 🙂

8. Ukronazistowski czołg dostał Lanceta.

9. Dronik kolejnych dwóch wyeliminował.

10. Iran aresztował murikański tankowiec do kradzieży syryjskiej ropy.

11. Po incydencie z dronami na Kremlu Dimitri Miedwiediew powiedział że: „Po tym akcie terrorystycznym nie ma już innych opcji niż fizyczne usunięcie Zełenskiego i jego kliki. Nie potrzebujemy go do podpisania [ich] bezwarunkowej kapitulacji. Hitler, jak wiadomo, również nie podpisał. Zawsze znajdzie się ktoś taki jak admirał Doenitz, który zasiądzie na stanowisku prezydenta.”
https://www.rt.com/russia/575730-medvedev-zelensky-kremlin-drone/

12. Wypadek na trasie rajdu konikowego.
https://www.kaotic.com/video/ed3d720b_20230503094825_t

Kierowca tira też powoduje śmiertelny wypadek.

13. W obwodzie krasnodarskim w Rosji dronami zaatakowano też magazyn paliw. Atak się nie udał.

14. Ruszyła w końcu kontrofensywa Żydleńskiego. Nadesłał Łukasz, dzięki.
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie kontrofensywa.jpg

Wsparcie ideologiczne zapewnią jej korepetytorzy pajaca z Niemiec.