Szybkie Wieści… 70

Ka-52

29 listopad 2022

1. Ukraińska kolumna miała pecha bo oberwała prosto w pojazd z amunicją.

2. Trzech Kebabów majstrowało przy dystrybutorze. Wyszło pozytywnie, bo jeden wywalczył nowy rekord świata na setkę.


3. Kolejny gracz umiera nagle.

4. Komuś chyba znudziły się zamachy bombowe w Turcji, bo u żydów teraz się rozpoczęły. 2 zabitych, 47 rannych. Na szczęście ludziom nic się nie stało.

I jeszcze jedna bomba.

5. W Rosji rozpoczęto produkcję nowych SUVów Aurus Komendant.

6. W dronikach bez zmian.

A tak wygląda produkcja bomb do drona na drukarce 3D

7. W Bachmucie trwa systematyczna rzeźnia.

8. karol
Natomiast zgodnie z polskim prawem wszystkie bezspadkowe mienie dziedziczy żona Morawieckiego.

30 listopad 2022

Znowu mało się dzieje na froncie bo błoto po pachy powoduje że grzęzną nawet pojazdy gąsienicowe. Klaun zmarnował okienko czasowe jakie miał na te swoje kontrofensywy i teraz jego bandyci taplają się w błocie. A jak przyjdą mrozy zacznie się rosyjska ofensywa…

1. Chochołki wiozące amunicję dostały od własnego czołgu.

2. Pożegnanie żołnierzy jadących na front walczyć z nazistami kokainowego pajaca.

3. Wałęsające się Chochoły znalazły wóz opancerzony z resztkami swoich kolegów. Małymi resztkami, które już dobrze nadgniły. W piwnicy budynku znaleźli jeszcze resztki kolejnych pięciu zgniłych nazistów.

4. Rosjanie też znajdują tego typu artefakty.

5. Wykłady królowej nauk.

6. Straty Chochołków są coraz większe…

7. Tymczasem w okupowanej Palestynie okupowany bardzo ładnie przejechał okupantkę. Tuż po zamordowaniu przez żydów trzech kolejnych Palestyńczyków.

Dla niej ziemia się zrobiła płaska…

8. W jeszcze okupowanej Ukrainie okupantki też wypadają z gry. I też ładnieją przy tym…
chochołka
9. Maszynka do mięsa pracuje non stop.

10. Chyba trwa casting na minister obrony – ładna jest, nadaje się…

1 grudzień 2022

1. Stara torba Ursula von der Pony się wygadała i rzuciła że na Ukrainie zginęło 100 tysięcy Ukraińców do tej pory. Oczywiście zginęło ich tam 4 lub 5 razy więcej ale i tak szybko tę wypowiedź ocenzurowano i pousuwano. Została więc zarchiwizowana dla pocieszenia Ukraińców 🙂

2. Na imprezę w Donbasie wbili Buriaci.

3. W ramach przygotowań do światowej wojny naukowcy w Rosji testują kamizelkę kuloodporną zakładając ją nieustraszonemu ochotnikowi na dupę. Wyszło średniawo, chyba że chodziło właśnie o zrobienie nieustraszonemu drugiej dziury w dupie.
https://vidmax.com/video/216205-crazy-russian-guy-shows-off-his-bullet-proof-vest-by-having-his-buddy-shoot-him-in-the-ass-that-was-a-huge-mistake

4. „Pamiętajmy – szczepiąc się chronimy siebie i innych.” – powiedziała pani doktor nauk o zdrowiu a potem nagle zmarła.
Nadesłał Władimirec T25, dzięki 🙂

Najlepszy komentarz z Tweetera:

  • Lecą jak gruszki z drzewa…

A ja cóż, ze wzruszenia gardło mi się ścisnęło, bo pisząc o tępocie urzędniczych kurw w proporcjonalnej korelacji do ich indywidualnej podłości, nie spodziewałem się jak bardzo ona jest głęboka. Nooooo…. proszę państwa, żeby uwierzyć takim Szumowskim albo Morawieckim no to trzeba mieć iloraz inteligencji dobrze w obszarach ujemnych. Doktorat z nauk o zdrowiu zdobyła zapewne po zdaniu egzaminu korespondencyjnego ze znajomości książki o wcieraniu maści w dupę.
Aż zapytałem z ciekwości wujka gugla coż to są owe „nauki o zdrowiu” i wujek odparł że: wszystkie z wyjątkiem… lekarskich. Czyli po prostu kolejne mętne pseudonauki, bo nie mają absolutnie nic wspólnego z naukami lekarskimi. Ba, jak podaje wikipedia nawet nie wolno do nich zaliczać nauk medycznych:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Nauki_o_zdrowiu
No tak czy siak pani „doktor” zrobiła nam wszystkim przysługę i przestała żyć na nasz koszt. I dyszka w skali Olsena jest?
Pośmiertnie, ale jest!

5. W Zaporożu jakaś ukraińska karawana pomyliła kierunki. Wyrzutnia Grad nakierowała ich na prawidłowy.

6. Najbardziej nieudolny oszust w Europie – oszust Morawiecki, którego każdy na wszystko już zdążył trzy razy oszukać, tym razem ma plan godny 10 w skali Olsena. Pragnie bowiem zakazać Chochołom opuszczania Polski i chce ich zmusić do płacenia za zakwaterowanie. To zapewne dlatego, bo go stara torba Ursula rutynowo oszukała na kasie dla uchodźców.
https://rusvesna.su/news/1669782732
Oszust Morawiecki, który dał się oszukać na szczepionkach czekając na falę covida która nie nadeszła, teraz czeka na nową falę uchodźców żeby ich obrabować z kapuchy.
Dalszy ciąg wiemy jaki będzie: ze dwóch lub trzech Chochołków Morawiecki oszuka a potem z milion następnych Chochołków oszuka na 500 + Morawieckiego.
I jak już Mateusz obudzi się z krzykiem i twarzą w nocniku, na resztę oszuka go chłopak jego żony i skończy się jak zawsze – Morawiecki będzie się ślinił i błąkał po mieście szukając rosyjskich lub norweskich pieniędzy żeby się z żoną i jej chłopakiem sprawiedliwie podzielić…

7. Kolejny piłkarz umarł nagle. Miał 22 lata.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1033461/tragedia-na-treningu-nie-zyje-22-letni-pilkarz

8. Inwentaryzacja powykonawcza po wyzwoleniu Majorska. Schwytano dużo żywca.

9. Pod Kremmenną nie chwytano żywca.

10. Sporo tam było niereformowalnych sabotażystów i dywersantów – to chyba dlatego żywca sobie odpuszczono.

11. Zelenski ładuje się w „centrum niezłomności”. Nie ma lekko bo mu kokaina zamarzła.

12. Chochołom karabin się zaciął. Jak się odblokował to zaraz strzelił koledze w dupę 🙂

13. Znowu posypały się mandaty za złe parkowanie.

14. W Chinach pojawił się pół samuraj pół ninja ale taki chiński – maseczkowo ludowo wyzwoleńczy. Będzie bronił ciemiężonych przez covida.

15. Narasta niezadowolenie między polskimi najemnikami a Chochołami.
https://rusvesna.su/news/1669792074
Najciekawsze są jednak rosyjskie komentarze:
Anatol Diakow – Polska kultura, architektura, malarstwo, literatura, a dziś kino to nie dwa razy tyle – o rząd wielkości więcej niż dorobek ukraiński. Jeśli ktoś nie wie, a chce wiedzieć, to dokonując pewnego wyszukiwania i przestudiowania zagadnienia, będzie mógł osobiście zweryfikować. To w ZSRR nauczono nas, że mamy być równi i nie chwalić się na przykład kulturą rosyjską przed jakimiś małymi narodami, którym bardziej zaawansowani rozwinęli alfabet i zaczęli pomagać w zachowaniu narodowych korzeni. Polacy tacy nie są. Ich charakter opiera się na szlacheckiej ambicji. Przed II wojną światową Polska „z pazernością hieny” brała udział w grabieży i niszczeniu państwa czechosłowackiego. Dziś Polska nie walczy za Ukrainę, walczy z Federacją Rosyjską. Zastrzelić. Ukraina na pewno się przyłączy.
Andriej Nikołajew – Mówisz poprawnie. Polacy nie zabierają tego sprzętu i darowizn z herbów. Tak, a sądząc po ostatnich doniesieniach, zginęło ich już całkiem sporo, ale nie uciekli, jak większość innych, i nie słychać u nich lamentu, w przeciwieństwie do zuchwałych Sasów. Nie mam do nich sympatii, ale pojawił się pewien szacunek.
Aleksander Putimcew – „Polacy w komunikacji okazują arogancję i traktują Ukraińców jak obywateli drugiej kategorii”. Bzdury! A jak inaczej PAN powinien odnosić się do chłopów pańszczyźnianych!?

16. Rosyjski atak na pozycje nazistów.

17. Ukraiński wóz opancerzony spotkał się z czołgiem. Kierowca nie przeżył, pasażerowi urwało rękę.

18. W Chinach miała miejsce interesująca awaria hamulców.

19. W Murice natomiast ruszyła olimpiada matematyczna. Ten kto odpowie na zagadkę: ile jest 4 X 5 – 3 zdobywa darmowe piwo.

20. W Polsce powstała Ballada o Jarku. Taka głęboka oraz liryczna.

2 grudnia 2022

1. Kalendarz adwentowy – level Rosja.

2. Rosja kilka razy w tygodniu pompuje kolejne satelity wojskowe na orbitę. Nie wiadomo co to ale wiadomo że nie po to, aby klaunowi dostarczyć internet.

3. Złodzieje z uni europedałopejskiej nie mogą ukraść Rosyjskich aktywów, bo na przeszkodzie stanął im immunitet państwa suwerennego jakim jest Rosja i żaden inny kraj nie może naruszyć tego immunitetu.

https://rusvesna.su/news/1669900086
Mateusz Morawiecki obecnie wyje, bo miał już na te fundusze opracowany plan. Potem pije wiadro wody, robi kilka baranków o ścianę i znowu wyje. I tak drugi dzień. Mateusz nie jest suwerenny, bo jest własnością sprzątaczki z centralnego banku, która w banku embrionów zamroziła go kiedy był jeszcze jajeczkiem, ale zgodę na wycie uzyskał od chłopaka swojej żony – kierownika zmiany w PKO BP.

4. Sztab generalny błazna doszedł do wniosku, że po co na mięso armatnie przydzielać śpiwory i inne luksusy skoro i tak zginą w tych dołkach. Lepiej niech zatem śpią od razu w workach na zwłoki to nie trzeba będzie ich dwa razy przepakowywać. I to jest słuszna koncepcja.

5. W Bachmucie trwa rzeźnia bandytów komika. Bandy UPA po kolei są denazyfikowane. Generalnie tam się szykuje większa rozpierducha i bardziej krwawa niż w Mariupolu, bo naziści są przyparci do muru.

6. Neonaziści wszędzie robią chlew a potem gniją w nim co jest bardzo mało estetyczne.

7. Rosja znowu testuje przeciwsatelitarne pociski hipersoniczne Nudol.

8. Chochołek w samą porę wyjrzał ciekawie ze swojego transportera. Akurat żeby granat w czapkę wyłapać.

9. Kolejny dobry dzień dla dawców organów. Bardzo śpieszą się ratować w Izrelu zdegenerowane genetycznie pseudożycie.

10. Jedyne miejsce gdzie banderowskie flagi nie wyglądają niestosownie to cmentarz. Andżej Duda lubi to. A jak nie lubi to niedługo polubi…

11. Nawet zatopiony chlew nie przeszkodzi tiktokowym świnkom robić reportaże z chlewa.

12. Naziści z Krakena zostali całkowicie zlikwidowani kiedy wyruszyli mordować ludzi kolumną pancerną.

13. W Rumunii świąt nie będzie. Ktoś spalił Mikołajowi saneczki i cały zapas coca coli.

3 grudzień 2022

1. Karmiczna pogawędka przyczynowo skutkowa. Po tym jak stara torba Ursula von der Pony – bezmyślnie jak to ona – powiedziała publicznie o stratach ukraińskich, w szeregach armii pajaca wybuchła panika, bo stara miała nie wychlapać ale jęzor poszedł w ruch i wychlapała. Chochoły już nie podziwiają swojej emerytowanej ginekolog, która jak każdy ginekolog zna się przecież doskonale na kucykach i na wojnie, tylko myślą nad stratami coraz bardziej intensywnie. Nawet tępe banderopiteki przecież swój rozumek mają. Coraz częściej wybuchają więc nieporozumienia na lini mięso a dostawcy mięsa z Kijowa, bo krucho się zrobiło z mięsem w armii pajaca.
Każdy żre się z każdym, bo nikt nie chce odmrażać sobie dupy a potem skończyć w maszynce do mięsa – nierzadko nie widząc nawet żadnych Rosjan na oczy.
https://rusvesna.su/news/1669967842
A fakty są takie, że pajacowi Zelenskiemu wisi ile mięsa wyśle na śmierć.
Wisi mu też czy to mięso z łapanki, najemne czy z oddziałów nazistowskich które wcześniej były oszczędzane. Najważniejsze dla pajaca to: dostawy kokainy, pieniędzy oraz sprzętu żeby ćpanie jeszcze mogło trochę potrwać. Wyniszczanie siły roboczej dla tego żyda jest zupełnie bez znaczenia.
Z drugiej strony Kremlowi też jest bardzo wszystko jedno kogo artyleria mieli – gdzie denazyfikują tam i tak nazistowskie wióry lecą.
Słudzy „narodu ukraińskiego” którzy odwiedzali burdele dla pedofilów będą musieli niedługo sięgnąć po rezerwy ukraińskie z polskiej milicji chyba. To raczej na pewno bo już przy „szczepionkach” wcale ich nie oszczędzano i milicjantów padło po szprycy statystycznie tyle samo co całej reszty 🙂
No i po kolejną ukraińską banderówkę: Olgę Tokarczuk, która jeszcze niedawno tak ładnie życzyła Baphometowi: „Prowadź swój pług przez kości umarłych”.
prowadz-swoj-plug
No więc życzenia satanistki zostały uważnie przez Karmę wysłuchane a jako że Baphomet jest wyssany z żydowskiej dupy, no to generał Armagedon osobiście „prowadzi swój pług”, żeby te banderowskie kurwy na drugi raz uważały na to czego sobie życzą.
Bo z życzeniami trzeba uważać, gdyż czasami się spełniają 🙂

2. Wiadomości z psychiatryka. Unia europedałopejska osiągnęła porozumienie z samą sobą na temat pułapu maksymalnych cen za rosyjską ropę naftową. A ponieważ to jest ropa rosyjska i Rosja uni poniżej wartości jej nie sprzeda unia będzie musiała osiągnąć porozumienie z pułapem maksymalnych cen na energię elektryczną, lekarstwa i na ceny działek Morawieckiego, bo do tego zgoda Rosji nie jest wymagana.
https://rusvesna.su/news/1670002516
Pułap wzrostu Karalucha już został wprowadzony w życie i wyżej dupy on już bez zgody unii nie urośnie.

3. Czyszczenie kolejnych wiosek przez siły rosyjskie.

4. Czeczeni schwytali 13 sztuk żywca.

5. Banderowskie szczurki z Prawego Sektora robią sobie groby.

6. zydW Jew Jorku szukają szczurołapa ze względu na plagę gryzoni. Jest przetarg na stanowisko dyrektora do spraw zwalczania gryzoni.

Sytuacja piszą jest poważna, bo na ponad 8 milionów mieszkańców, szczurów jest ponad 2 miliony…

https://rusvesna.su/news/1670006375

7. Pedo Joe poszedł na lody z Palcowaną Emanuellą. Pederaści założyli się kto przyprowadzi starszą kobietę.
biden
Wszystko ładnie pięknie, bo kto nie lubi tych czalendżów na tiktoku, tylko pierwsza pradama Muriki wyglądała młodziej niż pierwsza prababcia Francji.
https://en.ammonnews.net/article/61958
A potem młodzi zrobili sobie lody i trzymali się za rękę długo i szczęśliwie.

8. Kolejna już miss tiktoka padła w wieku 21 lat. Oczywiście nagle.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-11493949/TikTok-star-Megha-Thakur-21-dies-unexpectedly-just-days-posting-cryptic-message.html

9. Bachmut / Artemowsk zaczyna wyglądać gorzej niż swojego czasu Mariupol.