Szybkie wieści… 46

russia

26 sierpnia 2022

No i zaczynamy drugie półrocze Specjalnej Operacji i najciekawszych innych spraw na świecie.
Na początek dobre wiadomości z Parku Jurajskiego. Korwin Mikke już się zrósł i powrócił do formy po tym jak zjebał się z drabiny, bo podkuśtykał do mównicy i powiedział nam prawdę objawioną: że jak zlikwidują gotówkę będzie ucisk jakiego świat nie widział. I że jedyną formą obrony, dodał kontynuując natchnienie, będzie wyrżnięcie całej klasy politycznej. (Żeby nie marnować czasu na te całe maciakowe przemówienie do narodu, wystękany z niesłychanym trudem fragment z Korwinem zaczyna się od 1:40)

Zadłużają nas w Chinach i zachęcają do rzezi

No cóż, Korwin jest Korwinem – to tylko Ozajasz Goldberg, który od czasu zejścia z barki Noego, gorliwie jako zadaniowiec i kanalizator upuszcza parę w gwizdek i cały czas nawołuje do bla, bla, obcinania rąk złodziejom, bla, bla, likwidacji bandytyzmu, bla, bla że ktoś tam będzie wisiał i tak bla, bla dalej. Kompletnie nic nowego poza pustą gadką nie ma nigdy u Korwina i nigdy nie będzie nic innego. Mówi jedno – akurat to co ludzie akurat chcą usłyszeć – a głosuje za kradzieżą polskich surowców – czyli robi to, czego ludziom nie powinni robić podludzie, żeby się nie powtarzały w kółko Macieja holokausty jakieś. Zrośnięty z grubsza Ozajasz nie powiedział zupełnie nic nowego w temacie pustego słowotoku, żeby utrzymać się na pozycji sztucznego opozycjonisty, ale szokuje natychmiastowa reakcja niby to nawróconego na jasną stronę Macieja Maciaka. Maciak, bowiem natychmiast zaczął huczeć jak Iwan Groźny w obronie jego ukochanej „klasy politycznej” tak jakby ta elita rynsztoka kiedykolwiek otarła się o jakąkolwiek klasę. Czysto teoretyczna możliwość jej „wyrżnięcia” od razu nastawiła Maciaka na pozycję agresywnego jak wyposzczony marynarz, adwokata „klasy politycznej”. Pitbull Maciak lada moment wrzuci kiecę i złoży zawiadomienie gdzie trzeba, żeby Korwin odszczekał.
Tak tylko dla rozrywki wrzucam to bolesne dla Maciaka wydarzenie, bo w ramach ciekawostek dla fanów Maciaka dobrze będzie, żeby wiedzieli kogo on ZAWSZE broni – są to akurat ci sami, którzy nas wszystkich chcieli szczepionkami wyrżnąć do nogi. Wtedy zresztą też ich Maciuś całym ziemniaczanym serduszkiem popierał strasząc publikę lipną pandemią, więc proszę mi nigdy więcej nie trolować i nie pisać jaki ten Maciak teraz jest nawrócony i dobry. Jest, był i zawsze będzie tylko Maciakiem, bo jak raz syfem nasiąkł to już nie da się odkrochmalić. Towarzysz Szmaciak powinien się jego kanał nazywać, bo jest do bólu dokładnie tak samo jak Karaluch i Pinokio oderwany od rzeczywistości. Cały jego równoległy świat to tylko i wyłącznie:

  • politowania godna politologia,
  • nieistotne słupki sondażowe, które żywym latają koło dupy,
  • rząd i opozycja – czyli dwie strony tego samego szekla,
  • no i wybory – po których przecież i tak niewybierani rządzą,
  • i tego typu urojenia.

Każde jedne, nabożne wypierdnięcie ze swojej urojonej ale ukochanej „klasy politycznej”, każdy wysryw umysłowy tej patologii, Maciak analizuje potem dzieląc starannie każde słowo na czworo i pierdoli, pierdoli, pierdoli aż wszystkich od tego pierdolenia głowa rozboli. Innych tematów u Maciaka niż bełkot świń z koryta nie było, nie będzie i nie ma. Jest tak samo nudny jak Karaluch mlaskający wrogo do Folksdojcza, lub Słońce Peru sepleniące pod adresem Karalucha. Cienki jak skórka od kaszanki aktor ze spalonego teatru dla gojów. Teraz Morawiecki jest be, a no bo nie aresztował Korwina a tylko Maciak wiedział, że konfederacja to lipa, bo jedynie Maciej Maciak zna się na polityce i politykę ma taką żeby głosować na Maciaka w następnych wyborach. Tych, po których Klaus Szwab będzie rządził przy pomocy niewybieranych marionetek – o czym Maciak udaje jak autystyczne dziecko, że nie wie i nie ma pojęcia.
Santa Klaus oficjalnie mówi, że skorumpował między innymi ponad połowę rządu Kanady, a tymczasem Maciak zakłada klapki i nadaje swoje – chodźmy zagłosować na Maciaka jak tylko będą na Maciaki jakieś wybory…
Ja wiem jedno, Maciaki to są Kukizy, które jeśli w końcu wybrane zostaną na szatniarza we Włocławku, to zaraz sprywatyzują tę szatnię i sprawią, że taniej będzie podjechać pekaesem i oddać płaszcz do szatni w Bydgoszczy. Kuźwa, to jest u Maciaków wręcz gwarantowane.


1. We właśnie wyzwolonych Pieskach znaleziono dobre buty. Właściciel uciekał tak szybko, że porzucił je razem z piszczelami.

2. W Kaliningradzie złapano terrorystę z ukraińskiego SB planującego ataki na lotnisko. Fanatyk Azowa…

3. Likwidacja ukraińskiego dowódcy. Coraz częstszy widok, ponieważ mięso coraz częściej wieje na stronę Rosjan nie chcąc umierać za Nazilenskiego.

4. Na Marsie także pasmo sukcesów, jednakże zaczyna już brakować powoli terenu na nowe kratery…

5. Wielki biały bwana starannie wytarł ręką dupę, zanim podał ją swojemu murzynowi. Memogenne i epickie jak niewiemco.

6. Debanderyzacja widziana z drona.

7. Kompilacja hitlerowskich symboli u Chochołów z Ukrainy. Są w środku materiału…

8. Kolejny skandalik z fińską ździrą – tym razem do sieci wyciekły fotki z imprez topless, więc jednak było ruchane.
https://rusvesna.su/news/1661403237

9. Były prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew przewidział, że ukraińskie wojsko może dokonać zamachu stanu w Kijowie, aby zrobić to, czego odmawia cywilny rząd – wynegocjować pokój z Rosją. Miedwiediew, obecnie wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa Narodowego Rosji, przedstawił taki scenariusz jako jedną z dwóch opcji, które jego zdaniem są opłacalne dla Ukrainy. Druga to, gdyby rząd Zelenskiego zmienił zdanie i zgodził się na rosyjskie warunki zakończenia działań wojennych. Tak czy inaczej, Rosja otrzyma od Ukrainy to, czego chce, powiedział.
Moskwa uznała demilitaryzację i denazyfikację Ukrainy za cele swojej operacji wojskowej w tym kraju. Kijów początkowo wydawał się skłonny zaakceptować neutralny status, ale później ośmieliła go zachodnia pomoc wojskowa. Zelenski twierdzi teraz, że pokonanie Rosji na polu bitwy i odzyskanie całej ziemi, która znajdowała się pod kontrolą Kijowa przed 2014 roku, jest jedyną możliwą opcją dla jego kraju.
https://www.rt.com/russia/561532-medvedev-military-coup-kiev/
No cóż, o wojskowym puczu w Kijowie to ja tu pisałem już dawno temu, bo bez usunięcia klauna rzeź ogłupionych banderowską propagandą Chochołów nie będzie miała nigdy końca…

10. Le Pen oskarżyła Emanuella Pierwszego Masturbowanego o kłamstwo, że wojna na Ukrainie wywołała kryzys we Francji.
https://www.rt.com/news/561542-le-pen-macron-france-crisis/
Le Pen dobrze gada ale to tylko gadka pusta jak u Korwina. Lepenówna to tylko fałszywa opozycja – i wiadomo to bez cienia wątpliwości od czasu kiedy palcowana Emanuella jawnie ukradła na oczach wszystkich wybory i nawet jednym piskiem o nic Le Pen jej wówczas nie „oskarżyła”. A powinna huczeć dziesięć razy głośniej od Trampka…
Francuzów zrobiono jawnie w chuja wystawiając im ponownie masturbowego kukieła na przekór kilku milionom głosów, którymi kukieł przegrał wybory. Szybkie myk i prawie cztery miliony głosów powędrowało od Le Pen do Macrona… na zasadzie było tu a teraz nie ma.
Dopóki nie będzie JAWNYCH, PAPIEROWYCH WYBORÓW – takich, które zawsze można jeszcze raz policzyć w razie czego – nie będzie żadnych wyborów i niczego do wybierania. I o tym Maciak tak jak Le Pen czy jakiś Korwin nie powie NIGDY nawet jednego słowa mimo iż gadać uwielbiają godzinami!
Jawne i papierowe wybory – to wszystko co Zachodowi potrzeba. Bo jako, że wszystko co tajne jest z założenia złe to tajne mogą być co najwyżej schadzki młodych chłopców u Karakana a nie jakieś poważne, wyborcze imprezy. Tak ja to widzę…

11. Na dzień niepodległości Ukrainy Rosja zniszczyła między innymi pociąg ze sprzętem i wojownikami klauna – jakieś 200 zabitych oraz masa pojazdów jadących na front oraz lotnisko w Mirogrodzie, gdzie skasowano siedem samolotów i ponad 30 kolejnych ludzi komika.
https://t.me/pl_news_front/4837
Jeszcze nie podliczono wszystkiego ale obstawiam że tamten dzień idzie na rekord…

12. Jak tylko, hmm… dopięto wszystko na ostatni guzik, na Ukrainę wyruszyła w końcu pomoc z Pakistanu. Podejrzewam, że jest przeznaczona dla tych bezdomnych z kołdrami…

13. Dla ludzi, którzy żyli w błogiej nieświadomości jak wygląda myjnia dla owiec, jakiś utalentowany reżyser zrobił dokumentalny film. Przy okazji one są tam odwszawiane.

14. Roznosiciel covida Szulc przebił prosiaka Borysa i pedo Joe Bidena. Ale po kolei. Najpierw Szulc jak tylko wstał wyglansował wazeliną czoło, po czym pożarł jakiegoś tureckiego sznycelwursta…
szulc3
… i wybrał się na poligon zobaczyć jak idzie Chochołom szkolenie.
Na miejscu Szulc najpierw został starannie postawiony na jakiś samobieżny panzerwagon…
szulc… gdzie ku zaskoczeniu wszystkich podniósł sobie klapę, skupił się jak Małysz na wyjściu z progu i zrzucił klocka…szulc1
Robocza wizyta Szulca na poligonie zakończyła się pełnym sukcesem i niemałym kompromisem, bo ukraiński kierowca uspokoił się dopiero jak go zabrano na myjnię dla owiec i odwszawiono na pełnym gratisie.
Teraz Szulc jest rozluźniony i zapowiada, że oczywiście pomoże odbudować Ukrainę ale pod jednym, małym warunkiem: że w każdym odbudowanym domu będzie dobra niemiecka toaleta z porcelanową półeczką na kupkę.

14. Ciekawy kalendarz na 2022 rok wydrukowany na Ukrainie w 2021 roku. Zawiera wpis w dniu 26 lutego „początek rosyjskiej operacji na Ukrainie.”

15. Szykują się problemy w Kalifornii z maszynami. Jakiś nowy terminator z przyszłości właśnie został przysłany…

16. Kolejne media głównego nurtu ze spóźnionymi o 2 lata prawdziwymi informacjami na temat covida.

No cóż, pandemia to był test na inteligencję a wirusem były media. Kto wiedział zdał, kto nie wiedział odpadł…
Szkoda tylko trochę, że Niemcy, którzy rzucili się na szczepionki jak Reksio na boczek, tak mało dawek generalnie wzięli. Te wszystkie kurwy z tych parszywych Lidlów, które o jakąś maskę mordę na mnie dwa lata temu wydzierały – już ich nie widzę, ponieważ już ich wśród ludzi nie ma – ale to tylko kropla w morzu – ponieważ nadal jest tam pełno innych wrednych kurw gdzie indziej. Są wszędzie, patrzą na mnie w cepeenach. Czerwone oczy, epizody agresji, skakanie z mordami – to wszystko klasyczne objawy za małej ilości dawek. Może Szulc jak się natrze wazeliną i wypróżni to je doszczepi… zobaczymy.

17. Tyle zostało z pociągu, którym 200 bojowników pajaca na front sobie jechało.

I kolejny film z udziałem 200 przeniesionych do rezerwy bojowników.

Jeden Iskander ich podobno tak ładnie załatwił więc to wymaga profesjonalnego komentarza a zatem, proszę państwa… madam Maryla:

18. Pracownik amerykańskiej ambasady w Moskwie udaje się do pracy po drodze zażywając kąpieli błotnej. Podobno to jakiś marines z ochrony ambasady. Wygląda jakby całą noc zdradzał tajemnice dla jakiejś Swietłany z FSB 🙂

19. Wynaleziono kolejne metody rozminowywania płatków.

20. Siły specjale klauna wpadły w zasadzkę specnazu. Stosowały pewnie taktykę nauczoną w Anglii no więc nie wyszły na tym spotkaniu za dobrze.

21. Jakiś dziwny Chochoł nie chce umierać za Nazilenskiego z Kijowa. Wyjął zawleczkę żeby coś lepszego niż czapa wynegocjować 🙂

Czyżby dające im odwagę dopalacze też się już skończyły?

22. Naziści z Niemiec znowu wysyłają broń dla nazistów z Ukrainy. Na filmie jeden z niemieckich Gepardów, do których Szulc lubi sobie czasem nasrać. Babcia klozetowa ogarnęła temat a Szulc płakał jak sprzedawał…

23. Kolejny Pac Man czyli bitwa o kolejną miedzę.

24. Nowozelandzki rolnik, który szukał żony został zabity podczas poszukiwań na Ukrainie.

Zważywszy że zamiast walczyć z tyranią we własnym kraju, dał się zabić dla tyranów w innym, dostał to czego chciał: zawieszkę na palca u nogi i worek na ciało. A jak Jacinda Arden ogoli jądra i się nie zatnie przy tym, to może jeszcze da mu jakiś medalik…

25. Jedna czwarta Brytoli, którzy przyjęli ukraińskich uchodźców do siebie już ich z domu spławiła, bo nie starcza im pieniędzy nawet dla nich.
Status Cygana robi się coraz bardziej powszechny. A Brytyjczycy radzą Borysowi: „odeślij ich Zelenskiemu – on ma dość pieniędzy na ich utrzymanie”, ” w Kijowie jest bezpiecznie – niech wracają”
Tymczasem dla hebanowych „ludzi z morza”, którzy dopłynęli do Angli pontonami są darmowe mieszkania i hotele na koszt podatnika 🙂
https://rusvesna.su/news/1661456657

26. Putin czeka na wyczerpanie armii komika i na zmęczenie Zachodu wysokimi cenami energii.
https://rusvesna.su/news/1661465341
No i wychodzi że jego plan doskonale działa. Brytyjczycy już wymiękają a szkopy jeszcze się łamią ale jak oszczędne szwabki dostaną 500 procent wyższe rachunki za prąd też zmiękną…

27 sierpnia 2022

1. Ukraińscy naziści biją ludzi rozmawiających po rosyjsku. To są najwięksi ulubieńcy Andżeja Dudy.

https://www.bitchute.com/video/42gpZYaXMs76/

(Filmik już zablokowany, bo było na nim pałowanie chłopaka i dziewczyny przez banderowców w biały dzień)

2. Pobudka z rana.

3. Afroamerykański geniusz gier komputerowych zbombardował nuklearnie Rosję i wszystko co było do wygrania wygrał.
Pewnie znajdzie robotę w Pentagonie jak tylko zrobi korektę i zmieni płeć…

4. Półkownik Gułajew kpił sobie z Rosji…
Jeden Kalibr później razem z całym sztabem jest już u Bandery.

5. Brak czystej podkoszulki Nazilenskiego, i nieczułe serce sułtana Recepa który to zlekceważył, do głębi poruszył rosyjskiego artystę, który przygotował kilka nowych koszulek dla pajaca.

6. Wszystkie grupy etniczne, ku rozpaczy rozdzierającego rów na dupie Bolka, stoją murem za Putinem. Władimir zjednoczył Rosję na przekór wszystkim sprzedawczykom, którzy chcieli ją podzielić na kilkanaście państewek.

7. Chochoł Nazilenski rozmawia ze swoim „bogiem”.

8. Kolejny level w Pac Mana zaliczony…

9. Spora kolumna dołącza do imprezy… są już pod Chersoniem na miedzy… więc chyba będzie jednak ta obiecana przez komika chersońska ofensywa 🙂

10. A to murikańska kolumna. Skradzionej Syryjczykom ropy.

11. W zniszczonym pociągu ocalało kilka kart SIM. Można więc sobie popatrzeć na ostatnie wideo „rezerwistów”.

12. Szulc ponownie wypróżnił się. Najpierw werbalnie a zaraz potem analnie. Na dobry początek zebrał z ulicy takich zwykłych, przeciętnych Niemców żeby im opowiedzieć ludową opowieść że to Putin popełnił błąd…

UIśmiechniętego grubego po prawej wysryw umysłowy Szulca najwyraźniej przekonał, bo do zimy ze 100 dni a gruby ma sadełko, na którym do wiosny spokojnie dojedzie. Natomiast lewoskrzydłowy – ten chudy od AC/DC – to chyba do końca jesieni nawet nie dotrwa jak mu Szulc podniesie akcyzę na szparagi. Z głodu, uszy już mu od głowy powoli odpadają…
Po udanym przemówieniu Szulc udał się zbezcześcić kolejnego Geparda, ponieważ fanatycznie polubił te wysokie toalety, z których całe Zagłębie Ruhry dobrze widać…

13. Zmierzająca na grupową terapię grupka anonimowych Chocholików miała słaby dzień…

14. Pojmany Chochoł żali się, że z jednej strony Rosjanie do niego strzelali a z drugiej Ukraińcy jak tylko powziął decyzję żeby się poddać…

15. Byłej żonie Schwarzeneggera coś się stało w buzię. Paparazzi dopadli ją bez makijażu i Murika pogrążyła się w domysłach…

Dla mnie najbardziej spodobał się (pozdrawiam Podlasie) komentarz, że eks Arnoldowa wygląda jakby dostała w twarz od terminatora torbą pięciocentówek….

16. Największy w UK port stanął kiedy 1900 pracowników rzuciło mało płatną robotę…

17. Żydowski najemnik z amerykańskim paszportem, Joshua jakiś tam, został na Ukrainie zdemilitaryzowany.

ClownAmeryka zorganizowała mu nabożeństwo.
Simpson będzie musiał obsłużyć imprezę, bo w Murice jest poważny kryzys finansowy odkąd zbankrutowała i w sytuacji kiedy nawet Trump musiał z powodów ekonomicznych zmarłą żonę zakopać pod płotem, niestosowne byłoby organizowanie kosztownych pogrzebów.

Jest to zrozumiałe w czasach kiedy w Murice murzyni z głodu McDonaldy plądrują a pedo Joe i jego kongres nie ma takich środków jak dawniej, kiedy amerykańscy bojownicy żydowskiego pochodzenia, swoje święta obchodzili znacznie uroczyściej – ot choćby na zamku Josepha Goebbelsa z hitlerowskiej III Rzeszy.

18. Trzech Chochołków strasznie przegrało w Pac Mana.

19. Jednego znaleziono zaćpanego w trzy dupy…

20. Tymczasem żydzi wymazują historię i niszczą pomniki w krajach zażydzonych usiłując zaklinać bolesną dla nich rzeczywistość.

21. A Rosjanie piszą dalej historię walki z nazizmem wietrząc niezmordowanie nazistowskie okopy.

22. Widowisko Światło i Dźwięk, czyli obrona przeciwlotnicza Krymu w nocy coś wykryła. Być może były to jakieś drony albo Himarsy a być może po prostu Godzilla na Most Krymski od strony Fukishimy uderzyła.

23. W wyniku ciągłego ostrzału nazistów żydowskiego klauna, elektrownię atomową Zaporoże wyłączono.

24. Pedofil w Anglii podrzyna sobie gardło po tym jak został na żywo złapany na facefucku przez łowców pedofilów.
https://vidmax.com/video/214705-man-cuts-his-own-throat-after-being-busted-by-pedo-hunters-on-facebook-live

25. Chyba już znaleziono w Murice kozła ofiarnego, którego obarczy się winą za miliony zgonów poszczepiennych.
Kto to taki?
Fauci? Gates?
Ależ nie… żydy teraz robią dyskretny szmer cicho cofających się stop.
A zatem poznajcie szanowni państwo największego zbrodniarza szczepionkowego świata – Donalda Trumpa 🙂
Ale jaja, proszczepionkowego oszołoma Karma wreszcie dopadła…

https://beforeitsnews.com/opinion-conservative/2022/08/situation-update-trump-trap-sprung-media-flips-sets-stage-to-blame-trump-for-widespread-vaccine-injuries-deaths-mike-adams-must-video-3639371.html

Serio, pragną z Trampka zrobić kozła, bo wlazł w covidową pułapkę po same uszy. Pożarł haczyk, przynętę, wędkarza i wędkę, nawołując publicznie z sześć razy do szczepionek i swojej akcji „warp speed”… no to teraz żydy będą go grillować, żeby od siebie odwrócić uwagę.
A to co najśmieszniejsze – szabesgnój Trampek w pełni sobie na to zasłużył, służąc pandemikom jak najwierniejszy pies.

26. A ofiar szczepionek Trampka ciągle przybywa, przybywa i przybywa… i świat coraz głośniej wyje o zemstę.

27. Misiek przybił piątkę.

28. Murzyn i bawełna – dwie najbardziej kompatybilne sprawy na świecie. Co może pójść nie tak?

29. Neo walczy z suszą. Usiłuje z Matrixa wydostać browar.

28 sierpnia 2022

1. Netflix robi paradokumentalny serial luźno oparty na faktach z życia Mateusza Morawieckiego. Zwiastun drugiego sezonu obejrzało tylko w Ameryce Łacińskiej 6 milionów widzów.
Streszczenie poprzedniego sezonu: Iwona odkrywa, że ​​Mateusz spotyka się z innymi kobietami za jej plecami. Po dziesięciu latach bycia razem jest zdruzgotana, bo nie wie jak do tego mogło dojść. Postanawia wyprowadzić się do swojej kuzynki w Sosnowcu…

2. Łotysz mówi, że jego kraj stał się państwem faszystowskim.

W komentarzach piszą Łotyszowi:
– „Tak się dzieje, gdy twoim prezydentem jest żyd. Egils Levits, prezydent Łotwy, jest brudnym żydem. Żydom, którzy stanowią zaledwie 0,2 % ludności Łotwy, udało się wstawić jednego z nich na prezydenta. Z kolei Rosjanie + Białorusini stanowią blisko 30 % populacji Łotwy. Żyd – rak na świecie – musi zostać wykorzeniony na dobre.”
– „Trzymaj się tam bracie.”
A ja dodam od siebie, że tym żydowskim demokratom, którzy rządzą na Litwie i Ukrainie od 30 lat – udało się o połowę wyludnić te kraje. Litwa z 5 milionów wymarła do 2 koma coś tam, natomiast Ukraina z 51 milionów ma obecnie 26. Żyd Zabija – to powinno pisać na każdej paczce papierosów.

3. Pod Chersoniem naziści znów próbowali kontrofensywować. Rzucili się przeprawić przez rzekę ale zostali mocno stłumieni. Ponad 130 zabitych.
https://rusvesna.su/news/1661598009

4. Chochoł tak strzelił z RPG, że nic poza kolegą z tyłu nie trafił.

Kolega, jeśli wstanie, będzie miał opaleniznę na twarzy… jeśli nie wstanie to też.

5. Kolejny już Chochoł, który nie chce do wojska ale do buzi…

6. Znowu mięso w rowie…

7. Zbiór klipów nakręconych przez pielgrzymów w czasie ich duchowej wędrówki po Donbasie.

Analiza

Nadszedł czas na fachowe podsumowanie trwającej już 6 miesięcy Specjalnej Operacji. Dziś wyjątkowo analiza sytuacji na froncie w wersji wideo…

8. Jak Jurij Władymirowicz stał się świnią.

Ponieważ za każdym banderowcem ZAWSZE stoi Niemiec, wreszcie się wyjaśniło co miał na myśli Hans Kloss kiedy mówił: Brunner, ty świnio.

9. Czterokrotnie zaszczepiony przedstawiciel stanu Floryda, który nienawidził antyszczepionkowców i życzył im śmierci, spotkał Panią Karmę. Pisał: „Powiedzmy to jasno… pierdolić co się stanie z antyszczepionkowcami. Pozwólmy Darwinowi pracować. Oni pomogli zabić 700 tysięcy Amerykanów. Nie będzie po nich płaczu. Mam nadzieję że złapią 1/10 bólu spowodowanego innym.” Itp, itd…

Fanatyk szprycy miał „epizod medyczny” w czasie spaceru z psem i teraz jest spokojnym nawozem…

10. W Kijowie pederaści zmierzyli się z transami podczas spotkania towarzyskiego, czyli walki o klienta…

11. Sindbad na latającym dywanie prześcignął Formułę 1

12. Największy moździerz świata – nie mający nigdzie odpowiednika Tulipan – ciągle mści Darię Duginę…

13. Nowo zwerbowany z czarnobylskiego reaktora ukraiński patriota mówi, że będzie walczył o kijowską wróżkę Zębuszkę zębami i pazurami. Ale zwłaszcza zębami…

14. Moskiewska wystawa Armia -2022. Nowe snajperki robią wrażenie… działają skutecznie na 2 kilometry.

15. Zdrowa 13-latka umiera dwa miesiące po „szczepionce” pfizer.

16. Skład amunicji w Mikołajewie wystartował nocą w kosmos.

17. Wicepremierka Kanady, żydówka Chrystia Freeland spotkała niezadowolonego Kanadyjczyka, który ją zjebał jak szmaciarz konia.
https://vidmax.com/video/214714-canada-s-deputy-prime-minister-gets-verbally-beaten-like-a-baby-seal-while-hiding-in-elevator
Usłyszała to samo co polski wicepremier Karaluch: ma wypierdalać, bo nie należy do tej okolicy…

18. Najpierw koleś wkurwił byka, potem byk zaatakował kolesia, a potem ratownicy uratowali kolesia i wrzucili go pod byka. A całe nieporozumienie, bo ktoś pogwałcił świętą zasadę: nie wkurwiać byka.

Jak to było… z deszczu pod byka? Nie… byk który dużo szczeka mało mleka daje…

19. W czasie kiedy Szulc wyczula Niemców na to, jak zdrowe jest w dobie rosnących cen energii regularne i dokładne wypróżnianie, Rosja na oczach całego świata wypala sobie gaz, który miał iść do Niemiec. Codziennie idzie z dymem 10 milionów dolarów. Płomień widać z satelity albo gołym okiem z Finlandii 🙂
https://www.o2.pl/biznes/oto-co-robi-rosja-przy-granicy-z-finlandia-codziennie-zdjecie-satelitarne-6805511657343712a
Szulc chciał to oczywiście w bundesgutentagu wszystkim dobrym nazistowskim Niemcom wyjaśnić i obtłumaczyć i kiedy wszyscy cierpliwie czekali aż się wreszcie wypróżni, on ku zaskoczeniu wszystkich zrobił minę srającego kota, lecz wypuścił tylko kwaśnego bąka.
szulc puszcza baka

20. Zablokowany wczoraj na Bitchucie film dziś odnalazł się na Tweterach. To ten z banderowskimi ulubieńcami Andżeja Dudy.