Szybkie wieści… 68

russia-tanks

20 listopad 2022

1. Na dzień dobry małe proroctwo: zachlane i zaćpane ukraińskie świnie, na dniach znowu będą potrzebować od całego świata samochodów do przeróbki na banderomobile.

2. Jak już jesteśmy przy motoryzacyjnych przepowiedniach to murikańska policja też będzie potrzebować nowego radiowozu, bo ten się zepsuł, kiedy rozjechał 10 ludzi na chodniku w Bronxie.
https://vidmax.com/video/216009-total-carnage-after-nypd-cruisers-crashes-runs-over-10-in-the-bronx


3. Przy okazji strażacy z Peru również będą musieli załatwić sobie nowy wóz strażacki po małej stłuczce z Airbusem. Nowi strażacy, bo tamci od stłuczki udali się do krainy wiecznych pożarów.

4. Natomiast ten dawca nerek będzie potrzebował nowej twarzy, po udanym teście hamulców na swoim śmigaczu.

To samo miałem kiedyś w lesie na swoim rowerku, bo ceramiczne klocki hamulcowe to nie są żarty – one naprawdę robią robotę i w miejscu hamują 🙂

5. Wołodymyr Stokrotka Zelenski ostatnio nieco narzeka. Otworzył odbyt i wysrał myśl, że sytuacja w Donbasie jest ciężka, bo Rosjanie przeprowadzili aż sto ataków dziennie na zbirów pajaca.
https://rusvesna.su/news/1668844699
Foto od Kosmatego Krisa, dzięki 🙂
zelenski5. Do śledztwa w sprawie banderowskich zbrodniarzy wojennych działających z ramienia żyda Zelenskiego, wezwał przedstawiciel sekretarza głównego ONZ po ostatnim mordzie na 11 rosyjskich jeńcach wojennych, którzy się poddali a następnie zostali bestialsko zamordowani.
https://rusvesna.su/news/1668842542

6. Kraje trzeciego świata. W Londynie jakieś ciapate pobiły się butelkami z jakimiś innymi ciapatymi. Ponieważ żadnym pedofilom nie działa się krzywda, policja tylko obserwowała, ale jak potem też oberwała butelkami, to szybko i szczęśliwie uciekła.
https://vidmaxviral.com/video/215873-things-get-insane-in-london-during-anti-iranian-regime-protests

Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo, że chodzi o pieniądze. A dokładnie o niesamowitą kasę jaką zarabia Rosja. Za tę kasę bracia Rosjanie nabyli masę wspaniałych Kosiarek od Irańczyków – które okazały się na polu walki wręcz fenomenalne – no i stąd biorą się na całym świecie desperacko panikarskie ujadania satanistów pod adresem „irańskiego reżimu”. Protesty, demonstracje, prawa kobiet i tak dalej. Żydy są po prostu możliwościami irańskich Kosiarek sparaliżowane. I dlatego mącą pod irańskimi ambasadami.
A Iran tymczasem przechwycił żydowskiego drona rozpoznawczego i ulepszył go do funkcji rozpoznawczo uderzeniowej. Wkrótce rusza masowa produkcja.
https://t.me/pl_news_front/7236?single
No i dopiero obrońcy praw człowieka zaczną się zapluwać 🙂

7. Chocholstan. Szef tamtejszego sektora energetycznego wezwał Chochoły do opuszczenia Upadliny. Niby ma to odciążyć system energetyczny ale tak naprawdę może przeciążyć system koczowniczy, kiedy na ich miejsce zjadą się z Izrela żydy, żeby otworzyć koszerną rzeźnię i jakąś niebiańską Jerozolimę.
https://rusvesna.su/news/1668867520
Tak czy siak za miłość do faszyzmu oraz Bandery Ukraińców czeka status Cyganów. Co jest dla mnie wiadome od początku specjalnej operacji. Jebać Ukrainę 🙂

8. Okazuje się, że o tym że to banderowski pocisk spadł na polski traktor kaczy reżim Kalksteina wiedział od samego początku. Ale z ujawnieniem tej informacji Polakom, banda PIS-owskich przygłupów czekała na wybudzenie ze śpiączki… pedo Joe Bidena – który się zdrzemnął na szczycie G 20 na Bali. Dopiero jak opiekunowie wybudzili starego pedofila i powiedzieli mu co ma mówić i stary pedofil Biden ogłosił że to nie była rosyjska rakieta, przygłup Duda też zaczął na tę nutę nadawać. Przygłupem jest odkąd nie zdał egzaminów na adwokata.
https://rusvesna.su/news/1668854660
Dla Pedofilów I Sodomitów dzień bez kompromitacji to dzień stracony.

9. Polski film dokumentalny pod tytułem: Ja Pierdolę. W kategorii filmów krótkometrażowych Oscar za efekty specjalne chyba murowany.

10. Satanista Elon Musk otrzymał kolejny cios od Karmy. Po upadającym Tweeterze teraz jego autonomiczne wózki akumulatorowe Tesla mają problemy. Murikanie po kolejnym wypadku śmiertelnym wszczęli śledztwo a tymczasem VW i Ford całkiem porzuciły temat, kiedy się okazało że auta autonomiczne są ekstremalnie niebezpieczne.
https://healthimpactnews.com/2022/the-fantasy-of-autonomous-self-driving-cars-is-coming-to-an-end-as-tesla-faces-doj-criminal-probe/
Tak więc po Tweeterze u satanisty Muska teraz chyba polecą akcje Tesli 🙂

11. Dziś Azerbejdżan miał przyjemność zakopać swoich najemników padłych za Banderę.

Hmm… ukraińskie mięsko się coraz szybciej kończy więc potrzeba ochotników zagranicznych stała się paląca. A jak oni się zaczną kończyć, klaun rzuci na przemiał neonazistów i esbeków…

12. Zakłady Przetwórstwa Mięsnego Wagner, pracują dzień i noc…

13. „Szczęśliwi” mieszkańcy Chersonia (Chochoły które nie wybrały się z Rosjanami na ewakuację), przetrząsają śmieci dostarczone im w ramach „pomocy” przez klauna.

Teraz pewnie modlą się o szybki powrót Rosjan ale to chyba dopiero jak już spłacą dług u Pani Karmy…

14. Rosyjski czołg wszedł do akcji.

15. Nowe czirliderki globohomo we Francji będą chyba promować koncern Gillette z tymi brodami i zarostem na nogach…

16. Przedsiębiorczy koleś kupił rower i otworzył biznes – zaczął organizować niskobudżetowe przeprowadzki. Mimo iż biznesplan z ekonomicznego punktu widzenia był genialny to jednak nie był to do końca dobry pomysł.
https://vidmaxviral.com/video/215877-hiring-a-budget-mover-was-a-big-mistake-carrying-couches-on-bikes-wtf

17. Czy wiesz że… aby pobawić się z byczkiem w aport najlepiej rzucić mu beczkę?
https://vidmaxviral.com/video/215878-i-was-today-years-old-when-i-learned-bulls-will-play-fetch

18. Rosja prowadzi intensywne śledztwo w sprawie mordu na 11 jeńcach wojennych zabitych strzałami w głowę. Znane już są między innymi nazwiska oprawców. W Rosji mówi się że nawet jak uda się zbrodniarzom zbiec do Kanady – jak wielu ich przodkom – to i tak nie unikną kary śmierci, bo albo dopadnie ich strzykawka z trucizną albo czekan. Duży tekst o tym w linku.
https://rusvesna.su/news/1668891390

19. Znaki końca świata. Czarny kot przebiegł kolesiowi drogę. A potem poturbował psa i wypędził go razem z kolesiem.

Nie chcę mówić „a nie mówiłem” ale ja przecież mówiłem. Oni przejmą Ziemię 🙂 

 

21 listopad 2022

1. Dla tych Chochołów impreza skończona.

2. A to kolejni, którzy wjechali na swoją minę.

3. Stare przysłowie mówi: „Nie przegonisz miśka” i coś w tym jest.

4. Atak na dołki gdzie siedziały Chochołki.

5. Wiadomości kulturalne. Najbardziej elegancki faceplant w dziejach świata. Jeszcze nikt go nigdy nie wykonał w sposób aż tak miły dla ucha. To po prostu niesamowite… można go słuchać i słuchać normalnie bez końca… zawodowcy uwielbiający folię bąbelkową mogą się w tym dźwięku po uszy zakochać.

5. Meksykanie też się starają osiągnąć poziom pro na polu kultury ale… no jeszcze im daleko do artystycznego kunsztu i chłodnej elegancji prezentowanej przez Azjatów. Ale się starają…

6. Niesamowity pokaz precyzji rosyjskiej artylerii. Chochołek wyskakuje z płonącego czołgu, przez chwilę dymi i tańczy a potem umiera.

7. Francuska dziwka Rotszylda, palcowana Emanuella dostała z liścia od jakiegoś kolesia. Ukradła wybory, chciała jednego rządu światowego, napinała odbyt o szczepienia a sama się nie zaszprycowała, no więc tak wiele razy zasłużyła sobie, że teraz ciężko dojść za co to było konkretnie.
https://t.me/pl_news_front/7272

8. Polacy budzą się i mają zwięzły przekaz dla ukronazistowskiego pajaca.

9. Obywatele Ukrainy mają już dostęp do świeżej wody.

10. O dobrą jakość wód gruntowych nieustannie dbają inni obywatele Ukrainy oraz specjaliści zza granicy.

11. Dronik znowu dronuje.

12. Idą święta. Już od bladego świtu pieką się świnie…

aż się kruki śmieją bo są bardzo z dostaw pieczonych świń zadowolone… one też lubią okres przedświąteczny.

13. Zbigniew Ziobro też jest zadowolony. Właśnie zwiększył o 200 procent intensywne działania śledcze w sprawie wysadzenia rurociągu Nord Stream. Niemcy, którzy nie połapali się, że 200 procent niczego to dalej nic, są działaniami Ziobry po prostu zachwyceni. W ramach uznania Niemcy zmienią logo koncernu Audi.
Nowe będzie wyglądać tak:
686-odgadnij-marke-pojazdu

14. Płatki róż, powabna, dupiasta seniorita i prawdziwy macho. Nic śmieszniejszego dziś nie zobaczycie.

https://vidmaxviral.com/video/215889-wife-comes-home-to-rose-petals-on-the-floor-thinking-her-husband-is-getting-romantic-gets-a-rude-awakening

 

22 listopad 2022

1. Dwóch ukronazistów nie miało szczęścia.

2. Codzienne łowy dronika.

3. Po ataku banderowskich nazistów Zelenskiego na polski traktor, Litwa nie przekaże jego reżimowi systemów przeciwlotniczych tylko wzmocni nimi swoje własne terytorium.

https://rusvesna.su/news/1669041533
My też wzmocnimy – Jarek zwołuje nadzwyczajne posiedzenie ojców dyrektorów od różańca do granic…

4. Minister Ziobro nie zgodził się na udział Ukraińców w śledztwie dotyczącym ataku na traktor, ponieważ prawdopodobnie zaliczył, hmm… zero wizyt w ukraińskich pedofilskich burdelach. Bycie zerem niesie z matematycznego punktu widzenia pewne plusy…
https://rusvesna.su/news/1669041533

5. W Wielkiej Brytanii koty opanowały już ludzkie domy a potem zaczęły przeciekać…

6. Silna wola, ciężka praca i marzenia się spełniają…

7. Jak ktoś jest Chochołem marzenia spełniają się automatycznie…

 

23 listopad 2022

1. Gazu nie ma, Niemcy powoli tracą głowy…

Pojawiła się wcześniej nagrana część filmu przyrodniczego pod tytułem: Ja pierdolę. Części drugiej nadałem tytuł: „On Chyba Kurwa Głowy Nie Ma”. Okazuje się w niej, że Niemiec na autostradzie – który stracił głowę w Ja Pierdolę – tak przyjebał w barierki swoim porsche, że aż mu odpadł łeb. Samochód jednak nie płakał po Niemcu tylko pojechał dalej aż napotkał uczynnych Polaków, którzy wyhamowali zapędy nieżywego Niemca no i nakręcili megahita krótkometrażowego.
Tamta część (Ja Pierdolę) bez cenzury jest dostępna we wcześniejszych Wieściach albo tutaj.

2. Naziści klauna znowu otrzymali od Wagnera salwy termobaryczne.

3. Kolejna egzekucja jeńców rosyjskich i dobra analiza w opisie do niej.

https://t.me/pl_news_front/7324

4. Dużo ukronazistów ginie od odłamków, których nikt im nie żałuje…

5. Iskander narobił Chochołom w magazynie broni bałaganu.

6. Andżej Duda, który nie jest debilem, znowu podszlifował anglikański i znowu dał się w chuja przez telefon zrobić. Tym razem Vovan i Lexius podszywali się pod Macrona…

Ech, lada dzień nastąpi ten trzeci raz – w którym ktoś kto wygląda jak Morawiecki, metodą na wnuczka opierdoli Dudę do czysta z oszczędności i abonamentu na stołówkę.
Jemu kuźwa wystarczy przecież puścić przez telefon ścieżkę dźwiękową z filmu Uprowadzenie Agaty i Andżej poleci zapłacić okup.

7. Drony z granatami całkowicie odmieniły pole walki. Na filmie idiotyczne szkolenie przeciwko granatom z dronów.

To idiotyczne, bo nie działa w ogóle w rowie – a tam najczęściej spadają przecież granaty. To może zadziałać jedynie na otwartym polu a i to tylko pod warunkiem granat nie eksploduje zaraz po upadku na glebę tylko po trzech sekundach od tego momentu.
Osobiście jestem w szoku, że żadna ze stron jeszcze nie wpadła na jeden naprawdę niezawodny sposób obrony przed tymi granatami. Nie będę o nim pisał, bo kibicuję z całego serca Rosji więc nie zależy mi na tym, żeby Chochoły miały ochronę tylko na tym aby zdechło ich jak najwięcej. Rosjanie w ten sposób nie giną no więc dopóki nie będzie im to potrzebne nie będę się rozpisywał jak się przed tymi granatami skutecznie ochronić…
Gdyby Rosjanie zaczęli być dziesiątkowani granatami spuszczanymi przez drony to wówczas niezawodny patent natychmiast przedstawię.

8. Banda murikańskich żołdaków pętała się po polskim centrum handlowym. Bystry koleś ich na maksa strolował i zmieszał z błotem 🙂
Chodził za nimi i pytał ich co myślą o tym że ich minister obrony jest jebanym transem albo o Meksykanach wlewających się do Muriki albo o… czarnuchach ojej, ale się uśmiałem… bo u nich za samo użycie słowa „czarnuch” chyba trafia się na dożywocie do pedalskiego gułagu.

9. Obrona dawnej granicy Ługańskiej Republiki – obecnie Federacji Rosyjskiej. Wszystkie ataki zostały odparte bez litości i bardzo brutalnie.

10. 22 listopada deputowani do Dumy Państwowej jednogłośnie przyjęli oświadczenie w związku z egzekucją rosyjskich jeńców wojennych przez ukraińskich nazistów. Deputowani do Dumy Państwowej Zgromadzenia Federalnego Federacji Rosyjskiej z oburzeniem przyjęli wiadomość o kolejnej krwawej zbrodni reżimu kijowskiego – egzekucji schwytanego rosyjskiego personelu wojskowego.
Mordercy z zimną krwią, którzy otworzyli ogień do nieuzbrojonych jeńców wojennych, byli tak pewni swojej bezkarności, że nagrywali swoje zbrodnicze czyny na wideo.
Upublicznione nagrania sadystycznych represji po raz kolejny potwierdziły nazistowski charakter władz Kijowa, które przez długi czas zachęcały do ​​mordowania, torturowania i znęcania się nad ludnością cywilną i jeńcami wojennymi.
Umyślne zabijanie jeńców wojennych jest rażącym naruszeniem przez Ukrainę międzynarodowego prawa humanitarnego, w tym Konwencji Genewskiej o traktowaniu jeńców wojennych z 1949 roku, oraz międzynarodowych norm praw człowieka, w tym Konwencji w sprawie zakazu stosowania tortur oraz innego okrutnego, nieludzkiego lub poniżającego leczenia lub karania z 1984 roku.
Deputowani do Dumy Państwowej wzywają parlamenty państw świata do jednoznacznego potępienia zbrodni kijowskiego reżimu, do pomocy w postawieniu przed sądem bezpośrednich sprawców nieludzkiego mordu, a także ich przełożonych.
Po raz kolejny sugerujemy, aby kolektywny Zachód odmówił poparcia neonazistowskiej ideologii i wdrażania jej zasad w działaniach dzisiejszej Ukrainy, której przywódcy swoimi prowokacjami i eskalacją przemocy popychają świat w kierunku globalnej katastrofy
https://rusvesna.su/news/1669110743
Do „rządów” Zachodu nie ma co apelować – to są bez wyjątku marionetki żydowskich satanistycznych bankierów, którym się marzył drugi Izrael na terenie Polski i Ukrainy. Pragnęli wykreować kolejny wrzód na mapie świata i stąd polityka znana z inych „państw” terrorystycznych: wspomnianego Izraela oraz ISIS.
Apele nic tu nie pomogą i niczego tu nie dadzą. Pomóc może jedynie polityka zero tolerancji skuteczna z terrorystami… dowodzi tego kolejna masakra jeńców z dzisiejszego punktu trzeciego.

11. Świnka Chochoł wylazła z chlewika i chciała strzelać do dronika. Została zapędzona z powrotem do dziury i fachowo uwędzona.

12. Najnowsze ofensywki pajaca coraz bardziej przypominają tamtą na Stalingrad.

 

13. Kolejne straty klauna pod Spornoje. Bardzo widowiskowe.

14. Pojawił się kolejny film z wysadzonego rurociągu Nord Steam. Prowadzący śledztwo w tej sprawie Zbigniew Ziobro, już odłożył na bok sprawę księdza który umarł z przejedzenia i zapisał się na niego w swojej wypożyczalni kaset wideo.
https://rusvesna.su/news/1669153441

 

24 listopad 2022

Sprawy techniczne


Komentów przybywa bo zasięgi rosną i już smutną normą stało się ponad tysiąc komentarzy pod wpisami. W porywach do tysiąca paruset.
Trzeba to ogarnąć a zatem:
– Nie piszemy absolutnie żadnych bredni o tym co podają ścierwomedia lub świnie bezprawnie siedzące przy korycie. Wszystkie linki do tej kupy kłamstw będą kasowane jak leci.
– Nie osadzamy filmów nie związanych z tematem, bo jak się komuś podoba jakaś muzyczka to niech sobie do bólu ogląda ale gdzie indziej.
– Nie wstawiamy oszołomstwa typu Jackowski, Korwin Mikke albo tym bardziej religijnego bełkotu – to wszystko będę usuwał w pizdu, bo jak ktoś ma potrzeby się pomodlić to niech zapierdala do kościoła. Skala zniewag dla rozumu wygląda tak: Jackowski = profanacja, biblijne brudy = świętokradztwo. Korwinizm = poza skalą, bo to kurwa wysrywa umysłowo się już 30 lat i jeszcze się nie wysrało. Liczenie że kolejne lata coś zmienią – są z góry skazane na zmarnowanie. Żadna świnia, która przez ostatnie 30 lat przebywała blisko koryta – nie warta jest nawet sekundy uwagi człowieka rozumnego.
– Nie prowadzimy kącika porad na temat szczepień, bo tu nie ma co poradzić. Na pseudoszczepionki jest tylko jedna poważna rada – nie brać ich jeśli życie miłe – i na tym kończą się dobre rady. Nie ma antidotum na głupotę i nie będzie. Odrobinę pomaga zaszprycowanym palenie tytoniu ale tylko odrobinę. To są zmiany w DNA, które są nieodwracalne. Być może, powtarzam być może, RESET czyli promieniowanie kosmiczne może będzie mogło szczepanom pomóc bo to jest jedyna znana rzecz, która resetuje DNA do ustawień fabrycznych. Ale czy zadziała na covidowe pseudoszczepionki? Tego nikt i tak nie wie. Za dwa lata będzie Reset – wtedy się zobaczy. Nie ma sensu więc jałowe pierdolenie o rzekomych odtrutkach, bo żadnych odtrutek nie ma. To samo dotyczy wszystkich innych szczepionek – nie są obowiązkowe i nie były bo to jest obywatelski obowiązek a nie prawny. Koniec kropka. Jak ktoś czegoś jeszcze nie rozumie to niech zapierdala do Justyny Sochy – ona jest za przymusem szczepień a nawet przeciw więc każdemu zdezorientowanemu wszystko wytłumaczy…
– Nie dyskutujemy też o „przepisach”, „rozporządzeniach” i innej makulaturze produkowanej przez umysłowo chorych zjebów u koryta. Zarejestrowali sobie Polskę jako spółkę na żydowskiej giełdzie, no więc mają problem: bez pisemnego kontraktu mogą sobie „rozporzadzać” tylko członkami swojej schizofrenicznej spółki i absolutnie nikim więcej. Dotyczy to całości spraw: szczepionki, wojny, pobory do wojska, podatki, etc. Wszystkie „decyzje” Morawieckich – Morawieccy mogą sobie w dupę wsadzić, bo nie mają żadnej władzy i mocy prawnej ponad Suwerenem, jeśli Suweren nie zawarł z nimi na piśmie umowy na cokolwiek. To naprawdę takie proste. Jeśli ktoś tego nie rozumie to nich nie męczy czytelników tego bloga swoją niewiedzą, bo to są wieści a nie kącik porad jak uniknąć wojny albo szczepień. Po prostu nie idziemy na wojnę lub się szczepić jeśli nie chcemy no i na tym się kończą zdroworosądkowe rozwiązania. Ostatnim czego tu potrzeba to jakiś pseudoprawny bełkot, który to co proste tylko zabagni. Oszust Morawiecki to jest ostatnia na Ziemi postać z kreskówki uprawniona do leczenia kogokolwiek lub do mobilizowania – to żaden lekarz lub wojskowy. To tylko nieudolny pokrak – sprzedawca kredytów, który może sobie chujem w majtkach rozporządzać – o ile rzecz jasna chłopak jego żony aż na tyle mu pozwoli.
– No i nie „leczymy się” na wątrobę, nerki, stawy. Od tego są przychodnie, ja pierdolę. A nie komentarze.
– Komentów jest za dużo więc wstawiamy tylko merytoryczne i wartościowe, bo lepiej z 300 przemyślanych niż 1000 bezmyślnych. Nie przejdą jakieś linki do internetowych ponadpółgodzinnych gawędziarzy. Proszę o własne przemyślenia lub o własne Wieści wnoszące coś do poruszanej tematyki. I absolutnie nie linkujemy „niezależnych” telewizji, bo one są tak niezależne że aż systemowe – najpierw leci numer konta, potem pół godziny jałowego bełkotu pod adresem jakichś Morawieckich o których za rok dwa i tak nikt nie będzie pamiętał (no bo kto pamięta przedostatniego „premiera”?), a na końcu i tak nigdy nie padnie słowo żyd jako sprawca obecnej chujni. Wszyscy inni będą wszystkiemu winni ale nie żydzi i po tym właśnie jak po papierku lakmusowym wiadomo natychmiast kto z czyjej ręki się karmi. Jackowski, Maciaki i inne denuncjATORY prędzej się zesrają w pampersy niż wyduszą z siebie słowo prawdy o plandemi w kontekście żydowskich aspektów tego ludobójstwa. Będą pół godziny dziennie toczyć pianę z mordy na temat rządzących błaznów a i tak nie pisną nigdy słowa prawdy o wpływach żydowskich w pseudomedycznej mengelowni lub na byłej Ukrainie. Nie ma nawet mowy, no więc nie linkujemy tego gówna.
– I aha, nie piszemy też do mnie, bo i tak nie mam żadnych szans żeby to wszystko przeczytać. A jeszcze mniejsze szanse są na jakieś odpisanie – po prostu nie ma czasu – wybaczcie i dlatego lepiej nie piszcie, bo za dużo mam innych spraw na głowie. Piszcie do siebie i najlepiej na temat.


1. Prezenty świąteczne dotarły na Upadlinę wcześnie w tym roku. Pieczonej wieprzowiny nie powinno brakować…


2. W armi narkomanów zapotrzebowanie na silne środki nasenne ciągle rośnie…


3. Wzorowe wykonanie salta w tył z małą pomocą czegoś przeciwpancernego od rosyjskiego trenera. Chochoł jak to się mówi przyjął na klatę…


4. Sabotażowa grupka ukraińskich nazistów miała zły dzień, kiedy została namierzona zanim wykonała zamach terrorystyczny w Woroneżu.


5. Dla chorych na ADHD dostarcza się też non stop środki przeciwbólowe, żeby aż tak bardzo nie cierpieli podczas debanderyzacji. Natomiast na spontaniczne samospalenie jeszcze nie wynaleziono lekarstwa więc ci naziści, którzy się spontanicznie zapalą, muszą się o własnych siłach dopalić do końca. Jeden usiłował robić tam za wytwornicę dymu ale i tak eksplodował.


6. Bardzo dziwną amunicję zauważono nad pozycjami Chochołów. Może to spray na wszy a może na nazistowskie mendy – jeszcze nie wiadomo tego. Wiadomo tylko że ilu komentujących tyle teorii. A tymczasem oficjalnie nie wiadomo co to było…


7. Jeszcze jeden Chochoł, który zaliczył swoją własną minę.


8. Wczoraj Rosja dopierdoliła Chochołom tak w sektor energetyczny, że mocy zabrakło nawet w Mołdawi. To w podzięce za uznanie przez eurokołchoz normalnej normalności rosyjskiej za „państwo terrorystyczne”.
Niemniej miała okazję się sprawdzić zachodnia obrona powietrzna no i sprawdziła się: zawiodła na całej linii. Nie dość, że niczego wysłanego z Rosji nie zestrzeliła to jeszcze zniszczyła budynki mieszkalne w Kijowie, co nie jest takie złe z punktu widzenia ofiar Rzezi Wołyńskiej oraz kierownictwa specjalnej operacji na Kremlu.
Oby jak najwięcej Zachód przekazał pajacowi tego typu obrony przeciwlotniczej.


9. Dronami dostarcza się również potrzebującym prawa jazdy. Kategori C + D


10. Banderowiec dostał falą uderzeniową od broni termobarycznej i teraz ma wylinkę jak wonsz pospolity. Ponieważ miał niebywałego farta to na głowie wylądował mu jeszcze ładunek termitu i stopił mu hełm oraz ostatnie dwa zwoje mózgowe. Teraz się kiwa jakby miał chorobę sierocą…


11. Rosyjski ochotnik był świadkiem najbardziej chorej rzeczy dokonanej ze strony zwyrodniałego reżimu żydowskiego pajaca – naćpanych żołdaków ukronazistowskich mordujących dzieci na organy.


12. Kolejny kukieł deep state wyciągnął nogi. Dżordż Sorosz tym razem został wyeliminowany jako „centrum decyzyjne”. Podobno zdechł na serce.
Nadal jednak działa jego bękart Nazilenski oraz reszta swołoczy.
Widać że po ostatnich mordach jeńców rosyjskich Mateczka Rosja w końcu zdjęła rękawiczki i zaczęła się na poważnie brać za robotę…

Wszystkie źródła zostały już wymazane na ten temat.


13. Naukowcy ustalili u gugla, że „baca” po tadżycku to „dziecko”
Nie wiem po co to ustalili ale ustalili więc jest ustalone.
Ustalił naukowiec Tytus, no i spoko 🙂
Naukowcy Romek i Atomek przestali się ukrywać z uczuciami i wzięli cichy ślub… to ja ustaliłem ale też nie wiem w sumie po co.
tytus
14. Rosyjski BWP przerabia pozycje banderowców w obóz dla bezdomnych.


15. Precyzyjna akcja samolotów szturmowych na pozycje nazistów.


16. Krótki film dokumentalny pt. Dwóch Zabitych Jeden Ranny.


17. Ci, którzy narzekają na moderację nie wiedzą nic o życiu a zwłaszcza jak wygląda koszmarna moderacja. Oto skurwiel, który moderował Tweetera zanim Elon go wyjebał. Tak więc nie narzekać mi tu proszę na bacę… bo kurwa wezmem i zadzwoniem po niego 🙂


18. Dobry spawacz zawsze spada na cztery łapy.


19. Wypity spawacz nie zawsze – ten ze swoją kupą się zespawał, kiedy udał się postawić na łonie natury klocka i wówczas sprawy wymknęły się spod kontroli.
https://vidmaxviral.com/video/215898-dude-tries-to-drop-a-deuce-outdoors-while-drinking-a-beer-ends-tragically