Szybkie Wieści… 107

tu-22

15 maj 2023

1. Powraca jak bumerang jakże bolesna dla płatników składek na ZUS sprawa niesławnej córki piekarza Floriana i krawcowej Eleonory – Elżbiety Witek, która najpierw na stołku marszałka zastąpiła pedofila Kuchcińskiego, a zaraz potem kosztem chorych Polaków od wielu lat trzyma najbliższą rodzinę w szpitalnym łóżku zamiast w domu na  koszt własny. Rodzinę, która już od niemal dekady wegetuje od zawału do śpiączki i od śpiączki do zawału…
Niepokojące jest to, że rodzina Adamsów, przepraszam Witków chyba zamierza się powiększyć, ponieważ Elżbieta Witek u psiapsiółki z legnickiego szpitala właśnie „otworzyła oddział położniczy”, czyli że już zaczyna zagarniać aż 4 nowe sale porodowe.witek
Hmm… jako, że z jednego zagarniętego przez Elżbietę Witek szpitalnego łóżka robi się nagle łóżek czworo to znam tylko jedne plemię koczownicze znane z dzielenia włosa na czworo.
Utrzymania czterech nowych Witków Zakład Ubezpieczeń Społecznych i Elżbiety Witek, może po prostu finansowo nie udźwignąć – a i to przy optymistycznym założeniu, że nie będzie tak pospolitej u Pedofilów I Sodomitów komplikacji o nazwie ciąża bliźniacza. Prezes Jarosław jest bowiem klinicznym dowodem na to, że ciąża bliźniacza (nie abortowana w porę), jest najczęstszą przyczyną ran, które nie chcą się zabliźniaczyć.
Sprawa Elżbiety Witek jest świeża jak stara rana na nowo rozdrapana, ponieważ jeszcze nie ustalono czy nowy oddział w legnickim szpitalu będzie się nazywał Blok Porodowy Imienia Niepodwiązanych Jajników Danuty Wałęsy, czy Blok Porodowy Imienia Niepodwiązanego Jajowodu Lecha Kaczyńskiego.
Ustalono jedynie, że (fotka z maja 2023) covidioci ze środowisk zbliżonych do Pedofilów I Sodomitów dalej będą w maseczkach na ryju zapierdalać jak namagnesowane ufoludki.
Więcej o „biednej i niezamożnej” Elżbiecie Witek oraz jej wałkach u psiapsiółki w legnickim szpitalu w linku:
https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/8696333,elzbieta-witek-skandal-maz-choroba-oiom.html


2. Strażacy od klauna gasili pożar spalonego magazynu amunicji robotem elektrycznym. Czyżby poszła im się jebać radioaktywna amunicja? Podobno po zniszczeniu tego magazynu skoczyło promieniowanie w okolicy…

Jeszcze parę ujęć z tego ogromnego uderzenia.

3. Czarne Kropki podążały na Festiwal Pieczonego Świniaka w Bachmucie z oklepanym repertuarem ale nie dotarły, ponieważ za plagiat zostały przez organizatorów zdyskwalifikowane.

4. Ściek pragnie desperacko utrącić jako niepopularnego po trzęsieniu ziemi sułtana Recepa a tymczasem na wiec poparcia dla Recepa przyszło 2 miliony ludzi.

5. Latanie samolotami robi się dla widzów ciekawsze niż meksykańskie walki byków. Oto lista pilotów, którzy skrzepli w locie i musieli być wymienieni na żywych na lotniskach awaryjnych gdzieś po drodze.

https://makismd.substack.com/p/pilot-incapacitation-hisky-flig

6. Wypalanie wrogiego sprzętu na Ukrainie. W większości polskich Krabów z polskimi podobno załogami. Ten pierwszy to chyba w gorącej wodzie kąpany – biegł jakby gdzieś poza nim coś jeszcze się paliło…

7. „Ruskij Bezpilotnik” – rosyjska piosenka ludowa o banderomobilu, który żył krótko i nieszczęśliwie.

8. Stały fragment gry.

I jeszcze raz.

9. Na koniec dnia w Bachmuckim parku rozrywki zorganizowano banderowcom pokaz fajerwerków.

10. Brytyjskim najemnikom szukającym guza, udało się znaleźć minę w lesie.

11. Inny członek organizacji dobroczynnej NATO, natomiast został lekko ranny.

Pedo Joe przyłoży maskę i do wesela się zagoi…

12. Andżej, który nie jest debilem udzielił kilku życiowych rad Karolowi, który jest.

16 maj 2023

1. Włóczące się po nocy Chochoły wjechały na minę. Dorze że mieli certyfikat euro 6 i poduszki powietrzne…

2. Na Upadlinie narasta panika. Wywołała ją epicka likwidacja przez Rosję składu amunicji klauna za pół miliarda dolarów wśród której były brytyjskie pociski uranowe. Ze względu na promieniowanie (które po eksplozji skoczyło dwukrotnie) zaleca się aby ukraińskie cielaki opuściły obszar Chmielnickiego, gdzie doszło do gigantycznego wybuchu.
https://rusvesna.su/news/1684135371

3. Kolejna potężna horda zombie podeszła do murikańskiej granicy.

4. Komfortowa rosyjska ziemianka. Jest podłoga, Playstation 5 i trochę prądu…

5. W nocy organizatorzy imprezy zorganizowali duży atak na Kijów. Na filmie murikańskie patryjoty usiłujące się z tym uporać.

I jeszcze jedna kamerka z patryjotami.

Rano się zobaczy ile udało im się budynków mieszkalnych zniszczyć. A na dniach pewnie wyjdzie heca że to były patryjoty kupione dla Polski za trzy razy większe stawki od normalnych żeby jakaś krzywomorda menda oddała je potem za darmo dla neonazistów żyda z Kijowa… – nie zdziwię się jeśli właśnie taki obrót przyjmą na dniach sprawy.

6. Odwrót nazistów z Bachmuta.

7. W samym Bachmucie też taka sama u nazistów sytuacja.

8. Partia Machrona walczy nie tylko z Francuzami ale też żeby portret tej świni wisiał we wszystkich francuskich urzędach. Niektórzy urzędnicy już popierają tę inicjatywę…

9. Wykańczanie kontrofensywy kijowskiego pajaca, która nawet się nie rozpoczęła. Tym razem poszły w piździec magazyny amunicji w Chersoniu.

10. Natomiast na odcinku bachmuckim kontrofensywa nazistowskiego klauna, która poszła odbić miasto od Wagnera, teraz dojrzewa jak ser pleśniowy w podmiejskich okopach, ponieważ jeszcze w fazie początkowej została bardzo mocno stłumiona. Dla drona było ich za dużo żeby ich policzyć. Inwentaryzacja uda się dopiero jak na miejsce dotrze z miasta księgowy Wagnera.

11. Przeciwlotniczy system Tunguska, likwiduje pajacowi drona.

12. W trzecim świecie system przeciwlotniczy dopiero się projektuje. Cabron, który na pokaz systemu rakietowego przyszedł z gołą dupą nie wyszedł na tym za dobrze, bo system mu zniszczył dupę.

17 maj 2023

1. Ktoś rozdrapał bolesną ranę i ponownie wydrapał na wierzch cuchnącą gangreną sprawę męża Elżbiety Witek, który jest hodowany na koszt Polaków już trzy lata w szpitalnym OIOMie. Tym razem eksperci wyliczyli ile nas Polaków konkretnie kosztuje utrzymanie jej prywatnego męża. No i jest to kwota ogromna, bo wynosząca miesięcznie około 30 tysięcy złotych. Czyli za trzy lata wychodzi coś jakby milion…
https://wiadomosci.wp.pl/maz-witek-na-oiom-ie-tyle-moze-kosztowac-jego-leczenie-6898217227717440a

Tak że no cóż, Polacy którzy muszą żebrać na przykład na sławne poszczepionkowe „onkologiczne leczenie”, oraz ci którzy umierają z braku podstawowej opieki medycznej, teraz zapewne zrozumieją, że ich problemy to są nieważne problemy, bo dużo ważniejszą dla obronności Polski i dobrostanu PIS nie jest wcale ich zdrowie ale ogródek warzywny Elżbiety Witek. Na który tak nota bene Elżbiety Witek po prostu nie stać…

2. A na OIOMie sytuacja się tymczasem zagęszcza, bo nagle pilnej i intensywnej opieki zaczął potrzebować żydowski aktor Jerzy Stuhr znany najbardziej z roli osiołka i pijanego kierowcy, który spierdolił z miejsca wypadku po potrąceniu samochodem Polaka. Karma się zabrała za szkodliwego społecznie żyda, dla którego żydowski wysoki swąd okazał się zbyt łaskawy i wymierzył za spowodowanie wypadku tylko niewielką grzywnę.
Aktorstwo jest chorobą przenoszoną przez żydów drogą płciową no więc o sprawie chorego Jerzego Stuhra poinformował inny żydowski aktor, Maciej Stuhr.
https://www.o2.pl/plotki/jerzy-stuhr-trafil-na-oiom-syn-przyznal-wprost-6898531766196992a

Każdy Stuhr nie lubi co prawda zwierzęco polskości, no ale w polskim szpitalu jakoś każdy bardzo lubi się leczyć, bo na prywatne leczenie rzekomo go nie stać. A odkąd ich starsi bracia w lichwie wymyślili „szczepionki” mają z czego, oj nie brakuje powodów. Dość przypomnieć że tylko Jerzy – to ten od osiołka – miał nowotwory, zawały, udary i znowu nowotwory tylko że za drugim podejściem już te śmieszne – złośliwe…
Oczywiście cała ta banda jest na maksa wyszczepiona tylko nie garnie się do chwalenia, ponieważ weszli do elitarnego klubu covidiotów, dla których jeszcze panikara Krystyna Janda załatwiła szpryce poza kolejnością. Ta sama która od pięćdziesięciu lat w kółko gra jedną rolę: żelaznego bobra.
To nie koniec kabaretu, bo jeśli już ta banda coś mówiła o szczepionkach to tylko w samych superlatywach. Do granic debilizmu dojechali z tematem, bo proszę sobie poczytać jaki na przykład dostała skutek uboczny żona jednego ze Stuhrów po przyjęciu żydowskiego preparatu.
Mówiła, uwaga, uwaga, że po wyjściu ze szczepienia nie mogła przestać płakać. Ze szczęścia, wzruszenia i z wdzięczności. Taki miała po „szczepionce” na srovida skutek uboczny 🙂
https://plejada.pl/newsy/zona-macieja-stuhra-zaszczepila-sie-na-covid-19-opowiedziala-o-skutku-ubocznym/xnst73q

Ja pierdolę. No ale cóż, Pani Karma sprawi że teraz Stuhry raczej nie przestaną już ze szczęścia płakać. A jak jednak przestaną to zaczną płakać ze wzruszenia, bo Pani Karma wie doskonale co to jest wdzięczność dla skurwysyńskich cwelebrytów.
I chuj im w dupę, można zakończyć klasykiem. Niech się biją, żrą i drapią z mężem Elżbiety Witek o miejsce na OIOMie bo i jedni i drudzy to przecież jedna i ta sama gangrena. Jak bukmacherzy zaczną przyjmować zakłady to chyba obstawię jednak starego Stuhra, bo on z gatunku tych nie „po znajomości” ale „spoza kolejności”. Nieważne…

3. Wiec Kamratów w Toruniu. Nadesłała Aga, dzięki 🙂

4. Odbył się rakietowy nalot na Kijów. Z tej okazji ukraińska propaganda powiedziała, że wszystkie rosyjskie pociski manewrujące nad Kijowem zostały przechwycone.
Dwa na pewno tak – to raczej pewne bo są materiały filmowe – one zostały faktycznie przechwycone przez wyrzutnie Patryjotów, które „przechwyciły je” na klatę 🙂

Jeszcze jedno ujęcie ze zniszczenia systemu Patryjotów.

I jeszcze jedno.

5. Przeciwlotnicza Strieła też została drogą lotniczą zdemilitaryzowana. Chochoł tak biegł chujowato, że już się martwiłem, że na demilitaryzaję się spóźni. Na szczęście zdążył.

6. Zniszczenie mostu przez który szło zaopatrzenie do Bachmuta.

7. Murikański najemnik z zielonych beretów został zlikwidowany w Bachmucie. Nicholas jakiś tam… na którego worek zgodnie z regulaminem MKOL przechodzi teraz Order Stepana Bandery i przypinka z Syndromem Downa.

bandera plus down
Trumna najemnika Nicholasa wystawiona zostanie na pokaz w rodzinnym Idaho, w tamtejszym Muzeum Murzyńskich Wynalazków, które posiada odpowiednią ilość wolnego miejsca.
Nadesłał Michał, dzięki 🙂
muzeum michal
A sam najemnik w pozycji z wyprostowanymi nogami – już w stanie spoczynku – jest na innym filmiku:

8. Bachmut jest miejscem, w którym bardzo dużo wydarzeń kulturalnych obecnie dzieje się jednocześnie…

Znacznie więcej jest tam imprez niż w Sosnowcu na Sylwestra…

9. Kolejny Hummerek z Chochołkami upiekł się.

I jeszcze jeden pojazd z dobrze wysmażoną zawartością.

10. Ci natomiast musieli ze swojego banderomobila wysiąść bo aż tak zrobiło się po awarii klimatyzacji gorąco…

11. Jeszcze kiedy reżimek Klauna kłamał o zestrzeleniu wszystkich pocisków rosyjskich, USA przyznały, że jeden Kindżał rzeczywiście skasował wyrzutnię ich Patryjotów.

https://rusvesna.su/news/1684257415

Gdybym to ja miał się rozprawić z Patryjotami lub innymi żelaznymi kopułami to jako weteran z artylerii rakietowej najpierw bym wysłał naprzód kilka celów ćwiczebnych na przynętę i dopiero kilkadziesiąt kilometrów za nimi właściwe uzbrojone i bardzo drogie rakiety. Po tym jak do wabików Patryjoty by się odezwały – rosyjski Zoopark mógłby je bez trudu namierzyć i precyzyjnie zlokalizować – i wówczas lecący z tyłu faktyczny pocisk mógłby dokonać kosmetycznej korekty kursu i je skasować.
Być może właśnie tak zostało to w tym przypadku zrobione, bo na wielu filmikach było wyraźnie widać, że ledwie co Patryjoty swoje rakiety wystrzeliły i zaraz otrzymały awizo zwrotne. O dużo za szybko żeby jakiś pocisk mógł ze 300 – 400 kilometrów do nich z Rosji przelecieć. Wniosek: te pociski które skasowały Patryjotów – one już musiały być zawczasu „w drodze.”

12. Ktoś shakował austriackie pociągi i zaczął w nich puszczać przemówienia Hitlera i inne takie. Konduktorzy są bezradni 🙂

13. Murikańskie policyjne świnie padają pokotem w wyniku przyjęcia „szczepionek”. Padają nagle – zupełnie jak ofiary Afrykańskiego Pomoru Świń…
https://makismd.substack.com/p/police-officers-who-died-suddenly

14. Tymczasem nowa porcja Kalibrów pomknęła prosto z Morza Czarnego.

15. Na Haiti czarnuchy znowu mordują czarnuchów zgodnie z wielowiekową tradycją. Nie napisali dlaczego więc prawdopodobnie dlatego, że byli czarni…

16. Jeszcze dobrze nie ostygła sprawa dowcipnego kelnera, który podpalił w Chinach klienta a już jest następna. Tym razem dowcipny klient podpalił kelnerce bobra…

17. Afryka. Mistrz kuchni demonstruje jak prawidłowo przyrządzać pieczonego na rożnie czarnucha. No i od razu kulinarna sensacja, bo się okazuje, że jednak nie wolno wkładać jabłka czarnuchowi w usta…

18. Nie należy jednak generalizować i wieszać psów na Afrykańczykach, ponieważ stereotypy mogą być dyskryminujące. Oto na przykład podejrzany o kradzież banana, który otrzymał nie oponę i kanister z benzyną ale wyrok w zawieszeniu. Można humanitarnie? Można…

19. Najlepiej jednak jeśli czarnuch jest od urodzenia dobrze ułożony, bo dobrze ułożony czarnuch to w życiu podstawa. A jak czarnuch nie jest dobrze ułożony zawsze może liczyć na kolegów z pracy, bo koledzy z pracy są lepsi niż nieznani ludzie z ulicy.

18 maj 2023
Sprawy techniczne

Trochę banów poleciało, albowiem wciąż nie do końca dorozumiany jest mój apel numer milion ileś, żeby raz dziennie komentować i w formie zwięzłej jeśli już ktoś bardzo musi. Raz dziennie to znaczy raz a nie dziesięć razy dziennie…
I nie o niczym jak wypierdy o Jezusach albo jeszcze większy wysryw z globalnej lub krajowej kabały. Kogo w końcu oprócz trolli obchodzą ich plany, które wszystkie co do sztuki mają jedną i tę samą cechę wspólną – skazane są na przedwczesny zgon z powodu szeregu wad wrodzonych. Tak było z plandemią, tak było z sankcjami przeciwko Rosji i tak samo było z probanderowską propagandą. Gadające – a raczej kraczące – o tym głowy zatem też zostały wybanowane.
Fakty, fakty i fakty – proszę tylko zapodawać – a nie jakieś półtorametrowe „analizy” znudzonych emerytów ze wsi cierpiących również jak jeden na cechę wspólną, publiczną i ogólną – totalny brak chętnych do słuchania tego gówna słuchaczy.
No i wyciąłem „cyfrowych żołnierzy” niezadowolonych z wolnego przebiegu specjalnej operacji. Ja bowiem popieram w tej wojnie Rosję – to oczywiste bo czarnego nie da się pomylić z białym – ale ja nie odpowiadam za przebieg specjalnej operacji. Na Kremlu mają książkę skarg i zażaleń – więc proszę bezpośrednio tam się z żalami dopisać. Nie u bacy.

1. Na dzień dobry banderowiec z Azowa, który szukał, szukał i w końcu odszukał swój życiowy cel. Został w Donbasie nawozem. To był ich atak pod Bachmutem, który został w znacznej części prawidłowo przetworzony.

No cóż, Azow to tylko pseudokibice Dynama Kijów a nie normalne wojsko. Z normalnym wojskiem dostali surowe wpierdol w Mariupolu a teraz w Bachmucie. Są dzielni tylko wobec bezbronnych cywilów a i to nie zawsze…

2. Poważna impreza w Bachmucie z akompaniamentem szefa Wagnera domagającego się od Szojgu i Gierasimowa amunicji. To tak w ramach sławnego przemówienia które już sobie żyje własnym życiem…

3. Kolejna starożytna, murikańska haubica ze szczęśliwej serii 777 została chirurgicznie wycięta Lancetem.

4. Mariupol dziś. Wszystko to udało się ogarnąć bez funduszy unijnych, bez planu odbudowy Jarosława Kaczyńskiego, bez Nowego Ładu Pedofilów I Sodomitów, bez planu Marshalla międzynarodowego żyda no i bez pani bozi fatimsko bytomskiej, która z panem boziem potrafi tylko gówno z dupy wytworzyć – a i to jedynie w formie wirtualnej. Ba, to wszystko udało się stworzyć dopiero po wypędzeniu w chuja wszystkiego co powyższe. Wnioski można już samodzielnie wyciągać na podstawie tych jakże prostych informacji.

5. A od strony technicznej oto T-90 doskonały do wypędzania w chuja wszystkich powyższych nieporozumień.

6. Aligator też robi ocień charaszo tę konieczną robotę.

7. Natomiast w Bachmucie do posprzątania z żydobanderowskich szumowin pozostało już tylko parę przecznic. „Cyfrowi żołnierze” będący pod urokiem Q-onana i Trampka tego nie zrobią niestety, bo mają ćwierć tony nadwagi, ze trzy różne cukrzyce, III grupę inwalidzką oraz porządny bałagan we łbie. Zrobią to zwykli prości żołnierze ze zwykłej prostej firmy zajmującej się sprzątaniem świata…

8. Po inwentaryzacji powykonawczej Rosja ogłosiła, że zniszczono aż pięć systemów murikańskich Patryjotów pod Kijowem. Plus stacja radiolokacyjna. W praniu okazały się jak cała reszta tego natowskiego gówna niebywale przereklamowane…
Sława Rosji!
https://rusvesna.su/news/1684347641

9. Interesująca sytuacja nazistowskich resztek pozostałych na resztkach niewyzwolonego Bachmuta. Do złudzenia przypomina sytuację ich gnijących kolegów z Azowstalu w ubiegłym roku.

10. Interesująco wygląda też transport „nieustannych zwycięzców” tej wojny. Rzuca się w oczy brak dzikiej radości typowej z czasów, kiedy maltretowali przez 8 lat bezbronnych cywilów z Donbasu. Tak od razu się rzuca brak tamtej radości, entuzjazmu, tamtej werwy…

11. Stały fragment gry ale dla poważnego odbiorcy.

12. Odessa została w nocy skalibrowana. Tak więc już wiemy dokąd się udała salwa powitalna z Morza Czarnego.

13. Na Florydę przysłany został kolejny bezlitosny terminator z przyszłości po to żeby udusić matkę Donalda Trumpa. Bez trudu rozpierdolił wszystkich mocarzy na siłowni a potem podłączył się do internetu i wydobył rysopis matki Trampka. Natychmiast zaczął jej szukać przemierzając miasto nie tracąc w ogóle czasu na zdobywanie ubrania. Ze względu na niskie cyce i olbrzymią brodę murzyn na wózku inwalidzkim został sterminowany, bowiem okazał się do matki Donalda Trampka uderzająco podobny…
https://vidmax.com/video/219947-florida-man-extremely-high-on-something-gets-naked-at-the-gym-starts-fighting-everyone-police-tasers-don-t-faze-him-nsfw

14. W Chinach po staremu robota się robi i wszyscy się do pracy śpieszą. W ferworze walki motocyklista skleił się z naczepą.

15. Ukraińscy medycy uczą się fachu na świniach, żeby na polu walki nie popełnić błędów w sztuce przy zbieraniu organów i zrobić to z jak największym zyskiem. Ruda żydówka, która zdała kurs z wyróżnieniem jest wręcz zachwycona.

16. Po powrocie z frontu do Kijowa młody banderowiec dostał w metrze objawów ostrego zespołu stresu postdebanderazycyjnego oraz choroby sierocej.

17. Korytarz w zdebanderyzowanym przez Wagnera budynku w Bachmucie wygląda jak w ubojni koryto.

https://www.bitchute.com/video/O5pyzllFWzq7/

18. W lasach koło Kremennej też ubój trwa w najlepsze.

19. Na wymianę trudnej opony senior cabron przyszedł z zaciekawioną miną. Niestety zginął, bo to była jedna z tych opon, która nie wybacza.

20. Natomiast opona łaskawa to zupełnie inna bajka. Taka nie wyrządza krzywdy i z łatwością odnajduje samodzielnie drogę do rodzinnego domu.

21. Autostopem Przez Galaktykę Afrykę. Ilustrowany poradnik jak nie łapać autostopu dla czarnych opornych.

19 maj 2023

1. Z chlewika wyszła taka na trzy Chochoły kontrofensywa. Szła dobrze, jakieś dwie minuty ale potem została z powrotem zapędzona do chlewika.

Inwazja na Krym będzie musiała jeszcze trochę zaczekać…

2. Szczęśliwe świnie znów taplają się w błocie. No ale cóż, wyszli na ukraińskich żydach jak Zabłocki na błocie…

3. Murica. Policjant Gary został pobity przez pszczółkę Maję. Wstępnie dostał ponad 100 razy żądełkiem – w ramach nielubienia świń ze strony pszczół – a potem już samodzielnie Gary połamał sobie twarz…

Jako że nie umiał się bawić w chowanego, „pobite gary” się chyba mawia w tego typu sytuacjach…

4. Ukraińska ciężarówka z amunicja to co innego. Kierowca był ekspertem w chowanego. Był.

5. Pedo Joe nie bawi się w chowanego. Jak nie jest nago z dziećmi. Odważnie wybrał się na rozdanie dyplomów swojej pedo wnuczki. Został z entuzjazmem przez ludową orkiestrę przywitany…
https://vidmaxviral.com/video/219156-joe-biden-showed-up-to-his-grand-daughter-s-graduation-and-the-crowd-greeted-him-properly-lol

6. 10 Ukaraińców próbowało się osiedlić w jakimś domu. Ukaraińców bo zostali ukarani rakietą za to że się wprosili.

7. Chochołek spotkał snajpera.

8. Prace ziemne z wykorzystaniem pracowników z Ukrainy. Oni robią dziurę łopatami a jak się zmęczą kierownik powiększa dołek.

9. Praca zbieraczy tusz nie należy do lekkich.

10. Zjednoczone Kurewstwo krula Karola Czeciego, ogłosiło embargo na rosyjskie diamenty.
https://www.rt.com/news/576541-britain-bans-russian-diamonds/

No i teraz lipa bo inwestorzy, których z pięć milionów przypłynęło do krula na pontonie z Afryki, będą musieli zamiast w diamenty inwestować w sztabki złota oraz używane rowery…

11. W Stanach Zjednoczonych Afroameryki odbyła się głośna rozprawa o alimenty. Do udziału w niej przyłączyła się cała ława murzynów zaprzysięgłych.

12. Konkurs na Wenecję Północy wygrała Bolonia, która jest na południe od Wenecji.

I jeszcze jeden materiał ze zwycięskiego miasta.

13. W Parczewie przy ulicy Spółdzielczej zdarzył się cud: emeryci oderwali się od telewizora. Przybyła  do nich bowiem osobiście matka boska. To już trzynasta wizyta matki boskiej w Polsce. Emerytowani spółdzielcy nie owijają w bawełnę i każą jej się modlić za nimi, ponieważ Morawiecki obiecał im „czternastkę” 😀