Szybkie Wieści… 53

royal-family1

19 września 2022

Bardzo dobry człowiek Wallace zrobił wczoraj naprawdę kawał bardzo dobrej roboty i zebrał co nieco danych do horoskopów. W samą porę, bo właśnie się rozpoczął szaleńczy wyścig po spadek po królewnie – 29 dużych baniek. Dzięki, wielkie dzięki 🙂
Dzięki niemu posiadamy obecnie znacznie więcej informacji niż astrolodzy z Królewskiego Obserwatorium Astry Zeneki i możemy wysnuć dużo trafniejsze niż tamci prognozy. A chodzi o to kto wygra mistrzowską koronę, czyli wyszarpie tę kasę.
Takie są dane od Wallace:
9 stycznia 2021: królewna i słodki książę Filip otrzymują swój pierwszy zastrzyk na Covida.
16 lutego 2021: słodki książę Filip zostaje przyjęty do szpitala króla Edwarda VII z infekcją i „wcześniej istniejącymi” problemami z sercem.
3 marca 2021: słodki książę Filip przechodzi operację serca w St. Barts w Londynie.
16 marca 2021: słodki książę Filip zostaje zwolniony ze szpitala.
31 marca 2021 lub kilka dni wcześniej: królewna przyjmuje drugą dawkę przed swoim pierwszym publicznym występem bez maski.
31 marca – 3 kwietnia 2021: w tych dniach słodki książę Filip najprawdopodobniej otrzymał drugi strzał preparatu na covida.
9 kwietnia 2021: tydzień po drugiej dawce słodki kiążę Filip umiera.
Koniec września 2021: królewna dostaje trzecią dawkę – dopalacz przypominający.
21 października 2021: królewna opuściła przyjęcie dla liderów biznesu w Windsorze z powodu złego stanu zdrowia i spędziła noc w szpitalu króla Edwarda VII.
20 lutego 2022: królewna straciła mobilność i mówi: No cóż, jak widać nie mogę się poruszyć.
6 września 2022: królewna nigdy już nie odzyskała mobilności: Liz Truss musiała odwiedzić królewnę Elżbietę w Balmoral aby zostać premierem.
8 września 2022: godzina 12:32: Pałac Buckingham wydaje oświadczenie… Elizabeth is dead.
Tyle danych mamy dzięki naszemu dzielnemu naukowcowi Wallace’owi na dziś.
Od wujka Tweetera mamy jeszcze to:
20 maja 2021: ksionże Łyliam zaczął przyjmować preparat…
I generalnie tak jak z Enigmą jako polscy naukowcy jesteśmy o milę morską przed astrologami z Królewskiego Obserwatorium Astra Zeneca, żeby wytworzyć niezawodny wykres i złamać kod przeznaczenia.
Żeby popchnąć naszą wiedzę pozwoliłem sobie zrobić w paincie profesjonalną prezentację żeby zilustrować jak wygląda bieżąca sytuacja oraz jednocześnie przedstawić pierwsze prognozy dotyczące przyszłości. (Obrazek tytułowy)
Na dziś sytuacja jak widać jest klarowna: z fazy grupowej do półfinałów zakwalifikował się Karol, Camilla, Łyliam i Kate.
Słodki książę odpadł jako pierwszy, ponieważ był najsłodszy dla wujka Baala. Natomiast po nim zeszła Elżbieta, ponieważ zawsze była druga.
Kto będzie następny?
No cóż, dopóki PZPN, czyli Polski Związek Pomarłych Następców nie wystosuje oficjalnej prognozy, opinia publiczna skazana jest na moje amatorskie dywagacje. Od razu jednak zaznaczam, że nie gwarantuję niczego, ponieważ wciąż nie mamy wszystkich danych oraz końcowego wykresu a ja nie jestem profesjonalnym selekcjonerem. Jak Grzegorz Lato lub Jan Tomaszewski. Jeśli oni będą mieli odmienne wizje – nie będę ze ekspertami prowadził polemiki zdając się w pełni na ich profesjonalną wiedzę i doświadczenie.
Tak więc moje prognozy są takie jak nadane zawodnikom numery. Następny odpadnie według mnie Karol, ponieważ jak sama nazwa wskazuje jest on trzeci. Potem – kiedy o finał walczyć będzie już tylko trzech zawodników – myślę, że Camilla może się okazać czarnym koniem.
A jako, że w tych ekstremalnie rasistowskich zawodach jeszcze na zgrupowaniu zdyskwalifikowano rudych oraz murzynów, w finale zobaczymy tylko Łyliama i Kate.
Kto zdobędzie koronę i pieniądze?
Na pewno nie Łyliam, myślę.
Dlaczego?
Ponieważ przed zastrzykami i po zastrzykach był łysy. A skoro był łysy to znaczy, że miał słabe geny. A skoro eksperymentalna terapia genowa niczego nie zmieniła – wiadomo: słabe geny plus szpryca równa się kostnica.
Ja już dziś widzę Kate w roli zwycięzcy. To nieuchronne, bo nawet gdyby ktoś chciał ją zabić trującymi zastrzykami to się nigdy nikomu nie uda.
Jak ma u Kate zrobić się udar albo zakrzep wielkości snickersa na mózgu, skoro ona ma usuniętą korę mózgową? No jak? Ponadto jest zawsze uśmiechnięta a jako że śmiech to zdrowie – Kate wszystkich ich pochowa i to z uśmiechem na ustach.
Później możliwe, że zakręci się przy Jasiu Fasoli żeby rozbić jego małżeństwo i sama wyjść za niego co znowu zwiększyłoby jej szansę na tytuł królewny małżonki ale to tylko luźne dywagacje, przypominam. Jan Tomaszewski, który jest zawodowym ekscentrykiem, na pewno wyjaśni to wszystko lepiej… on zawsze mówi kurwa jak jest 🙂
A ja to se tam mogę pogdybać…
Oczywiście nie zapominajmy o Liz, która tam krąży w pobliżu i w każdej chwili może namieszać z numeracją. Ten kto oglądał Oszukać Przeznaczenie wie, że do pewnego stopnia można minimalnie zmienić kolejność ale nie można zmienić przeznaczenia – bo ono zawsze jest ostatecznym sędzią. Ja po prostu zakładam, że zawodnicy będą się mieli przed Liz na baczności i nie będą się nawzajem wpychać pod autobus.
Jeśli macie swoje typy – walcie w komentarzach.

1. Były wieloletni partner Billa Gatesa, transwestyta Melinda wypowiedział głęboką jak jego okrężnica myśl, że winni za polityczne niepowodzenia i porażki Waszyngtonu są biali mężczyźni, których jest za dużo na Capitolu.
https://www.rt.com/news/563017-melinda-gates-blames-men-for-political-failures/

2. Ofiary pedofila Epsteina żądają odsunięcia syna sztywnej Elżbiety od publicznych wystąpień. Według nich ksionżę Andżej powinien sobie Królową Zepsucia opłakiwać z dala od ludzkości, gdzieś na boku.
https://www.rt.com/news/563006-prince-andrew-epstein-victims/

3. Narkman i zbrodniarz wojenny Zelenski, pragnie wymienić jeńców ukraińskich na… nawóz. Dosłownie.
https://www.rt.com/russia/562973-zelensky-ammonia-pows-fertilizer-shortage/

No cóż… nie od wczoraj lub przedwczoraj ale od ponad pół roku doskonale wiemy, że dla tego żyda ukraiński Chochoł to dokładnie to samo co amoniak.

4. Nowość na specjalnej operacji. Chiński sprzęt wojskowy już działa na Ukrainie.

Chiny mogą wszystkich zaskoczyć, ponieważ nieustannie rozwijają swój zaawansowany program kosmiczny intensywnie ucząc się Moonwalku…

5. Rozpadające się Chochoły widziane przez celownik termowizyjny czołgu.

6. Tymczasem w krajach trzeciego świata sytuacja jest pod kontrolą. Czarny podźgał nożem policjantkę i policjanta w centralnym Londynie usiłując im coś wytłumaczyć…
https://vidmax.com/video/215013-wild-video-shows-the-moment-two-london-cops-are-stabbed-after-tasing-a-man-female-cop-now-deformed

7. Nowy Jork również coraz bardziej przypomina Indie lub Pakistan
https://vidmax.com/video/215009-nyc-now-looks-like-third-world-countries-as-youths-train-surf-for-free-rides

8. Ukraiński reżim nazistowski znowu uderzył rakietami w areszt śledczy w Jeleniówce. Zabity został jeden więzień a czterech jest rannych.
https://rusvesna.su/news/1663489391

9. Władze wyzwolonych terytoriów Zaporoża wyrzucają precz dywersantów i sabotażystów. Kochasz Ukrainę – wypad na Ukrainę! – to hasło przewodnie tej operacji. Stosowana jest wobec osób siejących ukraińską propagandę i zakłócających pracę między innymi szkół. Nie są bici, torturowani, przywiązywani folią do drzew tylko wydalani do ich wymarzonego raju pełnego nazistów i banderowców.
https://rusvesna.su/news/1663488720

10. Chochoły omal nie pozabijały się rykoszetem z granatnika ale nie wyglądają na zmartwionych, bo chyba jadą na ostrych dopalaczach.

11. Dwa ciekawe filmy z trzęsienia ziemi na Tajwanie. W kręgach zbliżonych do kręgów zbożowych mówi się że to Chiny testują swojego Haarpa.

12. Szykuje się kryzys finansowy, bo banki szykują się do prób masowego wyjmowania gotówki z banków. Coś tu się kroi więc powtarzam – wyciągajcie mamonę i lokujcie w skarpetę. To głownie uderzy w Zachód ale przezornym być nie zaszkodzi.
Pamiętam już parę blockoutów, jak na przykład pod ciężarem śniegu zawaliły się kable wysokiego napięcia i nie było w Szczecinie przez parę dni prądu. Kto miał gotówkę był królem, bo absolutnie żadna cipa z żadnej Biedronki nie mogła bez kasy fiskalnej sprzedać niczego na kartę. Za gotówkę owszem, wpisała sobie towar w zeszyt i miała kasę żeby nabić na kasę kiedyś tam potem…
Oczywiście to wszystko sztucznie jest robione przez tych młodych 73-letnich globalnych liderów od santa Klausa. Takich jak nasz Jarek Kaczyński lub krul Karol Ogromnoręki…
Chodzi o to żeby cenami energii wjebać wszystkich w monstrualne długi a potem… je umorzyć.
No ładnie ale nie za darmo. Za to że się weźmie szczepionkę. Na covid, na małpią ospę lub na cokolwiek bo to żadne szczepionki tylko inwigilacyjne chipy. Ten kto to gówno przyjmie już nie będzie człowiekiem tylko organizmem GMO – i jakiś żyd będzie pierdolił, że ma opatentowane prawo do własności takiego idioty. To proste.
Trzeba mieć zapasy żywności na jakieś dwa lata, zapas gotówki, bo nawet jak im to przejdzie to i tak szybko system się zawali pod ciężarem własnych kłamstw, zbrodni oraz korupcji. Tak więc trzeba trwać, trwać i trwać jako czystokrwisty a jak się nie da – zawsze można uciec do Rosji albo na Białoruś i przyłączyć się do jasnej strony mocy. Zawsze jest kilka wyjść z nawet beznadziejnej sytuacji, więc głowy do góry. Ich jest za mało żeby mogli zwyciężyć – są nieprawdopodobnie nieliczni i nic prócz kłamstw nie mają. Nie mają prawdziwej armi, prawdziwej siły i tak dalej. Mogą tylko kłamać, straszyć i takie tam popierdółki… niczego nie mogą siłą narzucić.

13. Kolejne firmy w Niemczech bankrutują i zwijają żagle pod wpływem rosnących cen energii. A to jeszcze lato, dzionki i nocki w miarę ciepłe – ja do rana daję radę bez żadnego grzania kabiny na luzie i spokojnie.
Murzyny nie bardzo – już powyciągali czapki zimowe i kołdrowate kurtki…
https://www.naturalnews.com/2022-09-18-energy-prices-germany-soar-companies-going-bankrupt.html#

14. Grecja, Francja, Mołdawia – wielkie demonstracje antyrządowe. Rządy do dymisji, chcemy gazu a nie Ukraińskich uchodźców – takie tam.

15. Chochoł walczy z wilgocią w okolicy aquaparku.

16. Rosyjski zwiadowca zgłasza coraz częstszą obecność murzynów na Ukrainie.

17. W Wielkiej Brytanii skończyły się miejsca dla ukraińskich uchodźców. „Będą musieli wrócić” – mówią Anglicy w tego typu sytuacjach 🙂
https://rusvesna.su/news/1663518894

18. Tuż po północy reżim klauna ostrzelał kolejną elektrownię atomową Aleksandrowską. Rakiety spadły 300 metrów od reaktorów jądrowych.
Filmik w linku:
https://rusvesna.su/news/1663569831

19. Donieck też ostrzelali banderowcy klauna. Wczoraj zabito dwoje dzieci a dziś, młoda dziewczyna dostała odłamkiem w kręgosłup i straciła władzę w nogach. Filmik w linku.
https://t.me/RVvoenkor/26390?single

20. Donald Trump się obraził. Albo na pedo Joe za sprzedanie amerykańskich rezerw paliwa albo na brak zaproszenia na zakopanie królewny. Są epizody histerii i ataki szału, ponieważ tam gdzie jest duża kasa do wyrwania Trampek bardzo chętnie by sobie powęszył. Donald jest wściekły…
https://rusvesna.su/news/1663520256d
https://www.pomponik.pl/plotki/news-na-pogrzebie-krolowej-zjawi-sie-ponad-2-tysiace-gosci-trump-,nId,6285595
trump1

20 września 2022

1. Młody Ukrainiec mówi, że jak tylko wjechał na Ukrainę z pracy w Polsce, od razu zmobilizowali go więc radzi żeby, ci którzy pracują za granicą nie wracali na Ukrainę.

2. Następny zdziwiony złodziej. Rąbnął babce torebkę myśląc, że będzie miękka w dotyku a tu się okazało. że ona kopie jak muł.

3. Kornet w akcji. Odległość do pojazdów prawie 6 kilometrów.

A tu domek pełen Chochołków. Jeden ocalał ale kiedy wypełzał z ruin żeby się wylizać nadleciał kolejny Kornet i pozamiatał. Kurczakom biegającym po podwórku nic się nie stało w czasie kręcenia zdjęć do filmu.

5. Artyleria udzieliła matczynego wykładu Chochołkom z dołków, a jak transporterek podjechał ich ewakuować i wpadł do tych dołków, to także biedakom z tego transporterka poświęcono dłuższy wykład.

6. Tak zwany „filantrop” Bill Gates został oficjalnie we włoskim parlamencie nazwany globalnym przestępcą odpowiedzialnym za zbrodnie przeciwko ludzkości.

https://vidmax.com/video/215017-italian-parliament-calls-out-bill-gates-for-his-crimes-against-humanity-call-him-a-global-criminal

7. Sendzia z wysokiego swądu niezadowolony był z maseczki człowieka. Człowiek założył więc solidną maskę przeciwgazową i zapytał chów wsobny czy teraz może być? Bandyta wezwał milicję i wyrzucono człowieka. Gdzieś w Polsce to było 🙂
https://vidmax.com/video/215016-polish-judge-didn-t-like-defendant-s-mask-so-defendant-puts-on-a-gas-mask-judge-orders-him-to-be-tossed

8. Brytyjczycy przywitali ciepło pedo Joe Bidena i kazali mu spierdalać.

Ze wszystkich gości przybyłych na zakopanie Elżbiety tylko prezydenta Brazylii witano jak gwiazdę rocka – resztę olewano i znieważano…

Trampek, który się nie załapał ma obecnie głęboką depresję. Miał dobry pomysł za pogrzeb, bo znacznie lepiej od Brytoli uwinął się z tematem, kiedy zakopał Ivanę – żonę małżonkę – pod płotem na polu golfowym za jakieś 15 dolarów. Chciał się podzielić jako biznesmen z Brytyjczykami zdrowym podejściem marketingowym w temacie sztuki grabarskiej i dać im biznesplan żeby w 40 dolarach się z królewną zmieścić, no ale nie zaproszono go i teraz Donald się nerwowo załamał…

9. Murica. Dzielna blondyna z tatusiem starają się napompować opony propanem.
https://vidmax.com/video/215031-watch-as-a-couple-tries-to-fill-their-tesla-tires-with-propane

10. Chyba się szykuje nowa prowokacja w elektrowni atomowej Zaporoże, bo służbom ratowniczym w Polsce zaczęto rozdawać tabletki z jodkiem potasu.
https://rusvesna.su/news/1663624406

11. „Sympatyczny właściciel domu” jest obecnie w Wielkiej Brytanii przez ogłoszenia bardzo pilnie poszukiwany. Chodzi o to, żeby przyjął ukraińskich uchodźców, ponieważ ten który ich przyjął po pół roku przestał być sympatyczny jak się okazało że ma pewien problem z ich eksmisją.
Jego rodzina nie może wypocząć, woda z prysznica jest non stop konsumowana, królewna padła i przestała na jego gości płacić… no takie tam małe brytyjskie dramaty…
https://rusvesna.su/news/1663616145

12. Rosyjski czołg nawet nie zdjął butów tylko spokojnie wytrzymał bezpośrednie trafienie i pojechał sobie.

Śmieszne kontrofensywy pajaca zostały stłumione i zaworkowane natomiast wojna powróciła do pozycyjnej. Wszyscy czekają na kolejny ruch Rosji. Ewentualnie na kolejną prowokację opiekunów i dilerów klauna.
Tymczasem świat powoli szykuje się do Halloween i chyba tegorocznym hitem na balach będzie kostium królewny Elżbiety.
zombie
A jak pomysł z kostiumem się sprawdzi to i na święta wymieni się oklepanego Mikołaja na królewnę, która wspina się na komin i z partyzanta przynosi prezenty dla grzecznych dzieci.
krolowa

21 września 2022

1. Marek Góracukru zamienił się w Marka Torebkęcukierków. Tak przyżydził na jakości i ofercie swojego upośledzonego dziecka Metawerse, że jego majątek skurczył się błyskawicznie z ponad 100 miliardów do dwudziestu paru. 71 miliardów się ulotniło i wyparowało, kiedy ludzie zobaczyli jakie to jest gówno i doszli do wniosku, że bez tego gówna da się żyć.
Ludzie dalej żyją.
Natomiast Cukierberg bez żywicieli obumiera. A jego straty rosną…
https://sg.finance.yahoo.com/news/zuckerberg-71-billion-wealth-wipeout-puts-focus-on-meta-woes-071718272.html

2. Odkąd Rosja ogłosiła zamiar uporania się ze sztucznie narzucanymi przez żydowski monopol cenami metali szlachetnych – złoto systematycznie idzie w dół – a to oczywiście oznacza także malejący majątek złodziei złota – jak na przykład banku of London, który ukradł chyba 200 ton polskiego złota uratowanego z II wojny światowej.
Kradzione nie tuczy, powiadają, natomiast Rotszyld, który nakradł najwięcej schudł… najbardziej.
Niedługo będzie za Putinem kapcie nosił… bo Rotszyld ma parę sztabek a Władimir tryliony…

3. W niektórych miejscach Europy ceny energii już są dziesięć razy wyższe. Główny dostawca surowców nie podniósł jednak cen – to nie Putin – tylko skorumpowane rządy na polecenie sitwy Rotszylda. Żeby wszystko było jasne – rządy zdarły z ludzi dziesięć razy więcej, ukradły i nie zapłaciły Rosji.
Tak więc albo ludzie zlikwidują swoje antyludzkie rządy działające przeciwko nim, albo santa Klaus Szwab z domu Rotszyld zlikwiduje ludzi.

4. Wielki transparent: JEŚLI NIENAWIDZISZ RODZINY KRÓLEWSKIEJ – KLASKAJ W DŁONIE

5. Dziś rocznica. Druga, okrągła, podniosła i uroczysta. Rocznica rozpoczęcia poszukiwać na planecie Ziemia jednego nieszczęśliwego człowieka. Wszyscy szukają. Spec służby, detektyw Rutkowski, pan Jackowski, Baba Wanga ich wspomaga z zaświatów, policja, wojsko, milicja, każdy polityk i nic. Nikomu się tak sztuka jeszcze nie udała. Nie podołał nawet żaden ochroniarz z tych wszystkich agencji ochr0ny… Cerberów, Predatorów, Terminatorów etc… który ma przynajmniej trzecią grupę inwalidzką.
Podnoszę więc poprzeczkę i stawiam od siebie zgrzewkę powiększonego Żubra dla tego, kto znajdzie pierwszego nieszczęśliwego człowieka na naszej Ziemi.
Nieszczęśliwego, bo nie otrzymał covidowej „szczepionki” 🙂

6. Król Willem z Holandi jest nieszczęśliwy. Ale nie dlatego bo nie dostał szczepionki ale ponieważ poddani go wygwizdali i kazali mu spierdalać.

Całą holenderską rodzinkę kurewską też zresztą wygwizdano w Holandii, bo najwyraźniej zgodnie z putinowską jakże proroczą wizją „wymiany elit” skończyły się czasy szacunku dla obecnych pasożytów.

7. Trudnej Justynie także tak szczerze i od serca poradzono żeby jako bękart wypierdalała z Wielkiej Brytanii.

8. Ukraińska kolumna pancerna gdzieś się wybierała ale nie wiadomo gdzie bo artyleria ją wyklepała.

9. Ukraińska marynarka wojenna też gdzieś płynęła – prawdopodobnie do aquaparku ale również załapała się u królowej nauk na wykłady.

10. Grupa Wagnera rekrutowała więźniów w koloniach karnych. To stara rosyjska tradycja – broniąc Ojczyzny dać szansę skazańcom na spłatę winy. Ta grupa skazańców skorzystała z oferty i teraz działa na Ukrainie.

I od razu sukces – złapano marudera spóźnionego na Festiwal Tatuażu – jakiś kolejny ukraiński nazista…

11. Murikański pilot nie oszukał przeznaczenia. Zderzył się z ptakiem i katapultował ale wylądował na lini wysokiego napięcia gdzie usmażył się.
https://vidmax.com/video/215046-cockpit-video-shows-the-moment-a-bird-flew-into-a-fight-jet-s-engine-causing-plane-to-crash-into-home

12. A tu kolejna pani, która jak kangur robi trik ze swoją torbą…
https://vidmax.com/video/215041-female-shoplifter-shows-why-they-call-it-a-snatch

13. Specnaz zrobił wypad poza linię frontu i pojmał chocholskich oficerów. Na telefonach mieli mapy pola minowego oraz… swoje nagie słodkie fotki. Sensacja i skandal, proszę księdza. Normalnie skandal na parafii.
Świńskie fotki oficerskie w linku:
https://rusvesna.su/news/1663691893

14. Lada dzień odbędzie się referendum żeby przyłączyć Donbas do Rosji. Władimir ślęczy nad przemówieniem do narodu, klaun drapie się po dupie bo nie ma jaj żeby po jajach się podrapać, a mieszkańcy nie mogą wejścia do Federacji się doczekać. Jak Ługańska i Doniecka Republika wejdą w skład Federacji będą Rosją. Wówczas jak tylko ktoś podniesie rękę, rękę mu się po rosyjsku upierdoli.

15. Kiedy na pogrzebie Elżbiety zagrała kościelna muzyka pedo Joe z trudem ale powstrzymał się od poproszenia żony do tańca.
Andżej Duda natomiast, który nie jest debilem, jednak nie powstrzymał się od swoich debilnych uśmiechów i naniósł wstydu jak cholera tej swojej Ukrainie.

Sytuację i twarz Polski uratował całkowicie Bolek Wałesa, który tam nie pojechał w ogóle. Kurwa, jakby tam jeszcze Bolek szedł za tą trumną ciągnąc po bruku spawalniczy wózek z tlenowymi butlami, dopiero byłaby siara. A tak, spoko. Bolka nie było i nic butlami nie pobrzękiwało. Jarek ze swojej strony również nie nawalił i nie pojawił się tam z reklamówkami. Czyli Polacy – nic się nie stało!

16. Jakiś niemiecki szyszek zapowiedział w bundesgutentagu, że 24 września nastąpi coś co każdy zapamięta – gdzie był wtedy i co wówczas robił.
Internet huczy bo szyszka jest z bankowej i masońskiej wysoko postawionej mafii. Jedni uważają, że nastąpi krach finansowy santa Klausa Szwaba, inni że jebnie bardziej niż 11 września w WTC, czyli na przykład ktoś z kimś powymienia atom, jeszcze inni spodziewają się inwazji kosmitów, a ja tak sobie najpierw pomyślałem, że kurewna Elżbieta może wówczas powstać z grobu.
Dlaczego?
Ponieważ coś tłucze się w tej krypcie. Już drugą dobę. To raz. Po drugie, Elżbieta nie została prawidłowo przebita kołkiem i zakopana. No tak, czy nie tak? Pojechała przecież tylko windą do krypty. Ba, nikt tej krypty nie zalał nawet betonem. Same oczywiste błędy, cała seria – czyli ona może powrócić. Może właśnie zrzuca kokon i się przepoczwarza?

W gigantyczną ćmę?
Cały dzień nad tym wariantem rozmyślałem i dalej bym rozmyślał, gdyby nie brawurowa akcja królewskich komandosów z królewskiego regimentu królewskich komandosów. Wytypowali oni bowiem na ochotnika komandosa z najsłabszym refleksem, żeby zszedł do krypty i zobaczył co się dzieje.
No i chłop na miękkich nogach ale poszedł…
camilla 3To co tam ujrzał przekracza ludzkie pojęcie. Okazało się, że to Camilla zerwała cugle, zjadła obrus oraz prawie wszystkie kwiaty i strasznie wierzgała domagając się testamentu Elżbiety. Piekliła się nawet jak jej podali świeżego obroku. Krzyczała i rżała, że nie rozumie dlaczego jeszcze nie ma tego testamentu. A jak Camila czegoś nie rozumie to zaraz parska i się denerwuje. Założono jej więc uzdę i poskromiono żeby się nie ochwaciła – i dopiero jak zrobił to doświadczony szeryf z Nothingham, który przybył z lassem – hałasy z krypty wreszcie ustały.

Nie wiadomo zatem w dalszym ciągu co dokładnie wydarzy się 24 września. Ale skoro ma to być coś o co będą wnuki pytały: „dziadku a gdzie byłeś wtedy kiedy to się stało?” rozważam zakup na cały dzień drogiej prostytutki, żeby potem nie mówić wnukom: „no wiesz młody, jak nas w dwudziestym drugim zaatakowali Plejadanie to ja byłem w Biedronce po smalec i makaron.”

17. A u agresywnych Chochołów ostrzeliwujących Donieck właśnie rozpoczął się karnawał.