Szybkie Wieści 3

Russia-ukraine-conflict
11 dzień
6 marca 2022

1. Zgodnie z wczorajszymi przewidywaniami narracja zaczyna zmieniać się. Propaganda groteskowo oparta o skompromitowane materiały z plandemi oraz ze starych filmów katastroficznych i wojennych, nie przebiła się na dłużej niż kilka dni, bo nie jesteśmy tak głupi jak im się wydawało, a poza tym najgłupsi już się przecież wyszczepili.
W nocy miała miejsce gigantyczna prorosyjska manifestacja w Serbi. Widok zapiera dech, bo słowiański duch zaczyna w końcu dochodzić do głosu i na dobre budzić się.


Uczestnicy nieśli gigantyczne flagi Rosji. Brawo Serbia. Zjednoczona Słowiańszczyzna, mówiąca jednym wspólnym głosem – to najgorszy koszmar anglosaskich zboczeńców i mętów. Na naszych oczach ich świat wypełniony, okaleczonymi przez szczepionki naiwniakami, bandytami z Afryki i zabójczą poprawnością polityczną… wali się. Rzecznik Kremla Pieskow pięknie wczoraj ujął to całkiem nowe zjawisko: „zachód drży jak bandyci”.
I ma świętą rację, bo oni zamiast zabrać się za medyczną mafię, masonerię i kabałę oraz pedofilskie marionetki z parlamentów – szukają pilnie wroga zastępczego. Nawet coś tam burczeli pod nosem o trybunale w Hadze dla Putina…
Ale jako, że zamiast chłopaczka do bicia wyszła im naprzeciw Mateczka Rosja, która na powitanie dala im z liścia na odlew aż przykucnęli… to nie mogą nadal podnieść się…
A jak się podniosą i nie przeproszą, Mateczka wychowawczo jebnie ich z byka.

2. Amerykanie zaciskają pasa, bo idzie wiosna, zrobiłoby się zasiew a tu bęc… Rosja wstrzymała eksport nawozów sztucznych. 80 % nawozów w USA pochodzi z Rosji. Niech sobie jedzą papkę z facefucka i swoje GMO. A na deser niech się nażrą demokracją to może przestaną wreszcie okradać cały świat i „karmić go” swoim gównem. A to wszystko w czasie kiedy Rosja oswobadza i przytula do siebie jedne z najżyźniejszych ziem na świecie na terenie byłej Ukrainy. Będzie dobrze. Murzyni zjedzą Meksykańów, biali murzynów i zniknie bezrobocie oraz głód.
Zresztą, mają tam tylu nazistów i tylu żydów, że recepta na nawozy naturalne leży na wyciągnięcie ręki… wystarczy się skonsultować z tymi od paperclip – z pewnością rzucą jakiś pomysł…

3. Globalna lichwa spektakularnie zdycha. Pękają bańki bitcoinów, fundusze, nieruchomości, systemów emerytalnych, ponieważ to tylko piramidy finansowe, za którymi nie stoją żadne dobra tylko rzesze kolejnych frajerów, które właśnie się skończyły spłoszone interwencją Rosji. Rosja i Chiny nadal pozostaną ze swoimi surowcami i potencjałem gospodarczym a Zachód z niczym. Przez krótki czas będą pożerać swoich multimilionerów, microsofty, big farmę, gugle, etc… ale na długo im ten autokanibalzm i tak nie wystarczy. NWO zrobił kaput.
He, he… jeszcze miesiąc temu po spamie czwórkami łazili mi domokrążcy od bitcoina – teraz nic. Wymiotło „inwestorów”.

4. Rosja po raz drugi spektakularnie wygrała wojnę z nazizmem, ale tym razem okraść się ze zwycięstwa nikomu nie pozwoli. Słowiańszczyznę czeka więc rozkwit pod jej opieką, bo Słowiańszczyzna zawsze była samowystarczalna – reszta świata, nie. Polacy za granicą, wracajcie, bo to już ostatni dzwonek. Chyba że macie tak sprane mózgi, że wolicie być murzynami murzynów i tyrać na ich zasiłki i dostać zamiast zapłaty w plecy nóż – to wtedy to nie.

5. Kijowski klaun całą dobę wydzwaniał jak oszalały do francuskiej dziwki Rotszylda, żeby francuska dziwka wydzwaniała do Putina i namówiła go do rokowań. Palcowana Emanuella w końcu zadzwoniła i dowiedziała się że Putin owszem już pierwszego dnia – zaraz po salwie powitalnej – zgodził się na zawieszenie broni kiedy klaun poprosił. I wtedy – pierwszego dnia, klaun zapytał Putina o co chodzi. Putin odparł:

  • demilitaryzacji
  • zmian ulic i placów z banderowskich na zwykłe
  • złożenie broni

Klaun wtedy mógł się zgodzić i nadal byłby prezydentem a do chałupy w Miami dobudowałby jeszcze jedną na Krymie. Jednak przez telefon z banku światowego powiedziano pajacowi, że nie wolno mu tak zrobić i rokowania zakończyły się.
A Putin?
Putin już z powitalną salwą osiągnął to co chciał – zlikwidował nielikwidowalne normalnie biolaby z bronią biologiczną – te ładne, amerykańskie – a resztę spraw mógł uzyskać pokojowo.
Francuska dziwka zasmuciła się słysząc to i odparła klaunowi że „Ukraina musi się przygotować na najgorsze.”
https://www.naturalnews.com/2022-03-04-ukraine-must-prepare-for-worst-warned-macron.html#
A Putin przez cały czas jest gotów do rokowań. Tylko jest taki haczyk że po tych początkowych „chęciach” do rokowań ze strony klauna – które okazywały się tylko gierkami na zwłokę, za każdą, taką kolejną – Putin do swojej krótkiej listy warunków dopisuje kolejne punkty. Obecnie jest to dzięki pajacowi – dwa razy dłuższa lista niż trzypunktowy program, jaki był pierwotnie.
Można? Można.
Im później pajac skapituluje tym więcej za to zapłaci.

6. Ze świata pseudo nauki: Najbardziej przypominający małpę ale mimo to zaciekły wróg teorii ewolucji, poczuł bardzo silny zew natury i wezwał wszystkich Polaków do chwycenia za maczugi i ataku na Rosję zapewniając ich, że promieniowanie radioaktywne to przecież nic.
Zgasił go Jack Sparrow, kapitan Jack Sparrow.
gyertych
7. Ze świata nauki: Tymczasem Rosjanie odkryli w Czarnobylu ślady po plutonie Made in USA – co potwierdziło w pełni obawy Putina, że pod „osłoną” promieniowania wokół zniszczonej elektrowni atomowej, bandyci klauna z Kijowa, ukradkiem pracują nad stworzeniem brudnej bomby jądrowej. Część dokumentacji odzyskano, część ludziom klauna udało się wywieźć do Lwowa lub zniszczyć. Pracowali tam naukowcy z Instytutu Problemów Bezpieczeństwa Elektrowni Jądrowych w Czarnobylu, Państwowego Centrum Naukowo-Technicznego Bezpieczeństwa Jądrowego i Radiacyjnego w Kijowie oraz Instytutu Fizyki Układów Skondensowanych we Lwowie
https://rusvesna.su/news/1646547002

8. „Wypędzeni” z Ukrainy, wędrowni specjaliści od wirusów i handlu organami, którzy doprowadzili ją do całkowitej ruiny, minutę ciszy nad śmiercią NWO, zamienili w nieustanny szloch.
sciana-placzu-jerozolima
„Wypędzili się” w liczbie 75 tysięcy na trzy tygodnie przed akcją specjalną Putina, czując pismo nosem.
https://www.rp.pl/polityka/art19318481-izrael-przygotowuje-sie-na-masowa-emigracje-ukrainskich-zydow
aczkolwiek niektóre rzetelne inaczej media uprościły trudną liczbę 75 tysięcy do 75 sztuk.
https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1086007%2Cizrael-do-kraju-przylecialo-75-ukrainskich-zydow-w-obawie-przed-wojna.html

9. W ramach akcji „wszystko dla Ukrainy za darmo”, Polacy w napięciu czekają aż „prezydent” Duda odda swój pałac i swój stołek „prezydentowi” Zelenskiemu, żeby wreszcie przestało być w Polsce debilnie a zrobiło się komicznie.

10. Zachodnie media zaczynają powoli mówić prawdę. Francuska reporterka rozmawia z ludźmi i przekazuje że Rosja wyzwala a nie walczy z cywilami, bo nazistowska junta klauna z Kijowa już 8 lat bombarduje ich. Już wcześniej ta reporterka donosiła że Rosja nie jest agresorem, lecz ratuje Ukraińców.

11. Zachodnie media w końcu doczytały że Putinowi chodzi o denazyfikację. Najpierw został oskarżony o kłamstwo i wymyślanie nazistów, których nie ma a obecnie nieco uprzejmiej pytają: jakich nazistów?

A takich tam jak na przykład batalion azow – proszę nie dziękować.

azow

I aha, w Polsce też są tacy. Urządzają regularnie urodziny Hitlerom i puszczają to w telewizji. Nazywają się TVN. Jeszcze nie mordują Polaków, no ale na początku też Ukraińców nie mordował klaun tylko śmieszył w telewizji.

12. „Ukraińska armia została rozbita w ciągu pierwszych 48 godzin operacji. W praktyce nie ma walki. Kłamliwe media chciałyby, żebyście uwierzyli, że Ukraina to strefa wojny z intensywnymi walkami pomiędzy Rosjanami a ukraińską
Ale…
1. Armia ukraińska została mocno zmiażdżona w ciągu pierwszych 48 godzin po rozpoczęciu rosyjskiej operacji. To już nie działa. Większość ukraińskich żołnierzy poddali się, a Ukraina faktycznie jest zdemilitaryzowana. Dlatego Zelenski wzywa zagranicznych bojowników. Dlatego zmusza cywilów (w tym młodych) do podjęcia broni i walki. Po co miałby, skoro nadal ma przyzwoitą armię?
2. Pozostały tylko rozproszone grupy żołnierzy, wciąż wierni Zełenskiemu i tym, co zostało z batalionu „Azow”. Próbowali prowadzić wojnę partyzancką jak resztki armii Saddama, ale bez większego sukcesu. Po prostu tracą ludzi, uciekają z jednej okolicy do drugiej.
3. Pomijając kilka walk, bitwy są faktycznie bardzo słabe. Pomyśl o ostatnich wojnach w Afganistanie, Iraku itp. n. Media nieustannie pokazywały nam filmy ze strzelanin, gdzie między dwoma siłami walczącymi było słychać pożar tektury. Ale w konflikcie rosyjsko-ukraińskim nie ma takich filmików. Dlaczego? Dlaczego? Skoro Ukraińcy walczą z Rosjanami na ulicach i zabijają ich tysiące, to gdzie jest do tego filmik?
4. Większość filmów z rozbitymi czołgami jest sfałszowana dla proukraińskiej propagandy Albo to stare filmy zrobione w 2014 roku. albo z podróbkami. Propagandyści wybierają film z czołgiem i dodają do niego cyfrowe Z. Albo rysują Z na jednym ze swoich zepsutych czołgów. Pomimo tego, że rosyjska technologia jest prawdziwie zniszczona, jej liczba nie jest tak duża, jak się twierdzi. Ukraińcy wyrządzili najwięcej szkód rosyjskiej technologii w pierwszych dniach konfliktu.
5. Dzieje się tylko to, że Rosjanie wysadzają ukraińskie budynki wojskowe jeden po drugim w ramach swojego planu demilitaryzacji. Od czasu do czasu walczą z małym składem ukraińskich bojowników. Ale nie ma prawdziwej „wojny” takiej, jaką chcą zobaczyć media.
6. NATO nie pomaga Ukrainie, bo nie ma już ukraińskiej armii, która mogłaby wzmocnić lub wesprzeć. To jest jej koniec. Dlatego po prostu nakładają sankcje na Rosję. Stracili Ukrainę i wiedzą o tym.
7. Jeśli jeszcze wątpisz, to pamiętaj o ogromnym konwoju rosyjskich samochodów o długości 3 mile pod Kijowem. Cztery dni później, a on nadal tam jest. Armia ukraińska go nie dotknęła, bo armia ukraińska już nie istnieje.”
https://www.youtube.com/channel/UC6iTs9Fqj1pnfO6OKAuEPmw/community?lb=Ugkxz61ro3Qsz79x9yvI7o4V5bmZj2zYJR1j
Dzięki za ten link, intro123

13. Facefuck w trybie pilnym pokochał uwaga, uwaga… neonazistów z batalionu Azow i właśnie odbanował ich profil na tym gównie Cukierberga.
https://www.naturalnews.com/2022-03-05-facebook-reverses-position-censored-neo-nazi-azov-battalion-of-ukrainian-military.html
To świadczy najlepiej o prawdziwych sympatiach żyda Zuckerberga i jego animatorów z NWO.
Na szczęście w Rosji cały facefuck nadal ma bana żeby nie sączyć w zdrowych ludzi faszystowskiej trucizny.

14. Z ciekawostek przyrodniczych: od poczatku akcji policyjnej na Ukrainie przejechałem już kilka razy Europę wzdłuż i wszerz. Nigdzie nie ma ani jednego chemitralsa. Piękne błękitne niebo, aczkolwiek nad ranem przymrozki nawet w Hiszpanii, spowodowane oczywiściem brakiem kołderki z toksycznych chmur.
nobel
Po nagrodzie Nobla z medycyny Władimir chyba otrzyma Gretę w bikini z dwutlenku, do ozdoby stajni za walkę z ociepleniem klimatu. Oczywiście pod warunkiem, że Greta ukończyła 18 lat.

15. Ukraińska junta w przyśpieszonym trybie odrabia temat pt. „Sojusze, umowy i traktaty z zachodem” – doświadczając kolejnej już po Pedo Joe, Emanuelli, starej torby Ursuli von… zdrady.
Tym razem nożyk w plecy wbił klaunowi z Kijowa Głupi Borys z Anglii mówiąc mu że „To co się dzieje na Ukrainie nie jest i nigdy nie będzie konfliktem NATO”.
No cóż, wycisnęli z klauna co się da, a teraz wrzucili go do kubła na stare ścierki. A to pech…
Klasyka anglosaskiej polityki, warta polecenia szczególnie warszawskiej bandzie komików Nikczemnego Kurdupla.
https://rusvesna.su/news/1646556081

16. Brak realnego oporu sprawił że Rosja przyśpieszyła wielki marsz. Polecam gorąco aktualną mapkę w komentarzach – niemal już się podwoił obszar gdzie nie ma lichwy a ludzie są wolni. Mają jednak jeszcze w oczach strach. Rosja ich uspokaja i zapewnia żeby się nie obawiali, że Rosja ich zostawi i odejdzie. Sytuacja wraca do normalnej normalności a nie tej chorej jaka była przez ostatnie 30 lat.
https://rusvesna.su/news/1646560535

17. Anonymous od santa Klausa odgrażają się kolejnymi atakami ale nie wiadomo na co. Na razie „shakowali” ładowarki do samochodów a i to tylko dzięki temu, że android i windows mają fabrycznie wbudowane backdoory dla NSA. I tego używają a nie jakiegoś rzekomego hakowania.
Hakerzy, wy dzielni hakerzy – shakujcie to:
https://rusvesna.su/
Powodzenia 🙂

18. Recep z Turcji się dogadał z Władimirem i już nie jest rusofobem. Skrytykował politykę Zachodu i pomachał ogonem widząc na horyzoncie sporą kość. Kość zgody. Narracja bardzo szybko zmienia się, bowiem sojusze w czasie wojny są bardziej zmienne niż pogoda w kwietniu a Władimir umie w to.

19. Amerykański generał pierdolnął wiadro prawdy w głównym ścieku aż zaszumiało całe szambo – w amerykańskiej telewizji. Walnął że Zelenski to kukiełka. Zapytany przez oszołomionego prowadzącego czy „prezydent” Zelenski to nie jest bohater, aż się zakrztusił ze śmiechu i odpowiedział, że w tym co ta marionetka robi nie ma niczego bohaterskiego. Armia Ukrainy jest całkowicie pobita a on się z jej resztkami schronił wśród ludności cywilnej. To oczywiście wywoła falę niepotrzebnych śmierci. To tchórzostwo a nie bohaterstwo, ponieważ naraża swoich obywateli na niebezpieczeństwo. W głównym ścieku się odmienia narracja na identyczną jak na moim blogu. Masakra jakaś. (Akcja od 2:50)

https://rumble.com/vwkbrv-top-army-colonel-puppet-zelensky-putting-his-people-at-unnecessary-risk-608.html

20. Jednakże komuś tam bardzo zależy w USA żeby zginęło jeszczce więcej Ukraińców, bo w ostatniej chwili kongres dał zielone światło dla państw które chcą klaunowi dać do zestrzelenia przez Rosję jakieś odrzutowce.
https://rusvesna.su/news/1646587080

Wnioski po 11 dniu

Żadna ilość żadnych odrzutowców niczego już nie zmieni. Porażka Ukrainy jest monumentalna i przesądzona bez względu na ilość zachodniego złomu dostarczonego dla komika. Rosjanie go z nieskrywaną ciekawością zbierają po polach, bo Ukraińcy masowo porzucają zachodni sprzęt nie chcąc walczyć i ginąć dla oszalałego, osaczonego pajaca, który ma ich w dupie bo myśli i tak jedynie o swoim koncie i swoich posiadłościach za siedmioma morzami. Dzisiejszy przewał z zardzewiałymi pancerfaustami od szkopa – oceniam na dwa w skali Olsena – bo przecież to oczywiste, że ktoś tu klauna postanowił… oszwabić 🙂
Zero kurwa jakiejś finezji. Brutalnie chamski, niemiecki wał.
Tak więc wojna jest w zasadzie zakończona. Piechota, snajperzy, termowizja i drony wyczyszczą byłą Ukrainę z maruderów i pochowanych po krzakach najemników – to może potrwać nawet parę tygodni.
Dużo ważniejszą kwestią jest zupełnie nowy temat. Bo skoro zaraza się skończyła, a teraz wojna, pora w zasadzie na kolejny punkt opracowany w banku światowym.
Głód, który się zacznie jeszcze w tym roku i pewnie osiągnie szczyt w okresie zimowym – kiedy już będzie za późno aby to zamaskować.
Idzie na ostro. Rosja zrobiła szlaban na nawozy sztuczne, Węgry w pół drogi zawróciły z powrotem pociągi ze zbożem, a Chiny już wykupiły z góry niemal całe tegoroczne zbiory. Ameryka ucierpi najbardziej bo sprowadza z Rosji 4/5 nawozów ale i u nas nie będzie lepiej. Nie miejmy bowiem złudzeń, że jak się zacznie kończyć koryto, Niemcy ogołocą najpierw dostawy do polskich Lidlów, tak samo jak kradły wszystkim wokoło transporty maseczek podczas pierwszej paranoi – tej z kowidem.
W moim miasteczku w Policach jest fabryka nawozów sztucznych, więc gdybyśmy żyli w normalnym kraju Police miałyby w czasie głodu Bonanzę jak podczas gorączki złota. Niestety jednak, w Policach tak samo jak wszędzie – no może nieco bardziej niż wszędzie – rządzi zwierzęco antypolska banda skurwysynów, która zrobi co tylko w jej mocy żeby jak najbardziej zaszkodzić Polsce oraz Polakom. I te zakłady chemiczne mogą się stać przekleństwem zamiast zbawieniem. Mają tam bowiem tak wielkie zbiorniki z amoniakiem że w pół godziny mogą wytruć jak muchozol cały Szczecin. Wewnętrznej roboty się obawiam czyli sabotażu, bo globalnej mafii naprawdę zależy na tym głodzie. Oni chcą korytem zmusić ludzi do szczepionek – to przecież żadna tajemnica.
Tak więc obawiam się, że ktoś może w Policach urządzić „wypadek”, czyli małe bum.
Nasi słowiańscy przodkowie, bodajże za Gierka, debatując nad tym gdzie zlokalizować te zakłady chemiczne, bardzo roztropnie wybrali Police, bo przez trzy czwarte roku wiatry wieją tam do Niemiec, więc w razie czego to szkop ma kłopoty. Ale ta jedna czwarta roku to jest realny problem, bo czasami potrafi tak zawiać od Szwecji że Odra pchana wodami Bałtyku aż za Police płynie w drugą stronę. Tak zwana cofka.
Tak czy siak, na wszelki wypadek podam co się robi jak już nie daj co, ale pierdolną te megabańki z amoniakiem. Maska na ryj – ale taka prawdziwa – czyli namoczony ręcznik lub dwa ręczniki i wypierdalać pod kątem prostym od kierunku wiatru. A aucie lub chałupie pozamykać okna i pozaklejać wentylację. Wystarczą bowiem dwa trzy wdechy tego syfu i kaplica. Dosłownie, jak zawieje na Szczecin – no to nie ma Szczecina.
Natomiast na głód już dziś trzeba robić zapasy. Nawet mądra Rosja już zrobiła ograniczenia bodajże do 10 kilo ryżu na pacjenta. Na Boże Narodzenie ryż lub makaron lub kawa czy jakiś cukier, to może być bardzo mocna waluta.

12 dzień
7 marca 2022

1. Morawiecki chce znowu jak stara panna dać klaunowi samoloty, a tymczasem Rosja oznajmiła że każdy kto to zrobi wypowiada Rosji wojnę. Właściciel Morawieckiego będzie go naciskał na tę wojnę i te samoloty i w ten sposób Morawiecki znalazł się między dupą a kutasem.

2. Rosja idzie do przodu tak, że kartografowie nie nadążają globusa aktualizować – jak się coś świeżego pojawi to na wieczór wrzucę. Cały czas na wyzwolonych terenach rosyjskie wojsko demilitaryzuje byłą Ukrainę, wysadzając wojskowe zakłady i infrastrukturę.

3. Murika bardzo chce się zapisać na tę wojnę.
MURICAOpiekunowie Pedo Joe, bardzo by chcieli rozpętać III wojnę światową, zza morza dosyłać sprzęt i uzbrojenie i podreperować sobie skarbonkę. I tu nie chodzi o jej wygranie ale żeby zanim zakończy się ona zaprogramowaną klęską – trwała w nieskończoność. Ich doktryna wojenna polegająca jeszcze od Wietnamu na przegrywaniu wojen, znacznie bardziej się opłaca bowiem żydom z banku światowego niż ich wygrywanie. Amerykanie sterowani przez nich dekadami produkują sprzęt i liczą zyski wąskiej grupy zwyrodnialców, mordując przy okazji tysiącami swoich własnych najzdrowszych ludzi i pod przykrywką demokracji uprawiają czysty militaryzm. Cywilizację śmierci.murica1
Rosja ma odmienną doktrynę: szybkie zwycięstwo a potem przyjazna egzystencja – vide Białoruś.

4. Rosjanie pojmali bojowników klauna, usiłujących wysadzić reaktor atomowy, żeby NATO mogło wejść do wojny. Mieli zamiar powiedzieć, że to był rosyjski pocisk manewrujący. To był zupełnie nieszkodliwy reaktor – stworzony do celów szkoleniowych dla studentów uczących się obsługi prawdziwych reaktorów. Ale jądrowy, bo śladowe ilości miał – tu chodziło jedynie o pretekst do wojny światowej.

5. Paliwo idzie stromo. Dziś płaciłem za litr ropy ponad dwa euro. Wkrótce wspinać się będzie koryto.

6. Z samolotami nadal nerwowo. Doktor pseudo nauk ekonomicznych Mateusz Morawiecki, który od rana jest między kutasem a dupą, cały czas jest mocno naciskany przez santa Klausa w kierunku czarnej dziury. Jeszcze nie jest na ostatniej prostej i nie przekroczył horyzontu zdarzeń, od którego nie ma już powrotu, ale nie obawia się bo jak przekroczy horyzont, znajdzie się w środowisku naturalnym dla tasiemców. Dobrze wie, że ostatnia prosta prowadzi do zastania autentycznym klaunem. Klaunem, który będzie się pocił jak szczur w bunkrze i majaczył o „kontrofensywach” i o wunderwaffe…
Geniusz strategii Jarosław, podejrzewam nie weźmie go do swojej willi ukrytej za żywopłotem z milicjantów, bo wie że wiosną jaskółki i iskandery w tym roku bardzo nisko latają.
Nawet jeśli santa Klaus podejdzie do apteki po najlepszą viagrę od pfizera i zwiększy nacisk na Morawieckiego, a ten z bólem dupy odda klaunowi z Kijowa polskie samoloty, to jako że nasi sojusznicy i tak nie dali nikomu do nich kodów startowych, to pajac Zelenski będzie mógł je tylko podwiązać do karuzeli i zabawić w wesołym miasteczku jakieś dziwne dzieci.
Karma do Mateusza powraca. On i jego banda wjebali nas w takie sojusze i takie struktury, że najpierw go stara torba Ursula von der coś tam oszwabiła z naszych składek i naszych funduszy, a potem go wyruchali sojusznicy z NATO, którzy mu wcisnęli złom z demobilu warty tyle co dwupłatowce z pierwszej wojny.

7. Kaczyński po latach okazał się prawdomównym prorokiem. Kiedyś obiecał 3 miliony mieszkań. I wreszcie są. Ale nigdy nie obiecywał że Polakom.

8. Błyskawicznie rośnie liczba firm, które zawiesiły działalność w Rosji. I chociaż są już ich setki wszystkie nieodmiennie mają jeden wspólny mianownik: należą do któregoś Rotszylda.
Do Rotszylda dołączyła nawet stara, niedobra Ikea. Od teraz Rosjanie skazani są na meble z prawdziwego drewna.

9. Zagraniczni studenci wyszli na uli… na deptak wyszli oni, studenci z uczelni, wyrazić solidarność z Ukrainą i wesprzeć jej starania o wejścia do unii.

Zrobili mi dzień więc ogromna ósemka w skali Olsena.
studenci
10. Rosyjskie Ministerstwo Obrony ujawniło dalsze szczegóły na temat biolabolatoriów Pentagonu na terenie Ukrainy.
Na Ukrainie powstała sieć ponad 30 laboratoriów biologicznych. Ogłosił to dziś Igor Kirillov, szef rosyjskich oddziałów ochrony radiologicznej, chemicznej i biologicznej
Wszystkie działały w ramach wojskowych programów biologicznych Pentagonu.
https://rusvesna.su/news/1646662020

11. Niemal całe terytorium Ługańskiej Republiki Ludowej jest już z neonazistowskiej junty wyzwolone.

12. Żydowski kahał z Hagi zebrał się żeby zbadać sprawę „zbrodni wojennych” Putina. Nie zebrał się kiedy neonaziści spalili żywcem ludzi z Odessy, kiedy żywcem ukrzyżowali banderowcy człowieka na Ukrainie, kiedy big farma mordowała „szczepionkami” milionami niewinnych ludzi, ani kiedy USA bombardowało Irackie dzieci. Nie miał nawet czasu się zebrać jak Baran Obama bombardował dronami cywilne wesela.
Dziś miał czas no to się zebrał. Pora więc wyjaśnić co to za propagandowa szopka pod publiczkę się odpierdala.
Rosja nigdy tego kahału nie ratyfikowała, ok? Tak więc nie ma on jurysdykcji na jej terenie. Nota bene Ukraina także. A ponadto międzynarodowy trybun… kahał karny w Hadze nie sądzi nigdy zaocznie, no więc pieniacze spod ściany płaczu, musieliby najpierw przestać się tam kiwać i wydać nakaz aresztowania Putina, a dopiero potem go na te swoją Golgotę skutecznie żywcem doprowadzić. Czyli pusty śmiech innymi słowy i gierki pod publiczkę największych zbrodniarzy w historii w tylu: „łapaj złodzieja”.

Jezus versja dwa, nie da się raczej nabrać jeszcze raz na te same, oklepane numery.
Myślę, że to on może tym razem kogoś oklepać.

13. „Prezydent” Duda nadal nie zabrał głosu w sprawie samolotów dla Ukrainy. Zapewne jeszcze nie dokończył zniesławiania Cyganów.
Trudno poczekamy do wieczora… niech skończy.

14. Tymczasem Cyganie nieustannie powiększają park maszynowy. Naoczni świadkowie, twierdzą że widzieli nowy towar na składzie.

14. Malutka Mołdawia ma już serdecznie dość ukraińskich „uchodźców” – tych o nacjonalistycznym zapachu.
Mołdawianie mają taką oto sugestię: jeśli znajdziecie w Mołdawii Ukraińców, którzy będą krzyczeć „chwała Ukrainie”, trzeba ich wyjebać (pobić) i przekazać policji, niech zostaną deportowani z powrotem. Niech tam krzyczą i walczą o ojczyznę. – powiedział jeden z Mołdawian zmęczony tym, co się dzieje.
https://rusvesna.su/news/1646665545

15. Rosja nie będzie tolerować nożów w plecy ze strony sługusów światowej finansjery i ostrzega prywatne firmy, które w ramach sankcji zaprzestają działalności o możliwości ich nacjonalizacji, żeby chronić swoje miejsca pracy, ponieważ te sankcje to nie jest wojna przeciwko Rosji ale przeciwko obywatelom. Natomiast Rosja nie walczy z obywatelami ale z nazizmem, chroniąc przed nim obywateli. Według mnie Rosjanie mają całkowitą rację.
Udawana wojna na sankcje oczywiście nie ma tu żadnego znaczenia, bo na gaz ani unia ani NATO nie nakłada żadnych sankcji, ponieważ wiedzą że bez rosyjskiego gazu Niemcy jako pierwsze zdechną. Ich fuhrerek coś tam w ten deseń dzisiaj to wytłumaczył. Tak więc embargo i sankcje są dla zachowania pozorów ale tylko na popierdółki drugorzędnego znaczenia, jak na przykład „meble” z trocin robione przez pedałofilów z Ikea.

16. Mieszkańcy Kijowa, którzy już widzieli wszystko włącznie z linczami w biały dzień na ulicach, jednak dziś znowu są zszokowani. Tym razem klaun wszedł na kolejny poziom zwyrodnienia. Posłuszne mu wojska junty oraz neonazistów umieściły wyrzutnie Grad w dzielnicach mieszkalnych Kijowa i otworzyły ogień spomiędzy bloków mieszkalnych.
Miał absolutną rację wczorajszy amerykański pułkownik, czy tam generał, kiedy w telewizji powiedział że: „W tym co robi kukiełka Zelenski nie ma nic bohaterskiego, ponieważ to tchórzostwo ukrywać się pośród cywili narażając ich na śmiertelne niebezpieczeństwo.” – odsyłam do jego wczorajszej wypowiedzi powyżej, a w poniższym linku film z Gradami umieszczonymi wśród bloków przez obywatela izraela, komika Zelenskiego strzelającymi z centrum Kijowa.
https://rusvesna.su/news/1646673779

Analiza po 12 dniu

mapka 7.03
(Mapka od Sakayayallach – większa w komentarzach – dzięki)
Wyzwolony teren jak widać niemal dwukrotnie się powiększył. Zamyka się kocioł wokół Kijowa, do którego najprawdopodobniej komik Zelenski jednak powrócił. Nie ma się mu co dziwić, bo jak pozbierał tyle noży w plecy od zdradzieckich sojuszników po całej Europie – wyczuł pismo nosem i woli zaryzykować w Kijowie niż w Europie czekać na nieuchronne „samobójstwo” lub „terrorystyczny zamach.” Tam, niechybnie by niewygodnego klauna rozszarpali jak stado sępów i rozdziobali jego konto. Jak Kadaffiemu, jak u Saddama. W końcu to tylko kukiełka identyczna jak nasze stado komików które jeszcze przy okrągłym korycie ugadało się jak rozkraść i zniszczyć naszą Ojczyznę i napluć na Rosję. Nasze stado ma dokładnie ten sam co komik dylemat, bo doskonale wie że co nie zrobi i tak będzie fatalnie.

Jeśli pójdą na wojnę z Władimirem, bo ich szkop, Anglik i Francuz namówi – to pójdą a od sojuszników usłyszą: bye, bye, bo oni przeciwko Putinowi nawet palcem w rzeczywistości nie kiwną. Banda Morawieckiego będzie musiała się wówczas oko w oko sama zmierzyć z Władimirem „Der Chirurg” Putinem. Jeśli zaś Morawieccy nie pójdą na ochotnika – santa Klaus ich jak ścierkę wyciśnie i całkiem zeszmaci – wyskoczą na światło materiały pedofilskie, etc… Więc pójdą choćby nie chcieli. Azylu nie znajdą nigdzie, bo Władimir na końcu świata ich może wymacać jeśli podniosą na niego rękę.
Wracając zaś do aktualnej mapki. Potwierdziły się moje przypuszczenia, że Putin najpierw pójdzie po „teren” a potem dopiero po „miasta”. Okrążył w kotłach ich wiele razem z banderowcami i poszedł dalej, bo są ważniejsze sprawy. Oni i tak już nigdzie nie uciekną. Skoro więc aż tak dobrze mi idzie z przypuszczeniami spróbuję rzucić głos na sprawę zdobywania miast.
Jestem absolutnie pewny, że Władimir nie będzie jak te zwierzęta z NATO prowadził na oporne miasta nalotów dywanowych ani nawet małych bombardowań. To jest humanitarny człowiek a nie jakaś człekokształtna Obama. Oni zresztą uważają to za jego „słabość”, ponieważ to tylko zwierzęta – rozumiejące tylko pałkę i smycz – a tymczasem jest to jego wielki atut.
Oczywiście nie wiem jak on zdobędzie te miasta ale wiem jak ja bym je zdobył. Wysłałbym ze wszystkich stron do centrum bardzo silnie opancerzone niewielkie konwoje tylko po to aby banderowców wymacać. Powinni się sami ujawnić na widok pojazdów. Po ujawnieniu podciągnąłbym bliżej haubice lub precyzyjne rakiety i w 15 minut wyburzył problematyczne budynki. W ten sposób pokonując kilkaset metrów dziennie najdalej w dwa tygodnie można dotrzeć do centrum każdego miasta. Przy minimalnych lub żadnych stratach własnych. Ewentualni zakładnicy w charakterze ludzkich tarcz są i tak spisani na straty. Kilka tysięcy ewentualnych ofiar i tak pójdzie na konto porywaczy – to normalne. A oprócz tego że to normalne to bez znaczenia, bo kilka tysięcy to nic w porównaniu do kilku milionów które w końcu będą mogły normalnie żyć bez jarzma nazizmu i banderowców.
A jak to zrobi Putin? Zobaczymy.

13 dzień
8 marca 2022

Trzynastka to szczęśliwa liczba dla jasnej strony mocy, bowiem właśnie w piątek 13-go oczyszczony został ogniem największy protoplasta dzisiejszych satanistów i lichwiarzy – satanistyczny wielki mistrz zakonu Templariuszy spalony we Francji na stosie. Operacja „Oczyszczający Ogień” Putina przeciwko pedofilom nie wzięła się znikąd. Tak więc 13 dzień operacji policyjnej Władimira niesie cudownie dobre wiadomości.

1. Donald Trampek został ponownie obnażony. Określił się do samego końca po której jest stronie i dla kogo pracuje. Wczoraj nawoływał do przemalowania samolotów NATO na barwy chińskie i pod fałszywą flagą zbombardowania Moskwy. Hmm… jego najwierniejsze dezinformatorki, Ewelina Frihauf i Hania Kazahari – które ledwie co obeschły – znów będą miesiączkować. Ultrasyjonista Trampek jest od dekad na smyczy Rotszylda, który go niezliczoną ilość razy wykupywał kiedy ten bankrutował. U „patriotów” czarne dni, bo nadzieja że Trampek zauważy ocierające się o nogawki „patriotki” i je pogłaska, znika coraz bardziej. Na mój gust powinien im w swoim stylu zapłacić im z kopa za wierność.

2. No dobrze, a teraz koszmarne wiadomości dla Anonymous z banku światowego. Kiedy oni zajęci byli zajęci „hakowaniem” ładowarek do samochodów i drapaniem się po dupie, prawdziwi hakerzy z Rosji przechwycili korespondencję właściciela Anglii do brytyjskiego rządu a my sobie ją z wypiekami poczytamy. Tam są grube plany satanistów z NWO co do Ukrainy i jasna odpowiedź dla coraz szerszej liczby ludzi – w tym także na moim blogu (w komentarzach) – na pytanie: czy Putin to człowiek santa Klausa z jego szkółki młodych globalnych zboczeńców, który oczyszcza Ukrainę z Ukraińców po to, aby tam mogli zmartwychwstać zaginieni podczas holokaustu i utworzyć nową chazarię? Dziś już jest odpowiedź – Putin naprawdę walczy z NWO i rzucił im rękawicę. A jako że to była żelazna rękawica to aż przykucnęli i nie mogą się podnieść. Tam na Ukrainie naprawdę w tym momencie ważą się losy całego świata i to jest najważniejsza wiadomość od początku tej wojny.
Ale zanim do tego przejdziemy najpierw krótkie wprowadzenie. Otóż szkółka młodych globalnych zboczeńców santa Klausa Schwaba – z domu Rotszyld – ze Szwajcarii, nie jest pierwszą i nie ostatnią, która infiltruje i korumpuje wszystkie rządy. O nie. Pamiętamy przecież jak brytyjski Rotszyld – ten „pierwszy” – został Rotszyldem, prawda? Jak nie pamiętamy to skrót wydarzeń: pierwszy Rotszyld puścił plotkę, że Napoleon wygrał bitwę pod Waterloo i wywołał na brytyjskiej giełdzie panikę. Następnie za bezcen wykupił wszystkie akcje przerażonych Anglików i w ten sposób został właścicielem Anglii. A potem utworzył tam London School Of Economics – gdzie szkolił no może nie młodych i ale globalnych liderów. Jak się tam wejdzie to ho, ho, ho któż tam nie uczył się pilnie na globalnego ekonomika – odnalazłem tam nawet wśród absolwentów samego Micka Jaegera. Mick jak sam mówi w niezliczonych biografiach złapał tam mnóstwo kontaktów a nie został bankierem tylko dlatego bo stwierdził że na rock and rollu więcej mamony przytuli niż jako prezes w banku. Utalentowany człowiek z naszego Micka – kiedyś udało mi się z nim na parę sekund nawiązać kontakt wzrokowy – ale nie panikujmy, nic mi się nie stało bo nie zamienił mnie w zombie lub orka. To mój wzrok go zamienił w słup soli, bo posiadałem dużo większą moc – byłem już po dwóch browarkach. To było w lipcu 1990 kiedy do miasta przyjechał cyrk z Rolling Stonesami. Jako największy fan na świecie i najbardziej na świecie spłukany, już od wczesnych godzin porannych krążyłem wokół Stadio Flaminio szukając dziury w całym, czyli jak się teleportować za darmo na imprezę w środku. Łażąc sobie godzinami wokół stadionu udało mi się przecisnąć między krzakami, płotami a gumowymi banerami na tych płotach jakie oblepiały cały obiekt. Pierwsza linia obrony pokonana. Potem już tylko tunel mnie dzielił pod trybunami na płytę. Stało tam paru karabinierów oraz konduktorów sprawdzających bilety ale jak się wyprostowałem i dumnie ruszyłem na nich szybkim krokiem pytając w locie: „Gdzie jest sektor dla fotoreporterów?” poszedłem tam gdzie mi pokazali zanim zdążyli ochłonąć i o bilet zapytać. Totalnie na bezczelnego przeniknąłem na koncert. Ulokowałem się w samym piekiełku tuż przy molo i oglądałem występ przedskoczka – tej łysej Shinead z Irlandii. Potem zaczął się właściwy koncert i biegający jak małpa Jaeger w pewnej chwili przybiegł do mnie na molo ze swoim mikrofonem. Przez dwie sekundy patrzyliśmy sobie z bliska w oczy. Mnie zamurowało jak jeszcze nigdy wcześniej w całym życiu nie byłem zamurowany, bo zobaczyłem to czego nigdy nie było widać w telewizji – umalowaną w bardzo ostry brokatowy makijaż ciotę – a ten się z kolei autentycznie śmiertelnie wystraszył. Ponad 20 lat zajęło mi potem rozkmina dlaczego on się wtedy przestraszył. Ze dwie sekundy stał jak skamieniały. Przecież ja się tylko obrzydziłem a to nie powinno być mu obce przecież. No ale nic Mick tak był wstrząśnięty, że tamtego dnia nie zaśpiewał Angie. No bo tu kolejna dygresyjka, Angie to jego piosenka dla pocieszenia żony Davida Bowie, którą Bowie zdradził z Mickiem Jaegerem a ona ich przyłapała jak sobie obciągali. Angie jednak sama się pocieszyła potem zdradzając Dawida z Jaegerem. Trójkąty tam były takie, że Pitagoras mógłby się z rozpaczy zapić. No i utarło się potem tak już po tych wszystkich tragicznych wydarzeniach, że Jaeger śpiewa Angie na koncertach ale tylko i wyłącznie jak jest z publiczności zadowolony. Tamtego dnia – po moim kontakcie wzrokowym – odpuścił sobie. No i taki właśnie jest mój osobisty wkład w historię rock and rolla. Jak wróciłem do chłopaków pod Rzymem z którymi na 6 metrach kwadratowych mieszkało nas siedmiu, ośmiu w porywach do piętnastu, żaden mi nie chciał uwierzyć że wbiłem na koncert za darmochę. Po południu więc zabrałem dwóch największych niedowiarków na drugi koncert w Rzymie i w trójkę już wydeptanym szlakiem, przeniknęliśmy ponownie na Stadio Flaminio, czyli zaplecze. Wtedy mi uwierzyli dopiero – jak za sceną dosłownie wpadliśmy na kręcącą się podejrzliwie Jerry Hall – monumentalnie piękną dupę nota bene z najdłuższymi nogami jakie w życiu widziałem – która była fanatycznie zazdrosna o Jaegera i latała za nim po całym świecie żeby go przyłapać i też swoją osobistą piosenkę jak Angie posiadać. Tym razem nie pchałem się z ziomkami do molo żeby Jaegera znowu nie spłoszyć, tak więc na drugi dzień transwestyta Mick, wykonał Angie. Historia rock and rolla po raz drugi została przeze mnie zmanipulowana w podstępny i przebiegły sposób. A sam Jaeger wystraszył się wówczas nie dlatego że się zszokowałem i obrzydziłem, tylko dlatego że ujrzał w morzu zombiaków, dwumetrowego chama – wyglądającego dosłownie jak czarna owca w morzu białych – bo mój ponury ryj wziął po prostu za mordę płatnego zabójcy, ot co. Wyrok śmierci – o czym dopiero się 20 lat potem dowiedziałem – wydali na niego Aniołowie Piekieł z gangu motocyklowego po koncercie w Woodstock, kiedy Jaeger ich zatrudnił jako ochroniarzy a oni na koncercie zaszlachtowali nożem jakiegoś namolnego murzyna. Po tych wydarzeniach z murzynami on przerwał koncert i się ulotnił helikopterem a ich wyparł i zostawił Hell Angelsów na miejscu zbrodni sam na sam z szeryfami i zwłokami. Zaprzysięgli mu wówczas wyrok śmierci – ważny do dziś nota bene – a jako że oni są słowniejsi niż kibole i al kaida – od tamtej pory biedny Mick gdzie by nie pojechał zawsze ogląda się za siebie. Musiał mnie kurwa he he wziąć za jakiegoś killera wtedy. Masakra i komedia omyłek totalna.
Ale nieważne… powracając do paniki Rotszyldów na Ukrainie jedno jest pewne – oni autentycznie na dziś panikują. Tracą władzę nad światem i są działaniami Putina jak jeszcze nigdy przerażeni.
W przechwyconej korespondencji Nathaniela Rotschilda do rządu brytyjskiego czytamy takie kwiatki jak:
„Władimir Putin jest najbardziej niebezpiecznym człowiekiem od czasu Hitlera z Xi Jingpingiem jako drugim”
„Ukraina jest najcenniejszym elementem na globalnej szachownicy, którego nie wolno utracić”
„Musimy rzucić Rosję na kolana jako silny sygnał dla Chińczyków i żeby ochronić nasz globalny system norm i liberalnych wartości”
„Bez Ukrainy nasz globalny porządek może nie przetrwać”
Rothschild-panic
Tak więc wiadomo już że Putin jest po jasnej stronie mocy i wiadomo, że sataniści zrobią wszystko aby akcję policyjną zmienić w globalną wojnę przeciwko Rosji. Mateusz Morawiecki jest mocno naciskany przez santa Klausa i nadal zbliża się do czarnej dziury…

3. Chiny wezwały USA do ujawnienia prawdy o ich biolabach na Ukrainie. O! Dlaczego Chiny? Ależ to proste, ponieważ jeszcze Trampek jak potłuczony bredził w kółko o „chińskim” wirusie, i o „odszkodowaniach” za plandemię covida. Kill Bille z USA chciały zarobić niewyobrażalną kasę na cierpieniach ludzi a winę przerzucić na małego żółtego człowieka. Teraz mały człowiek się wkurwił. No może nie tak jak duża wściekła niedźwiedzica która na byłej Ukrainie teraz szaleje, ale panda też potrafi się unieść.
Pętla nad żmijowym plemieniem się powoli zaciska… a Chińczycy już parę lat temu pokazali po której są stronie. To było jak ostatnim razem Rzeźnik Palestyny Natanjachu znowu zaczął bombardować Palestyńczyków. To Chińczyk wówczas mu to uniemożliwił i chyba Chińczyk kazał Rzeźnikowi opuścić stołek. No i Rzeźnika nie ma. Izrael ma nowego premiera a ten gada zupełnie inaczej. Wczoraj był na przesłuchaniu u Władimira. Wbrew oficjalnej narracji określił Władimira jako wcale nie szalonego tylko spokojnego i uczciwego człowieka walczącego o sprawiedliwość.

4. Paliwo zapierdala na świecie – dziś płaciłem 2,2 euro za litr ropy. W Rosji ceny bez zmian. Ktoś tu marnie wyszedł na tych sankcjach i teraz spocone pod jarmułką włosy rwie.

5. Miliardy ludzi będą głodować. Powszechny niedobór żywności został wprawiony w ruch i nic nie może go już powstrzymać.
https://www.naturalnews.com/2022-03-07-global-crop-collapse-now-a-certainty-widespread-famine-to-plague-planet-earth.html
Zaprojektowało to dokładnie te same plemię, które już raz urządziło Ukraińcom Hołodomor – Wielki Głód. Oraz Irlandczykom też. Obecnie chcą go zafundować wszystkim. A jak szybko to przebiega widzieliśmy w Kijowie – już po kilku dniach plądrowane są sklepy a ludzie walczą o żywność. Plus godzina policyjna, plus zakaz opuszczania miasta… recepta gotowa. Ich żałosny NWO kończy się nieuchronnym poronieniem i chcą w tej sytuacji zamordować tylu ludzi, ilu im się uda, licząc że uda im się przetrwać w jakiejś norze na Antarktydzie i monitorować sytuację satelitami Elona Muska. Chińczycy nad swoim niebem już wysprzątali ten syf.

6. Kolejny dokument uzyskany z firmy pfizer ujawnia że wiedzieli o tym że pseudo szczepionka wywołuje 1291 skutków niepożądanych.
https://www.naturalnews.com/2022-03-07-pfizer-document-shows-1291-vaccine-adverse-events.html
To dlatego chcą szczepionkowe ludobójstwo przykryć atomem a atom głodem – jadą dalej z tematem.

7. Wszystkie kraje – nawet Kanada – po cichutku wycofują paszporty szczepionkowe. Tak jak pisałem w tekście Omikronowe Dywagacje, Omikron zakończył plandemię, dając każdemu zarażonemu darmową, naturalną odporność na wszystkie warianty covida19. Nadal myślę że opracowała go Rosja lub Chiny, żeby zamknąć temat i wypuściła w Afryce żeby odwrócić uwagę.

8. Nadal trwa największa w dziejach świata kłamliwa akcja propagandowa – setki razy większa niż tamta na temat covida – której zadanie jest jedno: Z Putina wyzwalającego świat, uczynić drugiego Hitlera.

Jednakże nawet w Ameryce większość już nie daje się na to nabrać, bo po tym jak Putin zbombardował maszty telewizyjne klanowi z Kijowa, natychmiast ludzie z Ameryki zaczęli go prosić żeby u nich też wyłączył wreszcie CNN 🙂

9. Przy okazji Dnia Kobiet Ukrainki przez łzy dziękują oddziałom Czeczeńskim za wyzwolenie. Tym Czeczeńcom których banderowcy rzekomo kilka dni temu rozgromili.
film w linku
https://rusvesna.su/news/1646747886

Takich filmów będzie więcej w miarę jak będzie przybywać ludzi uwolnionych z reżimu klauna terytoriów byłej Ukrainy. Ludzi którym od 30 lat prano mózgi kultem Bandery. Ludziom, których nowe pokolenie już wyrosło – które nawet nie zna normalności i szkół w których uczono o bandach UPA. Rosjanie przewidują dekady pracy nad społeczeństwem zarażonym neonazizmem i będzie to taki sam długi proces jak denazyfikacja Niemiec po II wojnie. Na pewno potrwa co najmniej jedno pokolenie.

10. Chiny oficjalnie potępiły wszelkie sankcje wobec Rosji. To po raz kolejny pokazuje jak mała jest siła satanistycznej kabały i nad jakim małym kawałkiem świata jeszcze panują. W sumie jest to już tylko upadająca Ameryka i zdegenerowana niczym stara kurwa Zachodnia Europa, która wyrucha każdego kto się nawinie – o czym się właśnie przekonał komik z Kijowa.
Powtarzam do znudzenia: za Polskę lub za Ukrainę Niemcy, Francja lub Anglia nawet palcem nie kiwną, bo im Władimir rękę upierdoli w okolicach kolana. Zakręci zawory i od Odry aż po Atlantyk wywieszone będą białe prześcieradła. A jak nie będą wywieszone no to jebnie rakietą w jakiś reaktor i wtedy będą i białe prześcieradła i kredki na ulicach i wszyscy oni będą smutni jak Charlie Hebdo.
Jedynie antypolska banda rządząca nielegalnie w Polsce chce iść na wojnę z Putinem – bo to są krewniacy klauna z Kijowa. I niech banda idzie bo Polacy to najbardziej rozbrojony naród świata więc nie pójdą przecież na Rosję z maczugami pod sztandarami Amber Gold lub jakiegoś Obajtka

11. Banderowcy się odgrażają i to na całą trójkę w skali Olsena.
Były komendant Majdanu i były szef Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Andrij Parubij wystąpił na punkcie kontrolnym pod Kijowem.
Mówił o swoich krewnych – wspólnikach nazistów, mówiąc, że teraz potomkowie Bandery muszą pozostać u władzy na Ukrainie. Serio tak mówi ponieważ są jeszcze najwidoczniej na stepie rejony, gdzie internet dociera z dwutygodniowym opóźnieniem i zapewne stąd jego upośledzenie poznawcze.
„Mój dziadek walczył w armii ukraińsko-galicyjskiej, (SS) bracia mojego ojca walczyli w UPA. A mój ojciec powiedział mi kiedyś: Jesteś odpowiedzialny za nich wszystkich, nie mogliśmy wtedy utrzymać Ukrainy. A dziś trzeba ją zachować. Dziś obowiązkiem jest utrzymanie naszego państwa i pokonanie tego samego odwiecznego wroga – Imperium Rosyjskiego. Mogę z całą pewnością powiedzieć, że wróg jest już wyczerpany ”– powiedział banderowiec Parubij.
Pułkownik Armii LPR Andrey Marochko odparł mu zwięźle:
„Czeka na ciebie los twoich bliskich. Teraz nie możesz biegać po lasach, sprzedałeś wszystko … ”
film z banderowcem w linku
https://rusvesna.su/news/1646745640
No i ma rację pułkownik. Przy dzisiejszej technice nie ma najmniejszych szans na jakieś bandy latami chowające się po krzakach. Dwa – trzy miesiące i każdy teren będzie z faszystowskich gnid oczyszczony. Chyba że założą szpilki, subtelny makijaż jak emerytowany tajlandzki ladyboy i wtopią się w Paradę Odmieńców ale to i tak tylko w Berlinie. W byłej Ukrainie już tego brudu raczej nigdy nie będzie…

12. Borys the głupek Johnson doczytał sobie wreszcie na wieczór list od Rotschilda, który my już mamy tu od rana i wystękał posłusznie: „Że nie widzi obecnie możliwości powrotu do normalnych relacji z Rosją”.
https://wiadomosci.wp.pl/wojna-w-ukrainie-rubikon-zostal-przekroczony-johnson-ma-jasny-przekaz-do-putina-relacja-na-zywo-6744869979621984a

13. Morawiecki został popchnięty przez swojego właściciela santa Klausa w sprawie samolotów dla klauna i jest już w czarnej dupie i to nawet głęboko. Wpadł jak śliwka w szambo ale kombinuje z nimi teraz jak stary szuler – wykorzystując całe doświadczenie nabyte we wpierdalaniu Polaków w kredyty we frankach szwajcarskich. Polakom wciskał namolnie franki szwajcarskie a szkopom pragnie podrzucić cuchnące jak zbuk stare rosyjskie samoloty. Właściwie to gorącego ziemniaka chce podrzucić Murikanom, którzy mają swoją bazę lotniczą w Ramstein w zachodnich szkopach. On wie, że za te samoloty będzie u Putina czapa no więc chce się tym wyróżnieniem podzielić z Murikanami. Dobrze kombinuje – całkiem jak stary żyd w pustym sklepie, bo nie ma chałupy jak klaun w Miami. Zamiast dawać mu pieniędzy santa Klaus brał go przecież tylko na kolana. Jutro się zatem zapewne przekonamy czy Murikanie wezmą do swojej bazy te samoloty dla klauna. No i czy dadzą Morawieckiemu jakieś inne używane w zamian. No i czy jutro w ogóle będzie jeszcze jakiś Morawiecki.
Dobranoc.