Szybkie Wieści… 24

babcia i alosza

20 maja 2022

Już trzeci dzień trwa kapitulacja Azowstalu. Brak jednak nowych filmików, bo w oczekiwaniu na dowództwo Azowa oraz inne szyszki z NATO na miejscu zjawiło się GRU (z pomarańczowymi opaskami na rękawach) no i zniszczyło atmosferę radosnej imprezy, bo zabroniło radosnego filmowania. No trudno, smutni panowie zawsze psuli zabawę… tak więc nie ma nowych filmików z wypełzającymi ze wszystkich szczelin nazistami. Szkoda, naprawdę żal, bo społeczność internetowa już zaczynała tworzyć naprawdę dobre teledyski z tchórzliwymi nazistami w ilościach hurtowych.

1. Tiktokowy murikański wojownik James Vasquez, stchórzył i uciekł z podwiniętym ogonem z Ukrainy do mamusi. Od początku Operacji „najemnik” wrzucał na Twittery lansiarskie filmiki i ani jednego z prawdziwej walki. Ani jednego. Dwa miesiące żebrał o kasę w nieskazitelnie czyściutkim mundurze i pozował sobie do zniszczonych pojazdów.
https://www.o2.pl/informacje/amerykanski-zolnierz-w-warszawie-krotki-apel-macie-5-godzin-6770423350221792a
Jego żałosny kanał jest tutaj.

I widać na nim że od samego początku aż do samego końca jedynie pętał się za linią frontu i kręcił jak już było po wszystkim swoje kolorowe filmiki. Ani jednej walki nie stoczył…
Wygląda na to, że w końcu zrozumiał po jak bardzo chujowej jest stronie i teraz robi dobrą minę do złej gry i się po prostu jak dżentelmen dyskretnie zawija.


2. Zaginiona w lutym 16 letnia Malwina się odnalazła.
https://www.chojna24.pl/2022/03/zaginea-16-letnia-malwina-narkiewicz.html
Zabił ją nożem syn sędziego z Gryfina Jakub P. wrzucił do bagna i zakrył krzakami. Odnalazł ją wędkarz po kilku tygodniach.

Ciało 16-latki znalezione na mokradłach. Podejrzanym syn sędziego


Zanim ciało znaleziono częściowo zatopione na mokradłach, żydek chwalił się że „zrobił coś złego” wśród znajomych i wrzucał do sieci rysunki profilowe z kolesiem który ociera z krwi nóż.
Kolejny „Kajetan Poznański” (synek kanibalek mamusi z prokuratury krajowej) z nadzwyczajnie zażydzonej kasty, który zwierzęco nienawidzi młodych Polek. Nic nowego chów wsobny jeszcze nie wyprodukował w temacie wad wrodzonych.

3. Szefowie sztabów generalnych USA i Rosji rozmawiali o sytuacji na Ukrainie. Morawiecki oczywiście nie został zaproszony, ponieważ obawiano się, że przyjdzie z tym małym.
https://rusvesna.su/news/1652979124

4. Po przemówieniu Zelenskiego do pedfilów, zboczeńców i narkomanów na Festiwalu w Cannes, Francuzi uznali klauna za bardzo niebezpiecznego typa a jego politykę za podobną do polityki Hitlera. Określono go jako niebezpiecznego manipulanta, który jak Hitler lansuje się na zbawcę świata.
https://rusvesna.su/news/1652973664
Francuscy koneserzy kina mają tu bardzo dużo racji i jako ekspert od wizerunku proponowałbym Zelenskiemu odpuścić sobie na pewien czas granie roli twardzielów… tych Napoleonów, Hitlerów, Cezarów, Wodzów Chochołów i tym podobnych.
Zelenski najbardziej, myślę ociepliłby nadwątlony hitleryzmem wizerunek w oczach bardzo wymagającej francuskiej publiczności, rolą… tak, rolą romantycznego, czułego kochanka.
Prezydent Ukrainy powinien się zastanowić nad udziałem w nowej ekranizacji szekspirowskiego arcydzieła ale zaadaptowanego do współczesnych ukraińskich realiów, z mnóstwem śmiałych scen miłosnych po to, żeby podbić wreszcie serca francuskiej publiczności.
Na przykład Romeo I Julian
romeo

5. Dżordż Bush Głupszy, dał się wkręcić rosyjskim jutuberom podającym się za Zelenskiego i przyznał się do wiedzy o biolabach Pentagonu na Ukrainie. Dwa razy z rzędu.
– Tak, pamiętam program Pentagonu dotyczący finansowania biolaboratoriów na Ukrainie. Dobrze, że ich ewakuowałeś, spryciarz z ciebie! – powiedział Bush Głupszy, kiedy „Zelenski” poinformował go że ewakuował biolaby poza zasięg Rosjan.
https://rusvesna.su/news/1652966424
To byli ci sami weseli kolesie, którzy podając się za sekretarza generalnego ONZ z Andżeja Dudy – który nie jest debilem – zrobili głupka.
https://next.gazeta.pl/next/7,150860,26130332,vovan-i-lexus-youtube-rzy-ktorzy-wkrecili-andrzeja-dude-wczesniej.html
Andżej czuje się jednak raźniej, bo nie jest samotny odkąd Vovan i Lexus podając się za Gretę zrobili idiotę z księcia Harrego.
https://www.o2.pl/informacje/kim-sa-vovan-i-lexus-to-ci-rosjanie-wkrecili-andrzeja-dude-6532294610397920a

6. Globalistyczne żydy planują głód co wynika z należącego do Rotszylda najnowszego numeru The Economist.
economist
Należące do Rotszylda media stosunkowo łatwo rozpoznać, bo w ramach ciekawostek, które kiedyś odkryłem, podpowiem dla niewtajemniczonych, że zawierają Rot-schild, Czerwony Szyld, czyli czerwony prostokąt, jako ukryty na widoku znak rozpoznawczy. Posiada te gówno oczywiście Gówno Wyborcze, portal joemonster.org wysrywający żydowski brud prosto w głowy studentów (aktorki porno, atrakcyjne azjatki, kupa proukraińskiej debilnej i rusofobicznej propagandy i całą resztę tego co można określić mianem kał). Proszę sobie samodzielnie przejrzeć loga różnych mediów a po znalezieniu czerwonego prostokącika od razu będzie wiadomo czyją linie programową prezentuje dane ścierwo.
No a teraz jadą z koksem do swojego urojonego wielkiego resetu i po szczepionkach i wojnie planują dla ludzkości głód… ot tak po prostu, jak ma to w zwyczaju globalistyczny Rotszyld.
Wojna ma przykryć ofiary „szczepionek”, a głód ofiary szczepionek i wojny. I dlatego zapewne pewnego dnia wszystkie ścierwomedia nagle przestaną gadać o wojnie a zaczną o głodzie, żeby ofiary wojny zostały zapomniane w sekundę, tak jak zapomniano o ofiarach „szczepionek”.

Poczciwy Ben Fulford pisze że Rosja i Chiny dały Murikańskiej armii ultimatum: albo w tydzień zlikwidujecie chazarską mafie albo zrobimy wam wojnę atomową.

Murikańska armia podobno zgodziła się natychmiast zlikwidować chazarską mafię. Tak więc poczekamy ten tydzień i zobaczymy, bo na razie ci z mafii plany mają grube: chcą urządzić sobie zlot w Davos i znowu uknuć dla ludzkości jakieś nieszczęście.

7. Najnowsze przemówienie Głupka z Teksasu:
„Jednostronna decyzja jednego człowieka o rozpoczęciu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak… przepraszam, to znaczy na Ukrainę. Mam 75 lat, czego wy chcecie?”
Film z idiotą w linku:
https://t.me/pl_news_front/2205

8. Piąty odcinek Przygód Dzielnego Wojaka Chochołka I Jego Ukochanej Haubicy.
Kolejnych 18 haubic jedzie od wujka pedo Joe do Chochołków, bo tamte murzyni rozbili i Rosjanie rozkradli.
https://rusvesna.su/news/1652990169

9. „Kalina” nie wyszła do ludzi spod gruzowiska. Azowiec został tam bo chyba się zaręczył z Denisem. Źródła sugerują zmianę nicka na „Wazelina”.
Filmik w linku.
https://rusvesna.su/news/1652989219

10. Ukraińskie zboże na przednówku zbliżającego się głodu pompowane jest do Zachodu w zamian za broń. Wszyscy napełniają spichlerze i pozbywają się przestarzałego złomu, tylko Morawiecki oddał czołgi za darmo, ponieważ liczył z żoną na ukraiński ryż. Którego tam nie ma.
Południe świata już zaczyna głodować a zboże trafia do magazynów Europy, gdzie sprzedaje je Zelenski za plecami Ukraińców. Oczywiście o zniknięte zboże potem klaun oskarży Rosję – to pewne…
https://rusvesna.su/news/1652984457
Ukraińców więc zimą czeka wielki głód. Ponownie zorganizowany przez międzynarodowe żydostwo. Proszę odgadnąć czyje jedzenie odda im Morawiecki: swoje czy Polaków?

11. Chochołki zaczynają się masowo lepiej czuć w rosyjskiej niewoli niż w ukraińskiej armii. Serio.
https://rusvesna.su/news/1652980400
To oczywiście „Efekt Azowstalu”, gdzie pojmani azowcy reklamowali do kamerek warunki pobytu w niewoli. Ciepłe łóżko, opatrunki, trzy posiłki dziennie i gwarancja życia.
Natomiast klaun oferuje: gwarantowany brak żołdu, snu, wilgotną pachnącą moczem norkę oraz bliską pewności możliwość zabicia.
Tysiące Chochołków już utraciło całkiem morale i tkwi w mikrokociołkach w Donbasie. Po kilka, kilkanaście tysięcy sztuk, wypatrując możliwości poddania się, żeby chociaż dupę wynieść całą.
Żadne przymusowe pobory Warchołomyra Zelenskiego już tu niczego nie zmienią. Chochołek idzie w krzaki za potrzebą i już go nie ma, bo woli zdezerterować i żyć niż zdychać za klauna.
Azowcy i ich żałosna kapitulacja zniszczyła całkowicie u Chochołka wolę walki.

12. Chińczycy bazując na tym co spotkało rosyjskich oligarchów, wydali polecenie pozbycia się przez swoje elity zagranicznych aktywów.
Panda chyba idzie na wojnę.

13. Zabłąkane czołgi Chochołków – może nawet te z Polski – pojechały w złą stronę. Artyleria pokazała im dobry kierunek, a tym którym się nie udało wykonać manewru, Morawiecki przyśle pojazd zastępczy.

14. Kolejka krajów czekających na wejście do NATO szybko rośnie.

15. Front idzie jak walec. Kolejna porcja wypalonych Chochołków.
https://rusvesna.su/news/1653025394

16. Stany Zjednoczone Murikanów są spłukane jak żul spod Lidla, ale dalej chcą pomagać nazistowskiemu klaunowi z Ukrainy. Mają taki pomysł żeby brakujące 40 miliardów dolarów pożyczyć… od Chin 🙂
https://rusvesna.su/news/1653019948
Murikanie, nie to co Mateusz Morawiecki, mają jak widać pojęcie o ekonomii. Czekam na moment aż już im wszystkim kasa się skończy, żeby Zelenski z czystym sumieniem mógł w końcu opublikować materiały esbecji na wszystkich klientów ukraińskich burdeli dla pedofili. On musi to przecież zrobić w ramach żydowskiej zapłaty nożem w plecy, a my musimy w końcu zapoznać się ze wszystkimi „sługami narodu ukraińskiego”, he he…

17. Minister obrony Rosji Szojgu – wielokrotnie już uśmiercony w ścierwomediach – zignorował sprawdzaczy faktów, którzy stwierdzili że nie żyje i wygłosił treściwe oświadczenie o bieżącej sytuacji.
No nie bez poczucia humoru, bo słownictwo pierwsza liga 🙂
1) Finlandia i Szwecja ubiegają się o członkostwo w NATO – podejmujemy odpowiednie środki zaradcze.
2) Poprawiamy jakość wojsk w Zachodnim Okręgu Wojskowym. Do końca roku powstanie 12 jednostek i dywizji wojskowych.
3) Od początku Operacji do Rosji ewakuowano ponad milion trzysta tysięcy ludzi.
4) Próba zajęcia przez Ukrainę w przeddzień Dnia Zwycięstwa Wyspy Węży okazała się kompletną porażką. Takie prowokacje będą mocno tłumione.

18. Murikańskie murzyny robią się głodne. Rząd Muriki zaproponował desperacko Białorusi zniesienie sankcji, jeśli ona się zgodzi na transport przez swoje terytorium ukraińskiego zboża tranzytem do Ameryki.
https://t.me/s/RVvoenkor
Skurwysyny chcą to wywieźć najpierw na Łotwę i tam załadować na statki do Ameryki a Zelenskiemu zapłacić muzealnymi haubicami.
Baćka jest samowystarczalny i mam nadzieję, że powie im żeby sobie w dupy powsadzali swoje sankcje, po to żeby twarzą w twarz stanęli wreszcie do „konstruktywnych rozmów” ze swoimi murzynami.
MURICADobrze, że są w potrzasku, bo Rosja blokuje ukraińskie porty i w zasadzie wszystkie węzły kolejowe a ciężarówkami za dużo koryta nie wywiozą. Apetyty otyłych murzynów więc jeszcze bardziej rosną, bo pedofil Biden rozpaczliwie chce nakarmić swoich murzynów żeby mu nie zrobili w Ameryce drugiej Sri Lanki, bo dobrze wie że dwa, trzy dni bez jedzenia i z każdego murzyńskiego getta wybiegną wszystko spalić jakieś tłuste demony…

19. Były francuski żołnierz piechoty morskiej, który wyruszył walczyć po stronie Ukrainy, (zapewne ogłupiony jak większość wylewem początkowej propagandy), mówi, że na pewno tam popełniane są zbrodnie wojenne, ale to nie siły rosyjskie są winne, tylko Ukraińcy.

(Nie on pierwszy tak nota bene zachował sumienie i uczciwość, bo pamiętam jeszcze z samego początku tej Operacji francuską dziennikarkę mówiącą prawdę o zbrodniach ukraińskiej junty. Ona jednak bardzo szybko zrobiła zniknięcie i już z trzeci miesiąc tej uczciwej dziennikarki nigdzie nie ma…)
Tymczasem Adrien Bocquet, powiedział francuskiej stacji Sud Radio, że był świadkiem wielu zbrodni wojennych popełnionych przez Ukraińców, ale żadnych popełnionych przez wojska rosyjskie.

„Stany wysyłają broń rasistowskim neonazistom, którzy noszą nazistowskie symbole na mundurach, a nawet posuwają się tak daleko, że się nimi chwalą. Pracowałem z nimi i dawałem im lekarstwa. Wiesz, co powiedzieli? Że obdzieraliby ze skóry Żydów lub Murzynów, gdyby mieli okazję.” – powiedział stacji, zauważając, że te uwagi nie pasują do medialnej narracji głównego nurtu o ratowaniu demokracji i naszych wartości na Ukrainie.
„Ludzie mogą mówić, co chcą. Byłem tam. Widziałem, co się wydarzyło.” – podkreśla Bocquet i mówi, że ma kilkadziesiąt nagrań wideo zbrodni wojennych.
W jednym przypadku widział stodołę pełną rosyjskich jeńców wojennych, którzy byli w niej związani i pobici.
„Bojownicy z batalionu Azow pytali ich, którzy to oficerowie. Każdy rosyjski żołnierz został postrzelony w kolana kałasznikowem. Mam filmy, które to potwierdzają w przeciwnym razie nie odważyłbym się powiedzieć czegoś takiego.” – powiedział i dodał, że rosyjscy oficerowie zostali natychmiast zabici strzałem w głowę.
„Tak to jest, przynajmniej w batalionie Azow.”, powiedział francuski były żołnierz piechoty morskiej.
https://www.naturalnews.com/2022-05-19-french-marine-ukrainian-troops-committing-war-crimes.html#
Jak by ktoś znalazł filmik z tym Francuzikiem ale po polsku to proszę w komentach wrzucić.

20. W Ługańsku paru wystraszonych Chochołków ewakuowano z dołków. Pytają tych dziadków za co walczą ale leśne dziadki nie wiedzą za co…

Hmm… gdyby mieszkali w Polsce byliby już generałami Skrzypczakami z tak rozległą wiedzą…

21. Dowództwo obrony terytorialnej klauna zostało zdemilitaryzowane w Łozowej. Od paru dni Chochoły jak wiewiórki znosiły tam amunicję więc Rosja monitorując sytuację uprzejmie zaczekała aż usypią ją aż po sam stryszek…

W trzydziestej sekundzie na ścieżce nagle pojawia się znikąd Duch Kijowa i popierdala galopem na prawe skrzydło.
Skąd?
Znienacka 🙂
Dlaczego?
Być może był fanem prawego sektora… ale nie dowiemy się tego bo jak się pojawił tak samo zniknął…

22. Kwatera główna Azowa w Mariupolu. Tam chyba już jakieś biuro turystyczne oprowadza turystów.

23. Są pierwsze niepotwierdzone doniesienia o poddaniu się dowództwa Azowa. Z katakumb dobiegają odgłosy eksplozji świadczące, że coś jest niszczone żeby nie wpadło w ręce Rosjan.
Tymczasem klaun popada w paranoję z powodu braku mięsa armatniego. Obecnie chce wprowadzić „prawo” pozbawiające obywatelstwa każdego Ukraińca który jest za granicą i nie wrócił walczyć za jego kokainę i resztę problemów.

24. Tunel którym spod Azowstalu wypełzło na dziś ponad 2300 hitlerowców. Na filmie ostatnia akcja przed wywieszeniem białych flag i kapitulacją pederastów/nazistów.
https://t.me/RVvoenkor/12924

25. Podobno wszyscy hetmani Azowa przyszli, zobaczyli i zrobili kaput: Siergiej Wołyń, narzeczona Wołynia, Kalina oraz Prokopenko, który niedawno zakochał się w Elonie Musku.
https://t.me/pl_news_front/2242
Źródła wyrażają nadzieję, że śledczy nie rozdzielą młodego małżeństwa i razem umieszczą w celi, bo Czerwony Krzyż wytworzy zaraz w mediach piekło o nieludzkiej antyrodzinnej polityce Kremla.
Nadal brak filmowych dowodów i nadal nie ma nic o zagranicznych najemnikach oraz szyszkach z NATO.

21 maja 2022

1. Kolejna porcja bezdomnych z Azowstalu.

2. Dużo fachowców dojechało do Donbasu pochwycić Chochołki w kociołek w Siewierodoniecku.

Jak już ich schwytają będą ich „ewakuować”.

3. Jest nareszcie film z Siergiejem Wołyniem.

Sprawy z nosem nadal niewyprostowane ale zadowolony, że zdążył na autobus jadący na kolonie.

3. Cały oddział Chochołków idzie się poddać na oczach innego oddziału Chochołków. Efekt Azowstalu działa jak koronawirus.
https://t.me/pl_news_front/2244

4. Jest już oficjalne, specjalne oświadczenie rosyjskiego Ministerstwa Obrony o całkowitym wyzwoleniu Mariupola z zakładami Azowstal włącznie.
„Dziś, 20 maja, podziemne obiekty zakładu, w których ukrywali się bojownicy, przeszły pod całkowitą kontrolę rosyjskich sił zbrojnych. Podczas operacji 2439 nazistów azowskich i żołnierzy Sił Zbrojnych Ukrainy złożyło broń i poddało się.
Tak zwany „dowódca” nazistów Azow, z powodu nienawiści mieszkańców Mariupola i chęci mieszkańców ukarania go za liczne zbrodnie, został wywieziony z terenu zakładu specjalnym samochodem opancerzonym”.
O zakończeniu operacji i całkowitym wyzwoleniu zakładu Azowstal i miasta Mariupol z ukraińskich bojowników minister obrony Federacji Rosyjskiej generał armii Sergiej Szojgu poinformował prezydenta Rosji W.W. Putina.
https://t.me/Russkyship/2016

5. Sypią się przeróbki. „Można się poddawać. Achmat siła!” to jedna z lepszych…
https://t.me/Russkyship/2010

6. Azowstal na zakończenie wystawił bardzo silną ekipę na Festiwal Tatuaży. Jest tam paru dorodnych banderowskich skurwysynów.

7. Siergiej od nosa nazwisko ma Wołyński a „Wołyń” to tylko ksywka. Geograficzne nazwisko w połączeniu z linią włosów w Myszkę Miki nie budzi wątpliwości, że Siergiej to chazarski żyd.
Wrzucam połączone w jeden wszystkie trzy wywiady z tym prawdomównym i walecznym żydem, który podał się po skończeniu mu się zakładników.

Przesłuchiwany o zagranicznych najemników w Azowstalu odpowiedział:
„Cóż, ogólnie rzecz biorąc, byli”.
Nie wie jednak o żadnych zagranicznych kuratorach ani o innych wysokiej rangi cudzoziemcach.
No nie wie nic…
No cóż… może sobie przypomni. Zobaczymy 🙂
Na koniec prawdomówny Siergiej żali się głosem Frediego Mercury, że „jest tylko biednym chłopcem, którego nikt nie lubi…”

8. Pierwszy odważny azowiec już chce do mamy i do taty. Do domu też chciałby wrócić.

9. feministkaJakaś pojebana feministka, z ryja żydówka, „wbiegła nago” na czerwony dywan w Cannes z pomalowanymi na ukraińskie kolory cyckami i skoczyła z mordą, żeby zaprzestać przemocy seksualnej na Ukrainie, gwałtów i tak dalej…
Nie wiem, może skromna dziewczyna z żydowskiej porządnej rodziny, nagle przejęła się niepokojącym losem niewinnej Kaliny, która tak teraz sama w celi, sam na sam z recydywistami…

Filmik z kurwą w linku.
https://t.me/RVvoenkor/12977?single
Na kilometr śmierdzi ta szopka Soroszami. To tylko debilna ustawka, bo przecież ona nie wbiegła z zewnątrz ale była wprowadzona do środka i sobie stała już gotowa do pokazu na schodach i tylko sobie zbiegła na ten parszywy dywan.

Po wybiciu ukraińskich feministek, stary szmalcownik sięgnął w końcu po francuskie kurwy. Błąd, bo mógł wciągnąć na schody spoconą Martę Lempart od strajku kobiet, żeby efektownie ze schodów na dywan się stoczyła… przynajmniej wszyscy w Cannes na Lempart i na dywan by sobie efektownie mogli porzygać… a tak wyszła dupa.

Branża pedofilsko filmowa coraz żałośniejsze produkuje „skandale” żeby podbić sobie tragicznie spadającą oglądalność. Na Oscarach ustawieni murzyni dali sobie po ryjach z liścia, a teraz taka chała, żeby tylko podratować popularność tych Polańskich, Tarantinów i innych pedofili…

Analiza

Skoro wszyscy banderowcy wyszli i ANI JEDEN z blisko 2.5 tysiąca „bohaterskich” herojów nie palnął sobie heroicznie w łeb, no to gdzie u licha są zagraniczni kuratorzy i ci sławni oficerowie z NATO?
Gdzie oni są?

Nawet naoczny świadek Siergiej nic o sprawie nie wie… 🙂
A przecież podsłuchy nie budziły wątpliwości, że aż w sześciu obcych językach prowadzone były spod Azowstalu rozmowy telefoniczne.
Gdzie oni się podziali?
Są cztery możliwości.
Pierwsza – wtopili się w tłum bezdomnych nazistów – na jednym z filmików z tymi bezdomnymi, widać było kolesia który nie odpowiadał na pytania tylko tworzył jakiś język migowy machając łapami. Nie wyglądał ani na rannego w twarz ani na głuchoniemego, bo rozumiał pytania. Jeśli tak kombinują to żałosne, bo raz dwa zostaną wyłuskani.
Druga – w czasie jednodniowego „zaciemnienia medialnego”, które zorganizowali goście w pomarańczowych opaskach z wywiadu wojskowego – być może zostali oni bez kamer wydobyci do przetworzenia i wywiezieni w głąb Rosji, żeby tam stanąć przed sądem. Dowódcę przecież z obawy przed linczem ze strony mieszkańców Mariupola tak właśnie „ewakuowano” w głąb Rosji. Jeśli tak samo zrobiono z zagranicznymi kuratorami to niedobrze, bo połowa ludzkości z wypiekami czekała w sieci na ujawnienie tych skurwysynów publicznie, zanim z nich „bohaterów” zrobią świnie z NATO lub unijna propaganda.
Trzecia – zostali zlikwidowani przez azowców, żeby pewne sprawy nie ujrzały światła dziennego. Tak samo jak Adolfa SS uprzątnęło na trawniku przed Kancelarią III Rzeszy tuż przed kapitulacją. Wtedy nie było jeszcze badań DNA więc na pewien czas poskutkowało i dopiero po latach wyszło, że to był sobowtór, ale nieważne…
Czwarta – podczas 3-dniowego poddawania się, słychać było eksplozje spod Azowstalu. Być może największe szyszki postanowiono ukryć w na przykład zawalonym przez wybuch ukrytym korytarzu. Z zapasami jedzenia, wody i tak dalej. Może liczą na to, że wyjdą za miesiąc, dwa jak już sprawa przyschnie i zakończy się obława. W takim przypadku mam oczywiście nadzieję, że Rosjanie to nie są idioci i zanim opuszczą imprezę bardzo dokładnie sprawdzą każdy centymetr podziemi, na okoliczność czy gdzieś nie zostało niedawno zamurowane lub zabetonowane jakieś przejście lub nie zawalono jakiejś przestrzeni kontrolowanym wyburzeniem, żeby stworzyć kryjówkę nadającą się do przeczekania. Psy szkolone do wyszukiwania ludzi pod gruzami powinny kilka razy cały teren sprawdzić no i termowizja jak również te czujniki można puścić w ruch, które stosowane są do wyłapywania na granicach ukrytych na ciężarówkach migrantów. One mają kawał węża, który się wpuszcza w każdą szczelinę, na przykład na pakę TIR-a i na wężu czujnik, zdolny do wykrycia dwutlenku węgla – tak że nawet bez włażenia do środka lub otwierania ciężarówki można szybko stwierdzić czy w środku między paletami zachomikowały się jakieś wydzielające dwutlenek murzyny. Anglicy rutynowo to stosują w portach jeszcze przed wjazdem na promy, po tamtych akcjach ze stadami murzynów we francuskim Calais, gdzie całe osiedle ich tam koczowało szukając podwózki do Anglii. Te czujniki są czulsze od głodnej dwutlenku Grety, a jako że każdy kto żyje oddycha nie ma opcji żeby gdzieś się coś ukryło. Sprawdzenie TIR-a to są dwie minuty więc calutki Azowstal w parę dni można skontrolować i to bez wynoszenia gruzu.
Czwarta opcja jest najbardziej prawdopodobna, bo pamiętajmy że mamy do czynienia z plemieniem, które posiada tysiące lat praktyki ukrywania się pod podłogami. Pół okupacji potrafili przesiedzieć nieruchomo w norce po cichu jak szczurki, aż zagrożenie schwytania przeminie… nie wolno lekceważyć plemienia z tak olbrzymim doświadczeniem.
Ale tak czy siak skoro jest już oficjalne potwierdzenie z rosyjskiego ministerstwa obrony o pełnym wyzwoleniu Mariupola i Azowstalu na wieczór wrzucę swój patent na opuszczenie Azowstalu jaki wcześniej obiecałem.

10. Wielka Brytania nie toleruje już grubiaństwa ukraińskich uchodźców.
https://rusvesna.su/news/1652987777
No cóż, „uchodźcy” oczekiwania mają coraz większe a rzeczywistość jest taka że przez swoje chamstwo Ukraińcy coraz bliżsi są uzyskania statusu Cyganów pędzonych jak wściekłe psy zewsząd. Gdzie się nie pojawią natychmiast robią syf, burdel i nielichą trzodę. Blokują drogi w Polsce, Czechach, palą domy w Niemczech i awanturują się od Hiszpani aż po Irlandię. Postawę roszczeniową mają większą od czarnuchów tak więc i Karma im dojebie adekwatniej.
borisA teraz jeszcze biedny Borys ma z nimi problem. Kuźwa dopiero co samo-dzielny Borys chciał tak sam, bez wsparcia NATO i Uni, zbombardować jądrowo Rosję i już, już niemal witał się z gąską, aż tu nagle sam został zbombardowany najlepszym towarem eksportowym Ukrainy – rozwydrzonymi roszczeniowymi banderówkami.
Teraz biedny Borys musi sobie sprawę bombardowań dobrze przetrawić.
No i w tej jakże trudnej sytuacji spontanicznie narodził się skromny pomocowy pomysł w Bacologicznym Instytucie Badań Strategicznych.
Borys posłuchaj, a co gdyby tak wykupić całostronicowe ogłoszenie w The Economist, że za zabranie ukraińskich uchodźców brytyjski parlament oferuje połowę królestwa i rękę królewny, hę?
Przecież starożytna przepowiednia głosi, że gdy się królewnę trochę bejcą odnowi a sprawę dobrze nagłośni, to zaraz jakiś Shrek po tę Fionę się pojawi.krolowa

11. Z podsłuchów telefonicznych Rosjanie na bieżąco wiedzieli, że kończy się nazistom jedzenie i woda, dlatego postanowili zaczekać sobie na nich zamiast szturmować.

12. Pamiątkowy (nieoficjalny) teledysk z Operacji Z w Mariupolu.

13. Wstępna filtracja bezdomnych na leczcze, azowców i spóźnionych na Festiwal Tatuaży, bo dla uczestników zbrodni wojennych przewidziano różne rodzaje kolonii: karne, zaostrzone, etc. Materiał oficjalny, więc na końcu tradycyjnie adres biura rekrutacyjnego dla ochotników jasnej strony mocy.

Mocną dziewiątkę w skali Olsena zgarnia bezdomny z głową Lenina, za to że wpadł na imprezę z rojem oswojonych much brzęczących wokół niego – pojawia się w 4:50. Koleś chyba od miesiąca podcierał się ręką i wycierał ją w szyję, żeby zawstydzić faworytów: paryskich kloszardów z NATO

14. Maleńki Lesio, czyli Alosza, jest już mega gwiazdą w Rosji. Autentyczną, w odróżnieniu od pedofilów z Hollybrud, hodowanych tam od dekad wsobnie…
alosza
Ścierwościek dostaje autentycznego szału, bo chciałby aby kilkulatek zamiast patriotyzmu i szacunku do swojej armii, uczył się tolerancji dla pedałów, masturbacji ze zboczeńcami, noszenia stringów i brał regularnie covidowe zastrzyki uszkadzające dzieciom serce i wątrobę.
No ale cóż mogą począć sieroty po tchórzliwych azowcach, którzy jak kloszardzi nie mieli odwagi skończyć ze sobą kiedy był dobry moment albo zginąć z bronią w ręku…
O rodziców maleńkiego Aloszy też się ścierwa na Zachodzie „martwią” – u nich za to że maluch biega sam po zakurzonej drodze, odebraliby rodzicom prawa do opieki i skazali za „narażanie dziecka” na śmierć pod kołami czołgu. Hehe.
Ścierwościek pęka od tego typu „troskliwych” skurwysynów.
Mogą jednakże tylko pluć z daleka jadem, no więc sobie nieszkodliwie plują… a karawan po Chochoły jedzie dalej.
Jeden, jedyny maleńki Alosza rozwalił ich propagandowy system i wprawił nieprzeliczone hordy zjebów w amok 🙂
Oni za miliony dolarów dziennie, zatrudniają setki agencji PR i tysiące kłamców z mediów, żeby z błazna i narkomana zrobić heroja, a maleńki Alosza zniszczył ich za darmo.
Bo maleńki Alosza jest PRAWDZIWY!
A takie dzieciaczki są dla nich najgorszym koszmarem.

15. Tymczasem w sztabie klauna planowana jest kolejna już „kontrofensywa”. Serio.
https://rusvesna.su/news/1653121566
Wygląda więc na to, że mimo utalentowanych murzynów jednak dotarła na Ukrainę w jednym kawałku jakaś armata z wojny secesyjnej, bo jak inaczej aż tak śmiałe plany błazna wytłumaczyć?
No i znów pojadą Chochoły na Rosję w kilkanaście ciężarówek a powrócą zaworkowani w jednej – poukładani piętrowo na pace.
Ja pierdolę, ile oni jeszcze ten oklepany temat z „kontrofensywami” przerabiać będą, robiąc wciąż to samo ale spodziewając się innych efektów?

16. W Azowstalu rozpoczęło się już wielkie rozminowywanie i sprzątanie. Pod kontrolą masy uzbrojonych ludzi, żeby nie przegapić ewentualnych chomików i maruderów, którzy zapomnieli złożyć broni i wyjechać na kolonie.

17. No i następni delegaci Azowa na Festiwal Tatuażu. Mocna porcja, bo są Adolfy, Bandery, cytaty Himmlera, żelazne krzyże i swastyki.

18. No i kolejny żałosny występ Siergieja, który niedawno zapowiadał nie opuszczenie stanowisk i walkę aż do samego końca.
https://rusvesna.su/news/1653136330
No i na koniec zrobił się jakiś taki malutki…

19. Szef Krymu Siergiej Aksionow wypowiedział przepowiednię na temat azowców z Mariupola.
„Azowstal jest całkowicie wyzwolony od nazistów, którzy osiedlili się w podziemnych katakumbach. Gratuluję naszym wojownikom wspaniałego zwycięstwa nad ciężko uzbrojonym i liczebnie lepszym wrogiem!
Niechlubny koniec haniebnych drani, którzy nie mieli ani ducha, ani odwagi, by dorównać wizerunkowi, jaki stworzyła dla nich kijowska propaganda.
Nie mogło być inaczej, bo fani Hitlera i Bandery są skazani na powtórzenie losu swoich idoli.
Schwytani naziści, którzy nie zostaną rozstrzelani wyrokiem trybunału, powinni zostać wysłani do najbardziej czarnej i ciężkiej pracy, aby odbudować zniszczone przez nich miasta Donbasu.
Będą dla nich miejsca w kolonii krymskiej. Tutaj otrzymają „ciepłe” powitanie, lekcje języka rosyjskiego i antyfaszyzm, które zapamiętają do końca życia”
https://rusvesna.su/news/1653118067

Patent na ucieczkę z Azowstalu.

Mój patent na ucieczkę stamtąd sam mi się we łbie pojawił, bo kiedy nad tym celowo kombinowałem to niczego nie wymyśliłem. Widocznie mój baniak sam to rozpracował bazując na życiowym doświadczeniu w przenikaniu lub znikaniu z jakichś obiektów, a może shakowali mi mózg jacyś Plejadanie i przysłali telepatycznie pomysł z innej galaktyki, nieważne.
Mnóstwo razy bawiłem się w chowanego z różnej maści ochroniarzami i stąd wiem, że oko człowieka to jest oko drapieżnika. Reaguje na ruch i nic innego. Oko ludzkie jest w stanie natychmiast dostrzec komara kątem oka nawet na krawędzi pola widzenia pod warunkiem że się skurwiel porusza, a przegapić krowę, która jest na wprost ale nieruchoma. Każdy, kto szukał zagubionych telefonów, wsiąkniętych kluczy, etc, które przez cały czas leżały na widoku, dosłownie tuż przed nosem, wie doskonale o czym mówię. Dokładnie to samo jest w terenie. Ochroniarz jeśli gdzieś szuka intruza no to szuka człowieka. Człowieka, który ucieka, skrada się lub inaczej porusza. Z dobrych pięć razy byłem obok nich, o kilka metrów dosłownie i nie zauważyli mnie. Przeszli lub przejechali obok. A szukali mnie, bo wiedzieli że tam ktoś jest. Szukali człowieka, ale ja nie wyglądałem jak sylwetka człowieka, bo albo się zrobiłem przykucnięty, albo kładłem na płasko wystawiając w ich stronę stopy lub głowę i w ten prosty sposób nawet gdyby mnie dostrzegli ich mózgi nie zinterpretowałyby tego kształtu prawidłowo. Nie dostrzegliby mnie jako człowieka tylko godny zignorowania obiekt, pieniek, krzak lub jakiś kamień. I dlatego ludzie na ulicy zagapieni jak zombie w telefony potrafią jednak uskoczyć przed jadącym samochodem natomiast wpadają jak barany centralnie na stojące jak wół słupy i znaki drogowe waląc w nie głowami. Jak coś się nie porusza jest dla oka niewidzialne.
Kolejna ważna rzecz to zmiana kształtu na jakiś nie przypominający sylwetki człowieka, bo jak mózg nie widzi czegoś co rozpoznaje to ignoruje. Wyprostowana sylwetka człowieka zostanie rozpoznana z kilkuset metrów, natomiast zwinięta w kłębek nie będzie zauważona z kilku nawet. Tą zasadę stosują ci którzy podpadli niedźwiedziowi. Ucieczka nie ma żadnych szans bo miśka nie przegonisz w żaden sposób, ale szansa jest jak się zwinie w kłębek i zrobi nieruchomym. Misio wówczas, który też ma oczy drapieżnika, zwyczajnie może nie skojarzyć nieznanego kształtu z kolesiem którego ściga i to całkiem zignorować, nawet jak przebiegnie obok.
Kolejna sprawa na korzyść uciekiniera to są jego oczy przyzwyczajone do ciemności, czego żaden szanujący się ochroniarz niestety nie posiada. Bo teoria teorią a praktyka jest taka, że oni albo siedzą w jakichś cieciówkach oglądając pornole, albo w samochodach, albo z gębą w telefonie, albo odpalają fajki co kilkanaście minut, albo krążą jak debile z silnymi latarkami odbębniając te swoje patrole. W porównaniu z człowiekiem, który powstrzymał się od odpalania zapalniczki z pół godziny i ma doskonale przyzwyczajone oczy do ciemności oni wszyscy są jak niewidomi inwalidzi. Widzą tylko to, co mogą sobie oświetlić reflektorami samochodu, szperaczem albo latarkami. A ciemność obok snopu światła robi im się wówczas jeszcze bardziej przez to głębsza. Raz tuż nad głową przyświecił mi baran latarką a ja leżałem w zbożu i mogłem go dosłownie ręką złapać za stopę. I nie zauważył. Sam się po prostu oślepił swoją latarką, masakra jakaś. Innym razem, z niezwykle odważną matką mojego dziecka wjebaliśmy się na samym środku pola w jakiś szczwany system alarmowy idąc na akcję. Parę sekund i już na drodze pojawiła się terenówka z cieciami z obowiązkowym szperaczem na dachu. Nie było nawet jak spierdalać, bo cały teren szczelnie ogrodzony i dopiero co się przepieprzyliśmy przez skomplikowany płot do środka. No więc nic, dosłownie metr obok gruntowej drogi położyliśmy się na plecach stopami w ich stronę no i czekamy tak sobie. Podjechali, potem obok nas przejechali i w końcu dalej pojechali na drugi koniec pola szukać nas dalej. Jak tylko nas minęli wstaliśmy i na spokojnie przez ogrodzenie daliśmy stamtąd kamasza. Nic im nie pomogły reflektory, bo nie drgnęliśmy na milimetr i nie przypominaliśmy nawet pobieżnie sylwetek ludzi, więc nawet gdyby trafili nas reflektorem zapewne by tego nie zinterpretowali poprawnie swoimi mózgami, ale oni nawet nie trafili świecąc po polu na wysokości pasa i wypatrując czegoś na zupełnie innym poziomie niż normalni ludzie. To była perfekcyjna akcja ewakuacja ale u mojej pani coś wówczas pękło i już nigdy potem nie była taka sama. Jakiś miesiąc później bowiem podczas podobnej akcji, kiedy wszystko przebiegało spokojnie nagle przeleciał przez nas silny snop światła na moment całkowicie nas obejmując. Kobita dostała takiego ataku paniki, że jak struś pędziwiatr wypierdoliła sprintem w krzaki. Panika jest bardzo zaraźliwa więc nie minęła sekunda a razem żeśmy łomocząc butami o jakieś główki kapusty stamtąd wypierdalali. Akcja kompromitacja, bo poginęły nam w tym galopie telefony, fajki i inne sprawy. Trzeba było na drugi dzień wracać z pożyczonym telefonem i wydzwaniać do samego siebie żeby zlokalizować w trawie zgubione aparaty. Kobicie nie starczyło nerwów i spanikowała. A niepotrzebnie, bo to się okazały tylko światła jakiegoś samochodu który gdzieś daleko robił sobie nawrotkę na asfaltowej drodze i nawet przez sekundę nie stanowił zagrożenia. No nic już jej nigdy więcej nie brałem potem w teren bo i tak była do przedostatniego czasu odważniejsza od większości facetów a tamtą kompromitację wynagrodziła mi potem rodząc najodważniejsze dziecko na świecie.
Mały nikogo się nie boi, bo mu wpoiłem że Maluszków się nie bije tylko trzeba je zawsze bronić. No i wziął to sobie tak po swojemu do serca tak mocno, że teraz go trzeba pilnować a nie zawsze się to udaje. W galeri handlowej na przykład był taki domek z drewna dla dzieciaków. Mały tam brykał sobie z jakimś chłopczykiem latając z nim szczęśliwy w berka po tych schodkach i drabinkach no więc poszedłem po popcorn. Wracam po minucie a ten już kopie jakiegoś faceta po kostkach a facet śmiesznie spierdacza i się rozgląda czyje to agresywne dziecko. Pytam Małego czemu tego gościa po nogach kopie a ten mówi że jego kolegę do zabawy załadowali na ręce, zakneblowali smoczkiem i chcieli zabrać do domu żeby się nie miał z kim bawić. Kuźwa, na dworcu też podobna akcja. Jakaś mama stała obok na peronie ze swoją córeczką i nagle ta mała upuściła jakiegoś nieważnego kwiatka a mama na nią z gębą. Zanim się obejrzałem Mały walnął jej mamę pięścią w brzuch a jak go tak publicznie dla picu pytam no dlaczego bijesz panią, to mi mówi że po to żeby zrobiła kupę, bo nakrzyczała na małą. Moj Mały Rycerz o wielkim serduszku. Jest jak siły szybkiego reagowania, kiedy w zasięgu wzroku ktoś „krzywdzi” dziecko. Ma odważne geny i nic na to nie poradzi. Z drugiej strony jak tylko spotka chętne dzieciaki do zabawy to sam z siebie potrafi wszystkie je przytulić po kolei i wyściskać zadowolony, że się będzie z nimi ganiał i w berka do upadłego bawił. Tak, że mimo wszystko jakaś tam korzyść z kobiet jednak jest trzeba tylko te korzyści w panikarach zauważyć…
Kolejną ważną sprawą jest Księżyc. Dla kogoś kto ma oczy oswojone z nocą Księżyc to prawdziwa katastrofa. Tu niestety niewiele można zrobić. Należy więc wykonywać ruchy tylko jak Księżyc się za chmurą schowa. Inaczej można wtopić. Generalnie najlepiej przez pole poruszać się w naturalnym „cieniu” – pod linią lasu, krzaków lub korzystać jak najwięcej z polnych rowów. Natomiast na otwartym polu albo trzeba się uzbroić w cierpliwość czyli zakrycie Księżyca chmurkami albo na akcję iść przed wschodem Księżyca lub po jego zachodzie, bo leżenie na glebie i gapienie się na bezszelestnie latające sowy lub nietoperze do czasu aż się wreszcie schowa Księżyc jest bardzo czasochłonene i po prostu nudne.
To tyle „naturalnych” sposobów. Na „naturalnych” ochroniarzy. W Azowstalu dochodzą jednak jeszcze do obejścia drony, podczerwień, noktowizory i termowizja, prawda?
No więc po kolei.
Rosyjskie drony to nie problem, bo to nie drony tylko lustrzanki Canona wsadzone w latawca z dorobionym zdalnym sterowaniem. Rosjanie bowiem podeszli do tematu bardzo praktycznie i stwierdzili że po co będą od nowa za miliony dolarów jak Murikanie wynajdywać koło, skoro już to dawno temu zrobili Japończycy. Oni po prostu po hurtowej cenie kupują znakomite i już od dekad dopracowane lustrzanki i tylko im dokładają zdalne sterowanie. I dzięki temu prostemu pomysłowi mamy piękne, kolorowe filmiki z rosyjskich dronów w odróżnieniu do filmików murikańskich, na których gówno widać, bo obraz jest gorszy niż z lądowania na Księżycu. To jest ten sam schemat co z długopisem do pisania w stanie nieważkości. Murikanie za pierdylion dolarów opracowali taki długopis a tymczasem Rosjanie wysłali na orbitę kosmonautę z ołówkiem za pięć kopiejek.
Lustrzanki Canona po tysiąc dolarów robią sto razy lepszą robotę niż murikańskie systemy za pierdyliony więc szkoda nawet o ich zaletach na próżno gadać. Wadę mają tylko jedną – guzik widzą w nocy. Tak więc jeśli ucieczka z Azowstalu ma mieć miejsce nocą – problem z dronami samoczynnie odpada.
Termowizja i podczerwień to w zasadzie jedno i to samo. To po prostu kamera określająca temperaturę i wzmacniająca kontrast, żeby był bardziej jaskrawy. Żeby stać się dla termowizji niewidzialnym potrzebny jest dobry ekran izolujący przed kamerą nasze ciepłe ciało na tle chłodniejszego otoczenia. Nikt w Azowstalu tego nie zrobił więc nie ma fotek eksperymentalnych ale dla lepszego zrozumienia wrzucam obrazek poglądowy.
Jarek
Coś takiego jak ma Jarek trzeba zrobić tylko z folii aluminiowej. Tej foli jest do oporu w każdej dobrej apteczce – widziałem na filmikach z Mariupola. Oni robią z tego kocyki termiczne żeby ofiary wypadków uchronić przed wychłodzeniem. Ta folia aluminiowa jest tak doskonała, że nawet alpiniści ją zabierają w góry też żeby sobie dupy nie odmrozić. W drugą stronę, czyli żeby swoją temperaturą się nie zdradzić ta folia tak samo doskonale zadziała. Z niej trzeba sobie ulepić szczelny kombinezon, który zaekranuje przed termowizją całe ciało i sprawi że stanie się dla kamery niewidoczne. Otwory mogą być tylko na oczy nos i usta. Ponadto na wypadek rozdarcia kombinezonu trzeba w drogę zabrać rolkę przylepca żeby na bieżąco uszkodzenia naprawiać i zlikwidować od ręki każdy jeden mostek termiczny, który może nas zdradzić. Żeby natomiast sam nasz gorący oddech nie zdradził nas jak parowozu kłębami gorącego powietrza widocznego jeszcze zza horyzontu, trzeba by jeszcze na drogę zabrać jakąś rurę do oddychania na przykład taką grubą wyjętą z jakiejś chłodnicy. Zimne powietrze nabieramy nosem a wypuszczamy ustami w tą rurę od chłodnicy wprowadzoną gdzieś pod kombinezon. Oczywiście gdzieś przy stopach należy zrobić na te schłodzone powietrze otwory żeby się samemu nie napompować jak ludzik Michelina. Ten kombinezon sprawdzi się jak pelerynka niewidka w starciu z termowizją. Jednakże, folia aluminiowa ma tę straszną wadę że błyszczy jak skurczysyn i to stanowi problem, bo w Azowstalu nie tylko Księżyc może się w nim odbić jak promień Słońca w lustereczku ale byle błysk eksplozji lub jakiegoś pożaru. Najprościej byłoby oczywiście pomalować to jakąś czarną matową farbą lecz niestety Krzychu i inni polscy naukowcy już lata temu orzekli, że tego nie da się pomalować. Amelinium nie pomalujesz, kurwa i tyle w temacie nauki o malowaniu. Oto dowód naukowy.

Tak więc skoro kombinezonu nie da się pomalować trzeba go czymś zakryć lub obkleić i tu może być cokolwiek. Osobiście zrobił bym w tym celu drugi aluminiowy kocyk – taki tylko na wierzch a na nim przykleił na przykład prześcieradło umazane w sadzy z komina, której pełno w Azowstalu po tych wszystkich fajerwerkach. Ten zestaw byłby akurat na teren poza Azowstalem, gdzie jest pole, trawa, krzaki, etc. Na sam Azowstal dorzuciłbym jeszcze jedną – drugą aluminiową pelerynkę ale z posypką imitującą gruz lub kawałki cegieł i betonu, żeby w razie W zrobić przykucnięcie i się wtopić w jakąś kupkę gruzu o identycznym kolorze.
Po wyjściu za strefę przemysłową można by pierwszą pelerynkę zrzucić w diabły i zostać tylko w tej czarnej.
No i to tyle ucieczki. Jedyna ważna sprawa oprócz rolki przylepca do bieżących napraw skafandra to jakiś baniak pięciolitrowy z wodą, bo nie czarujmy się, w tym kombinezonie będzie prawdziwa sauna, a do pokonania dobrych parę kilometrów zanim zrobi się bezpiecznie. Trzeba koniecznie zabrać na drogę wodę żeby się nie odwodnić i nie paść tam jak Sucha Krystyna objawiająca się co parę lat znienacka na jakiejś plaży.
sucha krystynaNoktowizory natomiast oszuka swobodnie czarna pelerynka pod warunkiem unikania światełka Księżyca. Trzeba niestety cierpliwie czekać aż wskoczy za chmurkę albo najlepiej wyczekać z wyprawą jak zrobi się deszczyk.
Tak że można było dać nogę stamtąd jak widać. Można było do czasu jak jeszcze trwały tam walki na powierzchni. I jedyne co mogło temu zapobiec to to czego Rosjanie niestety nie zrobili. Nie obstawili Azowstalu kordonem z piesków wartowniczych, bo nie czarujmy się, to co człowiek wymyślił inny człowiek obejdzie ale to co zrobiła matka natura z psim nosem tego nikt nie oszuka. Nos pieska wyczułby nie mytego z miesiąc azowca zanim jeszcze podszedłby do psa na kilometr. Tak więc dużo więcej w zakresie bezpieczeństwa osiągnięto by rozstawionymi co pół kilometra pieskami niż tym systemem termowizji i innych wynalazków, które wcale nie jest ciężko obejść.
Inna sprawa, że uciekinier nawet gdyby uciekł moją metodą to i tak miałby poważny problem o nazwie: ponad sto kilometrów odległości od terenów kontrolowanych przez reżimek pajaca. Sto kilometrów jeszcze zbieg musiałby pokonać żeby się do swoich przedostać. A nie ma transportu, nie ma autobusów, pociągów, niczego. Są wojska rosyjskie, nieprzyjazna ludność wyczulona na obcych i wszędzie rosyjskie punkty kontrolne. Już co prawda bez zabójczego skafanderka ale jeszcze z tydzień marszu musiałby szczęśliwie zbieg z Azowstalu sobie zaliczyć i popijać wodę ze strumyków. Po lasach, rzekach, odludziach i zaminowanych polach.
Ale dać nogę można było. Dowodem tego jest tamta kilkudziesięcioosobowa grupka, którą w komplecie złapano jak już się czołgali na zaoranym polu kawał drogi za Azowstalem. Popełnili błąd, bo poszli całą kompanią no i nie mieli aluminiowych skafandrów, tak więc termowizja ich wyłuskała jak wszy na grzebieniu. W pojedynkę i w skafanderku dałoby się tam zrobić zniknięcie.

22 maja 2022

1. Wczorajsza akcja z Chochołkami, które zgubiły drogę i artyleria musiała im pokazać dobry kierunek. Z innego drona.

2. Kolejna porcja zabitych obrońców kokainy klauna i biolabów Bidena. Chyba najbardziej makabryczna jak dotąd kompilacja – lepiej oglądać na czczo, bo porcja naprawdę masakryczna.

Z drugiej jednak strony Rosjanom się nie dziwię, że orają aż tak dokładnie i aż tak głęboko a Ładna Pani z kosą działa z rozmachem szerokim na kilometry. Po tamtych akcjach z torturowaniem rosyjskich jeńców i doniesieniach, że każdy rosyjski jeniec ma rutynowo przestrzeliwane Kałachem kolana jeśli wpadnie w łapy azowców, innej metody na debanderyzację nie ma. Taki sam front tylko ciutkę większy powinien ze dwa razy przejść tam i z powrotem przez kraje sponsorów komika: Anglię, Francję, Szwajcarię, Murikę i Niemcy… a przez Izrael od lat szkolący Azow na deser. I tam Czeczeni powinni się zabawić w zdobywanie osiedli pełnych zakładników…

3. A to już faworyci na Festiwal Tatuażu – czyści sataniści stojący o rząd wyżej niż hitlerowcy w hierarchii NWO

4. Mariupol nigdy się nie podda. Mówili…

5. Wyjaśniła się jedna z odwiecznych zagadek zaginionej histori ludzkości: kto pokonał Herkulesa, postawił piramidy i wykopał na Ukrainie te wszystkie okopy.
To był Prachochoł znany jako Achilles. Brat Thora, szwagier Obelixa, syn Harpagana i wnuk Gonaharpa.

6. Trwa przeczesywanie katakumb pod Azowstalem.

7. Terminatory już są niedaleko Prapasnej. Pewnie będą bardzo aktywne gdyby tam lub w Słowiańsku zrobił się drugi Mariupol, bo są specjalnie zaprojektowane do walki miejskiej.

Wszyscy czekają na moment premierowego występu tych nowinek w prawdziwej walce, bo są absolutną nowością, która dopiero zjechała z taśmy produkcyjnej.

8. Chochołki wchodzą na wyższy level szkolenia. Jest Olsen a małe co i mieliby Darwina.

9. Syryjski filmik o tym, że Azowstal zawiera biolaboratorium, które zostało zbudowane przez firmę Mita Buita powiązaną z Hunterem Bidenem oraz biznesmenem Rinatem Ahmadovem i prezydentem Zelenskim.

10.Tunel do katakumb.

11. Tulipan młóci jakieś budynki w mieście.

12. Podwózka do więzienia.

13. Chochoły nadal biorą dzieci i kobiety na zakładników. Nawet niemowlaki…

14. Czyszczenie Azowstalu trwa. Podczas wysadzania magazynu amunicji 6 azowców zginęło. Nie pojechali więc na kolonie ale otrzymali pośmiertnie Order Olsena za dobre chęci. Znajdywane są tam miny, broń i jakieś syntetyczne środki dopingujące zakazane przez MKOL. Tak czy siak wszyscy zostali już dożywotnio zdyskwalifikowani i na olimpiadę nigdy nie pojadą.
Chyba, że na więzienną paraolimpiadę poezji i tatuaży, jako że tam dużo poetów widziałem. Mieli wiersze Heinricha Himmlera na plecach i jakieś sentencje…
hitler
15. Rosjanie mają na Ukrainie około 180 tysięcy żołnierzy. Klaun 700 tysięcy. Gdyby Ukrainę zaatakowali Murikanie no to nawet by tam nie weszliby bez minimum dwóch milionów ludzi i miliona murzynów.
A Rosja daje radę prowadzić ekspedycję naukową minimalnymi siłami i bez pomocy tragarzy.
Artyleria pracując po godzinach może przemielić średnio 1000 Chochołków dziennie więc na zniszczenie całej armii pajaca potrzebowałaby prawie dwa lata. Na szczęście oni sami wyruszają od czasu do czasu na „kontrofensywę”, no więc proces mielenia Chochołków można nieco skrócić.
Wczoraj po kilkudniowych debatach udało się im wyłonić piętnastu ochotników do ataku na Rosję. Nie wiadomo jak do tego doszło, może byli pijani lub pod wpływem narkotyków, ale w pobliżu wsi Dubrownoje ukraińskie siły zbrojne nagle podjęły próbę kontrataku. W ataku na Federację Rosyjską brał udział 1 czołg, 2 transportery i 15 żołnierzy. Nie do końca wiadomo, co chcieli zdobyć z tak dużymi siłami – być może sklep spożywcy na wiosce – ale po krótkiej walce sprzęt wroga został zniszczony, a żołnierze zginęli.

16. Na portalu emerytowanych oficerów wywiadu ukazał się tekst, że zagraniczni najemnicy i wysoko postawieni oficerowie NATO zostali zamordowani w Azowstalu przez azowców, żeby zachodnim rządom oszczędzić wstydu.

NATO Officers in Azovstol Murdered & Mutilated by Azov to Spare Western Governments Embarrassment?


Tam nie ma na to żadnych dowodów – tylko gdybania i przypuszczenia – natomiast na to, że zachodnie rządy i tak już dawno nie posiadają wstydu nie potrzeba nowych dowodów.

17. Starszy film z Chochołkami wybierającymi się na piknik na polu minowym ale w zupełnie nowej oprawie.

18. Kolejna porcja ubitych Chochołów, których prawdziwy wróg jest na Zachodzie a oni się pogubili i poszli na wschód umrzeć na darmo.

19. Andrzej Duda, który nie jest debilem pojechał na Ukrainę powiedzieć przemówienie. Przywitany został przez hitlerowców brawami podają źródła nie podając jednak na to dowodów.
https://wiadomosci.wp.pl/wojna-w-ukrainie-andrzej-duda-przywitany-brawami-wazne-oredzie-w-kijowie-relacja-na-zywo-6771401273580032a
Nie ma zatem jeszcze materiałów z przemówienia Andrzeja u banderowców ale są archiwalne materiały z pożegnania Andrzeja Dudy w Polsce.

20. Chochołki powoli zaczynają się adaptować do zmieniających się wiosną warunków. Założyli sobie bazę w Zoo, między wybiegiem dla kucyków, pawi i strusiów. Wykopali norki, wymościli liśćmi, naznosili nasion, wegetariańskiej literatury i obserwowali okolicę jak świstaki. Chyba realizują unijny program Natura 2022, bo zrobili się proekologiczni. Niestety ze środowiska naturalnego, Chochołki wypłoszyli hałaśliwi rosyjscy turyści.
Fotki w linku.
https://rusvesna.su/news/1653206097

21. Byłemu ambasadorowi USA w Rosji, a obecnie przyjacielowi Ukrainy w Stanach Zjednoczonych Michaelowi McFaullowi zadano pytanie:

  • Przez cały rok 2021 raz po raz mówiliśmy Ukrainie o przystąpieniu do NATO. Czy nasi dyplomaci ich okłamywali?
  • No! Oczywiście! To jest prawdziwy świat, chłopaki!

Filmik w linku:
https://t.me/pl_news_front/2291
A Chochołki dalej myślą, że to Rosja jest ich wrogiem a nie banda pedofilów i narkomanów i stadami umierają za genetycznych oszustów i kłamców 🙂

22. Według saperów w Azowstalu wszystko jest zaminowane i mogą się jeszcze ukrywać tam odizolowane grupki nazistów.

23. W Mariupolu ruszyła komunikacja miejska, w części miasta jest już prąd i woda, otwarto pierwsze trzy stacje benzynowe, gdzie można zatankować bez limitów.
https://rusvesna.su/news/1653222956
W Kijowie mieszkańcy mogą bez limitów również tankować ale tylko przemówienia komika.

24. Nie tylko NATO robi w jajo Chochoły. Francuski żabcio z MSZ Francji powiedział, że można obiecać Ukrainie wejście do Unii za 6 miesięcy, rok lub dwa lata ale uczciwie rzecz biorąc nastąpi to za co najmniej 15 -20 lat.
Hmm… do tego czasu, nie wiadomo czy dawna Ukraina jeszcze będzie chciała zawrzeć unię z Kalifatem Francji i Brukselabadem ani czy Emirat Niderallahu i Ksionże Luxemburga będą chcieli uni z Wolnym Miastem Komikogradem.
Na razie walka o wejście do Unii i do NATO trwa, tylko Chochoły poszły wejść do Rosji, czyli nie w tą stronę. Podjęli ze trzy lub cztery nieśmiałe próby przełamania frontu ale wszystkie desperackie ruchy zostały natychmiast mocno stłumione.

25. Nie doszło do spotkania premiera Szwecji z Morawieckim w sprawie wejścia Szwecji do NATO, ponieważ podczas obrad obecny był szwedzki stół a Mateusz kategorycznie odmówił przyjazdu bez żony.

morawiecki
Potem Morawiecki został szturchnięty przez Morawiecką pod żebro i rzekł:
„Nadwyżka zysków z ropy i gazu, przekraczająca w ostatnich latach średnią roczną małej pięciomilionowej Norwegii, przekroczy 100 mld euro. Powinni natychmiast podzielić się tym nadmiarem, gigantycznym zyskiem. To jest nienormalne i niesprawiedliwe.”
Po tej wypowiedzi przekreślił żonie szanse również na norweski stół. Walka o pokonanie niedoborów żywności nadal trwa. Oboje zastanawiają się teraz czy nie zajechać na Ukrainę, bo Duda rano był i ugotowali mu wiadro ziarna…

23 maja 2022

1. Kolejna wioska wyzwolona i kolejne Chochołki do zakopania.

2. Dwa ukraińskie czołgi szukały kryjówki wśród cywilnych ogródków. Nie uważali jednak na wykładach z balistyki i wyszło jak zawsze…

3. Karma dla Chochołów od Zelenskiego jest pożywna i smaczna.

4. Jeszcze trochę Azowstalu. Bezdomni, katakumby, artefakty.

5. Zakłady Illjicza wyglądają jeszcze gorzej od Azowstalu.

6. Małpia ospa zaatakowała. Zgodnie z planem sprzed roku i prognozą Kill Billa Gatesa też sprzed roku.
Scenariusz tej lipnej plandemi sprzed roku w linku:

Tylko kraje białych ludzi padły ofiarą małpiej ospy. Kraje zamieszkałe przez, tych którzy nie stanowią odwiecznego problemu dla żydowskich plandemików nie zostały zarażone.
pox-map
Po necie krąży ulotka ze składem pseudoszczepionki na covida od Astra Zeneki – jednym ze składników były małpi adenowirus.
Belgia już wprowadziła kwarantannę dla zarażonych.
Belgijska minister zdrowia Maggie De Block jest dla chorób nieustępliwa jak… kamienica lub blok.

maggie
Zasłynęła kiedy zjadła wszystkie cukierki w Belgi żeby przed cukrzycą uratować wszystkie dzieci.
Może Maggie się jeszcze raz poświęci i pożre wszystkich zarażonych?

Żydzi zaplanowali zabić tą ospą ponad 270 milionów ludzi i jak widać z mapy tylko tam gdzie rządzą żydowskie marionetki ospa „atakuje”.
Te 20 megaton zaproponowane w „scenariuszu Jima Stone dla Davos” robi się w tej sytuacji zwykłą koniecznością – higienicznym zabiegiem jak mycie rąk…
7. Jeszcze jeden unikalny eksponat na Festiwal Tatuażu.

24 maja 2022

1. Babcia uratowana jeszcze w Mariupolu przez Rosjan.

2. Eksploracja Azowstalu.

3. Dziwny filmik a na nim chyba dzielny murikański najemnik uciekający pod ostrzałem w stronę pozycji ukraińskich. Musiał być nieźle zmotywowany przez Rosjan do takiego rajdu. Dożywocie w łagru dodaje skrzydeł – jest nowe hasło dla firmy Red Bull…
https://rusvesna.su/news/1653330829
Miał co prawda napis PRASA na masce ale gdyby on był z prasy to by nie miał skrzydeł, bo prasa nie ma  niezdrowego zwyczaju pchać się pod nawałę artyleryjską. Happy endu desperado jednak nie miał, bo film się urywa i wygląda jak inne odzyskane potem z karty SIM… więc no cóż… pożegnajmy go chociaż z godnością i postawmy honorową wartę molestowanych seksualnie skautów pod Grobem Nieznanego Klauna. Zasłużył jak niewiemco, bo mam niemal pewność, że to był murikański najemnik, ponieważ nikt inny na tej planecie nie ma powodów do tego typu ucieczek i pościgów. Ironia losu, że dał nogę Rosjanom, może nawet jakiś niedobitek z Azowstalu, a został załatwiony na mecie przez stronę ukraińską, bo to ona wypuściła w świat ten tajemniczy film 🙂
funeral8
4. Klaun opowiedział skecz na forum lichwy w Davos, opierdalając wszystkich za wszystko, jak to ma w  zwyczaju.
Został wyśmiany jeszcze bardziej niż we Francji, bo klika pandemików ma już na głowie głód dla świata w planach a nie wtapianie kasy w jego reżimek, który jest i tak nie do utrzymania, bo nie ma żadnych szans na przetrwanie. Klaun robi to co robi tylko po to, żeby uratować swój majątek i sobie jeszcze jakiś czas jak dyktatorek porządzić. Do wygrania nic więcej już nie ma.
Na pajaca spłynęły więc całe wodospady gorzkich słów ze strony anglosaskich genetycznych fałszywców, oszustów i zdrajców.
Można sobie je poczytać w linku. Ja nie będę ich przeklejał, bo niczym się nie różnią od moich na jego temat poglądów poza tym, że są od moich o trzy miesiące młodsze 🙂
https://rusvesna.su/news/1653324039
Błazen został po prostu porzucony, po tym jak to co miał do wykonania epicko spierdolił. Miał zaatakować Rosję bronią biologiczną opracowaną przeciwko Słowianom, a sam został zaatakowany, bo go w porę przejrzano i zneutralizowany razem z siepaczami. Został bezradny, bez przemysłu, armii, paliwa i funduszy. Lichwiarze z żywności go jeszcze okradną i to będzie jego koniec kariery, bo leśne dziadki i volksturm z łapanki niczego już nie zmieni. Nawet najemnicy wynoszą się w cholerę. Zaatakowany i pokonany został nokautującym uderzeniem w kilka dni – a to co się od lutego dzieje to tylko kopanie leżącego błazna po jajkach i głowie…
Zelenski nie rozumie, że kogo się dało naciągnąć na kasę i na broń, już naciągnął. Niczego to i tak nie dało tylko odroczyło nieco wyrok, więc co sprytniejsi już się w to nie pchają.
Atakują małpim wirusem z zupełnie innej mańki…
I jak znam życie to także jakiś „geniusz” epicko spierdoli, bo czasy mędrców syjonu już dawno przeminęły. Obecnie są tylko mędrki, o rząd wielkości głupsze i garść transwestytów lub żałosnych zboczeńców. Z gówna bata nie ukręcisz…

5. Kolejny rajdowiec. Tym razem ukraiński i ten miał happy end więc nie będzie żałobnych klaunów.
https://rusvesna.su/news/1653316508

6. Rozpoczął się szturm na Liman. Na razie artyleria zmiękcza teren… więc właściwy szturm nastąpi parę minut po tym jak królowa nauk skończy wykłady i pójdzie odpocząć.
Film w linku
https://rusvesna.su/news/1653314048

7. Świeża porcja zdebanderyzowanych Chochołów.

8. Znaleziono stanowisko dowodzenia pod Azowstalem.

9. Nieszczęśliwe polskie czołgi dla banderowskiego reżimu też odnalazły się szczęśliwie na Ukrainie. Ich nieszczęście nie trwało na szczęście zbyt długo. Morawiecki będzie musiał za miseczkę ryżu dać klaunowi  pojazdy zastępcze.

Pajac ma dobre układy z rządem Polski, bo dzięki banalnym burdelom dla pedofilów, jak tylko straci żonę dostanie natychmiast żonę zastępczą od Morawieckiego lub od Andżeja Dudy. Szeroki wybór, bo jedną łatwiej obejść niż przeskoczyć a drugą lepiej ubierać niż żywić.

25 maja 2022

1. Chochołki są już wyszkolone i w pełni gotowe do wojny światowej. Pierwszej i drugiej…

2. Jeden się nawet wgramolił na okienko wysoko po prawej stronie i siał spustoszenie z karabinu maszynowego.
Siał…

3. Dobre wiadomości dla fanatyków szczepień. Żeby układ odpornościowy nie zniszczył mRNA i uniemożliwił działanie szprycy, do mikstury dodano białko AIDS. Kiedyś się to wymsknęło prezesowi Pfizera. Tak więc ten, kto przyjął zastrzyk ma HIV. Nie jeśli lub ale tylko ma. Błysnęło to w BBC, potem zostało wycięte ale było przez chwilę błyśnięte.

Jednakże, żeby nie niepokoić szczepanów ministerstwo prawdy będzie ścigać tych, którzy mówią że w szprycy na covid jest HIV 🙂

4. Dolarek poleciał. No może nie jak orzeł ale jak pingwin z lodowca, bo pingwin to przecież też ptak. Przed akcją debanderyzacją, dolarek kosztował 76 rubli, dziś warty jest tylko 56. To chyba dlatego że rosyjski rubel ma pokrycie w prorosyjskiej polityce władz, surowcach i złocie, natomiast dolar, zupełnie jak żona Morawieckiego, jest pokryty kompletnie niczym.

5. A na Ukrainie już w pełni sezon huraganów.

6. Reuter satelitarny Elona Muska, który okazuje się kolejnym żydem wspierającym azowskich nazistów.

Jego żydowskość nie budzi wątpliwości, bo zanim przeszczepił sobie na łeb owłosioną skórę z małpiej dupy, był młody, brzydki i wyglądał jak ten lachociąg santa Klausa, gruszkogłowy Harrari. Podobni zupełnie jakby byli z jednej probówki…
musk
7. Kolejne artefakty spod Azowstalu.

https://www.bitchute.com/video/Ewb9G4U1P6v3

8. Zelenski powiedział, że Rosjanie będą musieli opuścić Krym a potem dostał cały nos kokainy i się uspokoił…

9. trumpZ życia cwelebrytów. Tata Ivanki obawia się wybuchu wojny jądrowej z Rosją. Jest to niechybny znak że Ivanka znów menstruje.

https://www.o2.pl/informacje/donald-trump-ostrzega-przed-wojna-nuklearna-jest-calkiem-prawdopodobna-6772360963451872a

Jak wiemy z historii nie doszło jednak nigdy do jądrowej wojny bo jak tylko Ivanka miała miesiączkę, to zawsze dla rozładowania sytuacji tata Ivanki wysyłał wówczas konwencjonalne rakiety na Syrię.
Tak że świat będzie bezpieczny. Przynajmniej do chwili aż Ivance wypadną jajniki.

10. PIS natomiast dąży do jądrowej wojny, bo klaunowi który nie ma jąder kończą się Chochoły. Jarek jądro ma więc jest gotów uderzyć Polakami z maczugami na Rosję, bo wyczytał gdzieś, że III wojnę światową przeżyją tylko karaluchy.
I jest to już ostatni moment na sprawdzenie insektologicznej przepowiedni, bo pod Smoleńskiem nie było wojny a karaluchy padały jak muchy.
Polacy jednak nie garną się do wojny po stronie nazistów więc Jarek będzie musiał się uśmiechnąć do agresywnych osadników żydowskich z Palestyny – bo wszyscy inni mają żydowską wojnę z Rosją głęboko w dupie.

11. Andrzej Duda, który nie jest debilem, w trybie pilnym domaga się od Niemiec wyjaśnień dlaczego w sprawie czołgów go oszwabili.
https://wiadomosci.wp.pl/niemiecka-opozycja-wtoruje-dudzie-gdzie-sa-czolgi-dla-polski-6772577898359296a
Niemieccy naukowcy są bezradni – nie mają bladego pojęcia dlaczego Duda nie jest oficjalnie debilem.