Szybkie Wieści… 23

rakiety

Analiza

Bogini Wojny rządzi sprawiedliwie – uczy pokory Warchoły i cierpliwie edukuje co głupszych. Jako królowa nauk udziela też chętnym do nauki Chochołom bezpłatnych korepetycji na zajęciach praktycznych w terenie: ze 100 – tysięcznego zgrupowania wojsk w Donbasie – w kilka tygodni – pozostało im już niecałe 44 tysiące. Mądrzejsza część zdezerterowała lub dostała się do niewoli ale odporną na wiedzę resztę jak gigantyczna młockarnia artyleria przerobiła sprawniej niż kombajn. Żniwa, plewy na bok i opakowane mięso gotowe z pola do zebrania. Ładna Pani z kosą, która była rosyjską odpowiedzią na ukraińską Opryszczkę z sierpem do podrzynania gardeł, działa z naprawdę wielkim rozmachem.
I nawet wydawałoby się te zupełnie niereformowalne bydełko faszystowskie z Azowa udało się bogini czegoś w końcu nauczyć: tego że zarówno ich satanistyczny papa z Watykanu, oraz jego kanały do przerzutu ściganych nazistów do Ameryki Południowej, jak również ich szatański bożek – wszyscy oni okazali się totalnie bezsilni w konfrontacji ze sprawiedliwością ludzką i jak najbardziej ziemską. Nadprzyrodzone hokus pokus i inne wyssane z palca woodoo brednie, uprawiane notorycznie przez satanistów i nazistów werbowanych z najgorszych śmieci przez Rotszyldów, runęły jak domek z kart, kiedy stały się obnażoną fikcją. Jasna strona mocy jest dla satanistów druzgocąca.
A oprócz artylerii ciężko pracuje też oczywiście lotnictwo.
I w obu tych rodzajach wojsk praktycznie nie ma strat własnych.
Współplemieńcy Warchołomyra Zelenskiego dwoją się i troją zatem, żeby mu uzupełnić gigantyczne i nieodwracalne straty w sile roboczej… Polakami.
Szykuje się więc interesujące lato a potem jesień.
Osobiście nie martwi mnie to w ogóle, bo po dwóch latach w artylerii rakietowej, jak to się mówi: w razie W, człowiek ma fach w ręku. I to w odnoszącym największe sukcesy i najmniejsze straty rodzaju wojsk. Nie to co „mięso” – te wszystkie absolwentki instytutów malowania paznokci, projektanci wnętrz i zabudowy kuchennej, sprzedawcy ładowarek telefonicznych, kierownicy z macdonalda, eksperci od rozkładania laptopa na 24 raty albo te generały Skrzypczaki. Ten cały śmieć, oraz oczywiście półmilionowa armia bezwartościowej kupy gówna czyli urzędniczych kurw, z góry skazany jest na mięso armatnie w jakichś norkach i okopach, skoro nic pożytecznego nie potrafi robić w ciężkich czasach.
Ten problem dotyczy dosłownie całego Zachodu, gdzie od pokoleń kształciło się pedałkowatych idiotów i dyplomatoły. W przypadku więc wojny światowej, do której niestety to wszystko sobie zmierza, straty będą gigantyczne, bo na nowoczesnej wojnie nie ma jak widać w ogóle miejsca na jakieś w dupę Chucki Norrisy, Rambo czy inne Terminatory. Wszyscy ci kurwa w dupę „doświadczeni”, weterani z Wietnamu, Iraku, Afganistanu, niesłychanie wyawansowani, bla, bla, bla, padają jak muchy upolowani przez młodziutkich niemal jak dzieci… szeregowych Rosjan. Turbo kowboje giną nawet nie widząc żadnych Rosjan na oczy. Artylerzysta to bowiem gość znacznie wyżej stojący na drabinie społecznej niż neurochirurg, inżynier lub jakiś polityk czyli… męt społeczny, żeby nie obrażać zacnych żuli.
Plandemia obnażyła mnóstwo klinicznych debili z tak zwanych elit oraz cwelebrytów wśród których średnia mądrości była w praktyce tragicznie najniższa.
Ale przy wojnie plandemia to wielkie nic – tutaj już każdy jeden błąd – nawet najbłahszy od razu może się tragicznie skończyć dla zadufanego w sobie dyplomowanego debila – co zresztą widać na tych wszystkich filmikach z wojny. Rosja toczy walkę z plemieniem debili, u których materiał ludzki się niewyobrażalnie szybko zużywa.
A tak przy okazji dzięki wszystkim za darowizny, subskrybcje oraz komentarze. Staram się wynajdywać najciekawsze newsy i filmiki z tego co się dzieje w naszym wesołym padołku i uaktualniać dwa, trzy razy dziennie, ale przecież co najmniej drugie tyle interesujących wieści jest wynalezionych przez Was w komentarzach. Dzięki wszystkim bardzo za Wasz wkład w tego bloga. I prośba – wrzucajcie dalej ale postarajcie się skoncentrować tylko na ważnych sprawach, żeby nie ugrzęznąć w nieistotnych szczegółach, bo jak będziemy dywagować o każdej gałązce – stracimy z oczu obraz całego lasu.


14 maja 2022

1. „Do roboty, banderowcy. Do roboty!”. Polak zgasił zlot jakiejś swołoczy pod pomnikiem radzieckim zwycięstwa, bo swoich pomników i swoich zwycięstw, tak jak niczego innego Chochoły nie mają.
Pozytywny filmik w linku.
https://rusvesna.su/news/1652466988

2. Deputowany Dumy Państwowej oświadczył że Morawiecki i Duda swoimi wypowiedziami na temat Rosji ustawili Polskę następną w kolejce do zdenazyfikowania.
https://rusvesna.su/news/1652455916
Ano tak, bo jak rak nazywa zdrową słowiańską tkankę „guzem nowotworowym” no to wymaga jak najszybszego wycięcia, żeby słowiański organizm mógł w końcu złośliwego polipa wysrać i wyzdrowieć.
kornel
Pinokio kompletnie niczego się nie nauczył od czasu, kiedy był zagubionym w odmętach okrężnicy plemnikiem.

3. Oczyszczanie norek z bardzo bliska, które pokazuje, że Rosja naprawdę walczy z debilami. Chochołek się spłoszył i chciał zanurkować do norki na widok myśliwych zamiast walczyć kiedy miał sposobność skoszenia ich z karabinu, ale dostał z granata w dupę w celach edukacyjnych i po takiej lewatywie raczej już nie będzie miał szansy zmądrzeć.

4. Artyleria, która zmienia złych w dobrych, a dobrych w jeszcze lepszych.

https://www.bitchute.com/video/mT2rhOoYa6YO/

5. Zle stwory z Izraela, które najpierw zastrzeliły dziennikarkę a potem zaatakowały żałobników. Oni bardzo potrzebują artylerii.

6. Do Kanadyjczyków nie radzących sobie z biedą oraz godnym życiem w wyniku covidowej paranoi, zatroskany rząd Trudnej Justyny Castro – w ponad połowie pracujący przecież nie dla Kanady ale dla santa Klausa Schwaba – wyciągnął w końcu pomocną rękę do obywateli.
Każdy Kanadyjczyk przeżywający trudności ze zdrowiem po szczepionkach lub pracą po braku szczepionki, będzie mógł za darmo skorzystać z eutanazji.
https://canadafreepress.com/article/in-pushing-assisted-suicide-on-the-poor-justin-trudeau-defines-dignity
A co Kanadyjczycy na to?
Oni dalej martwią się stanem Władimira Putina zamiast własnym 🙂
Ani jeden Kanadyjczyk w dalszym ciągu nie założył kanadyjskiego stroju ludowego i nie przyjebał nikomu kijem hokejowym zdrowo przez łeb, żeby się pozbyć satanistycznych zamordystów. Ich martwi bardziej „tragiczny” los Chochołów więc i ja mam to generealnie również w dupie…
Powodów do zmartwień większych nie ma, bo jest tam mala część ludzi mądrych – bo właśnie wyszło na jaw, że oni na masową skalę szmuglują dronami broń ręczną z Muriki nad Jeziorem Michigan do Kanady dronami – tak więc przynajmniej ta wartościowa część Kanadyjczyków przeżyje. Bezwartościowa reszta będzie natomiast rzęzić i skamleć jak naziści spod Azowstalu i czekać na jakieś brednie: Q anonów, Białe Kapelusze i wszystko inne co nierealne… zamiast wziąść kapcia i się pozbyć samodzielnie miejscowego karalucha.

7. Wiadomości giełdowe. Rosyjski rubel stał się najlepszą walutą świata w tym roku, bo Mateusz Morawiecki i jego właściciele nie mają zielonego pojęcia o ekonomii.
https://www.informationliberation.com/?id=63085
dzialkowiecMiesięcznik inwestycyjny Działkowiec informuje, że Morawiecki i jego posiadająca duże oczekiwania żywnościowe żona, będą mieli epizody amoku, ataki niepokoju i nieoczekiwanych zachowań z pogranicza paranoi i histerii.

Nadchodzą bardzo ciężkie chwile dla ich sąsiadów nieprzyzwyczajonych do hałasu spowodowanego biciem głową w ściany. Analitycy przewidują również, że jeszcze przed nadejściem lata głodna żona zacznie bić Morawieckiego, co zrodzi kolejne hałasy zza ściany.

Sąsiednie działki na pewno bardzo stracą na wartości, natomiast pójdą w górę akcje przedsiębiorstw produkujących zatyczki do uszu – ta informacja może być bezcenna dla inwestorów.

8. Rosja odłączyła Finlandię od swojego systemu energetycznego, bo nie zapłacili za prąd. Turcja jeszcze przed przyłączeniem odłączyła Finlandię od NATO, bo stwierdziła że za dużo tam mieszka terrorystów żeby ryzykować członkostwo.
Putin zresztą powiedział temu ich wodzowi, że rezygnacja z neutralności jest błędem bo dla neutralnego kraju nie ma żadnego zagrożenia bezpieczeństwa ze strony Rosji.
https://rusvesna.su/news/1652524280
Finlandia więc może już spokojnie przyłączyć do swojego kraju ze dwa miliony postępowej młodzieży z Afryki i wysłać ich na wyższe studia obsługi świeczników.
Jak znam życie, Morawiecki nie czekając na Unię, pomoże wyruchanej z każdej strony Finlandii kupując na niewielki kredyt, ze dwa kontenery paluszków Duracell i położy do Finlandi jakiś kabel, żeby dzielni Finowie nie doznali spadku mocy przy eksploatacji wibratorów.
Co w tej sytuacji zrobią Szwedzi oni sami jeszcze nie wiedzą. Proponuję więc żeby już dziś wsadzili Gretę Thunberg w chodzidełko dla chomika i podpięli pod dynamo, to przed zimą uda im się zgromadzić energię w jakiś akumulator. Greta chodzi przecież na dwutlenek węgla więc przetworzy ceodwa na kilowaty.
Jak się wszystko dobrze skończy Disney zrobi ciepły, familijny film o Grecie…
greta
albo Netflix…
greta netflix
9. Kolejny po Chinach kraj, gdzie rządzi komunizm walczy dzielnie z koronawirusami. Tym razem Korea – ta od Kima.
Miliardy zakażeń, tysiące chorych, katastrofa, etc… i to wszystko z powodu przeziębienia o przeżywalności wynoszącej grubo ponad 99,5 procent.
https://rusvesna.su/news/1652517764
Co to oznacza?

To oznacza, że ojciec tej plandemi – santa Klaus wyrodzony ze zjełczałego łona Marianny Rotszyldówny – też jak Mateusz Morawiecki ma napady histerii oraz szoku, odkąd ku naszej radości od zatwardziałych nazistów został wybesztany przez Rotszylda w bardzo publiczny sposób 🙂
Żydowska mafia cieniusieńko przędzie więc gryzie jak szczur wciśnięty do narożnika. Ci na szczycie gryzą tych na niższym szczeblu i tak dalej, aż do ostatniego trybika…

10. Starożytne murikańskie transportery dotarły na Ukrainę. Hehe dziesięć razy starsze niż Ukraina, więc młode Chochoły będą miały w końcu lekcje z prehistori…
https://t.me/RVvoenkor/12133?single

Kawał czasu i kawał drogi jechały te transportery aż z Wietnamu.
Teraz klaun będzie musiał do ich obsługi zwerbować chyba Wietkong o ile jeszcze na Ziemi żyją jacyś wietnamscy emeryci i jakimś cudem jeszcze ich nie ma w Międzynarodowym Legionie Debili…

11. Ukraińcy zostali przełączeni w tryb oszczędny. Według ich ministra gospodarki mają zapasy ropy na 3 dni a benzyny na 5. Potem dupa…
Obecnie po 9 godzin Chchoły sobie stoją w kolejce żeby mogli zatankować paliwo a klaun kokainę.
https://t.me/RVvoenkor/12128
No cóż, wszystkie rafinerie zniszczone, wszystkie magazyny paliw są w drodze do innej galaktyki lecąc nadal przez kosmos, cała najżyźniejsza ziemia rolna już wpadła pod kontrolę Rosji która właśnie kończy zasiew, odpadły od Ukrainy wszystkie złoża węgla w Donbasie oraz te roponośne, a za niedługo odpadną nowo odkryte złoża gazu na morzu Azowskim niedaleko Odessy.
Klaun, który potrzebował jeszcze niedawno 7 miliardów euro miesięcznie na same pensje dla urzędników, już zszedł do 5 miliardów, bo Ukraina mu się umniejszyła w stopniu znacznym i z terenu i urzędników.
Kredytu santa Klaus mu nie udzieli nawet jak Morawiecki będzie żyrował, tak więc Ukraina „funkcjonuje” obecnie tylko i wyłącznie na obiecankach komika, które nawet teoretycznie nie zostaną nigdy spełnione.
Rosja bezlitośnie odrąbała zbrodniczą, zdradziecką łapę, która się podniosła na Słowian a teraz sobie patrzy jak właściciel łapy cierpi na szereg chorób umysłowych i bóle fantomowe.
Rosja ostrzegła przy okazji Unię, że jeśli nadal będą jakieś ruchy żeby do niej przystąpiła Ukraina, to nastąpi koniec Unii.
Nie chodzi oczywiście tu o aspekt militarny ale ten, który ja pisałem że bym na miejscu Rosji już dawno zrobił: odcięcie ich w ogóle od surowców i od handlu bo są inne rynki na Dalekim Wschodzie 🙂
Więc prawdopodobnie zakończy się tak jak myślałem: Unia zdechnie z głodu i cofnie się do epoki rolniczej, bo nigdzie nie jest przecież na kamieniu wyryte że Niemiec za wszelką cenę musi jakiś przemysł posiadać i doić z surowców resztę świata. Niemiec przecież nie posiada żadnych surowców, więc niech kurwa spierdala na szparagi lub hoduje kartofle i krowy zamiast rabować innym surowce służące mu potem do produkcji przeciwko Słowianom ciężkiej broni i biolabów, po to żeby nie kupować tylko ich wymordować a potem wszystko ukraść. I jak dla mnie spoko, bo ja mogę jeździć samochodami rosyjskimi jako że w chuju mam jakieś asystenty parkowania, strefę komfortu z fotelem masującym dupę, katalizatory, komputery i cały ten gadżetowy syf mordujący całkowicie przyjemność z jazdy a wymagający jeszcze na gwarancji nieustannego serwisowania bo to szajs, który się na podstawowe pierwiastki samodzielnie rozkłada i to już od momentu opuszczenia fabryki. Na chuj mi samochody, które mówią żeby jechać na przegląd albo że jebnięty jest czujnik deszczu a nie mówią że wskaźnik rezerwy w chuja leci lub że kończy się olej, powietrze w kołach albo hamulce. Nie, tego co ważne i tak nigdy nie ma. Jest za to wysyp spamu i fontanna dezinformacji żeby sprawdzić coś co doskonale działa – z wyjątkiem zjebanego czujnika od tego czegoś zo się niby zjebało zamiast niego 🙂

12. Wczoraj papież i Turcja a dziś Chiny padły ofiarą nieludzkiego ataku nazistów gnijących pod Azowstalem i błagających o ratunek.
Jutro chyba na nieludzkie lamenty narażeni zostaną Japończycy i Tajwan – tak patrząc po atlasie – i jest nadzieja, bo japońska kultura wojskowa przewiduje jeden miecz na wroga a drugi do seppuku, więc może hitlerowców w końcu uda się przekonać do nie zawracania wszystkim dupy.
Heh… osobiście jestem w autentycznym szoku, bo do mnie nadal się nikt nie zwrócił z prośbą o pomoc, a przecież jestem jedyny na świecie, który ma patent na opuszczenie Azowstalu. Osobliwość normalnie… to jest jakiś kurwa absurd, milordzie…

13. Po wizycie żon banderowców u papieża która oczywiście nic nie dała, hitlerowcy poszli po rodziców. Dziś wystąpił tatuś jakiegoś neonazisty z Azowa – być może tego który dostał awans na kapitana pirackiego statku, bo pirat miał występ przed nim… ale nieważne… – no i ten tata pirata miał jakiś żal… chyba że mu Angelina Jolie i Nancy Pelosi syna nie przyadoptowała.
Tata pirata, ma dramat bardzo typowy dla każdego alkoholika lub narkomana – wszyscy są winni jak cholera, wszyscy – dosłownie cały świat – tylko kurwa nie on, który takie gówno spłodził i wychował…
Typowe chazarskie przerzucanie winy za własne zbrodnie na niewinnych.

Żałosny spektakl i bardzo pouczający, bo identycznie przecież skończą wszyscy słudzy ciemnej mocy… niekończącym się gniciem za życia i żebraniem o litość, której ze względu na wagę zbrodni i tak nigdy nie będzie…

14. Minister Siergiej Ławrow znowu mówi 🙂
Na posiedzeniu Rady Polityki Zagranicznej i Obronnej powiedział, że: „Zachód dokłada wszelkich starań, aby znaleźć zdrajcę wśród rosyjskich dyplomatów, który sprzeciwiłby się Specjalnej Operacji Wojskowej. Ale wśród rosyjskich dyplomatów nie znaleziono ani jednego zdrajcy. To pozwala nam powiedzieć, że nasze zwycięstwo w tej globalnej konfrontacji jest nieuniknione.”
https://rusvesna.su/news/1652533185
Hehe, ludzie santa Klausa szukają jak opętani kogoś „niezadowolonego” – jakiejś ułomnej lub chciwej miernoty z gatunku Rudego lub Bolka, która by robiła za opozycję i srała do własnego gniazda. Gnidy, która za garść srebrników zdradziłaby własny naród. Ich pech polega na tym, że Rosja nie zrodziła ani jednego parszywego Pinokia lub Karakana.
Bardzo zatem możliwe, że to u nich nastąpi wyłom i w obronie własnej skóry zaczną się nawzajem szantażować, zdradzać i na odstrzał wystawiać szukając kozła za ten bałagan.
Ostatnie ruchy santa Klausa właśnie o tym świadczą.

15. Francuscy bandyci – oficjalnie zwani celnicy – ukradli pieniądze zebrane dla dzieci z Donbasu. Nie przekraczały one limitów posiadania gotówki więc był to rabunek bardzo typowy dla nich. Kierowców zawsze te świnie okradały z legalnych papierosów i tytoniu, więc nic nowego w temacie.
https://rusvesna.su/news/1652525335
U króla Emanuella I Masturbowanego, bez zmian i tak już chyba pozostanie dopóki im ktoś wkurwiony Luwru nie podpali.

16. Zgodnie z moimi oczekiwaniami neonaziści na Ukrainie zaczynają gangowi Zelenskiego się odgrażać. Obiecują im za to że ich okradziono zemstę i śmierć jeśli z Ukrainy w porę nie wyjadą. Ale to zaraz po tym jak tylko się uporają z… „Moskalami”.
https://rusvesna.su/news/1652528119
No no więc szczurki na tonącym statku zaczynają się kąsać nawzajem. Miód na serca Polaków ale najlepsze nastąpi razem z końcem nazistów spod Azowstalu.
Hmm… jakieś głowy wówczas polecą no więc postawiłbym żubra, na głowę jakiegoś komika…

17. Maleńki Alosza poszedł w internety jak Babcia Anna z Donbasu i ma już swój kanał na Telegramie
alosza
https://t.me/s/voinleha

Mówi że ma postanowienie: będzie na bank żołnierzem.

18. Na Zachodzie trwoga, płacz i zgrzytanie zębami. A do już istniejących plag dojdzie im jeszcze burczenie pustymi brzuchami. Tamtejsi eksperci spodziewają się bowiem wspaniałych żniw w tym roku… ale tylko w Rosji.
https://rusvesna.su/news/1652464718
Oj tam, oj tam, na Zachodzie też powinny być udane plony: wzrośnie przecież wyżej niż kukurydza zapaść gospodarcza oraz inflacja, wyskoczy w kosmos populacja ukraińskich prostytutek, nastąpi nagły przyrost urodzin Hasanów i Muhamadów, gigantyczne żniwo zbiorą fanatycy szczepień no i na bank wzrosną akcje Bayerów, Pfizerów, Bitów Coinów i rozkwitnie wrodzona uroda Marków Góracukrów cudownie ocalałych ze szczepionkowych holokaustów.
Ale nie kurwa – to tych skurwysynów wcale nie martwi. Ani trochę. Martwi ich to i mają koszmary, że Rosja będzie miała normalne plony, po normalnym zasiewie swojego normalnego zboża, którego nie opatentował jakiś zjeb. To dla nich autentyczny szok, bo nie przyzwyczajeni są do zbierania owoców swojej własnej pracy tylko rabunku owoców pracy innych.
Władimir Putin powinien im na jesień zaproponować w tej sytuacji sprzedaż zboża po złotych rublach według wartości rynkowej i przygotować w piwniczkach Kremla jakiś mega kufer. Albo… albo niech sobie wpierdalają dolary a na deser żrą bity coiny.
Oni oczywiście wymyślą sankcje i zaproponują zapłatę w niczym np w bitach coinach albo obligacjach… i tak to się właśnie będzie kręcić dopóki sobie z głodu nie zdechną lub nie zeżrą nawzajem.
Żyd już tak ma, że przez dziesięć gnojówek się będzie latami czołgał w pocie, smrodzie i znoju żeby ukraść złotówkę, a nie pójdzie do normalnej roboty za dziesięć złotówek na godzinę. Po kim on tak ma jeszcze nie wiadomo ale moja robocza hipoteza jest taka, że po Cyganach…

19. O 17:00 w Azowstalu włączono tryb imprezowy. Działają czołgi, artyleria, lotnictwo i szturmuje piechota. Błagania Azowców zostały wreszcie wysłuchane i Rosja robi co tylko w jej mocy aby wszystkich z niebezpiecznej strefy wydobyć.
Miał całkowitą rację kilka lat temu Putin, kiedy mówił, że jak przyjdzie co do czego Rosjanie będą umierać jak bohaterowie, natomiast tamci zdychać jak robactwo.

Nie może być inaczej dla kogoś kto woli przez rok żyć jak lew niż całe życie niczym świnia w chlewie.

20. Wojna z prawdziwego zdarzenia. Nieco inna niż w ukraińskich ścierwomediach lub u tiktokowych najemników.

21. I znowu biedne Chochołki usmażone tym razem ciężkim miotaczem ognia.

Woldemort Zelenski, który ich tam posłał, musi być w siódmym niebie, bo jeszcze trochę i liczbą ofiar dogoni wreszcie mistrza Morawieckiego.
slava kokainu
Termobaryczna amunicja do tych miotaczy ognia robi straszną robotę, czyli ciąg dalszy Biednych Chochołków.

Tego typu miotacze ognia powinny stać już dawno wokół getta na terenie Palestyny, bo to stamtąd nadeszła ideologia nazistowska, broń oraz „instruktorzy” do Azowa na terenie Ukrainy. Tam są „centra decyzyjne” i ośrodki szkoleniowe.

22. W Mariupolu wielkie odgruzowywanie. Wyburzane są budynki grożące zawaleniem, usuwany złom wojenny, zabezpieczane są jednak starannie ślady i dowody zbrodni w toczących się postępowaniach i generalnie miasto bardzo szybko powraca do normalnego życia.
Odłamki na przykład w blachach, którymi pokryty był pamiętny teatr świadczą że przedostały się przez blachę od środka na zewnątrz, więc to nie Rosja zbombardowała tamten teatr jak głosiła kłamliwa propaganda tylko został wysadzony przez banderowców od środka. Tego typu nie budzące wątpliwości dowody się obecnie gromadzi żeby jak już azowcy wydobyci zostaną na powierzchnię, można było szybko i sprawnie ich osądzić i powywieszać za popełnione zbrodnie. Wszystkie kłamstwa runą pod naporem bezspornych dowodów i faktów.

A z drugiej strony przyjdzie też oczywiście pora na sprzedajne hieny ze ścierwomediów pod pierwszego dnia fałszywie oskarżające Rosję o tego typu zbrodnie wojenne popełnione w rzeczywistości przez neonazistów naćpanego komika. Karma ostatnimi czasy bardzo szybko działa więc hieny już pewnie mają ciarki na grzbiecie, bo w Rosji od dawna już są na to paragrafy natomiast za prawdę nie ma kary w żadnym systemie.

23. A w ramach „kto mieczem wojuje…” zdobyczne pojazdy Azowa, służą obecnie Federacji do… likwidacji Azowa. Jakie to karmiczne, no szok.

A tak przy okazji to dziś gaulaiter Nowej Zelandii i chyba fuhrerek z Niemiec apelują o uratowanie neonazistów i przerwanie ognia.
Kurde kto by się spodziewał, że oni też uczęszczali do ukraińskich burdelików dla pedofili. Hmm…
Władimir Putin w odpowiedzi chyba dolał ciepłego moczu do ognia, bo nic nie odpowiedział. Operacja debanderyzacja trwa i wszyscy się znakomicie bawią.

24. A w Odessie autentyczna panika. Matka wszystkich panik. Przed Operacją Z były tam trzy punkty paszportowe, teraz jest 31 i kolejki herojów gotowych już natychmiast wypierdalać z tamtej okolicy zanim ich klaun przymusowo okradnie z samochodów a potem zmobilizuje.

15 maja 2022

1. Słynną ukraińską Opryszczkę, która chciała sierpem podrzynać gardła rosyjskim jeńcom wojennym, bardzo szybko odnalazła Pani Karma. Za granicą Mołdawii Karma Opryszczkę dopadła, bo z Ukrainy już spierdoliła nasza herojka od sierpa…
Opryszczka chyba została potraktowana nie sierpem ale młotem, bo teraz jęczy i błaga o litość jeszcze gorliwiej od nazistów spod Azowstalu i wygląda na to, że nielichy oklep z męskiej ręki wyłapała zanim udało jej się poudawać, że zmądrzała.
Nadesłane w komentarzach. Dzięki Mimi 🙂

https://t.me/siostryjasnowidzki/11523

I dla przypomnienia Ładna Pani z Kosą – z rosyjskiej odpowiedzi na banderowski występ Opryszczki z sierpem – ta sama Pani, która teraz z szerokim rozmachem przeciwko banderopitekom działa.
Wstawiam ponownie, bo Sakaya szukała.

https://t.me/Russkyship/179

Ukraińcy popełnili straszny błąd zwąchując się z nazistami, bo wszystkich dookoła uczynili przez to śmiertelnymi wrogami. Potem ponownie popełnili straszny błąd, ponownie zwąchując się z nazistami, więc Pani z Kosą chyba już na trzeci raz im nie pozwoli, bo po dwóch poprzednich bardzo nieperspektywicznie rokowali.

2. Kolejne oddziały Czeczenów ochoczo dołączają do imprezy, bo z sobie tylko wiadomych powodów jakoś nienawidzą syjonistycznych wyznawców szatana.

I w ten sposób znów będą się po stepach i lasach niosły się radosne nawoływania: Chochoł! Chochoł! Zdawaj broń, tu Achmat siła! Chochoł…
Heh, Czeczeni są jak kukułki – chyba najweselsi kolesie na tej wojnie…

3. Ukraińskie pojeby urządzają gdzieś na Zachodzie jakąś uliczną pseudosztukę w stylu tych prostytutek Sorosza z Femen latających wszędzie z gołymi cyckami. „Sztuka” opowiada niedowiarkom jak bardzo oni są pojebani i nie wynika z niej nic więcej ponad to, że wszędzie robią się z tym fałszywym teatrem coraz mniej mile widziani.

4. Zespół snajperów chyba do zwalczania snajperów.

5. A tu bardzo wesoły zespół z czołgu do zwalczania wszystkiego oprócz ich czołgu. Chyba zero siedem zwalczyli, bo nie przejmowali się polisą i stłuczkami.

6. Prowizoryczny cmentarz ofiar Azowa w Mariupolu szybko staje się największym w Europie.

7. A tak sobie żyją sprawcy pod Azowstalem.

Nie do wiary ale wypełniła się co do joty przepowiednia santa Klausa jasnowidza. Nic nie mają i są szczęśliwi. Klaun też musi być szczęśliwy, bo nie musi temu tysiącowi już żołdu wypłacać od dwóch miesięcy, skoro działają i tak za darmo. A tysiąc żołdów starczy mu na parę nowych domków w Miami, albo na mały park rozrywki za tym który już jest wybudowany. Każdy miesiąc oporu tych którzy nic nie mają i są szczęśliwi, ubogaca klauna. A jak dodać do tego żołdy do przytulenia za nieprzeliczone Chochołki z Donbasu – nawet fatalnie przegrana wojna może jak widać być znakomitym interesem.

8. Klaun jest tak szczęśliwy, że nawet ma pomysł na pokonanie Rosji. Wczoraj rzucił myśl, że potrzebuje do tego tylko milionową armię. Nie ma dla niej jednak pieniędzy, sprzętu, paliwa i wszystkiego innego.
Jak by mu w tej sytuacji pomóc?
Już mam – niech wyda dekret o mobilizacji LGBTHIV z terenu całej Europy. W samym tylko Berlinie jest paromilionowy zlot zboczeńców już uformowanych w kolumny marszowe, którym też w ogóle nie trzeba płacić, bo oni sami sobie płacą. W naturze, bezpiecznie – zbliżeniowo.
Tak, ten pomysł może wypalić, a to dlatego bo nie zawiera żadnych słabych punktów. Ba, ten plan podkreśli jeszcze mocniej wieloletnią przyjaźń i braterską współpracę Ukrainy i Republiki Pederalnej Niemiec.

9. Jak przystało na szczęśliwego idiotę pedo Joe też ma pomysł na pokonanie Rosji. Na początek pragnie zakazać jej używania pocisków Sarmat. Serio.
Jeśli to nie pomoże to zakaże Rosji używać, czołgów, transporterów no i Rosjan, żeby mieć pewność.
A jak Rosja nie zaprzestanie używać pocisków Sarmat, to pedo Joe nie powiedział co to będzie.

10. Ukraińskich uchodźców w Niemczech trolują Niemcy rysując im na domach Z co doprowadza Chchołków do rozpaczy.
Film w linku.
https://t.me/Russkyship/1762
Nie rozpaczali jednak jak zakazywali używania języka rosyjskiego Rosjanom na rosyjskiej ziemi więc ciepły mocz jest tu najlepszym rozwiązaniem, bo prawdziwą rozpacz dopiero poznają jak już będą dla szkopa rwać za pięć euro na godzinę szparagi albo zapierdalać jako kombajn do ogórków. Rodowity szwab nawet mniej rodowitym szwabem z byłego NRD jawnie gardzi, więc szybka lekcja oraz bolesna rzeczywistość i tak czeka w szkopach naiwne Chochołki nie znające jeszcze anglosaskich niuansów z podludźmi oraz rasą panów. Te wszystkie doskonale nam już znane zabawne historyjki z zakazem używania polskiego języka w małżeństwach polsko niemieckich, pod groźbą odebrania dzieci – to wszystko jeszcze przed nimi i te wszystkie pozostałe dobrodziejstwa hitlerowskich jugendamtów również czekają na odkrycie przez Ukrainki. A niech tylko która sobie nieopatrznie w szkopkach zahailuje… albo zaświeci na basenie wytatuowaną swastyką… ojojoj – pootwierają się szeroko co niektóre oczy. Już można się szykować na bardzo wysokie noty w skali Olsena, bo przecież te wszystkie faszyzujące dzieci, w końcu pójdą do szkoły i sprawy będą się z automatu działy. A najlepsze nastąpi jak już pewnego dnia zakończy się operacja na Ukrainie, nastanie na Ziemi pokój wszyscy będą się miłować i już nie będzie podstawy do zasiłków i socjalów i dostaną z tej miłości siedem dni na opuszczenie kraju.

Żeby nie wylecieć będą się desperacko wżeniać w niemieckich murzynów i faszerować zastrzykami. Tak że ideologia Stepana Bandery może się okazać ostatecznie przeznaczona dla chorych na covid czarnoskórych banderowców z Kamerunu.

11. Chochołkowy żywot w norkach widziany od strony norki Chochołka.

Widać że aktywność dzienna Chochołka jest dokładnie taka sama jak u Świstaka i polega na regularnym wychylaniu się ze swojej norki i obserwacji zachodzących zdarzeń.

12. Dzisiejszy Azowstal czyli widok imprezy z drona Grupy Wagnera.

13. A tu morderczy atak na Azowstal przy pomocy ulubionych przez nazistów głowic kasetowych, które już nie raz i nie dwa, oni odpalali na cywilne dworce i ulice Donbasu. Teraz w ramach Karmy sami mogą w Azowstalu amunicji kasetowej zasmakować. Dla poprawy smaku niektóre kasety przysłano hitlerowcom zapalające. Strasznie jest na świniobiciu w Azowstalu.

14. Kilka osób mi przysłało „mord rosyjskich żołnierzy na cywilach, czyli strzelanie im w plecy” ale nie umieszczałem tego gówna, bo zakładałem, że po kilku dniach to będzie oczywiście kolejna prowokacja z przebierańcami lub ordynarna fałszywka. No i to drugie okazało się prawdą.
Kompletna analiza dowodowa na to, że to było zmontowane fałszerstwo jest w linku.

https://telegra.ph/Dow%C3%B3d-zbrodni-wojennych-czy-inna-fa%C5%82szywa-Szczeg%C3%B3%C5%82owa-analiza-g%C5%82o%C5%9Bnego-raportu-CNN-05-12

15. Kolejna dziewczyna z Mariupola opowiada o zbrodniach nazistów z Azowa. Uwięzili cywilów w piwnicach, zablokowali je, zaminowali i wrzucali szczelinami granaty do środka.

16. Ciekawostki geograficzne. Artyleria Donieckiej Republiki Ludowej wykonując swoje zadania zbliżyła się już do Nowego Jorku, gdzie osiedlili się naziści. Nowy Jork to mała osada w Donbasie.

Mogli ją nazwać Nowy Nowy Jork, żeby Nowonowojorczycy nie mylili się z Nowojorczykami.

17. „Benzina niet”, „Paliwa nema” – tego typu radosne ogłoszenia wiszą na dystrybutorach na całej Ukrainie. Zatankowanie prywatnego samochodu stało się praktycznie niemożliwe. Błazen obwinia o to oczywiście…, czekaj, czekaj, Unię a nie Rosję!
Unia jest winna, bo chciała dać błaznowi paliwo ale nie na krzywy ryj tylko za zboże lub rudę żelaza, bo też ma problemy spowodowane biolabami komika. Żydowski komik na myśl o zapłacie śmiertelnie się na żydów z Unii obraził.
https://rusvesna.su/news/1652611060
No nic, w tej sytuacji klaunowi nie pozostaje nic innego jak przemalować medale „Za Zdobycie Krymu” na ordery „Bohaterskiego Sławnego Ukraińskiego Złomiarza” i wypuścić w teren zbieraczy surowców bogatych w żelazo  🙂

18. Najemnicy z Łotwy wyruszają na front, kultywując SS-mańskie tradycje powszechne u tych Żmudzinów. Będą więc wysokie noty w skali Olsena jak już hitlerowskie skurwysyny zostaną żywcem spalone w Donbasie.
https://t.me/RVvoenkor/12242?single

19. W Donbasie powtarza się sytuacja z Azowstalu. Chochołki w norkach narzekają, że nie ma wsparcia artylerii i lotnictwa i że oni tam długo już nie wytrzymają. Bardzo duży potok gorzkich słów mają do dowództwa, które ich porzuciło.
https://t.me/RVvoenkor/12239
Finał będzie też taki sam jak w Azowstalu – dużo szumu medialnego i żadnej realnej pomocy. Biedne Chochołki – lepiej dla nich będzie jeśli złożą broń i udadzą do niewoli.

20. Kolejna grupka Chochołków też gada w zasadzie w kółko o tym samym. Z nowych tematów wspominają o niskim morale i tragicznym stanie psychicznym, po tym jak dowództwo im nie dało możliwości wycofania.

Wycofali ich zatem Rosjanie a teraz błąkają się jak bezdomni po Ukrainie nie wiedząc co dalej robić…
https://t.me/RVvoenkor/12238

21. Wczorajsza strzelanina w Buffalo.
Film w linku.
https://t.me/pl_news_front/2091

22. lizz2Minister spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii Liz Truss powiedziała, że należy stworzyć globalny blok NATO, który nie będzie ograniczał się do Północnego Atlantyku, wpisanego w jego nazwę.

„Bardzo ważne jest, abyśmy skupili się na globalnym NATO, ponieważ chroniąc bezpieczeństwo euroatlantyckie, musimy również zwracać uwagę na bezpieczeństwo w regionie Indo-Pacyfiku.” – powiedziała Truss dziennikarzom przed spotkaniem szefów polityki zagranicznej NATO.

„Przekształcenie NATO w blok globalny pozwoli kontrolować sytuację w regionie Indo-Pacyfiku.” – dodała Liz po spotkaniu.
Wspomniała też o Ukrainie:
lizz„Współpracujemy z Ukraińcami, Polakami i innymi krajami, aby zapewnić Ukrainie standardową broń NATO.”
https://rusvesna.su/news/1652620702

Właśnie wyszło na jaw, że pod Azowstalem piecze się co najmniej trzech brytyjskich najemników, którzy przybyli z ramienia uroczej Liz „kontrolować sytuację w Donbasie”, tak więc jak już ją skończą kontrolować, to zapewne wysłani zostaną rurką klozetową do kontrolowania sytuacji w Indo-Pacyfiku.

23. Finansowe sępy zaczynają coraz niżej krążyć nad śmiertelnie ranną ukraińską świnią. Ubolewają, że Rosja uniemożliwiła im zagarnięcie rosnących tam zbóż i mają z tego powodu bardzo poważny dramat, bo strasznie dużo unijnych sępów chciało się tym zbożem pożywić. Nawet się już zdążyli długimi szyjami pochylić nad tematem…
https://www.money.pl/gospodarka/ukrainski-eksport-zboz-sie-zalamal-wladze-nie-sa-w-stanie-oszacowac-jak-bardzo-6768477231172512a.html
No dramat jest i to bardzo spory, bo zboże te już dawno na swoich giełdach sprzedali, zakontraktowali, zaindeksowali i obłożyli prowizjami.
I wszystko poszło sępom dobrze do momentu kiedy zboże zniknęło tuż sprzed dziobów. Unijne sępy chyba będą się musiały w tej sytuacji baczniej przyjrzeć się kontom Zelenskiego razem z natowskimi hienami.

16 maja 2022

1. Potwierdziło się, że co najmniej trzech brytyjskich najemników przebywa na terenie Azovstalu, pisze Daily Express, powołując się na żołnierza z Wielkiej Brytanii.
„Wszyscy trzej faceci z huty służyli w armii jej królewskiej mości. Wiem, że dwóch z nich zaliczyło Afganistan tak jak ja kiedyś. Byli zaszokowani intensywnością konfliktu.” – cytuje żołnierza gazeta.
Według najemnika wszyscy udali się na Ukrainę przed 24 lutego, aby dołączyć do Ukraińców na wschodzie ale sprawy przybrały zły obrót i zostali wysłani na południe, gdzie znaleźli się w batalionie Azow.
Najemnik mówi, że do marca nie miał wiadomości o rodakach ale później otrzymał informację, że są w fabryce w Mariupolu.
Daily Express podaje, że najemnicy w zakładzie zostali poinformowani, aby zostawili ostatni nabój dla siebie, by nie zostać schwytanym.
Warto zauważyć, podaje źródło, że większość postaci medialnych spośród tych zamkniętych w Azovstalu zwracało się do papieża, potem do Elona Muska, potem do Recepa Erdogana, ale nie spieszyli się z apelami do swoich brytyjskich „towarzyszy broni” i nie apelowali do Borysa Johnsona lub Elżbiety II.
https://rusvesna.su/news/1652624428
No cóż, Wyspy Brytyjskie są już na przybycie najemników w pełni przygotowane. Umyto silnym detergentem konie i zakontraktowano karetę pogrzebową z trębaczami, jest rezerwacja loży honorowej dla rządowej delegacji z Kijowa, przybędą żonglerzy z płonącymi maczugami, kobziarze oraz oczywiście skaczące przez obręcze karły. No i Jarka natychmiast wyproszono żeby nie zepsuł artystycznej oprawy.

GUILFORD ADAMS, ERIC STONESTREET, JOSEPH CHILDS, TYSON POWER

Warto tutaj też dodać, że jeszcze w 2014 – w trakcie i zaraz po nazistowskim puczu – na Ukrainie operowało 300 holenderskich komandosów, bo te całe pierdolenie o „agresji Rosji”, „pomocy dla najechanej Ukrainy” i tak sprowadza się do tego, że swoją chciwą owłosiona łapę na złożach ropy na Ukrainie bardzo chciał położyć koncern Shell, będący wyłączną własnością brytyjskiej i holenderskiej rodziny chlewnej. I tylko po to aby ukraść tę ropę te rodzinki się tam angażują, za pozwoleniem i łapówką oczywiście dla żydowskiego kacyka Warchołomyra Zelenskiego. I to jest cały sekret aktywności na Ukrainie parszywych Brytyjczyków.
A teraz za kokę Zelanskiego i ropę królewny będą musieli albo zgnić w łagrze albo palnąć sobie w łeb.

2. Po druzgocąco nieudolnym desancie na Wyspę Węży całą wyspę zaściełają zwłoki desantowców. Ataku nikt nie przeżył.

3. Kompilacja najlepszych wystąpień pedo Joe Bidena:
https://t.me/pl_news_front/2097

4. Oszustowi Morawieckiemu udało się w końcu samego siebie oszukać. I to na całe dziesięć w skali Olsena.
„Z pewnym rozczarowaniem dostrzegłem, że następuje przyzwolenie na płacenie za gaz w rublach, coś do czego dążył Putin.” – rzekł w niedzielę Morawiecki podczas wizyty w Ostrowie Wielkopolskim.
Tak skomentował fakt, że w Brukseli zorganizowana została nagła narada dotycząca zmiany waluty rozliczeń w ramach kontraktów z Gazpromem. Chodzi ozywiście o to, żeby już nie ukradkiem ale oficjalnie płacić za gaz w rublach.
Oczywiście ani Morawieckiego ani Kurdupla do Brukseli nie zaproszono.
Sam się w tej sytuacji zaprosił do Ostrowa, (na uroczyste otwarcie za garażami przy ogródkach działkowych nowej Żabki) gdzie usłużni mieszkańcy wysłuchali Morawieckiego bardzo uważnie a potem podali mu nocnik, żeby mógł schłodzić zmęczony łeb.
https://www.money.pl/gospodarka/bruksela-mysli-jak-obejsc-wlasne-sankcje-i-placic-za-gaz-w-rublach-mateusz-morawiecki-zabral-glos-6769153891646368a.html
Po tej epickiej kompromitacji Morawiecki stał się warty tyle cebuli ile waży. To chyba już ostatnia prosta tego chytrego na działki drobnego cwaniaczka.

5. Banderomobil zrobił zasadzkę w lesie na Rosjan a potem poleciał na Marsa.

6. Ciężarówkami zwozi się Chochołki do niewoli.

7. Siedmiu wspaniałych… murikańskich najemników zlikwidowano niedaleko Rubiezne. Źródło podaje, że byli członkami sił specjalnych… czy szkół specjalnych… zresztą, nieważne.
murica1
Film w linku.
https://rusvesna.su/news/1652636447
Pokazany tam jest dokument na nazwisko Joseph Ward Clark ale coś mnie tknęło i to natychmiast sprawdziłem, bo na kilometr zaśmierdziało mi Efektem Mandeli.
I co się okazało?
Okazało się, że ten sam murikański wojownik „został wyeliminowany” jeszcze w połowie kwietnia i też był pokazywany na niego dokument ale wówczas paszport. Wszystko jest w linkach.

https://vk.com/video295420964_456239546

https://en.topwar.ru/194954-na-donbasse-likvidirovan-naemnik-iz-ssha-podozrevaetsja-ego-prichastnost-k-amerikanskim-specsluzhbam.html

Wygląda więc na to, że za pierwszym razem murikański wojownik jedynie zgubił paszport kiedy w popłochu z frontu spierdalał. Tym razem jednak nie doszło do podobnego nieporozumienia i właściciel pozostał razem z resztą dokumentów, aczkolwiek ciała znowu nie pokazali.
Siedmiu wspaniałych… murikańskich wojowników! Hmm… cóż za materiał na dobry film z kowbojami. Wygląda że przybędą ich pożegnać jeszcze większe tłumy niż tamtych czterech którzy byli na Księżycu. Trzeba będzie zwiększyć środki bezpieczeństwa żeby na pogrzeb Jarek się nie wślizgnął…

sr-SantaClowns-09.JPG

8. Ósmy wspaniały, murikański wojownik, admirał sił specjalnych Eric Olson – został schwytany żywcem w Azowstalu. Po wczorajszych efektownych jak cholera kasetowych rakietach najwyraźniej zmiękła admirałowi rura i tchórzliwie się poddał.

ericolson
Jim Stone podaje, że oprócz niego złapano jeszcze pułkownika Joha Baileya z Wielkiej Brytanii i czterech instruktorów NATO
Kanadyjscy, tureccy i francuscy oficerowie nadal gniją w podziemiach.
Nie mieli odwagi skurwiele dla pedo Joe Bidena, masturbowanego Emanuella lub królewny honorowo palnąć sobie w łeb – no to teraz będą przetwarzani w poniżających procesach skamląc w dalszym ciągu o życie. Na sto procent staną się od jutra zagorzałymi antyfaszystami, będą za niepodległością Donbasu, Palestyny, etc… 🙂
Murica żegna admirała sił specjalnej troski.
salute
9. Kwietniowa bitwa o strategicznie ważną hałdę żwiru pod Azowstalem.

10. Wypłaszanie Chochołków z norek i dołków. Uciekają bezładnie pozostawiając ranne i zabite Chochołki na polu.

11. Inne Chochołki jadą do ataku na Rosję centralnie jak Fred Flinston – jabadabadu!

12. Paru nazistowskich zombie spod Azowstalu, którzy nic nie mają i są szczęśliwi w świecie o który dla klauna zawzięcie walczyli. Gniją aż miło…

13. Grupa Kazachstan dołącza do imprezy.

14. Azowiec spod Azowstalu nadal trenuje występ do Eurowizji, bo nikt mu nie powiedział że już się odbyło i zakończyło…

Obawiam się, że Hitlerek może skończyć jak ten Japończyk, który schował się przed Murikanami do dżungli i siedział tam do lat osiemdziesiątych, bo nikt mu nie powiedział, że wojna się skończyła.
Pozostali hitlerowcy zaczęli się poddawać. Rano pierwszych dziesięciu z białymi flagami wylazło spod ziemi.

15. Na własność Rosji skonfiskowano fabrykę i wszystkie aktywa Renault w Rosji.
https://rusvesna.su/news/1652678725
Emmanuella I Palcowana, jakoś będzie musiała wyborcom ten gigantyczny sukces wytłumaczyć 🙂
Hehe czekam na volkswagena i mercedesa, żeby Helmuty też mogły poskakać z radochy i Emanuelli w rękaw się wysmarkać…

16. Sfinks zamknął oczy! Jim Stone uważa, że to starożytna technologia, której nikt jeszcze nie rozkminił i oznacza, że będzie wojna jądrowa. Podobno były na ten temat jakieś przepowiednie… ale przyznam się… pierwsze słyszę…
Tak czy siak cholernie ciekawe.

Dla porównania przed i po.
sphinx1

Wojna atomowa oczywiście jest prawdopodobna, bo pierwsi wysoko postawieni skurwysyni już wpadli w Azowstalu w ręce Rosjan. Jak zaczną śpiewać dużo się spraw wyjaśni… więc aby to przykryć czym innym wojna atomowa jest w sam raz…

Podłubałem w necie i faktycznie jest jakaś przepowiednia ludowa, że jak Sfinks z Gizy zamknie oczy to nastąpi koniec czasów. I tak w sumie patrząc na to co się dzieje, to jeszcze przed szprycami już mógł ten Sfinks spokojnie to zrobić. Ale zastanawiający jest niewyobrażalny wręcz wysyp „informacji” ze ścierwomediów, że to fejk, fotoszopka i tak dalej. Monstrualne terabajty spamu już na ten temat wyprodukowano, żeby tylko przysypać historię ze Sfinksem. Przecież nie robiono by tego gdyby czegoś nie było na rzeczy.

Heh, Sfinks sobie stal spokojnie tysiące lat aż tu nagle takie coś… i są już setki innych ujęć a więc to się naprawdę wydarzyło i naprawdę jest to na milion sposobów w ścierwościeku obecnie dyskredytowane.
sfinks2

Osobiście w żadne przepowiednie nie wierzę ale wiem, że kiedyś były zaawansowane cywilizacje. A skoro zdarzają się cykliczne resety – a najbliższy przecież będzie już za dwa lata – to wcale niewykluczone, że postawiono Sfinksa w charakterze budzika żeby przyszłe pokolenia ostrzec, że już pora szukać warów bo się zleci cykliczny rój meteorytów lub nastąpi cykliczne przebiegunowanie. (Jak ktoś jeszcze tematu resetu nie zna niech poszuka na moim blogu tekstu o resecie.) Stara i niezrozumiała dla nas technologia przecież istnieje, na przykład słynne syberyjskie kotły, chroniące Rosję przed meteorytami tak więc sprawa ze Sfinksem robi się ultra ciekawa.

17. Zdobyto w końcu wioskę Dołgienkoje, gdzie znaleziono zgwałconą i zamordowaną kobietę. „Obrońcy” wioski spaleni zostali w czasie ataku żywcem i nikomu tych Chochołów nie szkoda.
Foto w linku.
https://t.me/pl_news_front/2107?single

18. Prezydent Putin nie wyraził zgody na ewakuację nazistów z Azowstalu mimo iż niemal wszystkie kukły Rotszylda naciskały na niego z papieżem włącznie.
https://rusvesna.su/news/1652645820
Ta więc runął mit, że do Słowian można sobie postrzelać a potem się to jakoś rozejdzie po kościach. I prawidłowo, bo na dziką swołocz jedynie pancerna pięść działa wychowawczo. Rosja przekazała jasny sygnał dla globalnych szulerów. Banderówki natomiast, czyli żony tych nazistów spod Azowa, dziś oskarżają władze w Kijowie o zdradę…
Nie wiadomo co zrobi klaun, bo papież po głębokim namyśle postanowił się pomodlić 🙂 ale myślę, że może im gaz zakręci albo oskarży, że są dywersantkami i rozkaże przywiązać banderówki skoczem do drzewa – błazen coś wymyśli i na pewno z tych procesów myślowych nie raz się jeszcze zdrowo pośmiejemy…

19. Ukraiński oficer potwierdza zbrodnie na ludności cywilnej w Mariupolu.

20. Mieszkańcy Mariupola zeznają że Azow to potwory gorsze niż faszyści.

21. Zaczął się eksport rannych spod Azowstalu, który propaganda Chochołów mylnie nazywa „ewakuacją”. W rzeczywistości nikt nie jest nigdzie ewakuowany tylko ranni, którzy się poddali są przewożeni do Donieckiej Republiki Ludowej, gdzie będą pod strażą dopóki nie wyzdrowieją. Azow to organizacja terrorystyczna gorsza niż ISIS więc po wyleczeniu winnym zostaną postawione zarzuty. A potem sąd ich winę rozpatrzy.
Każdy na Ukrainie powinien wiedzieć, że azowcy albo zostaną zniszczeni albo będą przez dziesięciolecia siedzieć w więzieniu, bo wszyscy azowcy to przestępcy. Winni zbrodni możliwe, że zostaną skazani nawet na karę śmierci.
https://rusvesna.su/news/1652710610
Jednakże niektóre źródła doprecyzowują, że eksportowani są tylko żołnierze ukraińskich sił zbrojnych. Bataliony nacjonalistyczne nie mają takiej możliwości.
https://t.me/opersvodki/4744
Źródła Klauna natomiast w ogóle o dzisiejszym eksporcie rannych spod Azowstalu niczego nie mówią. Albo nabrały wody w usta albo spermy – na jedno wychodzi. Wygląda więc, że armia ukraińska ma już głęboko w dupie klauna, jego reżimek i ich rozkazy, które ich skazały na śmierć a potem o nich całkowicie zapomniały.

22. Przemówienie prezydenta Putina na szczycie OUBZ.
Mam nadzieję, że organizacja będzie się dalej rozwijać, mając na uwadze trudne czasy. Ale zarówno w 1992, jak iw 2002 były też trudne czasy. Nigdy się nie kończą!
Wszędzie są ekstremiści. Tak czy inaczej wychodzą z podziemia i pokazują się. Ale nigdzie na szczeblu państwowym nie wychwala się nazistów. Nigdzie! I nigdzie w cywilizowanych krajach nie ma tysięcy neonazistowskich procesji z pochodniami i z nazistowskimi symbolami popieranymi przez władze. Nigdzie tego nie robi się.
Pentagon stworzył dziesiątki wyspecjalizowanych laboratoriów i ośrodków biologicznych, które w żaden sposób nie zajmują się praktyczną pomocą medyczną ludności. W trakcie operacji specjalnej na Ukrainie uzyskano udokumentowane dowody na to, że w bezpośrednim sąsiedztwie naszych granic komponenty broni biologicznej powstały z naruszeniem konwencji o zakazie broni biologicznej i toksycznej.

17 maja 2022

1. Najpóźniej w środę włoski gigant Eni otworzy rachunek w rublach żeby płacić za gaz.
https://rusvesna.su/news/1652721614
Mateusz Morawiecki jest wściekły, bo Włosi, którzy jak mówi w ogóle nie znają się na ekonomii, chcą w rublach płacić Rosji, a nie jemu w działkach.

Przed ambasadę włoską wystawiono nocnik, żeby Morawiecki mógł schłodzić twarz.

2. Zmiana taktyki u Chochołków. Ginęła ich masa w dołkach i norkach więc ktoś im poradził kopać okopy zygzakiem, żeby było trudniej zabić Chochołka. Chochołki zygzakiem przekopują teraz lasy i pola a artyleria ma dużo łatwiejsze zadanie, bo jak wyceluje w zakręt dołka Chochołka to dwa odcinki z Chochołków wydmucha za jednym zamachem z ich dołka.
Rosja ma niezwykle ciężkie zadanie walczyć z debilami, którzy nie rozumieją, że zygzaki są jeszcze bardziej widoczne dla drona niż linie proste, bo te można od biedy wziąć jeszcze za miedzę lub przydrożne rowy. Zygzaki natomiast są jak gdyby rozwianiem tego typu wątpliwości a trafienie w zakręt dołka Chochołka jak widać nie stanowi dla precyzyjnej artylerii absolutnie żadnego problemu. Ba, zakręt jest tak jakby naturalnym wskaźnikiem pomagającym lepiej wycelować w odróżnieniu od linii prostej. No i oczywiście na tych zakrętach zbijają się w małe stada nieszczęśliwe Chochołki.
FIlm z płoszenia zygzakowatego Chochołka:
https://t.me/pl_news_front/2110?single

3. Dzisiejszy hetman Azowa Denis „Heil Ukraina” Prokopenko zapuścił kozią brodę, kozie rogi i ogłosił kapitulację… czyli „ratowanie życia”. Jeszcze nie stanął przed sądem, bo sam nie wypełzł spod kamienia, ale już mówi, że wykonywał rozkazy…

4. Szokujący materiał o krzywo zamontowanych pod Azowstalem gniazdkach elektrycznych Koszmarne gniazdka pojawiają się w 0:39.
Chochoł, kto tobie to tak spierdolił?

5. Ostatnie godziny przed kapitulacją.

6. Jeden z Azowców w szpitalu. Nie udało mu się z tego wyjść z twarzą.

Wśród internetowych znachorów, którzy od razu rzucili się do diagnozowania w komentarzach tego nabrzmiałego przypadku, nie znalazłem jeszcze jakiejś spójnej diagnozy na temat o co chodzi z tym językiem.
Nie wiadomo więc czy wyliże się z tego.
Wiadomo tylko, że do piekła hitlerowcom podstawiono autobus o numerze 666 🙂

7. Amerykańscy ochotnicy przybyli na Ukrainę walczyć przy boku Rosji z NWO

I to jest odpowiedź dla wszystkich obawiających się co to będzie jak wojna będzie.
Nie ma się co martwić, jak będzie wojna trzeba walczyć będzie. Po właściwej stronie, ot co.

8. Polskie żydy chcą sobie dorobić na ukraińskich uchodźcach. Najpierw ich upchnęli po domach Polaków, chociaż to obowiązek władz a nie obywateli, a teraz usiłują wyszarpać jakieś fundusze z Unii. Dla siebie oczywiście a nie dla Ukraińców lub Polaków.
https://rusvesna.su/news/1652734283

9. Około 300 nazistów się wczoraj łącznie poddało w kapitulacji spod Azowstalu.
Film w linku.
https://rusvesna.su/news/1652732077

10. Z Rosji na front wyruszyły pociągi najnowszych czołgów T-90 M, pogadać z murikańskimi haubicami.
Foto w linku.
https://t.me/RVvoenkor/12440

11. Niedobitki Azowa mają plan obić mordy reżimku z Kijowa.

12. No i archiwalny hetman Azowa Denis „Heil Ukraine” Prokopenko – jeszcze sprzed zapuszczenia kozich rogów i koziej brody.

No plany miał grube – chciał chyba jakąś 1000 – letnią Ukrainę… ale po dwóch miesiącach plany mu ktoś zmienił.

13. Robactwo pod silną eskortą jedzie do więzienia.

14. Idą gnidy po bezwarunkowej kapitulacji do niewoli.

15. I jeszcze więcej szczurków…

18 maja 2022

1. Niemieckie zakłady Knauf na Ukrainie zostały docenione nagrodą od zbrojeniowych zakładów za sankcje. Z wyróżnieniem nadeszła nagroda zakładów zbrojeniowych Rosji, żeby jak Wieżę Eiffela zakłady Knauf było z daleka widać.

Knauf sprzedaje produkty do budowy i remontu więc w sumie jak już odbuduje wizerunek to będzie mógł przystąpić do remontu.

2. Nowoczesne i straszne wozy Terminator pojawiły się na Ukrainie.

więcej o nich tutaj.
https://pl.wikipedia.org/wiki/BMPT

3. Pięciu banderowców dosiadło banderomobila i pogalopowało hen na stepy w jakiś bój. Spotkali czołg i teraz wyglądają jak tamci kolesie z Pompejów po spotkaniu Wezuwiusza.

Tablice rejestracyjne chyba z Polski natomiast załoga nie wiadomo skąd konkretnie, bo mundury zeszły im razem z tatuażami a twarze stopiły się…

4. Kolejna partia azowskich nazistów spod Azowstalu.

5. I jeszcze jedna porcja.

6. Kolejny gigantyczny skład broni przekazało Rosji NATO 🙂

7. U Jima Stone pojawiła się najlepsza doktryna wojenna od czasu II wojny światowej: wysłać bombę atomową o sile 20 megaton do Davos. Za tydzień będzie tam bowiem światowe forum ekonomiczne santa Klausa Schwaba i gdyby jedną głowicą zlikwidować te forum razem z całą wioską Davos to wszyscy by tam oczywiście zginęli ale uratowana by została cała reszta świata. Doktryna jest logiczna: po co niszczyć każdy kraj III wojną światową, skoro można zniszczyć tylko jedną wioskę na alpejskim zadupiu? Pokusa jest, bo wszystkie kreatury i kanalie świata zlecą się w te odosobnione miejsce jak muchy do gówna…
Od siebie dodam, że Szwajcaria jest jak Szwecja neutralna ale nikt tam nie panikuje teatralnie i nie nawołuje o wstąpienie do NATO. Dlaczego? To proste, bo tam jest głowa światowej ośmiornicy, która nie chce się oczywiście narażać. Tam jest mekka pedofilów, satanistów, wszelkiej maści masonerii i całego zła tej ziemi. Tam są ośrodki decyzyjne, które podżegają raz za razem do wojny lub wyssanej z palca pandemii… i tam chcieliby cichutko sobie przeczekać wojenną zawieruchę, ci którzy ją wszczęli. Jak dwie poprzednie…

8. Około 300 Chochołow zginęło naraz w koszarach po ataku rakietowym pod Czernihowem.
https://t.me/Russkyship/1890

9. Według Warchołomyra Zelenskiego strat w Donbasie nie ma a tymczasem dzień w dzień kilkanaście ciężarówek zwozi do pogrzebania ubite tam Chochołki.
https://t.me/pl_news_front/2130
Klaun nie chce odbierać zwłok, bo ma z tego korzyści finansowe. Tak zmajstrował „prawo” że wdowy, sieroty i tym podobne mogą się ubiegać o odszkodowanie tylko jeśli udowodnią śmierć Chochołka a najlepiej dostarczą jego zwłoki. Nie odbiera więc zwłok nikt z kijowskiej junty i problem z odszkodowaniami z głowy a kasę można przytulić…

10. Znany już i bardzo tu lubiany byrytyjski najemnik o nazwie Hill, który oczywiście wygląda jak rolnik, który szuka żony, mówi ze był manipulowany i powinien zostać do Wielkiej Brytanii odesłany. Ot tak po prostu i bez żadnych konsekwencji oczywiście, prosto do… swojej ukochanej mamy.

Te anglosaskie ludzkie śmiecie powinny być od razu utylizowane, bo dla pieniędzy jeżdżą na drugi koniec świata zarabiać na zabijaniu dobrych ludzi i dopiero potem powinny być na koszt adresata odesłane do „ukochanej mamy”, która wysrała takie odpady. W hermetycznej beczce, za pobraniem przy odbiorze kurwa, żeby wreszcie zrozumieli subtelne przesłanie!

11. Murikanie nadal mają niewytłumaczalne problemy z panowaniem nad pojazdami. Po zniszczeniu już chyba z pięćdziesięciu pojazdów w Polsce, dziś haubicą dachowali.

Nie wiem jak oni wygrali wojnę z Indianami? Uratował ich chyba brak prawa jazdy na konie, no bo jak to wytłumaczyć?

12. Stadami wypełzają neonaziści żeby zdążyć na autobus na Festiwal Tatuaży i na dokończenie dożywocia w kolonii karnej. Jak na razie ponad 960 sztuk banderopiteka spod Azowstalu już wypełzło.

A tymczasem w Rosji szybko wdraża się prawo, które oficjalnie uzna Azow za organizację terrorystyczną a więc wyroki będą dla „ewakuowanych” do więzienia adekwatniejsze do ich zbrodni.

13. Chochoły szkolą się obsługi „wygodnych” wysokich transporterów z Holandii. Tamtejsi pedofile z koncernu Royal Dutch Shell, (chytrzy na ukraińską ropę naftową), dosłali im najtragiczniejszy sprzęt, jaki można sobie wyobrazić – on chyba ze względu na rozmiary przeznaczony był do transportu holenderskich krów lub brytyjskich dżentelmenów z cylindrami (co na jedno wychodzi), bo dla czołgów przeciwnika tak wysoki cel to istne marzenie na polu walki.

Jest to sprzęt z gatunku… jednorazowych. Bo albo krowa tam nasra, albo brytyjski dżentelmen zrobi kulturalnie kupę, albo ktoś przyjebie w niego z 20 kilometrów, bo nadwozie ma jak kiosk Ruchu na lawecie…

14. Tymczasem słynne murikańskie haubice, (które miały farta i nie dachowały), robią teraz za wspaniałe cele ćwiczebne podczas płoszenia Chochołków z krzaków i z dołków.

15. I to już koniec terrorystów z Azowstalu. Dowództwo Azowa i zagraniczni najemnicy poddadzą się na końcu.

Patrick Lancaster już co prawda ogłosił koniec czyli „Hitler Kaput”, ale zaczekam aż to zrobi oficjalnie Rosja. I dopiero wtedy opiszę patent na opuszczenie Azowstalu, na który ani jeden banderowiec lub ich kurator z CIA, Mossadu, MI6 nigdy nie wpadł.
Miny tych banderopiteków i banderopiteczek idących do kolonii karnej już są bezcenne. A będą jeszcze lepsze, jak sądzę…

16. Mariupol oficjalnie skapitulował. Rosja zwyciężyła a wszystkie agencje wywiadowcze Zachodu się myliły. Gigantyczny triumf prezydenta Putina.

Szybka analiza

To się oczywiście odbije tragicznie na morale Chochołka na innych frontach i w innych dołkach. Teraz wyzwalanie byłej Ukrainy z resztek banderowskiego reżimu może pójść znacznie szybciej. Chyba że… twarda ekonomiczna kalkulacja – o której tylko Mateusz Morawiecki nie ma zielonego pojęcia – opłaci się Rosji bardziej niż blitzkrieg.
Każdy miesiąc tej onkologicznej operacji wycinania nazistowskiego guza, przecież daje Rosji ekstra 20 miliardów dolarów zysku ze sprzedaży przewartościowanych przez sankcje surowców A z drugiej strony zwiększa o kilka miliardów dolarów długi klauna, co się oczywiście i tak przełoży na niezadowolenie swołeczeństwa banderowskiego, które on okłamuje non stop w każdej kwestii. Kłamstwami bowiem się jeszcze nikt nie nażarł i nikt nie zatankował samochodu – a więc kwestia czasu, aż te swołeczeństwo obróci się przeciwko klaunowi. Ponadto Europa Zachodnia, która pompuje kasę w Upadłą Krainę, też popłynie na krawędź ubóstwa, bo jak jest tam zainstalowany na szczycie żyd – wiadomo że jest to studnia bez dna.
Może taką opcję wybierze zatem Rosja – zobaczymy.
Na dziś mamy wielki triumf sił dobra. Nazistowski gad został obcasem wciśnięty ryjem w błoto. Jak nie wiemy co w tej sytuacji robić to powiem tak: silni mężczyźni mogą zapalić papierosa a matki powinny mocno przytulić niemowlęta do piersi. I napełnić się dumą, że tuż obok nas – o rzut iskanderem – jest taki wielki przyjazny Słowianom kraj jak Rosja. Zwycięski kraj, który się nie pierdoli tylko idzie z pomocą w potrzebie.
Można też gratulacje wysłać do prezydenta Putina za kolejną zwycięska bitwę z nazizmem. Gratulacje nie są nigdzie zabronione 🙂
Zakłady Iljicza zostaną odbudowane. Natomiast Azowstal będzie całkowicie wyburzony. Tak postanowiło szefostwo Donieckiej Republiki Ludowej chyba po to żeby nie robić niechcący pseudopomnika pseudohitlerowcom – tak sądzę. Zarówno oni jak i ich ideologia powinny zostać całkowicie wymazane z historii. Tak jak Kaganat Chazarski tysiąc lat temu.

17. Fundacja Sorosza, Fundacja Bila i Mendy Gatesów, Fundacja Batorego, Fundacja Janiny Ochojskiej, Fundacja Clintonów, Jurków Owsików i wszystkie inne fundacje modlitewno medytacyjno satanistyczne, nie pomogły W OGÓLE złapanym Azowcom.
Jedynie Fundacja Achmata „Siła” Kadyrowa wyciągnęła do nich rękę w potrzebie i przewiozła ich do aresztu śledczego, gdzie wszyscy neonaziści otrzymają lulu, papu, amciu i opiekunkę.
Filmik z pomocy humanitarnej Fundacji Kadyrowa w linku:
https://rusvesna.su/news/1652866470

18 Trybunał na zbrodniarzy wojennych już czeka w Donieckiej Republice Ludowej.
https://rusvesna.su/news/1652865828

19 maja 2022

1. Ciąg dalszy wypełzających nazistów. Wyłażą dzień i noc… już 1750 skapitulowało.

2. Pojmane Chochołki znalazły zatrudnienie w zieleni miejskiej. Oczyszczają skwerki i tereny zielone z niepojmanych.

3. Złota Rączka, pokazuje jak zbudować podajnik granatów.

4. Chochołek jak go z krzaków wypłoszono omal się nie zesrał jak zagrał w dobrego i złego gliniarza, a zaraz potem wszystkie pozycje swoich pięknie wyśpiewał. No podręcznikowo go podeszli żeby wydobyć informacje…

5. Chochołki otworzyły nowy front na Ukrainie. Chyba przeszli na stronę antyfaszystów, jednakże z Chochołami nigdy nie wiadomo.

51 rannych nazistów spod Azowstalu trafiło do szpitala. Ponad 900 siedzi w areszcie śledczym na przedmieściach Doniecka. I w ten areszt już kilka razy Chochołki z sił zbrojnych Ukrainy strzelały z wyrzutni rakietowych.
https://rusvesna.su/news/1652881113

6. Ciąg dalszy pasjonującej historii murikańskich haubic, które nie dachowały i na front do Chochołków szczęśliwie zajechały.
Po namierzeniu ich przez lotnictwo oczywiście je ostrzelano jak już widzieliśmy wczoraj. Potem Chochołki się spłoszyły i rozbiegły po polach. Jak się skończyło bombardowanie Chochołki powróciły i zaczęły wciągać te haubice do lasu, żeby je tam schować. Napierdoliły się przy tym jak konie pod górkę a jak już skończyły chować w lesie murikańskie haubice, na ten lasek skupiła swoją uwagę artyleria. Chochołki znowu się spłoszyły i rozbiegły…
Jak będzie tego część trzecia to fajnie bo już nie mogę się doczekać. Tymczasem można się delektować drugą…
https://rusvesna.su/news/1652874031
Tylko dwie haubice a proszę bardzo ile zabawy. Jak pomyśleć że szkolenie Chochołka zaprzęgowego trwało miesiąc i teraz wygląda na to że ani razu sobie Chochołek jeszcze nie wystrzelił, to wcale go nie szkoda…

7. Garść kolejnych uczestników Festiwalu Tatuaży. Dziś prezentują swoje rysunki naskalne goście z Waffen Chochoł i Rezun Komando.
https://t.me/RVvoenkor/12688?single
https://t.me/RVvoenkor/12689?single
https://t.me/RVvoenkor/12690?single
Spod Azowstalu już wypełzło ponad 2000 nazistów. Licznik bije i już się cały świat śmieje, że było ich tam dużo więcej niż wojska które ich osaczyło… bo to oznacza że gdyby zrobili duży szturm to by się być może przebili przez pierścień okrążenia. A skoro przebijali się małymi grupkami… wyszło żenująco, że szkoda gadać…
Największe straty ponieśli przez drony, które ich na bieżąco monitorowały na terenie Azowstalu niewidoczne dla nich a widzące każdy ich ruch. A większość dronów dostarczyli Rosjanom i Czeczeńcom internauci walnie przyczyniając się do klęski hitlerowców Azowa.

8. W Rosji ruszyły już pierwsze procesy nazistów ukraińskich. Tu zastępca dowódcy jednostki Aidara.
https://t.me/Russkyship/1934

9. Błazen Zelenski domaga się psychiatry.
Oto co powiedział:
„Operacja ewakuacji naszych bohaterów z Azowstalu nadal trwa i jest zarządzana przez naszych wojskowych i oficerów wywiadu, a także najwyższej rangi obserwatorów zagranicznych.”
Źródła na telegramie zakładają, że kiedy Zieleński zostanie postawiony przed trybunałem, też będzie twierdził, że kieruje rozprawą.
Filmik z klaunem w linku.
https://t.me/pl_news_front/2163
Zelenski chyba też zapuszcza rogi, bo coś mu się pofałdowało te czółko od czasu kapitulacji Azowstalu.
Jego „bohaterskie” nazistowskie asy namordowały tysiące cywilów a potem posiedziały 6 tygodni przerażone w piwnicy skowycząc o ratunek i skapitulowały po tym jak ich zignorował papież i Elon Musk…

10. Kolejny transporter, tym razem brytyjski, już wpadł w ręce Rosjan. Przyda się do transportu krów lub brytyjskich najemników, bo do walki ten londyński autobus raczej się nie nadaje.

11. Murikańskie wojsko tymczasem odbywa intensywne ćwiczenia do III wojny światowej.

12. Maleńki Alosza już jest gwiazdą w Rosji.

13. Jeden z hetmanów Azowa, Światosław Palamar „Kalina”, wieczorem poddał się. Jeszcze nie ma filmów – może Kalina zanim wykona nam jakiś występ chce najpierw wyprostować sprawy z nosem…

https://rusvesna.su/news/1652934714

14. Jest już część trzecia pasjonującej trylogii z haubicami.

Murikanie nadal zaopatrują Rosję w te stare haubice mimo iż murzyńscy kierowcy nieustannie dostawy sabotują i rozbijają jedną po drugiej po drodze. Teraz jeszcze dochodzą problemy z Chochołami, bo Rosjanie upominają Murikanów żeby przy dostawach haubic nie używali ukraińskich pośredników, bo oni kradną amunicję.
https://t.me/pl_news_front/2189

15. Nadal hitlerowcy spod Azowstalu wyłażą.

W dalszym ciągu nie ma żadnego wideo z Kaliną, Prokopenko i Wołyniem oraz zagranicznymi najemnikami. Są tylko spekulacje nie warte wzmianki…

16. Amerykański senator Rand Paul ostrzegł, że kontynuowanie niekontrolowanej pomocy dla Ukrainy może się skończyć bankructwem USA.
https://rusvesna.su/news/1652941485
Poczciwy Ben Fulford mówił po nowym roku, że oni już w lutym zbankrutowali i to nie przez pomoc dla Ukrainy tylko przez pomoc dla żydów skrycie i nielegalnie trzymających władzę.
Jak znam życie majątek izraelskiego obywatela Zelenskiego opiewający na ponad 1200 milionów dolarów nie uszczuplił się nawet o dolara odkąd on „pomaga” Ukrainie.

17. Polskie czołgi przekazane przez żyda Morawieckiego dla żyda Zelenskiego dotarły na Ukrainę wspomagać nazistowską juntę mordującą Rosjan i Ukraińców.
Co ciekawe, jeden chyba się zepsuł i jest na warsztacie, bo zauważyłem, że Chochoły dostały od Morawieckiego auto zastępcze…

Jako uważny obserwator sceny politycznej tak pacze, pacze i widzę, że chociaż Morawiecki robi co może żeby znowu być na salony zapraszany – to do Davos nie pojedzie.
Napięcia powstały pomiędzy Morawieckim a resztą świata zaraz tak po jego nie do końca udanej wizycie w Brukseli u starej torby Ursuli von der coś tam, kiedy zapakował z żoną szwedzki stół w reklamówki na potem do domu.
Po tym incydencie przestano go zapraszać. Bruksela z Unią czekają aż Morawieccy ukończą terapię dla Anonimowych Podstolików.

18. Ukraińskie samice Chochoła, które z cielakami wyemigrowały w kierunku Wielkiej Niziny Niemieckiej, chciały spalić rosyjską flagę jak już się tam osiedliły. Spaliły… cały dom. Teraz płaczą żeby im dać nowy dom, na natychmiast, bo tak się nie da żyć…
Jak znam życie jeszcze dziś bundesgutentag wprowadzi Niemcom jakiś szybki podatek do paliwa i zapewne już jutro da Chochołkom całe osiedle, żeby na tydzień chociaż był spokój 🙂
https://t.me/RVvoenkor/12762

19. Zrobił się nam cały sezon z niewinnej haubicznej trylogii.
Wygląda bowiem na to, że w nowym odcinku Chochoły odnalazły nieco skradzionej amunicji i mają już w końcu skuteczny patent na strzelanie z tej nieszczęsnej murikańskiej haubicy. Dowożą właśnie borem, lasem, w deszczu i słońcu… amunicję zdobycznym transporterem, ale chyba się zdziwią jak ujrzą na miejscu, że haubice w międzyczasie rosyjskie ciężarówki gdzieś zabrały…
https://t.me/Russkyship/1958
No szkoda że nie zdążyli bo czekam i czekam na pierwszą salwę z tej haubicy już cztery odcinki. I nadal nic…

20. W niecałą dobę zabito 3 tysiące polityków i urzędniczych kurw na Sri Lance. Kraj zbankrutował. Brak prądu, gazu, żywności. Budynki rządowe stoją w płomieniach. Politycy są ścigani przez tłumy, rozbierani do naga i przeważnie na miejscu zabijani.
Oszustowi Morawieckiemu i współplemieńcom można poniższe 5 linków bez wyrzutów sumienia serdecznie zadedykować, bo nawet bezbronni ludzie doskonale wiedzą jak skorumpowane i zdradzieckie świnie ukamieniować, utopić lub zniszczyć na tysiąc innych sposobów.