Dr Andreas Noack Zamordowany

razor

Dziś wklejam artykuł z zewnątrz, bo zawiera komplet istotnych danych o austriackim naukowcu, o którym w Nowym Roku – Nowych Chorobach wspomniałem. To niezwykle ważny tekst więc powinien być powielany gdzie się tylko da i przetłumaczony na wszystkie możliwe języki świata, aby trafił jak najdalej. To ostatni moment na reakcję obronną ludzkości, bo w nadchodzącym roku większość zaszprycowanych umrze i przerażające fakty staną się oczywiste – lecz na obronę będzie już za późno – bo niezaszprycowanych i zdolnych do obrony będzie już za mało.

Nowe Ateny — 2021-12-07
SPECJALISTA OD GRAFENU DR ANDREAS NOACK ZAMORDOWANY – ŻYDOWSKA SZECHITA GOJÓW RYTUALNYMI NOŻAMI SAKIN OD WEWNĄTRZ, WPROST Z FIOLEK mRNA
Wczoraj kanadyjski portal Global Research, którego szefem jest prof. Michel Chossudovsky opublikował smutną informację o tym, że niemiecki chemik, ekspert w dziedzinie grafenu oraz jego monostruktur dr Andreas Noack został zamordowany. Wiadomość potwierdziła żona zamordowanego w wystąpieniu na YT.
„Nieznani sprawcy” zamordowali (najprawdopodobniej otruli) naukowca 26 listopada 2021r., w trzy dni po opublikowaniu przez niego wykładu na YT, w którym zszokowany wprowadzeniem przymusu fałszywych szczepień C-19 w Austrii wyjaśnił publicznie, jaką faktycznie rolę pełni wodorotlenek grafenu zawarty w żydowskich (Borula, Seriot, GSK) pseudo-szczepionkach mRNA.
Dr Andreas Noak był jednym z niewielu na świecie wybitnych specjalistów od grafenu. Doktoryzował się z przetwarzania grafenu w tlenek grafenu oraz z jego praktycznych zastosowań, więc doskonale znał materię, o której nam opowiedział.
Asumpt do zbadania zagadnienia otrzymał od uczonych hiszpańskich z University of Almeria, którzy w swoich słynnych już, zweryfikowanych badaniach pod kierownictwem Dr. Pablo Campra, wykazali obecność dużych ilości grafenu w zabójczych preparatach genetycznych mRNA, do których przyjęcia organizatorzy oraz skorumpowani podwykonawcy fałszywej pandemii zmuszają całą niemal ludzką populację, ze szczególnym naciskiem na Europę.


W dniu 13 grudnia, jakże charakterystycznym dla Polaków, żydostwo wypowiada wojnę polskim dzieciom od 5-go roku życia, które za zezwoleniem psychopaty Grzegorza Cessaka, a więc nadzorującego go bezpośrednio Mateusza Morawieckiego, mają być szprycowane morderczą trutką genetyczną.
Dr Andreas Noak prowadząc badania nad grafenem ustalił, że w formie wodorotlenku znajdującego się w badanych fiolkach tworzy on najostrzejsze na świecie, stabilne oraz niezmiernie twarde, nie ulegające biodegradacji, mikroskopijne nano-ostrza, o grubości zaledwie jednego atomu, czyli 0,1 nanometra i szerokości 50 nanometrów, które w ogromnych ilościach wstrzykiwane są ofiarom do organizmów ludzi pod pretekstem szczepienia C-19
Naukowiec stwierdził, że nie ma żadnego racjonalnego, medycznego uzasadnienia dla obecności wodorotlenku grafenu w paramedycznych preparatach eksperymentalnych, stanowiących de facto rodzaj broni biologicznej.
Jeśli te nano-ostrza zostaną wstrzyknięte w mięsień, rozchodzą się po układzie krwionośnym powoli, miesiącami, tnąc tkankę nabłonkową, powodując z czasem krwawienia z mikronaczyń, w końcu z żył oraz wewnętrzne wylewy i zatory, a następnie śmierć. Jeśli igła trafi w żyłę, wówczas ofiara umiera szybciej, albo doznaje trwałego uszkodzenia organizmu, z reguły natychmiast lub w niedługim czasie po aplikacji preparatu, ponieważ nano-ostrza przemieszczają się wraz z rwącym nurtem krwi przez żyły i aorty siekąc je na strzępy, niczym mikroskopijne skalpele. Im szybszy obieg krwi, np. u sportowców, tym szybciej następuje tragiczna śmierć ofiary literalne zaszlachtowanej od wewnątrz. To rosyjska ruletka – mówi naukowiec.
Nawet jeśli ofiara nie umrze natychmiast, jej naczynia krwionośne są podrzynane od wewnątrz kawałek po kawałku. Wodorotlenek grafenu uszkadza serce, stąd te wszystkie zawały, wylewy krwi do mózgu.
Każdy lekarz powinien odpowiedzieć na pytanie, jaka była przyczyna zgonu pacjenta. Jeśli rozumiałby, że mikroskopijne ostrza zostały wstrzyknięte do organizmu, stałoby się dla niego jasne, skąd się wzięła obecna pandemia chorób układu krążenia.
Wykonując badania toksykologiczne pod mikroskopem, na płytce Petriego, nie można stwierdzić przyczyny śmierci, ponieważ żadnej toksyny (oprócz białka wirusa) tam się nie znajdzie. Lekarze nie mają pojęcia o chemii, a już szczególnie o chemii tak nowego materiału, jakim jest grafen. Dlatego nie dopuszczają do własnej świadomości faktu, że naczynia krwionośne są cięte od wewnątrz i nie potrafią postawić prawidłowej diagnozy. Lecz teraz zostali poinformowani i każdy, kto uczestniczy w kontynuacji akcji wstrzykiwania ludziom eksperymentalnych preparatów jest zwykłym mordercą.
„Serce jest siekane, mózg jest siekany, układ krwionośny” – mówi dr Noack w filmie, który stał się przyczyną jego śmierci.
Te jednowarstwowe struktury grafenowe są wyjątkowo stabilne, wie to każdy chemik, nie ulegają biodegradacji nigdy, nawet w najmniejszym stopniu.
Pytanie jakie lekarze muszą zadać Pfizerowi i innym jest następujące: dlaczego te nano-ostrza znajdują się we fiolkach z rzekomymi szczepionkami?
NIe wyobrażam sobie nikogo, kto mógłby mnie, jako specjaliście od grafenu we właściwy sposób wytłumaczyć obecność tych ostrzy w szczepionkach – mówi naukowiec.
To jest wojna.
Czy lekarze w Austrii są aż tak bardzo niekompetentni, że nie potrafią zrozumieć prostych zasad chemii, na których oparta jest medycyna?
Kiedy uruchamiałem moją pierwszą firmę zajmującą się grafenem,
Pan Schallenberg, premier Austrii, jest prawnikiem odpowiedzialnym za dobór właściwych doradców i jeśli dobiera niekompetentnych, to nie zwalnia go z odpowiedzialności za skutki aplikowania preparatów mRNA ludziom.
Pfizer utajnił na 55 lat wyniki badań oraz treść kontraktów – co takiego zawierają, że Pfizer potrzebuje 55 lat? – pyta dr Noack.
Sir Karl Popper odnośnie eksperymentów w medycynie oraz hipotez w nauce stwierdził: lepiej jest zabić teorię, niż zabijać ludzi.
Mieliśmy już Austriaka, który przyniósł cierpienie Europie – mówi w swoim wystąpieniu dr Noak. Dziś premier Schallenberg idzie jego śladami.
To, co robicie jest masowym morderstwem. Austria jest za to odpowiedzialna, ponieważ jako pierwsza wprowadziła obowiązek tzw. „szczepień”.
Trudno nie dostrzec analogii do okrutnego, żydowskiego uboju rytualnego zwanego szechitą, dokonywanego ostrymi nożami sakin przez rzezaków shochet mamroczących modły do swojego pokręconego boga podczas podrzynania gardeł zwierzętom tak, aby się na śmierć wykrwawiły w straszliwych cierpieniach, satysfakcjonujących patologiczną mentalność żydowską.

źródło:
https://noweateny.pl/International/details/429/SPECJALISTA-OD-GRAFENU-DR-ANDREAS-NOACK-ZAMORDOWANY–YDOWSKA-SZECHITA-GOJW-RYTUALNYMI-NOAMI-SAKIN-OD-WEWNTRZ-WPROST-Z-FIOLEK-mRNA-
________________________________________
Tyle ważnego artykułu skopiowanego z Nowych Aten.
Dlaczego to tak?
To jest żydówka Jacinda, która robi w Nowej Zelandii za premiera.
jacinda
Jacinda zarabia niecałe pół miliona dolarów rocznie ale w ubiegłym roku jej majątek nagle wzrósł o 25 milionów. Tak wynika z jej własnego oświadczenia majątkowego. Nikt nie wie skąd i nie wie jak.
A to jest żyd Mateusz, kubek w kubek podobny do pewnej żydówki z Pfizera, który robi w Polsce za premiera. Połączyła ich miłość do udawania Polaków i Turków oraz szczepionek, które mogą za darmo rozdawać.
mrawiecki
W tym przypadku także nikt nie wie skąd i nie wie jak, ale dobroczynnemu żydowi Mateuszowi z nieba nagle zaczęły spadać działki o wartości kilkunastu milionów złotych.
Jakieś pytania?